Panáček v reality show

Hlas ČeskoSlovenska 2017

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Hlas ČeskoSlovenska 2014 online – základní informace

Formát The Voice, u nás nazvaný Hlas ČeskoSlovenska 2014 vytvořil John de Mol (duchovní otec Big Brothera) v roce 2010 v Nizozemí, kde se setkal s mimořádným úspěchem, a v roce 2011 byly odvysílány jeho lokální verze v USA, v Německu, Finsku či na Ukrajině. V České a Slovenské republice se poprvé Hlas ČeskoSlovenska vysílal na obrazovkách TV Nova a TV Markíza v roce 2012. A to 12. 2. 2012, kdy jej v průměru sledovalo 1,119 milionů divků.

Koncept Hlasu ČeskoSlovenska 2014 spočívá ve vyhledávání pěveckých talentů single, ale i pěveckých párů, starších 16 let na veřejných castinzích. Vítěz je později určen na základě diváckého hlasování pomocí SMS zpráv, který získá finanční odměnu a možnost nahrát vlastní album. První ročník Hlasu Česko Slovenska vyhrála Ivanna Bagová.

Úplně prvními kouči byli Dara Rolins, Michal David, Josef Vojtek a Rytmus. Hlas ČeskoSlovenska moderuje Leoš Mareš a Tina. V druhé řadě, tzv. Hlasu Česko Slovenska 2014 se objeví stejná moderátorská dvojice, na pozici poroty bude nově Marta Jandová a Rytmuse nahradí Majk Spirit.

Hlas ČeskoSlovenska 2014 online – aktuální články

Hlas ČeskoSlovenska se vrátí, v roce 2017, spolu s Farmou

29. Srpen 2016 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Farma 2018 SK, Hlas ČeskoSlovenska 2017

markiza-2017-hlas-farma
Některé televize před pár týdny odhalili vysílací schéma pro podzim 2016. Ředitel TV Markíza o víkendu předestřel plány již na rok 2017, kdy zmínil, že se vrátí další sezónou Hlas ČeskoSlovenska a osmou Farma.

Těšíte se? Jaké změny si přejete v Hlasu či Farmě?

Kristína Mihaľová alias Kika představuje svůj debutový singl Love Is In The Sky (rozhovor + video)

8. Říjen 2015 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=11283 w=615]
Nejmladší finalistka druhé řady Hlasu ČeskoSlovenska, jazzová princezna Kristína Mihaľová, která získala bronzovou medaili v rámci týmu Majka Spirita, o sobě poprvé po soutěži dává vědět. Minulý týden vydala svůj první singl s názvem Love Is In The Sky, na kterém se podílela i autorsky (je autorkou textu a spoluautorkou hudby spolu s osvědčenou dvojicí Peter Graus a Tomáš Zubák). Někteří z vás možná budou překvapení, že tato píseň není jazzového charakteru a že se Kristína (která si nyní říká Kika, což je logické, jelikož jedna Kristína už na slovenské scéně je) vrhla na taneční pop, avšak já si myslím, že je to sice jednoduchá, ale velmi vkusná moderní skladba, která kvalitativně převyšuje většinu současné tanečně-popové produkce. Něco podobného se dá říci i o videoklipu, který je svěží, sexy, ale nikoliv lascivní a prvoplánový. Spolu s premiérou klipu jsem si pro vás připravil bonus v podobě rozhovoru, který jsem s Kristínou tento týden udělal. Zajímal mě nejen debutový singl, ale i Kristínino studium jazzového zpěvu a došlo i na právě probíhající ročník SuperStar.

David Weingärtner – nekrolog (+ video)

31. Srpen 2015 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017, Robin Hood - Cesta ke slávě

[singlepic id=849 w=420]
V sobotu 29.8.2015 došlo k tragické události, jelikož nás navždy opustil zpěvák David Weingärtner, kterého si můžeme pamatovat hned ze dvou talentových soutěží, Robina Hooda – Cesty ke slávě a z první řady Hlasu ČeskoSlovenska. Jeho tělo bylo nalezeno v chomutovské říčce Chomutovka a okolnosti smrti zůstávají dosud nevyjasněny. Davidovi fanoušci, přátelé, kolegové z branže a samozřejmě i rodina jsou odchodem tohoto mimořádně talentovaného a charismatického zpěváka neskutečně zdrceni. Já se mezi hluboce zasažené řadím rovněž a to nejen proto, že David odešel v den mých narozenin, ale především proto, že jsem měl tu čest Davida poznat osobně (dokonce jsem s ním udělal i rozhovor) a byl to skutečně velký sympaťák. Pojďme si teď proto připomenout jeho životní i uměleckou dráhu.

Blanka Janečková a Martin Svátek – Imagine (video)

27. Říjen 2014 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=10596 w=615]
O víkendu proběhl charitativní galavečer Světlo pro Světlušku, kde si zazpíval i pár Blanka Janečková a Martin Svátek, které si jistě čtenáři Panáčka pamatují z Hlasu ČeskoSlovenska. Poslechněte si sami. Jak jim sedla skladba Imagine od Johna Lennona.

Hlas Česko Slovenska – plusy a mínusy

26. Červen 2014 | napsal(a): Scalex | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=8634 w=615]Po týdnu – tedy s lehkým odstupem kvůli vybublání emocí – se poprvé vracím k Hlasu Česko Slovenska, abych zhodnotil, co se povedlo, co se nepovedlo, proč tomu tak bylo, co mohlo nebo mělo být uděláno lépe, co se nemělo stát vůbec a co by se mělo stát příště. Bohužel, sebereflexe produkčních týmů je – navzdory různým proklamacím jejich členů – stále mizivě nízká, protože štáby se nedokázaly poučit ani z vlastních chyb či chyb předchůdců a nemyslím si, že by je k tomu přiměl názor jednoho panáčkovského pisálka. Takže chyba se hodí na diváky, případně na přespříliš atraktivní pořad konkurence (všelijaké fotbaly a jiné sportovní trachtace), ale obávám se, že nad tímto článkem pokýve hlavou jen panáčkovské pevné jádro a že za nějaký čas se v televizi setkáme s další talentovou show, která opět zopakuje všechny neduhy a chyby hezky od začátku, zas a znovu.

Hlas 2014: Show dopadla lépe než minulé týdny, ovšem i tak se na poměry televizí rozloučila podprůměrně (sledovanost)

22. Červen 2014 | napsal(a): Bedy | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=8633 w=615]

Ve středu nám TV Nova a TV Markíza naservírovaly finále letošního Hlasu Česko Slovenska. I když se sledovanost v ČR díky absenci konkurenčního pořadu zvedla, Nova i tak s výsledkem být spokojena nemůže. Na Slovensku se Hlas dočkal podobného mizerného výsledku jako minulý týden. Čtěte dále.

Hlas ČeskoSlovenska 2014, Grandfinále (18.6.): Teď královnou je Lenka „Lo“ Hrůzová

19. Červen 2014 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=9369 w=615]
Od včerejšího večera už víme, kdo se stal vítězem, tedy vlastně vítězkou druhé řady Hlasu ČeskoSlovenska. Ještě než však k jejímu jmenování došlo, tak muselo proběhnout slavnostní grandfinále, ve kterém se utkali čtyři vítězové jednotlivých týmů. Jaké výkony finální čtveřice naposledy předvedla, jak je porota hodnotila a který (ne)speciální host včera vystoupil, to si přečtěte v tradičním rekapu DJ Vlada a Scalexe. Tentokrát věnujte zvláštní pozornost DJ Vladově části, neboť se pokusil o rekord v užívání jednoho konkrétního slova, po přečtení vám bude jasné kterého.

Hlas ČeskoSlovenska 2014: Grandfinále je tu. Co v něm dnes večer uslyšíme?

18. Červen 2014 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=9345 w=615]
Letošní klání těch nejlepších hlasů našich dvou krajin vyvrcholí už ve středu večer. V soutěži už zbyli jen čtyři nejlepší, ze kterých vzejde absolutní vítěz. My vám už teď exkluzivně jako vůbec první přinášíme playlist písní, které v posledním večeru letošního Hlasu zazní. A jak si s jednotlivými hity finálová čtveřice poradí, to se již tradičně pokusím zanalyzovat.

Hlas 2014: Nova s Markízou se jistě nemohou dočkat konce show aneb sledovanost opět tragická (sledovanost)

12. Červen 2014 | napsal(a): Bedy | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=8633 w=615]

Včera nám TV Nova a TV Markíza naservírovaly třetí přímý přenos letošního Hlasu Česko Slovenska, tentokrát předposlední epizodu. Se sledovaností ovšem spokojeny být nemohou v žádném případě. V ČR se ve skupině 15+ Hlas poprvé propadl pod 500 tisíc diváků, dostala se před něj i Pošta pro tebe na ČT1. Na Slovensku se Hlas dočkal podobného mizerného výsledku jako minulý týden. Čtěte dále.

Hlas ČeskoSlovenska 2014, 3. finále (11.6.): Boj o grandfinále zamíchal karty

12. Červen 2014 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Hlas ČeskoSlovenska 2017

[singlepic id=9290 w=615]
A je rozhodnuto. V tuto chvíli už víme, kteří čtyři soutěžící se příští týden poperou o titul vítěze druhé řady Hlasu ČeskoSlovenska. Včera jsme se ovšem mohli přesvědčit, že ani velký favorit nemá nic jisté a i outsider může překvapit. Ve kterém týmu k tomuto zvratu došlo, jaké výkony včera soutěžící předvedli, s jakými hosty vystoupili a kteří jsou ti čtyři šťastní grandfinalisté, to se dozvíte, když si přečtete rekap DJ Vlada a Scalexe.

1. stránka z celkem 19123...10...Poslední »