Panáček v reality show

Hotel Paradise online video

Hotel Paradise 2012 československá verze

Česká TV Prima a slovenská TV Joj se na jaře 2012 rozhodly, že si společnými silami zkusí jeden ze zahraničních formátů reality show zvaný Hotel Paradise. ČeskoSlovenská verze se odehrávala v Dominikánské republice a bojovalo se o výhru 50 000 euro. Vítězem Hotelu Paradise se po několika měsících stala brněnská hvězdička Nela Slováková.

Hotel Paradise je soutěž částečně na způsob kontejnerové reality show VyVolení, natačí se však dopředu, podobně jako konkurenční formát Farma. Soutěžící žijí v této show v luxusním hotelovém resortu, kde je po celou dobu sledují kamery. Formát Hotel Paradise, má zároveň i prvky seznamovací show. Pokud chce soutěžící zůstat ve hře, musí vytvořit pár a vztah si udržet. Kdo bude v Hotelu Paradise singl, ten ze soutěže vypadává a v další epizodě bude nahrazen. Hotel tedy bude stále obývat konstantní počet soutěžících. Kdo ze soutěžících zůstane či odejde nebudou rozhodovat diváci, ale pouze to, zda zaujmou opačné pohlaví, zda se dokážou integrovat, otevřít se a projevit emoce a umět dělat show.

Hotel Paradise 2014 dánská verze

V roce 2014 to TV Prima a následně se přidala i TV Joj rozhodly opět zkusit s formátem Hotel Paradise. Tentokrát však jen nezávisle na sobě zakoupily jeho dánské zpracování, konkrétně 10. řadu tamního Hotelu Paradise. A obě televize se rozhodly zkusit novinku na české i slovenské poměry, zakoupenou show vysílat pouze online, tedy na svých webech Iprima.cz a Joj.sk, tedy žádné vysílání v klasické televizi. Co den, to nový díl. Na Slovensku z počátku více, neb se začalo se zpožděním.

Dánská 10. řada Hotelu Paradise se odehrává v Mexiku, konkrétně v hotelu Casa del sol Occidente, který skýtá neotřelý a vskutku nádherný výhled na Tichý oceán. Uvidíme, zda se tímto otevírá zcela nová kapitola reality show v České a Slovenské republice, nebo půjde jen o jednorázový test a slepou větev vývoje. Rozhodnete jako vždy vy, diváci a čtenáři Panáčka v reality show.

Hotel Paradise video archiv

Jojka s Primou ponúknu divákom ruský Hotel Paradise!

11. Červenec 2015 | napsal(a): Elko

[singlepic id=11033 w=615]

v utorok 14. 7. 2015 ponúkne televízia JOJ svojim divákom internetové vysielanie aktuálnej série ruskej verzie populárnej reality šou Hotel Paradise. Podobne ako dánska verzia, tak aj ruská sa odohráva pre nás v známom nádhernom letovisku Casa del sol Occidente v Mexiku.

Hotel Paradise 2014: Tady stejně jako v Dánsku – Nadějná očekávání, trpká pachuť na konci. Závěrečné ohlédnutí

12. Listopad 2014 | napsal(a): okkvp

Když se TV Prima a o něco později i TV JOJ rozhodly poskytnout nám možnost shlédnout 10. Sérii Hotelu Paradise dánské TV3 alespoň na internetu, těšili jsme se. Byla to příležitost podívat se jak to dělají tam, kde to umí. Nebylo to špatné z mnoha důvodů. Bohužel to ale bylo taky pitomé, a taky z několika důvodů. Za co z toho mohou Dáni a co z toho jde na vrub našim (tv) mocipánům?
Líbil se vám Dánský „Ráj“? a další Ankety.

Hotel Paradise 2014: Finalisté pod drobnohledem

10. Listopad 2014 | napsal(a): okkvp

Luxusní Hotýlek v Mexiku osiřel, světla ramp zhasla. Po červeném koberci se prošli Martin se Sandy, Balslev s Mille jenom přihlíželi. Rozhodla porota spravedlivě? Jak se ale vlastně finalisté před porotu probili, jak to bylo s těmi zásluhami? Jak se mají v běžném životě?

Hotel Paradise 2014: Kdo se projde po červeném koberci? – poslední rekap

6. Listopad 2014 | napsal(a): okkvp

To co už vypadalo skoro nemožné, je tady. I Česko se dnes večer dočká dánského finále Hotelu Paradise série 10. Čtyři finalisté budou mít náročný den. Nejdřív se budou třást hrůzou zda je nečeká ještě nějaký štábní twist. Dánské diváctvo se třáslo s nimi, to ovšem s obrovskou nadějí a žádostivostí. Další průběh je jistý, nejdříve se budou finalisté zpovídat osmi svým méně úspěšným kolegům a pak si prožijí nervy, úlevu, radostné překvapení i zklamání při hlasování Jury o to, kdo zvítězí. Vítězové budou stoprocentně dva. Budou i oba bohatí? Dívejte se DNES.

Hotel Paradise 2014: Veselte se, neperte se – rekap 71

4. Listopad 2014 | napsal(a): okkvp

Den sedmdesátý první je v Hotelu Paradise předposlední. Dopoledne bude zrno očištěno od plev a budeme znát první dva finalisty. Zbylé osazenstvo si na rozhodnutí ještě počká. To už ale hotelem zní veselý hlalol devíti navrátilců. Na finalisty i na Jury čeká slavnostní večeře a poslední hotelová párty s nečekaným průběhem i dohrou. (pod vlivem jsou i titulky) Dívejte se dnes v 19.00.

Hotel Paradise 2014: Laura a její chlapci

3. Listopad 2014 | napsal(a): okkvp

Průběh finálového týdne byl pro favority zatím téměř fatální. Hned první den se kolegové rozhodli pro vyhození Laury a ta ve snaze umést cestičku svému aktuálnímu partnerovi, vzala sebou do propadliště svého rajského ex-. K úspěchu to ale stejně nevedlo. O co se v hotelu zasloužili Laura, Kasper a Malte?

Hotel Paradise 2014: Finále československého střihu? Ani smykem

30. Říjen 2014 | napsal(a): okkvp

Blížíme se do finále a vlastně ani nevíme, co tam na nás čeká. Naše zkušenosti s domácí, okolnostmi zkrácenou verzí Tv Prima a Joj nám budou k ničemu. V Dánsku se HP hraje úplně jinak. Divák je tam od toho, aby se díval a svým oblíbencům jen fandil a držel palce. Žádné esemesky, žádné zákulisní protěžování. O finalistech a vítězích rozhodují účastníci sami. Štáb jim jen připravuje různé překážky či možnosti, kterých mohou využít. Chcete vědět co a jak? Máme pro vás instruktážní náhled do historie dánských sérií.

Hotel Paradise 2014: Den 70, říkejme mu třeba růžový, přestože je černý + rekap 70

30. Říjen 2014 | napsal(a): okkvp

Včera z Hotelu společným úsilím vypudili Lauru a Kaspera. Dnes na tři páry čeká další překvápko. Budou se rozdávat růže. A protože je to finále, tak to bude zas složité na odhad i na počty. Zase potečou nervy i slzičky, zazní nemálo peprných slov. A pak když už to vypadá … šmik a poteče červená. Dívejte se s čím bude hotel usínat.

Hotel Paradise 2014: Tajnou párty někdo hořce opláče +rekap 69

28. Říjen 2014 | napsal(a): okkvp

Finálový týden Hotelu Paradise začíná. Všichni jsou natěšeni, ale také se bojí. Benjamin Nathali pověřil riskantním úkolem a tím je organizace tajné párty na pláži u moře. Hosté si předávají pozvánku a nenápadně mizí. Slavit dne před večerem se ale nevyplácí. Co??? Au au to to bolí. Dívejte se, díl 69 v úterý v 19.00

Hotel Paradise 2014: Hrát o výhru už nemohou, ale i účast se počítá

26. Říjen 2014 | napsal(a): okkvp

Hra o půl milonu dánských korun se dostala do finálového týdne. Hotelem prošlo už … účastníků, zbývá tam poslední osmička. Se snem o výhře se v posledních dílech rozloučila pětice hráčů. Připomeňme si cestu čtyř z nich.

1. stránka z celkem 19123...10...Poslední »