Panáček v reality show

Hotel Paradise: vyhnání z ráje, dnes večer (video)

15. Březen 2012 | napsal(a): | reality show: Hotel Paradise

[singlepic id=3771 w=420]
Martin Rybka to včera přehnal. Poté co se začal povyšovat nad ostatní, jej chtěli potresat hozením do bazéna. Martin se nenechal a začal se bránit a kousat. Když usínal, ještě netušil, že tato noc bude jeho poslední v Hotelu Paradise. Dnes si bude muset bez milosti sbalit své věci a opustit Hotel Paradise za hrubé porušení pravidel. To a ještě více dnes uvidíte v dalším díle z ráje :)

Co vedlo k vyřazení Martina Rybky (video)

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Hotel Paradise

Diskuze k článku

Počet komentářů: 146
1
okkvp
Reagovat

tyjo, se v těch RS dějou věci, jen u těch „mých“ pořád nikdo na nikoho ani neplivl natož aby někdo někoho pokousal ;-)

2
Hooper
Reagovat

okkvp: Čas na změnu RS:-))

Reagovat

okkvp (1) je otázkou, zda zmrvení bytového prostoru, kde pak člověk musí žít x let, není horší prohřešek :))

4
okkvp
Reagovat

2 – no právě, já bych kousala do pozadí už mockrát

5
Nevím to je různý
Reagovat

Tak ještě že je to chlap, tím pádem by neměla přicupitat Klaudie, ale novej borec.

6
Tommy
Reagovat

super, jsem rád, že není jen jeden článek za týden! :-)

7
Hooper
Reagovat

Nikola by si měla všímat Maťa. Oběma by pozornost partnera prospěla a třeba by to vyšlo. Na víc než týden.

8
Hooper
Reagovat

A pěkné slzavé údolí.

9
Elko
Reagovat

Niki stále řeší :) …som zvedavý koho nového tam doplnia a ako to vyriešia s imunitou.

10
Hooper
Reagovat

Tak už víme… A na imunitu jsem zvědav.

11
Hooper
Reagovat

A Jana za větu k Dianě „Stárneš, ale vůbec to na tobě není vidět“ mnoho bodů.

12
tom
Reagovat

to teda v záloze zrovna esa nemají. nejdříve ten mumla a teď takovej lojza ;)

13
Radek aka SUNicko
Reagovat

tome (11) jaký Lojza? Policaj z Prahe :))

14
Radek aka SUNicko
Reagovat

Nika si lidově sere do hnízda. Pravda, kdo by zase chtěl svalovce Nikolu do postele.

15
Nofux
Reagovat

Vypadá to že s tim Tomášem bude větší sranda jak s Rockym :) chtělo by to už taky nějakej fight mezi klukama, furt tam jsou spolu až moc velký kamarádi :D

16
Ludmila
Reagovat

Nika nebo jak se jmenuje jak furt něco řeší, byla bych z ní na prášky, jednou tak a jednou jinak, no a svalovec Niko, nechtěli by jsme ho, protože známe jeho minulost, neznat jí, tak je fajn, je bezproblémovejjjjj

17
Thybaumont
Reagovat

Mě vážně štve, že se jim tu posmíváte a mluvíte o nich s despektem. Ale víte vy vůbec, čím si za svůj dlouhý a plodný život prošli?! Mějme je v úctě, že se dožili, navzdory těm hrůzám, svého požehnaného věku. Děkuji

18
Radek aka SUNicko
Reagovat

Thybaumont (16) tak tak, již od 18 se Leo živí zcela sám, již celé 4 roky. To chce potlesk a neskutečnou úctu :)

19
Thybaumont
Reagovat

17..Radek a to i přesto, že jeho otec ho chtěl zavřít do klece, zlaté klece. Na Janě se krutý řivot podepsal tak, že už po třetí studuje jeden ročník. A vidíš, opět asi bezúspěšně, opět ji život zavál, navzdory hlasitému protestu, až na druhý konec světa do nějakého hotelu, ze kterého nemůže odejít.

20
anja
Reagovat

Tak ten nový kluk Tomáš mne doslovně šoknul svou vizáží. Popravdě čekala jsem dalšího samce do sbírky typu trollovitého Romea či voskového panáka Lea, ale on to je napohled vcelku normální kluk, kterého lze potkat přes den na ulici, nikoliv jen v pozdních nočních hodinách někde v baru…….. fííha a holkám se šmahem nelíbí…

21
anja
Reagovat

pánové a všimli jste si, jakou sklizeň tam zažíval Leo? už se vám někdy stalo, aby se na jednom místě o vás tak urputně ucházely hned tři baby najednou? :D

22
Thybaumont
Reagovat

Anjo, ale houby, je to městskej policajt v Praze, tzn venkovan, co přišel dělat do Prahy pro byt, který mu při náboru slíbí. Jako rodilej Kobylisák ti můžu říct, že nikdo pražskej nedělá MP. I když vyjimka někdy pravidlo potvrdí. Tohle povolání dle mýho dehonestuje každýho.

23
RAINMAN
Reagovat

20: Bordel se nepočítá??? :-D

24
Radek aka SUNicko
Reagovat

Thybaumont (21) měšťákům v Praze se dává jako bonus byt? Minul jsem se povoláním :)

25
tom
Reagovat

líbí se mi, jak Leo vždy s chutí vypráví holkám, že je zmrdá a pochčije a jim se hned rozzáří očka. tak přece jen má tenhle program i vzdělávací složku aneb jak na holky…

26
Thybaumont
Reagovat

Radek.. četl jsem to v tramavaji v Brně!! na náborovém letáku:-)

27
anja
Reagovat

23 to já nevím co to je, to jsem viděla jen zvenku :)

22 aha, policajt, tak ti prý musejí mít maturitu. Tímpádem tam bude z nich nejchytřejší :)

28
Bobby Brown
Reagovat

25 – přesně!
Leova hláška, že „Dianu leda vopíchat, postříkat, pochcat a kopnout do prdele“ mne též dostala do kolen.
Tady v tom pořadu je nádherná ukázka toho, jak to ve skutečnosti ženské mají, i když „oficiálně“ tvrdí něco jiného. (samozřejmě to neplatí pro všechny)
Musíš vypadat jako grázl s trochou cukříku a učůrávají benzín. Chovat se jak mačo, to na ně platí.
Nikola je sice namakaný, ale nevypadá jako grázl, vypadá moc slušně, je hodný, milý a to moc netáhne. Zato z Lea tam padají na záda.
No, ale zase díky tomu máme na co koukat, že. :-)

17, 18, 19 – ty woe klucí, já to v první chvíli málem vzal vážně. :-D

29
Maxx
Reagovat

Vidím, že asi úroveň dalších soutěžících nebude moc valná. Ten novej týpek rozhodně není nijak krásnej, ba naopak, přijde mi dost hnusnej, ale to už záleží na dámách, jak ho posouděj. Ve VV by mi nevadil, ale tady jsem myslel, že tam mají jen hezké holky a kluky. Ale třeba to je naschvál. Však se tam chystá i nějaká bukva, co jsem tady jednou četl článek se soutěžícími. No ona tam už vlastně jedna bukva i je. Jinak to zpomalený vyjadřování Rockyho mě vždycky totálně rozesměje :D A naopak mi je docela líto Maťa. Je to takovej ňouma, ale Diana je fakt čubka. A Niki je už otravná, ať vymění Lea. No a Nela s Nikem ať už si zafikaj, nějak to je zatím bez sexu, asi jako VV1. Jenže tady je ten sex podle mě to hlavní. A to je asi zatím vše, k mému zhodnocení :P

30
X
Reagovat

Na druhou stranu je to zase hra produkce. Napriklad Leo a Trojanka se znaji spolu jiz z drivejska, davno pred poradem, takze ono to neni vsechno tak jak se to pak sestriha. Cim se zivi Leo uz ctyri roky se da na netu taje dohledat, stejne jako i ta jeho zlata lzicka, se kterou se v narodil v hube. Je dokonce znam i scenar, kdy a kdo do hotelu prijde (napr. sestra nejmenovane soutezici apod).

Jinak MP mluvi samo o sobe. Vypatlany debilek a tunta…

31
Prochor
Reagovat

Nejvíc mně baví Nikol když s vážnou tváří řeší své „problémy“ :-)))
„…je hezkej…“ (pomlčka, vážný pohled, moudré pokývání hlavou) to se fakt řežu smíchem.
Takže doufám, že tam Nikol ještě vydrží.

32
Jitka
Reagovat

Moc ráda bych komentovala jmenovitě jednotlivé dámy, bohužel mi přijdou všechny uplně stejné, jestli je to Jana, Niki nebo ta třetí tmavovláska (Diana?) je pro mě velmi složité rozeznat. Protože tam všechny na přezkáčku brečí a bohužel z důvodů, který jsou pro mě mimo chápání – odešel kůli mně, neb mě pokousal a já brečela, brečím, neb mi je 21? a jsem moc stará, brečím, že jsem tu sama, uplně opuštěná, brečím, protože jsem pipka a nemám mozek???:-)
Jinak velmi zajímavá studie, na castingu neměl evidentně šanci nikdo, kdo má rozum. Byla jsem překvapená, že dokázali přečíst dopis od produkce:-)
I když to drbu, musím koukat dál, neb ještě nikdy jsem nikoho podobného nepotkala, nebavila jsem se s podobným typem lidí a tžěším se, co bude. Nevím, zda začnu děvčata více rozeznávat – líbili by se mi mašle na krku nebo cedulky, ale i tak se mi to moc líbí.
Přijde Vám taky moderátorka naprosto zbytečná? Nebylo by lepčí jim jen dávat číst dopisy? Na co tam je? Pravidla neřekla, představit se zvládnou i sami??? Jen úvaha, že by ušetřili:-)

33
Jitka
Reagovat

Oprava „líbily by se mi“….

34
anja
Reagovat

31 prochor, přesně :D

29 Maxx, Nela s Nikem nepřicházejí v úvahu, neboť Nela má příkladný žebříček hodnot, že může mít sex jen s člověkem, kterého miluje (chápej, „milovat“ je vyšší stupeň po zamilovanosti, která trvá cca tři měsíce), a Niko je tak uvědomělý a citlivý, že by nějakým nezávazným sexem ani mouše neublížil.

a propó – a co bys asi na tom sexu pod peřinou řešil? jestli Leo skutečně dělá ty tvrdé a rychlé pohyby jak nám 14 dní slibuje? :)

35
Bobby Brown
Reagovat

29 – No já nevím Maxxi, ale jestli bych měl trvat ne hezkých lidech, tak já osobně bych musel vyměnit všechny baby co tam jsou, protože se mi nelíbí ani jedna. Ani u jedné jsem si neřekl – hmm, tak tohle je fakt pěkná ženská. A abych nebyl jen povrchní, co se dušičky týče, po tom co otevřely papule, tak se nic k lepšímu nezměnilo.

Na Nikol platí jen nejoblíbenější filmové náčiní v am. filmech – stříbrná lepicí páska, jinak by mi z ní asi praskla hlava.

Nejvíc mne pobavila Jana s jejími stíhacími scénami. Ona se u toho vždy nahrbí a ruce má v takové poloze, že kdyby jí domalovali do rukou sekeru a štít, mohla by jít rovnou do komiksu dělat parťačku Conanovi. Opravdu u ní čekám, kdy vytáhne alespoň světelný meč.

36
Bobby Brown
Reagovat

32 – Ne??? To já potkávám i větší exoty. To není tak těžké, opravdu jsou všude kolem nás. Mně nepřijdou nijak extra exotičtí, právě vcelku průměrní. Na pořádného exota ještě čekám.

37
dessin
Reagovat

no, nevim jestli se mi to chce komentovat. nastesti mi neni 20 pze jak koukam, bez umelych koz a minimalne 20 ojetejch chlapu bych nemohla vylezt na ulici.

Niki at nekam zavrou, nebo ji daji trenovat bobrika mlceni, to je des jak resi, resi, resi… pak dlouho nic a pak zas resi.

Nela s Leem vypadali nadejne ze? Tebe chci, dianu bych jen osukal, to snad neni ani mozny a pak prijde Niki a zacne zarlit kdyz predtim Nelu Leovi malem sama strkala do postele, pak Nela prizna ze se znaji z castingu a ze ho taky chce no a pak vysvetli Nikovi ze si ho nemuze vybrat…

jen me mrzi ze Zuzka a Romeo jsou nejak v pozadi, asi je u nich klid, Mato taky nejak zmizel z obrazovky.

a ten novej je divnej. Nemyslim extra vzhledem, ale divnej. Uvidime.

38
Bobby Brown
Reagovat

37 – máš pravdu s tím že je tak nějak divný. Teď jsi mi pomohla si vzpomenout, koho že mi připomínal, když tam přišel – Dextera!
No, možná se máme ještě na co těšit.

39
Karla
Reagovat

ten novej, he hroznej,připomíná mi postavičku ze slavných „gumáků“, kteří měli ztvárnit naše politiky!!!! A Diana, buď ať ji tam někdo pořádně ojede, nebo s ní pryč, protože to je nehorázná mrcha!!!!Jinak kluci na pohodu, ale ty holky…typické slepice, od rána řeší…hlava by mi z nich praskla….

42
Macík
Reagovat

…tak včééra jsem zkoumala spíš vizáž soutěžících a z holek se mi nejvíc líbí 1) Nela, má krásné především nohy, zadek a oči 2) Diana má jistý erotický náboj, který možná *zabíjí* svoji povahou, má hezky tvarovaná prsa, ve gzichtě je to už horší, páč se mi zdá, že má táhlý, poměrně velký a malinko křivý nos 3) Jana mi přijde hodně štíhlá, takový typ modelky, líbí se mi i v obličeji, ale je to prostě střívko 4) Zuzana, z mého pohledu malinko umělá, má hezké oči, veliká prsa, vlasy těžko říct jestli vlastní, ale dejme tomu…pokud jsou spletené do copu, malinko mi připomíná Manku…tu od Rumcajse, no a horší jsou docela velký nos hlavně z profilu a nožky malinko do *O* 5) Nikol je také hezká, ale zdá se mi nejméně atraktivní, malá prsa a při úsměvu horní úzký ret…

u kluků je to horší, protože mají podobnou muskulaturu, takže 1) Leo, krásné oči, ústa, zuby, má souměrně tvarovanou hlavu, žádnou šišku, postava pěkná… ale původně se mi nejvíce líbil 2) Matěj, páč má šibalský kukuč, líbí se mi v obličeji, je jemnější a citlivější, což mu je v hotelu spíš naškodu, bohužel se nechal zohavit do oranžovožluta, postava pěkná…3) Rybka *byl* spíš zajímavý týpek, za střízliva pohodář a má takové ty *smějící se oči*, horší jsou malinko křivé zuby, postava ne tak nabušená, což není na škodu…4) Romeo má takové ty vyzývavé oči, které pohledem babu přímo svlékají, horší jsou téměř kolmé uši (matýsek) a jestli mne zrak nešálí, tak malinký ale opravdu malinký *pivní mozol* 5) Nikola…v obličeji hezký, plná ústa, taková ta *líbací*, ale na můj vkus moc nabušený v kontrastu s mírnou zženštilostí…6) Michal a Tom…Michal má výrazné oči, při úsměvu ďolíčky, které ho alespoň trochu zjemňují, ale na mne působí jako nabušená gorila, které bych se i bála, zatím …Tom, tak na něm se mi vzhledově nelíbí vůůbec nic…nepřitažlivý, na fotce, která zde visela, mi z dálky připomínal Chodůra malinko jsem se trefila, páč zuby, veliké zuby s mezerami, ty jsou tutový :-))

43
dessin
Reagovat

41: na blesku je cely ten videoklip a Leo dokonce „zpiva“…
42: tak takhle jsem je fakt nezkoumala – uzky ret, siroky ret, kolme usi WTF?, me se Libi Niki ma krasny ocicka, Nela neni hezka vubec ma tvrdy rysy jako chlap, Diana ma hezky prsa pac je ma umely takze to nepocitam v ksichte tuctovka. Zuzka je umela barbie a zbyva tam nekdo? Jo, jana, nevim seda mis.
Chlapi jsou sileny jeden vedle druhyho, Leo je osklivej nevim co na nem kdo vidi i kdyz verim ze tema kecama o sexu dokaze spoustu bab zblbnout, rybka nemastej neslanej, na fotkach mato ale nesmim ho videt se hybat, Romeo neni prvoplanovej krasavec ale o to vic boduje, ten novej je opravud jak Dexter a Rosky… jako hezky ale nemluvit prosim, nemluvit!!! :)))

44
Katynka
Reagovat

Když jsem zjistila, že se chystá tato rs, že mě to nechytne a že budu ušetřena toho martiria sledování. Chyba lávky, zkusila jsem to a tak nějak pořád ze zvědavosti koukala. Po týdnu se to rozjelo, po prvním vyřazování ještě víc a už to začíná být zajímavé. Včera jsem se dokonce smála, protože mi došlo, že je to daleko lepší než telenovela! (upozorňuju, že na tento žánr jsem koukala asi na 2 seriály a na další už ne, ale porovnat můžu:-)
Nedá se to nějak vynechat, když nevydržím večer, tak si to pustím druhý den na netu (i když Slováci to opakují dokonce kolem třetí dopoledne, což nechápu, protože je tam až dost vulgarit, takže pokud to tak berou, tak se to přeci může vysílat v osm večer, mno).
Jinak – je to děs, ti lidi tam jsou opravdu trošku jednodušší, ale já jejich život neznám a nechci je soudit, ale tvrdit ve 20, jak jsem měla tvrdý život, je docela odvážné. Taky jsem zažila dost krušné chvíle a vím, že i ty okamžiky, které neprožívá každý, ale bojovala jsem a uvědomila jsem si, co jsem dokázala až později, protože právě v tomto věku kolem 20 let má člověk nejvíc elánu, energie, chuti poznat nové věci, že to špatné bylo překryto zážitky, legrací, smíchem, novými lidmi a přáteli atd. Takže tyto jejich kecy o těžkém životě beru s rezervou a působí na mě dost „nahraně a nachystaně“.
Prostě tu rs beru jako vztahovku, kde se řeší kdo s kým, kdy, jak a jestli vůbec a to je právě ta sranda.

45
Adéla
Reagovat

Tak bez té slepice Nikolky by to bylo o ničem. Ta teď hraje hlavní roli. Leo by jednu o…..l a počůral, druhou miluje už od castingu a to jí ještě neviděl vařit! Nakonec si stejně ještě nechá viset na krku uřvanou Nikolu, která ho sice nepřitahuje, ale je to jeho „medvídek“. Niko je trouba, od něj neočekávám vůbec žádnou taktiku. Diuš je šílená a absolutně nechápu co je na ní hezkého? No a zbytek osazenstva se teď do scénáře nehodí, takže těžko soudit. Jsem zvědavá jak to bude s imunitou, když máme dva nové borce.

46
Macík
Reagovat

43) tak je to žebříček *v rámci hotelu* :-)) těžko tam uvidíme takového Sheldona nebo Volovice, což je upřímně škoda :-))

47
Caroline
Reagovat

Napsal byste mi prosím někdo, jaký je princip vybrání vítěze? Nechápu, když tam bude pořád někdo docházet, jak se vybere vítěz… Lze někde dohledat? Díky

48
Hooper
Reagovat

Diuš má pěkný prsa a v obličeji mi rozhodně přijde hezčí než Jana. Ta má zase imho nejhezčí nohy.

Jinak Nikoly mi je po včerejšku líto, a to i včetně upoutávky na dnešní díl, ale je otázka, co je hra produkce. Tomáš nejspíš imunitu mít nebude, takže čekám, že vypadne(nové páry: Jana-Maťo, Diana-Michal). A jinak taky nechápu, co ženské na Leovi vidí, třeba mi to tu nějaká divačka vysvětlí(ani povahově na mě nepůsobí solidně).

Niko je pro mě nechápající medvídek, ale jsem rád, že má v něm Nela celkem podporu.

49
Radek aka SUNicko
Reagovat

Hooper (48) Diuš má hlavně umělá prsa :)

50
Katynka
Reagovat

47 Přesná pravidla nejsou nikde k dohledání, to se tu řeší pořád, jaký je přesný scénář této soutěže. Třeba reality show Hlas má přesná pravidla a popsaná na stránkách Novy, ale u Hotelu Paradise tomu tak není. Je to škoda, docela mi nevyhovuje, že si nechávají takovou volnou ruku.

51
Hooper
Reagovat

SUN: Ale to víme, to se už řešilo:)

52
Katynka
Reagovat

48 Pokusím se Ti to vysvětlit Hoopere, proč všechny holky chtějí Lea. Je to totiž ten typ, který má neuvěřitelné charisma a hlavně to sexuální, je dost atraktivní a to v ženských prostě vyvolává pocit, že když zrovna tento týpek se s nimi dá do řeči, tance, obejme je a pomiluje, že je to výhra, protože taková ženská se pak cítí tak, že – všechny po něm jely a on si vybral MĚ!!!
Zároveň však každá ta ženská, co po něm jede ví, že to nemá perspektivu, že je to přelétavý typ, který bude neustále obletován dalšími a dalšími a tudíž to nese jen a jen problémy. Ale to jsou dvě roviny – fyzická a rozumová a to u těchto typů prostě nejde moc dohromady. Já tomu říkám, že to je super typ pro tzv. volný vztah, kdy se partneří dohodnou na tom, že budou mít i další sexuální partnery. Jinak se totiž s těmito typy nemá smysl pouštět do vztahu.
Už tomu rozumíš?:-)

53
Adéla
Reagovat

47 – tak to mě taky zajímá a nikde jsem to nevyčetla. Ale moc pevná pravidla ta hra asi nemá a produkce má hodně volnou ruku v nakládání s účastníky. No neumím si představit kolik lidí se tam vymění za 3 měsíce, každopádně každý nový příchozí určitě dostane scénář co má dělat, do koho rýpat atd. Viz. třeba Zuzana, první dny dělala dusno, byla sprostá jak dlaždič, bylo jí všude plno a jen co vypadla Klaudie – navlíkla tepláky, odlepila řasy, našité vlasy stáhla do culíku a je z ní empatická mamina na mateřské. Třeba někdo viděl americkou verzi, tak nám písne jak to celé končí?

54
Macík
Reagovat

44) nevím z jakého důvodu je divák RS považován za tupce, který dokáže sledovat takový typ pořadu…myslím si, že mnohem stupidnější jsou telenovely typu…ošklivka, růůžovka, ulice…atd..atd… je jich dost a já ty dialogy nedokážu nějak pobírat…tím neříkám, že v hotelu běží nějaká inteligentní diskuze, to ani nááhodou, ale je zajímavé sledovat okruh lidí, kteří se třeba v mém blízkém okolí nevyskytují…

55
Caroline
Reagovat

50 – A např. v té USA verzi too bylo jak? Nevíte?

56
Macík
Reagovat

53) přesně tak :-))

57
Hooper
Reagovat

Katynka: Dík, druhý odstavec si i myslím.

58
Elko
Reagovat

53: no pravidlá sú: NIKDY NEVIEŠ, ČO SA STANE V RAJI :)
…ale ako niekto písal vyhrá ten, kto tam vydrží najdlhšie, je to síce široký pojem :), uvidíme.

Myslím si, že chalani Leo, Romeo, Maťo a Niko to zatiaľ majú vyhraté lebo im tam posielajú chalanov, čo dievčatá zhodne okomentujú: neumí se chovat, je nesympatickej, nemám s sním, co říct, nepáči sa mi :), ale dievčatá ešte nepochopili, že práve aj s týmito chalanmi budú musieť žiť na izbe :D ešte stále netušia, čo má produkcia v úmysle? :D

Predpokladám, že naopak v utorok im pustia do hotela totálnu samicu, po ktorej skočia viacerí chalani.

59
okkvp
Reagovat

58 – mám malou představivost na takovou samici

61
Macík
Reagovat

Pokud bych měla hodnotit *v rámci vily* po stránce celkového pocitu, ne podle čistě vzhledového kriteria…tak žebříček by se nejspíš měnil podle situací, ve kterých by se soutěžící zrovna projevili a ještě je tu další hledisko, a to strategická schopnost soutěžících, která zatím z těch sestřihů, není nijak patrná…možná je ještě brzo, možná je RS blbě sestříhaná a vlastně mi není jasný ten princip hry, páč i když ten pár bude držet pevně při sobě po celou hru, bez ohledu na emoce, přitažlivost a sex, může je, podle mne, kdykoliv rozdělit každý nový *imuniťák* a pak zřejmě bude záležet na dohodě mezi nimi, jak se proházej a koho budou obětovat…

62
Katynka
Reagovat

57 Nemáš zač. a když ten druhý odstavec si i myslíš, tak Ty jsi taky takový typ?

63
Elko
Reagovat

59: neviem, to definovať… taká, čo sa bude páčiť väčšine ;) a budú ochotní vymeniť kvôli nej svoje partnerky.

Teraz, keď čítam diskusiu s Klaudiou, sama potvrdila moje pravidlá :)

Otázka: Tvoj typ na víťaza??:) (Lucka)
Klaudia odpoveď: Je to ťažké určiť teraz, lebo to je ešte veľmi ďaleko. Veľa ľudí sa tam vymení, niekedy je to o náhode aké číslo si vyberiete… NIKDY NEVIETE ČO SA STANE V RAJI

64
Hooper
Reagovat

62: Ne

65
Katynka
Reagovat

64 Buď rád.

66
Macík
Reagovat

jo a na to jsem zapomněla…ještě bude záležet taky na pořadí, které si vylosují před samotným výběrem partnera, takže *imuniťák* vždycky někoho vyřadí, ale i když se dohodnou na tom, kdo si koho vybere a koho budou obětovat, stejně jim plány může překazit *losovačka*…jsou to docela šachy :-))

67
anja
Reagovat

48 Hooper, taky mne překvapuje, že Leo se tam všem holkám líbí, ale můžu tě uklidnit, mně právě ne. Mně se odjakživa nelíbili takoví ti typičtí hezouni a kluci z plakátu, kteří na první signál vysílají to své charisma co popsala Katynka v 52. Navíc teda mě ten obdiv k leovi překvapuje i z důvodu, že u jeho obličeje moc nefunguje „zlatý řez“, který je definicí krásy. Leo má moc blízko u sebe oči a to mne třeba ruší. Taková prasečí očka.

Takže fakt nechápu jako ty :)……… když zapátrám ve svém mládí, tak jsem byla pověstná tím, že jsem si vybírala chlapy, nad kterýma moje kamarádky obracely oči v sloup. Týpka po kterém jede 90 procent ženských bych nechtěla z různých důvodů – protože bych byla jedna z mnoha, což bych nesnesla, protože by byl hezčí než já :), protože by mi ho mohla nějaká jiná samice přebrat atd atd. U chlapů jsem prostě vždy fungovala na až druhý dojem nebo jak to říct, něco ve smyslu „hm obal ujde, mrknem co je uvnitř“ a ne „jéé ten je krásnej, jsem z něho celá paf“

takže u mne Leo se svou vizáží ani charismatem nezabodoval a v pořadí je někde až třeba za tichým Nikem, naivním Matěm a tím nově příchozím Tomášem. Exteriér ucházející a může v nich být něco co by mne bavilo objevovat, Leo je příliš snadno čitelný, vlastně už přečtený.

68
FF
Reagovat

Nejvíce bych se nasmál, kdyby někdo z imunitou poslal domů Lea, co by vsechny ty baby, co po něm vzdychají potom dělaly

69
anja
Reagovat

52 Katynka, dobrý, ale dovolím si nesouhlasit, že „Zároveň však každá ta ženská, co po něm jede ví, že to nemá perspektivu“

nene, každá co po něm vyjede si myslí, že zrovna s ní on zůstane :DD

70
Bobby Brown
Reagovat

46 – Jo, tak Howard Wolowitz, to je v BBT můj hrdina #1. :-)
Ale chce to original zvuk, ne dabing, protože on má skvělý hlas.

71
anja
Reagovat

68 to by byl dobrý tah :) docela jsem zvědavá jak to tam zamotají ti dva noví, a jestli budou mít imunitu oba nebo jenom ten „kubánec“ :)

72
Bobby Brown
Reagovat

69 – ANO, paní anjo.
Naprosto přesně!

73
Petra
Reagovat

32,33

Tak nějak … já ty holky taky ztěží rozeznám … všecky na jedno brdo , chtělo by to mašličky do vlásků rozdílných barev …… moderátorka naprosto za ty prachy zbytečná , hlavně že na ni jsou největší upoutávky na www. je tam její hlavní fotka , pak tam jednou za týden řekne usmolenou větu sotva to vykoktá , už ji radši ani nezabírají zblízka, páč se ndá lichotivě nasvítit … ale jinak mě to nedá a dívám se a dívám a dívám a nestačím se divit …

74
anja
Reagovat

ještě k těm fyzickým detailům – Nela má řídké vlasy a když si je dá z obličeje do culíku, rýsuje se jí skoro až pleš

Romeo má skutečně náběh na pivní pupek a celá ta jeho figurka i s těma odstávajícíma ušima mi připomíná pepka námořníka

75
dessin
Reagovat

Myslim ze dnes jeste ani sama produkce netusi, co se stane v raji :) Jen prosim, mohlo by se stat to nejlepsi: zavrete nekam Gavriely, at radsi pise dopisy a nemluvi… ona prijde k parte rozhozenejch lidi hned po vypadnuti Rybky a naucenym robotickym hlasem bez kapky emoci oznami, ze odesel a ze tedy nemuze jeho misto prazdne… strasny. Strasny, strasny, strasny. At se neuci cele dny texty, at je hodi oknem a zacne pouzivat hlavu. To uz radsi Ladenu nez tohle fakt strasny!!!

76
FF
Reagovat

71 – docela si dovedu predstavit scenar, ze si Nela s Nikol prohodi partnery, a pak si Nelu, celou šťastnou, že má konečně Lea jen pro sebe, vybere Tomáš s imunitou, následuje velké slzné údolí a baj baj Leo

77
FF
Reagovat

75 – jen jsme nepochopil, jaký že se to učí texty, těch pět vet co tam řekne se normální člověk naučí za 10 minut

78
okkvp
Reagovat

anja je rentgenové oko :-))))

79
Macík
Reagovat

67) tak třeba mně se líbí jak Leo, tak i Čtvrtníček :-)) Leo čistě vizáží, i když je fakt, že ten *zlatý řez* hmm…to je horší…samozřejmě pro vztah je mačo Leo jaxi nepoužitelný, páč nechat se jen o….t a poch…t a kopnout do řiti, to chce náturu :-))

70) kdyby do hotelu napochodovali podobní típci, bavila bych se mnohem víc :-))

80
Macík
Reagovat

74) pepek námořník :-))) a já, koho mi pořád připomíná :-)

81
anja
Reagovat

79 Macík :)) no mohla by se tam objevit nějaká femme fatalle, která by tohleto všechno OPK spáchala Leovi. To bych mu, broučkovi, přála :)

82
Hooper
Reagovat

Tak Nikola nám bude mít první pozici v draftu? Ta se obvykle nevyměňuje, tak jsem na její usilovné přemýšlení zvědav:)

83
Macík
Reagovat

81) :-)) tak přemýšlím, že Leovi *OP* od baby nebude zas tak vadit…naopak :-)) *K* by ho však mohlo rozhodit ???…zřejmě preferuje, podle svých slov, tvrdý sex a něco jsem tam zaslechla *o lízání sejra mezi prsty* :-))

84
Bobby Brown
Reagovat

79 – Kdyby do hotelu napochodovali podobní týpci, tak tam ostatní zruší do 24 hod. Hlavně Sheldon se svojí smlouvou spolubydlících. Rajesh by byl imrwere v lihu, jinak by si nepokecal s holkama atd.

V profilech mne pobavil Leo:
OBLÍBENÉ:
Kniha: žádná, knihy nesnáším (přečetl jsem jen Rychlé šípy)
Kamarád/ka: Jakub a Pepa (taky dobrý kámoš)

MŮJ VYSNĚNÝ PARTNER:
Délka vlasů: po lopatky, aby bylo za co tahat

prostě Leo :-D

85
Adéla
Reagovat

Nikola bude draftovat na 100% Lea, protože je do něho zabouchlá ať si mele co chce. Ale kdyby ho produkce vyřadila aspoň na 14 dní ze hry – to by byl geniální tah!

86
Hooper
Reagovat

85: taky si myslím, že ani jinak reálně neuvažuje.

87
Macík
Reagovat

84) :-DDD, …a bušil všem v noci na dveře…Nelo…Nelo…Nelo …

88
Bobby Brown
Reagovat

87 – Hlavně ty stylový hadry, supermanský triko a betmenovský spodky. Navíc by večer lítali po hotelu se světelnejma mečema.

89
klára
Reagovat

Představa čtveřice z tbbt v hotelu paradise mě velmi pobavila. A za sebe musím říct, že bych asi tak tisíckrát radši tvořila pár s wolowitzem, než s kýmkoliv z těch individuí, co tam jsou. :D

90
jenkaa
Reagovat

Nekolik prispevku zacina tim, ja bych sice na to nekoukal/a, ale jenom proto…..Tak ja bych na to koukala, i kdyby to byl tym vedcu, protoze je vzdy na techto kontajnerovych RS na co koukat a bavi mi to. A tak jsem se tesila a zacina mi to bavit vic a vic:))
Dius kdyby mi machala tim prste porad pred ocima, ji ho zlomim a jsem doma.-)))….ta jeji artikulace rukou a prstem pri snaze presvedcit kohokoliv o cemkoliv..des bes…Asi mam jinej vkus, ale Mato, i kdyz zrzavy, je porad hezci nez cele muzske osazeni, a jestli je muzsky ideal, nekdo kdo ma hezke zuby a domniva se proto, ze je zajimava i jeho dira v zadku……zatim se mi nejvic libi jako jhrac a uz i jako muz i Romeo, ponevadz ta krasa fakt neni vsechno:-))))z holek Zuza….a bavi mi Nikol, vlastne vsichni, krom tech dvou novych, snad dostanou prostor

91
Macík
Reagovat

88) já normálně učůůůrávám smíchy :-DDD…když si představím, jak tam mezi těma vystajlovanejma borcema, pobíhaj tyhle čtyři plašmušky :-DDDDD

92
Prochor
Reagovat

77 – Gavriely není zvyklá pracovat v textově náročných filmech.
Ale jinak bych doporučil do hotelu týpky jako Vladko Dobrovodský, Petr Zvěřina, René Kukačová, Jan Kocián nebo Zoli ze šéfky aby se to trochu pohnulo.

93
Tommy
Reagovat

Neví někdo jaká byla sledovanost na JOJ a PRIMA LOVE?

94
Elko
Reagovat

Prochor: Zoli by ich tam všetkých rozsekal, Zvěrina by ich tam všetkých pretaktizoval, Vladko by ich tam všetkých ostrihal a Rainman by ich tam všetkých… :)

…ale bol by to ešte väčší fičák! :D
Mohli by spraviť II. sériu Hotel Paradise s podtitulom elita z ostatných reality show :)

Tommy: Hotel Paradise opäť jedničkou na trhu: http://www.joj.sk/televizne-novinky/panelak-jednotkou-v-case-svojho-vysielania-hotel-paradise-suverenny-u-mladych-divakov.html a Prima love netuším.

95
dessin
Reagovat

me dostal popisek k Tomasovi:

Bývalý mestský policajt s ezoterickou dušou. Tomáš sa pravidelne venuje jóge a rôznym duševným cvičeniam, no nezanedbáva ani svoje telo, na ktoré je patrične hrdý. Jeho veľkým snom je preraziť vo svete šoubiznisu, keďže mu je blízky humor, rád by sa stal komikom. Má rád sex a dámy ohuruje veľkým prirodzením.

hlavne to prirozeni, to je dulezity. Za chvili s ho budou s leem premerovat kdo ho ma delsiho…

96
Adéla
Reagovat

90 – taky sleduju různé reality show a nestydím se za to. Pro mě je to prostě relax. Na rozdíl od těch týpků ve vile chodím z práce večer totálně vyždímaná a nemám sílu na to sledovat ČT 2 a rozšiřovat si obzory. Na zprávy z důvodu zachování zdraví nekoukám taky. Ale před spaním si čtu knížky, tak snad tak blbá nejsem…..
92 – jako Vladko se tam budou brzo chovat všichni. Ha ha ha

97
Macík
Reagovat

90) já si myslím, že pokud se hodnotí *čistě* vizáž, tak to beru tak, že takové hodnocení bude zcela oproštěno od povahy soutěžícího a od ne / sympatií k němu :-) takže ano zuby, jsou v tomto ohledu měřítkem :-))

99
Macík
Reagovat

…já bych tam šoupla Kristínu Kočí :-DDD ta nemá problém s PM…

100
Caroline
Reagovat

Prosím kdo je Rainman v Šéfce?

101
Adéla
Reagovat

101 – ten co tam údajně masturboval

102
Caroline
Reagovat

101 – ach tak :-) díky za info

103
Ludmila
Reagovat

No já nějak okouzlení z Lea nesdílím, nelíbil by se mi ani kdyby mi bylo 18 holé hlavy, malé nosy a příliš svalnatá těla mě neberou, jediný kdo má něco co mě okouzluje jsou Nicovi světlé oči, a Romeo je sympatický (jediný tam má že přečetl nějakou knihu), víc by mě to bralo kdyby tam byli lidé co vypadaj normálně a ne všichni umělohmotně, ale samozřejmě i tak sleduju pilně každý den @

104
Bobby Brown
Reagovat

103 – Zrovna Leo má (dle mě) postavu hezkou. Souměrná, silově atletická, vyvážený vršek k nohám. To je ale tím boxem, tam si nemůže dovolit mít postavu Nikola, bo by neudýchal ani první tři minuty.
Něco jako Brock Lesnar. Řezník strach pohledět, ale když to nedá v prvním kolem, má problém to ustát do konce.

105
Tommy
Reagovat

http://farma.nova.cz/ Nova už nabírá

106
Ludmila
Reagovat

104- ano jeho svaly nejsou přes míru to je pravda, ale i tak si nemůžu pomoct, tenhle týpek by mě nepřitahoval (teď mluvím o fyzické stránce) po té psychické nevím kdyby mi bylo 18, ted už ne

107
Bobby Brown
Reagovat

106 – To je trochu něco jiného přitahoval a hezká postava. Postavu má hezkou, ale mě také nepřitahuje, takže jestli ani tebe, nic se neděje. :-)

108
anja
Reagovat

107 mne Leo taky nepřitahuje… :DDDD

109
Hooper
Reagovat

Černí pasažéři:))) Ale to je v každé kontejnerové RS.

110
Hooper
Reagovat

Ale Leovi bych Dianu přál, to zas jo.

111
Prochor
Reagovat

110 – Dianu bych nepřál nikomu.

112
Thybaumont
Reagovat

111 :-))))) Je jediná postava, která ve mě vzbuzuje až zuřovou nenávist ač jsem ji v životě osobně neviděl. Jiří Paroubek, tak jemu bych ji přál:-))

113
Prochor
Reagovat

Holky vypadaly dost přepadle když to Niky vyhrála. Teď nastoupí intrigy.

114
Hooper
Reagovat

Nikola bod, jestli nakonec proti Nele půjde, ale nechat si Lea je špatné rozhodnutí. A viděl jsem v upoutávce správně, že Diana si chce vzít Maťa? Taky to ale může být způsob, jak ho vyřadit. Ale vyhrát miss a volit až třetí, když je to na mě, to celkem koukám.

115
Prochor
Reagovat

Myslel jsem, že Leo je chytřejší.

116
Ludmila
Reagovat

Leo silná slova a v podstatě zbabělec

117
T.M.
Reagovat

Dá se někde na netu shlédnout včerejší díl?

118
Bobby Brown
Reagovat

117 – http://www.prima-love.cz/paradise/epizody
vpravo klikni na Hotel Paradise 16.3.2012

119
Bobby Brown
Reagovat

Proč tam hulí takové šunty, když jen kousek za hotelem mají takovou kvalitku:

120
T.M.
Reagovat

Můj favorit je Romeo a tomu přeji výhru, to je normální kluk který si na nic nehraje, někdy se až divím jak se mezi tu bandu vypatlanců vlastně dostal. Pak mi ještě přijdou v pohodě Leo, Nico a Nikola…o ostatních se nemá cenu bavit. Jak to vlastně bude? Vyhraje jenom jeden soutěžící a nebo pár? Budou tam rozhodovat jen oni mezi sebou a nebo budou hlasovat i diváci? A Jaká bude výhra? Začal sem to sledovat teprve teď v týdnu a pravidla jsem ještě nezkoumal…..

121
Bobby Brown
Reagovat

120 – Když najedeš na článek „Jak vypadá Hotel Paradise v jiných zemích?“, tam to vše najdeš.

122
Adéla
Reagovat

Nikola je neskutečná slepice a udělala přesně to co jsem předpovídala. Nápad s výměnou byl z její hlavičky, tak ať to nesvádí na Nelu. Fakt bude tak dluho bulit a kňučet až se s ní L. vyspí a pak to poběží vykecat každé rybě do moře. A já být Nelou pošlu Lea někam…. Je to srab. Zlatý medvídek Niko! Můj favorit je nadále Romeo, zatím tam proplouvá se ctí.

123
anja
Reagovat

no ona Nela se taky moc kvalitně nepředvedla, sdělit parťákovi při jeho oslavě narozenin, jeho slavnostní večeři, že ho chci vyměnit, že s ním už vlastně nepočítám a nechci ho, na to je třeba mít pěkně svinskou povahu. Slepičí kvákání, že má na druhé straně z fungování z Leem „strach“ to byla třešnička na dortu …. a Niko Nele na všechno kývá jak oslík :DD

baví mě Zuza, mám dojem, že ta jediná ví, anebo tuší jak se to vůbec hraje a na čem záleží. Baví mě i tím jak se sice snaží Nikol žvásty vyposlechnout, ale přtiom jí to nudí a otravuje :D

124
Jonatána
Reagovat

Tak jsem to včera viděla. Četla jsem a když jsem spokojeně dočetla poslední stránku a zjistila jsem , kdo je vrah, zrovna to začínalo. Neodolala jsem a pustila to. Tak nevím, to je soutěž, kde podmínkou k přihlášení byla nebetyčná blbost, vulgarita, nechutnost a veskrze schopnost dělat ze sebe nadrženého kreténa či husu? Jinak si to neumím vysvětlit. Přiznávám, že jsem to dokoukala, protože jsem si pořád říkala: Ty jo, to snad nemyslí vážně. a obávám se, že příští týden se budu v sobotu dívat zase :-)))). Nic podobného v reálu neznám,stýkám se s jinými lidmi a dobrovolně bych ve společnosti něčeho takového netrávila ani minutu. ale koukat na ně jde, protože je to jako panoptikum. Hluboký rozhovor těch dvou bab na téma porno – točila bych to či ne, mě totálně odrovnal. ano, když příští týden neusnu, kouknu se zase.

125
Jonatána
Reagovat

jo, a málem bych zapomněla na tu „hvězdu“ Gavriely. Viděla jsem ji vlastně poprvé ve 30 na Primě, kde spolu s Mariánem Labudou a Jarem Slávikem hodnotila erotické scény. Bože, netušila jsem, že je možné být tak hloupá a ještě se tím chlubit na obrazovce. takže její vystoupení v HP mě nijak nepřekvapilo.Nic neumí, je prkenná a zcela zbytečná. Ale má prima dovču a ještě zaplacenou no neberte to :-))).

126
MajaK.maja
Reagovat

Začala sem to sledovat včera, na popud kámošky, ať si pustím aspoň první díl, že to „stojí za to“ :-) A od včerejška sem zkoukla všechny :-D A fakt mě to baví :-) Největší sympaťák je pro mě Romeo, je milý, hodný a chytrý, dobrý hráč, což se ukázalo před vypadnutím Klaudie. Dál mám ráda Nika, taky proto, že je hodný, milý a empatický, má krásné oči i celkově je fešák, jen ty svaly jsou na mě moc velký :-) Nikča je typická slépka, v dobrém slova smyslu, je to ještě puberťačka, je mladá, má na to nárok. Leo je sice na jednu stranu klátič, ale líbí se mi, že je i citlivej, „cítí svoje povinnosti k Niky“, i když je to možná taktika, jelikož ví, že je do něj zblblá a může v ní mít tu jistotu. Na rozdíl od Nely, tu nesnáším :-) Nechápu, kde bere svoje sebevědomí, bez tuny šminků, plavek a podpatků by byla ošklivej babochlap. A je taky dost hloupá a sobecká. Když Nikovi vpálila, že půjde k Leovi, ale když jim to nepůjde, milostivě se vrátí zpátky, byla na tečku mezi oči. Diana je typický příklad toho, že muži milují potvory. Je hezká a je mrcha. Chudák Maťo je typ, který chce jen mít klid (a sex), ona to s ním sehrála ukázkově, snažila sem si z toho sama něco vzít do života :-) Janu nesnáším, je afektovaná, nepřirozená, snaží se napodobovat Dianu, je trapná a zlá. Rybka byl blbeček, je dobře, že vypadl. Zuzana to má na háku. Ti dva noví, zatim nevim, zhodnotím, až se víc projeví.

127
Hooper
Reagovat

anja: Ano, to načasování Nely ohledně výměny Nika, to vskutku bylo na jednu pěstí. V takovém případě by mi ten dort pěkně zhořkl.

128
ababalu
Reagovat

Pozrel som si na nete to Paradise…………..navyčúranejší je ten cukrík LEO, vie veľmi dobre, že tú jeho detskú tváričku, sladkú jemnú ako riťka konenca, – baby žerú a žerú…..Preto zvolil pri svojej krásnej naivnej partnerke taktiku nezáujmu, – a vyšla na 100%. Mladé hlupučké dievčatko sa snaží do vysilenia zaujať ho a Leo pokojne, premyslene prizerá jej trápeniu. Občas zahrá malé teátro nech sa ukľudní.Až bude úplne psychicky upečená a odovzdaná, – potom skočí po svojej obeti a „bezpracne“ si ju bude pár dní vychutnávať a užívať. Preto, keď je už blízko cieľa, tak ju ani nevymení a to ani náhodou.

129
Bobby Brown
Reagovat

126 – Tak Leo je citlivej klátič. :-D
ženský, ženský…

130
MajaK.maja
Reagovat

129 – :-D No o tom to je ;-) Proč mu všechny zobou z ruky? Tak hezkej zase není…

131
anja
Reagovat

129 jo, ta charakteristika na Lea dokonale sedí, on je takový malý sadistický manipula, přesné.

Rozehrál si dvě slečny, jednu zájmem, druhou nezájmem, a rozehrál to s těma, u kterých mohl předpokládat určité citové angažmá – Nikol i Nela jsou jasné, že to tam prožívají nejvíc, jedna furt řeší, druhá furt brečí. U ostatních slečen moc těch potřebných citů asi nenašel, Jana je poněkud chladnější, Diana potvora a Zuza má nad vším relativní nadhled, takže u těch by nepochodil.

i ty jeho fantazie o tvrdém sexu, co tam vytahuje při každé příležitosti nasvědčují tom, že chlapec má sklony lidi kolem sebe potrápit, a to jakkoliv

jsem ale zvědavá, jaký postoj zaujme Leo k Tomášovi, který mu otázkou, jestli je povoláním syn svého otce, evidentně podráždil ego :D

132
anja
Reagovat

eee pardon, to moje 131 je reakce na ababalu 128

133
Adéla
Reagovat

131 – něco na tom bude. Ale tak jestli si to takhle pěkně rozehrál, budiž mu přáno od toho tam je. Jinak se mi z jeho řečí zvedá žaludek, na svůj věk je dost perverzní. Nechápu jak se může holkám líbit. A co se týká té otázky od Tomáše, tu mu určitě nastrčil štáb, aby Lea konečně vytočili. Viděla jsem kousek páteční Noci z ráje na JOJ a mluvil tam nějaký vedoucí toho pořadu a říkal, že u hotelu je cca 50 ti členný štáb lidí a z toho 15 rozhoduje o ději. Tak jsem zvědavá jak se teď bude vyřazovat, kdo má imunitu atd.

134
Hooper
Reagovat

Slyšel jsem v Noci v raji správně, že dramaturg na otázku „kdy bude konec soutěže?“ řekl „první júlový týždeň“? Nebo říkal jún? Jinak tedy bylo potvrzeno, že vyhraje pár.

135
Hooper
Reagovat

(prvý)

136
RAINMAN
Reagovat

Ani nedokázal odpovědět na otázku, zdali si může při párování vybrat kluk kluka, a holka holku…

Řekl bych, že v Dominikánské republice se vše dotočí během května. A první týden v červnu, bude živě odvysílán poslední díl z Bratislavy, kde se dozvíme jméno vítězného páru.

137
dessin
Reagovat

Prosim o radu: HP sleduji jen online, na TV joj. Tam bezi po, ut, st, ct zaznamy z kazdeho dne, v patek bezi Noc v raji (drbarna) a na dalsi dil si musim pockat do pondeli (vyrazovani).

Muzete mi rict, na ceskych to bezi nejak jinak, jine dily??

diky
d.

138
Radek aka SUNicko
Reagovat

dessin (137) ne, na Primě běží totéž jen s českým komentářem. Rozdíl může být max v Noci v ráji. V prvním díle byl (Češi shit, Slováci zábavná noční show), ten druhý jsem zatím neviděl.

139
Hooper
Reagovat

dessin: Páteční Noc v raji navazuje na normální páteční sestřih. Ten je v ten den na JOJ plus od 20:20, na JOJce pak po desáté.

140
Adéla
Reagovat

Já to sleduji na Prima Love, je to každý všední den od 22:15 a v pátek od 22:00, Noc v ráji je v pátek po 23. hodině na Prima family, ale to jsem neviděla.

141
dessin
Reagovat

uz jsem zamotana uplne.

JOJ po, ut, st, ct: 21:30
patek tedy 20:20 JOJ plus sestrih a pote prepnu na JOJ a mam noc v raji?

CZ diky, o nic jsem neprisla :)))

142
Hooper
Reagovat

dessin: JOJ-po, út, čt-21:30, st-22:30, pá-22:05, cca 23:00 noc v raji(hned navazuje). JOJ plus pá 20:20. České televize nevím, nesleduji to na nich, pokud sestřih zmeškám, tak si to pustím na oficiálním slovenském webu.

144
Elko
Reagovat

dessin:
PO, UT, ČT: 21:30, ST: 22:30
PÁ: (na Pluske predpremiéra), na Jojke ide normálna epizóda (strihák) tá istá, čo na Pluske + po skončení nočná show NOC V RÁJI… v pátek Plusku nemusíš řešiť, pretože tá epizóda ide aj na Jojke.

145
dessin
Reagovat

dekuji vsem, uz mam jasno. diky za trpelivost.
me prave vzdy utikal ten patecni dil – no, minule tedy pac v programu byla jen noc v raji a pluska me nenapadla, tento patek uz jsem to proste vzdala ze sestrih neni a vlezu sem a vy se o nem bavite :) diky moc

146
Deniz
Reagovat

Odcieni jest całe mnf3stwo od typowej żarf3weczki do tych scynojkoph, złamanych szarością.Tak napisałam we wpisie.Spf3jrz jeszcze na komentarz Lemoniadowego, w ktf3rym przedstawił całą paletę Rd3ŻU.Czy nadal widzisz to ekstremalnie?Nie chodzi mi tylko i wyłącznie o wściekły rf3ż (patrz delikatnie rf3żowe koszule męskie do szarych garniturf3w – może to nie ostatni krzyk mody, ale jeszcze takie zestawienie np w businessie funkcjonuje)Przypuszczam też, że niewiele osf3b na TAKI wściekły rf3ż się skusi.pozdrawiam,PSZauważ też komentarz Beretki, ktf3ra rzeczywiście przyszła w rf3żowopodobnej bluzce:)Być może problem rf3żowego koloru związany jest właśnie ze schematycznym wyobrażeniem sobie, że tak właśnie ten rf3ż wygląda jak na Krf3liczku Lemoniadowego. Tak i tylko tak. Otf3ż NIE. Wygląda też zupełnie inaczej.Zwłaszcza mężczyźni, sądząc po wpisach, mają takie właśnie trochę błędne wyobrażenie.Tę Rd3ŻNORODNOŚĆ odcieni powinnam bardziej podkreślić w moim wpisie.pozdrawiam,

Přidat komentář