Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

The Voice – Hlas ČeskoSlovenska 2019 online – základní informace

Formát The Voice, u nás nazvaný The Voice – Hlas ČeskoSlovenska 2019 vytvořil John de Mol (duchovní otec Big Brothera) v roce 2010 v Nizozemí, kde se setkal s mimořádným úspěchem, a v roce 2011 byly odvysílány jeho lokální verze v USA, v Německu, Finsku či na Ukrajině. V České a Slovenské republice se poprvé Hlas ČeskoSlovenska vysílal na obrazovkách TV Nova a TV Markíza v roce 2012. A to 12. 2. 2012, kdy jej v průměru sledovalo 1,119 milionů divků.

Koncept The Voice ČeskoSlovenska 2019 spočívá ve vyhledávání pěveckých talentů single, ale i pěveckých párů, starších 16 let na veřejných castinzích. Vítěz je později určen na základě diváckého hlasování pomocí SMS zpráv, který získá finanční odměnu a možnost nahrát vlastní album. První ročník Hlasu Česko Slovenska vyhrála Ivanna Bagová.

Úplně prvními kouči byli Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Rytmus. Hlas ČeskoSlovenska moderuje Leoš Mareš a Tina. V druhé řadě, tzv. Hlasu Česko Slovenska 2014 se objeví stejná moderátorská dvojice, na pozici poroty bude nově Marta Jandová a Rytmuse nahradí Majk Spirit.

Třetí řada, tentokrát zvaná The Voice Československo se začala vysílat v únoru 2019 a v porotě zůstala jediná stálice. Josef Vojtek. Nováčci jsou Kali, Vojta Dyk a slovenská zpěvačka Jana Kirschner. Moderátorky jsou dvě ženy zpěvačky a to Slovenka Mária Čírová a Češka Tereza Kerndlová.

The Voice ČeskoSlovensko 2019 online – aktuální články

The Voice Česko Slovensko 2019, Grandfinále: Bizarní estráda s čokoládovou vítězkou

29. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Annamária D'Almeida

Třetí řada The Voice minulou sobotu dospěla do finále a v tuto chvíli již zná svého vítěze, respektive vítězku, kterou se stala Annamária D’Almedia, Čechoslovenka s africkými kořeny, kterou pamětníci znají již ze třetí české SuperStar. Co všechno jejímu vítězství předcházelo? Jaká sólová vystoupení a duety s kouči nám čtveřice finalistů předvedla? Jak bizarní byl tentokrát playlist? A který náš diskutující se dočkal pocty od samotné vítězky? To všechno se dozvíte v posledním letošním rekapu DJ Vlada a Scalexe, přičemž DJ Vlado navázal na tradici finálových rekapů a jeho část opět skrývá jedno slovo, které se stalo červenou nití rekapu stejně jako Hujerbus, duchna a mutant.

The Voice Česko Slovensko 2019, 2. live show: Finálová Top 4 je na světě

19. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

The Voice Top 8

Bohužel tento týden nevyšel čas ani jednomu z rekapistů k sepsání plnohodnotného rekapu. DJ Vlado byl na školení v Kroměříži a Scalex tradičně prováděl na zámku Loučeň. Proto vám přinášíme aspoň opožděný rychlorekap od DJ Vlada.

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. live show: První živé vyřazování plné zvratů

15. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

The Voice Top 12

Třetí řada Voice v sobotu večer dospěla do své finální fáze, která je jako jediná vysílá živě. Stejně jako předchozí předtočené části se natáčí v Jinonicích (a ne na Barrandově, jak bylo v předchozích soutěžích zvykem), ale jinak se princip živých přenosů nezměnil. Jaký byl pro naší finálovou dvanáctku živý křest ohněm? Došlo při hlasování diváků k nějakým zvratům? A kteří koučové si za své finální rozhodnutí zaslouží pověsit za střeva do průvanu? To všechno si přečtěte v rekapu DJ Vlada a Scalexe.

The Voice Česko Slovensko 2019, 2. souboje: Finálová Top 12 je kompletní

8. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

The Voice Česko Slovensko 2019 Top 12

Předtočená kola třetí řady Voice se v neděli večer uzavřela a v tuto chvíli už známe všech dvanáct finalistů. Která šestka tedy doplnila finálovou dvanáctku? Připravil se některý kouč o potenciálního favorita na vítězství? A jaké výkony soutěžící v druhé várce soubojů předvedli? Na to vše vám odpoví DJ Vlado a Scalex ve svém tradičním rekapu.

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. souboje: Známe polovinu finalistů

1. Květen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

The Voice Česko Slovensko 2019 porota

Třetí ročník Voice se v neděli večer přesunul do své třetí fáze, která v minulých řadách byla druhá v pořadí, tedy do soubojů. A tentokrát už jde o hodně, jelikož vítězové soubojů jsou zároveň finalisti, které uvidíme ve třech živých přenosech (které se mimochodem letos přesouvají z Barrandova do Jinonic). Kteří jsou ti štastní a kteří naopak ti neštastní? Měří se v této show dvojím metrem? A jaká byla vystoupení prvních šesti soubojujících dvojic? To se dozvíte v rekapu DJ Vlada a Scalexe.

The Voice Česko Slovensko 2019, 4. K.O.: Podceňovaný tým Jany Kirschner překvapil

22. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Jana Kirschner a její tým

Fáze K.O. včera večer vyvrcholila čtvrtou epizodou, která byla věnova týmu jediné růže mezi trním Jany Kirschner. Tento tým byl ve všech anketách zatím dost nedoceněný, což byla v podstatě dobrá výchozí pozice, jelikož mohl jenom překvapit. Bylo tomu tak doopravdy? A jak se Jana předvedla jako koučka? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví rekap DJ Vlada a Scalexe, který díky tomu, že je dneska Velikonoční pondělí, přinášíme neobvykle brzy.

The Voice Česko Slovensko 2019, 3. K.O.: Pepův masakr motorovou pilou

18. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Pepa Vojtek a jeho tým

Druhá fáze třetí řady Voice pokračuje a po Vojtovi Dykovi a Kalim je třetím pánem na holení Pepa Vojtek, jehož tým byl všeobecně považován za nejsilnější. Naplnil očekávání, nebo zklamal? Došlo na nějaké kontroverze či skandály? A jak se Pepa projevil jako kouč? To všechno si přečtěte v nejnovějším rekapu DJ Vlada a Scalexe.

The Voice Česko Slovensko 2019, 2. K.O.: Utopeno v slzách Kaliho

10. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Kali a jeho tým

Uplynul týden a po probírce Vojtova týmu přišel čas na tým Kaliho. Dvanáctku soutěžících zkrouhnout na polovinu rozhodně nebylo pro slovenského rapera nic jednoduchého. Kali je nesmírně emotivní člověk, velmi rychle si vytváří sociální vazby a když ho princip soutěže nutí tyto vazby přetrhat a vlastně zrazovat nově vzniklá přátelství, nese to velmi těžce. Čas od času se dojme každý, ale tady jsem se vyloženě divil, že tomuto koučovi na konci pořadu ještě v slzných kanálcích vůbec něco zbylo.

Jo, abych nezapomněl, než se vrhneme na rekapitulaci výkonů, musím říci, že v rámci společných článků DJ Vlada a Scalexe dochází k unikátní situaci, kdy jako první píšu úvodní text i svoji část rekapu já – Scalex. To abych vynahradil to svoje liknavé doplňování po týdnech a podobně…

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. K.O.: Vojta Dyk v roli kata

3. Duben 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Vojta Dyk a jeho tým

Druhá fáze třetí řady Voicu v neděli večer odstartovala prvním ze čtyř dílů, které jí budou věnované. Prvním, který si okusil nevděčnou roli kata, byl Vojta Dyk, jehož tým byl po výběrech naslepo nejpočetnější. Jak se Vojtových čtrnáct koní předvedlo? Zklamal nějaký favorit, či překvapil nějaký outsider? Která šestice pokračuje v soutěži a kdo definitivně skončil? Jak obstál Vojta coby kouč? A v čem DJ Vlado apeluje na produkci? To vše se dozvíte v jeho a Scalexově nejnovějším rekapu.

The Voice Česko Slovensko 2019, 7. výběr naslepo: Návrat krále Kristiána a zjevení božské Annette

27. Březen 2019 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Kristián a Annette

První fáze třetí řady Voicu (dříve Hlasu) se v neděli večer završila a čtveřice koučů zaplnila své týmy. Kolik soutěžících si který kouč celkově získal? Přišly opět některé známé tváře? A objevil se nakonec nějaký ten diamant? Na to všechno vám dají odpověď DJ Vlado a Scalex.

1. stránka z celkem 22123...1020...Poslední »