Panáček v reality show

VyVolení online video

VyVolení je maďarský formát reality show a nese v originále název Való Világ (Skutečný svět). Jde o tzv. kontejnerový formát reality show, tedy kdy soutěžící žijí v uzavřeném prostoru, v tomto případě vile. Formát je odvozen od konkurečního formátu společnosti Endemol Big Brother.

VyVolené v české verzi uvedla v roce 2006 TV Prima. Vítězem první řady této reality show se stal Vlado Dobrovodský. FTV Prima uvedla později i druhou (vítěz Antonín Jalovec) a třetí řadu (vítězem Milan Vobořil). V roce 2013 se rozhodla, že se pustí po několikaleté odmlce i do čtvrté řady, koncem srpna 2013 byla zahájena a to s těmito moderátory VyVolených: Tereza Pergnerová (volba, zúčtování, výzva, duel, finále), Libor Bouček (běžná rekapitulace), Pavel Cejnar (publikum při volbách, duelech a při finále), Agáta Prachařová (noční show VyVolených), Monika Zajícová (zprávy z vily) a Tomáš Kraus (rovněž zprávy z vily).

Vila VyVolených 2013 je umístěna v areálu barrandovských filmových ateliérů. Přímé přenosy VyVolených 2013 se odehrávají tamtéž ve studiu č. 4 zvaném Dřevák.

Oficiální stránky VyVolení 2013 se nachází na adrese iprima.cz/vyvoleni nebo na vlastní doméně vyvoleni.cz. Online kamery VyVolených, které přináší nonstop přenos ze života VyVolených 2013 naleznete na stejné adrese, stejně jako archív VyVolených.

Soutěžící ve VyVolení 2013 jsou: Vladko, Lucie, Pavlína, Mirka, Mirek, Romana, El Nino, Thomas, Zdeňka, Martin, Láďa a Nikola.

VyVolení video archiv

Lorenzova hýbací kronika VyVolených 2013

3. Leden 2014 | napsal(a): okkvp

0A
VyVolení 2013 nebyla jediná RS, kterou jsme s vámi podrobně sledovali, ale znamenala pro nás jedno z největších zatížení. Napsali jsme k ní loni 258 článků a společně s vámi jsme ji komentovali v 132.505 postech. To je 33% celé naší stávající databáze komentářů (od r.2005) a jen tak pro zajímavost – vydalo by to zhruba na 2,5 kompletních vydání Proustova Hledání ztraceného času.
Pilný byl i náš oblíbený gifman Lorenzo, který v druhé polovině VV vytvořil neuvěřitelných 457 hýbacích obrázků, dokumentujících mnohé zábavné momenty dění ve vile. Tak rozsáhlé dílo si zasloužilo přehlednou kompletizaci a tu vám jako novoroční dárek, především pro Vladkofans, přinášíme.

Vladko Dobrovodský v Show Jana Krause (3.1.)

3. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

vladko-dobrovodsky-show-jana-krause.jpg
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání bavič Petr Čtvrtníček, zpěvačka Lenka Dusilová a také dvojnásobný vítěz VyVolených Vladko Dobrovodský. Pokud máte zájem tento díl show Jana Krause sledovat, pak máte možnost v pátek 3. ledna ve 22:20 na TV Prima. A pokud si chcete Vladkovo večerní vystoupení pořádně užít, tak tento článek již dále nečtěte, protože je plný spoilerů :)

Thomas Castello se pustil do křížku s Pavlem Novotným

31. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-thomas-castello-vs-pavel-novotny.jpg
Silvestr, poslední den v roce, má být hlavně o zábavě. O tu se vám rozhodně postará sledování Facebook profilu protekčního fracka Pavla Novotného, syna baviče Petra Novotného, ale nyní hlavně šéfredaktora bulvárního plátku Extra.cz. Ten český bulvár posouvá do zatím mainstremem typu Blesk, Aha apod. do netušených končin. Aktuálně se do Pavla Novotného pustil Velký Buldok Thomas Castello, který je po čerstvém rozchodu a kope všude kolem sebe. Uvnitř článku najdete, co mu na jeho výpad Pavel Novotný odpověděl :)

VyVolení 2013: pohřeb kontejnerových reality show v ČR

2. Prosinec 2013 | napsal(a): dessin

image

Přežili jsme. Jedině tak se dá označit projekt s velkým očekáváním a podporou na začátku, a obrovským zklamáním nad prací štábu na konci. Vyvolení 2013 – vražda formátu reality show v přímém přenosu.

Vladko Dobrovodský se stal vítězem VyVolených 2013

29. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

image

Tak Vladko vyhrál i letošní ročník VyVolených. Než Scalex napíše nějaký rozbor letošního ročníku a jako, že určitě napíše, pojďme si popovídat o Vladkově vítězství, řádně ho rozebrat a podrbat.

Den D je tady (29.11.), grand finále VyVolených 2013

29. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-vladko-vitez-i-podruhe.jpg
Tak a je to tady, VyVolení 2013 dnes velkým finále VyVolených večer skončí. Světla zhasnou, kamery se vypnou a sledovači online kamer si najdou jinou zábavu, čímž zmizí TV Prima důvod, proč se chlubit výsledky svého online portfolia. A než se večer rozhodne, zda Vladko nebo Pavla, zeptám se, bavili vás VV 2013? Co byl dle vás jejich vrchol a co naopak dno?

V Malém finále VyVolených vyhrál Vladko

28. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko
vyvoleni-2013-vladko-vs-romana-male-finale.jpg

Uvnitř článku anketa, komu dáte svůj hlas ve finále VyVolených.

Dnes večer se zase nekonal žádný šok. V Malém finále VyVolených vyhrál Vladko, který porazil Romanu a poslal ji tak o den dříve domů, než skončí celá tato kontejnerová reality show. Obsazení zítřejšího finále je tedy jasné: Vladko a Pavla. Otázka zní, dokáže Pavla zacloumat s Vladkovou pozicí u diváků nebo je již teď rozhodnuto, kdo si zítra odnese hlavní výhru?

VyVolení 2013 (28. 11. 2013): T -2, předposlední den a malé finále

28. Listopad 2013 | napsal(a): Nick Flyer

vyvoleni-2013-logo-header.jpg
Je tady předposlední den čtvrté řady českých VyVolených. Dnes nás čeká tzv. malé finále, kde se rozhodne, jestli se o pět milionů s Pavlínou utká Vlado nebo Romana. Zítra pak poslední, definitivně poslední, den VyVolených u nás, možná navždy. Takže diskutujte a sledujte a užívejte si poslední hodiny této show.

VyVolení 2013 (27.11.) T -3

27. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-logo-header.jpg
Už jen tři dny a bude konec čtvrté řady českých VyVolených. Včera se rozhodlo, že v zítřejším Malém finále se utká Romana s Vladkem. Toto rozhodnutí večer okořenila návštěva nejbližších ve vile (čtěte jako fakt děravý kontejner :), která zafungovala alespoň na diváky a dnes tak na twitteru koluje informace, že Prima Love získala díky tomu vysokou sledovanost a to 227 000 diváků ve skupině 15+. Dění samozřejmě můžete jako vždy sledovat na online kamerách a zde diskutovat.

Poslední Duel VyVolených: Romana si vybrala Vladka

26. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-vladko-vs-romana.jpg
Tak a máme za sebou poslední Zúčtování VyVolených 2013 a aby nám to pěkně odsýpalo, tak také Výzvu VyVolených. Dva palce tento večer získala Romana, která si tak těsně před branami finále zkusí, jak ten Duel vlastně chutná. Do Duelu si možná překvapivě vybrala Vladka a nikoliv Pavlu. Ta je tak prvním známým finalistou a lze tak nějak předpokládat, že ve čtvrtek ji doplní Vladko. Nebo myslíte, že ji drtivě Vladko neroznese?

P.S.: Neříká se tomu Duel, ale prý Malé finále. Tak pardón :)

VyVolení (26.11.) dnes 2v1, Zúčtování i Výzva

26. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-logo-header.jpg
Máme úterý 26. 11. a dnes večer nás čeká poslední Zúčtování zbývajících 3 VyVolených, i následná poslední Výzva. Dění, které tomuto večernímu programu bude předcházet, můžete sledovat na online kamerách VyVolených a zde samozřejmě čile diskutovat a komentovat. Stejně jako spekulovat, kdo dnes získá nejvíce palců, tedy dva, pokud správně počítám. Nebo to snad skončí celé kamarádskou remízou? Tedy 1 palec každému soutěžícímu?

VyVolení (25.11.) poslední týden začal, jak bude probíhat?

25. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-logo-header.jpg
Tak se nám to krátí. Právě dnes, v pondělí 25. listopadu nám začal poslední týden VyVolených 2013 a možná taky na hodně dlouhé roky, poslední týden kontejnerové reality show v českých luzích a hájích. I když letošní VyVolení byl spíše takový průchoďák. A jaký je vlastně program na tento týden?

Vyvolení 2013 (24.11.) poslední neděle před finále

24. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-logo-header.jpg
Dnes probíhá ta dozajista poslední neděle ve vile VyVolených. Tu příští, už bude rozhodnuto, kdo je vítězem hlavní milionové ceny. Zda to bude Vladko či někdo z dámského dua, které ve vile zbylo. Sledujte tedy vše ona online kamerách a debatujte, popisujte, spekulujte, jak se těch pár posledních dní VyVolených vyvine.

Vyvolení 2013 (23.11.) Vladko zpět ve vile a online kamery

23. Listopad 2013 | napsal(a): Petr

Vyvolení 2014: Lucie Šárovcová

Z posledního Duelu VyVolených 2013 se zpátky do vily vrátil Vladko, žádné překvapení se tedy nekonalo. Psí královnu Lucku porazil v poměru 83:17 a jeho celkové vítězství v soutěži již asi nic neohrozí. Na televizních obrazovkách páteční Duel sledovalo 511 tisíc diváků starších 15 let.

VyVolení zároveň načali poslední týden ve vile. Kolik hádek, nečekaných návštěv a hysterických výlevů ještě uvidíme? Sledujte a diskutujte! :)

VyVolení 2013 (22.11.) online kamery a Duel Lucka vs Vladko

22. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

Vítěz Vyvolených Vladko

Dnes nás čeká předposlední Duel VyVolených. Lucka si včera vybrala do dnešního souboje Vladka. Pochybuje snad někdo ze čtenářů, že si dnes večer Vladko připíše další drtivé vítězství? Na obranu Lucky, proč si vybrala, tak jak si vybrala, proč čekat další dny, jestli mám proti Vladkovi šanci nebo ne? Vladko je z mého pohledu jasný finalista a šanci ho porazit má jen finálový protivník. Proč? Díky antihlasům, jinak je Vladko asi neporazitelný. Souhlasíte? Jste proti? Máte jiné teorie pro poslední dny Vyvolených? Debata se otevírá.

VyVolení 2013 (21.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

21. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-logo-header.jpg
Krátí se to, krátí. Dnes nás čeká předposlední Výzva VyVolených. Takže se dnes vyplatí na online kamerách sledovat hlavně Lůcu a její uvažování, po kom dnes večer v přímém přenose sáhne. Jistě stojí za to i sledovat, jestli se pak po oznámení vyzvaného VyVoleného Panáček zase složí či nikoliv. Jinak řečeno, včera byl kompletně dokončen přesun na nový hosting, tak snad bude Panáček již teď lépe dýchat. Uvidíme, již dnes večer :)

VyVolení 2013 (20.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

20. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-logo-header.jpg
Finále se blíží, napětí ve vile stoupá a hrátky na poslední chvíli se stupňují. Koho si vybere Lucka do Duelu? Sledujte posledních pár dnů na online kamerách. Sledujte, debatujte, informujte. Děkujeme.

Lucie se stala předposlední zúčtovanou VyVolených

20. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-lucie-zuctovana.jpg
Máme za sebou předposlední Zúčtování VyVolených 2013 a poslední obětí palců se stala milovnice zvířat Lucie. Koho si vybere ve čtvrtek do pátečního Duelu? A kdo se případně v pátek vrátí a stane se členem trojice, která bude mít celkové vítězství na dosah? Vaše tipy jsou jako vždy vítané.

VyVolení 2013 (19.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

19. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

Tak dnes to bude celý den příprava na večerní Zúčtování. Kdo dostane ze zbývající čtveřice Černý Petr? Imunitu nikdo již nemá a tak získá nejvíce palců opět Vladko nebo některá z žen? A která? Sledujte online kamery a spekulujte, spekulujte, jak se těch pár zbývajících dnů vyvrbí a kdo se ocitne ve finále.

A vlastně. Dnes do této průchozí kontejnerové reality show ještě přijde Regina. Divácké nadšení je patrné :)

VyVolení 2013 (18.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

18. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

VyVolení se nezadržitelně blíží ke svému konci. Proto si ještě užijte naplno sledování online kamer a diskuze zde na Panáčkovi, na těch několik posledních dnů. Zároveň, pokud jste nečetli teorii antihlasu od Scalexe, vřele doporučujeme. Zároveň si můžete přečíst, zda ředitel TV Prima vidí VyVolené 4 jako úspěch či neúspěch a před finále se můžete vybavit tématickým tričkem. Pak už budou holt těžce out :) Přeji příjemné sledování online kamer a živou debatu.

VyVolení 2013 (17.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

17. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp
hadkaso.jpg

Chcete trička VyVolených nebo tričko s motivy stanice Prima Cool? Pak navštivte Geekshop.cz.

Vylidněná vila včera zažila pořádnou kocovinu. Po veselosti páteční noci dorazila do vily ubíjející nuda. Čtveřice se rozdělila na dvě vzájemně se nechápající dvojice a od nepochopení je jen krůček k incidentu. Stačí když štáb nasadí správné úkoly na správné osoby. Dlouho se zdálo, že to všichni ustojí, chvílemi nás dokonce i bavili, ale pak přišel na řadu z moci úřední pán buzerátor a některé dámy nebyly dost aktivní. Ve vile bylo tedy následně poněkud třaskavo, ale třeba se to do rána některým trochu rozleží a bude zas veselo. Anebo budeme sledovat život v minovém poli.

VyVolení 2013 – Síla antihlasů

16. Listopad 2013 | napsal(a): Scalex
vxdtlxuh.jpg

Chcete trička VyVolených nebo tričko s motivy stanice Prima Cool? Pak navštivte Geekshop.cz.

V pátek večer proběhl ve VyVolených dvojduelový masakr, který skončil naprosto drtivou porážkou Evy a Honzy a naopak triumfálním vítězstvím Vlada a Pavlíny. Naprosto jasně se tak ukázala inklinace diváků k tzv. antihlasům. A lidé ve Vile (někteří ke své smůle pozdě) zjistili, že by se neměli nechat duelovými výsledky až tak konejšit, protože to může být značně ošidné. Eva by mohla vyprávět. Ale ta ať si vypráví jinde, tady budu vyprávět já.

VyVolení 2013 (16.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

16. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

patekharem.jpg
Ve vile po včerejším velkém třesku zbyla jen čtveřice. Diváci dali najevo, že Éčka je neberou ani v oblíbeném akvárku a tak Mladí a Neklidní protáhli hubičky nad procentickými rozdíly a dnes už plavou v jiném rybníce. Oslava pozůstalých i vítězů se rozjížděla pomalu, ale stačilo trochu feromonů a Vlado se svým harémem předvedl zábavu, že diváctvo slzelo smíchem. Snad jim to vydrží i po vystřízlivění. Dívejte se a komentujte, Vyvolení 2013 mají před sebou první z posledních čtrnácti dnů.

Super Duel VyVolených (15.11.) zná vítěze: Vladko s Pavlou se vrací do vily

16. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-vladko-pavlina-se-vraci-do-vily.jpg
Hm, tak to byl opravdu velmi zajímavý Super Duel VyVolených. Že Vladko výsledkově vypráská Honzu se čekalo a taky se tak stalo. Vladko získal 89 procent hlasů, Honza jen 11. Tento výsledek však truimfla Pavla, která ve svém prvním Duelu vyprášila kožich několikanásobné duelové vítězce Evě. Tu poslala zpět výsledekm 95:5 a tak Eva nic ze svých dluhů skrz výhru VyVolených nezaplatí.

VyVolení 2013 (15.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

15. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

lupuca.jpg
Včerejší den ve vile proběhl celkem podle očekávání. Ráno jsme užili trochu švandy s tanečky Sysla LucyPucy Veverky, zbytek dne byl ve znamení příprav na večerní nervy. Štáb se snažil ordinovat praktiky na uvolnění přetlaků, fungovaly se střídavými výsledky, večera se ale dožili všichni celkem v pořádku. Zúčtování a druhá výzva byla čistě dámská záležitost, o zelené šátky se podělila Pája s jedovatou blondýnou (Eva). V PP Vila živě dorazil Thomas a hodinu hrál smířlivého fainboye, ale pak se zase odkopal a přesně dle svých morálních zásad rýpal, kydal kopy hnoje, dokonce ani falešná obvinění použít neváhal. Návštěva je jen dočasná a večer uvidíme, kteří dva ze čtyř duelantů se ze studia už nevrátí. Dívejte se, komentujte a mějte pochopení pro slabé chvilky VyVolených i panáčka

Druhý pár do Super Duelu VyVolených: Pavla a Eva

15. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

duel-paxev.jpg
Čtveřice zbývajících žen si rozdala dnes večer palce a nejvíce jich posbírala Pavlína. Ta následně vyzvala do Super Duelu Evu. Kdo je favorit? Kdo se vrátí?

VyVolení 2013 (14.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

14. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

stredadebata.jpg
Středa ve vile se nesla ve znamení debat. Vlado je především pro omladinu persona non grata a teď mají příležitost o tom přesvědčit i diváky. Předvádějí se seč jim síly stačí, ale z každého obrazu kouká jejich pokakaný podolek. Z vily se táhne ajnclíkový odér až do poslední Horní Dolní, show Vyvolení 2013 není pro citlivé nosy a slabé žaludky. Dnes bude opět zúčtováno a rozdány dva duelové šátky, což sotva pročistí vzduch. Navíc večer si přijde smočit Thomas, král plných septiků a co se dá předpokládat, snad nemusím ani psát. Doplňte zásoby osvěžovačů vzduchu a sava, važte, co pojíte, ale kamery vrní a diskuze tu čeká i na vás.

VyVolení 2013 (13.11.) online kamery, sledujte, debatujte, informujte

13. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

utery.jpg
Úterý bylo ve vile dnem vzpomínání na dny dávno minulé. Přípomínali se staré časy, osoby i jejich skutky a mohli jsem i porovnávat jak se liší účastníci VV 2005 od těch letošních. Večer se pak zúčtovalo asi nijak překvapivě zrovna s Vladem a jediné překvapení mohlo nastat, když ten se při výzvě projevil jako přemýšlející hráč a zvolil závistivého podrývače Jendu Klátinohu. Dušení vilanů ve vlastní šťávě pokračuje, v kastrolu na rozpálené plotně to prská, syčí, připaluje. Dívejte se a komentujte, čím budou mrkve pokrm VyVolení 2013 podlévat.

Vladko a Honza, první účastníci Super Duelu VyVolených

12. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vyvoleni-2013-vladko-honza-superduel.jpg
Jak jsme již avizovali, tento týden se v pátek odehraje Super Duel VyVolených. Tedy o divácké hlasy se utkají dvě dvojice soutěžících najednou. Dnes byla sestavena první dvojice ze zúčtovaného Vladka a vyzvaného Honzy. Myslí si někdo z místních, že by Honza byl Vladkovi rovnocenným soupeřem a tedy nepůjde o jednoznačný Duel?

VyVolení 2013: Týden Super Duelů a Thomas zpět do vily

12. Listopad 2013 | napsal(a): Nick Flyer

412370_palce_image_620x349

O tom, že bude tento týden dvojí zůčtování, dvojí výzva a dvojí duel už se tady psalo v rámci spekulací bulváru. Nyní je tato čistka potvrzena i oficiálně Primou. To ale není vše, co nás tento týden čeká za masakry.

1. stránka z celkem 44123...1020...Poslední »