Panáček v reality show

Hotel Paradise 2014: Den 70, říkejme mu třeba růžový, přestože je černý + rekap 70

30. Říjen 2014 | napsal(a): | reality show: Hotel Paradise

Včera z Hotelu společným úsilím vypudili Lauru a Kaspera. Dnes na tři páry čeká další překvápko. Budou se rozdávat růže. A protože je to finále, tak to bude zas složité na odhad i na počty. Zase potečou nervy i slzičky, zazní nemálo peprných slov. A pak když už to vypadá … šmik a poteče červená. Dívejte se s čím bude hotel usínat.

Místo taktiky bramboračka – Rekap 70

Nadšený Balslev se raduje, že zase přelezl další příčku. Hned za ním následuje jásající Natálka, která by za své ranní nadšené pfhééu zasloužila ozvučení, ale to bohužel neumim.


Malte naopak nadšeně nevypadá. Mille se mu přes noc nějak rozležela v žaludku. U Písečných Martinů je střízlivo a plán prostý – přežít den.

Prcek se jen neraduje, sbalil Martina a domlouvá spolupráci. Nám vysvětluje, že zbrojí na nejsilnějšího hráče a takticky to valí na všechny strany za jejich zády. Vzápětí totiž oťukává Malteho, asi v té snaze zjistit, jak si v jeho očích stojí. Obdivu pozice největšího lúzra se nedočkal -> s tim nekamarádim.

Natálka také vyrazila pikliti. Vemlouvá se Maltemu, Prcek se jí nezdá dost perspektivní. Slaďour na to zdá se slyší. Princeznička je nadějí potěšena – ano, ona by pro něj byla jistě vhodnější než Mille, tedy pokud se Malte snad nechystá… třeba opařit horkým čajem.

Nicméně aby nedošlo k mýlce. Z její strany to prý není namlouvání, nýbrž jen ventilace.

K obědu konečně přinesli dopis. Už byli všichni nervózní a teď mají pádný důvod. Přípis je krátký: „Vážení, jděte do pokojů“.
Sandy napadlo, že by to mohla být nějaká hra. Všichni běží s tím, že v pokoji na ně čeká další zpráva. Nečekala. I Prcek se nechal od Sandy nachytat a při představě soutěžení, nazul závodní tretry. Sandy zatím v pokoji nutí Martina nabírat síly odpočinkem, ale shodli se akorát na škubání obočí. Jen co na něj zaklekla, ozývá se ťuky ťuk. A ťuká se jako zároveň i na ostatní dveře. Vstupuje Rikke a nese jim černou růžičku.

Černá růže znamená nebezpečí, jeden z těch, kdo ji dnes dostane, vypadne. Ten kdo dostane dvě, může jednu z nich ale dát zas někomu jinému. Úkol je tedy vybrat komu to kvítí dát.

A zase se všude mocně doprdeluje a protáčí oči v sloup. Úkol je složitým rébusem. Jak budou uvažovat ostatní? Kdo by mohl mít dvě a koho by pak podaroval? Mozečky se vaří a uzlují.

-Prcek se dopočítal k tomu, že Malte dostane růži od Martina a tudíž Malte ne. Zároveň by mu ji prý chtěl dát, protože je to vážně silný hráč.
-Mille si myslí, že Nathali s Balslevem dají růži Martinovi nebo Sandy a budou si myslet, že ona s Maltem to pojmou stejně. Malte nesouhlasí. Pravda je taková, že Sandy je pro Mille největší hrozba a tudíž je to hlavně její myšlenka. Malte argumentuje tím, že s Prckem mluvil a cítí, že je pro něj nejvíc na ráně a sám se chce zbavit Martina se Sandy.
-Sandy počítá s tím, že Malte by svou přebytečnou růži dal Martinovi. S parťákem se shodují, že přesně tak bude uvažovat i Prcek, takže Malte bude mít na tuty dvě.
-A prcek tak skutečně uvažuje. Napadlo jej sice též, že by ji mohli dát Mille, ale tam se zas dobral myšlenky, že by pak Nathali změnila lokál právě k Maltemu, protože on (Prcek) by vypadl. (že by scipla koza mi, ať scipne i ti?)

S rozhodnutím jsou hotovi a jdou nahoru.
Rozdávku začíná Martin se Sandy a zas jsou tu naše milované frázičky. Byla to těžká volba, nebylo lehké se mezi vámi rozhodnout… Tu máš Malte

U Mille s Maltem zvítězila ženská otázka. Růži si bere Sandy. Vyhnuli se tak nebezpečí, že by dvě mohl mít Martin.

Poslední jsou na řadě Prcek s Princeznou. A z prcka je rázem uražený napoleon, přepočítal se.

Druhá růže Maltemu rozjasnila tvář a maluje si růžovou budoucnost.

Neulevilo se ale mnohým jiným. Bojí se například Natálka. Dopoledne si to tak pěkně rozjednala a teď by mohla vypadat, že hraje nějaký falše, musí to Maltemu upřímně vysvětlit. Mohl bys na slovíčko? S rukama v bok rázuje kolem něj po pokoji sem a tam.
To Balslev, víš, já ne, vážně chci abys zůstal, fakt čestný pionýrský.

No a Malte se asi uhodil do hlavy anebo ty růže něčím omamným voněly. Natálka a spolehlivá upřímnost???

Nicméně i on vyráží do světa. Za Martinem. Je třeba se vnitřně propojit a tak si kámoši padají kolem krku. Další na řadě je Prcek. Co by řekl na to, kdyby dal růži Martinovi? Nic, hlavně když to nebude on.

Malte se pořád snaží držet plánu na výkop Martina nebo Sandy, neví však, jak to dopadne. Ale prostě musí vydržet do finále. Sandy je na tom s náladou ještě hůř. Za živej svět nechce jít domů, ale bojí se, teď už se hraje všichni proti všem.
Za chvíli bude mít jasno. Slunce zapadlo a tak vítejte na ceremoniálu černé růže.

Malte, netroškař a poděl se.

Malte si jazykem objel zuby, pohledem přejel protistranu a vyrazil. Hlavou mu běží myšlenka, že růže pro Martina znamená, že se zbaví buď jeho anebo Sandy. Když dá růži Prckovi, dostane Nathali….

A vyhrála blondýna. Růži dal Prckovi.

Tak co Balsleve, jak ti je nad propastí? Mizerně. Fajn, mazej do protější řady. Trojice bez růží se dohodne, kdo z vás odšustí.

Martin vyráží na svou obranu rychlostí Milliny zvedané paže. Sandy pryč nedá.
Tož dámy, diskuze je odteď akorát o pánech. Jenže Natálka taky nechce poslat domů svého partnera. Tak co? Tak Mille prý chce začít tím, že si stojí za růží pro Sandy.
Ti dík, ty hloupá krávo, vyjadřuje v duchu svou radost prsatá blondýna.

Bloncka méně obdarovaná hodila vlasovým porostem a nadějně začala…. „Já bych vybrala … je to těžký ….. opravdu, opravdu nevím“ a na závěr přidala nešťastný cukrblik.

Maltemu se začalo krabatit čelo, jestli se jako někde nestala chyba. Snad i Natálka vidí logiku a dodrží slovo.

Natálka zatím akorát poněkolikáté přešlápla a nešťastně vzdychla. Mille pro jistotu zopakovala, že chce vyrazit Sandy. Martin upřesnil, že z taktických důvodů je pro vyloučení Malteho.
Princeznička dotčeně rozhazuje rukama ..

(proč já, proč já? Mami , voni snad chtěj, abych myslela???) a už je zas uzlíček neštěstí a důkladně studuje špičky bot. (jistě si vzpomenete na zprávy ze zákulisí, že natočit párování někdy trvalo i tři hodiny… )

Zatímco Natálka přemýšlí, že si to musí pořádně rozmyslet a že o té dohodě s Maltem vlastně kromě nich nikdo neví, Mille si začíná významně poklepávat nožkou o dlažbu.
Pod blonďatým porostem si však neurony pořád hrají na schovku.

Mille vrhla pohled s jednoznačným podtextem, ale ještě snaživě napovídá.

To se nedá říct? To už Mille nevydržela a zvýšila hlasovou tóninu i kadenci a holčiny se nám tudíž tak trochu kously.
HP70-11kous
Na Princezničky se nekřičí, zvlášť na ty, co jsou už vlastně moudré kmetky, ty puberto. (sudí je mrkev a já pod stolem …Panenko skákavá, tohle ještě nikdo nezabil?)
Zas na druhou stranu, kde člověk může nabrat vědomost, jak to podobným nánám šrotuje. Natálka vysvětluje, že zvažuje dvě možnosti. Finále s Maltem, finále bez Sandy. Smrk smrk.

A pak to z ní Mille přece jen vydupala.

Smrk smrk. (všimli jste si, že to bylo pod nátlakem, že :D)
Mille se sice zatvářila otráveně, ale možná ji jen vykolejilo, že z kolegyně konečně něco vypadlo a celé to odkývala až i Rikke zaskočila. S čím souhlasíte, Mille?

No, že půjde dom Millin partner, tj Malte.
HP70-13noteda
Martin je sice málo čitelný, ale i on vypadá překvapeně. Malte jen nevěřícně kroutí hlavu a neubrání se úsměšku. Princeznička si pobrekává. Slaďoura prý odstřelila, protože ji napadlo, že kdyby vypadla Sandy, tak by se Malte spároval s Martinem (tak napadnout by je to mohlo…)

Maltemu samozřejmě není do skoku, je blbý odejít, když se dostal takhle daleko, ale s Millinou zradou nepočítal a Natálka holt myslela, až to vymyslela, i když měli dohodu.
Takové věci Rikke zajímaj a Malte se rád veřejně podělí, že si jej na pevno domluvila místo Balsleva.

Natálka takovou sdílností není nadšena, a protože Balslev prý TUŠÍ o co v té jejich dohodě šlo, tak se nasírá ještě na něj a snaží se uraženě bránit mlžením. (šák jen ventilovala). Prcek je ovšem podobná kategorie a teď má na výběr. „Pro mě jsi skončila!“ syčí z výšky všech svých naštajfovaných 170 cm.

Hotovo. Malte dostal na cestu všecky tři růže a maže balit, zatímco Rikke ostatním ukazuje pro zítřek znamení čtyř.

Nahoře u baru na pětici čekají koktejly a Mille se snaží omluvit za svůj výbuch. Natálka se sice tváří jak když sedí na připínáku, ale zlepšila jí náladu. To o Prckovi to říct nemůže, ten je pořád kyselej. Statečně mu lže, že to Malte za ní přišel a že to ON ji žádal, aby jej zachránila a představte si,

že si ten nemožnej prcek i tak dovolil neprojevit ani trochu vděčnosti. (kam ta společnost spěje? …. :DDD) A ještě ke všemu jí došlo, že s ním jako s partnerem už nemůže počítat. Doparoma! To nasere!

Pak se dorazil Malte rozloučit, Natálka se prý styděla, Sandy lehce ronila, Prcek se radoval a pak už „orel opustil hnízdo“.

Hnízdo u baru na chvíli opustil i Martin, a tak dole v hale objevil něco divnýho.

K čemupak to asi je? Chutě přivolal kolegy a začalo dohadování. Natálka opět použila závity a dospěla k názoru, že to nebude nic dobrého a určitě to souvisí s tou Rikkinou posunčinou. Martin má čerta v těle a cukání, zatímco Sandy v panice sotva stíhá vyhlásit Time. Chraň tě ruka páně na to sáhnout, Martine, musíš myslet i na mě!

Mille zatím chodí okolo a přemýšlí, zda neudělat šmik ostatním za zády. Teď je výhoda nemít jako přívažek partnera.

Natálka zatím stepuje v pokoji. Prcek by taky chtěl stříhat, dobře si spočítal, že by nejvíc chuti mohla mít Mille. A to by mohlo být nemilé. Natálka se raduje, že kdyby přece jen nebezpečí, tak ona v tom nebude a vydává souhlasný pokyn k nenápadnému chvatu na nůžky.

Jenže Martin byl rychlejší, jak postřehl Prckův úmysl, sáhl po nich sám. Sandy ale zděšeně ječí nééé! a tak je zas pustil. Zastavit kolegu se ale povedlo.

Po nůžkách sahá Mille a ta už je pustit nemíní. Může jí to dát výhodu, a když vypadne, tak holt jen vlastní blbostí. Šmik
HP70-19-smik
Bác, z nádoby začala vytékat červená.

A zase je dohadování, co může tahle jakokrev znamenat. Třeba jí to zajistí místo ve finále, ale třeba právě ne. Tak namáhejte hlavinky.

Sandy to rozřešila alespoň prozatím. Takhle v noci se nikdy nic neděje, ráno moudřejší večera. Atak se zaléhá a páry zřejmě sní o tom, že se Mille vlastnoručně odbouchla. Tu tedy počáteční nadšení už taky přešlo (v tom šmiku byla ze všeho nejvíc zvědavost) a teď už spoléhá jen na toho nahoře.

No Bůh ji možná pomůže, ale upřímně, andílci strážníčci s ní mají v životě asi dost pekelnou fušku.

Co bude příště? Večer pro někoho ponesou nosítka.

Zdroj obrázků: TV3, TV3/PrimaPlay

okkvp

Před lety jsem propadla prvním VéVéčkám a potkala také panáčka. Dobrá Reality show není zábava pro tupce a tenhle web je toho důkazem. Mám ráda humor, chytré lidi, nesnáším faleš a otravné trolly. Ráda jsem tu psala, ale 640 000 slov myslím stačí. Goodbye Panáček!

Hotel Paradise

Diskuze k článku

Počet komentářů: 19
1
Smiley
Reagovat

Už se těším, Slováci se mi nechtějí od minulého spustit, tak jsem čekala až to „doženete“ na Primě :)

2
Prochor
Reagovat

To, že vypadla Laura těsně před finále jí opravdu přeju. A to, že s sebou vzala Kaspera je třešnička na dortu:-) A to, že po soutěži se Malte na Lauru vybodne a půjde za Nadiou je ta nejlepší pointa na tom všem. Já osobně jsem spokojený. Ještě bych byl rád aby to nevyhrála Nathali.

3
okkvp
Reagovat

@Prochor: o pointě vztahu Laura a Malte se teprve dozvíš ;-)

4
Baruš
Reagovat

Pořád odolávám pokušení se dopředu podívat, kdo vyhrál. A čím dál tím víc se bojím, aby to nebyla Malta, když je v Dánsku tak oblíbena. Toho jediného bych fakt ale fakt fakt fakt nechtěla. Jinak v poslední době je to pěkný mazec, jaké jsou tam zvraty :) jen tak dál!

5
okkvp
Reagovat

@Baruš: už to vydrž, teď už to nemá cenu

6
Slámka
Reagovat

@Prochor: plně souhlasím, jen s Maltem si nejsem jistá. Nejspíš to nebude žádná z těchto dívek. Žil i před HP a určitě nebyl sám.
Mně ve finále chybí Benjamin, vyměnila bych za Balsleva nebo Natalii.

7
Miky
Reagovat

@okkvp:
Presne tak, už to nemá cenu uponáhľať. No ja som to uponáhľal a práve som na „TV Hnoj“ dopozeral final part – vrele doporučujem, to najlepšie je až v záverečných minútach, nie ako v HP CZ&SK. Ukázali sa tu všetky ľudské vlastnosti. Držím palce, aby ste vydržali tie „muka čekání“.

8
Baruš
Reagovat

Tak Malta je venku!!! Zírám, snad už ho nestihnou vrátit…

9
okkvp
Reagovat

@Miky: Mám muka se vyjádřit, ale holt vydržim až k našemu datu :-)
(tyjo, ale ruce si do tý doby asi ohlodam)

10
okkvp
Reagovat

@Baruš: Nad počínáním Natálky nechápavě zíralo 3/4 Dánska.

11
Melek
Reagovat

@okkvp: No já si pořád dělám naději, že nás už konečně opustí, a ona pořád nic :D začínám se bát :D

12
Prochor
Reagovat

Mně docela mile překvapuje Mille. Původně jí nikdo nechtěl při párování a byla na vypadnutí a hle – už jí máme v TOP 5. Je to nenápadná ale šikovná inuitka.

13
okkvp
Reagovat

@Prochor: Já tedy na podrazech (u Christiana to nepočítám), spoléhání akorát tak na šťastnou náhodu a na to, že je tam ještě někdo méně chtěný, nic moc milého nespatřuju. Ale né že bych se eskymačkou dost nebavila :D
A je taky pravda, že v současném obsazení hotelu ji mám v upřímné oblíbenosti na 3. místě.
V té smesviní vlastně taky ;-)

14
Johana
Reagovat

U mě se Malte včera malinko zrehabilitoval. Vypadnutí ustál, jako jeden z mála mužských soutěžících neronil slzy a nepředváděl trapné divadýlko.
Překvapila Mille docela drsným chováním vůči nerozhodné princezně. Kdo by to řekl do Eskymáka, z kterého si Christian málem udělal hadr na boty.

15
okkvp
Reagovat

S tím jak mi pomalu a jistě dochází síly, píšu čím dál tím větší litanie a nedaří se mi je pokrátit :(
Rekap konečně visí

16
Roni
Reagovat

Malte ten odchod zvládl zatím asi nejlíp. :)
Jinak držím palce Sandy a Martinovi.

17
Melek
Reagovat

Samozřejmě nevíme, co se v hotelu děje po celý den mimo vysílané střihy, ale že by byl Malte až tak hloupý a spoléhal se na Natálku, v tom bylo něco divného. A ano, na to tříhodinové párování jsme si skutečně vzpomněla :D

18
Johana
Reagovat

Jsem zvědavá proč ta nosítka v příštím dílu…ne, že bych to někomu přála, ale tipuji, že za tím budou schody…mně se zdají být nebezpečné i pro střízlivé bosonohé.

19
okkvp
Reagovat

@Johana: zůstanou nepoužita, zralých na ně bude ale několik ;-)

Přidat komentář