Panáček v reality show

Robinsonův ostrov 2: skončily castingy a již probíhá natáčení

16. Červen 2017 | napsal(a): | reality show: Robinsonův ostrov

robinsonuv-ostrov-2-moderator
Na TV Nova vyhodnotili první řadu jako úspěch, který stojí za zopakování. Takže vybrali z více než 6 000 adeptů novou skupinku soutěžících, kteří budou bojovat o druhý titul českého Robinsona v rámci Robinsonova ostrova 2. Ten se bude odehrávat převážně na filipínském poloostrově Caramoan.

Tedy odehrávat, on se již odehrává, neb natáčení Robinsonova ostrova 2 je v plném proudu. Doporučujeme sledovat instagram moderátora této show Ondřeje Novotného, který sem tam pustí na svůj instaúčet nějakou fotku z natáčení.

Těšíte se na druhou řadu boje o 2 500 000 Kč?

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Robinsonův ostrov

Diskuze k článku

Počet komentářů: 9
1
Kimmm
Reagovat

Zas Filipiny?

2
Radek aka SUNíčko
Reagovat

@Kimmm: Ano, zase.

3
Ajvngou
Reagovat

Je jedno kde… Hlavně aby to bylo lepší a ne tak roztahaný.

4
Lady XL
Reagovat

Taky mi je jedno kde, hlavně že to bude a také doufám ve vylepšenou verzi jedničky. A prosím opět nějakou blondýnu :-D.

6
Tyson
Reagovat

Ze je jedno kde se to kona? Tak to jste scheisse fans Survivora. Planeta nabizi miliony destinaci, vybrat zas tu samou je fail. Samotna hra a taktika tvori pouze cast hry. Kdyby slo jen o ni, tak se to nemusi odehravat v exotice ale kdekoliv u nas. I ta Farma meni mista a rocni obdobi v ramci Slovenska. Nova totalne zabiji potencial tehle hry. A bez novy destinace horko tezko prilaka novy divaky, kterych je stejne jako u Trosecnika na Prime. A ta to radsi zabalila.

7
Lady XL
Reagovat

@Tyson: Já si ale myslím, že nebudou na úplně stejném místě – tím myslím tábořiště… Je tam plno ostrovů a vždy tam natáčí víc týmů z různých zemí, takže i tam je tudíž možnost jiného místa, ještě nepoznaného… Farma.sk je sice vždy jinde ale pořád na Slovensku…:-) !

8
limbora
Reagovat

@Tyson: Je dost mio mísu srovnávat výběr lokality pro Farmu a pro Robinsonůvm ostrov. Navíc, promiň Tysone, nemáme přece žádnou jistotu, že to může Nova ovlivnit. Mnohe důlležitější je však složení soutěžících, kreativita štábu a moderátor. Mám vážné obavy, že zrovna ten, tedy O.N. bude nejslabším článkem. Ale nechme se překvapit.

9
ales winner emma
Reagovat

jako sorry ale doufám že až ANO VYHRAJE NA PODZIM VOLBY TAK NOVA UŽ NEBUDE BUD VYSÍLAT NEBO JÍ BUDE ZAKÁZANÉ VYSÍLAT PRÁVĚ TYTO HOVADINY TYPU rOBINSONOVÉHO oSTROVA APOD…

Přidat komentář

Přidat komentář