Panáček v reality show

Vzkazy diváků Primě aneb co nás otravuje na VyVolených (aktualizováno)

13. Září 2013 | napsal(a): | reality show: VyVolení

[singlepic id=6945 w=420]

Poslední aktualizace vzkazů TV Prima byla provedena v 8:30, 13. 9. 2013

Vyvolení se ve vile zabydleli a my máme díky online kamerám možnost naplno si užívat nejen šmírování, ale (bohužel) i drobných chybiček a megakopanců vyvoleného štábu. Milá Primo, milý štábe VV, tenhle článek je určen pro vás a budeme rádi, když si z něj něco vezmete.  A protože víme, že máte strááášně moc práce, rozhodli jsme se dát vše na jedno místo, abychom zvědovi ze štábu usnadnili práci. A nutno přiznat, že malé drobné krůčky ke zlepšení jsou již vidět.

V diskuzích se objevuje mnoho upozornění a kritik a nejasností, ale u většiny by byla škoda, kdyby zapadly v tisících příspěvků a nedostalo se jim nápravy. Občas se mi chce zakřičet „Štáb je mrkev!!!“ a občas zase pochvalně poplácat po ramenou.

Článek bude postupně doplňován a aktualizován, diskuze je vám otevřená a budeme rádi za každý podnět jak z TV rekapů, tak od onlinovců. (A když píšu my, myslím tím my z Panáčka, žádné schování se za my, neboť VV pečlivě sledujeme a víme, že Vladko slovo my nemá rád… jenže onikání by vyznělo poněkud zvláštněJ). Takže, v tuto chvíli souhrn chyb, které nás diváky štvou, otravují, ničí atd.

 

Nulová flexibilnost štábu (aktualizováno 13.9.)

Tady bohužel k posunu nedošlo. Štáb je stále absolutně neflexibilní, reaguje opožděně nebo vůbec a když už diváci moc řvou, dokáže si sílu vyhazovem. No, to jsme to dopracovali… Thomas má 2x podmínečné vyloučení a stále tam dřepí a chudák Mirek to odnes.

Jakákoli reality show, která se vyvíjí s časem, má kouzlo právě v tom, že si hráči něco naplánují a pak přijde nečekaný zásah od štábu, který je donutí na situaci reagovat jinak. Příklad? Survivor – pokaždé, když v kmenech převládne skupinka a je rozhodnuto, přijde twist. Nečekaný pro kmeny i diváka. Ve Vyvolených nic. Vilané se domlouvají na palcích pro Nina, víte to dva dny dopředu, a s prominutím totálně projedete první Zúčtování a ještě v přímáku proti Ordinaci. Stačilo zahrát si s imunitou, poslat do Duelu někoho automaticky za porušení pravidel, udělat něco, co by jim rozhodilo sandál a že těch nápadů tady na Panáčkovi zaznělo mnoho. A vy si sedíte, koukáte jak se domlouvají, pointa prozrazena dopředu a v přímáku velký údiv.

Prokaučované první Zúčtování s dopředu jasným výsledkem budiž vám varováním. Reagujte na situace, které se ve vile dějí, házejte jim klacky pod nohy, ničte jejich aliance, plány a přání, od toho jste štáb a máte na to pravomoce! Ale proboha nedělejte to tak, že sotva někdo začne přemýšlet nad taktikou, vyrazíte ho!!!

Informace zvenku (nové 13.9.)

O tom už se mluvilo snad 100x a stejně – je to marný, je to marný, je to marný. Nechte VV ať si povídají, ideálně bych navrátilci z Duelu pustila na plazmu jeho úspěch, aby i osttaní viděli kolik měl % hlasů. No ne, tak ať jsou informovaní všichni, že jo.Informace Zdeňce, že rozbila vztah Tomáše a Sabiny byla hodně přes čáru (a je mi fuk kdo to zvoral, i Agáta má přemýšlet a ne slepě číst co jí kdo napíše), ale buďte féroví – prozraďte něco i ostatním, každému zvlášť podle toho co je zajímá. Řežete si pod sebou větev, milí štábníci…

Upoutávky (aktualizováno 13.9.)

V minulých řadách několikrát denně problikl online přenos z vily, ve čtvrté řadě jsme se toho ještě nedočkali. Proč? Protože jsou online kamery zdarma a tak na to kašlete? Jenže, ne každý sedí u PC a kouká na kamery. Natočit jednu upoutávku na Zúčtování a pouštět ji 10x denně dokola je zaručený způsob, jak naštvat nefanoušky Vyvolených a otrávit i skalního diváka. Vždyť se s tím dá krásně pohrát, zaujmout i lidi co sice nebudou každý večer sedět u TV a sledovat, ale aspoň na Duel se podívají, donutit diváky zastavit se a podívat se co se v té vile děje, tohle všechno má větší dopad než 100x omílaná upoutávka.

Tak vážně – tady zlepšení rovná se nule. „El Nino sklopil uši a nevim co“ jsem slyšela tolikrát, že na El Nina mám alergii a na VV pomalu taky. To je živá show v reálném čase, tak proč předtočené upoutávky???

Ignorace internetu (pochvala 13.9. – zlepšení)

Internet je nejsilnější medium, ať chcete nebo ne, a do rodiny diváků – onlinovců je potřeba dát hodně času i energie. Facebook, web stránky, bulvár, to vše jede teď hned a tady, ne až za pár hodin nebo dní. Volba s Vladkem se pysnila „již nyní na Prima Play“, ale video tam bylo umístěno až za dva dny. Online zprávy z vily jsou sice hezká věc, ale musí být online, tedy hned, ne se zpožděním pěti minut, protože v tu chvíli už prostě nejsou aktuální. Pokud na kameře Zdenka s úsměvem tancuje a líbá Pavlu a v online zprávě naskočí aktuální info „Zdenka má pláč na krajíčku“, zaklepe si na hlavu i můj pes. Nebo jste tak dobří, že na online kamerách to běží s předstihem…Na starost o webové věci musíte mít odborníky. Ne papírové specialisty, ale lidi co je to baví, mají zkušenosti a hlavně chuť a zápal. Pokud potřebujete pomoc, ráda se nabízím.

Tady je snaha o zlepšení opravdu vidět. Děkujeme za ni, ne vždy a všude se povede spustit video a tak jsou online zprávy fajn doplněním.

Zmatené programové schéma (pochvala 13.9. – zlepšení)

Koho má pořád bavit hledat v programu kdy, kde a do kolika, přepínat mezi kanály, čekat na rekap do hluboké noci? Nejvíc mě dostává Agátino „tak ahoj, a nezapomeňte se dívat zítra na rekapitulaci s Liborem“, ale už jaksi nedodá na kterém programu a od kolika. Ano, pustíte tam titulek, ale ne každý sedí přikovaný k obrazovce, víme? Pokud neplatíte moderátory od slova, neměl by být problém dodat kdy a kde je další VV.

Ano!!! Konečně jsme se dočkali informací kdy, kde a v kolik poběží další pořad VV. S kým a na jakém programu, v kolik hodin atd, tak to mělo být hned od začátku. Díky, že to přišlo aspoň ted.

Vyhnat od online kamer šimpanze (pochvala 13.9. – zlepšení)

Chápu, že v takovéhle show se musí ušetřit kde se dá. Ale úsek ovládání online kamer není zrovna vhodným místem. Chápu také, že šimpanzi jsou levnější než někdo z rodu homo (homo jako homo sapiens, ne homo jako homosexuál), ale bohužel jaksi ne vždy jsou schopni tak nějak selektovat co je a není důležité. Zvlášť v noci se jejich a moje názory na důležité značně liší. Oni ovažují prázdnou zeď, spící lidi a prázdnou sedačku za ten správný úhel. Já dávám přednost debatě na terase, líbačce v rohu u bazénu a hlavně zaplým mikrofonům.

Prostě, když je na kameře zeď a slyšet někoho mluvit, začnu přemýšlet zda zeď mluví. Když je na kameře pár Vyvolených s nenávistnými výrazy a hýbou pusou a nic neslyším, začnu přemýšlet zda se změnili na ryby. To šimpanz neudělá, tomu to přijde v pohodě. Takže prosím – vyžeňte šimpanze třeba k online zprávám, tam se to nepozná, a ke kamerám dejte někoho s vyšší rozlišovací schopností. Postupem času přece jen pozorujeme zlepšní v tomto bodu a online kamery jsou přehlednější. 

(Ne)dodržování pravidel (aktualizováno 13.9.)

Tradiční a dlouho neléčená bolístka Primy. Pravidla v reality show nejsou proto, aby bylo čím tapetovat zeď. Jsou od toho, aby si ty rybičky v akvárku uvědomily, že nemůžou všechno a pořád, a že musí dodržovat to, k čemu se dobrovolně upsaly. Podle všech náznaků jsou smlouvy s účastníky propracované a dost svazující, proč se stejnou pečlivostí není přistupováno i k dodržování pravidel? A to důslednému dodržování? Příklady? Thomas chodí bez portu, napadá soutěžící, neustále řeší informace zvenku a – a nic. Pavla vyleze na terasu přivítat Mirku, i když mají na terasu vstup zakázán, a  – a nic. Neúčast ve společných úkolech, ignorace zábavy, kašlání na pravidla a – a nic. A pak Mirek prohodí pár vět a letí. ťuk ťuk.

Milá Primo, na tohle divák zvědavý není. Aby si každý dělal co chce, a jediným trestem byla Tereza, která v přímáku udělá bububuu, to opravdu není ta správná cesta. A druhý extréjm, čekat do přímáku a vyrazit „za nic“ Mirka, to také není ono.

Nepoučitelnost a kašlání na diváky = údiv nad malou sledovaností (nové 6.9.)

Štáb je nepoučitelný, dělá stejné chyby stále dokola, diváci na to nemají nervy a štáb se strašně diví, proč mu klesá sledovanost. Není to tím, že by pořad nestál za nic, ale proto, že je zbytečné se na něj dívat, neboť již všechno víme a známe. Viz včerejší Výzva – kdyby alespoň byla pružnost v reakcích a Tereza se netvářila udiveně, na co byl odchod El Nina o samotě do ložnice aby si rozmyslel svou volbu? Proč tyhle šaškárny okolo, když výsledek je jasný?

Divák si pak jen zaklepe na hlavu a řekne si, že buď je štáb úplně mimo a nevnímá, co se ve vile děje, nebo je mu to jedno. Obojí ho otráví.

Úkoly (nové)

Zadávání štábních úkolů a tajných úkolů ke kontejnerovkám prostě patří. A nemám tím na mysli dámskou volenku, svazování k sobě nebo malování trpaslíků. Je spousta situací, se kterými si lze hrát, ale absolutně nejsou využity, což je jen na škodu jak pro pořad, tak pro diváky. Příklad? Romana chce alepsoň trpaslíka – štáb pošle pět trpaslíků i s barvami s úkolem Vymalujte je. Proč neposlat jen trpaslíky s dovětkem, že pokud uděláte např. scénku ze Sněhurky jako muzikál, dostanete i barvičky?

Takže, vyhoďte toho papouška co tahá z osudí předem vymyšlené nekreativní úkoly a dejte tam někoho, koho baví si hrát. Nebo čtěte Panáčka, článek „Vzkazy diváků Primě aneb tipy na úkoly“ je velkou inspirací. A jsme tak hodný že je můžete použít zdarma.

Zúčtování, Výzva (nové)

Nevím, zda vůbec někomu ve štábu došlo, že tohle jsou stěžejní body této RS. Jasný výsledek donutí diváky mávnout rukou a jít na houby, než že by je přikoval k obrazovkám. Zpackané úterý už bylo řešeno několikrát, ale je zákaz bavit se o Výzvě a hle, onlinovci dobře vidí jak taktika bují. To je zase a opět porušení pravidel, se kterým štáb nic nedělá a navíc – Nino si vezme Vladka, takže na co mám v TV večer koukat?

Diváky nenalákáte upoutávkou na detektivku stylem „super detektivka, vrah je zahradník, dívejte se!“. A právě tohle se momentálně děje. Pokud máte v plánu nějaký zásah, řekněte to divákům na webu i v upoutávkách ať se můžou těšit, ale tahle hra na pštrosí pískovanou opravdu nebaví nikoho.

Sexuální orientace (nové)

Nevadí, že ve vile jsou zástupci 4% menšiny. Nevadí, tedy většině lidí. Ale když už tam takové zástupce dáte a třeba i cíleně proti nim dáte někoho, kdo je nemusí, chce to uhlídat a udržet dekorum a slušné chování!!! Když už tam pošlete lesbičky a gaye, a proti nim homofobního borce, musíte uhlídat, aby jeho útoky nepřekračovaly nějakou mez.

Takže zatímco všichni si tam vesele žijí v klidu a pohodě, Thomas útočí, nehezky o nich mluví, shazuje je, a nic se neděje (pro změnu).

Petr Zvěřina (nové)

Jistě, využít záporáka z první řady byl dobrý nápad. Ale jaksi jste to zase nedotáhli. Místo superbosse tam jen naučným tónem upozorňuje děti ve školce, že mokrou houbou se po holčičkách nehází. Když záporák, tak se vším všudy – vidí porušení pravidel, šup naval mi všechny cigára co máš u sebe, za chvíli nebude mít nikdo nic a ty zlí budou muset somrovat u těch hodných, předá na chvíli svou moc jinému vilanovi aby se pomstil za křivdy, schválně je bude poňoukat k zlobení a pak jim to vrátí… Petr šel využít úplně jinaka  to, co tam předvádí teď, je bohužel zase jen ukázkou absolutní beznápaditosti štábu.

Veme Petra, dejte mu volnost ať potrestá / odmění všechny VV dle jeho chování (pozor na objektivitu) a pošlete ho už někam kamkoli jinam z vily.

 

Zvuk

Zapnout TV a dívat se na rekap a něco při tom dělat? Nemožné. Jednu ruku potřebujete na to, abyste mohli neustále zvyšovat a snižovat hlasitost, podle toho, jestli je na obrazovce zrovna zpovědnice, nebo vila. Podívat se na online kamerách na zajímavý rozhovor? Ano, ale jedině pokud umíte odezírat ze rtů, protože místo portů je slyšet rozhovor neviditelných obyvatel v jiné části vily. Hraje hudba? Hurá, uděláme diskotéku i divákům, co na tom že v rohu si zrovna špitá zamilovaný páreček a kousek vedle se vesele pomlouvá, hlavní je si pořádně zapařit. Dunění hlasu Terezky v přímáku z velkého studia už je jen hřebíčkem.

 

Taktika ve vile

To, že Vyvolení nesmí o palcích mluvit jen mezi úterý a čtvrtkem je postavené na hlavu. Možná zní oficiální pravidla jinak, ale to už viz bod 2. Pochopila bych domlouvání taktiky a jemné náznaky, ale ponechat úplně v klidu fakt, že se všichni domluví na palci pro Nina a dají mu ho? Pak jim Terezka řekne bububu zklamali jste mě a ty Nino s nikým nemluv o tom, koho vyzveš. Úžasný, ale řekl jí někdo, že už o tom dávno s lidmi mluvil a ví to nejen oni, ale i diváci?

Takže divák už čtyři dny dopředu ví, jak Zúčtování v přímém přenose dopadne, dokonce i víme koho si vypalcovaný vyzve – a teď mi uveďte jediný důvod, proč bych měla trávit úterní a čtvrteční večer u obrazovky? Jste štáb, dá se reagovat na vznikající situace, což platí viz bod 1.

Spoléhání na nízké IQ diváků

Dovedu pochopit, že je to pro vás novinka, ale divák opravdu není blbej. Nedělejte z nás blbce, nelžete nám, nesnažte se okatě hýbat s děním ve vile (poučte se z Hotelu Paradise prosím), neprotěžujte soutěžící. Pochopte že si informace a vlastní názory sdělujeme a sdílíme, a že když budete stokrát křičet že ta koule je bílá, my vám díky netu dokážeme, že není.

 

Moderátoři

O Terezce se bavit nebudu, ta k VV patří a sedí jí to. Agáta a Libor by možná vyzněli lépe, kdyby si prohodili role. Naučený text k rekapu by bůhvíproč prkenná Agáta s přehledem zvládla, a Libor by v Noční show měl možnost projevit svůj smysl pro humor a improvizaci. Což bohužel Agátě chybí.

Článek vznikl na základě podnětů z diskuzí zde na Panáčkovi. Pokud vám vadí další chyby a nepříjemnosti, pište do diskuze, budeme průběžně doplňovat a aktualizovat. A doufat, že někdo ve štábu bude mít koule na to, aby uznal že chyby dělají :)

dessin

... to jsem tak jednou do diskuze napsala kratoucky rekap jedne RS, ten byl zkopirovany primo do clanku a pak uz se tak nejak stalo ze jsme misto do diskuzi zacala psat do clanku :) Delam to svym blondatym zpusobem, delam to rada, bavi me to a snazim se, aby to bavilo i vas ... a víte jak? STAB JE MRKEV!!! :)

VyVolení

Diskuze k článku

Počet komentářů: 128
1
Poštovní holub
Reagovat

Moc moc užitečný článek. Díky! Snad to bude něco platné.
Skoro nemám co doplnit, snad jen to, že vložit tam Zvěřinu, jako dozorce, je téměř pohřeb „reality“. Proboha proč?

2
Kami
Reagovat

Naprosto se podepisuji. Pro me jako nevlastnika TV je predevsim pristup k online rekapum nejvetsi handicap teto show.

3
Mr.C
Reagovat

Se vším souhlasím, ale ještě bych s hodnocením ohledně Zúčtování počkal na čtvrtek a hodnotil podle toho, koho si Nino vybere. Ta hra je ještě rozehraná a třeba ten twist předvede sám Nino tím, že nevybere Vladka a Prima to ví. Nevíme, co všechno se ve zpovědnici řeší.

4
Kami
Reagovat

Ja mam jednu takovou myslenku, vcera jsem ji psala do online.
Mozna nam chtela Prima ukazat, kdo se nechal ovlivnit Ninem a palcoval ho. Najednu stranu je to take zajimave, kdo ze sebe udelal ovci.
Prima ma jeste do ctvrtecniho vecera zamichat kartami (da Vladkovi imunitu, vybere do duelu nekoho za poruseni pravidel, duel bude ve trech a dva se vrati – nejlepe Nino a Vladko apod.)

5
bordel
Reagovat

Teoreticky se nad takovým shrnutím dalo uvažovat, ale už toho bylo moc, a kloudně bych to dohromady už asi nedal.

Souhlas se vším, díky :-) Navíc je dobře, že se to později dá editovat a upřesňovat, ale pak by se to samozřejmě mělo objevovat jako odkaz na začátku každého článku, jako pravidla atd., aby to nezapadlo…

6
Pat
Reagovat

dessin: Super soupis (:-))

Přidal bych ještě přepínání kamer nočním vrátným, možná by nějaký študentík z oboru jako brigádník nebyl horší, ne? A ještě by nemusel být tak drahý.
V noci se toho děje nejvíc a když na 3 kamerách „jede“ zeď nebo prázdná ložnice, na čtvrté 2 VV bavící se o tom, jestli prd smrdí a zbytek kuje pikle nebo blbne nebo prostě něco dělá a domlouvá úúúúplně jinde a to docela dlouho, tak to je na palici. Že s kamerami kolikrát vůbec nekoresponduje zvuk, to už tu bylo naznačeno (to bych nenaznačoval, to je taky na ručník …).

No a některé úkoly a hry jsou jak od mého 6letého synka. Přitom her a úkolů na odkrývání charakterů a přitápění pod ponorkovým kotlem je mraky.

Mám sem přepsat tu hru ze včerejška?
Přidám sem i ten nápad po palcování, jak na to budu mít chvilku.
Bude-li zájem. Jinak jdu vydělávat (:-))

7
limbora
Reagovat

Jsem si jista, že štáb teď hořečnatě řeší, jak ze svého selhání vybřednout. Možná mu pomůžou sami Vyvolení, možná něco na Výzvu opravdu vymyslí – ale včerejšek byl těžký, neomluvitelný průšvih. Sakra, je to přece čtvrtá řada Vv a chyb je více, než v první. Kdy se navíc mohlo přece jen počítat s jakousi tolerantností a neznalostí diváků. Primo, vzmapatuj se, diváci jsou už zkušení. Tak by snad mohl být štáb taky.

8
Amy
Reagovat

Svatá pravda. Jenže bůhví proč Primě je to ukradené.

9
Lady XL
Reagovat

Výborně sepsané!
Taky mi vadí, že se nepokrytě domlouvají a hlavně donášejí věci z venku. Thomas udělal víc přestupků za těch pár dní než dřív někdo jiný! Měl být tvrději potrestán. Štáb by měl reagovat na vzniklou situaci se zúčtováním, když to nestihl předem. Třeba ve zpovědnici určit Niňovi, že si nesmí vybrat Vladka, když to řekl předem… Nebo po nějakém úkolu, který někdo např. nesplní či ignoruje, nominovat hříšníky jako adepty pro výběr do Duelu. Z nich by si musel El Niňo vybrat…. prostě jak se píše výše, reagovat, reagovat … štábe.
Tuhle práci musí dělat lidi pro to zapálení a ne jen ti, co jdu „odfachčit“ robotu a pak jít domů a už na to nemyslet. S tím pak souvisí vše….

10
cathy
Reagovat

Super napsané – díky!!

11
okkvp
Reagovat

pěkný, souhlas. Za sebe se přidávám především k úpění nad kamerami a zvukem. Často chybí souhrnnější pohled na prostor, pokud je lidstvo na jednom místě, prospělo by na kamery vytahat jednotlivé skupiny s patřičně vytahanými zvukovými stopami.
A vzhledem k tomu, že mnoho šmíráků nesjíždí tv (i z výše popsaných důvodů) možná by neškodilo některé partie rozhovorů ve zpovědce pouštět i jim
Jsem pro využití tajných úkolů (ale inteligentních)

12
dessin
Reagovat

jsem rada ze se libi, snad snad snad to bude k necemu platne.

4: ano kami, ale t vsechno by melo logiku vcera, kdyz to udelaji ve ctvrtek s tridennim zpozdenim, bude to fakt nenapadny :)

DO AKTUALIZACE EVIDUJI: online kamery a jejich stelovani

13
bordel
Reagovat

12 – Já jsem po přečtení článku zapomněl, že v Ignoraci Internetu to nebylo, njn… :-)

14
Lenka
Reagovat

Dat tam Zverinu je uplna demence, jeste kdyby to byl normalni soutezici, ale takhle je to naprosta zhovadilost a kdyz na toho mentora ted koukam, tak me to uplne prestava bavit.

15
CZNeo
Reagovat

s Agátou souhlas … ta kdyby měla ve čtecím napsané [smích] tak to určitě přečte … Chybí mi ta bezprostřednost Emmy Willis z BBUK.

16
Starky
Reagovat

Vyborny clanek, tak snad si to tady nekdo ze stabu precte a zacnou konat.Vyborny by bylo, kdyby ve ctvrtek dali imunitu vsem, kteri nehlasovali pro El Nina, to by pro ne byla vyborna lecba sokem.

17
Talaniel
Reagovat

Zdravíčko. Nevím, co váš redakční systém všechno umí, ale asi by bylo dobré nějak zvýraznit, co bylo od poslední verze článku aktualizováno – i když, takhle stejně můžu minout některé aktualizace :-) Tak alespoň seznam změn :-) Ale to by se to asi zace moc natáhlo.
A tak nic :-)
Každopádně dobrý nápad to sesbírat dohromady :-)

18
dessin
Reagovat

Aktualizovano – pridany online kamery a jejich nesmyslne snimani zdi

19
Talaniel
Reagovat

Výborné řešení :-)

20
Pierre
Reagovat

Petr Zvěřina ven !!! Já nechci strojenou show, kde namyšlený egoista říká lidem jak se mají chovat a dělat show. Ničí realistickou atmosféru života v akváriu. Děsná chyba štábu. Teď už se tam fakt nebude nic dít, všichni budou mít strach,aby něco neudělali špatně a není nic horšího než nucená zábava. Oni jsou soutěžící a né profesionální komici. Stejně mě fascinuje ,že štáb nepřizval nějakou „elitu“ z tohoto webu ke spolupráci. Plno lidí tady vidělo snad každou kontejnerovku co kdy byla u nás i v zahraničí.

21
Lenka
Reagovat

16: Bravurní nápad. :-)

22
Pedro
Reagovat

20: a zbytek zdejšího osazenstva by mohli využít jako soutěžící :D

23
dessin
Reagovat

17: diky, budu pridavat vzdy jako prvni polozku s upozornenim

20: ano, to my skveli a uzasni nechapeme take :)

Reagovat

No tak když zvládli vytisknout přezdívky, dát jim je do vily a ve vile se podle nich naučili si tak i říkat, tak by mohli umět si přečíst i tohle, vytisknout a rozdat štábu a ti by se podle toho mohli naučit jednat. Štáb na tom snad s učením nebude hůř než soutěžící…

25
Poštovní holub
Reagovat

24 – I když někdy to tak vypadá.

26
Pierre
Reagovat

22 – Fans vs Favorits :) Změnil bych i systém hlasování. To palcování dává malý prostor taktice a intrikaření. Prostě by do duelu šli dva s nejvíce palci.

27
Talaniel
Reagovat

23: myslím, že to stačí do komentářů, jako v komentu 18. Jsem při psaní 17 netušila, že to už zřejmě píšeš jako koment :-)

28
Darja
Reagovat

Já jsem čistě náhodou proklikávala youtube co se týká vyvolených a vybaflo na mě rychlé vyhození ve trojce Tamary, kdy vstoupila do vily, vykecala něco z venku a šla hned domů :-P
http://www.youtube.com/watch?v=Ot-f7XaX5nI

29
Iv
Reagovat

Velký dík, výstižné, přesné, byla by škoda Vyvolené po prvním přenosu pohřbít, včerejšek beru jako velkou chybu celého štábu, plus Terezy.., snaží se jistě všichni.. např. Lucce za palcování pochvala.., zdálo se mi, že Vyvolení nervozitu prožívali jen z toho, co si obléci a jestli se nezakoktají, to chápu, jen si dodržování psaných pravidel představuji jinak, přimlouvám se třeba pro nástup náhradníků ze dne na den, z hodiny na hodinu, včerejší přímý přenos působil nudně, trapně s předem jasným výsledkem.. Kde jsou pravidla?? Konkrétně takový Thomas (VB) porušuje, co se dá, přehrát v Tv záznamy., podobně buldog 2, 3, Růža, Nikča… Znát výsledek hlasování předem při občasném sledování děje na iprima.cz/vyvolení, štábe (s výstižnou přezdívkou od kohosi Studio kamarád), už fakt nechci, dejte hlavy dohromady, soutěží nejen vyvolení ale i vy.., sledujte občas Panáčka:). Nápad použít Zvěřinu nechávám bez komentáře. Držím palce

30
Pedro
Reagovat

26: třeba. Nebo prostě jen jako „superfans“ verze, kde by fanoušci ukázali, jestli by sami byli lepším štábem/soutěžícími :) No ale to jsou jen nápady z říše snů, protože provoz té vily musí stát neskutečné peníze.

31
Návštěvníci volají CML
Reagovat

28 – To je známá věc. A přitom jiní tam porušovali pravidla častějc a i vážnejc.

http://www.youtube.com/watch?v=XsO88rWdOY4

32
dessin
Reagovat

Přiznám se že mě nejvíc štve ten totálně pros…kaučovanej včerejší večer, to byl opravdu kiks velikosti Macochy.

33
W
Reagovat

Suhlasim s clankom, ale jednu vec by som zo zoznamu uz vyskrtol. Vcera, ked bol prenos, tak tu ozvenu pri spojeni s vilou uz nebolo pocut, aspon u nas doma nie :)

34
Kami
Reagovat

Tak mne dodnes Zverina nijak nevadil, myslim, ze bylo zajimave ze je tam tak trosku pokorigoval. Ale ta dnesni prednaska.. ty jo. Igor Hnizdo hadr.
To uz je moc. Pokud je chce stab nakopnout, at jim dava ukoly, nebo jeste lepe TAJNE UKOLY (a jak pisu na online, tak nejke poradne, protichudne – treba ze jeden nesmi stravit cas s tm a ten zase naopak musi tamtoho dostat nekam na samotu na zachod nebo cosi podobneho. Staci blbustky.

35
Desperado
Reagovat

Zvěřina ven! Osobně si myslím, že se Primě začíná nepozdávat, že by měl Vladko znovu vyhrát a tak kombinuje. Zvěřina Vladka bude pomalu ale jistě likvidovat. To Prima nevidí, jak na terase Vladka snižuje a mimo jiné – superboss domluvy o palcování El Nina slyšel. :P

36
Kami
Reagovat

Take bych trosku podntila kreativitu VV. Kdyz je to nenapadne samotne.
Co treba takovy dopis: Vyvoleni, zahrajte si Damu?
Budou muset cos vymyslet (muzou zmuchlat papirky a nalakovat je lakem pro barvy, mozaika se da take nejak vymyslet. Maji obaly z potravin, dlazdicky v koupelne , proste ruzne).

37
wj
Reagovat

díky za skvělé shrnutí!

ještě bych dodala, že mi od Primy přijde trochu pokrytecké, jak se tváří, že se neformují dvě skupinky: ti, komu vadí homosexuálnové a považují je za úchyly (jako Tomáš) a ti, kteří s homosexualitou nemají problém. Za homofobní narážky a útoky měl být Tomáš (stejně jako za spoustu jiných věci potrestán), měla to zmínit i včera Tereza. Prostě by se k tomu dle mého měla Prima nějak vyhranit – dá se to mediálně využít, štáb si s tím může hrát etc.. Takhle tam pošle soutěžící s různou sex. orientací,a le pak, když na ně nekdo útočí, dělá že nic..

38
koc
Reagovat

mimo zvuku a nepouzivani online stremu do ziveho prenosu Primy byhc vypichnul opozdenost stabniku .. nekdy staci tak malo aby se zabava nebo hadka preklopila na druhou stranu .. zjednodusene bych se snazil drzet VV vzdy na maximalni vlne emoci .. sice by to pro nektere bylo znicujici, ale pro divaka atraktivni

39
alban
Reagovat

Hodně dobrá vychytávka by byla možnost aktivace portů jednotlivých hráčů.
Protože kolikrát člověka nechaj rozposlouchat nějaký zajímavý rozhovor a v půlce to nesmyslně přepnou jinam. Nebo si takhle můžu někoho vytáhnout z chumlu a taky se to hodí když někdo zmizí ze záběru a kamery se nemají k tomu ho následovat.
Tahle funkce byla už v reality show BAR, tak nevím, proč by nemohla být tady.

40
koc
Reagovat

39 – jj to by byla dobra vychytavka .. jedina vyjimka by mohla byt zpovednice a zachod

41
Pedro
Reagovat

39: jj, tohle + kamery typu „rybí oko“ (zabírající většinu místnosti) namísto kamer 2 – 4. Divák by si svoji scénu umixoval sám :)

42
dessin
Reagovat

33: no, ze vcerejsiho prenosu prave pochazi muj nazor na ozvenu, u nas doma teda byla slyset a to hodne :)

tresty a ukoly aktualizuji do clanku, ukoly predevsim protoze je fakt ze na to Prima pekne dlabe a nepremysli.

43
alice2
Reagovat

Souhlasím se všemi, kteří odsuzují degradaci show posláním protekčního egoistického zvěřiny mezi soutěžící, aby jim dělal bachaře. Nedosáhl ničeho vyjímečného a protlačil se tam jen přes známé ze štábu. Je to hnus! Sama Prima tím porušuje pravidla Vyvolených. Zvěřina ven, at´neovlivňuje soutěžící. Je důležitý jak nevím co, a i když jsem Vladovi nefandila, je to i pro něj podpásovka a držím mu pěsti. Zvěřina VEN!!!!!

Reagovat

btw: nešly by ty připomínky třeba nějak očíslovat a zpřehlednit, co je nové? Teď to poskočilo na první místo mezi články a nemůžu tam tu novinku (pokud teda přibyla) najít :-(

45
Dora
Reagovat

Já bych jako trest dala to, že Honza nebude vybírat soupeře do duelu, ale použije se druhé palcování kde už soutěžící řekli snad po pravdě s kým už ve vile nechtějí být. Takže Tomáše. Aspoň by si takovou taktiku už příště rozmysleli.

46
Wanna be your monster
Reagovat

Všimla jsme si až teď, že je tu i tenhle článek. Štábnící nejspíš komentáře číst nebudou, ale kdyby něco, mám typ na úkol:

Dala bych vyvoleným cedulky s vlastnostmi, s tím, že musí přijít na to, jak koho diváci označují, a musí každý jednu nosit přilepenou na čele.

Např:
Alkoholik, agresivní, snaží se se všemi vycházet, zkušený, samotář, provokatér, sobec, cholerik, uzavřený, jde po slávě, primitivní, taktik, vtipný

Nechat je poprat se o ty, které nejsou negativní. :)

47
Markus
Reagovat

Viděl jsem jedno shrnutí a musím říct, že tohle je opravdu hnus. A není to vina Primy, ale hlouposti diváků a lidí, které tohle zajímá. Doporučuji jim komedii Idiocracy http://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/, která je krásně o nich. I když myslím, že tam možná mají ještě to IQ vyšší než zdejší diváci.

48
bordel
Reagovat

Ad. 1327 – Září 5th, 2013 at 3.30, „Mirka s Pavlou teprve nyní vešly do ložnice… Několik minut cca 15 – 20 byly naprosto mimo záběr kamer.“
http://reality-show.panacek.com/29090-vyvoleni-2013-online-kamery-4-9-sledujte-a-debatujte.html/comment-page-5#comment-608866

Vzhledem k trvající neschopnosti kameramanů, zvukařů a režisérů, a obecně štábu alias Studia kamarád by mělo být opět k dispozici tohle:
http://vyvolenicentrum.blog.cz/0510/mikroporty

Když už jsou i kamery zadarmo…

A nebo za mírnější poplatek, než ten absurdní tenkrát. Nicméně, pak by se mohlo stát, že neschopné technické zázemí by to dělalo ještě víc, a schválně, aby narejžovalo prachy…

49
dessin
Reagovat

44: jj, z diskuze vyplynulo ze nove prispevky budou vzdy oznaceny jako aktualizovano + dam upozorneni do diskuze

47: dekujeme za mily nazor a upozornujeme, ze dnes ve 20:10 zacina na CT2 vzdelavaci porad o namlouvacich ritualech streptokoku, takze nebudete nucen VV jiz nikdy sledovat :)

50
katusssska
Reagovat

strasne ma sklamalo ze ste zrusili spristupnenie pre ine zemi … takze kazdy co je v zahranici ci cech ci slovak nikto si nevieme pozriet vyvolenych … neviem preco ste to zrusili ked to doteraz bez problemov slo … je to podraz ze fanusikovia si nemaju kde pozriet vyvolenych a napriklad ja na slovensku primu nemam … takze tym padom nemam kde a ako si vyvolenych pozriet a cely den na online kamery aby som vedela co sa deje nemozem pozerat :-( pridete o vela fanusikov

51
Petr
Reagovat

45: Proboha, proč by měli Jendu Bendu aka El Nina trestat? Konečně někdo hraje, taktizuje a má přijít trest?

Já ho neznal a moc jsem od něj nečekal, ale zatím je mi jeden z nejsympatičtějších a řekl bych, že to má sakra chytře spočítané!

Do televize už se dostal, prostor v médiích pro zviditelnění dost. Teď už hodnota toho prostoru spíš bude klesat…

A že si chce vzít Vladka, považovaného za nejsilnějšího hráče? Logický krok, jestli má vypadnout, tak pro něj lepší, když vypadne první týden, než ten patnáctý. Takhle bude venku a bude moc repovat, házet rukama a vydělávat.

Nicméně spíš doufám, že vypadne hysterka Vladko.

52
rejpal
Reagovat

Výborně jsem se při čtení pobavil a s naprostou většinou napsaného souhlasím. Až na jednu věc, týkající se domlouvání před palcováním.
VV jsou vším možným, ale je to také strategická hra. Taktika, aliance, falešná hra (ve smyslu podvržených motivů pro získávání palců) je součástí této hry a bez komunikace mezi VV jsou tyto věci nemožné. Co se dělo kolem tohoto palcování má smysl především v tom, že ukázalo VV, že naběhnout na špek typu „chci domů“, ačkoli někteří chtěli hrát jinou hru, se jim může nevyplatit. (A MOŽNÁ by speciálně hra „chci domů, dejte mi palce“ jako snad jediná měla být zakázána a takovýto člověk poslán domů rovnou).
Co se může stát v této konkrétní hře?
1a) Benda vezme Vlada, bude se tvářit otráveně a půjde domů – fakticky vypuštěný zápas.
1b) Benda bude chtít vyřadit Vlada, ale přecení své síly, a nejspíš si tou taktiku sám podřízl strom, na kterém sedí. 1a a 1b lze od sebe obtížně rozeznat, přesně to ví je Benda sám..
1c) Benda vyzve Vlada a pošle ho domů. Všem bude jasné, že „jáchcidomů“ byla finta, hráčům ve vile to moc vadit nebude. Ale Bendovi vzroste prestiž – a to díky hlouposti těch, kteří mu k tomu (sami proti sobě pomohli).
2) Benda vezme modelově třeba Martina. Tím se pohled na věc zcela změní, stává se z toho skvělý tah – vylákat palec od člověka, kterého chce sám vyřadit.
O to vše (kromě verze 1a, která je falešnou hrou ve smyslu jejího cíle a cíle duelů) bychom přišli, kdyby byla palcovací komunikace postavena jako porušení pravidel. Bylo by to něco jako zákaz střelby na bránu hlavou ve fotbale.
A Tereze bych domluvil, aby už zapomněla na hlasování podle srdíček. Je to pitomost.
Jaké cíle sledoval štáb tím, že celou tu věc opakovaně rozmazával, to se asi ještě uvidí. Mohl to vyřešit ihned a rázně hned ve stadiu zrodu, kdyby chtěl. Ale nechtěl.

53
Katrin
Reagovat

Stejně si z toho štáb nic nevezme.Jinak se podepisuji,dobře napsané.Souhlas s Dorou.Vyloučení Tomáše musí pro neustálé porušování pravidel přijít.Superboss je zbytečný.Pravidla snad podepsal každý.Martin by měl obdržet varování pro ignoraci plnění úkolů.

54
bordel
Reagovat

50 – Takže asi jedině přes nějakou CZ proxy.

55
dessin
Reagovat

… jsem si dovolila jim to postnout na Facebook, jinak uz nevidim cestu jak jim to jeste bliz strcit pod nos. No, mozna to vytisknout, zabalit do nejake kamenne urny a hodit do vily, tam by si toho mozna vsimli :)

Diky vsem za to, ze se clanek libi

56
Lady XL
Reagovat

A co tohle – když už jim nezakáží domluvy před palcováním, tak to VV ztížit tím, že když se skupinka začne domlouvat (viz včerejší rekap o domluvě skupiny VB,MB+El Nino) přepnout pohotově!! jejich domluvu na plazmu, aby to všichni přítomní viděli a slyšeli!! A občas to udělat i při jiných příležitostech. Nikdo si nebude jistý, že ho nesledují a nedají poslechnout i ostatním… Dobré psycho né?! Ostatně už to použili tuším ve VV1…

57
rejpal
Reagovat

Lady XL
Já bych je taktizovat nechal do aleluja. Pouštět na plazmu by se IMHO měly jen věci, které s taktikou nesouvisí, ale dokazují, že někdo lže (například někomu zničí nějakou osobní věc a snaží se z toho vylhat).
Stále si myslím, že problém hry Nina není v tom, že lákal hlasy pod falešnou záminkou, ale že tou záminkou byl odchod domů. Naopak by se mi líbilo, kdyby lákal hlasy, třeba že vyřadí Thomase a pak vybral jednoho z těch, kteří ho dali jemu a ne přímo Thomasovi.

58
Sai
Reagovat

To Ninovo video na youtube vám přijde v pořádku? Naplánované ovlivňování diváků v průběhu hry? Kolik takových videí má ještě připravených a předtočených? A kdyby třeba už ani jedno, je to stále komunikace s venkem.
Myslím, že by měl letět bez duelu za porušení pravidel.

Stejně tak další porušování pravidel. Např. opravdu nejsem zvědavý na čísi neustále pičování a kurvování. Že je tam převážně banda primitivů, víme. Tak byste je mohli aspoň drsně vychovat a ne jen bezzubě hrozit a pořádat Zvěřinové trapnotábory, které jsou podle mě proti duchu RS.

59
petr
Reagovat

Dnes ve 0230 sedely holky Pavlina a Mirka venku, kamera je zabirala, ale zvuk sel ze spici mistnosti. Stabni idiocie. Co si asi holky povidaly?:-)

60
dessin
Reagovat

59: bohuzel stab jeste asi necetl nase rady a kamery stale obsluhuji simpanzi…

61
Wanna be your monster
Reagovat

58. a jak ví, že něco takového mají v pravidlech? Nejspíš nemají.

62
dessin
Reagovat

61: no, maji tam neco ve smyslu ze nebudou mluvit sproste nebo tak myslim

63
W
Reagovat

Takze hlavna otazka znie:
Maju VyVoleni zakazane hovorit o tom, koho vylucia (tak ako to bolo v minulych seriach) alebo je to povolene? To by snad Prima mohla vyjasnit, bolo by to fer voci nam divakom :)

64
bordel
Reagovat

63 – Především by měla zveřejnit oficiální a celé znění pravidel, že…

65
Wanna be your monster
Reagovat

o tom, komu dají palec se bavili i v minulých sériích…akorát asi nesmí prozrazovat, koho si ten člověk vyzve + nesmí o zůčtování mluvit v čase, kdy už probíhá – když se terka odpojuje, říká, že se o tom už nemají bavit.

66
Wanna be your monster
Reagovat

62 – já myslela to s tím videem od Nina, o mluvení sprostě vím.

67
irena
Reagovat

Nic se nemá přehánět. Zvěřinovi bych dala ještě den, maximálně dva. Pak už to bude spíš trapné. Ono už je i teď.

68
petr
Reagovat

67 – Souhlasím. Zvěřina mě tam prostě nesedí.

69
Jerremy
Reagovat

58 Sai:
nepovazuji to Ninovo video za poruseni pravidel. Mozna to je systém strategie :)
Je vidno, ze se na to pripravoval.
Mozna takových videii uvidíme vice ;-)

70
Patrik
Reagovat

Na muj vkus až moc sebevědomě napsáný článek.
Vyzniva to: ,, My jsme kralove, ty primo, jsi hloupa“
Pozor na to, aby se na Vas Prima nevy****. Krotte trochu svoje ego, uz to neni pekne.

71
Dáša
Reagovat

Tak ten online-koment pri kamerách sa teda dnes podstatne zlepšil a časovo zahustil. Bravó, dessin!

72
Heduš
Reagovat

Zvěřina ven! Thomase umravnit.

73
W
Reagovat

65 – Fakt? Bol som v tom, ze sa o tom nesmeli bavit. Ak to je tak, tak sa idem zamysliet nad svojimi vedomostami o VyVolenych :D

74
dessin
Reagovat

71: dekuji za zpravu, kez bych za to mohla ja aspon z 0,0001% byl by to uspech

70: diky za nazor, ale jaksi jsi trosku nepochopil jeho ucel. No, nevadi :)

Btw vcerejsi Vyzva – des a hruza

75
Šárka Zitová
Reagovat

Promiňte ,ale tahle Schow bude bohužel veký propadák ,mrzí mne to protože jsem se chtěla koukat,ale na co mám koukat tři měsíce na soutež ve které od prvního týdne vím kdo vyhraje koukat se budou pouze zbytky Vladkovích fanoušků.Tohle Prima podělala,protože tedˇje období kdy se lidem líbi reality souteže,ale musí to být soutež ne dáme 5 mega hvězdíčce druhé cenové kategorie

76
Scalex
Reagovat

58 – pouštění předtočených videí samozřejmě NENÍ komunikace s venkem. Naopak, je to VYNIKAJÍCÍ strategie a hrozně mě mrzí, že něco takového nebude dovedeno do dokonalosti. Mít připravená videa a mít venku člověka, který je bude na základě dění ve Vile postupně vypouštět ven, to je něco, co přinejmenším v českých reality show ještě nebylo a u zahraničních já osobně nevím, že by něco takového bylo.

Komunikace s venkem to není, protože hráč samotný zůstává celou dobu v izolaci a nemusí tušit, které video už se dostalo ven a které ne, a stejně tak netuší, jaký efekt to venku vyvolá. Zda pozitivní, nebo negativní. Musí mít uvnitř připravený plán a doufat, že vše pojede v pohodě.

Sci-fi fanoušci možná v tomhle přístupu poznávají geniální ságu Nadace od Isaaca Asimova, kde hlavní hrdina, který předpovídá různé budoucí krize společnosti, taky připravil různá videa, která jsou spouštěna s odstupem desítek až stovek let a pomáhají lidem s překonáním oněch krizí i dlouho po jeho smrti.

Nevím, jestli měl El-Nino těch videí připraveno více, ale i kdyby ne, tak tímhle aktem možná inspiruje nějaké budoucí hráče budoucích show.

77
Libor
Reagovat

70 – co to blabolis? na co si hrajes?

78
dessin
Reagovat

Aktualizováno.

Díly SUNíčkovi za redakční pomoc, holt jsem blondýna :)

Včerejší zpackaná Výzva bude mít pokačování v dnešním zabitém Duelu. Terezka bude běhat po pódi, kulit oči a vykřikovat Takový nečekaný Duel tu ještě nebyl, ooo velký rapper El Nino vyzval ooo velkeho hrace Vladka, jak to asi muze dopadnout?

Jedine, ze by Vladko byl opravdu nastrceny na rozjeti show a Prima se ho potrebovala zbavit. Ovsem pak by to mel divak vedet :)

79
kafičko
Reagovat

jak u toho už nemůžu sedět každý den, tak čím dál míň se mi u toho chce trávit čas, když už se ten čas najde… máte ve všem,co píšete…reálný život je mnohem zajímavější ….

81
Ahojda
Reagovat

Chtělo by to opravdu od štábu vnést do vily více adrenalinu pro soutěžící, aby se nepodobali partičce lenochů, povalečů a kamarádíčků se srdíčkem na dlaničce..
Mělo by tam být v úkolech víc strategie a taktiky, rozdělit oblíbence dlouhodobě na skupiny proti sobě, třeba Tomase proti Martinovi, Pavlu proti Mirce apod., ale tak , aby opravdu museli začít bojovat za sebe a konečně se to rozhýbalo na soutěž o 5mega..Mě by se líbilo i tajné palcování, aby žili trochu v napětí a začali opravdu hrát i intrikařit.. Zvěřina je tam naprosto zbytečný, je to dinosaurus z první řady, za leta stratil vše co na něm bylo zajímavé…teď tam zapadá svými gesty do šedi a nudy…celá ta hra dostává punc lacinosti, ti co slibovali šou ani nemektnou, ti co mektnou tak to většinou nemá hlavu a patu…ve vile začínají být z hry otrávení stejně jako my venku z nich…to jsem zvědavá co s tím Prima provede, je to přece pro ně varovně zdvyžený prst…

82
Tigi
Reagovat

Zdravím Vás a nevím jestli toto píšu na správné místo, nejsem zkušená, promiňte případně, ale mně a mému okolí, co sledujeme kamery přijde zpackaná nejen Výzva, Duel si umíme též předtavit ALE hlavně to přiznání lesbického páru jakoby kvůli vilanům a nevědoucím rodičům. To si nikdo nevšiml na kamerách, že když ta, pro nás hloupá a úměrně hlouposti sprostá LP vstoupila do vily a pak přišla k baru, zaskočil ji VB sondováním orientace a ona mu tak nalítla ve své prostotě že řekla přímo (asi je bez partnerky neschopná pamatovat si scénář „tady už se to ví?. vždyť to má být prozrazeno až ve čtvrtek!“ Čili nás tady vůbec nepřekvapilo to jejich pobývání bez zvuku v ložnici, v koupelně a na terase, všechno to byl trénink na ten včerejšek. Tady to vůbec nikdo nekomentoval ani se nepodivoval, až včera konečně příspěvek 1001 u online. A Tereza jim kladla pak předpřipravené otázky a ony a rodiče vedli předpřipravené řeči.Takže opravdu žádná reality show ale seriál se scénářem , který díky nešikovnosti režie známe a jak se to bude odvíjet ve čtvrtek jsme tu tedy celý kolektiv věděli. A ony si namísto ztrestání za křečovitost a vůbec projevy hry do toho čtvrtka ještě vysloužily obdiv a staly se podvodem vlastně silnějšími hráčkami, které nikdo nebude mít odvahu vypalcovat nebo vyzvat
No a ten Zvěřina… škoda slov kromě fuuuj

83
Tigi
Reagovat

Tak ještě jednou pardon za příspěvek. Teď jsem si dala online a hned ze začátku nadšení, takže lidem se toto líbí a je i chváleno. Radši už budeme trávit čas jinak my, co nerozumíme co je skutečná reality show.

84
bordel
Reagovat

82 – Ale v online to je, jenže poněkud jinak, než to líčíš Ty:
http://reality-show.panacek.com/28732-vyvoleni-online-kamery-29-8-sledujte-a-debatujte.html#comment-597717
(coming out, ale nikoliv týkající se Mirky, ale sama sebe)

Ale případně za to (že patrně není důkaz místo slibů) může Capri, to každopádně ;-)

85
Xxxx
Reagovat

Mohli by jim zakazat zvejkacky :)

86
jenka
Reagovat

Prosím vyřiďte některým obyvatelkám vily ať při přímých přenosech nežvýkají jako búúúúúú. Malá lekce základů slušného chování by byla na místě. Děkuji.

87
Lucie
Reagovat

Prosím vemte jim žvýkačky aspoň do přímého přenosu – vždyď je to něco děsného – aspoň v těch přímých přenosech nemusí žvýkat jak ………..

88
Lumpus
Reagovat

Tak mi teď příjde, že všichni chtějí z té soutěže odejít, aby to nedopadlo paradoxně tak, že Vladko té soutěži spíš ublíží tím protože ostatní budou propadat panice, že nemůžou vyhrát a předem to vzdají

89
Jáša
Reagovat

88 špatný výběr soutěžících. Není tam žádná osobnost. Kdyby Vlado odešel, tak to můžou odpískat.

90
woltan
Reagovat

Tenhle bod vůbec nechápu: „Když už tam pošlete lesbičky a gaye, a proti nim homofobního borce, musíte uhlídat, aby jeho útoky nepřekračovaly nějakou mez.“ Proboha proč by něco takovýho štáb dělal? Tahle show právě má ukazovat, jak se k sobě lidi skutečně chovají. Nejsem homofob a uznávám, že homofobie je špatná, ale nemyslim si, že by měl štáb soutěžící držet na uzdě a dohlížet na to, aby se slušně chovali. Kdyby se tam k sobě všichni chovali slušně a ohleduplně a hráli pouze nějaký stupidní divadýlka vymyšlěný štáběm, tak se tím popřela podstata celý týhle show – což je koukat na reálný vztahy a ne na divadýlka vymyšlěný štábem. Hlídal bych akorát, aby nedocházelo k násilí nebo jinýmu omezování lidských práv. Ale krotit soutěžící jen proto, že se hádaj, to fakt ne. Jinak s ostatními body víceméně souhlas.

91
okkvp
Reagovat

Určitě to tu už zaznělo mnohokrát, dnes musim důrazně i já. Zvěrina ven !!!! Nepodceňujte prosím ty lidi ve vile, , nedělejte z nich loutky, nedávejte jim rady jak se mají chovat a hrát aby to lépe vypadalo na obrazovce. S Vladkem to mají těžší než v řadách předchozích, ale takhle jednajícím Zvěrinou tuhle RS zabijete, znevěrohodníte! Nedělejte z nás blbce a z VV druhý HP

92
Jáša
Reagovat

Nepřípustné chování se dá řešit formou trestů. Zvěřina je rušivý element. Bylo fajn, když tam vstoupil, ale čeho je moc, toho je příliš. Nasaďte tam regulérního hráče, dokud je čas.
Neskutečné je jeho dnešní prohlášení na kameru, když se Vlado vrátil. Nepůjdu domů, dokud tam bude Vlado. Vážně z diváků děláte tupce. Pro sledovanost je vám Vlado dobrý a poté ho ponižujete dozorcem. Být ním, tak se vám na celou RŠ vykašlu.

93
Xxxx
Reagovat

Super by byla moznost zapinat si porty jednotlivych Vyvolenych jako to bylo snad u Big Brothera, protoze koukat na video jak Vladko planuje „akci“ a poslouchat Romanu co rve v koupelne je fakt vopruz…

94
bordel
Reagovat

93 – Bylo to i u VV, jenže zcela mimo finanční logiku to používat často. Ale někdy se to hodilo, to rozhodně i tak…
http://reality-show.panacek.com/29104-vzkazy-divaku-prime-aneb-co-nas-otravuje.html/comment-page-2#comment-608874

95
Xxxx
Reagovat

94 – Aha, ja mel za to, ze u BB (nebo u nejakych VV) to bylo normalne na netu jako stream a nebyl k tomu potreba telefon, ale ted si fakt nejsem jistej :)

96
Marlowe
Reagovat

Už to tady asi zaznělo ale SAKRA, v dnešní době má takováhle vila úplně jiný potenciál, když každej může sledovat videa po internetu. Bohužel prima toho vůbec nevyužívá.

1. kamery a zvuk – proč tam neudělají mapu vily s kamerama a miniatury videí a člověk by mohl překlikávat odkuď se chce koukat, taky jména jednotlivých vyvolených tak abych si mohl zakliknout koho chci poslouchat, logicky každého zajímá něco jiného a miliony dalších důvodů proč by to bylo daleko lepší

(že byste z toho nic víc neměli?? Dejte tam reklamy, ale inteligentně, samozdřejmě, že při živým přenosu se nedají dělat reklamy, jako v televizi, jenže to by se musel někdo zamyslet, ale to ne, máme platformu, z prima play, do toho strčíme facebook a nejvíc moderní online přenosy z vily, to bude bomba… ne, tím jste si to poze zjednodušili, jak nejvíc to šlo (ok, mohla by tam být jen jedna kamera, ale upřímě ony by trochu líp obsluhované 2 přenosy zastály stejnou práci))

2. Proč tam sakra není chat??? Věřím, že strčit tam fejsbukovej interface je hrozně jednoduchý, ale k tomuhle účelu naprosto nevhovný (nemluvě o tom, že ale ne každej touží po tom mít nadosmrti v kyber historii jak se vyjadřoval k vyvoleným) nějaká jednoduchá registrace, mail a pak… diskuze, kde by se daly likovat přípěvky, který by pak byly někde vylistovaný, a zůstávaly by pak nejlepší postřehy za každý den.

Nekoukám na to zas tolik, nejsem skalní fanda reality show, ale tohle je do očí bijící – v principuoduše využijte lidi, vtáhněte je do toho, je daleko jednodušší mít armádu dobrovolníků, který to baví, než pár zaměstnanců, který jsou otrávení, že vyvolení ještě nešli spát.

3. Na to všechno je hlavně potřeba aby bylo slyšet a vidět, nenaštve mě nic víc, než když koukám na videopřenos a prostě nefunguje zvuk, nebo to zabírá někam jinam….. mám v chvíli chuť s tím prostě fláknout, protože nebudu trávit čas s něčím co je zpackaný. Navíc na co ste dali tolik peněz, když si tohle nejste schopní ošetřit a vytěžit maximum.

97
dessin
Reagovat

Prima zabila co mohla. Nepoucitelna, amaterska a s velkym udivem „proc na ty Vyvolene nikdo nekouka“

… v sobotnim specialu byl „ukolar“, a amozrejme zaznelo ze nektere ukoly musi byt pripravene kdyz je ve vile nuda ( = taha papousek z loterie asi).

98
Xxxx
Reagovat

Kamery a zvuk… Tri ze ctyr kamer v loznici ale zvuk na vsech kamerach zvuk v obyvaku… Grrr!

99
Copek
Reagovat

Cus lidi tak ted vam reknu svuj nazor) MARTIN JE JAK VEVERKA TEN TAM NEMA CO DELAT TEN MA LOUSKAT ORECHY? THOMAS JE AROGANTNY DEBIlL KTEREJ SI HRAJE NA TONYHO ALE NEMA NA NEJ JE, kus Sadla) a ted ta POCHCANA NICOL TA SI MYSLI ZE JE NA PARADISU TA SE NASERE VSUDE A FURT PROHRAVA NULA MAZANA TY DLE LIDI NENAVIDIM A PRISTI Radu puda ja david

100
anja
Reagovat

důrazně žádám štáb, aby Vyvoleným zakázali nosit župany s kapucemi na hlavách dýl než je to nezbytně nutné !!! župan ať slouží jen na přechod ze sprchy ke skříni, kde na sebe vezmou svoje denní hadry.

A totéž s dekama – žádné zabalování se do dek během dne a na terase. Nemíním se dívat na to jak bílý zakuklenec cosi kuje s oranžovým kokonem a tipovat kdo to asi tak je.

Mají tam svoje hadry, tak ať jsou v nich! a jestli je tam nemají tak ať jim je tam štáb dodá pro toto chladné období

101
Macík
Reagovat

100) Anjó, nebuď pes :-DDD…dyť potřebujou občas vypustit :-D

102
Xxxx
Reagovat

Prepaleny mikrofony a mlaskani :D

103
gabisollis
Reagovat

me se nelibi,ze z toho prima dela Rosamunde Pilcher.:-(ten dojak z LM a LP.Nikoly rodinka a bude to jeste pokracovat….

104
Rena
Reagovat

Sledovala jsem docela často 1. řadu Vyvolených. Následující 2 řady mě zcela minuly.
Do této řady mě zlákalo, že soutěžící lze sledovat živě na 4 kamerách.
Začátek v srpnu byl docela zajímavý, to jsem soutěžící ještě neznala. Posledních pět pracovních dnů jsem byla doma – nemocná. V první dny jsem je měla puštěné skoro pořád. V pátek jsem už jen nahlížela. A jsem ráda, že v pondělí už jdu do práce a kouknu jen večer na pár minut a přečtu si, co napsal Sluníčko, či Scalex. Protože to, šmírování je docela návykové a já mám po těch pěti dnech pocit, že mi to vymývá mozek a vysává energii. Pobavím se občas čtením na Panáčkovi, ale to bych to musela pročítat celé a 1 000 a více příspěvků nedávám…

Všichni ti lidé mi jdou neskutečně na nervy – svým vzhledem, chováním nebo tónem svého hlasu. Ano, mohu se zasmát jejich ubohému chování, jejich výrokům, jejich hysterickým výlevům, ale to nelze 3 – 4 měsíce. To bych se zbláznila! Mám pocit, že testuji sama sebe, jak dlouho to ještě vydržím. Všichni ti lidé jsou tak hloupí, nezáživní a nudní… nechápu proč tam jsou?! Nebylo jejich úkolem BAVIT diváky? Přijde mi, že jen přežívají. Většinou je tam děsivá nuda…

Jak už tu někdo napsal – Do 1 řady se hlásili normální lidi, kteří nevěděli do čeho jdou .. snažili se, byli nám všem sympatičtí, aspoň většina. Ve 4.řadě si každý myslí, že dostane 5 mega za nic – že se bude jen válet, spát, řvát, žrát, kouřit, pomlouvat..a to hned v prvních týdnech soutěže. Nějaká zábava jim je ukradená. Oni vůbec nechápou, nebo jim je jedno, že rozhodujeme my, diváci. Nevidím jiného vítěze než Vlada. Možná bych mu to tak moc nepřála, kdyby tam byl někdo jiný, ale toho tam Prima evidentně zatím (nebo vůbec) dát nechce. Z těchto důvodu ztratí Prima časem i poslední svoje příznivce zde na Panáčkovi – ze kterého by mohla, kdyby chtěla, čerpat zdarma sousty nápadu, což evidentně zatím nedělá. Obdivuji některé panáčkovce, co na to vydrží celý den koukat a ještě vtipně popisovat situace. Obávám se ale, po 4 měsících, o jejich duševní zdraví…

105
Linda
Reagovat

Ahoj.
Tak jsem se dočetla o (snad) včerejším pokusu Primy zpřístupnit online kamery jen registrovaným uživatelům. Kvůli neschopnosti dát dohromady jeden usmolený registrační formulář pokus rychle stáhli zpět. ALE … Mě nefungují kamery ani včera, ani dnes a obávám se, že nebudou fungovat ani zítra. Nepřenáší se ani zvuk, ani obraz. Na spodním panelu načítání online stránky se mi pokaždé ukazuje, že se na stránce vyskytla chyba.
Máte někdo stejný problém? Příp. můžu poprosit o radu, jak spustit online přenos z vily?
Díky.

106
Rena
Reagovat

105
pročti si dnešek (nebo včerejšek) – komenty. I jiným to nešlo, jsou tam rady…

107
Lucie
Reagovat

Dneska tam byla porušena pravidla tak 100x a to ze strany Thomase a Zdeny! Lidi jsou naštvaní, že tam ještě jsou a Prima na to kašle!!!! Viz. Facebook

108
Kateřina
Reagovat

Děláte si srandu? Už se na to nebudu dívat a vím, že nejsem sama. Ztratili jste více jak polovinu díváků tím, jak nadržujete Zdence a Thomasovi. SPRAVEDLNOST Vám opravdu nic neříká.

109
Martina
Reagovat

Prima a štáb Vyvolených se nechová korektně.
Po vyhazovu Mirka neustálé protěžování Thomase a Zdeny,kteří nic nepředvádí,neplní úkoly a arogance z nich stříká na míle daleko.

110
Věra
Reagovat

Přenos z vily vždy přerušují nejméně 2 reklamy. Již při první to přepínám na jiný program. Nyní se už raději na tento pořad nedívám. Skutečně dokážete diváka reklamami úplně otrávit.

111
Anonymní
Reagovat

soutěž dne 27.9.2013 byla zmanupulována

112
Anonymní
Reagovat

Takže znovu Primo a štábe, seznámili jste diváky s pravidly šou, ale nyní jsme se přesvědčili, že toto šou je Vámi manipulováno. Vrátil se z duelu Thomas a hned několikrát porušil tyto pravidla, jelikož říkal , co se v duelu dělo, že tam byla Zdena, což všichni víme, že informace z duelu se „NESMÍ“ ve vile vykládat. Typoval jsem 51:49.ale dopadlo to pro měl ještě lépe. Takže , Mirek vypadl a ani se tak hodně neprohřešil. Pravidla jste nastavili Vy, tak nyní konejte. Odpoledne stříhal Pepu, přestože ve Vile jste jasně řekly, že žádné stříhaní vlasů nebude do odvolání! Zase porušil pravidla a to ještě před Duelem! Tak jak se nyní k tomu postavíte, štábe? Nebo opravdu chcete, aby někdo podal na vás trestní oznámení, že to úmyslně manipulujete před národem, abyste se s vítězem podělili o výhru. Bude se potom prověřovat zasílání hlasů v tomto duelu. Je velice zajímavé, že již jednou jsem takové připomínky psala a neobjevily se nikde. Tak to již mažete i naše dopisy? Zvláštní!? No něco se určitě musí stá, jinak to vážně můžete ukončit!Prima si bohužel z našich komentářů nic nedělá.
Kdo se cítí byt dnes podveden, napište e-mailem na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání,jen tak nás začnou brát vázne !!
Text: Žádáme o prošetření hlasování v televizní soutěži Vyvoleni na TV Prima ze dne 27.9.2013.
Podezření z manipulace výsledku diváckého hlasování
e-mail na radu TV podatelna@rrtv.cz

113
Anonymní
Reagovat

thomas chodí do zpovědnice za zdeničkou vedle má štáb kuchyn a ona tam pracuje jako pomocnice. takže žádná dálka na duel z prostějova. proto on má lepší náladu , to jsou pravidla. ušitý jemu na míru a ten duel dajší podvod jasně dostala víc hlasů mirka a přesto nevyhrála, záhada stejná , jak jeho uzdravení oparu.
Chtěli jsme být diváky TV Prima.
Psali jsme své názory do diskuzí pod 4 online kamery v pořadu Vyvolení.
Když jsme se celkem většinově (cca 80%) shodli na nevhodném vystupování jednoho ze soutěžících, a dali jsme to znát i v hlasování do Duelu(27.9), tak k našemu překvapení vše dopadlo „jinak“.
Prima dala mnohem větší časový prostor v ukázkách pro tv vysílání jednomu ze soutěžících.
Také ukázky byli spíše kladného vyznění. Pro druhého soutěžícího bylo mnohem méně prostoru a ukázky nebyly moc v jeho prospěch. Nebyl ani známý počet hlasujících.
Máme tedy oprávněný pocit z MANIPULECE V SOUTĚŽI.
Velká část našich příspěvků byla smazána.
Pokládám tento přístup k divákům – hlasujícím – i soutěžícím za neférový a jistě i odporujícím pravidlům soutěže.
Prosím, aby se TOUTO STÍŽNOSTÍ zabývala vaše instituce, nebo to bylo postoupeno tam, kde media mají být objektivní – a dodržovat pravidla soutěže

114
Anonymní
Reagovat

nikomu nevadí dlouhé záběry kamery na odložený Tomášův šátek imunity v ložnici, když on venku hulí. Kouření snižuje imunitu a on se s ní zrovna léčí – pásový opar vzniká při jejim snížení. Msí ho obsluhovat, ale on si všude pobíhá

115
Anonymní
Reagovat

nikomu nevadí dlouhé záběry kamery na odložený Tomášův šátek imunity v ložnici, když on venku hulí. Kouření snižuje imunitu a on se s ní zrovna léčí – pásový opar vzniká při jejim snížení. Msí ho obsluhovat, ale on si všude pobíhá

116
HáTé
Reagovat

Chtěla bych podotknout, že Tereza viditelně není nestranná a má ve vile své oblíbence. Cokoliv s děje kolem Thomase , ať jde o jeho chování, či trest, tak přechází a ještě ho pochválí. Dává mu takové otázky, aby mu neublížily a to samé u Nikoly – naopak, do některých se dost obouvá a celkem je i uzemní. Některým dá možnost v „přímáku“ se pobavit s přátely a rodinou a jiným ne.

117
HáTé
Reagovat

Nyní mne totálně odrovnal včerejší přímák, kam Prima pozvala Vladovu matku, Tereza se viditelně bavila v neprospěch Vlada a ke všemu to bylo celkově vedené k jeho ponížení, myslím, že taktnost a pochopení 100% chyběla. Mnoho lidí na diskuzi bylo tímto jednáním vyloženě zhnuseno.

118
HáTé
Reagovat

Upoutávky: ani tam není nestrannost, lidé, kteří nejsou u on – line kamer si musí myslet, jak je Vlado nesnášenlivý a že má stále něco téměř proti všem, ale že to vždy někdo vyprovokuje, nebo špatné chování jiných, to tam nikdy vidět není, spíš naopak – ti největší podrazáci a jejich pomluvy a provokace se v upoutávkách nikdy neukážou!

119
HáTé
Reagovat

Štáb neustále znevýhodňuje Vlada, naposledy jsme mohli vidět jeho úkol, kdy byl s Romanou a Thomasem zvolen do „štábu“, v mnoha případech mu bylo zakázáno cokoliv dokončit, či dotáhnout podle svého, dostával instrukce od hlavního štábu tak, aby následovala hádka a Vlado z ní opět vyšel jako ten nejhorší – proč štáb následně neuvede vše na pravou míru a ostatní ve vile nepoučí a nevysvětlí jejich záměr?!

120
HáTé
Reagovat

Další nechutná záležitost byla hra na Evino těhotenství, štáb jim tuto hru povolil a pak je nenechá hru dotáhnout do konce. Opět jsme viděli, jak štáb vůbec nemá snahu lidi ve vile ukočírovat. Nebylo by od věci vyvoleným ukázat třeba chování Nikoly, jak se chovala a měla ohromnou radost a byla škodolibá, když se o této hře mluvilo a plánovala se poprvé i s jejím veselým přispěním. Klidně ji nechali, aby hru použila proti Evě i při palcování, ke kterému by nedošlo, kdyby jí bylo připomenuto, že to byl pouze úkol a ona se pouze mstí za to, že na to naletěla a ona nebyla přizvána do hry! Sama včera plánovala o dost trapnější hru, do které by zatáhla Láďu a Pavlu, ale sama by se k témuž nepodvolila.

121
HáTé
Reagovat

Občas by nebylo od věci vyvoleným ukázat některé příspěvky z diskuze. V první řadě VV tomu tak bylo, dostávali do vily noviny, kde byly komentáře napsány. Lidi ve vile by aspoň měli důvod k zamyšlení a reálnějšímu pohledu na sama sebe!

122
jorky jorky
Reagovat

Je marné cokoliv v diskuzi pod kamerama na Vyvolených psát.Pokud napíšete cokoliv na obranu Vladka a upozorníte na neserioznost při zvýhodňování Tomase jste nejhorší.Dospělo to tak daleko že jsem byl jednoduše zablokován a mé příspěvky už nejdou přidávat.No kvůli takhle neseriozní a amatérsky vedené soutěži se již znovu nehodlám registrovat a končím i s celou Primou ve všech směrech.Přeju lidem na Panáčku aby to někam vedlo ale moc tomu nevěřím začínám si myslet že vítěz je fakt asi předem už určený a nejsem sám .Ahoj.

123
Jiřina
Reagovat

Mně hodně vadí jak stále někdo řeší,že už Vlado vyhrál.Proč už někdo ze štábu nevysvětlí,že to nevadí,že může vyhrát třeba stokrát pokud ho tam diváci chtějí.Teď s tím začal zase Honza,jestli nemá jiný argument tak stačí,že to řekl jednou.Je to pro něho strašně lehký,líbit se všem a přitom za zády pomlouvat.On vlastně nemusí přemýšlet,komu dát palec .Takhle mu to vydrží až do konce?????

124
Lucy
Reagovat

Odpoved – 412 – bordel – k diskusi na „online kamery, sledujte, debatujte, informujte“:
Ale ja porad opravdu nechapu, na co cekas, proc svy informace, ktery mas tak podlozeny, chces sirit nejakymi jinymi informacnimi kanaly a dostavat do podvedomi lidi, aby se zamysleli a podobny reci. Jestlize jsi dosel k nazoru, ze se tam stal podvod, tak proste jdi rovnou na policii a hotovo, ne? Jaky okliky a sireni nejakou suskandou? Nebylo by to poprve, kdy nejaka hra byla zmanipulovana, natocen o tom byl dokonce uz nejaky film, byla to tusim vedomostni soutez, uz si nevzpomenu, jak se to jmenovalo. Pokud budes chtit tady, aby ostatni sirili tvoje myslenky, no tak to promin, pripada mi to jak v nejaky sekte :-). A mam pocit, ze ta manipulace s lidmi je trochu z tvy strany tim, jak o tomporad pises a ostatni tim nutis, aby to cetli a zamysleli se. A dali to treba na FB atd… Ja FB nemam, ty jo? A dal jsi to tam?

125
bordel
Reagovat

124 Lucy

Důkazy nemám, už jsem to napsal několikrát. Samozřejmě, že trestní oznámení se dá podat i bez toho, dokonce i anonymně, ale mělo by to mít alespoň nějakej smysl. Aktuálně to asi nemá.
Ale jistě, i kdyby se na žádnej podvod nepřišlo, alespoň by se vyjasnila a zveřejnila spousta věcí, která z neznámýho důvodu zůstává skryta. A i to by se počítalo, ano.

A napsal jsem, taky několikrát, že by se nad fakty v této hře, nad fakty od začátku, měli někteří, kteří to dosud neudělali, asi alespoň zamyslet, než bude i pro jejich fanouška pozdě.
Nebo taky s tím nemusejí dělat lautr nic.

Na FB je tohoto podobnýho spousta už. Ale přidal jsem tam spoustu dalších možných indicií, ano. A i jinam. Všechno je taky nesmysl dělat „otevřeně“, odkryl jsem karty samozřejmě jenom ty, co jsem měl v úmyslu…

126
Lucy
Reagovat

bordel
jo, diky, ted mazu pryc budu asi az pozde vecer, uz mi tady z toho dneska hrabe :-)

127
Lucy
Reagovat

stojim si za tim, co jsem napsala, bud dukazy mas, a muzes s tim kdekoli vybehnout, treba i na policii. Nebo dukazy nemas, a je to cely jen mlaceni prazdny slamy. Sorry..

128
Alien
Reagovat

Vetsi prasata jsem nezazil hlavne Eva bavi se jen o hovnech prdeni zvtratkach co je to za prase hnus peknou verbež jste vybrali hnuuuuuuuuuuus

Přidat komentář