Panáček v reality show

Na Marcelu z Manželských etud byla podána žaloba

19. Únor 2006 | napsal(a): | reality show: Manželské etudy

Jistě si mnoho z vás vzpomene na pohnutý životní osud Marcely Haverlandové z předposledního dílu Manželských etud od režisérky Heleny Třeštíkové. Člověk si musel říci, že si snad už všechnu svoji životní smůlu vyčerpala, ale bohužel nikoliv, i když za to si může i trochu sama.

Ve zmíněném časosběrném dokumentu nařkla svého prvního manžela a otce usmrcené dcery Ivany z jejího sexuálního obtěžování ve věku 8 let. Před lety soud k tomuto nařčení zaujal stanovisko, že vinu nelze prokázat. Marcela to však vidí zcela jednoznačně:

Já jsem přesvědčená, že to udělal, Ivča se tři roky noc co noc budila s pláčem a během dvou let byla třikrát v nemocnici. Měla gynekologické problémy. Kdyby si to vymyslela, kde by k tomu přišla?

Jiří, který na zaslané parte své dcery Ivany nijak nereagoval, zareagoval později na odvysílaný dokument z Manželských etud a podal na svoji bývalou manželku žalobu. Doufejme tedy, že Marcela peníze, které jí lidé v dobré víře posílali, využije na vysněné přestěhování z Českého Brodu do Prahy, a nikoliv na právníky, kteří ji budou u soudu zastupovat.

zdroj informace o žalobě

Po smrti dcery přišla žaloba! / blesk.cz

související články

Na kalendáři v kuchyni má u data 29. ledna napsáno: Nahrát Manželské etudy po 20 letech. NEDÍVAT SE! Osud Marcely Haverlandové ten nedělní večer viděl víc než milion diváků. Ona ne. Nedoporučili jí to lékaři, ale ani ona sama nechtěla vidět poslední roky a dny života své dcery, která těsně před koncem natáčení dokumentu tragicky zemřela. Sešly jsme se v panelákovém bytě v Českém Brodě, kde žije se synem Tomášem. Tvrdí, že tenhle trošku rozjívený šesťák je jediný důvod, proč ještě žije. Manželství se jí dávno rozpadlo. Další muž, otec Tomáše, ji opustil a pak zemřel. Před pár dny dostala urnu s popelem dcery. Při povídání často pláče. Tomáš nosí kapesníčky. Jako by byl zvyklý…

Kolik cizích lidí vás dnes zastavilo a oslovilo? pokračování rozhovoru s Marcelou Haverlandovou, účastnicí Manželských etud. Rozhovor se nejspíše po víkendu přesune do bezplatného archívu Mf Dnes.

související články

Bankovní účet pro Marcelu z Manželských etud po 20 letech objeven
Manželské etudy po 20 letech: Marcela a Jiří (5/6)
Šest párů, šest osudů slovy Heleny Třeštíkové / mfdnes.cz
Realita místo reality show (rozhovor s Helenou Třeštíkovou i o Marcele) / Lidové noviny

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Manželské etudy

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
1
Jitka
Reagovat

Dnes jsem zhlédla manželské etudy o Marcele na Barrandově,ráda bych se s ní telefonicky spojila ale bohužel nemohu se dopatrat jejího tel.čísla. Mohl by mi někdo pomoci? Jsem její spolužačka z učiliště dekuji

2
Jitka
Reagovat

Ráda bych sehnala tel.číslo na Marcelu Haverlandovou z pořadu manželské etudy. Může mi někdo pomoci? Dekuji

Reagovat

@Jitka: Pořad jste rozhodně neviděla na Barrandově. Ani jste si nevšimla, že píšete pod 12 let starý článek, přitom je tu aktuální k odvysílaným novým dílům. Co takhle kontaktovat rovnou paní Třeštíkovou? Určitě ji předá na vás kontakt. Rozhodně není běžné rozdávat cizí čísla. Kontakt na režisérku můžete hledat třeba na stránkách FAMU, přednáší tam.

Přidat komentář

Přidat komentář