Panáček v reality show

Hledá se táta a máma 3: Hurá na dovolenou!

3. Prosinec 2010 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma

[singlepic id=1080 w=420]

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma se chýlí ke konci a na řadě je jedno z posledních důležitých rozhodnutí. Petr, Michal i Bára si musejí vybrat, které dva protějšky vezmou s sebou na zahraniční dovolenou. Koho Michal pozve na řecký ostrov? S kým Bára odletí do Turecka? A pro koho tatínek Petr objednal jachtu? Prověří dovolená vztahy? A přeskočí na ní konečná jiskra?

Maminka Bára ukončila návštěvu u Zdeňka. Jak dopadla jejich společná noc, strávená na jedné posteli? Oba přiznají, že byla opravdu příjemná. Bára se však musí se Zdeňkem rozloučit a vydat se na svou poslední návštěvu za Michalem do Českých Budějovic. Ten se na její příjezd náležitě připraví a bude o svou vyvolenou pečovat s veškerou péčí a láskou. Na závěr si připraví velké překvapení – romantickou večeři v historických kostýmech. Jak to ovlivní Bářino rozhodování? S kým se temperamentní maminka rozloučí na letišti?
Po vyřazování plném emocí se Bára a její dva ctitelé vydají do slunného Turecka. Bude dovolená probíhat tak bezproblémově, jak se zpočátku zdá?

 

Také tatínek Petr večer neusínal sám a ani se sám neprobouzel. Jaké bylo ráno vedle Andrey? A co se odehrálo v noci mezi ním a jeho sexy favoritkou?
Rozhodnutí o dovolené nechá Petr na poslední chvíli. Sezve všechny maminky na místo odjezdu a tam sdělí své rozhodnutí. Proč bude jeho verdikt pro ostatní šokem?
Jako místo dovolené Petr zvolil jachtu plující po širém moři. To, co zpočátku působilo jako výhoda, se ale stane nevýhodou. Stísněný prostor a nemožnost kdykoliv vystoupit se Petrovi nevyplatí. Obě jeho pozvané ctitelky totiž zjistí, že Petr každé z nich říká něco jiného, a dokonce lže. Kličkujícího tatínka tak čeká křížový výslech. Podaří se Petrovi získat si zpátky důvěru?

Tatínek Michal ukončil svou poslední návštěvu u Renáty a odjel domů. Tam také svým nápadnicím prozradí, koho pozve na řecký ostrov Rhodos. Dovolená však nezačne zrovna nejlépe. Co způsobí Michalovu špatnou náladu? A proč se přestane maminkám úplně věnovat?

 

Jeho společnice se sice nejprve budou pokoušet navazovat kontakt, ale když se situace nezlepší, vzdají to a budou čekat, až tatínka špatná nálada přejde. To se ale nestane. Jaký velký konflikt na sebe nenechá dlouho čekat? Bude muset dovolená skončit předčasně?

DOVOLENÁ ZAČÍNÁ

MICHAL DVOŘÁČEK

Snídaní v Jablonci nad Nisou končí návštěva u Renáty. Další setkání bude opět u něj doma, tam se také rozhodne, které maminky pozve na společnou dovolenou.
Michal od začátku cítí, že Renáta je hodná, srdečná, prostě nejlepší kamarádka. Takže za to vše, milá nejlepší kamarádko, nepojedeš nikam. Logiku v tom nehledejme, styl vyřazování u Michala vstoupí do síně slávy HSTM. Michal jeví o maminky takový zájem, že těsně před finále si dokonce plete jejich jména. Když oznamuje, že pojede Míša a Jindra, dívá se na konkrétní maminku a vysloví jméno té druhé. Samy ho musí opravit. Ale není zmatený jen on, asi je z něj zmatený i grafik, u kontaktu na Renátu je hlava Petra. Míšu zajímá, kam pojedou, ale tatínek ji usadí, že to se dozví, až tam budou.

[singlepic id=1086 w=420]

Cíl dovolené je řecký ostrov Rhodos

Jindřiška si s sebou na dovolenou bere oba syny. To velká Sandra od Michaely nepoletí, tráví dovolenou s dědečkem. Vše podstatné už maminky ví, znají i cíl dovolené, nikdy tam nebyly, těší se. Je čas jít se odbavit. Michal jde rázně v čele, jako by k maminkám ani nepatřil. Podivné chování od někoho, kdo odlétá hledat tu pravou vyvolenou. I kdyby věděl, že žádnou z nich nechce, letí jako skupinka a mohli jít pohromadě.

[singlepic id=1087 w=420]

Maminka Míša letí poprvé a neskrývá strach. Michal místo podpory si ji dobírá svým drsným humorem a tím jí moc klidu nedodává. Ještě že šťastně přistáli a můžou se vydat na cestu do hotelu.
Noční přílet pocuchal víc nervy Michalovi než bojácné Míše. Ani to, že letí na dovolenou, mu nebrání projevit naštvání, že letecká společnost si dovolila opomenout jeho spací návyky a nepřizpůsobila odlet potřebám rádoby celebrity z RS, ve které si má hledat partnerku, a ne být naštvaný na celý svět. Maminky žádný problém v nočním příletu nevidí, těší se na dovolenou. On chtěl dávno spát, čemu se diví? Michal si jde v hotelu hledat pokoj, to že maminky bloudí, ho nezajímá. Ještě je seřve, kam to jdou. Nerad vypadá jako hlupák, má toho dost a chce se mu spát. Myslíte si, že takto se chová chlap do nepohody? Toto má být opora něžnému pohlaví? Zatím se jeví jako rozmazlené děcko, které by od některé z maminek potřebovalo pořádně srovnat. Chová se jako hulvát, ohledy nebere na nikoho, jen na sebe. Zajímavé, že ani jeho dcera nebo děti Jindřišky nevypadají nijak unaveně, stěžuje si jen Michal.
Jde v popředí, maminky kus za ním, on hledá svůj pokoj a zbytek je mu fuk. Míša je zvědavá, jaký má s malou Sandrou pokoj. Michal žádné nadšení neprojevuje. Proč? Z čeho má být nadšený? Vždyť v pokoji skoro nebudou, tak proč ho chválit. Asi se mu stýská po stanu v rozmáčeném kempu. Luxusní pokoj ho netěší, jako běžný turista této CK by možná žasnul, v čem by ho ubytovali. Může být rád, že sponzor pořadu si nechce trhnout ostudu.
Pozdní přílet maminky a jejich syny nijak neodradil od prohlídky hotelu. Naopak, neusnuli by, pokud by si to tu zblízka neprohlédli. Mají před sebou dovolenou a tu nemíní prospat jako Michal. Jindřiška má skvělý postřeh – na první dovolené vypadl z lodi a nyní vypadl z kolektivu. Maminky se před odchodem na pokoje shodnou, že Michal bude „pan prudil“.

[singlepic id=1088 w=420]

Ráno začíná snídaní, u které jim tatínek oznámí, že půjdou k moři. Maminky cítí, že se jim nevěnuje, nekomunikuje, chodí sám a jen fotí, jich si nevšímá. Panuje podivná nálada. Co budou dělat? Budou se válet, opět rozhodne Michal. Maminkám se nicnedělání přestalo líbit a přinutily ho vyjet si na okružní výlet po ostrově. Kdo by čekal, že Michal změní chování, ten se mýlí. Michal si jich opět nevšímá, jen fotí a fotí. Proč by se jim věnoval, když se skamarádily, tak on nemá potřebu se vnucovat. Proč by taky, užívá si s fotoaparátem, maminky jsou vedlejší. Že by se měl konečně začít starat, kterou že by si vybral pro cestu životem? Na to nemá myšlenky, co kdyby zapomněl něco vyfotit, všude plno kamenů, vášnivý fotograf neví, kam dřív zacílit objektiv. Možná třeba na některou maminku, ale to ho ani nenapadne. Jeho chování se ani jedné z nich nezamlouvá, jak mají mít zájem o takového chlapa?
Michal jim slíbil, že večer se jim bude věnovat. Očekávaly zábavu v baru nebo na diskotéce, místo ní Michal unuděně zírá a zívá tak, že si ani nedá ruku před pusu. Jaký div, on je unavený! Z čeho? Z toho povalování? Je devět hodin, on jde spát. Holky dobrou noc a ráno nezaspěte. Je zvyklý chodit spát časně, žádné přetahování do půlnoci, to ho vysiluje, natož ještě, aby se věnoval dvěma nápadnicím. Ty se rozhodnou nebrat na něj ohledy a dovolenou si pořádně užít.
[singlepic id=1089 w=420]

Další den u snídaně nezačíná zrovna vesele. Michal asi vstával levou nohou z postele, Míša mu nestojí za pozdrav. Když se ho dovolí zeptat, proč je na ni protivný, zařve na celou restauraci, ať mu dá pokoj. Po snídani mají sraz u kašny před hotelem, pojedou na další výlet. Michala špatná nálada neopouští ani po jídle, nasupeně se řítí k čekající skupince. Arogantně vykřikuje, že má všeho plné zuby, Míša si na něj vyjela u snídaně kvůli pozdravu, to už si fakt dovolují moc. Maminka mu to chce vysvětlit, ale on přechází vztekle jako tygr v kleci a nic slyšet nechce. Kromě sebe. Je to samé já, já, já! On se cítí dotčený, Michala si neváží jeho pozvání, poznal, že o něj ztrácí zájem. Diví se? Začne jí vyčítat, že měl raději pozvat Renátu, holky se těšily, určitě by si to víc užívaly (a neotravovaly). Proč teda tu nejlepší kamarádku nepozval? Vadí mu, že maminky neprojevují pokoru a vděčnost? Jen on sám ví, proč se rozhodl, jak se rozhodl. Maminka Míša si ho nemá všímat, možná podobně, jako si on nevšímá jí. Ona toho má dost a rozhodla se odstoupit. Život s takovým nervákem si představit nedokáže.
Příště snad uvidíme, jak proběhne výlet se vzteklým tatínkem a jeho nucené omlouvání – neomlouvání.

BARBORA JUSTÝNA TRÁVNÍČKOVÁ

Bára strávila noc na jednom gauči se Zdendou. Společnost jim přišel dělat jeho švagr, povídali si snad tři hodiny, až z toho Bára usnula. Ráno nám Zdeněk předvedl dárek od Báry, známé bíle trenýrky. Snídaně a čas balit, musí ještě za jedním tatínkem.

[singlepic id=1097 w=420]

Za Michalem do Českých Budějovic

Báru čeká dlouhá cesta autem, ne jejímž konci čeká tatínek Michal. Jako jediný vítá Báru s kyticí. Byt ji překvapí svou čistotou a útulností. Michal je pozorný hostitel, pro malého Matyáše nachystal dárečky, které si musí najít a rozbalit. Báru bolí záda, ráda si po cestě odpočine. Michal půjde sám s Matýskem do Labyrintu. Kluci si to náležitě užívají, domů se vrací pomalováni jako indiáni. Barvičky musí z obličejů pryč, bude se předávat dárek. I on dostává od Báry pověstné bílé trenýrky forever BÁRA.

[singlepic id=1091 w=420]

Michal si připravil další překvapení. Na večeři si zajedou do Českého Krumlova. Večeře to bude vskutku romantická. V dobových kostýmech a historickém prostředí. Bára je ve svém živlu a znavený syn spí v kočárku. Pár může v klidu hodovat a povídat si. Pohodový večer přeruší probuzení Matyáše. Je značně unavený, večeři ukončí a odjíždějí domů.
Ráno čeká Báru snídaně do postele a tím rozmazlování končí. Stejně jako návštěva.

[singlepic id=1092 w=420]

Vyřazování

Setkali se opět všichni na letišti. Na dovolenou odletí jen dva tatínci. Bude to Michal a Zdeněk. Na návštěvě u Jardy došlo ke konfliktu, který on nepochopil a ji naopak rozhodil. Jarda všechny obvinil, že hrají divadlo a Bára má pocit, že jediný herec je právě Jarda. Proto nikam neletí. On s tím počítal, dokazuje to prázdným kufrem.

[singlepic id=1090 w=420]

Dovolená v Turecku

Krásný hotelový komplex, moře blízko, plno atrakcí. Tatínci si užívají radovánky s Matýskem. Jaké jsou jejich šance u Báry? Zdeněk vede o prsa, ještě bude dost času na další pozorování a rozhodování. Tobogány, bazén, o zábavu postaráno.
Příště bude Bára řešit dilema s Michalem a jeho city a Zdeněk kupuje prsten, možná nás i v této řadě čeká „zásnub“.

PETR MACHALA

Návštěva u Andrey dnes končí. Ráno se Petr probouzí v její náruči, ale tu musí opustit. Je hrdý, že krom pusy k ničemu nedošlo. Ona je naopak zklamaná, je vášnivá, podle řečí Petra čekala víc a nebylo nic. Ani ten polibek za moc nestál. Asi se potvrdila její dřívější teorie, že kdo moc mluví, málo se v reálu činí.
Dcery už jsou vzhůru, snídaně, loučení a odjezd. Podle Katky byl program u Andrey nejlepší, to asi Pavlu zamrzí.

Vyřazování

Tři maminky sbalené odjet na dovolenou čekají na jeho verdikt. Jedna bohužel nepojede, zatím nevíme která. Petr začíná rozhodovat. K Pavle si pořád hledá cestu, takže by asi měla jet také. Ale nic není jisté. Volný překlad – holky tě žerou, vezmu tě s sebou. Andrea ho provokuje, je nucený bojovat o její přízeň a to mu vyhovuje. Andrea je první vyvolená. Šárku si umí představit u sebe v domečku, jeví se mu jako ideální partnerka, ale měl by ji bez boje, potřebuje nad sebou cítit bič (neměl se přihlásit do jiného pořadu?), což ho jako sportovce nenaplňuje, a proto ji pošle domů. Šárka to nechápe, divák ano. Dcery chtějí Pavlu a on Andreu, takže kompromis.
Nechybí kytička na rozloučenou a samozřejmě báseň:

Jsou věci, co nevyčteme z knih,
tak jako z očí … psích,
jako jsou ty tvé.
Jsou to věrnost a láska,
které čiší z nich,
a to věru není zlé.

[singlepic id=1094 w=420]

Dcery jsou spokojené, že dal na jejich přání a pojede Pavla. Možná být to jen na něm, cestu domů hledá Pavla. Andrea: „Pavla bude větší konkurence než Šárka, pokud se to bude týkat intelektu. Po fyzické stránce netuší.“ Ale my ano.

Chorvatsko – jachta

Dlouhá cesta do Chorvatska a tam překvapení. Kapitán a jeho luxusní jachta. Vypadá malá, ale uvnitř nesrovnatelný komfort v porovnání s domečkem Petra. Tak aspoň míní Pavla.

[singlepic id=1095 w=420]

Nalodit, zabydlet a po úvodní instruktáži se může vyplout. Petr se půjde naučit ovládat loď a holky budou vařit. Kuchtění na malém prostoru obě maminky sblíží, Andrea se prořekne, že Petr trávil volno u ní a u Šárky, bez kamer a bez štábu v zádech. To je pro Pavlu šok. Ona zatím hlídala jeho dcery. Hlídala je silný výraz, jsou to velké holky, spíš si udělaly dámskou jízdu. U Andrey sekal dříví, u Šárky měl v plánu zapůsobit jako údržbář, ale nakonec z toho sešlo a byl tam jen jako vítaný host. Může tomu všemu Pavla věřit? Proč, když jel k nim, tak ji vynechal? Nestála mu za návštěvu? Stačila mu jen jako paní na hlídání? Příliš mnoho otázek i na Pavlu, později u oběda se do tohoto tématu zakousne a nepustí, dokud nezjistí „krutou“ pravdu.
Andrea na začátku o Petra měla zájem, ale jeho chování jí postupně otevřelo oči a ztratila k němu důvěru. Pavla dál kombinuje a spřádá teorie o Petrově chování. Má pocit, že u Šárky si návštěvou žehlil vyřazení. Nechápe, proč jí má dělat údržbáře, ona by ho tím neobtěžovala. Loď je malá, vše se řeší před dcerami Petra. Holky musí mít z chování otce pěkně zamotanou hlavu, pokud ovšem nejsou jako dcery sportovce vytrénované. Odpovídala by tomu i reakce starší z nich: „Už to zas vidím, že to dopadne slavně!“

[singlepic id=1096 w=420]

U společného oběda Petr sám začíná ošemetné téma rozebírat. Hájí se tím, že chtěl favoritkám předvést, jak funguje v domácnosti a Pavla, bohužel nebo bohudík, měla vše ve vzorném pořádku. Pavle vadí i způsob, jakým se to celé dozvěděla. Náhodou, sám se jí nepochlubil. Má pocit, že to rozehrává na všechny strany, u každé si drží otevřená vrátka. Petr řeší, co z toho všeho plyne, Andrea má jasno. Ztrácí její důvěru. Pavla se nedá, neustále útočí a tlačí Petra do kouta. Tomu nezbývá nic jiného, než konečně přiznat pravdu. Má zájem pouze o Andreu, ji bere jako chůvu. Šok? Překvapení? Ale tohle přece ona chtěla od začátku, pouze hrála a zájem o něj dávno neměla. Nyní hra skončila, opona padá, konečně se může začít bavit. Uvažující divák jí to ale těžko uvěří.
Andreu celá situace a Petrovo vyjádření zaskočily, stáhla se do sebe, musí si vše srovnat v hlavě. Místo romantikou jí to celé zavání zoufalstvím. Když jim lhal, jak mu může příště věřit, nebude se to celé opakovat? Petr nemá potřebu situaci déle rozebírat. Pokud o něj Andrea bude stát, nemá potřebu vracet se do starých lovišť. Pokud ne, porozhlédne se jinde.
Druhý den není o nic veselejší. Andrea vyhledává samotu, ale Petr se na ni intenzivně lepí, a to jí vadí. Chce klid, musí to respektovat i on. Rozhovor s Pavlou jí některé věci ujasní. Andrea věří, že je upřímná. Na dotaz, které místo na stupních vítězů pro ni Petr zaujímá, volí třetí. Ona je u něj na prvním, kdo ke komu vzhlíží? Takto jí otevírá oči všechápající Pavla. Andrea chce chlapa na sto procent, ne někoho ze třetího místa. Ví, že pokud by potkala někoho lepšího, hned ho vymění.
Příště budeme i nadále řešit vztahové problémy.

[singlepic id=1081 w=420]

Věřte – nevěřte. Pavla a Andrea se zdravě naštvaly a Petr před jejich hněvem uprchl na opuštěný ostrov. Nová reality show – Petr hledá Pátka! Zájemkyně hlaste se :-))

[singlepic id=1098 w=420]

Foto z natáčení, za kamerou RB, podle všeho současný přítel Míši od Michala.

Upoutávka na 13. díl

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Hledá se táta a máma

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1 353
2
Kačka
Reagovat

Hustý článek :-))
Škoda,že to uvidím až zítra na IT :-(

3
gabisollis
Reagovat

hezky ranko vsem!:-))tak podle plesku jsem mela pravdu.zahada vyresena.:-))doufam ze si to precte Honza!

4
gabisollis
Reagovat

koc-tak uz je ti to jasny?:-)zahada blogujici pani P?:-)proste neunesla ze ho nepritahuje.

5
Misha
Reagovat

3 – ano, kolegyně, pravda pravdoucí – šokantní křišťálově upřímná věta „… Pavlo, mám zájem jen o Andreu, ale budu rád, když se mi budeš starat o holky,“ vysvětluje, myslím, i vznik jistého blogu … :o)

6
Prochor
Reagovat

Reklamní vložka-Panáček Chuck Norris v realityshow:

Chuck Norris dokáže předvádět bravurní kousky s plastelínou.
Chuck Norris mrká rychleji než Mrkačka.
Chuck Norris najde mámu i mezi tatínkama.
Chuck Norris má víc medailí než Petr Machala.
Chuck Norris umí sbalit Míšu Veselou.
Chuck Norris dá každému na tlamu aniž by ho zavřela sociálka.
Chuck Norris má nejoranžovější tričko na světe.
Chuck Norris ví co je to kurtůra.
Chuck Norris má největší mořskou okurku ve středozemním moři.
Chuck Norris rozumí Pavle Nešporové.
Chuck Norris umí spravit WC tak ryhle, že si toho nevšimne Kačka ani její pes.
Chuck Norris má propíchnuté každé ucho 2x.
Chuck Norris předjede Honzu Žítka na kole i bez kola.
Chuck Norris kupuje ženám na horách největší polárkové dorty.
Chuck Norris má kudrnatější vlasy než Honza Žítek.
Chuck Norris ví kde leží Brušperk.

7
gabisollis
Reagovat

ahojky misho:-))no jo no je to tak!:-)a Petr je taky jednoduse prokouknutelnej.na toho neni treba nejaka vysoka zivotni!:-)to nas divocak je jina kava!!!:-)

8
gabisollis
Reagovat

a nejlepsi na tom je ze kdyby nebylo blogu tak by ji nejspis kazdej litoval!!!:-DDDDDted to ma obracenej efekt:-)

9
Prochor
Reagovat

To musí být bomba pro její gigantické ego že jí „ani“ Petr Machala nechce. Na to jede blog nestačí – já to vidím na pětidílný román . Něco zásadně tragicky poučného o mužské psýše pro další generace. Každá věta bude rozebrána v samostatné tématické cvičebnici.

10
koc
Reagovat

6 – prochore moc pekne :) jeste mi tam ale chybi blogujici ;-)

11
anja
Reagovat

jééžíííš? 17 a 13 leté holky potřebujou hlídání? … esi on Petr neposlal holky aby hlídaly Pavlu :D

12
anja
Reagovat

10 koc – Chuck Norris bloguje

:DD

13
koc
Reagovat

11 – na blogu o tom pise trosku neco jineho .. jako ze s nima byla sama velmi rada u nich v Liberci .. tak ja si radeji pockam na Tv :) Plesku radeji neerim uz ze zasady

14
koc
Reagovat

Chuck Norris si změnil pohlaví a jmenuje se Pavla Nešporová :)

15
anja
Reagovat

14 a kruci, tak proto ten úža herecký výkon :))) záhada je vyřešena :))

16
koc
Reagovat

15 – mas rech tim se vysvetluji i vsechny ty citaty a hesla a tak :)

17
anja
Reagovat

13 koc, fakt to tam píše? ptž já myslela, že petr jakože vysadil holky u Pavly v Libčicích, pak sjel přes Phu do Ohrobce a pak na Kadaň – jako trasa je to přijatelné, Pavla bydlí nějblíž…… a na zpáteční cestě nabral holky u Pavly

ale asi to bylo tak, že se Pavla vnutila do Liberce sama, Petr za ní poslal holky a oni všichni šli k tej Tereze

mně vychází teda, že Pavla je pěkná stíhačka, hehe

18
koc
Reagovat

Chuck Norris sám sebe oplodnil a poté porodil dceru Pavlu Nešporovou.

19
gabisollis
Reagovat

koc-ja bych ji i verila ze s tema holkama byla rada!proc ne?taky ma jen syna a dospeleho,ale proste byt jen z holkama ji nestacilo.:-))

20
koc
Reagovat

19 – jj neco napsala blogujici a neco Plesk .. vecer to porovname :)

21
gabisollis
Reagovat

to je fakt.taky se radsi nebudu unahlovat abych se pak nemusela omlouvat!:-)to by me moc pres klavesu neslo!:-)))

22
cathy
Reagovat

14-tak thle bylo fakt dobrý:-D

23
anja
Reagovat

19 gabi, jo, ale tak proč na blogu tvrdila onehdá, že v pauzách mezi natáčením měla čas akorát na to dát se dohromady a odpočinout si

podle všeho zase Pavla lže, protože v pauzách různě objížděla asi vyřazené maminy a stíhala kdekoho… šmarjá dyť to je šílená ženská :) nacpala se mimo termín i do toho natáčení v hotelu jak tam dojela dřív než všecky jiné maminy – fakt síla :)

24
gabisollis
Reagovat

anja-:-DDDDto jo presne jsi to vystihla-stihacka.a uplne me z toho jde mraz po zadech!:-)))

25
anja
Reagovat

PPN – Pavla F-4 Phantom II Nešporová :)

26
anja
Reagovat

Pavla Peršing Nešporová

rychlý start a krátký dolet :)

27
koc
Reagovat

no jsem docela zvedavej .. uz ani ne tak na Michala a Baru .. dneska me tedy zajima co se delo na lodi ..

28
Misha
Reagovat

17 – „…Protože mezi odjezdem na dovolenou bylo několik dní volna, vyplnila jsem je kromě jiného tím, že jsem na prosbu Terky, přijela za ní do Liberce. Když jsem tam byla, naplánovaly jsme si rovnou i den s Nikolkou a Kačkou, takže jsme byly taková dívčí čtyřka. Petr měl spoustu práce na domku – jak mi sdělil do telefonu, takže byl rád, že jsme si o víkendu s Terezkou holky vzaly a zabavily je.“

Zdroj: Blog PPN 2.12.2010 10:14

29
koc
Reagovat

28 – no a podle Plesku ji nastvalo ze musela hlidat a nebyla obstastnena .. no uvidime :)

30
Kačka
Reagovat

Já sez vás fakt picnu :-))
Tak jsem zjistila,že vše uvidím až v sobotu :-( Takže opět nestihnu ani diskuzi :-(
No ale jak koukám,tak vy stíháte vše a lecos rozluštíte,odhalíte a vyřešíte :-D
Takže teď je ze mne více čtenář :-D

31
Misha
Reagovat

Aha, vidím, že než jsem se tam k tomu prokousala, už to máte dávno projednáno :o)))

32
koc
Reagovat

30 – nez nastane poledne mame konec RS :)

33
Kačka
Reagovat

(32)koc
no to koukám,již několik dílů :-D Panáček je imaginárním scénáristou RS :-D

34
anja
Reagovat

28 Misha, jo jo, už mě to trklo, že to tam psala, jen jsme si to při tom šoku hned nedala dohromady :) užž jsem v obraze :)) masakrrr

27 koci, tipuju že u Báry to bude na dovči jakové jakože zase hippies, všichni si tam budou lebedit, jsou to celkem pohodka lidi, Bára se bude snažit sblížit se Zdenkem a asi to nějak divně dopadne, protože Zdenek je telátko :)

Michalův nafrčený ksicht ale slibuje dobrou zábavu :)

35
gabisollis
Reagovat

no me ohromne zajima ten Michal co mu taaak strasneho provedou:-)))

36
anja
Reagovat

30 Kač no tak v sobotku si zapneš telku a spustíš panáčka, však bezva program v tym sněhu, no ni? :)

37
Kačka
Reagovat

(35)gabisollis
třeba mu na letišti ukradnou kufr :-) A všude v obchodech budou mít velikosti s-l-m :-D

38
koc
Reagovat

34 – no u Bary se mi ani nechce spekulovat … tam muze byt vse od nestoupnouti, nesestoupeni az po zjisteni ze deti nosi cap :)

39
Kačka
Reagovat

(36)anja
v sobotu budu v kómatu tak do 12 a pak doma malá rodinná oslava svátku a mužskýho narozenin,tak to vidím stejně až na neděli :-D

40
okkvp
Reagovat

moc se na večer těším :-)))

41
gabisollis
Reagovat

tak sem jukla na damy a to je neco teda.:-)tady uz probehlo vsechno mozny od chacka nesporove pomalu ke konci hstm a damy se jen tesi na vecer!:-))))a to taky cetly plesk.

42
Kačka
Reagovat

Trochu mi ten konec u Petra připomíná konec u Jana….Věrka také na žádost Jana si vzala na starost děti no a Pavla si je ochotně brala dle všeho i mimo natáčení (řekla bych dosti záměrně a vypočítavě) Zatím co Věrka to Jarmile přála,Pavla v tom viděla jediné “ BÝT VÍTĚZ“ :-)) Už je jedno zda jí šlo jen o dovolenou či o Petra samotného.Podle jejího blogu (jak se sem doneslo) jí o Petra přeci nešlo,leč podle upoutávky a skandálního odhalení Petrových „výletů“ za A+Š už nemůže zájem o Petra ničím zakecat. Celý její blog je v tom případě jedna lež.Kdyby psala pravdu,byla by nejméně alespoň napomenuta TV Reálem za porušování smlouvy.Když produkce napomenula jiné maminky za jednu či pár vět tady na diskuzi,proč by jim nevadil tedy Pavly blog? Z toho všeho mi vyplynulo,že Pavla na svém blogu scénárizuje pouze svou RS,která nemá s HSTM nic společného,jen ta jména.

43
okkvp
Reagovat

gabi : taky se těším – na hééérecké výkony a ještě víc na následné blogování ;-)

44
Kačka
Reagovat

(41)gabisollis
to víš,dámy jsou v šoku :-D
Najednou je tu něco (pravda),co se jim celou dobu snažila vítekdo vymluvit,jenže obrázky a slova budou nejspíše opakem :-)

45
gabisollis
Reagovat

okkvp-predbehla jsi me.:-)chtela jsem se jen zeptat budeme sokovany??:-)jinak Kacko souhlas!:-)

46
gabisollis
Reagovat

Kacko tak to kazdopadne akorat si myslim ze ta novesly ji to taky moc nezrala.byla tam ta diskuze takova vlazna!:-)ale ono se najde stejne par dylinek ktery ji to sezerou a odsouhlasi jaka je dobra herecka.:-)

47
Kačka
Reagovat

(46)gabisollis
hééééééééérečka to teda je :-D
Ale do dějin herectví v Čr se nezapíše.
Ona je spíše herečka parodie na vlastní život.Tak trochu je to imaginární nástupce J.Huse. A snad se nám tu pak pro pravdu neupálí jako Palach. Chtěla všem otevřít oči ale sama před sebou je zavírá. Proč asi? Protože sama se sebou už nevydrží.

48
okkvp
Reagovat

45 : Gabi už jsem psala minule, že nevím – můj zdroj se ve zjišťování a šíření pikanterii nevyžívá, jen má Zdroj na dohled

49
anja
Reagovat

Kač, no já taky mrkám, že na ten Pavly blog tv real jakože hází bobek

imho je to tak, že v tv real usoudili, že to, jakým způsobem Pavla sama sebe znemožňuje na bloogu, je větší trest než jakýkoliv finanční postih z jejich strany

každopádně ale všecko to je hořké a smutné…

50
gabisollis
Reagovat

nechci delat chytrou,ale me to blogovani bylo jasny od toho dilu co byli u Petra.takhle se proste nechova zenska ktery o toho chlapa nejde.proste si to zavarila sama tim blogovanim.a proto zanevrela na panacka protoze ji to tu nikdo nezral ..no a ted si tam ve svem blogu maze negativni komentare a necha si jen pozitivni a bude snit a kochat se v tom svem Pavlilendu.

51
anja
Reagovat

48 okkvp, ty s tím svým Zdrojem jsi tajemná jak hrad v karpatech :) nemohla by sisi, prosím, založit blog a objasnit mi/nám o co jde? :)

52
mik
Reagovat

Tady se už od minulé série operuje smlouvou jako jakýmsi zaklínadlem. Ač nejsem profesí právník, nemyslím, že by mohla mít takovou sílu, existují ještě nadřazené právní normy, např. Občanský zákoník a nejvýše je Listina základních práv a svobod, a žádná smlouva nemůže explicitně jít proti nim, resp. může, ale její ustanovení pak nejsou platná.

Čili TV Real, potažmo Prima, můžou tak akorát dělat bububu, ale to je asi tak vše. Pokud by šli do nějakých soudů, měli by spíš mít obavy, že je pak zažalují účastníci, protože by se jistě v těch pořadech našly protiprávní prvky, zejména co se týká ochrany osobnosti. A pokud by jich žalovalo víc, mohly by jim náklady na tuto lacinou frašku (čti HSTM:-) stoupnout i řádově.

Nebyl by tu nějaký právník, kterému by účastník poskytl smlouvu a on se nám k ní nějak obecně (aby neměl problémy) vyjádřil? Ať se tu pořád v tomto ohledu neteoretizuje a nestraší smlouvami.

53
koc
Reagovat

A co se děje v Turecku? Tam se schyluje k velkému vyznání.

54
Lenka
Reagovat

42 Kačka
:-)
tleskám ti! to může být to vysvětlení… jak nám tady vrtalo hlavou, proč se prima neozve kvůli vykecávání „dopředu“… :-)
jsou holt dvě RS – jedna v tv a jedna na tom blogu… prima si určitě hlídá info z té televizní a co je mimo, nechává být

55
okkvp
Reagovat

anja : nejde o nic víc než shodu náhod, svět je prostě malej

56
Lenka
Reagovat

52 mik
Tady jen proběhlo – a to i od přímých účastníků – že se ve smlouvě zavázali, že nebudou prozrazovat děj, výsledek, zkrátka průběh RS.
A je to logické, že to ve smlouvě mají i pod hrozbou sankce.
Tohle je vcelku jednoduché, na to není potřeba odborníka :-)

57
gabisollis
Reagovat

no ale ze vykecala ze na dovcu jede Andrea je proste fakt a i par jinych veci.takze to nechapu.a stopro je v ty smlouve ze se nesmi podavat informace dopredu.ale Misa prej taky na FC psala ze neni z Michalem.pak zas vysvetleni Laly.no nevim je to zahadny.nejvic asi vi Kacka kdyz mela smlouvu doma.

Reagovat

mik (52) ty vážně nejsi právník :-D

59
gabisollis
Reagovat

to ze real tv nebo prime nevadi blogovani pani P.je vetsi zahada nez se udeje na lodi!!:-)))

60
Lenka
Reagovat

50 gabisollis

no, bodejť by ti to nebylo jasné…:-)
vždyť jsi člen inkvizičního komanda…:-)

Není to holt o tom, jaká byla RS (jak avizovala v začátku blogu), ale o tom, jakou by tu RS chtěla mít.
Blbý je, že se to vysílá :-) … kdo by to čekal, že?!? :-)

Ale jestli někdo chápe, proč po natočení celé RS a před jejím odvysílání začala psát blog takhle… když i méně inteligentní jedinec by usoudil, že se bude třískat info na blogu a natočené… jsem jedno velké ouško :-)

61
Lenka
Reagovat

59 gabisollis
napsala to přesně Kačka (42) – aneb proč by primě mělo vadit psaní o něčem, co se jaksi nepřihodilo… :-)

62
Lenka
Reagovat

57 gabisollis
promiň, v tomhle máš pravdu – já to přehlídla…
a jestli má či nemá problémy s primou, jaksi nemůžeme vědět, těžko o tom napíše na blogu (jo, snad vapol to tady vtipně napsal, že jí blog na tu pokutu vydělá:-)
ale jinak souhlasím s Kačkou :-)

63
koc
Reagovat

60 – protoze v telce je to hrane na blogu psane a v realu jine ;-)

64
Lenka
Reagovat

63 koci, koci… :-) … mišmaš…

65
mik
Reagovat

56 Lenka: Jistě, ale otázka je, jak přesně je to tam formulované, jestli jsou nějak ošetřeni i členové rodiny (jak by to chtěli zajistit třeba u malých dětí?) atd. Je jasné, že nějak to ve smlouvě omezené mají, ale já chtěl poukázat na to, že je to prakticky velmi špatně vymahatelné (např. jak posuzovat to, že se ukáže účastník s někým jiným, či si vede své pravidelné záznamy jen pro přátele na facebooku, kteří tedy vědí, s kým je či není apod.) A i když někdo napíše sem něco konkrétnějšího, musela by se napřed pracně prokazovat identita přispěvatele a věřím, že záznamy o IP adresách by jistě včas zmizely, že, admini?;-)

Navíc ve smlouvě se jistě snažila Prima vyhnout právě žalobám proti sobě a o tom mám vážné pochybnosti, že by tato ustanovení mohla být právně platná. Proto by mě zajímal názor právníka. Vím, že jsou problémy se žalobami i proti očividnému bulváru, ale i jen určité riziko prohry sporu Primu jistě drží na uzdě, protože vědí, že si nemůžou moc proti účastníkům vyskakovat.

66
sarka
Reagovat

No to bude asi dnes síla,nejde mi do hlavy,že by tak velké holky potřebovaly hlídat i když věřim,že jim Pavla nevadí a asi jí mají i rádi.A co se asi přihodilo Michalovi,že byl naštavanej?
A Petr ten to hraje na všechny strany,nevim proč ale nesedí mi,přijde mi hrozně jednoduchý.
A teď trochu odbočim:Nevíte někdo co je to za vánoční znělku na primě?hledám to všude možně ale marně:-(((je to nejspíš z nějaké pohádky ale jaké?
Prosím pokud to někdo víte písněte,síííím

67
mik
Reagovat

58 Nick: viz ještě mé doplnění v 65. Pokud ty jsi právník nebo nějakého znáš, prosím o konkrétní vyjádření, ale tohle bylo laciné.

68
gabisollis
Reagovat

Leni-:-DDDD inkvizicni komando vi vse!:-)60-no holt si myslela ze jen ona je pani chytra a my prizemni divaci ji sezerem ze ho nechtela a ze je dobra herecka ktera se minula povolanim:-)vzdyt vcera jsem si uvedomila ze ona byla jedina ktera rekla ze by ji nevadilo u Petra bydlet!!!!fakt ten strihac musi bejt machr neco takoveho sestrihat od zensky ktera ho uz od Pisku nechce a nekolikrat chtela odejit a cekala ze bude vyhozena!:-)))boze ta zenska je neuveritelna!!:-DD

69
Lenka
Reagovat

65 mik
já to takhle složitě nevnímám, je fakt, že by se museli vyjádřit spíš přímí účastníci
jinak bych primu, které jde samozřejmě „jen“ o prachy, nijak nepodceňovala…

70
okkvp
Reagovat

Primě blog nemusí vadit, protože funguje jako neplacená (?) reklama

71
mik
Reagovat

70 okkvp: Ano, slouží to větší sledovanosti, stejně jako nejrůznější diskuse i články v Blesku, které jim nejspíš sami dodávají. A jak jsem psal výše, podle mě maximálně můžou udělat bububu, ale když by se účastník nezalekl, dál by nejspíš raději nešli.

72
Lenka
Reagovat

68 gabisollis
ach,drahá kolegyně z IK… já pozapomněla na památnou větu „výborná režie a obsazení“… tedy na herecký post:-)
je to dost akční, tady bych souhlasila se zakukleným Chuckem (ale to mi drhne, je to dost fešák)
teď jsi mi to ještě zašmodrchala střihačem… :-)
to by se snad chudák musel namaskovat a sám si to odehrát… nějak mi to hlavinka přestává brát…:-)
těším se na našeho slavného glosátora BB – ten nám to v jedné větě vysvětlí!

73
koc
Reagovat

puvodne byl prezentovano ze blog bude veden jako pohled na zakulisi .. potom se zmenil v zesmesnovani Nanuka (coz ani nebylo potreba) .. a nakonec se zmenil v obhajobu sebe same pred divaky ve smyslu to co vidite neni to co sem delala .. televize manipuluje jen se mnou a proto co dela Petr je relane a to co delam ja je hrane :)

74
gabisollis
Reagovat

no to je nejlepsi ja tady ty teorie u padesati prispevku prijde BB a je to par vet vystiznych!:-)))jdu si zdrimnout abych byla na vecer cila!:-))uz i vymejslim jakou dobrotu si k hstm pripravim.:-)(ale aby me nezaskocilo)na net se nejspis dostanu az zitra tak neeee ze tu uz v noci vsechno proberete!!:-)

75
gabisollis
Reagovat

koc ted si na to kapnul!:-)

76
Lenka
Reagovat

74 gabisollis
napiš si o recept… však víš kam a o jakej :-)

77
gabisollis
Reagovat

Leni-:-DDDDmyslim ze bych zadnej nedostala!:-)))

78
anja
Reagovat

65 mik, zajímavé úvahy ty tvoje

taky bych chtěla vidět jak ta smlouva vypadá, třeba se někdo obětuje a někam na net ji hodí abychom si ji mohli přečíst

ALE – kdyby došlo k nějakému skutečnému sporu mezi Real tv a účastníkem RS, nezáleží zas až tak přesně na tom co je ve smlouvě dáno, ale na tom, která strana bude mít schopnějšího právníka…….. no a tady se obávám, že mamky a taťkové by rozhodně nebyli vítězi – jedině v případě, že by to byla nějaká extra velká kauza, což nehrozí

79
Lenka
Reagovat

77 gabisollis
stopro… :-)

80
Kačka
Reagovat

No tak až se zítra proberu z kóma a než půjdu zase do rachoty,tak tu smlouvu snad budu hledat :-D
Jinak co se týká dětí……já osobně jakož to samoživitelka,musela doložit buď souhlas druhého rodiče nebo soudní rozhodnutí,o svěření dítka do péče.A to z důvodů,pokud by dítko účinkovalo v RS,aby nebyly pak dohady a tahanice skrz druhého rodiče,který by s natáčením či účinkováním dítka v RS nesouhlasil.

81
okkvp
Reagovat

koc – no do důsledku – tv všem škodí, kromě Š. a P. – ty podle blogu zdaleka neukazuje tak špatně, jací ve skutečnosti jsou (=podle P. blogu)

82
mik
Reagovat

78 anja: Kdyby se jich domluvilo víc, aby to za to stálo, mohli by si dovolit solidního právníka. A představ si, že by vyhráli, to by byl asi konec RS v Čechách:-)

Pokud by se tu našel šikovný a nebojácný účastník, který by nám anonymně někam dal kopii smlouvy ke stáhnutí, mohli bychom si jistě udělat základní obrázek i sami, bez právního posouzení. Takhle je to stále něco jako černá skříňka.

83
Lenka
Reagovat

73 koc
varianta xy…:-) :
blog si objednala přímo prima, která využila aktivní a akční účinkující (a její schopnost vše „zasvěceně“ komentovat – viz těch xkomentářů přímo vysílaných), zalichotila, nalákala… a o zbytek se postarala sama matka příroda :-)

84
anja
Reagovat

73 koci, přesně – zesměšňováníém nanuka to začalo :) souhlas, Petr má dar se zesměšňovat sám a tím je mi osobně třeba sympatický a baví mě se nad ním bavit :) a Pavla pokračovala shazováním Šárky a shazováním dcer od Petra, krom toho dělá pitomce i z diváků a ze štábu… hrotí to do neuvěřitelných rozměrů

85
anja
Reagovat

82 mik, ano, takhle nějak jsem to myslela, ale reálně pochybuju, že by se něco takového mohlo stát

86
mik
Reagovat

80 Kačka: To bys byla hodná. Jinak je jasné, že musí mít ošetřenu samotnou účast dětí. Ovšem to, že děti nic nevyzradí, asi moc ošetřit nejde, resp. dá se to nějak do smlouvy dát, ale vymahatelnost by asi byla problematická. Představ si, jak u soudu vytahují např. slohovou práci tvé dcery na téma Úloha květáků v naší rodině:-)

87
Kačka
Reagovat

(86)mik
tak u mne tohle ani nehrozí :-D
Moje dítko bylo v RS pouze v telefonické podobě,což bylo stejně vystřiženo a pak jen v medailonku.
Ale po té smlouvě se kouknu 100%

88
koc
Reagovat

vy jste tady vsici ošklivá inkvizitoři ;-) v kazdem pripade je Pavla bud Chuck Norris a nebo jeho dcera .. dale vsecko co Pavlu ukazuje ve spatnem a divnem svetle neni pravda .. Petr je Nanuk co nenosi kalhoty ..
Televize byla vynalezena, aby i analfabeti měli důvod nosit brýle. ;-)

89
Kačka
Reagovat

No nic,tak se budu loučit :-(
Myslím,že zítra bych se tu mohla stavit i se smlouvou dopoledne.Jinak se loučím nejspíše až do neděle……teď už musím běžet….hola,hola,Rudolfínum volá.
Pěkný den všem :-)

90
Lea
Reagovat

Brrr, ten Peťula má asexuální plavečky :(

91
Honza
Reagovat

3 gabisollis
Ahoj, četl jsem to. Napíšu to jinak. Favorit/ka a záloha/y o sobě v reálu nic neví. RS je jiná a účinkující je dotlačen vybrat toho/tu nejlepší bez ohledu na odezvu z druhé strany. Návrat ke dvojce nebo trojce je prakticky vyloučen. A protože odhadem z 15 protějšků, je tam vždy někdo nad možnostmi hlavní/ho aktéra/ky, happyend se nekoná. Navíc tě dost omezuje i kamera, neomezovala by snad jen lidi z porno branže. Pro HSTM platí, odprezentovat se co nejlépe. To se Pavle moc nepovedlo. Za to Šárka je hodná holka, které ublížili. Která asi dostane víc nabídek? Obě hledají chlapa. Která je reálně vítězkou?

92
anja
Reagovat

90 Lea :)) vivat 80. léta :))

88 koci, zlato, začínám se o tebe vážně obávat :) doufám, že máš nablízku zuzku, by tě potěšila a ochránila :)

93
lála
Reagovat

tak jsem nakonec vyhrabala tu smlouvu, jdu ji naskenovat a případní zájemci se můžou ozvat … :))

Reagovat

lálo (93), prosím, pošli ji na můj mail sunicko[at]centrum[dot]cz To si zaslouží vlastní článek. Díky :)

95
lála
Reagovat

Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych si přečetla tu smlouvu … a smůla …. nesmím ji zveřejnit … mám ve smlouvě, že smlouvu nesmím zveřejnit … takže smůla :((

96
koc
Reagovat

95 – to je blbe kdyz clovek podepise smlouvu kterou necetl :D

97
lála
Reagovat

já to tehdy prolítla jen tak zběžně …. a myslím, že jsem nebyla sama …. navíc jsem tehdy byla z toho všeho dost vykulená a ono se s očima navrch hlavy dost blbě čte :))

98
Misha
Reagovat

94 – no pokud se díváte na seriál Jistě pane ministře, tak víte, že nejjednodušší bude zapomenout smlouvu někde v éteru, kde ji objeví někdo, kdo se k ničemu takovému nezavázal a může ji tedy beztrestně zveřejnit. Ale bylo by dobré, aby ten, co tu smlouvu najde a hodlá jí zveřejnit, utajil jméno sklerotika, aby ho nepřivedl do problémů …
A myslím, že by tu mělo zaznít i to, že tím sklerotikem by už neměla být Lála. :o)

99
koc
Reagovat

a ani Kačka :)

100
anja
Reagovat

98 :))

„šel jsem jednou takle temnou ulicí a hle co jsem našel válet se u popelnic? nějaký cár papíru o jakémsi HSTM… „

101
anja
Reagovat

99 koci, a je třeba Kačku varovat, bo ji beztak nečetla :)) stejně jako lála :))

102
Misha
Reagovat

A úplně nejlepší by bylo frknout to na nějaké cizí stránky, dejme tomu filipínské a sem dát jen nenápadný odkaz :o)

103
koc
Reagovat

WikiLeaks :) tajne dokumenty z HSTM

104
koc
Reagovat

tož clanek od blogujici bude zazivny .. uz ted tam ma clanek z Plesku :)
Každé dobro je po zásluze „odměněno“…aneb – SKUTKY mluví hlasitěji než SLOVA.
Mluvu, mluv….a říkej si co chceš…já se budu chvíli dívat. U to tě prostě vysvlékne do naha – a uvidíme, jestli jsi takový ptáček, za kterého se vydáváš.
Po totmo uz je načase volat Chocholouška :D

105
Lenka
Reagovat

104 koc
:-)
tak dr. House bral na pomoc BB tuším už u posledního dílu (někde v souvislosti s tou geniální stupnicí), já tamtéž hrábla do českých luhů a hájů a přimlouvala jsem se právě za dr. Ch… :-)

106
Lenka
Reagovat

Jen mě ještě napadlo – snad v minulém dílu někdo dělal „smyčku“ na youtube na téma „nožka někde v klíně“…. bylo by zajímavý šoupnout tamtéž postupně se vyvíjející výroky paní P. na téma Petřík, něco jako průřez díly…

107
Lenka
Reagovat

104 koc
taky jsem se koukla – copak se děje? aha i plesk píšou často něco takového… nikdy to tam nebylo zkopírováno… a protože se tak stalo, tipuju, že je tento článek brán jako pozitivní :-)

108
koc
Reagovat

106 – myslim ze tyden pred koncem uz to snad ani nema cenu .. uz ted ji preju klidou zimu bez blogovani na tema Nanuk a spol.

109
koc
Reagovat

107 – tak to ho asi spatne pochopila :D ja to vidim uplne jinak

110
anja
Reagovat

no coco, Andrea potřebovala nasekat dříví do krbu a Šárka potřebovala umýt okna, Petr se sebral, jel k nim makat a PAvle vrznul holky – stejná hippies komunita jak u Báry, nechápu nad čím se Pavla rozčiluje :)

111
Lenka
Reagovat

108 koc
no, nevím… myslíš, že to skončí odvysíláním posledního dílu? to bude pokračovat… :-) víš, kolik lidí ještě nebylo přesvědčeno o té správné PRAVDĚ???

112
Mikesh
Reagovat

Gábi, Honzo a anjo, včera jsem se dostal ke psaní až pozdě, takže mé odpovědi na vaše příspěvky (dotazy) máte ještě v diskuzi k minulé řadě.

113
koc
Reagovat

no tady to mozna jeste pojede par dni pote a potom mozna od toho 1 ledna kdy konci mlcenlivost .. u blogujici nevim .. tam se neodvazim odhadovat prilis do budoucna .. jinak uz tam jeden clanek z Plesku mela .. jedina nadeje pro vsechny ctenare je 5.12. .. snad ji odnese čert :)

114
Lenka
Reagovat

113 koc
asi se budeš hodně smát – ale já to tipuju na knihu… :-)

115
koc
Reagovat

113 – a bude to kniha citatu a nebo jine tema ?

116
Lenka
Reagovat

115 koc
tipuju na téma „jaká byla ta pravá pravda“

117
koc
Reagovat

116 – to uz vime .. pravda jsou slova psana blogujici :)

118
cathy
Reagovat

Lidi řekněte mi někdo co PPN nutká psát ty trapnosti…copak neví,že čím víc se v tom h…ě rýpe tím víc smrdí?A nebo je úchyl a dělá to dle pravidla,že „budusebušitkladivemdohlavyprotožejetotakpříjemnékdyžpřestanu“?

119
vapol
Reagovat

113 – mlčenlivost nekončí ani od 1.1.2011 to si jen holky špatně vysvětlily čl.6.1 a čl.6.4 . Jedná se hlavně o udělené Licence a Obchodní tajemství,které ve Smlouvě nemají ukončenou platnost.
Viz.Účastník nemůže tuto Smlouvu vypovědět ani od ní odstoupit. Svolení udělená a oprávnění poskytnutá podle článku 3 této Smlouvy jsou neodvolatelná a nezanikají z žádného důvodu.

120
koc
Reagovat

119 – ty jsi podepisoval smlouvu o rok pozdeji nez devcata :) tak jak muzes vedet :)

121
koc
Reagovat

119 – a treba mas dokonce jinou :) ja nevim jakou mas ty a jakou ma treba Kacka

122
lála
Reagovat

119 jj, to je bohužel pravda

co si ale nemůžu nechat pro sebe je citace ze smlouvy:
Definice: Umělecký výkon …… Umělecký výkon Účastnice při její účasti v Seznamce

vážně to je tam takto doslova ….. takže je vidět, že Pavla smlouvu četla a vzala si ji k srdci …. :))

123
mik
Reagovat

Že bude ve smlouvě obsažen zákaz ji zveřejnit, s tím jsem počítal. Proto jsem hned na úvod navrhoval svěřit to právníkovi ke zkouknutí, protože ten by ji vidět směl, v rámci „právní pomoci“:-) A co by nám sdělil, by bylo jen na něm. A druhý můj návrh byl zveřejnit ji anonymně ke stažení, takže konkrétně doporučuju zakrýt políčka s osobními údaji či nějakými dalšími individuálními částmi a dát ji ke stažení třeba na leteckaposta(dot)cz. Je to dostatečně anonymní a zůstane to tam jen pár dní ke stažení. Odkaz se dá poslat třeba pár důvěryhodným lidem odtud a ti už jistě napomohou k doručení dalším zájemcům. Bude to snad lepší než hledat smlouvu někde v popelnici:-)

124
vapol
Reagovat

120 – jj jinou mám určitě, já nebyl tak hrrr jako lála a smlouvu jsem si nechal poslat na mail a právník dopsal dodatky ke smlouvě. Jinak můj osobní názor je,že po skončení HSTM v TV už nikdo nebude řešit co kdo kde řekne či napíše. Jim jde hlavně o to,aby účastníci „nevykecávali“ to co se bude v TV teprve odehrávat a proto některým „ukecanějším“ RealTV udělal tytyty :)

125
okkvp
Reagovat

115 : bude to kniha o právech rozvedených žen a nešťastných dětí

126
lála
Reagovat

124 Vapol:
jestli jsi tím „ukecanější“ myslel mě, tak to prrrr,
já jsem tehdy odhalila už dáávno odhalené, takže z jejich strany nebyl důvod na mě dělat ty ty ty …. však jsem se také proti tomu ohradila

127
vapol
Reagovat

123 – co na tom chceš zkoumat, normálně se to řídí §11 a násl., §51 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), a příslušnými ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů, má-li účast Účastníka v Seznamce povahu uměleckého výkonu :)

128
vapol
Reagovat

126 – tebe jsem nemyslel a primárně jim šlo hlavně o základní TROJKU, která by měla mlčet…což se jim občas nedařilo :)

129
koc
Reagovat

127 – u nekterych se o umeleckem vykonu hovorit da .. to u tebe neplati .. ty ses prokecl uz druhy den :( to takova Pavla to je jina kategoria :)

130
mik
Reagovat

V Seznamce? Hned základní pojem je definován dost zvláštně, protože celá taškařice má do seznamky hodně daleko:-)

131
lála
Reagovat

Vapol: v tvém případě tu poradu s právníkem chápu a tím pádem i ty dodatky ke smlouvě … v podstatě jsi byl v tv prezentován jako ten, ktzerý všem zatajil, že je zadaný a to je už v rozporu se smlouvou … takže u tebe to bylo i opodstatněné …. nemyslím ale, že by vás bylo víc takových, kteří by zašli za právníkem. Nebo mě vyvedeš z omylu??

132
vapol
Reagovat

129 – šak já nejsu hen ten umělec :) Já totiž nepochopil,že když o někoho nemám zájem tak mám bojovat aspoň o dovolenou :))

133
vapol
Reagovat

131 – a právě proto jsem to v rozporu se smlouvou neměl :) Jinak nás bylo víc co jsme to podepsali až po prvním natáčecím dni,což se jim taky nemuselo vyplatit pokud bu někdo cuknul…

134
Kája
Reagovat

Co se Pavla čílí? O Petra zájem neměla, holky naopak „zbozňuje“ a touží jim pomáhat na cestě trpkým světem. Tak Petr jel za jinými a holky jí nechal… Přece ideál, ne?

135
koc
Reagovat

134 – podle jejich slov ji holky neprivezl k ni domul .. chtela s nima stravit cas sama od sebe pri navsteve Liberce aby si poslechla od Terezy ze je stara (tedy pokud se to nevztahuje na jine dny – ale asi ne) .. prave proto je lepsi si pockat na Pavlu televizni .. Plesk kdyz se plete v tomto tak to nakonec muze byt uplne jinak a mozna jeste horsi :D

136
Lenka
Reagovat

132 vapol
:-) a určitě jsi nakonec letos měl dovču daleko lepší než s tv…

137
anja
Reagovat

122 lála, tak o tvém Uměleckém výkonu nemůže být nikdo na pochybách :) dyť jsi vydusila ze seebe i slzičky, když tě Michal vyřadil :) a aji ten skeč na těch lavečkách jak jsi nechápala Michalův proslov, že se mají vyřazené maminy kamsi odebrat, byl úžasný :)

138
jájja
Reagovat

Leze mi tu na nervy gabisolis, přispívá tu pár dní i s cestou, ale ke všemu má strašně co říct. Hltá Pavlinin blog, dámu a pak je tu chodí zesměšňovat. Je trapná. Promiňte, ale musela jsem to napsat ( chodím to tady pročítat už od začátku druhé řady a kdysi jsem se tu tím i pobavila)

139
Cantabile
Reagovat

Já nechápu, proč se neustále všichni tak trapně navážíte do Pavly. Nutí vás někdo s pistolí u hlavy číst její blog? Co na tom, že se snaží osvětlit svůj úhel pohledu? Může si dělat co chce a vám po tom nic není. Nikdo z vás je nezná a nedává vám nic právo ji zostouzet a urážet. Ať ji vedou jakékoli pohnutky, nemá nikdo nárok ji soudit. Její postřehy jsou pouze její osobní a jestli vám přijdou nesoudné je problém váš a ne její. Je mi jí líto, že se našlo tolik cizích lidí, kteří po ní plivou. Všichni máte pocit, že tím, že pořad sledujete, jste ze všech nejmoudřejsí a jen vy víte, jak to bylo.
Ona se svým blogem možná chová neobvykle, ale vy se chováte ještě hůř než ona.

140
anja
Reagovat

vapol, ale je škoda, žes nedošel dál, mohli jsme tě vidět třeba v trenkách :o)

141
jájja
Reagovat

139 – souhlas

142
Lenka
Reagovat

140 anja
:-) tak to máš pravdu… vždyť my fakt nevíme, o co jsme v případě Vašíka přišly (schválně – y :-)
ale je fakt, že on by snad i v těch šílenejch trenclích vypadal dobře, je to přece jen fešák :-)

143
koc
Reagovat

139 – ted zase soudis ty nas :) jsi o tolik lepsi ?

144
Cantabile
Reagovat

143 – o dost. Nebavím se několik týdnů honem na čarodějnice a pouze dávám najevou nesouhlas a pohoršení vašim chováním. Navíc nesoudím, odsuzuji:-)

145
Lenka
Reagovat

ale ale – čarodějnice?
no, paní P. sice nasadila jinší účes, ale takové oslovení si přece nezaslouží… :-)

146
jájja
Reagovat

Cantabile…nech je, Pavlu to nebolí a oni mají pro co žít…. :-)))

147
koc
Reagovat

144 – z meho pohledu je to stejne ;-) navic mi najdi treba muj prispevke kdy ji soudim .. odsoudit vsechny zdejsi diskutery je tak snadne .. ja osobne se bavim vcelku dobre prave proto ze me nidko jeji blog cist nenuti .. a ja zas nenutim nikoho obhajovat sve pohnutky z telky na blogu

148
Cantabile
Reagovat

147 – pokud ses k hanění nepřidal, nechápu proč reaguješ na komentář, který ti není určen? Psala jsem obecně všem, co Pavlu trapně zhazují. Že ses v tom našel je tvůj problém, ne můj.

145 – chováš se velmi směšně. Hon na čarodějnice je pořekadlo, které se v podobných situacích užívá, čímž ovšem nezní doslova. Chytání za slovíčka ukázalo, jak si jednoduchá a neumíš (nebo se snažíš rádoby vtipně dělat, že neumíš) pochopit metaforu. Trapné.

146 – Děkuji. Je to boj s větrnými mlýny.:-)

149
koc
Reagovat

148 – citace tve 139 – Já nechápu, proč se neustále všichni tak trapně navážíte do Pavly.. a to je co ;-)

150
Cantabile
Reagovat

149 – ano všichni, co se naváží do Pavly. Tady se fakt tak slovíčkaří?

151
Mikesh
Reagovat

koci, tvé příspěvky jsou především děsně uhozené, to odpovídá tak úrovni 12letého šikanéra, navíc nějakého ušlápnutého křiváčka, schovávajícího se za zády silnějších. Máš tu cca 10 příspěvků a až na jeden je jeden trapnější, jak druhý.

152
koc
Reagovat

150 – tak tedy pokud jsi to myslel jinak bylo by spravnejsi – Já nechápu všechny co se tak trapně naváží do Pavly ;-)

153
jájja
Reagovat

Cantabile .. víš, je to divné, jak lidi nemají co na práci, nebo nějak užitečněji zaměstnávat své myšlenky, než se navážet do lidí, které ani neznají. Obzvlášť Kačka by měla pochopit, jak televize dokáže všechno zkreslit a „udělat “ pro oko diváka děj zajímavější. Sama na vlastní kůži poznala, jaké to bylo, když se na netu do ní většina lidí naváželi, kvůli toho, že z ní televize udělala semetriku a čarodějnici- tak potom nechápu, kde se v ní bere tolik zášti a hnusu. No nevím, ale lidi asi dokážou závidět kde co…..

154
pedro33
Reagovat

10:
6 – prochore moc pekne :) jeste mi tam ale chybi blogujici ;-)

14:
Chuck Norris si změnil pohlaví a jmenuje se Pavla Nešporová :)

18:
Chuck Norris sám sebe oplodnil a poté porodil dceru Pavlu Nešporovou.

Drž pysk koci, to je navážení jak vyšité

Je to trapné a ubohé, ale to ta kdákající parta nikdy nepochopí. Myslí, že vzájemným poplácáváním se po ramenou z toho a ze sebe udělají něco lepšího.

155
Lenka
Reagovat

Cantabile, jájja

Tak nám aspoň prozraďte, jak se daří paní P.?
Jak se má?

156
koc
Reagovat

154 – myslis navazeni a nebo odsuzovani ? ted nevim co to ma znamenat :)

157
Cantabile
Reagovat

152 – raději oslovuji druhou osobou, než třetí. Ale nač řešit větnou stavbu a gramatiku a proč neřešit raději obsah?

153- na to není co napsat. Ale na druhou stranu jednodušeji se řeší a hodnotí problémy druhých, než vlastní..

158
jájja
Reagovat

155 – no tipla bych, že po přečtení vašich příspěvků se buď v duchu směje, nebo zvrací :-)))

159
Mikesh
Reagovat

153 – Kačky bych se chtěl zastat, ona se honu na Pavlu neúčastní, ta mluví čistě k RS.

160
Lenka
Reagovat

155 jájja
Tak já jsem nabyla dojmu, že se s ní obě osobně znáte… proto ta otázka…
A pravdivé informace z dobře informovaných zdrojů prostý český divák uvítá..
Pokud jsem se spletla a znáte paní P. stejně tak, jako my všichni tady, tedy v reálu vůbec, omlouvám se za nevhodný dotaz :-)

161
koc
Reagovat

157 – no na to porad cekam :) zatim vim ze patrim mezi – vsichni – ted cekam kdy sem ji odsoudil .. to ze si z ni delam srandu a reju do ni je jina .. cekam na to kdy sem ji odsoudil

162
Míša
Reagovat

Božínku, co to je zas za dvojjedinnou osobu? Občas se tady na Panáčkovi teda objeví existence, to vám teda řeknu :o)

163
jájja
Reagovat

Připadá mi strašně srandovní, jak tady všichni odsuzují Pavlu kvůli blogu, ale přitom ten stejný princip použila Kačka kdysi. Přihlásila se do pořadu, protože se jí Honza líbil..po nějaké době poznala, že na něho nemá, tak nasadila obrannou pozu a založila nick mamcaneznama a začala Honzu hanit a pomlouvat ve velkém stylu-přesně jako se ted směje Pave-protože najednou ona vlastně o Honzu neměla zájem a chtěla v podstatě odejít už dávno atd atd… :-))))

164
Cantabile
Reagovat

155 – shazuješ se víc a víc, nyní dáváš najevo, že jsi neempatická, že neumíš pochopit nezištné jednání:-( Pavlu znám je z TV, ale o tom tě stejně nepřesvědčím. A je mi to v reálu celkem fuk.

165
jájja
Reagovat

Mikeš…nooo podle některých příspěvků mi to tak nepřipadá, ale to je jedno

166
okkvp
Reagovat

154 : jsem myslela, že je to pokus o vtip, ale chápu, že každý nemusí mít z Chucka Norrise takovou psinu

167
vapol
Reagovat

136 – Lálo to rozhodně. Ne tak luxusní,ale rozhodně delší a klidnější a se vším co k dovolené patří ;)

168
jájja
Reagovat

Lenka 160…ne opravdu neznám :-)

169
Lenka
Reagovat

164 Cantabile
Děkuji za odpověď, tak to jsem se fakt spletla, když jsem z těch příspěvků dovodila, že paní P. znáte osobně…
Přeji hezký zbytek dne a hlavně slunce v duši :-)

170
koc
Reagovat

snasim drzet rozdeleni blogujici, televizni a relane Pavly .. na relanou Pavlu sem toho zde moc nenapsal pac ji neznam ;-) .. u jinych slupin se toho moc nedelo a tak je blogujici a televizni Pavla to jedine o cem muzeme klevetit ..

171
Lenka
Reagovat

168 jájja
Děkuji za odpověď, já to opravdu pochopila, že je to osobní zkušenost s paní P. – hezký zbytek dne přeji :-)

172
vapol
Reagovat

140+142 Právě proto jsem rychle skončil,abych si u Vás nezkazil reputaci :))

173
Cantabile
Reagovat

162 – viď, Míšo! Slušný člověk s vybočujícím názorem, kterému vadí útoky na úplně cizí osobu, je fakt prapodivná existence. Naprosto souhlas!

174
pedro33
Reagovat

156… to má znamenat, že jsi se právem cítil potrefenou husou

175
Lenka
Reagovat

172 vapol
:-) no, tak to jsi nás převezl… :-)

jen nevím, kam vlastně dneska tatínkové a maminky míří…
ty to určitě víš – prozraď :-)

176
koc
Reagovat

174 – ne husa je zde gabissolis .. ja sem lišák

177
Míša
Reagovat

Aha, tak trojjedinnou …

Ok, děvčata, tak jste nám to tu pěkně natřela, zřejmě si tím udělala dobře a teď se zas můžem vrátit k projednávání RS Hledá se máma a táta, o kterou tu jde především :o)

Vapole, Real TV si teda nechal zasahovat do smlouvy? Nebo se cukali, pokud jsi chtěl něco změnit?

178
koc
Reagovat

175 – Michal Řecko, Bára Turecko, Petr Chorvatsko

179
Lenka
Reagovat

162 Míša
:-)
věrozvěst minule byl lepší… :-) tohle je jen slabounkej odvárek :-)
Pozn. mimo – budu se za tebou/vámi „stěhovat“.. fhž:-), je to úžasný

180
pedro33
Reagovat

166… pokus o vtip to asi byl- trapný a uhozený. To by na tom nebylo to nejhorší. Nejhorší je, že podobných trapností jsou tu denně stovky s jediným terčem. A nejde o Chucka. Kyberšikana

181
anja
Reagovat

174 + 176 :DD

182
Cantabile
Reagovat

177- chápu dobře, že pokud se tropí žerty z Pavly, tak je to téma týkající se RS a je to v pořádku, ale pokud jsou názory opačné, už je to mimo téma? Ale jinak Míšo, hezky jsi mi to natřela :-o

183
Lenka
Reagovat

178 koc
díky:-*
jo a s tou husou máš pravdu (G), ale odkdy jsi ty za lišáka? nic proti tomu, jen mám pomalu zmatek v kurníku kombinovaném se zoo, k tomu IK… :-)

184
Míša
Reagovat

173 – Slušný člověk, když někam přijde poprvé, tak zaklepe, pozdraví a především nezačne okolo sebe prskat, jak jsou tady všici blbí … Už z tohoto důvodu tě za slušného člověka nemohu pokládat.
Slušný člověk by totiž přišel a pravil např.:
Nemohu s vámi souhlasit, co se týče paní P. Vidím ji jako nešťastnou osobu, které bylo ublíženo. Nicméně váš názor respektuji.

A přestože slušný člověk dle mého názoru nejsi, přesto já respektuji tvůj názor na Pavlu. A dokonce bychom se shodli i v tom, že je Pavla nešťastný člověk, kterému bylo ublíženo.

185
anja
Reagovat

ad použití potrefené husy, to je pavlismus nešporismus :)

186
koc
Reagovat

183 -tak me jednou nazvala anja .. ani nevim jak na to prisla kdyz me rude vlasky nevidela :)

187
Míša
Reagovat

172 – ale v tvém a Raimanově případku je to právě velká škoda :o)

188
anja
Reagovat

Cantabille, jájja, pedro, máte-li něco hezkého, zajímavého a pozitivního o Pavle tak sem s tím, já si ráda přečtu i názor člověka na kterého Pavla působí kladně

189
Cantabile
Reagovat

180 – ano kyberšikana, bála jsem se to napsat, ale měla jsem na mysli to samé.

188 – uááá, takže já přijdu někam, kde se po Pavle plive, četla jsem tu i hrubé urážky, ve většině diskuzích HSTM zpětně a já mám vcházet stylem“obávám, se že nemohu souhlasit s názorem na paní Pavlu, jelikož se domnívám, že je váš názor jednostranný a neobjektivní“?:-))) Fakt si mě pobavila. A nevím, proč bych tu měla zdravit a ťukat – fakt jsem si nevšimla, že by to na této diskuzi bylo zvykem.

190
anja
Reagovat

180 pedro33 a ujasni si pojem kyberšikana, dík

191
Lenka
Reagovat

188 anja
nemají, já se ptala, neznají ji… je to škoda :-(

192
jájja
Reagovat

188 – je mi to celkem putna, na mě nepůsobí nijak..je to prostě jen hodinka v týdnu u které můžu v klidu vypnout… ale je srandovní jak vy tu z toho žijete celé dny a týdny. Jsem zvědavá kolik bude mít Pavla zase naklikáno po odvysílání nového dílu… no co vy budete dělat až tohle skončí… :-)))

193
koc
Reagovat

190 – Její nejobvyklejší projevy představuje zasílání obtěžujících, urážejících či útočných mailů a SMS, vytváření stránek a blogů dehonestujících ostatní, popřípadě může kyberšikana sloužit k posilování klasických forem šikany, nejčastěji prostřednictvím nahrání scény na mobilní telefon a jejího následného rozeslání známým dotyčného, popřípadě vystavení na internetu. Zejména poslední varianta šikany může být extrémně nebezpečná – pokud se spojí s nějakou velmi ponižující situací, takovéto zveřejnění ponižujících materiálů pro obrovské množství lidí (které nejde vzít zpět) mnohonásobně zvyšuje utrpení a trauma oběti, což na ni může mít extrémně neblahý dopad. Na koho to sedi vic? Na nas nebo blogujici?

194
vapol
Reagovat

187 – neboj,když to tak chcete tak možná zase do něčeho vlezem…na chvilku :))

196
okkvp
Reagovat

pedro33 : stovky takových tu bohužel denně nejsou. A tím končím s krmením trollů

197
koc
Reagovat

192 – mas nejakou radu ?

198
Ajda
Reagovat

Ale no tak, nehádejte se děti!

199
vapol
Reagovat

175+8 – je to tak,snad jen že Michal Řecko = Rhodos

200
Míša
Reagovat

191 – Aha, tak když je nic pozitivního nenapadá, tak co nám tu vlastně chtějí říct?

189 – Třeba proto, že jsi tu nová, ale neřeš to, pokud ti chybí elementární znalosti slušného chování, nemá smysl to řešit. A já nerada trávím čas předem ztracenými případy :o).

201
koc
Reagovat

198 – abend Ajdo abend :)

202
pedro33
Reagovat

190… už tě poučil koc, poděkuj jemu

203
Lenka
Reagovat

to nevím… :-) a po pravdě, ani nad tím moc nekoumám, slinty a prskance přeskakuju:-)

204
Lenka
Reagovat

to bylo pro Míšu 200

205
Míša
Reagovat

Dobrý nápad, Leni

206
koc
Reagovat

202 – to si spatne pochopil .. to bylo na tebe ale zprostredkovane ;-) ..

Reagovat

Jako bych tu zase videl housenky :D jen je divne, ze nejsou od anji :)

208
vapol
Reagovat

177 – paní produkční byla velice milá, příjemná a všechny mé dodatky akceptovala. Doslova řekla že je to smlouva dvou stran a záleží na každém co si dohodne.

209
okkvp
Reagovat

Milá Cantabile (189) – ale tak bys nejlépe zjistila, jak to se zdejšími názory je a mohla bys možná silou argumentů i přesvědčit ostatní diskutující, že se mýlí. Místo toho jsi přišla, šlehla bičem a plivla.

210
Lenka
Reagovat

208 vapol
no, jo, Vašíku, tobě se to takhle vykládá… :-)
u paní produkční nemůžeme vyloučit podlomená kolínka (viz fešák!) a kývla ti na všechno… ale co holky, ty to mohly mít těžší… :-)

211
Prochor
Reagovat

Rozdíl mezi našimi stupiditami a stupiditami na jistém blogu je v tom, že my je píšeme pro pobavení a nemyslíme to zle. Ale jistá paní to asi vážně myslí. Pokud se ukáže, že na ten blog píše někdo jiný, kdo jí chce ublížit, jsem připravený se jí omluvit. Každopádně nestáhnu ocas mezi nohy protože tu někdo prudí a snaží se v nás vyvolat pocit viny.

212
Lenka
Reagovat

205 Míša
stejně ti povím, že jsem dneska nejvíc zvědavá na Báru… tam fakt netipuju (jo a dlouho tady nebyla) :-))

213
Míša
Reagovat

208 – Aha, to je dobré vědět … pokud by někdo příště do něčeho podobného šel, spousta lidí si to neuvědomí a podepíše cokoliv … :o)

214
anja
Reagovat

193, díky koci aka Lišáku Wiki :)

202 pedro33 takže je ti to jasné, doufám, kdo a koho tady kyberšikanuje :)

ale i tak bych to nehrotila do extrémů, je to šou a Pavla všem dala právo ji posuzovat a bavit se na její účet právě ve chvíli, kdy se objevila na obrazovce

pokud teda pedro a spol jste takoví bojovníci za kybermorálku a kyberčest, očekávám, že se stejně důrazně postavíte i proti zesměšňování dalších účastníků dotyčné RS, třeba můžete bránit Petra, který stále nemá dobrou pozici v diskuzích pod články v blesku :) docela ráda bych si to přečetla, děkuju předem :)

215
Míša
Reagovat

212 – Já zas na Michala, furt přemýšlím, co se stalo tak hroznýho, že zkazil dovču sobě i druhým … no možná nic, jen jsou dobře sestříhané upoutávky.

216
koc
Reagovat

215 – bylo mu moc teplo :) což je v Řecku divne :D

217
vapol
Reagovat

210 – myslím že rozhodně nepůsobím na každou ženu jako na tebe :) Jde o to,že oni mají nějakou představu jaký typ mužů chtějí (různě divný) a já asi zrovna zapadl do jedné z kolonek :-)

218
Lenka
Reagovat

215 Míša
vždyť víš, jak to chodí – viz minule Andrea, jak jí tu větu hezky střihli :-)
ad Michal – tam člověk netipne, navíc já ho moc nesleduju, mě on moc nebaví

219
anja
Reagovat

207 RadstaRku, jaksi ti nerozumím co mi tím chceš říct, napiš mi to jinými slovy, dík :), bo jsem poněkud rozhozená tou zamotanou situací %-/

220
Lenka
Reagovat

217 vapol
to souhlasím:-)
ale stejně – produkční, která hledá zajímavé typy, nemůže být přece slepá!!! :-)

221
Míša
Reagovat

217 – A dělali jste nějaké testy osobnosti, nebo šlo jen o vizuální stránku?

222
pedro33
Reagovat

214… mně to je jasné od začátku. Divím se, že tobě to nedochází. Tebe do toho stáda nepočítám, ty pálíš padni komu padni. Na rozdíl od pipin nejsi na PPN závislá. Mám pro tebe zvířátko – kuna

223
anja
Reagovat

Míša, Lenka – já se zase těším nejvíc na Michala :)

a popravdě, docela dost mě mrzí, že plesk napráskal už všechno předem, včetně přesných dialogů, tímpádem známe půlku dílu

224
Lenka
Reagovat

222 pedro33
proč nazýváš paní P tak ošklivě?

225
vapol
Reagovat

212 – buď dostala Bára zaracha tytyty z RealTV a nebo má jinou „zábavu“…viz.fotky ze srazu :) Ještě je tu možnost, že jela dodatečně s Pačesem na dovolenou,když na tu první si Jarda zapomněl zbalit trenky do kufru :-))

226
koc
Reagovat

224 – on nevi co to znamena :D

227
anja
Reagovat

222 pedro33, tohle mi kdysi napsal Mikeš :)

228
Míša
Reagovat

224 – a proč používá stejné názvosloví, jak Mikeš?

223 – No právě, u Báry je pohoda, u Petra je jasno, zbývá nám jen ten Michal … Jinak osobně se daleko víc těším na to, jak zítra Darinka srovná „mladou pani“ a M-S

229
anja
Reagovat

217 no jo, Bára volí být raději v pozadí, má recht

230
pedro33
Reagovat

227… tu kunu? A já myslel, že je to můj nápad :-(

Reagovat

anja (219): Jeeeeee anjiii to nebylo urceno tobe :-* To byl jen takovej vystrel do tmy :)

232
mik
Reagovat

213 Míša: Pokud by někdo odtud ještě do nějaké RS šel, tak by to bylo dost sebemrskačství, nemyslíš?:-) Ale vlastně jeden možný adept mě napadá, pokud mu nedošla plastelína:-D

233
Lenka
Reagovat

228 Míša
no, Mikesh taky píše PPN (pokud si dobře pamatuji) a taky mě to u něj zarazilo, když ručku v ručce s tím jde pochvala paní P :-)

234
vapol
Reagovat

221 – jj spousta testů hlavně na výkon a výdrž :) Né kecám.Já myslím že jim stačilo kouknout na můj profil na lidé.cz a věděli co jsem zač i bez testů :))

235
Míša
Reagovat

232 – ten mi tam opravdu moc chyběl … nechápu, proč mu žádná maminka nedala šanci :o)

236
vapol
Reagovat

235 – tvá věta je dobře,jen poslední slovo je navíc :-))

237
pedro33
Reagovat

PPN = Paní Pavla Nešporová, pokud jsem dobře pochopil

238
Míša
Reagovat

233 – Že by se tu bál svůj názor projevit pod známou identitou? No to by na tom byl ještě hůř, než jsem si původně myslela … každopádně o něm ta RS není, takže není třeba to řešit :o)

239
Lenka
Reagovat

237 pedro33
přihořívá … :-) – ale máš to dobře na cca 66,66%
ne, vážně – já myslela, že když to tady máš tak dobře zmáknutý, že tohle víš… nic ve zlém :-)

240
Míša
Reagovat

236 :o))))

241
koc
Reagovat

237 – tos pochopils spatne ;-) musis precist vsechny diskuze abys na to prisel

242
koc
Reagovat

239 – anja prave dostala zachvat s vali se pod klavesnici :)

243
Lenka
Reagovat

241 koc
tak vidíš, kamaráde, ty blbej, já jednoduchá – a sami zastánci paní P o paní P (!) takhle… :-)
anja je holt anja :-)) (sakryš, nevíte někdo, jaký je smajlík pro genialitu, já bych jí ho sem přišpendlila)

244
Ela
Reagovat

237: Pedro33

Já bych spíš řekla, že to bude zkratka od Pavla Píďa Nešporová, tak se nazývá na svém blogu:-)

245
mik
Reagovat

243 Lenka: Smajlík pro genialitu je:
E=mc^2

Geniální, ne?:-)

246
Lenka
Reagovat

245 mik
:-)
hezký, výstižný – ale dlooouuuhýýý :-)

247
jenkaa
Reagovat

:-))))Ja myslim, ze se ti tri proste chteli zapojit do diskuze:-))
Kdyz muze nejaka gabi, co je tu nova:-)))))))jak si to ehm dovoluje:-)))
Je zajimave, že prijdou vsichni ve stejnou dobu, stejnou dobu se tu zdrzi:-)))a jeden mluvi jak mikesh:-)))))

248
pedro33
Reagovat

241… hmmm, chybička se vloudila? Tak to beru zpátky. Všechno to číst rozhodně nehodlám, jste zřejmě ještě horší, než jsem myslel

249
Lenka
Reagovat

244 Ela
vedle… jako ta jedlička… :-)
mě to jen pobavilo u těch, co pějí ódy na paní P a zatracují nás a přitom ji sami takto nazývají… přitom nás zatracují právě proto, jak si o nás tady pečlivě načetli… :-)
no, jak vidno, moc pečlivě nenačetli…
tak lze brát ty jejich příspěvky vážně :-)

250
pedro33
Reagovat

244… podle toho jak se chlámají to spíš bude něco údernějšího

251
koc
Reagovat

248 – chybička ve velikosti středozemního moře :) ale tim se netrap .. diskutuj dal .. jen je treba znat souvisloti .. ne ze si prectu par poslednich prispevku a vim vsechno ..

252
anja
Reagovat

242 Mikeš jako správný kocur lozí po střechách a chytá wifinu by se mu poměnila IP :DD komická představa :))

253
Lenka
Reagovat

271 jenkaa
gábi to přežije :-), postoupila z pozice slepice na pozici husy a teď si lebedí v IK*, ta je v poho :-)

*/ IK – inkviziční komando… aneb jak minule prošel panáčkem v noci asi dost nachmelenej věrozvěst a moooc se rozčílil…

254
anja
Reagovat

248 pedro33, každou knížku musíš číst od začátku

255
Lenka
Reagovat

250 pedro33
tím se netrap :-), diskutuj dál… o nic nejde :-)

256
koc
Reagovat

254 – my uz mame davno vsechny podezrele ocislovane :(

257
Lenka
Reagovat

254 koc
doufám, že jsem neurazila (243) :-)
já jen citovala, co bylo proti nám…oběma…

258
koc
Reagovat

254 – ja bych si dokonce zapsal dnesni zasadu čislo šest ale Vilma mi vzala tužku :(

259
koc
Reagovat

257 – nee .. ja uz mam od urcite doby hrosi kuzi .. navic ja nikdy nic ze svych slov nemyslel zle a tak mam svedomi ciste jak lesni studanku

260
pedro33
Reagovat

254… to dělám jenom u těch, co za to stojí. Škvár stačí prolistovat

261
koc
Reagovat

Pavla televizni i blogujici je pro nas neco jako Univerzalní dědic ;-)

262
Lenka
Reagovat

259 koc

umíš si představit, že teď někdo zrovna hledá ten správný příspěvek v xdílech zpět, aby se dobral vysvětlivky té zkratky?!? :-)

i když se nemůžeme zrovna v očích toho někoho pochlubit dvakrát dobrou pověstí, přesto prohlašuju, že mi je toho někoho hooodně líto !

263
Míša
Reagovat

252 – Téda, ten je fikanej :o)))

264
Ajda
Reagovat

Nepotřebujete náhodou vytvořit diskusi o diskusích?

265
Lenka
Reagovat

254 pedro33

no, to někdy stačí…
ale pak si, milánku, musíš holt vybrat, jestli hodnotíš fundovaně nebo jen tak cik cak podle toho, co ti pod ručku přišlo…
pak holt ze škváru vznikne další škvár …

266
Lenka
Reagovat

oprava – pro pedro33 (260)

267
koc
Reagovat

264 – uz mlcim :( a cekam na odvysilani

268
pedro33
Reagovat

265… nech to na mně miLenko. Radši se zamysli sama nad sebou, jestli to máš zapotřebí

269
Míša
Reagovat

Ó, Zdenál má Báru navždy na sobě … super

270
Mikesh
Reagovat

184 – Miško, Miško, skvěle sofistikuješ. Hele, slušný člověk neznamená (nerovná se) blbej člověk. Slušný člověk klidně vstoupí na anonymní diskuzi, kde se to hemží póvlovitými příspěvky a bez velkých cavyků je prohlásí za póvlovité, co na tom vidíš za neslušného? Nebude se přece kvůli tomu představovat a předkládat rodný list, jak se podle nějakých svých pojašených představ o slušnosti domníváš. Nikoho tady nekomanduj, jak se má chovat, a už vůbec ne lidi, kteří se naopak chovají slušně.

271
Mikesh
Reagovat

189 – cantabile, perfektní odpověď, sice ke špatně uvedenému příspěvku, ale Miška je chitrá cholka, ona už to pobere.

272
lála
Reagovat

269 Míša:
no byl to pěkný pohled …. na pěkný zadek

Reagovat

Pro velky uspech Pacesovych spodku tu mam dnesni spodky Zdenka :)

img138.imageshack.us/i/zadeeeeek.jpg

274
koc
Reagovat

273 – tys uchyla :(

Reagovat

koc (274): jenom slepicka, ktera rada udela radost svym spolecnicim v kurniku :D

276
Ela
Reagovat

Tak tato báseň medailisty předčila všechny předchozí:-D

277
koc
Reagovat

škoda ze se Nanuk nenarodil driv :( s nim by Nedelni chvilka poezie dostala uplne jiny rozmer

278
Míša
Reagovat

272 – viď? Je vidět, že Primáci myslí aj na vilné očko divaček :o)
273 – super … dík
277 – myslíš, že by zvládl aj budovatelské verše?

279
Míša
Reagovat

Pořád jsem ještě nepochopila, co Michala rozhodilo … chápete to někdo?

280
koc
Reagovat

279 – asi uz je otravneej z kamer a stabu

281
koc
Reagovat

je mi lito kapitana .. ten musel byt uplne ale uplne mimo

282
Ela
Reagovat

Kdo je větší vůl, Petr nebo Michal? Já si nedokážu vybrat:-(

283
Míša
Reagovat

Téda – Petr je necitlivej trouba, o tom není pochyb … ale tajejížjménosnadradšianinevyslovuji, k tý už nemám slov, to je manipulátorka par excellence

284
koc
Reagovat

stupne :-o

285
Ice
Reagovat

Michal je slušnej idi.t

286
mk
Reagovat

Tak mě napadlo (první řadu jsem neviděl): vznikl z tohoto pořadu vůbec někdy nějaký vztah?

287
Lenka
Reagovat

ovšem kapitán na jachtě byl fešák :-)

288
jenkaa
Reagovat

Tak Michalovo chovaní—–direktivní, nesmlouvavy, neprijemny…….moc nechapu:-)
Pavlino chovani:-))))to snad chapeme vsichni:-)))
Sice uz v Pisku vedela, ze ne, ale najednou az na lodi mela konecne jasno:-)))dobra zaskodnice:-))))jak hustila do A,.-))

289
lála
Reagovat

když mi Jindřiška říkala, že budem koukat, tak to jsem fakt netušila, že budu vyloženě čučet …. co ten Michal předvádí, to je teda dílo

290
koc
Reagovat

sakra ma to 14 dilu :(
tak jeste 2 dily .. omlouvam se ta obluzeni :(

291
Lenka
Reagovat

283 Míša
souhlas!
a všimni si, že až na lodi, až po tom rozhovoru – opět „už jsem pochopila, že nemám o co bojovat“ (tak nějak)… :-)
tak ta naše poctivka dobojovala v Písku, pak dobojovala .. už ani nevím kde… a boj o dovču … a nakonec dobojovala v předposledním dílu…:-)
manipula…:-)

292
Honzad
Reagovat

Tak duo Petr-Michal, to je opravdu banda největších idiotů :-) Michal je tak šíleně protivná dikátorská figurka, co navíc ještě na dovolené působí typicky primitivně česky :D K Petrovi raději nic…
Jinak Bářina parta pohodička, i dle vývoje její linie se dá poznat, že ona v té hlavě asi fakt něco má :) Navíc, její souboj je nejzajímavější, ale stejně si vybere Zdeňka, zejména z fyzického hlediska. A to bych to spíš přál Michalovi, ten je sympaťák a jde vidět, že to fakt myslí vážně.

293
Herbalona
Reagovat

Michal je napřesdrž.. Tohle udělat mně, tak tam byla reality bitka. Nechápu ho….a asi nejsem sama.

294
kanárek
Reagovat

Tak co na to 59k8te po akci< S k7mpak na dovolenou?

295
Honzad
Reagovat

Ale dneska stejně největší hlášku „vyplodila“ Šárka ve svém medailonku: „Občas si zajdu na aJrobik“! :-) :D

296
Lenka
Reagovat

Michal?
dost šílený… ale asi to bude nějakým jeho pocitem, že přestal být středobodem, jak to nazvat ?
uražená ješitnost?
holky se holt daly dohromady (a co měly jiného dělat?) – a jeho ješitná dušička to neunesla…
a bum…
a bylo po ptákách… :-)
Ale holkám u něho tleskám! jsou rozumný a zvládly to. Překvapila mě i Jindřiška, zpravidla moc nemluvila, je asi dost velký kliďas – a řekla si svoje.

297
cathy
Reagovat

No ejhle-ta jejíž jméno se nesmí vyslovit nám psala,že hraje od Písku a teď ten hnusný střihač zařídil,že prý hraje až od poloviny plavby….To je ale HNUS :-D

298
Lenka
Reagovat

ad Bára
Michal mě hodně překvapil, a v dobrém…
Jen mi zatrnulo, když tam (?Zdeněk?) vybíral prstýnky – šup a měla jsem osypky viz Jeník z Hanušovic :-) Jen jsem doma u tv zakvílela „zase se zasnubujou?!?!“

299
Ela
Reagovat

282: Už to vím… Michal je všech hovad futrál!!! Vůbec bych se nedivila, kdyby tu malou mlátil.

300
Míša
Reagovat

288 – Lálo, ty jsi stělesněné úsloví, že všechno zlé je pro něco dobré … Opět se skláním před rychlým odhadem Anji … takovýho chlapa bych asi nerozdejchala.

301
okkvp
Reagovat

Báře to v historickém moc slušelo, Michal se projevil jako balík a k situaci na lodi snad komentáře ani netřeba … Snad jen, že dítka měla být takových situací opravdu ušetřena (platí i pro M) a to píšu vzhledem k panujícím okolnostem kolem s !
Dobré to bolo :-)))

302
Lenka
Reagovat

288 Lála
gratuluji, gratuluji, gratuluji :-)
někde jsem četla, že jsou slzy „štěstí a smutku“…
Můj ty smutku, ty jsi plakala štěstím !!! a všem (i tobě?) nám to došlo dneska…:-))

303
cathy
Reagovat

Ještě musím vyslovit obdiv Ajdě-já si pořád říkala,že ten Michal třeba není až tak hroznej jak poíše-OMYL-je ještě hroznější.Takovej hulvát uřvanej,tupej,línej….no fuj!

304
Lenka
Reagovat

300 okkvp

když se holt rozjede mašinka, tak se na okolí nehledí… hezky po svý koleji… a že kolem jsou děti? a co?
ať holt vidí, co je jejich táta zač… klíďo využiju i svůj vliv na děti, protože vím, že mě hooodně po/naslouchají…
fujtajbl!

305
lála
Reagovat

288: asi jsem po dnešku namrzlá, ale nechápu?

306
lála
Reagovat

288: JO UŽ JO … :))

307
Míša
Reagovat

No jak tam řval před Sandrou … mě jí bylo strašně líto …

308
martina
Reagovat

Michal je extra hovaďák,jeho chování v kombinaci s vizaží mu nedává moc prostoru k nalezení partnerky…je mi trochu líto jeho dcery..
Pavla klasicky levá…
Michal od Báry mě tentokrát mile překvapil,jsem docela zvědavá jak to dopadne,u Zdeňka mě štve že se nikdy Báře nepodivá do očí..

309
Petulka
Reagovat

Jak to tak sleduju, tak mi proste připadne, že tomu tlustymu tatinkovi jde a šlo asi jen o to, aby se dostal zadara na dovolenou, a jak už tam je, tak ty holky má totálně na háku. A opět jako v minulé sérii si nikdo nikoho nenajde. MASO

310
Strange Head
Reagovat

Michal se choval naprosto v kldiu. Pochopil, že v týhle šaškárně vůbec nejde o nějaký seznámení a už vůbec né o to nájit si partnera/parnetrku. A tak se na to prostě vysral a chtěl si aspoň užít dovolenou a vykašlal se na ty pokrytecký „maminky“. Michal RULEZ !!!!! Jedinej člověk kterej je tam přirozenej nenechá si SRÁT NA HLAVU a to je správný

311
koc
Reagovat

Bara PEACE and LOVE, Michal zvaný Spáč a Petr Nanuk co vaze svet okolo nevnima (a jako bonus televizni Pavla co musi lidem okolo vysetlit jak vnimat Nanuka)

312
Herbalona
Reagovat

Michal-Shrek, není ani hezkej ani hodnej, je to průs…..bohužel. Pavla je opravdu úžasná manipulátorka. Je vidět, že tam něco ohledně náboženství (jakéhokoliv) bude.

313
martas
Reagovat

Michal ať se dá dohromady s Pavlou a šup oba do léčebny:-))

Reagovat

Michal konecne tedka predvedl v TV to, co uz nam tu ukazal na zacaku v komentarich. Proste hovado, ktere kdyz neni po jeho, tak … boooze muj.
O pani P. nema cenu cokoliv dodavat, vsechno uz bylo receno.

315
jenkaa
Reagovat

309: To jeho prozreni ovsem mohl prozivat v klidu i zpusobem,kdy nepokazi dovolenou holkam, co je pozval, jejim detem a zejmena sve dceri, takze to tve vivat Michal je jaksi mimo

316
Ajda
Reagovat

schváleno 286

317
jenkaa
Reagovat

tedy 310

318
koc
Reagovat

286 – po prvni rade s mamka Gabina dala dohromady snad s nekym ze stabu

319
Míša
Reagovat

312 – Tak hlásila se k němu … a docela mě mrzí, že se k němu nedostala – Petr byl jednoduchý, ale o Michalovi jsme se mohli něco zajímavého dozvědět :o) … ikdyž ona by asi nebrala ohledy ani na chudáka malou Sandru :(

320
Herbalona
Reagovat

310: Když už tu šašakárnu prozřel, tak se nemusel začít chovat jako hovado, je vidět jeho úroveň, tudíž žádná.

321
anja
Reagovat

už jsme myslela, že mě Pavla nemá čím překvapit aaa přece mě překvapila !!! Třemi Stupněmi k Chlapovi %.-)

Dokonalá to Žena!

322
anja
Reagovat

310 Strangehead je Michal

Reagovat

Petrova basnicka:
Jsou věci, které nevyčteme z knih,
tak jako z očí … psích … jako jsou ty tvé.
Jsou to věrnost a láska,
které číší z nich a to věru není zlé.

324
Ajda
Reagovat

303 cathy,
Michal je pro mě hulvát od prvního dílu. Klasický nácek, už to můžu napsat natvrdo. A minule jsem tipla přesně – chci spát, a bude jak to chci já. On si chce užívat, on chce fotit, ostastní mi vlezte na záda. Toho bych fakt chtěla doma.
Ráno u snídaně – šel jak buldozer, on a nikdo jiný. Fotí snad i prkýnko na WC.

325
martina
Reagovat

tak jestli Michal byl v klidu tak na to fakt nevypadal,teda neumim si ho představit nenaloženýho a s nenáladou..FRAJERA,haha.

326
jenkaa
Reagovat

anja, to „vysral“…to by mohlo byt:-)))kdyz to pouziva i u jidla:-)

327
Ajda
Reagovat

323 Radstar,
psí oči mě fakt dostaly. Háravá fena co ho uháněla a ostrouhala :-))

Reagovat

Ajda (326): Asi nemel nikdy psa nebo fenu :D

329
martina
Reagovat

322
ja si to myslela..komu jinýmu by tenhle hadr vypadl z úst..

330
jenkaa
Reagovat

Ajda, mozna ani neostrouhala:-)))
Nemusela radit stupne.

331
koc
Reagovat

sakra me dostalo tech 14 dilu .. sem z toho uplne paf a to to na zacatku vypadalo jako ze z tech lidi nedostanou zadne emoce

332
cathy
Reagovat

323-prosííím už ne….to je fakt síla

333
lála
Reagovat

327: no ta báseň byla ……… no jedna báseň :))

334
Strange Head
Reagovat

Hhmmm ale například ta Míša do něho očividně schálně rýpala z cílem udělat z něho debila, jenom proto, že už něchtěl hrát nějaký divadýlko pro kamery.

Kdybych jasně vycitil, že o mě ženská nemá zájem a všechno co dělá je jenom hraný aby se neřeklo … tak bych byl zcela oprávněně nasranej taky. A podle mě ho jenom zlomyslně provokovala a měla z toho ještě radost, fakt pipka toho nejhoršího kalibru.

335
Prochor
Reagovat

Bravo Pavlo! Konečně jsi otevřela petrovým holkám oči. Jen je mi z toho poněkud špatně od žaludku. Slušný člověk laskavě promine.

336
Míša
Reagovat

Šárky je mi líto. Měla tam chudák takové kruhy pod očima … ta to určo věděla už od té soboty …

337
Lenka
Reagovat

336 Míša
mně taky… ale když v sobotu nebyla ještě báseň sepsaná…

338
koc
Reagovat

336 – měla oci baseta ;-)

339
Ajda
Reagovat

Strange Head Michal není, on už k nám občas zavítal :-)

Ráno nepozdraví, večer jde spát, na výletě si jich nevšímá, cizí děti ho nezajímají, nemá on se tam náhodou seznamovat? Co Jindra? Jeho ego dostalo na frak, tak hoch kope. Jeho výčitka, že měl vzít Renátu – měl, co mu bránilo?! Celé vyřazování byla pěkná komedie, jako ostatně pokaždé.

340
Strange Head
Reagovat

Jako to je fakt tak očividný z jakým potěšěním tam do něho šijou. jenom by mě zajímalo rpoč se do HSTM vůbec hlásil, že by naivita?

341
Ajda
Reagovat

335 Prochor – už na začátku Petrova dcera prohodila, že by přála tatínkovi partnerku, která s ním vydrží trochu déle. Takže každá asi brzo bere nohy na ramena.

342
Míša
Reagovat

337 – ale tak nějak mám pocit, že jí to jel Petr radši vysvětlit dopředu … takové kruhy se ti neudělaj během chvilky … ale po jedné dvou probdělých nocí už jo.
By mě zajímalo, jestli ty básničky byly fakt z jeho hlavy …

Ještě že je tam ta Bára se svými chlapci, páč po Michalových extempóre bych Petra za chvilku brala jako docela sympatický běžný standard. :o)

343
Mikesh
Reagovat

tak jsem u 269 a koukám, že se to tu bezva rozběhlo (akorát je mi líto, že odešly – předčasně to vzdaly – zdejší slibné bojovnice, s takovýma holkama bych dal rád řeč, ba i na vínko pozval).
Anjo, rozesmála jsi mě, sice ne poprvé, ale tentokrát hodně. Mmch, co to je wifina? Už jsem to někde slyšel, ale jinak, na klamavé IP mi snad stačí proxy – nebo se pletu?
Nicméně, děvčata, jsem jednou provždy Mikeš, nejvejš ještě Mikesh – je to moje značka a na tu jsem hrdý, nemíním ji měnit. Na trapáctví tu máme jiné borce. Jinak jó, na pedra jsem tiše zazíral, stejně jako vy, vlastně víc.
Jinak, já si také myslel, že PPN je zkratka paní Pavla Nešporová – a to tady čtu všechno, tak mi nejspíš něco uteklo.
Apropo, Pedro, vedeš si dobře, pokud nás bude víc, nebudeme se pipin bát víc … hihihi

344
jenkaa
Reagovat

Nerozumim jednomu, Pavla na svem blogu pise, ze jela dobrovolne do Liberce a ze cituji:
„To, že jsem byla v Liberci a po souhlasu Petra si udělala za podpory Terky víkend s jeho dcerami, který jsme prožily bez kamer, při dobrým obědě, v…………….“
To znamena, ze ne Petr by ji pozadal o hlidani dcer pod zaminkou uprku za jinymi………ale ze Pavla ho pozadala, zda by nemohla travit vikend s jeho dcerami………..a kde je teda problem, ze on si ve volnu jel kam chtel?

345
Strange Head
Reagovat

339 Já nepopírám že se to někomu může jevit jako „hulváctví“ ale říkám že ho naprosto chápu proč mu ruply nervy. Měl právo být nasranej nic víc (i když možná měl být chytřejší a nedělat si žádný iluze) a mohl si to užít v klídku. Vlastně je mi ho trochu líto když se proti jednomu chlapovi spolčej dvě ženský …

346
Lenka
Reagovat

342 Míša
myslím si to, co ty – a chudák tam musela jet si to ponížení vyžrat :-(
s kufírkem (skoro bych se vsadila, že jeho obsah byl jako u Járy)

347
Míša
Reagovat

344 – Problém je v tom, že nepodal hlášení, přecé :o)))

348
Lenka
Reagovat

344 jenkaa
v Pavlině hlavě

349
Ela
Reagovat

343: Mikeši, tak honem zhodnocení dnešního dílu:-)

350
sarka
Reagovat

Mno tak tento díl stál za to.
Petr se opět předvedl z básní pro Šárku,to se mu opět povedlo.Připadá mi že je Šárka normální a zaslouží si normálního chlapa.
Andrea se zklamala-je vidět,že už Petra nebere tak jako předtím a není se taky čemu divit.Je to obyčejný křivák.Tak to vypadá,že s ním Andrea nebude.
Překvapil mě Michal od Báry ten se opravdu choval suprově,hlavně jak řikal,že neví jak to mezi nima bude,že se stále poznávají-to znamená,že nedělá žádné ukvapené závěry-Zdenda nevim je hezkej ale to je asi tak vše
Mno a ten Michal-SHREK ten byl hustej,kopla bych do pr….
co to tam předváděl?Vybral si dvě holky a pak si jich vůbec nevšímal a když na něj jedna z nich promluvila hned jí sjel jak malou holku,co si o sobě myslí?Vážně idiot,je fajn,že si to holky užívaly alespoň samy.Je jako starej dědek,chodí spát ze slepicema,takovej mladej chlap by měl bavit ty holky.
On řekne : holky se daly do hromady tak já jim nebudu dělat křena,ale proč se daly dohromady? jelikož se on na ně vykašlal a jenom je prudil!‘

351
Ajda
Reagovat

345 – proč měl on právo být nas*aný a holky ne? :-))

On už od prvních dílů projevuje odtažitost, jen ON a ON a pak dlouho nikdo. Jak není podle něho, je zle. Když každý díl vidím několikrát, tak si říkám, proč ten chlap tam vlastně je? Neusměje se, pouze vlastním vtipům, nikdy žádnou maminku nepoctil přízní, každou jen buzeruje jako malou holku. To je pohled ženské, chlap to možná vidí jinak. Ale neměl by být galantní a užívat si? Od příletu se choval jak rozmazlený fracek. A ta omluva – jdu se ti na kameru omluvit, ale jinak se ti omlouvat nemíním.

352
sarka
Reagovat

S tou omluvou byl fakt trapnej,je sám pro sebe.Ať kdokoliv něco udělá nikdo se mu nezavděčí.Chudák ta malá té je mi líto

353
Ajda
Reagovat

Pokud si někdo pročetl poctivě Michalův deník z Kladrub, tak ho jeho chování nepřekvapí. Já, já, já!
Nejvíc mě zarazilo, že si stěžoval, že rehabilitační sestra si dovolila vzít dovolenou, když tam je pro určená pro něho a stěžoval si. V HSTM se chová stejně. Já, já, já!

Reagovat

Ajda (351): Neboj ja to vidim stejne i kdyz jen jako polovicni chlap :D

355
Herbalona
Reagovat

Když jsem viděla Michala od Báry, tak jsem si v tu chvíli uvědomila jaký mám doma poklad, takovou péči mám docela často a bez kamer. Já bych Michala na Bářiným místě brala hned. Zdenda je sice fešák, ale tak nějak mi na něm něco vadí.

356
Ajda
Reagovat

354 Radstar – a děláš jako pejsan psí oči? :-))))

357
Míša
Reagovat

351 – Ajdo – přesně. To jsou ti týpci, co pak pláčou v hospodě, že ženský jsou mrchy, páč je žádná nechce. Nemají cit pro rovnováhu mezi dáváním a braním … a tak přitahují snad jen opačně založené ženy, které ale považují za „pipiny“. Jejich boj.

Reagovat

Ajda (356): Ty neumim, ale stahnu ocas mezi nohy :D

359
sarka
Reagovat

Člověk mu přál ať si někoho najde,ale ta ženská by byla chudák,muselo by být jen po něm,jedině nějaká slepička která nechá sebou vorat

360
Prochor
Reagovat

Petr byl vykreslen jako absolutní hajzl, který obě ženy zklamal. Ale Andrea všechno přeci věděla ještě než nastoupla do letadla. Věděla, že byl za ní a Šárkou a že Pavla hlídala. Na lodi se nic nového nestalo co by mohlo její názor ovlivnit. Petr tam nic nového neudělal.Takže Andrea předem věděla, že ho nechce. Jediný, kdo věřil byl ten „hajzl“ Petr. Z tohoto pohledu to všechno vypadá najednou jinak.
Vlastně stalo se- Pavla Andree všechny skutečnosti, které už znala jen správně politicky vysvětlila. Otevírání očí nebo spíš manipulace?

361
Míša
Reagovat

Prochore, došla jsem ke stejnému závěru … jó, není nad správný výběr kamarádek.

362
koc
Reagovat

V jednu chvíli jsme se sedly na palubu a probraly jsem situace, které jsme s Petrem od začátku natáčení zažívaly. Z tohoto rozhovoru jsme se dostaly až k uvědomění si toho, zda Petr je opravdu ten typ partnera, kterého Andrea hledá – hezka slova ze kterych chapu – Ja jsem Andree pomohla prohlednout ze on neni pro ni ten pravej –

363
Lenka
Reagovat

360 Prochor
Petr neudělal na lodi nic.
Andrea řekla, co věděla, nic víc.
Manipulantka to rozjela (děti/neděti)… a Petra postavila před hotovou věc (i Andrea řekla, že Petrovi nic jiného po tomhle útoku nezbývalo), takže napřímo řekl, co řekl a vybalil to dřív, než vůbec chtěl.

Já přitom měla jediný pocit = nemůžu ho mít já, ať ho nemá žádná…

364
Lenka
Reagovat

361 Míša
a všimni si, že tohle dělají zpravidla ošklivější kamarádky té hezčí… :-)

365
Herbalona
Reagovat

360: Péťa je vlastně oběť odmítnuté manipulátorky Pavly. Neřekla bych, že ho tak jednoznačně nechtěla už předtím. To až po vysvětlení od Pavly, jak se věci mají, si to Andrea uvědomila na kterém stupínku Petra má.

Jo, mít takouvou kamarádku co bych za to dala.

366
jenkaa
Reagovat

Lenka:-)asi se to stava.-))ale udelat z toho verejnou cnost……to uz chce mit silnou naturu:-..
Prochor to vidi zcela realisticky…..

367
veronika
Reagovat

tentokrát je sestava ještě horší než u druhé řady, pokud to teda jde.)) Michal nepřekvapil, snad jen tím, že si dovolil otvírat na holky ústa, tupan. jeho dcery je mi líto, ta utéct nemůže.
Andrea u Petra přišla konečně o nepochopitelné iluze a vypadalo to, že ji to celkem vzalo.
jako jediná pořad zachraňuje Bára, je to sympaťačka, a díky ní se i chlapi cítí dobře.)

368
kanárek
Reagovat

Prochor- Podle mne to sice pavla opravdu myslela dobře, ale připravila tak ty druhé dva o možný sex.

369
Strange Head
Reagovat

Tak jenom ještě taková připomínka. Ta míša sama řekla že „o něho jako o chlapa nemá zájem“.

Pravděpodobný slet následujících událostí:

1. Michla si řek že teda OK. Není o co stát a že si užije dovolenou. A nebudu dělat nikomu šaška
2. Z pohledu štábu je to asi nuda
3. Domluví se s holkama aby bily jako že akltivní. Vyvolávání umělých konfliktů.
4. Michál si říká „Do jaký pakárny sem to sakra vlezel?“ a je nasranej…

Být na jeho místě chtěli byste dál hrát dramatický divadýlko jenom proto že zbývaj ještě nějaký natáčecí dny. Myslím, že většina by se jim na to taky vys…

Tím ale neříkám že být naopak režisérem nějaký týhle „reality show“ bych se nesnažil navodit drámo :-)

Jenom říkám to, že Michal je očividně, né hajzlík a kretén, jak tady píšte ale nomrální chlap který byl naivní a vlezl do reality show a nemá na to prostě povahu (jako různí jiní experti :-) )

370
koc
Reagovat

Nějak mi to chvilku nedocházelo – co mi to jakože Andrea říká – a v tom to zaslechl režisér a vyvalil na nás oči v naprostým úžasu. Když mu Andrea znovu zopakovala, že Petr o víkendu byl mimo kamery u Šárky a Andrey, tak se dost rozčílil, protože tím porušil smlouvu, podle které nesmí mimo kamery kontaktovat protagonisty RS, aby tím neovlivnil průběh a reakce.
Pod tím blogující dodala ze ji byla vyctena navsteva dcer ale ne ze by to bylo tak hrozne .. nevim co rekl rejza ale je to z meho pohledu stejne osklive a mzna i horsi

371
Tetovanej králik
Reagovat

Dobrej díl. Čím dál víc mě zajímá Bára =). Fyzicky se mi líbila od začátku, ale to ostatní přichází až teď, docela silně .. až tak, že bych ji rád poznal. Moc jí to (nejen) v tomto díle slušelo, i Andree. Pavla se někomu v novém účesu líbí, mně se nelíbila od začátku a teď už vůbec ne. Její manipulace snad není třeba komentovat. Šárka má snad nejhorší medailonek, co tam byl. Je to jakoby ho četla a ještě tak nějak překotně =), ale věřím tomu, že to bude hodná ženská. Michalovo chování jsem nepochopil, ale kupodivu ho nějak nesoudím, možná toho měl prostě plný zuby.

372
anja
Reagovat

mně ty Petrovy básničky směšné nepřipadají, jsou výstižné na každou maminu, nejsou to nějaké ubohé rýmovačky, prostě mají něco do sebe… já bych nedokázala nic takového vymyslet a můj obdiv má každý kdo umí něco – cokoliv shrnout do takové jakože poezie :) kdysi jsem dost chodila na písmáka nebo na literu, tam se ldii vyblbujou podobně a mně se to i líbí a závidím :)

imho je Petr taková trochu zvláštmí osoba :), a ani bych se mu nevysmívala z těch medailí – to se pak můžem vysmívat ze všech sportovců, co na tom, že Petr je jen okresní přebor, že….. Petr u mě teda tímto dílem dá se říct popostoupil zase kapku na „vyšší stupěň“ :) – nějaký slizský hnus na něm hledám vážně marně

jedinou chybu udělal, když se o vlastní vůli rozjel za těma dvěma maminama, to fakt pos*al… ale zase na druhé straně to pak všecko Andrei vyžvanil… je taková jakože průhledný až je to komické celeé

373
koc
Reagovat

372 – on se rad chlubi ale jak nevnima svet okolo sebe tak ani nerozumi lidem a potom z toho vznikaj vsechny ty vtipne az trapne situace

374
anja
Reagovat

Ajdo, jo, SH tady cosik vypisoval u prvních dílů a taky to bylo jen o Michalovi a bylo to dost hustý, mně se to jeví tak, že SH je MD……. ale víš co, já jsem stará paranoia :) třeba se zase pletu :)

Reagovat

Tak vysvetleni pani P. na blogu zase nema chybu :D

376
toal
Reagovat

Vůbec bych se nedivila, že už Michal někdo někoho má, někde bokem… to jeho chování by tomu snad i nasvědčovalo. Taky ráda fotím, ale takhle se člověk může chovat možná v … nechci urážet žádné české malé městečko… jen si myslím, že na Rhodos člověk nelétá každý měsíc. Jak mi byl ze začátku sympatický, tak to dávno pominulo… A jestli se zatím nevyrovnal se ztrátou ženy, je to smutné, ale touto cestou náhradu asi nenajde.

377
anja
Reagovat

373 může být, on se tak horlivě snaží vnímat až to dycky zepsuje na kvadrát :) ale já v tom chlapovi nevidím žádné zlo, zákeřnost, prostě nic takového, prvoplánově je milý, snaživý – narozdíl od michala, který je nasraný a ani sám ještě neví na co a nedokáže se ovládat

378
Prochor
Reagovat

(372) Musím se ozvat protože jsem Petrovi taky říkal medailista. Ale mně jen příšlo komické, jak se s tou medailí naparuje a dává jí kolovat. Jinak klobouk dolů že je sportovec. O tom žádná.

379
anja
Reagovat

sranda šárka s tím ajrobikem :DD

375 RadstaR, už to upekla? a kruci, to už dneska nedávám…

380
kanárek
Reagovat

377- já bych mu tu touhu spravit tu vypínač, tu záchod i věřila :)

Reagovat

anja (379): JJ radsi si to nech na rano. Prezirat se takhle vecer nema cenu. Rano budes mit urcite hlad a tady toho bude zase nachystano, ze nebudes vedet, co driv :)

382
koc
Reagovat

379 – uz sem ti sem nejaka zrcnicka nachystal ty sis toho nevsimla ? :(

383
Lenka
Reagovat

375 prochor
nemá… klasika…

379 anja
dáš, neboj – nic nového, žádná změna :-)

384
Lenka
Reagovat

Pamatujete film Jumanji?
„roste rychle, zleva, zprava, je to tráva masožravá“ + prská otrávené šipky(šípy?) … a lidi padají…
Přesně tenhle pocit mám, když čtu to vyprávění paní P.
A sliz mi kape jaksi nikolivěk u Petra, ale u téhle paní…

(jediná zajímavůstka, kterou jsem tam postřehla – paní P je zřejmě pův. profesí kadeřnice)

385
veronika
Reagovat

369: to mi nepřipadá pravděpodobné, že by se na něj zákeřně domluvily, na chudáčka. vůbec mi to zavání trapným vymlouváním. někdo mě odmítne, tak mu to dám sežrat? to bych mohla někoho kuchnout na ulici za to, že se na mě křivě podívá, ne?.) spíš se začíná projevovat takový, jaký je.

386
Ajda
Reagovat

374 anja,
HS psal od začátku všeobecně, Michal nebyla jeho priorita, jsem si ho zpětně pročetla :-)

387
sarka
Reagovat

Michal:no tak já se ti omlouvám na kameru(Michale),je fakt divnej,tak proč do toho pořadu vůbec chodil?kdy se snim holky naposledy od srdce zasmály?

388
Kája
Reagovat

Jé, právě koukám a je mi líto Šárky :-( Snad někoho najde…

389
Mikesh
Reagovat

Koci, ty skoro každým svým příspěvkem prokazuješ, že máš … špatnou povahu. Prostě to, co jsem o tobě napsal už dávno, jsi prostě jen takový malý zákeřný …. Že tě aspoň ta Zuzka trochu nesrovná a nepozdvihne, to mi hlava nebere.

390
Lenka
Reagovat

389 Mikesh
snad se můžu zeptat – proč do koce furt reješ?
nezlob se, ale on si tě vůbec nevšímá, funguje tady, ty taky, proč se tedy nemíjet, když ho rád nemáš?
já vím, že je to zbytečná otázka, ale koc může být x-lidem tady milej, přesto lze respektovat tvůj názor, stačí troška tolerance.
navíc si myslím, že se asi osobně neznáte – tak proč takhle agresivně?

391
Lenka
Reagovat

389 Mikesh
P.S. a je to diskuse o RS, nikolivěk o diskutujících…

392
Kája
Reagovat

Tak z dnešního dílu je mi tak nějak divně, dokonce se ani netěším na přístě. V podstatě jsem na nikoho nezměnila náhled. PPN nezklamala, ale z Michala jsem cítila vážně něco tragického .-(

393
Mikesh
Reagovat

349 Elčo, na zhodnocení je brzo, musím si to nechat uležet a ještě aspoň jednou zhlédnout. Navíc, na rozbory tu máme Kačku, která to udělá podstatně lépe – nebudu se jí plést do řemesla. Nicméně, jen pár postřehů:
Prochora mám sice za trochu jednoduššího, ale tentokrát měl pár velice dobrých postřehů (viz 360). Potvrzuje mou nedůvěru k Andree (Lenka o tom ví své); nikdy jsem nevěřil tomu, že by byť na jediný okamžik brala Péťu vážně, její prohlédnutí na samý závěr beru jako čirou komedii – tu si může hrát na Peťulku a prostomyslnější nany, ne na starého kocoura. Do RS šla nejspíš z hecu, aby v tom Jindřiška nebyla sama, a celý pořad jako hec brala. Dokonce i Pavla jí v závěru posloužila jako užitečný idiot, který jí pomohl zachovat čistý štít. Nevím, nevím, kdo tu je obratnější manipulátor. Samo, mohu se mýlit, ale divil bych se, kdyby jó.
Z pohřebního výrazu Šárky bylo jasný, že o svém vyřazení věděla už předtím, jak ostatně uhádli někteří diskutéři. Kdyby ne, určo by se tam zhroutila a nejspíš předvedla menší hysterák.
Ad Michal: ať již je mužský jakýkoliv hulvát, přece jen je jeho náhlá přeměna a chování k holce, o níž mu určitě šlo, prostě nevysvětlitelná. Vyplývá z toho jediné – Prima neukázala něco podstatného. Nejspíš mu Michálka skutečně řekla, že jej nechce, odtud jeho rozkacená reakce a vypuštění obou holek (Jindřiška se s tím bohužel svezla). To je normální reakce každého chlapa. Střih Primy je z tohoto hlediska čistý hyenismus.

394
veronika
Reagovat

normální reakce každého chlapa na odmítnutí? uf.))
a k andree: doteď si ho mohla kupodivu testovat, jakkoliv to od ní nechápu, ale teď už je jen šašek, který jí leze na nervy natolik, že se od něj drží radši dál.)

395
Mikesh
Reagovat

390 Leni, protože z těch jeho podvraťáckých příspěvků mám jednoduše osypky. Většinou jej ignoruji a míjím, ale odsud potud, všechno má svý meze. Beru vaše rejpání (spolu s gábinou a spol.) do P jednak jako zdejší folklór, jednak jako váš legitimní názor na Pavlu. Ano, prostě na vás tak působí, hodnotíte ji svým ženským pohledem, s tím nemám problém. Jako ženské můžete být k ženské nelítostné, neboť jen vy, ženské, víte, co si ženské dovedou udělat a z toho také děláte své závěry. Já mám buďto mužský nadhled nebo prostě jiné zkušenosti: uvědomuji si, že ne všechno je od ní košér, na druhé straně mám pro ni trochu víc pochopení.
Zatímco vaše příspěvky jsou toliko nelítostně kritické, u koce je tomu jinak, jeho příspěvky jsou zákeřné, záštiplné a nebetyčně hloupé – a nemusí jít jenom o Pavlu. A promiň, jako mužský zas vidím do takových „chlapů“ trochu víc, než vy, ženské. A o tom to je. Koc není kritický, koc je klasický hloupý šikanér, který si tady spravuje své nulové sebevědomí. Nechápu jinak chytrou Ajdu, že mě podezřívala ze žárlivosti na mužskou konkurenci. Kristepane, konkurenci???? A dokonce mužskou??? To mě rozesmálo.

396
Mikesh
Reagovat

394 – Veroniko, je odmítnutí a odmítnutí. Když mě pošle do háje neznámá kočena na diskošce či v baru, tak pokrčím rameny. Když však vezmu s sebou kočenu, s níž se už nějak znám, až někam do řeckých Kotěhájů a až tam zjistím, že se mnou jednoduše vydrbala (a nemohu ji následně zabít), pak se holt jen děsivě na…. a na celou tu primáckou maškarádu se taktéž vy…. Štáb pak zneužije holek k tomu, aby byl M za úplného exota, protože co jiného točit, že. A že mu Michálka něco provedla, nakonec vyplývá jak z Michalových slov, tak i z jeho vynucené omluvy.

397
Lenka
Reagovat

395 Mikesh
:-) díky za zpestření nudné (ve smyslu klidné) noční práce… a díky za odpověď
Víš, když budu mluvit za sebe (Gábi se řekne svoje sama), tak je mi vcelku fuk, jestli „divnej“ účastník RS je chlap nebo ženská… tady si to vybrala paní P. Akce/reakce, pravda/fabulace, atd., to je vcelku jedno – ale asi nejsem sama, kdo reaguje na něco „shnilého ve státě dánském“:-)
Ale dost o paní P., nedá se napsat nic nového, tak složitá není :-)
Ad koc – nemám ráda takové útoky… prostě nemám…
Každý z nás, co tady něco napíše, může někomu vadit, někomu se líbit, to je normální. Ale píšeme o RS, děláme si z toho legraci, něco je nám směšné, někoho litujeme, etc, etc…
V tom se diskuze může vést…
Ale jak se bránit osočení někoho tady, že jsem blbka (pro příklad)? Můžu být v reálu kvalitní člověk, jen tady napíšu názor, se kterým někdo nesouhlasí… Toť vše.
Podle toho ale přece nejde hodnotit člověka, potažmo ho takhle urážet.
Víš, tady to není o světě mužském či ženském – tady je to o našich názorech na RS… a ne o urážkách diskutujících.
Nelíbí se mi to, nemám to ráda, nepovažuju to za nic pěkného.
A hlavně to nepovažuju za fér…
Mimochodem – když už jsi musel, tak jsi názor na něho řekl… proč to pořád opakovat?
Nech ho žít a žij si podle svého…
Jsi chytrý kluk, přece se tady nemusíš zviditelňovat tím, že budeš tepat do osobní sféry jiného diskutéra (on to taky, mimochodem, nedělá).

398
Mikesh
Reagovat

372 anjo, s Petrem se neshodneme (a to jsem se za něj původně bral). Ne kvůli medailím apod., ale ty jeho kecy jsou prostě neskutečný, nevěřil bych tomu, kdybych to neviděl na vlastní oči. Takové nahromadění nekritické sebestřednosti, to se jen tak nevidí. Asi opravdu není zlý a zákeřný, ale hloupý je mimořádně. A podrazák jakbysmet. Tohle má být dospělý chlap? Pětiletý dítě má větší empatii a smysl pro čest. Při obhajobě u stolu totálně propadl a ukončil to v podstatě tím, že holky mají držet hubu a být rády, že se jim jeho Veličenstvo vůbec věnovalo. To bylo na pár facek.
A Andrejka – inu, ta to „nezapomněla“ vyslepičit, jistě nechtěně.

399
Lenka
Reagovat

395 Mikesh
P.S.
A i já souhlasím s ajdou – možná je v tom mužská žárlivost na konkurenci… kdopak ví? :-)
Naprosto upřímně a bez urážky – mně se koc jeví daleko víc chlap než třeba ty…
Nevím, proč si to myslím na základě příspěvků v diskusi, ale „mužžštější“ jednání z vás dvou má prostě koc …
Možná je to tím psaním o ženském světě (ty), možná to někdy působí zženštile… nevím :-)) opravdu nevím :-))

400
Lenka
Reagovat

398 Mikesh
ad Petr
Může být jednodušší, může mít trému z kamery, může tam být cokoliv…
Ale co udělal ten chlap dneska zlýho?
Jedna bába ho holt docpala svýma kecama k přímý řeči…:-)
Podle mě to ustál dobře.
Víc mi ovšem vadilo, že ta bába „jela svoje“ bez ohledu na ty jeho děti, co to tam musely poslouchat…

401
Kája
Reagovat

400 Souhlas. Člověk, který se hájí tím, že mu jde jen a jen o děti, by něco takového neudělal, resp. by ani v jistém duchu nepsal blog. Platí zde totiž zlatá zásada: nikdy před dětmi jakýmkoliv způsobem nehanět či nezpochybňovat rodiče. Holky ještě nejsou zralé osobnosti… PPN se tedy nemůže divit, že ji řada lidí viní z prvoplánového manipulátorství. Ani zoufalstvím se to nedá omluvit.
Mj., Sandra vedle rozzuřeného Michala… Chudinka stála, koukala do země. Je to smutný a hnusný, v obou případech. Jen mě štve, že si někdo hraje na madam pedagožku a psycholožku!

402
Mikesh
Reagovat

397- proč já mám vždy při pokecu s Tebou pocit, že každý mluvíme o něčem jiném. Že se jaksi míjíme. To píši tak nesrozumitelně?
Ve slovní půtce bych vás celkem rychle nachytal na neférovostech a překrucování (typicky ženského posunu řečeného) toho, co kdo kde napsal, písemně by to bylo nadlouho a moc mentorské, proto už vaše invektivy na P raději vynechávám. Nakonec, své jsem si už řekl a na chat mě neužije, není třeba se zde předvádět. Nicméně, diskuze je diskuze, a to i v případě odlišných názorů, a tak mi vaše příspěvky fakt nevadí. U koce je to jiné – tam to není o diskuzi, zdůrazňuji NENÍ, proto jej občas seknu. Zde hned na začátku jako varování, a potom teď. Koc se jen posmívá a ukapuje jed, nemá to vtip, myšlenku, nic. Je to jen zákeřné, zlé, hujerovské – a to mi vadí. A dál bych se jen opakoval – on si jenom léčí své ego. A nezlob se, s něčím takovým se nediskutuje, to bych si na sebe upletl bič – to je pro zákeřného stalkera jeho typu přímo požehnání, aby mě (kohokoliv) soustavnými kličkami a odbočkami zesměšnil. Je to stejně smysluplné, jako pokoušet se domlouvat besnému psovi. To není snaha či touha urazit diskutéra, to je jediná možná odpověď nediskutéru. Besného psa také zastaví jen bič, ne diskuze.
A že to opakuji? Jen tehdy, když už se moc utrhuje ze řetězu, jinak jej míjím.
Konec konců, proč to vadí Tobě (vám)? Pavlu si podáváte právě proto, že si (podle vás) psaním blogu léčí své pošramocení sebevědomí (já v tom vidím přece jen něco víc), a u koce tohle nevidíte? Pavla brání sebe, koc si je hojí na jiných.
Už podruhé jsem si všiml slova „blbka“ – to jsem snad někde použil? Já bych to u dámy rozepsal aspoň na dva řádky, neřekl bych blbka, jen bych to nějak opsal. Navíc, nejsem si vědom, že bych měl nějakou potřebu či důvod napsat něco takového zrovna Tobě. Prostě jsme se střetli o Pavlu, toť vše, proč bys proto měla být „blbka“, to nechápu.

403
Ajda
Reagovat

Mikeši,
se zákeřným kocem prý nediskutuješ, ale neustále ho napadáš. Navíc, on si z tebe evidentně nic nedělá. Co takhle ho ignorovat? On si tu diskutuje s jinými a ty jeho a Radstara neustále peskuješ. Smiř se s tím, že oni jsou tady daleko déle než ty a mají tu své místo jako každý jiný diskutující.
S tvými názory se tady muselo také dost lidí smířit a to tím způsobem, že s tebou třeba nekomunikují. Možná by ti slušelo víc nadhledu. Už se mi tě podařilo usměrnit v kritice gramatiky, co kdyby ses naučil nereagovat na každého, kdo ti nejde pod nos :-))

404
Mikesh
Reagovat

399 – žárlit bych snad měl na Vlka nebo BB, když už. Ale proč vůbec žárlit? Pereme se tu snad o ženské – nevšiml jsem si. Obvinění ze žárlivost je prostě směšné. O roli supermana fakt neusiluji.
400 – co udělal Petr dneska zlého? Ježíš, dokonale se ztrapnil. Když jej Pavla konečně dostala do kouta, ukázal svou arogantní podstatu. Jinak se projevoval jako vždy, Neuvěřitelný Kapitán Žvanilkin. Bože, jak ten žvaní – to není tréma z kamer, to je intelektuální nedostatečnost.
Mmch, Pavla si pozvala děti s jeho souhlasem (podle koce daleko větší prohřešek), zatímco on si TAJNĚ zajel za dvěma ženskými (podle koce nic tak vážného – to je věru logika). Víš, Leni, to, že si tady tak pěkně ve své komunitě notujete, ještě nic neznamená. Stačil příchod dvou ženských, které to tady vám všem v něco málo příspěvcích naprosto dokonale natřely. Vzmohli jste se jen na osobní útoky a zesměšňování, na nic jiného. Takže existují i jiné názory, dokonce od žen, než jen ty zdejší komunitní. To, že sem nechodí pravidelně, inu, asi na to nemají žaludek. Rozhodně to tady ty dvě parádně osvěžily. Nakonec, na jiných diskuzích vidím jiné názory.

405
Mikesh
Reagovat

403 Ajdičko milá, roztomilá, neusměrnila jsi mě vůbec v ničem. Já si vás akorát otestoval, nic víc v mé gramatické vložce nehledej (a nerozesmívej mě furt). Víš přece, že od té doby jsem si ani neťukl.
Koce ignoruji, dokud to jde. Hujerství ale nesnáším, křiváctví teprve ne. Jeho příspěvky diskuzními nejsou – viz mé hodnocení výše. Konečně, dnešní návštěva dvou dam to právě jemu dostatečně vytmavila (i s uvedením jeho konkrétních příspěvků) – Ty asi podle IP víš, jestli to byly úplné cizinky, nebo od jednoho (už možná známého) provokatéra. Takže v tomhle nejsem sám. Radstara už úplně míjím, jednak mi už nevadí, jednak patří k Elče, a tu mám rád. Ostatně, stejně jako Tebe, a to i přes skutečnost, že bys mě patrně nejraději překousla. Pa. Kruci, to je hodin.

406
Mikesh
Reagovat

401 -Ty víš Kájo, že s Tebou si nedovolím nesouhlasit. Tvé příspěvky jsou konzistentní, mají hlavu a patu a není v nich nic, co bych nebral za své. Což bohužel neplatí o těch ostatních, takže to vypadá, že se beru nekriticky za Pavlu. Já si ovšem dobře uvědomuji jistá úskalí jejího jednání, akorát ji trochu víc chápu nebo jsem shovívavější. Ta manipulace s dětmi – hm, setkal jsem se s mnohem horšími podrazy. Konec konců, mají snad otce, který na to měl dohlédnout (Michal by to nepřipustil ani náhodou). A co udělal tatínek? To, s prominutím hovado, to naopak přivítalo a převzalo podlou taktiku nejhloupějšího mužského v ČR, tedy Jeníka z Hanušovic. A vůbec se nestydí, no fuj. Tím Pavlu nechci omlouvat, byla to její taktika a byla úspěšná. Pravda, na lodi se měla před dětmi držet, ale vzhledem k tomu, že tenhle dialog si (aspoň dle jejího blogu) vyžádal štáb, tak se snad štáb měl postarat o vyexpedování dětí.
Michala nechci až tak hodnotit, bylo to divný, nepochopitelný. Nicméně dám v tomhle hodně na Ajdu, je to přece jenom chytrá holka a tak nějak se dost trefuje.

407
radek
Reagovat

Strange Head

Nekde v minule diskuzi jsem cetl par tvych nazoru a celkem jsem s nimi souhlasil, ale nechapu, proc tady delas ochrance michala, kterej je opravdovej smejd. Je to despota, agresivni a tupy hovado, jak jsem psal uz snad po prvnim dile a nikomu se to tady nelibilo, vsichni rikali, ze je prijemnej. Je to falesnej clovek, to je videt na prvni pohled. Jestli to nevidis, tak ses bud stejnej nebo ti takovyto chovadi nevadi, coz potvrzuje bod 1. Jeho hulvatsky a agresivni chovani nema nic spolecnyho s tim, ze nechtel na kamery delat blbce, to prece nemusel ani tak. Stacilo neskakat jak stab piska, ale nemusel se chovat jako hovado k tem zenskejm a jeste pred tema deckama.

408
Prochor
Reagovat

Té Míše to ohromně slušelo jak byla opálená do čokoládova ve světlých šatech. Úplně k nakousnutí. Divím se, že tam po ní nevystartoval někdo ze štábu.
Snad si jí Míchal alespoň vyfotil. Čokoládová pleť v kombinaci s růžovou barvou rtů a dalších sliznic a světlé šaty v pozadí azurové moře a tyrkysové nebe – to je přesně ono.

409
Prochor
Reagovat

(403) Na Panáčka rád chodím protože to není diskuse pod bulvárem typu Blesk, kde se diskutéři navzájem napadají a hulvátsky urážejí a navzájem se provokují a řeší.
Takže když tohle nedělám, očekávám i od ostatních, že to nebudou dělat mně. Bohužel se diskuse od 2. řady v tomto směru trochu zhoršila. Prostě jsem připravený s každým řešit vystupování a názory účastníků ale ne sebe nebo jiné diskutéry (s vyjímkou účastníků, kteří mezi nás přijdou). To mně nezajímá a nenechám se k tomu vyprovokovat.

410
Lea
Reagovat

Mikeš zase musí mít poslední slovo :) Ty jeho rozbory mě baví a žasnu nad jeho energií.

Michal je tlustý, až je nechutný. Je unavený z té nadváhy,měl by 30 kg sundat, je mladý a vypadá jak hroch. Ani dceři se tam moc nevěnuje, na ty jeho cholerické záchvaty je evidentně zvyklá.

411
Simuša
Reagovat

408: ona se Míša prý dala s někým ze štabu dohromady. Aspoň se to někde psalo. Možná to bylo důvodem Michalova chování. Věděl, že jako chlap šanci u ní nemá, že už je zakoukaná jinde. Každopádně Michal byl můj oblíbenec, ale teď se teda předvedl. Ať byl důvod chování jakýkoliv. Takového chlapa bych nechtěla. Pokazil dovču všem.
U Barči jsem zvědavá na konec. Oba pánové byli skvělí a Barči to moc slušelo.
Pavlina družina no coment. Zdálo se mi to, nebo řekla Pavla při rozhodování Petra, že ona bere Andreu na dovolenou a pak se opravila. Nějak jsem nechápa proč u nich vzniklo, to co vzniklo. Sama psala, že holky si vzala, aby si udělaly hezký den, protože ji Terka pozvala a najednou vyskakuje, že ji Petr dal holky na hlídání. No jdu si přečíst její blog. Určitě mi to paní dokonalá vysvětlí :-))

412
veronika
Reagovat

tak jsem si poslední díl pustila ještě jednou a tentokrát i koukala, nejen poslouchala. a pořád si stojím za tím, že Michalovo chování ováda nemá omluvu, naštěstí snad není moc ženských, které by si to nechaly líbit.
409 OT: jak si matně vybavuju, minulou řadu tady napadání bylo mnohem ostřejší.)

413
gabisollis
Reagovat

tak po vcerejsku uz vim z kym bych chtela jet na dovolenou.:-))))ten Michal je silenej.fakt tak prijemnyho cloveka uz jsem dlouho nevidela.

414
veronika
Reagovat

411: u Báry mě překvapil tatínek z jižních Čech (omlouvám se, Michal?.), najednou je tu akční rozhodný chlap, ten by se k Báře hodil, nebo ne?.))

415
Kačka
Reagovat

Dobré ránko všem :-))
Tak jsem se dokoukala právě na včerejší díl a jen žasnu.
Předem bych ráda popřála Barče,že si dokázala na dovolenou vybrat,řekla bych ty nejpohodlnější chlapy a věřím,že si to všichni opravdu a upřímně užili.
Opravdu z nich sála naprostá pohoda po tom všem.
Co se týká Petra snad jen,že obdivuji Andreu.Ano,teď jí skutečně obdivuji a naprosto se jí nedivím,za její náladu druhý den ráno.A věřím,že v tu chváli to nebylo jen kvůli Petrovým „výletům“ o kterých věděla,ale neřešila pouze si sama v sobě urovnávala „být či nebýt“ s Petrem,ale hlavně i kvůli paní výtekdo,která prostě potřebovala za každou cenu „něco“ řešit,na lodi by toho asi moc se nedělo a tak využila situace.Kdyby Andrea neprozradila tohle,chytla by se stejně čehokoliv jiného.Ten „prostor“ jí k tomu očividně sváděl.Opět mne paní vítekdo nezklamala ve své povaze „hlodání do morku kosti“ když si jako svůj cíl,vybrala Andreu,aby jí opět jako všem ostatním maminkám otevřela oči….fůůůůj hnus největší :-( Ale podle mne to Andrea zkusila přežít,jelikož stejně před paní vítekdo,nebylo úniku.Protože,pokud Petr lezl Anree do její „bubliny“ tak paní vítekdo tam vyplňovala mezičas stejně tak.
No nebudu si nadále kazit den.
Co se týká Michala,mne též překvapilo.Chápu a vím od Petry,jak takové natáčení na dovolené asi tak vypadá,sakra,ale alespoň kvůli těm dětem se prostě krotím.Stejně tak jsem si nevšimla ničeho,co by Míša udělala špatně aby takhle Michal reagoval.Místo koukání na TV mohl skutečně odpočívat,když chodil ještě tak brzy spát,aby si to nejen on a Sandra tedy užili.Když porovnám Báru a kluky a Michala s holkama,kde mají ty děti nějaké vyžití? U Barči je vidět krásný pobyt,relaxace s aktivitou,ale u Michala jen foťák,únava a napruzenost. Ach jo…hold „jaký si to uděláš a hlavně chceš udělat,takové to máš“
V tomto mne Michal tak trochu zklamal. Přiznávám :-((

Teď jsem našla smlouvu,o které jsme se bavili včera,tak jdu na ní mrknout a uvidím,co vám z ní budu moci prozradit :-)

416
Kačka
Reagovat

Co se týká smlouvy,vám nesmím zveřejnit z jejího obsahu nic. :-((
Snad jen že “ do termínu 31.12.2010 jsme vázána mlčenlivostí a sdělovat co se v průběhu natáčení dělo se nesmí ani prostřednictvím internetových diskuzí“
Dále je tu termín:
„Obchodní tajemství“
=veškeré informace výrobní,technické a obsah dění (Seznamky)
„Umělecký výkon“
= účast v Seznamce

Pak smlouva obssahuje mimo jiné „práva a povinnosti,prohlášení atd…“
= jsem nezadaná(svobodná,rozvedená,vdova)
=jsem bezúhonná (doloženo výpisem RT né starší 3 měsíce)
=jsem biologický rodič
=souhlas s natáčením druhého rodiče
=souhlas dítěte s natáčením

Tak to je asi tak vše co vám můžu prozradit.(ono nic zajímavějšího tam stejně není) :-D

417
gabisollis
Reagovat

jajja-dekuji za nazor.:-)pokud me to melo nejak rozhodit nebo nastvat tak te budu muset zklamat!:-)vis ja beru jako fakt,ze neni clovek ten jez zalibil se lidem vsem.a jen takova mala rada z ohledem na tve nervy-neni nic jednoduzsiho nez me prispevky necist!:-)

418
gabisollis
Reagovat

Kacko-prvni odstavac 415.:-))))jinak ten Michal u Bary fakt prekvapil.i by se k sobe hodili a jak radil z malym.:-)pekny.

419
Kačka
Reagovat

(418)gabisollis
Jj.Michal u Barči překvapil,přesně jak Barča řekla „celou dobu byl někde v pozadí ostatních“ ale ten cit k tomu děcku měl vždycky.K Barče se mi v RS sice „opticky“líbí více Zdenda,ale on potřebuje „tahouna“ pro život a takového „tahacího kačera“ zase nepotřebuje Barča.
Jsem moc ráda,že pana Pačesů nechala odejít.Je to nafuněnej arogant. A na tom letišti byl fakt trapnej.

Než mne zase někdo „napadne a upozorní“ na mou prezentaci ve 2.řadě a nyní zde na diskuzi“ bych ráda připomenula ANO vím o čem to natáčení a následné vysílání je,VÍM čím a jak si účatsníci projdou při natáčení a následném vysílání a UZNÁVÁM že to občas je šok……ale chci UPOZORNIT,že zde jsem pouhým divákem a diskutérem na téma RS Hledá se táta a máma a tak tedy NEDISKUTUJI o účastnících reálných,ale o UMĚLCÍCH (kteří dle smlouvy podávájí UMĚLECKÉ VÝKONY)

420
gabisollis
Reagovat

me se opticky k ni nehodi ani jeden,ale ten pan ze srazu.jo!:-)

421
veronika
Reagovat

Kačko, u mě jsi v druhé řadě vyšla dobře, jako jedna z mála sympatických, to jsem tu ostatně psala už tenkrát. ale to se snad s náckem Michalem nedá srovnávat, ten má opravdu problém sám se sebou.))

422
Kačka
Reagovat

(420)gabisollis
joooo tak to je „parťák“ usměvavý,zábavný a společenský :-))
Budiž to Barče vydrží co nejdéle :-))

423
Kačka
Reagovat

(421)veronika
děkuji :-))
I po takové době to potěší :-))

424
novesly
Reagovat

415 Kačka
mmntík, chci na tebe reagovat, ale první chci ostatní pozdravit

AHOJTE SOUSEDI, přicházím v míru :))

Tak Kačko já budu reagovat na kousek tvýho příspěvku co se týče Pavly…: „ale hlavně i kvůli paní výtekdo,která prostě potřebovala za každou cenu „něco“ řešit,na lodi“

Tak tohle mě zrovna u tebe zaráží, protože přesně ty jsi člověk, který kdyby byl v té samé situaci tak by to řešil…a já tedy také…protože tohle se dozvědět, tak bych chtěla mít jasno. Jenom mi to hlava nebere že tady někoho soudíš a přitom by jsi jednala stejně a nebo s tvojí povahou možná i hůř….Tím tě nechci nějak napadat, ale ruku na srdce….jsi v té situaci…a dozvíš se to na lodi…a prostě nebudeš hrát mrtvýho brouka jako že nic, že se nechumelí…chceš si to vyjasnit….a já bych chtěla taky a myslím že tady každý by měl tu samou potřebu.

Jedna věc je jasná….Petr to měl říct narovinu kam jede…a uplně přinejhorším když se vrátil pro holky tak přiznat barvu kde byl a s jakým úmyslem tam jel….prostě nedělat z někoho vola…to by nelíbilo nikomu a ani zdejším pánům NE.

Jinak dnešní díl super, pokud chcete vědět poje první reakce, tak na dámě jsem se vyjádřila….kopírovat sem nebudu…

Tak zatím ( a nee že mě za tenhle příspěvek pověsíte za uši do průvanu) už tak jsem dost nastydlá… :))

425
gabisollis
Reagovat

ajdo tak si mela z tim Michalem pravdu jak si tu popsala ten scenar!:-)nastesti tam jen nebylo (ze by jako neco dovolily Sandre bez jeho vedomi!to si vuuuubec nedovedu predstavit jak by reagoval.brrr.jinak jen takovy navrh-mozna by nebylo od veci dat do clanku varovani(jak je treba na cigaretach)neco jako-diskuze jen pro silne nervy.jevi se to tu ze to slabsi jedinci nezvladaji!:-)))

426
veronika
Reagovat

424: souhlasím, v její situaci bych se v tom asi rýpala taky, snažila bych se vyčkat do situace, kdy bychom byli sami dva, ale to tam asi jaksi nenastalo.)) v tomhle Pavlu chápu..

427
gabisollis
Reagovat

ta ukazka na priste-Zdenek vybira prsten!!doufam,ze pro sebe,ze z nej nechteji udelat druheho Jenika!:-(

428
Sarkafarka
Reagovat

427-taky mě vyděsilo že bude zase zásnuba-tak trochu požádat o ruku.

429
Kačka
Reagovat

(424)novesly
možná máš pravdu,ale možná v jiném pojetí,mohla bych si dát ruku na srdce a říci „ANO být tam na lodi,nemít kam uniknout,mít brouka v hlavě…řešila bych“
Ale ….teď to velké ALE….. nikoliv v případě,kdy bych si měla protiřečit.Její blog nečtu (už jen z technických důvodů,jelikož píši svůj pohled a život v RS) stačí mi jen to co se sem „donese“ abych si udělala obrázek.(podotýkám SVŮJ NÁZOR) A tedy to a asi to bude zase opakování již řečeného…..
1) Vzala si holky od Petra a udělaly si víkend s Terkou…..pak zase že on jí volal a chtěl aby si holky vzala……
2) Já ho nechci,už jsem dobojovala (Písek)…… a najednou potřebuje cosi řešit ohledně návštěvy Petra u A+Š
Možná že by brouka neměla,kdyby sama věděla co vlastně chce.

430
novesly
Reagovat

426 veronika

je, díky….já si už oblékla chrániče, že mě tady začnou kamenovat :))

Reagovat

novesly (430): Neni problem, staci jen rict :D

432
Sarkafarka
Reagovat

426-Proč to ale řeší před jeho holkama?Ona pořád pindá že má jasno a neuvědomuje si že ty holky staví do role kdy maj řešit tátovo soukromej život.Proč??? Ona prostě ví všechno ale neví kdy je dobrý držet zobák a nechat to bejt.

433
Kačka
Reagovat

novesly
ještě budu reagovat na tvé (dovol mi tě citovat)
“ Jenom mi to hlava nebere že tady někoho soudíš a přitom by jsi jednala stejně a nebo s tvojí povahou možná i hůř….“
Soudím….ale jen postavu v RS
Má povaha….. nemyslím si,že bych jednala v Pavly případě hůř, a ani tenkrát jsem nic nehrotila u sebe doma v 8 ráno(akci wc) rozhodně nic neřeším …. to byla akce dotočená,kam z předešlého rozhovoru už ty nervy dojely…. ale proboha,ty děti tam….mohla je poslat aby se holky šly alespoň opalovat,proč musely u toho být? Tak tahle bych to já fakt neřešila.

434
Lea
Reagovat

Držet Pavla hubu a nepsat blog, mohla být za hvězdu. Takhle se chová jak nechtěná milenka, která nedokáže přijmout, že fyzicky ho nepřitahuje, to by byla v sauně a děcka má velké, ani na roli hodné macechy ho neužene.

435
gabisollis
Reagovat

Lea-trefny!:-DDD

436
novesly
Reagovat

429 Kačka

ano ….dobojovala….a ted to bylo i vidět, že si oddechla…a může si užít dovolenou…

Ono je těžký soudit pouze postavy z RS a nebo soudit lidi jako takový….proto se snažím mít nadhled…

Sama víš o co jde…taky se do tebe lidi pouštěli že vyhuluješ před panelákem a plno dalších kydů…(já si třebas hulím doma v kuchyni)…

A věř že ani já se vším co dělá Pavla souhlasím…

Jo a PPN znamená : Pavla Píďa Nešporová:))

437
novesly
Reagovat

433 Kačka
To s holkama máš pravdu, neměli u toho být….ale zase byla tam i Andrea a i ona to řešila před holkama…ještě než tam byl Petr….takže je těžký soudit jednoho a druhého ne….

438
lola
Reagovat

Mě se asi narozdíl od ostatních včera Pačes s prázdným kufrem líbil, dal jasně najevo, že se z Barunky nepo……
A její komentář k tomu, jak byl trapný, byl úplně mimo mísu, tapná byla naopak ona, neunesla to.
A ten její tragický důležitý výraz při každém jejím vyřazování, hrůza…

439
novesly
Reagovat

431: No ty jsi milej :))
Já na vás s květinou a ty na mě kamením…:D

440
Kačka
Reagovat

(436)novesly
právě proto,že vím o čem to je…proto soudím jen postavu v RS a její herecké výkony,proto je mi ta paní jinak ukradená a kdyby třeba dorazila na sraz Panáčka,určitě bych s ní dokázala i pokecat a strávit tu chvilku na srazu,jen proto,abych se ujistila,že to byla postava z RS a nikoliv z RŽ (reálného života).
Já nemám problém s komunikací v RŽ,dokud se mne osobně někdo nějak nedotkne nebo mé rodiny atd…. stejně tak bych si dokázala sednou dneska i s Mikešem ke stolu a i s ostatními lidmi,co mne na základě RS odsoudili k doživotní nálepce „zapšklé,nevděčné…..atd.cikánce“ Jelikož to jsou lidi a diváci a na své názory mají nárok. Dokázala bych si sednout ke stolu i s Květákem,ale vím 100% že naše debata by z mé strany začala a zkončila jen u slova „ahoj“ jelikož vím,že s tímto pánem,si nikdy nebudu mít co více říci.

441
gabisollis
Reagovat

438-je teda fakt ze ta hrozna vyrazka na krku se mu mohla na dovce uzdravit!more dela divy.:-))

442
Kačka
Reagovat

(437)novesly
ano máš pravdu,tady jsem měla do toho připojit i Andreu…takže prostě obě jsou dospělé a měly ty holky prostě buď poslat nahoru,nebo odejít sami(což nemohly,když vařily) pokud chtěly řešit něco v tomto smylu.
Uznávám :-))

Reagovat

novesly (439): Jen sem ti chtel splnit prani :D Bohuzel rakvicky nemam, ale kamenu je tu dost :D

Reagovat

gabisollis (441): Spis nez vyrazka se neumi normalne oholit a pokud to je vyrazka z holeni, tak se na to mel vykaslat. :D

445
Kačka
Reagovat

Tak teď se na chvilku vzádlím,chci svým drahouškům připravit večeři a připravit se do práce.
Pokud mi zbyte čas tak ještě za vámi zaběhnu :-))

446
novesly
Reagovat

440 Kačka
hele v poho….mě to prostě někdy přijde jako osobní útok…

Jinak Honza…to jsi mě rozesmála…já na něj ráda vzpomínám…to byl takovej podobnej jako Petr…i když Honza v úplně jiný sfěře…jsem ze sebe vykouzlila dokonce i jedno pozitivum na jeho účet, ale teď už si fakt nevzpomenu co to bylo…:D

447
elasticka
Reagovat

Michal se na dovolené choval jako tupec, to je fakt. Myslím, že to bylo proto, několikrát řekl, že chce Míšu. A Míša se zamilovala do někoho ze štábu. Asi to neunesl. Proto se k ní tak choval. V jednu chvíli vypadal jakoby chtěl brečet. Ale mě se stejně líbí, potřebuje shodit pár kilo a ženu co ho bude mít ráda. Cholerik asi bude vždycky, ale ženská by ho usměrnila.

448
Prochor
Reagovat

(430) Nebojte se Novesly tady vás nikdo kamenovat nebude. Sice mám asi jiný názor třeba na Evu Šlehoferovou než vy ale to je normální že mají lidi různé názory. Hlavně že se k sobě chovají relativně slušně.

449
novesly
Reagovat

448 A prosím pane Prochor…nebudem si tikat?? (schválně i)

Na diskusi si tykám se všema, tak ze mě nedělejte starou kozu….:))

450
novesly
Reagovat

sakra….jsem vám nechtěně zvětšila vaše ZOO o jednu kozu..

451
gabisollis
Reagovat

450-toz novesly vitej v nasi zoo.kozu tu fakt jeste nemame!:-)))

452
Jana
Reagovat

Nevíte někdo adresu www stránek Petra Dvořáčka? Díky Jana

453
Lantana
Reagovat

Otrávil mě Michal, těžko říct co se přesně stalo, ale mám pocit, že tady to asi moc režie ani střih neovlivnili. Někteří unavení nebo hladoví chlapi (obzvlášť cholerici) bývají „na zabití“a tady to vypadá právě na tu nejtěžší formu.

Také si myslím, že Pavla mohla před holkama přibrzdit. No, RS už bude končit, potom se na všechno zapomene. Andrey mi bylo líto, neměla si kam „zalézt“, ale myslím si, že byla ráda, že si mohla alespoň promluvit s Pavlou.

U Báry mám stejný dojem jako Kačka, vybrala si pohodáře a dovolenou měla asi jako jediná snad bez otrav.

454
novesly
Reagovat

451..no děkuji, je mi opravdu ctí..:)

455
Lenka
Reagovat

451 gabisollis
454 novesly
nezní to špatně.. čestný host :-)
tak vítej:-)

456
gabisollis
Reagovat

cau Leni.:-))tu na tebe ciham!!:-))chtela jsem se optat (jelikoz jsi tu nova jako ja)ty jsi dostala nejakou povolenku k diskuzi od pani Jajji?:-)bych nerada neco zanedbala!vis ja nejak nepochopila co mi ta pani chtela sdelit!:-)(to vis blondyna)mylis ze sem se ji mela optat nez jsem zacla diskutovat jestli ji nepolezu na nervy nebo je divny ze se vyjadruju kdyz jsem nova?fakt zmatek!!:-DDjinak vcera dobry!!co rikas?

457
malamaslicka
Reagovat

Andrea má príma kostru – musím začít cvičit, kapitán měl dostat více prostoru – zajímavý pán, PPN – jsem ráda, že ji nemám ve svém okolí, nákup prstýnku – úplně mě orosilo

458
Prochor
Reagovat

Ještě co se týká Šárky, tak měla podle mně štěstí že si jí Petr nevybral. Snad si teď najde někoho lepšího.

459
Prochor
Reagovat

(449) Přijímám s potěšením:-)

460
Lishka v kurniku
Reagovat

Já nevím, z toho Michala jsem měla vždycky husinu. Hlavně jakmile hodil na kameru ten svůj úsměv – připomíná mi to ten jeden horor – jak ožije hračka panáček (taky s takovým nevinným přeslazeným úsměvem) a zmasakruje svého páníčka.
Myslím, že jeho problém je v tom, že se ještě nepřijal takový jaký je. Koukala jsem na jeho blog a fotky z dřívějška, když ještě byla jeho žena na živu – tehdy aspoň od pohledu to byl dost jiný chlap, co měl snad i na to udržet si takovou krásnou a éterickou bytost, jako byla jeho paní. Teď by zřejmě chtěl někoho podobného, ale s tím exteriérem a cholerickou povahou na to evidentně nemá. Jak ječel, že měl vzít na dovču Renatu místo Míši, uvědomila jsem si, že to je ono. Renata sluníčko, pohodářka, starostlivá domácí paní poskytující full servis – to by byl jako v bavlnce a asi i v pohodě on i jeho malá. Jenže Renata je, jak tu kdosi správně poznamenal, antikoncepční. Jenže to je Michal taky!!! Vždycky se mi strašně líbila věta, že žena, která nadává na svého muže, by si měla uvědomit, že mohla chytit větší rybu, kdyby měla lepší návnadu. Ono to opačně platí taky, Michale.

461
Lenka
Reagovat

456 gabisollis
ahojky :-)))
já ty dvě přestala řešit v momentu, kdy jsem se zeptala, co nám o paní P nového řeknou (psaly tak zasvěceně, že jsem fakt myslela, že ji znají osobně) a dostala jsem negat. odpověď
jinak včera – no, kapitán byl fešák“
vše ostatní už řečeno bylo:-)

462
novesly
Reagovat

455
Jaký host??…to nejde mít jeden den kozu a druhej den jí nemít…:D

Nee, tohle není k RS, tak necháme ZOOlogistickou debatu a já se zatím loučím…(nebudu říkat kam jdu, že jo BB?)

ženský čau

463
Ajda
Reagovat

Ahoj novesly,
jestli ono tě není na té Dámě pro dámy škoda. Mezi naší tlupu zvířátek zapadáš v pohodě. Možná zapadáš zrovna i sněhem :-)))

464
Lenka
Reagovat

456 gabisollis
a jinak jsem se pobavila, jak ti „zasvěcení „, co tady mají načteno tak dobře, že nás fundovaně sepsujou za všechno možný – a píšou „PPN“… :-)))

465
Lenka
Reagovat

462 novesly
mmt – já to myslela, že jsi doma na dámy a tady v pozici čestného hosta!!!

466
Misha
Reagovat

461 – jenže Petr se na začátku taky tvářil jako fešák a co z něj, chudáka, zbylo … dovedete si představit, co by zbylo z kapitána, kdyby jen trochu projevil zájem o Andreu s PPN v zádech?

467
gabisollis
Reagovat

misha-:-DDDDDD

468
Lenka
Reagovat

466 Misha
no, jako fešáka jsem Petra moc nebrala – ale je to o typech :-)) kapitán se mi líbil
a dokonce mě napadlo, že by se (typově, samozřejmě) právě k Andrejce hodil :-)

469
Lenka
Reagovat

467 gabisollis
jinak jsem se tady (i za tebe) bila jako lvice :-)
se střídavým úspěchem, samo… to víš, kdo nechce pochopit nic, zvolí agresivitu a jede si po svým, ten jen útočí a jiný názor nebere…
je to marný, je to marný, je to marný :-)

470
Lishka v kurniku
Reagovat

Hej, holky, co tu furt tak bráníte Petra a že tu kreatůru z něj udělala Pavla – vážně byste toužily po tom, aby vám vyvolený Romeo psal básně o tom, že máte psí oči???
Ona je Šárka teda skutečně má, ale právě tyhle přešlapy jednoznačně mluví o tom, jaký je Petík emocionílní pařez. Nebo že by mu i ty dementní veršovánky psala Pavla :oDD

471
anja
Reagovat

Bára

přemýšlím, do čeho si můžu u Báry píchnout, protože u ní je to už pár dílů taková nekonfliktní pohoda jazz, že mě to až skoro nudí :) ale, po sakra dlouhém přemýšlení, jsem přeci jen našla dvě věci:

co mi vůbec nešlo pod nos, byla její reakce na pačesův prázdný kufr. Bára to označila za ubohé, trapné nebo tak něco, mně to naopak přišlo od Pačesa trefné a vtipné

naskýtá se stále ta samá otázka – co se u Pačesa v bytě odehrálo?

imho to nebyla jen prostá verbální výměna nějakých názorů na téma jestli „někdo něco hraje nebo nehraje“… domnívám se, že se tam stalo něco intimnějšího a tím pádem ve výsledku závažnějšího… Bára se mi nejeví jako typ ženské, která z nějakého dojmu nebo jen prostých slov zhmotní mořskou okurku :) Bára je stará herka (slovy Noriky Mojsejové), má ledasco už s chlapa nalítáno, a pokud by skutečně šlo o malichernost, nedělala by z toho až takové dráma. Sice jí trochu nahrává i Pačes, ale mně se to prostě nepozdává :)

imo jí Pačes něco udělal, nebo naopak neudělal – co to přesně bylo mi zřejmě zůstane utajeno navždy – nakonec každá reality show má 13. komnatu, že :)

druhá věc, která mnou u Báry doslova otřásla, byly její černé šaty s odkrytými rameny, to zas byl experiment teda :)… baculky s tlustými kulatými rameny by si takové střihy vůbec neměly dovolovat, bo pak vypadají jako regulérní buldozer… a přitom má Bára tolik krásných šatečků a oblečků co jí sluší! třeba ty šedomodré cípaté, z těch jsem nemocná už dva díly a na příští léto něco takového chcu :)

takže shrnuto suma sumárum – nebýt 1. záhady prázdného kufru a 2. nemožných černých šatů, vychází mi Bára vcelku velmi a velmi kladně a potvrzuje mi to, že i v tak bezúrovňovém pořadu může mít někdo úroveň

472
Lantana
Reagovat

Liško (460) dočetla jsem se (poté co jsem napsala 453), že Míšu – coby Michalovu favoritku – snad měl okouzlit někdo ze štábu, takže jestli se i podle toho začala chovat, poznámce o Renatě se nedivím. Cholerik je bezesporu a pokud nabyl dojmu, že je „za osla“, tak holt vyprudil. Tím ho neomlouvám, ale ta reakce je trošičku pochopitelnější.

473
ellen
Reagovat

No tak Michal mě včera fakt pobavil – tomuhle se říká „buran vyjel do světa“ :-)

474
kalinka
Reagovat

391: Lenka

chcela by som sa zapojiť do tejto diskusii ale to sa nedá. Lebo keď si chcem prečítať o čom momentálne diskutujete tak je to na 50% o RS a na 50% o ničom / na SVK sa hovorí o hovne – nič v zlom/. Neodpustila som si poznámku na to čo si napísala:

„je to diskuse o RS, nikolivěk o diskutujících…“ Ak by si chcela nejaký príklad rada ich vypíšem

475
Misha
Reagovat

471 – Anjo, mám z toho stejný pocit … jak kdyby došlo na něco intimního a po odmítnutí to skončilo nařčením, že jde jen o hru … Ty šedomodré cípaté taky chcu, nebo podobné … ale nemůžu je nikde najít :(

470 – Ale my nehájíme Petrovo chování – ale žádný člověk není jen černý nebo jen bílý, v každém z nás je i něco dobrého a je s podivem, že zrovna osoba, která se prezentuje jako věřící, se Petrovo lepší já ani nepokusila hledat – od prezentace v televízi něco takového nečekám, ale od blogujícího přímého účastníka stylizujícího se do role spravedlivého správňáka ano :o)

476
gabisollis
Reagovat

469-Leni to je poho neco takvyho me vubec nemuze rozhodit.:-)bych pak nemohla vylezt na ulici.a ze si tu pisu o“ televizni postave a blogujici postave „(ktera me je proste nesympaticka)me nebavi furt opakovat!at si to prebere kdo chce jak chce.:-)lishko v kurniku ja te do ted mela za chlapa!:-)))

477
Misha
Reagovat

472 – Ségra, to by fakt dávalo smysl … ale odnesla to aj Sandra, Jindřiška a její kluci

478
Lishka v kurniku
Reagovat

Lantano, jo, já to beru, tu jeho reakci. Ten můj příspěvek ale spíš byl o tom, že on nedovedl už předtím odhadnout svou situaci a možnosti. A vybral špatně.
A myslím, že si vybrala špatně i Bára – ten její Michal – z toho mě taky mrazí. Chápu, že mu třeba o ni strašně moc jde a chce ji urvat za každou cenu. Ale to, co tam předváděl – pan Dokonalý…. Takoví chlapi fakt chodí po světě? Ten totálně uklizený byt – už vidím, jak by mě v něm za půl roku peskoval, že jsem kávovou lžičku v příborníku dala napravo a špatně vymačkávám zubní pastu. A večeře v kostýmech – opravdu jí jen chtěl udělat radost, nebo to byl kalkul, protože ví, že s jejím zájmem o historii ji utáhne na vařené nudli? A Barča, holka moje milá, ješitná, mu to vesele žere i s navijákem – aspoň teda podle toho, jak si u něj rochtala blahem.

479
Lenka
Reagovat

474 kalinka
ne, díky, nemusíš mi nic vypisovat, ještě si ty dva, tři poslední díly tady pamatuju (rovněž nic ve zlém) :-)

480
gabisollis
Reagovat

anjo me se teda Bara v tech cernych satech libila.moc ji to sluselo a byli super.:-))

481
Lenka
Reagovat

gabi – kdepak se toulá BB?

482
gabisollis
Reagovat

no covece divocak nam asi zabloudil v lese.:-((((

483
gabisollis
Reagovat

uz se tesim az tu anja shrne Michala:-))jede to po sobe ne?nejdriv Bara tak ted?:-)))

484
anja
Reagovat

424 novesly, já bych Pavlu a Kačku nijak nesrovnávala a ani se jí v případě PPN nedovolávala, ale když chceš, okej

Kač je řekněme vzpurná a vznětlivá, ale nějaké extra špatné charakterové vlastnosti a amorální chování v tv ani nakonec tady nevykazovala

dovoluju si Kačku hodnotit už jen z toho důvodu, že pokud tady na diskuzi měl někdo s Kačkou výstup, ba přímo hádavou výměnu názoru, byla jsem to já, my dvě jsem se tady doštěkaly asi snad nejvíc ze všech :)

tedy dle mého poznání Kačky – Kačka by jednoduše poslala chlapa prostě do p*dele, zahulila by do kamery a bylo by to vyřešené, velmi pochybuju, že by se Kačka uchýlila k vytrvalému psychoteroru na všecky strany jak to dělá Pavla tam i tuhle (v tv i na blogu)

máš pravdu v tom, že Kačka tady o Honzovi psala dost hnusně (i s Václavkou) ale kam se hrabou ty dvě na PPN, Kačka a spol předvedly jen veelmi slabý odvárek toho co předvádí Pavla na svém blogu, což je vážně hnus…

dále – Kačka se šla bít přímo sem, do arény, Kačce nevadila konfrontace s dalšími názory a dokázala se s nima poprat a svoje místo si vybojovat…… Pavla je takové jakože oproti Kačce zbabělá, útočí zezadu, zákeřně a vypočítavě a svoje útoky si dopředu velmi pečlivě promýšlí – i když blbě, ale velká dávka plánovaní tam je

485
okkvp
Reagovat

Michal od Báry má slabou mimiku obličeje, což mu spolu s pomalou mluvou dává divný nádech kalkulátora. To, že odhadl a zvolil taktiku přes historické kostýmy a naklizený byt bych mu nevyčítala. K lapáni protějšků takové metody imo používá minimálně polovina lidstva – většinou se přece snažíme na vyhlédnutého zapůsobit a udělat mu radost.

Reagovat

Divocaka asi konecne sejmula Ela :D

487
sarlota
Reagovat

Když si shrnu dění v RS u Petra, vychází mi to asi takto. Petr chce od začátku Andreu. Andrea Petra nikdy nechtěla. Petr nikdy nechtěl Pavlu, protože ho nepřitahovala. Nejsem si jistá jestli Pavla chtěla Petra./možná…/Šárka Petra chtěla. Petr by Šárku chtěl taky, ale nemusí o ni bojovat (a on je zvyklý z té atletiky bojovat/, tudíž už ji nechce. Takže tady asi happyend nemůžeme očekávat.
Možná kdyby Petr řekl Pavle, aby zůstala v RS jako hlídací teta a nepřesvědčoval jí neustále, že si k ní hledá cestičku, Andrea by vyzradila pravý důvod účinkování v RS /nevěřím, že ho někdy chtěla/ mohl tu být happyend Petr a Šárka, protože se vlastně oba chtěli.

488
Prochor
Reagovat

(484) Ještě dodám že Kačce se právě díky pohodové diskusi na Panáčkovi povedlo úspěšně vyklouznout ze záporné postavy, kterou představovala v realityshow a přesvědčit hodně lidí, že je v podstatě normální ženská. Uvidíme jestli se to podaří i Pavle. Docela bych jí to přál protože ten mediální obraz jí zrovna nelichotí.

489
elasticka
Reagovat

Hláška o Renatě, Michal byl vytočen, že vzal Míšu, která jak se dozvěděl se zakoukala do někoho ze štábu. Vyčítal si, že Renatu nevzal, protože její děti jen tak na dovolenou nepojedou. Proto byl podle mě nasratý a bylo mu to líto, nebude tak špatnej. Asi má mindrák z postavy, před úrazem byl normální chlap.

490
Lantana
Reagovat

Ségra (477) – u choleriků to většinou odnášejí všichni, protože mají „zkraty“ – tímto je neomlouvám, jen konstatuji (mám zkušenosti…:)

Liško (478) – já si myslím, že Michal především neodhadl co obnáší účast v takovém pořadu ;)
Michala od Báry si netroufám odhadovat, svým přístupem k malému, pochopením a v roli hostitele působí tak prapodivně ideálně, že může být jak trouba, tak masový vrah…:-) Každopádně poznávací „pro život“ je stejně až ta část bez kamer, takže dovolenou si užijí a potom se uvidí…proto ještě dávají dotočnou po čase.

491
anja
Reagovat

475 – Misha, no asi nám nezbyde nic jiného než průběžně tady vyvolávat Báru aby nám sem nahodila info, kde ty cípaté šatečky můžeme získat :) hehe

483 gabi, Michala shrnu, ale nejřív shrnu sníh na schodech, vydrž :)) a taky se začínám docela starat kde se zatoulal Bobby, snad se mu kopýtka nezašprajcla někde v hlubokém sněhu a brzy dojde!

492
okkvp
Reagovat

No, nevíme sice, kdy se Míša zakoukala jinam a co ji k tomu vedlo, ale to co píše elasticka (489) by mohlo minimálně zčásti být. K Renatě má imo Michal nejbližší vztah ze všech.

493
anja
Reagovat

488 Prochor, průšvih je, že ten špatný mediální obraz si o sobě utvořila pavla sama právě tím blogem, protože televizní ztvárnění jí jakžtakž lichotí, tv Pavlu podává celkem hezky dá se říct

Kačka byla v tv naservírována jako fůrie :), tady se vyvrbila do přijatelna, tímpádem si myslím, že Pavla už nemá šanci nic napravit… což je skutečně smutné

494
Lishka v kurniku
Reagovat

Lantano, to je přesný – jo, trouba nebo masový vrah :o))
Já to nevím … ale já to chci zjistit… proto, Míšo, postupuješ :o))
Zdeněk se mi líbí, ale bojím se, že na Barču je to moc měkký a pohodový protiklad – zdá se mi, podle toho, jak ji vidím v TV, že je to ten typ ženské, co občas pro to, aby byla s chlapem šťastná, potřebuje doma itálii – to ale ani jeden z těch baby sitters, co s sebou vzala na dovču, nesplňuje. Pokud teda Míša fakt není ten masovej vrah :oD I když ten by itálii taky nedělal, toho tipuju spíš na tichošlápka v rukavičkách se strunkou omotanou kolem zápěstí.

495
gabisollis
Reagovat

okkvp-no v letadle byl Michal jeste normalni jen trochu cerneho humoru a na hotelu v noci uz totalni nasranek.tak se nejspis zakoukala pri ceste z letiste na hotel:-)))

496
Lishka v kurniku
Reagovat

(495) Anebo mu v letadle natvrdo řekla, jak to s ním má doopravdy, když ji tím strašením, že příjdou turbulence, už vážně namíchl. Sama říkala, že ji tohle vtipkování moc nerozesmnálo.

497
gabisollis
Reagovat

no to neni moc vtipny rikat cloveku co se boji,ale u Michala me to neprekvapuje.jeho humor nejak nechapu a defakto jsem se ani nejakeho humoru nevsimla.jen striktni prikazy co se bude dit.“az se najime jdem k mori“!tam neni ani naznak ze by to z zenskou umel.:-((

498
Lantana
Reagovat

elasticko (489) – většina chlapů (i ženských) nejsou tak špatní, jen prostě musí natrefit na někoho, s kým jim to sedne. Tohle je „šou“ plná nepřirozených akcí – tedy i reakcí.
Např. Petr také jistě nemusí být až takový „chvost“, třeba opravdu najde ženu za kterou bude muset uběhnout x metrů překážek a skočit do dálky a která ho bude podporovat, coby vyvoleného zachránce zbytku populace po očekávaném konci světa – jak bylo předpovězeno…:-))- přeháním, ale u něj bych to spíš viděla tak, že pokud ho nenapadne, že chyba může být i na „jeho přijímači“ ( tím narážím na blízkými zmiňované předchozí vztahy), tak si dost snižuje šance.

499
Prochor
Reagovat

U Michala jsem přemýšlel o důvodech jeho chování. Napadlo mně, že už na raftech měl zdravotní potíže a ta cesta do zahraničí možná znamenala další zdravotně-energetickou krizi. Michal je asi zvyklý tyhle situace řešit o samotě a když po něm někdo něco chce tak reaguje jak jsme viděli. Chyba byla že se do té realityshow pouštěl ve špatném zdravotním stavu. Tím ho nechci nijak omlouvat jen pochopit motivaci jeho chování.

500
okkvp
Reagovat

495 – jj, taky bych si tipla, že Míšino pokukování jinam začalo ne letišti při čekání na odjezd k hotelu, kdy se mohlo začít projevovat Michalovo rozladění z pozdní hodiny a v místě očekávatelných zmatků a prodlev.

501
gabisollis
Reagovat

497-ted je jeste otazka jaky byl pred tema zivotnima tragediema???pokud je takovy az ted po tom vsem a ma treba strach se zamilovat tak by si ale nemel nikoho hledat!no nevim je divnej

502
ren.
Reagovat

Teda, včerejší díl stál za to :-)

Bára: Je mi nejsympatičtější a když tu někdo dřív zmínil, že nesnese kritiku, tak myslím že je to tím, že je dlouho sama a je zvyklá organizovat se po svém.
Přála bych jí, aby si k sobě někoho našla, ať už Michala nebo Zdenka (ten se jí asi líbí víc).
Co se týká jejich modelů, šaty jí sluší a líbí se mi, že se obléká žensky. Akorát bych jí radila ubrat vzory a nějaké ty alternativní střihy trochu umírnit :-) Takové šaty typ Marilyn Monroe by jí jistě slušely víc, než ty včerejší pruhované.

Michal: ten se mi fyzicky nelíbil od začátku, ale myslela jsem, že bude „hodný medvěd“. Ale takto je to pěkný buran a mám pocit, že u něj je to spíš o tom „holky si našly kamarádku“ než že táta našel mámu.
Míša by byla blbá, kdyby ho chtěla, ze všech těch účastnic je nejpohlednější. Jindřiška je klidná a v pohodě, jen by to u ní chtělo změnu vizáže – ne ty černé linky a upravit vlasy.
Renata A. – ta na mě působí dojmem, že by Michala brala, jen aby nebyla sama. Nevím, kdo jí poradil tu blond, ani ten styl vlasů jí nesluší. Není to žádná (mladá a éterická) princezna… Přitom by stačilo relativně málo a vypadala by dobře. Hodná ženská, mladá a má hezké oči. Tak jen něco udělat s figurou a vlasama a bude to!

Petr – trochu mi připomíná Květáka, ale ten byl lepší. Petr se mi ze začátku nejvíc líbil, ale je to jen samolibý oslík. Ale proč ne, ženská co by ho obdivovala by se jistě našla a on by jí skládal básně a bylo by jim krásně :-)
Andrea je dost sebevědomá a zabezpečená na to, aby musela brát každého. Ta šla asi fakt jen z hecu… A navíc má svůj šarm.
K Pavle se nevyjadřuju, mám z ní negativní pocity.

Takže myslím, že Báře zbydou kamarádi a nebo i nějaký vztah, Petr bude za trotla protože mu Andrea dá košem a Pavla ho ještě morálně ve všem vykoupe a Michal se ukázal jako despota, takže každá ženská si dá bacha.

503
aneta
Reagovat

nedá mi to, musím to napsat, ale Bára na mě působí jako kdyby vypadla z nějaké pohádky. Hledá dokonalost, neumí odpustit vůbec nic. Je tak naoko dokanalá /pokud je to skutečnost tak tím hůř/ že z mého pohledu normální chlap pokud nechce celý žívot být pod pantoflem tak by vzal nohy na ramena. Jsem také matka, ale abych si myslela, že je každý tak nadšený z mého syna, to už mě připadá opravdu jako komedie. Já bych nechtěla mít tak zodpovědně zodpovědnou ani kamarádku, natož partnera. Je to můj pocit, prostě kdyby byla tak idelání, chlapů by i přes svoji nadváhu měla dostatek i bez reality.

504
novesly
Reagovat

484 anja

Anjo, jediný na co jsem chtěla upozornit je, že by každá z nás takovou situaci řešila…
Určitě nemůžu srovnávat Katku s Pavlou…to je přeci blbost…jediný co mají společnýho je, že učinkovali v RS. Každá je jiná…ale ted se budu opakovat…Katka by to taky řešila…ty taky, já taky…

Jinak další tvoje rozepisování skrz Katku je dneska už pase…co bylo, to bylo….ona to tady ustála…a tot vše…

505
novesly
Reagovat

488. on se prostě člověk nesmí bát sem jít …zatím jsem nepostřehla že by někdo z RS co sem přišel se tady se zlou potázal….naopak
a já se teda taky nebojím….jinak bych tu nebyla….i když se vším co tady píšete taky nesouhlasím….ale je to o tý komunikaci, jj

506
Kačka
Reagovat

Tak a teď to Novesly uťala a už se o sobě více nedozvím :-D
Škoda,zrcadlo mi již nebude nastaveno :-D
Anjo díky….a ano máš pravdu nejvíce jsi mi dala zabrat ty :-D

No ale jinak holky,vážně…. o mne to tu už není :-D

507
Ajda
Reagovat

K chování Michala – přečtěte si pozorně jeho deníky z nemocnice a Kladrub. Bolestínek, jájínek už tehdy. On musí být středem zájmu, konfliktní typ určitě už i před úrazem. Takový úraz naučí spíš pokoře, u něj ji necítím, je to sobec. On v nemocnici polámaný, ale živý, jeho žena v jiné nemocnici, umírající a přece lituje sebe a zaobírá se sebou. Podivná citová plochost.

Kačko, tys ho chtěla kontaktovat, co nějaké podrobnosti?

508
okkvp
Reagovat

Petr potřebuje, ženskou, která pochopí a dá mu jasně najevo, že jí okouzlující plážoví inženýři neberou a může být konečně sám sebou – nejistý, nesebevědomý, dobrosrdečný popleta (imho)

509
gabisollis
Reagovat

novesly ja bych to treba u chlapa o kteryho nemam zajem a nevadi mi travit cas z jeho detma,vubec neresila.a takhle to bylo prezentovano na blogu nebo ne?

510
novesly
Reagovat

509…no tak já bych to řešila…..tady už pak nejde o zájem, ale o to nebýt za pipku….prostě to měl říct narovinu a basta…
A nehádej se se mnou…jsem taky blondýna…:))

511
Lenka
Reagovat

509 gabisollis
510 novesly
Blondýnky, blondýnky… :-)
a kdepak máte svého ctitele BB ?
(jinak vás obě zdraví taky blondýna)

512
gabisollis
Reagovat

no to by mohlo spatne skoncit!:-DDDale treba Verka z minule rady to ustala dokonale a byla to hooodne podobna situace.

513
Kačka
Reagovat

(507)Ajda
podrobnosti? Hááááááá zvědavka :-D
No pravda je,že máme přes výměnu pár meilíků, dohodnutou kávu,ale kdy to je ve hvězdách :-D

514
gabisollis
Reagovat

no Leni jelikoz je to z divocakem takovy neskodny laskovani tak informace ti o nem podat nemuzu pac nic nevim!:-))ale chybi tu to je fakt!

515
jupíkc
Reagovat

No :-(((((((((((((((((((( Nechápu, proč poraněná slepice gabisollis vyzradila, že Bára nebude ani s jendím z pánů. Fakt mě to naštvalo://////////, drbno blbá!

516
gabisollis
Reagovat

ajdo tak to souhlas!!!!!jsem to cetla nekdy ze zacatku a taky me to dost udivilo ty jeho myslenkovy pochody kdyz jeho zena….

517
gabisollis
Reagovat

515 jako klidek ja Baru neznam tak co bych asi vyzrazela!!???jsem jen psala ze se k ni hodi pan v zeleny kosily!!!a kdyz uz tak titulovat spravne ja jsem potrefena husa na ne slepice:-)

518
Kačka
Reagovat

(515)jupíkc
nooooo noooooo snad to šlo i slušněji ne?

Tak je fak,že něco málo se tu stejně provalí před vysíláním dalšího dílu,ale kdybys na to takhle člověče nereagoval/a,nevšimla jsem si,že by to tu někdo nějak moc prodiskutovával.Já vím,jak to dopadne a ti co byli na srazu také,ale nikdo nic neřekl,takže proč si myslíš že by zrovna Gabisollis měla pravdu? Třeba to bude úplně jinak.

519
novesly
Reagovat

512…jj, podobná….akorát že Jenda (znalec Prahy) jí to řekl na rovinu……..v tom má Péťa (já atletick) ještě mezery

Ono vubec to bude podobný asi i s tím Zdendou…jak kupuje Báře prstýnek….

520
lola
Reagovat

U Báry si každý chlap dávat pozor na jazyk, jedno nevhodné slůvko a je zle.

521
Lenka
Reagovat

517 gabisollis
jsem nějak mimo :-)
a ty víš, že tě čtu… :-)
nikde jsem nepobrala, že bys něco práskla (taky jsem neměla pocit, že bys věděla něco víc než my tady), na srazu jsi nebyla, ti ze srazu nepráskli nic…

515 jupíkc
snad by to šlo slušněji…
a když už takhle – proč nenapíšeš, co a jak gábi práskla? konkrétně?

522
novesly
Reagovat

520 lola
kdo ví, co u ní a Pačese bylo v noci nevhodného….možná to nevhodné slůvko mělo větší rozměry…:))

523
gabisollis
Reagovat

Leni konkretne jsem praskla-ze ME se vizuelne k Bare nehodi ani jeden!!!!a to jsem napsala tak to asi bude pravda!!!odhlena RS:-))))515 -doporucovala bych upit trochu jupiku a znovu si to precist!!!

524
novesly
Reagovat

511 Lenka
no to by jsi měla vědět asi teda ty kde je VB, když jsi taky blond…protože já o něm nic nevím a gabisollis se tváří že taky neví….a nebo je tu ještě jiná blondýna…holky přiznejte se…!!!

525
novesly
Reagovat

511 Lenka
sry BB (ono to V je hned vedle B….) :))

526
Kačka
Reagovat

Nejspíše to byla reakce na č. 420,422,427
Jenže tam nejsou žádné argumenty a žádné potvrzení jakésy verze.Naopak v 427 ještě Gabisollis „doufá“ aby ze Zdeňka neudělali druhého Jeníka.

A jen tak mimochodem….od natáčení do vysílání + dotáčka,plyne podstatně dost času,aby se dva i rozešly a popř.si našly i jiné partnery atd….. což nějaký účastník minulé řady stihl hned 2x.

527
lola
Reagovat

522
třeba to u Pačese mělo větší rozměry, ale já mám z ní ten dojem už od začátku. Staví se do role, aby jí všichni obskakovali, obdivovali – viz. středověk teď mě rozesmějte. kdyby to nebyla tak pěkná baba, tak nevím kolik nápadníků by svým chováním odradila. Neříkám, že vzhled je nějak extra důležitý, ale velkou roli tam určitě hraje.

528
Lenka
Reagovat

524 novesly
:-)
já jako starší dáma jsem BB pouze nabídla náruč na ochranu, když ho střílela Ela? Lála? (děvčata promiňte mi, teď se nemůžu zorientovat) devítkou…
ale je fakt, že ho plně chápu v něžném obdivu dvou mladých pěkných blondýnek (avatarka a ty) :-)

529
Kačka
Reagovat

(522)novesly
možná nešlo jen o slůvko,třeba šlo o „nevyžádané a nechtěné“ Pačesovo chování.Ať si každý domyslí,bohužel nejsem Bára,tak dále nic konkrétního mi nepřísluší psát.

530
Lenka
Reagovat

523 gabisollis
už jsem se lekla, že mi při „průletu zlých duchů“ něco ušlo… :-)
prča je ale i to, že zrovna ty, která jsi nejdál, bys něco odsud věděla z první ruky :-)

531
okkvp
Reagovat

novesly : Názory jsou různé, já bych si zrovna jako pipina připadala, kdybych řešila. Proč bych měla řešit, že mi tohle neřekl ? Co by se změnilo, kdyby mi to byl řekl ? Měla bych lepší pocit, že mu nejsem úplně ukradená, když on mně ano a už jsem mu to i několikrát přímo řekla ? A budu mít lepší pocit, když jej nachytám na švestkách (a třeba naprosto nevinných) ? U nás doma se říká: “ na tohle jsem Nějaká kněžna“

532
Lenka
Reagovat

529 Kačka
stejně se mi líbil závěr tady někoho nahoře (nebudu hledat), že holt vše má svou třináctou komnatu … :-)
tak to nechme tak – třeba Bára někdy tady poví, třeba ne… tohle je jejich soukromí a já bych to i tak brala

533
novesly
Reagovat

529 Kačka
No přesně takový slůvko jsem měla na mysli….( ale taky jen dedukuju )…

534
Kačka
Reagovat

(532)Lenka
právě proto „budu ctít jejich soukromí“ a nechám si zbytek pro sebe :-)

535
Lenka
Reagovat

531 okkvp
tak tohle ti podepisuju… přesný!
nechce abych věděla, nechce, já to beru…
a to rodinné úsloví je moc pěkné :-)

536
Lenka
Reagovat

534 Kačka
:-))) no vidíš, mně ani teď nedošlo, že ty víš…
já už v těchto souvislostech na sraz mezitím zapomněla…
a děláš to dobře, soukro je soukro…

537
gabisollis
Reagovat

Leni,Kacko-diky za zastani:-))ja myslim ze to byla jajjina prevlecena za dzus!:-))kazdopadne omluvu od ni necekam takovej primitiv toho neni schopen!:-)

538
Lantana
Reagovat

Tedy dámy, nevím co jste u Michala na stránkách četly vy, ale já jsem to schválně „prolítla“ a namátkou jsem našla pár zmínek o milované manželce a dceři, o přesunech z rehabilitace v Kladrubech do nemocnice za manželkou, ale k tomu už nic dalšího, zato celkem jasně píše, že o detailech z rodinného života psát nechce.
Nevím co vám přišlo „bolestínské“ – chlapík myslím celkem zkusil a bolesti bude mít už pořád.

539
Lenka
Reagovat

537 gabisollis
to si nemyslím, že by to byla jájja, ta byla vcelku slušná, i třeba odpověděla – ta druhá, zpěvandule (cantabile?) plivla slinu a šla, nekomunikovala..
tohle byl jinší duch… přišel, zasmrděl, vylítnul :-))

540
Kačka
Reagovat

(538)Lantana
Holky měly pravdu,Michal tam opravdu měl toho více,přesně jak holky psaly…ale on to pak promazal.
Já osobně jsem to také četla.

541
gabisollis
Reagovat

lantana priznavam ze jsem to jen tak prolitla a to co prozil muselo byt strasny,ale pokud se tim vyrovnava tak ze bude chladnej,odtazitej,neprijemnej tak si uskodi jen sam sobe.a bohuzel Sandre.

542
gabisollis
Reagovat

anjo ty musis mit ty schody az do nebe.:-))))

543
Kačka
Reagovat

(541)gabisollis
s tím můžu souhlasit to je „bohužel“ i můj názor

544
Lenka
Reagovat

538 Lantana
já to nečetla celý, jen tu a tam něco o jeho osudu – a pořád si myslím, jestli ta RS na něho není prostě brzo… sám má následky toho úrazu, navíc ta hrůza s manželkou, je to všechno nějak brzo, aby „mohl být vesel a fit“ (nezhlehčuju to!, pouze pro stručnost jsem to takhle napsala).

545
Lantana
Reagovat

Kačko (540) – aha, tak co promazal už si nepřečtu…:-), ale takhle to působí jako že píše o „jednom světě“ (pouze „já od nehody“) a ten druhý, soukromý nechce záměrně uveřejňovat.
Stejně by mě ale zajímalo, co bylo na popisu pocitů dobitého sešroubovaného člověka přehnaně „bolestínské“.

546
Ajda
Reagovat

538 – tak já si to pročetla pečlivě, pravda, už před delší dobou – stížnosti na sestřičky, opilý se vracel z vycházek, dokonce tak opilý, že zaspal na rehabilitaci a dovolili si ho budit. Další sestra si dovolila odjet na dovolenou, když je tam přece pro něj. Nelíbilo se mu, jak s ním cvičili atd. Ano občas manželku vzpomenul, se nedivím, že neventiluje vše, ale hned uváděl, jak je která sestra hezká či škaredá, vypisoval stížnosti na sestřičky na svém blogu a divil se, že ho neměly rády. Popisoval cesty na víkend domů, jak je to namáhavé jezdit ještě za manželkou, vyřizovat její záležitosti po úřadech, ta manželka tam byla jen tak bokem, jakoby se válela v hotelu a ne v nemocnici. Už si nepamatuji vše, ale dost věcí tam bylo víc než zarážejících.

Pokud to promazal, jak píše Katka, tak to už jsem znovu nečetla.

547
Lenka
Reagovat

tak jsem se koukla na diskusi na blogu P – nebudu komentovat, kdo chce, ať se podívá a sám si udělá názor na to, jak madam hodnotí účast dětí u těch věcí na jachtě… (viz odpověď na lucifera)
já snad poprvé napíšu PPN

548
Lantana
Reagovat

Lenko (544) souhlasím, možná že takováto RS byla pro něj s jeho náturou vůbec „mimo“ (+ to co píšeš).

549
gabisollis
Reagovat

Leni koukam ze jsme tam byly ve stejnou dobu.taky jsem ted zasla pro zrni a nou koment!

550
Lenka
Reagovat

549 gabisollis
no, my dvě to komentovat nemusíme, tipla bych, že jsme na tom názorově stejně… :-)
radši přešaltuju na BB – už se těším na jeho super glosy na téma díl ze včerejška :-))))

551
Lenka
Reagovat

Gábi – a ještě mě potěšila novesly :-)
jak s noblesou vzala kozu v zoo… :-)))

552
gabisollis
Reagovat

vzdyt se na ni sama pasovala!:-)))

553
Lenka
Reagovat

je to holka chytrá – to potěší :-))

554
Kája
Reagovat

406 – Mikeši,
na HSMT se dívám pro zábavu, diskuzi příležitostně pročítám, když se mi nechce nic jiného dělat. Celou druhou řadu jsem pouze četla, až paní P. mě donutila napsat. „Krafat“ o něčí nadváze či účesu mi připadá zbytečné, nezajímá mě to, ale Pavlino počínání v Tv a mimo ni mě přímo drásá. Každý, kdo tu přispívá, reaguje dle svým zkušeností v reálném životě. Já učím, a několikrát do týdne i po večerech doučuju. Jsou to děti, které sotva „prolezou“, často je i jejich soc. zázemí „zvláštní“. Nikdy by mě ale nenapadlo před dětmi o jejich rodičích cokoliv negativního utrousit. Často se musím i do jazyka kousnout, páč se přede mnou ještě někteří (hlavně otcové) předvádí tak, že je to trapné samotným dětem. Jsem tam pro ně a jsem ráda, že jim můžu nabídnout i jiný pohled na svět, jiné názory atd. Nic víc mi ale nepřísluší. Proto mě tak popuzuje Pavla. Na blogu pomlouvá jejich tátu, prezentuje je doslova jako chudinky, debatuje s Andreou o Petrovi zatímco dívky sedí za stolem a poslouchají. Navíc ještě utrousí, že „holky ho takhle neznaj“. Jasně, je třeba jim to vysvětlit. Petr není ideální, ale nevadí mi, že se hájil před děvčaty, když před nimi byl i „pošpiněn“. Celá situace byla zoufalá… Samozřejmě mě dráždí i rozpory v jejím blogu. Co kapitola, to nové vysvětlení. Nemusí to být špatná ženská, ale samota s ní pořádně cvičí. Zašla už hodně daleko….
U Michala mám taky pocit, že nám tu něco chybí. Ale zase na druhu stranu: Jet na dovolenou s někým, kdo zaleze v devět spát? Taky by mě to štvalo, zvlášť, když bychom s sebou měli děti a večery by mohly být vzácnými chvílemi k poznávání. A neustálé focení leze taky na nervy… Tak nevím. Michal byl třeba popuzen, že Míša loví už v jiném rybníce, a dával jí to (i Jindřišce) patřičně sežrat. I kdyby byl“v právu“, jeho chování mi přijde nechutné. Já třeba nemám tátu, vůbec nejsem zvyklá, že na mě nějaký muž takhle mluví, natož řve. Bála bych se ho :-(

555
Honza
Reagovat

393 Mikesh
Šárka je hodná holka, ne hysterka. Šlo jí o to, aby byl Péťa šťastnej a pak by byla i ona. Prostě pravej opak zákeřný Pavly.

556
Lenka
Reagovat

554 Kája
tvůj příspěvek není určen mně – ale jestli se mohu zeptat na názor evidentně zkušeného pedagoga:
paní P píše na blogu – kromě hstm – o určité pomoci dětem, které mají problémy a kde jim nemůžou pomoci jejich rodiče, etc. …
mýlim se, když si myslím, že „laická tetka“ by se do tohoto moc montovat neměla?

557
Lenka
Reagovat

555 Honza
nevychovaně píšu na příspěvek, který nebyl určen mně…
ale protože si myslím, že Šárka jako jedna z mála tam prostě dělala to, kvůli čemu tam šla (měla zájem o tatínka Petra), jen napíšu, že souhlasím…
a jestli mohu dodat – bylo mi jí v tom včerejším dílu nesmírně líto :-(

558
gabisollis
Reagovat

musim se vsim souhlasit.Kajo-hezky prispevek.anji se uz nedockam tak nic no.:-)se tu mejte a kdyz vyjukne BB z lesika tak ho pozdravujte!:-)))

559
Honza
Reagovat

404 Mikesh
Návštěva u Pavly, Petr spí na zemi. Proč by měl o Pavlu jakkoliv usilovat? Nechápu, nerozumím.

560
Lenka
Reagovat

558 gabisollis
ahojky:-))

561
Mikesh
Reagovat

433 – Kači, a proč ty holky neposlal pryč štáb? Ten to měl přece všechno pod palcem a tu scénu si přece výslovně vyžádal? Takže výtku bys měla směřovat na něj.

562
Misha
Reagovat

556 – Samozřejmě, že neměla … nehledě na to, že co se týče děvčat, není tato paní v žádném případě z obliga … naopak, velmi často přilévala olej do ohně a situaci vědomě zhoršovala … a zhoršuje v podstatě dodnes.

563
Mikesh
Reagovat

559 – já snad někde zmínil, že by měl Petr o Pavlu usilovat?

564
Mikesh
Reagovat

440 – Kačko, pokud jsi skutečně cikánka, pak docela pěkná cikánka, hihihi. Ale myslím, že jsem Ti vyčetl něco úplně jinýho, než nevděk, o cikánce nemluvě. To mě fakt ani ve snu nenapadlo.

565
Lenka
Reagovat

562 Míša
Víš, já nemyslela RS, ale někde psala, jak pomáhá dětem v obtížných situacích… nic proti tomu, to je chvályhodné… ale mám husí kůži z toho, že by se mi dítě (třeba v problému) kontaktovalo s takovou paní, která si „hraje“ na psychologa, tahá do toho bibli (nic proti věřícím!), prostě taková „samoučka“ a přitom jde kolikrát o moc vážné věci… Nechci se jí nijak dotknout, ale z toho jejího projevu na mě prostě dýchne „sekta“, včetně určitého oblbování, vymývání mozků, atd. (neumím to jinak popsat).

566
Honza
Reagovat

419 Kačka
Jarda nebyl trapnej. Trapný bylo to jakoby těžký rozhodování Báry v tom, v čem měla dávno jasno. Nejsi ta, co se rozloučila s Honzou ze druhé řady, tím milým slovem hovado. Tahle scéna trapná byla a to tak, že hodně.

567
Ela
Reagovat

563: Mikeši, ráno jsi mě potěšil, děkuji;-)

Z Petra mám dojem, že je hodně ovlivněn majetkovými poměry maminek. Andrea mu jasně naznačila, že do „domečku“ by se za ním neodstěhovala, že by se on už viděl v jejím domě?

568
Kačka
Reagovat

(561)Mikesh
Štáb?
Ten jen točí a točí,navozuje místa,čas a situace,aby měl co točit,to jak a kdo a kdy a kde se s tím kdo popere,na to se ohledy neberou.

Třeba u mne(sice to není zase až tak příklad vhodný) a můj úraz nohy.
První co bylo v záběru,bylo,když jsem štábu oznamovala,že mám nohu zaklíněnou a dost to bolí a nemůžu ani tam ani zpátky,tak stál kameraman a zvukař nehnutě a točili a točili a točili,ani to s ními nehlo.Čekali jak se s tím poperu a chtěli mne donutit požádat o pomoc Květoně,který byl odemne už dost daleko a tak jsem tedy musela vyčkat než si mne Květoň všimne a po mém asi 6tém zavolání zareaguje a přijde mi na pomoc.V tu chvíli jsem proklínala bolestí všechny kolem sebe.
Takže z toho plyne,že všechno dění ohledně rozhovoru P+A měly v „režii“ právě ony dvě….štáb jen točil a točil a točil.

569
Honza
Reagovat

438 lola
To je jakobych to psal já. Přesně tak, souhlas.

570
Misha
Reagovat

565 – No to je právě to, netvrdím, že všici samozvaní psychologové jsou špatní … ale často jejich „pomoc“ spočívá spíše v tom, že postiženému vnutí svůj názor a svá řešení jako jediná správná, takže v manipulaci … PPN (od včerejška se už neostýchám používat) nám předkládá mnoho názorných ukázek :o)

571
Honza
Reagovat

440 Kačka
Když už tak končila, ale, že ti leží hodně dlouho v žaludku.

572
Honza
Reagovat

440 Kačka
Aha blbě skončila.

573
Kája
Reagovat

556 Děkuji za polichocení :-) Nejsem ale zas tak zkušená harcovnice :-D Na tohle téma jsme s kolegy i spolužáky z pdf prodiskutovali desítky hodin. Vždycky jsme se víceméně shodli, že ty dané děti bydlí s rodiči, ne s námi. A doma – u rodičů – by měly být nekriticky přijímány, mít zázemí, pociťovat jistotu a lásku. Když jsme svědky,že něco nefunguje dle našich představ, je dobré jim ukázat, že jiní lidé si počínají ve stejných situacích jinak, myslí si o určitých věcech něco jiného… Nevím, jestli je to 100% správné. Já se snažím být dětem „alternativou“ v životních postojích, názorech… Prostě si myslím, že mi nepřísluší zpochybňovat a hanit jejich zázemí. Sázím na to, že si samy vyberou – najdou svoji cestu. A bude fajn, když to (v jistých případech) nebude kopie hnízda, ze kterého vylétly, ale že ji dle svého rozumu přizpůsobí i jiným vzorům, které vstřebávali.
Petrovy holky jsou intelligentní, nepotřebují takhle očkovat. V tomto případě se to dá vzhledem k jejich věku skutečně nazvat manipulací. Pí P. jim totiž hraje „do not“, páč puberta i adolescence je charakteristická kritičností až hyperkritičností k okolí, rodičům nevyjímaje (jsou nejblíž).

574
Honza
Reagovat

441 gabisollis
To nebyla vyrážka, ale reakce na holení. To znám a buď ráda, že ty ne.

575
Anonymní
Reagovat

478: Ano chodí, já něco podobného mám, až na ten pořádek, u toho mého, úklid je téměř neznámý pojem a tak musí vidět tento díl, aby se poučil a byl naprosto dokonalý…:-)

576
Lenka
Reagovat

573 Kája
děkuji za odpověď:-)
blahopřeji žákům… v tom tvém postoji je hodně zdravého rozumu spojeného se zlatým srdíčkem

577
Mikesh
Reagovat

478 liško, totálně uklizený byt jsem měl coby svobodný za samozřejmost, i u mě se dalo jíst z podlahy. Bordel po slečnách mě ponechával v naprostém klidu, stejně jako pořádek, který mi tam zavedla po svém příchodu novomanželka. Tohle snad chlapi neřeší, domácnost je přece jen království ženy.

578
Kačka
Reagovat

(572)Honza
no sice už jsem tu psala,že tu nehodlám dělat státní zkoušky z gramatiky,ale děkuji za upozornění…měla jsem za to,že „zkončit je od zakončit“.
Nevadí.

579
Honza
Reagovat

478 Lishka v kurniku
Já to vidím obráceně. Po tom všem, co pro ni Michal připravil, dost unavená reakce. A z toho, že je pedant bych ho moc nepodezříval.

580
Lenka
Reagovat

570 Míša
jsem ráda, že tenhle pocit nemám sama… až mě mrazí… manipulace je hnus (a zkombinovaná se zapšklou laickou rádoby tetkou „psycholožkou“ je to … ani nemám výraz) – ale jak jde o děti, já vždycky všechno moc prožívala a prožívám, tak se omlouvám za tuhle reakci :-)

581
Kája
Reagovat

556 PS: Něco podobného jsem napsala Pavle na její blog… Nic „sprostého ani přehnaně kritického“, jen jiný názor. Nebyl uveřejněn…

582
Lenka
Reagovat

581 Kája
:-)
tak to je vcelku pochopitelné (tam…:-)

583
Lishka v kurniku
Reagovat

575 – hele, teď opravdu nejsem ani trošku ironická, vážně tě to takhle baví? Mně totiž ten Michal připadá tak neskutečně podpapučoidní, že pro mě jako chlap absolutně tou svou totální oddaností ztrácí jakýkoliv sexappeal. Třeba se mi líbí, jak se hezky chová k tomu malému a asi opravdu touží po tom mít děti a dovedl by to ocenit, takže to možná bude hodný člověk. Ale žít s ním, to bych prostě nemohla. To není chlap, to je rohožka.

584
Honza
Reagovat

487 sarlota
Petr s Andreou, Michal s Míšou a Bára se Zdeňkem. Všichni tři prostě přestřelili nad své možnosti

585
Kačka
Reagovat

Tak mažu do rachoty.
Pěkný víkend všem :-))

586
Mikesh
Reagovat

487 – sarlota: vidím to naprosto stejně, a jen tiše žasnu, o čem se tu vlastně vedou řeči. Tak propírání Pavly, budiž, ale proč jenom jí? Mimoň Petr je v pohodě? A dokonalá Andrea je skutečně dokonalá?

587
Honza
Reagovat

498 Lantana
Mně je Petr díl od dílu stále víc sympatickej. Jak sám řekl, je moc empatický a snaží se být s každou zadobře, což nejde. A Andree podlejzá až moc a ta ho za odměnu nebere.

588
Honza
Reagovat

527 lola
Jarda ji mohl říct, ať si nehraje na princeznu. Báře stačí opravdu málo.

589
anja
Reagovat

soukromě pro gabisollis :)

schody do nebe? u mne? e-e

„Viděl jsem nebe, bylo tam zima
jen modrá s bílou, zapnutý klima
viděl jsem nebe a dost mě štvalo
že bych měl zůstat snad natrvalo
Tomuhle nebi chybí to hlavní
koho maj zlákat andělé bezpohlavní
tomuhle nebi vyhnout se musím
jak já to vidím, tak konkurenci zkusím“

k nebi mám velmi stejný vztah jako můj miláček Aleš Brichta :) u konkurence duní metal, víš :), a je tam teplo :)

590
anja
Reagovat

Michal

o něm jsem tady toho už nažvýkala dost a stále trvám na svém, Lisha v kurníku ho pěkně vystihla tou panenkou Chuckie – ta podoba, to nemá chybu :))

jen se dále utvrzuju v tom, že v takovém zdravotním stavu jako je Michal není dobré chodit do fyzicky náročného projektu čímž reality show nepochybně je.

U Michala jsme zaznamela ale velmi komický moment – jak ráno u snídaně maminkám a dětem s vážnou tváří sdělil, že „dneska půjdeme k moři“

ach ano, na kole pojedem „dopředu“, u moře „půjdeme k moři“ :))

a tak nějak mě mimochodem napadlo, že bych s tím panákem mohla na tu dovču klidně jet, on by šel ve 21.00 spát na pokoj, já bych ve 21.00 razila do víru letoviska :) nádherně bychom se míjeli, tímpádem by nám stačila i jedna postel :DDD

Míša Michala zřejmě dožrala, protože když ji Michal nechal ležet ladem, našel si ji jiný nápadník, ano, Míša je typ hezké milé holky, která nikde dlouho nezůstane sama bez chlapa – naprosto souhlasím jak o Míše psal pochor někde výše, moc jí to tam slušelo

jen doufám, že Míša s Jindrou ty Michalovy problémky řešily jen krátce na kameru když bylo třeba a že se tím více nezabývaly a užívaly si ten pobyt na max

ještě mi zůstalo záhadou, jakto, že si Jindra mohla na dovču vzít svoje děcka…. a taky mi asi nějak uniklo, že se v tomto díle neřešil ten údajný předčasný odjezd, který nám avizovali v článku

591
Honza
Reagovat

563 Mikesh
Pavla ho do kouta nedostala, jen se dozvěděla, že ji nechce. Při její inteligenci už na to mohla přijít dávno. Že Petr navštívil Šárku mohlo zajímat Andreu a ta to věděla. Pavle do toho opravdu nic nebylo.

592
Lantana
Reagovat

Honzo (578) – Souhlasím s tím, že chce být s každou „za dobře“, ale empatie jsem si mnoho nevšimnula…. Myslím, že se možná tak moc snaží vyhnout konfliktům, že je nakonec vytvoří. Mám ho za člověka, který má o sobě velké mínění, udržuje se v kondici, jistě umí vzít za práci, ale s inteligencí a zejména s taktem je na tom mizerně.

593
Honza
Reagovat

583 Lishka v kurniku
Bohužel je to tak. Michal by měl mít sebevědomí, má na co.

594
anja
Reagovat

554 Kája, až z toho mrazí jak píšeš o tej Pavle, ale nic víc na to nemůžu říct, že ano, naprostý souhlas, dobře, že to tady visí

595
Honza
Reagovat

586 Mikesh
Ale jenom Pavla dodává další materiál ve formě svého blogu.

596
Anonymní
Reagovat

583: Jo baví, nemusím ho hledat po hospodách, vím, že jde rovnou z práce domu a pokud jsem unavená, tak mně nechá odpočívat a ještě mi namasíruje nožičky. To myslím vážně! Není to fór.

597
Mikesh
Reagovat

554 – Káji, už jsem Ti přece napsal, že s Tvými náhledy nemám nejmenší problém. Tvé výtky vůči Pavle beru, máš to ujasněné. Výtky ostatních – to je často hrabání se v žumpě. Jako jasně, podklad mají reálný, ale jinak je to – třída si našla Knüppelknabe (teď si nevzpomenu na český ekvivalent).
Jinak, nechci se zastávat Michala, navíc jsem úplně jiný, ale z čistě mužského pohledu Ti mohu říci, že v případě, že by mi holka na dovolené vzala kramle s jiným, tak se chovám úplně stejně. V tu chvíli zanevřu na všechny ženské.

598
anja
Reagovat

ad Michal u Báry

jako muž se mi moc líbí, je to takový prototyp na pohled milého mončičáka, trochu mi přijde zabržděný v mluvení na kameru, sice si dává hodně záležet, ale občas se jakože zaškobrtne a slova z něj vypadnou pospřeházená, že mu má problém porozumět co vlastně řekl :)

kvůli bářině návštěvě pravděpodobně vymalovat celý byteček a utratil celé úspory na dozařízení, aby se barunka cítila jako královna – mně to od něj vyznívá sympaticky, nehledala bych v tom nic jiného než jen to, že se chce ženě svých snů líbit

599
Honza
Reagovat

592 Lantana
Ale on musí mít sebevědomí jinak dopadne jako Michal od Báry. Péťa konflikty neřeší, doufá, že vyšumí. A ono ne.

600
Anonymní
Reagovat

597: Pokud v někom není ani špetka slušného vychování a je cholerik, tak ano. Ale myslím si, že kdyby nebyl primitiv, tak se to dá vzládnout i slušně. Vím, že to jde a ne pomalu rozbít hubu každýmu koho potkám…bože můj!

601
Kája
Reagovat

590 Anjo, taky myslím, že kus Michalova chování je zapříčiněno jeho zdravotním stavem. Třeba je pro něho zvládnout den hodně namáhavé, možná má nějaké bolesti…, pak tam ale neměl lézt…
586 Mikeši, což o to, já bych ráda rozumovala o Andree, ale nerozumím jí. Celé týdny jsem měla pocit, že o Petra zájem nemá a je dost nad věcí, ale včéra to tulení v té posteli, a pak jak byla strašně zklamaná…?

602
anja
Reagovat

ještě poznámka k těm dovoleným

nechápu lidi, co se jedou někam na dovolenou nasrat anebo nasrat druhé, potažmo řešit a hrotit nějaké konflikty

Michal měl nafučený ksicht jen co vešel do hotelu a dokázal to vyhrotit do situace, kdy i děti koukaly jak zjara co tam předvádí

Pavla to samé – na blogu opisuje kdejakou hovadinu – jak seděli v autě a jak blbě si Petr sedal a polemizuje nad tím jak si měl sedat…… ta tam jela už meganasraná a v kuchyni se jen dorazila, na blogu mi může vysvětlovat jak chce, to, že si dokáže „užít dovolenou“ ji nevěřím ani za mák

nesnáším takové prvoplánově nasrané lidi, naštěstí v mém okolí nikdo takový neexistuje :)

603
Kája
Reagovat

602 moje řeč, všem to tam otrávili :-(

604
Prochor
Reagovat

(586) To máš pravdu. U Petra měla určo pravdu Pavla, že kdyby byl fér, tak jí řekne že jede za Andreou a Šárkou protože mohl čekat že se jí to dotkne. A s vyloučením Šárky to byla hloupá arogance – nemusím o tebe bojovat. Ale u Andrey nevím. Sice jsem naznačil že možná už v čechách věděla, že chce jet jen na dovolenou a nechávala Petra v naději ale to je jen moje domněnka. Možná že opravdu nechávala všemu jen volný průběh do poslední chvíle, kdy Pavla donutila Petra se vyjádřit a pak mu to teprve podtrhla a sečetla. Zase jen doměnka. Proto se mi nechce Andreu odsuzovat. Snad jen to že obě propírali tátu před dcerami – to se mi nelíbilo.

605
Lantana
Reagovat

Honzo (599) – Muž má mít sebevědomí – každý by měl mít zdravé sebevědomí – ale….zdravé. A neřešení konfliktů je k čemu?
Michal od Báry ukázal, že ví čím ženskou dostat, ale jinak rozbor někde výš – nechce se mi to hledat.

606
Ajda
Reagovat

Anonymní, nešlo by vymyslet nějaký nick? Přece jen na anonymní tu moc nehrajeme :-))

Michalova únava může soviset s jeho nadváhou. Vždyť on si přes ten pupek nemůže ani pořádně sednout. I přes nějaké fyzické omezení sportovat může, minimálně v posilovně pod dohledem. Nebo stačí obyčejná chůze. Jenže on sotva dýchá, podbradek, pupek, tlusté nohy, vždyť ty klouby úplně trpí, co musí nosit.
Ještě mě zarazilo, že si jizvy nezakrývá před sluncem.

607
Ajda
Reagovat

602 – Michal když nemůže jít spát v devět hodin, tak by vraždil pohledem :-))

608
anja
Reagovat

601 Kája, Andrea je pro mne oříšek

bylo mně jí dost líto, protože vím jaké to je, když jsi na malém prostoru na lodi a nemáš kam před lidma utéct a dát se dokupy… Andrea zřejmě bude podobný typ jako Šárka, nemá ráda hádky a konflikty, snaží se jim vyhýbat, evidentně tam na té jachtě měla všech jakože plné zuby a nebylo úniku, z jedné strany se jí snažil Petr cosik vysvětlovat, z druhé strany do ní klavírovala Pavla ty svoje teorie o stupních na chlapa, no a vzhledem k tomu, že Andrea má zřejmě zafixovány s chlapama špatné zkušenosti, vzala jako „ryzí a jedinou správnou pravdu“ ty hemzy od Pavly

609
Lantana
Reagovat

No, sice dovolená, ale pořád se štábem – nikdo si nemůže moc jít „po svém“ – na lodi nejlepší prostředí pro „ponorku“, u Jendy z Hanušovic alespoň Věrka vzala holky jinam – na lodi můžou s Pavlou sice na příď a na záď, ale to není úplně ono, že?…
Michal tam dle mého naštvaný nejel, ale buďto mu stačí málo, nebo souvislost se zdravotním stavem, nebo „špatné zprávy o Míše“ – nebo libovolné kombinace…

610
Pavla
Reagovat

Teda řeknu vám že ta Pavla se teda vylepšila, vypadá o 10 let ne mladší ale STARŠÍ. Jinak ty její hemzy na jachtě, divím se Petrovi že ji tam tahal, akorát zase dělala rozbroje. Mě jako divákovi znechutila celý pořad. A k holkám od Michala Dvořáčka, souhlas, únava je prevít, taky bych asi nebyla po takové cestě zrovna dvakrát příjemná, ale hlavně o nic nepřišel. Míša mi přijde sama rozmazlená jako ta její dcera a vzhledově se mi ani trošku nelíbí a Jindřiška se najednou otrkala a ukazuje se jaká doopravdy je, Michale uteč dokud můžeš !

611
anja
Reagovat

ad Petr neřekl Pavle, že jel za Andreou a Šárkou :)

imho udělal Petr zásadní chybu v tom, že vůbec někam jel, když to měl striktně zakázáno – nenavštěvovat se mezi natáčením

úplně stejnou chybu udělala pavla, když jela za terkou do Liberce a dala si tam schůzku s Petrovýma dcerama

a když už teda Petr někam jel, nevidím důvod proč by o tom měl něco hlásit Pavle – jsou manželé? snoubenci? šéfová a zaměstananec? Petr a Pavla nemají – neměli vůči sobě pražádné závazky, tak proč by petr měl být pavle povinen hlásit jí nějakou cestu do Kadaně, fakt nechápu

612
Lantana
Reagovat

anjo (608) – neřekla bych, že jí Pavla nějak vadila. Byla nakonec jediná s kým to mohla probrat. Andrea je očividně někde „jinde“ než Petr a nemám už vůbec pocit, že by řídila podle toho, co jí někdo řekne a ne podle svého rozumu.

613
Pavla
Reagovat

„Jako počkej, on byl v sobotu u tebe?“ ptá se Pavla Andrey. „Jo byl, ale počkej, před tím byl ještě u Šárky,“ dodá Andrea a Pavla se nestačí divit. „Docela mě to překvapilo, protože když se rozjel za nimi dvěmi, tak proč mě vynechal, když já jsem se mu zrovna starala o děti….. komedie stará, sama se těm holkám vnucuje, přes ně uhání tatínka, divím se že jí to ještě někdo žere

614
okkvp
Reagovat

Též jsem po včerejšku začala o svém předchozím odhadu Andrei znovu uvažovat. Možná je tak dobrá herečka, možná ji k pro mně překvapivým emocím pomohla jachetní ponorka a opar, ale možná jsem ji dřív opravdu neodhadla správně a zdaleka tolik nad věcí ohledně vztahu k Petrovi nebyla. … ta mi včera pěkně zamotala šišku ;-)

615
Ajda
Reagovat

Michal – copak nikdo za všech 12. dílů nevidíte, že on se tam NIKDY o žádnou z maminek blíže nezajímal? Že se choval jak vedoucí nebo otec? Příkazy, žádná debata, nic. Jak se choval na raftu? Jak se zachoval k Šárce? O Míše řekl, že se mu líbí, ale nic, žádný kontakt nebyl vidět, krom příkazu uvařit oběd. Večer se opil, bylo mu blbě a přes to nechal Jindru žehlit prádlo, i když jí taky nebylo nejlíp. U Jindry pak byl spokojený, že mohl sedět v houpačce a nic nedělat. Pokud je zábava podle jeho chuti, tak se zajímá, pokud ne, je otrávený. On se chce jen válet, na co potřebuje ženu? Aby ho obskakovala?

Jestli Míša někoho měla, tak ji neměl brát na dovolenou! Určitě by to štáb a všichni kolem věděli, možná proto ta výčitka ohledně Renáty. To že nedokázal pochválit ubytování souviselo také s Míšou? To je milá holka, žádný konflikt tam nikdy nevyvolávala. Celkově jakoby se všechny ty nápadnice Michala bály, žádný pořádný vzdor nepředvedly, snad jen Gao a hned letěla.

V první řadě si Gábina začala s kameramanem a normálně se dotočilo, jako se seznámila a pak řekli, že to nevyšlo.
Nevím, jestli to byla lála, ale zaznělo tu, že on se celou dobu natáčení choval jako by byl na dovolené a nikdo ho nezajímal, že i štábu lezl na nervy.
Já si myslím, že on je taková povaha, jen už se dál nedokázal krotit.

616
sarlota
Reagovat

586 Mikesh- Mikeši, já jsem přesvědčena, že Petr si držel Pavlu do konce jen kvůli dcerám, prostě z jakési vypočítavosti. Stejně tak si myslím, že kdyby jí to řekl na rovinu, že by to byla schopná zpracovat. Mohla z toho vyjít s čistým štítem, stejně jako jedna z mamin v minulé RS.
Petr chtěl od začátku Andreu, bohužel přes své ego nevidí, že je Andrea úplně jiný level. Přišlo mi, že byla docela vyvedená z míry, jak Petr přepapouškoval po Pavle, že jí chce. Možná si to chtěla celé v klidu užít a teď vlastně zůstala jen ona a dostalo se jí toliké pozornosti od Petra, o kterou podle mne vůbec nestála.

Někdo tady psal, že by to snad u někoho mělo skončit happyendem…tak tomu se mi nechce věřit.

617
okkvp
Reagovat

615 : Michala jsem dlouho sledovala jen jako vatu, ale máš asi pravdu. Já to připisovala ztuhlosti z kamer, štábu a divné situace hromadné seznamky.

618
Lantana
Reagovat

Pavle by nejspíš pomohlo, kdyby měla možnost poslat Petra do háje. Takhle se prostě nejspíš její ego pere s tím, že s její osobou a možná i trochu s jejími city (z počátku) manipuloval někdo takový (jednosušší a masírka) – jak se projevil později. V blozích si o některých věcech určitě nevymýšlí, plno věcí nakonec potvrdily i její „kolegyně“. Jen je prostě zaujatá, protože jí ten chlap svým jednáním prvnotně nejspíš ublížil a potom už jen vytáčel.
S posledních dílů nicméně nemám pocit, že by po něm „jela“, i když se o to střih a režie snažila.

619
Jane II
Reagovat

Ajda (615): Naprostý souhlas. Do diskuse jsem se ještě nezapojila, páč nestíhám, ale jak jsem ho poprvá uviděla, otřásla jsem se odporem. Mně nikdy nepřišel jako hodný medvěd, ale jako slizký a nechutný manipulátor – tyran, kterýho vůbec nezajímá, jak se ostatní cítí. Petr nemá takt, je to trochu směšná figurka, ale není zlý. Petr je trochu blázen, ale Michal je záštiplný, sebestředný sobec. Normální hovado.

620
Ivča
Reagovat

Já myslím, že Michalovo hulvátský chování na Rhodosu mělo příčinu, kterou nám Prima (záměrně?) neukázala… buď zdravotní problémy, o kterých nechtěl mluvit, nebylo mu dobře.. nebo druhá možnost, že mu Míša v letadle řekla, že na něj peče… všimněte si, že v letadle byl Michal ještě v pohodě, a další záběr už byl nasranej. Míša za ním pak vlezla na pokoj, tak řekl něco jako, že nemá důvod být nadšenej a podíval se jí přímo do očí. Takže tipuju, že Michalka o celý situaci ví daleko víc, ale aby byla dobrá, tak bude dělat nechápavou…

621
Ivča
Reagovat

… čímž se ale Mišelina naprosto nezastávám, to, že choval jako malej tlustej nemožnej fracek, je fakt.

622
okkvp
Reagovat

Lantana : Pavla měla možnost Petra poslat do háje. Podle všeho se jí poprvé dotkl(ublížil) někdy hned na začátku a i kdyby až později, tak poslání do háje nemůže žádný režisér se střihačem zabránit i kdyby tisíkrát chtěli a scénu nenatočili nebo umně sestříhali. Osobně si myslím, že taková akce by jim vůbec nevadila, spíš naopak.

623
Romana
Reagovat

Ještě k Pavle, to že je tak dlouho sama bez chlapa asi o něčem svědčí.

624
Ajda
Reagovat

620 Ivča

– to že nemá důvod být nadšený myslel z ubytování, tvrdil, že tam stejně nebudou, tak proč má být nadšený?

Jinak Michal byl nabručený často už od prvních dílů, jen na dovolené už se neovládl, můj názor.

625
Ajda
Reagovat

Ještě mě napadlo, že mohl být Michal naštvaný, že Jindra bere děti, už z Klárky od Terezy nebyl nadšený. Ale zase Míša svoji Sandru omlouvala, tak asi měly děti povolené.

626
anja
Reagovat

615 Ajdo, pod to tvoje se můžu podepsat, já takhle Michala vidím asi od 3. dílu, dyť jsem za to od někerých pěkně a hned na začátku schytala za své hyení uši, pamatuješ? DD

627
Ivča
Reagovat

Já vím, že v tu chvíli mluvil o ubytování, ale prostě můj pocit z toho, jak se přitom podíval Míše do očí, je spíš ten, že tím narážel na nějakou situaci, kterou jsme my neviděli…. neříkám, že je to lev společenských salonů, podle mě to línej ňouma, ale tahle změna chování byla tak razantní, že za tím musí být i něco jiného.

628
Ajda
Reagovat

626 – pamatuji, i Michal si tu přišel zaštěkat :-))

629
Ajda
Reagovat

Ivčo! Nemohl jít spát v devět! To je jediný důvod :-))

630
Jane II
Reagovat

Pokud byl Michal naštvaný, že bere Jindra děti, tak je ještě větší idiot, než vypadá. Od takovýho nohy na ramena, páč cizí děti zjevně nikdy nepřijme ani částečně. O ty ať se stará jejich maminka, že jo.

631
Herbalona
Reagovat

Michal se tam asi někoho ze štábu ptá… ,,proč jsem nevzal tu Renatu?,,. Tak nevím, měl nařízené koho vzít a koho ne? V letadle mi ještě přišel relativně v poho….

632
Ivča
Reagovat

629 :)))) no to je pravda, mně kdyby někdo zaplatil luxus dovolenou u moře se dvěma ženskýma (u mně tedy chlapama .))), tak bych byla taky nasraná :)) možná, kdyby věděl, že přiletí takhle pozdě, tak by snad ani nikam neletí a zůstane na Čerňáku.

633
Jane II
Reagovat

Ivča: Já ani nemyslím, že by se změnilo jeho chování. Imho je jeho chování pořád stejný, jen se zatím stačil ovládat. Ale vzpomeň si, jak mluvil se Šárkou v nemocnici. A v kritických situacích se ovládat přestává a leze najevo, jakej je.

634
Ivča
Reagovat

633: No tak to je fakt chudák…. ještě že vypadá jak Delon zamlada, jinak fakt nevím, na co by ty baby balil :))))))))

635
Jane II
Reagovat

634: To záleží na tom, koho balí. :))) Taková Renáta působí dojmem, že bere všechno. Kvůli vzhledu si asi moc nevěří. Hodná ženská to ale asi je.

636
Jane II
Reagovat

A ještě na něco je balí – na soucit. Na to spousta ženskejch letí. Jen takový vztah asi moc dlouho nevydrží, pokud ona není matka tereza.

637
Ivča
Reagovat

No jo, to jsou hodný mamči, pro který je prostě nejdůležitější, že „děti jsou spokojený“… ale měly by se taky koukat na to, jestli ony samy si dovedou představit někoho takovýho milovat. Renča fakt není typická modelka, ale věřím,že spoustě chlapů se líbí.

638
mahulena
Reagovat

ahojte,
neviete či je aj prvá seria HSTM online a ak hej, tak na akom linku sa dá pozrieť. Díky

639
veronika
Reagovat

tentokrát bude zásnub nabízet Zdeněk? to už díky rodákovi z Hanušovic nepřekvapí.))

640
Jana
Reagovat

Dívala jsem se na Michalův blog, fotky jeho rodiny, fotky z cyklozávodů, turistiky. ten člověk nemůže být až tak špatný, jak je vykreslený v této reality. Při pohledu na fotky, tvořil se svoji ženou a dcerou a přáteli šťastnou rodinu. V té době byl taky méně baculatý. Události, které ho potkali jsou asi ještě hodně čerstvý a účast v této reality byla ukvapená. Když vidíte jeho bývalou ženu, podíváte se na jejich způsob života, tak nelze očekávat, že by chtěl za partnerku zrovna Renatku. A asi brzy poznal, že nechce žádnou z těch děvčat a asi ho to už taky proto nebavilo. Už na návštěvě u Jindřišky bylo trochu poznat, že si Jindra s Andreoiu z něho dělaly za zády legraci. Zřejmě to pochopil a proto ta podrážděnost a nechuť se přizpůsobovat. jen můj názor. V podstatě je mi ho v této reality líto. Jsem zvědavá na to, až se k tomu bude moct vyjádřit.

641
Ivča
Reagovat

639 – jo, doufám,že bude Báře říkat, že „by ji tak trošku zkusil požádat o ruku“ a přitom si jazykem vybírat zbytky jídla ze zubů (to bylo strašně vidět) a mlaskat, viz. balík z Hanušovic :)))

642
martas
Reagovat

Hláška Jindřišky na dovče: tak Michal nejdříve vypadl z lodi a teď i z kolektivu…

643
veronika
Reagovat

640: kdy si z Michala utahovaly za zády? narážíš na odpověď na jeho hlášku, když šel uložit Sandru? pokud si neumí udělat ze sebe legraci, další jeho minus.)
641: nechutný, to snad nee.)

645
Lenna
Reagovat

No já nevím, ačkoliv se včera Michal choval jak hulvát, tak si myslím, že jeho nasranost byla z něčeho co nám Prima neukázala, připadalo mně to celé takové podivné viz. jeho slova při ubytování “ z čeho mám být nadšený, vždyť mi tady přece nebudeme“ atd. A taky si myslím, že mu Míša v letadle řekla, že o něj tak velký zájem nemá, tím pádem jeho chlapská ješitnost utrpěla proto se choval jak se choval. To ale nemění nic na faktu, že se choval příšerně.

646
koc
Reagovat

díky za rekap

647
okkvp
Reagovat

Ajdo – rekap opět fajn, dík :-)

648
mahulena
Reagovat

644: Ajda

díky moc, idem na to mrknuť =)

649
Kája
Reagovat

597 Mikeši, jasně, píšou to tady skoro všichni… Stejně mi to přijde jako naprosto nepřiměřené chování, a to proto, že Míša není žádná jeho holka. Viděli se párkrát, sami spolu skoro nebyli, v Ostrově jim „křenila“ Míšina máma. Takže i kdyby si našla někoho jiného, mohl se soustředit na Jindřišku. A jestli se ho dotkla něčím jiným… Mohl nad ní mávnout rukou a užít si s dcerkou dovolenou, né tam předvádět takové výjevy.

650
Lenka
Reagovat

Ajda
díky za rekap, pěkné :-)

651
Petra
Reagovat

Poprve se zapojim do debaty. Z tech lidi mi nejsympatictejsi prijde Bara, ale i ona ma mouchy jako kazdy. Uprimne musim rict, ze Jarduv napad s kufrem byl skvely, fakt mne pobavil. Dost Baru prevezl to vubec necekala a misto toho, aby se pousmala a presla to s noblesou, tak to oznacila za trapne, hloupe…Tezko se priznava, ze ji Jarda dostal…Taky by mne zajimalo co se ten vecer odehralo, Bara byla vazne nastvana rano a ten duvod tak nejak vysumel doztracena. Take neverim, ze zenska jako Bara, kterou jen tak neco nerozhazi, by se urazila kvuli takove malichernosti, tam bylo neco vic…

652
Ifa
Reagovat

Mně Michal svým zavelením „Dneska půjdeme k moři!“ připomněl Vesničku střediskovou – „Tak se budeš dívat, jak se koupu já…!” :-)

653
Bobby Brown
Reagovat

652 Ifa:

:-D Tak tohle bylo fakt trefný.

654
Rux
Reagovat

Včera jsem si šel do trafiky koupit Startky a už neměli. Ta vypočítavá Pavla si určitě uzmula poslední krabičku! Samozřejmě na blogu opět lže a snaží se to uhrát na to, že je to pro mé dobro. A přitom lze vypozorovat, jak na jednom záběru ze včerejška (v čase 28:13) má evidetně zažloutlé prsty.

655
jako sůl
Reagovat

(654) Rux – tak to je první komentář po dlouhé době, který je vtipný :-D :-D.

Ano to je naprostá „pravda“. :-D

Tohle je krásná ukázka toho, jak zde mnozí uvažují :-D Fakt jsem se zasmála…upřímně.

656
Lenka
Reagovat

653 BB
tak nezmrznul v lese, to je dobře :-)

657
Lishka v kurniku
Reagovat

Heleďte, víte, co je zajímavé? Pavla je podrazácká mrcha, co jenom lže a intrikuje. OK. Ale já jsem si pro osvěžení paměti teď před chvilkou pouštěla předposlední dílek jak Peťulka jezdil po návštěvách. A copak nám tam říká po vizitě u Pavly? Začínám k ní cítit něco víc blablabla, mezi fíkusy v té botanické blábolí o tom, že budou muset pracovat na tom, aby si k sobě našli cestu. A v následujícím dílu přiznává u hádky v kuchyňce, že mu vždycky šlo jen o Andreu, zatímco Pavla je tak akorát dobrá jako tetka k jeho dětem. Tyhle a ostatní Petrovy křivárny, lži a protimluvy se tu přehlížejí. Fakt nechápu tu jednoznačnou zášť vůči Pavle. Hele, připouštím, že občas má svá slabší místa, ale v podrazech si s Petříkem rozhodně nezadá. Tak proč tady pořád ten nesmyslný hon na čarodejnici?
Jo a Andrea – celou dobu tak nějak vystupovala, že je nad věcí a jakoby měla z Petříka víceméně blahosklonnou srandu. A teď na jachtičce se najednou začne psychicky hroutit z toho, že princova zlatá zbroj není až tak moc nablýskaná. Nepřipadá vám tahle reakce nějaká divná? Nebo že by se na její psychice podepsala mořská nemoc?

658
Andrea
Reagovat

ahoj lidi
657- no a to počkej jakou scénu vykouzlim ještě příště:)taky někdy čumim..

659
Andrea
Reagovat

a asi spoustu lidí naštvu, ale zastanu se Pavly, prostě jsme museli poslouchat a vysvětlete si to po svém:)

660
Lenka
Reagovat

658 Andrea
ahojky:-)) vítám tě

661
Lenka
Reagovat

Moc se mi líbila teď Jindřiška, je to určitě kliďas, ale tady si řekla svoje. Je to holka rozumná :-) pozdravuj ji

662
Míša
Reagovat

657 – Lishko, Petr tu je propírán už od začátku a bylo tu o něm řečeno snad vše. PPN ho též na svém blogu propírá týden co týden … vlastně na něm nezůstala nit suchá … a z velké části si za to může sám. Ale protože nepíše blog otomjaktomámechápatacosimámemyslet, tak prostě není na pořadu dne. :o)

663
Andrea
Reagovat

661- ahoj Lenko, to ona když jí dojde trpělivost,tak taky bouchne…dneska změnila image a moc jí to sekne:)

664
Míša
Reagovat

659 – Ahoj Andreo, mě by teda zajímalo, proč jste před propíráním Petra neposlaly ty holky ven? A nemrzelo tě pak, žes prolátla něco, cos možná neměla?

665
Rux
Reagovat

657 Lishka
Zrovna chcu pomluvit Andreau a ona je tu. Nedivil bych se, kdyby v tom měla prsty Pavla.:-)

Jinak přesně jak píšeš, také mě ta Andrea včera překvapila. Z částí je to asi nařízené divadélko pro diváky, z části z uvědomění si, že už má Petra na krku sama.

666
vapol
Reagovat

658 – Andreo na scénu se těším :- ) Jdete s Jindřiškou na sraz učinkujících v HSTM?

667
Andrea
Reagovat

664- tak na to jsme taky mysleli, jenže štáb to nechtěl, my jsme to asi měli trošku těžší než Kačka..nemrzelo, Petr mě tímhle hodně naštval, ono to na kamerách vůbec nevypadá, ale část pořadu jsem ho vážně chtěla..

668
Andrea
Reagovat

666- Jindřišku asi nepřemluvím a sama tam nepojedu:(

669
Andrea
Reagovat

665- klidně pomlouvej, já jsem zvyklá:)

670
Míša
Reagovat

667 – No jo, ale čím tě vlastně naštval? Předpokládám, že Šárku jel připravit na to, že nepojede a za tebou jel, protože tě chtěl vidět. Pavla s tím neměla nic společného a protože ani zájem neměla, tak jí to logicky mělo zanechat chladnou … takže jedinej, kdo z toho mohl chtít vytřískat nějaký materiál, byl štáb.
Prostě – pořád mi uniká, co udělal tak strašnýho (tedy kromě toho, že porušil smlouvu)?

671
vapol
Reagovat

668 – já taky sám nepojedu,mám Tě přemluvit? :)

672
okkvp
Reagovat

659 Andreo – zdravím a jsem ráda, že jsi zavítala. To poslouchání do jisté míry samozřejmě chápu, ale jen do jisté míry. To platí k předchozím dílům. Pokud jste smlouvu všichni čtyři porušili, tak vás v hrsti štáb měl asi podstatně víc – to taky chápu.

673
Andrea
Reagovat

669- to máš těžký, ono když v tom nejsi, tak asi spoustu věcí člověk nepochopí.Ke mě měl přijet a přijel docela pozdě, já jen tak ve srandě řeknu, Tys byl ještě u Š. na kafi ne? a on – byl.Musím napsat, že P. mi už minimálně od 4. dílu vyznal lásku, a to stylem,že mě miluje, u mě je to zásadní slovo, co se týče vztahu, jen já už tak rychlý nástupy nemám, v ničem, ale málo nakročeno jsem měla, tak mě to zase hodilo zpátky.. a proto mě naštval..

674
Andrea
Reagovat

670- tak uvidíme, bydlíš kousek:)

675
Rux
Reagovat

Ahoj Andreo,
mě by zajímalo, jestli tě nemrzí, že jsi jako jediná nedostala básničku. Portrét tu katarzi z poezie v žádném případě nevyrovná. Díky.

676
Andrea
Reagovat

671-ono to tak být prostě muselo, jinak by nebyl žádný konec, asi ani dovolená a oni to dotočit museli,takže chápu i já je:(

677
Andrea
Reagovat

ahoj Ruxi, nech se překvapit:)

678
Mikesh
Reagovat

Pro Kačku: díky za vysvětlení, jako jó, bylo dobrý. Nicméně, podle vysvětlení Pavly na Dámách se to proláklo při kuchtění (bez kamer), když tam holky nebyly. Následně se režisér rozhodl, že se to natočí (z hoďky točení zbyly ty tři minuty) a posadil jim tam k tomu ty holky. Tak, samo, Pavla si může vymýšlet, nicméně to nic nemění na tom, že to má štáb z velké části na svém triku.

657 – lištičko, to je paráda, konečně pořádné argumenty.

679
vapol
Reagovat

673 – jj kousek to je,občas jezdím kolen do Březové s auty na technickou,ale pekárny jsem si nevšiml :) Tak pokud budeš chtít,domluvíme se přes mail,můj mám na ipríma profilu

680
Míša
Reagovat

672 – Takže jsi byla naštvaná už od té soboty? Že se u Šárky zdržel?
Já tě tím nechci otravovat a jitřit city, jen v tom mám prostě trochu guláš, tak se omlouvám, že se blbě ptám.

JInak Jindřišku též pozdravuju. Doufám, že si s klukama nenechali dovolenou v Řecku zkazit :o)

681
okkvp
Reagovat

667 : Tvoje naštvání dokážu pochopit, tuším, že máš za sebou v tomhle směru blbé zkušenosti. Pavlino naštvání sice taky chápu, jen mi moc nejde k tomu jak popisovala svůj vztah k Petrovi a navíc samozřejmě srovnávám se svými životními postoji a zkušenostmi – já bych na jejím místě neřešila a do kamarádek v tvé pozici zásadně nereju a hlavy neotvírám

682
kanárek
Reagovat

Můžu se zeptat, kolik vás teda nakonec na té lodi bylo? Vás 5 účinkujících, kapitán a kolik lidí ze štábu? To asi muselo být trochu natěsno,ne?

683
Andrea
Reagovat

681 – a čtyři lidi ze štábu, no bylo to stíněný hodně:)

684
okkvp
Reagovat

Andreo – ještě chci pochválit za prima pečivo :-))

685
Andrea
Reagovat

679 – v pohodě, no ono toho bylo víc, ale jen mezi náma dvěma, tohle bylo zásadní a konečné u mě
677- Pavla má pravdu

686
Andrea
Reagovat

680- jenže to by tam pak nebyla žádná akce, ale nuda, v běžném životě mi do toho Pavla určitě nekecá:)

Reagovat

Ajda: Dik za rekap.

688
Míša
Reagovat

684 – ok, takže jsi nabyla dojmu, že to Petr hraje na víc stran už v sobotu, ale vygradovalo to na lodi, kdes to před kamerama rozsekla, jestli tomu dobře rozumím … tak teď by to chtělo ještě lidi ze štábu, aby nám vysvětlili, proč u toho musely být Petrovy dcery, zatímco samotný Petr nikoliv … takhle to totiž postrádá veškerou logiku. :o)
Každopádně dík za odpovědi a ať se ti daří jenom líp :o)

689
Lishka v kurniku
Reagovat

662 – Míšo, takže jestli tomu správně rozumím, Pavlin zásadní problém je JEN v tom, že má vlastní virtuální prostor, kde si dovolí říkat těm, kdo o to stojí, svůj názor na věc, jo? Mňóóó, Boblig z Edelstadtu by z vás teda měl fakt radost.

690
Mikesh
Reagovat

669 – Mišáčku, nechápeš? Ty, ženská? O všem pochybující, podezřívavá, všechno převracející, jinak chápající, děsně vztahovačná a nadmíru se urážející – teď mluvím o druhu ŽENY OBECNÉ, ne o Tobě konkrétně – a nechápeš? To pochopím i já, hloupý chlap. Prostě z ní udělal blbku. Nejde o to, že by jí měl podávat raport o svém pohybu, jde o to, že jí sdělil, že bude makat na baráčku a místo toho jel za jinou ženskou (ženskými). Jednoduše trapácky lhal, v tom je ten hlavní problém. Co kdyby to udělal ten Tvůj, to bys byla v poho?

691
Mikesh
Reagovat

Lištičko, schválně, jak se dnes jmenuje ten Edelstadt? Máš aspoň přibližnou představu, kde jej hledat?

692
Rux
Reagovat

676 Andrea

Petr tu básničku poslal mně, abys nezůstala ochuzena :-)
Zde je:

Když dává touhu na odiv
a zrázu padá z kolmé stěny,
už nechová se jako dřív,
co očekávat od té ženy?

Já nerozumím světu tvému,
hlavolamu bez cíle.
Chvění mému kýženému
nepropadnu. Teď už ne.

693
Andrea
Reagovat

683 – díky:)
687 – přesně tak, a proč to tak chtěli, jsme samy nepochopili, ale když to tady čtu, tak mi to dochází:) a Petr tam nebyl, jelikož byla akce jídlo a chtěli ho mít nefalšovaně překvapeného, což se povedlo.nemáš zač a díky:)
691 – tak ta je dokonce lepší:)

694
kanárek
Reagovat

691- Tady má někdo básnické střevo :-). Na Petra bys to musel zjednodušit.

695
Rux
Reagovat

693 – kanárek

Původní Petrova verze byla o psech, slepicích a holubičkách. Po vzájemné domluvě jsme ale zvolili tuto variantu.

696
okkvp
Reagovat

689 : že by PPN měla být přejmenována na ŽOPPN ?

697
Mikesh
Reagovat

Koukám, Ajdo, žes dneska měla dobrý den – nebo Tě tak navnadil ten Michal? V každém případě sis na něm parádně zgustla, což rekapu dalo obzvláštní šmrnc a šťávu. Nicméně, větu „jak mají mít zájem o takového chlapa?“ jsi doufám neopsala od Pavly, že né? Já jenom, že už se tu ti správní chlapi řeší natolik, že už jsem z toho volako zmätený.
Apropo, fotka Šárky: chudák, ta tam má pod očima takové kruhy, že by ji vzaly mezi sebe i pandy, tos tam neměla něco méně tragického?

698
Míša
Reagovat

688 – Ok, tak jinak – překvapil tě Petr v posledních dílech něčím novým … šokoval tě něčím, co bys od něj nečekala, máš dojem, že v těch necelých sedmistech příspěvcích o něm něco podstatného chybí?
Osobně mám dojem, že k jeho osobě už bylo řečeno vše a nemá čím překvapit – předvádí pořád dokola to samé … takže na jedné straně má své nesporné mouchy, o kterých už všichni víme a všechny jsme je zde už několikrát proprali, ale na druhé straně je to dobrák, který nikomu vědomě neublížil … což se právě o Pavle říct nedá.
Stačí si srovnat třeba jen to, jak v TV mluví Petr o Pavle a jak ona o něm :o).

699
okkvp
Reagovat

eh, Andrea už je asi v peří a já se chtěla ještě vlastně na něco zeptat.

700
pedro33
Reagovat

688… začínám mít pocit, že Pavlin zásadní problém je spíš v tom, že si v některém z prvních dílů dovolila kváknout cosi o bibli. Už víckrát jsem si všiml, že na některé to spolehlivě funguje jako červený hadr na býka. Ti pak dotyčnému přilepí nálepku na čelo a mají už provždycky jasno. Podobně to funguje i s nálepkou nácek. Jednou jsi náboženský fanatik, nácek nebo rasista a máš to! Na onálepkovaném se pak zásadně hledá to nejhorší, podsouvají se mu zlovolné motivace a jednání a to dobré se ignoruje. Že to není fér? To nevadí, vždyť si to přece zaslouží!

701
Rux
Reagovat

699 pedro33

Labeling jak z učebnice. A když se k tomu přidá davová psychóza, je vymalováno.

702
kanárek
Reagovat

Ano, ano, vše už dávno spí
jen kocour Mikeš bdí :-)

703
kanárek
Reagovat

Taky jsem si to myslela, ale asi je to jen zčásti.

704
Míša
Reagovat

699 – Pedro a co když je to obráceně? Co když člověk, u něhož se tak nějak předpokládal určitý duchovní rozměr, tolerance a nadhled, nějak zásadně zklamal?

700 – Rux, mám dojem, že o davové psychóze se dá spíš mluvit ve vztahu k Petrovi. Nebo že by byl opravdu tak strašný, jak ho vykresluje štáb TV Real a jistá pani? :o)

705
jako sůl
Reagovat

Mikeš,Perdo33 a Rux – koukám jako blázen, že je tu taky někdo schopen nenechat se strhnout davem v honu za překroucenou a zmanipulovanou a účelově vytvořenou postavou, které připsali jméno Pavla.

A ještě raději jsem za příspěvky Andrey, která tu s naprostým klidem nejen vysvětlila totéž, co Pavla píše, ale ještě to i potvrdila.

Teda ne že by to Pavla potřebovala. Natolik jí znám, že vím, že by nelhala a ani nemá zapotřebí překrucovat .

V tomto směru, tady jsou jiní kádři, kteří mají patent na pravdu,vytříbený postřeh a zaručeně nejtrefnější impertinence.
Sláva jim :-D

706
Rux
Reagovat

Ohledně Pavly…
Na každém šprochu pravdy trochu, určitě na těch omílaných argumentech něco bude, ale je to zde dle mého dohnáno až ad absurdum. Dostalo se to do fáze, kdy se soupeří, kdo nalezne byť jen minimální nesrovnalost v tvrzeních kamenované osoby poukazující na její nemožnost a faleš. Nimrání se v titěrných detailech, slovíčkaření, a priory odsouzení a finální hřejivý pocit ze souhlasného přitakávání spoludiskutujících. A to se sem dostanu maximálně dvakrát týdně a jen to očima proletím. Předpokládám ale, že většina textu bude obdobná.
No ale vždyť je to úplně jedno, stejně to vyhraje Sámer. :-)

707
jako sůl
Reagovat

705 Rux – ať hodí kamenem ten kdo je bez viny – nebo tak nějak ….ale tady by to lítalo :-D

Sámer jo? Ty brďo a já se těšila na překvápko a ty to tady propálíš bez studu a hany….:-(

Kolego, to od vás nebylo pěkné ;-)

708
jako sůl
Reagovat

ale vyčkejme, jen co se proberou k životu místní „bardi“

Oni nám to zase správně vyvrátí, překroutí a pak si poplácají po zádech, jak to tady pěkně uklidili od toho puchu…:-)

Jsem si všimla, že sem přestala chodit docela velká spousta dřívějších diskutérů – a to nebyli žádný bábovky.
Asi to tu má nějaký nový rozměr s mnoha novými diskutéry a asi to bylo na ně moc puchu najednou….

709
Rux
Reagovat

703 Míša

Nemyslím si, že je Petr špatný, je v něm sice královská dávka narcismu, ale zlý člověk určitě nebude. Spousta věcí kolem sebe mu jednoduše nedochází, za což vlastně ani nemůže. Štáb chce nasytit diváky hladovějící po dramatičnosti, zvratech a emocích, ať už negativních či pozitivních, líp ale fungují ty negativní:-).

710
Míša
Reagovat

705 – dtto Petr (co kdyby P. nečinila jiným to, co nechce, aby jiní činili jí), Michal, Pačes … ale pánové jsou zřejmě víc nad věcí, nebo raděj nečtou, bo vědí, že akce budí reakci a ta další reakci ….

Mimochodem, nebýt přívrženců pani P., tak se tu o ní po tomto díle až tak nepíše, Michal by jí s přehledem překonal :o) …

711
Rux
Reagovat

706 jako sůl

Překvápko bude, jisté to ještě není. Vsadil jsem ale na něj, kurs byl až neuvěřitelně výhodný. :-)

712
pedro33
Reagovat

Ona tu špínu bohatě zasévá už Ajda ve svých článcích. Na jedné straně žvaní, jak hodnotí jenom postavičky v televizi a na druhé bác ho – „Klasický nácek, už to můžu napsat natvrdo“. A taky mu to podle toho natírá. Že všechno může být i trošku jinak, než se na obrazovkce ukazuje, že nebýt scenářů a manipulací produkce by možná žádný z příběhů nedošel do finále bohorovně ignoruje. A stádo tleská

713
Mikesh
Reagovat

704 – hele, soli, neryj tady do koce, jóó. Ten je chráněnej.

714
pedro33
Reagovat

703… nerozumím otázce. Člověk, u něhož se tak nějak předpokládal určitý duchovní rozměr, tolerance a nadhled má nějaké zvláštní povinnosti navíc? Povinnost nezklamat? Všichni jsme jenom lidi a kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Mně osobně Pavla nezklamala, nevím v čem by měla. Jedná občas hloupě, ale kdo ne?

715
jako sůl
Reagovat

712 Mikesh – jé pardón, já jsem úplně zapomněla že to je tvé právo….ale nemusel by sis ho tolik přivlastňovat…..nepodělíme se? Co? Fifty- fifty…..hm? to jde ne?
Aspoň nebude Ajda muset usměrňovat jen tebe…;-)

710 Rux ….ehm…když myslíš….já bych teda raději….no ale nechme to tak…ještě bych ti dala lepší typ a na mě by zbylo málo ;-)

716
anja
Reagovat

688 Lishak, ano, přesně vystiženo – Pavly zásadní problém je to, jakým způsobem podává info o celém dění na svém blogu a stojíme o to všichni si to číst, protože nám to dokresluje tu Pavlu televizní :) někomu do sympatií, jinému do anitpatií

s tím Bobligem a čarodějnicema bych to až tak dramaticky neviděla, úderem posledního dílu se na hlavní aktéry zapomene a neštěkne po nich pes, Evička ze dvojky se tady propírala až do masa a dneska, když tady někdo hodí link na její stránky, nikomu Evka nestojí ani za písmenko, takže asi tak

717
Míša
Reagovat

713 – Člověk, který se nahlas a veřejně hlásí k určité normě, by se měl chovat v souladu s touto normou, jinak vypadá jako pokrytec, který káže vodu, ale pije víno :o)

711 – Tvůj myšlenkový veletoč, kde přirovnáváš věřící k náckům, jsem původně raději přešla mlčky, ale docela mě šoknul. Každopádně co se týče nácků, mám stejný názor, jako Ajda.
Stále nechápu ten dvojí metr – proč někdo může každou hovadinu, kterou na obrazovce spáchá, obhájit argumentem, že tomu tak chtěl štáb a u jiného stále ještě automaticky předpokládáte, že se chová jako idiot z vlastní vůle?

718
jako sůl
Reagovat

711 pedrro33 – kdyby jen stádo tleskalo. Dupe tu jak o život. A nejraděvi po svých „vyvolených“ – halt v jednotě je síla – to je Něco – síla – a že je zlá ?….ale ta síla je prostě žůůůžooo ….a tady je těch kopyt, který se k síle zla ochotně připojí.

Ačkoliv – když o tom teď tak podumám – tak jich je tu vlastně jenom pár – a ti rozhodně svou „sílu“ mají (hlavně ve svých vlastních očích), ale sledovanost a názory ostatních tahle hrstka bloudů jaksi netvoří a neovládá…tak je nechme v jejich malém, leč vydatně zahnívajícím baheništi.

719
anja
Reagovat

716 Míša, no právě, taky mě záráží, že někdo páchá na kameru hovadiny protože ho k tomu nutl štáb a je zde kritizován tímpádem neprávem, jiný páchá hovadiny protože to má v povaze a je zde kritizován právem – zajímavý jev, ten tady ještě nebyl vysvětlen:)

720
Míša
Reagovat

718 – Vzhledem k tomu, že se na to ptám už po několikáté a nikdy mi nebylo odpovězeno (a konkrétně solnička se neustále tváří, že tato otázka tu nikdy nepadla), tak zřejmě není jiná odpověď, než ta, že se jim to prostě nehodí do krámu :o)

721
jako sůl
Reagovat

Já určitě netvrdím, že Pavla je bez chyby a že dělá vše nej. Já jsem jí na to svoje řekla, ale to co se tady předvádí..:-)

Hlavně Pavla vždycky doplatí na to, že vůbec nepočítá s tím, že by někdo její jednání mohl vidět jinak. Vůbec nepočítá s tím, že prostě lidí hledají víc to hnusný, v čem se můžou rochnit.

V jejím případě platí přesně – není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Ale naštěstí vy tady nejste „všichni“ a to je pro mě velkou úlevou.

722
Míša
Reagovat

A víš, že máš pravdu, Solničko? … jsem si nevšimla, že by Pavla hledala na Petrovi to dobrý, zatím skutečně mluvila i psala jen o tom hnusném a rochní se v tom už pěkných pár týdnů … njn, zkušenost máš hnedlenc z první ruky, to se musí nechat :o)

723
anja
Reagovat

720 solnička – a jaaaj :))) Pavla „Vůbec nepočítá s tím, že prostě lidí hledají víc to hnusný“

pokud dobře sleduju Pavly blog, byla to nejdřív ona sama kdo se začal rochnit v tom hnusném, byla to ona kdo jako první začal o Petrovi psát stylem jaký to je nemožný blb – ona začala vytahovat pochybnosti o jeho vztazích z minula, ona začla zesněšňovat jeoho vztah k vínu atd… kdyby ona nenasadila takový hnusně zesměšňovací tón ve svém blogu, nedočkala by se protiůderu od některých diskutérů a diváků

pro mne byla Pavla zkraje přijatelná, ale jakmile nasadila právě ten svůj styl „rochnění se v tom hnusném“, přestala pro mne být kladnou hrdinkou

724
jako sůl
Reagovat

718, 719 – ale já nemůžu přece odpovídat na něco, co nevím. Já se tu jen pozastavuju nad tím, jak se tady navážíte do Pavly, napadáte jí tu za lži, zneužíváte urážlivě zkratku jejího jména a sprostě jí tu vlastně označujete, píšete o ní, jaká je to vlastně zrůda – protože vy naprosto přesně víte, že zneužívá děti pro nějaký postranní úmysly, osočujete jí z věcí, které ona vysvětluje jinak, napadáte jí z manipulací atd. Popisujete jí tu mnoha hanlivými a urážlivými impertinencemi – ačkoliv já jsem tedy nikde nezaznamenala jediný místo, kde by ona -kohokoliv nějak urážela nebo hanlivě nazývala natož aby byla na někoho nějak vulgární.

V jejích článcích je spousta pozitivních věcí, který ale pro vás neexistují a nestojí vám ani za zmínku – takže za co že jí tu napadáte?

Děláte jako by neměla jedinou kladnou stránku. Ó vy spravedliví.
Nikde jsem třeba nezaznamenala, že by o Petrovi psala nebo řekla třeba že je zlej nebo zákeřnej. Naopak píše, že zlej určitě není.

Psát blog má možnost každý. A jen proto, že to nikdo jiný neudělá je Pavla špatná?

Ty jo, vždyť kdyby bylo víc blogerů z RS, tak by jste si nevydělali ani na slanou vodu, protože by jste nestíhali všechno hodnotit. :-D

Pavla na blogu popisuje to, co se dotýkalo jejího života v nějakém období a popisuje to ze svého pohledu – který ale překvapivě mnohé protagonistky potvrzují….
tak trochu zvláštní – že by to i ony viděly podobně jako Pavla? No jo, ale ony o tom nenapíšou článek. Takže vlastně je Pavla ta špatná proto, že o tom píše.

Já jsem ale na jejím blogu četla, že ty články píše pro lidi, který to zajímá a čtou to rádi – takže kde je problém?

Vy tam chodíte, čtete jako o život – a přitom se vám to nelíbí a odsuzujete to? Tak kdo je tady tak nějak mimo?
Ona nikomu nebrání číst. Popisuje pouze svůj úhel pohledu a to jako účastník. Z vás tam nikdo nebyl a kritizujete prakticky všechno, co napíše.
Ty co tam byly nejen že nekritizují, ale souhlasí.

A pro Míšu – ona právě nepodsouvá nikomu – ani Petrovi – žádný zlý úmysly. Jediný, o kom se ona vyjádřila opravdu negativně – byla Šárka a co vím, tak se vůči ní ani nepřetvařovala a jasně jí svůj postoj dala najevo. Asi k tomu měla nějaký důvod.
U Petra popisuje skutečnosti. Psala jsi – že věřící člověk by se měl držet nějakých morálních zásad –
Proto nedělala nikomu to, co sama nechtěla aby jí někdo dělal. A pokud to někdo přesto udělal – tak na to otevřeně poukázala. Nikomu nelhala a když někdo zalhal jí, tak mu to řekla.Taky jako morálně vnímavej člověk – všimla sis, že by se někde Petrovi cpala do postele nebo se nějak snažila ho sexuálně povzbuzovat? Myslím, že na to tam byly jiný mamči.
Nikoho nepomlouvala – protože – a to už jsem tady kdysi psala – pomluva je záměrné lhaní za účelem poškodit nepravdivě něčí pověst. Taky se pomluva pozná tak, že je dotyčný není ochoten zopakovat osočenému do očí. Nic z toho Pavla nedělala – přesto, že vy jste jí tady z pomluv napadali.
A pochybuju, že Pavla by se takhle snížila kvůli chlapovi o kterýho opravdový zájem – a to dle mého mínění – neměla nikdy.
Takhle to prostě vidím a není to zdaleka jen proto, že Pavlu znám osobně.
Udělala koninu, že vůbec do tohoto pořadu šla. Ale na druhou stranu – vždyť vy by jste se neměli o čem tady bavit. Vlastně – Pavla je vaše hlavní hvězda :-D. No ještě že jí máte.

725
cathy
Reagovat

Super rekap.Díky:-)

726
Wally
Reagovat

723- smekám, perfektní. Ale až se probudí Lenka s Gabisolis tak zde nastne peklo.

727
okkvp
Reagovat

wow – noční kanonáda moc pěkná, hlavním protagonistům dík za tuhou obět v podobě ponocování :-D

728
Lishka v kurniku
Reagovat

Solničko, to je přesný. Je v tom všechno tak, jak to sama vidím, a to Pavlu osobně neznám.
BTW kdybych se v nějaké RS setkala s týpkem, jako je Péťa, asi mu tu jeho nabubřelou sebestřednost a přitom tupou omezenost dám sežrat podobně jako Pavla. Jak jsem psala, Pavla má taky svoje, rozhodně v mých očích nenosí na hlavě svatozář, ale to klima tady ve stylu „pověste ji vejš, ať se houpá“, to mi leze na nervy. Jsem od malička zastánce chudých psů a koček.
Kocourku, Edelstadt jsou Zlaté Hory. A když jsem použila tenhle německý výraz, bylo to kvůli Bobligovi, kterého takhle zná víc lidí než Bobliga ze Zlatých Hor. Dostanu zkoušku za jedna, pane profesore? :oDD

729
Míša
Reagovat

723 –
– „napadáte jí tu za lži“ – ano, všímavý čtenář ji přistihl při lži
– „zneužíváte urážlivě zkratku jejího jména a sprostě jí tu vlastně označujete“ – a ty víš, co ta zkratka znamená? Můžeš mi říct, kde jí kdo sprostě označil? A pokud ano (nestíhám číst vše), opravdu jí tak označujeme všichni?!?!
– „píšete o ní, jaká je to vlastně zrůda“ – kde to o ní kdo napsal?
– „naprosto přesně víte, že zneužívá děti pro nějaký postranní úmysly“ – ne, my si to jen přečetli na jejím blogu a někdo tu dokonce překopíroval doslovné znění.
– „osočujete jí z věcí, které ona vysvětluje jinak“ – nezanamenala jsem, že by jí tu někdo osočoval, většina lidí jen střízlivě zhodnotila to, co sama napsala.
– „napadáte jí z manipulací“ – Napadáme? To snad ne, ale manipulátorem je tedy ukázkovým – viz známých „30 bodů jak poznat manipulátora“ – podle toho, co jsem viděla a četla, tak víc jak polovina na ní sedí:
[i]Manipulátor:
Je egocentrický.
Přenáší zodpovědnost ze sebe na druhé.
Navozuje u oběti pocit viny.
Nesděluje jasně své požadavky, potřeby.
Odpovídá většinou neurčitě.
Mění své postoje podle situace a podle osoby, s níž právě komunikuje.
Své potřeby zakrývá logickými důvody.
Požaduje od druhých dokonalost, neměnnost názorů apod.
Zpochybňuje kvality druhých, nenápadně druhé kritizuje a soudí, hovoří o nich s despektem.
Rád komunikuje nepřímo. Přes třetí osobu, telefonicky, písemně apod.
Zasívá nesvár, podněcuje podezíravost. Rozděluje, aby mohl lépe panovat.
Často ze sebe dělá oběť, aby ho ostatní litovali.
Nedbá na žádosti druhých, přičemž tvrdí pravý opak.
Využívá morálních zásad druhých k naplnění vlastních potřeb.
Citově či jinak vydírá nebo vyhrožuje. Skrytě nebo otevřeně.
Často mění téma uprostřed hovoru.
Vyhýbá se pracovním schůzkám a poradám.
Zaměřuje se na neznalosti druhých a snaží se tak vyvolat dojem, že „má navrch“.
Lže.
Hlásá lež, aby se dozvěděl pravdu. Překrucuje a interpretuje výroky druhých.
Závidí třeba i osobám velmi blízkým.
Nesnáší kritiku. Dokáže popírat zcela zřejmá fakta.
Nedbá na práva, potřeby a přání druhých.
Často vydává pokyny a nutí druhé jednat na poslední chvíli.
Jeho slovní projev zní logicky, avšak jeho postoje, činy nebo způsob života svědčí o pravém opaku.
Dává dary, snaží se zalíbit, lichotí a nečekaně projevuje drobné úsluhy.
V jeho přítomnosti se ostatní cítí nepříjemně a nesvobodně.
Jde naprosto důsledně za svým cílem, ovšem na úkor druhých.
Přiměje oběť k jednání, které by o vlastní vůli nejspíš nedopustila.
Lidé, kteří ho znají, o něm stále hovoří, i když není přítomen.[/i]

730
pedro33
Reagovat

716… nevím, že by se Pavla nahlas a veřejně přihlásila k určité normě, ale i kdyby, tak je to především věc její a jejího svědomí. Ale opakuji, o žádném zásadním porušení normy nevím, vidím to jako 723. Pavlu osobně neznám, ale nevím, že by v pořadu nebo na blogu jednala nějak mimořádně odpudivě nebo nepřijatelně. Já si taky o leckom myslím, že je blb, a nebojím se to napsat. Ale psát o tom stovky příspěvků, rochnit se v tom, navážet se do něho, zesměšňovat ho a vrchol, vymýšlet si na něho hanlivé přezdívky, to mi připadá mimořádně hloupé a trapné. To vše pod pláštíkem anonymity proti skutečnému člověku… prostě kyberšikana

To jsi nepochopila. Nesrovnávám věřící s nácky. Srovnávám jednání těch, kteří jsou k někomu předpojatí na základě nálepky.

Nejde o dvojí metr. Já rozhodně neschvaluju co tam Michal tropil za trotloviny. Stejně jako nehájím Pavlu, pokud jde o nekonzistence mezi jejím chováním v TV a popisem na blogu. Píšu o tom, že si nemůžu automaticky a nekriticky vybírat co se mi hodí do krámu a k nálepce. Měl bych se sám sebe ptát, jestli to co vidím, je opravdová realita a jestli i je, co je asi za tím. Jaké mohou být příčiny. Bez skepse jde jen o výlev mých pocitů a popis virtuální reality. I kdybych měl jiný názor, měl bych se pokusit podívat na věc z druhé strany.
Příklad – Kačka ve druhé řadě byla vykreslena jako zapšklá a zamračená metrnice. Účastnice však shodně popisují, jak se bavily a co si užily legrace, která se ale zřejmě nehodila do scenáře. Stejně tak pochybuji, že Michal byl po celou dovolenou takový, jako nám ukázala RealTV. „Jen“ jim dal příležitost, aby si na něm mohli zgustnout a pravděpodobně se i trochu pomstít za jeho přístup.

731
Míša
Reagovat

723 – PS: „Taky jako morálně vnímavej člověk – všimla sis, že by se někde Petrovi cpala do postele nebo se nějak snažila ho sexuálně povzbuzovat?“ Otázkou je, zda se tady nedělá z nouze cnost, těžko odhadnout, jak by se chovala, kdyby byla pro Petra přitažlivá … A samozřejmě předpokládám, že byla do této polohy stylizována štábem: http://reality-show.panacek.com/wp-content/gallery/hleda-se-tata-i-mama/pavla-a-petr-gaua.jpg

„Myslím, že na to tam byly jiný mamči.“ Hm – a hned s despektem upozornit na „jiné mamči“ … a vo tom to je.

732
anja
Reagovat

729 pedro33 – „psát o tom stovky příspěvků, rochnit se v tom, navážet se do něho, zesměšňovat ho a vrchol, vymýšlet si na něho hanlivé přezdívky, to mi připadá mimořádně hloupé a trapné. “

pedro, tvoje slova jsou velmi tvrdá, zřejmě asi rozdílně chápeme zdejší diskuzi

panacek.com je server obecně o reality show včetně HSTM, jsou zde články a přesné rekapitulace k jednotlivým dílům podané vteřinu po vteřině jak se vysílaly v tv, je to jedinečné a unikátní místo na netu a tímpádem se na panacek.com sdružují lidé, kteří mají tyto pořady především RÁDI, sledují je se ZÁJMEM a RÁDI o nich pak DISKUTUJÍ – a to nejen o HSTM, ale i o dalších pořadech a nejen na českých kanálech

diskutujuící hodnotí a rozebírají výkony, vzhled, chování jednotlivých účastníků, komentují co a jak kdo řekl, udělal, neudělal, spekulují o ději, dělají si legraci z hlavních představitelů, baví se jejich výkony

nemůžu si pomoct, ale já tady za sebe žádnou nenávist a žášť a zesměšňování nevidím – za sebe naopak můžu říct, že všecky herce v HSTM mám ráda, protože mi pro pár týdnů poskytnou dobrou zábavu

no a pochopitelně když se reality show povedla, objeví se pod ní stovky- tisíce příspěvků, pokud to je reality show, která nikoho až tak nebere anebo je vlažná, že lidi nemají důvod o tom dál diskutovat, pod článkem najdeš příspěvků jen pár anebo žádný

733
jenkaa
Reagovat

Je fajn, kdyz sem projde i nekdo,kdo si Pavli zastane, kdo slepe odmita videt rozdily mezi tim, co se deje v TV a popisuje Pavla na svem blogu….budiz.
Ale prijit a postavit jeji obranu na lzich, ze zdejsi ji maj jako mrchu, hyenu atd…………………….to snad neni potrebne…….lidi se bavi touto RS a PAvla jim dala moznost konfrontace diky jejimu blogu.
Takze obrana v pohode,ale takoveto prekrucovani a lhani:-))))
Mimochodem, to, ze se Pavla navazi do PEtra a to je smysl jejiho popisu HSMT ……………..to uz jsem si zvykla a dle meho ji proste nebyl lhostejny. Ale jak sproste se vyjadrovala o Sarce, jak tajuplne oznamovala a davkovala ctenarum tajemstvi
z ktereho vylezlo proste, ze je Sarka tupa……….to se nedela. Nic ji neudelala a kdyz uz mela potrebu ji hanit…mohla napsat cokoliv jineho. Tady ji i kdyz se tady hodne o ni prodiskutuje, nikdo nepise, jak je slizka, odporna, plytka nebo blba.

734
okkvp
Reagovat

pro solničku : zlobíš se, že je Pavla komentována s negativními přívlastky a hájíš ji tím, že ona přece také nikomu nedělá co sama nechce. Mám na to trochu jiný pohled. Pavle vadí negativní komentáře, je zklamaná a rozrušená z toho, že někdo chápe její vysvětlování pohnutek jinak než ona. To je pochopitelné, kritika a odsudky se neposlouchají a nečtou dobře nikomu. Hájí se tím, že ona se snaží naivně vidět na lidech především jen to dobré a snaží se druhé chápat a neubližovat. Ale pak k Petrovu jménu sepíše takovou řadu negativních přívlastků, vlastností a podrobný výpis všech jeho prohřešků, že jeden až valí oči. Já rozhodně netvrdím, že Petr je vzorem cností a mužství. Já o něm jako o „zábavné figurce“ měla povědomí už před tím, než klapla první natáčecí klapka. Jen mi v tom Pavlině popisování chybí náznak pochopení a snaha o hledání nějakého kladného bodu a jeho zapsání bez negativního přídechu, které bych právě u ní podle toho jak se mi v prvních dílech RS a na blogu jevila očekávala. Věty, které píše, chápu alespoň já v kontextu celého článku a celé postupně sepisované kapitoly blogu. A pak i u ne přímo odsudku, cítím pachuť a výsměch. Ona, ty, i někteří další její obhájci to zřejmě analogicky cítíte zase v netleskacích ohlasech, které na Pavlu jsou.
Jinak doporučuji trochu nadhledu – spousty zde napsaného je míněno v humorné nadsázce, o kategorické odsudky míněné zle nejde. Spousty zde i jinde napsaných slov je možné využít i k nějaké sebereflexi. I Pavle by imho prospěla, dokonalým nejsme nikdy nikdo.

735
anja
Reagovat

723, solničko, píšeš: „Jediný, o kom se ona vyjádřila opravdu negativně – byla Šárka a co vím, tak se vůči ní ani nepřetvařovala a jasně jí svůj postoj dala najevo. Asi k tomu měla nějaký důvod.“ ano, pavla na blogu píše o Šárce negativně, dokonce píše negativní věci jak se Šárka chovala někde v nejaké tramvaji – a mně třeba Šárčino chování po celou dobu RS nepřišlo nijak špatné, abych ji musela za něco nějak extra odsoudit

tady se právě stýkají dva různé názory – Pavla píše o někom špatně, vypichuje jeho špatné chování, jiný píše špatně o pavle a vypichuje špatné chování Pavly – takže jakože o Šárce se špatně psát může a o Pavle se špatně psát nesmí? :DD

a imho je úplně jedno, jestli Pavla Šárku zná naživo nebo z Tramvaje nebo jen v tv, spíš si myslím, že psát špatně o člověku, kterého znám „naživo“ je daleko horší než psát špatně o člověku, kterého mám jen jako herce v televizi – postavu v seriálu

736
mik
Reagovat

Nemohl bych o něco poprosit? Tohle tu asi málokdo bude schopen a ochoten číst, spousta dlouhých příspěvků víceméně stále na jedno téma, bez posunu v názorech diskutujících. Nešlo by třeba aspoň do dalšího dílu téma PPN opustit? A zdržet se i dalšího opakování téhož, o Michalovi a Petrovi? Jsou to pak často jen opakované výlevy ve stylu, který je zde právě kritizován. Neměl by někdo něco užitečného a nového k diskutování?

737
anja
Reagovat

734 eee v žádné tramvaji, ale v autobuse, sorry :) po ránu mám taky dlouhé vedení :DD

738
anja
Reagovat

735 mik, ledaže by Ajda ukončila diskuzi :)

mik, já se snažila začít diskutovat na téma Bářiných úžasných cípatých šatů, kde je koupila, bo je chcu :) komu se líbí, bo mně moc :) no a nějak se to tady neujalo …

739
okkvp
Reagovat

mik : To že zrovna tuhle pasáž část čtoucích přeskočí nebo jen prolétne je docela škoda. Pak to právě vede k tomu neustálému opakování téhož.

740
Lishka v kurniku
Reagovat

735 – souhlas. Jenomže vo čom :oD , když ještě další díl není na světě. Což takhle otevřít spekulace o tom, co provede Andrea na jachtě příště? Mám dojem, že někdy v hluboké noci slibovala jakýsi veletoč. Že by v rámci vzpory na lodi Bounty vysadily Peťulku fakt na pustý ostrov a hromadně (ve dvou) znásilnily fešného kapitána? Za přihlížení Petrových dcerek, samozřejmě, bo divák a rejža si žádají maso.

741
mik
Reagovat

Tak třeba Pavla – naloženo už tu dostala dost, obhajoba také zazněla, nechal bych teď už jen na případných čtenářích, ať si vynesou pro sebe svůj soud. Na její pohled se taky můžou podívat, čili informací je dost. Spíš se v tomto už většina bude ztrácet.

742
anja
Reagovat

739 Lishka, mně právě nepřijde nijak zábavné či vtipné cokoliv spekulovat o ději „Za přihlížení Petrových dcerek“ – Petrovy dcery bych, za sebe, v ději nějak co nejvíc upozadila a do děje je moc nemíchala

743
mik
Reagovat

739 Liška: To je zajímavý scénář:-) Novodobý kapitán Nemo, který chtěl jachtu přebudovat na ponorku, byl vysazen na Tajuplném ostrovu. A scéna z vířivky se bude opakovat, jen tentokrát v podání Andrey, Pavly a kapitána Korkorána. A vířit nebude vířivka, ale rozbouřené moře. Koho se podaří z toho moře vylovit, natočí pak ještě i svůj medailónek:-)

744
Lishka v kurniku
Reagovat

mik – príma, máš představivost, zkusím se nad tím po obědě zamyslet a rozvést to dál
anja – JÁ jsem Petrovy děti do žádné RS nezatáhla – to je zodpovědnost výhradně jejich namyšleného a citově nezralého otce. Každý je za svoje nezletilce zodpovědný sám. To je taky to, nad čím mi zůstává rozum stát – jak může někdo takovýmhle způsobem pro uspokojení vlastního ega znemožnit své vlastní děti účastí v takovémhle drsném pořadu. Ale jak jsem napsala zezačátku – nejsem já, kdo je za to vinen.

745
pedro33
Reagovat

731… moje slova že jsou velmi tvrdá? Od tebe to sedí. Ty suše a bezcitně píšeš o reálných a neanonymních lidech. Já kritizuju anonymní nicky, to je rozdíl. Ke cti ti slouží, že to pereš do všech relativně spravedlivě. Taky nepíšeš prázdné plytké příspěvky. Tebe se mé označení pipky, stádo atp. netýká. Stejně jako Míši, okkvp a dalších. Nehážu všechny do jednoho pytle jenom proto, že jsou z panáčka.

Dokonce ti věřím, že nevidíš žádnou nenávist a žášť a zesměšňování. Jsi sebestředná a k jinému neempatická, to asi proto. Což neznamená, že na to nemáš právo. Máš, já je respektuju.

„když se reality show povedla…“ v tom je vidět rozdíl mezi náma. Já bych za povedenou RS nepovažoval takovou, kde aby bylo vůbec co točit, točí se virtuální scenáře. Povedená je FHŽ.

746
mik
Reagovat

Je mi divná jedna věc, která zde myslím ještě nepadla ani od místních všímavých dam. Třeba budou moci ony nebo někdo jiný poskytnout nějaký komentář. Jde o proměny barvy Pavliných vlasů. Viděl jsem to jen jednou, ale snad se nepletu, že je měla takto:
1. Vyřazování – zcela tmavé
2. Loď – do červena, tak jako všechny díly předtím
3. Výpovědi – něco mezi, měla je mokré, takže nejsem schopen odhadnout, jaké by byly suché

Myslíte, že si je mezitím barvila? Nebo by to mohlo napovídat, že scéna s vyřazováním byla točená nějak úplně mimo? Ale kdy? Až po návratu? A že by nám to Pavla nebo Andrea nesměly říct, protože jejich zatímní vyjádření tomuhle neodpovídají? To asi ne, takže bych prosil o další vaše nápady na možné vysvětlení, např. paruky apod.:-)

747
Lishka v kurniku
Reagovat

Opravuji původní nástin scénáře – varianta pro pseudocitlivky, kterým nevadí zostouzet cizího člověka, ale jak se jedná o děti, jsou na umření:
švédstká trojka s kapitánem proběhne na lodi bez účasti Petrových dcer. Ty vysadí na pustém ostrově s ním – o toho trapného a nemožného panáka se musí někdo rozumný postarat, jinak by tam vážně bídně zahynul. Tak krutá skutečně nejsem.
Od této chvíle začíná Petrova účast ve druhé ředě RS Trosečník – o vítězném pořadí v této soutěži nechávám hlasovat – konkurenci má ve svých šikovných holčinách veeelikou.

748
Lenka
Reagovat

anja
mně se taky moc líbil ten tvůj nápad – šatičky … ale to se tady asi neujme :-)

749
jeden
Reagovat

Uaaa, panacka ctu pomerne dlouho, vetsinou se nevyjadruji. Ale uz mi zdejsi klesajici uroven zacina fakt vadit. Pro posledni diskuze u HSTM, a vlastne i u farmare, plati tri body: stejne pritahuje stejne; nejvice cloveka nasere vlastni obraz v zrcadle; diskuze pod clanky maji takovou uroven jako clanky samotne a jako ten, kdo je spravuje. Poslednim diskuzim udavaji hlavni ton nicky husoidniho typu, ktere 100x dokola resi neci speky, zuby, obleceni, cipate/pruhovane saticky, z ucinkujicich delaji fetaky, nacky, manipulatory zerouci male deti. Z male housenky se po par prispevcich (za hlasiteho gagani dalsich) stava tasemnice obrich rozmeru. Vratte, prosim, zase diskuzi na prijatelnou uroven, at zavladne kvalita nad kvantitou.

Mmch, netukam, protoze mi fakt prijde smesny, aby tady poucoval o slusnem chovani nekdo, kdo si nevidi ani na spicku nosu … a opravdu jsem jeste nevidel cloveka, co by pri vstupu do chlívku tukal ;)

750
anja
Reagovat

743 Lishka, nemám dojem, že se Petrovy dcery v pořadu znemožňují, obě si tam vedou docela dobře, jen mě zaráží, proč o nich Pavla na blogu psala jako o chudinkách citově a jinak strádajících, imho tyto děvčata nijak nestrádají, kometáře, které slyším od Kateřiny mi to potvrzují

bohužel musely být přítomny výměně názorů u stolu na jachtě, určitě to nebyla pro ně dvakrát příjemná situace, stejně tak jako situace u Michalova cholerického výstupu u tej kašny nebo co to bylo, tam byly děti Jindry a malá Sandra

nicméně bych je z „žertovných spekulací na téma co by mohlo být v příštím díle“ vynechala

751
anja
Reagovat

748 „Vratte, prosim, zase diskuzi na prijatelnou uroven, at zavladne kvalita nad kvantitou.“

snažím se seč můžu, prosím, pokračuj :)

752
Lenka
Reagovat

749 anja
když sem přijde někdo s jediným úmyslem = povědět diskutujícím, že jsou špatní, nedá se s tím nic dělat :-))
tady žádné argumenty nepomůžou… :-)

753
Wally
Reagovat

745-Mik ato sis nevšiml opálení dam na plachetni a hlavně vousů Petra? Během pár hodin jako o pár dnů.

754
anja
Reagovat

745 mik, červený odstín podporuje slunce, u vyřazování asi nasvítili Pavlu studeným světlem, na lodi točili na plném slunci, tak proto to tak v tv vypadalo, mě to nepřekvapilo

755
Jane II
Reagovat

Jeden, mik a spol.
Mně zase přijde docela nehorázný někomu říkat, jak a o čem má diskutovat. Nebaví vás tahle diskuse? Tak sem nechoďte a nechte ty lidi, ať se baví, o čem se jim chce. Mě ty věčný výlevy o Pavle taky nezajímají, protože jich je jednak moc a jednak mi přijde Pavla zcela nezajímavá. Šla do RS, udělala zjevně chybu, a tak se snaží sama sebe obhájit, co to jde. To je ale vcelku přirozený chování, neshledávám na tom nic, co by stálo za řešení. Ale taky nebudu ostatní poučovat a radit jim, o čem se bavit. Je to jejich věc.

756
anja
Reagovat

heh Pavla se docela zas zajímavě vypisuje na dámě :) takže za špatnou náladu na jachtě může Petr a tak trochu i Andrea, protože to, že Petr objížděl maminy, neměla Pavle říkat :)

757
okkvp
Reagovat

za přímou účast dcer v této RS nenese zodpovědnost jen a jen Petr !

Reagovat

Ona se cela diskuze zmenila v okamzik prichodu jednoho cloveka, vseznalka … a od ty doby to jde od desiti k peti. Nastala urcita obmena lidi, protoze ne kazdej je zvedavej na osobni napadani nejakeho posahance, kdyz by se tu melo diskutovat o poradu a ne o diskutujicich jako takovych.
Co to ma za nasledek muze videt kazdy.

759
Lenka
Reagovat

Milí obdivovatelé paní P,
sem jste došli a pověděli m.j. těm, kteří ji v oblibě nemají, jak strašní ve vašich očích jsou, jaké to jsou zrůdy, etc. etc.
Jenže tady se (až na pár výjimek) diskutuje o účastnících RS a ne o diskutérech…
Proč si nezajdete na blog paní P a tam jí nevyslovíte manifestačně podporu? Je to místo k tomu přímo určené a určitě tam budete vítáni.
A když už sem dojde někdo, kdo paní P třeba opravdu osobně zná – lishka? – má ideální možnost, jak věcnou argumentací tady i diskusi zkvalitnit. Je to podobné, jako když sem dojde někdo z účastníků RS, taky to tady vždycky oživí…

760
Lishka v kurniku
Reagovat

okkvp – promiň, ale rozhodně nesouhlasím: máme tu už třetí řadu, takže moc dobře věděl, do čeho jde a co se od něj bude vyžadovat => jestliže do toho šel, musel počítat s tím, že jim nějakým způsobem naruší soukromí. Za nezletilé děti jsou ze zákona zodpovědní jejich právní zástupci – většinou rodiče. Chceš snad říct, že ty jeho holčiny mají ještě kromě něj a jejich matky někoho dalšího takto ustanoveného???
anja – možná, že bys kromě cípatých šatiček a barvy přelivu měla spíš víc řešit, co kdo napsal – já jsem neříkala, že se holky v RS ztrapňují – naopak, skutečně si vedou velice dobře a jsou na úrovni. Kdo je ztrapňuje neskutečným způsobem je jejich tatík.

761
Lishka v kurniku
Reagovat

Leni, já Pavlu osobně neznám, jen jsem si od ní přečetla i něco víc než komentáře k HSTM a na základě toho si s ní vyměnila pár mailů. Udělala jsem si svůj názor, který říkám nahlas. Jestli to někomu vadí, tak se hluboce omlouvám, ale o tom už svoboda slova jaksi je.

762
anja
Reagovat

757 RadstaR, no a víš, že mi takové ty komentáře typu „anjoo, ty jsi zlááá a nešťasnááá ženskááá“ docela i dost chybí? u minulé řady jich teda na mne padalo o hodně víc než včil, zdá se mi :)

763
Wally
Reagovat

Lenko a tobě to vadí? TY jsi byla první kdo to tady rozjel. Stále nechápu co ti musela udělat, že ji tak s Gabisolis nesnášíte plus dalších pár jedinců. Všichni jsou označováni jménem, mamina,mamča,tainek atd. Ale vy dvě zásadně PANÍ popřípadě daleko hůř.

764
Lenka
Reagovat

763 lishka
promiň, já si to spletla asi se solničkou…:-)
a za názory se člověk omlouvat nemá, s tím souhlasím, taky proč?
tobě je třeba paní P sympatická, mně ne, např. ty na ní můžeš pět ódy a já se jí můžu i vysmívat, prostě na téma virtuální postavička z tv si můžeme dělat každá co chceme… vždyť je to přece zábavná RS, ne?
jen se mi zdá hodně směšné, jak se tady někdo „bije“ za nějakou virtuální postavičku… jako kdyby tady někdo skutečně reálně ubližoval nějakému člověku… to je přece blbost… :-)
(podotýkám, že tady nemám na mysli tebe!)
jinak ti musím pochválit nick – tady totál přesné a vtipné:-))

765
anja
Reagovat

759 Lishka, mně ani nepořijde, že by je Petr nějak ztrapňoval :)

Petr se „ztrapňuje“ tak nějak sám a jen sebe, Petr je pro mne taková komická figurka prostě :)

stejně tak je pro mě komická figurka Bára, ale Petra nemá šanci dotáhnout ani náhodou, naopak Michal a Pavla jsou pro mne figurky hořce tragické

766
Lenka
Reagovat

762 Wally
tak zkratka PPN není moje… a kdybys tady líp četl/a, tak bys to věděl/a, já tuhle zkratku neužívám a hned když vylítla, jsem napsala, že se mi nelíbí…
užívání „paní P“ není nic špatného
A o snášení či nesnášení jsem schopná mluvit v reálném světě, k virtuálním postavičkám skutečně osobní vztah nemám, tak ti na tohle odpovědět nemůžu.

767
anja
Reagovat

762 Wally, mám dojem že s PPN jsem začala já a s dalšími přívlastky taky, nejvíc se mi líbí Pershing, páč mi to na Pavlu dokonale sedí :)

navíc její „Píďa“ přímo vybízí k tomu vyměnit jedno písmenko :)

768
jako sůl
Reagovat

(748) jeden – tleskám. Naprosto bravurně vyjádřeno to, co si o tom právě myslím taky. A taky – to je přesně ten důvod, proč sem třeba zrovna Pavla – ale i mnoho jiných -nemají potřebu vůbec přispívat.
Prostě svý k svému – a nedej bůh, aby si někdo troufnul se vyjádřit v jiném duchu. Chlívek a do chlívku gumáky – ale smradu toho se jen tak nezbavíš.
(749) anja – asi nejspíš Pavla naráží na něco, co ví a nemůže to pustit do éteru, protože by to mohlo udělat víc škody než užitku-nemyslíš? Vždyť vy tady vůbec o zázemí Petrových dětí nemáte žádný povědomí. Jak si můžete být jistý tím, že jeho děti za sebou nemají třeba něco daleko horšího, než je nějaký debatování o tátově křivým jednání ? Třeba tohle pro ně nemusí být vůbec to nejvíc nejhorčí, čím ty děcka vlivem jednání a chování rodičů už prošly? Ale vyberete si jednotlivce tomu připíšete všechny hnusný sklony, jaký vůbec dokážete vymyslet. Ty děti nemusely být u spousty věcí, kdyby je Petr -jakožto hlava rodiny- do toho všeho ve svým omezení -chápat pocity a potřeby druhých -nezatahoval.
(751, 760) Lenka – konkrétně vy jste tu od 9. Dílu této RS. Do té doby jste přisívala na iprimě a dokonce jste chvěla neskutečný chvalozpěvy na Pavlině blogu. Ve chvíli, kdy jste přičuchla k Panáčkovi, o kterým jste se mimochodem dozvěděla od Pavly, tak jste našla nejen svou správnou krevní skupinu, ale taky prostor ukázat svou pravou tvář. Jste žena plná zášti. Však myslím, že vám Pavla chce napsat nějaký emil.
(758) Lenka – aha – tak vy Pavly příznivce můžete z panáčka vykazovat na její blog. Ale když ona diskutujícm jasně řekla, že tam nebude tolerovat zlý a jedovatý komentáře v „duchu panáčka“ a proto každému ukázala cestu , kde si toho ducha může uvolňovat jak chce – tak to jste jí tady zrovna vy docela pranýřovala….přitom jsem se tam dočetla, že vy jste tam strhla rekord v návštěvnosti jednoho čtenáře :-D
Ještě tu chybí z těch novějších gabisollis. Ta vás Lenko předběhla si jen o 2 dny, ale v podstatě jste v tom obě stejně.
Je pradva, že Anja má průběžně vše ve stále stejné rovině. Šije do všeho se hne v celku stejnoměrně.
Ech, nebudu tu řešit každýho jednotlivě.
(757) Radstar – myslím že se mýlíš – …došlo tu k docela velké obměně diskutérů – a právě proto, že nově příchozí plivou jen jed a síru, tak mnoho z těch, kteří sem chodili, tím puchem tady byli natolik otráveni, že to vzdali, protože se prostě nechtěli zapojovat do toho linčování.
Např: 7 díl. –Juju, Jonatána, maserka, Jezinka, Ivana33, wsy
8 díl. – Lucifera, Monika, Kiki, Riena,Rainman,peefko, Nina, Vlk, Mystery, malamaslicka, Enoz, Yperiter,Bazinga,Phoenix,Marcipánek…..
Tihle všichni sem chodili a přispívali – ale jen do určitý doby. Pak už buď naprosto sporadicky nebo nejlépe vůbec. Hm? Tak kde je problém?

769
pedro33
Reagovat

Milí obdivovatelé zdejšího kurníku,
to by se vám líbilo, aby se diskututovalo jen o účastnících RS a ne o diskutérech…
Nikdo vás nenutí, abyste tady přispívali. Ale když už tak činíte, stávate se účastníky veřejného prostoru. Je to tady veřejný, ne? Nikdo vám nebere právo napsat co si myslíte. Ani nikdo nemá právo zabránit jiným, aby napsali co si myslí o vás.
…prostě na téma virtuální postavička z nějakého potentovaného blogu si můžeme dělat každý co chceme… vždyť je to přece zábavný blog, ne?

770
jako sůl
Reagovat

(762)Wally – jsem ráda, že nejsem jediná, kdo si toho všimnul.

771
jako sůl
Reagovat

(768) Pedro33 – nezapomněl sis vzít protismradovou roušku? Vidím že gumáky do hnoje máš ….teď už to tu jen uklidit a vyvětrat..:-D

772
Lenka
Reagovat

767 jako sůl
děkuji za rozbor mé „účasti“ v diskusích a za pečlivé sledování – oplatit vám to nemohu, já tyhle sklony nemám… :-)
jen bych se ohradila za výraz „vykazování z panáčka“ – já to položila jen jako otázku, nikdy bych si nedovolila odsud kohokoliv „vykázat“… (to by mi ajda dala! – ajdo, zdravím)
Ale asi bychom se měly spíše vrátit k tématu této diskuse (a ta fakt není o diskutujících), tak abychom ostatní dále nenudily… :-)

773
mik
Reagovat

752 Wally, anja: Opálení a vousy jsou jasné, to už známe, že si režie prohazuje dny, jak se jí zlíbí. Mně šlo jen o tu barvu vlasů, protože bych nepředpokládal, že si tam někdo poveze barvení a bude měnit odstíny. Změna nasvícení, jak píše anja, mi přijde na toto jako nedostatečné, ale jestli mi to potvrdí více dam, které mají s těmito odstíny nějakou zkušenost, tak to beru:-)

774
Lenka
Reagovat

gabisollis
důležité info – divočák nám nezapadl do sněhu, ještě včera večer žil :-) teda aspoň tady… :-)))

775
Honza
Reagovat

Andreu nechápu. Když o Petra nestála, proč mu neřekla vem na dovolenou Šárku. Takhle na něj zůstala sama. Líbaní nebylo vášnivé, je to mluvka, až se bojím, že to bude jinak, stýskat se mně bude po holkách.

Michal na dovče, jedním slovem akce. Jak ženský nevěděj jak na něj. Nevinil bych jen Michala, máslo na hlavě maj všichni.

Ještě si neodpustím Pavlu, to jak mluví na Petra, ten musí být splachovací. Stačilo by jí jednou vzpražit a byl by od ní pokoj. Pavla působí jako učitelka ze ZŠ pro méně chápavé.

Andrea, to jsem jako vyhrála, ale co když nechci první cenu. Proč tam tedy lezla a ne jen ona, ale drtivá většina.

Koho, ale opravdu lituji je Michal od Báry. To je prototyp špatně zamilovaného chlapa a na společné dovolené dostal úlohu křena. Jinak napište mně prosím někdo, co je na Báře úžasného, já tam nic nevidím. Tlustá, netolerantní, nedá se použít ani jako dekorace, studená, na co ona potřebuje partnera?

776
Lishka v kurniku
Reagovat

mik – já si svoji srst nebarvím, kupodivu nejsem jako správná liška zrzavá, ale špinavě blond. Zkušenost mám ale s mokrem – jakmile spadnu na lovu do potoka, nikdo by neřekl, že jsem blondýna, ale spíš hnědovlasá.
A ty barvy – při vyřazování mohla být čerstvě načerněná, potom na lodi to sluníčko a ty barvy se taky po několika umytích vymývají, takže mohla chytnout světlejší odstín. No a při rozhovorech byla s mokrou hlavou, takže vypadala jako černovláska podobně jako když já s namočenou hlavou taky ztmavnu. No ale ještě na to kouknu znovu, abych si to ujasnila.

777
Jane II
Reagovat

Lenka 771: „a ta fakt není o diskutujících…“

Řekl kdo? V tom souhlas s pedrem. Když se chováte, jak se chováte, neste si následky. Pavla šla aspoň s kůží na trh. Tím, že o ní diskutuje a hlavně JAK diskutujete, jste se stali taky součástí RS. Ostatní se k vám klidně můžou vyjadřovat. Ale vy to unesete, ne? Jinak byste nedávali Pavle tak zabrat. :))

778
Honza
Reagovat

776 Jane II
Pavla je prostě hnus, když ne já, tak žádná. Jestli ji tolik berou cizí děti, tak se může realizovat jinde.

Reagovat

Honza (774): Mozna na tebe tak Bara muze pusobit. Na me ne a ani ve skutecnosti na ni neni videt polovina vlastnosti, co si ji ted pripsal :)

Reagovat

Jane II (776): Ono je vyjadrovat a vyjadrovat ;)

781
mik
Reagovat

775 Liška: To je fakt, že jestli byla pořád v té slané vodě, mohlo se jí to smýt. Dámy asi budou vědět, jak rychle k tomu může dojít. Ale i tak, to by znamenalo, že celá ta scénka, která měla způsobit dusno na lodi, se jako divadelní drama natáčela až někdy po pár dnech, spíš ke konci. Jestli TV Real neangažovala Formana, když z amatérů vytáhne takovéhle výkony:-)

782
anja
Reagovat

767 solnička, píšeš: „Ty děti nemusely být u spousty věcí, kdyby je Petr -jakožto hlava rodiny- do toho všeho ve svým omezení -chápat pocity a potřeby druhých -nezatahoval.“

takže moment – v HSTM se hlavní aktér (Petr) dycky projevuje s dětma, to je daný formátem, takže Petr holky u sebe mít musí (snad krom prvního seznamovacího dílu), čili do toho pořadu bylo podmnínkou jít i s dětma

jediná možnost pro Petra, jak do toho pořadu své dcery nezatáhnout byla, se do toho pořadu vůbec nepřihlásit

ovšem to by se pak Pavla nemohla přihlásit,k Petrovi, že jo
nějak se nám to tady zamotává :)))

783
Honza
Reagovat

778 RadstaR
Hezké, ale nějakej její světlej moment v celé RS.

784
Lenka
Reagovat

776 Jane II

řekla ajda… :-))

ale to víte, že to unesu… :-))
závěru, že jsou diskutující účastníky RS nerozumím – nevím, jak ostatní, ale já žádnou smlouvu o účinkování v RS nemám…

785
Honza
Reagovat

Vůbec všimli jste si jak byli unavení na návštěvách, Petr u Pavly, Michal u Renaty a Bára u Michala. Renata byla vyřazena, ale ať Pavla nebo Michal měli tu dovolenou odmítnout.

786
Lenka
Reagovat

782 Honza
přidám se k RadstaRovi – mně se Bára taky zdá jako příjemná, pohodová ženská…
a protože RadstaR ji zná osobně, věřila bych mu – mohl porovnat, co viděl v tv s tím co viděl v reálu

Reagovat

Honza (782): Nejakej extra moment ti v rychlosti nereknu, ale beru to tak, jak na me Bara po vetsinu RS pusobi nebo zapusobila mimo RS.

788
anja
Reagovat

767 solnička, ještě poznámka

tím jsi mi dokázala svou neznalost toho o čem vůbec ten dokument je :)

jinak k dašímu co píšeš – Pavla se neustále snaží tvářit se tajémně, že ona něco ví a nepoví, že ona něco zná a my si musíme počkat atd atd, víš co, pokud ona skutečně zná nějké podrobnosti o petrových dětech s je taková empatická a čestná za jakou se považuje, měla by jako první tyhle věci vůbec nevytahovat a nepsat o nich a v hádankách už vůbec ne

ja posuzuju dcery Petra v tv a nijak traumatizované nějakým extra drtivým zážitkem z dětsví se mi nezdají, jsou to imho šikovné a bezva holky a dost mi vadí, když se tady s Pavlou v čele o nich snažíte vzbuzovat pochybnosti

789
Honza
Reagovat

Jinak dost trapná pozice dvojky na dovolené, u Michala i jedničky, někdo vás nechce, ale vy tu komedii nebo řeckou tragédii, musíte dohrát až do konce. To mně nikdo nenapíše nějakou dobrou vlastnost u Báry. Pak asi nejsem proti ní tak zaujatej.

Reagovat

Honza (788): Vesela, pratelska, je s ni sranda a spatne rozhodne nevypada. Kazdopadne prvni i druhej dojem dobrej.

Ano musej to dohrat do konce, protoze jinak by HSTM skoncila uz nekdy v pulce.

791
Honza
Reagovat

786 RadstaR
Třeba ona i něco pochválí, na kameru, ale dotyčného osobně. To jsem tam opravdu ještě neviděl.

792
Lenka
Reagovat

782 Honza
Možná je mi Bára sympatická proto, že je to vyrovnaná dospělá ženská, která to má v hlavě srovnané, projevuje se přímo, má smysl pro humor, ví, co chce… (příkladmo)
Na jejím vzhledu nic odpudivého nevidím, naopak…
(ale tohle je asi spíš pro hodnocení pánské části publika)

793
Lishka v kurniku
Reagovat

Honzo, Bářin vzhled komentovat nebudu, nelíbí se mi soudit člověka podle toho jak vypadá – takže všechny předsudky stranou. Osobně mi z toho, jak v RS vystupuje, sympatická není. Nebo spíš, myslím, že si sama se sebou taky neví rady. Na jedné straně je to rázná baba, co nemá nikdy pro odpověď daleko a bačkoroidní chlap, ten by s ní měl peklo, protože takovému silnému typu osobnosti nemůže někdo jako Michal nikdy imponovat. I kdyby byl s Matesem v jednom kuse na procházce, aby mohla relaxovat, a dělal jí masáže chodidel ve středověkém kostýmu třikrát denně.
Myslím, že taková ženská potřebuje silného chlapa – osobnost, která jí stačí s dechem nebo ji i v mnohém předčí. Jenže takoví lidé neposlouchají na slovo. A to Baruška, jak vidno např. z Pačesa, na tuti nesnese.
Takže si myslím, že tahle osamělá amazonka ještě bude muset na koníkovi sjezdit hory doly než kápne na toho pravého a než pochopí, že nic a nikdo nikdy není stoprocentní.

Reagovat

anja (787): Moje rec s tema holkama. Rozhodne se zdaji byt na tom o dost lip nez Sandra od Michala.

795
Lenka
Reagovat

792 lishka
:-)
amazonka dojezdila, už kápla…

796
anja
Reagovat

790 Honza, o Báře jsem se vypsala někde výše

já jsem o Báře neměla valné mínění hned na začátku, ale vyvinula jsem si ten pocit z ní do celkem přijatelného a vcelku sympatického, u Michala Dvořáčka se mi to třeba nepovedlo, ten je hnusný čím dál tím víc :)

797
Honza
Reagovat

791 Lenka
Odpudivá, to bych nenapsal. Při těle, ale ano. Hraje si na dámu a otec Matyáška, podle ní, zemřel. Když k ní chlápci dorazila, pomalu nebylo co na stole, ale od nich vyžadovala full service. Tak to shrneme, na prvním místě jsem já, potom zase já, pak dlouho nic a pak, až všichni ostatní. To není z mé hlavy to je citát.

798
Lishka v kurniku
Reagovat

No tak, Leni, jestli kápla, tak to bych řekla, že teda teprve ježdění začíná, ne :oDD ??
Doufám jen, že našla pořádného CHLAPA, co ji umí zkrotit, a ne papuč – bo jinak by to bylo hodně špatné pro oba.

799
Lenka
Reagovat

796 Honza
ad táta Matyáška – tak co si pamatuju, řekla, že „neexistuje“, nic víc…

800
anja
Reagovat

738 Lishka, třeba to už Bára pochopila, když si na sraz panáčka dotáhla přítele :)

Bára byla dost tvrdá na počátku, pak během natáčení jakoby zjihla nebo co a dokážu si představit, že kompromisy nemá problém dělat – až teda na tu záhadu s Pačesem :))) tam to asi musel být nějaký sexuální masakr, že to přetrvalo až na letiště :)) ale i tak mi to přijde jako komická historka

801
Lenka
Reagovat

797 lishka
kápla prý hooodně dobře :-))
omlouvám se za slovo „kápla“, to jsem užila jen jako repliku na tvoji větu na téma osamělá amazonka… :-))
není to vhodný výraz pro nalezení partnera…

802
Honza
Reagovat

792 Lishka v kurniku
Michal je zamilovanej, ten nekouká nalevo napravo. Ono s vhodným protějškem každému vyroste sebevědomí. Ať to televize podá jak chce, v její přítomnosti koukali chlapi po jinejch, což ještě rozmázla u večeře. Pak byli team a ne rivalové. Celkem zvláštní, přihlásili se kvůli Báře.

803
Pavleek
Reagovat

Proč tady řešíte tento SH*T, když na Jojce je FHŽ??? Pusťte si pár dílů a pochopíte, proč je to naprosto jiný LEVEL než Hledá se táta+máma. Já FHŽ začal hltat před pár dny a totálně mne to odpovnalo !!! Mrkněte sem: http://www.farmarhladazenu.sk/farmar-epizody.html
Včerejší díl byl to NEJLEPŠÍ, co jsem v CZ/SK RS kdy viděl.

804
Honza
Reagovat

799 anja
Bára a sexuální masakr, neumím si to ani představit. Na letišti se bavili o hraní, to bylo to, co jí urazilo a že stačí málo. Michal a Zdeněk raději mlčeli a proto po zásluze postoupili.

805
anja
Reagovat

:)) ať se snažíme jak se snažíme, z Báry už Píďu neuděláme, Píďa je v HSTM 3 jen jedna

(vyměň písmenko dle libosti)

Reagovat

Pavleek (802), buď tolerantní, každý má rád něco jiného a nevnucuj svůj názor jiným. Díky. Jinak, zde na Panačkovi v RS se věnujeme i Farmáři, tak šup tam a diskutovat. Samozřejmě v rámci slušného chování.

807
Lishka v kurniku
Reagovat

Lenko, já si myslím, že je to v pořádku – já mám dokonce dvojsmysly i celkem hodně ráda. A i když jsem psala, že Báru zrovna moc nemusím, tak jí to fakt přeju. Čím víc běhá po světě šťastnejch a spokojenejch lidiček, tím míň jich plive jedovaté sliny po ostatních (třeba na diskusích, že :o))
anjo – já si taky myslím, že po perfektním večeru na ledě, sektu a jahodách, po ní zřemě Pačes doma vyjel, proč jinak ta replika po ránu o tom mytí, že?
Hele, celou tu dobu se ptám proč proboha třeba holky typu Míši od Michala nebo Andrey mají zapotřebí s takovým exteriérem lézt do tak přiblblého pořadu a ucházet se o takové „muže snů“ jako je Michal nebo Petr. No, ony tam asi nelezou ani tak kvůli té původní nabídce, jako spíš kvůli té možnosti upozornit na sebe a případně narazit na někoho jiného – Bářin nebo i Míšin případ by tomu možná i odpovídal (jestli je teda pravda, že si Míša narazila někoho ze štábu).

808
Lenka
Reagovat

Info – diskuse na dané téma se rozběhla i u sousedek… :-)

809
okkvp
Reagovat

Jo, když tady nebo někde jinde cokoliv napíšu, stává se to věcí veřejnou a já jdu tím pádem se svou kůží taky na trh. Jsem si toho vědoma a počítám i s nepříjemnými následky, byť se jich snažím vyvarovat.
Nicméně svou účastí v diskuzi o RS se nestávám účastníkem žádné RS, maximálně jen v hlavě někoho, kdo diskuzi jako RS pojímá a jako hráč v RS se chová. Je pravda, že jsem přesvědčená, že jeden takový diskutér se tu poměrně často objevuje.

tím s OT k OT na téma „vytřeme jiným zrak“ končím

810
Lishka v kurniku
Reagovat

803 – Honzo, každej si pod pojmem sexuální masakr představujeme něco jiného a každá to máme nastaveno jinak. Já např. co se týká fyzického kontaktu, jsem na tohle dost citlivá, a u člověka, který mi kvůli něčemu nesedne, mi dělá problém třeba strpět i to, že mě vezme kolem ramen. Tak výrazná osobnost jako je Bára, skutečně může mít problém s tím pustit si k tělu někoho, koho odmítá. A už to může vnímat jako těžké porušení pravidel. Navíc, my tu spekulujeme a fakticky netušíme, co se stalo. To, že oba mluví jednotně o tom, že problém je vlastně jen v tom, že se pohádali, nic neznamená. Třeba si Pačes fakt povzbuzen předchozími úspěchy a sympatiemi dovolil něco víc, ona to vzala jak nejhůř mohla, třeba ji to i vyděsilo a zareagovala prudce. Ráno moudřejší večera se rozhodli po vzájemné domluvě akci namlouvání ukončit a vymysleli si tenhle zástupnej důvod, aby Pačes nevypadal až tak úplně nemožně jako nadržené hovado. Moje interpretace – neříkám, že to tak je.

811
Lenka
Reagovat

806 lishka
a co když tam ( do RS) ti lidičkové lezou právě proto, že jsou nešťastní a nespokojení? a možná i hledají toho pravého/tu pravou… ?
že to tam nejde a že tahle cestička zrovna správná není, potvrdilo už i tady pár přímých účinkujících… a když už běží 3.řada, tak ti „noví“ už vědí, co tam asi probíhat bude…
ale stejně musí mít nějaké důvody k tomu, že se na tuhle RS tzv. dají a zveřejní dost ze svého soukromi…
jaké to důvody jsou, to fakt netuším – ale je to od tebe dobré téma – pro přímé aktéry, kteří sem občas zajdou

812
Pavleek
Reagovat

4Suníčko:Ne, to neměla být urážka CZ Reality show… Jen holý fakt. Já když srovnám to, co se vysílá u nás v ČR a pak najednou, čistě náhodou kouknu na Farmáře, tak to je nebe a dudy. Vy zde řešíte cca 5minut z každého dílu, protože těch 5 minut je maximum, kdy se něco děje. Nevnucuji někomu můj názor, ale zkus si to i Ty porovnat a pak napiš.

813
Míša
Reagovat

811 – Pavlíku, jasné, mě se FHZ taky líbí víc, ale diskuze k němu je vedle (http://reality-show.panacek.com/7950-farmar-hlada-zenu-5-dil-%E2%80%93-hadky-a-velky-navrat-martinky.html), tady je dikuze k HSMT a o tom, že někteří lidé mají jiný názor, než jiní lidé a ti jiní lidé nepobírají ty názory těch prvních lidí a musí jim to teda sdělit a thááák :o)

Reagovat

Lenka (807): Dik za upozorneni, velebnosti du blejt :D Proc se ta P. za kazdou cenu snazi byt za svetici ? Stale jen opakuje jedno a to same, jak na te lodi pri tom rozhovoru museli byt Petrovi deti, ze je tam dal stab, ale to prece neni pravda. Kdyby byla co k cemu, tak tam ty holky nebudou ani kdyby se celej stab po….
Kdyz ono se vymluvit na nekoho dalsiho je tak jednoduche :) (a ze to vymlouvani ji de dobre, obzvlast pokud nekdo s jejim nazorem nesouhlasi)

815
kanárek
Reagovat

To mně se náhodou Pavla líbí…je jí to sice houby platné, bo jsem žena a hetero….hraje super a umí se vyjadřovat.
Strašně se mi líbil na konci tohoto dílu prostřih: Pavla se ptá, na kterém místě má Andrea Petra, … odpověď „Momentálně na třetím“… střih….Petr přebornicky a vítězně nic netušíc skáče šipku do moře…střih…“když by přišel někdo lepší, vyměnila bych ho“
Jeho CH se stále zmenšuje :-)

816
Pavleek
Reagovat

4Míša:Já vím, ale podle mě to 99% lidí neví, že existuje FHŽ, což je škoda, jelikož se tam skutečně něco děje.. Mimochodem, co jsi říkala včerejšku a tomuhle http://www.youtube.com/watch?v=IDF1SnWOs6U&feature=player_embedded#

817
Lenka
Reagovat

812 Míša
:-)))
ale bojovala jsi statečně, to ti teda povím…
bohužel, když sem někdo dojde s jediným úmyslem = aby zurážel kde koho, kdo si tady dovolil napsat jiný názor… je to marný, je to marný, je to marný… :-)))

818
vapol
Reagovat

Honzo chápu tvůj pohled na Báru v TV. Já sám musím často lidem vysvětlovat,že ve skutečnosti je jiná,ale bohužel nedostala možnost to v TV předvést. Osobně si myslím,že její příběh nezvládla režisérka a střihač už to nezachránil… Určitě bych našel spoustu kladných vlastností,ale přeci ji nebudu pochlebovat,když mne vykopla jako prvního :-))

819
Lenka
Reagovat

813 RadstaR
naprosto stejná věta mě po přečtení napadla… :-)
ale zase mě rozesmála věta „tak vy k tomu všemu ještě chlastáte?“

Reagovat

Pavleek: to uz by mohlo stacit nemyslis ? Farmar se tu obcas probere taky, urcite o nem vetsina diskutujicih vi, ale to neznamena, ze ho musis neustale tahat i sem.

Reagovat

Lenka (818): Jooooo to byla dobra reakce :D

822
Pavleek
Reagovat

4RadstaR:Neustále tahat?? Vždyť jsem sem napsal maximálně 3x. Promiň, že něco umí Slováci líp.

Reagovat

Pavleek: Me je fuk jestlt neco umej nebo neummej lip. Tady se diskutuje o HSTM, farmar ma na Panackovi taky svuj fanklub, tak nechapu, proc to cpes sem.

Ac se mi farmar taky libi o dost vic, tak to neni duvod to tady tim zasirat. Vyjadrim svuj obdiv v patricnem tematu a nemusim to cpat kamkoliv jinam ;)

824
okkvp
Reagovat

mně se moc líbilo slůvko „tkne“ – na střihače to nevypadalo

825
kanárek
Reagovat

817 vapol
To teď znělo zhrzeně :-). Favorite :-)

826
Lenka
Reagovat

820 RadstaR
protože vše, co negativní jest, je odsud..:-)) a nedošlo jí, že ta nebožačka třeba vůbec netuší, že tahle diskuse existuje….

a ještě mi tak hlavinkou při čtení těch perel prolítla myšlenčička – teoretizování o vztazích…
pouhé, leč dloouhééé….teoretizování…:-))
takhle může psát snad jen ten, kdo nemá o praxi ani ánung… a píše o svých představách…
jestli právě v tomhle nebude ten zakopaný pejsek v neporozumění psaného …. jestli my (praktici) prostě jen nechápeme teoretičku…

Reagovat

Lenka (825): I kdyz jsem taky vlastne teoretik z tohodle hlediska, tak ji stejne taky nechapu :D

“ a nedošlo jí, že ta nebožačka třeba vůbec netuší, že tahle diskuse existuje… “ : Presne tohle me napadlo taky.

828
Brekeke
Reagovat

Tak ona se vždycky musí najít nějaká(jkej) který je ten špatný a pak už to jede. Vždycky je to ten, kdo nejvíce vybočuje a je jedno jesli kladně a nebo záporně. Jde o to aby vybočoval.
Ententýky dva špalíky a padlo to na Pavlu. V některých lidských povahách je prostě zakódované pranýřovaní.
Tak si to vy, lidi, užijte. A hlavně moc nevybočovat, jinak, by se Vám taky mohlo stát, že přístě na tom pranýři budete stát vy.

829
Bobby Brown
Reagovat

Pro jako sůl:
706 – „ať hodí kamenem ten kdo je bez viny – nebo tak nějak ….ale tady by to lítalo :-D“
Když už tedy jsme opět u těch citátů, a ty si nejsi jistá jak to bylo, tak já ti to povím: „Kdo z vás je bez hříchu, první hoď na ni kamenem!“ – tam je důležité to „první“, víš? Mno, a můj osobní pohled na věc je ten, že to byla Pavla, kdo první hodil kamenem, sice po Petrovi, takže se pak strhla lavina kamenů, ale nejen na Petra, ale i na ní samotnou. Inu, jiný citát: „Kdo s čím zachází, tím také schází.“ – že ano.

Na to Pavla v jedné z její odpovědí na svém blogu k HSTM:
„Jednodušší by bylo to všechno vymazat a utéct….ale paní Kateřino – proč? Nejen že nejsem zvyklá utikat od něčeho co začnu – jen proto, že se to někomu nelíbí, ale hlavně – já tím co píšu, „ubližuju“ mnohem míň, než lidé, kteří reagují zle – ne kvůli mě, já si to ustojím – ale kvůli celku “
Právě že to Pavla neustojí a neustála. Když šla do Reality Show, musela přeci počítat s tím, jaký typ pořadu to je a co všechno to může v publiku vyvolat. To asi nedomyslela. Pak měla sice logicky správnou myšlenku, psát o HSTM články o tom, jak to bylo ze zákulisí a tím dokreslit celou situaci, což i mohlo fungovat a u mne ze začátku takto fungovalo, ale jaksi se to – z mého pohledu – posunulo k tomu, jak je ten Petr ještě horší, než vidíte na obrazovce (viz i odstavec níže).

“Věřte že, Petra ještě uvidíte v situacích, které jdou už až pod důstojnost kohokoliv…..má úloha v příběhu už brzy skončí …a taky tam ještě okolo mě budou vyhrocené momenty…ale bez těch by příběh neměl žádný spád, který má diváka pobavit, šokovat, rozesmát či rozplakat….“
Co dodat? Snad jen – tak wo co kua de? Proč to Pavla vlastně tak řeší, když šlo právě o tohle? Spíš by měla přijít na Panáčka a vyžádat si potlesk za skvělý herecký výkon. Myslím, že by jsme jí ho i dopřáli. Sice z našeho pohledu nehrála zrovna klaďasku, ale jak známo, nejlepší role jsou právě role záporáků, také bývají nejvíce ocěňovány.
K té první větě – To je to, o čem jsem psal výše. Není u ní článku, aby nám nepřipomněla, že ten Petr je ve skutečmosti horší, než jak ho vidíme v TV. No to se pak nemůže divit, že stejnou metodu používají ostatní vůči ní. A že my jí neznáme, kdežto ona Petra ano? My neznáme ani Petra, tak ať o něm takto nepíše, protože pro nás je to stejně pan imaginární jako ona sama. Její příspěvky k němu jsou jen příspěvky paní, kterou osobně neznáme, takže si nemůžeme na ní dělat ten správný názor, o pánovi, kterého také osobně neznáme, takže… dle zákonů logiky, si o něm také nemůžeme dělat ten správný názor. Tak proč se Pavla o to tak strašně moc snaží? Jeden imaginární o druhém imaginárním – a teď babo raď.
Třeba je Pavla v reálu také ještě horší, než jak se nám jeví v TV, jak ona sama píše o Petrovi. Možná je mnohem lepší, nevím. Jojo, je to trochu zamotané solničko, co? :-) Nevěšte hlavu holky a povzneste se nad to. Pořád o tom povznášení se jen mluvíte, tak to jednou doprkvaňdic také zrealizujte. ;-)

723 – „Udělala koninu, že vůbec do tohoto pořadu šla. Ale na druhou stranu – vždyť vy by jste se neměli o čem tady bavit. Vlastně – Pavla je vaše hlavní hvězda :-D. No ještě že jí máte.“
To udělala a pořádnou. Ano je a my jí za to mockráte děkujeme.

723 – “Vy tam chodíte, čtete jako o život – a přitom se vám to nelíbí a odsuzujete to? Tak kdo je tady tak nějak mimo?”
:-D Solničko, no přece ty sama jsi “mimoň”, když to sem chodíš tak pravidelně číst a přitom se ti to tady tak nelíbí.
Ale nikam neutíkej. Je dobře, že přišly nové kádry, alespoň se to tu provětrá a já také už nemám čas sem pořád chodit chrochtat OTčka.
Tak pěknou zábavu.

PS: Už jsem to tu kdesi psal, ale řekni Pavle, že bez brýlí jí to sluší mnohem víc. Ať si pořídí čočky.

830
vapol
Reagovat

824 – zhrzeně? v tom případě to bylo pochopeno správně :-) Pokud mi Bára nepošle dodatečně trenky s jejím jménem,tak tu z ní udělám druhou Pavlu :-))

831
vapol
Reagovat

828 – zdravím divočáku,už jsem myslel že jsi někde usnul pod lavinou, nebo jinou babou :-)

832
jako sůl
Reagovat

(787) Anja – tak teď jsi názorně předvedla, jak vkládáš Pavle do úst –či klávesnice něco, co ona NIKDE a NIKDY neuváděla. Ona je právě ta, co tvrdí od začátku, že holky jsou naprosto skvělý – a i proto se snažila se se jim věnovat tak, aby to tam na ně tak neodpadalo – ale to vy prostě za svý podstaty nemůžete Pavle odpustit natož něco dobrého přiznat.

A co se pochybností týče – na to jste tu kádři vy. Zpochybňovat, převracet, podsouvat…

Prostě Pavla zřejmě zjistila víc a jen zlehýnka naznačila –ale nikomu neublížila. Ale vy se nedovíte nic a to je to, oč tu běží – třeba zrovna tady vidím pozitivní to, že to Pavla nerozváděla. Ublížit by to mohlo celé rodině a hlavně by asi vyšlo najevo jaký že lidi si to nebouchají kupu dětí a pak nejsou schopný se o vše postarat a tak raději zdrhnou a babička to zachrání.

„Je cosi shnilého ve státě Dánském.“

Mě to Pavla objasnila, já vim o čem píšu, ale proto mě zaráží vaše slepé výstřely.

833
Lishka v kurniku
Reagovat

Brekeke, to je dobrý. Už to tu chvilinku začínalo vypadat na slušnou výměnu názorů i na jiné téma, ale vpadnul sem RadstaR a zase vesele baštíme stokrát ohřívanou polívčičku o otřesné lhářce a zakomplexované intrikánce. A pak, že sem tuhle konfrontační náladu zatahujeme my, kdo máme odvahu se občas Pavly zastat.
Jo a když už jsem u toho, anjo, to tvoje neustálé odkazování na změnu písmenka u přezdívky Píďa, je fakt vulgární a trapné. Asi s Pavlou máš větší problém, než jsi schopná přiznat.

834
kanárek
Reagovat

Zdá se mi, že když jde do téhle reality show maminka, téměř vždy jí velmi záhy vypadne favorit a pak se tam jen trápí s tím zbytkem. No a tatínci většinou mají jako favoritku tu nejmladší a nejatraktivnější, která je pak odkopne.
To je zobecnění, co?

835
Lenka
Reagovat

828 BB
zdravím taky… :-))
a jsem ráda, že jsi už zase vystrčil čumáček na paseku :-))

836
vapol
Reagovat

833 – sakra měl jsem si půjčit dítě a jít za tatínka a byla by změna….já mám rád starší a přirozeně krásné maminky ;)

837
kanárek
Reagovat

Jak pošle, ty jsi vapole z levného kraje…e-shop uz funguje, ale nejsem si jistá, jestli značka Bára forever se smí ještě používat :-)

838
kanárek
Reagovat

835 Tak to jsem celá já…kolik dětí chceš půjčit? :-)

839
anja
Reagovat

832 Lishka, netočí se diskuze podle tebe, že :) to fakt naštve, to tě chápu :)))

840
Lenka
Reagovat

831 jako sůl
Tak co když to prostě začneš brát tak, že „tobě Pavla objasnila“ (jak sama píšeš) a nám ne?
A smíříš se už konečně s tím, že ty víš a my ne?
Já třeba docela obstojně ustojím, když mi ty soukromé věci, co ti kamarádka řekla, nepovíš… :-))
A myslím si, že když na tobě bude někdo chtít, abys mu něco pověděla – dokáže se tě zcela otevřeně zeptat… i tady v zoo se umí zvířátka tázat :-))

841
Brekeke
Reagovat

Lishka v kurniku: Ale jako je to celkem zajímavé. Už jen to, že jako jeden z nešvarů (podle mne) který by se teda dal Pavle vytknout je, že všechno moc do detailů řeší. A ti zdejší co tady přesně dělají? do detailů řešej. Ach to zrcadlo, zrcadlo… to co mi ukazuješ, to se mi ale vůbec nelíbí.

842
kanárek
Reagovat

Aha, takže Petrovi kluci jsou u mámy, protože babička s dědou zvládnou hlídat víc holky, když Petr už roky buduje ve volném čase hnízdečko lásky pro novou partnerku?

843
Lenka
Reagovat

838 anja
hm, to víš, to je těžký… :-))
RadstaR si holt odskočil k sousedkám (statečně se na tomhle pranýři přiznávám, že jsem dala echo) a napsal názor… mimochodem s tím jeho „velebnosti, jdu blejt“ souhlasím…:-))

844
Kája
Reagovat

831 Teď jste se napsala přesně to, co na Pavle odsuzuju. Ono se vám to zdá třeba jako nějaké „naťuknutí“ bez prozrazení podrobností… Ale my už od vás dvou víme, jací že to byli Petr a jeho žena rodiče, jejich děti chudáci, které si nezodpovědně zplodili a hodili je jinému na krk atd. atd. Je to nechutné! Copak vážně nechápete, že se tohle nedělá? Pokud Pavle na dětech záleží, mohla se jim věnovat, napsat JEN to, že jsou fajn a jistě by se dočkala ocenění. My nejsme zvědavé na podrobnosti ani nás nepálí, že se je nedovíme! Takové věci totiž slušný člověk nemůže o druhých napsat. Když pominu nezletilost aktérů a vše kolem toho souvisejícího, je to nehorázné zveřejňování cizího soukromí, které by dotyčné i jejich okolí (Petrovu ženu, rodiče,…) mohlo poškodit a ublížit jim. Pavla je navíc zná tak málo…

845
Bobby Brown
Reagovat

830 – zdravím bobra
Pod lavinou jsem tak nějak skončil, ale tou pracovní. Před koncem roku je vždy blázinec a tak kvůli fakturacím chtějí mít všichni všechno do konce roku hotové a odevzdané. Miluji Vánoce…

Jo a před chvilkou mi bouchla úsporka, až mi vylítly jističe na chodbě a zničil se vypínač – no chápeš to. To mám za to, že nadávám na EU.
Světlo i po výměně nefunguje, tak si tu osvětluji pokoj svým iMacem :-D
Musím se na to zítra za světla juknout.

A nebo za to může Pavla, to je taky možnost, že jo. ;-)

846
Kája
Reagovat

Anjo, Lenko, mám pocit, že nemá smysl nějak argumentovat. Kdo „to“ v sobě nemá, nepochopí… :-(

847
Lenka
Reagovat

845 Kája
to máš pravdu, však jsem se taky omezila jen na to nejzákladnější :-)))

848
kanárek
Reagovat

BB
držíš černou hodinku, jo?

849
Honza
Reagovat

809 Lishka v kurniku
Domluveni rozhodně nebyli a abych použil Bářino vyjádření v invektivách pokračovali i na letišti. Navíc nějakej kontakt, ne sex, by tam proběhnout měl, moje bývalá přítelkyně by řekla, nebudu kupovat zajíce v pytli. Ale tady to nebyl ten případ, ale to je jak to vidím já, jak řekla Andrea, nesvítil jsem jim.

850
kanárek
Reagovat

BB Dobře svítí i svíčky či Jediho meč :-)

Takže podle tohodle dílu plně si dovolenou užila jen Bářina skupina, což trochu odporuje jejímu image z tv- urážlivé obtloustlé babě. Mimochodem jí to slušelo i v plavkách.

851
Honza
Reagovat

810 Lenka
To je jasný, chtěj se seznámit. RS má tu chybu, že ti/y co se přihlásí by měli mít o dotyčného/ou trvalý zájem, minimálně přes celou RS a tam se někde sražejí sny s realitou. Ono se taky v medailoncích dost vylepšuje skutečnost.

852
Bobby Brown
Reagovat

849 kanárek:
Svíčky mám, ale bojím se je zapálit, protože dnes je den blbec a ještě bych vyhořel.

853
lála
Reagovat

631 Herbalona:
trefila ses …

854
Honza
Reagovat

817 vapol
Dobrá kamarádka, to bude, ale partnerka ne. Jak říkám na kameru nikoho ještě přímo nepochválila, pak jsou chlápci takoví nejistí nebo jako Jarda a Marcel, ale nepostoupí.

855
kanárek
Reagovat

Třeba to všechno bylo úplně jinak: Patr vzal holky na dovolenou na malou jachtu úmyslně v tomto obsazení. Oproti nášemu špatnému mínění o jeho vnímavosti předem odhadl, že na tyhle dvě ženy nemá. Po klidně stráveném týdnu při opalování, plavání, lovení ryb, šnorchlování, výuce řízení lodi, se v klidu dohodli, sehráli komedii plnou rozčarování a omylů. Týden po natáčení jel Petr se Šárkou na týden na Šumavu.

856
kanárek
Reagovat

851 ale zato by ti bylo teplo…narozdíl ode mne. Já mám světla dost, ale křehnu.

857
Mikesh
Reagovat

Jémine, tady se to konečně správně rozjelo, hned to má úplně jinej šmrnc. Akorát, že příspěvky jsou dlouhý, ale zase jste si to pěkně vyjasnili/y. Anjo a Miško, holky vám to tentokrát pěkně natřely, ale samo, vy jste se zas nedaly, nicméně holky argumentačně bodují – hm, jsou lepší než já. Inu, ženský, těm to pálí víc.

858
Mikesh
Reagovat

Anji (722), nemyslím, že by Pavla až tolik shazovala Petra, toliko popsala jeho chování v reálu. Možná si na něj původně myslela mnohem víc, než teď přiznává, možná nás v ledačems lakuje, ale pořád se to její psaní dá brát s nadhledem (příp. s rezervou) bez toho zdejšího honu. Bez něj by možná nakonec mnoho věcí nenapsala jako teď, v obraně. Jinak, Petříka jsem si tu podával hlavně já, protože ty jeho kecy se mnou mlátily o zem. Kristepane, vždyť jsem taky mužský a tohleto mě reprezentuje? A to jsem se jej původně u Pavly zastával, že jej hodnotí moc přísně a nechápe jiné uvažování mužů.
Jo, a včera jsem ve FHŽ objevil nového hrdinu, zove se Milan (nebo Miloš?). Co ten tam prováděl s těmi holkami, to jsem jen zíral. Jako děsivý macho, ale že to fungovalo!!! Slovenky znám jako temperamentní štěkny, co se klidně s mužským poperou a s ničím se nemažou, ale Milan z nich udělal mírné ovečky. Že by to měl být návod, jak se k ženským chovat a následně s nimi vydržet? Protože když se jim povolí řetěz, bude to probíhat přesně obráceně – že se chlap dostane ke slovu leda v případě, kdy uteče do hospody (jak je tomu u nás?).

859
Lenka
Reagovat

857 Mikesh
prosím tě, proč by tě měl Petr nějak reprezentovat?
co je to za úvahu?

860
Mikesh
Reagovat

727 – lištičko, máš 1*. Já jenom byl zvědav, jestli to ještě někdo ví, páč lidi to mají zažité, ale vůbec nevědí, kde to město je. Dokonce ani mnoho historiků ne. Nemluvě už o tom, že se to město vždycky jmenovalo Zuckmantel (ještě já jsem jej jako Cukmant zažil), to si pouze místní vašňostové v době největšího rozkvětu města usmyslili, že svůj městys přejmenují na Edelstadt (tedy na Vzácné město místo původního Ukradený kabát). Tak i učinili, akorát o tom ňák zapomněli informovat vrchnost; ta jej stále ve svých dokumentech vedla jako Zuckmantel. Teprve s příchodem tereziánských reforem úřady podobné kratochvíle zatrhly a nařídily užívat původní název. Takže Edelstadt zmizel, proto mě zajímalo, jestli někdo dnes ještě ví, o jaké město vlastně jde. Ty musíš být buďto hodně vzdělaná nebo pocházíš někde odtamtaď.

861
Mikesh
Reagovat

858 – Leni, Petr je tam za chlapy, né? A kolik chlapů se chová tak nemožně jako on? Většina z nich se za něco takového musí stydět.

862
pedro33
Reagovat

853 Honzo…
někdo rád holky, jinej zase vdolky. Když na Báře neshledáváš nic hezkého sám od sebe, je zbytečné tě na něco upozorňovat. Tobě se líbí Šárka, to zas nepoberu já. Asi jsi na ty povolnější, já zas na takové, se kterýma se člověk nenudí

863
Mikesh
Reagovat

757 chjó, chjó. A pak kdo tady nesnáší mužskou konkurenci, hihi. Ajdo, Ty to vidíš !!! Takže diskuze se změnila proto, že sem přišel nějaký všeználek, hm, který zde má všehovšudy nějakých 5% příspěvků a slušní diskutéři odešli kvůli němu, ojé. A že to zrovna byli ti, s nimiž si spíš notoval.
Mmch,“všeználek“ – jak se to projevuje, sím? Jak se projevovalo to osobní napadání – jako mít jiný názor než všeobecně stádní je osobní napadání?? Pravda, u jednoho diskutéra šlo o tak … pochybené … příspěvky (řekl bych čistokrevně hujerovské), že si to vyžádalo napomenutí. A napsat někomu, že jeho příspěvky svědčí o jeho nedobrém charakteru, to je jako … nedovolené? Zatímco ty tisíce pseudopříspěvků, které totéž – a to dokolečka dokola – přisuzují Pavle, to je jako v poho? Jasně že v poho, protože stádní příspěvky jsou vždycky ty správné, že? Stejně jako klasicky ženské překrucování kocouřích příspěvků (od mužských, prosím), na něž chybí argumenty a intelektuální vybavenost, takže se mu podsunou jiné motivy či slova, jež nikdy nevyřkl. A ještě se hoši ofrňují, když jim někdo vyčte, že takto se chlapi nechovají. To už i ta Ajda, Kačka, anja a pár dalších jsou větší chlapi, ty aspoň jasně říkají „ano ano, ne ne“. A nikdy nepoužily nějaký podraz, teda aspoň vůči mně ne.
Jj, kamaráde, musíš si zvyknout, že už tady s tím druhým nejste jedinými kohoutky na zdejším smetišti.

864
okkvp
Reagovat

jako sůl : napadlo Tě, že svou obhajobou útokem na ostatní Pavle děláš medvědí službu ? Víš jak jiné by bylo, kdybys sem zašla a do běžící diskuze napsala třeba jak se ti moc líbila při posezení s Petrem ve vinárně, jak tam pěkně seděla a žertovně si jej dobírala při zpěvu a že hezky zpívá ? Nebo klidně jiný případ podle tvé libosti. Prostě, kdybyses nebála tu poukázat na její kladné stránky a body. Nebo jich snad vidíš tak málo, že nemáš o čem psát ?

865
Mikesh
Reagovat

861 – Pedro, Ty nejsi ženatej? Víš, ono žít s někým 30-40 let, to není o nějaké nudě či naopak bujarém životě italského střihu, to je o nekonečné trpělivosti a toleranci společně najít nějaký modus vivendi a nezabít se navzájem. A z tohoto hlediska má Šárka jasně navrch. Ona si přitom jistě dokáže říci svoje, až taková ovečka to zase nebude. Nicméně, pro život jako takový je skoro jako poklad.

866
Lenka
Reagovat

860 Mikesh
Petr je tam sám za sebe a ne za zbytek mužské populace…
a personifikaci v tomhle smyslu (tedy vybrání určité osoby za typického či velmi výrazného představitele či symbol ostatních mužských) nechápu…
takhle brát věci z tv?… nechápu…

867
Mikesh
Reagovat

752 -Wally: zajímavý postřeh
754 – zklidni hormóny, Jane II. Mně přijde úplně normální, když sem přijde někdo a řekne „to je ale mimořádně hnusná diskuze, všichni tady jste blbci a měli byste se stydět!“ Mně to problém nedělá.
767 – jako sůl: bezva shrnuto, to nemá chybu

868
Mikesh
Reagovat

865 Lenka: Tak jistě, je tam sám za sebe, ale diváci jej vnímají jako určitou prezentaci muže. A mě jeho chování prostě uráží. Neříkám, že jsem se sám nedopustil mnoha hovadin, za něž se dnes do krve stydím, ale nikdy ničeho takového.

869
okkvp
Reagovat

867 : To je imo dost scestná úvaha.

870
jako sůl
Reagovat

(813) Radstar – asi ti uniklo,že pravdivost Pavliných výroků, co se přítomnosti dětí na lodi u rozhovoru týče – tu včera potvrdila i Andrea. Pavla tam nebyla sama a co si pamatuju, tak i Andrea se na adresu holek vyjádřila se zájmem – takže měla zrovna tak stejnou možnost trvat na tom, aby tam ty děcka nebyly.

Ke všemu – Andrea to Pavle práskla. Takže kdo tu situaci vyvolal? Nejspíš to nemyslela sice blbě, ale….už jsem tady o tom psala a nebudu se opakovat. Tak proč tu všechno valíte jen na Pavlu?

Stejně jako Pavla, tak i Andrea mohla trvat na tom, aby tam ty holky nebyly. A v tomhle – když už – to pohnojily obě stejně.

871
anja
Reagovat

854 kanárka :)) hezkéé

872
pedro33
Reagovat

864 Mikeš… náhodou jsem. Náhodou za ještě jiný typ, než Bára nebo Šárka. Dovedu si to klidně s oběma představit, žádná nevypadá na mrchu. Ale s Bárou přece jenom víc, Šárka by mě asi nudila. A to její uhánění vehnalo hrůzu do očí i přeborníku okresu Liberec v empatii Petrovi :-)

873
mik
Reagovat

854 Kanárek: Zajímavý scénář, ale má trhlinu v tom, že pokud si Petr uvědomil, že na ně nemá, staly se tím více jeho kandidátkami a bojoval, což přece sám řekl, že potřebuje výzvu:-) Ale medaile od nich asi nezíská. Souhlasím ovšem s tím, že nakonec mohl jet někam se Šárkou (nebo jen znovu za Šárkou), po té, co v náročném závodě neuspěl a cena útěchy se hodila:-)

874
Mikesh
Reagovat

748 jeden
chichi, Ty se fakt nemažeš. Ale trefila jsi to naprosto přesně. Až jsem se zastyděl, páč ty špíčky jsem hodné Terezce vyčetl já – ale to bylo v dobrém, jako že by s tím měla dělat něco zavčas.
Mmch, ozývají se tu hlasy, že by Pavla a ostatní sem měly chodit diskutovat (jako že by na ně byli asi hodní). Nu, Terezka to zkusila a hnedka ji tu uklovaly, takže raději utekla. Takže pozvánka je pokrytecká, stejně jako poučování o klepání při vstupu (ještě, že tu nechtějí křestní list).

875
anja
Reagovat

831 jako sůl:

„… hlavně by asi vyšlo najevo jaký že lidi si to nebouchají kupu dětí a pak nejsou schopný se o vše postarat a tak raději zdrhnou a babička to zachrání…. “

no imho, už, solničko, zacházíš dost do extrému, nemyslíš?

jakože ty s Pavlou probíráte u Petra že si s manželkou nabouchali děti a dali je k babičce? nebo ted mi poraď jak to mám chápat

876
Mikesh
Reagovat

868 v čem je zcestná? Pro mě je zcela logická. Stejně bych chápal, kdyby se tu zjevily hlasy žen, které by Báře vyčetly, že jim nedělá zrovna dobré jméno.

877
Lenka
Reagovat

875 Mikesh
neblbni, to přece není normální :-))
copak můžeš nějakého chlápka, co si vleze do RS považovat za svého reprezantanta, svoji prezentaci coby mužského…???
nevím, jaké hlasy se tu zjeví – ale když koukám na Báru, ani ve snu by mě nenapadlo, že jej tam „za mě“…

878
Bobby Brown
Reagovat

867 Mikeš:
V tomhle s tebou nesouhlasím. Tohle je prostě jeho vizitka, ne nás mužů obecně. Mě to třeba vůbec neuráží, není důvod, mě se to nijak nedotýká to jeho chování. Urážet to může leda ty ženský, co tam s ním jsou. Ale klepu si na čelo, to ano, to je ale něco jiného.
Jinak větší hovado (mám-li to tak říci) byl jednoznačně Jeník z Hanušovic z HSTM2.

879
mik
Reagovat

Lenko, neblbni, nech Mikeše nebo se ještě přihlásí do další řady, aby vylepšil naši mužskou image:-)

880
pedro33
Reagovat

Zajímavé, jak tu ve víru vášní zaniklo lálino potvrzení (852) Herbalonina nápadu, že Michal měl od štábu nařízeno, koho má s sebou vzít na dovolenou (631). Docela bomba, ne?

881
Lenka
Reagovat

878 mik
ok, vzdávám se :-))
ok, nebudu si všímat ne/logických eskamotáží… :-))

882
okkvp
Reagovat

875 : protože to bych musela chcípnout studem/vztekem asi tak osmapadesátkrát denně, protože koukán na tv, čtu noviny, poslouchám rádio, čtu některé internetové diskuze, vidím umělecká díla, chodím po ulici …..

883
jako sůl
Reagovat

(817) – to má ale Bára štěstí, že má takovýho oddanýho advokáta.

Cit: „ Já sám musím často lidem vysvětlovat,že ve skutečnosti je jiná,ale bohužel nedostala možnost to v TV předvést“

Sice tam byl jen dva dny, ale přesto to stačí k tomu aby Báru dokonale poznal a aby zdejší diskutéři při jeho obhajobách srazili podpatky, zasalutovali a řekli „HMMM, HMMM….tak to je asi pravda, že Bára neměla dost prostoru na to ukázat jak je vlastně skvělá“

Chudák Bára, že jí režie nezvládla a střih už to nenapravil – ale co takhle Bářiný slova – co účastník nenahrál , to kamera nezaznamenala a střihač nesetříhal ?

Zase mi to tady smrdí dvojím metre. V případě Báry by se tohle určitě mělo brát v úvahu.
Ale co se Pavly, Andrey, Michala a spol. týče – ti mají prostě smůlu, protože tu nemají svýho obhájce ..?

Vapol – neber to prosím ve zlým – jen jsi mi posloužil jako modelový případ – stejně jako Bára. Nic proti vám nemám. Nelíbí se mi tu jen smrad některých „diskutéřů“

884
okkvp
Reagovat

879 : pokud to blbě podal – tedy, že chce vzít především kámošku a vzhledem k okolnostem, které se k ní a jejím dětem váží, tak to zas nijaká překvapivá bomba není. Ten pořad je o výběru partnerů nikoliv o dobročinnosti. (byť by ten výlet Renatiným dětem přál asi kdekdo, mne nevyjimaje) Pokud to tak bylo, tak jej to mohlo napadnout a výběr cestujících i zdůvodnění měl šikovně zakulišit.

Reagovat

*ziva* Uniklo mi neco zajimavyho ? :)

886
Andrea
Reagovat

810- ahojky Lenko, já klidně povím proč jsem tam šla..Petr měl v medailonku podnikatel, líbil se mi přes sklo TV jak se prezentoval, v té chvíli jsem na tom byla stejně, podnikám a chtěla jsem to samé, realita byla jiná…já osobně mám se seznamováním problém, mám tři děti , podnikám, a ještě ráda sportuju když je čas, do barů nechodím, už vůbec na diskotéky, jezdím v autě, takže potkat někoho v metru je zázrak, když tam jsem jednou do roka, zkoušela jsem seznamky,strašné..na ulici, jo muž se otočí, ale neosloví a já to nedělám a tohle byl náš poslední hloupý nápad a nic horšího už nás snad nenapadne:) nebo tu má snad někdo nějaký jiný nápad, jak se v dnešní době dá seznámit?moc ráda ho přivítám:)

887
jako sůl
Reagovat

(863) okkvp – to už mi tady jednou někdo psal. :-D

Každý si z toho vybere halt to, co si vybrat chce. Ty její postavu nemáš ráda a ačkoliv jí neznáš – nepíšeš o ní nic dobrýho . Já nemám potřebu zrovna s váma dopodrobna probírat to, jaká Pavla je v reálu.

1.Nevěřili by jste
2.Překroutili by jste vše, co by o ní bylo v dobrém napsáno.
3.Za vším by jste hledali zase jen to negativní –jen aby to podpořilo vaše tvrzení.
4.Stejně by jste svou pravou -jedovatou – podstatu nepřiznali .

Takže kdybych sem vypisovala to, jak jí znám v tom nejlepším, tak tím bych jí opravdu dělala medvědí službu.

Teď jen obracím zrcadlo proti vašemu obličeji, aby jste se projednou taky podívali sami na sebe .

Všeobecně – Naprosto chápu, že se tak lekáte toho, co v tom zrcadle vidíte….však to taky není nic pěknýho. :-D

888
Lenka
Reagovat

885 Andrea
Ahojky, vítám tě :-)
Díky za upřímnou odpověď :-))
Ad medajlonek Petra – ten byl sakra vylepšenej, to je fakt.
Nevím, zda to odhadnu dobře, ale moc bych se divila, kdyby se právě tobě někdo po odvysílání RS neozval… a spíš víc než míň, tipla bych… tak držím palečky
Jestli mohu trošku tohle téma odlehčit – teda ten kapitán byl ale fešák… :-)

889
Lenka
Reagovat

886 jako sůl

Proti tomu, že je sníh bílý, namítal Anaxagorás, že je sníh sražená voda, voda je černá a sníh je tedy černý. (zlomek A 97 ze Sexta)

890
Andrea
Reagovat

887 – to byl:) ale zadanej:)a byla s nim sranda:)jenže jak už tu někdo psal v tom mém věku jsou slušní chlapy rozebraní, ty další zhrzení a s těma je to hodně těžký a ten zbytek blázni:)už jsem smířená, někdy mi je smutno, hlavně na vánoce:)ale to je život, mám spoustu jiných dobrých věcí ve svém životě, kterými se to snažím kompenzovat, ale děkuju:)

Reagovat

Neboj solnicko, uz jen 2 dily a budes mit klid, pak uz si na P. nikdo poradne nevzpomene z tech ani ne 10. diskutujicich, co na panacka chodi a nevidi v P. ztelesneni buh vi ceho ;)

892
okkvp
Reagovat

885 : jo tak seznamka a inzeráty, to je teprv maso :-))) (zkusila jsem v jakémsi záchvatu někdy před „sto“ lety)
OT – držím ti palce, třeba se objeví nějaký fešný obchodní partner nebo se ti někdo šikovný vymázne před domem na kole, přeskočí jiskra a bude. Náhody jsou nejlepší ;-)

893
jako sůl
Reagovat

(888) Lenka – myslím, že nedávno tu nějaký váš příznivec psal něco o tom, jak nemá rád, když někdo nepíše sám za sebe a používá k tomu citátů. :-D Jste se zapomněla co?

Ale oplatím vám stejnou laskavostí od Aristotela:

Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké – neboť směšné leží vždy na povrchu. ;-)

894
Andrea
Reagovat

891- tak teď možná v autě, máme pěknou ledovku:)děkuju

895
Lenka
Reagovat

892 jako sůl

Neber to ve zlém – ale co kdybys kamarádce pomohla spíš najít nějakého partnera, aby nebyla tak sama? pro rodinu má velký cit, to bylo vidět i na té návštěvě Petra s děvčaty u ní, starala se o ně velice hezky…
Nebyla by sama, měla by partnera, oporu, rodinu, určitě by byla šťastnější.
Já vím, že je to těžké, když je starší, ale určitě by radši pečovala o své blízké než o tom jen teoreticky psala na blogu nebo v příspěvcích.

A nic z toho nemyslím jako ironii !

896
Míša
Reagovat

893 – mně se osvědčilo cestování s takovými těmi dobrodružnějšími cestovkami … nevím, jestli mohu jmenovat, tak radši ne … kupodivu jsem tak potkala spoustu nezadaných čtyřicátníků … jen se člověk musí smířit s tím, že to jsou tak trochu blázni … ale děsně milí blázni :o) …

897
Mikesh
Reagovat

758 – Leni, úplně špatně! Diskutéři musí počítat s reakcí na své příspěvky. To platí i pro okkvp. Nejste účastníky RS, jak to nevím proč interpretujete, jste účastníky diskuze, kde se ostatní vyjadřují k tomu, co jste zde napsaly. Tohle není obora s povolením střílet jen vybrané kusy = účastníky RS. To by se za chvíli přeměnilo na arénu úchylů, co trhaj mouchám křidýlka, páč na víc nemají a tady by jim nic nehrozilo. Následně by sem slušný člověk nezašel ani náhodou – jako že spousta lidí tak jako tak se vytratilo. To, že zdejší dosavadní alfakohoutek našel chybu u jiných, jen dokresluje poněkud nekritické myšlení, které si tu nakonec v předešlé době sami o sobě vytvořili.
Mmch, z vyjmenovaných odešlých (viz 767) jsem se ani s jedním nějak vážněji nestřetl, s většinou jsem si nevyměnil ani slovo.

813 – Asi sis nevšiml, Radstare, že včera tady tu Pavlinu verzi 2x potvrdila Andrea – takže teď lžeš Ty. A běž už konečně nosit tu teplou vodu jinam. Ad 822 – copa to jé? Ztrácíme glanc?

828 – Bobby, a co takhle brát blogování Pavly trochu víc s nadhledem. Prostě jen jako psaní, příběh – z tohoto hlediska to zas není až tak marný. Jestli do toho dala svý uražený emoce nebo zášť, zatrpklost – inu, je to na mně, abych si to odfiltroval a vybral si z toho jen to „zrní“ a plevy odfoukl. Mně se prostě její články čtou dobře, i když, pravda, někdy u nich trnu. Ale od toho mám rozum, abych si z nich vybral to podstatné.

898
Andrea
Reagovat

895 – díky ta tip:) to jsme ještě nezkoušeli.

899
pedro33
Reagovat

883 okkvp… hlavně by to svědčilo o tom, že to něco mezi Míšou a Michalem se stalo už dřív, než mezi letadlem a hotelem, jak se tu spekulovalo. Ještě na karaoke se líbali. Pak ta návštěva nedopadla nejlíp, ale to asi všechno nevysvětluje.
Těžko se to dá podat o moc líp, pokud nechceš nebo neumíš lhát druhýmu do očí. Že tam chtěla produkce radši fotogenickou Míšu je nad slunce jasný

900
Míša
Reagovat

879 – Jo, to je rozhodně zajímavá informace … v tom případku by mě zajímalo, koho by ve skutečnosti zvolil Michal.

901
okkvp
Reagovat

jako sůl : Postavu Pavly v RS mám ráda, k Pavle blogující mám vztah stejný jako k autorům článků v novinách/časopsech, které čtu, vzhledem k tomu, že se tam vracím číst, tak mě asi taky baví a zajímá, Pavlu reálnou si pouze zkouším vyfantazírovat podle dostupných indicií, tudíž i zde jde o vztah kladný, spousta jiných lidí mi za to nestojí.
Ale nejspíš si na ni a některé další z téhle skupiky po konci RS ještě párkrát vzpomenu až budu stát v jistých místech

902
jako sůl
Reagovat

(894) Lenka – výjimečně ve vašem příspěvku necítí to co jindy. To víte, že by byla spokojenější a šŤastnější. Ale buďme soudní – můžeme někomu někoho dohodit – a ono to přesto nemusí vyjít .

Možná by tohle někdo udělal – ale já jsem její letitá kamarádka a kdyby se náhodou stalo, že jí ten vztah na doporučení nevyjde – pak by nastala docela prekérní situace a proto bych nerada byla v takto vážném životním kroku zaangažovaná.

Ale moc bych jí to přála, protože má pro rodinu cit.

903
Olina
Reagovat

Andreo, a což nějaký ze skupiny od Báry? Někteří byli docela zajímaví…

904
Bobby Brown
Reagovat

892 jako sůl:
Ale no tak, kdo že tady překrucuje.
Ten „nějaký příznivec“ je BB, tak se to příště neboj napsat.
Psal jsem, že proti citátům jako takovým nic, ale že nemám rád, když někdo na nich vystaví své myšlenky, jako by neměl vlastní hubu. Jako vypadá to sice hodně intelektuálně, ale to si rovnou můžu přečíst Sbírku citátů. Tohle jsem tady psal.

905
okkvp
Reagovat

898 : Michala mohla namíchnout váhavá odpověď na otázku stěhování Míši k němu, respektive od maminky. Mohly se mu dodatečně rozležet nějaké věci z návštěvy od Jindřišky. Mohl dojít k závěru, že nechce nijak moc ani jednu, ale s Renatou chce alespoň kamarádit.
To zakulišení jsem myslela směrem ke štábu. Jsem přesvědčená, že velká část žen, by to bezproblémově vydýchala i kdyby se jí dostalo vysvětlení až dodatečně – Míša i Jindřiška mi zrovna jako takové typy připadají.

906
Lenka
Reagovat

901 jako sůl
ale já nemyslela nějaké „dohazování“, proboha.. :-))

jen s ní třeba někam jít, kultura, sport, cokoliv, někam jet… kde jsou lidi (a tedy i mužští)… – samotná ženská to má v tomhle přece jenom trošku těžší…
a když už absolvovala tu hrůzu v RS – plno účastníků se pak seznámilo s těmi, kteří se ozvali potom a které tedy upoutali v tv, kterým byli sympatičtí… to je snad jediné pozitivum RS, když už člověk pustí médium do svého života…:-))

víte, nemusí mi být sympatická (a není), ale když se to pokusíme vzít objektivně – neškodí si přece jen v tomhle tím, co píše? nemyslím to teď nijak konfrontačně (tak to tak, prosím, berme)… nevyděsí spíš ty mužské, kterým se třeba líbí? a kteří by jí určitě napsali, kdyby toho „kolem“ bylo míň?
ženská je to pěkná (jak potvrdili i zdejší