Panáček v reality show

ESC 2021: Zkoušky jsou v plném proudu

11. Květen 2021 | napsal(a): | reality show: Eurovision Song Contest

ESC 2021 pre

Eurovize v roce 2021 je oficiálně zde. Od soboty probíhají první zkoušky, ve čtvrtek se interpreti dostanou na pódium podruhé. Bookmakeři horlivě přehodnocují kurzy, fanoušci hodnotí první útržky, soutěžící ladí svá vystoupení. Jak se s letošními účastníky seznamujete vy? A co český reprezentant?

První semifinále

První zkoušky

Druhé zkoušky

Bude k dispozici později.

Druhé semifinále

První zkoušky

Druhé zkoušky

Bude k dispozici později.

Finalisté

První zkoušky

Bude k dispozici později.

Druhé zkoušky

Bude k dispozici později.

A jak si vede Benny Cristo?

Benny

Očekávání jsou zatím celkem nízká. Fanouškovská obec se vesměs shodne na tom, že Omaga je lepší než Kemama, velké úspěchy ale zatím na obzoru nejsou. Hodně se doufalo v úchvatnou podívanou na pódiu, čtveřice poskakující v pozadí se ale velkého pochopení nedočkala. Sice se slova o „černém koni“ 2. semifinále objevují docela často, ale bookmakeři takové nadšení nesdílí. Aktuálně je Benny celkově až na 32. místě a jeho šance na postup do finále sázející vidí jen na 33 %. Druhá zkouška Bena čeká ve čtvrtek před polednem.

Potenciální vítěz

Když už je řeč o sázkách, kdo má tedy letos největší šanci na vítězství? Jako největší adept byla měsíc a půl na vrchu 18letá Destiny s Je me casse, která už v roce 2015 ovládla dětskou Eurovizi. Po první zkoušce se ale malinko propadá, důvod vidíte na obrázku. Na 1. místě je tak nyní Barbara Pravi s baladou Voilá, třetí je Gjon’s Tears s emotivní Tout l’Univers a na 4. místě se drží Måneskin s rockovou peckou Zitti e buoni.
Destiny

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Eurovision Song Contest

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
1
Prochor
Reagovat

Tak se Ben konečně dočkal. Jenom nevěřím, že nás dostane do finále jako se to povedlo GG. Ten jeho song je totiž neuvěřitelná a nepoživatelná slátanina. Tradičně jsem zvědavý na Švédsko. Švédové berou ESC pořád vážně a jejich národní kolo Melodifestivalen je nejsledovanější hudební soutěží ve Švédsku. Každopádně se ze všech zemí nějaké zajímavé vystoupení objeví. Ještě malé OT – četl jsem, že na podzim má začít nová Stardance. Takže doufám, že se najde nějaký rekapista.

2
Lukša
Reagovat

@Prochor: Bookmakeři nevěří, okolnosti postupu nenahrávají, zkoušky příliš nepřesvědčily. Fandové Bena docela zbožňují (doporučuju LookLab s Nikkie https://www.youtube.com/watch?v=90TbPPgYIIM&list=PLmWYEDTNOGUIX1_daoWA6p2BOZd72t1QP&index=9), nějaký hlas dostane, otázkou je, jak zaujme masové publikum. Tomu 3. místo zrovna neprospěje, pokud ze sebe ale dostane energii, kterou určitě má, a přestane na jevišti mumlat, tak by šance byla.

3
Lukša
Reagovat

@Prochor: A StarDance bude! :-)

Přidat komentář

Přidat komentář