Panáček v reality show

VyVolení online video

VyVolení je maďarský formát reality show a nese v originále název Való Világ (Skutečný svět). Jde o tzv. kontejnerový formát reality show, tedy kdy soutěžící žijí v uzavřeném prostoru, v tomto případě vile. Formát je odvozen od konkurečního formátu společnosti Endemol Big Brother.

VyVolené v české verzi uvedla v roce 2006 TV Prima. Vítězem první řady této reality show se stal Vlado Dobrovodský. FTV Prima uvedla později i druhou (vítěz Antonín Jalovec) a třetí řadu (vítězem Milan Vobořil). V roce 2013 se rozhodla, že se pustí po několikaleté odmlce i do čtvrté řady, koncem srpna 2013 byla zahájena a to s těmito moderátory VyVolených: Tereza Pergnerová (volba, zúčtování, výzva, duel, finále), Libor Bouček (běžná rekapitulace), Pavel Cejnar (publikum při volbách, duelech a při finále), Agáta Prachařová (noční show VyVolených), Monika Zajícová (zprávy z vily) a Tomáš Kraus (rovněž zprávy z vily).

Vila VyVolených 2013 je umístěna v areálu barrandovských filmových ateliérů. Přímé přenosy VyVolených 2013 se odehrávají tamtéž ve studiu č. 4 zvaném Dřevák.

Oficiální stránky VyVolení 2013 se nachází na adrese iprima.cz/vyvoleni nebo na vlastní doméně vyvoleni.cz. Online kamery VyVolených, které přináší nonstop přenos ze života VyVolených 2013 naleznete na stejné adrese, stejně jako archív VyVolených.

Soutěžící ve VyVolení 2013 jsou: Vladko, Lucie, Pavlína, Mirka, Mirek, Romana, El Nino, Thomas, Zdeňka, Martin, Láďa a Nikola.

VyVolení video archiv

Lorenzova hýbací kronika VyVolených 2013

3. Leden 2014 | napsal(a): okkvp

0A
VyVolení 2013 nebyla jediná RS, kterou jsme s vámi podrobně sledovali, ale znamenala pro nás jedno z největších zatížení. Napsali jsme k ní loni 258 článků a společně s vámi jsme ji komentovali v 132.505 postech. To je 33% celé naší stávající databáze komentářů (od r.2005) a jen tak pro zajímavost – vydalo by to zhruba na 2,5 kompletních vydání Proustova Hledání ztraceného času.
Pilný byl i náš oblíbený gifman Lorenzo, který v druhé polovině VV vytvořil neuvěřitelných 457 hýbacích obrázků, dokumentujících mnohé zábavné momenty dění ve vile. Tak rozsáhlé dílo si zasloužilo přehlednou kompletizaci a tu vám jako novoroční dárek, především pro Vladkofans, přinášíme.

Vladko Dobrovodský v Show Jana Krause (3.1.)

3. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8238 w=615]
Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání bavič Petr Čtvrtníček, zpěvačka Lenka Dusilová a také dvojnásobný vítěz VyVolených Vladko Dobrovodský. Pokud máte zájem tento díl show Jana Krause sledovat, pak máte možnost v pátek 3. ledna ve 22:20 na TV Prima. A pokud si chcete Vladkovo večerní vystoupení pořádně užít, tak tento článek již dále nečtěte, protože je plný spoilerů :)

Thomas Castello se pustil do křížku s Pavlem Novotným

31. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8224 w=615]
Silvestr, poslední den v roce, má být hlavně o zábavě. O tu se vám rozhodně postará sledování Facebook profilu protekčního fracka Pavla Novotného, syna baviče Petra Novotného, ale nyní hlavně šéfredaktora bulvárního plátku Extra.cz. Ten český bulvár posouvá do zatím mainstremem typu Blesk, Aha apod. do netušených končin. Aktuálně se do Pavla Novotného pustil Velký Buldok Thomas Castello, který je po čerstvém rozchodu a kope všude kolem sebe. Uvnitř článku najdete, co mu na jeho výpad Pavel Novotný odpověděl :)

VyVolení 2013: pohřeb kontejnerových reality show v ČR

2. Prosinec 2013 | napsal(a): dessin

image

Přežili jsme. Jedině tak se dá označit projekt s velkým očekáváním a podporou na začátku, a obrovským zklamáním nad prací štábu na konci. Vyvolení 2013 – vražda formátu reality show v přímém přenosu.

Vladko Dobrovodský se stal vítězem VyVolených 2013

29. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

image

Tak Vladko vyhrál i letošní ročník VyVolených. Než Scalex napíše nějaký rozbor letošního ročníku a jako, že určitě napíše, pojďme si popovídat o Vladkově vítězství, řádně ho rozebrat a podrbat.

Den D je tady (29.11.), grand finále VyVolených 2013

29. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8058 w=615]
Tak a je to tady, VyVolení 2013 dnes velkým finále VyVolených večer skončí. Světla zhasnou, kamery se vypnou a sledovači online kamer si najdou jinou zábavu, čímž zmizí TV Prima důvod, proč se chlubit výsledky svého online portfolia. A než se večer rozhodne, zda Vladko nebo Pavla, zeptám se, bavili vás VV 2013? Co byl dle vás jejich vrchol a co naopak dno?

V Malém finále VyVolených vyhrál Vladko

28. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8053 w=615]

Uvnitř článku anketa, komu dáte svůj hlas ve finále VyVolených.

Dnes večer se zase nekonal žádný šok. V Malém finále VyVolených vyhrál Vladko, který porazil Romanu a poslal ji tak o den dříve domů, než skončí celá tato kontejnerová reality show. Obsazení zítřejšího finále je tedy jasné: Vladko a Pavla. Otázka zní, dokáže Pavla zacloumat s Vladkovou pozicí u diváků nebo je již teď rozhodnuto, kdo si zítra odnese hlavní výhru?

VyVolení 2013 (28. 11. 2013): T -2, předposlední den a malé finále

28. Listopad 2013 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=6890 w=420]
Je tady předposlední den čtvrté řady českých VyVolených. Dnes nás čeká tzv. malé finále, kde se rozhodne, jestli se o pět milionů s Pavlínou utká Vlado nebo Romana. Zítra pak poslední, definitivně poslední, den VyVolených u nás, možná navždy. Takže diskutujte a sledujte a užívejte si poslední hodiny této show.

VyVolení 2013 (27.11.) T -3

27. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=6890 w=615]
Už jen tři dny a bude konec čtvrté řady českých VyVolených. Včera se rozhodlo, že v zítřejším Malém finále se utká Romana s Vladkem. Toto rozhodnutí večer okořenila návštěva nejbližších ve vile (čtěte jako fakt děravý kontejner :), která zafungovala alespoň na diváky a dnes tak na twitteru koluje informace, že Prima Love získala díky tomu vysokou sledovanost a to 227 000 diváků ve skupině 15+. Dění samozřejmě můžete jako vždy sledovat na online kamerách a zde diskutovat.

Poslední Duel VyVolených: Romana si vybrala Vladka

26. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8047 w=615]
Tak a máme za sebou poslední Zúčtování VyVolených 2013 a aby nám to pěkně odsýpalo, tak také Výzvu VyVolených. Dva palce tento večer získala Romana, která si tak těsně před branami finále zkusí, jak ten Duel vlastně chutná. Do Duelu si možná překvapivě vybrala Vladka a nikoliv Pavlu. Ta je tak prvním známým finalistou a lze tak nějak předpokládat, že ve čtvrtek ji doplní Vladko. Nebo myslíte, že ji drtivě Vladko neroznese?

P.S.: Neříká se tomu Duel, ale prý Malé finále. Tak pardón :)

1. stránka z celkem 130123...1020...Poslední »