Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

The Voice – Hlas ČeskoSlovenska 2019 online – základní informace

Formát The Voice, u nás nazvaný The Voice – Hlas ČeskoSlovenska 2019 vytvořil John de Mol (duchovní otec Big Brothera) v roce 2010 v Nizozemí, kde se setkal s mimořádným úspěchem, a v roce 2011 byly odvysílány jeho lokální verze v USA, v Německu, Finsku či na Ukrajině. V České a Slovenské republice se poprvé Hlas ČeskoSlovenska vysílal na obrazovkách TV Nova a TV Markíza v roce 2012. A to 12. 2. 2012, kdy jej v průměru sledovalo 1,119 milionů divků.

Koncept The Voice ČeskoSlovenska 2019 spočívá ve vyhledávání pěveckých talentů single, ale i pěveckých párů, starších 16 let na veřejných castinzích. Vítěz je později určen na základě diváckého hlasování pomocí SMS zpráv, který získá finanční odměnu a možnost nahrát vlastní album. První ročník Hlasu Česko Slovenska vyhrála Ivanna Bagová.

Úplně prvními kouči byli Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Rytmus. Hlas ČeskoSlovenska moderuje Leoš Mareš a Tina. V druhé řadě, tzv. Hlasu Česko Slovenska 2014 se objeví stejná moderátorská dvojice, na pozici poroty bude nově Marta Jandová a Rytmuse nahradí Majk Spirit.

Třetí řada, tentokrát zvaná The Voice Československo se začala vysílat v únoru 2019 a v porotě zůstala jediná stálice. Josef Vojtek. Nováčci jsou Kali, Vojta Dyk a slovenská zpěvačka Jana Kirschner. Moderátorky jsou dvě ženy zpěvačky a to Slovenka Mária Čírová a Češka Tereza Kerndlová.

The Voice ČeskoSlovensko 2019 online – aktuální články

The Voice Česko Slovensko (17. 2.) druhé castingové kolo

17. Únor 2019 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-2018-header
Ať máte kde tématicky diskutovat. Vlado doplní rekap dalšího castingového dílu The Voice později. Jako vždy :-)

The Voice Česko Slovensko 2019, 1. výběr naslepo: Rozpačitý start s afektovanou porotou a slušnými zpěváky

12. Únor 2019 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

The Voice Česko Slovensko 2019 porota

SLEDOVANOST: První díl The Voice si zapnulo jen něco málo přes 700 tisíc lidí, mnohem víc zaujala kriminálka s Viktorem Preissem v České televizi. Tu si zapnulo více než 1,5 milionu lidí.

Nejmladší ze tří celosvětových formátů zpěváckých soutěží (vedle SuperStar a X Factoru) v neděli večer odstartoval své již třetí pokračování, ve kterém změnil název podle originálu (jelikož Hlas ČeskoSlovenska zněl poněkud komunisticky), ze tří čtvrtin se obměnila porota a také moderátoři. Co se ovšem nezměnilo, tak to je ostřílená dvojice rekapistů DJ Vlado a Scalex, která vás bude třetí řadou Voice provázet. U prvních dvou rekapů se však dočkáte jen její poloviny, jelikož Scalex si ještě dva týdny bude plnými doušky užívat dovolené na daleké Jamaice. První dva týdny to tedy celé bude na mně, přičemž pokud bude mít Scalex čas a tabák v dýmce, tak doplní aspoň svou Top 3 soutěžících. Jací tedy byli soutěžící, koučové i moderátorky v prvním díle? Na to vám odpoví následující řádky, ve kterých jsem si neodpustil jednu nekorektnost vůči jedné světové megastar (jakoby mi ta „mutantka“ Havlová vloni nestačila).

The Voice Česko Slovensko odhalil svoji scénu (fotogalerie)

30. Leden 2019 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-2018-header The Voice Česko Slovensko se pomalu řítí na obrazovky TV Nova a Markíza. Ta včera na svých Facebook stránkách odhalila podobu scény této show. Pojďme se spolu na ni mrknout a pak nás zajímá váš náš názor. Těšíme se na vaše komentáře.

Vše, co víme o The Voice (porota, moderátoři, datum)

17. Leden 2019 | napsal(a): Lukša | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-2018-header

Konec spekulacím, prakticky vše je už odhaleno. Po čtyřech porotcích a dvou moderátorkách přišly televize s zákulisní The Voice Zone show, která získala rovněž moderátorskou dvojici. A po dnešku už víme i datum, kdy tohle všechno vypukne. Připravte se na nedělní dávky zpěvu a srdceryvných příběhů. Startujeme 10. února.

Roadshow The Voice CS začíná právě dnes v Brně

12. Leden 2019 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-roadshow

Dnes začíná v brněnské Vaňkovce Road Show The Voice Česko Slovensko. O co jde? Ve speciálním boxu si zájemce bude moci zazpívat svoji oblíbenou píseň. Přitom bude natočen a diváci na webu http://thevoice.nova.cz/ pak rozhodnou, jak se vám to podařilo a vyberou postupujícího.

Moderátorskou dvojicí The Voice Česko Slovensko jsou …

2. Leden 2019 | napsal(a): Lukša | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-2018-header

Novým ročníkem pěvecké show The Voice Česko Slovensko bude diváky televize Nova a Markíza provázet vůbec poprvé dámská moderátorská dvojice složená z dvou úspěšných a oblíbených zpěvaček. Po téměř nové porotě tak televize riskují i na moderátorských postech, The Voice doznává razantních změn.

Druhý porotce The Voice Česko Slovensko je …

11. Prosinec 2018 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-2018-header
Markíza s TV Nova hrají se svými fanoušky a příznivci formátu The Voice Česko Slovensko hru s postupným odhalováním porotců této pěvecké show. Poté, co před několika dny ohlásili Vojtu Dyka jako prvního porotce, dali si pár dní oddech a včera po fanouškovských dohadech a tipech oznámili druhé jméno. Můžeme prozradit, že Vojtu Dyka doplní velmi krásná žena, která se svého času účastnila se svoji krásou i Miss Slovakia. Mnohem více však postupem let prorazila na poli hudebním a podobně jako Vojta Dyk, se ještě neúčastnila žádné talentové show.

První porotce The Voice Česko Slovensko je …

3. Prosinec 2018 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-2018-header
Talent na Primě a TV Joj o víkendu skončil, ale na konkurečních TV Nova a Markíza se pomalu odhalují informace k nové, již třetí, řadě The Voice Česko Slovensko (proč tento název, proč?), dříve známe jako Hlas Česko Slovenska. Prvním střípkem do mozaiky je odhalení prvního porotce této show a je to opravdu tvář neokoukaná v československých talentových show.

The Voice Česko-Slovensko: Konec castingů

1. Říjen 2018 | napsal(a): Lukša | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice

Tento týden proběhnou poslední castingy pěvecké show. Přípravy tak míří do finále a je již téměř jisté, že Hlas zamíří do vysílání na jaře, opět na Nově a na Markíze. Nejvýznamnější změnou oproti roku 2014 je změna názvu, z Hlasu ČeskoSlovenska se stává The Voice Česko-Slovenska.

Hlas ČeskoSlovenska se vrátí, v roce 2017, spolu s Farmou

29. Srpen 2016 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Farma 2018 SK, Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

markiza-2017-hlas-farma
Některé televize před pár týdny odhalili vysílací schéma pro podzim 2016. Ředitel TV Markíza o víkendu předestřel plány již na rok 2017, kdy zmínil, že se vrátí další sezónou Hlas ČeskoSlovenska a osmou Farma.

Těšíte se? Jaké změny si přejete v Hlasu či Farmě?

1. stránka z celkem 20123...1020...Poslední »