Panáček v reality show

Eurovize 2019: Pořadí v semifinále a další novinky

2. Duben 2019 | napsal(a): | reality show: Eurovision Song Contest

55826948_568123373681564_8124813638415417344_o

Pod taktovkou Jona Ola Sanda bylo dnes rozhodnuto o pořadí 35 zemí pro semifinálová kola, která se uskuteční 14. a 16. května. Jak dopadla Česká republika? A jaké novinky se už nyní připravují pro příští ročník?

Úterní semifinále

Kypr

Černá Hora

Finsko

Polsko

Slovinsko

Česká republika

Maďarsko

Bělorusko

Srbsko

Belgie

Gruzie

Austrálie

Island

Estonsko

Portugalsko

Řecko

San Marino

Čtvrteční semifinále

Arménie

Irsko

Moldavsko

Švýcarsko

Lotyšsko

Rumunsko

Dánsko

Švédsko

Rakousko

Chorvatsko

Malta

Litva

Rusko

Albánie

Norsko

Nizozemí

Makedonie

Ázerbajdžán

Finále?

Pořadí pro finálovou epizodu, která bude odvysílána 18. května, bude určeno den předem, přičemž jistou pozici má nyní jen pořádající Izrael, kterému bude patřit 14. pozice. Semifinálem samozřejmě neprochází ani tradiční pětice států, kterou premiéra tedy čeká také až v sobotní večer.

Eurovize ČR 2020: Návrat národního kola

Ano, je to tak. A dokonce veřejně. Národní kolo, které se uskuteční příští rok v lednu, bude vysílat ČT, která navíc slibuje velkou show v přímém přenosu. K vidění a poslechu budou všechny finálové soutěžní skladby a diváci rozhodnou, kdo se probojuje do květnové Eurovize s krásným letopočtem 2020. Svou skladbu může přihlásit kdokoli, ale pouze do konce června 2019.

Jak jste spokojeni s naším pořadím? A pokud už jste si poslechli i ostatní státy, jak vidíte naše šance?

Lukša

Mladý psavec, kterého to z komentářů vyneslo až na autorský post. Z reality show toho sleduji opravdu hodně, mezi mé nejoblíbenější se ale jednoznačně řadí Got Talent a The Amazing Race.

Eurovision Song Contest

Diskuze k článku

Počet komentářů: 2
1
Jardach
Reagovat

Kdo ze nas to reprezentuje letos?

2
nofux
Reagovat

Dostali jsme celkem fajn pozici, tak snad ten postup vyjde :) po živém vystoupení Lake Malawi v Ukrajinském národním kole se reakce fanoušků mnohem zlepšily. Naše písnička po čase může docela rychle začít lézt na nervy, nicméně to problém není když většina TV diváků slyší písničky poprvé až v TV…
Austrálie – Island – Portugalsko skoro hned za sebou, to bude pro obyč diváka obtížně stravitelné :D Můj tip na vítěze našeho semifinále je Island. I když je jasné, že zkoušky které začínají přesně za měsíc jako vždycky zamíchají kartami…

Přidat komentář