Panáček v reality show

Den D online video

Den D (Dragon’s Den), oblíbená investiční reality show, která se dočkala díky České televizi i své české verze. Den D zaujal diváky a tak od počátku roku 2011 můžeme sledovat (i online) již 3. řadu této show.

Jak jednotlivé epizody Dnu D probíhají? Vybraný uchazeč přednese svůj investiční záměr a může si investorům říct o částku od 200 tisíc do 3 milionu korun. Investoři pak do předneseného nápadu mohou, ale nemusejí investovat.

Částka, o kterou si „podnikatel“ řekne, je neměnná, ale o podílu investorů se dá smlouvat.

Den D video archiv

Mixit v kanadské verzi Den D

5. Říjen 2016 | napsal(a): SUNíčko

mixit-dragons-den
Pamatujete si ještě na investiční reality show Den D, kterou pár let zpátky produkovala veřejnoprávní Česká televize? Reality show, kde mezi investory byl třeba John Vaňhara či Tomio Okamura? A vzpomínáte na díl, kde si o investici pokoušela dvojice mladíků, kteří vyráběli müsli na míru pod značkou Mixit?

Comments Off on Mixit v kanadské verzi Den D

Kam skutečně investuje své peníze John Vanhara z Den D

5. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8248 w=615]
Snad si ještě alespoň pár našich čtenářů vzpomíná na českou mutaci Dragons Den nazvanou Den D, která se vysílala na veřejnoprávní ČT. Tato reality show dospěla celkem ke 4. sériiím, kdy v té poslední byl mezi investory i John Vanhara, majitel jedné z nejrychleji rostoucích firem v USA.

Mixit: v Dnu D lze uspět i bez získané investice

20. Srpen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4365 w=420]
4. řada Dne D nám před pár týdny skončila, ale i tak doufáme, že si někdo z vás pamatuje jeden z projektů, který se v ní objevil. Jde o projekt Mixit, který nakonec odešel ze studia bez získané investice. Asi většinu z vás nepřekvapí, že i tak pro něj účast v Dnu D měla smysl. Co konkrétně se po odvysílání dílu vše stalo, jak jim díky němu spadl web a jiné zajímavosti si můžete přečíst na jejich blogu.

Den D: ohlédnutí investorky Margarety Křížové

4. Srpen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4365 w=420]
Tento týden se odvysílal poslední díl 4. řady Dne D. Pokud jste příznivci této investiční reality show, nemusíte smutnit. Objevili jsme pro vás blog jedné z investorek Margarety Křížové, kde si tak můžete přečíst nejeden zajímavý článek a to včetně jejího ohlédnutí za Dnem D. Samozřejmě nepochybujeme, že již několik měsíců jste pravidelní čtenáři blogu dalšího investora Johna Vaňhary :)

Comments Off on Den D: ohlédnutí investorky Margarety Křížové

Den D (1.8.) Ochrana před tornády, kreativní stolek, propagační kartičky a ohlédnutí za úspěchy

2. Srpen 2012 | napsal(a): dessin

[singlepic id=4365 w=420]
V posledním dílu čtvrté řady Dne D se představí ještě tři podnikatelé, kteří věří, že mají milionový byznys. Petr Boura a Eugen Fiala rozjeli projekt zaměřený na propagaci kulturních akcí. Patrik Večera vymyslel revoluční ochranu proti tornádům. A jako úplně poslední přijde investory uklidnit Václav Bratrech, který věří, že i mandaly mohou být dobrý byznys. Na závěr se pak podíváme na to, jak se daří některým úspěšným projektům z této řady a kam se za prvních pár měsíců od dohody s investory posunuly. REKAPITULACE

Den D (25.7.) Mixit, profikamera rychle a levně, U Pepíka 100% zdraví a snídaně až do postele

26. Červenec 2012 | napsal(a): dessin

[singlepic id=4365 w=420]
Dnes nás čeká díl Den D především snídaňový. Před pětici investorů hledajících projekty, do kterých by mohli investovat, předstoupí párek s nápadem o snídaních servírovaných až do postele, uvidíme dvojku, která asi vzala inspiraci v RS Šéfka, další vidí šanci vydělávat miliony na snídaňovém menu v projektu jménem „U Pepíka“ .

Den D (18.7.) Medovka za 600 a Radost 2

18. Červenec 2012 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=4365 w=420]
V dnešní části IV řady pořadu Den D se pokusí získat investory pro své podnikatelské plány Jaroslav Kučera, kterého si diváci pamatují díky jeho nazouváku, Martin Čepela a David Hampl se vrhli na podnikání se slevovými vouchery. Má šanci uspět kolektivní projekt „dotykového baru“? Tadeáš Daněk a Karolína Skotáková dají ochutnat investorům pálenku z medu. František Švanhauser vsadil pro změnu na rostlinné oleje. Jeho prezentace skočí mimořádně zajímavě. Uspěje dnes ve 21.50 na ČT1 někdo z těchto podnikatelů? Rekapitulace

Den D (13.6.) kované trofeje, kameny na tygry, sněhové řetězy, automat na pamětní mince a termogenerátor

13. Červen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4365 w=420]
Dnes ve 21:50 opět vstoupíme skrze obrazovku České televize do dračího doupěte, kde nás čeká pětice investorů v rámci dalšího dílu Dne D. Bude jim představena opět 5 tu více, tu méně rozpracovaných podnikatelských záměrů. Kdo je zaujme, kdo od nich získá peníze a koho pošlou s posměchem a úšklebky domů?

Den D (30.5.) tatínek Petr Machala s revolučním vysavačem

30. Květen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4571 w=420]
Tuto středu nás čeká další pokračování Dne D, kdy hlavně čtenářky Panáčka v reality show bude nejspíše zajímat, že jedním ze zájemců o peníze investorů je i nápadník Petr Machala z Liberce, který se proslavil svým účinkováním v reality show Hledá se táta a máma. U žen úspěch neměl, bude jej mít u investorů a získá požadovaných 1,5 milionu korun za 70 procent svého revolučního bezsáčkového vysavače?

Den D (16.5.): virtuální hřbitov, trdlohrátky, cyklokočárek, seleqtop a Jesus Mylifestyle

16. Květen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4365 w=420]
Středa, to již druhým týdnem znamená nový díl Dne D. Dnes se získat peníze investorů pokusí Jiří Hošek a Jan Kodl, kteří pozvou investory na virtuální hřbitov (2,3 milionu korun za 15 procent). Lenka Cacková přijde s projektem TrdloHrátky frančíza (300 tisíc korun za 30 procent).

1. stránka z celkem 8123...Poslední »