Panáček v reality show

Sraz Panáčka v RS (HSTM): 5 maminek, žádný tatínek

20. Listopad 2010 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma, O serveru

Před pár týdny napadlo, zde v diskuzích velmi aktivní Kačku, že by nebylo od věci uspořádat reálný sraz lidí nejen z Panáčka v reality show, které jakýmkoliv způsobem spojuje show Hledá se táta a máma. Kdo by neveděl, Kačka je jednou z maminek, která se 2. řady této reality show zúčastnila osobně. Od řečí nebylo daleko k činům a tak se včera 19. listopadu 2010 uskutečnil historicky první sraz Panáčka v reality show a to na kraji Prahy, na Černém mostu.

AKTUALIZACE 24. 11.: Článek doplněn o pohled maminky Kačky a fotky.

A i přesto, že jsem několikrát za večer opakoval mamince Báře, že já shrnutí z této veselé události psát skutečně nebudu a že jej ponechám plně v režii autorky srazu Kačky. Nakonec se toho přeci jen chopím. Takže můžete očekávat odstavce plné skandálních odhalení, intimních přiznání a možná i na vraždu dojde. Byl to zahradník?

Účastníci srazu již znají konec 3. řady HSTM

Zklamu vás, na nic, co jsem vám nasliboval v předešlé větě se v tomto shrnutí neobjeví. Byla by to jen jiná obdoba „tiché pošty“ a tak jak víme, břehy mele a na konci je celé podemele. Takže pokud jste i jen chvilku váhali, zda se náhodou nezúčastnit, mužete již pouze tiše litovat, že jste tak neučinili a nezískaly informace přímo od 5 maminek účastnících se natáčení, byly velmi komunikativní.
Maminky vs tatínci 5:0

Když budu počítat i Kačku, jako mamku účastníci se natáčení HSTM, ač 2. řady, tak se srazu zúčastnilo celkem 5 HSTM maminek. a žádný tatínek. Samotného mě totiž po příchodu s 2 hodinovým zpožděním, překvapilo, že jich je u stolu tolik přítomno. Kačka je evidentně v pořádaní podobných srazů ostřílená a tak kromě pasivní propagace skrze články (nikoliv stránky Kačko :) na Panáčkovi v reality show, se chopila i aktivní propagace a oslovila vypadnuté maminky i tatínky z 2. i 3. řady. Ač účast přislíbilo řada tatínku, nakonec žádný nedorazil. Sestava u stolu byla 5 maminek a 4 věrní čtenáři Panáčka v reality show včetně mě.

Říkáte, že už mám konečně napsat kdo byly další 4 maminky kromě Kačky? Dobrá. Na sraz dorazila Bára. Pak Ilona, zde na Panáčkovi v RS vystupující jako Lála, která usilovala o srdce Michala, ale již pár týdnů je mimo střihačovi nůžky. Z této skupiny maminek, které usilovaly a v tomto případě ještě v rámci televizního vysílání usilují o Michala, dorazila i mamka Jindřiška. A zavítala i mamka z poslední skupiny, tedy nápadnic o Petra – Andrea.

Sraz Panáčka v RS z pohledu maminky Kačky

Beru za kliku a se svým doprovodem vcházím do restaurace. Všude kolem spousta lidí a hle, dva dosud opuštěné stoly s cedulkou REZERVE. Usedáme. Zvolila jsem si místo v čele stolu a vzala na sebe roli „hostitelky“ a můj doprovod usedá po mé pravici. Jsem nervózní.

Přichází obsluha (v ten večer poprvé a naposledy „rychlá“) jedno pivečko a nealko, děkujeme. A teď už jen čekat.

Ručičky na hodinách ukazují 19,05h. Ve dveřích jsem zahlédla hlavu černého psa.Najednou jsem si uvědomila, že svou účast přislíbila slečna se psem. Jasan, už se blíží a rovnou k nám. I slečna má kromě psa své „garde“, ve kterém najednou poznávám našeho RadstaRa, který doprovazí Elu.

Takže milí čtenáři a diskutéři, nyní bylo odhaleno jedno tajemství a to, že RadstaR není můj partner a má drahá polovička, jak jste se někteří domnívali :)

Po malém přivítání usedáme ke stolu a večer může začít. Během hovoru směřuje můj pohled stále ke dveřím, kterými právě prošla sympatická, mladá žena s tmavě dlouhými vlasy až pod zadnici, držící v ruce cosi zabaleného. U obsluhy zjistila kam má jít a její směr už mi byl jasný.

Byla to Lantana. A co že to ta holka měla v ruce? To by jste neuhodly. Od Lantany jsem obdržela kytici, jako poděkování za sraz. Jako správná ženská, bych se hned měla začít shánět alespoň po sklenici s vodou pro kvítí, ale světe div se, nebyla potřeba. Už teď vám nejspíše dochází, že kytice nebyla jen tak obyčejná. Od Lantany jsem totiž obdržela kytici z květáku. Z pravé a nefalšované hlavy květáku :-D (Abych vás všechny neochudila o ten zážitek, byla pořízena i fotodokumentace).

A já tímto,ještě jednou milé Lantaně děkuji za pěkný a nápaditý dárek. Nyní je nás už 5. Večer se nám pěkně rozjíždí a já si říkám,že i malý úspěch, také úspěch.

Opět pohled na dveře a hodiny a …. do úhlu pohledu mi vstoupily 3 sympatické mladé ženy. Asi dámská jízda, pomyslím si. Né, tak nikoliv, už je poznávám směrem k nám se blíží Ilča, Jindřiška a Andrea.

Tak už je nás 8. Těší mne to stále více. Zábava je již v plném proudu. Všechna 3 děvčata se přivítala s námi všemi a bez problémů se zapojila.

Na sraz jsem i já měla přichystané malé překvapení. Ale v té dané chvíli,mělo již 45 min zpoždění :-D Nakonec však dorazilo, spíše dorazila … Barča.

Ano milí čtenáři,náš sraz poctila svou účastí Bára Trávníčková s doprovodem.
(z důvodů neukončeného vysílání 3. řady HSTM, mi odpusťte, ale jméno a totožnost Bářina doprovodu prozrazovat nebudu). No a nakonec, nás poctil svou účastí, mnou očekáváný host SUNíčko.

Malá rekapitulace: Srazu se zúčastnilo 7 žen a 4 chlapi, tedy celkem 11 účastníků z 18ti přihlášených, jelikož zbytek přihlášených se mi nakonec omluvilo z různých osobních důvodů). Tímto je všechny srdečně zdravím a doufám,že příště vás všechny budu moci také přivítat.

Průběh večera byl ve znamení úsměvných historek z natáčení RS, zodpovězením několika otázek směrovaných na nás maminky a pak už se všichni bavili se všema a o všem :-))

Našli jsme spoustu společných témat nejen o RS a HSTM a musím přiznat,že z mé strany jsem se opravdu moc nasmála a pobavila. Takto skvělá nálada a zábava nám všem vydržela až přes půlnoc. Vínečko rozvázalo jazyky každému a tak o zábavu nebyla skutečně nouze. Společných témat bychom našli určitě ještě více a zábava by nejspíše končila až bůhví kdy, ale restaurace již pomalu své hosty kasírovala a někteří účastníci měli jen tak tak čas, na poslední spoje do svých domovů.

Vážím si všech a velice si cením jejich účasti i přes to, že nebydlí nikdo z nich zrovna za rohem. Takže ještě pár vět na rozloučenou, nějaké to společné foto a mé ubezpečení,že nikdo nebude nocovat venku na lavičce u nádraží. Vše je OK a v 1,15 h ráno, náš historicky 1. SRAZ PANÁČKA v RS na téma „Hledá se táta a máma“ oficiálně KONČÍ. Díky vám všem a těším se zase někdy NASHLEDANOU :-D

Tento odstavec mně někteří nebudou věřit aneb stříhač vládne světu

Jsem si vědom toho, že mnoha diskutujícím zde na Panáčkovi v reality show to přijde jako čirá fikce, ale skutečně na mě žádná z přítomných maminek nepůsobila jako zhmotněné zlo, jak jsou tu často v komentářích popisovány. Sympatické ženy se kterýma byla radost sedět u jednoho stolu a vést rozhovor. Hned od počátku (alespoň mého opožděného příchodu :) byla uvolněná atmosféra na tykačku, a u některých maminek jsem se ani nedotazoval, čímž to se dodatečně omlouvám. Zkrátka atmosféra místní diskuze, když se do ní pustí rozumní lidé, kteří si uvědomují, že reality show je primárně show a až pak možná trochu realita. Svým způsobem skromná účast byla vlastně dobrý řešením, při masovější akci by atmosféra nejspíše nemusela být tak dobrá.

Probíralo se natáčení i kvalita diskuzí na Panáčkovi

Nejčastěji probíraným tématem bylo natáčení HSTM a to ať 2. či 3. řady, které se postupem času plynule prolínalo osobními zážitky i mimo natáčení. Samozřejmě už všichni přítomní ví, jak 3. řada dopadne i u koho se odehrál TV Prima či bulvárem inzerovaný happy end. Navíc jsme se dozvěděli i něco mimo záběry kamery, především od Báry, stejně jako o usměrňování účinkujících ze strany štábu (štáb: Dej mu pusu … účinkující: a proč jako?)
Stejně jako jsme si potvrdili, že účast v HSTM není rozhodně zlatý důl a většinu nákladů si skutečně hradí účastníci. Tedy kromě závěrečné dovolené. Zde si dovolím malou reklamní vsuvku, zájezdy dodala CK Blue Style a pojede se do Chorvatska, Řecka a Turecka. Konec reklamního sdělení.

Pokud si dobře pamatuji, tak u maminek se na otázku, proč do HSTM šly vyskytovaly často odpovědi, že ze zvědavosti, či si chtěly zkusit nějaký nový způsob seznámení, i když mu mnoho šancí nedávaly. Zcela právem.

Diskuze se stočila i k tématu internetových diskuzí, ač zde na Panáčkovi v RS, iPrima.cz či zcela někde jinde, kde se o HSTM píše. Závěr byl jednoznačný: nemá smysl se obhajovat. Divák něco vidí, dle toho si dělá soudy, ač realita byla při natáčení zcela jiná. Co jsme jednoznačně odsoudili, tak to byly rasistické výpady (viz. poslední díl HSTM) a rovněž navážení se do dětí účinkujících. Takže v těchto tématech proběhne větší selekce komentářů zde na Panáčkovi a budou nekompromisně mazány autory webu.

Co říci závěrem?

Shrnul bych první sraz Panáčka v reality show, že byl více než vydařený a vydrželi jsme v dané restauraci až do její zavíračky, kdy jsme se následně rozutekly do našich domovů. Tu více, tu méně vzdálených. Postřehů z daného večera bylo mnoho a jistě jsem je všechny zde nezmínil, to bychomu to mohli být ještě hodně dlouho, ale on je když tak zmíní někdo z účastníků v komentářích. Díky Kačce za uspořádání srazu, bez ní by se neuskutečnil a všem, kteří se dostavili, byl to příjemný večer.

A nebojte se, i nějaká fotodokumentace srazu se zde objeví, exkluzivní fotky z digitálního fotoaparátu samotné Báry, které před publikováním rozhodně projdou cenzurou, neb si zde nemohu budovat pověst „vinné mušky“. To rozhodně ne.

Galerie obrázků

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Hledá se táta a máma, O serveru

Diskuze k článku

Počet komentářů: 98
Reagovat

Super! Těším se na fotky :D

2
gabisollis
Reagovat

taky se tesim na fotky a tak jsem mela vcera pravdu,ze je Bara mozna na srazu.:-)))

3
Lenka
Reagovat

Díky za info, je vidět, že tam opravdu byla příjemná atmosféra. Těším se taky na fotky.

4
koc
Reagovat

docela me prekvapila ucast Andrey a Jindřisky (ale vubec nejsem prekvapen ucasti obou najednou ;-) – kam jedna tam druha) .. a me neucasti, i kdyz zasveceni vi proc sem nemohl, lituju jeste vic :( snad tam budu pro priste :(

5
Kačka
Reagovat

No téééééééééééda SUNíčko………..tak to je pecka :-D
Takhle bych to nenapsala ani já :-((

Reagovat

SUNicko „vinna muska“, tak to uplne sedi a bohuzel uz to neukecas. Fotky nelzou :D
Kazdopadne sraz byl skvelej, lidi taky a to vcetne psa (kdo jinej vam s laskou poslinta nohu) a jak uz SUNicko napsal, tak v realu jsou jak soutezici, tak diskuteri normalni lidi (alespon ti, co na srazu byly) a proto byla celou dobu hodne dobra nalada.

btw: Lantanin darek pro Kacku nemel chybu. Kacko jakej byl obed ? :D

7
Kačka
Reagovat

(6)RadstaR
ty jsi nedočkavec :-D
Ale tak tedy,už jsem právě dopsala poslední písmenko svého rekapu a posílám SUNíčkovi k uveřejnění.

Doufám,že mé podání vás pobaví a nikoliv zklame :-))

Reagovat

SUNicko: Nepij, chci se pobavit :D

9
RAINMAN
Reagovat

Přítomnost Báry mě překvapila… a ještě více to, že dorazila Peroutová… že obětovala páteční kšefty…

Takže na příští sraz dobrou náladu a penízky s sebou! To asi pro změnu nepřijde Andrea… ale to bych si pak neustále vyčítal, že jsem 19. 11. nepřekopal svůj program…

Reagovat

Jo a jeste doplneni informace pro anju. Bara v cervenem bohuzel neprisla :( Ale nechtiky mela pekny :D

Reagovat

Rainmane, myslím, že přesně lidé s podobnými komentáři byli ti, co nám na srazu nechyběli.

Reagovat

SUNíčko (11): Potvrzuju. Alespon byla zabava a nebyl tam zadnej zbytecnej prudic.

Reagovat

Diky i tobe Kacko za souhrn a jedno velke skandalni odhaleni :D :D :D

EDIT: A samozrejme jeste jedno velke verejne pochvaleni za usporadani srazu
(jen priste by to chtelo v klidnejsim baru, aby bylo slyset ostatni, ale pokud mozno zase mimo centrum) :D

14
Ela
Reagovat

Kačko, moc hezky jsi to napsala, ta vitrína asi nebyla tak velká, odhaduji to maximálně na vikýř:-D

15
Noha od stolu
Reagovat

Super rekap od obou a též se moc těším na fotky :-)

16
Kačka
Reagovat

(13-15)
Děkuji vám :-))
(je mi jasné,že to není tak profi jako od SUNíčka,ale pro mne i malá pochvala je pochvalou) :-D

17
Kačka
Reagovat

(6)RadstaR
jo a k obědu jsme včera měli hovězí gulášek s knedlíčkem, květoně si ještě užívám na pohled,ale neboj,jeho dny budou také brzy sečteny :-D

18
Lantana
Reagovat

Takže, po konečnězprovoznění PC můžu konečně napsat:
SUNíčko – dobrá práce!
Kačko – fajn rekap, super organizace ;-)
Všem účastníkům – lidi, ráda jsem vás poznala, bylo to příjemné posezení, rozhodně se těším na další…:-) – do té doby jistě najdu nedobytnou a zvukotěsnou část v našem obydlí, kde se lze dobře schovat před dětmi (v sobotu bohužel dodržujícími čas vstávání kolem šesté a za každou cenu upřednostňujícími obvyklý matčin servis).

19
gabisollis
Reagovat

Kacko no vidis jak jsi to krasne sepsala!:-)tesim se na fota!:-)

20
ellen
Reagovat

Kačko, moc pěkný rekap ze srazu :-)

Totožnost Bářina doprovodu jsi nám sice neprozradila, ale pokud platí to „5 maminek, žádný tatínek“, tak je jasné, že to nemohl být nikdo z HSTM3 … nebo že by jsi jen mlžila a tahala nás za fusekli? :-)))

Reagovat

Kacka to napsala spravne … 5:0 napsal SUNicko :)

22
ellen
Reagovat

Takže zas vím prd … :-)))

23
Mikesh
Reagovat

Ke stolu se blíží tiše
neznámý host jako stín
Kačka hrůzou sotva dýše
přišel Mikeš, podivín

Uznejte, vážení, že tomuhle traumatu jsem Kačenku vystavit nemohl, proto jsem na sraz nedorazil.

24
anja
Reagovat

10 RadstaR, bohudík, bohudík!!! :DD

bezva, že jste se měli bezva :)) díky za rekapy a docela jsem zvědavá i na fotodokumentaci

Reagovat

anja (24): To ja teda moc ne. Doufam, ze se fotky nahodou smazou :D Normalne nemam rad, kdyz me nekdo foti, natoz kdyz mam fotak storo pred oblicejem :D

26
lála
Reagovat

Já děkuji Mikešovi a RAINMANovi za to, že jsem se celý večer skvěle bavila :))

27
Bára
Reagovat

Kačí,nebo RadstaRe,komu kam poslat fotky??? :-)) Příště bych navrhovala i kameru,protože to fak bylo vtipné :-))

28
Vlnatka
Reagovat

Zdravím a nedá mi to nenapsat, jak je mi líto, že jsem se nemohla dostavit. Neměla jsem ani čas se Kačce omluvit osobně, ale jen prostřednictvím koce. Od konce září chodím do práce a prostě nestíhám… a navíc jsem v pátek večer měla služebně-pracovní povinnosti, které byly od zaměstnavatele v plánu již někdy od léta. Věřím, že jste si to užili a doufám, že příští sraz už nepropásnu/eme.

Reagovat

Bára (27): Dohodnem se pres FB. Kameru zamitam :D nebo si vezmu kuklu :D

30
Kačka
Reagovat

Ahoj holkýýýýýýýýýýýýýý a pánové :-))
Zuzko,nic se neděje a příště se ti/vám snad zadaří :-D
Další sraz nebude dříve jak v únoru :-D
(tedy pokud si to nezkusí někdo jiný zorganizovat) :-))
Taková fuška to zase není :-))

Baruš,doufám,že jsi provedla patřičnou cenzůru :-D
Jinak se na foto už také moc těším :-D
Doporučuji nepopisovat účastníky ale udělat anketu „KDO JE KDO“ :-D

Reagovat

Ja doporucuju vubec neuvadet jmena :D Sice si moc nepomuzu, ale treba si me nekdo splete se SUNickem :D nebo jeste lepe fotka neprojde moji cenzurou :D

32
Kačka
Reagovat

(31)tak na to zapomeň !!!!! Pochopím jen jednu omluvu (tu co jsi mi právě sdělil) k neuveřejnění fota,jednoho účastníka,ale jinak se nic CENZŮROVAT jinak nebude !!!!

Reagovat

Kačka (32): Nesmis na me tak drsne, pak si kazdej bude myslet, ze si takova ….. jako si byla v TV :D

34
Kačka
Reagovat

(33) RadstaR
mne je jedno,kdo si o mne co myslí, to už bys mohl vědět :-D

Reagovat

Kačka (34): Ja nic nevim, vsechno zapru :D

36
Kačka
Reagovat

RadstaR
jasně…zatloukat,zatloukat,zatloukat :-D

37
kapi
Reagovat

Kdy budou, prosim fotky ze srazu? :)

38
XYZ
Reagovat

Je fakt, že to trvá. Někteří se vás nemůžou dočkat :P
IMHO tam klidně může být i ten, co je s Bárou, páč potkat spolu je můžeme i jinde, že jo :)

39
vapol
Reagovat

Kačko ještě jednou se omlouvám za neúčast. Příště se snad polepším ať to maminky nevyhrávají na plné čáře :-) Jo proč příště až v únoru? To nemáš čas ty a nebo myslíš že by nebyl zájem?

40
Kačka
Reagovat

(39)vapol
Teď v prosinci bude mít každý své starosti,takže návrh na další sraz a přihlášky budu dávat až začátkem příštího roku a protože nepůjde o sraz jen na téma HSTM ale pro celý Panáček (všechny diskuze ke všem RS) bude to náročnější,proto než to dám do hromady,tak počítám s datem konání srazu až únor/březen.

Pokud si někdo troufá to dát dohromady sám a dříve…..klidně „štafetu“ předám dále :-))

41
vapol
Reagovat

no s „tatínky“ jsme domluveni,že se sejdeme po skončení HSTM v TV (nevím kdy je poslední díl?),takže bych to klidně mohl udělat i pro „maminky“ a Panáčka…

Reagovat

Doplnil jsem fotky.

43
kanárek
Reagovat

nejsem jedinej jedinec vzhůru? Tak budu u fotek prvnííí :-)

44
kanárek
Reagovat

Hele, to je skoro jako když fotím já: půlka lidí chybí, hodně půlhlav a duchů :-). Ale dobrá nálada tam teda nechybí :-).

Reagovat

kanárek (44): Dobra nalada opravdu nechybela od zacatku do konce. I na to foceni nejak nebyl cas :D

46
yasmina
Reagovat

Andrea je moje star, bude ještě nějaký další takový večírek, teď když vím, že by třeba znovu přišla?

47
RAINMAN
Reagovat

46 – Musí přijít! ;-)

48
yasmina
Reagovat

Kačko, jestli máš nas sobě to lososové tričko, tak se rychle najez, protože, promiň, vypadáš nezdravě. Taková kočka jsi byla, zapomeń na dietu:)

49
yasmina
Reagovat

Mimochodem, lale to na fotkách moc sluší:)

50
RAINMAN
Reagovat

To je přesně to, co nechtěli… komentáře na adresu jejich vzhledu… Ale když jsme u toho, tak z těchto tří krásek, dávám na první místo Andreu… druhé místo shodně Bára (není můj typ) a Kačka (mám pro ni slabost).

51
Ela
Reagovat

Kačko, s Květákem ti to moc sluší!!! Už jsi ho kuchla i se synkem?:-)))

52
Lantana
Reagovat

RadstaR (42) a zcenzuroval…..;-).
Fotky jsou v pohodě (sebe nekomentuji – ze zásady:-))))
Ale bylo to fajn.;-)

Reagovat

Lantana (52): Ale jen trosicku ;)

54
Lantana
Reagovat

RadstaR (52) trošičku, trošičku a dva lidi najednou nikde….. ;-)))

55
koc
Reagovat

bude soutez kdo je kdo ? ;-)

Reagovat

Lantana, taky jsem si říkal, že na těch fotkách nejsou určitě všichni, co tam byli :))

57
Lantana
Reagovat

SUNíčko (56) – příště beru foťák já a na net to budeš dávat Ty! ;-)

58
koc
Reagovat

nemuzu si pomci .. Bara na te fotce vypada jako kdyz je voskova figurina .. usmev ma peknej ale mit ho sirsi o centak na kazdou stranu tak si muze vrsek hlavy odklopit ;-)

Reagovat

Krome jedne osoby tam teda jsou vsichni ;)

60
koc
Reagovat

59 – at pocitam jak pocitam tak je na fotkach pouze 9 lidi .. 6 + 3 a bylo tam podle zprav 7 + 4 .. tedy pokud 4 muz neni ten co doprovazel Kacku a ten tam tedy byt nemusi

Reagovat

koc: Ja vidim 10 ;)

62
kapi
Reagovat

Myslim, ze ten v cerveno cerne mikine je SUNicko. Myslim, ze se nepletu :)

Jinak Kacko- jsi hrozne hubena. Takhle ti to, promin, neslusi. Vypadas jak nemocna…

Reagovat

Jak se divám, tak na fotkách jsou ve výsledku všichni, kromě Ely. I když někoho je tam jen kousek a v pozadí, že RadstaRe :))

64
kapi
Reagovat

63 – vis jak jsem te SUNicko poznala?

Psal jsi tu ze chodis do fitka a na tobe jedinym je videt, ze si uvedomujes svy telo a to jak vypadas a ze ti na tom i docela dost zalezi. :)

Reagovat

Kapi, tak to jsi pobavila, neb aktuálně jsem měsíc mimo formu :)) Spíše jsem si říkal, že podle toho, že jsem se zmiňoval o vinné mušce :))

66
kapi
Reagovat

65 – o tom to je- potrebujes mit „formu modela z obalky“ jinak nejsi spokojeny. Je to na tobe proste videt, ze se dost pozorujes :) A jak uz par dni nezajdes do fitka tak uz je z toho problem nejvetsi :)

Ale to je v pohode- uzivej si to dokud muzes :)

67
kanárek
Reagovat

Pak choďte na srazy :-)….takové kritiky. Příště se první budete muset vyfotit venku na světle a před konzumací, aby byli místní anonymní a beztělní návštěvníci spokojení.

68
kanárek
Reagovat

Jinak Kačce to bez ofiny sluší víc.

69
anja
Reagovat

jaj pruhovaný SUníčko je takový hezký mončičák? no to jsou mi věci :))…… ale tak všichni jste tam hezcí celkem…. ačkoliv – tři by potřebovali aspoň na měsíc zavřít do hladomorny a Kača naopak vykrmit :o)

70
Kačka
Reagovat

(41)vapol
no vidíš….jaké máš skvělé nápady :-D

(48)yasmina
nedržím dietu :-D Ale od podzimu do jara vždycky vypadám „nezdravě“ :-D

(51)Ela
synek už leží hned vedle v lednici…..mají před sebou pár posledních hodin života :-D

(62)Kapi
když já za to nemůžu :-((

Tak jsem zkoukla vaše „postřehy“ a fotky,uznávám,že nejsem fotogenická a tak jako TV asi přidává,tak foťák Báry mi asi dost ubral :-D

71
kanárek
Reagovat

Jo a nedivím se, že se Kačka s květákem netváří přešťastně, určitě si uvědomila, že tohle se jí mohlo stát i v reálu, kdyby měla 2. řada HSTM happyend :-).

72
Kačka
Reagovat

(68)kanárek
děkuji :-)) a bez vlasů ještě více :-D (ale nyní mám zakázáno brát do ruky nůžky) :-D

73
kanárek
Reagovat

teda anjo, ty a tak smířlivá a mírná? Co se ti stalo?

74
anja
Reagovat

73 kanár, ale dyť já jsem taková furt, nemáš mě číst odzadu :-p

72 Kač koukám, že se ti podařilo porazit ten krepinec, bezva, a za chvíli tě ty vlasy začnou lechtat na zadku :)

75
Ela
Reagovat

Nekamenujte RadstaRa, já jsem ho prosila, aby nezveřejňoval fotky, kde se vyskytuji. Jsem v dlouhodobé pracovní neschopnosti a mám celodenní vycházky, které končí v 19:00. Netoužím po tom, aby mě někdo z firmy viděl na fotkách z veselé akce:-) Hezký den všem!

76
anja
Reagovat

73 ježíš, promiň :) chtěla jsme napsat „kanárek“ – kanár bych si nedovolila – jsem jakási uspěchaná

77
Kačka
Reagovat

(74)anja
nechci tě zklamat,ale já s vlasy nedělala vůbec nic :-D Stále stejný šampon i hřeben,snad jen barva je jiná a délka narostla sama o dalších 15 cm :-D

78
kanárek
Reagovat

76- nevěřím ti ani slovo a zkrátím tě taky! chceš být Ano nebo Jo?

79
kanárek
Reagovat

77. Kačko vlasy si radši nech…musela by ses přejmenovat na Hálu a to by se pletlo s Lálou. A hololávků by vás na sraze pak bylo moc.

80
Karolina
Reagovat

Teď se možná zeptám jak mimoň – ale risknu to…

Co má společného Jindřiška s Andreou, když Koc napsal, že kam jedna tam druhá?

Dobré duši za odpověď předem dík:))

81
Misha
Reagovat

Jé fotky :o) …. náhodou – všichni vypadáte skvěle, aj s vinným mužikem :o) … a někteří aj líp, jak v televízi :o)

Reagovat

Karolino, přeci si nenecháš ujít překvapení z televize, ne? :)) Ale existuje odkaz na článek, který to vysvětluje, tak jestli chceš, klikni http://www.lidovky.cz/sexmise-po-cesku-0ki-/ln_noviny.asp?c=A090404_000145_ln_noviny_sko&klic=230921&mes=090404_0 :)

83
anja
Reagovat

82 – zvláštní jak někteří lidi vidí na životě v páru muž a žena jen ty špinavé ponožky a jednou za rok dovolenou u moře…

mám z toho co se popisuje v článku takový divný pocit, ale co, nakonec i Sexmise (mám na mysli teď ten film) skončila happyendem

84
lála
Reagovat

tak co mě pobavilo, byla má oslintaná prsa od Arga … ….netušila jsem, že po mě toužil až tam moc … :))

85
Ela
Reagovat

A dáme si minutu ticha za podřízlého Květáka a synka:-) Doufám, Kačko, že chutnali:-)

86
Ela
Reagovat

Lálo, Argouš je takový malý Mikeš, ještě že nesežral tu bábovku i s alobalem:-) Od soboty mi tu blil jak Amina, včera dostal injekci, tak už je OK. Je celý rozvášněný, RadstaR nás včera navštívil s nádhernou buldočí fenkou a Argovi se o ní zdá, dotáhl na gauč plyšového Nema, takže já se tam už nevejdu:-)

87
Kačka
Reagovat

(85)Ela
Tak „květákovci“skutečně padli :-D
Synek šel na pánev a taťka hupsnul i na pánev aj do polévky :-D

88
Y
Reagovat

Bára je krásná i tady :), jinak samo- Andrea taky. Nevím, řešíte Kaččinu hubenost, imho je Andrea poloviční jak Kačka.

89
Ela
Reagovat

87: Kačko, tak jste si aspoň pochutnali:-) Já toho pravého Květáka nepotkám, a to jsme sousedi… Hned bych s ním dala interview i s fotodokumentací:-)

Reagovat

Kačka (87): Jeden prismahnutej, druhej sparenej … me jich snad bude i lito, ale sezral bych je oba :D :D :D

91
Kačka
Reagovat

(89,90)
snědla jsem obě varianty s chutí :-D A na přípravě jsem si dala dosti záležet asi jako když na Vánoce jdete kuchnout kapra :-D

92
Ela
Reagovat

Kačko, teď si mi připomněla, jak moje zemřelá maminka jednou odhodila tašku s vykuchaným kaprem, páč ryba se hýbala ještě v tašce:-))) Jsem celá po ní, na Vánoce jím zásadně kuřecí řízky. Tatík nezabije ani mouchu, vždycky jsme mívali kuřecí řízky, pokud nám někdo nedaroval připravenou rybku:-)))

93
Kačka
Reagovat

(92)Ela
tak to u nás jedl kapra jen taťka s mamkou,ale protože pokaždé ta kostička nedělala v krku dobrotu,přešlo se na řízečky :-D
Já osobně kapra nejím a tak u nás jsou řízečky stále,nyní ale budeme slavnostní tabuli měnit,sice jen z části,jelikož miláček kapříka moc rád a co bych pro něj neudělala,že? :-D

94
RAINMAN
Reagovat

Na Štědrý den by se nemělo jíst maso až do půlnoci…

95
Kačka
Reagovat

(94)RAINMAN
jasně pověry a tahle konkrétně znamená jako co?
Ono někdy je těžké sloučit pověru s realitou a nechat dítko ohladu až do půlnoci popřípadě ho cpát něčím co se ke sváteční tabuli ani nehodí.Takže tuhle pověru si rádi odpouštíme :-D

96
RAINMAN
Reagovat

95 – Sváteční tabule má být až na Boží hod (od 0.00 25. prosince), poté co se vrátíte ze mše.

P.S. A kondomy by se neměly používat jak je rok dlouhý! Tohle doufám dodržuješ…
:-D

97
Bobby Brown
Reagovat

94 rainman:

Zde bych si dovolil polemizovat.
Pokud bereš začátek a konec dne odvozený od pravého poledne, pak máš pravdu. Pak to vychází na půlnoc.
Pokud ale vycházíš z pojetí tradičního, tak tam je začátkem a koncem dne západ slunce. Například Adventisté sedmého dne tento princip dodržují. Proč myslíš, že u židů začíná Šábes už v pátek večer.
Podle tradice tedy, již večeře po západu slunce – kalendářně/astronomicky stále 24.12. – je novým dnem 25.12, tedy Boží hod vánoční a tudíž můžeš konzumovat maso. Vlastně v ČR, ač silně ateistickém prostředí, paradoxně dodržujeme staré tradice pojetí dne (myslím u Vánoc), aniž bychom si to uvědomovali.

Snad jsem to nenapsal moc zkomoleně.

Reagovat

Hehe jeste, ze jsou pro me vanoce den jako kazdej jinej. Jedine dobre je, ze se jednou za rok poradne nazeru necim, co mam rad :D Jo a kapr to neni :D

Přidat komentář

Přidat komentář