Panáček v reality show

VyVolení 2013 online kamery (17.9.), sledujte, debatujte, informujte

17. Září 2013 | napsal(a): | reality show: VyVolení

[singlepic id=7091 w=420]
Začíná nám 26. den ve vile VyVolených 2013, den, kdy včera slavil neslavil své 25. narozeniny jeden spratek. Tedy dotčená Zdenička Štrůdlík, kvůli které do vily zavítala i cukrářka Markéta z Božských dortů a to s vlastním narozeninovým dortem. A taky dnes bude další Zúčtování a Plzeň bude hrát proti Manchester City :)

Přidejte ruku ke společnému Panáčkovu dílu

Kamery vrní, pojďme sledovat dění ve vile VyVolených.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

VyVolení

Diskuze k článku

Počet komentářů: 2 065
2
twinpeaks
Reagovat

Tak kdo dnes skončí s palcem?

3
Hooper
Reagovat

2 – Thomas. Je zbytečné ho vylučovat dnes, když v pátek vypadne.

4
bordel
Reagovat

Já, narozdíl od jiných, bych chtěl vypalcovanýho VB, aby si mohl vzít do duelu LM. Ostatně, Štrůdl, ať se tam ještě projeví, je to rozhodně mnohem zajímavější temná strana, než machoistický šovinistický hovado VB.

5
trdlo
Reagovat

Raděj bych viděl venku Štrůdlu a ve vile rozklad VB v přímém přenosu :-)

6
Jana1
Reagovat

Dnes bude určitě palcovaná Štrůdla. Nicol na tom začala včera pracovat,nějaké přísliby má.Dokonce vysvětlila Mirce, že pokud dají VB, tak se nemusí ona vrátit.

7
Scalex
Reagovat

Líbilo by se mi vypalcování Zdeňky – po včerejšku mají sice všichni alibistický argument „protože se hnusně zachovala k Markétě“, ale jednak si myslím, že by nás čekal úchvatný tokací rozhovor Thomase a Zdeničky na téma „vidíš, ty hyeny už nevědí, co by udělaly, aby ti zkazily narozeniny“, jednak by se ve čtvrtek rozkrylo Zdeniččino taktické uvažování no a kdyby náhodou vypadla, tak na změnu Thomasova postoje z „jsme tu jediný dva normální lidi“ na „zůstal jsem tu jediný normální proti všem“ bych byl taky hodně zvědavý.

Je ovšem pravda, že mnoha „záporákům“ v zahraničních reality show podobné věci spíš pomohly. Tj. když zůstali sami bez spojenců, začali se konečně projevovat a přitom předvedli i nějaké kladné stránky své osobnosti. Thomas párkrát ukázal, že kdyby chtěl, tak jakous takous zábavu předvede.

Ale děsím se trochu souboje Zdeňka-Romana. To bych měl fakt velké dilema, kdyby vypalcovali Zdeňku a ona si vzala Romanu. Protože když si představím tu akustickou úlevu na online kamerách… 8^)

8
rejpal
Reagovat

twinpeaks
Měli by vypalcovat Lucku a aspoň někdo by jí u tabule měl říct, že použít ve hře sociální povyšování nad jinými je naprosto nepřijatelná věc. Ať si to zkusí obhájit.
Vím, že spolu o těchto věcech mluvili už dřív, a dokonce i chápu, že to možná nemyslela obecně, ale vzhledem k němu, protože je zdravý a na své PC by si opravdu vydělat mohl. Jenže jedna věc jsou vzájemné debaty a jiná je hra, která je primárně určena divákům. To se prostě nedělá. Potřebuje pořádnou facku, která by ji mohla vrátit na zem (tady nejde o hru, ale o život venku). Až ji pošlou domů, může mít o čem přemýšlet.
Osobně mě to mrzí, mám ji stále rád, neřešil jsem věci, které vykládala (likvidovat si bezdůvodně přízeň diváků je sice úplně zbytečné, ale nikomu jinému než sobě tím neškodila) ani jiné blbosti (my vlastně šmírujeme soukromý život a všelijaké zlozvyky a nectnosti má každý, já taky). Tohle tu hranici ale překročilo. Asi tak.

9
bordel
Reagovat

6 – Ovšem její (Nikol) řešitelství je tentokrát mimo mísu.

Btw, jak to její „řešitelství“ bylo v HP? Bylo často „v míse“ nebo spíš „mimo mísu“? :-) Já jen, jestli když řeší, sice podrobně (což se mi líbí), bývala výjimka, že byla mimo, a nebo to bylo spíš pravidlo…

10
trdlo
Reagovat

Kdyby byla dnes vypalcovaná Štrůdla, koho myslíte, že by si vzala do duelu? Nikol?

11
bordel
Reagovat

7 – V případném souboji Štrůdla-Růžena bych se spíš „děsil“, kdo by šel nazpátek, protože by se mi nelíbilo ani jedno. Resp. bych chtěl (aniž bych k tomu ovšem chtěl jakkoliv aktivně přispět) rozhodně spíš Růženu, ale ten fičák případnej po návratu…

12
Jerremy
Reagovat

9 (bordel): ALe jeji uvazovani není az tak spatne:
Jednak netusi jak to je venku, a jednak do svých uvah zahrnula jednu myslenku, ze divakovi muze vadit:
– vztah LP+MP a ze ve vile by zustalo prilis mnoho holek, coz divak také nemusi mit rad. (viz předchozí rady VV)

13
Mab
Reagovat

10 – Podle mě si vezme štrůdl Nikolu, pokud bude vypalcovaná. Pochybuju, že by sáhla po Růženě. Ještě tak Pavlínu by si mohla vzít, protože jí LP něco řekla ohledně těch zad a štrůdla to urazilo a mohla by usoudit, že by s Pavlínou měla větší šanci než s Nikolou.

14
Wally
Reagovat

10-ona má tak vysoké IQ, že je schopná si vzít i Tomáše, aby tam zlůstal někdo „inteligentní“

15
bordel
Reagovat

12 – Ale jo, ale v tomto mám asi zcela odlišnej postoj, možná i od většiny, drtivá většina holek by mi tam nevadila.

Můj problém je, že VB už tam opravdu nemůžu ani cejtit…

16
peto
Reagovat

lucka jen spi kdyz nekdo rekne jsi leniva ja nejsem leniva ja prece budu v dnesni dobe mit na uklid uklizecku na vareni si zajdu do jidelny mam penize ale nevazim se jich na koureni na sex na zabavu na jidlo pro psy prostor nemam rada maso kureci nemam rada vlastne nic nemam rada vodu pro psy chytat to prece mam rada to mi nevadi ale s kohoutku voda to mi vadi prostor s cizima lidma to mi vadi ale nevadi mi prostor s lidma ktere znam-ja nemusim nic ja uz mam splneno vyhraji nevyhraji uz mam proste spleneno grand od bruselu snad dostanu aby byl cvicak.

17
bordel
Reagovat

VV, vstávačka…

18
rejpal
Reagovat

Jerremy
Taky myslím, že v tomhle má dost pravdy. Problém je ale jinde. Ta naprostá zoufalost všech členek Vladolandu. Ony už několik dní kujou pikle, koho se zbavit. Na elka, které jsou otevřenými spojenci, se nalepily další dvě, kterým vůbec nedochází, že pokud chtějí zůstat dlouho, měly by tu dvojku rozbít, dokud je čas. Až na toho dvojjedinéhoo účastníka si nikdo vzájemně nedůvěřuje a ke všemu se bojí, že ať vyberou, koho chtějí, mohl by vzít do duelu právě je (stejně jako se bojí Mirka i Pavlína). Kdyby se Nikol a Eva dokázaly domluvit s Ládíkem a vypalcovat buď Mirku (mohou čekat „pomoc“ od Thomase) nebo slabší článek Páju, měly by příležitost vyrovovnat hru. Čím méně bude ve vile lidí, tím silnější bude ta dvojka, protože každý palec bude mít větší váhu a kromě toho jedna druhou do duelu nevezme.

19
Jerremy
Reagovat

15: to je tvůj osobní názor – kvůli tomu ale nemuzes odsuzovat logiku „rybiček“ v akvariu, které vůbec netusi, jake jsou nalady venku.
Osobne me také VB jiz nebavi …
Krome toho si myslim, ze Nikol u Strudlika tusi, ze bysla do duelu a by sama chtěla vyzkoušet jak na tom je, takze to ma holka celkem srovnane …

20
bordel
Reagovat

12 – P.S. Ale „mimo“ jsem nemyslel nijak zle, spíš „mimo“ z hlediska skutečnosti. Nebo-li, jak moc se v HP se svou taktikou (nebo myšlenkama) mýlila/rozcházela se skutečností (ne z jejího hlediska, ale právě ze skutečnýho většinovýho hlediska diváků, právě, když nevěděla, jak to mají)…

21
Hooper
Reagovat

wally
S Tomem by se štrůdlice vrátila. Ukázala by, že myslí jako hráč. A docela rád bych viděl při jejím návratu ty protažené obličeje Vlada a jeho harému.

22
bordel
Reagovat

Pošta…

23
Kami.
Reagovat

Ahoj smiraci :-)
Koukam, ze se to vcera pozde v noci rozjelo. Kdyz to ja uz jsem davno spala.. ach jo, vzdycky se musi dit neco az v jednu, ve dve. Neni to prosim nekde nastreamovane?

24
rejpal
Reagovat

Hooper
Souboj by to byl zajímavý, ale jistý bych si nebyl. Přece jen ta úvaha Nikol může hrát roli. Navíc, když pominu Thomase a jeho „vilovou“ minulost, chová se jak zamilovaný trouba, ale Zdeňka se uráží, ještě si v tom libuje (to řekla sama), a včerejší akce měla být její, ne buldoka. Rozhodně bych si na výsledek nevsadil. Byl by to duel se spoustou antihlasů a to je vždycky nejisté.

25
Scalex
Reagovat

Dneska měl být úplně jiný budíček. Měli pustit Thomasův hlas z toho večera, když se Štrůdla líbala s elkama. „Smradlavá kurva je to, nic než kurva a špína! Žádná Zdenička!“ – a nechat to jet aspoň pět minut. To by asi bylo pro Zdeničku pěkné ponarozeninové překvapení…

26
Anonymní
Reagovat

Vypalcovaní- Strudl (3 – Nikol, Eva, Ladík) – Eva rozhodne o Strudle,
Argumentů kvůli včerejšku bude dost. VB (3 – LM, LP, Vlado), LP (3 – Strudl, VB, Romana).
Strudla si vezme Nikol/LP (při vyměknutí Lucku, jako velká svině se může chtít zbavit VB, aby se zalíbila ženskému kolektivu a začaly ji brát jako velkého hráče).
To že by dnes VB vyřadili z VV, to je již něco z říše snů…bohužel

27
Wally
Reagovat

21- no právě vždy by se vrátil nenáviděný hráč :D
a na Tomášovi ji zas tak moc nezáleží, takže je schopná si ho klidně vzít, a na další týden má imunitu

28
Jerremy
Reagovat

18 rejpal: naprosty souhlas – VV si v LP+MP pestuji hada naprsou …
Jenze také je potřeba na to koukat z jejich pohledu.
Oni furt mají pocit, ze nas (divaky) musí zabavat scénkami a k tomu je potřeba „partaka“ s kterym si rozumíš … coz pro Niki je v tuto chvili LP+MP.
Osobne, i při znalosti aktualne situace venku, si myslim, ze v tuto chvili není sance rozbit tuhle dvojici …
LP+MP totiž pujdou proti rodine Buldoku at to stoji, co to stoji a to se vrati …
Takze jediny, kdo je muze v tuto chvili rozbit je Vlado / Niki a ty LP+MP urcite nevyzvou…

29
Sexytron
Reagovat

16 :) teď když o tom přemýšlím tak nedávno říkala že je na podpoře, tak mi přijde zvláštní že říká že je bohatá, asi si to umí žařídit…

30
T.M.
Reagovat

Dneska se modlím za vypalcování Zdeňky, taky bych byl strašně zvědavý co by tam VB dělal bez ní. Opačně mě to nezajímá. Takže VB to dneska prostě ještě musí za každou cenu přežít a musí tam zůstat déle než Zdeňka. Zdeňka by si podle mě vzala Nikol nebo Pavlínu, spíš ale Nikol. Vypadla by asi s oběma. Nikol je prostě pro ni silnější soupeř a Pavlínu by podpořily antihlasy kterých po včerejšku nebude málo. Vypalcování Lucie by se mi taky líbilo a jak píše rejpal tak by si skutečně taky zasloužila poslat domů jenže u té si nejsem tak jistý že by opravdu vypadla, kdoví kdo a proč by pro ni hlasoval. Ona by si vzala do duelu Láďu a ještě by ho nedejbože vyřadila. Fakt si nejsem jistý jestli už i ona ztratila u lidí oblibu natolik že by v duelu hned vypadla. Kéž by tomu tak bylo.

31
Jerremy
Reagovat

20 bordel – Hmmm … vubec si nedokazu vzpomenout, jak to tam bylo v HP s taktikou …

32
bordel
Reagovat

28 – Jakobyste všichni zapomínali na jednu věc – pokud se LM a LP rozdělí později, může to bejt taky o to větší „problém/zátěž“ (pro tu, co tam zůstane).

Má to rub a líc, a rozhodně to není černobílý, jak píše rejpal.

33
T.M.
Reagovat

24: Tak kdyby si Štrůdl vzal VB tak bych VBmu ty hlasy opravdu poslal.

34
bordel
Reagovat

Vyvolení, vaší dnešní rozcvičkou je závod v kotrmelcích. Rozdělte se na dva týmy, kotouly vpřed, vzad… Tým, který prohraje, udělá druhému týmu snídani a bude ho obsluhovat.

35
Sexytron
Reagovat

to je zase nářků kvůli kotrmelcům venku, zatrhnout jim cigára a chlast!!!

36
cathy
Reagovat

25 – Scalex – moc mě mrzí, že to neřídíš ty. Nádherný plán! To by štrůdl hned tak nevydejchala!

37
Kami.
Reagovat

Ja jsem take pro LM a LP rozdelit az dele. LP me celkem zacina bavit a LM se mi libi jak uvazuje. Nevadi ze „nic nepredvedla“, nepotrebuju aby tam kazdy juchal. Libi se mi jeji uvazovani.
Nejlepsi pro tuto chvili vidim na vypadnuti Strudlu nebo VB a koukat na reakci toho co zustane.
Btw nechapu, proc jim treba trosku nezamotaj hlavu. Dnes odpo by jim mohli na plazmu pustit par pomlouvacnych scen. Nejen VB jak nadava, ale i ostatni jak kdydaj :-)

38
Jerremy
Reagovat

32(bordel): kdykoliv se rozdeli, tak pro tu co tam zustane to bude „problém/zatez“.
Na druhou stranu, cim drive se rozdeli, tim dyl tam bude ta druha (při soucasnem rozdeleni).
V tuto chvili kdyby vypadnul někdo z dvojice LP+MP, tak tam zustane ještě hooodneee dlouho, coz by bylo o hooooodne tezsi, nez když se rozbiji v poslední TOP5

39
Kami.
Reagovat

Stab ma mozna pocit, ze tam nema moc vesele lidi co si najdou zabavu sami. Ale on je ten, co taha za nitky. Tak at toho vyuzije sakra!
Hra na Predatory a Obeti byla perfektni. Proc je trosku dal nepodusej prave tim pustenim kohosi na plazmu?
Zavist a nenavist se da v tom akvarku vyvolat malym stouchnutim a stab jim misto toho posila ukoly pro materskou skolku.

40
Jerremy
Reagovat

37: myslim, ze tohle bych pouzil v pozdejsi době, az se všichni budou citit jako jedna velka rodina :)
V tuto chvili to není potřeba …

41
XY2
Reagovat

Zdravím šmíráky.

Ještě k té Lůce: ona v současné době leze dost na nervy, jenže to začalo už daleko dřív, řeči o tom, jak se nerada líčí, oblíká, že ona není ten typ, ale přitom zrovna ona je namalovaná nejvíc a taky má slušný arzenál vybavení.
Nějak mám pocit, že jinak mluví a jinak žije.
Jen ještě malý příklad, bavili se o pečení a vzpomněli na hraběnčin žez, je to linecké těsto a jabka, v krátkosti řečeno, Lůca se ozvala, že je to výborný, ale pracný a drahý, tak co je potom pro ni drahé? Koláč za 50 kaček anebo uklizečka za tisku týdně? Dle mě je to póza a ona ty pózy mění dle situace, což jí na oblíbenosti pochopitelně nepřidá.

Že je líná, to je vidět, to ani není třeba popisovat:-)

42
Kami.
Reagovat

MP ma byt LM?

43
bordel
Reagovat

37 – Máš asi podobný preference, jako já (psychologii, diskuze…, proložený nějakým tím uvolněním).

Pokud půjde LM anebo LP brzo, ta druhá se může uzavřít, a koukat na tohle bych nechtěl… Kdežto, když se rozdělí pozdějc, zůstávající už může ucítit šanci bejt alespoň ve finále, a snažit se neudělat právě to, upadnout v zapomnění…

44
Kami.
Reagovat

Vladko nastavanej ze dostanou ukol kotrmelce a budou o tom kecat hodinu.

45
XY2
Reagovat

Vlado chytl nerv, protože o kotrmelcích se mele a stojí tam polovina z nich jako paka v županech:-)

46
Jerremy
Reagovat

42 Kami: Ano – sorry, popletli se mi písmenka :D

47
T.M.
Reagovat

Mě jsou Mirka i Pavlína pořád srdečně jedno a nechyběla by mi ani jedna. Ovšem je pravda že Lůca mi začíná pít krev asi ještě víc.

48
XY2
Reagovat

Vlado chytl nerv, protože o kotrmelcích se mele a stojí tam polovina z nich jako paka v županech:-)

VB sice v župánku, ale kotrmelce mu jdou jedna radost:-)

49
Kami.
Reagovat

Bordel – diky :-) Jeste bych upresnila ze jsem spis pro vypadnuti Strudly. VB by byl nas*anej a „sam proti celemu svetu“. Kdezdo Strudla by se snazila vplout do davu s vetsinou a byla by dal nenapadna mys.

50
XY2
Reagovat

Omluva, to se nějak blbě odeslalo 2x.

51
Kami.
Reagovat

Neee Ruza a jeji kotrmelce dozadu. Je ji videt cela.. plena nebo co to ma??

52
gabisollis
Reagovat

no je jisty ze vypadnuti strudla by VB nesl tezce rozhodne hur nez naopak.Zdene by to podle me nevadilo.takze strudl ven!!!:-)dneska bude asi ve studiu s Terezou Sabinka.vcera neco Boucek naznacoval…

53
Kami.
Reagovat

Lada jak se mezi kotrmelci vychytrale posouva aby byl rychlejsi. Nevim co je horsi, jestli pohled na jeho spodky nebo na spodky Ruzi.

54
Sexytron
Reagovat

vlad se zase cejtí bejt ten nejlepší a ostatním nadává
co ho včera večer bolelo??? záda? asi už to povolilo…

55
bordel
Reagovat

49 – Se Štrůdlou jde o to, jak moc mají ostatní krátkou paměť. Měli by si to co předváděla pamatovat hodně dlouho (jde o to, jestli to dokážou všichni, nebo vůbec někdo pak)…

56
Kami.
Reagovat

Strudla se nekotulali? Jo zadicka..? Stabe zavolej k ni doktora. Jestli je to vazne, lecit, jestli ne, makat!

57
T.M.
Reagovat

52: Přesně tak. VB prostě musí přežít ve vile déle než Štrůdla, to je základ pro dobrou podívanou. Mám ale takovou nepříjemnou obavu že se tak nestane a že slepice stejně nakonec dnes vypalcují jeho. Mirka ho dá určitě a Pavlína po dlouhém rozhodování podle mě taky. Od Vlada má VB palec jistý vždy. Tak bude záležet co ostatní.

58
Capri
Reagovat

Mirka to válí opravdu pěkně… ale není divu při její tělesné konstituci.

59
fikus
Reagovat

Chemlon musí do zpovědnice.

60
Jerremy
Reagovat

56 (kami): vis jak, to budou ty zadicka, když upadla na zemicku … a k tomu ještě ten zoubek …chapes? S tim proste nejde delat kotrmelce, chapes … :D

61
cipollini
Reagovat

v nejlepším to vždycky přepnou:(

62
gabisollis
Reagovat

strudla si cisti zuby v zimni bunde.boze to je telatko.doufam,ze bude vypalcovana leze mi na nervy cim dal vic a to jsem to vcerejsi extempore nevidela…

63
XY2
Reagovat

VB zase už v posteli, štrůdla na něm vidí krev, ošetřováníčko, bože, to je dvojice, něco s tím už udělejte:-)))

64
XY2
Reagovat

Oba dva pod peřinou a VB špitá: ty máš nádherný prsa, fakt

65
XY2
Reagovat

Asi chtěl říct silikony:-)

66
okkvp
Reagovat

Ahojte. Dík všem co on-linují – zdá se, že můj komp na kamery nabral zrychlený přesun do křemíkového nebe a druhý se hřeje rychleji než stačím vyrábět led (na obklady). A zrovna teď, kdy je to celkem napínací.

Jsem zvědavá jak to s těmi palci holčičí alianci nakonec vyjde. Kandidáty osobní mám 4 a doufám, že alespoň jeden z nich si v pátek užije výletu do studia. Jejich vrácení by mi udělalo radost ale jen s ohledem na zašmodrchávku – zahuštění rojení ve vile.
Růža, Tom, Zdena, Mirka

67
cipollini
Reagovat

boha jeho, zase jebů…

68
Honzad
Reagovat

Ahojte, nestíhám teď moc sledovat, tak mě zajímá – co udělala Lucka v rámci onoho povyšování, o kterém psal výše rejpal?

69
XY2
Reagovat

Neměla by štrůdla aspoň dělat pro ostatní tu snídani, když nedělala ani kotrmelce?

70
Poštovní holub
Reagovat

Ahoj všichni! A speciálně zdravím Wally a moc rád ji vidím!
Tak mě mrzí, že mi uniklo noční „klouzání“ a tanečky, ale díky místním obětavcům, si to aspoň umím představit.Velké díky za to.
Jak dopadne dnešní palcování si budu muset zítra ráno tady přečíst, ale adeptů je dost, vůbec by mi nevadilo, kdyby vypadli i dva najednou.:)Ale možná by mě bavil pohled na chemlon, pokud by přišli noví hráči, rodu mužského, a chemlon by okamžitě začal používat svou neměnnou taktiku dravého břečťanu. Méně zkušené divačky by si mohly zkoušet u televize společně.
A jdu si dočíst info a pak pracovat. Nejsem na tom jak Lucie a tento fakt mě ovšem docela těší. :)

71
jenka
Reagovat

69 nemůže to by ji musel VB pustit z postele :-D

72
okkvp
Reagovat

70 – Reakce chemlonu na nový, pokud možno skutečně mužský objekt by byla zajímavější, kdyby tam s ní byl i dosavadní Tarzan

73
okkvp
Reagovat

Proč je Vlado v igelitu?

74
Wally
Reagovat

70 – začínáš být přelétavý jak chemlonka :D

o Lucii jsem psala už při vítězství a postupu do vily, 20 letý fakan o sobě prohlásí, že nechce pracovat, zatím ani nikde nepracovala snad jen pár článků v novinách.

75
trdlo
Reagovat

okkvp – jen aby se takový dostavil. Začínám mít vážné pochybnosti.

76
Poštovní holub
Reagovat

72 – No, musela by se víc rozkročit, aby jednoho úplně nepustila a druhého trochu zachytila,… aby se nám pak neroztrhla!:)

77
Kami.
Reagovat

72 – ano, to je take dobry napad na zapletku. Ale kdy bude dovolba, uz neco rikali v TV (nemam ji tak jsem odkazana na online).

78
Wanna be your monster
Reagovat

Pokud bude štrůdla vypalcována, měla by se projevit jako taktik a vyzvat VB. :)

79
okkvp
Reagovat

76 – já doufám, že by vykročila rázněji a móóóc bych chtěla vidět zhrzení Tomíka on-line. já bych ho chtěla vidět nafukovat ty splasklý bobulový svalíky

80
Anonymní
Reagovat

78 – teď to potvrdila:-)

81
fikus
Reagovat

Zdenička si dnes během zúčtování zabalí věci a půjde domů za porušení pravidel (už několikátý den nic nedělá a její včerejší chování bylo hodně za hranou). Následně proběhne zúčtování, kde nejvíc palců dostane VB. A začne zase pořádná show.

82
Poštovní holub
Reagovat

74 – Ne, ne, jen musím být velice pracovitý!Ale rád. :) A Panáček je můj jediný „holubník“, kam se rád vracím.:)
A o Lucii jsem trochu sondoval mezi těmi, co ji potkávají na akcích, no a nic moc. Ani v reálném životě.Ten žolík byl asi vyplýtvaný zbytečně.
Dovolba!!!!

83
Wally
Reagovat

Tomíka by rozhodila i chemlonka i další lesbička :D a možná víc než nějaký namistrovaný chlap

84
XY2
Reagovat

VB funí jako při maratonu:-)

85
gabisollis
Reagovat

proc je nevyzenou s ty postele???stab je fakt desnej…

86
Wally
Reagovat

82 já ji chci vidět nas…ou, až ji ostatní vypalcují, nestraš porušováním pravidel

87
Wanna be your monster
Reagovat

Kdopak to leží pod peřinkou…to je vážně ještě pořád baví?

88
Capri
Reagovat

Takže se budou ti dva hezky válet, pak se projdou ke snídani a zase do postele… jen tak dál štábe…

89
trdlo
Reagovat

Už ty sexy hrátky VB a Štrůdly začínají být trapné. Přes den by skutečně měl štáb zasáhnout. Z VV se takhle stává úplně jiná RS. Nejsem opravdu žádný puritán, ale tohle mně vadí.

90
Wanna be your monster
Reagovat

VB leží, funí a říká : buzerant.

91
Wanna be your monster
Reagovat

Celý svět je strašný a zlý a dva hodní človíčci to společně přežijou v postýlce.
Vb si stěžuje, že si mají bordel uklidit sami, že je sere.

92
Wally
Reagovat

jaký problém řeší nakoksovaná veverka?

93
Wanna be your monster
Reagovat

VB: ať mě radši vyhoděj, já po nich uklízet nebudu:

Ale tak štábe, takové výroky si snad zaslouží odezvu..

94
XY2
Reagovat

Jedna kamera zabírá funění a hlavu buldoka a chemlon štrůdly, vlnění a poskakování peřiny, i když zase ty řeči nejsou marné:-)))

95
Poštovní holub
Reagovat

86 – Hlavně napište, jestli si pořád bude držet před tou pusou kapesník, i u tabule!
Ježíš, tenhle materiál by nemohl vyhrát, ani kdyby Vlado neexistoval.
Mám to jako takovou koňskou dostihovou dráhu. Černý plnokrevník Vlado, pohazuje hřívou a trať už proběhl asi desetkrát dokola a v cíli je pořád sám, tak se ohlíží, kde je má a v dáli se trousí stádečko klisniček, jenže pořád řeší koho a kdy, jestli jsou namalované a vykakané, že úplně zapomínají, že mají běžet rychle kupředu, pak se za nimi valí bezpohlavní vypasený divný kůň, neodhadnutelného stáří, kterého sice mají všichni móc rádi, ale utíkají před ním, vedle něho zvláštní koník, který přes sebe přehodil kůži blbečka, no a úplně vzadu, na obzoru se valí dýchavičný vůl, který tam vlastně nepatří. Okamžitě vypustit pár dalších plnokrevníků, nebo se diváci rozejdou domů.:)

96
okkvp
Reagovat

Tomík už hraje na ať mě radši vyhoděj, já po něm uklízet nebudu – tož prosím nevyhazovat, ať si toho ponížení Tomík užije až mu to poleze ven i ušima.
Pokud si Zdeni vezme Toma, tak asi paradoxně převedu nějakou kačku za sms na jeho stranu

97
XY2
Reagovat

Já si myslím, že je štáb dneska ještě vydusit nechá:-)
Zatím je v kuchyni akce dřepy Lůcy.

98
eva
Reagovat

Vlado je naivka: Já vím, že jí na mě zaleží (Lucce), ona mi to řekla.
To myslel vážně?

99
Extasy Of St. Theresa feat. Vladko
Reagovat

94 – je snad dědek v troubě???

100
trdlo
Reagovat

VB možná spoléhá na to, že si těmi rádoby pornohrátkami zajišťují nedotknutelnost od štábu. Bohužel, zdá se, že je to pravda. Štáb už musí být hodně zoufalý, když spoléhá na sledovanost úchyláků, kteří touží vidět poskakující peřinu on line. :-(

101
Wanna be your monster
Reagovat

Podle mě tam nic nedělají, nenechte se zmást funěním, to on má při každém sebemenším pohybu, kdyby vážně došlo na akci, tak myslím, že to neudýchá. Navíc má „ty ruce“.

102
XY2
Reagovat

95 – :-D krásně vystihnuto!

103
twinpeaks
Reagovat

95 – pěkný a trefný popis situace ve vile :-)

104
okkvp
Reagovat

Miláčku běž mi pro snídani, mlast mlask, tady jsem pusinku ještě nedal, tady taky ne (básnický přepis) … jáááu, jáááue, neštípej mě nebo tě taky štípnu

105
XY2
Reagovat

Pod peřinou řeší, kdo bude papat a bumbat, VB tam skoro nejí!

106
Wanna be your monster
Reagovat

Proč je Vladěna v igelitu?

107
XY2
Reagovat

101 – úpony má! :-)

108
anka
Reagovat

94 – krocan !
95 – :-))))))

109
Bazinga
Reagovat

68 HonzaD:

Lu na Lá:

víš co se mi na tobě nelíbí? Tak dobře, asi si to nemůžete dovolit, ale já ano. Nevím, proč bych měla mýt nádobí, když si to můžu dovolit…. je to blbé, že nemáte peníze, ale to je jen výmluva. Tady tě všichni berou jako inteligentního člověka, tak proč nemáš peníze?

Vadí mi, že jsi provokatér. Ty mě provokuješ a pak si stěžuješ, že jsem na tebe hnusná. Víš, co mi vadí a používáš to proti mě a pak já startuju.

/není to úplně včechno co mu řekla, ale pořád se to točilo o tom, co jsem napsala, u toho „co si může dovolit vyjmenovala činnosti jako nevařím-chodím do restaurace, nemyju nádobí-mám myčku, neuklízím – mám paní na úklid/

110
okkvp
Reagovat

Mrtvej anděl se vystrčil z pod peřiny i s modrými slipotrecnly

111
Mab
Reagovat

Růžena: „A fakt ty euforiny štěstí… jak se tomu říká?“

112
koník
Reagovat

Růža: euforiny štěstí :o))))))))))))))))
to mě rozsekalo

113
okkvp
Reagovat

Zdéni má naběhlou křečocou žílu. a zvalchovanej zabetonovanej chemlon
její péče o vlas mi fascinuje, o to víc, že se cachtá jaká je kadeřnice.

114
okkvp
Reagovat

Mistr lázeňský Tarzan vypochodoval vstříc zářným zítřkům

115
Anonymní
Reagovat

Thomasovo mlaskání je snad horší než Růženin a Evin řev dohromady

116
Mab
Reagovat

Růžena teď už ve vile prociťuje. Na začátku ne, ale už prociťuje.

117
bobek
Reagovat

proč dělala Lů ty dřepy?

Pokud bude vypalcovaná štrůdl a vezme si VB, tak by možná bylo dobré neposílat hlasy nikomu.

Pokud štáb neřeší jejich porušování pravidel, proč bych je měla sms podporovat?

119
gabisollis
Reagovat

95-tleskam!!!:-)moc povedene.

120
Wanna be your monster
Reagovat

VB sedí u stolu a poslouhcá, jak se martůčka baví o kachně…to bude pomluv až dojde za štrůdlou. :)

121
Wanna be your monster
Reagovat

Dopis:

čeká se na kakající růžu – ládík říká ajéje…asi to bude něco špatného. :)

122
okkvp
Reagovat

Když si vzpomenu jak v předchozích řadách startovali na každé čtení dopisu i třeba s gatěma na půl žerdi, tak tumpachově hledim, jak tady klídek a pohůdka

123
Wanna be your monster
Reagovat

dopis:

vyvolení, udělejte debatu o tom, jaká je role bosse ve vile (upozornění štábu, štrůdlina se neuráčila dojít).

124
Hooper
Reagovat

122 – štáb stále neumí pořešit načasování poslání dopisu s úkolem.

125
Wanna be your monster
Reagovat

Pokud nesrovnáte bosse do laťe, přijde kolektivní megatrest.

126
okkvp
Reagovat

Pokud nesrovnáte bosse do latě, tak může přijít kolektivní megatrest – většina že by jim sebrali nikotýn na několik dní

127
rejpal
Reagovat

Wally
Ten výrok nebyl ve smyslu, že nechce dělat, ale nechce být zaměstnanec, což není totéž (když někdo přijde o práci, na pracáku být musí, tam žádný problém nevidím).
Mám taky zprávy z venku, a ty jsou jiné, než napsal Poštovní holub – což je myslím normální. Lidé jako ona jsou vždy vnímáni kontroverzně.
Ale to není důležité. Důležité je, že ve hře, o které se dá předpokládat, že půjde do rekapu (většinu popsala přesně Bazinga), použila proti Ládíkovi jako negativum, že nemá peníze, a že to nechápe, když si je může vydělat. Ona to v tom konkrétním případě nejspíš je i pravda, ale za prvé to vyznělo obecně, za druhé divák rekapů nemusí vůbec vědět, že tuhle záležitost už tam řešili vícekrát, a last but not least – nikdo by neměl ani v přímáku ani v hrách používat věci, které nesouvisí s vilou, a vůbec už ne věci ohledně sociálního stavu, pokud nejde o repliku na věc, kterou v daném momentě postižený sám vytáhnul. Já osobně jsem na tohle alergický. A to i přesto, že je mi jasné, že je to mezi nimi jinak (nebavili by se za chvíli potom v klidu na terase, jak budou palcovat). Tohle ale nemá s hrou na vyřazování nic společného.
I proto si myslím, že kdyby měli ostatní čich a koule, vylifrovali by ji do duelu tento týden hezky začerstva, napálili by jí to u placování – a pak by to bu´d dokázala nějak obhájit nebo by šla domů (to nejspíš).
(Jinak čistě osobně – není to ode mě postoj zhrzeného fanouška, osobní slabost pro ni mám dál, ale některé věci pokládám za zásadní a facka, kterou někdo dostane v pravý čas, by ho mohla přimět k zamyšlení v jeho vlastním zájmu. Mám totiž silné podezření, že ona, stejně jako řada dalších lidí z tzv. lepších rodin, si vůbec neuvědomují, že každý na tom na startu není stejně).

128
okkvp
Reagovat

já bych je zas vodila na tom provázku, to si taky moc nezačoudili

129
gabisollis
Reagovat

jsem pro omezit cigarety ale zakazat jako trest je nespravedlivy pac nekurakum je to putna.

130
bordel
Reagovat

Kniha pravidel vily… My ji chceme taky vidět!

131
Sexytron
Reagovat

ty lemry líný na Láďu házej špínu a přitom je chyba u nich

132
okkvp
Reagovat

kniha má povícero stránek, no toto

133
bordel
Reagovat

Nikol předčítá, co je povinností bosse (přesně, co je v oficiálních pravidlech).

134
Wanna be your monster
Reagovat

Takže Boss zodpovídá za vše, i za úklid a dodržování úkolů – když princ s princeznou leží, když někdo neplní trest a neuklízí, měl by na to dohlídnout.

135
rejpal
Reagovat

gabisollis
Ono jde i o to, že když taková věc jako trest trvá dlouho, odnese to v první řadě divák. Závisláci budou otrávení a bude tam půlka štrůdel. Osobní trest na den – proč ne, soutěž, kdo nejdéle vydrží, ještě lépe, může kolem toho být i dost srandy, ale zbavit je kuřiva třeba na týden – to by moc k pokoukání nebylo.

136
rejpal
Reagovat

okkvp
Myslíš že by přežil zbytek trpaslíků?

137
okkvp
Reagovat

Nikola : jsem se do toho plést a takhle to potom vypadá, pardon, ale já jsem dobrý organizační typ (ticho)
Vladko : ( studeným hlasem ) Ano
Nikola slabé chichichi

138
Wanna be your monster
Reagovat

A kdo je tam z těch kuřáků neotrávený a aktivní, kromě růži? Ale ta jak bylo řečeno, se nabíjí sama. Ta nepotřebuje ani baterky ani cigarety. :D

139
okkvp
Reagovat

Myslím, že by to tentokrát nepřežila Růža

140
okkvp
Reagovat

část se shoduje, že jim vyhovoval Evin způsob bossování

141
Hooper
Reagovat

Tkže hafík to své odporné svazáctví považuje za klad? No, ani se nedivím, že je tam do počtu.

142
bordel
Reagovat

Nikol: Není třeba říkat 10x o tužku a papír na nákup, stačí max. 1x, štáb to stejně dá, kdy bude on potřebovat nebo chtít…

Další téma – plýtvání s porravinama… Vyhazuje se spousty potravin…

143
Wally
Reagovat

jaký je další postup, když je stejný počet palců?

144
Wanna be your monster
Reagovat

143 – Vlado říkal, že rozhoduje boss, mně se zdá, že ten, kdo má imunitu, čili Eva.

145
okkvp
Reagovat

143 – rozhoduje boss, pokud vím

146
Wally
Reagovat

145- díky

147
bordel
Reagovat

145 – Já myslím, že se hlasuje znova, jen o těch „stejnejch“, ale už si to nepamatuju jinak…

148
Hooper
Reagovat

monster má pravdu – rozhoduje majitel modrého šátku

149
W - ten správny
Reagovat

Teoreticky je mozne, aby vypalcovali Thomasa, ale vyhodit z vily posledneho hetero muza takto skoro mi pride take nerealne. Jedine, ze by este tento tyzden mala byt nejaka dovolba alebo nieco take, inak si nemyslim, ze by mohol vypadnut. A Zdenku by som tiez nechcel von, je to proste opozicia voci tej vacsine tam :)

150
Poštovní holub
Reagovat

127 – Nepsal jsem žádné konkrétní hodnocení, pouze: „nic moc“. Ale když chceš… jistě, že záleží na pozorovateli, někomu určitě nevadí neuvěřitelná lenost, úchylky v oblasti sexu a velké, opravdu velké psychické problémy, závislosti různého druhu, schopnost využívat druhé ve svůj prospěch, sebestřednost, „nečistotnost“… a dalo by se pokračovat.Někomu to prostě zase vadí, a to používám jen příklady, které jsou vidět i při jejím „účinkování“ ve vile. Nezdálo by se mi spravedlivé vytahovat něco, co se na obrazovce vidět nedalo.To by byly drby.

151
okkvp
Reagovat

147 – to dělaj v Domě snů v kruhu pravdy

152
anka
Reagovat

oni budou debatovat (!) o tom, jaká je role – či spíš jaká jsou vlastně pravidla pro bossování? ještě bych pochopila, že mají zhodnotit, jak si podle nich Ládík vede jako boss, ale debatovat o tom , co je snad dané, s čím byli všichni seznámeni, co nejspíš i podepsali? ZŠ – Milé děti, posadíme se pěkně a řekneme si, jestli nás paní učitelka má nebo nemá zkoušet … Nakonec si odhlasují, že boss je blbost a že tam žádného vlastně nepotřebují ( však taky jako by tam momentálně žádný nebyl – kromě přečtení dopisů )

153
bordel
Reagovat

151 – OK, díky…

154
Wanna be your monster
Reagovat

149 – věž, že Thomas vypadne snad s každým, na posledního heteráka každý kašle, i když on to opakuje stále dokola. Mně je srdečně jedno, jestli je chlapa heterák nebo ne, žádný sex stejně vidět nechci.

155
bordel
Reagovat

154 – Tak :-)

156
Wally
Reagovat

149- chemlonka je spachovací, ta by se sakra rychle přidala k někomu jinému a rozbila jejich velkou koalici

157
bordel
Reagovat

VB na Nikol: Už na mě nemluv, prosimtě…

Nikol: Na tebe ne, no… (zhnusena)

158
Wanna be your monster
Reagovat

Se divím, že jdou vážně uklízet koupelny a vytírat…má to dělat Thomas a jelikož jim všem nadává do kreténů a buzerantů, tak bych byla škodolibá. Maximálně venek po mejdanu bych uklidila.

159
Wanna be your monster
Reagovat

Takže bosse všichni přebossovali, dali mu úkoly, dali mu řád a on teď jako u zkoušky vyjmenovává, co má dělat. :D

161
Ufonka
Reagovat

Neudělají trojboj? Že by přihodil štáb pro výstrahu Ládíka?

162
bordel
Reagovat

161 – Ono je klidně možný, že trojduel bude… Ani to nemusí zmínit Tereza dnes, třeba až ve čtvrtek :-)

163
Pierre
Reagovat

Romana si pořád stěžuje že má čípek v prdeli a že za chvíli půjde…

164
Pedro
Reagovat

To byla tragikomická scéna. Podřízení šéfovi připomínají jeho povinnosti a šéf říká, co vše na svém šéfování vylepší :D

165
Pedro
Reagovat

Lů se nelíbí, že ve vile vůbec nějakého bosse mají. Deset lidí prý nepotřebuje „diktátora“.

166
gabisollis
Reagovat

to je teda totalni selhani… co to bylo ty woe…jsem zvedava na ten MEGATREST!!!!no stabe se predved.pac jediny co udelali je ze VB zrusili trest.

167
Crazy lady
Reagovat

Já si myslím, že pokud dostane palce Štrůdla, tak si nevezme ani Tomase, ani nosičky marcipánu a dortíků.
Přičemž nosička marcipánu tam lezla z taktických důvodů, a nosička dortu jenom z čistoty svého srdíčka.
Krom toho jsou to ty, se kterými by možná milostivě ostavila ty narozky, kdyby ji to štáb totálně nezkazil.

168
Wanna be your monster
Reagovat

Thomas dostal za úkol vysát obývák. Zdenička myslím nic.

Podle mě mu ten úkol neskončí nikdy, dokud prostě jeden den neuklidí a neuvaří a nebude prospěšný…takže neskončí nikdy.

169
Anet
Reagovat

tohle je fakt marná promarněná reality show :-( A je to škoda. Jak může být donekonečna nevyjasněný úkol pro Tomáše uklízet a vařit? Proč někdo konečně neřekne, jestli platí nebo ne? Vždyť to úplně bez jakýchkoliv zásahů vyšumělo, ostatní si teď rozdělili úkoly na uklízení. A někdo se opět bude beztrestně flákat. Ale to je jejch věc, jak si to udělají. Jenom se zeptám, kdo sleduje zahraniční reality show, chodí to tam taky takhle? Já být ve štábu, tak se k nim nechovám jako na rodinný sešlosti, ale jako v soutěži, kde jde o velký prachy. Tj, co už tady někdo navrhoval, nekompromisní trestání za neplnění úkolů, psychologický hry, pouštění jejich pomlouvání na obrazovky apod. Nic z toho se neděje,naopak se soutěžící uklidňují, dozvídají situace zvenku, každý bude mít možnost „setkání“ se známými apod. Do háje, tohle je fakt nějaká soutěž? Přestává mě to bavit.

170
Hooper
Reagovat

167 – o domovnici podle mě Z. ani neuvažuje.

171
Pierre
Reagovat

Lucina zase vřeští,že není zvyklá žít mezi lidmi, dotýkat se jich, být ochmaávána, bla,bla, všichni jsou hrozní.

172
Kačenka
Reagovat

Lů konečně pojmenovala co se tam děje. Uhodila hřebíček na hlavičku …. Kromě Tomase se chovali jak supi …Lucka má u mě za dnešek plusové body- lesby mínusové.

173
gabisollis
Reagovat

168-neskonci nikdy??vzdyt nic nedela akdyz tak stejne mu ostatni pomahaji…nemam slov

174
okkvp
Reagovat

Některé typy by měli mít tábory a vojnu povinnou

175
Pierre
Reagovat

Jinak vsadil jsem 1000 kč na to že Zdena bude vypalcovaná, snad to vyjde.Čísla jsou na mé straně. Kurz 5:1.

176
Wanna be your monster
Reagovat

173 – právě proto, bud musí štáb tretsat porušování, nebo ho zrušit. tohle co se děje, nechápu.

177
bordel
Reagovat

175 – Podle mě se to na kamerách pozná brzy, je-li to pravda či ne (pokud jo, nemyslim si, že takovej kurz vydrží dlouho).

178
Wanna be your monster
Reagovat

Jasně lucka nepotřebuje diktátora, ona prostě nebude nic dělat a ne a ne, doma má na to taky paní….ostatním vyvoleným sice asi neplatí stovku na hodinu, ale opečovávání od nich čeká.

179
Wanna be your monster
Reagovat

štrůdla se rozčiluje, že to ostatní hodili na ládu…a že by to mělo být hozené na ni a ostatní, co nechodí na dopisy, neplní úkoly, už jí nedojde.

180
bordel
Reagovat

Vladko, kamera 3: Česká společnost už to neřeší, že tu není hetero chlap, zajímá je těch lidí povaha…

(protipól k názoru Nikol)

181
Wanna be your monster
Reagovat

štrůdla: já jsem si na vlastní narozeniny nedala ani šampáňo nic.

Oni jí to asi zatrhly ty hyeny. :D

182
bordel
Reagovat

Nikol se pořád bojí, že VB by vrátili lidi do hry, kvůli tomu, že je „chlap“…

183
Jana1
Reagovat

175 vyjde

184
okkvp
Reagovat

181 – ona to jim donesené nakonec Růža fakt vysála sama nebo zůstalo neotevřené ?

185
Wanna be your monster
Reagovat

štrůdla: oni mu nedají ani prostor uklízet, pak on má jít a uklízet, když o něm říkají, že to nezvládá?
Lůca souhlasí.

Holt se v té lenosti s VB schodne. A když ti někdo řekne, že je bordel a máš uklidit, tak to znamená just neuklízet.

186
kozlík matěj
Reagovat

Lů se domluvila s Lá, že aby mohli i nadále mluvit s oběma stranami, vypalcují navzájem sebe. Lů je zvědavá, jestli to Lá udělá.

187
Kačenka
Reagovat

Proč Eva zase hučí nákup Ládíčkovi,když to má psát pouze s Mirkou?

188
gabisollis
Reagovat

musim vam vsem co to sledujete online vyjadrit poklonu.!!!!:-)ja si to poustim jen vyjimecne a dnes to mam delsi dobu a uplne z toho kvetu….boze vy mate nervy.:-)ja bych je vsechny poslala z okamzitou platnosti domu.chudak Vlado.

189
Wanna be your monster
Reagovat

186 – a řekla o tom i někomu jinému?

Fakt nechápu, že si myslí, že tohle jí pomůže vyhrát, když bude vždy souhlasit s člověkem, s kterým zrovna sedí, i kdyby to byly protichůdné názory.

štrůdla: to jsou první narozeniny, kdy jsme nedostala dort…čuráci.

Ona tam včera nebyla, že neviděla ten dort, co dostala a říkala o něm, že ho nechce?

190
Pedro
Reagovat

Štrůdla: to jsou první narozeniny, kdy jsem nedostala dort.

191
Sexytron
Reagovat

chemlonová zdena jede! nedostala dort=čuráci

192
kozlík matěj
Reagovat

Štrůdla:To jsou jediné narozeniny, kdy jsem nedostala dort. Čůráci! A dřepovat nebudu, na to vám taky seru.

193
Mab
Reagovat

Štrůdl Lucii: „To jsou první narozeniny, kdy jsem nedostala dort. Fakt skvělý. Čuráci.“ Lucie kývá hlavou.
Neskutečná trapka. Už zapomněla, že dort dostala, ale odmítla ho?

194
Wanna be your monster
Reagovat

Už mi to připomíná růženu na začátku – žádnou postel mi nedávejte, já žádnou nechci, opovažte se, ale budu 3 dny mluvit o tom, jak jsem musela spát na zemi.

zdeni zdeni, myslíš, že tě bude někdo litovat?

195
kozlík matěj
Reagovat

186, 189 šeptala to před chvílí Štrůdle.

196
Sexytron
Reagovat

poslední půlhodina na společné řešení komu dát palec

197
okkvp
Reagovat

Nikola už zase špekuluje s pavlínou. Nikola nechce dát Toma, protože by si podle ní vzal ji. Poslední chlap, určitě ho vrátí, to je v prčicích (rozuměj, utřela bych a valila dom)

198
Kačenka
Reagovat

Lucka má fakt výdrž ….mohla by alspoň práci předstírat, ale ona hnípe na gauči ani se nehne a vůbec jí to není trapné :-D

199
Wanna be your monster
Reagovat

195 – tak ta je drsná, už jí fakt vůbec nerozumím, ta fakt vykecá na ládu všecko. málem už ho vypalcovali, protože roznesla, že byl ve třech reality show.

200
Pedro
Reagovat

Nikol si myslí, že lidi mají VB rádi.

201
okkvp
Reagovat

Nikola má sakra bobky. U mě za posranost ztrácí bodíky. Naopak připisuju plusy Pavlíně

202
Pedro
Reagovat

LP si myslí, že Thomase lidi rádi nemají.

203
Wanna be your monster
Reagovat

Lucie si ymslí, že se měli ostatní stáhnout, aby si to zdena mohla oslavit.

tak to ale Lucinko v RS nechodí, úkoly se plní společně. ona je fakt hadík, už ji mám až za růženou.

204
Sexytron
Reagovat

a tlustá lesba zas chytá nerva :D

205
Jana
Reagovat

Ono mě docela udivuje, že za tu dobu co jsou všichni ve vile, ještě dokáží věřit Lucii, co jim říká ( a u ostříleného Vlada dvojnásob ). Oni jsou před ní jak paralyzovaní a nejsou schopni jít s ní do nějakého sporu, připomenout jí ( třeba ve vší slušnosti ), jak si mnohdy odporuje a nevadí jim, že to evidentně koulí na všechny strany. Pořád je to pro ně ta pozitivní Lucinka, moudrá a milující zviřátka atd… Oni to nevidí, jak je příšerně líná a když má něco dělat, tak je vzteklá a protivná a po pár minutách už běží na další cigaretku? Že plácá často úplný hovadiny? Působí na mě jako rozmazlený fracek, bezcharakterní parazit ( to už tu zaznělo a zdá se mi to velmi výstižné ). Přijde mi, že je zvenku zvyklá na jakýsi servis, přísun peněz ( z jakého zdroje nevím a ani nechci vědět ) a vcelku pohodlný život. Aspoň tak se projevuje ve vile. Docela věřím, že má k ruce hospodyni, protože ona přeci nesnáší ponořit ruce do vody, ona nesnáší vaření a mnoho dalších „prací“, co nesnáší. Jen pro příklad: je velmi aktivní strávník, stále tam něco do sebe tlačí, ale nenapadne ji, že by se taky přípravě nějakého pokrmu mohla účastnit. A další typická situace: když si usmyslela, že se nechá ostříhat, a já pak viděla, jak ty její vlasy padají do prádla připraveného k vyprání, pomyslela jsem si, zda to po sobě uklidí. Samozřejmě, že odkráčela jako královna a uklidila to za ni Mirka… A neodpustím si připomenout ( už to tu zaznělo několikrát ), že se mi ekluje, tak sedí na baru i s botama ( to pořádkumilovnému Vladovi nevadí? ). A takových momentů je čím dál více. Jenže to vidíme my, co koukáme na kamery, ale v rekapitulacích je stále za milou, moudrou kámošku. Tak nevím, zda je štábem chráněná proto, že jí dali žolíka a nyní se jim nechce přiznat, že to s tou Lucinkou je trochu jinak… Nechci ji nějak trestat, je ve hře a dělá co umí, ale přimlouvala bych se pro omezení, či úplné ( na 1-2 dny ) zrušení přísunu cigaret.

206
Kačenka
Reagovat

Tak beru zpět- Lucka zvedla prdel a šla si dát cígo. Ládík maká na baru a Růža s Lůcou hulí a filozofují na téme dobrý člověk versus zlý.

207
okkvp
Reagovat

LM – si myslí, že Tomase dá ona a Vlado

208
kozlík matěj
Reagovat

Lů s Romanou. Obhajuje Hradilovi, že se všichni měli stáhnout a nechat je, ať si oslavují s kým chtějí. …… Jsem alergická na obsah jejích slov i na ten „plný nos“ se kterým mluví.

209
Crazy lady
Reagovat

194 – přesně to stejný jsem chtěla napsat

210
okkvp
Reagovat

a Nikola už skoro bulí

211
Pedro
Reagovat

Niki: lidi na to koukají z pohodlí obýváku a mají rádi hádky
LP: ale ne když se pořád válí v posteli a jen nadává
Niki: ale lidi to baví, já to vím

212
bordel
Reagovat

Kamera 4, taktika…

LP neví, jestli dá Štrůdlu nebo VB.

LP: Ale já vim, že dá LM.

Nikol: Ale když to bude VB, bude to LM nebo já, 50 na 50… Ale já s nim jít nechci. Já se bojim, že ho lidi chtěj vrátit…

LP: A co ti říkal Vladko?

Nikol: Že je to jedno…

LP: Já si to taky myslim. Lidi maj rádi hádky, ale tohle ne, lidi nejsou takový když opravdu tohle všechno dělá, všechny uráží…

LM přišla: Ale on (VB) řikal, že si vezme Nikol nebo mě (LM). Ale lidi ho nevrátěj, určitě ne, já ho prostě dám…

LP: Ale co já mám dělat?!

LM: Dám ho ale já, a Vladko, o dalších nevím…

Nikol: Ale, když si VB vezme mě, tak já se bojim, že půjdu domů…

LM: Ale tak lidi fakt tady nenechaj tohleto!

LP: Ale ne nadávky do debilů…

LM: A kohos chtěla spíš dát? (LP)

LP: No, jeho!

Nikol: Tak ho dej… (smířeně) Ale půjde do duelu Nikol a LM, a je to risk…

213
Wanna be your monster
Reagovat

žebřík:

Vlado
Nikol
Eva
Ládík
Pavlína
Mirka
Romana
Zdena
Lucka
Thomas

214
bordel
Reagovat

Nikol: Ale, LP, chceš dát VB, tak ho dej… Ono to nějak dopadne…

LP: Bože, dej mi nějaký znamení, koho mám dát…

215
Pedro
Reagovat

Zajímavý, jak LP má mnohem lepší odhad než Niki, která už v RS byla.

216
Kami.
Reagovat

Ruza pry ve vile nemuze rict svuj nazor :-)))

217
anka
Reagovat

hmm- tak bosse už zkritizovali… Odpoledne by mohla následovat debata na další témata dodržování pravidel (štáb není schopen vynutit si jejich dodržování, tak o tom budou všichni aspoň kecat )

218
bordel
Reagovat

Nikol: Ale lidi tu chtějí nějakýho heterochlapa, já to vim… Oni nechtěj holky a 2 gaye…

LP: Ale viz včera párty! Kdo se tady zapojil? Babinec, a gayové…

219
okkvp
Reagovat

Nikola už přistoupila i na strašení kolegyň z chatrné aliance.
Niky, Niky, tohle ti holčiny zpětně spočítají

220
Jana1
Reagovat

Nechápu, proč se Nicol bojí VB. Kromě toho on by si jí nikdy nevzal.

221
XY2
Reagovat

Lůca zase nabírá záporné bodíky, možná, že tyhle žvásty má být to pozitivní myšlení, nějak v tom tápu. A měla by se vysmrkat, nemůže za to, ale mluví strašně. Nějak mi to dřív nevadilo, ale tím, jak je celkově nesnesitelná, tak už mi na ní vadí všechno.

222
Wanna be your monster
Reagovat

Růža: to je s těma naschválama, jako ta sůl do toho prášku, jendou je to sranda, podruhé taky ale…

:D

223
Bazinga
Reagovat

Nedívám se, jen čtu, ale chci připomenout, že Niki má teď bobky proto, že i kdyby se domluvily na tom, že vypalcují Štrůdlu, tak je ohrožená. A přesně tohle dilema má LP. Nechce dát VB proto, že se bojí, že ten si vezme LM a má „výčitky“, že když dá Štrůdlu, tak ta si vezme „Gumídka“

224
XY2
Reagovat

Lůca pracuje, sbírá odpadky na verandě.

225
bordel
Reagovat

Nikol: Nezáleží, koho dá Růžena, záleží, jestli Vb dostane 3 hlasy, to bude stačit…

LP: Ale 3 hlasy může mít i Štrůdl…

Nikol: Oni (lidi) tady tohlencto chtěj…

Martůčka: Souhlasím (s Nikol)…

LP: Ne, já ho chci dát, lidi to nechtěj už tohle…

226
Pierre
Reagovat

Ach ty ženy…kamera 1. Palcování, já už mám v tom takový hokej, zatím to vypadá,že do vypalcován bude Thomas(hlas Vlado, Pavlína, Mirka) nebo Nikol (Romana,Thomas,Zdena) neznámý je hlas Ládína, Lucky. Eva dá Lucku.

227
okkvp
Reagovat

223 – LP imho nemá bobky, že by do toho mohla spadnout Mirka nebo i ona, Pavlína neví jak se te´d nenápadně vykroutit z Nikolina tlaku

228
Wanna be your monster
Reagovat

pravda, že LP, Nikol a Evina, taky sedí v ložnici s vysavačem a drbou místo uklízení.

229
Jana1
Reagovat

Ty diskuze na terase jsou zase výživné. Růža již má na baru Fernet.

230
bordel
Reagovat

LP: Ale co mám dát kdyžtak na tu Štrůdlu? Ona mi tady nevadí jako von…

Nikol: Ale když ho dáš, půjdu já nebo LM… Ale já si taky připadám jako debil, že tě přemlouvám tady… Já se jen snažim zachránit sebe a LM…
Ale už si připadám fakt trapně, ať si dá každej palec komu chce (asi je trochu naštvaná/bojí se)

(Nikol šla pryč)

LP Martůčce: Ona normálně na mě bude asi naštvaná… (Nikol)

231
Pierre
Reagovat

Takže Eva dá palec s 90% pracvděpodobností Zdeně. Nikol překecá Ládína a už to jsou 3 hlay. Pavlína je nerozhodná, když dá Zdenu,tak jí dá i Mirka. To jsou počty.

232
Wanna be your monster
Reagovat

Martůčka: a dost a jdu luxovat.

Konec debaty..za deset minut zákaz bavení o palcích, takže to bude večer trochu překvápko, ale každopádně Vb nebo štrůdla jdou do duelu.

233
Bazinga
Reagovat

227 – já včera viděla v ložnici LM a LP, LP byla trochu hodně vystresovaná z toho, že neví jak se má rozhodnout. Jejími favority jsou Štrůdla a VB. A když to s ní LM probírala, tak jí LP řekla, že ji chce chránit. Ale nechce přijít ani o tu Nikolu… ale je fakt, že se teď nedívám, tak možná, že se to „jakoby“ změnilo, tykráááááso, víš co, víš jak, chápeš? :-)

234
bordel
Reagovat

227 – Snad jo…

228 – Martůčka už vysává… Konec dalšího dílu seriálu „úterý – kdo/koho/proč…“ :-)

235
okkvp
Reagovat

LP v pokračující debatě už jen s E vyjevila, že má obavy, aby na ni Nikola nebyla naštvaná, že dá palec jinak než chce Nikola. …. no jistě, protože s nikým jiným do alience nemůže počítat.

236
bordel
Reagovat

Ad 234: Tak ne, další díl…

LP: Ona na mě bude Nikol naštvaná, že chci dát spíš VB?

LM: No, proto jsem šla pryč, dokud jsme tam seděli obě, tak by to řešila furt…

237
bordel
Reagovat

*seděly

238
Sexytron
Reagovat

vorvaň zas nic nedělá a čudí

239
okkvp
Reagovat

u Mirky už má Nikola nejspíš utrum. Už tak jí imho štvala, že se jí snaží přebrat vedení spolku

240
T.M.
Reagovat

Jestli dá LP palec VB tak je LP debil.

241
Pitrýsek007
Reagovat

Buldok vytírá a funí jako divoké prase.
Blondýnu L nerada poslouchám když mluví. Za každým třetím slovem říká „jakoby“. Budu jí říkat Jaokobínka, stále si nepamatuji její jméno – zvláštní.
Jinak noční show jsem neviděla, začala mě ze všeho bolet hlava a pustila jsem až teď. A tak nevím zhola nic, zda se situace nějak uklidnila?

242
bordel
Reagovat

241 – Noční show byl podvod, Prima lže.

243
woczko
Reagovat

Já jsem za poslední dny s té Zdeny tak otrávenej, že bych ji pravdu přál, aby si mohla venku, ve svém autovraku, popřemýšlet o tom, jak se hraje o 5 milionů.

244
Pitrýsek007
Reagovat

Dopis :
no :-/

245
bordel
Reagovat

Dopis:

Vyvolení, zejména někteří nazávají vilu Vladkoland. Zkuste vytvořit Vladkoland, Vladko vás bude přesvědčovat, abyste vstoupili do toho státu…
(dál jsem nestíhal to mlení…)

246
Pitrýsek007
Reagovat

Něžli tento dopis pochopí Romana, to bude do zítra … a jéje

247
okkvp
Reagovat

Dopis
VV zejména někteří z vás se naučili vilu nazývat Vladkoland. Žádná taková země ale ve vile zatím nevznikla, ale bylo by zajímavé ….. nechytam

248
Wanna be your monster
Reagovat

Jinak Nikola je snad jediná, kdo opravdu věří tomu vtipu Evy s Vladem a jejich vztahu…a pak když se Eva pro ně nečekaně vrátila, řekla si, že nejspíš i hetero Vb a hetero zdena jsou pro lidi zajímaví.

249
bordel
Reagovat

…ještě nějaký ceremonie na závěr, a přísaha Vladkovi a Růženě…

250
Pitrýsek007
Reagovat

243 – taktéž :-/

251
kozlík matěj
Reagovat

Dobré nastartování emocí na večer. Je to obměna hry na predátory. Pavlína už by neměla povídat o tom palcování. Má hodně velký přetlak.

252
bordel
Reagovat

Nikol: Nejsi naštvaná, Pavlí?! Nebuď, zvol si to podle sebe…

LP: Já se budu bát o svojí a LM osobu, ale musím to udělat…

Nikol: Hlavně se nesmíme hádat ještě my, to by byl konec…

253
bordel
Reagovat

Btw, odbila 12:00, stihly to holky jentaktak :-)

Pokud budou pokračovat, už může štánb zabubákovat, schválně…

254
Pitrýsek007
Reagovat

Ládíček čte – mele zrovna tak rychle jak mlela Eva když byla boss

255
okkvp
Reagovat

Ježíš, co to Růža na sebe zas navlíká. Prej zas dostala roli, kterou nezvládne. Zdéni bez hlesu šlechtí

256
Hooper
Reagovat

Ach jo, Pavlína. To je fakt nesvéprávnej a nedospělej člověk.

257
upsik
Reagovat

žebřík :
1. (TEREZA PERGNEROVA)
2. Vlado / Nikol
3. LM
4. Ladík / Eva / ZVEŘINA
5. AGATA
6. LP /Strudl / LIBOR
7. Lucka / ŠTÁB STUDIA KAMARÁD
8. Romana / EMIL
9. VB
:D :D :D :D :D

258
Karolina
Reagovat

A co tenhle scénář na dnešní večer: Tereza: „Vyvolení, protože je ve vile dvojice, která neustále porušuje pravidla, proběhne dnes mimořádné zúčtování mezi Zdenou a Thomasem. Do vily se vrátí jen jeden z nich… Nebude mít imunitu a teprve potom proběhne zúčtování. Připravte se , máte 30 minut na sbalení. Přijdu pro Vás…“ :D

259
bordel
Reagovat

256 – Ty bys věděl, jak se v takový situaci rozhodnout? Jsi prostě Einstein :-) To prostě potřebuje ohnout čas a prostor, a nebo… nechat si čas na rozmyšlenou… A ten teď právě začal…

260
okkvp
Reagovat

Růža žádá Vladka o pomoc s tímto úkolem, zkus mi to trošku vysvětlit abych to pochopila.
Vladko vede přednášku o agitátorech. Růže že chápe, ale nejspíš nechápe. dolňující dotaz a co děláš přesně ty – střih jinam (K1)

261
Briketa
Reagovat

Romana: „ty Vlado zkus mi pomoct nějak s tím úkolem trošku.“ Vlado trpělivě vysvětluje, co po ní chtějí.
Pochopila někdy ta ženská úkol na poprvé?!!!!

262
bordel
Reagovat

258 – :-D

263
okkvp
Reagovat

aha, o Románském státu jsem v úkolu přeslechla

264
bordel
Reagovat

257 – Agáta před Liborem… Šmarjá… Libor včera, poslední minuta rekapu… Takhle ho mám rád, ten je pro noční show jak dělanej, a vždycky byl…

Agáta na rekapy, Libor do noční show!

265
Hooper
Reagovat

261 – poslední větu máš špatně. Platí pouze první dvě slova.

266
kozlík matěj
Reagovat

Na rozdíl od hry na predátory si teď musí vybrat sami. A vybrat si musí i Ládík. Lůca se za poslední hodiny zařadila zcela jasně. Vůbec mám pocit, že za poslední týden se to tam vyostřilo ne jeden proti jednomu nebo skupina proti jednomu ale skupina proti skupině. Vzájemně se ve skupině posilují a nabírají na nenávisti. Nezařazený Ládínek je odsuzován oběma stranami. Velmi mi to připomíná konkrétní vesnici, konkrétní obyvatele a konkrétní boje my kontra opozice.

267
upsik
Reagovat

264 bordel –
Libor je mi ohromně nesympatický, Agátě sice NS nevyhovuje, na druhou stranu se mi na ní líp kouká jako chlapovi :D

268
Jana1
Reagovat

Ježíšmarjá, ta Růža je tupá. Vladek se snažil jí to vysvětlit,Nicol jí to zase vysvětluje politicky. Znova jí musí přečíst dopis. Stačí chléb a hry.

269
Wanna be your monster
Reagovat

já bych šla do vladkolandu hned.

270
okkvp
Reagovat

Ládík už špekuluje, že nikde není napsáno, že by si museli vybrat – zřejmě na dotaz LP. Ládík s tím dorazil i za Lu. Lu si zřejmě taky nevybere, ale uvidí jaká bude agitka.
Předvolební programy LU brutálně baví

271
Wanna be your monster
Reagovat

Vlado chce vyhlásit konstituční monarchii.

272
bordel
Reagovat

267 – A já jsem co, žížala? :-D

273
Pedro
Reagovat

270: že mě to vůbec nepřekvapuje :D

274
kozlík matěj
Reagovat

VB: Buď budou lidi s Vladkem nebo budou normálně žít.
R: jo normálně žít v Romanii. Já nechci žádné omezování…
Budu muset bojovat za spravedlnost, protože to co bylo včera spravedlnost nebyla. Tak jak to říkala Lucinka.

275
okkvp
Reagovat

269 – též bych neměla o čem přemýšlet a to dokonce, kdyby se Vladko král vyznával z toho, že z poddaných sedře kůži i maso (doufám, že v rámci hry se k něčemu takovému uchýlí)

276
XY2
Reagovat

Růža: budu muset bojovat za spravedlnost nějakým způsobem, víš

To říkala VB, opět se probíraly narozeniny a Růženiny kecy o tom, jak oni si je měli oslavit sami a ostatní se měli stáhnout víš co.

277
bordel
Reagovat

271 – No, tak to bych k němu nešel… Typ VB (Velký Británie) je mi… velmi nesympatickej…

278
Mab
Reagovat

Někdo tu psal, že Lucie nezapomene bití psa. Zdá se, že bití psa zas tolik neřeší, stejně jako bití ovečky. Pro mě je to zklamání, u ní asi největší. A „nejlepší“ je to přesvědčení Lucie a Růženy, že odejdou s čistou tváří. Zajímavý, jak se člověk dokáže přesvědčit úplně o všem, o čem se přesvědčit chce.

279
Wanna be your monster
Reagovat

Vlado chodil prý kdysi takhle se šlema a polobotkama v šestnácti.

http://photos.iboys.cz/galerie/4/O/1D8V1U5PNH0_L.jpg

280
gabisollis
Reagovat

proc ta Eva posledni dobou furt dolejza za Romanou????

281
jenka
Reagovat

258 takovou „nespravedlnost“ by nevydýchali do konce života. Ještě, že to lidi venku vidí pokud nejsou úplně blbí. :-D

282
upsik
Reagovat

LP s činkama, VB zesměšněn…:D

283
okkvp
Reagovat

Růženka si opět opakuje před E, že úkol pochopila správně. …. umím si žívě předstávit kóho je vólička

284
kozlík matěj
Reagovat

Jsem málo odolná, teď se mi už po několikáté stalo, že když jsem zaslechla Romanu nebo Lůcu a slovo spravedlnost a omýlání včerejška (chudáka Zdeničky), že mi stoupl krevní tlak a zatmívá se mi před očima. Máte to ještě někdo? Protože pokud ano, šíří se Luččina „pozitivní“ energie monitorem ven do domácností a je to fenomenální úspěch její techniky. :-)

285
gabisollis
Reagovat

258-to je krasnej scenar…skoda ze nerealnej.:-(

286
bordel
Reagovat

278 – Oni mají/měli dost zkreslený představy i o online kamerách (i když Lucka to zrovna skoro ví, jak to je, a LM a LP to řekla, ví to od ní už i Martůčka a Vladko…).

Možná až vylezou, tak se zhrozej…

Nicméně, VV5 si už nebudou moct bejt jistý ničim/nikde…

287
bordel
Reagovat

279 – Je zajímavý, že se na tý fotce směje, když oblek (ne, že by to byl zrovna „oblek“, ale…) nesnáší…

288
upsik
Reagovat

Pokud bude VV5, tak to bude muset být společná cz/sk verze….

289
okkvp
Reagovat

Romana teď pro sebe – pořád to nechápu.

290
Pedro
Reagovat

Růža tomu pořád nerozumí, ačkoli jí to vysvětlovalo už několik lidí.

291
T.M.
Reagovat

288: Pokud bude někdy VV5 tak já už se na to dívat nebudu.

292
XY2
Reagovat

284 – mám to podobně a Lů dneska už nemůžu ani vidět ani slyšet, její pozitivní energie patrně přes monitor nefachčí:-) ale to zase přejde, tam se to mění z hodiny na hodinu:-)

293
okkvp
Reagovat

Tak už jí to musí Vlado znovu vysvětlovat. Bože to je tupoň, to snad už ale opravdu ani není možný

294
Wanna be your monster
Reagovat

Vlado znovu vysvětlil růže, co má dělat…

295
bordel
Reagovat

288 – Megavila… A zavření místo 3 měsíce půl roku :-)

296
Wanna be your monster
Reagovat

Romana si vzápětí volá lucku, protože to chápe, ale nechápe.

297
okkvp
Reagovat

já tedy Lucku pořád ještě můžu, ale zdárně si buduji averzi na její hlas a dikci

298
Wanna be your monster
Reagovat

Romana: já chci vědět, jaká je opravdu ta moje úloha, abych se toho zhostila.

299
Hooper
Reagovat

295 – slováci byli v druhé řadě zavřeni skoro pět měsíců. Pro ně nic nového.

300
cipollini
Reagovat

Růžena:D

301
jenka
Reagovat

Růža má nekonečně dlouhé vedení. :-D

302
Péťa
Reagovat

297
ona tomu rozumí ale nechápe to:o)))

303
bordel
Reagovat

Lucka Růženě: Neříkej, co cítíš… Říkej, co lidi chtěj slyšet, musíš jim mazat med kolem huby… Jestli to uděláš srdcem, tak to je podle mě správná volba, ale nepřesvědčíš tolik lidí, když jim budeš mazat med kolem huby, je to tak venku, bude to tak fungovat i ve vile…

304
okkvp
Reagovat

Lu hlasí Romaně, že má mazat potenciálním voličům med kolem huby, nemá vykládat co si myslí. Klidně slibuj i co nesplníš, to je úplně normální. Když to dělat nebudeš, tak nezískáš tolik hlasů

305
jenka
Reagovat

Moc složitý úkol, Růža to nepochopí vůbec nikdy. :-D

306
Wanna be your monster
Reagovat

VB: se nedivím, že se politici tak hádají, když vidím nás a to nám o nic nejde.

tak jemu o nic nejde, on tam je, aby roznášel radost…

307
T.M.
Reagovat

Tak ta Pavlína je opravdu kráva pokud kvůli ní skončí v duelu VB a mi tak přijdeme o tu podívanou jak se bude VB ve vile bez Štrúdly rozkládat. A to se vsadím že to tak dopadne a vypadne teď VB. Jestli mu dá Pavlína palec tak by si z pohledu diváka zasloužila pořádně profackovat tu svou lesbí hubu!

308
okkvp
Reagovat

Po výkladu o mazání medu, Růžka konečně pochopila. Hbitě si odůvodnila, že je to vlastně v klidu, protože nesplnění slibu je vlastně vina těch okolo a ne slibujícího

309
bordel
Reagovat

307 – Ano, projevil ses krásně…

310
Wanna be your monster
Reagovat

307 – tebe už budu ignorovat, ty jsi stejný hulvát jako VB, jen máš jiné iniciály.

Nevím, proč by si někdo zasloužil profackovat za to, že chce dát palec někomu, koho nesnáší. Pokud by tu podívanou diváci chtěli vidět, tak buď vklidu, protože ho tam vrátí.

311
Péťa
Reagovat

tak p.Hradil to taky nepochopil

312
okkvp
Reagovat

Vébéčko pravil že Růža nemá mít starost, nemá otravovat, že oni budou jasně s ní, protože Vladkoland nikdy. Zdena se ohradila, ať nemluví za ni. Zdena chce být neutrál. Vébéčko že Románie neni stát, že bude Vladkoland a zbytek.
načež zdéni vytáhla jak Luca pustila do větru dohodu lu+la o vzájemném palcování

313
okkvp
Reagovat

tývole Vladko vadí VB jen občas. Vadí mu ale Mirka a Nikola. Nikolu je pro něj 2. člověk, kterýho nesnáší ve vile nejvíc

314
cipollini
Reagovat

hradil má co mluvit o reputaci…

315
Jana
Reagovat

284 Kozlík Matěj
potvrzuji, že to mám velmi podobně s tím tlakem….:). Vytvořila jsem si na Lucii slušnou alergii. Ona má asi fakt nadpřirozené schopnosti…
Na druhé straně je úlevné, že už stále více lidí zde na diskuzi přichází na to, že s tou naší Lucinkou není vše až tak príma. Já ji totiž nemusím od začátku, jak jsem už psala, rozsvítila se mi u ní kontrolka a postupem času se stále jen potvrzuje můj první dojem z ní. Dlouho jsem docela trpěla, když jsem zde četla téměř jen samé obdivné názory na její osobu.

316
okkvp
Reagovat

jsem si te´d šla přečíst kvůli reakcím T.M. (jinak přeskakuju) a uteklo mi kus závažné debaty na terase.

317
Jana1
Reagovat

284-Kozlíku, jsem hodně odolná,ale po Tvém příspěvku mě chytl amok smíchu a někam si ho uložím a vždycky než spustím VV, tak si ho přečtu. Nejlepší je na to panák bezbarvého alkoholu.Na monitor nějaký negativní filtr.Doufám, že Tereza se jí zase zeptá na šíření pozitivní energie. Dík.

318
Mab
Reagovat

A jé, Růžena už je tam zase sama za sebe. A když nemáte vlastní názor, běžte do Vladkolandu. Proradná ženská, to snad není možný.

319
Wanna be your monster
Reagovat

VB: nikdo mi neřekl -dobřes uvařil, dobřes uklidil, nikdo.

:D

320
Omnj
Reagovat

Vladko v saku
a eva chce po něm mazat záda

eva???běs

321
Briketa
Reagovat

Růža: „pokud se dáte ke mně, tak budete bojovat sami za sebe… a zakončuje: já nevím co mám dělat, vy jste mi vzali všechny slova, co jsem měla připravený“ :D :D

VB:“ já se snažim, vařim, uklízím a NIKDO si toho neváží, nikdo mi nepřijde poděkovat.“ No ty krááávo!

322
cipollini
Reagovat

štrůdla: jebat na to…

323
Péťa
Reagovat

319
asi proto že ještě dobře neuklidil a neuvařil:o)))

324
Wanna be your monster
Reagovat

Vladko: uaďte se a já začnu agitovat, tedy svým způsobem vymývat mozek. :)

325
Péťa
Reagovat

na 3 probíhá agitace Vladkolendu

326
okkvp
Reagovat

Zdeni musí mít náladu na básničku, já musím mít náladu na jejich sledování. Dneska nemam. Nemam ji na Růžu, to ovšem stabilně.

327
jarda667
Reagovat

Tady uz je to politicky korektni a pokrytecke jako v evrope. Chudak T.M. Ma pravdu je to lesbi krava, vice heteraku mene uchylaku !

328
Briketa
Reagovat

Růže k Lůce místo agitování „můj synovec měl včera narozeniny víš a jak by mu bylo vidět tady ubrečenou tetu“. Ta ženská prožívá paralelně snad všechno co vyvolení :D

329
T.M.
Reagovat

310: Neignoruj mě, to by mě mrzelo. Já se polepším.:) Ale prostě mě to bude štvát když teď půjde do duelu VB a vypadne dřív než Štrůdla, já to tak prostě nechci.:-(

330
Péťa
Reagovat

329
to ale neznamená že tady budeš někomu nadávat do …… leseb

331
Briketa
Reagovat

Nikol na Růžu: a jak chceš docílit toho, aby tu nebyly skupinky?
Růža: docílím toho vaší pomocí, zlo dělá zlo, peklo dělá peklo a chci to změnit tím že, že… že si navzájem pomůžem.

332
Péťa
Reagovat

jarda667
a ty si taky nemocnej viď

333
jarda667
Reagovat

332: jezis neres to, to je vyhoda tech, kteri to zerou min jak ti druzi a mohou si z nich delat srandu, vis ? :)

334
Pedro
Reagovat

Růža by mohla založit politickou stranu. Takovejch keců a žádnej obsah :D

335
okkvp
Reagovat

elka v koupelně domlouvají, že by chtěli být neutrální, pak mám výpadek a MI dodává, to by ale udělal každej. Závažnější problém je úprava Mirčina vlasu do rovna a hebka aby ani vlásek nekoukal z culíka. Dorazil Vladko král Elefant první

336
Pedro
Reagovat

Růža: pokud chcete jít do Vladkolemu :D

337
Pierre
Reagovat

Lucka k Nikole : „Já nejsem žádný had práskač “ :D Ta je falešná. Včera dělala manželům hradilovým informační kanál a špeha. Vykecala jim všechno co jí kdo řekl, kdo je pomluvil. Mrcha.

338
Briketa
Reagovat

ta Romana mě zabije: Já nevim, jak to vyjádřit slovama, já to mám vevnitř ale mě to nejde říct.
Niky ji racionálně vysvětluje, že nejsou ve skupince, že jí tam vaděj jen 2 osoby_ včera to podle Niky Tomáš se Zdenou přehnali, Zdena je „korunovaná fiflena“ a Tomáš „korunovaný vůl“. Romana
Lucina: „já nejsem žádnej had práskač.“ No to zrovna, ta u mě klesla až na dno.

Růža: pokud chcete jít do VladkoleMu, tak jděte :D

339
okkvp
Reagovat

tak LU není žádný práskač. Je pravda, že jediné co nepráskla je, že si občas chodí s Vladkem notovat jak to i ona cítí a vidí a užít si pohlazení ega, že to dokáže slovně vyjádřit lépe než on

340
T.M.
Reagovat

330: Lesba je urážka?

341
okkvp
Reagovat

lidi seberte síly a tu rumovou agitátroku piště podrobněji. Já jsem dneska fakt vyflusaná

342
Mab
Reagovat

Romana je odborník na všechno. Neskutečný. Měla by si dát panáka, aby se jí vylily ty „euforiny štěstí“.

343
Pedro
Reagovat

341: to se nedá přepsat, to má kadenci jak samopal vzor 58. A někdy ještě vyšší.

344
Mab
Reagovat

341 – To se nedá. To proud nesouvusejících slov a nesmyslných myšlenek, které prolíná větou „jsem tady sama za sebe“.

345
T.M.
Reagovat

Ten Hradil to nakonec ještě vyhraje. Já tomu normálně začínám věřit.

346
okkvp
Reagovat

už jsme u Císaře Pekaře … ale ono to celkem sedí. Golem je VB

347
Briketa
Reagovat

Růža agituje dál…
„pravidla si musíme odsouhlasit, prostě, ale nechci, aby tady někdo dělal z někoho sluhu. Já to v práci musela napsat taky lidem na papír… Musíme si to určit my sami“
Eva: „ale Tomas má trest od Terezky, že musí uklízet“
Růža: „právě byste si s tím Tomasem měli promluvit, jak to vůbec bere“ :D

348
okkvp
Reagovat

343-4 – já vim, já to posloucham :-D

349
T.M.
Reagovat

Štrůdlíku babičko z tebe smutná bude ale ne kvůli tomu že si brečela.

350
Hooper
Reagovat

Jak vidím Toma se Zdenou na té terase, tak se mi vybavují Chobotnice z druhého patra. Zelená! Modrej! (Kde jste? Neschovávejte se.)

351
okkvp
Reagovat

Mi češe culíček

352
Ája
Reagovat

Růžena: ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc :-D

353
XY2
Reagovat

T.M.

Možná pomůže si dupnout, jak to dělá štrůdla, zkus to.

Začínám litovat, že v té vile nejsi, bylo by zajímavé sledovat, jak bys obrazně přes hubu dostával ty:-)

354
Jana1
Reagovat

Kde je Vladko ?

355
okkvp
Reagovat

Mi znovu žehlí

356
Briketa
Reagovat

EVa: „Romčo, mě připadá, že jsi zmatená, že běháš z bodu A do bodu B, měla by sis rozhodnout co v té tvé republice bude platit podle tebe.“
Romana: „ne podle mě, podle vás… svobodná vůle je o tom, že se na tom dohodneme my, zahodit všecko co bylo. já nechci dělat podle zákazů a příkazů, já jsem tady sama za sebe“
a pokračuje: „vy se na to díváte z jiné stránky než já, VY to nechápete“

…to se nedá :D

357
Pedro
Reagovat

Růža: vy se na to dívate ze stejné stránky jako jsem to chtěla říct já, prostě to vůbec nechápete.
Pochopil někdo význam téhle věty? :D

358
Sexytron
Reagovat

vorvaň se zase chce se všema kamarádit

359
okkvp
Reagovat

Už snad dobrý, LP schválila, LM přesto v žehlení usilovně pokračuje. Doporučila bych strojek a do hola. Co ta by ušetřila nervů a času

360
Jája
Reagovat

346 – ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady vyhrajem 5 mega :D

361
Anonymní
Reagovat

Jolanda cikánka + Růžena
vydělaly by spousty prachů ))

362
bordel
Reagovat

360 – Ale má to pěkný… U ní bych účes neměnil. I ostaní si s vlasama vždycky pohrajou – výhodu maj. akorát typy VB a Lucka teď (ale i ta zkouší hokusy pokusy s tim)…

363
T.M.
Reagovat

Ta Romana je fakt řitní alpinistka, to měla Eva pravdu. Ale být se všema zadobře, na to to ve vile neuhraje.

364
XY2
Reagovat

A Růža nebude mít na starost nic:-)

365
bordel
Reagovat

Ad 362 – A nebo tak jak to má na ofiko fotce :-)

366
Anonymní
Reagovat

sami za sebe..milionkrát…chápeš too?

367
Ája
Reagovat

proboha, jak může Romana někomu dělat šéfa? u ní v práci to musí být dobrá anarchie :-D

368
okkvp
Reagovat

Růže musí doufat, že si jí všimne ředitel nějakého okresního cirkusu se střelnicí a Hali Gali. Jinak než směšně trapný klaun s občasnými šichtami vyvolávání před pouťovou atrakcí se nedá

369
XY2
Reagovat

Já se v té její řeči naprosto ztrácím.

370
Kami.
Reagovat

Vystavte mi parte. Jako duvod umrti dejte dira v hlave z Ruzi.

371
Bobby Brown
Reagovat

Růža: Jak mám někoho přesvědčovat, když mě nikdo nechce poslouchat. :-D

372
Mab
Reagovat

Umlčte někdo už tu Růženu.

Oni si z toho úkolu fakt neumí udělat legraci, strašný. Tam má snad jen ten Vladko nadhled.

373
Pedro
Reagovat

Vladko není zastánce republiky a proto se rozhodl pro konstituční monarchii. Vladko bude králem Elefantem Prvním.

374
Pedro
Reagovat

Růžena: zlo dělá zlo a peklo dělá peklo…

375
Mab
Reagovat

Růžena na Vlada: „Všimla jsem si, že se sem vrací zlo. A zlo dělá zlo a peklo dělá peklo.“
Božééééé!

376
Briketa
Reagovat

závěrečná řeč agitátorů:
Romana jim hustí rozdělení těch svých pravidel.
LP: a máte nějaká vnitřní pravidla?
Růža: máme, já chci, abysme se všichni domluvili.
LP a když někdo vysaje špatně a bude si myslet ,že dobře a ostatní ne, jak to budete řešit?
Růža: měl by to rozhodnout boss.
Láďa: „a ty jako hlava Románský republiky budeš mít na starost co?“
Růža: „já nebudu mít na starost nic, já budu mít na starost jen ty pravidla. … A o to tu de“ :D

Vladova řeč: já nejsem zastánce republikového zřízení, rozhodl jsem se pro konstituční monarchii – králem já Elefant První. Současná situace není na republiku připravená. Pokud by lid nebyl spokojený s králem, král by abdikoval a byla by vyhlášena republika. Právo veta bych měl jen na hádky atd. Nebo si můžete zvolit krále vy, ať nejsme absolutistická monarchie.

377
Bobby Brown
Reagovat

357 – Pedro:
Ano, výsledkem této věty je – „42“.

378
jarda667
Reagovat

Romanu kdyby zamestnali na Guantanamu tak uz zadny terorismus neni. Zavrit podezrelo na par dni s ni a nechat do sebe hustit ty moudra a bez muceni priznam vsechno.

Na takovou zenskou by mel jeji majitel mit zbrojni pas.

379
cipollini
Reagovat

Vlado o voze, Růža o koze…

380
Bobby Brown
Reagovat

Růže se nelíbí, že když se někdo pohádá, tak se jde stranou a pořád se o tom mluví. :-DDD
Vždyť je to ona, kdo to pořád řeší! Ta je blbá jak kýbl vlažný vody, ale baví mě.

381
Bobby Brown
Reagovat

379 – nene, Vlado o voze, Růža o sobě.

382
okkvp
Reagovat

o kolovrátku je Růža ta nejlepší mluvčí, ta je kolovrátkem zcela dokonalým, i Vébéčko vedle musí zblednout

383
Wanna be your monster
Reagovat

Ládík – vladkoland

384
Wanna be your monster
Reagovat

lůca – Romania

385
okkvp
Reagovat

Luca jde k Romaně

386
Briketa
Reagovat

Romana: chci aby si šel každý za svým názorem, ale nechci aby sme si za ním šli až tak hluboce..
Zabte ji :D
Lucina jde za Romanou!

387
Wanna be your monster
Reagovat

Nikol – vladkoland
VB – Romania

388
cipollini
Reagovat

lucina: slibuju věrnost svým zákonům…

389
Wanna be your monster
Reagovat

Eva, LM, LP – vladkoland

390
okkvp
Reagovat

Nikola k Vladkovi VB, k Růže i s pusinkou (ne se Zdenou)

391
Pedro
Reagovat

Lá: Vladko
Lů: Růža
Niki: Vladko
VB: Růža
LM: Vladko
Eva: Vlado
LP: Vladko

392
Wanna be your monster
Reagovat

štrůdla – romania – stejné rozdělení jako na predátory a oběti.

393
Wanna be your monster
Reagovat

Tak ne, štrůdla asi nepůjde k nikomu, stále sedí…jsem se přepočítala. :)

394
okkvp
Reagovat

oprava, Zdena jen proto, že musí Romaland, na nic ale nebude přísahat ani volit

395
Pedro
Reagovat

Štrůdla nechce nikam, ale protože prý musí, tak jde k Růže.

396
Péťa
Reagovat

394
Lá šel jako první k Vladkovi

397
Pierre
Reagovat

Ta Zdena je taková rozmazlená kráva, to snad není ani možné. Jen Já,já,já. Jájínek sobecký.

398
Ufonka
Reagovat

Vladko nesnáší Nikolu?
Mě přišlo, že se na ní dívá se zalíbením.

399
Wanna be your monster
Reagovat

štrůdla si prý vážně vezme Vb do duelu… prý proto, aby to bylo zajímavé, podle mě se zase projevuje sviňka zdenička, takovou jakou jsem měla ráda.

400
Briketa
Reagovat

Zdenička: já prohlašuju, že nechci nikam, nic dělat nebudu, nikomu nic neslibuju, ale jelikož musim, jdu k Romaně.
VB: ji tleská :D

teorie Zdeny- vezmu si do duelo Tomáše. když vypadnu já on tu bude trpět a bude to zajímavý…

401
Bazinga
Reagovat

378
jarda667
:-D, protřelému teroristovi by stačilo Růženě říct, že ji má rád, při masírování nohy a růžosmíchu by jí nepozorovaně předal plány útoku a Růža by to dokonala. Jedinou šanci pro lidstvo vidím v tom, že Růža nechápe psaný text, takže jestli by jí to předal v motácích…

402
Bobby Brown
Reagovat

VB: Demokratická republika. :-DDD to je vůůůůl

Na celém světě se lze přesvědčit, že státy s krasomilnými názvy „Demokratická, Lidová republika atp.“ jsou ty největší totality. Ale k VBéčkovu pojetí světa to patří. Demokracie bude to, co bude jeho názor.

403
Wanna be your monster
Reagovat

Růža s VB pomlouvá láďu, že se zase přidal k většině.

404
Pedro
Reagovat

VB: Lá bych v Románii nechtěl, je to kolaborant

405
okkvp
Reagovat

Zdena s tím VB podle mne mlží

406
Wanna be your monster
Reagovat

Zdena: já to udělám, protože by to nikdo nečekal. Tak proč to vykecává i před ostatními? :)

A buldoček si nedává dvě a dvě dohromady…

407
Hooper
Reagovat

Tak jestli štrůdlice chce vyhrát aspoň jeden duel, tak si vébéčka vzít musí. Rozhodně má proti němu větší šanci než proti hafíkovi.

408
Homie
Reagovat

398 – Říkal třeba, že mu vadí to její organizovaní, to bych mu věřil. Ale jinak to podle mě říka z hecu.

409
Pierre
Reagovat

Na Ládína se něco chystá, nelíbí se mi to. Lucka mu palec dá, ta je podlá,další dva hlasy od Hradilů a kupodivu 3 hlasy na něho stačí, Vladkoland je rozdělený. No bude to dneska těsný.

410
zuzana
Reagovat

nepáči sa mi to…blbá hra a ešte viac prohloulbi to debilne nepriatelstvo…
Ja som s Luckou a chapem Romanu
ale aj vladka mám rada

411
Pedro
Reagovat

VB ke Štrůdlu: mám navrhnout, abysme měli svoji ložnici?

412
Pierre
Reagovat

A od rána na Ládíka silně padnul kurz že ho vypalcují.

413
Pedro
Reagovat

A Růže lékárnice zase ordinuje :D

414
okkvp
Reagovat

411 – doplnění posléze po odmítnutí Zdéni jít do VIP, dodává VB, že jim tam vlastně nikdo nevadí, že .. no jen Nikola (Z) .. jsem řikala, že k ní se nehci vyjadřovat (Z).

415
Pierre
Reagovat

410- ty chápeš Romanu? O_O tak to jsi tady asi jediná :D

416
Péťa
Reagovat

Hráběna Lá:chceš teplej čaj?
Lá.jo sem
Hrábě:ne jestli seš teplej ale jestli chceš teplej čaj
:o)))

417
Pedro
Reagovat

Přišel dopis. Lá váhá, jestli ho má přečíst.

418
okkvp
Reagovat

415 – já ji taky chápu – je to blbá sebestředná kráva a musí být vždycky po jejím.
je srandovní, jak je tato vlastnost v Růžolandu výrazná u všech

419
Wanna be your monster
Reagovat

Dopis:

vyvolení, ve vil existují dva státy – je třeba si vytvořit hranice – rozdělit ložnice, terasu atd. prádelna je neutrální území.

420
Pedro
Reagovat

Dopis: státy si určí hranice.

421
kozlík matěj
Reagovat

Musela jsem kamery vypnout. Vážně bych brzo přešla ze stavu pozorního diváka do mrtvého diváka. Vidět Růžu a zemřít. To je jedna dvě. Praštím se hlavou o podlahu a bude to. Bohužel R. už ani mluvit nemusí. Stačí pohled. V poslední hodině (od chvíle, co dostala ten těžký úkol) se jí zvětšilo bělmo kolem duhovek. To znamená stres určitého stupně. U ní, přestože je zatím klidná, je to předposlední stupeň. Když to měla minule, tak pak dostala ten hysterák. Buď je teď na lécích nebo se hodně drží, ale brzo to přijde. Pokud ne hysterák, tak usedavý pláč.

422
Wanna be your monster
Reagovat

Pokud chcete použít teritorium jiného státu, tak pouze po dobu 10 minut.

423
okkvp
Reagovat

budou se vytyčovat státní hranice, přeshraniční styk je možný jen na 10 minut. Škoda, že zrušili ty neutrály

424
anka
Reagovat

nejsem na online, ale štrůdla fakt řeší palcování ? ve 13:30 hod? snad mají od 12 hod zákaz, ne?

425
Bobby Brown
Reagovat

Jak má VéBéčko strach o žrádlo a hulení. :-D

426
Briketa
Reagovat

domluva o území:
VB je pro zabrání kuchyně, protože jim nic nebude vařit a nic jim nedá.
výsledek – „vezmeme si hlavně terasu kvůli kouření!“

427
okkvp
Reagovat

Zdena špitá

428
zuzana
Reagovat

415 – ano chápem, je dosť empatická a myslím že je to dobrý človek, ukecaná síce, niekedy jej to pomaly myslí ale ked bola veselá rozosmievala ma…je hodne podobná lucke a ja sama nemám rada konflikty a mám rada ludí a mám tendenciu vidiet v nich to lepsie

429
Wanna be your monster
Reagovat

Vb vlastně vymyslel, že nebude tím pádem muset vařit. .:)

430
Wanna be your monster
Reagovat

424 – neřešila palcování, ale výzvu. :)

431
Pedro
Reagovat

Růženě se ta „demokracie“ nějak nevyplácí. VB chce kuchyň, Lů chce koupelnu.

432
Bobby Brown
Reagovat

Lucka je sabotérka, nebo jí hráblo, nebo jsem s Růžou blbě slyšel?

433
okkvp
Reagovat

a už se děje rozklad mezi Růžou a lúcou

434
Pedro
Reagovat

Lů: všichni jsme se shodli, že chceme koupelnu.
Růža: ale VB chce kuchyň

435
Briketa
Reagovat

424 anka
ano řešila palcování. Myslím, že kdyby štáb chtěl posbírat její prohřešky, už je dávno venku.

Lucina, že prý chtějí kuchyň a vařit si budou sami, Tomášovi se podle ní tímto trest ruší a neuznává nadřazený úkol od Terezy. Romana nechápe, proč chce koupelnu, když se před chvílí domluvili na kuchyni.

Ta Lů je líná jak hejno vší.

436
Sexytron
Reagovat

kakadu je tak blbá nebo jen líná? spíš obojí

437
Crazy lady
Reagovat

415 – nejsi jediná, neboj. Ještě ji chápe Omyl Borat Zajac.

438
Wanna be your monster
Reagovat

Růžena vysvětluje, že thomas stejně musí vařit pro všechny, že to je jeho nadřazený úkol. Děkuji růžo.

439
eva
Reagovat

Tomas si myslí, že když budou mít kuchyň, nebude muset vařit ostatním. To si jenom myslí, úkol trvá.

440
anka
Reagovat

a Suníčku díky za úvodní fotku – ne že bych Vladka tak milovala, ale z té fotky fakt srší dobrá nálada , ten smích a šibalství v očích …

441
Pedro
Reagovat

Růža nakonec požaduje terasu, kuchyň a velkou ložnici. Vlado souhlasí.

442
okkvp
Reagovat

Příkaz že Růža je šéfem konkurenčního státu se ukazuje jako naprosto genilání. Bude repete pátku. Akorát tedy naše domácnost bude dnes hladem

443
Briketa
Reagovat

já chci moc vidět, jak Zdeně bude před přímákem stačit 10 minut na úpravu chemlonu, když koupelnu má Vladkoland :D

444
bordel
Reagovat

Lu: Pořád se mi ale nevyřešilo to, komu dám palec…

445
Wanna be your monster
Reagovat

443 – myslím, že si může vzít hřebeny a malovátka do ložnice, oni mají stejně zrcadla všude. :)

446
eva
Reagovat

Lůca má asi pokročilou sklerózu: Já jsem vám ale včera nic neříkala (VB a Štrůdle).
Už jí mám plné zuby. Jak to, že porušují pravidla a mluví o palcování. Kde je trest? Už mě to nebaví.

447
Mab
Reagovat

Lucie je marná. Donáší a prej „já nedonáším“. Její hráčský teorie už mě ani nezajímají, protože je to mizerná hráčka. U diváků nemá šanci.

448
T.M.
Reagovat

Lucie vyzrazuje kdo se jak domlouval ohledně palcování. Porušuje pravidla.

449
Crazy lady
Reagovat

443,445 – ona to má na háku, nic nikomu neslibovala.
Ještě si zakrejvá ta bezzubá ústa ? nemám kamery.

450
eva
Reagovat

Lůca se opět pokouší předstírat nestrannost, vidí ji ale dost zvláštně :-(

451
Bobby Brown
Reagovat

Lůca… o tý vychcaný veverce už si nedělám žádné iluze.

452
Mab
Reagovat

Na terase sedí s odpuštěním takoví debilové, že jsem na to přestala mít nervy. :) Díky odolnějším šmírákům za komenty.

453
eva
Reagovat

Lůca: Šla jsem proto sem, že tady je slyšet můj názor. Tam jsou samí diktátoři.
Jestlipak to diktátorům taky řekne, když je tak rovná.

455
Crazy lady
Reagovat

Lůca nesmí do obýváku ? a už ji odstěhovali ven gaučík s polštářkama ? Spát se dá i venku.

456
Bobby Brown
Reagovat

VB: Ať dovezou 20x pizzu – a nebyl to náhodou Hradil, kdo pomlouval pizzu, že on to nežere a že to těm obětem nezávidí? Že to je pro chudáky??? A najednou chce objednat pizzu?!
To hovado si nevidí do huby.

457
Wanna be your monster
Reagovat

453 – když byla mezi obětmi tak řekla přesně větu, že před thomasem už nikdy neřekne svůj názor, protože jí ho začne vyvracet.

když mluvila o mazání medu, tak věděla, co říká. :) všem leze do prdele, ale na diváky zapomíná, měla by nás taky pochválit, jací jsme určitě chytří a máme svůj názor.

458
Bobby Brown
Reagovat

Hradil má rád pevný názor. Doufám, že si do huby nevezme žádnou pizzu. Pan zásadový.

459
Iv
Reagovat

anka: jojo, taky mě to zarazilo, bylo skoro půl druhé, když Zdenička zapřemýšlela nahlas o palcích.., ale spíš štáb nechá i tohle být, pravidel se tam drží mnozí hodně přibližně stále víc včetně dramaturgie

460
XY2
Reagovat

Na terase jedou zase narozeniny, jsou hezky v sobě, dávám jim tak hodinku, momentálně drbou Růžu, že včera byla na terase:-)

461
Pedro
Reagovat

Růža: já jsem nic neslavila, já jsem se šla jen opít

462
XY2
Reagovat

Žerete tady Zdeniny chlebíčky, pijete Zdenino šampaňský, to by řekl včera VB na místě Růži.

463
Bobby Brown
Reagovat

Oni se tam venku požerou mezi sebou :-D
Už došlo na Romanku a její dobro pro všechny. Dobře jí tak.

464
Adéla
Reagovat

Tereza mi dnes mohla v přímáku Štrůdlinu trochu vydusit s tou včerejší oslavou. Ať pěkně pustí na obrazovku jak to všechno bylo…..

465
XY2
Reagovat

VB do toho zapletl i trpaslíka:-)
Růža jede bomby o svém manželovi a dceři, která chtěla zůstat u táty, ne u ní, protože Růža je pořád v práci a Růža se toho děcka vzdá pro její štěstí.

466
XY2
Reagovat

Štrůdla řekla, že se už s Růžou nebude bavit.

467
Wanna be your monster
Reagovat

Chudák Romana…a lucka snad na terase nebyla?

468
Pedro
Reagovat

Lů: menšina někdy dokáže víc než většina
VB: ano, protože my se dokážem líp dohodnout
to je góoool :D

469
Extasy Of St. Theresa feat. Vladko
Reagovat

454 – by mně zajímalo s kým :-)))

470
Bobby Brown
Reagovat

Umí Hradil taky něco jiného, než jen kydat špínu na ty druhé? Umí ukázat co dokáže on sám, než jen shazovat druhé?

471
Crazy lady
Reagovat

VB řekl Růže, že je loajální se Zdeničkou – pochybuju silně že ví, co to znamená, ale víš co. Možná to neví ani ten Thomas.

472
Ája
Reagovat

aháááá, tak oni to Zdeničce ostatní zkazili proto, že se šli pozdravit s Markétou, přitom tam ona určitě přišla jen a jen kvůli ní

473
Extasy Of St. Theresa feat. Vladko
Reagovat

464 – je měkká

474
XY2
Reagovat

A už je na programu zapilovaný zub a Markéta, která přišla za štrůdlou a ne za všema, to totiž včera byl její den a ona měla narozky!

475
Kami.
Reagovat

Na terase se resi palcovani. TREEEEEST!

476
Bobby Brown
Reagovat

Štrůdla je ale blbá! :-D
Tak oni si měli uvědomit, že Markéta přišla jen a jen a jen za ní a všichni měli zmizet, protože ona přišla za královnou Štrůdlou!
Oni se tam k sobě hodí. :-) Jeden blbější jak druhej. Růža aspoň jediná z nich není líná.

477
Adéla
Reagovat

Ta Zdena se fakt chová jak pětiletý vzteklý spratek.

478
okkvp
Reagovat

V obýváku se nenápadně vykrádají potravinové zásoby druhého státu

479
XY2
Reagovat

Štrůdla říká, že už bylo 12 hodin a už se oni vevnitř nesmí domlouvat na palcování, to je přece porušení úkolu:-) a přitom se o palcování současně baví:-)

To je už fakt na hlavu:-DDD

480
Pedro
Reagovat

Růža: je to zakázané od úterka od dvanácti hodin, půlnoc :D

481
Sexytron
Reagovat

to vypadá na Láďu do duelu :D

482
XY2
Reagovat

A pořád se baví o palcování, přitom před chvílí štrůdla řekla, že je to porušování pravidel a trest:-)

483
radek
Reagovat

na terase se nyni dohromady nachazi IQ v hodnote 4 (z toho 3 body patri tomu ruzovemu balonku, co tam proletel)- sedi tam ruzena, luca, vyhulenec a silikonka. To je neuveritelny, jak jsou oni debilni. Na tuto radu se fakt uz neda divat.

484
okkvp
Reagovat

Obyvatelstvo Vladkolandu jí, leží, volně se baví. Král s insigniemi meje podlahu v koupelně. Teď jde upozornit sousedy, že mají nehlídané hranice

485
Péťa
Reagovat

a štrůdla nosí ty upírský zuby že si nezakrejvá pusu při mluvení?

486
okkvp
Reagovat

Jestli šel nevidim, bo k1 parkuje na Ládíkovi a když prohodím kameru, tak mi to spadne

487
Kami.
Reagovat

Prepinam na obyvak, mam pocit kdyz sleduju terasu, ze jsem proti nim Einstein.

488
okkvp
Reagovat

Vladko vymyslel, že pošle MZV – Láďu

489
okkvp
Reagovat

Ministr je váhavý střelec

490
radek
Reagovat

Nejvetsim zmr.em je ta luuuuca. To je neuveritelny, co to je za lenosnyho krivaka.

491
okkvp
Reagovat

aha, tak už šel

492
XY2
Reagovat

A už zase narozeniny, štrůdla nic nechce a táhněte všichni do…

A nalejvají si, to bude Růža zase vypadat:-)

493
Kami.
Reagovat

Ruza zase kaze (vodu).

494
okkvp
Reagovat

první přestupek přes neutrální území Růže promíjejí.

495
Bobby Brown
Reagovat

:-D Já z tý Růžy nemůžu.
Už zase přišla dát rozhovor na téma „jsme tady sami za sebe“. Ona si to snad nechá vytetovat na čelo. Ta bab je děsná. Ale všichni jí mají rádi.

496
Péťa
Reagovat

Hradilovi zjistili že Kakadů má svují značku cigaret a už je oheň na střeše:o))))

497
okkvp
Reagovat

Vladkoland se marně snaží vysvětlit Rumovnici, že její pojetí hry je o ničem.

499
trdlo
Reagovat

Štrůdla opravdu ještě nepochopila, kde je. Jí vůbec nedochází, že na její narozeniny se taky štáb mohl úplně vykašlat, ignorovat je a dát jí za úkol třeba celý den skládat hromadu uhlí z jedný strany na druhou.

500
okkvp
Reagovat

dochází k prvnímu výměnnému obchodu. Rumana do lednice, Vladko na bar pro džus

501
Pedro
Reagovat

Zdena: po týhle soutěži s nikým nepromluvím. Dokonce si tady v soutěži už ani nevyžehlím vlasy!

502
jenka
Reagovat

Ach jo, Růža je tak nechápavá, to snad ani není možné.

503
okkvp
Reagovat

Vlado pronesl, že jsou Jižní a Severní Korea.

504
Bodlak
Reagovat

male OT: pro vsechny co nechapou proc vsechny volaji aby do vily sel Frantisek Fuka ….. na google+ vystavil FF toto video: https://www.youtube.com/watch?v=YfPMo1BO8II a na otazku nekoho z diskutujicich co by udelal on tak napsal: „Vyprovokoval bych ji psychologicky, aby mě fyzicky napadla, a pak bych se fyzicky bránil a přitom smál.“

505
jarda667
Reagovat

Nejlepsi na techto reality show je, ze pokud trvaji dostatecne dlouho ukaze se tam prave ja kazdeho .

Kazdeho i lucky …. :)

506
Péťa
Reagovat

504
jo dobrý video, někoho mi to připomnělo rozumiš jako víš co…

507
Bazinga
Reagovat

do dupy, jen co jsem našla terasu, tak obyvatelstvo Růžostánu se přesouvá do ložnice…

508
trdlo
Reagovat

504 Bodlak – Ještěže po účasti Fuky volají „všechny“ a ne „všichni“, protože já o jeho přítomnost ve vile a zvláště o uváděný způsob jednání opravdu nestojím.

509
AjaSun
Reagovat

Král je zoufalý :-)

510
Extasy Of St. Theresa feat. Vladko
Reagovat

504 – fujtajbl

511
Homie
Reagovat

Vladko v emoku říká, že bude palcovat Růženu.

512
XY2
Reagovat

Růža: já tady zadržuju čípek a mám starost o svoje zdraví

513
Bazinga
Reagovat

VB: my jsme přátelský stát, my jsme Česká republika, my nechceme žádnou válku

Růža: ano, já jsem prezident a já nechci žádnou válku, kdyby mělo dojít k boji, tak já se vzdám

VB,Štrůdla,Lu: tak to ne, já se vzdávat nebudu

Růža: to je pravda, já tady teď zadržuju čípek, a to je moje jediná starost…

514
Péťa
Reagovat

Růža:já tady zadržuju čípek:o))))

515
Kamča
Reagovat

Už dávno jsem chtěla napsat, že je Růžena neskutečná kráva, ale nechtěla jsem být vulgární, ale to se nedá poslouchat, takže – Růžena je neskutečná kráva! A Lucina se jí přibližuje. Buldokovi – škoda slov!

516
Bazinga
Reagovat

Růža je jedině ráda za to, že je tam pár rozumných lidí a že se k ní někdo připojil.

517
XY2
Reagovat

zdena: lidi si udělají úsudek, už podle včerejška, já jsem citlivá

518
Crazy lady
Reagovat

Divák to vidí, pravila Štrůdl. A žádnej divák by nechtěl strávit narozeniny, tak jako já.

Ani neví, jak mi mluví z duše – trávit narozeniny s VB v pelechu, to by bylo za trest.

519
XY2
Reagovat

Růženin mančaft se nedá poslouchat, to je zoufalství:-)

520
fáber
Reagovat

Nějak nechápu štáb ? Jak jako mají „bojovat“, když se fyzické násilí zakázáno ? Hubou ?

521
XY2
Reagovat

Růža má čípek a víš co, já se bojím, že posmolím ty věci, co mám na sobě:-))))

522
Pierre
Reagovat

Romano !!! Dej už nám s tím čípkem v prdeli pokoj !!!

523
okkvp
Reagovat

Oni se Růžáci fakt nechytaj ??????

524
bordel
Reagovat

508 – Asi tak. Čím víc ho tlačej, tím víc se mi to nelíbí…

525
Kami.
Reagovat

Ja bych chtela aby bojovali tema zadkama v kruhu, nebo paka, cokoliv. Pretahovana. Vzdyt se da bojovat. Tohle neni BOJOVANI ale BOJKOT.

527
Kami.
Reagovat

Team Ruzi a VB nechce valku aby nemuseli nic delat.

528
Pierre
Reagovat

Vševěd Thomas poznal z reproduktoru zvuk Kalašnikova (AK-47) ,střílel jím na vojně. Česká armáda používali samopal vzor 58, zase kecá.

529
Sexytron
Reagovat

to je hlína :D
Hulk: já hodím polštářem a bude mě tři hodiny bolet ruka

530
okkvp
Reagovat

růžoland se projevuje jako parta mumií

531
kozlík matěj
Reagovat

ááááá tak proto je R v klídku. Bojí se, že když se rozesměje, tak z ní vyletí TO. nŽe to tam má mastní, protože si dala čípek.

532
fáber
Reagovat

528 : Ten tak byl na vojně :D Vsadím se, že měl „modrou“ !

533
Bazinga
Reagovat

VB nemůže bojovat, protože má „ty ruce“. Štrůdlinku bolí záda a jestli na ni někdo chytne, tak kuwa to všichni uvidí to tóčo.

534
Pedro
Reagovat

Vlado: tolik lidí by tady chtělo bejt a oni to takhle podělávaj.

535
T.M.
Reagovat

Jestli se Romana nebo Lucie vrátí z nějakýho duelu zpátky do vily tak už to teď bude to samý jako kdyby se tam vrátil VB. Akorát že VBmu už bych to přál víc než třeba konkrétně Lucii.

536
kozlík matěj
Reagovat

Zapla jsem to před minutou, do teď jsem četla. A nemůžu si pomoct ložnice je na zabití. Fakt a neměl by to být trestný čin, ale záslužný čin.

537
Kami.
Reagovat

Vladko ma neuveritelnou pravdu ve vsech vecech co poslednich par minut rika.
– aby bylo na co koukat, nemuze to byt „vy nam dejte jidlo, my Vas pustime na cigo“. Musi byt zapasy, ukoly
– co tu delaj, kolik lidi by tam chtelo byt..
– oba dva kufry a ven
– … zapominam, je toho hodne

538
Péťa
Reagovat

532
Na vojně asi byl, psal tu někdo že s ním byl.

539
Crazy lady
Reagovat

na mně už nikdo nechytne, dámy a pánové – ani náhodou. Já mám ty záda.

540
Bazinga
Reagovat

Štrůdlina: no ale to je zajímavé, že když jsem vymyslela tu hru na vojáky a indiány, tak se nikdo nezapojil.

Má pravdu, VB se nechal 3x usmrtit během prvních 2 minut

541
Wally
Reagovat

proboha ať nebojují zpěvem :D

542
Melek
Reagovat

Vladkoland rezignoval na bitvu, chcou se bavit mezi sebou
Rlžu je slyšet z ložnice. chce i s Lůcou uzavřít mír

543
Melek
Reagovat

Lůca a Růža: klid, mír a pokora :D

544
T.M.
Reagovat

Myslím že štáb nikoho nevyhodí. Rozdělení na dvě skupiny, dusno a nepřátelská atmosféra to je to nejlepší co si Prima může pro Vyvolené přát. Zdenička je ale rozmazlenej fracek a zasloužila by si teď vypadnout asi ze všech nejvíc, to bez debat.

545
Bodlak
Reagovat

508 – vsichni :-D … jen preklep

546
Jaxi
Reagovat

Štrůdla: a včera jak mi vzali tu kytičku… Tak mi nikdo ještě neublížil. Byla moje a oni mi ji seberou… OMG za tohle bych potrestala „za hamižnost“ i pětileté děcko…a že jich pár máme :-D

547
Bazinga
Reagovat

omlouvám se všem, které jsem při dnešním ranní čtení podezírala z toho, že jsou líní přepisy z tábora Růžostán dělat. Ono to fakt nejde… :-D

548
AjaSun
Reagovat

Niky :-D

549
Wanna be your monster
Reagovat

http://www.iprima.cz/vyvoleni/novinky/dulezite-zuctovani-uz-dnes-vecer-pujde-thomas-romana-nebo-nemastna-neslana-barbie-z

článek z dneška, cituji: Poměr sil ve Vile se neustále mění. Tábor „vladkovců“ sílí a zdá se, že Vladkovi odpůrci budou tento týden mimořádně ohrožený druh. Zřejmě to došlo i Thomasovi, který jako by se probral z letargie. Snaží se o vstřícnost, zapojuje se do všech her, plní úkoly málem s nasazením života. Jediné, čím si neustále zhoršuje image u ostatních VyVolených, je vztah se Zdenčou, který zjevně nabírá na obrátkách.

550
Jaxi
Reagovat

Štrůdla: Oni věděli, že to nechci slavit s nima. Tak mi měli dát prostor a říct „tak si to pěkně oslav sama“… A zase dokola – prý jsem nevděčná, nechci slavit narozeniny a tak jsem měla rozdělit kytku, bééé.

551
Wally
Reagovat

truc partička v ložnici řeší kytku pro chemlona, r už asi ozbitýho trpaslíka minut
chemlonka o sobě stále mluví jako Zdeňče :D :D

552
Crazy lady
Reagovat

Kolovrátek v ložnici:
Zdenička a její narozeniky
Lůca a mrtvej trpaslík

Růžena: blablablablabla jako obvyke

553
Wanna be your monster
Reagovat

Venku se do čehosi obalují, aby mohli bezbolestně bojovat aspoň mezi sebou. :D

554
Anet
Reagovat

549 – chudáci Vladkovci :-))) Kdyby věděli, jak si to Prima stejně upraví v rekapech k obrazu svému, tak to radši zabalí taky :-D

555
Bazinga
Reagovat

Růža: Martin byl hodný kluk, to jen oni (Vladkolem) to z něj udělali.

Podle Růži je Niki proradná, chce jí vypalcovat proto, že byla nemocná. A přitom Růža chodila plnit úkoly i v největších bolestech.

556
Homie
Reagovat

549 – LOL, jako ironie dobrý, ale ironicky to asi myšleno nebylo.

557
bordel
Reagovat

549 – To je teda tlach…

558
Wally
Reagovat

vevřice řeší noční extempore Nikoly

559
Pierre
Reagovat

Ta debata v ložnici- …to jsou taková hovna !!! 4 sobci co se nepustí ke slovu vytvořili říši debilů. Lucka je pořád naštvaná ,že by na ni ostatní šahali a je ráda v republice Romany, Buldok mele pořád kecy o tom jak je silný nebo podkuřuje Zdeně. Zdena neustále řeší své narozky, že byli její , oni měli jít na terasu a Štrůdlice by dělala dort s lidmi co má ráda (Buldog, Lucina…možná) Romana mele,mele,mele- že Vladkova monarchie neposlouchá její názory,že ona chce dobro, známý kolotoč ublíženeckých keců. Lucina+Štrůdl+Buldog ven-sbalit kufra a táhněte.

560
Extasy Of St. Theresa feat. Vladko
Reagovat

Vladovi to sluší! :-))

561
Crazy lady
Reagovat

Růža: Niki by neměla pít, protože se neumí kontrolovat.
Zatímco Růžena se konroluje za každých okolností.

Došlo na Nikolu a to co se jí stalo druhou noc ve vile.
Lůca prej byla očitý svědek, a Šmudla Štrůdla dokonce slyšela, co potom Niki řekla ! (Byla ale bohužel jediná).

562
eva2
Reagovat

558 – a náramně se u toho směje… Už mi spadla až na dno, nikdo mi tam nevadí víc než pozitivní nestranný had Lůca.

563
Bazinga
Reagovat

Lu líčí Nikino extempore.

Když říká, že když to řekla embéčku, tak se smál, Růžena nezapomene připomenout, „že v tom ale nebyla škodolibost, on takový Martin nebyl“

564
Bazinga
Reagovat

Růža teď vymyslela dobrý twist :-). Bojí se toho, že vymění hlavy státu.

565
Wanna be your monster
Reagovat

563 – někdo to tady psal dobře, že Nikol se tam sice pochcala, ale Thomas se posere, až vyleze ven. :D

566
eva2
Reagovat

Štrůdla: Úkoly se plnit musí, ale je na mě, jak je budu plnit.
Lůca jí přitakává.

567
Wanna be your monster
Reagovat

http://www.iprima.cz/vyvoleni-denni-rekapitulace-42
Směju se u rekapu – u nočního strašení, kdo neviděl, tak koukněte, je to hned na začátku. :)

568
bordel
Reagovat

Na terase po delší době dobrá akce… :-)

569
Bazinga
Reagovat

na terase :-D

Vlado hraje VB –
Niki hraje Štrůdlinu -mluví s rukou před pusou, ty lesby jsou hrozné, jsem se s něma vykousla, promiň Tomíku!

570
Homie
Reagovat

Parodie Niky a Vladka na Zdeňku a Tomáše je přímo dokonalá.

571
Extasy Of St. Theresa feat. Vladko
Reagovat

566 – no ještě s tím ani nezačala, tak co mektá

572
JanaH
Reagovat

Rozhovor v ložnici výživný…
přepisovat se ty moudra nedají, sorry.

573
Pierre
Reagovat

Romana mele o nemocích jak 80-letá důchodkyně, má v háji záda i koleno. Neskutečné. Je mě o dva roky míň než jí a vypadal bych vedle ní jako syn.

574
Wally
Reagovat

veveřice se bojí, že ji vypadne slovíčko z palcovcí řeči jako minule, asi se začne celé odpoledne intezivně učit své 3 věty

575
Bazinga
Reagovat

Vlado imituje VB
„no, pojďte do mně, vy svině, vy mrchy, no, pojďte“, LM a LP s ním práskly o zem, Vlado „já proti vám nic nemám holky, vy furt jenom do mně!“

576
Mab
Reagovat

Nakoukla jsem na kamery, zakyslá Růžena je tam sama za sebe, ještě zakyslejší štrůdl řeší narozeniny a Vladkoland se baví. :)

577
eva2
Reagovat

Lůca si jde promýšlet svou palcovací řeč. Už zase probírají palcování.
Došlo vůbec téhle skupince, že rozhodují diváci? U Lůcy mě to dost překvapuje. Oni si snad myslí, že nehraje roli, co tam předvádí celý den, ale jenom to, co pak řeknou u tabule.

578
Bazinga
Reagovat

LM a LP kopají Niki do zadku (je obalená polštáři) a ona řve „Tomasi, Tomasi, oni mi ubližujou, nepůjdeme si na celý den lehnout?“

579
Jenik
Reagovat

Vladkoland se dobře snaží, jak se do Vladka „pustili“, dobrá srandaaá :-D.

580
T.M.
Reagovat

Kdyby si VB vzal do duelu Láďu tak bych VBmu návrat do vily nepřál.

581
Kami.
Reagovat

Venku se perou, kazdy dobre paroduje svou osobu:
Ladicek – neperte se, je potreba miiiir
Nikol – auuu, a prineste mi lak na vlasy

ale sranda kdyby tu bitku pustili druhe skupine na plazmu

582
Mab
Reagovat

Jasně, Lucko, ještě třicetkrát to zdůrazni, že se Nikola „pochcala“. Aby se na to náhodou nezapomnělo.

583
Kami.
Reagovat

LP boucha do postare: Od prvni chvile me nenavidis a rikas mi Pavlinko!!!

584
Wanna be your monster
Reagovat

Už mě lucina štve i v rekapu, jak nadává ládíkovi, ať za ní nechodí a nebudí jí a za chvíli na něj volá – pocem kurňa s těma baterkamaa.

585
Wally
Reagovat

kdo má být Ládík? Růžena?

586
Bazinga
Reagovat

Ládícet leží na zemi jako zkopaná a totálně sundaná Růža, LP do něj valí polštáři a ječí“ ty mně nemáš ráda od samého začátku, furt jenom Pavlínko…“, mmch. v tuhle chvíli dostává Ládícet kapky od všech :-D

587
Kami.
Reagovat

Vlado: ja proti tobe nic nemam, me lesby nevadej!
Nikol: Ja ti povim kdo je debil!
Vlado: J ajsem jako tomaaaas, ona se do toho nejak vzila

588
Crazy lady
Reagovat

Scénka na terase neměla chybu.
Vlado je Tomas, Niki je Zdenča, a Ládík je Růžena….a já se královsky bavím.

589
JanaH
Reagovat

Na terase je aspoň akce, Vlado řve bacha na hlavu, já jsem jako Thomas. :-D

590
Bazinga
Reagovat

Vlado sundán a ječí z pod polštářů „ALE JÁ JSEM JENOM JAKO THOMAS!“ :-D :-D :-D

591
Pierre
Reagovat

Romana Ládíka nevypalcuje, řídí se srdíčkem bla,bla,bla
( tipuji Nikolu)

592
bordel
Reagovat

585:
Láďa – Růžena
Vladko – VB

593
Pedro
Reagovat

Elka se role moc vžily a Vladko volá: ale já jsem jen jako Thomas :D

594
Kami.
Reagovat

Nikol: Ty se o sebe umis postarat, proc lzes?
LM: ja si chci taky kopnout

595
Kami.
Reagovat

Vlado: Dostaly jste to ze sebe?
LM: Jo, hlavne jak jsem te nakopala.

596
okkvp
Reagovat

vůbec nevím co je v ložnici, ale u terasy jsem se náramně pobavila :-)))

597
jenka
Reagovat

Holky se do hry tak vžily, že bych se nedivila, kdyby měl Vlado na prdelce modřiny :-D

598
Bazinga
Reagovat

je po boji, všichni udýchaní a Ládícet z pod valné hromady polštářů „chcete někdo namasírovat?“ :-D :-D

599
JanaH
Reagovat

Já si chci taky kopnout, ječí Miruš.
Niki hlásí, že Romana je mrtvá.
Všichni funí.

600
cipollini
Reagovat

romana je mrtvá!!! LP: to je dobře, jdu jí udělat pohřeb:)

601
Kami.
Reagovat

Uz prestali, vsichni jsou nejak udychani.
LP: Ja jsem sparena jak jetel.

602
Kami.
Reagovat

LP: VB mi prijde tak blbej ze mam pocit ze za to ani nemuze

603
Pierre
Reagovat

Pavlína- mě přijde ,že Tomáš za to nemůže ,že je blbej.

604
Jenik
Reagovat

Ta skupinka kolem Vladka by mohli dostat odměnu za snahu :-). Se výborně bavím :-)))).

605
Anet
Reagovat

když už štáb ty porušující pravidla a nicnedělající netrestá, tak by aspoň mohl dát Vladkovcům nějakou odměnu na snahu

606
AjaSun
Reagovat

Na terase se jim to vážně povedlo, jsem se pobavila :-)

607
okkvp
Reagovat

DOUFÁM, že tuhle část si užijeme řádně povedeným sestřihem v rekapu -prostřihy na jednu i druhou stranu barikády. Ať si i tv divák udelá patřičný obrázek

608
JanaH
Reagovat

607 okkvp : štrůdla nakoukla uprostřed bojů z drbárny – ložnice a zahlásila těm vevnitř, že už se zase předvádějí nebo tak něco.

609
Pedro
Reagovat

607: ho hlavně doufám, že bude Tomík dnes opět v přímáku tvrdit, jak šíleně dře.

610
bordel
Reagovat

607 – I ty naivo… Ale tak jako maj teď konečně (snad dál) ten obraz v obraze, tak by to bylo dobrý – hlavní obraz bitka venku, obraz v obraze flákající se Růženino státnictvo…

611
XY2
Reagovat

Propastný rozdíl tyhle dvě skupinky

612
Bazinga
Reagovat

Vědomostní soutěž Vladkovců.

Ládícet je Růža
Vlado je VB
Niki je Štrůdla

613
Wanna be your monster
Reagovat

608 – proč ti kreténi do té show lezli, jenom se předvádět, exhibicionisti jedni, co :D

614
Crazy lady
Reagovat

Vlado navrhuje pokračovat ve hře, vědomostním testem.
Prej: Mám zůstat jako Tomáš ?
Tak na to se fakt těším.

615
okkvp
Reagovat

608 JanaH – už bych ty jeji role mohla psát – přesně to jsem čekala :-)))

616
Kami.
Reagovat

Umiram z Nikol co napodobuje Zdenku. Drzi si ruku pred pusou a kunka jako Strudla.

617
Jáša
Reagovat

538 Také tu psal jeho spolubojovník, jak si užíval šikanování mladších vojáčků. Už si nevzpomenu kdo to byl, ale vyjadřoval se o jeho chování dost nelibě.

618
JanaH
Reagovat

V obýváku se pokračuje – vědomostní kvíz, hrají pořád druhý tábor a odpovídají jako ložnicová čtyřka.
Jsou fakt dobří a mají je přečtené.

619
Scalex
Reagovat

Vladko úžasný – když někdo nadhodil proti Thomasovi ne moc korektní věc (s tou maminkou), tak to Vlado zamítl a k vtipkování to nepoužil.

620
EvkaD
Reagovat

307, ona je kráva?? Protože chce dát toho, kdo je největší debil a kdo jí vadí?? Já z tebe fakt nemůžu, jako č.1 mu vadí to ovarové prase VB, jak č.2 ty! Mám pocit, že ses snad do toho pitomce zbláznil, či co?
Chtěj tam někoho, kdo na vše kašle, je falešný jak pětník a tomu, kdo se na něj dívá, je 80% času blbě od žaludku! Ach jo!!:-(

621
heej
Reagovat

Niky: já neumim dělat zdenku, ona jen sedí, čumí a nic neříká

622
Bazinga
Reagovat

:-D přepisovat nemohu, protože se tak směju, jak ta Nikol předvádí tu Štrůdlinku… naprosto věrně :-)

623
JanaH
Reagovat

Vyjmenovávají se plastiky a úpravy štrůdly.

624
Melek
Reagovat

V obýváku se přepočítává, kolik mohly štrůdliny plastiky dohromady stát

625
JanaH
Reagovat

A už mají čtyřky tak akorát a chtějí vymyslet nějakou normální hru.

Vlado pořád neprozradil, že jeho včerejší svátek byl fake, ale říká, jak si ho pěkně oslavil.

626
bordel
Reagovat

Pošta…

LP (neví, co v ní je): Vyvolení, jste moc agresivní, udělejte si klece…

627
okkvp
Reagovat

Dopis – Ládík se divně tváří, hlas – má číst všem a ne nejdřív sám sobě

628
Pierre
Reagovat

Zdenička prostě musí čurat. Fascinují mě lidi co leží,leží a pak prostě musí nebo se počůrají, jako v mateřské školce.

629
Omnj
Reagovat

565
tak to je trefné

630
okkvp
Reagovat

Ládík si volá Zdenu

631
JanaH
Reagovat

Špica dopísek od štábu.

632
Wally
Reagovat

néééééééééééééééé Růženu ve spodním prádle ne :D

633
okkvp
Reagovat

VV, Románská republika je za trest vystěhována ve spodním prádle do prádelny, nesmí použít tamní WC

634
Bazinga
Reagovat

trest pro Růžastán: protože ignorují úkoly, budou ve spodním prádle sedět v prádelně.

635
Kami.
Reagovat

Aaaaaaaaaaaa dopis, nejlepsi ukol!
Team VB, Ruza, Strudla a Luca se neridili dopisem (valka). Takze ve spodnim pradle budou jen pradelne, nesmi pouzivat zachod. Team Vladka to ma zajistit a zkontrolovat. Nikol resi, ze zase bude druhy team nas*any na ne, ale mohou si za to sami.

636
Sexytron
Reagovat

A DO VEČERA JE TAM NECHAT LEMRY LÍNÝ

637
Wanna be your monster
Reagovat

Tak co bylo v poště?

638
fáber
Reagovat

Ha , konečně štáb přitvrdil ! :D :D

639
kozlík matěj
Reagovat

vždyť se R pos.

640
bordel
Reagovat

Vyvolení, vzhledem k tomu, že Románská republika se nezúčastnila bitvy…
… odejít z vily, používat jen prádelnu, ne WC, jen ve spodním prádle, bez majetku a bez pití…

641
okkvp
Reagovat

trest je za ignoraci ( a pacifismus ) a pobývání v území, kde neměli co dělat

642
Wanna be your monster
Reagovat

Hm, to mají blbé no, já bych nechtěla v té zimě být ve spodním prádle…ale jsme škodolibá, tak co. :)

643
JanaH
Reagovat

Ládínek zcela správně říká, že by Romanovci neměli mít ani boty.
Popohání je jak stádečko.

644
okkvp
Reagovat

Pokud jsem videla, tak odpochodovala akorát Luca

645
fáber
Reagovat

Nejtvrdší trest, koukat se na Růžu ve spodním prádle !!! :D :D

646
anja
Reagovat

cha! tak to se mi začíná líbit :D… pěkně tfrdě jedéém :)))

647
okkvp
Reagovat

Vébéčko tam plácl cosi o fyzickém násilí

648
T.M.
Reagovat

620: Hele ty to tak prožíváš že tě z toho tady asi jednou klepne.:D Víš proč bych mu přál návrat z duelu proti kterýkoliv holce? Protože Nikol, Mirka, Pavlína a ani Eva pro mě nejsou ničím zajímavý a vůbec bych je ve vile nepostrádal a Zdeňka, Lucie a Romana jsou s prominutím totální krávy což snad musíš uznat i ty sama. Jedině Vladkovi a Ládíkovi bych přál v tuto chvíli výhru nad Thomasem. Thomas tam aspoň dělá dusno a baví diváka svou hloupostí. Inu není tam prostě komu fandit a tak je potřeba nutně Dovolba abych nemusel mít Thomase jako třetího nejoblíbenějšího obyvatele vily. :D Aspoň je vidět jaká je tam nouze o zajímavé soutěžící.

649
Pierre
Reagovat

Zdeničko výborně, jen ze sebe uděláš větší blbku a dostaneš víc palců :) A já vyhraju penízky ve Fortuně :D

650
okkvp
Reagovat

Vladko krotí Nikolu aby se nemstila, přišel se Zdeně za svůj národ omluvit

651
Pedro
Reagovat

Štrůdla ignoruje trest.

652
Bazinga
Reagovat

Štrůdlina se nebude svlíkat. A v žádném případě nechce žít pod strachem, píchá ji u srdíčka.

653
Kami.
Reagovat

Strudla s VB: Je to ponizovani a vyhrozovani. Mne u toho uplne picha u srdicka

654
okkvp
Reagovat

ještě domlouvá Zdeně, že už Mirek byl odejit, tak ať si dobře rozmyslí

655
upsik
Reagovat

Nesmí jíst a VB žere…vyhodit bez diskuze!!!

656
JanaH
Reagovat

Štrůdlinka se vyslíkat nechce a prostě se vyslíkat nebude, chápeš to Láďo! Úplně ji píchá u srdíčka. Kde je napsaný, že se musí vyslíkat?

657
Pierre
Reagovat

Štrůdlina- píchá jí u srdíčka, je to vyhrožování . Nic takového nepodepsala.

658
Kami.
Reagovat

VB je trosku posranej, ten se vysvlekne :-)

659
Ája
Reagovat

jen jsem to zapla a mám vztek, když vidím Zdenu, doufám, že pokud tohle nesplní, tak dneska půjde se vší parádou domů

660
Homie
Reagovat

Ať už Hradilům zabalí kufry a vyženou je rovnou z vily.

661
jenka
Reagovat

Štrůdlu píchá už druhý den u srdíčka, to budou zaražené prdy!!!

662
cipollini
Reagovat

štrudla a VB: sbalit kufry, vystavit účet za jídlo, chlast a cigára a šup šup na tramvaj…

663
Omnj
Reagovat

zdenu
píchá u srdíčka protože ji pořád vyhrožují

664
T.M.
Reagovat

Sakra ale ta Zdeňka to už je teda fakt píp píp. Jako proč tam teda vůbec lezla když nechce plnit absolutně nic? To vysvlečení do spodního prádla si zavinila úplně sama. Nelíbí se jí příkazy tak tam neměla chodit. Takhle se podle ní hraje o 5 mega? Ta je fakt zralá na vyhazov. A Thomas už chytá nervy…..

665
Sexytron
Reagovat

tak myslím že po tomhle jdou hulk a chemlon dom a v pátek duel nebude

666
JanaH
Reagovat

Vorvaník už je ňák bez nervíků.

667
Wanna be your monster
Reagovat

To jsou fakt malé děcka, kdyby jim to došlo po několika dnech, že nemůžou stále stejní lidé ignorovat úkoly, tak by štáb nemusel zasahovat.

Dala bych – bud splnění trestu, ať si to už konečeně propříště zapamatují, nebo vyhazov.

668
Bazinga
Reagovat

teď přivřeli Láďovi hlavu do dveří (úmyslně). Takže štábe ale to už asi stačí, ne?

669
Anonymní
Reagovat

štábu brzo dojde trpělivost…si myslim

670
okkvp
Reagovat

Ládíka přivřeli vztekle do dveří. Eva vykřikuje (zatáhli si tam cosi co neměli)

671
Pedro
Reagovat

Lů s brekem utekla. Sankce za ni prý zaplatí kamarádi.

672
Wanna be your monster
Reagovat

Lucka brečí a jde do zpovědky, VB, růžena, lucka i štrůdla chtějí odstoupit ze soutěže.

673
bordel
Reagovat

VB přivřel Láďovi hlasu do dveří…

Lucka chce jít pryč, z vily… VB: my všichni čtyři

674
okkvp
Reagovat

Luca bulí a buší na zpovědku. Vébéčko řve, že všichni 4 chtějí odstoupit ze souteže

675
T.M.
Reagovat

Co tam ta piča Lucina zase předvádí? To je kráva ty vole! Omlouvám se za ty výrazy ale tohle se fakt nedá nazvat jinak.:D Ať ji teda okamžitě vyrazí!

676
cipollini
Reagovat

tak už se perou….

677
EvkaD
Reagovat

648, já bych mu urazila pracky v reálu a i tam ve VILE!! Nemá tam co dělat, veliká škoda, že jim neudělali IQ testy, s podprůměrem by tam neměli chodit!!
Ale myslím T.M…víc lidí tady vidí, že Thomas je obal na hovna, akorát!!

678
zuzana
Reagovat

toto stab prehnal…cele sa im to vymklo z ruk

679
okkvp
Reagovat

A už Vlado řve na Vébéčko, ať nemluví za ostatní. Přemlouvá Lucku, že jí pomůže.

680
Wanna be your monster
Reagovat

ty vole, tak nakonec může za to vlado, že se lucka musela svlíknout. :D

681
okkvp
Reagovat

678 – nevymklo se jim, vymklo se to Lucce – ale má co si nadrobila

682
Omnj
Reagovat

Eva
na VB
ty jsi uplně vyzobanej idiot který si nechá vytetovat
přijmení na předloktí

683
bordel
Reagovat

(nedá se přepisovat, pátý přes devátý)

684
Sexytron
Reagovat

vlado drž hubu ať veverka táhne když chce

685
JanaH
Reagovat

Začal mazec, nestíhám přepínat… :-/

686
okkvp
Reagovat

Vladko v obýváku naštvanej na VB

687
Wanna be your monster
Reagovat

Vladkoland chce Lucku přemluvit, ať zůstane, VB ji podporuje ať odejde – půjdou všichni 4.

Hlavně že tam jsou v prádle skoro každý den. Sice blbý trest, ale už to něco potřebovalo, štáb už měl svázané ruce s tím, že někteří ignorují úkoly.

688
ema
Reagovat

678 – souhlasím, podle mě je to ponižování, zašli už hodně daleko. Tohle není hra.

689
bordel
Reagovat

Vladko: On (VB) je element zla, s některejma se dá vyjít, ale sa tímhle prostě ne…

LP: Já se omlouvám, že jsem nadávala…
(udělá se 20 dřepů)

690
okkvp
Reagovat

je někde růžolend bez přízvuků obýváku?

691
Wanna be your monster
Reagovat

Vladkoland řeší, jestli jsou ostatní tak blbí, že nevidí, že ty úkoly nedává vladkoland.

692
Pierre
Reagovat

Zdenka: Cítím se strašně dobře, líbí se mi to. Tomas : Zkurvený Vladkoland.

693
EvkaD
Reagovat

Ať táhnou ven, všichni 4, a místo duelu udělat 4 dovolby!!

694
okkvp
Reagovat

zdena jede trpajzlíka, …. že ji prý za tohle nemohou vyhodit ze soutěže

695
Kami.
Reagovat

Fuha, to se neda opsat co se ted stalo..

696
Wanna be your monster
Reagovat

nechápou, proč VB nevyhodí.

697
XY2
Reagovat

Tohle se vůbec štábu nevymklo, byly „horší“ úkoly, tohle nezvládla Lucka, ona už třetí den je někde jinde a tímhle to gradovalo. Celá tahle hra se dneska vymkla povedené čtveřici pod vedením svalovce.
Opět překvapil Vlado a věřím, že on by Lů opravdu pomohl.

698
Wanna be your monster
Reagovat

VB, Zdena – vyloučit za neustálé ignorace úkolů, stahují další členy, a tak to dopadá.

699
bordel
Reagovat

LM: Mně bylo Lucky tak líto, a on začne mluvit, že za to můžeme my, že se měli vysvlíknout do spodního prádla…

700
Wally
Reagovat

na 2 jde zvuk z obou kamer a docela to je srozumitelný

701
Pedro
Reagovat

VB: já jsem rád, že jsme tady zavření

702
Pierre
Reagovat

688- nemáte ani ponětí co znamená ponižování. To byl jen tvrdý trest za neustálé porušování pravidel.

703
Kami.
Reagovat

Jake ponizovani? Vedeli do ceho jdou. Nazi by byli ponizeni, nezlobte se na me, spodni pradlo je jako plavky. Meli X sanci. Tohle je hra O PET MEGA. Ja bych se o pet mega svlekla i do naha :-)))

704
radek
Reagovat

697

nechybi nahodou luuce fet?

705
Wanna be your monster
Reagovat

ema – Lucka tam chodí ve spodním prádle běžně.

žádné tresty a úkoly tohle lidi skoro neplní, co už měl štáb dělat? jasně, vyhodit aspoň někoho z nich, ale jsou měcí, tak je dali do spodního prádla.

706
okkvp
Reagovat

vB se obhajuje přivření Ládíčka, že ho tam poslali a nikdo z nich nemá právo jim tam strkat hlavu
Romana nasazuje na Nikolu.

707
fáber
Reagovat

Zdena a VB okamžitě ven. S nima se to nedá, táhnou celou hru ke dnu. Lucka a Romana se bez nich zapojí. Zbytek dovolba, tak aspoň další dva chlapy.

708
bordel
Reagovat

Vladko: On jenom hledá na každym slabý místo…

709
XY2
Reagovat

Tahle hra je opravdu tvrdá, jak říká Vlado a slabí nevydrží, o tom to taky je.
VB mluvil za 4 lidi, to je velké porušení, na to neměl vůbec právo.

710
Pedro
Reagovat

Růža: oni jsou za ostudy, ne my

711
bordel
Reagovat

Nikol pláče (protože VB a spol. se tam smějou), LM jí utěšuje…

712
Wally
Reagovat

Růžena: vše zlo je tady Nikola!!!

713
okkvp
Reagovat

v prádelce se jede pouze sebeobranné ujiš´tování, že oni jsou skvělí, plní všechny úkoly a že chyba je na straně onich (Vladkolandu)

714
Wanna be your monster
Reagovat

Lucka je zpět.

715
Capri
Reagovat

688 – Jsou v kontejnerové reality show a hrají o 5 mega… Vstoupili dobrovolně, podepsali smlouvy a jsou navíc za účast placení. Pokud si to nedokáží uvědomit a berou to jako rekreaci kde není třeba plnit úkoly a tresty pak není dál o čem…

716
Bazinga
Reagovat

tak to byl fičák :-). A jsem zvědavá, jak se k tomuhle štáb postaví.

Mmch. nevíte někdo, proč není Zdenička ve spodním prádle?

717
bordel
Reagovat

… i Martůčka s LM Nikol utěšuje

718
okkvp
Reagovat

Zdena kecá, že první cobylo od Vldkolandu, když Luca vyšla brečící – Co jste jí udělali ( já tedy nevěděla co dřív poslouchat, a tohle jsem asi přeslechla )

719
JanaH
Reagovat

Zákeřná sviňka štrůdla načuhuje z prádelky, jak se situace vyvíjí.
Niki brečí, Eva a Mirkou jsou s ní.
Lucka je venku ze zpovědnice a je nějaká nasratá.

720
bordel
Reagovat

Kamera 3, nechci zvuk VB a spol.!

721
Kami.
Reagovat

Pradelna hyri pozitivnim myslenim tech dusevne nejcistsich osob ve vile.

722
Ronaldina
Reagovat

Jsem pro všechny 4 vyházet (do večera to vydržíme a třeba poteče i krev) a udělat dovolbu. Chudák Mirek se musí divit co tam tolerují v porovnání s ním. Nechci se dívat na násilí v přímém přenosu.

723
T.M.
Reagovat

Na večer sem opravdu zvědavej.

724
Wanna be your monster
Reagovat

Lucka nebrečí proto, že by se styděla v prádle, Lucka brečí, protože musí vstát z postele a něco dělat, protože si štáb neváží toho, že akorát leží a neplní úkoly, protože se přidala k partě povalečů. Protože se k ní teď nezachovali jako k hodné lucince.

725
bordel
Reagovat

Kamera 4 taky, jste nemocní, zvukaři?!

726
Omnj
Reagovat

hoši zvukaři!

727
Taja
Reagovat

Doufám, že těm čtyřem Terezka večer nabídne možnost odchodu

728
okkvp
Reagovat

ano, Vébéčko, diváci tě za bobek uprostřed prádelny pochválí :-)))) bože to je debil

729
Pedro
Reagovat

Na všech kamerách zvuk z prádelny :/

730
Péťa
Reagovat

večer zase Pergnerka p.Hradila pochválí:o)))

731
bordel
Reagovat

Na všech kamerách zvuk Růženy a spol…

732
Anonymní
Reagovat

lidskej dementní odpad v prádelně…ven a dovolby

733
Bazinga
Reagovat

a v prádelně najeli na fekální humor

734
XY2
Reagovat

Někdo tady psal, že je to ponížení projít tam ve spodním prádle, nic ve zlém a proti Lucce, ale ta první vystrkovala zadek v tangách, takže o studu to není, ale je to o nezvládnutí napjaté situace, která tam poslední hodiny graduje.
Není to školka v přírodě, ale hra o dost peněz.
Ostatně už je prádelna opět pozitivně naladěna.
S odstupem je ostuda, že ten Mirek musel odejít, vlastně za nic, tahle čtverka by měla vysmahnout celá s porovnáním Mirka.

735
zuzana
Reagovat

681 – je to vsetko divné, sorry aj vase reakcie, je to hra a su to ludia a lucka presne vyjadrila ako sa na vec pozerá, tak isto romana, nechcu patrit ani do jednej skupinky chcu sa bavit s kazdým to ste važne takí namotani že ich nemozete vnimat ako ludi ktorí maju nejake city a pocity? musi sa kazdy vzdy k niekomu pridat?
ulohu o štáty som brala ako hru, na ktorej sa mohli dobre zabavit, vsetci… aj to vlado dobre zacal
romana to nepochopila, nechapem sice ako to nemohla pochopit, ale v tej dusnej atmosfere ktorá tam vladla to ani nemohlo inak dopadnut a to že to stab prehnal za tým si stojim….vyhrotil situáciu este viac, v takej atmosfere sa neda bavit

736
okkvp
Reagovat

paradoxně by prádelna potřebovala pobytem provláčet až do konce – s tím, že nemají nárok na výhru, nemají hlasovací právo, mohou být pouze vzati do duelu

737
bordel
Reagovat

Přepis prádelny bojkot, protože to co tam teď předváděj (mega smích, mega bomby, Růžena chce jít s VB do „čtyřky“….). Bože.

738
XY2
Reagovat

724 – asi tak podobně a myslím, že už chvíli nekouřila, ostatně už je zase ve své kůži:-)

739
Valča
Reagovat

Růža do kýble -výkal
a dá to za dveře Vladovi
VB radí sex ve vile
Růža …..(strašné poznámky)

740
Wanna be your monster
Reagovat

Jim asi nedojde, že Vladkoland nevymyslel trest s prádelnou, ale to oni vymýšlí hovadiny jako přivření ládi do dveři naprosto dobrovolně a je to z jejich hlavy.

741
bordel
Reagovat

Zvukaři a režisér jsou megamrkev!

742
Pierre
Reagovat

To je neskutečné co valí za vulgarity v prádelně- všechny čtyři ven- pokuty (není jen 100 tis. kč ,to je minimální hranice) a 6 nových lidí do vily.

743
Kami.
Reagovat

VB: Tohle jsem nezazil ani na vojne, ze by me nekdo svlekl a posadil do kouupelny.
VB prave zjistil, ze neni na vojne ale ve hre o prachy.

744
Pierre
Reagovat

Buldog byl na vojně šikanován, chudáček :D

745
Wanna be your monster
Reagovat

Růžena: ty nevidíš, jak oni se projevili?

No jak???????

746
Pedro
Reagovat

Růža: teď přijde dopis a bude to naopak. Oni vůbec nechápou, proč tam jsou zavření.

747
Pierre
Reagovat

Drž už tlamu Lucie !!!

748
JanaH
Reagovat

Safra, já už nechcí prádelnu!!!

749
bordel
Reagovat

Režisér si šel dát před vilu špeka asi…

750
Kami.
Reagovat

Ruza ho chce vykourit VB. On ze jo, kdyz to bude ukol, ukoly se maji plnit.

751
Kami.
Reagovat

Jezis zase trpaslik.

752
XY2
Reagovat

735 – někdy je lepší se koukat na Prostřeno, vřele doporučuju.

753
Scalex
Reagovat

Ta čtyřka v prádelně je naprosté poddno. Jejich styl je jako vybraný odpadkový koš.

754
T.M.
Reagovat

Co mám ksakru udělat abych slyšel zvuk u Vladka a spol.? Ať přepnu kam chci, všude řve jen Růžena a to i když je tam obraz z kuchyně. Už asi 10 minut. Takovej amatérismus se jen tak nevidí.

755
bordel
Reagovat

Tak technický zázemí, to je teď známka punku…

756
Wanna be your monster
Reagovat

Oni jsou tak stupidní, čím horší trest jim dá, tím více budou nenávidět ostatní…né štáb…a že by mohli plnit úkoly je nenapadne.

Lucina si notuje s VB, co jí chtěl poslat před pěti minutama domů.

757
Anonymní
Reagovat

Tak to pořádně vygradovalo … Ty čtyři opět celé odoledne bojkotují úkoly, a štábu snad konečně došla trpělivost. A po tom, co předvedli, když měli vykonat trest, tak snad dneska večer opravdu alespoň někdo (VB, Štrůdl) poletí. Fakt doufám. Oni už to přehnali dávno, ale to co se odehrálo před chvílí … Prostě nemám slov.

758
anka
Reagovat

trochu se to zvrhlo, nezdá se vám?

759
bordel
Reagovat

Lucka: Tak on by mě tu pokutu někdo z kámošů možná zaplatil…

Hu.

Růžena: Ale to je DO (100 tis.), ne DO…

760
okkvp
Reagovat

735 – doporučuju podrobnější sledování a nebo alespoň čtení.

761
bordel
Reagovat

*OD, DO

762
Pedro
Reagovat

VB vyhrožuje žalobou za zničené zdraví

763
kozlík matěj
Reagovat

prosím zvuk

764
Melek
Reagovat

TO se nedá poslouchat!!!!!! Vyhoďte ty lidi už :D

765
Sexytron
Reagovat

ta nána si platí uklízečky a chodí žrát do hospod ale pokutu za odstoupení soutěže za ní budou platit její známý :D :D

766
T.M.
Reagovat

Já být kámošem té škaredé veverky Lucie tak ji pošlu do prdele a ne že bych jí něco zaplatil. I když pokud jsou všichni její kamarádi takoví zoufalci jako ten co byl v Noční Show tak se asi není co divit že by to rádi za ni zaplatili.

767
Valča
Reagovat

Kamera 3
zdena až nebudu moct mít deti zaplatite mi umělé oplodnění
proč ten zvuk K3????

768
Bazinga
Reagovat

na všech kamerách zvuk z prádelny.

Lucka doufá, že kdyby jí vyhodili, tak jí to někdo z kámošů zaplatí.
Štrůdla oznamuje, že jestli bude mít nefunkční vaječníky, nechá si od Primy zaplatit umělé oplodnění.
VB oznamuje, že jestli mu nastydnou ledviny, nechá si zaplatit lázně…

769
anka
Reagovat

kam šel Vlado?

770
bordel
Reagovat

Kdo si myslí, že bude trojduel a výš?

Zvukař pořád mrtvej… umřel…

771
Wanna be your monster
Reagovat

758 – jojo, ale je to jedině dobře, jinak by tu čtyřku z postele nevyhnali.

772
upsik
Reagovat

Já bych tu prádelnu nechal až do duelu…Takové dialogy píše život a nerad bych byl štábem STUDIA KAMARAD připraven o tento nepopsatelný zážitek…palec nahoru (moc a moc děkuju, štáb má koule!!!)

773
Anonymní
Reagovat

2 až 3 hodky udělaj divy..absťák..jsou to kuřáci

774
Pedro
Reagovat

VB: štáb nás nechce ponižovat, oni chtěj ty druhý ukázat jako blbce

775
Pierre
Reagovat

Lucina bečí že nemá prachy a nemůže se vykoupit. Prosí mamku a kamarády o vykoupení :D Nejlepší řada Vyvolených !!! Aspoň pro mě.

776
bordel
Reagovat

767 – Štáb umřel… Zamoření plynem.

777
JanaH
Reagovat

736 okkvp : máš stopro pravdu, ale kdo se má vydržet na to koukat? :-D

Imho za vzniklou situaci může hlavně štáb, bo byl před tím v mnoha případech „měkkej“ a netrval na důsledném dodržování pravide.
Takže mu (štábu) někteří vilani přerostli přes hlavu.

778
Jerremy
Reagovat

OT: skoda, ze Buldoci neudelali „Neznou revoluci“- pokud nechteli bojovat a Vladkoland rikal, je to úkol musíme se mlatit / musíme bojovat, měli se posadit a kricet „Mame hole ruce!!!“- a myslim, ze v tu chvili by Vladkoland vypadal hodne blbe …

Jenze to by museli byt malinko inteligentnejsi …

779
Scalex
Reagovat

K4 už má obývákový zvuk

780
Ája
Reagovat

dneska by měl někdo letět a ostatním z prádelnové čtyřky by měla Tereza pořádně promluvit do duše a vysvětlit jim, co znamená soutěž, že si za válení se v posteli a odmítání plnění úkolů výhru neodnesou

781
kozlík matěj
Reagovat

kamera 3 už je zvuk z obýváku

782
bordel
Reagovat

ZVUK, KONEČNĚ! Asi předčasný Vánoce zvukařů, oslava, pustíme správně po půl hodině zvuk…

783
Wanna be your monster
Reagovat

VB – já nechápu, proč ten štáb furt trestá nás? proč nedá jednou za pravdu nám?

Chvilku ještě uvažuj VB, a mohlo by to cvaknout. :)

784
woczko
Reagovat

Já se jen modlím, aby se Zdena tou policajtkou nikdy nestala. S tak příšernou povahou, aby si ještě vynucovala respekt okolí díky uniformě. Strašná představa.

785
twinpeaks
Reagovat

Sakra, pokud tam štáb neudělá pořádný zářez, tak to bude problém – vyhodit a nahradit!!!

786
Pedro
Reagovat

VB: proč někdy nedá štáb zapravdu nám?

787
okkvp
Reagovat

772 – klidně, ale jestli nechaj zvuk jen z kanalizace, tak já nevydržím

788
Kami.
Reagovat

Buldok resi, proc je stab tak potapi. Vcera, dnes, porad. Jakoby oni byli ti spatni. On tomu uz skoro zacina verit ze jsou spatni.
Zdena se zase pridava se zadama a resi, ze se na ni nikdo neprisel podivat (pamatuju si jeji NECHCI DOKTORA).

789
Sexytron
Reagovat

K3 zvuk jde

790
Pierre
Reagovat

Lucina chce mít svobodnou vůli…v kontejnerové RL podloženou desítkami smluv :D jak naivní…jinak Buldog nechápe co dělají špatně…proč štáb nepotrestá i Vladkovce aby byla spravedlnost :D

791
Scalex
Reagovat

VB: „Ale já nechápu, proč furt štáb dává za pravdu jim! Proč taky jednou nedá za pravdu nám?!“

792
eva2
Reagovat

Lůca: Já chci mít svobodnou vůli a tam bych jí neměla.

793
bordel
Reagovat

Pošta… Hlas štábu ještě: Boss dojde pro druhou skupinu…

794
Melek
Reagovat

Všichni eště pomlouvají Vladka za to, že chtěl Lucce pomoct, dokonce i Lucka sama…

795
Wanna be your monster
Reagovat

Dopis:

vyvolení, situace na korejském poloostrově se vydařila – zahajte mírovou besedu.

796
bordel
Reagovat

VV, situace se uklidnila, mírové rozhovory můžou začít. Na závěr sepište pak o neútočení…

(že by čajík před troj nebo čtyřduelem?)

797
bordel
Reagovat

*pakt

798
okkvp
Reagovat

mírové rozhovory – bych snad pro jistotu odklidila předměty jimiž lze házet atp.

799
Bazinga
Reagovat

Mají si u kulatého stolu podepsat mírový pakt. Štrůdla odešla kouřit.

800
Kami.
Reagovat

Vsichni se zdrzuji komentare v ramci zachovani miru – tedy vsichni ze skupiny Vladka. Druha skupina se zdrzuje asi proto, ze neplni ukol. Zase.

801
Scalex
Reagovat

Dopis nařizuje, aby proběhlo mírové jednání u kulatého stolu.

Růžena nechápavě: „Kde je tady kulatý stůl?“

802
bordel
Reagovat

794 – Já do tebe chlebem, ty po mě kamenem, pro dobrotu na žebrotu…

803
Kami.
Reagovat

Mohl je stab podusit trosku vic v te pradelne, ale uz tam padala slova ktera asi nechtel poustet (pokuty, jdu pryc, o stabu). Mozna take proto, ze psych. vypeti uz bylo velke.

804
bordel
Reagovat

Lucka znova mluví o kamarádech a placení pokuty…

805
Wanna be your monster
Reagovat

Já bych dala VB trest přivření hlavy do dveří, dokud ho nenapadne správné řešení, proč dostali trest.

806
Sexytron
Reagovat

kdo jim řek že se můžou oblíct??? jaktože jde ta blbka umělá zase čudit?

807
Ája
Reagovat

takže Lucka bude za chudinku i u druhé skupiny, to snad ne :-O

808
Wanna be your monster
Reagovat

Láda: višchni musí být u stolu.
Niki: já myslím, že už tomáš porušil tolik pravidel, že už to je úplně jedno.

809
Pierre
Reagovat

Lucina zase žebrá kamarády o prachy, ať to za ní vyřeší, prý se tu lidi chovají jako hovada. (hlavně ona se chová jako svině)

810
Valča
Reagovat

Lucka nářek.

811
Wanna be your monster
Reagovat

Lucka je za chudinku. Tak už je to zase vpořádku, ještě by se jí měl omluvit štáb, že si dovolil dát jí trest a můžeme jít dál.

812
okkvp
Reagovat

Lucince přeteklo, už tu dál nemůže dejchat, chováme se tu už jako totální hovada. Nechce se tak chovat
(kdo jí kua brání, aby se tak nechovala)

813
T.M.
Reagovat

A už ta kráva zase natahuje…boože, může si za všechno sama. Já bych ji na jejich místě neutěšoval.

814
Bazinga
Reagovat

VB a Štrůdla nechcou o ničem mluvit. Štrůdla si jde raději udělat toast.

815
Wanna be your monster
Reagovat

štrůdla si chystá toust, ostatní čekají u stolu…takže nepochopila, štábe tvrdší trest.

816
bordel
Reagovat

Lucka: Já tu nemůžu už tady bejt. Já chci dělat s dětma, a tady tohle…

Lucku uklidňuje hlavně Nikol (a jiný holky, neslyšel jsem kdo…), že jsou tam měsíc, a že už ta atmosféra je masakr, a že ona (Lucka) za to nemůže…

Lucka: Já se z toho třeba dostanu, ale aktuálně…
(vypadá klidnější)

817
Pedro
Reagovat

Thomas: já o žádné usmíření nestojím.

818
okkvp
Reagovat

817 – ne – řekl NIKDO

819
eva2
Reagovat

Už se nemůžu koukat, jak ze sebě Lůca dělá oběť a Vladkoland jí ještě lituje.
Nikol: Lucinko, nic jsi nezkazila, ty se chováš tak, jak máš. Ty lidi to vidí jinak, vidí jenom hodinu denně.

Na to bych na místě Lucky nespoléhala.

820
zuzana
Reagovat

735 – dakujem za odkaz, hovorte si co chcete ja som sa u vyvolených vždy bavila a vase negativne názory, urazlive hodnotenia ci oslovenia mi davaju za pravdu. takto ko je to nastavene to vyvoláva negatívne reakcie a agresivne nálady
dakujem neprosim….panacka sledujem, citam prispievam ale toto je uz moc

821
bordel
Reagovat

Růžena začla mírový rozhovor…

Další pošta…

822
Mab
Reagovat

Růžena začala proslov u kulatého stolu: „Prostě já navrhuju to, že jsme tu všichni sami za sebe…“
:DDD

823
okkvp
Reagovat

uf uf uf, Růža už zase mele ty svý mekty

824
bordel
Reagovat

Patrně papír pro Pakt o neútočení…

825
Kami.
Reagovat

Ruzi proslov neni treba psat, je to stale dokola.

826
cipollini
Reagovat

co ta Růža kecá o toleranci???

827
Kami.
Reagovat

Ruze by ty kecy zrali maximalne deti na tabore, jak se snazi mluvit vazne a chytre.

828
Wanna be your monster
Reagovat

820 – no jasně, že to vyvolává negativní emoce – ale štáb měl zasáhnout více, ne méně. Je moc měkký a dospělo to k naprosté ignoraci pravidel a úkolů.

829
bordel
Reagovat

A už zase hádka, kdo za co může, kdo plní neplní úkoly…

830
Jana
Reagovat

Ta Lucie je fakt geniální mrcha. To je teď divadýlko. Tak ona chce venku “ dělat s dětma“ a oni se tam chovají jako hovada. Nechce už tam být s takovýma zlýma lidma… A Nikol ji ještě utěšuje, že ona, Lucinka se tam přeci chová patřičně… Kdyby tak chudák Nikol před chvílí slyšela Lucii, jak o ní mluví. To je fakt síla. Jsem moc ráda, že jsem se s takovou zrůdičkou v reálným životě zatím nesetkala. Fuj.

831
woczko
Reagovat

Jedna věc je jistá, jestli štáb okamžitě nevyhodí Štrůdla za naprosté a dlouhodobé ignorování úkolů, tak ať jim ta sledovanost klesne tak, že celá Prima zbankrotuje.

Protože takto se to prostě dělat nedá a když už všechna pravidla RS hodili za hlavu a od lidí co by se na to chtěli dívat si nenechají poradit, tak si nic jiného než bankrot a frontu na úřadu práce nezaslouží.

832
bordel
Reagovat

Boss Láďa: TAK, KLID!

833
Wanna be your monster
Reagovat

VB vytahuje narozeniny.

834
okkvp
Reagovat

hoďte na ně síť

835
Bazinga
Reagovat

VB zahájil pakt o neútočení tímto proslovem

Zdeňka měla včera narozeniny!!!

836
bordel
Reagovat

VB už zase: Štrůdla včera slavila narozeniny, ona dostala dort a jídlo, který jste vy sežrali!

837
cipollini
Reagovat

VB: blablablabla….

838
Kami.
Reagovat

Buldok hlaska ze Zdene snedli dort, jidlo, vzali kytku a darky. Neeeeeeeeee :-)))
Mela narozeniny a brecela pod polstarem, protoze ji to zkurvili.

839
Wanna be your monster
Reagovat

VB: vy jste měli jít do rpdele, ona měla modelovat, to nebyly vaše narozeniny.
My jsme nevěděli..
VB: tak jste se jí měli zeptat, ona vás tam nechtěla.

840
bordel
Reagovat

VB: zkurvi.., do prd… VB pere vulgární bomby… Jestli nepůjde do duelu, tak se Prima totálně shodí.

VB: A Nikol je sobecká mrcha! Ty si slav narozeniny, až ty budeš mít narozeniny!

841
Sexytron
Reagovat

to je pecka tyhle dohady :D

842
upsik
Reagovat

Tak tohle mě baví…štábe palec nahoru…takové psycho nepíše ani Hitchcock…miluju to!!!

843
Pierre
Reagovat

Buldoga je třeba utratit, nemá smysl diskutovat. To i Zvěřina ve VV1 byl schopen přes své ego rozumné diskuze.

844
Kami.
Reagovat

VB: Rozbrecte ji podruhe, uz jste ji tu znicili zada.

845
bordel
Reagovat

Láďa: TÍÍÍÍÍCHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!

846
Pedro
Reagovat

Láďa: TICHO! Já teda nevím co říct, ale chci ticho :)

847
Kami.
Reagovat

Lada zarval nahlas TICHOOOO az cely zrudl.

848
Wanna be your monster
Reagovat

VB: zdena chtěla slavit narozeniny a vy jste tu byli s tou paní, jako by přišla za váma.

849
setug
Reagovat

fuj, ten potetovaný Tomáš je odporný. Co jim vyčítá, štáb rozhodl, že narozeniny budou slavit Nikola a Eva, když se Zdena chtěla válet v posteli s Tomášem. Fuj, to jsou většinou lidé, kteří šli do vily jen z důvodu, se zadara najíst, vyspat a schovat se před průšvihy venku.

850
bordel
Reagovat

A už zase narozeniny… (to se nedá, pořád o tom samym, VB nám zmagořil)

851
Wanna be your monster
Reagovat

Nikol: tak měla říct – mám narozeniny a moje přání je, abyste tady nebyli.
VB: jo tys to nepochopila.

To není možné ta tupost a já se od toho nemůžu odtrhnout.

852
T.M.
Reagovat

830: Já jsem myslel že největší a nejvýpočítavější svině ve vile je Zdeňka ale musím říct že Lucie se nakonec projevila jako ještě větší. A Zdeňku by opravdu vyhodit měli, takhle to dál nejde. Mrzí mě ale že na to Lucii skočil i Vladko….

853
setug
Reagovat

Lucka je rozrušená, taková mazaná chytračka. Zřejmě lituje, že se dala do špatné party, protože nemá všechny zprávy.

854
Kami.
Reagovat

Vladko to uzavrel protoze je Lucka rozrusena. Jdou udelat ukol – misto miru bude ignorace.

855
Pierre
Reagovat

842- přesně, štábu se casting povedl.

856
Ája
Reagovat

musím ocenit Vladka, jak to ustává a snaží se uklidnit ostatní, mě by tam asi trefilo :-D

857
Mab
Reagovat

Romana začala podruhé proslov: „Chci, abysme tady byli sami za sebe.“
:DD

858
okkvp
Reagovat

s Růžou mírový pakt nesepíšou ani za deset let – ta je blbá až lítá

859
cipollini
Reagovat

Růža, já chci, já chci….

860
eva2
Reagovat

830 – když tam vidím Lucku sedět jak „trpí“, tam už je to na mě moc. Vladkolandovci jsou slepí jako koťata (snad kromě Ládi) a pravděpodobně na to doplatí.
Proč štáb nepustí, jak se před chvílí Nikol vysmívala, teď by to sedlo.

861
bordel
Reagovat

Pakt o neútočení:

VB: Náš stát ignoruje váš stát. Nechci aby na mě kdokoliv mluvil… To je všechno.

Vladko: Tak to napiš…

Růžena: Já chci, aby se každý respektoval, aby každý dělal jen to co umí…

LP: Ale to není Pakt o neútočení, Růženo…

862
Kami.
Reagovat

Doufam, ze vecer dostanou od Terezy poradnej kartac.

863
heej
Reagovat

to se nedá poslouchat, fakt hrůza a odpad ten VB.. prosíííííím, fakt at je večer vyhodí

864
Wanna be your monster
Reagovat

Nikol brečí – řve na zdenu – uvědomuješ si koho vedle sebe máš, jak ti nadával?

865
Valča
Reagovat

Nikola se taky hroutí

866
okkvp
Reagovat

Vladko je dospělej. Při jeho nátuře udělal neuvěřitelný pokrok, že tohle zvládá

867
Kami.
Reagovat

Nikol je na nervy ze Zdeny.
LM jim rika ze si za to muzou sami, protoze jsou vylizani.

868
T.M.
Reagovat

Konečně začala pravá reality show.

869
Pierre
Reagovat

Tleskám, doufám,že to někdo nahrává :D

870
setug
Reagovat

nechápu jak si někdo může v RS vybírat s kým chce slavit a s kým ne. To může snad doma, ale ne v RS.

871
bordel
Reagovat

Nikol: Ty se na mě budeš smát, do obličeje?! (Štrůdlo). Uvědomuješ si ty mrcho, koho vedle sebe máš?
(pláče, Vladko utišuje, pak Martůčka utišuje v objetí…)

872
Bazinga
Reagovat

Štrůdlík teď sejmul Niki. Svým sladkým úsměvem. Niki hyperventiluje v ložnici.

873
Libor
Reagovat

VV1 balonky = VV4 narozeniny , už jen ty vlasy ostříhat….:)

874
okkvp
Reagovat

Eva uklidňuje Nikolu.

875
Melek
Reagovat

Vladko je ale formát, nejen, že to ustává sám, ale ještě pomůže Nikče, aby se uklidnila, oproti VB je to černá a bílá

876
Wanna be your monster
Reagovat

Zdena: nebyla jsme uražená, bylo mi to líto.

LM: co ti bylo líto?

Zdena: neksákej mi do toho, už mluvit nebudu.

877
Bazinga
Reagovat

K3

Štrůdlinka hovoří o svých narozeninách. Chápete, že celý život se těším na narozeniny?

878
Wanna be your monster
Reagovat

Neměla prostor – všichni se seběhli na markétu.

879
twinpeaks
Reagovat

Ty jsi ale krááááááva, Zdeničko z Kralic!!!

880
Melek
Reagovat

Ta Zdena je opravu blbá, to se nedá ani poslouchat

881
bordel
Reagovat

Nikol klidnější, když jí Martůčka říká příběh, jak jí podvodem hodili na krk dluh 200 milionů…

Objetí…

882
setug
Reagovat

Uěmlohmotná Zdena je děsná. Jak jsem to všera pochopila, tak markéta byla pozvaná do vily, aby se zabavili i ostatní, ne jen Zdena.
No jsem zvědavá jak ti zhodnotí večer Teraza. Noo, nedělám si iluze.

883
Valča
Reagovat

Zdena není žádná chuděrka
a všichni jí zkazili narozky

884
T.M.
Reagovat

Tak teď je mi tý Nikol líto. Tohle už je moc.

885
gabisollis
Reagovat

jezis chudak Zdenicka…………..to je pi…ven z vily!!!!!!!

886
Anet
Reagovat

no tvl, ta plastová nána je fakt tak vylízaná, až to bolí přes monitor, ven z vily, když tam nechce být a laskavě ať přibere tu hnusnou kreaturu

887
setug
Reagovat

Lucka není bojovný typ, ale spíš podlézavý.

888
Kami.
Reagovat

Strudla mluvi.. konecne ticho. Odmalicka ma svoje narozeniny a nechtela slavit s ostatnimi a nikdo ji nedal prostor, chapes rozumis? Chtela to slavit jen sama s Marketou.
– A to jako maji mit telepatii, Strudlo?
Uz ji ten den nikdo nevrati, jeji narozky byly cizich narozky. Dopis od stabu ze maj slavit misto ni a vzit si kytku meli ignorovat, meli si jen udelat diskoteku.
ach jo…

889
bordel
Reagovat

Objetí, a už i humor…

Zvládnul by tohle jakejkoliv chlap? To je ten váš „babinec“, a já ho i proto miluju…

890
Melek
Reagovat

Zdena: proč ste to dělali, jenom proto, že to byl úkol? božeeeee

891
cipollini
Reagovat

Lucka: budu si dělat co budu chtít….

892
okkvp
Reagovat

Eva uklidňování zakončuje tím aby si Nikola představila dotyčného na záchodě jak sedí, prdí a má průjem :-))) Asi to spolu s dalším a objímáním zabralo

893
Wanna be your monster
Reagovat

Lucka dělá, jak kdyby ji dneska nutili k bůhví čemu, polštářema tam po sobě házeli několikrát a nikdy se nezdálo, že nesnáší boje.

894
T.M.
Reagovat

Zdenička je fakt děvka, to se nedá říct jinak. Věděl sem to o ní ale od začátku hned jak se začala ve vile projevovat. Vladko je jedinej možnej vítěz tohohle pekla, nikdo jinej si to ani nehtem nezaslouží.

895
eva2
Reagovat

Vlado si v Lucce našel nového Michala :-(

896
Wanna be your monster
Reagovat

bylo mi líto, že se ode mě očekává, že mám slavit s těma lidma.
Mirka.: tak jsi to měla říct.

897
Pierre
Reagovat

893- hlavně ,že má ráda když jí někdo nařeže řemenem na prdel.

898
upsik
Reagovat

Strudl už si nezakrývá hubu…VB už jí ten zub vyrazil ??? :D

899
bordel
Reagovat

Co z toho bude v rekapu? Nic… K přehledu nutný jedině kamery…

900
Valča
Reagovat

Anet
886
Zdena je hrozná, souhlasím.
chudák autobezdomovec

901
setug
Reagovat

Zdena je zvyklá vyžírat své přátele a známé, tak chtěla zaplatit oslavu narozeni jen pro své oblíbence. osatní měli jíst suchý chleba?

902
Péťa
Reagovat

897
a tohle individum chce pracovat s dětma?

903
okkvp
Reagovat

899 – máš pravdu, je to na správné vyznění strašlivě dlouhý

904
Wanna be your monster
Reagovat

Zdeničce nečtou ostatní přání z očí a o tom to celé je.

905
Ronaldina
Reagovat

Mohli by pustit večer před palcováním Lucinku, jak je k ostatním upřímná a nedonáší. Ta by se psychicky zhroutila a odešla by sama. Ty dva postelové chrupače Prima vyhodí a vypalcují Růžu. Přijdou noví, zase bude šou, ale tohle je už ohrané a trapné, chceme něco nového.

906
Pitrýsek007
Reagovat

Já asi na to nemám …
To se nenajde JEDINÝ člověk, který tomu debilnímu mluvčímu a manipulátorovi nedokáže v klidu říct, že ŠTRUDLA jako první se zachovala neskutečně nevhodně, protože nepřijLA návštěvu, kterou objednal štáb a že TAM JE VE VILE V SOUTĚŽI a ne v soukromém životě a že nemá tudíž nárok si privilegovat s kým chce trávit narozeniny?
A ten buldok odporný, vylízaná sobecká palice omluvila se za ty včerejší urážky /ohl. častováním soutěžící debilem/ a dnes opět byl sprostý?
Zdena je sobecké hovádko a pokud se neumí překonat a zúčastnit se předání dortu, který nebyl určitě levný a štáb se snažil jí připravit krásné dárky TAK TATO NULA NEPATŘÍ DO ŽÁDNÉ SOUTĚŽE.
Zavřete už někdo hubu tomu buldokovi, to je absolutně jednostranný manipulátor, neobjektivní hovado !!!
VEN ZE SOUTĚŽE. Porušil už takových úkolů a nic !!!

907
setug
Reagovat

Zdena, poté co se jí ulomil 1 mm zubu si myslí, že je teď ošklivější než Nikola a z toho pramení ta zloba vůči Nikol. Jinak si nedokáži vysvětlit ten její prudký obrat od pátku.

908
Wanna be your monster
Reagovat

VB – já se omlouvám za tu hlavičku, bouchnul jsem tě?

909
upsik
Reagovat

Kde se hrabe PARTICKA a QI Mareš…tohle pustit 4 hodiny večer v nesestříhané podobě…Tak jsou výměna manželek naprosté nic…super super super sláva

910
Ája
Reagovat

obávám se, že místo toho, aby dnes večer dala Tereza ty narozky Zdeně sežrat, tak bude další dojemný sebelítostivý projev rozmazlené princezničky a Terka jí řekne: ok, tohle beru :-/

911
Wanna be your monster
Reagovat

Mirka – proč mi říkala pavlína, že jsme jak na hotelu?
VB: ona to myslela tak, že máš jít plnit úkol…jako fakt ale se na tebe furt čeká, bud jsi na záchodě, nebo se maluješ…

912
okkvp
Reagovat

Eva Nikole podrobně vypověděla její anabázi s dluhem 200 milionů

913
T.M.
Reagovat

Na Vladovi mě mrzí jediná věc a to sice to že neprohlédl Lucii. Ale doufám že aspoň televizní diváci ji prohlédli a že jí to v jejím prvním duelu spočítají.

914
Kami.
Reagovat

Chapes, rozumis? Zacinam byt na to alergicka. Ruza to tam pritahla, vsichni to podvedome chytli a jestli ja to nekdy vylovim, dam si 10 drepu!

915
Pierre
Reagovat

No , tak u Lucky zklamal Vladkův radar. On jí ještě uklidňuje. A při tom to je falešná potvora co ho chtěla už první týden vypalcovat.

916
Valča
Reagovat

Lucka
tohle není muj svět

917
Wanna be your monster
Reagovat

Lucii zdá se neprohlédl nikdo, protože je to jejich lucinka a maže med kolem pusy všem. :)

918
bordel
Reagovat

912 – Slyšel jsem taky, ale přepisovat nebudu (je to její dost osobní věc/problém, kterou jsem napsat sám sobě odmítnul).

919
Bazinga
Reagovat

já myslím, že žádné tresty pro VB a Štrůdlíka nebudou :-)

920
Jana
Reagovat

887-
Ano, takový podvraťák ( omlouvá se všem pejskům ).

921
setug
Reagovat

910 přesně tak myslím si totéž. Když chtěla Zdena slavit narozky separé jen s někým, tak si to měla zaplatit.

922
Pitrýsek007
Reagovat

AŤ ŽIJE VLAD DRACULEA !!!

923
bordel
Reagovat

Lucka už couvá z oslovení kamarádů ohledně jejího pobytu ve vile, že je to srabáctví…

Lucka: Věděla jsem, že to bude těžký, a chtěla jsem se postavit na vlastní nohy, tak tu jsem…

924
Pierre
Reagovat

Ta Lucina je neskutečná pijavice, nevydělává ani korunu, ale držkuje každému,že si všechno zaplatí. Dala si ale pár cigárek a už se klidní. Fascinuje mě že takoví lidé dokážou ve společnosti přežít.

925
setug
Reagovat

Lucka se dostala do vily díky žolíku od Terezy, to by si měla uvědomit.Diváci ji tam nechtěli.

926
Scalex
Reagovat

Škoda, že tihle Vyvolení nejsou trochu víc Big Brother – ta verze, kde má polovina soutěžících luxusní ložnici, kuchyň s narvanou lednicí, a druhá polovina spí na rezavých roštech v omláceném pokoji a má jen velmi omezené základní dávky potravin. A o tom, která polovina soutěžících bude ve které části domu, rozhoduje plnění úkolů. Myslím, že VB se Štrůdlou by se najednou mohli přetrhnout, jak by se snažili plnit.

No a kdyby se nesnažili, tak by nebylo žádné válení se v duchnách, ale tvrdá a nepohodlná pryčna a tenká deka.

927
Valča
Reagovat

Růžena se nebude rozčilovat
chce být zdravá

928
bordel
Reagovat

919 – Terezka a štáb, co ten aktuální případně bude střídat, ovšem musí zkouknout více než hodinu… zvuků, rozhovorů a kamer. Nezávidim. Ale čas je celkem…

929
Jáša
Reagovat

Já nevím proč se dohadují o tom jak to bylo. ŠTÁBE PUSŤ JIM TO.

930
bordel
Reagovat

A to jsem chtěl dnešní odpoledne vynechat…

931
JanaH
Reagovat

919 Bazinga : taky bych si tipla, že ne.
Takové pěkně rozehrané psycho bude štábníkům líto zahodit.

932
eva2
Reagovat

Dokud jim Lucku nepustí na plazmu, tak jí neprokouknou.
Ale zdá se mi, že před každým duelem Lucka napodobuje Vladka – minulý týden stříhala vlasy, teď zase jde do zpovědnice, že chce odejít. Jaká etuda přijde příští týden? Třeba všem uvaří oběd :-)))

933
Wanna be your monster
Reagovat

929 – neblbni, chceš aby došlo na holení hlav? :D

934
okkvp
Reagovat

918 – v tom jsme zajedno. jen jsem to konstatovala.

ad Vlado – myslím, že by uklidňoval kohokoliv, snad kromě těch co na něj zrovna řvou. Vlado nemá s Luckou alianci, řekl jí to bez obalu na začátku, že si pojede jen sám na sebe. Myslím, že kamarád Fraš jej hodně vycvičil, podle toho co tak o tom utrousil

935
T.M.
Reagovat

Vlado si uvědomí co je Lucie zač ale asi ji prokoukne až někdy ke konci soutěže. Je totiž možný že se takhle Lucie dostane až do finále. Pokud by se octla v duelu tak doufám že jde teda taky okamžitě ven!

936
Péťa
Reagovat

jak to dopadlo prosim vás s Růženiným čípkem?udržela ho či nikoliv?

937
bordel
Reagovat

926 – Neopičit se… Vůbec neni jistý, jak by to bylo zajímavý v naší zeměpisný šířce, povaze vybranejch soutěžících apod.

938
Bobby Brown
Reagovat

Člověk tu chvíli není a přijde o zábavu, chjo…

939
Pierre
Reagovat

Romana říkala,že Lucka říkala,že máme jít dětem příkladem :D …fascinující :)

940
Ája
Reagovat

už mě vyloženě štve to Růženino: „ale tak buďme na sebe hodní, nebudeme mezi sebou bojovat, nebudeme se hádat“ blabla

941
Wanna be your monster
Reagovat

Co bude s tou přivřenou hlavou? Nic?

942
bordel
Reagovat

941 – Tereza chystá pochvalu, Tomáškovi…

943
T.M.
Reagovat

A je zvláštní jak Eva která na začátku byla považována za tu nejhloupější se nakonec začíná ukazovat jako ta nejbystřejší a nejrozumnější. Fakt ve všem co teď říká má pravdu. To docela překvapuje i mě.

944
setug
Reagovat

Jediní normální lidé, kteří do fakt berou tak jak se má RS brát je Nikola a Vlado. Oba prošli už jednou RS, tak se vyznají. Návštěva Emila to jen zhoršila. Romana nestále opakuje fráze, které slyšela do Emila.

945
JanaH
Reagovat

Vorvaň už má v hubě Hitlera.

946
Péťa
Reagovat

p.Hradil teď hrdinsky rozšlápl nafukovací balonek, to ho asi bude bolet nožička.

947
Bazinga
Reagovat

941. jo, nic :-)

948
setug
Reagovat

Jdu od PC, to se nedá poslouchat.

949
Anet
Reagovat

Tyhle situace jsou přesně to, co Primě doteď chybělo, takže nějaké tresty vůči povalečům nepřicházejí v úvahu. Čekám spíš, že je buď Tereza pochválí nebo i udělají střihem z darmožroutů chudinky, aby víc bylo takových sporů :-(
Jenom mě fascinuje (pokud to není taktika), že ti co se psychicky skládají asi nevěděli, co čeho šli?! To si fakt mysleli, že za 5 mega si budou válet šunky a ještě jim za to budou platit a všechno tam bude happy a v pohodě?

950
Wanna be your monster
Reagovat

Podle VB jsou ty úkoly extrémní – testují, jestli je ovce splní.

A proto dneska nechtěli udělat souboj a včera jít plácat marcipán, to byl extrém. nejsou ovce.

951
Mab
Reagovat

936 – „Teď jsem byla dvakrát vyrušená jít na záchod a teď se mi vůbec nechce.“ – Růžena
:D

952
twinpeaks
Reagovat

943 – souhlasím, Eva celkem rozumně ve všem, taky mě překvapila.

953
Pitrýsek007
Reagovat

935 – no, takový jsem měla sen min. týden. Psala jsem, že jsem viděla ve finále Lůcu a Vlada.
ZAVŘETE HUBU HRADILOVI !!!

954
Vlásek
Reagovat

Tak koukám, že atmosféra by se dala krájet.

A Růža vysvětluje. Prezentuje Lucčiny rady. Musíme se domluvit! Bomby.

A VB plky už se vůbec nedají poslouchat.

Doufám, že něco z těch výstupů VB a Štrůdly ukážou Vyvoleným i na obrazovce.

955
koník
Reagovat

Pánové a dámy, já končím, na tohle nemám. Vypla sem to, na to se už nedá dívat natož poslouchat to. Divím se, že ještě někomu kdo na to kouká neruplo a nepřišel je tam zmydlit. Držte se a zachovejte si chladnou hlavu.

956
Ronaldina
Reagovat

Tak přirovnávat štáb k Hitlerovi je taky už moc. Kde je nějaká hranice pro VB?

957
Pedro
Reagovat

VB Štrůdlu: bez tebe bych se tu projevoval jako zlej, ale takhle se projevuju jako hodnej

958
okkvp
Reagovat

já upadnu – Vébéčko se díky Zdeně ukazuje i jako hodnej …. ne buldíku, projevuješ se jako směšnej vůl a debil

959
bordel
Reagovat

926 – Co ostatně říkáš na aktuální SK VV? Já to viděl pár hodin, a neskutečně mě to unudilo…

960
jenka
Reagovat

Růža and company dokáže zničit každou zábavu, každý úkol. VB je neskutečný idiot. Chudáček si připadá jako za Hitlera v koncentráku. Možná by neškodilo, kdyby jim štáb ještě jednou vysvětlil, že jsou v nějaké hře o melouny.

961
okkvp
Reagovat

Zdenička má radost, že dokáže někoho vytočit aniž musí vůbec něco říct. A že mi ta holka nepřekvapuje ;-)

962
Bazinga
Reagovat

a na K4 už Štrůdlík radostně kývá nožičkama a usmívá se na Tomíka :-)

963
bordel
Reagovat

Dopis…

964
Wanna be your monster
Reagovat

štáb se bojí teď asi dát jakýkoliv úkol, aby to nebylo proti přesvědčení Luciny, aby to nebylo na ty Thomasovy ruce a aby štrůdla nemusela z postele.

965
trdlo
Reagovat

Tak večer z nešního dne nebude pochopitelně nic, protože scénář dnešního večera včetně sestřihů je už dávno hotov a nazkoušen. Očekávám gratulaci štrůdle k narozeninám, poděkování VB za vzorné plnění úkolů a chápající vcítěné promluvy Terezy o lásce ve vile v PP.

966
Scalex
Reagovat

937 – bylo to odzkoušeno v mnoha zemích, není sebemenší důvod, proč by to nefungovalo u nás. Samozřejmě, že to může vyvolat různé přístupy. Může nastat situace, kdy opravdu oba týmy budou bojovat ze všech sil. A taky se může stát to, co teď – že jeden tým na to bude prdět a bude se utápět v sebelítosti a v sebepřesvědčování, že se proti nim vše spiklo. Jenže pro diváka by to bylo atraktivní v tom, že ti lidé, co by neplnili úkoly, by byli opravdu tvrdě potrestáni. Týden v hnusném prostředí, týden mizerné jídlo, žádné cigarety, žádný alkohol. Naprostý asketismus. A je jen na nich, jestli si vybojují to lepší prostředí.

Jak je to teď ve VV? VB si dělá, co chce, denně poruší několik pravidel, dostane „bububu podmínku“, která zjevně neznamená vůbec nic a štáb si ho tam drží jen proto, aby v bulváru mohla vyjít fotka odhrnuté peřiny. Zoufalé… A diváci u onlinů doslova běsní, když vidí, jak nějakému hajzlovi opět procházejí všechny jeho hříchy. Diváci mají rádi, když vidí hajzla dělat hajzloviny, ale také mají rádi, když pak přijde spravedlivá pomsta. A to se tu bohužel neděje, což je velká chyba.

967
Wanna be your monster
Reagovat

dopis:

vyvolení, postarejte se o návštěvu.

968
bordel
Reagovat

Vyvolení,
postarejte se o návštěvu…

Martůčka: ježiši, jakej chudák sem přijde do tý atmosféry…

Pejskové…

969
Wanna be your monster
Reagovat

Martůči: ježiši jaký chudák sem přijde.

psi, to si dělají prdel, ne??????

970
Jana
Reagovat

Lucie už je po prodělaném duševním zhroucení uchlácholena a opět v bezpečí pohovky, obklopena polštáři. Pozorně naslouchá a vyhodnocuje informace z „druhé“ strany. Nebo té „první“?

971
Kami.
Reagovat

Jeeeeje chudaci piskoti psi.. asi maji zlepsit atmosferu

972
okkvp
Reagovat

ježíš pejskové
a první běží a šišlá Vébéčko se štrudlem

973
Sexytron
Reagovat

pejsci? tak na tohle koukat nebudu

974
Wanna be your monster
Reagovat

Tak tohle už je moc, nehledě na to, že se to ve dvojce neosvědčilo, teď s ještě většíma psychopatama to zavání týráním zvířat.

975
jenka
Reagovat

Thomas: ten je kjásnéj :-D

976
Wanna be your monster
Reagovat

972 – ale v ruce nemá žádnou igelitku, tak snad vpohodě zatím. :)

977
XY2
Reagovat

No nazdar, oni jim tam dali pejsky, má Scalex ještě doma místo?

978
okkvp
Reagovat

ty si klásnej šišle Vébéčko, Zdena si však o pár momentů před tím neodpustila jedovatě zasyčet na Evu ať na ně nešišlá či co

979
Vlásek
Reagovat

Hradil – milovník pejsků. Dělá se mi blbě.

980
Bazinga
Reagovat

pejsi? Že by štáb opravdu přitvrdil a poslal Růži dopis „Bóbika!“ ?

981
XY2
Reagovat

Měli by uklidit všechny igelitky

982
Ája
Reagovat

proboha, takže teď budou Thomas, Lucka a Zdena prezentováni jako milovníci pejsků, tudíž moc hodní lidičkové se srdíčkem na pravém místě…fuj

984
Scalex
Reagovat

959 – na SK VV nekoukám, koukal jsem ze začátku, ale taky mě to přestalo bavit. A tolik času, abych naplno sledoval dvě denní kontejnerovky, fakt nemám. 8^)

985
Bobby Brown
Reagovat

ajéje, pejťánti, tak zase pryč… :-/

986
Pierre
Reagovat

Super, piškoty a uzená šunka. To pravé pro pejsky. Je vidět ,že Lucina to s psy neumí.

987
Pitrýsek007
Reagovat

RUŽENO, TY UŽ TAKY NEŘEŠ !!! Jdi raději vařit, to ti jde nejlíp. Včera občerstvení šup hop – a bylo hotovo. Ty jsi fakt nejlepší akorát v kuchyni. Ale neolizuj si příště prsty, když děláš studenou kuchyni.

988
XXX
Reagovat

Ahoj, rád bych vám napsal něco ze zákulisí…. mám kamaráda který dělá přímo ve štábu, ale samozřejmě ho nechci jmenovat.
Ohledně toho jak to probíhá ve vile – je to smutné, ale napíšu vám jak se věci skutečně mají.
Dá se říct, že ve vile panuje předem daný jasný scénář, který štáb vymyslel. Sami se podívejte kolik vás tady píše,denně je to možná 10-20 nicků pořád dokola – tedy naprostá menšina v porovnání s tím, kolik lidí pak VV sleduje pouze v rámci denních rekapů a přenosů.
Na každém se dají najít momenty, kdy by ho člověk zabil i kdy se chová normálně – a jsme u toho. Předem se rozhodne jak má která osoba ten den „vypadat“, s tímto pak se jde za stříhačem a ten se o věc postará…
Vy vidíte jak se věci mají, ale bohužel toho moc neovlivnéte, proto ani debaty o tom jak dopadne duel nemají moc smysl, kromě snad Vladka je to hodně nevyzpytatelné.

A teď dám jen příklad:
Všichni víme jak se zachovala v posledních dnech Zdena, Lucka, Vb….
Jenže stačí, aby třeba se nedovysílala ta část,kde je vidět jak se Zdena postavila ke svým narozeninám, může se odvysílat jen to jak plače v ložnici, no a z dneška pak jak jí neumožnili oslavit narozeniny – no a kdo bude ten špatný…. stejně tak se vůbec nemusí odvysílat veškeré hloupé řeči Lucky o svých chůvách, nemusí se ukázat jak se tam jen válí a třeba jediné co se odvysílá bude jak sedí a škrábe brambory – a do toho ještě se pustí hudba, aby nebyly slyšet její hloupé komentáře co k tomu měla.

Asi chápete co jsem chtěl říct a ač je to smutné, není to RS tak jak se to na první pohled zdá…. všechno se předem plánuje a konec konců to je i důvod proč štáb moc nechce zasahovat do toho co se děje – je to v podstatě to co oni chtěji aby se dělo… Pokud bude potřeba udělá se to tak, že Zdenička i VB budou největší chudáci, Lucka největší pracant a ti venku se jim budou smát…. jen si zkuste sestříhat 24h z desítek kamer do 40 minut…. možnosti jsou v podstatě neomezené

989
Scalex
Reagovat

U pejsků doufám, že to je fakt jen návštěva pro rozhozenou Lucku (i když se k tomu přisral VB, aby se před pejskůmilovnou Štrůdlou ukázal jako pejskomil) a že za pár minut/desítek minut půjdou zase pryč.

990
Taja
Reagovat

vypadá to na psy z útulku,
každý páníček by dopředu vyžadoval zákaz krmení a do vily by je nepůjčil

991
Valča
Reagovat

Wanna be your monster
976
souhlas

Růža : nejsou na obojku jmenovky
Zdena aby se nepo.. s VB

992
Valča
Reagovat

VB že nemají strach sem ty psi dát že je tu umlátíme.

(igelitka hnusnej)

993
T.M.
Reagovat

989: Já taky. Akorát to tam zbytečně uklidnilo atmosféru.:D

994
Pierre
Reagovat

988- tak dík no-ale já to sleduji na čtyřech online kamerách 16 hodin denně + zbytek od místního super bdělého osazenstva. Ty jeden „sestřihu s tajným zdrojem ze štábu “ :)

995
Vlásek
Reagovat

Nikolu ten útok dost sebral, stále se nevzpamatovala. Sedla si stranou.

VB vycítil, že je silná soupeřka a že jí začíná vadit Štrůdla. Tak proti ní vystartoval.

Vladko leží v ložnici a ke psíkům se netlačí. „kéž by vás ti psi tady chtěli sežrat!“

996
Kami.
Reagovat

Myslim, ze psiska ma s sebou nekdo ze stabu v praci (prtooze tam travej 20 hod. denne) a poslali je Luce aby se trosku nakopla z depky.

997
Bazinga
Reagovat

a mně by zajímalo, kdy nejpozději Štrůdlík řekne, že Lucka je hnusná, protože když měla Zdenička narozeniny, na které se těší celý život, tak jí štáb pošle trapné upíří zuby, ale když Lucka brečí, že chce jít pryč, tak jí štáb pošle psy. :-)

998
Scalex
Reagovat

988 – nu, tak jednoduché to není. Kdyby neexistovaly online kamery a internet, tak by si štáb mohl dovolit leccos překroutit. Teď to ale nejde, protože virální síla internetu a bulváru je dost silná a každá zjevná lež by byla propraná a nakonec by se to obrátilo proti televizi samotné, což jistě není v jejím zájmu.

Samozřejmě, že show má určitý rámcový scénář, podle kterého se jede (a pouze se něco dolaďuje podle aktuálního dění) a samozřejmě, že dramaturgové sledují jednotlivé lidské příběhy a pak do rekapů vybírají jen určité momenty. Zatím ale musím říct, že i když se do rekapů nedostane zdaleka všechno, tak základní charakter jednotlivých soutěžící zůstává zachovaný.

Větší problém než s rekapy mám s živými vstupy Terezy. Tereza samotná je báječná, ale v rámci své role dostává od dramaturgů někdy velmi zcestné příkazy, případně nedostává příkazy, které by dostat měla. Tím myslím například neřešení Thomasových prohřešků.

999
eva2
Reagovat

Jak Lucka přišla na to, že to jsou grifonci? To je fakt pejskařka, která ani nerozezná psí plemena. A házet jim na zem šunku, to bych jí ruku urazila, kdyby takhle kazila moje psy.

1000
Pierre
Reagovat

997- :D :D

1001
XXX
Reagovat

Samozřejmě do jisté míry se to ovlivnit nedá, ale zářný příklad toho bylo co se ukázalo z návštěvy Emila. Tam byly instrukce jasné – celá ta přednáška o tom jak se mají chovat atd. se vůbec v tv neobjevila, viděli jsme tam naštvaného Vladka, který nadával, že mu Emil vyčetl, že se líbal před jeho synem. A dál jsme viděli jak tam Emil řídiil „zábavu“ – přitom celá ta jeho návštěva vyzněla na většinu soutěžících uplně jinak a i měla jiný význam.

1002
Valča
Reagovat

VB
to je videt kdo má rád zvířátka
(igelitka jeden)

1003
Bodlak
Reagovat

Pokud jsem to cele pochopil tak celej problem vychazi z toho ze Vladkovci, kdyz plni ukol tak se snazi jit na 100 procent. A Hradilovci budou ukol plnit podle toho jak se jim to prijde dobry nebo spatny. Hlavne jde o to ukol „jako“ udelat a pak si jit lehnout do postele. Hraji oni o 5M nebo uz tam jsou jen na denni odmenu?

1004
eva2
Reagovat

Bože já nemůžu sledovat, jak tam na ně šišlají, to určitě dají do rekapu, abychom viděli, kdo má rád pejsky (správná čtyřka) a kdo ne.

1005
koc
Reagovat

cus smiraci .. hezky den preji

1006
Scalex
Reagovat

1001 – no u Emila bylo jasné, že Prima nemůže přiznat, že Emil byl Omyl… Ale nakonec i ten Emil napáchal méně škody, než jsem si původně myslel. I když, pravda, je to jen nezměrnou tupostí poloviny soutěžících. 8^)

1007
radek
Reagovat

1001

ses uplne mimo, argumentovat emilem jaksi nejde. Neni to soutezici. dokonce ti ani neverim, ze mas nekoho ve stabu.

1008
okkvp
Reagovat

no tož to byl hukot, že si musím jít vypláchnout hlavu
a zchladit alespoń ten jeden fungující stroj

1009
Kami.
Reagovat

Strudla: Ja mam mokra kolinka, mela jsem je na trave..

1010
Scalex
Reagovat

1004 – jo, toho se trochu bojím.

1011
Monika
Reagovat

V pripade, ze dneska bude vypalcovan Tomas, nastane dosti svizelna situace. VB je venku tak neobliben, ze nema sanci se vratit snad s vubec nikym. Ve vile zustane jen Vlado a babinec (Ladika nepocitam, ten tam de facto ani neni). Prekerka pro Primu:-))

1012
Bazinga
Reagovat

hlas ze štábu „určitě se nemusíte bát, opravdu nekoušou“

Vlado „taková škoda“

1013
Valča
Reagovat

VB zdeno recept
z: krupici
vb: já udělám řízky

1014
JanaH
Reagovat

…šiš… kterou tupou hlavu napadlo šoupnout mezi bandu rozhádaných lidí psy?

Lucka nemá pravdu, nejsou to grifoni, nic takového neexistuje. Když tak ten menší hnědý je grifonek, ale nějaký zanedbaný se mi zdá. Plemeno absolutně nevhodné k cizím lidem, nedůvěřivé, se specifickou povahou. Taky je to vidět na jeho chování.
Jestli ti psi mají páníčka, je to cvok…

1015
XXX
Reagovat

Scalex:
Emil totiž dostal instrukce, aby to tam trochu „vyhecoval“ a řekl jim, že „by pak lidi taky mohli VV nudit“ apod. Bohužel on to špatně pochopil a začal jim vykládat jak je to venku, pak byl narychlo povolán do zpovědnice a tam mu řekli ať toho radši nechá a začnou se „zábavou“ – která se nevyvedla, ale to spíš kvůli tomu, že Emil je spíš trapnej než zábavnej.

1016
Valča
Reagovat

dort byl jen pro zdeničku

a psi jsou pro koho????

1017
Wanna be your monster
Reagovat

1007 – taky nevěřím, ale už se k tomu nevyjadřuju, takový zdroj se tu objeví skoro každý den. :)

1018
Jáša
Reagovat

Já čučím, oni ten oběd mají čím dál pozděj.

1019
XXX
Reagovat

1008 – nevěř, ale je to fakt. Já nevím jak to dneska večer bude, jen jsem napsal že to bude tak jak bude chtít štáb – ukážou co se „hodí do krámu“ a i když by samozřejmě VB i Zdena zasloužili vyhazov, pokud usoudí, že se to zatim nehodí do krámu (co by pak bylo v noční show že…) tak to sestříhají tak aby z toho ti dva vyšli uplně krásně a dalo se to obhájit.

1020
Melek
Reagovat

Nechcu tu Lucku nejak osočovat, ale nezdá se, že by těm psům až tak rozumněla, tož už si s nima ví víc rady i ten VB

1021
Anet
Reagovat

No a v rekapu uvidíme bandu milující a šišlající na zvížátka a jako kontrast nynější čtyřku válející se v posteli a chrnící :-)

1022
Valča
Reagovat

už to vypadalo že Lucka zaměla hulit
a nezapomela

1023
Jana1
Reagovat

1014-Souhlas.Ten hnědý jich má již plné zuby,když Růža se zasměje, tak on vyrazí.Co je grifon ?

1024
Wanna be your monster
Reagovat

1019 – o zdeně a jejích narozkách mají na ofiko stránkách dost posměšný článek.

Jde o to, že tady jsou zaručené informace o tom, jak vlado před koncem odstoupí ze zdravotních důvodů a podobně na denním pořádku, takže já všechny tyhle kamarády ze štábu beru hodně s rezervou. :)

1025
Scalex
Reagovat

1019 – Nikol včera při noční klouzačce ukázala, že Noční show dokáže naplnit prakticky sama a žádný funící lysohlav s umělohmotnou slečnou není vůbec potřeba. 8^)

1026
AjaSun
Reagovat

1015- ale pokud si dobře vybavuju, tak dostal Emil přímo od štábu úkol, aby každému řekl, jak venku vypadá. To trošku popírá to, co jsi napsal

1027
T.M.
Reagovat

Ti psi budou dneska taky palcovat?

1028
Jáša
Reagovat

1019 o noční show se můžou postarat spolupracující holky, Viz. včerejšek. Je to určitě lepší podívaná , než na funícího Buldoka a hýbající se peřinu. Už jsem to tu psala mnohokrát. Jestli si štáb myslí, že jsou lidé zvědaví na nějaké postelové hrátky, v době, kdy je sex běžnější, než houska na krámu, jsou na omylu.

1029
JanaH
Reagovat

Aha, tak konečně to řekla Lucka dobře.
Grifonci jsou skvělí na agility i canisterapii.

1023 Jana1 : grifon není nic, takové plemeno neexistuje. Ale lidi to často komolí, myslí si, že grifonek je zdrobnělina od grifona. :-)

1030
bordel
Reagovat

LM: Tak já jsem jí (Štrůdlu) ještě chtěla udělat dort, i LP, a ona řekne, že jsme jí určitě nechtěli udělat radost stejně…

LM: Prosím, je nám tady faklt zima, slyšíte nás někdo… (jako nemluví se štábem – porušení pravidel – ale s imaginární osobou nějakou)

1032
bordel
Reagovat

Lm. Ale víš co Vlado, oni porušujou pravidla furt, pořád, a nic, a někdo tady poruší jednou pravidlo, a je trest…

1033
eva2
Reagovat

1031 – správně je grifonek http://bruselsky-a-belgicky-grifonek.hafici.cz/

1034
Kami.
Reagovat

Dopis, pejsci jdou uz asi domu, jeden cekal u garaze.

1035
Jana1
Reagovat

1031-dík

1036
bordel
Reagovat

Pošta…

Martůčka: Vlado, nech otevřeno, tady je to jak v iglů, jak v morně… (malá ložnice)

1037
bordel
Reagovat

Vyvolení,
pejsky můžete oslovovat jménem. Bekinka a Laurinka. Lucka může udělat ukázku cvičení. Umí jen panáčkovat, a (jedna z nich) slyší na kouzelné sluvko: Vysmahni z gauče.

1038
JW
Reagovat

Je to situace, ktera nahrava blamazi. Thomas porusil jiz xkrat pravidlo a dopustil se nasili. Dnes kuprikladu 2x. Myslim, ze jiz bez nejake podminky by mel byt vyhozen. Navic je zjevne, ze divaci chteji nejaky psycho, ale nemuze to byt tak, ze nekdo svojim zjevem ostatni zastrasuje fyzicky. Neco jineho byl Zverina Vladko kdy Zverina mel sice prevahu, ale ne markantni fyzickou. Dale neni mozne aby se tolerovaly vykriky jdeme domu chceme domu… Meli otevrit branu a vyridit si to s nima mimo a dovolit lidi. Prospelo by to soutezi, ktera by dostala naboj ve smyslu budeme se snazit, jinak letime. Nove tvare, nove zacatky a souboje. Ted je to tak, ze je to neprehledne a nejasne co se muze nemuze… VV1 proste RULEZ

1039
bordel
Reagovat

Teď štáb říkal rasy pejsků… Jedna je písková… jedna je shitsu… (nebo tak nějak)

1040
JW
Reagovat

1025>> Jedes, kamo ! *1

1041
Péťa
Reagovat

ti psi přeci musí cítit tu negativní atmosferu…

1042
upsik
Reagovat

A VB jde pro igelit…!!!

1043
eva2
Reagovat

Ten černobílý je shih-tzu – http://si-tzu.hafici.cz/

1044
JanaH
Reagovat

1031 : tyto stránky jsou důvěryhodnější

http://www.kchgb.eu/o_grifoncich_a_brabanticich.htm

Česky je to prostě grifonek, i kdyby to byl brabantík. :-)

1045
bordel
Reagovat

1043 – Jsem to nechal na vás znalejších, ať to napíšete správně nebo to najdete… :-)

1046
alban
Reagovat

lol
Eva: Jau, mám třísku v zadku!
Lucka: Cos dělala?
Eva: Píchla jsem si jí do prdele!

1047
Jana1
Reagovat

Stejně se divím štábu,co všechno nakyd