Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Hlas ČeskoSlovenska (15.4.): Co nám v neděli zazpívají týmy Michala Davida a Dary Rolins?

15. Duben 2012 | napsal(a): | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

[singlepic id=4091 w=420]

Do článku postupně doplňujeme ukázky ze zkoušek na nedělní živý přenos.

Minule odstartovaly živé přenosy Hlasu ČeskoSlovenska týmy Pepy Vojtka a Rytmuse, proto nás tentokrát logicky čekají dva zbývající týmy, konkrétně dvě šestice finalistů Michala Davida a Dary Rolins. V neděli 15. 4. nás čeká velmi pestrý výběr, v němž se nalézají tak různorodé osobnosti jako Karel Gott, Marilyn Manson či Rihanna. Pokud vás zajímá, kdo si právě jejich songy vybral a jak se podle mě soutěžící s vybranými písněmi poperou, tak si pozorně přečtěte mojí následující prognózu. 

[singlepic id=3746 w=420]

Poslechněte si nacvik společné písně týmu Michala Davida

Petr Kutheil

Karel Gott – Lady Carneval / ukázka ze zkoušky na přenos
Tak po tomto výběru už Petrovi jeho rockerství opravdu nevěřím. Jinak se obávám, že to zase bude přehánět s afektem a celé vystoupení tak bude působit jako laciné číslo z kabaretu. Navíc tuto píseň v první Česko Slovenské SuperStar bravurně vystřihl Martin Chodúr, takže se Petr nevyhne srovnání. Spíš se obávám, že to bude podobně nevkusné, jak verze, kterou nám v X-Factoru nabídlo trio Za 5 dvanáct. Tady zkrátka nevěřím, že by to mohlo dopadnout dobře, ale rád se nechám překvapit o opaku.

Kateřina Petráňová

[singlepic id=4119 w=420]
Gloria Gaynor – I Will Survive / ukázka ze zkoušky na přenos

Další risk. Tohle je notoricky známá věc a existují i miliony cover-verzí, včetně té české od Heleny Vondráčkové, kterou v první české SuperStar zpívala Šárka Vaňková. Navíc je to i docela těžká píseň, zvláště pak na frázování, proto nevěřím, že by s tím Katka zazářila. Může tedy vlastně jen příjemně překvapit.

Brunno Oravec

Bryan Adams – Please Forgive Me / ukázka ze zkoušky na přenos

Ze druhé české SuperStar si pamatujeme orientální verzi této písně, kterou nabídl Ali Amiri. Jeho podání se mi však velmi nelíbilo, neboť bylo krajně přeslazené a kýčovité. Brunno má rovněž sklony ke kýči (i když jiným způsobem než Amiri), takže se obávám, že ani jeho verze nebude mým šálkem čaje. Komerčního diváka však zcela jistě uspokojí, zvláště pokud se bude sám doprovázet na klavír, tak má z diváckého pohledu zaděláno i na touchdown.

Alžběta Pažoutová

Pink – Who Knew / ukázka ze zkoušky na přenos

Tato píseň mi přijde, jako kdyby byla vyloženě psaná pro Pink a její specifický nakřáplý hlas. V českém X-Factoru ji zpívala Martina Pártlová, i ta však velmi zajímavou barvu hlasu, což je něco, co Alžbětě totálně chybí. Jinak tato píseň není až tak extrémně těžká a zazpívat ji aspoň průměrně je lehké. Pro skvělý výkon je však třeba přidat něco navíc, o čemž si u Alžběty jistý nejsem, proto se obávám, že to bude velmi matný a zapomenutelný výkon.

David Weingärtner

[singlepic id=4116 w=420]
Marilyn Manson – Personal Jesus / ukázka ze zkoušky na přenos

Pro Davidův hlas je to vyloženě dobrá volba. Navíc se svou kapelou X-Left To Die hraje styl, který je Mansonovou tvorbou velmi značně ovlivněn, a jak David zmínil v rozhovoru, který jsem s ním udělal zde na Panáčkovi krátce po skončení Robina Hooda, tak v roce 2009 dělali X-Left To Die samotnému Mansonovi dokonce předskokany. Vzhledem k tomu, že je to píseň původně od Depeche Mode, tak David tímto výběrem neodradí ani starší a konzervativnější diváky. A jelikož v neděli večer zazní převaha popu a r´n´b, tak se s touto tvrdou rockeřinou se David výrazně odliší o pelotonu a může proto výrazně zabodovat.

Ivanna Bagová

[singlepic id=4118 w=420]
Whitney Houston – I Will Always Love You / ukázka ze zkoušky na přenos

Normálně bych v případě této písně hovořil o sebevraždě, jelikož na této písni už se celá řada zpěvaček vysekala (například v loňské SuperStar má oblíbená Dorota Dragulová), ovšem Ivanna má svoji verzi na youtube, takže ji má natrénovanou, proto je to od ní sázka na jistotu. A vzhledem k tomu, že vystoupí jako poslední z Davidova týmu, tak se dá očekávat, že sklidí standing ovations od diváků i poroty. Nejsem si ovšem jist, že její verze bude něčím výjimečná, jelikož tuto píseň už přezpívaly bataliony zpěvaček a je v jejím rámci takřka nemožné přijít s něčím novým.

Na úvod večera se navíc Davidův tým představí s charitativní hymnou We Are The World, která v roce 1985 vznikla na pomoc hladovějící Africe a nazpívala ji celá řada předních světových umělců v čele s Michaelem Jacksonem, který byl zároveň i jejím spoluautorem. Jsem zvědav, jak se s touto notoricky známou písní Davidův tým vypořádá a jestli překonají výkon Top 7 holek ze třetí slovenské SuperStar, které ji ve třetím semifinále vystřihly úžasně.

[singlepic id=3772 w=420]

Dominika Šuľáková

[singlepic id=4120 w=420]
Bruno Mars – Grenade / ukázka ze zkoušky na přenos

Nevím nevím, tohle mi nepřipadá jako zrovna vhodná volba pro Dominiku. Představoval bych si k ní něco rockovějšího a energičtějšího. Jelikož v jednom rozhovoru prozradila, že už tuto píseň zpívá další dobu, tak nemám obavy, že by ji nezvládla, ale obávám se, že to bude poněkud matný výkon. Kéž bych se mýlil.

Miloš Novotný

Maroon 5 – This Love / ukázka ze zkoušky na přenos

Ani Milošova volba písně mi nepřijde nejšťastnější. Tohle je megaprovařená záležitost, ke které je těžké dodat něco navíc. Rovněž je to i dost těžká píseň zvláště po rytmické stránce a nejsem si jist, jak zde vynikne Milošova největší deviza – barva hlasu. Navíc se minimálně já neubráním srovnání s Reném Bošeľou, který s touto písní zazářil v prvním semifinále první Česko Slovenské SuperStar.

Katarína Demská

[singlepic id=4117 w=420]
George Michael – Freedom / ukázka ze zkoušky na přenos

Jeden z největších hitů George Michaela, který do svého repertoáru mimo jiné zařadil i Robbie Williams, představuje další velké riziko. Jednak je to velmi těžká píseň především co se týče rytmu a frázování. Navíc to není úplná prvoplánovka, melodie této písně není v podstatě až tak výrazná, takže Katka bude mít maximálně těžké s tou věcí zaujmout. Obávám se, že si Katka touto volbou podřezala pod sebou větev.

Zuzana Mikulcová

Alicia Keys – No One / ukázka ze zkoušky na přenos

Konečně dobrá volba písně v Dařině týmu. Zuzana má výborné soulové cítění, proto je Alicia jednou z prvních zpěvaček, která se v jejím případě vyloženě nabízí. Navíc tohle byl mi dost velký hit, takže s ním Zuzana může i zazářit. Bude pro ni však dost těžké překonat křehkou verzi Sáry Milfajtové z prvního semifinále loňské SuperStar, která je skutečně nezapomenutelná.

David Bisek

Ne-Yo – Closer / ukázka ze zkoušky na přenos

Volba celkem na tělo. Hlasově mi to k Davidovi sedí, takže byl to teoreticky nemusel být až takový průšvih. Pro mě je však David natolik nepříjemný zpěvák, že si nedokážu představit, že by se mi od něj jakýkoliv výkon líbil.

Simona Hégerová

Rihanna – We Found Love / ukázka ze zkoušky na přenos

Rihannu jsem od Simony i celkem očekával (má trochu podobné vibráto), ale zrovna tato konkrétní píseň mě překvapila, čekal jsem spíš nějakou baladu. Tohle je vyloženě taneční věc, u které si hlavně nedokážu představit, jak ji pojme kapela. Ačkoliv jinak Rihannu a tuto píseň nemusím, tak si myslím, že je to pro Simonu dobrá volba, protože to byl vloni velký hit a je to vyloženě chytlavý song. A vzhledem k tomu, že Simona vystoupí jako poslední (tzn. jako zlatý hřeb večera), tuším, že by nás mohlo potkat i nějaké překvapení a Simona to může pojmout v nějaké netradiční (například akustické) verzi, díky čemuž by mohla zazářit podobně jako Dominika Mirgová či Markéta Konvičková s Umbrellou. A protože Simonino Mama Do z výběru naslepo dalece převýšilo originál, mohlo by se jí totéž povést i tentokrát.

Šestice Dařiných oveček nám navíc zazpívá mix dvou naprosto nesourodých písní – gigahit Don´t Speak od No Doubt a diskotékovou hitovku loňského léta Party Rock Anthem od LMFAO (což je další píseň, kterou si nedokážu představit v podání kapely).

Minulý týden Vojtkovci a Rytmusovci nasadili laťku slušně vysoko, jsem proto zvědav, zda se Davidovcům a Darovcům podaří ji dotáhnout.

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Diskuze k článku

Počet komentářů: 516
1
RAINMAN
Reagovat

Povinná Party Rock Anthem, při loňské SuperStar, mě neskutečně bavila.

2
DJ Vlado
Reagovat

1 – to ale nebylo při loňské SuperStar, ale při loňském Talentu, kdy na to tančily čtyři taneční skupiny.

3
XMAN
Reagovat

Vlado plácáš nehorázný hovadiny, ať žije subjektivní hodnocení viď? Petr Kutheil je sice rocker ale není snad tahle soutěž od toho aby se ukázal i v jiném světle a v jiných žánrech? Tak to ostatně říkal i v tom rozhovoru že chce předvést něco jiného…už se těším na tu tvoji ukníkanou Simonku H. jak to totálně zkazí a ty ji pak tady zase stejně budeš vychvalovat do nebes…..bože bože :-D
Jinak se mi moc líbí výběr písní od Brunna a od Davida…myslím že jim to oboum sedne a že to budou neskutečné touchdowny. Taky už je ovšem jasné proč se Nova zbavila Hnilici a proč bude Bagová vystupovat až nakonec – dají ji schválně jako zlatý hřeb večera a tím ji budou schválně tlačit do role favoritky stejně jako Annu ( a musím uznat že z těchhle dvou už je mi bližší přece jenom ta Anna) takže ta bohužel hned tak rychle nevypadne a vůbec bych se nedivil kdyby si ji David do toho Grandfinále vážně protlačit chtěl :-(

4
XMAN
Reagovat

Ale David Weingartner má konečně skvělou píseň na které může poprvé v téhle soutěži ukázat co v něm doopravdy je, s tím souhlasím.

5
fx
Reagovat

Tak takovou kopu sraček (jinak už se to říct nedá) co se songů týče, jsem snad ještě neviděl.. Michal David vybírá odpad převážně z jeho mladých let.. U Dary se snad něco bude dát…

6
RAINMAN
Reagovat

2 – OK, máš pravdu. Jde o Velký třesk. ČSMT.

7
XMAN
Reagovat

Vlado nevěří Kutheilovi rockerství a já zase nevěřím Hégerové že umí zpívat. Zatím mě o tom nepřesvědčila. Navíc mi přijde dost namyšlená a je mi ještě daleko více nesympatická než Anička.

8
XMAN
Reagovat

5: Já myslím že Brunno a David W. mají výběr skvělý, Bryan Adams i Marilyn jsou super. Gotta nemusím ale tahle písnička je dobrá a vím moc dobře proč si ji vybral, takže co mu tady teď Vlado vyčetl je proto totální paradox. Co se týče výběru u holek, tak tam je pravda že mě nezaujala žádná píseň……

9
fx
Reagovat

8: Ten Adams je strašně ohraný a Personal Jesus zbožňuju od Depeche Mode i Mansona, ale opravdu tuhle skladbu nechci slyšet od toho slizouna (asi nikdo mi letos v Hlasu není míň sympatický).. Minulý týden byl výběr songů podstatně lepší..

10
XMAN
Reagovat

http://krasna.nova.cz/clanek/hlas/hlas-utkaji-se-v-nedeli-proklepneme-si-druhou-dvanactku-soutezicich.html Ježda tak podle téhle ankety to vypadá že David Bisek asi bude mít velkou hlasující podporu….mě teda nijak nevadí, ale přijde mi to teda docela překvapivé vzhledem k tomu kolik lidí ho nemusí….třeba ho ale nemusí jen lidi tady na Panáčkovi. Aby nakonec od Dary nešel do Grandfinále on :-D

11
Stepan
Reagovat

Připadá mi to jenom mně nebo i někomu jinému, že si soutěžící ty písně sami(y) nevybírají. Někomu dají píseň na tělo a někomu něco, co by si normální člověk nikdy nevybral

12
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

David W, dobrá volba pro něj? Nesmysl. Chodúroidní přisražený skřet, co si alibisticky vybral nejkomerčnější a nejmírnější skladbu zmiňovaného umělce. Videa z jarmarků, kde se pokouší o The Nobodies, jsou ukrutná. Už jen chybí, aby se s tím vytasil na vánočních trzích hned vedle jesliček, oslíků a Jezulátka. Pro tu příležitost bych ale doporučila nastudovat píseň Antichrist Superstar, to se vysloveně hodí.
Tohle bude největší trapas v dějinách talentových soutěží… doufám, že alespoň líčení vynechá…

13
Rena
Reagovat

http://www.super.cz/10568-vyrazeny-michal-chrenko-z-hlasu-do-dalsi-pevecke-souteze-bych-uz-nikdy-nesel.html
Je mi Míchala docela líto…kdo mu vlastně vybral tu písničku – sám nebo produkce

14
RAINMAN
Reagovat

13 – Sám si ji vybral!

15
Nofux
Reagovat

K těm výběrům se radši ani nevyjadřuju… :D

3, XMAN – Nejdřív by měl ale ukázat kdo doopravdy je Petr Kutheil, zatim jsem mu ani jedno vystoupení nevěřil a tenhle další výběr mi v tom jasno neudělá. Muzikálovej herec zpívající Adama Lamberta a pak Karla Gotta. Co je teda zač? :D Jak asi bude znít CD které by po soutěži vydal? Imho se na tohle u našich soutěží (oproti zahraničním verzím) klade strašně malej důraz.

16
fx
Reagovat

11 – V těchhle soutěžích si soutěžící nikdy sami nevybírají.. Maximálně dostanou na výběr z několika songů.. V Británii okolo toho byla aféra, že navíc díky autotune některým soutěžícím jejich výkony kazili, některým vylepšovali.. Prostě jsou soutěžící, kteří jsou tlačeni vpřed a pak tací, které chce štáb potopit (zřejmě nejsou tak lukrativní pro nahrávací společnosti).. Diváci mají mít zkrátka jen pocit, že o něčem rozhodují.. ;-)

17
XMAN
Reagovat

15: Jak bude znít jeho cd? Tak stačí si někdy poslechnout jeho kapelu Votchi a je jasné jakou hudbou se primárně zabývá….

18
Nofux
Reagovat

17 – Já chci aby mi to ukázal v soutěži :) Většina lidí si jeho kapelu nepustí…

19
XMAN
Reagovat

18: No ale jde taky hodně o to jaké písničky si oni můžou vybírat a jaké ne….on toho Lamberta zazpíval hodně rockově, takže v rockové poloze se už v podstatě ukázal…kdyby chtěl dát ještě něco tvrdšího, tak by mu to třeba produkce neumožnila. Chce ukázat že je univerzální zpěvák a ne jenom rocker, tak dá Gotta….já na tom nevidím nic špatného. Na jednu stranu jsou soutěžící kritizování že předvádějí stále dokola to samé a když se chtějí ukázat ve více odstínech tak je jim to vyčítáno taky….já už to vážně nechápu. Myslím že kdo se o Petra doopravdy zajímá, tak si jeho kapelu pustí s chutí a kdo ne, toho Petr nepřesvědčí ani tisíci skvělými výkony…..

20
Nofux
Reagovat

19 – Však to neni špatně že se chce ukázat i v jiném světle. Taky ale neni dobrý se za každou cenu snažit ukázat v jiném světle na úkor uvěřitelnosti, …prostě zpívat něco jiného ale ať je sám sebou. U toho Gotta mi to nepřijde, že by to takhle mohl dát. Pro mě je to prostě tak, že i když už zazpíval nějakej rock tak jsem mu to nevěřil a tohle na tom moc nepřidá, ale to už je asi jenom můj problém…třeba to v neděli dá a mě sklapne :D

21
dolores
Reagovat

XMAn, tak si to spravne odhadol, ze Petr K: zaspieva Gottaka:D ja sa na to od neho na rozdiel od tych pop-rockovych odrhovaciek tesim viac. dufam, ze to neda nevkusne ako mu to predpoveda Vlado a je pravda, ze Chdura tazko prekona, ale moze aj prekvapit !

Vlado, poprosila by som link na tu Houstonku od Bagovej, lebo ho neviem najst a nemam teraz cas podrobnejsie ho vyhladavat. to co som si vypocula prave od nej ma utvrdilo v povodnom nazore, ze jej spodky su niekolkonasobne lepsie ako vysky. v piesni Jednoho dne se vrátiš som sa az zlakla, ked prudko a narazovo vytiahla vysoky part :DDD takze ja sa obavam, ze aj ju tak ako mnoho inych velkolepa I Will Always Love You stiahne ku dnu. a ak to nepreciti, nestisi tam kde treba, nepouzije viac dychu, tazko jej to divak uveri, snad len Michal David.

tesim sa na Zuzu M. (suhlas sVladom, ze prekonat Saru bude narocne), a na Milosa, hoci ma radio-odrhovacku, ale ak to poda svojskym sposobom, moze to vyzniet aj lepsie ako tisic krat vyluhovany original. David W. zaspieva nieco, co mne nie je prilis blizke, takze ma to asi necha chladnou, ci i?

23
DJ Vlado
Reagovat

dolores, 23 – Z youtube už to bohužel někdo stáhnul :-(

24
dolores
Reagovat

vlado, skoda. asi to stiahla aj ona sama, aby v nedelu nebola len repriza :))

10 – tomu Bisekovi prisli hlasy asi narazovo od nejakeho fanklubu, inak si to neviem vysvetlit.

zasadne! nie som proti vyssie polozenym hlasom u chlapov, naopak tenorkov, (ci altakov?) rada pocuvam, ale musi to byt kvalitne, technicky vycibrene a naliehave (Jackson, Bruno Mars, zo starsej generacie Barry Gibb) a trebars miestami aj s chraplakom. (Petr Sevcik). nepovazujem chlapov s vyssie polozenym hlasom za eunuchov, ani za menej muznych ako sa to rado traduje u posluchacov, ktori miluju cisty testosteron :D – mmch, su muzske hlasy (barytony, basy) este k tomu s chraplakom, vyvolavajuce pocit muznosti, ale nachadzaju sa v subtilnych telickach (napr. Cmorik) a naopak krasny vysoky hlas v urastenom tele (F.Mercury) :) zalezi asi do akej dlzky im narastli hlasivky :)

David Bisek do tejto mojej kategorie oblubenych tenorkov nepatri. nepracuje s hlasom tak ako si to predstavujem a robi chyby, ktore aj ja pocujem. okrem toho jeho farba je pre mna dost neprijemne rezava. mozno ma fanusikov, lebo ako raz povedal Judr.Kalina „ma styl“ . Okrem toho je typovo pre tuto relaciu potrebny. Bisek, ako sam povedal ma cernossky hlas, ale tam je potrebne cernosske soulove citenie, a on ho este nema. v skladbe, ktoru dostal az tak vela citenia netreba, ale mozno sa uz ukaze, kde su jeho hranice.

25
irena
Reagovat

21-dolores, ani mně není příliš blízké to co David W. zazpívá, nicméně mu to asi sedne a já se na něj stejně těším – právě narozdíl od Biska má opravdu krásný hluboký hlas, a to i když mluví. A určitě se na něj podívám podstatně raději než na Marylina Mansona (sorry, Otylko), který mi je bytostně odporný.

26
Kovy
Reagovat

četl jsem v deníku a tam se oba soutěžící vyjádřeli k výběru písní u Michala to bylo tak,že tu písen co zpíval to byla až jeho myslim 6 volba co mu schválili..a Veronika chtěla zpívat uplně jiný styl ,který jí neschválili tak pak ji Pepa nabídnul pár skladeb a musela si vybrat..

27
Nofux
Reagovat

24 – To fakt řekl s tim černošskym hlasem? Nějak jsem to nezaregistroval, ale jestli teda jo tak mě teď dost pobavil :D:D

28
XMAN
Reagovat

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/172392/lucie-bila-bude-predskokankou-na-koncerte-guns-n-roses.html Když se začnete do článku tak zjistíte že jedním z předskokanů Guns N´ Roses bude i Superstar Lukáš Adamec….no vidíte a pak že není úspěšnej :-D

29
XMAN
Reagovat

27: Řekl to ve Výběru Naslepo….

30
Jiří
Reagovat

12 – otýlie šmatlavá, david w. sám si tu skladbu nevybral;-) a kdyby tak je stejně u tebe z nějakých důvodů odepsaný, třeba už proto,že soudíš dle živé nahrávky z telefonu, jaká ubohost:-D

31
RAINMAN
Reagovat

Další Nelino trauma z dospívání… zřejmě jí kdysi nějaký kluk řekl, že tam má zakysanou smetanu… :-D

32
RAINMAN
Reagovat

31 – Sorry!!! Špatné vlákno!

33
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Jiří, mně je úplně jedno, kdo si co vybral nebo nevybral, je na každém z nás, co nakonec uděláme. Nepočítám, že jim hrozí něco víc než vyhazov v případě neposlušnosti. Na španělské boty a železnou pannu fakt nevěřím.
Co se týká videa, které zmiňuji, nejde o kvalitu nahrávky, jde o princip.

PS.: Co přesně míníte onou ubohostí? Co si pod tím slovem představujete? Můžete se klidně rozepsat, ráda si Vaše hlubokomyslné úvahy přečtu.

34
K.
Reagovat

33 imho jim hrozí opravdu dost mastná pokuta

35
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Ireno, to je záměr, Váš pocit je zcela namístě, odpor. Pro jedny odporný, pro druhé přitažlivý:-))) Žádná nuda.

36
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

K., nevěřím ale, že nemají ani minimální možnost výběr ovlivnit. Ovšem i pokud tuto alternativu připustím, trvám na tom, že volba dobrá není a trapas to bude.

Proč tedy nezvolili původní verzi? Depeche Mode? Protože se přihlíží k preferencím soutěžících, proto. Takže přeci jen drobná možnost ovlivnit výběr existuje.

37
Belisana
Reagovat

zrovna jsem o Depeche chtela napsat. Ale on ma za vzor MM. Kapanek absurdni. Nektery lidi nelze napodobovat, priblizit se jim, delat revival… to by byla maso – MM revival :-DDD Proste mit MM jako ikonu, gut, jako vzor -nedosazitelne, uplne mimo. Z mnoha duvodu.

38
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Belisano, och, drahá, děkuji za podporu, pošlu Vám rekomandem Fidorku a pytlík Beskydek, přesně jste vystihla mé niterné pocity:-))))

39
Belisana
Reagovat

nastesti je mi ten zpevak uplne fuk :-))) nicim me nezaujal

40
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Průser č. 2 je Dr. House a Lady Carneval.
Průser č. 3 je Milošek a Maroon5

Ukrutný výběr, ovšem oboje je v ukrutnosti na celé míle daleko kardinálnímu omylu David – MM.

41
Belisana
Reagovat

ha, fx! fx zdravim :-)

42
Jiří
Reagovat

Otýlie šmatlavá myslím to tak, že teď je soutěž hlas Československa a tam se ukáže co v každým je tak uvidíme! Kde kdo sem tahá nějaká videa z jarmarků jak jsi řekla z kdo ví jaké doby a soudí soutěžící dle toho a vynáší nad nimi ortel to se mi zdá ubohé. Fandím všem už za to jakou mají odvahu si tam stoupnout, protože já bych to nikdy nedokázal tak mi nepřísluší kohokoliv nazývat slizkým a tak pod., ale pokud někoho osobně znáš a víš,že to tak je tak se omlouvám;-)

43
XMAN
Reagovat

A jéje, tady má někdo docela slušnou averzi na Davida W. jak se tak dívám :-D No já měl podobnou averzi na Chodúra a Haricha, v téhle řadě mi zatím nejsou moc sympatičtí Ivanna, Simona H., Anna a Miloš a tak trochu i Daniel i když u toho se mi to pere tak 50 na 50 ty pocity z něj, ale že bych někoho až takhle nesnášel to zase ne. No třeba to teprve přijde :-)

44
K.
Reagovat

Co se týče songů – Davidův výběr TOTÁLNĚ nudný (ale Judrovi se to bude líbit ;-)), myslím, že mě nebude bavit nikdo.
Dařin tým výrazně lepší, jsem ráda, že jsou to převážně nové věci:
Dominika – to jsem vůbec neznala a celkem se mi ta věc líbí. Energicky už Dominika zpívala, tady má šanci předvést jemnější polohu. Pokud se jí povede, mohla by výrazně posílit svou pozici.
Miloš – proti Renému bude Milošovo podání asi trochu „dřeváčtější“, zase má Miloš ale zajímavější barvu hlasu, celkem jsem zvědavá, jak si poradí.
Katka – já si ji v tom i docela umím představit, i si myslím, že pokud se jí to povede, mohla by uniknout z pozice totálního outsidera.
Zuzana – přijde mi to jako dobrá volba, konečně ji nebude přeřvávat kapela a věřím, že si s písní pohraje. A Sára to až tak hvězdně nedala, vynikla hlavně proto, že většina ostatních holek byla naprosto zoufalá.
David – hlasově mu to výjimečně sedí, pokud v něm aspoň trochu něco je, musí to dát. Lepší skladbu pro sebe snad ani dostat nemohl.
Simona – hodně prvoplánové discko, které mě ničím nezaujalo. I když by to Simoně mohlo sednout, nemá na tom moc co předvést.

45
Fialka09
Reagovat

Koukám, že Otýlie si v rámci svojí averze na Davida dala tu práci, aby si hledala a následně pouštěla jeho „ukrutná videa z jarmarků“. Čímž mě inspirovala, takže jsem si i já dala tu práci a v archivu Primy si našla jeden díl Robina Hooda, konktérně Davidův duet s Lucií Šoralovou z Krysaře… Možná bych to doporučila poslechnout i Otýlii. Chápu, že se ten kluk může někomu zdát nesympatický, ošklivý a nevím co ještě, ale kdo slyšel tuhle písničku, nemůže mít snad pochyby o jeho talentu.

46
K.
Reagovat

OT lidi, snažím se najít Adamcovu Nepriznanou ze semifinále a vůbec se mi nedaří, jsou jen videa z finále, kde to bohužel dal dost chabě. pomohli byste?

47
Nofux
Reagovat

46 – Kdysi dávno jsem to dával všechna vystoupení na youtube kvůli známým ze zahraničí, kteří chtěli vidět naší Superstar :))
http://www.youtube.com/watch?v=sXWwnpYDK0Y

48
K.
Reagovat

47 – veleĎ! :-) snad to teď jebáci nesmáznou…

49
K.
Reagovat

47 – myslíš, že bys mi to mohl nějak poslat na email? nemám nějaký, který bych tu chtěla zveřejnit, ale kdyžtak si nějaký vytvořím…

50
Nofux
Reagovat

49 – Myslíš to Lukášovo vystoupení ke stažení? :) Kdyžtak to jde stáhnout i z YT ale klidně to někam uploadnu. Kdyžtak n0fux9 (at) gmail.com

51
Ghost
Reagovat

No jestli bude dalsi serie, tak k temhle dvema snad nikdo nepujde, protoze vybiraji pro svoje ovecky opravdu sracky.

52
katerina
Reagovat

no hlavně, že už nebudou prznit Bon Jovi, to se ještě nikomu nepovedlo zazpívat tak, aby to nebyla trapárna……)))))

53
XMAN
Reagovat

Já jsem v pondělí moc zvědavý na vyřazování u Davida, kteří dva dostanou nejvyšší počet hlasů a koho MD nakonec vyřadí a mám z toho i docela strach jak to u něj zase dopadne. Myslím si že určitě nevypadne Brunno protože dá s tím Bryanem Adamsem pořádnej touchdown ale nikdo jiný si asi úplně jistý být nemůže. Vzhledem k tomu co se stalo Hnilicovi budu mít z MD rozhodnutí vždycky ten největší strach ze všech koučů.

54
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Jiří, odvahu obdivuji rovněž, v důsledku přeji štěstí i Davidovi, který se mi fakt nelíbí. Jednou se však prezentuje veřejně, účastní se mediálně hodně výrazné soutěže, a tak jej lidi hodnotit budou. Vyjádřila jsem svůj subjektivní názor na něj vzniklý pouze na základě televizí zprostředkovaného, neosobního „styku“. Nikde není psáno, že se můj názor nemůže vyvinout, to se s názory stává (nezaměňovat vývoj názorů zapříčiněný zpracováním nových vjemů a informací za bezpáteřní změnu názorů podle toho, jak se člověku zrovna hodí).

Pokud je pro Vás ubohost zmíněné, upřímně Vás lituji, děsný život. Ubohost je někde jinde a něco jiného, ale to by bylo na dlouhou a zbytečnou diskuzi.

55
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Fialko09, opravdu jsem nehledala ukrutná videa z jarmarků, to fakt ne, na něco takového je můj čas příliš drahý, raději ho věnuji lakování nehtů. Když jsem se dočetla, že vzorem Davida je MM, zajímalo mě, jako správnou fanynku, co s jeho hudbou provádí. Nelíbilo se mi, to je celé. Vámi doporučovaný duet si poslechnu, nemám s tím problém.

56
mila
Reagovat

tak nejak nevim, asi jsem divna, ale v teto soutezi mam daleko vic lidi, kteri mi jsou bytostne protivni nez tech, kterym jsem schopna fandit.. A jestli jsem v Superstar citila, ze se nekterym nadrzuje, tak tady to uz neni jen pocit. Na co se ale tesim, je Michal David a jeho rozzarena praseci ocka a to, jak vyskoci na sve tluste nozky a bude tleskat svyma zpocenyma rucickama, az bude Bagova prznit Whitney… :-)

57
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Kateřinko, to určitě ještě přijde, věřte:-)))

58
mila
Reagovat

a jsem zvedava, zda mne konecne favorizovany David W. presvedci, ze tam ma co delat.. a na Kutheilovu verzi Lady Karneval se tady tesim a ze u toho bude zase hrat kabaret, tak to mne v tomhle pripade nevadi, k teto pisni to patri

59
K.
Reagovat

50 dík moc!! z YT by to šlo stáhnout, ale říkám si, že to třeba máš v lepší kvalitě…

60
Prochor
Reagovat

Už se těším na Ivannu.

61
XMAN
Reagovat

60: Já ne.

62
Maxx
Reagovat

Starý a nudný hity. Tohle ty soutěže zabíjí a proto to už baví tak málo lidí. Slyšet pořád dokola ty odrhovačky z rádia, to je fakt něco. A Karel Gott? No comment.

63
maja
Reagovat

62 – přesně.. proto mě to ze začátku bavilo, ve výběru naslepo bylo těchto sraček minimum… a už se to zas veze… :-((

64
mila
Reagovat

trosku jina kvalita Hlasu: (neco mezi Janou Kratochvilovou a Joplinkou..)
http://www.youtube.com/watch?v=kGInHWjDETs&feature=relmfu

65
Nofux
Reagovat

64 – Hlavně tohle video jasně demonstruje rozdíl mezi našimi kouči a těmi jejich :))

66
Langic
Reagovat

64-Juliet je super,to co ted předvedla v živáku bylo prostě skvělý

67
Karin
Reagovat

Hlas mě zatím nebaví. Superstar mě přišli taky nudné, ale tam jsem si našla aspoň jednoho favorita, který mě nadchnul a pak mě to začalo bavit. Hlas mě přijde zatím nudný, nezajímavý soutěžící, porota kromě Vojtka je mi nesympatická a pořád dokola ty samé písně. Přemýšlím, že se na to nebudu dívat. Docela bych Nově a Markíze přála, aby jim tam nikdo nehlasoval a neměl tento pořad dobrou sledovanost.

69
mila
Reagovat

na tom je presne videt, v cem je lepsi nez treba Guncikova – umi chraptet i zpivat jemne, coz Gabine moc neslo… tahle Juliet se mi teda opravdu moc libi a protoze v nasem Hlasu favorita uz nemam, budu fandit ji :-)

70
sali
Reagovat

Nofuxi, už Ťa našli:
http://youtube.com/hlasczsk

V podstate ma do toho nič, len keby to bolo aspoň trochu morálne, poprosil by som Ťa, aby si vynadal svojim kolegom, že sú to poriadne dôsledné sv*ně.

Ale keďže chem zachovať dekórum úctivosti, tak im radšej odkazujem, že „srdečne“ pozdravujem.

72
Nofux
Reagovat

70 – Jojo vim, ale docela jim to tenhle týden trvalo, většinou jsou rychlejší :))

73
Nofux
Reagovat

70 – Teď mě tak napadá, že nevim jaké kolegy myslíš, ale jestli ty z Novy, tak tě ujišťuju že s nima nemám nic společnýho :D

74
Lucka B
Reagovat
75
Lucka B
Reagovat

Ale čím mě David W. dostal je tohle: od 2:50

http://prima.stream.cz/robinhood/444672-robin-hood-cesta-ke-slave-2

76
Langic
Reagovat

68- Přesně tak,já ji nebo Jamara vidím na vítězství,můj favorit po auditions Tonny Luca dost polevil a já se jen bojím,aby to nevyhrál Jesse nebo Chris,to bych asi nepřetrpěl

77
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Lucka B, díky za odkazy i časy, ve kterých videa pustit. Duet je dobrý. Neurazí, nenadchne, pominu-li fakt, že nesnáším muzikály, pak bez problému, ten hoch mi tam nevadí. Druhé video, zpěv dobrý, vizáž nic pro mě, vadí mi, no a nemohu si nevšimnout převzatých gest, sice je potlačuje a není to tady tak patrné, ale svůj vzor má zmáknutý, nacvičený… Nemám ráda kopie, jsem milovník originálu, proto ta averze. Imitátoři a imitace, NE.

78
Viq
Reagovat

Přestože dělá Nova z Hlasu čím dál víc jen další normalizační show, stejně jí děkuji za to, co se podařilo.
Mazání videí z youtube je úplně kontraproduktivní a hloupé. Youtube je s přehledem největší kanál pro tyhle videa. Videa na youtube rozšiřují povědomí o soutěži, o soutěžících i mezi potenciálními diváky, pro TV samé plusy. Nějaké polomrtvé novácké stránky a jejich reklamou prosycený videoarchiv nejsou konkurence. Kdo nenajde na youtube, na jejich bizarní stránky stejně nepůjde.
Zúčastnění by konečně měli vytáhnout hlavy z prdele.

79
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

…jen doufám, že v neděli nebude mít stojací mikrofon a nepředvede revival show…

80
XMAN
Reagovat

78: S tímhle souhlasím. Tohle snad nikde ve světě nedělají že by mazali ty videa ze soutěže z youtube, dá se tam podívat na american idol, americký x factor, voice i na soutěže z jiných zemí úplně v pohodě….jenom to naše pitomá Nova to bude mazat a mazat, ale fakt jde akorát sama proti sobě a než jim to dojde tak už bude pozdě.

81
XMAN
Reagovat

Co se týče Davida Weingartnera, pouštěl sem si tu písničku kterou má v neděli zpívat a zjistil sem že ji vlastně znám. Zabodovat by s tím mohl, ale zase je ta písnička pořád v té samé melodické linii takže nevím. Fakt se to nedá odhadnout, je to tak 50 na 50 jestli se mu to povede a nebo na tom pohoří. On má pro mě zajímavou barvu hlasu ale s tou pěveckou technikou je to podle mě o něco horší. Zatím si myslím že Petr Kutheil a Brunno Oravec jsou lepší a spolehlivější zpěváci, ale třeba David v neděli překvapí, kdo ví. Pamatuju si ho ještě z Robina Hooda a tam sjem mu fandil dost, tady zatím až tak nezaujal, ale rád ho mám pořád.

83
Viq
Reagovat

82 :-)))

84
Viq
Reagovat

Tenhle článek je pozitivní a srandovní a neříkám, že se jedná o blbost, ale jinak super.cz a podobné nepovažuju za zdroj informací.
Tam ty články často vznikají tak, že „redaktor“ najde obrázek, vymyslí si k němu příběh a článek je na světě :-)

85
sali
Reagovat

Trošku štatistiky. Pokiaľ by sme chceli porovnať návštevnosť stupídne skrátených nova-upútavok na YT z prvého nedeľného finále,
až na pár drobností (Michal, Daniel) sa to zhoduje s realitou. Snaživci hľadajúci celé video sa zhodou okolností svorne rozzúrili pri Anne.
Nie som si istý, ale zrejme platí „koľko krát sa prihlásim, toľko krát k číslu prispejem“, čím môžu čísla top hráčov rásť rýchlejšie od iných (budem rád, keď mi to tu niekto potvrdí / vyvráti).

Zdroj začína tu:
http://www.youtube.com/watch?v=2faNbf_RJXs

Návštevnosť som meral dnes – 13.4.2012 (piatok trinásteho) o 23:46

Anna – 11005
Barbora – 9469
Nikoleta – 3666
Michal – 2754
Markéta – 2379
Kristýna – 2117
Veronika – 2074
Daniel – 2011
Kristína – 1327
Jakub – 1302
Juraj – 1045
Adam – 900

86
sali
Reagovat

85 – Chýba ešte podotknúť, že keby sme mali možnosť merať (inak akusticky skvelé) Nofuxove kompletné záznamy skladieb na YT, tam by Daniel rádovo viedol pred ostatnými. Daniel tam mal niečo pod 2000, druhý v poradí nemal číslo váčšie ako 500.
Idem po pamäti, už sa to nedá pooverovať, keďže novácki eštébáci sa dnes „pochlapili“.

87
dolores
Reagovat

podla coho to ten ich poondiaty automat hlada? tagy, popis aj nazov Nofux prezieravo obisiel, ale asi to identifikuje podla nejakej elektronickej stopy, neviem nevyznam sa v tom.

kaslat na youtube, Nofux, nahravaj to inde, napr. na mojevideo, dailymotion ….

pozeram, ze Anicka na mojevideo uz je :)

http://www.mojevideo.sk/video/134c5/anna_veselovska_hlas_cesko_slovenska.html

88
Belisana
Reagovat

kdo ulitava na Mrozkovi, si tady muze zalitat O_O
http://www.youtube.com/watch?v=N0gbPNns49k

89
Viq
Reagovat

Ta čísla jsou ošemetná věc vyžadující interpretaci a podléhající mnoha skrytým vlivům. Ale jsou to ucházející data pro věštění z kávové sedliny.

Podle mě to nemaže automat, ale manuálně čas od času člověk. Hledá videa podle očekávaných klíčových slov. Nofux „udělal chybu“, že dal odkaz do téhle diskuze. Kdyby to jen nahrál pod svými kódovými názvy, visí to tam do soudného dne (tedy do 21.12.2012).

Já když vidím tyhle normalizační hity a zahraniční odvařené radiožurnálové odrhovačky, tak už si gumuju z hlavy myšlenky na to, že by mohla Anna vyhrát. Tohle je jiná soutěž, než o které jsme se bavili na začátku. Nastupuje tradiční česká verze suprstár alias muzikálový casting číslo 358.

90
Belisana
Reagovat

jj, vsechno ucesat, uhladit, zbavit kouli, vyklestit a pustit mezi lidi. Jeste ze neee vsichni na to pristupujou
http://www.super.cz/10641-vyhozena-rebelka-z-hlasu-chce-dobyt-radia-s-touto-paradni-pisni-je-v-tom-ale-hacek.html

91
Viq
Reagovat

Ona je ta Simona rozpolcená. Nepůsobí na mě jako člověk principů. Může si ale gratulovat, že jí Nova udělala dobré haló. Na to, že se jí podaří pomocí klávesového diskopříběhu Davida tento efekt vytěžit, nesázím zlámanou grešli.

92
Belisana
Reagovat

Viq O_O co to placas?

93
Belisana
Reagovat

To je naprosta katastrofa, prohlaseni tohohle druhu. Ukazka zpusobu dnesniho premysleni. Jaloveho, davoveho, tupeho.

94
XMAN
Reagovat

Ona je to s tou Simonou ale pravda. Já proti ní vůbec nic nemám, na mě působí správně uvolněně a je to skvělá zpěvačka, určitě bych ji ve finále uvítal daleko raději než spoustu jiných. Ale nechápu proč když se tak hlásí k undergroundu, jde do komerční soutěže a když jí to tam nevyjde tak se spolčí s králem komerce Michalem Davidem….je to jako fakt docela paradox, snažit se s králem komerce o to aby se její nekomerční písnička bez úprav hrála na komerčním rádiu. Rozhodně si nemyslím že by David pro ni byl vhodný člověk, se kterým by měla budovat svoji kariéru. Sice holka hlásá jak se ovlivnit nenechá ale on na to půjde chytře. Už to že se s ním vůbec dala dokupy, mluví za vše. Člověk který je skutečně proti komerci by se s MD vůbec ani nebavil.

95
K.
Reagovat

Měla bych ANKETU:
Napište nejzajímavější hudební produkty (můžete jednotlivé písně nebo celá cd) lidí, kteří se zúčastnili soutěží typu Superstar, Xfactor, Hlas apod. Je jedno, jestli píseň či cd vznikla před účastí dotyčného v soutěži nebo po ní.

U mě jsou to následující (bez pořadí):

Bára Zemanová – album Rozjetej vlak, nejvíc písně Rozjetej vlak a No tak vstaň

Photolab Magdaleny Šalamounové – nejvíc píseň Sunday monday

Pitch bender Simony Fehhérové – cd Virginology, ale nejvíc se mi líbí píseň Be a part of it

Siempre Lukáše Adamce – album Debut siempre, nejradši mám písně Farby a Dievča

Soňa Pavelková – celé album SNP

96
K.
Reagovat

94 – bohužel musím dost souhlasit. Snaha dostat se do povědomí širší veřejnosti a účast v soutěži typu Hlas mi nevadí, ale Bratr kočičí pracky je pro mě opravdu nestravitelný a tvrzení „nemám ráda komerci“ a paktování se zrovna s ním fakt nejde moc dohromady. Rozhodně to neznamená, že kvůli tomu přestanu Símu sledovat, ale trochu mě to na ní mrzí.

97
Radka
Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=E8POpAUMfHQ Tak takovýhle zpěvák mi v tom Hlasu chybí, stará dobrá Superstar :-)

98
Nofux
Reagovat

87 – Mažou to tak, že buď to manuálně vyhledávaj a nebo pak na youtube existuje automatická detekce porušení autor.práv, kdy vlastně nahrané video porovnávají s databází chráněného obsahu a když najdou shodu tak to automaticky zablokujou/smažou. Takhle tam Nova třeba nahrávala některé celé epizody a jakmile tam pak někdo nahrál nějaké video z toho dílu tak se to hned automaticky smázlo a ani nemuseli nic dělat :)
Proto se často na youtube objevují zrcadlově převrácená videa se zvýšeným/sníženým „tónem“

Reagovat

Nemohu si pomoci, ale dle ukázky ze zkoušky na zítřejší přenos, to vypadá, že David zpívá verzi od Depeche Mode, nikoliv Marilyn Mansona :)

101
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Co se Simony týká, mám k tomu jedno. Slovo komerce se dnes užívá spíše v hanlivém slova smyslu – plochý, bezpohlavní, všemi sežvejkatelný a solidně prodejný produkt. Osobně bych raději uvítala slovo jako obchodně úspěšný, viditelný. Ano, Simona chce jistě uspět, chce, aby se její hudba líbila i dobře prodávala, byla vidět, ale ne za cenu „uřezání koulí“. Pokud jí k tomu má pomoci král komerce, budiž, o to neběží, kdo tyhle neučesané typy prosadí a ukáže většinovému divákovi nezvyklému přijímat cokoli jiného než předem natrávený polotovar. David je určitě skvělý obchodník, zároveň člověk, co celý svůj život zasvětil hudbě. I když z něj v tomhle směru padají sračky, nic to ještě neříká o jeho osobních preferencích, o tom, co on sám si rád poslechne.

SUNíčko, pokud jde opravdu o verzi DM, budu jen ráda.

102
Viq
Reagovat

Jestli je Michal David něčeho král, tak král trpaslíkového kýče. A povýšené kastování na komerci a underground je nesmysl. Komerce je to, co má úspěch u publika, a underground je to, co si kdekdo vrzá ve sprše a garáži a kvůli čemu ho hrstka kamarádů u piva pyšně poplácává po zádech, jací nejsou machři a jací jsou blbci všichni okolo.
Tím neříkám, že neexistují věci, které jsou publikem z toho či onoho důvodu nedoceněny.

103
sali
Reagovat

K Simone Fehérovej. Vidím to tak, že svoj vek predbehla vo všetkom okrem správania. Talent má obrovský, ale v hlave je to zrejme príliš často uteká mimo. Za kratučký čas urobila viac nezmyslov než je znesiteľné. Výhodou pre ňu je, že stihla na seba takto upozorniť.

Ak tomu singlu mi prichodí povedať, že mi to pripadá akokeby sa nejakému bulvároidnému exotoidovi podaril celkom slušný bluf. Navyše si neviem predstaviť, že by tento singel nejako zabodoval. Vy áno?

104
Viq
Reagovat

103 – Pro mě je to naprostá nuda a jestli má píseň nějaké kouzlo, tak jsem proti tomuhle druhu magie imunní.
Já ale asi nejsem cílovka, nejsem ten správný alternativní protestní underground.
Až to uslyším 500x v rádiu, možná změním názor :-)

105
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Konečně jsem si poslechla ty ukázky, SUNíčko, Personal Jesus je jednoznačně verze MM.

106
robin1
Reagovat

95 – Pridám aj ja za hrsť skladieb do ankety :-)

Martina Schindlerová – O strom opretá
http://www.youtube.com/watch?v=94KPJsH_YpI

Martina Schindlerová – A heart of steel
http://www.youtube.com/watch?v=9kshRe7STJk&feature=channel&list=UL

Miro Smajda – Last Forever
http://www.youtube.com/watch?v=_jZSrOwIJI0

Katka Koščová – V tráve
http://www.youtube.com/watch?v=aWt0ZGxFq7s

Katka Koščová Dymová
http://www.youtube.com/watch?v=ZxYLV5OD7QA&feature=channel&list=UL

Peter Cmorik – Turecký med
http://www.youtube.com/watch?v=egfscwi0Oc4

Miro Jaroš – Na dne mora
http://www.youtube.com/watch?v=ns6sxrxIzvA

Miro Jaroš – Na pokraji síl
http://www.youtube.com/watch?v=nVQGXjbfslk

Gabriela al Dhabba – Ospalý ráj
http://www.youtube.com/watch?v=RRIODMLXChc

Gabriela al Dhabba – Dies Irae
http://www.youtube.com/watch?v=BA9qBbnn7ZY&context=C41f8236ADvjVQa1PpcFPMhr821Z0TAyZSzxPAdclzAfyOqG9yw_o=

Gabriela Gunčíková – Proudu Vstříc
http://www.youtube.com/watch?v=eVo0ym8vX6E&list=UUpANTu-SugVYlCVRgdGVzdg&index=4&feature=plcp

Gabriela Gunčíková – Lala
http://www.youtube.com/watch?v=3GDpqRG2Ssc

Celeste Buckingham – Nobody Knows
http://www.youtube.com/watch?v=6NbALtY3HL0

Celeste Buckingham – Blue Guitar
http://www.youtube.com/watch?v=Sw1UOM_NHwU&feature=channel&list=UL

107
XMAN
Reagovat

No podle mě je to taky verze Marilyna Mansona.

108
DJ Vlado
Reagovat

Káčko, 95:

Moje Top 10 CD (bez pořadí):

Petr Bende – PB
nej písně: Nad horú svítá, Anděl perutí mách, Mosty

Gába Al Dhábba – Contra Factum
nej písně: Ospalý ráj, Dies Irae, Černočerná tma

Bára Zemanová – Rozjetej vlak
nej písně: Víc musíme chtít, Napořád, Leť!

Soňa Pavelková – S´n´P
nej písně: Sněhurka, Kakao, Černobílá, Poslední v sále

Monika Bagárová – Shining
nej písně: Vem Meu Amor, Hřích, Funky Soul & Jazz

Ivana Kováčová – Všetko
nej písně: Kde ťa mám hľadať, Just Alone

Petr Bende – Trojka
nej písně: Santa Monica, Jing a Jang, Třicetiletý příběh

Lukáš Adamec & Siempre – Debut Siempre
nej písně: Siedmá brána, Farby, Dievča

Celeste Buckingham – Don´t Look Back
nej písně: singly Blue Guitar a Nobody Knows
(ale celé CD jsem ještě neslyšel)

Season Crack (skupina Lucky Bakešové) – Emoland
nej písně: Doktor, Cesta na PCP, Bezvědomí

další oblíbené písně:
Gabriela Gunčíková – Proudu vstříc
L.B.P. (Markéta Poulíčková) – So Real
Petr Bende – Samba s Karlíkem
Martina Schindlerová – A Heart Of Steal
Miro Jaroš & Dominika Mirgová – Na pokraji síl
Dominika Mirgová – Nová
Jaroslav Mojžiš – Príbeh o srnke
X-Left To Die (skupina Davida W.) – Prince Of Morning Land
+ pár písní skupiny Dekolt Lucky Bakešové (ti ještě celé CD nevydali): Chlapeček, Rejže, Princ, Mír

109
Anonymní
Reagovat

Pro mě je nej Gába Al Dhábba, jediné CD účastníků soutěží, které jsem si koupila. Pak ještě vysoko hodnotím Celestýnu, která je mým koněm od samého začátku, od chvíle, co strčila do Superstar nos, akorát hudba, kterou dělá, není úplně můj hrnek proteinu. Speciální cenu za krásu a půvab má Monička:-)))

110
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Ufoukla mi Otylka:-)))

111
yeey
Reagovat

anketa

suverene nejvic ze vsech ucastinku Superstar a dalsich soutezi se mi libi tvorba Bary Zemanove
album Rozjetej vlak – No tak vstan, Rozjetej vlak, Leť ad.
album Magistrála – Hodiny (ta je fakt skvostna http://www.youtube.com/watch?v=3FcZzakR5FA :-)), dal Silu mi nech, Audio Message, Magistrála

Gabina Gun – Proudu vstric, Lala, Kdybys jen na me mav

Debbi – Touch The Sun

Aneta Langerova – Skvelej napad

112
K.
Reagovat

106 moc dík za odkazy! určitě si to projdu. Dýdžeji, taky moc dík.

113
K.
Reagovat

111 já se musím přiznat, že Magistrálu nemám. chtěla jsem si ji koupit, jenže když to vyšlo, nebyly nikde ani ukázky a zajíce v pytli jsem z principu kupovat nechtěla. na ten odkaz určitě kouknu.

114
K.
Reagovat

109 od Celeste mě docela zaujalo Nobody knows – nepovažuju to za nějaký skvost, ale má to něco do sebe

115
yeey
Reagovat

113 ta Magistrala je fakt super, ale urcite nic pro nekoho, kdo nema rad, kdyz se kapela poradne opre do kytar, asi nejrockovejsi album, co od Superstars kdy vzniklo (mozna jeste David Spilka, stejne jako Bara 3. ČHS)… je to taky ponekud osobitejsi nez ten Rozjetej vlak… btw ono na youtube je to snad cely nahrany, tak to muzes poslechnout tam, jestli nejses odpurce kopirovani a uploadovani a tak ;-)

116
K.
Reagovat

prosba o pomoc:
netušíte, od koho je originál písně Lullaby? anebo nejste schopni aspoň přibližně identifikovat text, podle kterého by to šlo najít? já jí bohužel nerozumím téměř ani slovo :-/
http://www.myspace.com/zuzanamikulcova/music/songs/lullaby-61000207

117
sali
Reagovat

/S vedomím, že som teraz trochu mimo témy./

Občas sa vyplatí prejsť si znovu nejaké staršie vlákno. Veľmi dobre mi padol jeden príspevok od Viq, ktorý som vtedy za čerstva neocenil:

„Vaše nároky jsou trochu moc a až nereálně vysoké. Hledáte mouchy, mráčky a pro samé stromy nevidíte les.
Je známo, že přízeň davu je vrtkavá. V tomhle je ta soutěž cynická jako život. Nejdřív miláček davu, vzápětí s posměšky na gilotině.
U Anny cítím, že je nadějí, která přesahuje tuto soutěž na jedno použití a zahození. Její umístění v soutěži hraje malou roli.“

118
Viq
Reagovat

sali – Já ji opravdu řadím nahoru od všeho, co jsem v našich soutěžích zatím viděl, a že toho nebylo málo. Takže na nějaké nimrání v (navíc většinou subjektivních) detailech zvysoka ….
Zároveň jsem si vědom, že to může tvrdit kdokoli o komkoli. V objektivní logické rovině nerozsouditelné, ale tak to cítím.
Je třeba si uvědomit i to, že tyto soutěže jsou všeobecně vnímány jako sračkové. Samotní jejich diváci po skončení soutěží v rámci ulehčení svědomí od sledování nízké zábavy se staví do pozice opovržení a posměchu.
Nicméně reklamu tato soutěž poskytuje solidní a může to být dobrý start. Přál bych Anně samozřejmě nejvyšší příčku, kterou si jako objev této soutěže zaslouží, ale vím jak to chodí. Vím také, že prakticky všechno, co bylo v těchto soutěžích objeveno, skončilo na smetišti.
A já tvrdím, že v těchto soutěžích nebylo objeveno nic!
Až doteď :-)

119
Viq
Reagovat

Že by nedělní společný song? (I am sorry Mr. David)
http://www.youtube.com/watch?v=8iGwHnG3l4Q

120
Prochor
Reagovat

67 – Souhlasím. Hlas je tupá nuda ve srovnání s libovolnou řadou Superstar. Kdyby nebylo Aničky tak na to vůbec nekoukám.

122
Katy
Reagovat

75 a 75 – tak to je fakt bomba, on je neuvěřitelnej:) můj favorit David W. !!!

123
Ne, ne a ne
Reagovat

Škoda, že si Simona nevybrala akustickou verzi písničky http://www.youtube.com/watch?v=_X4pwCs28a0 . Doufám, že vypadne Petr Kutheil. Ne že by zpíval špatně, ale jako od muzikanta od něho nedostávám žádné emoce, vůbec mu to, co zpívá, nevěřím.

124
XMAN
Reagovat

Já se přiznám že mě ten Hlas taky už tolik nebaví. Sleduju teď Hotel Paradise a v porovnání s tím co se děje tam je Hlas vážně docela nuda :-D Hnilicu mi vyhodili, ještě jsem zvědavý co budou dál předvádět Petr Kutheil, Juraj Zaujec, Brunno Oravec, David Weingartner a Jakub Pohle. Z holek možná tak Barbora Švidraňová. Díky těmhle se ještě dívám. Všichni ostatní mě tam absolutně nezajímají a jdou úplně mimo mě. Souhlas s tím že je to jen další superstar bez jakéhokoliv rozdílu. Navíc Nova to dokáže dělat tak neuvěřitelně umytě, sterilně a nudně že to vážně člověka ani bavit nemůže. Už to tady totiž všechno bylo milionkrát.Dokud tam budou soutěžící které jsem vyjmenoval, tak se mám ještě pořád na co těšit ale jakmile všichni vypadnou a zůstanou tam už jen Anna, Mrózek a podobně tak už mě to nebude bavit vůbec a dokoukám to do konce spíš jen proto že to mám rozkoukané. Každopádně sem si říkal už u první československé Superstar, že se na další show už dívat nebudu, u té druhé taky a nikdy sem to nedodržel ale tohle je opravdu poslední novácká show, kterou takhle aktivně sleduju. Je to rok od roku slabší, už to není co to bývalo.

126
Lukáš
Reagovat

Pro autora: Hraješ si tady na odborníka a ani nepoznáš, jakou kdo zpívá písničku! Kateřina Petráňová zpívá Survivor od Destiny’s Child… Tak tu nemachruj se svejma názorama, který jsou stejně úplně zcestný!

127
XMAN
Reagovat

A vážně se obávám toho že v letošním Grandfinále nebudu mít ani žádného vyloženě favorita protože všichni ti kteří mě fakt něčím zaujali vypadnou dávno předtím. Ale tak aspoň mi bude jedno kdo vyhraje a nebudu to tak prožívat. Anně fandit nebudu, Mrózkovi taky ne, Dara má takovej na nic tým že ať už se tam z toho týmu dostane úplně kdokoliv, tak to stejně můj favorit nebude a už jen zbývá aby se tam od Davida dostala Ivanna a já se nemusím ani dívat.

128
Ne, ne a ne
Reagovat

XMAN: Lol, hlavně, že sleduješ takovej odpad jako Hotel Paradise, ty ,,kvalitní“ mainstreamový diváku. A že tam je nuda? Ne každý potřebuje uměle vyvolané emoce. Vzpamatuje se!

Reagovat

Lukáši (126) zde se musím zastat DJ Vlada. Vychází z materiálů, které zaslala TV Nova. Tam je uvedena jim zmíněná písnička. Že pak Katka na zkoušce (článek v té době již byl publikován) zpívá jinou Survival písničku je věc druhá. Na to DJ Vlado už vliv nemá.

130
XMAN
Reagovat

Já neříkám že musí mít show bůhví jakou kvalitu musí to být zábavné pro lidi. A v Hlasu mi připadá že je až na pár výjimek x takových typů a typek jako přes kopírák co už byli v každé superstar. Takový Mrózek nebo Novotný mi nepřijdou vůbec ničím výjimeční, Mrózek sice zpívá dobře, ale takových hošánků už v superstar bylo…zatím se u toho docela nudím. Buď jsou ty soutěže fakt od roku horší a horší a nebo už to přestává bavit mě jak je to pořád dokola…těžko říct.

131
Radka
Reagovat

Tomu Mrózkovi je fakt jenom 19? Vždyť vypadá minimálně na 25, já jsem teda myslela že je starší :-D

132
yeey
Reagovat

130 XMAN sorry ale ty ses proste zaslepenej nakou zavisti nebo nevim co ti kdo kdy udelal :-) sice rikas porad, jak sou Daniel nebo Miloš nezajimavi a fandi se jim jen kvuli xichtu, ale ty delas uplne to samy, akorat obracene :-))

muzes tu porad knourat jak chces, tak jako tak to vidim, ze nej vykon poda od MD Ivanna a ty stejnak budes jen nadavat a nadavat a stezovat si a stezovat…. kdybys radsi poradne fandil Kutheilovi aspol..!

133
Ne, ne a ne
Reagovat

XMAN: Hmm, dobrej názor, kvalita být nemusí, hlavní je pobavit. Typický divák našich soukromých televizí. Mohu se zeptat na tvého oblíbeného režiséra, dost by mě to zajímalo…

134
yeey
Reagovat

131 hmm no 25, to by se ucil na toho kadernika celkem dlouho! :-)

135
Viq
Reagovat

130 – Může tě bavit buď provedení soutěže nebo nějaký soutěžící. První bod je v Česku strašná bída a české televize jsou schopny i z tikající atomovky udělat mokrou prskavku. Pokud si navíc nenajdeš svého soutěžícího, pak je pro tebe show zabitá.
K hotelu paradise za sebe po shlédnutí pár minut říkám, že je to nebetyčně nudná šmíra. Nezájem.

136
Radka
Reagovat

132: Ale já za to přece nemůžu kdo mě něčím zaujal a kdo ne :-D To je jako kdybych já vám vyčítal že se vám nelíbí ti co se líbí mě…Mrózek nebyl špatnej v těch Backstreet Boys a na youtube se mi od něj líbila jedna písnička od King Of Leon nebo jak se ta kapela jmenuje….s Apologize ani s Angles mě fakt nedostal. Zatím je na mě moc sladkej, takže mě zatím moc nebaví a vlastně je to až takovej šampónek až je mi tím tak trochu i nesympatickej. Ale ok budu se snažit na něm hledat to dobrý, něco tam určitě je,ale zatím to můj kůň prostě není.Ten Miloš se mi nelíbil ani ve výběru naslepo, nějak mě to nezaujalo a asi sem nebyl sám když se otočila jen Dara…v souboji byl podle mě ve výškách falešný a víc se mi líbil hlas Pavlovčina. Dneska bude zpívat písničku This Love, kterou taky dvakrát nemusím takže z něj asi zase nějak odvařenej nebudu. U něj si pořád myslím že to bude spíš výkyvář než nějakej zázračnej talent a zpěvák s vyrovnanými výkony. Ivanna klidně může zazpívat jak chce, ta je mi ukradená, je to jen naprosto průměrná komerční popová zpěvačka, znám moře daleko lepších. Ale v soutěži to dotáhne daleko díky tlačence od MD, bohužel.

137
XMAN
Reagovat

136: Sorry, napsal sem to pod příspěvkem kámošky, která přispívá taky. Patří to ke mě.

138
yeey
Reagovat

137 tak teda tu „kamosku“ pozdravuj :DD a jinak bych poradil se fakt radsi soustredit na fandeni a ne na stezovani si… nechci ti nic podsouvat, ja si taky tuze rad postezuju, ale 90% tvych prispevku se soustredi na kritiku ostatnich a kdyz uz mluvis o tech, kterym fandis ty, tak leda o tom, jak to nemaj sanci vyhrat, protoze svet je nespravedlivej :-) ale je to tvuj boj! :-)

139
sali
Reagovat

Na koho som dnes zvedavý (bez ohľadu na to, aký song im nadelila sudička):

Sympatie:
* Zuzana – takéto skromné typy so schopným prejavom sú mi blízske, a keď jej to vyjde, zachráni sa.
* Katarína – patrí do tej istej kategórie u mňa ako Zuzka, ale Zuzke o trošku viac verím.
* Dominika – ona môže prekvapiť možno tak ako Simona Fehérová (myslím spevom, nie aférkami).
* Simona – horľavé afektované hormóniky príliš nemusím, lenže ona má talentu na rozdávanie.
* Miloš – sympatický hlas, inak som k nemu vcelku indifertný.

Antipatie:
* David W. – chcem vedieť, či konečne dá niečo, aby som si už nemusel myslieť, že tam vyslovene zavadzia.
* David B. – Dara: to nebolo Tvoje rozhodnutie, poslať ho cez výbornú Jankovskú do finále, že? Ak ho v pondelok nevyhodíš, vyhodím ho JA!!
* Petr – chápem, že je dobrý, je. Naozaj je. Ale ma irituje, že tam vôbec čuchol. „Tak ako: dáš toho Káju?“
* Ivanna – no… čo ja viem? Kedy presvedčí, že je lepšia ako Hnilica?

140
sali
Reagovat

118 – Viq – vážim si, čo vravíš, a navyše aj súhlasím.

O Anne obzvlášť platí, že nie ona by mala byť rada svojej účasti v Hlase, ale naopak: Hlas by jej mal ruky-nohy bozkávať za to, že sa len tak úletom pristavila.

Ona je taká túlavá sonda so slobodnou dušou, čo len tak nedobrovoľne zablúdila niekde k Venuši, netušiac, že jej príťažlivosť ju vymrští do vesmírneho priestoru 10x väčšou rýchlosťou.

141
Jana
Reagovat

zdielam nazory, ze tato sutaz je nudna , s neuveritelnou dlzkou trvania – do leta? to superstar gradovala, v semifinale leteli hned styria spevaci, nikto z nich nespieval iba svoj styl, ktory zaspieva aj o polnoci po opici,
vykony nezodpovedaju hodnoteniu koucov, chyba mi tam kritika zo superstar, ktora spevakov posuva vpred, chybaju mi nove tvare, chyba mi tam dokonca Pali Habera a jeho „hlasky“ , chyba mi cistota v posielani SMS hlasov, muzikalovi spevaci a byvali superstaristi tam nemaju co pohladavat, svoju sancu uz dostali, je na kazdom z nich ako to dokazal zurocit, zabrali miesto mladym talentom ako je Anicka, jednym slovom scenar je pripraveny dopredu, nevypadava ten, co dostal najmenej hlasov, ale nepohodlny a najmenej sympaticky clen tymu, som mozno zaujata, ale typy Kutheil, Hnilica, Zaujec mi zostali vrcholne nesympaticki z tolkej obhajoby a prehnanej chvaly na tejto stranke

142
dolores
Reagovat

89 a 98
je mozne, ze to hladaju aj ludia na to urceni, dokazom je, ze Nofuxovi zgumovali vlastne vsetko z tych videi, mozno aj pre nick, ktory si zvolil. ale mne pride, za castejsie pouzivaju asi ten nejaky automaticky system mazania. sesternica davnejsie nahravala nejaky serial z markizy, niekolko dielov, no zmazali jej len asi 3 diely. priblizne po roku a pol sa rozhodla nahrat to znovu, ale uz orezala video (uvodne a zaverecne titulky vystrihla), tagy vynechla aj popis. nazov dala sice nejaky podobny, hlavne chcela vyhoviet svojim odberatelom, ktori na to cakali. no hned po nahrani ju trubka upozornila, ze toto porusuje autorske prava a nechali jej to len v sukromnej sekcii. (ak posle link, nikto to nevidi, len ona na svojom ucte). preto si myslim, ze to nemhol mazat clovek, inak by jej predsa nenechal tie ostatne diely a pri opatovnom nahravani po takom dlhom case by nebol ihned pripraveny to stopnut, tam musel byt nejaky kod videa, ci co.

143
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Ondino tu byla debata, co že jsolu to známé hity, podle mě právě to, co budou zpívat někteří soutěžící dnes – Please Forgive Me, I Will Always…, I Will Survice, LAdy Carneval, apod.. To zná opravdu každý. Zato od Dary hrůza, Same Alicie, Rihanny, apod.. I od toho GEorge MIchaela tam mohlo být něco známějšího, třeba Last X-mas nebo Let´s Go Outside…

144
RAINMAN
Reagovat

Dara Rolins dnes stylově à la Gwen Stefani z No Doubt.

145
mila
Reagovat

no tak koukam, ze Bagova nezklamala, je totalne falesna, vysky ji teda opravdu nejdou…

146
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Všem to relativcně sluší, vyjádřím se podrobněji jednotlivě, jen Weingartner zas za burana, od bundy po neskutečný helmoidní účes….

147
Ludvík
Reagovat

Mě seto moc nelíbí. Ta angličtina u některých je strašná. Škoda je to nádherná písnička, těm pro Haiti se to povedlo líp, ale to se nedá srovnávat. :-)

148
RAINMAN
Reagovat

Společná úvodní písnička nic moc.

149
Honzad
Reagovat

Kutheil dost sebekritický? Působí naprosto opačným dojmem, ale když to říká…

150
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Petrovi by měl někdo sdělit, že je křupanské nosit kravatu a rozepnutý límeček u košile…

151
koc
Reagovat

ten kdo zpiva je soutezici nebo bavic ?

152
mk
Reagovat

Tak tohle rockové provedení Lady karneval se mi vůbec nelíbí, navíc by se měl Kuthail věnovat spíš zpěvu než opičkám

153
RAINMAN
Reagovat

Petr má hnusně umečenej hlas.

154
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Petr – slušné tempo, klobouk dolu, že to udýchal. Chválím výběr písně. Závěr byl super, celkově dobré…

155
mila
Reagovat

on ten Kutheil ma nejaky problem s vyslovovanim L? a proc zpival Kcharneval a ne Karneval?

156
Honzad
Reagovat

A Daře to sluší, to se musí nechat :))

157
Ája
Reagovat

Kuthail to spíš odřval než odzpíval, navíc si opět neodpustil ty nesmysly okolo

158
VLT
Reagovat

Kutheil je mi tak příšerně nesympatický! Nepříjemný, řezavý hlas, rádoby sebekritický, nicméně i při té „upřímné“ sebekritice zní nabubřele. Pryč s ním a co nejdřív.

159
Ludvík
Reagovat

No Pertr nic moc. Rytmus má pravdu bylo to staromódní.

160
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

157 – mně se zas to pódiové ztvárnění líbilo… Proč ne trochu gest na jevišti…?

161
Ája
Reagovat

160 – pokud to není na úkor zpěvu, tak prosím, ale přišlo mi, že kdyby se soustředil víc na zpěv, bylo by to daleko lepší…

162
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

161 – ale nějaké velké hlasové problémy tam imho nebyly…

163
VLT
Reagovat

I když se dneska zjevně krotil, tak tam Kutheil stejně hopká jako epileptická čivava (když je má Leoš tak rád)

164
klára
Reagovat

všichni kouči mají super týmy.ale pokud se mě ptáte na můj soukromý názor,palce držím rozhodně pepovi.ten může u diváku hodně zabodovat.možná právě proto,že si vybírá hodně rockových hlasů a to mají fandové radši než třeba takovou dechovku.pepo,držím ti palce!všechny!!!

165
Nofux
Reagovat

Kutheil se mi podle očekávání nelíbil.. no, nevim co by musel předvést, aby se mi od něj něco líbilo…

166
Peter
Reagovat

Toto je takmer otázne, či by prešlo cez Výber naslepo, ale preboha vo finále?!?

167
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Moje nej píseň ever, nicméně to je velmi, velmi ditní, navíš špatná Aj. Chválím naušnice…

168
mk
Reagovat

Hrozná angličtina, podivný mix (wtf?), celkově spíš odrecitované než odzpívané…

169
kanárek
Reagovat

Kdyby tam opravdu jen stál, zase by to nebyl on…..

170
Lucka
Reagovat

tak za mě teda Petráňová o 2 třídy horší než Petr

172
Ludvík
Reagovat

Katka- zajímavý Hlas, inspirace z Glee od Trouble Tones :-D v Glee lepší ale Katka taky slušný.

173
Ludmila
Reagovat

Kutheil horší než jindy, strašné mečení, ta holčina, moje oblíbená odrhovačka, no nebylo to špatné, ale do kolen jsem nešla

174
Nofux
Reagovat

171 – Škoda, že ale na Glee to vůbec nemělo no…
Petráňová byla pro mě horší jak Kutheil, doufám, že brzo poletí…

175
RAINMAN
Reagovat

Kateřina špatně intonuje, místy falešná (kvůli sboru). Špatná výslovnost (především slova „survivor“). Chtělo by to víc protahovat ty tóny na konci.

176
mk
Reagovat

Brunno je mi nesympatický od pohledu

177
kanárek
Reagovat

Tahle holka se mi líbí moc…

178
Pattrick
Reagovat

Bruno 42 let? :D já myslel tak 55, no nevadí..

179
kanárek
Reagovat

Ten Oravec zpívá zkrátka skvěle.

180
Ludvík
Reagovat

U Bruna jsem čekal Českou nebo Slovenskou písničku, ale docela mu to jde.

181
pimpa
Reagovat

178 Fakt, jo? Taky jsem mu hádala víc.

182
Ája
Reagovat

tak Oravec dnes zatím zdaleka nejlepší

183
RAINMAN
Reagovat

Brunno nedržel krok s kapelou. Na mě moc nudné.

184
Honzad
Reagovat

Proč jdou zatracení vokalisti tak moc slyšet?

185
Beruška bez teček
Reagovat

Jsem sama, kdo uz ma z rainmanovych komentaru osypky?

186
mila
Reagovat

mel radsi zpivat slovensky

187
Anta
Reagovat

185 nejsi

188
Honzad
Reagovat

185: zdaleka ne ;)

189
Ája
Reagovat

185 – já je nečtu :-D

190
RAINMAN
Reagovat

184 – Ale Brunnovi to vylepšovali.

191
Ludmila
Reagovat

Bruno se mi líbil, ale věk mě šokoval, sakra je mladší než já a vypadá o 10 let starší

192
pimpa
Reagovat

191 No jo, je to cucák! :-)))

193
Fialka09
Reagovat

Lidi, taky vám připadá, že vokalisti to všem neskutečně kazí??? Chvílemi mám pocit, že jsou slyšet víc než samotný zpěvák. Jinak za mě zatím nic moc, nejlepší Bruno. Katce to ohromně sluší, ale její vystoupení mi přišlo zatím nejslabší z toho, co zaznělo. Kutheil pro mě taky žádná sláva.

194
irena
Reagovat

Petr Kutheil mě dnes málem odehnal od televize už na začátku – tedy vlastně ne, ještě dřív to byl pohled na MD v roztomilém sáčku…Jak nejsem Gottova fanynka, tak takhle mu píseň nezprznil snad nikdo. Zlatý Šmajda a C´est la vie….

195
mk
Reagovat

193: to jsem říkal už minule, bez nich by to bylo mnohem lepší

196
RAINMAN
Reagovat

175 – Protahovat především výslovnost…

197
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Chválím naušnice, snad poprvé se mi líbí kombinace minišatů a metalické bundy…

198
Ludvík
Reagovat

Tina je Hlas Česko Slovenska :-D

199
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Imho špatný zvuk, není slyšet mezi njázory… Jinak zpěv imho nic moc…

200
pimpa
Reagovat

197 Ty náušnice jsou šílený! A zpěv taky… :-)

201
Pattrick
Reagovat

Ta je hezounká! Ale v těch výškách byla na pokraji svých sil

202
Prochor
Reagovat

Jak Pažoutová tlačí na pilu tak jí to ujíždí ale jinak je to sexy baba.

203
Anta
Reagovat

no nelíbí, zatím nejhorší

204
RAINMAN
Reagovat

Alžběta začala falešně, pak o něco líp… no a pak se už jenom trápila.

205
desiree
Reagovat

pažoutové to nekazili vokalisté ta si to zkazila sama

206
mk
Reagovat

uf uf, to bolelo

207
Nofux
Reagovat

Dneska teda zatim trpim. Snad se to nějak zvedne…

208
Pattrick
Reagovat

chudák, dostala docela kotel, ten David je opravdu ale kretén.. Už prosím jeho nikdy do žádné soutěže.

209
Ludvík
Reagovat

To je snad poprvé v Hlasu co kritizují.

210
VLT
Reagovat

„V tuto chvíli jsi momentálně nejhorší.“
Odpověď: „Super. Díky.“

Chápu, že je těžké bezprostředně odpovídat v přímém přenosu, ale přece jen, nešla by použít aspoň nepatrná trošku inteligence?

211
Beruška bez teček
Reagovat

MD má nešťastnou ruku na volbu písniček. Resp. nedokáže odhadnout co by komu mohlo sedět. Minulý týden to oba koučové zvládli o kapánek lépe. Jsem si myslela, že tým MD bude nejsilnější, ale začínám o nich silně pochybovat. Jinak má osobní preference je tým Pepy Vojtka a speciálně Barbora.

212
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

To je zpěv???

213
Pattrick
Reagovat

Konečně to tam někdo oživil :D

214
pimpa
Reagovat

Verzi od M. Mansona neznám, to se tam taky tak strašně řve? Já znám jen Depešáky.

215
mk
Reagovat

Noo, tohle není vůbec špatné… a tentokrát mu pomohly i vokály :)

216
mila
Reagovat

parada

217
RAINMAN
Reagovat

David byl velmi dobrý.

218
Ája
Reagovat

David konečně povedený výkon :-)

219
Nofux
Reagovat

Aspoň ten David to tam trochu oživil :) a konečně se trochu ukázal i jako frontman X-Left To Die.

220
K.
Reagovat

143 :-DDDDD no vidím, že jsem se ve svém odhadu nemýlila (teda ne, že bych očekávala, že se zmýlím). inu pro mě je Davidův výběr NUDA NUDA NUDA NUDA NUDA, vůbec na to nejsem zvědavá, vůbec se netěším a nevěřím, že mě v tom některý ze soutěžících zaujme – to se zase dalo čekat ode mě ;-))

221
Anta
Reagovat

MDý konečně sebekritika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

222
libena
Reagovat

dnes se mi david poprvé líbil, byl to fičák

223
RAINMAN
Reagovat

A Dara Rolins snad není VRAH?! To se ti, Leoši, moc nepovedlo!

224
Ludmila
Reagovat

Alžběta se mi líbila v rozstřelu, dnes vůbec ne, David se mi předtím nelíbil, ale dnes to byla pecka

225
Beruška bez teček
Reagovat

Mně se líbil už v Robinu Hoodovi a tady jsem si pořád říkala, co se s ním stalo. Dnaska nezklamal a zatím jediný se mně líbil.

226
Nofux
Reagovat

LOL @ prskavky

227
Ludvík
Reagovat

David má špatné příjmení měl by vybrat nějaké umělecké jméno. Něco jako Drew v X Factoru Us

228
Prochor
Reagovat

Ivanna se skvělá.

229
Pattrick
Reagovat

Fíííííha .. : ) tak to jsem nečekal !!!

230
mk
Reagovat

Ivanka všem vytřela zrak :P

231
libena
Reagovat

ivana je doooost dobrá…

232
Ája
Reagovat

pokud vím, tak Bagová Hnilicu nevyřadila, vyřadil ho eMDý nesmyslným výběrem dvojic

233
Ludvík
Reagovat

Na naše 2 země Ivana slušný výkon.

234
Honzad
Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=KCAJdq1UpK4
Mám mnohem oblíbenější verzi… (pochopitelně) :)

235
RAINMAN
Reagovat

Ivanna byla výborná!

236
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

To bylo to nej, co jsme zatím ve všech dílech slyšeli… Ten vnitřní náboj… WOW… Famózní…

237
kanárek
Reagovat

Slyším pouze Whitney…. :-)…

238
libena
Reagovat

232 – naprostý souhlas!

239
Anta
Reagovat

výkon slušný, ale je mi stále nesympatická

240
VLT
Reagovat

Jak se mi posledně nelíbila, tak teď byla skvělá. Jen ten slintající MD s rozzářenýma očičkama to trochu pokazil.

241
Nofux
Reagovat

Ivanna dneska jednoznačně nejlepší. Bohužel pro ní mám v hlavě furt různá jiná provodení z jiných soutěží (třeba skvělá Jessica Sanchez z letošního American Idolu http://www.youtube.com/watch?v=kPX-H3KGjJI&ob=av3e ) …ale i tak, dost slušnej výkon :) …

242
jonatána
Reagovat

Tině to dneska nesmírně sluší! teď nehodnotím zpěv, jen vzhled: Albětě to opravdu seklo :-). A jak mi přišla Ivanna Bagová tuctová a nezajímvaá, teď se mi moc líbí, ty kratší vlasy jí sluší a zpívá krásně. Alespoň mi se to líbí. A ten vůl s modrými brýlemi (omlouvám se všem, kteří mají rádi Rytmuse) – škoda slov.
Jsem zvědavá,jestli ten comment odešlu, pořád mi to hlásí, že odesílám moc rychle a to i tehdy, když jsem psala poprvé :-(.

243
Ludvík
Reagovat

234 jo, ta byla super. Ale tak X Factor no… celekem se mi libila i verze Nicole Scherzigner…:-D

244
pimpa
Reagovat

Když já ty cajdáky prostě nemusím. Na mě to bylo klasicky americky kýčovité. A souhlasím výjimečně s Rytmusem, že Ivana vypadá jak stará mladá.

245
libena
Reagovat

241 – njn, jessica to nebyla, ale jak píše 233, tak jsme v hlasu československa…

246
Pattrick
Reagovat

Sanchez si to v Idolu slabě dala :)

247
mila
Reagovat

tak trebaze mi Ivanna porad sympaticka neni, zazpivala to paradne, to musim uznat a ze se mohla na tehle pisnicce poradne vysekat..

248
Ludmila
Reagovat

Ivana se mi taky původně nelíbila, nový účes jí fakt pomohl, je to teď čupr holka, no mám s ní problém, vyřadila pro mě top 1 Hnilicu, ale musím uznat, dala to dnes dobře

249
yeey
Reagovat

tak jak sem predpokladal – Ivanna byla senzacni, uzasna!! Rejaplove se najdou vzdycky, tohle bylo ale uzasny, mozna mi prislo ze v tom druhym napalenym byla v nekterejch tonech mimo, treba kecam, ale jinak hustyy

250
Nofux
Reagovat

245 – Jn nebyla, ale i tak Ivanna fakt výborná dneska. Čekal jsem že to zprzní a nestalo se, jsem překvapenej :)) ..

251
Prochor
Reagovat

Ivanna potvrdila pozici leadera skupiny MD. Ale že místo Pažoutové tam měl být Hnilica o tom není žádná.

252
pimpa
Reagovat

251 Když on by Hnilica Ivanku zastínil a to MD nechce…

253
Anta
Reagovat

252 no právě

254
alena
Reagovat

Zazpívala to dobře, ale ji krajně nesympatická, takže i kdyby nakrásně zazpívala, tak u mně neuspěla.

255
Fialka09
Reagovat

Uff, tak David to dal skvěle, to se mi ulevilo :-) A Ivanna byla skvělá, vůbec tu holku nemusím, ale dala to dneska parádně!!! U Dary jsem zvědavá asi nejvíc na Zuzku.

256
mk
Reagovat

Darinka je falešná až hrůza…

257
bonbon
Reagovat

co to má dara za „nasrávačky“????

258
Ludvík
Reagovat

Tým Dary vypadá silně, až Biska

259
mk
Reagovat

A ostatní s ní mohou směle soupeřit…

260
Pattrick
Reagovat

Tvl, to je hrozný :/ Už se těším na toho ufonka, to asi bude něco..

261
milo
Reagovat

Miloš vypadá, jako kdyby utekl od Jonas Brothers…

262
zuzana
Reagovat

to bolo otrasne

263
RAINMAN
Reagovat

Nejfalešnější byla Dara Rolins! HA! HA! A samozřejmě Bisek. Nejlepší byla ta v růžovém.

264
mila
Reagovat

ted uz je snad vsem jasne, ze z Davidova tymu do grandfinale pujde Ivanna. MD to zaridi… ale pokud bude dal zpivat tak, jak to dala dnes, tak snad ani nebudu proti

265
Ludvík
Reagovat

Dominika super.

266
zuzana
Reagovat

dominika je dobrá

267
mk
Reagovat

Dominika mi přišla nějaká přidušená, chtělo to imho víc zařvat…

268
milo
Reagovat

Domča se mi fakt líbí, jak zpívá. Po soubojích bych to do ní neřekl…

269
Anta
Reagovat

Dominika se mi líbila i v té společné juchajdě

270
dolores
Reagovat

Petr
prilis rychle, disco aranz, hrdelny styl, rezavo-mecive – nieco ako pan kouc, hudba mi miestami prisla silnejsia ako hlas, pri tej piesni mi chybal na tvari usmev a uvolnenost, nadhlad, lebo tam patri. Petr sa tvaril proste tragicky. Ale ak mu islo zaspievat to inak ako Gott, tak to sa mu dokonale podarilo. pre mna o mnoho lepsi bol Chodur

Katka
nemam nejake vazne vyhrady, ale nenadchlo ma to. suhlasim s Rytmusom, ze tie nohy boli akoby som to povedala …..neokrochane

Brunno
konecne vykon priblizujuci sa k profi vystupeniu. intonacne isty, hlasovo dost na moje prekvapenie zaujimavy, trochu lezerne slohy, chcelo to este viac precitit, ale refreny vyborne

Alzbeta
asi uz mame vypadavajucu. slabe, falosne, v slohach pod tonom. posobilo to na mna ako dovolenkove karaoke este k tomu stremovane. ako plus hodnotim outfit!

David W.
Dobry chraplak, sice ho tlacil az do deathmetalovej polohy, ale nestracal sa, naopak vyznelo to dost presvedcivo. ocividne tam mal zapnute echa. vyzor, v porovnani k tej piesni vyznel trochu komicky, suhlasim, ze ten uces by si mohol aj nejako zmenit, ale inak je to sympatak

Ivanna
zaciatok vyborny, niektore nastupy trochu divne, ale nie zle. celkove to ale dala nad moje ocakavania. tu piesen naozaj sprznili snad vsetky damy z talentoviek u nas, co ju kedy spievali. Ivanna z toho vysla najlepsie. ale pan Rytmus, ak dovolis, bravurne to nebolo. minimalne, co mi tam chybalo, bolo mrazenie. ale zas suhlas s Rytmusom, ze posobi ako teta, alebo na mna posobi ako ruska matrioska :D, ale je to dobra spevacka, rozhodne nie je horsia ako Hnilica

trochu ma stekli pomyslenie nato, ze Ivanna sa ocitne s mojou Ankou v grandfinale… :DD

271
RAINMAN
Reagovat

Dominika byla velmi dobrá. Ale mohla to dát ještě líp (co se frázování týče).

272
Ája
Reagovat

zdá se to jenom mně nebo se Dařin způsob vyjadřování blíží tomu Patrikovu?

273
Beruška bez teček
Reagovat

Od MD se mně dneska líbil jen David a Ivanna, ale alespoň něco po tom šíleném začátku. S Ivannou mám podobný problém jako ostatní, není mně sympatická, ale myslím si, že je to dané tím ruským kukučem a vkusem (dneska jí to ale seklo:-), třebas je úplně v pohodě. Jinak ač jí nemusím musím se jí zastat, ona Hnilicu nevyřadila, toho vyředil MD. A nejsem si vůbec jistá jestli by byl Hnilica stabilně tak skvělej jak se tu všichni tváří. Daleko víc mně chybí Arpád.

274
zuzana
Reagovat

aj Miloš može byť má pekný hlas

275
jonatána
Reagovat

Dominiku jsem neslyšela, ale jak se všichni rozplývali, asi to dala dobř. Miloš mě nebavil. Jak se mi dříve líbil, teď mě nebrala. ale já su hluchá a dobrovolně se k tomu hlásím :-).

276
Nofux
Reagovat

Miloš slušnej. Nemyslel jsem si, že by se k němu tahle písnička hodila ale dal to dobře. A strašně se mi prostě líbí ta jeho barva hlasu…

277
RAINMAN
Reagovat

Miloš byl dobrej. Jeho hlas se mi ale nelíbí, frázování také ne. A jak umí vyzpívat výšky, nevím… protože těm se vyhýbal.

278
Ludmila
Reagovat

Dominika se mi líbila dřív i dnes je fakt výborná, Miloš, tak to je srdeční záležitost, kudrnaté kluky miluji a tuhle písničku taky, takže na výhru to nevidím, ale budu ráda když ho uvidím příště

279
dolores
Reagovat

Dominka
bolo to fajn, ale mala aj slabe miesta. niekde to bolo ale tak dobre, ze som spozornela. ma v hlase nejaky x-faktor, co sa mi lubi. celkovo to bol lepsi priemer dnes

Milos
oh my .. co mu to porobili s vlasmi? pre mna prilis naskrobeny uces .(
prilis maznave frazovanie na zaciatku, refreny lepsie, niekdy ako by mu dochazdal dych, niekedy si zase moje ucho uzilo. ale aj oko :) podiove stvarnenie ok, a pekne sa pri tom tvaril. na obraze to tak vyzeralo. mozno v reale posobil utiahnuto, neviem, ale myslim, ze kamera ho miluje. Rytmus nech si to tiez pozrie potom na bedni a porovna. iste je jedno, Milos na grandfinale nema

280
Prochor
Reagovat

Demská je špatná jako Poulíčková. Taky jí není slyšet v hloubkách.

281
dolores
Reagovat

z mojho zenskeho pohladu je Katka ocarujuco pekna baba- jej hlas je slabsi na ten song, malo naliehavy, vokalisti silnejsi ako ona, co zvukar ? alebo jej odisiel hlas?

282
Scalex
Reagovat

RAINMAN: Milošovy výšky, které zpíval v duelu s Adamem, ti přišly málo vysoké? Jestli někdo prokázal, že mu výšky opravdu jdou, tak je to Miloš. Takže dneska už je vůbec dávat nemusel.

283
RAINMAN
Reagovat

Katarína začala pod tónem. Pak už jenom neskutečně falešně! A sboristky ji přezpívaly. Nejhorší výkon dne!

284
Anta
Reagovat

280 nesouhlasím, Markéta je o dvě třídy lepší

jinak toto je druhá Pažoutová, takže průšvih

285
Ludmila
Reagovat

Katarina pěkná holka, ale nic moc, vokalistky byly tentokrát lepší

286
Ne, ne a ne
Reagovat

Scalex: Lol, jednou dal výšky, takže je už dávat nemusí? Co to je za názory? Jeho projev byl dneska docela ucházející, ale ty výšky, která tam dává Adam Levine, opravdu chyběly!!

287
Fialka09
Reagovat

Tak od Dary mi zatím nejlepší přišla Dominika, i když ani z té jsem si nějak nesedla na zadek. Miloš – neurazilo, nenadchlo. A Katka – vidím to na žhavou adeptku na výhazov. Slabota.

288
dolores
Reagovat

Katka vyzera byt so svojim fiaskom celkom vyrovnana

289
milo
Reagovat

Katarina je fakt taková nemastná neslaná, od Dary zatím nejslabší, vidím to na roztřel. Spíš ji zazdil výběr…

290
zuzana
Reagovat

tie oesnicky sa im absolutne nehodia, dara je jednoznačne najslabší kouč….

291
Prochor
Reagovat

Tohle zpívala dobře Sára Milfajtová v superstar.

292
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Strašně nudná a obecně neznámá píseň…

293
Fialka09
Reagovat

Tak Zuzka super, i když je fakt, že já mám tuhle písničku hodně spojenou se Sárou Milfajtovou, a její provedení se mi přece jen líbilo kapku víc.

294
Nofux
Reagovat

Zuzana výborná… skvělý soulový cítění, zajímavej hlas.

292 – Neznámá??? Prosimtě…

295
zuzana
Reagovat

zuzane sa k jej nádhernej farbe hlasu nehodi ale dala to dobre….mam normálne pocit, že dara má viac šťastis ako rotumu, má tam dve naozaj dobre baby a Miloša :-)

296
milo
Reagovat

Zuzka vůbec nebyla špatná, vzpomněl jsem si na Sáru Milfajtovou z loňska, tenkrát mi bylo líto, že nepostoupila.

297
RAINMAN
Reagovat

Zuzana byla falešná… ale míň než v medailonku. Měla i pěkné pasáže, to musím uznat.

298
Honzad
Reagovat

„Pozdravujem Libora Boučka…!“ Bod pro Tinu :D

299
Ludmila
Reagovat

tohle nebylo špatné, ale je pravda že v původně mě tahle holka dostala víc, ale jo má pěkný hlas

300
libena
Reagovat

zuzka skvělá

301
RAINMAN
Reagovat

286 – Děkuju!

302
Pattrick
Reagovat

Rainmana takhle rozumět hudbě naučila paní Nora?

303
dolores
Reagovat

Zuzka
prilis sa snazila. akoby neharmonizovala s kapelou zo zaciatku, ale je to dost narocny song, a napkon to ustala. dala to na moj vkus ok, ale cakala som od nej viac. teda urcite viac citu.
mam pocit, ze zo Sary som bola viac nadsena. rozhodne som na nu Zuzu zvedava dalej.

304
Anta
Reagovat

Rainman je učitelka zpěvu, jestli vám tedy někomu od SS náhodou chyběla.

305
Scalex
Reagovat

286: no Rainmanova kritika vyznívala ve smyslu, že vůbec nevíme, jestli je Miloš schopen vyzpívat výšky. A v té soubojovce byly vyšší výšky, než jaké zpívá Levine v této písničce. Jinak já tuhle písničku nemůžu vystát a může za to X Factor a skupina Za pět dvanáct. Pamětníci vědí, co to bylo za cirkus. 8^)

306
RAINMAN
Reagovat

305 – Já už si bohužel nepamatuju, kdo co zpíval. Já tímto pořadem nežiju. ;-)

307
yeey
Reagovat

305 Scalex – ano z toho mi bylo skutecne na zvraceni, stejne jako z jejich Lady Karneval (no od Petra to o moc min estradneji nevyznelo podle me, ale ono se to jinak snad ani zazpivat neda, protoze ta pisnicka JE estrada uz sama o sobe!)

308
Ája
Reagovat

307 – upřímně…všechno od nich byla „pecka“ :-/

309
dolores
Reagovat

mne Rainman nevadi, ani XMAN. vyjadruju len svoje nazory, pocity, sklamania a obcas mi pridu zabavni:) kazdy mame nejake dojmy. mozeme sa s nimi stotoznit alebo nie. co je dolezite, tito diskuteri nekritizuju ostatnych diskuterov, ale len sutaziacich alebo a mylim? vseobecne mam rada diskusiu ak je ohniva, pokial nesklzava do nechutnosti

310
Nofux
Reagovat

308 – Nad horú svítá dali celkem ok :) ale to je asi tak jediný :D

311
Pattrick
Reagovat

On byl s Rytmusem a Darou u moře = )

312
jonatána
Reagovat

Bože, to neskutečné stvoření jménem David Bisek nemůžu vystát, brrr.

313
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Neotírejte se o Za 5 12… Bísek je falešný a vůbec je to děsné…

314
mk
Reagovat

Bisek, to je matriál… děs běs

315
milo
Reagovat

tak měním názor, místo Kataríny by měl letět Bísek, už včera bylo pozdě… Na Katku se aspoň dobře dívá a může ještě zaujmout…

316
libena
Reagovat

mám děsný problém tohle přečkat kvůli poslední soutěžící…

317
zuzana
Reagovat

des…..to ako sa toto mohlo dostat až sem? že hlas…to je hveudná rota

318
Nofux
Reagovat

Bísek brrr…nepochopim co dělá v live shows. Měl by letět. Bohužel si ho tam Dara asi nechá…

319
T.
Reagovat

ježiš, voskáč zase perlil.

320
Ludvík
Reagovat

Bisek to je DĚS na entou :-D

321
Anta
Reagovat

Bisek ven, myslím že skoro všichni byli lepší než on.

322
jonatána
Reagovat

Tak je to definitivně jasné: Dara se na „stará“ kolena zbláznila. wow

323
pimpa
Reagovat

Tak jsme asi všichni hluší…Porota nadšená, mně to připadalo jak spodní patra hvězdné pěchoty.. Ten hoch je prostě strašnej.

324
Fialka09
Reagovat

Ježkovy zraky, při pohledu na Biskuv zubatý úsměv jsem si mimoděk vzpomněla na Puskeilera!:-))

325
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Mareš dneska ve velké formě….

326
Pattrick
Reagovat

a já myslel že to je leukemik a on se holí ..

327
PCone
Reagovat

Ad Bisek, asi mi kabelovka pustila po dratech neco jineho, nez videli porotci … Podle me jednoznacne nejhorsi vystoupeni vecera.

328
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

David W. – nepovedená imitace, děs, propadák. Velké překvapení je kudrnáč Miloš, převedl, že i sračku lze přetavit v poslouchatelný kus. Jinak za zmínku stojí určitě Kateřina, provokativní, zajímavá, hvězda.

329
RAINMAN
Reagovat

David začal překvapivě dobře. V refrénech ho ale neslyším. Mírně pod tónem. Falešnej jen občas. Rytmicky samozřejmě slabej. Přesto šlo o jeho nejlepší výkon v této soutěži. Tragéd.

330
dolores
Reagovat

David B.
uvodna sloha mi prisla ako z detskej besiedky. refren trochu lepsi, ale celkovo u mna bieda. mne sa na neho nepozera dobre na rozdiel od Vojtka. ma stigro, ze henta Katka bola tak slaba, inak by siel von. darin tim zatial najslabsi. a celkovo dara mi pride ako biedna korepetitorka (uvodna spolocna piesen prepadak)
zachrani to aspon Simona ?

331
Prochor
Reagovat

Simona- tak dlouhý nohy se jen tak nevidí :-))

332
yeey
Reagovat

boze mne je z toho Davida fyzicky nedobre … :/ daleko vic bych to pral Katce, aby postoupila, ale mysim, ze uz je u Dary rozhodnuto…

333
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

Škoda zas obecně totálněneznámé píásně, super outfit, vypadá velmi žensky a sexy…

334
Prochor
Reagovat

Nějak mi to připomíná styl Eurovision Song Contest.

335
Pattrick
Reagovat

Ehm.. půlka písničky jenom hudba, druhá část pořád refrén :D trapné docela

336
libena
Reagovat

porvala se s tím holka statečně, ale rihannu zazpívá málokdo…

337
mk
Reagovat

Podivný umečený hlas, místy falešné, nezáživná monotónní písníčka… nelíbí. Ale kapela to dala dobře

338
zuzana
Reagovat

rozpacite, ale zaujimavý hlas, ked popracuje aj by z nej mohlo nieco byt…rytmus…no, torchu mimo

339
RAINMAN
Reagovat

Simona je falešná. Hlasový fond nic moc. Malinko to popletla. Strašná nuda!

340
Nofux
Reagovat

Simona nic moc. We Found Love je dobrej párty hit, ale na zpívání v pěvecké soutěži naprosto nevhodná písnička, pokud si to soutěžící neupraví třeba do nějaké akustičtější verze…

341
kanárek
Reagovat

děvče vypadalo o 15 let starší.

342
pimpa
Reagovat

333 Souhlas, ta píseň byla hrozná! Nešlo na tom nic předvést, pořád to samé dokola, jestli tu někdo vyčítal Chrenkovi, že měl odrhovačku, tak co bylo tohle???
Navíc chudáka holku zmalovali jak do Perlovky…

343
Honzad
Reagovat

331: a já první četl NOTY :D

344
RAINMAN
Reagovat

Narážka Pepy na Davida, že není profík…

345
pimpa
Reagovat

343 No jo, tam jsou dlouhý noty, nemůže tam zpívat „kůůůs chlééébáááá“… :-)))

346
milo
Reagovat

čekal jsem tu akustickou verzi, která by byla určitě vhodnější pro tuto profláklou písničku. Takto to byl těžký průměr a Rihanně se ani nepřiblížila…

347
JUDr. Marek Kalina
Reagovat

342 – mně se její look líbil, vypadala žensky a hodně sexy, ne jak pitomá holčička, ale je lolitní sexica… :-)

348
Ne, ne a ne
Reagovat

No tak z Darina týmu vítěz z největší pravděpodobností nevzejde. Celkově poměrně slabý výkon. Nevím, co všichni vidí na Simoně. Pro mě je to jen zmalovaná šestnáctka s nepříjemným ječákem.

349
dolores
Reagovat

Simona
tak nezachranila to. trochu jednotvarny song, nie zle zaspievany, no nebolo tam co ukazat. mala tam predcasny nastup a potom sa akoby stratila, ale nie az tak, zeby ma to rozrusilo tak ako porotu.

350
Ája
Reagovat

nedá mi to, ale musím zmínit jednu věc…nelíbilo se mi, jak David zkritizoval svoji soutěžící, ano, její výkon nebyl nej, ale myslím, že kritika od ostatních stačí a on jako kouč by se měl dokázat za nic postavit a podpořit jí, nevím, jestli se to děje i u ostatních koučů, všimla jsem si toho jen u Davida

351
zuzana
Reagovat

no kazdopadne 100x lepsie ako Bisek ona má aspon potenciál na rozdiel od neho, on nema absolutne nič ani len týoek pre sowbiznire mna nie je

352
kanárek
Reagovat

347- Proč pitomá holčička? Stačilo by ubrat polovinu stínů a bylo by to v poho.. takhle to bylo staromladé škrablovité.
Ale jinak teda vypadají povětšinou super.

353
Ne, ne a ne
Reagovat

Nofux: Mohla zkusit akustickou verzi http://www.youtube.com/watch?v=_X4pwCs28a0

354
Prochor
Reagovat

Kdo je nej z Darinina týmu ? Ale asi je to jedno protože výherce mezi nima asi nebude.

355
Nofux
Reagovat

353 – Jo no, jak jsem psal, akustická verze by byla mnohem lepší a daleko lépe by vyniknul ten její hlas. Ale buď to nechtěla a nebo se to nehodilo produkci, která tam přece potřebuje nastrkat všechny možný tanečníky apod..

356
dolores
Reagovat

najlespi kouc je jednoznacne Vojtek. k svojim, aj ked to zmrvili bol zlaty a odporucil im bavit sa a nemysliet na vykon. je prijemny aj k sutaziacim od inych koucov, aj kritiku vie podat tak, aby neranil.
no neviem, co sa od koucov vseobecne ocakava, ci to ma byt drsnejsie? kvoli zvyseniu sledovanosti?

357
Prochor
Reagovat

Můj tip na vítěze zůstává Anička. I když Ivanna je podle mně taky super. Ale Anička je největší objev a hvězda.

358
dolores
Reagovat

353 – no ak by to Simona dala takto, Dara by si tam sadla na holu rit :D

359
Ne, ne a ne
Reagovat

nofux: Všechny písničky s tanečníky se moc nevydařily. Má to být hlavně o zpěvu a ten tanec ho zbytečně brzdí. Jinak tento rok ze zpěveckých soutěží se mi nejvíc líbí Juliet Simms http://www.youtube.com/watch?v=BT8QpLBjJt4 .

360
dolores
Reagovat

357 – moja rec

361
Scalex
Reagovat

Tak to se, Kalino, omlouvám, protože o Za 5 12 se otřu i v zítřejším článku, a to docela nevybíravě. 8^)

362
yeey
Reagovat

356 nahodou ty stery co hazel Habera vzdycky, to byla vzdycky mega-prdel a chybi mi to, i odbornost jeho hodnoceni mi tam dost schazi…. navic snad kdyz du pevecky show, musim s nakou kritikou pocitat (i kdyz mozna ne od vlastniho kouce)

363
yeey
Reagovat

361 DO NICH!!!! :D:D nikdy neni dost kritiky na Za 5 dvanact :D:D

364
Ne, ne a ne
Reagovat

Ivanna má dobrou techniku jako zpěvačka, ale Anička je daleko srdcovější muzikantka. A o to spojení s posluchači, předávání emocí právě jde.

365
Prochor
Reagovat

Jak to bude příště. Mareš se zase vykecal ale přitom nic nevíme. Budou tam týmy křížem? Nebo jak?

366
Ája
Reagovat

362 – to jo, ať je kritizují, pokud je to oprávněně, ale vlastní kouč by podle mě neměl, vždyť koučové to s nimi nacvičují a kolikrát jim i písničku vybírají a koneckonců byli to kouči, kdo si soutěžící vybrali mezi ostatními, tak by se za ně měli dokázat postavit

367
Nofux
Reagovat

365 – Měly by bejt zas týmy Rytmuse a Michala…a takhle až do top 12, kde už budou zpívat všechny týmy pohromadě

368
RAINMAN
Reagovat

337 – ;-)

369
Nofux
Reagovat

366 – Nějakým způsobem by se za své soutěžící měli, ale zase ne tak jako třeba v X Factoru že někdo zazpívá fakt příšerně a jeho kouč i přesto vychvílí až do nebes…

370
milo
Reagovat

367 – Rytmuse a Michala? Vojtkovci nebudou??

371
yeey
Reagovat

poradicko po dnesku

1) Ivanna – super super super super(4x)
2) David W – super super super (3x :D)
3) Dominika – prekvapila, prekvapila
4) Miloš – jo z toho neco bude, jen mozna dat nakou rockovou pisnicku spis
5) Zuzana – neni to muj styl, ale holt umi
6) Bruno – to se priznavam, tomu nak fandit nedokazu :-)
7), 8) obe Katky – nezaujalo, ale aspon to nezkazily
9) Simona – otravna kolovratkova pisnicka, a jeste se v tom ztratila (hlavne ze Michal na jednoduchy pisnicce vypadl, ale tady to MD zapomene zminit)
10) Petr – boze proc Lady Karneval, proste estrada a kabaret at to zpiva, kdo to zpiva, k Petrovi to ani vubec nesedi… ach jo..
11) Alzbeta – smula no, Pink mam rad, v jejim podani ani ne
12) David Bisek – z tech jeho cukrbliku me berou krece v lejtkach, z jeho zpevu krece v zaludku…. no comment :-)

372
dolores
Reagovat

362 – Haberova odbornost sa imho zacinala a koncila na kastingoch a mozno v divadle. vo finale bol subjektivny ako kazdy.
jeho niekedy sokujuce hodnotenia na superstar boli potrebne, on to mal asi aj v zmluve, ze by mal byt kat. ako je to tu v Hlase netusim. mne osobne nevadi, ked su porotcovia k sutaziacim slusni a kritizuju len interpretacne chyby a nevrtaju az do jadra osobnosti, neponizuju. ale chapem, ze slusny styl nepritahuje divakov. je to ako bulvar, cim vacsi sok, humus, ponizenie, nestastie, tym vacsia citanost. to je dnesna realita. a tak je to aj v TV RS

373
Nofux
Reagovat

370 – Sry, překlep :) myslel jsem Rytmuse a Pepy :)

374
yeey
Reagovat

372 – ja s Haberou v naprosty vetsine pripadu souhlasil, a kdyz nekoho odstrelil, tak pravem… samozrejme nikdy se subjektivite neubranis, ale u Habery mi teda prislo, ze ji potlacoval nejlepe

375
robin1
Reagovat

Otázka pre RAINMANA:
Mohol by si mi, prosím ťa vysvetliť, aký je rozdiel medzi tým, keď je interpret pod (nad) tónom a keď je falošný?

376
K.
Reagovat

Petr – ničím mi to nevadilo, dokonce i ten pódiový projev mi přišel lepší než v minulých kolech. Nic, co bych chtěla slyšet znovu, ale celkem dobré.

Katka – první půlka (I will survive) se mi docela líbila, v druhé nestíhala a výkon šel výrazně dolů.

Brunno – to se mi nějak nelíbilo, nevím přesně proč, ale vůbec jsem se na to nechytla.

Alžběta – buď má na tu píseň slabý hlas nebo to bylo blbě nazvučené. Tak jako tak byly zejména sloky málo průrazné, refrény o něco lepší, ale koncová pasáž mi přišla falešně.

David – tak tohle vůbec nevím, jak hodnotit. Ten řvavý zpěv mi přišel legrační.

Ivanna – píseň ani způsob zpěvu není úplně můj šálek, ale určitě nejlepší vystoupení eMDýho týmu. Po technické stránce moc dobrá práce, akorát se mě to z důvodů výše vnitřně nedotklo.

377
Nofux
Reagovat

Moje top 5 dneska vypadá takhle:
1) Ivanna – moc jí nemusim, ale dneska to dala s přehledem nejlíp
2) Zuzana
3) Miloš
4) Dominika
5) David W

Všichni ostatní byli pro mě daleko za nima…

378
yeey
Reagovat

jinak mysim ze Survivor od Marty J v pondeli to byl teda hooooodne silnejsi cajik, nez od Katky…

379
yeey
Reagovat

377 Nofux – koukam ze TOP 5 mame upe stejnou, jen prehazenou trosku…a presne to sem si taky rikal, ze po nich je veeelka mezera :-)

380
K.
Reagovat

Koukám na společnou píseň Dařina týmu a ježiši kriste co to udělali Milošovi s vlasama?

381
Ája
Reagovat

377, 379 – mám to stejně, jen jsem nad pořadím top 5 nepřemýšlela :-)

382
sali
Reagovat

1. Aj vam to tak príde,že minulotýždňové kolo bolo celkovo oveľa kvalitnejšie a zaujímavejšie?
2. Tak ako mi Ivanna bola doteraz nesympatická až slizká, tak pre mňa dnes parádne všetkým vytrela zadky. Prekvapilamaviac ako minule Barbora. Slizká mi ale ostala naďalej.
3. Najviac som sa bál o Zuzku, ale príjemne prekvapila.
4. Bisek do hnojisek!!! Viem, že pôjde von Katka, lebo Dara a produkcia. On tam skrátka musí s princípu ostať dovtedy, kým bude dostatočne nám neznesiteľný a pišťuchám kakauko.
5. MD zase ukázal, aký je skvelý gauč. Podrží „každého“.
6. Rytmus ukázal, ako sa mu nedarí byť hnusným porotcom.
7. DJ, som zvedavý, čozajtra poviešna Simonu. Imho dramaturgia sa oproti minulajšku pomýlila. Holt, nie je 16 ako 16.

383
Fialka09
Reagovat

365 – Prochore, já myslím, že příští kolo bude ještě stejné jako tohle, vzhledem k počtu soutěžících. Jenom netuším, jak to od příště bude ohledně vypadávání – postoupí od diváků zase dva a kouč si už na postup vybere jen jednoho, nebo to bude naopak? Protože logicky dva musí zůstat do rozstřelu.

384
Nofux
Reagovat

379 – Taky jsme koukal že to máme podobně :)
Musim říct, že Rytmusovci a Vojtkovci pro mě byli minule daleko lepší…

385
yeey
Reagovat

381 wau to sme 3, to uz je na zalozeni nakyho klubu :D

386
sali
Reagovat

Moje TOP 5:
1. Ivanna
2. Dominika
3. Zuzana
4. David W. (prekvapivo)
5. Niečo medzi Brunom a Milošom

387
Ája
Reagovat

385 – koukám, že s klubem nedáš pokoj, dokud nějaký nevznikne :-D
jak už jsem jednou psala, zatím jsem v klubu Vojtka ;-)

388
dolores
Reagovat

374 – aj Habera ponizoval, alebo naopak precenoval a aj tym ublizoval. pokial si pozeral len CSS, tak tu uz bol slusnejsi ako v SHS. v poslednej dvojke sa imho normalne krotil. mozno aj preto, lebo si uvedomil, ze nim protezovani sutaziaci z SHS v reali neuspeli.(okrem Cmorika)
on mal tu schopnost prezentovat svoj subjektivny nazor tak, ze posobil na vacsinu ako neomylny porotca. a jeho nazor vyznieval skoro vzdy ako ten jediny spravny. to ale bola jeho sikovnost takto to podat, mal talent tvarit sa megamudro a so stipkou arogancie a povysenectva to fungovalo.

389
yeey
Reagovat

384 tak tak souhlas, urcite byli lepsi tymy minulej tejden… obzvlast MD tym-ty prvni ctyri kousky dneska byly nic moc… ale David a Ivanna me dostali… od Dary me trojice Dominika, Miloš, Zuzana sice dostala min, ale super… celkove mam porad nejradsi tym Pepy Vojtka!

390
Jackolo
Reagovat

Rekapitulace i s tipy na postup:

hlasceskoslovenska.net/clanek/119-hlas_ceskoslovenska_11_dil_staci_trocha_rumu_a_hlas_vas_hned_bavi

391
yeey
Reagovat

388 no me teda ve druhy ČS Superstar rozhodne neprisel, ze by se krotil.. naopak byl pekne otravenej a byl podle me o dost tvrdsi nez v ty prvni… a mysim, ze neco o naky moudrosti, aroganci apod je spis tvuj pocit, protoze si s nim treba nesouhlasila…

392
Martin
Reagovat

Tady se teda sešla sebranka.

Učitelka zpěvu Rainman – labilní úchyl, který používá pojmy intonace, rytmus, frázování stále dokola, aniž by věděl, co vůbec znamenají.

Judr. Kalina – který považuje písničku We found love za totálně neznámou, přitom vedla několik týdnů po sobě veškeré prodeje na itunes a americký Billboard.

Chce se mi z toho blít.

393
sali
Reagovat

Zajtrajšie vyraďovanie bude nuda. Najväčšia tragédia: Bisek postupuje.

394
yeey
Reagovat

koukam na ty lajky na Facebooku
1. Ivanna 600
2. David W 130

hustej rozdil

395
yeey
Reagovat

393 mysim, ze se ani nemusi hlasovat, Dara i MD sou rozhodnuti uz ted, takze netreba posilat hlasy… pochybuju, ze by se Katka Demska nebo Alzbeta dostaly na prvni dve mista

396
dolores
Reagovat

391 – pozri sa yeey, nie je to o tom. ja som casto nesuhlasila ani s Lacom Lucenicom, alebo s Hejmom, (s Haberom som suhlasila dokonca viac ako s Hejmom) , ale boli to pohodaci a neprisli mi arogantni ako Habera. mozno tebe pripadal ok preto, ze si sa casto trafial do jeho vkusu a tiez si to tak citil ako on :) poviem ti otvorene, som rada, ze na neho konecne nemusim pozerat a pocuvat ho :D

397
yeey
Reagovat

396 – no tak vkus, ten mame s Haberou, pravda, podobnej – DOBREJ! :-) proto s nim souhlasim :DD

398
Fialka09
Reagovat

392 – Hele nezlob se, ale pokud ti ta „sebranka“ tolik vadí, není nic jednoduššího, než si najít nějakou jinou diskuzi. Judr i Rainman jsou tady doma, a my ostatní jsme už na jejich, i když někdy trochu svérázné názory, zvyklí. Takže by možná bylo fajn přestat se do nich navážet a jejich příspěvků si buď nevšímat, nebo prostě jít diskutovat někam jinam.

399
K.
Reagovat

Dominika – další věc, na kterou jsem se vnitřně nechytla, i když se nedá říct, že by to bylo špatné. Připomnělo mi to sloky v její Pink, takové nějaké přibržděné či co. Čekala jsem to od ní asi i lepší.

Miloš – ach jo, takovej krásnej kluk a oni z něj udělaj slizmetrouše. A já se tak těšila, že bude na koho koukat. Výkon: ze židle mě nezvedl, ale solidní.

Katka – sboristi v refrénech některé přeřvávali tak, že skoro nebyli slyšet, Katka nebyla slyšet vůbec. Jinak úplný začátek se mi docela líbil, zbytek byl pro moje ucho utrápený.

Zuzana – to je prostě krásný hlas a v téhle písni to vyniklo! Celkově mám ale bohužel výhrady. Ačkoli si nemyslím, že by to Sára dala v SS nějak mimořádně skvěle, tak to její křehké podání mě oslovilo mnohem víc než Zuzčino. Zuzka to sice dokázala rozbalit tam, kde Sáře došly síly, ale hrozně mi vadila aranž a velmi mě rušil Zuzčin pódiový projev – ty pohyby a máchání rukou byly strašně nepříjemné. Nějak jsem si skoro jistá, že v tomto smyslu obdržela „dobré“ rady shůry, ladilo by mi to s Milošovým účesem a ten se pro něj jistě sám nerozhodl.

David – jeho problém je v tom, že má pro mě naprosto nesnesitelnou barvu hlasu, jinak nebyl tak špatnej, měl tam i docela dobrý místa. Akorát teda to I just can’t stop bylo děsný.

Simona – jak jsem predikovala, na tomhle neměla co předvést, navíc má opravdu dost nepříjemnou barvu hlasu.

400
dolores
Reagovat

392 – pozor, JUDr. Kalina reprezentuje urcitu nazorovu skupinu divakov, ktora realne existuje. treba mu dat sancu vyjadrit sa. tiez poznam ludi zo svojho okolia, co nepoznaju sucasne hity

sali mas, pravdu, zajtra presne vieme, kto vypadne. len ma trochu zaujima, ci Dara prida do rozstrelu ku Katke Biseka alebo Simonu. MD k Alzbete prida bud Katku alebo aj Petra

401
sali
Reagovat

395 – Vravíš pravdu. SMS do koša.

Ešte mojetipy na pondelok:
– MD tím: diváci pošlú ďalej Ivannu a Davida, MD už dnes viac-menej povedal, koho neche. (A keby mohol, postaví proti nej v rozstrele hoci aj DW, len aby prišlo jeho slovám za dosť.)

– Dara: diváci budú chcieť Dominiku a Simonu, z rozstrelu Katarína – Zuzana vyjde víťazne Zuzka.

402
Paul
Reagovat

pro mne nejlepší Mikulcová…nezaujaly Pažoutová, hezká Katka a Simona….zbytek OK

403
yeey
Reagovat

398 ja si teda osobne na JUDra a RAINMANa asi nikdy nezvyknu… :D:D JUDr ma uplne zvracenej hudebni vkus (ale bez by to nebylo ono, to je pravda a zdravim :-) a RAINMAN ten mele uplne z cesty, coz mu Scalex jeste vzdy omlati o hlavu…. :-) kazdopadne, psat sem nikomu nikdo zakazovat nemuze, takze Martinuv prispevek mi taky pripada mimo, radsi by mohl sam necim prispet a ne jen kritizovat ostatni :D

404
dolores
Reagovat

397 – na krasu zien mate urcite spolocne s Palom ten najlepsi vkus !! :)))))))))

K. – slizometrous? trefne :D ja by som povedala, ze ho kruto zozenstili :D ale aj tak je to sympatak

405
K.
Reagovat

401 – Zuzana do rozstřelu? to snad fakt ne. viděla jsem jen vystoupení, jak na ní reagovali koučové?

406
K.
Reagovat

404 – mně to teda to jeho vystoupení totálně pokazilo, i když za to pochopitelně na 99 procent nemůže, ale fakt mě to votrávilo.

407
sali
Reagovat

400 – dolores: Héj, ako krásne sme sa netrafili. :-))

Myslím si, že Simonine nezvládnuté hormóny ešte neznamenajú, že si ju diváci nepretlačia. U Dary sú Zuzka a obzvlášť Katka najmenej výrazné typy. Zuzka spieva vynikajúco, ale je jej to prd platné, keď nevyzerá ako Bisek. (Fuj, to je prirovnanie, čo?)

408
yeey
Reagovat

404 dolores, mam pocit, jakobys na neco konkretniho narazela :DD

409
dolores
Reagovat

sali – divaci budu chciet Simonu? nemyslim si. skor Zuzanu. len aby to nebol Bisek, uff

410
sali
Reagovat

405 – Ja to Zuzke z duše neprajem, u mňa je v prvej trojke (za dnešok). Lenže čo vyplodí zlúčenina Darinho mozgu s produkčnou kapacitou Novy, bude tutovo iné než všetky predpoklady.

411
yeey
Reagovat

409 to ne, toho fakt vsichni nesnasej, i na tom fcb snad nema pozitivni ohlas pomalu,,, az je mi ho lito, nemysim si, ze je to nakej debil, asi je to milej kluk, ale zpiva i vypada otresne no…:/

412
yeey
Reagovat

410 vskutku smrtici kombinace :D

413
dolores
Reagovat

408 – tuho rozmyslam, zeby Daniela Pestova ? :)))))))))

414
Scalex
Reagovat

407 – nevypadat jako Bisek je snad pozitivum, ne? 8^)

415
sali
Reagovat

409 – Nuž… že by? Zdá sa, že zajtrajšok predsa len neumiera. Ale už nebude zaujímavý Bisek ale Simona – či postúpi priamoalebo nie. Tak-či-tak: dole ide Katka (chúďa: vokály dostali rozkaz spievať crescendo tutto grando vocale tyvole).

416
yeey
Reagovat

413 tak muze bejt :D ale vyjmenuju z fleku i hezci blondyny (pro me:D)

417
Nofux
Reagovat

Tak jsem projel facebook a sepsal počet „lajků“ :D Nemusí to nic znamenat, ale napovědět to může. První číslo je počet lajků u odkazu na video z jejich vystoupení a druhé je u fotky, kterou tam dávali přímo během jejich vystoupení.

Ivanna 666+769
Weingartner 134+331
Brunno 108+225
Pažoutová 32+215
Petráňová 65+186
Kutheil 78+137

Dominika 90+396
Zuzana 44+285
Simona 49+239
Miloš 68+205
Bísek 27+105
Katarína 12+71

418
dolores
Reagovat

sali, Zuzka je podla mna velmi pekna baba, ale som zena, a viem ze chlapi maju nejake ine kriteria :)))
ale myslim, ze Zuzke spravny vizazista este vytvori hviezdny look. a z biedneho Darinho timu patri k tomu lepsiemu, takze narod ju hadam podpori

419
pimpa
Reagovat

Tak, poté, co jsem vyslechla a zhlédla všechny soutěžící, mám dva favority, a to je Adam Koubek a Miloš. U mě prostě sympatie vždycky převládnou nad zpěvem, Bagová i Anča můžou zpívat líp než arizonská pěnice, a stejně mě to nezajímá a nebaví, protože mi je každá svým způsobem nějak protivná.
Vím, že ani jeden z těch kluků nevyhraje, ale to je mi fuk.

420
yeey
Reagovat

417 no Ivanna krute zabodovala…. me teda osobne prekvapila dost chladna reakce od koucu, hlavne Pepa (i Rytmus)

421
sali
Reagovat

417 – Bodaj by som sa u Zuzky mýlil. Rozstrel si naozaj nezaslúži.

422
yeey
Reagovat

419 nj kdyz ty si vzdycky vyberes toho nejvetsiho trageda (viz Martin Kurc), tak se nediv, ze nevyhrajou :-) … ted to nemysim vubec ve zlym na tebe ;-) a Milosovi taky fandim!

423
pimpa
Reagovat

422 Náááhodou…pak nastoupil náhradník Lukáš a vyhrál! :-)

424
Nofux
Reagovat

421 – No, rozstřel si určitě nezaslouží. Mám ale takovej pocit, že top 2 bude Dominika a Simona.

425
dolores
Reagovat

417 – to som si vydychla, myslela som, ze Bisek ma vacsiu podporu, aspon podla nejakej ankety co tu niekto hodil, bol na cele. v tomto kole ale este nevypadne. zostane tercom virtualnych utokov aj nadalej, chudak :D

426
Belisana
Reagovat

tak nevim O_O jsem jedina, kdo nejasa z Ivanny? Nebylo to zle, asi z tech, co se u nas o tuhle pisen pokouseli, nejlepsi, ale nejak to po mne klouze a nic…

427
Nofux
Reagovat

419 – Miloš podle mě klidně ještě může dost překvapit :) mám ho jako takového černého koně…

428
yeey
Reagovat

423 pravda…:-) i kdyz tesne nez vyhral si taky poradne zatragedil u toho klavirku :D coz mu nakonec asi vazne pri tech mini-rozdilech tu vyhru zaridilo :D no kdovi jak to bylo…

kazdopadne ja se snazim fandit podle zpevu, ne podle sympatii, ale samozrejme to vzdycky nejde… takovej Bruno treba… nooo tam mi ta objektivita taky drhne :D:D

429
pimpa
Reagovat

426 Nejsi! Se mnou to ani nehlo, však jsem to tu psala.

430
sali
Reagovat

418 – Zuzana je pekná baba, len pôsobí… ako by som to… príliš slušne až akademicky, čiže menšinovo. Niečo ako Piňák minulý rok.

Počúvala si jej ukážky na webe? Viac krát v predošlých vláknach boli na ňu odkazy, tuším od K. Zuzka má nadmieru vycibrený hudobný vkus, a farbu hlasu i prejav vynikajúci na komorné intelektuálnejšie vystúpenia. Keby bolo na mne, Zuzka je zajtra jasná priama postupujúca.

431
pimpa
Reagovat

428 U mě to bez sympatie fakt nejde. V tomhle jsem strašně subjektivní a docela obdivuju každého, kdo se od toho dokáže oprostit.

432
yeey
Reagovat

ja ty primy postupuji vidim takto – jsou to v podstate moje prani i tipy

MD – Ivanna, David W
Dara – Dominika, Miloš

(zasahnout tam muzou i Zuzka-opravnene, Simona-neopravnene)

jak to vidite vy?

433
Belisana
Reagovat

429 aha, nelouskala jsem to tu cely. No to se mi ulevilo.
A SImona H. neposlouchatelna…

434
yeey
Reagovat

431 tak ja treba taky nemuzu rict ze Marketa Poulickova a Ivanna by pro me byly uplne naky Miss sympatie, ale umi? UMI! a jak! u kluku se mi pres naky antipatie prirozene prenasi hur nez u holek…

435
Belisana
Reagovat

z kluku me letos teda neoslovil zadnej. Z toho, co tam je, porad zustava akorat ta Anna

Kutheila nedavam, David W. taky nic, Mrozek uz vubec nic, Milosek zatim usmev, nic… Bisek uplne silenej

436
dolores
Reagovat

bel – urcite sme tu viaceri, co z Ivanny neodpadli. minimalne ja aj Kacko, a myslim aj dalsi, len kto by to hladal. :D uznali sme jej kvality, ale to je vsjo.
MD tuto Matriosku imho potiahne do grandfinale s Anickou a to ma asi zere najviac :DD odsunut ju moze len Mrozek, ale musi popracovat na naliehavejsom vyraze (len aby neodsunul Ancu, brrrrr :D)

437
K.
Reagovat

426 – moje pocity jsou velmi podobné

438
Belisana
Reagovat

yeey na nekoho, kdo je ti nesympaticky, se budes ale divat max v naky soutezi, urcite si ho nepujdes dobrovolne nekam poslechnout…

439
Belisana
Reagovat

437 tak fajn, bala jsem se, ze tady budu pachat svatokradez :-D

440
Belisana
Reagovat

aj dolores, tak dobry :-D ale jsme samy baby, to schytame, ze ji neprejem, pac je pekna :-DDD hahahahaha (neni)

441
K.
Reagovat

436 – žádnou o moc lepší alternativu tam ani nemá.

442
Belisana
Reagovat

Mrozek je mi brutalne nesympaticky, s tim tez nehnu, Kutheil taky, David W. taky, dnes mi chvilema tak vadil svym projevem, ze jsem davala pauzu…

443
K.
Reagovat

440 – tak já ji celkem ocenila, akorát to po mně, jak jsi přesně vystihla, sklouzlo.

444
yeey
Reagovat

438 tak ja taky nerekl, ze mi sou Marketa a Ivanna nesympaticky, NEJSOU! nejsou to ty nejsympatictejsi osoby v Hlasu, ale jsou tam jedny z nejlepsich a basta… a ja uz videl tolik koncertu, kde mi byl treba frontman nesympatickej a jak sem si to uzil!!

445
K.
Reagovat

432 – úplně stejně s tím rozdílem, že Simona imho zasáhnout nemůže

446
yeey
Reagovat

Bel (ale i ostatni damy:-) – a to mate takhle, bez urazky, i normalne v zivote, ze vas kazdej sere?? Jestli jo, tak teda nezavidim :-)

447
yeey
Reagovat

445 asi spis ne no, ja sem jen asi zblblej od Vlada, ze to je naka favoritka, ale asi bohuzel pro nej neni

448
K.
Reagovat

445 – respektive to měl být tip, přání by bylo následovné:
eMDý – je mi to dost jedno, ale Ivanna si určitě postup zaslouží a přeju jí ho; druhý je mi totál šumák
Dara – Zuzana, asi Dominika

449
Belisana
Reagovat

yeey ne. A co mam delat, kdyz nevzbudili me sympatie, ale antipatie? Ta uroven v Hlasu je mizerie, az na 2 vyjimky, a z tech uz je tam jen Anna.

David W, je tezce precenovany. Vybral si verzi od MM, pac jako Dave Gahan by to v zivote nezazpival, a trebaze MM nejsi zadnej oslnujici zpevak, tak to zazpival tak, ze jsem skripala zubama :-)

450
Belisana
Reagovat

jo, Zuzana. Dnes se mi moc nelibila, ale jeste bych ji neztracovala

451
K.
Reagovat

449 – taky si myslím, že DW nebyl a není žádnej zázrak, v Robinovi se mi líbil aspoň vzhledově, teď už ani to ne.

452
Belisana
Reagovat

451 ja jsem ho ani neznala, az ted

453
yeey
Reagovat

Bel – nemusis delat nic, ti to neberu, ani to nesoudim nebo podobny blbosti, ja jen mam proste asi vetsi miru tolerance vuci tem lidem, co stoji pomalu poprvy pred kamerou….

du spat, dobrou vsem :-)

454
dolores
Reagovat

434 – ja tiez dokazem potlacit nesympatie ak sa mi spev velmi paci, napr. dnes som celkom spevacky zbastila Brunna Oravca a to teda vizualne je pre mna neprezuvatelny. :))) no aby som mu zacala fandit, musel by mat pre mna sexi hlas a to nema :)))

saliku, Zuza ako Pinak?? zvlastne podobenstvo. to by mi nenapadlo. Zuza, hlavne nech sa v tejto komercnej sutazi nehra na prilis velku hudobnu intelektualku, a bude dobre :) na jej mieste by som este popracovala aj na ocnom kontakte s kamerou a publikom.

455
Viq
Reagovat

Ve „sporu“ o Haberovu objektivnost souhlasím 100% s dolores. Habera je mi obecně sympatický, ale ve finálních kolech suprstár hodnotil zaujatě jako asi všichni, to je v pořádku. Problém byl trošku s tím, že to podával jako písmo svaté.
Dnešní díl – smíšené pocity. Nejlepší Ivanna, ale že bych z její slušně provedené ale 1000x ohrané Whitney Houston spadl pod stůl? Něco mi na ní nesedí, působí na mě od prvního okamžiku lacině. Ohledně jejího vzhledu souhlasím s Rytmusem, i když je jeho komentář necitlivý, protože jde o chybu, která nelze napravit.
Ostatní z dnešní show se mi za dobu čtení diskuse takřka vykouřilo z hlavy, dost zapomenutelné. Lehce mě mrzí, že jsem nestihl začátek a Kutheilovu normalizační Lady Carneval a jeho jistě nevšední kreace.
Simona H. dnes měla vybránu špatnou píseň, ale potenciál tam je velký.
Ještě si vzpomínám na Osobního Ježíše, co bylo slušné číslo, ale připadalo mi to celé nějak hrané. Moc jsem Davídkovi ten metal nevěřil.

456
K.
Reagovat

450 – kdyžtak napiš, čím se Ti Zuzana nelíbila, jestli Ti vadilo totéž co mně. já si ji pak pustila ještě znovu bez obrazu a bylo to mnohem lepší. někdo jí holt nejspíš řekl, že je málo výrazná a že se má snažit nějak pohybově upoutat (na videích se Sanylandem se projevuje diametrálně jinak), což u ní zaprvé působí totálně nepřirozeně, jelikož se do toho evidentně nutí, zadruhé se to třískalo s písní.

458
dolores
Reagovat

446 – yeey, ja vobec nie som tak znechutena ako bel, akurat z Biseka :D a dufam ze uznas, ze ta tvoja blondyna zo superstar je tisickrat krajsia ako Ivanna :DD

459
Belisana
Reagovat

456 tak ja predevsim nemam rada tu pisnicku, a u Zuzany me rusilo, ze pisen neplynula, bylo to takove trhane, nebo jak to popsat

460
Belisana
Reagovat

458 to uznam i ja :-D

461
dolores
Reagovat

Viq, nasiel si ten privlastok, ktory charaktrizuje Ivannu : ano, posobi lacno. tiez som to tak citila, len som nevedela najst to slovo. na to aby tu lacnotu, co ma v sebe prekryla, by musela spievat ako bohyna a to zatial nehrozi. napokon aj MD posobi lacno, takze sa podvedome nasli. ona si ho vybrala za kouca a on ju teraz vo svojom time pestuje ako najvzacnejsiu orchideu. kazdopadne som zvedava, ako bude tento ukrajinsky valec dalej postupovat :D

462
Scalex
Reagovat

Tu písničku od Whitney moc nemám rád (jako celou Whitney – nikdy mě moc nebrala, i když její pěvecké kvality jsem samozřejmě uznával), ale myslím, že kdybych dal dohromady úplně všechny zpěvačky, které kdy tuhle věc zpívaly a dal Whitney na první místo, tak Ivanna s přehledem skončí v TOP 5. Pustil jsem si to teď dvakrát ze záznamu a pěvecky je to fakt perfektní. Zimomriavky jsem neměl čistě jen pro tu nechuť k té skladbě.

463
Scalex
Reagovat

461: ano, to mě taky trochu ruší, ta lacinost. Tyhle holky z východu to mají ale tak nějak v genech, takhle působit. Takový ten husičkovský nevkus (už ty vyšisované vlasy). Snažím se to nevnímat, stejně jako se snažím maximálně nevnímat Biskovo zubení. 8^)

464
Viq
Reagovat

457 – Péťa to těžce nedává, alou zpátky do muzikálu Diskopříběh :-(
Nicméně jeho pódiová show je špička a já bych od něj chtěl v příštích kolech vidět větší, velkorysejší a rozmáchlejší gesta. Das ist wenig. To je málo!!
461 – Ano, jako bílou orchidej :-))
http://www.youtube.com/watch?v=IcClXkuM-Bs

465
dolores
Reagovat

Scalex, predpokladam, ze k tvojim top5 tejto piesne od Whitney patri aj tato performance :DDDD . vystupenie zacina od 2:10, ale oplati sa pozriet cele video :))
http://www.youtube.com/watch?v=xnPb0oT-was

466
Belisana
Reagovat

dolores to jsi zabila :-D

467
dolores
Reagovat

Viq, vidim,ze mas prehlad, kto spieva o akych kvetoch :DD

468
Scalex
Reagovat

465: tak opravuju svůj předchozí komentář. Whitney Houston by byla až druhá za Renátkou. 8^)

469
Scalex
Reagovat

Dneska jsem se trochu víc rozepsal… snad to učtete. 8^)

http://krasna.nova.cz/clanek/hlas/hlas-ivanna-prevalcovala-vsech-jedenact-souperu.html

470
mila
Reagovat

Jeste ke koucovstvi MD –
1.vadi mi, ze on ma predem jasno, kdo z jeho tymu postoupi.
2. vadi mi, ze vybira pisnicky velmi nevhodne (ovsem pro Bagovou vybral skvele, tento hit mela nabiflovany velmi dobre, po technicke strance se ji neda temer nic vytknout, ale proste tam neco chybelo).
3. vadi mi, ze misto aby sve lidi podrzel, klidne je prede vsemi shodi (Betka Pazoutova, az mi ji bylo lito)
4. jedine pozitivni je, ze mnoha lidem se konecne rozsviti, co je to za cloveka a jak bylo nevhodne jit k nemu do tymu. Nepochybuju, ze se dokaze pohybovat v showbusinesu, ale ukazuje nam tady tu spinavou stranku vseho toho blystiveho – jak nekteri holt maji cesticku vyslapanou a druzi, ac dobri, se na ni vubec nedostanou, protoze nejsou vyvoleni…

471
XMAN
Reagovat

Tak bych tady dneska rád konečně chválil, abych konečně udělal někomu radost že si pořád nestěžuju ale moc to asi nepůjde
Petr – podle mě to zazpíval dobře, staromódní mě to nepřišlo, příště bych ho ale zase raději slyšel v nějakém rocku kde se může víc rozparádit. Jinak dobrý a rozhodně musí postoupit.
Katka – mě se to nelíbilo, přišlo mi to falešné.
Brunno – Tak na Brunnova Bryana Adamse jsem se moc těšil, ale zase mě docela naštvala Nova že tu nádhernou písničku tak osekala. Ve chvíli kdy měla přijít druhá sloka už nastoupil refrén a to úplně zabilo to původní kouzlo té písně, chtělo to daleko pomalejší rozjezd. Za to ale samozřejmě nemůže Brunno ale Nova, takže Brunno určitě musí postoupit.
Alžběta – šílený, zpěv otřesný, po tom ostříhání se na ni už ani nedá dívat, oškubaná slepice…ven!!!!
David – mě se to líbilo, správnej nářez a dobrá volba písně. Melodický to asi moc nebylo ale aspoň to tam pořádně oživil.
Ivanna – no co no, zazpívala to bezchybně, nebudu říkat, že ne a nebudu na jejím zpěvu hledat zbytečně mouchy. Mě je ale fakt nesympatická a tak jí prostě fandit nemůžu ani kdybych chtěl. Že do Grandfinále půjde z Davidova týmu ona je po včerejšku absolutní tutovka, i kdyby se všichni ostatní snažili sebevíc. Překvapilo mě že se David omluvil Hnilicovi, ale stejně to bylo jen na oko, asi už ho tížilo svědomí. Po včerejšku už je úplně jasné že ho vyřadil proto že přez něj jediného by se Ivanna do Grandfinále nedostala. Všech ostatních se nějak zbavit dokáže, ale z Hnilici měl fakt strach, že kdyby podával takové výkony jako ve výběru naslepo, tak už by se ho nemohl zbavit, to už by neokecal. Proto ho radši zařízl výběrem debilního songu při vystoupení ve kterém toho ještě moc ukázat nemohl. Smutné….

472
XMAN
Reagovat

Dominika – Jak mi Dominika byla ve výběru naslepo sympatická, tak se mi postupem času docela zprotivila (začlo to v souboji s Alanem) a teď mi přijde docela arogantní. Nelíbil se mi výběr písně ani její zpěv, takové nevýrazné, tuctové. Nic co by člověka zvedlo ze židle
Miloš – ano uznávám Daniel zpívat umí, Ivanna taky i když mi nejsou sympatičtí. Ale Miloš? Sorry ale ten mě fakt nepřesvědčil, mě se to nelíbilo vůbec. Nejen že nemá na Grandfinále ale podle mě nemá co dělat ani ve finále. Pavlovčin by byl pro Daru lepší volba.
Katarína – strašný, nuda nuda nuda…navíc falešně odzpívaná nuda. Nemá tam co dělat
Zuzana – Zuza je v Dařině ubohém týmu zcela jasná jednička. Bylo to skvělé, přál bych jí Grandfinále, protože nikdo jiný z tohoto týmu na něj nemá. Asis e do něj ale nedostane, protože je pro lidi málo výrazná….
David Bisek – no tak můj šálek čaje to není, ale celkově mi včera přišel lepší a zajímavější než všichni ostatní z Dařina týmu kromě Zuzany.
Simona – šíleně falešné, má pro mě nepříjemnou a protivnou barvu hlasu, kdybych měl být ještě tvrdší tak mi přiíjde že má fakt hnusný hlas. Sympatická mi taky není, působí na mě arogantně, vyumělkovaně….

473
XMAN
Reagovat

yeey: Rád bych chváli, ale fakt není co…
Celkově to včera byla jedna velká nuda, to už minule byly podle mě zajímavější výkony. A představa Grandfinále mě děsí víc a víc…od Rytmuse tam bude Anna, Od Vojtka Mrózek, od Davida stoprocentně Ivanna a od Dary ať tam bude kdokoliv tam mu fandit nebudu, sice by byla nejpřijatelnější Zuzana, ale ani ta by mě k nějakému aktivnímu fandění vyburcovat nedokázala, navíc ta tam rozhodně nebude. Takže aktivně nebudu v Grandfinále fandit nikomu, ale když už si budu muset vybrat, tak už to snad budu z té čtveřice nejvíc přát Aničce, je to paradox, ale když už nic, tak mi z těch čtyřech přijde asi nejpřirozenější :-D

474
otherside
Reagovat

ad 324 když už, tak Puskailer je oproti Biskovi fakt menší zlo :D Bisek mi tak vadí že nemusí ani pusu otevřít, to je fakt slizouš že stačí vidět a mám dost. Kromě Biska mi vadí Alžběta, Jacky svou image hospodského rockera, Petr v gestech a Kristína v ksichtech ale ti aspon dobře zpívají. Moc ty lidi zkouknuté nemám, takže to co mi jen tak utkvělo
Mě ty pěvecké soutěže už poněkud nudí, takže z hlasu mi některé kusy unikly a viděla jsem včera jen tým MD. Z toho, co jsem zatím slyšela, jsou pro mě ale dobří Anička, David W., Juraj, Petr K., Daniel M., Markéta…u ostatních nevím, slyšela jsem bud jen v rozstřelu nebo vůbec

Pořad včera z týmu MD:
David
Ivanna (ze začátku soutěže mě moc nenadchla, ale včera to zazpívala pěkně, pokud jí to tak bude zpívat dál, nemám nic proti)
Petr
Brunno
Katka-ta písnička byla divně zmixovaná, buď jedno nebo druhé, myslím, že jí to moc nepomohlo, ztrácela se v tom
Alžběta- průser, v rozstřelu měla štěstí že Ester ta písnička výrazově nesedla ale jinak není nijak super zpěvačka, to ten Hnilica mohl být klidně místo ní.

475
sali
Reagovat

dolores, K. – Skúsim upresniť moje vnímanie Zuzky, keďže cítim nad mojím verejným uvažovaním vaše otázniky.

Ja Zuzku nezatracujem, naopak: bojím sa o ňu. Ona mi medzi tie takpovediac typicky súťaživé sloníky nepasuje. Na ňu nevhodná mimika a gestá, ktoré včera určite bola NÚTENÁ používať, jasne o tom imho hovoria. Červené jabĺčko spadlo niekam medzi plánky, a keď chce prežiť, musí zdivieť. Naviac Dara je nevyspytateľná, a kto vie, čo si nechá kým našepkať (a za koľko, že?).

A porovnanie s Piňákom myslím rýdzo v tom zmysle, že obaja vytŕčajú nad ostatných v hudobnom vkuse a cítení. Lenže Matej mal narozdiel od Zuzany viac priestoru sa prejaviť, a on umieral čiste na SMS, zatiaľ čo Zuzana, akonáhle sa ocitne mimo diváckeho záujmu, je v rukách.. no ani nevieme čích vlastne.

Véééľmi jej prajem, aby si ešte zaspievala to, čo sama chce. Keby jej dopriali vystrihnúť nejakú džezovinu s nasvietením jedným svetlo zozadu, trochu prachu proti tomu svetlu, vidno len siluetu – nech si s chuťou to svoje zabrnká. Do čerta s nimi!!

Keď si Monika Bagárová mohla zanôtiť Wondera, a Dominika Stará svoju Laru, prečo by si Zuzka nemohla sebe vlastnú? Však by Nova + Markíza len získali takýmto obzvláštnením. Zlatý Nunéz…

476
yeey
Reagovat

458 dolores – to ani nedokazes napsat jeji meno, to ji tak nemuzes skousnout? :D:D ale ok, „ta moje blondyna ze superstar“ je 1000x hezci nez Ivanna… a ta mi moc hezka nepripada (nic takovyho sem ani nikdy nerekl:-)) a souhlasim s tou lacinosti, taky bych uz predtim pouzil termin ze je trochu „dylinka,“ ale nechtel sem bejt nefer… proc ten jeji zpev a ji takhle snizovat?

477
mila
Reagovat

473 – mam to hodne podobne, jen si myslim, ze z Pepova tymu bude do finale protlacena Poulickova. No a finale Poulickova, Bagova, nekdo od Dary (je asi fakt jedno kdo, stejna slabota) a Anicka.. tak tam opravdu lze fandit jen Anne. A mohlo to byt tak zajimave, kdyby – nevypadla Lucka, Hnilica, Simona a silnym zpevakum ve svem tymu nehazel David klacky pod nohy…

478
mila
Reagovat

a jeste neco – nevydrzela jsem se divat dele nez do pul desate, priserna nuda.. a zda se mi, ze i koucove jsou nejak vic a vic nudni – Pepu to asi uz prestalo bavit, Rytmus vede porad ty svoje reci o tom, co je showbusiness, Dara nudna o Davidovi skoda mluvit. Proste nuda, nuda, nuda. Navic dve divne moderatorky v T-zone, jejich ulohu jsem doted nepochopila….

479
XMAN
Reagovat

Tak nakonec to dopadne tak že budou v Grandfinále čtyři holky ne? :-D To by bylo fakt to absolutně nejnudnější finále jaké jsem kdy v jakékoliv pěvecké soutěži viděl. Bohužel to tak pomalu ale jistě začíná vypadat. Když tam budou Anna, Ivanna, Mrózek nebo Poulíčková a od Dary nejpravděpodobněji Dominika, Simona nebo Miloš tak to budu teda jednoznačně fandit Anně, i když by mě to donedávna ani nenapadlo :-D Je to aspoň muzikantka, ti všichni ostatní na mě působí jen jako popové polotovary, které hned po soutěži upadnou v zapomění. Fakt je to neuvěřitelné, že nakonec snad z té bídy co tam zbyde budu fandit té kterou jsem zpočátku nemusel ale v tomhle ohledu už se mi začíná jevit jako nejmenší zlo. Dara má podle mě nejhorší tým ze všech, nefandím tam vůbec nikomu. Jediná dobrá je tam Zuzka, ale na nějaké přehnané fandění a prožívání to teda vůbec není…ten Miloš je podle mě tragickej, jak se může někomu líbit jak zpívá? Nevím proč to je tak pitomě udělaný že tam z každýho týmu postoupí jenom jeden. Takhle třeba Miloš bude v Grandfinále a Brunno bude už dávno pryč :-o Ách jo, tak tahle soutěž se teda vážně nepovedla.

480
XMAN
Reagovat

Je to fakt díl od dílu nudnější a nudnější, šílené….navíc je děj už dopředu v podstatě jasný. Ivanně nebudu fandit nikdy, když pominu že vyřadila Hnilicu, tak to prostě není typ zpěvačky, kterým bych mohl fandit, za prvé je to holka kterým většinou nefandím a potom vůbec nemám rád tyhle prvoplánové popiny….fakt začínám uvažovat o fandění Anně, budu se na ni hodně soustředit a snad se mi v ní podaří najít tolik dobrého že jí fakt budu moct fandit. Dobrá zpráva je že takovou averzi jako na Bagovou nebo Hégerovou na ni nemám a Mrózek na mě pořád působí moc sladce, tak třeba to půjde…..jinak je ta soutěž už ale fakt zoufalost.

481
K.
Reagovat

ad Scalex: :-DDD na New Kids On The Block jsem si u Miloše taky vzpomněla :-D

482
sali
Reagovat

478 – Mne sa začína protiviť Vojtek. Neexistuje hodnotenie, kde by nepovedal „Mně se to strašne líbiló“. Môžem sa tam ísť zaspievať aj ja, a Pepa ma potľapká po chrbte. A s hláškami nejako skončil, tým zapadol medzi ostatných.

483
DJ Vlado
Reagovat

Scalexi (469), jen drobná oprava, Šárka Vaňková zpívala českou verzi I Will Survive jen v semifinále a ve Druhé šanci, v superfinále s Anetou to nezpívala, tam dala Avril a Whitney :-)

484
XMAN
Reagovat

Moje ideální Grandfinále by bylo kdyby tam od Pepy byl Jackie nebo Barbora, od Davida Petr Kutheil, od Dary Zuzana a od Rytmuse Juraj Zaujec. A pak by to vyhrál Petr nebo Juraj. Bohužel zcela nereálné, takže mi asi fakt nezbyde než začít fandit tý Aničce.

485
yeey
Reagovat

482 – pravda, jemu se uplne prici rikat nekomu nakou kritiku… coz je trochu na skodu, protoze se z jeho hodnoceni nikdy nic clovek nedozvi…

486
sali
Reagovat

Už asi traja sa chystáte fandiť Anne „zo zúfalstva“. Hm…

487
XMAN
Reagovat

Podle mě dneska zcela jednoznačně vypadne Alžběta a Katarína. Pokud by vypadl někdo jiný, tak bych byl hodně překvapený. U MD postoupí přes diváky Ivanna a David, pak MD zachrání Brunna a do rozstřelu s Alžbětou pošle Katku nebo nedejbože Petra, za což by mě zase pořádně nakrknul ale myslím že Katka je pravděpodobnější. Stejně ale zcela určitě vypadne Alžběta. Kdo postoupí přes diváky u Dary těžko říct, přál bych to Zuzce, která si to asi zaslouží objektivně jako jediná, s ní postoupí buď Dominika, Miloš nebo Simona. Do rozstřelu s Katarínou půjde buď David nebo Simona, nicméně vypadne stejně Katarína.

488
sali
Reagovat

485 – a k tomu ešte si začal fufňať popod nos, takže mu polovicu toho, čo hovorí, nerozumiem.

489
anja
Reagovat

482, 485, 488 na mne Vojtek působil, že se nepředstavitelně nudil a že to ani neposlouchal. Že mu nestálo za to se tím zabáývat, takže „jo, dobrý, bavil jsem se“ …….. Svůj tým předvedl, užil si je, jiné týmy má v paži. Maximálně může „závidět“ Davidovi pár jeho lidí, a toť vše, protože Dařin celý tým se poslouchat ani hodnotit nedal. Dařin tým byl odpad. Katastrofa jako celá Dara.

490
XMAN
Reagovat

489: Absolutní souhlas! Já se Pepovi taky nedivím. Sám bych vůbec nevěděl co na tom jako mám hodnotit. Z Dařina týmu stojí za něco akorát Zuzana a ta je ještě nevýrazná. Zbytek spláchnout někam do žumpy. Dost mě štve že někdo z toho jejího úplně zbytečnýho týmu bude mezi nejlepšíma čtyřma a spousta fakt dobrých zpěváků z jiných týmů se tam vůbec nedostane. Tohle jsou hodně debilní pravidla!

491
dolores
Reagovat

Katka Demska ma dnes poslednu velku sancu udrzat sa v sutazi. vcera nespievala mozno z nejakych objektivnych pricin (choroba?) takze dnes vecer by uz mohla konecne spievat, lebo mi bude este viac luto, ze sa tam nedostal miesto nej Nandor. ju by som v Darinom time radsej pocula a videla nez Biseka, dokonca radsej nez Simonu.

XMAN!!vazne budes fandit Anne? tak to je otocka o 180 stupnov :)))

492
Jana
Reagovat

Já nějak nechápu to vyřazování, takže komu pošlou diváci nejmíň hlasů půjde ještě do duelu s někým koho vybere jeho kouč ,takže se může stát, že ten co bude mít málo hlasů klidně nemusí vypadnout jakou dobu , když si to kouč nebude přát … tak nevím není to vůči hlasujícím divákům trochu nefér ?

493
XMAN
Reagovat

491: Nějak aktivně jí asi fandit nebudu, ale pokud bude v Grandfinále s Mrózkem nebo Poulíčkovou od Pepy, s Ivannou od MD a s kýmkoliv od Dary, protože tam nefandím vůbec nikomu, tak to pro mě asi bude to nejmenší zlo, které by mohlo vyhrát. Průser u mě je v tom, že můj favorit Juraj je v týmu Rytmuse a ten se přes Annu do Grandfinále prostě nedostane a další tři moji favoriti Petr Kutheil, David Weingartner a Brunno jsou všichni bohužel v týmu MD a ti se přes Emdýho životní lásku Ivannu díky MD taky nedostanou. Tak jako tak v tom Grandfinále asi nebudu mít stejně nikoho komu bych vyloženě fandil, takže to budu sledovat už jenom jako nezávislý pozorovatel. Bude to asi docela nuda ale tak co se dá dělat no……

494
XMAN
Reagovat

Já kdybych byl fanouškem Ivanny, tak jí ty hlasy dneska nepošlu. Dneska je totiž stejně nebude vůbec potřebovat, takže proč vyhazovat peníze.

495
mila
Reagovat

v Superstar mel divak aspon malou nadeji, ze postup ovlivni tim, ze posle hlas (taky bylo komu), tady ani tu malou nadeji nema, protoze o tom, kdo postoupi, rozhodne kouc… naprosto demotivujici atmosfera..

496
sali
Reagovat

492 – Už sa to tu niekde v predminulom vlákne riešilo, (tuším) väčšine sa to tiež zdá nefér. Hlavne ak k tomu pridáme, že kouč môže byť iba predĺženou rukou niekoho neviditeľného.

491 – Tiež otváram svoje buľvičky, čo ale pre nás annatrhlých znamená, že máme nového adepta XMAN-a na vytvarovanie na náš obraz a na našu podobu, však? :-))

XMAN-e, pridáš sa napokon? Máš asi 6 týždňov na rozmyslenie.

497
Jana
Reagovat

Tak ale čem to je, když vlastně nakonec postoupí ten co si oblíbil kouč, né divák … na co teda posílat hlasy, to je fakt demotivující …

498
sali
Reagovat

495 – Efektivita SMS hlasovania má analogicky niečo spoločné s väčšinovým volebným systémom. Neoplatí sa hádzať do urny hárok, ktorý podľa odhadov prepadne.

499
mila
Reagovat

musi to byt hlavne pro cleny teamu MD dost demotivujici, kdyz jejich kouc verejne hlasa, ze Ivanna je Hlas Ceskoslovenska (=ona z tohoto tymu ma postup do Grandfinale jisty)… kde pak maji brat motivaci se snazit?

500
Jarda
Reagovat

494: Máš pravdu, i kdyby nedostala teoreticky ani jeden hlas tak ji dál automaticky pošle David.
Jinak jsem došel k závěru, že nemá smysl vůbec diskutovat, tady co člověk to jiný názor, objektivní to nikdy nebude, protože NIKDY nepůjde pouze o zpěv, vždy tam budou hrát roli subjektivní pocity a také zásadní odmítání určitých druhů hudby i když třeba naprosto neopodstatněné. A také nemám rád tzv. psychózu davu – viz kdysi Langerová, nyní Veselovská. Takže pro mě jsou z pěveckého hlediska nejlepší Hnilica, Bagová a Poulíčková a to i tehdy, kdy ten první vypadl a ty dvě další nejsou příliš oblíbené. A byl bych moc zvědavý na Annu bez kytary s písničkou, která není její šálek čaje.
Amen!

501
K.
Reagovat

500 – jak chceš objektivně hodnotit hudbu, jejíž vnímání je PŘEDEVŠÍM o emocích?

502
dolores
Reagovat

476-yeey ;) nevezmes meno bozie nadarmo:DD a uplne v pohode ju dokazem prekusnut, horsie to mam s jej hlasivkami, tie lutujem, pretoze ak nebude robit na nich fitness, tak nie v starom, ale v strednom veku uz nevyludi vysoke tony :( proste pre mna je GG spevacka, co mnohokrat isla na doraz a to mi vadi. je ale naozaj krasna, viac ako v superstar sa mi pacila v Lets dance, to som tu aj pisala, kde ju nádherne licili a obliekali tamojsi velmi sikovni vizazisti. ona ma v sebe taky provokativny sexapeal, ktory si ani sama neuvedomuje, to je vrodene. a toto zabera na chlapov :D, no zeny ho podvedome odmietaju. podobne ako muzi odmietaju sexidoly pre dievcata, podvedome na nich ziarlia. to je asi este nase dedicstvo po zvieracich predkoch :)) ale ved to sam vies, naco o tom pisat, ze …? mozno mi neuveris, ale ja sa viem od tychto veci odosobnit, pokial ma ten hlas fascinuje. no u nej ma brzdi prave to ako si na tie hlasivky vzdy nalozi. su aj vynimky, ked spievala Jednoho dne se vratis, tak tam to neposobilo ako hlasivkove trapenie, ale v pohode zaspievane, lenze uz to vystupenie asi na trubke nie je ….. inak bola ale profi, inotnacne cista a mala hviezdny potencial
ja samozrejme trochu zartujem s tebou, lebo viem, ze na GG nedas dopustit (postrehla som v diskusii, sa ta dotykaju narazky na nu):D preto do teba tak trochu ryjem a mozno este aj budem, lebo solidne kontrujes ! :DD

503
dolores
Reagovat

sali, XMAN do 6 tyzdnov imho otoci este zoparkrat :)) ale ja verim, ze Anna uz nebude patrit medzi to najhorsie pre neho , kedze do TOP4 vcera naskocila aj Ivanna :)))

500 Jarda – Hnilica nahodou nepatri do kategorie: „psychoza davu“ ? este pred par tyzdnami tu bol venovany takmer kazdy prispevok prave jemu

504
Jarda
Reagovat

503: I Hnilica tam patřil, ale na rozdíl od Anny on v obou písních, které zpíval ukázal celý svůj rozsah a pěvecký potenciál, zatím co Anna si to vždy tak „šmrdolí s kytarou“ těměř v tónové rovině a to hlavní, co působí tu psychózu není ani tak úrověň zpěvu jak údajný prožitek, který předává lidem, přesně jako u Langerové. Ale to je vždycky pouze projev povahy a u introvertů je to dost markantní a lidé na to hodně slyší. Já ale (na rozdíl ode všech) vůbec nevím, jestli Anna to nějak prožívá nebo to jenom tak odzpívá, je to prostě její styl projevu a jinak to neumí – asi jako každý.

505
Viq
Reagovat

Fandit Anně je pro vás až plán B? Velmi zajímavé…
Já už od začátku říkám, že XMAN na podvědomé úrovni Anně fandí ze všech nejvíc. A že to nedokáže akceptovat a otevřeně přiznat a že se trestá, je věc dhuhá.

506
DJ Vlado
Reagovat

504: Jardo, ty víš moc dobře, že já jsem nikdy nebyl fanouškem Anety, davová psychóza kolem ní mě vždycky míjela, ale Aničce jsem taky podlehl, ale rozhodně to u mě není vlivem davové psychózy, těm já zásadně nepodléhám. A vůbec bych ty dvě nesrovnával, zpívají podle mě každá úplně jinak, Anička zpívá imho moderněji a její hlas mi přijde celkově unikátnější než hlas Anety. Jediné, co mají společného, je ta introvertní povaha a neprojevování emocí na venek. Anička to ale vynahrazuje tím plačtivým hlasem, ze kterého jdou naopak emocí tuny, například originál Jar Of Hearts je pro mě šíleně plochý, plyne od nikud nikam, ale podání Aničky bylo celkově takové syrovější a emotivnější. Ale taky bych u ní uvítal, kdyby se občas usmála či uronila nějakou tu slzu, to už by pak byla úplná bomba.

507
Jarda
Reagovat

Víš Vlado, mně vždycky vadilo, že se údajný prožitek stavěl vysoko nad pěvecké schopnosti. Ale zatím, co ty schopnosti se dají uchem aspoň trochu objektivně zhodnotit, tak ty emoce jsou zcela subjektivní a vyplývají spíše z toho jak ten zpěvák celkově na lidi působí. A i Ty si určitě dobře pamatuješ, že právě ty „velké hlasy“ byly vždy odrovnávány tím, že údajně nezpívali s emocemi. Ať už to byla Martina Balogová, Tereza Najdekrová nebo Kamila Nývltová. Nechci to ale úplně zevšeobecňovat, ale ten trend tam zůstává a většinou je to u holek. No a teď vidím ten velký hlas u Ivanny, tak očekávám, že se brzy začne říkat, že v tom nejsou žádné emoce. Není ale škoda kvůli tomu odrovnávat ten hlas, který stejně potom převážně jenom slyšíme.

508
Viq
Reagovat

DJ – To, že Anna neprojevuje (na venek) emoce, mně připadá jako jedno velké stále opakované klišé.
Jistě, Anna není člověk okázalých gest a nějakého béčkového expresivního divadýlka, ale já tam emoce nejen slyším, ale i vidím.
Ale rozumím, že ve srovnání s některými tak může působit.

Jinak jsem pro ni vynalezl novou interní přezdívku – Anička zabiják.

509
DJ Vlado
Reagovat

507 – To si samozřejmě pamatuju a taky jsem nikdy nesouhlasil s tím kategorickým určováním z koho jdou či nejdou emoce, protože to je ryze subjektivní záležitost. Co se týče Ivanny, tak já si rozhodně nemyslím, že by z jejího zpěvu nešly emoce, mám s ní ale trochu jiný problém – její hlas se mi líbí v hloubkách, ale jakmile jde do výšek, tak se jí hlas výrazně ztenčí, bylo to slyšet jak v castingu, tak v tom duetu s Hnilicou. I včera tam v té záverečné pasáži, kde to Whitney vždycky naplno rozbalí, tak Ivanna najednou začala zpívat jiným hlasem než před tím. A je to škoda, protože hloubky má vážně pěkné.

510
Viq
Reagovat

Nedobře se na to díváš, Jaromíre. Kde jsou tvé velké hlasy teď?
Hudba není sport (i když jak pro koho, že :-))

511
DJ Vlado
Reagovat

508 – Ale já to rozhodně nemyslel ve zlém. I já tam v ní cítím takového schovaného čertíka, který sem tam i probleskne ven, jako např. při společné písni Rytmusovců. Jsem zvědavý, jestli mu dá i možnost vyniknout i před kamerami, nebo si ho schovává jen do zákulisí.

512
Viq
Reagovat

511 – Jistěže jsi to nemyslel ve zlém. To je jen myšlenka, kterou jsem chtěl tak jako tak vyjádřit.
Myslím, že se v tomto úplně nechápeme a já jsem neměl na mysli nějaké čertíky ze zákulisí.
Ale nechme to být, jde o věc subjektivního vnímání a pozorovatelských zkušeností :-)

513
dolores
Reagovat

ten certik v Anne je dnu schovany a nepotrebuje von. bud ho vnimate, alebo nie. Milan Lasica je clovek, ktory sa malokedy smeje, neprejavuje navonok takmer ziadne emocie a pritom je u nas najlepsi komik. nechcem Anku s nim zrovnavat, to ani nie je mozne, ale je to taka pomocka k pochopeniu jej espritu. ak by sa nasilu nutila do nejakeho usmevu, ci slzam, nebolo by to prirozdene, nebola by to ona.

mam dojem, ze som nevidela to spolocne vystupenie Rytmusa s jeho timom. na stranke NOvy som nenasla to video, neviete kde by sa mohlo nachadzat?

514
Viq
Reagovat

Určitě nic nehrát! Takových ochotníků jsou všude 3P. Přirozenost a přesvědčivost jsou jedna a ta samá věc.
Nechci ze sebe dělat otravného experta na osobnost Anny Veselovské, ale myslím, že DJ ještě nenašel stopu.

Společné vystoupení asi jedině manuálně najít ve stopáži celého minulého dílu na stránkách Novy.

515
Anonymní
Reagovat

Mně upřímně fascinuje, kolik je tady po shlédnutí několika málo vystoupení zasvěcených znalců na Annin esprit. :-DDDDD

516
Viq
Reagovat

Víš, jak to chodí.
Někdo má oči, aby viděl, uši, aby slyšel…
A někdo věc nepostřehne, ani když mu spadne na hlavu.
Nejsme stejní.

Přidat komentář