Panáček v reality show

Jste to, co jíte 2012 již od 1. března

1. Únor 2012 | napsal(a): | reality show: Jste to, co jíte

[singlepic id=2415 w=420]
Nepochybně jste si všimli, že tento čtvrtek již nebudou další reprízy gastro show Ano, šéfe, ale objevil se v programu pořad Jste to, co jíte. Člověk by řekl, hurá, bude se hubnout. Ano, bude, ale celý únor se starými díly. Na nové díly 6. řady Jste to, co jíte si musíme dle oficiálních zpráv počkat až do 1. 3. 2012.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Jste to, co jíte

Diskuze k článku

Počet komentářů: 11
1
Maxx
Reagovat

Já už myslel, že to začíná premiérovými díly. Tak se aspoň nemusím dívat :D

Reagovat

Nejsi Maxxi jediný, já i Ajda jsme si to mysleli také, ale bohužel únor je ještě plný repríz. Zajímalo by mě, zda pak Prima rozjede nějaké promo, že už začnou nové, nebo budou lidi stále držet přitom, že jedou reprízy :)

3
anja
Reagovat

no jo, ale únor má jenom čtyři týdny a dílů v minulé řadě byl 16 (?) takže zreprízujou jen čtyři díly naštěstí. Mně by teda zajímalo, kdyby s těma lidma z minulé řady něco dotočili. Jak vypadají po tom čase, převážit je, přeměřit atd.

OT – teď jsem zastihla na čt24 zmínku z tisku o tom, že prý výrobci oblečení „zareagovali“ na otylost populace a zněmili velikosti, XL je dneska za eLko, L se mění na M! A asi je to tak fakt a to už od podzimu snad, protože jsem si všimla že jsou mi moje velikosti M-L nějak obludně velké a sedí mi M a i S. Takže pozor na to, radujeme se zbytečně :)

4
Radek aka SUNicko
Reagovat

anjo (3) jsem skepti, a myslím si, že drtivá většina je tam, kde před Jste to, co jíte. Nemluvě o tom, že řada z nich ani během JSTCJ vlastně ani nezhubla.

5
okkvp
Reagovat

3-taky OT – Já mám z poslední doby vypozorováno, že velikost 38 se zmenšila a 40 zvětšila – čímž já téměř nemám nárok se do něčeho nasoukat, abych buď nepraskala ve švech nebo naopak neplandala (míry mám stále stejné)

6
Maxx
Reagovat

Já nosím volnější oblečení, takže když nosím XXL (nejsem tlustej, ale je to můj styl), tak si mám ted kupovat XL? To je zajímavé info. Hlavně že to není naopak, že bych si koupil XXL a bylo by to XL a moje hip hop duše by se v tom necítila svobodně :D

7
Lina
Reagovat

Diky za info, myslela jsem si, ze mi utekl minuly tyden premierovy dil, hledala jsem opakovane na netu, – reprizu na iprima i kopii jinde a nic , a pak narazim na diskuzi k pani Pokorne, ale z cervna lonskeho roku :-D

8
Lina
Reagovat

Bylo mi divne, ze by se tak rozsirila moda cernych kukel u partneru ucastnic, nicmene toho pana chapu. Me se muj pritel ptal, jestli se nechci do poradu prihlasit, ale nezkousla bych ztratu soukromi, sebeodhalovani i nevkusne komentare v diskuzich. Tesim se na dalsi dily s odvaznejsimi ucastniky.

9
koc
Reagovat

na Love jde dnes nejspis zahrivaci dokumet Jste co jíte (http://tv.seznam.cz/porad/detail?id=9548409)

10
Ajda
Reagovat

To už je několikátý dokument, vše na jedno brďo – žerou a žerou :-(

11
mladí vpřed mno
Reagovat

Jako v březnu se s těma rs roztrhl pytel, to je paráda, to snad nikdy nebylo, bylo? Mi to asi unikalo :D

Přidat komentář

Přidat komentář