Panáček v reality show

Hledá se táta a máma 3: Hra pomalu končí (13.)

9. Prosinec 2010 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma

[singlepic id=1102 w=420]

RS Hledá se táta a máma spěje do finále. Petr, Michal a Bára mají posledních pár dní zahraniční dovolené, aby se rozhodli, kdo získá jejich srdce. Zatímco tatínek Michal na řeckém ostrově zažívá horké chvilky, tatínek Petr se snaží získat zpět srdce své favoritky Andrey. A k čemu se schyluje u Báry ve slunném Turecku?

[singlepic id=1103 w=420]

Tatínka Michala jsme opustili ve chvíli, kdy tutlané a přehlížené napětí vygradovalo. Hádka s Míšou nabere na obrátkách a vše bude nasvědčovat tomu, že dovolená skončí předčasně. Zachrání Jindřiška svým rázným vstupem do hádky celou situaci?
Rozmrzelá skupinka se nakonec sice vydá na společný výlet, ale napětí je stále ve vzduchu. Zvlášť když se během výletu zjistí pravý důvod Michalova naštvání. Jeho špatná nálada má své kořeny až v Čechách… Čím ho rozčílila maminka Míša? A bude jeho konečná omluva opravdu upřímná, nebo půjde jen o další záminku k hádce?


[singlepic id=1105 w=420]

Ani posádce tatínka Petra není zrovna do zpěvu. Sbližování uvízne kvůli předchozím rozporům na mrtvém bodě. Petr se začne věnovat více kormidlu, ale ponorkovou nemoc tím neodežene. Celá skupinka zakotví u břehu a tatínek bude nemile překvapen. Nápadnice Pavla a Andrea totiž vyrazí za zábavou bez něj. Co bude pro Andreu poslední kapkou v naštvání na Petra? Opravdu jí její vyvolený neustále lže?
Tatínek se rozhodne pozvat svou favoritku na ostrov, aby si vše vyjasnili. Místo sbližování je ovšem čeká spíše hra na pravdu. Tématem dne se proto stane reálná podoba jejich případného soužití. Zamýšlené romantické rande se zvrtne v bouřlivou debatu a přebíjení argumenty. Podaří se Petrovi získat zpátky srdce nedůvěřivé Andrey?

[singlepic id=1104 w=420]

Maminka Bára si s chutí užívá dovolenkové radovánky. Čím dál víc si ale uvědomuje nevyhnutelnost volby. Kterému tatínkovi má dát přednost? Dilema nemá jednoduché – oba její ctitelé jsou totiž milí společníci a skvělí tátové pro Matyáše.
Volbu bude muset nakonec Bára udělat podle jiných než jen „tatínkovských“ kritérií. Kdo z nápadníků ji více přitahuje? S kým funguje takzvaná chemie lásky? Bára se vydá s každým tatínkem na večeři, aby si ujasnila své city.
Jak bude Michal zvládat pocit, že jeho šance u ženy snů klesají? A proč se během výletu Zdeněk zastaví v klenotnictví a prohlíží si prstýnky?

FINÁLE JE PŘEDE DVEŘMI

MICHAL DVOŘÁČEK

V minulém díle jsme skupinku opouštěli ve chvíli, kdy se rozhodovalo, zda vůbec odjedou na výlet. Michal přišel na sraz pořád pěkně naštvaný kvůli Míšinu rannímu pozdravu, tedy spíše kvůli její výtce k jeho stylu odpovědi na její pozdrav. Pokračuje ve vyčítání, předhazuje neúčast Renáty, dokonce si klade podmínku, že buď pojede on, nebo Míša. Všichni překvapeně zírají, začínají mít jeho chování právě dost. Poblíž Michala stojí Sandra, hlavu sklopenou, je vidět, že tatínkovo chování ji nepřekvapilo, stydí nebo bojí se? Jednu chvíli to vypadalo, že má pláč na krajíčku. Vzpomínáte, co si Sandra přála, když byly s Renátou nakupovat? Aby byl tatínek hodný.
Celou hádku se snaží ukončit Jindra. Ta už je z Michala pěkně vytočená, děti se těšily na výlet a oni se tam s Míšou dohadují a nebere to konce. To hlavně díky Michalovi. Vyčte mu, že on odsuzuje hádky, ale sám je vyvolává a neví, kdy přestat. Nazvala ho agresivním sobcem. Nechápe, proč se na celou epizodu Michal nevykašle. On má ustoupit? Jen proto, že je chlap? Ona ho urazila, dovolila si říci něco, co mu nešlo pod nos a Michal začíná nové kolo výčitek. On neustoupí a neustoupí. Už jen chybí, aby sebou švihnul na zem a vztekle kopal jako neposlušný fracek. Odmítá slyšet kritiku svého chování a to také měnit nebude. Že se tady má seznamovat? Proč? Ne vždy to prý dopadne dobře a divák vidí, že on se zřejmě i proto o seznámení vůbec nesnaží.

[singlepic id=1115 w=420]

Naštěstí přijede autobus a hádky ukončí. Odjíždí všichni, ale nálada je na bodu mrazu. Další část výletu absolvují na lodi, kde Michal opět jen fotí, maminek si nevšímá. Zde se také dovídáme důvod jeho naštvání. Dva dny před odletem Míša napsala na své stránky, že prožila hezký večer s kamarády. Michal jí okamžitě odepsal, proč si užívá večer s jinými a odpověď Míši, jestli on nemá žádné kamarádky, se mu nezamlouvala. On si neužívá, pro něj jako chlapa hezký večer s kamarádkou = sex. U něj bych to tipovala na hezký podvečer, vzhledem k jeho brzké večerce. Jinak to on chápat neumí a ani nechce. Štve ho, že Míša se po večerech baví a ještě to napíše na internetu. Jistě, má jít spát v devět hodin jako on a nedělat mu problémy.
Plavba je u konce, jsme u cíle výletu. Koupání na ostrově Chalki měla být zábava pro všechny, ale vypadá to, že jak výlet špatně začal, tak i dál pokračuje. Michal si maminek nevšímá, nekomunikuje, jen se Sandrou. Nikde žádné záběry, zda si děti hrály i pohromadě, nebo zda Michal Sandru neustále hlídá. Také není nikdy vidět, že by se věnoval klukům od Jindry, když na obě maminky kašle. Michal tvrdí, že se straní proto, aby si vyčistil hlavu, ale on to dělá od prvních minut dovolené. Maminkám to vadí, nebaví je být pořád stranou a bát se cokoli říci nebo zeptat, aby zase nebouchl jako papiňák.

Večeře s Jindrou

Po návratu z výletu čeká Jindru a Michala večeře, kterou si užijí jen sami dva. Čekáte romantiku? To byste se načekali! Michala Jindra nezajímá, už víme, jak ji vidí – jako podnikatelku, co se umí postarat, a u které se mu tak líbilo nicnedělání. Jeho zajímá jediné, proč ho nazvala sobcem. Dokonce agresivním. On nechápe, Jindra chápe až moc dobře. Už od příletu je na ně neurvalý. „A víš proč? Víš, kolik bylo hodin?“ ptá se Michal. Jistě, nemohl spát, tak byl protivný na všechny kolem, co je na tom k nepochopení. On nechápe ani proč by měl být agresivní sobec. Být agresivní, dá někomu přes „držku“. To Jindra odhadla přesně. Být ona chlap, bála by se, že jí jednu natáhne, jak byl vzteklý. Nedokáže si představit mít s ním vztah, neustále by měla obavy z jeho výbuchu vzteku. Takže celá večeře se místo romantiky nesla v duchu vysvětlování a nechápání. Michal chtěl znát odpověď. Ale argumenty nepřijímal, to je pak těžká debata.

Sportovní den

Druhý den se Michal rozhodne prožít den aktivně, žádné jeho oblíbené povalování. Možná si vzal kritiku maminek k srdci a rozhodl se strávit s nimi sportovní den. Minigolf a střelba z luku. Sice se zábavy účastní všichni pohromadě, ale Michal si maminek opět nevšímá. Měl by je snad bavit? To už od něj nikdo ani nečeká. Po střelbě z luku asi špatně došlápl, vidíme Michala na kolenou. Maminky chvíli neví, co se děje. Zda se válí nebo fotí, tak to okomentovala Míša. Tentokrát ani jedno, má trochu problémy po zranění nohy, ale už statečně kulhá, nic vážného to nebude.

[singlepic id=1108 w=420]

Řecký večer

Konečně si snad maminky užijí s Michalem trochu zábavy. Večer začíná o půl desáté, on však do deseti hodin uspával Sandru. Ani dnes jí nepovolí přetáhnout večerku. Všude běhají daleko menší děti, jen ona musí jít sama spát. Já bych byla klidnější mít ji na očích, než ji nechat samotnou v hotelovém pokoji. Kluci Jindřišky také nespí. Holky využily jeho nepřítomnosti a užívaly si tance a očekávaly, že zbytek večera se budou bavit všichni společně. Michal se však jen chvíli podíval, vše co potřeboval, už viděl, tak dobrou noc a odchází. Prý mu chybí Sandra. Tak proč jí nepovolil přetáhnout večerku? Nebyla to jen výmluva, aby mohl jít spát podle svých zvyklostí a využil dceru? Je to nepřekvapilo, večer si však pokazit nenechají a budou se bavit i bez něho.

[singlepic id=1109 w=420]

Druhý den se Michal rozhodl omluvit Míše. Sám od sebe? Ona však trvá na omluvě na kameru, což se mu dvakrát nezamlouvá. Omlouvá se na kameru a vlastně neomlouvá. Ona mu nemá co vyčítat, ona na něj „štěkala“ taky (ano, to je Michalův výraz), obviňuje ji místo omluvy. Nebo to je ta omluva? Od ní omluvu nechce. A opět se řeší ranní pozdrav. Michal nesnese žádnou kritiku svého chování, je už tím dohadováním trapný. Trvá si na svém, že vše vlastně zavinila Míša, když si dovolila kritizovat jeho styl odpovědi. Ji spíš zajímá, proč ji nechtěl na dovolenou a tesknil po Renátce. Proč jí to narovinu neřekl před odletem, nikam by se nehrnula. Michal neodpovídá. On se nemusí seznamovat za každou cenu, to, že mu tam zbyla Míša a Jindra, neznamená, že si s nimi musí něco začít. Nemusí, ale pořád u tohoto tatínka nechápu, proč tam vlastně je. Užít si prázdniny na cizí náklady? Vypadá to tak. Komunikace s ním nikam nevede, je jak zaražený kolovrátek.
Příště si vyslechneme Michalovy výčitky ohledně výchovy velké Sandry. A čeká nás závěr této seznamovací RS.

BÁRA JUSTÝNA TRÁVNÍČKOVÁ

V této skupince panuje dovolenková idylka, řekla bych až nuda pro diváka. Michal nebo Zdeněk? Chemie je příznivě nakloněna Zdeňkovi, uvidíme, jak se vše bude vyvíjet dál. Večer připraví překvapení Michalovi. On tají, že má narozeniny, ale Bára mu přichystá oslavu i s narozeninovým dortem. To nečekal, je překvapený a dojatý. Jeho dávným snem bylo podívat se do nějaké exotické země a tato dovolená mu jeho sen splnila.
Noc končí. Bára má sice dva nápadníky, společnost v posteli jí však bude dělat syn Matyáš.

[singlepic id=1110 w=420]

Výlet do delfinária se líbí velkým i malým. Bára je u vytržení ze zvířat, vítězí mrož, s tím by se i pomazlila.
Bára má jasno. Chemie zapracovala a Zdeněk vítězí. Je do něj zamilovaná. Michala bere pouze jako kamaráda. Jako prvního pozve na večeři Zdeňka. Pohodová atmosféra nabádá řešit jejich vzájemné sympatie. Kromě pusy nic se Zdendou neměla, líbí se jí, že netlačí na pilu. Těší se, jak se vztah bude vyvíjet. Je čas říci pravdu Michalovi, aby věděl, na čem je a nedělal si plané naděje. Ten to však vytušil a při večerní siestě ve třech je předešel. O jejich počínajícím vztahu ví, přeje jim štěstí a bude držet palce, aby vše dobře dopadlo. Podle Báry je fantastický chlap, ale jen kamarád a snad jim do kamarádství vydrží i do budoucnosti.

[singlepic id=1111 w=420]

Výlet

Povalování na pláži je přerušeno výletem. První zastavení je v mešitě. Bára oblast Side dobře zná, není zde poprvé. Zato průvodkyně má výklad, jako by vše sama viděla poprvé. Jakýsi oltář, jakási perla… Naučené fráze, ale těžko ví něco víc. Má vůbec pro Turecko průvodcovskou licenci? Ač to jsou pro Báru známá místa, výlet si užívá společně s tatínky. Na výletě si domluví kamarádskou večeři s Michalem, Zdeněk pohlídá Matyáše, idylka pokračuje.
Zdeněk něco chystá, jinak by přece nevybíral společně s průvodkyní prstýnek. Že by plánoval taky nějaký „zásnub“ jako minule Jenda?
Večeře s Michalem proběhne v přátelské atmosféře, Michal se přiznává, že lhostejná mu není, ale přeje jí štěstí.
Příště uvidíme žádost o ruku i to, jak vše dopadlo a setkání po nějaké době.

PETR MACHALA

Petr je z lodi u vytržení. Plno práce, nové poznatky i zážitky ho baví. Diví se, že holky technická stránka lodi nezajímá. Co když se mu něco stane a on nebude moci loď ovládat? Nestane se, Petře, vůbec nic. Ty tu loď ovládáš jen na kameru, nemáš kapitánské zkoušky, loď je plná jiných chlapů, satelitní telefon, ony tě holky fakt k ničemu nepotřebují. A toho tvého chlubení mají plné zuby, jsou rády, že se chvilku bavíš s lodičkou a nezlobíš.
Petr si tedy může dál snít svůj sen, ve kterém získá Andreu, požádá ji o ruku a budou spolu po zbytek života.

[singlepic id=1114 w=420]

Večer ve dvou – Pavla a Andrea

Ponorková nemoc zasáhla i naši posádku. Vyřeší ji procházkou po pobřeží. Pavla s Andreou se „trhly“ od zbytku výletníků. Podle Pavly proto, aby se Andrea „rozdýchala“, ona je v pohodě. Pavla sice tvrdí, že o Petra nestojí, ale nic jí nebrání dál spřádat své teorie a ovlivňovat druhé. Už jí zbyla jen Andrea. Dvě ženské u stolu a jediné téma – Petr. Andrea rozvláčně popisuje jeho chování a Pavla chvílemi nevydrží pomalé tempo a dokončuje věty za ni svými vlastními názory. Andrea zjistila, že Petr informoval Pavlu o průběhu návštěv u ostatních maminek, tedy u ní a Šárky. Jak to asi zjistila? Neřekla jí to náhodou sama Pavla? Proč by jí jinak četla esemesku, která spustí lavinu obviňování, vysvětlování a je příčinou začátku konce. „Ahoj Pavli! Noc jsem ustál bez ztráty ctnosti, Šárka sice dle očekávání bojovala svými zbraněmi, snažil jsem se ji udržet na uzdě…“, předčítá ochotně Pavla zprávu ze svého mobilu. Svoji odpověď však už nepřečte, jen povrchně prozradí, že mu odepsala něco v tom smyslu, že ji to těší a překvapuje, že ji informuje. Andrea věřila, že píše jen jí, ale opak je pravdou. Brala jeho zprávy jako vyznání lásky, proč píše i Pavle, jí nedává smysl. Škoda, že nemá potřebu Pavle své zprávy od Petra také předčítat, bylo by zajímavé vidět Pavliny reakce. Andrea prozřela a vidí, že je k ní Petr neupřímný. Pavla prý její pocity chápe, určitě je i ráda, že Andrea otevřela oči i díky ní a začíná o Petrovi vážně pochybovat. Žila v domnění, že je jediná vyvolená a ono je to celé jinak. Pavla ji chlácholí: „Raději ať ji to bolí pět minut, než dalších dvacet let.“ Myslím, že Andrea by s Petrem nevydržela ani dvacet dní, natož let.

[singlepic id=1112 w=420]

Oběd probíhá opět na lodi. Petr zve Andreu na procházku po pustém ostrově. Nevadí to ostatním? „Nevadí, máme s holkami své plány, jděte se klidně vyvenčit,“ udílí jim propustku Pavla.
Jachtu na chvíli vymění za nafukovací člun a vydávají se směr pevnina. Rozhovor mezi čtyřma očima může začít. Místo sbližování začíná hra na pravdu. Esemeska opět na scéně. Proč má potřebu psát Pavle, že odolal Šárce? Přece aby si ji udržel ve hře, hlavně kvůli dcerám. Ale ne, Petr to omlouvá zbrklostí, neuvážeností, dokonce se hájí tím, že se přece s žádnou nevyspal. Ale máme nějaký důkaz? On chce mít čisté svědomí, tak se v tom plácá jako slon v porcelánu. Rozvíjí své teorie o Andrejce lovící na diskotéce podivné existence, které si vzápětí odvádí do své ložnice. Že spala s hajzlem, to hned nezjistí, on se ale snaží hrát férově hned od začátku. Ona to nezjistí, ale on zjišťuje, že pěkně přestřelil. Ona nemá potřebu lovit po nocích, věnuje se dětem a má své podnikání, na diskotéky čas nemá.
Změníme téma, poslechneme si, jak si oba představují svůj teoretický budoucí společný život. Petr má jasno, návštěvy o víkendech. Andreu Liberec neláká a neví, kam by s dětmi u Petra hlavu složila. Její představy jsou asi trošku jiné, my je však neslyšíme. Petrova vize jí vyrazí dech. V roce 2012 chce odjet do Afriky ještě s pětitisícovou skupinou lidí. Vytvoří komunitu, která se bude schopná v centrální části rovníkové Afriky zachránit před globální katastrofou. To je jeho sen, vytvořit lepší společnost, bez hádek, závisti a osočování. Rozebírá to sice víc do detailů, ale takto ve zkratce to, myslím, stačí, víc slov netřeba.
Andrea by do Afriky nejela ani na výlet, víc to nemá smysl řešit. Její děti by to nepochopily vůbec a myslím, že to nechápe většina z nás. On Andreu miluje, ona by aspoň mohla o jejich vztahu popřemýšlet. A honem zpátky na jachtu.

[singlepic id=1113 w=420]

Ponorka pokračuje

Další den se Petr s Andreou vzájemně ignorují. Oba mají o čem přemýšlet. Andrejce v tom přemýšlení začíná pomáhat Pavla a Petrovy naděje na udobření s ní jsou tím pádem pohřbeny ještě hlouběji.
Mohla bych tady nyní přepsat doslovný dialog mezi Pavlou a Andreou, ale přijde mi to ztráta času. Kdo chce, může si přehrát video.
Ve zkratce: Andrea se snaží vidět ještě něco dobrého na Petrovi, hledá omluvu pro jeho chování. Pavla jí valí do hlavy své klíny, tedy rozumy, ona vidí, ona ví, on je, on není… Snaží se jí Petra vykreslit tak, jak ho vidí ona a daří se jí to. Že Petr není žádný myslitel, to všichni víme, ale zase taková tragédie, jakou z toho dělá Pavla, to také není. S výsledkem může být Pavla spokojená.
Závěr rozhovoru po osvětě Pavly o přetvařujícím se a neschopném herci Petrovi:
Andrea po prozření: „No, víš, pokud to není ještě horší.“
Pavla:“Bože můj, snad ne! Počkej, to mě ani nenapadlo, takovej hrůznej scénář.“ Ještě že tak. Úplně stačí, co ji napadlo doposud.

Opět se vydáme na pevnou půdu, tentokrát si však užijí soukromí Petr s Andreou, mají toho hodně na vysvětlování. Pavla se ujímá role chůvy.
Petr se snaží udobřovat Andreu, ale moc mu to nejde. O esemesce už Andrea nechce slyšet ani slovo, působí na ni jako červený hadr na býka. On ubližuje a nevnímá to, to ji vadí. Chudák Petr nechápe, tohle je na něj už moc, on přece vše myslí tak dobře. Nasupeně vrací číšníkovi večeři, asi mu zamrzl úsměv a není schopen maso pokousat. Není schopný ani být galantní a dámě nalévat víno podle potřeby. Pořád nechápe, kde dělá chybu. Andrea mu uvádí příklad, kdy by ona měla dva kamarády, jezdila jim žehlit, jak by se to Petrovi líbilo? Zrovna nadšeně se z té představy netváří. Ona má chuť odejít, už jí to nebaví. Má své životní zkušenosti, potřebuje muži věřit a ne o něm pochybovat. Nevnímá maličkosti, není pozorný, nerozuměli by si. Nevěří, že ji miluje. „Ty na mě psychologicky nemáš“, pronese na závěr Andrea. Podivná věta, nemám na to ji pochopit. Vidí budoucnost Petra s Šárkou, radí mu, aby ji po návratu vyhledal a promluvil si s ní. On váhá, neví, zda se chce či nechce Šárce omlouvat, i když se mu líbila a nebyla mu lhostejná.
Příště Petřík pojede do Kadaně a čeká nás i tady setkání po nějaké době.

Související články:

Táta Petr: Teplo na dovolené mu přehřálo mozek /Blesk.cz
Odkopl ji a teď táta Petr škemrá: Šárko vrať se! /Blesk.cz

Upoutávka na 14. díl

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Hledá se táta a máma

Diskuze k článku

Počet komentářů: 2 025
1
gabisollis
Reagovat

Plesk nam zaspal,ale Ajda ne.:-)v pul 10 zadny prispevek?Koc co ze jsi si nechal ujit prvni prispevek?a Kacka tu taky byva ve ctvrtek.:-)no zviratka ze zoo probudte se!:-)

2
novesly
Reagovat

1: gabisollis

Proč mě budíííš??? :))

3
anja
Reagovat

hyena zde :) ale zatím není do čeho strčit frňák… ačkoliv – lísací fotka Andrea+Pavla trochu provokuje, ale ještě ji nechám uležet

4
gabisollis
Reagovat

:-)vitam damu z damy:-)anjo-no ty jako vzdy vtipna!:-D ano foto provokuje…:-D

5
gabisollis
Reagovat

je fakt ze nas plesk mohl trochu nakopnout.:-(

6
gabisollis
Reagovat

tak se nakopnem samy!:-)novesly co rikas tomu(byla jsem se na vas juknout)ze pani P.strasne zlepsilo naladu pomlouvani Petra?:-)zajimave!

7
novesly
Reagovat

6: gabisollis

A kdo tam pomlouval Petra??
Tam akorát holky upozorňojou na jeho básně.
A musíš uznat, že on je dobrej….kam se na něj hrabou jiní…
My na Petra hledíme jako na boha….takový CHLAP ideál…jen se neboj, skončí RS a všici ženský jedeme do LBC na námluvy…máme sraz u jeho GarzonieroVilky v podJeštědí…:)

A teda když už tam chodíš JUKAT jak jsi napsala…tak proč nám tam nenecháš pozdrav…třeba z dovolený??…:))

8
gabisollis
Reagovat

no dobre napsala jsem to tvrde. spasovaly tam na Petruv ucet.:-)ale to my zde take a nejak pro to neni pochopeni.:-)ja k vam nemuzu protoze to by pani P.nevydychala!:-)

9
okkvp
Reagovat

Zdravím vespolek.
Já zas chvilku přemýšlela, zda nějak neokomentovat foto Báry s hochy a sýrový úsměv Michala, ale pak jsem usoudila, že bych se nemusela trefit do okolností a tudíž jsem rodící se písmenka raději spolkla. Počkám na večer

10
okkvp
Reagovat

novesly : taky u vás čtu a taky nepíšu – nemám potřebu

11
gabisollis
Reagovat

okkvp-ty me zase zlobis vid?:-)vsak vis jak jsem zvedava!:-)

12
Misha
Reagovat

3 – kolegyně, myslíte, že Pavla je ten nový Andrejin přítel?

13
novesly
Reagovat

8:gabisollis
Nenapsala jsi nic tvrdě…To spíš já zapomněla zapomněla udělat smailíka chechtáka…

a neboj… přijít tam můžeš…maximálně dostaneš kopanec :)) proto bych radila polštářek na zadnici aby to moc nebolelo…:)

A to myslím fakt vážně…!!!
A nesměj se !!! :))

14
gabisollis
Reagovat

Misha.:-))novesly-diky ale radeji ne vsak si pokecame tady.:-)kdyz uz mas i regulerne pridelene zviratko.:-)ale chudak ta pani jak napsala -no tepic tak vy jeste pijete(reakci na panacka )tak z toho jsem mrtva smichy jeste ted!:-DD

15
novesly
Reagovat

10: okkvp

to jsi napsala dobrou věc….

Nemám potřebu…ale běda tomu, kdo nemá potřebu přijít a napsat sem….že??

16
anja
Reagovat

12 – Misha, správný přípodotek, tímpádem by se vysvětlovalo, proč si nás Pavla „testuje“

testuje si nás, kdy poznáme, že ona je ve skutečnosti Chlap!

Chlap s velký Ch, eL, Á i P

17
gabisollis
Reagovat

pro Lenku.-Leni az pani P dokonci svuj vyzkum tak se mozna i dockas toho emajlu.:-))doufam ze se nam pochlubis (ikdyz to je soukroma korespondence):-D

18
gabisollis
Reagovat

novesly sem ma odvahu prijit kazdy!:-)dokonce v sobotu tu bylo asi pet osob z jedne IP adresy!:-D

19
gabisollis
Reagovat

oprava ne odvahu potrebu

20
novesly
Reagovat

14: gabisollis

No ta byla perfektní…ona nejspíš nevěděla o nějaký diskusi Panaček…ale reakce byla suprová..já se tomu taky pořád směju..

„cítím tady Panáčka“ … Tak vy ke všemu ještě chlastáte? No těpic teda :))

21
novesly
Reagovat

18:gabisollis

z mé IP to nebylo….to se teda předem přiznávám….já v tom nejedu… !!!

:D

( A jak to takhle zjistíš?? )

22
gabisollis
Reagovat

ja nic nezjistuju. na to jsou tu jiny!:-)

23
novesly
Reagovat

22:gabisollis
aha…no jooo…já taky na svých stránkách vidím kdo mě kolikrát navštívil a z jaké IP ..
ale na to moc často nekoukám…bo mě to moc nezajímá… :D
Tady je to asi jiný….přece jen se z toho dá něco poznat….když tady pět nicků píše z jedný IP adresy tak je to faaakt divnýýý :))

24
Misha
Reagovat

21 – Novesly, nás ani nenapadlo, že bys to mohla být ty … jsou tu pravděpodobnější adepti … :o)

25
anja
Reagovat

pět nicků z jedné IP adresy nebo jeden nick z pěti IP – jednak nechápu důvod, druhak – že se jim chce

26
novesly
Reagovat

24: Misha

Já vím…hlavně já sem chodím pod svým nickem který používám všude….i na zvonku pod jménem ho mám….:D…bo už se mi několikrát stalo že ke mě nekdo jel a znal jen můj nick a nevěděl jak se jmenuju…, tak se otočil a jel z5….až pak mi na netu psal že tady byl a že jako…..nooo novesly…..nikde…. :D…

27
okkvp
Reagovat

novesly (15) – to mi nepodsouvej, prosím, tak to nastavené nemám. Já konstatovala jen to, že nemám potřebu se u vás zapojovat do komunikace.

28
novesly
Reagovat

27: okkvp

to nebylo myšleno vyloženě na tebe….
myslela jsem to všeobecně…

sry, blbě jsem to napsala nebo jsi to blbě pochopila.

posílám chlebíček na usmířenou :))

29
okkvp
Reagovat

OT – používání různých IP adres je něco jiného – to dělám taky, naprosto záměrně, stejně jako periodickou změnu nicku nebo používání různých nicků pro různé stránky, vyhybání se stránkám, kde je nutno zadávat email (byť i to lze velmi snadno obejít)- internetový život mně naučil být opatrná nejen kvůli horám běžného spamu.

30
okkvp
Reagovat

28 novesly – v pohodě

31
Misha
Reagovat

25 – no já v podstatě mám jeden nick ze 4 adres. Kolegyně, to máte 1 adresu z práce, 1 z mobilu a 2 z domu, podle toho, který čítač je zrovna volný … no a dalších x podle toho, kde se zrovna nacházím :o)

32
XLord
Reagovat

OT … prosím promazat… ;-)

33
novesly
Reagovat

29:okkvp
Tak to já používám jeden nick na všechno…jsem si svuj nick nedávno vygooglovala a sama jsem koukala kde to všude jsem… :D

To ale není k RS tak už mlčím….

Loučím se pro dnešek, jdu spát…DOBROU zvířátka :))

35
koc
Reagovat

aby mu nakonec na lod neprivezli Sarku ;-)

36
anja
Reagovat

34 tak to ROFL :DDD

koci, přiznej se, ten článek jsi psal ty :DDD

37
Ajda
Reagovat

Novesly,
já bych vám tam u vás i napsala pozdrav, ale nemám ráda povinné registrace a hesla atd., takže bohužel :-))…Ale jinak opět zdravím na Dámy!

38
Ajda
Reagovat

1 gabisollis,
já teda dnes vyjímečně ještě spala a spala, ale technika článek za mě naštěstí pustila ven, přesně v určený čas, tak jako vždy :-)) A Plesk se už taky probudil a okopíroval naši fotku :-))

39
Ela
Reagovat

34: Koci, tak jsem si přečetla ten úžasný článek a myslím, že Nanuk by se měl spíš než do Afriky odebrat do Bohnic a neměl by s tím otálet až do roku 2012!

40
Prochor
Reagovat

Se skupinou pěti tisíc lidí chce Petr vytvořil komunitu, která je schopna se před případnou globální katastrofou zachránit.
Jde o to jestli není ta globální katastrofa on.
Taky je mi divný že chce spasit svět a ještě nestíhá nedostavět ani ten svůj palác pod Ještědem.

41
anja
Reagovat

40 prochor, tamto pod tím ještědem ale není domek jakože domek, to je řídící jednotka meziplanetárního korábu ….. už se tady o tom spekulovalo, že… ale to chce koce, aby to zrekapituloval, bo největší odborník na pozemské, podzemské, vodní a jiná scifi je tady on :)

42
ter
Reagovat

chacha, Šárka bude následovat svého vyvoleného Petra a stane se misionářkou v Africe? to by mohla být samostatná RS, doufám, že to Prima natočí :)

43
anja
Reagovat

chm, koc buď leží hore nožičkama smíchy, anebo se rozjel pod ještěd prozkoumat „to“ zblízka :/

44
kanárek
Reagovat

Na té fotce působí Michal s Michalou jak otec s dcerou.

45
gabisollis
Reagovat

myslite ze na tech 5000 lidi bude nejake extra vyberove rizeni?:-)

46
Ela
Reagovat

45: Gabi, přihlásíš se? :-D

47
Bobby Brown
Reagovat

46 gabisollis:
Proč? Chceš se přihlásit?

48
anja
Reagovat

45 gabi, to kazdopádně… pod článkem v blesku se už hlásí první zájemci, pak budou castingy kde každý dostane kartičku postupuješ – nepostupuješ, záhadou je zatím třetí člen poroty

49
Bobby Brown
Reagovat

45 tam mělo být

Elo! Tohle jsi mi udělala schválně. To teď neukecám, že máme asi stejné nápady ve stejnou dobu.

50
anja
Reagovat

49 Bobby, čas příspěvku hovoří za vše – telepatie :))

mimochodem, teď mě napadlo, že proč ta Pavla toho Petra na tom blogu tak drtí! vždyť právě ona, jako věřící, by měla mít zrovna pro takové případy jako je Petr příkladné pochopení a soucit, že

51
Ela
Reagovat

49: Bobby, příště, až mě něco napadne, se tě nejprve přes Skype otážu, jestli nemáš stejnou myšlenku a případně ti velkoryse přenechám prvenství ;-)

52
Bobby Brown
Reagovat

51 Ela:
Ano prosím. Takto to má vypadat v našem milovaném patriarchátu – neboli tam, kde Muži umí nosit kaťata! ;-)

53
gabisollis
Reagovat

ela,BB-neeee :-))

54
Ela
Reagovat

52: Pane můj, ještě jednou se hluboce omlouvám a příště opravdu počkám na tvé posvěcení!!! Chtěla jsem ti ukázat, kdo je pánem, ale nevyšlo to, no :-( Jdu balit na cestu do Afriky…

Reagovat

Ela (54): Co to ? Ty a otrok BBho ? :-O Svet se fakt zene do zahuby. Petreee pockeeej jedu s tebou :D

56
gabisollis
Reagovat

ela a uz si byla vybrana?aby jsi nebalila zbytecne!:-)

57
gabisollis
Reagovat

se tam tak vsichni nezente s kym tu pak budu diskutovat?:-)

58
Ela
Reagovat

56: Gabi, já si nejprve vyžádám album jeho fotografií, pak poprosím, aby mi ukázal sbírku medailí a tu luxusní psí boudu a to by bylo, aby mě nevybral!!!

59
Bobby Brown
Reagovat

54 Ela:
No to víš, Černoočko, BB není Argoušek, který tě poslouchá na písknutí. My ze zimáku jsme divočáci a ne čoklové. ;-)

60
gabisollis
Reagovat

ela-tak je to jasny prvni vyvolena!:-)

61
Bobby Brown
Reagovat

57 gabisollis:
Už ti divočák jednou psal, že ti vždy bude na blízku. :-)

62
Ela
Reagovat

55: RadstaRe, Bobbyho respektuji jako Chlapa a tudíž ho náležitě uctívám! Sedím v koutku a jen tiše obdivuji styl, jakým „umí nosit kalhoty“.

63
gabisollis
Reagovat

heled a jak ta pani P provadi ty vyzkumy na lidech tak neni to takovy predbezny vyberovy rizeni?:-)))

64
Honza
Reagovat

A nepochlubil se Petr s tím nápadem Šárce před vyřazováním? Andrea hledala, až našla důvod proč ne. Já bych jí Petra přál, jemu Šárku ne. Ještě lepší by bylo Petr a Pavla. Obecně, singles po 30, jedno jestli chlap nebo ženská, jsou tak nějak střelení teměř všichni.

65
gabisollis
Reagovat

BB.;-))no jasne vsichni pujdou do afriky a my tu zustanem samy!:-)

66
Bobby Brown
Reagovat

65 gabisollis:
No jasně! Kdo by jinak ochraňoval mojí líbeznou avatarku, hm?

67
Honza
Reagovat

Zůstat v HSTM až do finále, to je peklo. Snad ti lidi nejsou takový socky, aby si nemohli zaplatit dovolenou. Jinak lituju Michala a těším se na další zásnuby.

68
Honza
Reagovat

gabisollis
Ty už taky. V Africe je celkem hlad, snad to Petr ví, aby expedice před katastrofou nebyla do katastrofy.

69
Bobby Brown
Reagovat

64 Honza:
Tak ti, milý Honzo, za všechny střelené divočáky děkuji.

70
Ela
Reagovat

64: Honzo, tak pozor, abys s tím odvážným tvrzením o střelených singles nenarazil! Už leštím devítku a připravuji čokla na útok, jinak jsem dočista normální ;-)

71
Honza
Reagovat

69 Bobby Brown
Nemáš zač. HSTM je dostatečně výmluvné.

72
Honza
Reagovat

70 Ela
Nebojím se, bude nás totiž dělit Středozemní moře.

73
Bobby Brown
Reagovat

71 Honza:
HSTM je dostatečně výmluvná šaškárna pro nás obecenstvo.

74
Honza
Reagovat

73 Bobby Brown
Náhodou budu se dívat na záznam. Andreu a Petra si nenechám ujít.

75
Bobby Brown
Reagovat

74 Ela:
Co ty víš, třeba jsem tam někde proběhl po čtyřech. ;-)

76
anja
Reagovat

Jedem do Afriky
jedeme do Zimbabwe
jedem na hostinu
špatně to nedopadne
to co je před náma
lechtá nás u pupku
mám strach že skončíme
něčemu v žaludku.

oooo jééééé

77
Honza
Reagovat

70 Ela
Ty máš psa?

78
Bobby Brown
Reagovat

74 (podruhé) tentokrát pro Honzu:
To já taky budu kukat, to se neboj.

79
Honza
Reagovat

Neměla by real TV žalovat Blesk? Takhle vyzrazovat daší díl.

80
Honza
Reagovat

78 Bobby Brown
Chci slyšet jak bude Andrea Petrovi doporučovat Šárku, když Petr se nevrací do starých lovišť a měl by to se Šárkou moc jednoduché. To bude zase veletoč srovnatelný jen s vyřazováním a básničkama.

81
Ela
Reagovat

77: Honzo, mám velkého černého psa zabijáka, někteří s ním mají i osobní zkušenost, dokonce i někteří účastníci HSTM :-)

82
gabisollis
Reagovat

honza-spis tam meli naznacit co bude u Michala..

83
Honza
Reagovat

Myslíte, že budou zásnuby?

84
anja
Reagovat

64 – s těma singlovkama a singlama bych s Honzou souhlasila, jen bych tu věkovou hranici posunula na 40, kámoška byla ve 30 ještě jakžtakž normální, ovšem úderem čtyřicítky jí skutečně hráblo… a taky bych z Honzovy definice vyloučila tzv. čerstvě rozvedené – tak do jednoho roku :)

85
Honza
Reagovat

81 Ela
To jako pejskařka používáš slovo čokl?

86
Bobby Brown
Reagovat

80 Honza:
Pokud chce být tím vůdcem stáda, tak někde musí ty ovečky začít shánět. A hlavně tu pravou královnu stáda, když to bude jako ta komunita, tak aby tam nakonec nebyl jediný single, že.

87
Honza
Reagovat

82 gabisollis
To bylo v upoutávce řecká tragédie.

88
Honza
Reagovat

84 anja
díky za podporu

89
Ela
Reagovat

85: No jasně, nespatřuji v tom nic hanlivého. Taky mu říkám hyena!

90
anja
Reagovat

83 Honza, neřekla, bych, Zdenek dostane od Báry prstýnek za sex

91
Honza
Reagovat

86 Bobby Brown
Jako komunita, něco jako květinové děti. To je každý s každou, tam singles nejsou.

92
Bobby Brown
Reagovat

85 Honza:
To bude asi tím, že jí některé věci jaksi netrhají žíly, jako některým (a nemyslím teď tebe). ;-)

93
Honza
Reagovat

90 anja
Sex za prstýnek, vybíral snad Zdeněk?

94
gabisollis
Reagovat

Honza-no jo co si ale predstavit pod reckou tragedii?jeste jsem ji za 13 let nepoznala..

95
Bobby Brown
Reagovat

91 Honza:
Jestli jsem to pochopil dobře (už Pavla o tom psala na svém blogu), tak on chce po 2012 budovat tu novou společnost. Tam tento model volného sexu jaksi nebude. Spíš rodina bude jako základ. Ale třeba to bude nakonec všechno jinak.

96
Bobby Brown
Reagovat

94 gabisollis:
Ne? Ty asi nekoukáš na zprávy.

97
gabisollis
Reagovat

BB-no prave.to by mel vysvetlit Petr a ne pani P.:-)

98
gabisollis
Reagovat

BB-ale no tak sup sup od recka pryc.:-)to me az moc zasahuje do zivota:-)

99
Honza
Reagovat

Čokl mně srdce netrhá, jen jsem zjišťoval jak je pes reálnej, tak by mohla být reálná i devítka. Elo, moc se omlouvám, já napsal singles a střelení, to je špatně, mělo tam být nestřelený single jako přírodní rarita.

100
anja
Reagovat

93 :)) za sex dostane od Báry Zdenek prstýnek… a že si ho vybíral? nic divného, si ho musel vyzkoušet, ne?

101
gabisollis
Reagovat

Honzo pes je az moc realnej.toho jsem videla i ja!:-)(mimochodem moc hezkej)ale Elu neznam:-)

102
Honza
Reagovat

94 gabisollis
Holky zapomněly na foťáky, kdyby je měly, hra by byla kdo má nejlepší fotky. Navíc už od příletu tam drze porušují večerku.

103
gabisollis
Reagovat

Honza 102:-DDD to si mozna trefil

104
Honza
Reagovat

95 Bobby Brown
Ano nová společnost. Dnešní je postavena na křesťanských základech. Bude změna. Navíc Petr, každej den sex není problém. Bude to muset střídat, ten určo nejede přes partnerčiny dny. Ale favoritky ma blízko k přechodu.

105
gabisollis
Reagovat

a uz vubec letadlo si dovolilo mit zpozdeni ale to je spis ceska tragedie(Michal)ne recka!:-)

106
Honza
Reagovat

100 anja
Informace ze zákulisí. Bude tam vyryto i Bára forever?

107
Honza
Reagovat

101 gabisollis
Pejsek chodí po návštěvách a panička je doma. Ela je také účinkující?

108
gabisollis
Reagovat

Honzo ne pesanek je na fotu u srazu panacka:-)

109
Ela
Reagovat

99: Honzo, v pohodě ;-)

110
Honza
Reagovat

105 gabisollis
Michal byl v letadle zábavnej. Ale měli mu holky posadit každou z jedné strany. Jindřiška si pak musela připadat jako náhradnice.

111
Honza
Reagovat

109 Ela
Ty jsi taky pod smlouvou?

112
Ela
Reagovat

107: Účinkující rozhodně nejsem, však se řadím k singles raritám :-D

113
anja
Reagovat

106 Honza :D jestli to Bára stihne :D

gabi – řecká tragedie, na to stačí jedno slovo „Michal“

114
Honza
Reagovat

Proč mají hlavní aktéři sebou děti, když u ostatních se na to až zas tak moc nehraje?

115
Honza
Reagovat

112 Ela
Ozbrojená se psem, pracovnice ABL.

116
koc
Reagovat

ja se tu chtel ukazat az budou nastavovat zrcadlo ale neda mi to :)
toto si bude Nanuk vyhravat az bude odchazet do afriky ci odletat na jinou planetu
http://www.youtube.com/watch?v=xGZauARZOVk&feature=related

a toto si nejspis pousti Blogujici kdyz o Nanukovi pise :)
http://www.youtube.com/watch?v=KbW9JqM7vho

117
Honza
Reagovat

Je ještě možnost, že je na Michala v Řecku moc horko a těší se na konec, tj. ani jedna z děvčat se mu nelíbí. Je to blbý, ale vybíral on a ne štáb.

118
Ela
Reagovat

112: Nejsem pracovnice ABL :-)

119
Honza
Reagovat

118 Ela
To je poklona, tam pracujou jen blond kočky.

120
Motýlek
Reagovat

Koc – poste restante :-))) Jinak zdravím všechny..

121
Rux
Reagovat

…takova Machalova archa to bude. A na nebouhou zvěř nemyslel?

Asi před 14 dny jsem tu psal něco o Petrosvětu (analogie Rimmerosvěta), tehdy jsem netušil, jak blízko jsem pravdě. :-)

Jestli ten Blesk ale nekecá, už se to v minulosti, myslím, jednou stalo, že neříkali pravdu.

122
Honza
Reagovat

108 gabisollis
Pejsánka jsem už našel. Vypadá neškodně, ale co toho musí sežrat.

123
Ela
Reagovat

119: Tak to by mě tam nechtěli, jsem tmavovlasá :-(

124
Honza
Reagovat

121 Rux
To nehrozí, shodují se s blogem Pavly. Snad jen kdyby Pavla přispívala do Blesku. Stejně to je reklama pro Primu zdarma.

125
koc
Reagovat

120 – ahojky motýlku :) ..

126
gabisollis
Reagovat

nechapu jak nekdo muze bejt nevrlej z horka.a to Recky uplne miluju.:-)

127
Honza
Reagovat

Na co Petr, ale staví? Domeček si sebou nevezme.

128
koc
Reagovat

127 – proto je tak malej .. aby se mu vesel na nakladak

129
Ela
Reagovat

126: Gabi, kdybys měla nadváhu jako Michal, mluvila bys jinak ;-) Jinak na mě dělá dojem, že je otrávený už z principu…

130
Honza
Reagovat

123 Ela
však moc neplatí

132
gabisollis
Reagovat

ela-stejne jsem zvedava co z toho vyleze protoze urcite na rovinu nereknou ze Misa se zakoukala do kameramana.

133
Pavleek
Reagovat

Omluva, patřilo to na jiný chat :)))

134
Honza
Reagovat

Navíc Michalovi se hojí to tetování. Ale kam pojedou to Michal věděl nebo i vybíral. On rád jezdí na kole, může mít z toho klidně i absťák.

135
koc
Reagovat

ty spekuace zde jsou krasne .. jen u nich vic fantazirujte at to ma vetsi grady

136
Honza
Reagovat

132 gabisollis
A i kdyby to byla pravda, vítěz tady nebere vše. Jak nemohli pánové zkousnout příchod Oty k Báře. V reálu může po nátáčení přijít jiný/á a bude stejně konec. Tak proč to brát tragicky, ale řecká tragédie proč ne. Řecko je kolébkou dramatu.

137
gabisollis
Reagovat

no jasne.ja jen spekuluju a jsem zvedava co z toho vyleze.na iprime pisou ze to ma koreny v cechach.ted se vratim dva nebo tri dily zpet.by me zajimalo jak tam Misa rikala ze si nedovede predstavit se odstehovat od mamy tak jestli to myslela jako ze Michal ji za to nestoji nebo to fakt myslela vazne?v tom pripada by byla trosicku divna.co myslite?pac k nim se asi tezko nekdo prestehuje kdyz maji tak malej byt.

138
Ela
Reagovat

137: Gabi, taky by se matinka mohla přestěhovat s Míšou k novému partnerovi, ale to by ten dotyčný musel nosit svatozář…

139
anja
Reagovat

koc, myslíš, že to druhé videjo dokouká pavla až sem příjde až do konce? bo já byla na zemi už v 0:35

140
gabisollis
Reagovat

me to druhy video nejde spustit:-(

141
gabisollis
Reagovat

Elo-no to bych takovyho chtela videt!:-))

142
koc
Reagovat

139 – jo to nevim ;-) on je Evil Boy vcelku drsnej :D .. on je sice text o necem jinem ale obrazove je to prave o cem blogujici pise ..

143
Ela
Reagovat

141: Gabi, ten by musel trkat :-D Ta máti vypadá, že by jim k tomu i svítila!

144
anja
Reagovat

142 koc, na text by pavla musela umět anglicky :)

137, 138 Gabi. Ela, imho se Míša přestěhovala k tomu kameramanovi, Gábina se tady kůli kameramana vystěhovala od matinky z brušperka, takže proč ne Míša, že

145
koc
Reagovat

144 – nejen ;-) .. z anglictiny se toho moc nedozvi :D ono se tam rapuje v afrikanstine, jazkyku Xhosu a taky je tam par slov krevetansky (District 9)

ja jen cekal kdy PlesK na Nanuka vybali jeho mesiastvi a ono az tako v zaveru :( .. ona si bloguci, televizni a skutecna neuvedomila ze Petr je jinej prave kvuli svemu snu o zachrane (hodne jinej) a porad na nej kladla naroky jako na jine kteri jsou vicemene v normě :(

146
anja
Reagovat

138 Ela, máma od Míši vypadala vcelku normálně, spíš než samotné Míšino stěhování se řešilo „ke komu“ by se Míša mohla přestěhovat :)

imho to bdue horší s Altmankou, ta se stará o svého otce, on se bez ní neobejde, byt mají malinký, takže u Altmanky docela nepobírám, na co šla vůbec do seznamky, když ona nemůže od táty nikam a nikdo nemůže k nim, za to, že se od tátu stará bere socku

147
Ela
Reagovat

146: Anjo, mně tedy nepřišlo zrovna normální, že s nimi šla do té vinárny, vždyť to bylo de facto poprvé, co M+M mohli být spolu sami. Na Michalově místě bych z toho zrovna odvázaná nebyla.

A ještě malá technická: Renáta nepečuje o otce, ale o dědu.

148
koc
Reagovat

146 – hode lidi tam bylo jako krovi .. jen asi u Bary to vsechno bylo prihlaseno primo k ni (a nebo k te druhe nenatocene) .. navic ani hlavni predstavitele nemaji zcela volnou ruku ve vyberu .. toto je nutne brat s rezervou

149
anja
Reagovat

147 Ela, třeba už Míša cosik měla s tím kameramanem a nechtěla být s Michalem sama…

no měla jsem za to, že Altmanka říká děda jakože dědeček od holek, ale to je jedno, každopádně nechápu proč tam lezla ba i jako křoví – ledaže pro honorář, protože ani nic moc nepobavila

150
kanárek
Reagovat

146- Spíš to anjo vypadalo, že se Míša bojí být se svou dcerosestrou sama, bez maminky.

151
gabisollis
Reagovat

ja mam dojem ze je to otec jejiho ex.ale to je jedno kazdopadne by me zajimalo jestli ji nasadili sem a nebo do prostreno?

152
Motýlek
Reagovat

Podle mě se nikdo nikam stěhovat nebude…. :-)) K Petrovi se nastěhovat je čiré bláznovství, to si ani neumím takového cvoka představit /krom Šárky samozřejmě/…, barák na h…, 4 děcka, rozvedený, celkově hodně problémový, zadlužený, nepoužitelný…. Možná jedině na to čtení z Bible s Pavlou po večerech – to si umím představit…
Michaela je taky dost nepoužitelná a navíc má dceru, se kterou budou co nevidět taky problémy a bude stát všechny hodně peněz a nervů… Kdo si je dvě pověsí na krk, to by mě zajímalo…
Michal – tam to bylo jasné po deseti minutách oč jde… Mě na tom dráždí jen to, jak ty holky tam nemůžou ani pípnout… Nemůžou mu nic vmést do ksichtu… Nikdo nechce riskovat jeho případné nekontrolované reakce…

153
gabisollis
Reagovat

vy tu vsici mate tolik informaci:-))nevite jestli s nim je jeste ta Gabina?nebo tohle je ten stejnej?

154
kanárek
Reagovat

Proč by se Renata musela hned s někým sestěhovávat, může hledat někoho, komu bude vyhovovat vídat se občas. Mužů, co mají málo času a přesto hledají spřízněnou duši je taky dost. Takhle si zvýšila naději (nijak zvlášť se neztrapnila, asi právě proto, že se moc neprojevovala).

155
gabisollis
Reagovat

kanarku jasne ze mas pravdu.takovych lidi je i hafo,ale ja osobne si nedovedu predstavit mit partnera bydlistem nekde jinde.i kdyz to muze mit i vyhody to nepopiram!:-)

156
Motýlek
Reagovat

Kanárek – muži se nechtějí ani tak vídat občas, jako spíš aby se o ně žena postarala, navařila, uklidila a on nemusel nic dělat… Myslím ty případy viz Petr a Michal… Jsou jen výjimky, které potvrzují pravidlo…:-)

157
kanárek
Reagovat

155,156- Ále, však ono by to nějak šlo a napadá mne hned několik variant :-) a Renáta je vyloženě starací typ :)

158
Motýlek
Reagovat

Renáta joooo…:-)) ale kdo to vydrží??

159
kanárek
Reagovat

A to o osídlení té Afriky Petrovou komunitou taky nebude tak horké…nejspíš to bude jen nějaká jeho rádoby zajímavá teorie načerpaná od nějaké kartářky, kterou se nešikovně snažil Andreu ohromit a pobavit. Na fanatika teda nevyadá…a s domečkem by se rozhodně nestavěl…Ne že kdyby ta situace nastala a on měl jít v čele vyvolených, že by odmítl.

160
kanárek
Reagovat

158
Právě tv účastí si navýšila šance, ti kterým by opečovávání vadilo se neozvou. Budu asi mhnusná, ale vzhledově jsem jí hádala minimálně o 10, 15 let víc. Hnusná blond barva a zastaralý drdol…a to jinak působí mile (až podezřele).

161
Prochor
Reagovat

(131) To je fakt Adams Family – když tam prostřihli mámu Kleopatry tak jsem se normálně leknul.

162
Motýlek
Reagovat

Tak já nevím, jak má vypadat správný fanatik… :-)) Ale Petr je teda ujetý hodně… Mně vůbec přijde s podivem, že se k němu někdo přihlásil… To bylo beznadějné od první chvíle, od prvních ukázek…

163
koc
Reagovat

162 – no vidis a prave Andrea a Pavla blogujici (i kdyz ta chtela puvodne Michala) se prihlasili prave kvuli medailonku :)

164
Motýlek
Reagovat

Renáta bohužel může působit dost odpudivě… Je přehnaně milá, jakože hodná, ale na mě to dělá dojem přísavky… Že ji máš furt za zadkem a furt se tě ptá, jestli něco nepotřebuješ a jestli si něco nedáš atd atd…, pro mě by to třeba bylo nestravitelné… Ale uznávám, že lidi /chlapi/ jsou různí….:-)) Někteří jsou možná taky takoví, ale nevím, já se řídím instinktem, a ten mi bezpečně napoví hned…

165
Prochor
Reagovat

Teď už jen zbývá aby si dal Petr jméno Emanuel a začal tahat z naivních lidí prachy ve jménu celovesmírné lásky.
Terka Benjamínek měla docela kliku protože málem skončila někde na opuštěném ostrově jako rituální oběť.

166
Motýlek
Reagovat

koc – to ráda věřím…:-)) Ačkoli se stejně nemůžu zbavit dojmu, že Pavla měla i jiné poslání…. Nakonec tu jehovistku nikdo nevyvrátil – já jsem čekala po mojí reakci kdysi, že mi to Sůl nandá a vynadá do…., a nestalo se tak…. :-D

167
anja
Reagovat

152 Motýlka, u Michala se dočkáš, jindřiška mu metala v ukázce pěkně, docela se těším na jeho reakci

160 kanárek, no právě, že ona mě furt mate tím svým vzhledem na 50, takže toho dědu beru jakože tátu, páč málokdo má v 50 ještě dědu, že

168
Motýlek
Reagovat

Andrea tam šla zřejmě na popud Jindry…., jinak mě nenapadá jediný důvod proč by tam lezla.., sice přijímala Petrovy pozornosti, ale ve skutečnosti ho nechce ani za nic… Jen je mi záhadou, proč s ním šla do postele… To asi nepochopím nikdy…..

169
Motýlek
Reagovat

Anjo – to bych se skutečně ráda dočkala…, ale pořád to na můj vkus bude málo!!! :-DD

170
kanárek
Reagovat

Proč by měla být Pavla Jehovistka? Anja taky četla bibli a proto nemusí být ausgerechnet hned sektářka. :-(

171
koc
Reagovat

168 – asi ji produkce navnadila ze to bude desna psina az to bude v telce :(

172
Motýlek
Reagovat

A hele – RadstaR – už mi to jde psát pěkně, já jsem ti pak ani nepoděkovala za zájem.. :-)) Uvidím co to bude dělat, až bude tisíc příspěvků…. :-/

173
koc
Reagovat

170 -mas recht .. ja kdyz naposledy zkoumal Bibli tak sem mel v sobe pulitr ruma a pocital jak je podle ni starej svet :) .. a zkousel sem to nekolikrat poi sobe a nikdy mi nevyslo stejne cislo :( cim to asi bude

174
anja
Reagovat

159 kanárek, souhlas, já si dokonce myslím, jestli to Petr s tou Afrikou nevyhlásí jakože sranda test na maminky kam až daleko by s ním byly ochotny jít :)

175
koc
Reagovat

174 – zas neprehanej :) tak dobrej nejni

176
Motýlek
Reagovat

Kanárek – já jsem to vysloveně napsala na diskuzi a Sůl na to ani necekla…. Tak bych čekala, že když jsou takové velké kamarádky, že by na to něco napsala….
Proti Bibli jako takové nic nemám, sama mám krásnou z roku 1847 psanou šwabachem a občas si v ní čtu… Na tom nic špatného nevidím… Ale pokud někdo jde do takového pořadu a hned v prvním dílu se baví o církvi, tak se mám na pozoru….

177
anja
Reagovat

170 kanárek, ale ona na svém blogu píše, že někam chodí rozmlouvat s Bohem, takže k nějaké církvi určitě inklinuje a to rozmlouvání s Bohem je typické pro Jehovisty, katolíci se chodí spíš uvolnit do kostela, takže taky mi to u ní na jehovistku pasuje

178
koc
Reagovat

176 – jenom chtela poucit neznala devcata .. to ostatne dela i na blogu

179
Motýlek
Reagovat

koc – právě proto! Že poučovala a říkala bludy…. Musela bych si to pustit znovu co tam plácala, ale já takové náboženské kecy nemám ráda – pokud to teda není literatura faktu….:-)

180
koc
Reagovat

179 – tak ja si zase myslim ze politicke a nabozenske presvedceni je hodne intimni vec kazdeho z nas a nelze je odsuzovat .. muzes se nad tim pousmat ale ne odsuzovat ..

181
Motýlek
Reagovat

Já to klidně můžu odsuzovat…., ale jinak nebráním nikomu ať si vyznává co chce a věří čemu chce, to mi vůbec nevadí… Ale podle mě říkají bludy i faráři v kostelech… Ale je to můj názor a když to tam někdo chodí poslouchat je to čistě jeho věc…. Ať si každý dělá co chce…. Já taky něčemu věřím a něčemu ne…

182
koc
Reagovat

181 – spravne :) na toto tema by se klidne dalo diskutovat cele roky a stejne by to nic nezmenilo ..
televizní Pavla venovala Nanukovi v prvnim dile peknej sutr s citatem .. to me osobne dostalo kdyz sem si to poustel nedavno znova od zacatku ..

183
Motýlek
Reagovat

Ano, dá se diskutovat, od toho názory jsou aby se různily…. Já jsem jen háklivá na to, když ze mě někdo tahá prachy… :-))) Jehovistky si ke mně přisedly ve vlaku a sotva se trošku rozkoukaly, už začaly ty svoje řeči… prý – jestli vím, že musím vždycky poslouchat manžela… Já na to, že to nevím… A pak jsem se jich ptala, jestli ony ví, že Julius Caesar byl na chlapy i na ženské… Nevěděly…. Ale bohužel už jsem musela vystoupit, jinak bysme si určitě ještě hodně pokecaly… :-)

184
Motýlek
Reagovat

Jindy zazvonily dvě špatně oblečené ženy u dveří, a chtěly taky diskutovat…. Když jsem se jich teda začala ptát na různé věci /třeba UFO, a PSY apod/, tak mi řekly, že na všechny otázky najdu odpověď v Bibli, zmateně se odporoučely a byly tytam… Dala jsem jim padesátikorunu od cesty… :-)))))

185
koc
Reagovat

OT – 183 – u me doma zase pred nedavnem zazvonili mladi Korejci .. zda se chci neco dozvedet o Matce zemi .. tak sem si alespon procvicil tech par korejskych slovicek co znam a slusne je poslal do pryč .. bohuzel lidi ve vire hledaj spasu a myslis si ze za ne vse vyresi ..

186
Bobby Brown
Reagovat

Mně zase Pavla jako Jehovistka nepřijde.
Kdyby Pavla byla tzv. Svědek Jehovův, pak by určitě nepila alkohol. Dále by se ani tak neoháněla Biblí, ale Strážní věží. A už vůbec by si nešla hledat partnera tímto způsobem.

To, že chodí rozmlouvat s Bohem ještě neznamená, že je členkou nějaké církevní komunity.
Zažil jsem lidi, kteří tzv. mluvili přímo s Bohem, říká se tomu „mluviti jazyky“ a byli to Letniční. Ale ani na to mi Pavla nepřipadá.

Pavla asi jen má svojí vlastní víru. Když už bych jí měl zařadit, tak spíše směrem k esoterice. Asi tak to na mě působí.

187
Motýlek
Reagovat

Já ráda s lidma podiskutuju – nakonec je to moje práce /státní zaměstnanec :-DD/….

188
Motýlek
Reagovat

Já si to osobně taky nemyslím, že je Jehovistka… Jen mě zarazilo, že to otevřeně neodmítla ani ona, ani její největší a nejvěrnější kamarádak až za hrob Sůl… Čekala jsem tenkrát hodně ostré reakce….

189
koc
Reagovat

OT – 186 a jini .. doporucuji shlednout jeden dil z cyklu Ceske milovani na webu Barnadov TV .. epizodu s nazvem O lasce k bohum .. tam je jedna postavicka co se modli za reditele vezenske spravy Kulu :D .. kazdy si tam najde svuj dil .. kteryho ho zaujme .. muj oblibeny je O lasce mimoradne plodne ;-)

190
kanárek
Reagovat

MOtýlku nezapomínej, že století, dvě zpátky byli nejspíš věřící všichni tvoji předkové… a těm by se tvá tvrzení asi moc nezamlouvala.
Taky jsem měla čest mluvit s různě ortodoxními skupinami…mormony, jehovisty a dalšími. Ale tak co? Nechci s nimi mluvit, nemusím. Řeknu že nemám zájem nebo čas nebo se že mám svou víru a nashledanou. Alespoň po mně nikdy nic nechtěli… a ani jsem se nebála, že mi něco seberou. Tak co.

191
anja
Reagovat

186 Bobby, vlastně ano, s tím alkoholem máš pravdu, jehovisti odpadají tímpádem

ale ezoterika s pavlou nemá nic společného, to jsou zase čarodějnice atd, k nim se hlásí altmanka

u pavly mi nesedí ani nějaká víra v boha ve spojení s přírodou, to se na lidech lehce pozná – a u ní mě nic takového nenaťuklo

moc jsem nad ní nepřemýšlela, ale ona mi připadá taková jakože věří v boha protože je to moderní, čte bibli a dokáže ji reprodukovat, ale rozhodně její činy jsou kdesi úplně mimo

moje známá se o ní vyjádřila jakože je „pobožná filozofka“ a mně to k pavle celkem i jde :D

192
Bobby Brown
Reagovat

188 Motýlek:
No jo, tak holky už to asi nechtěly nijak komentovat.
Mně kdybys řekla, že jsem jehovista, tak moje první reakce by byla, že si poprskám monitor a druhá by byla, že ti za to vynadám, že jsem si kvůli tobě poprskal monitor. ;-)

193
Motýlek
Reagovat

Kanárek – já se jich vůbec nebojím a diskutovat mi nevadí…. :-))) A co se týká lidí, kteří byli ukřižovávaní jak na běžícím pásu před dvěmi tisíci lety kvůli křesťanství….. to bylo o něčem jiném než dneska… I když – o peníze šlo vždycky, to je fakt… Kdyby se mohlo upalovat, tak to dělají dodnes…

194
Motýlek
Reagovat

Bobby – já si hlavně utahuju… To nesmíš brát tak vážně co tu napíšu… :-)) Je to zábavný pořad, nic víc… Možná že kdybych byla v tom pořadu, tak budu schválně mluvit takové blbosti, že by se to ani nedalo vysílat… :-))

195
kanárek
Reagovat

Bobby, ty jsi jehovista!

196
Bobby Brown
Reagovat

191 anja:
Esoterika je hodně rozsáhlá oblast a čarodějnictví je jen jedna tečka z toho všeho.
Takže mně osobně to k Pavle z toho všeho sedí nejblíž, když už bych jí chtěl šuplíčkovat.
Tak to prostě čuchám já, no.

194 Motýlek:
Dobře, ty můj blázínku… ;-)

197
Bobby Brown
Reagovat

195 kanárek:
Neprovokuj, neprovokuj… abych ti nepřistřihl křidýlka. :-D

198
Motýlek
Reagovat

Kanárek – no vidiš to, a nebojíš se to říct na plnou hubu! :-)) Tady se prostě člověk nemusí ničeho bát!

199
kanárek
Reagovat

Utřel sis dobře monitor? Ono je to čas od času potřeba, abys prozřel .-)

200
Enaz
Reagovat

166 Motýlek

Přiznám se, že mne taky napadlo, že Pavla patří k Jehovistům. Hlavně když jsem četla její „promluvy“ k mladým a slyšela to to rozebírání vztahů … nějak jsem si představila Ty usmívající se lidičky, kteří mi občas stojí přede dveřmi.
Ale na druhou stranu mám pocit, že kdyby u nich byla, tak by, pravděpodobně, našla už před časem podobně založeného partnera. Tak nevím :).

201
Motýlek
Reagovat

196 …Ano…. to mi často /muži/ říkají….. :-))))

202
kanárek
Reagovat

198 motýlek
To jo, protože jsem tu to anonymní zvířátko v Zoo :-). A jako větší zvíře se tě vůbec ale jako vůbec nebojím! :-)

203
Enaz
Reagovat

A jéje … dlouho jsem dočítala a Vy jste to tu už probrali :).

204
Motýlek
Reagovat

Enaz – ať si klidně je…., říkám, že mi to nevadí, pokud někdo nezačne s lidma manipulovat…. Pak už mi to vadí silně… Lidi se stále ještě nechají na všechno nachytat… Hlavně starší ti podepíšou cokoli jim předložíš…..

205
Motýlek
Reagovat

Kanárek – já jsem tady ze všech nejmenší zviřátko – heč! :-)))) A můžu si uletět kdy se mi zlíbí!

206
Motýlek
Reagovat

Jedině že by Bobby napsal, že je brouček…. :-(

207
Enaz
Reagovat

204 Motýlek
S tím souhlasím, každý ať si věří a dělá co chce – pokud nezneužívá jiné. V dnešní době to bohužel nejsou jen ismy … nebo jo – pokud k tomu přidáš konzum-ismus :/.

208
Enaz
Reagovat

205 … a nebyla tu veš na pleši? :)

209
Motýlek
Reagovat

Enaz – lidi nejsou trénovaní…., pořád jim dělá velké problémy někoho slušně odpálkovat, odmítnout nabízené zboží, odmítnou nějakou falešnou kasičku na ulici…. Ještě to bude nějakou dobu trvat a i tak se to celé obrátí k horšímu…

210
Motýlek
Reagovat

Aha – máš recht…, ještě tu může být klíště nebo roztoč! :-))) A co jsi ty? Přiznej se!

211
Enaz
Reagovat

209 Motýlek
Ano, bohužel … a dobře se zneužívají lidi 80+ … vidím to :(.

A já? Tak to nevím :) … že by prvok? Nějaká měňavka? Ty jsou v zoo taky, ale jen jako doplněk při znečištění vody :).

212
Motýlek
Reagovat

Enaz – já jsem poránu Medúza…. /ale fakt/ :-DDD ale končím, musím letět už…

213
Enaz
Reagovat

Sakra … ještě že není ráno … bych se divila, že mají medůzy křídla :)))

214
Enaz
Reagovat

medúzy :(

215
kanárek
Reagovat

Kdybych byla rasista, věděla bych o početné skupině lidí hodných následovat Petra do zaslíbené Afriky.
Ale protože jsem realista, vidím to spíš na trénink přežití ve zdejší zemi se všemi skupinami lidí.

216
Enaz
Reagovat

215 kanárek

Nojo, ale píše se někde v plesku jakou skupinu lidí si Petr vybral? Nezoufej :)))

217
koc
Reagovat

215 – 216 – nejde tak o to jakou skupinu si vybere Nanuk ale kdo si vybere Nanuka :) a asi jich moc nebude

Reagovat

Honza (122): Jooo neskodnej on je, jen uz me stacil trosku okousat ruku :D Takze pozor na nej :D

219
Enaz
Reagovat

217 koc
No právě proto :)
No, fuj … už se stydím …

220
koc
Reagovat

stejne mam pocit ze Petra a Pavlu seslal Prime sam Buh ;-) s obema bych natocil nejakej bonusovej serial .. treba jak se Petr stehuje do Afriky a Pavla to jeho nasledovnikum rozmlouva a vysvetluje jim pravou opravdovou pravdu

221
anja
Reagovat

217 koc, právě že si myslím, že Petr nouzi o parťáky do Afriky mít nebude, beztak se už ode dneška po tom článku co přinesl bulvár rojí zájemci kolem jeho domku :)

a esli on to Petr nevyhlásil tu mobilizaci schválně, aby našel levné pracovní síly na stavbu! :-o

222
koc
Reagovat

221 – kdyz jich bude dosti tak mu ten barak dokazou do te zeme zaslibene odnest

223
anja
Reagovat

222 koci, anebo ho dostavějí a budou ho mít tady jakože detašované pracoviště :-o

224
koc
Reagovat

223 – naborova kancelar ? hmm to je zajimava myslenka :D

225
koc
Reagovat

udelat ho o metr mensi tak to muze byt pouzito jako toaleta pro sektu :)

226
Enaz
Reagovat

tak pro 5000 lidí ji ani snad zmenšovat nemusí, ne?

227
koc
Reagovat

226 – tak 5000 jich nebude .. pocitam tak s pouhym procentem .. a pro 50 lidi je to prilis velike

Reagovat

Tady se dava neco zadarmo ? :D To je zase prispevku :)

229
kanárek
Reagovat

Až tam pojedou, do té Afriky, můžou ssebou vzít Michala, aby jim tam nastolil pevný řád :-)

230
koc
Reagovat

229 – Michal bude urcovat večerku :)

231
kanárek
Reagovat

230 Zavelí s bičem v ruce: „Kolíky do úst a zvýšit rychlost na 5 uzlů!“

232
koc
Reagovat

231 – nee .. jako draba bych si dokazal predstavit Baru :) .. v cervenem latexovem oblecku a devitiocasou kočkou :)

233
kanárek
Reagovat

232- Na 5000 lidí je potřeba víc drábů než jeden…přidáme ještě Pačesa a z holek Janu ( od Petra)

234
koc
Reagovat

233 – tak Paces by nepotreboval ani bic .. ukazal by se v tech fesnych spodarech a to by byl hukot .. :) hnal by pred sebou i lidi co by k sekte nepatrili jen aby byli z dohledu na jeho trencle :)

235
koc
Reagovat

myslim ze by se naslo uplatneni pro vsechny napadniky .. treba Natalie by se hodila pokud narazi na neprekonatelnou prekazku .. jako expertka na vybusniny se bude v tomto konkretnim pripade hodit :)

236
kanárek
Reagovat

koc:
Teď jsem musela znova nastudovat obsazení téhle šou, protože nějaká Natálie mi úplně unikla.

237
koc
Reagovat

236 – vazne ? :D .. i ona byla celebritou v Plesku .. odsouzena za vyhruzky utokem bombou :) .. ty jsi nas vubec nesledovala :(

238
koc
Reagovat

236 – clanek z Plesku je na konci rekapu k 3. dilu ;-)

239
kanárek
Reagovat

237 koci
Díky, sleduju pozorně od začátku, až teď vynechávám dlouhé úvahy o Pavle. Ale milosrdná paměť mi to už vyselektovala do koše :-)

240
koc
Reagovat

239 – a dobre delas .. ja to cele smaznu az pristi tyden :)

241
koc
Reagovat

uz budou nastavovat zrcadlo :)

242
vapol
Reagovat

halóó už se nastavuje zrcadlo? :-)

243
Motýlek
Reagovat

Fšak už zapínám video :-)))))

244
cathy
Reagovat

Ach jo-chudák ta malá Sandra….všimly jste si jak tam stála…:-(

245
Enaz
Reagovat

Tak Jindra … dost dobrý. Nevíme, co za tou naštvaností Michala bylo, ale ona fakt podle mne zabodovala.

246
Enaz
Reagovat

Aha :))).

247
vapol
Reagovat

sakra nechce nějaká kamarádka se mnou strávit hezký večer? :-)

248
kanárek
Reagovat

247 Jako myslíš po Michalovsku?

249
cathy
Reagovat

P.S.-nevíte proč blogující dnes vyčkává-žádná část 1-jen článek z Plesku-že by změnila taktiku?

250
Motýlek
Reagovat

Aha…, čili žárlivec… Tak to je krom jiného další diagnóza…. :-)

251
okkvp
Reagovat

no, Michal je tedy fakt borec a má zřejmě hodně speciální kamarádky ;-)

252
Bedna Edna
Reagovat

To je blb… (tedy Michal). A jak si hezky hlídal Míšu na Facebooku. Nemám ráda Stíhací základny :-)

253
koc
Reagovat

a .. ze by se jednalo o SMS kterou Pavla ukazovala Andree ? .. nu necham se prekvapit

254
koc
Reagovat

kdo rikal ze je kapitan hezkej ? :(

255
RAINMAN
Reagovat

Michal tam přikyvoval úplně stejně jako Květák.

256
vapol
Reagovat

248 – přesně tak, jsem netušil že to tak u kamarádek chodí :)

257
cathy
Reagovat

Byl hezkej,když byl oblečenej:-)

258
Ela
Reagovat

Kristova noho, ten Petr je trapák!!!!! Úplně se stydím za něj… A co teprve jestli vybalí „zásnub“.

259
koc
Reagovat

257 – proc se stydis ? .. on je jinej :) mozna je uplne z jine planety ..

260
cathy
Reagovat

Ježíšmarjá – Petr vybalil kurtůru-teď už jen propíchnou uchy:-D

261
vapol
Reagovat

hmmm Pavla tahá za nitky…a to ji šlo jen o dovolenou :)

262
koc
Reagovat

teplej bonz je dobrej bonz :D

263
Ela
Reagovat

258: To, že přilétl asi z Melmeku, je dávno jasné. Ale proč exhibuje v TV, to nemá trochu soudnosti??? Je falešný až na půdu.

264
cathy
Reagovat

No ta Pavla -to je hnus-to se jen tak nevidí!

265
koc
Reagovat

262 – nema .. je jinej . na nej obecne standardy neplati ..

266
Enaz
Reagovat

a Pavla zase zasahuje a odhaluje pravou podobu Petra … tak když ho nemůže mít ona, tak nikdo jiný, ne? :)

267
míša
Reagovat

262 – Z Melmeku? To by vysvětlovalo, tu náhlou náklonnost k Pavle, když zjistil, že je chovatelkou koček :o)

263 – mě už to ani nepřekvapuje :o)

268
koc
Reagovat

260 – takze to nevidime jen my ? to je dobre .. ale mam pocit ze za ten komentar v telce stejne muze panacek :D

269
Motýlek
Reagovat

Mně vykládat Petr o tom, jak jede s 5 tis. lidma do Afriky, tak bych měla takový záchvat smíchu, že nevím, jestli by mě to přešlo… :-D Já se všemu směju…. :-)

270
Simuša
Reagovat

260 opravdu pěkně tam Pavla tahá za ty nitky. Néééé nešlo mi o Petra. Tak o co? Že by když ho nemůžu mít já, tak žádná jiná? Bože do ted jsem ji přecházela, ale ted říkám hnus. Bych si i odplivla.

271
okkvp
Reagovat

no, já nevím, mě se na smskách jiným bojujícím nápadnicím v nějaké RS nezdá nic až tak hrozného, že bych to nazvala falešností

272
cathy
Reagovat

Panáček proniknul do TV!!!!!!

273
Míša
Reagovat

270 – no kdyby ti to správně osvětlila nějaká fakt dobrá kámoška …

274
koc
Reagovat

2470 – on je jen tunta ktere se chlubi .. on byl z tolika zen okolo sbee tak mimo ze si myslel jakej nejni king .. ale zda to myslel zle? to si kazdej udela nazor za sebe

275
okkvp
Reagovat

Michal na večeři s Jindrou boduje opět – ten má tedy asi opravdu dost podivné představy o mezilidských vztazích

276
kanárek
Reagovat

251- nečetl jste někdo na internetu přesné znění té ódy na hezký večer s kamarádem? Třeba to opravdu byl TEN pěkný večer….mimochodem tenhle obrat opravdu někteří (spíš teda muži ) používají pro noc plnou vášní… :-)

277
okkvp
Reagovat

koc – no právě, běžně se s takovouhle situací člověk moc setkat nemůže

278
koc
Reagovat

271 – myslim ze ji davaj sezrat jeji blog .. pokud to tedy neni kompletne setrihane a okomentovane jeste pred odvysilanim prvni casti

279
Simuša
Reagovat

Ale at neprobírám jen paní P. tak by me zajímalo jak to dopadne u Báry. Je u ní pohodička. Fakt suprová ženská.

280
koc
Reagovat

275 – je cca 3.9 .. takovy o nicem a jeho koment tam uz nejni

281
Enaz
Reagovat

on je ten Petr fakt jeliman :) … on to prostě nepobírá

282
Simuša
Reagovat

Té Andreii by fakt bylo pro Petra škoda. Ta ženská má kouzlo a noblesu. Petr na ni fakt nemá.

283
koc
Reagovat

tak si proverili mandle pred kamerou a je to :)

284
koc
Reagovat

Andrea s tvari pokeroveho hrace :D

285
Ela
Reagovat

Tak teď jsem si ucvrnkla nad samozvaným vizionářem a Andrea k tomu evidentně nemá daleko :-D

286
Motýlek
Reagovat

Petr s nějakýma dalšíma cizíma dětma vůbec nepočítá, a ani ho nezajímají….
Afrika…. pralesy… to je ráj….:-))

287
vapol
Reagovat

Petr a 4999 žen v Africe…to se chudák uSeMeSkuje :)

288
Simuša
Reagovat

Ale má to ten Péťa vymyšlený……já to tak zajistím, může za mnou Andrea přijet. Pobavil mě chlapec -))

289
koc
Reagovat

jak se kameraman soustredil na jeho nos :D

290
koc
Reagovat

a Pavla a jeji slovni mazas :D

291
Simuša
Reagovat

Pavla jede. Monolog, ale otvírání očí. Se divím Andrei, že ji neposlala s radama někam.

292
Enaz
Reagovat

Tak vůbec bych se nedivila, kdyby si tu Afriku vymyslel jen kvůli tomu, aby zaujal Andreu :).

Jinak Pavla (tedy ta, co ji hraje v TV), ta je tak skvělá … :D

293
vapol
Reagovat

asi zavolám Andrejce že potřebuju vyžehlit :-)

294
Simuša
Reagovat

Petr pěkná vzteklina, když Adrea říkala o nějakém Richardovi. Jak vztekle vracel jídlo.

295
koc
Reagovat

uz vim jake zviratko mi Nanuk pripomina .. Muru pod svetlem .. taky na svetlo porad naletava a nepouci se :( ..je vazne z Melmeku :(

296
Enaz
Reagovat

a hele … dohady se vám asi plnily :)

297
vapol
Reagovat

Petr šup za Šárkou….a bez boje :-)

298
Ela
Reagovat

Kdo to odešel Nanukovi od stolu z dotočné????

299
koc
Reagovat

Zdenda jak na setkani sedel jak zmokla splepice :o .. a Petr asi zase zaperli :D

300
vapol
Reagovat

ta prima taky všechno vykecá dopředu…

301
koc
Reagovat

297 – Jitka

302
vapol
Reagovat

odešla Jitka

303
Enaz
Reagovat

Ela
Jitka … řekla bych.

304
Míša
Reagovat

Tak Petr jde přece jen raději do starých lovišť jak do Pavly :o))) … Tak to vysvětluje vše :o)))

305
kanárek
Reagovat

Kdopak to tu říkal už zezačátku, že by se se
Śárkou k sobě hodili? Já a…. Ale že mu to takhle na férovku naservíruje Andrea, to jsem nečekala… :-)

306
Strange Head
Reagovat

K tomuhle dílu můžu dodat jen … WTF?

307
kanárek
Reagovat

Počkat…ale Šárka měla loučící medailonek!

308
koc
Reagovat

303 – ale an setkani Sarka videt neni .. takze to taky nemuselo dopadnout

309
cathy
Reagovat

Ono je asi cokoliv lepší než Pavla-u ní chápu proč je sama.

310
okkvp
Reagovat

Andrea mi u proslovu o Africe přišla, že snad pořádně neposlouchala – já bych se válela smíchy i kdybych byla stokrát zklamaně naštvaná, to bych fakt s vážnou tváří nedala (no možná bych ještě s výkříkem vzhůru na stromy běžela hledat první alespoň 30cm vysoké pichlavé roští)

311
aknadar
Reagovat

To jak Zdenda vyvalil tu žádost o ruku, tím si to podělal.

312
kanárek
Reagovat

299…že by přece jen smutný Zdeněk a veselý vapol …jakonečekaný zvrat? Díl s názvem Vapol se vrací :-)

313
koc
Reagovat

305 – nemyslis doufam druhy vyznam – Ale co. O nic nejde – i kdyz i ten by se sem hodil :)

314
Míša
Reagovat

Bylo by to takové pikantní zakončení, kdyby se všici aktéři vrátili do starých lovišť :o)

315
claire
Reagovat

Pavlu bych za kamaradku nechtela ani nahodou. Mrcha, ktera se tvari jak to s vami mysli strasne dobre, a jakmile se otocite zady, vrazi vam do nich kudlu. Vsimli jste si jejiho vyrazu, kdyz zval Petr Andrejku na tu prochazku?? :-D Kecy o tom, jak o Petra nema zajem ji nezeru ani nahodou. Kdyz ho nemuze mit ona, nebude ho mit proste zadna…

316
koc
Reagovat

310 – asi jo .. i kdyz treba je Bara dobra herecka a nemyslela to vazne .. jen doufam ze ho tomu nepostrcil stab jako u Jana .. tim by to cele pokakal :(

317
Bedna Edna
Reagovat

Kolik špaget si ta Pavla naložila? Já měla pocit, že si nandala na talíř snad 5x :-))
Že by reakce na Petrovo pozvání na ostrůvek?

318
Strange Head
Reagovat

312 To je asi pravda:) V tomhle pripade jsem myslel ten vyznam, ze mistama sem vubec nechapal :)

Ale nejvetsi WTF moment pro me byl, kdyz Petr zacal basnit o konci sveta a cesta do afriky, kde zalozi „novou a lepsi“ splecnost. Ten clovek má asi něco čemu se rika spasiteslky komplex :D

Jo a ten jeho MINIdomek si do ty Afriky muze nechat transportovat vrtulnikem …

319
kanárek
Reagovat

Teď ale beze srandy, z těchhle dvou exemplářů muže …jako kdyby 2015 byl konec světa a bylo se třeba přesunout k jihu…by teda vyhrál Petr…Michal pořád padá, je nevrlej a není flexibilní….

320
Lenka
Reagovat

zdravím spoludiskutující :-)
sakryš, už třistakomentů a já dnešní díl prošvihla (vánoční cukroví má přednost před RS)
ale koukám podle vašich předběných info, že vše vcelku beze změny:
– Bára stále v poho :-)
– tetka intrikánka jede dál po své lajně (tiše doufám, že opět/opět/opět nezopakovala, že ona už zájem nemá), Péťa nějak dostal vcelku očekávaně od Andrejky na frak,
– Michal se nějak nevymotal z té situace, co tam nastala a holky ho nechtěj..
Ale nekamenujte mě, jestli se pletu :-)

321
Strange Head
Reagovat

Ja sem si dokonce chvilu myslel ze to je od neho nejakej vtip aby treba odlehcil situaci :) Ale kdyz s kamenou tvari pokracoval dal tak sem pochopil ze to mysli vazne :D

322
kanárek
Reagovat

A Petr k tomu jeho devateru řemesel, co ovládá přidal řízení lodi…začíná být favorit…Michal nejenže bude remcat ale ještě nejspíš vypadne z lodi a nechá vás v tom.

323
koc
Reagovat

317 – a jeste by ses pobavila pri jeho vecnem omlouvani .. :D

324
okkvp
Reagovat

316 : ano, se spasitelským komplexem jsou si s Pavlou velmi podobní. A protože ona je na tom taky psychologicky výše než Petr, tak to pochopila a odhalila hned na začátku a proto po něm tak pase :-DDD

325
koc
Reagovat

319 – jj myslel .. je z Melmeku :) .. jinak Pavla s Andreou (v bulvaru AHA) uz to proflakly tak pred mesicem

326
Prochor
Reagovat

No bóže, tak Míša prožila super večer (mohla rovnou říct že s kameramanem) a Michal by se hned hádal:-))

Co se týká Petra tak Kačka ani nemohla vědět jak je blízko pravdě, když o něm prohlásila, že je megaexot.
Mně někdo říct, že jde zachraňovat svět v Africe, tak bych přemýšlel jestli nejede na nějakých drogách.

327
vapol
Reagovat

307 – myslím že po dotočné se psalo v Plesku že favoritky od Petra nedorazily…pokud se teda nepletu

328
sjanborn
Reagovat

výbornej díl dnešek pobavil ,jeden bude zachraňovat svět v Africe,druhej se užere vztekem nad světem sám,ve třetím zase bude pohádková svatba.Primo tentokrát máš velikou pochvalu za výběr….

329
Motýlek
Reagovat

Lenko – tos teda u mě hodně klesla… :-( Před reality show dát přednost cukrovému??? To bych nedokázala…. První zábava….. a pak….zase zábava…:-))) dobrou noc všem..

330
Ela
Reagovat

318: Ahoj Leni, tvé postřehy sedí, ale stejně si to pusť na netu, při dýchánku P+A na ostrově se zasměješ ;-)

331
vapol
Reagovat

311 – to jsi uhádla jen podle té ukázky jo? Seš dobrá :-)

332
koc
Reagovat

zitra se na webu NASA objevi info – Jsou mezi nami. – a pod tim bude fotka Nanuka

333
Monika
Reagovat

Mě by zajímalo,co se vyklube z toho,jak to dopadlo se Zdeněkem a Bárou… sluší jim to spolu,a tahle reality by už chtěla nějaký happyendy,nebo…. konečně normální aktéry:-)))
Pavla: zapšklá,co k ní říct?Mohli by ji obsadit do nějaké pohádky jako ježibabu,ta nepotřbeuje ani převlek,jen nalepit bradavici s chlupem na kokos,a je hotovo.čarodejnice jak vyšitá.Já z ní nemůžu:-DDD

334
vapol
Reagovat

311 – ale no táááák, já přece v ukázce ještě nebyl…

335
vapol
Reagovat

330 – neboj, dopadne to úplně normálně :-)

336
martas
Reagovat

Michal Vejskarb super, u mě opravdu dnes bodoval:-)))
Zdeněk nevím, nevím… Trochu na mě působí jako „mouchy, snězte si mě“.

337
Prochor
Reagovat

Tak Petr byl sice k Andree neupřímnej ale zase si tam Andrea našla upřímnou kamarádku.

338
koc
Reagovat

334 – jj spravny postreh ;-)

339
Monika
Reagovat

martas(333):Bára je silná osobnost,dominantní,ona sice tvrdí,že by se vedle muže chtěla cítit slabě,ale to je kec,ona na to nemá povahu.Ta potřebuje někoho jako Zdeněk,toho si vycvičí,dotvoří jak potřebuje,se starým kozlem už to nepůjde.To,co chtěla-nemá šanci přežít,zdeněk je povaha,kterou ona potřebuje-s takovým klidným neználkem,může být budoucnost hezká,ale..kdoví,že?

vapol(332): tak mimozemštnasky ne,to vím,prde:-))) řekni mi něco,co nevím:-)))

340
martas
Reagovat

Pavla – skvělá kámoška. Dokážu si představit, jak někdo prožívá krizi ve vztahu a po rozhovoru s ní, teda spíš po vymývání mozků, není usmíření, ale žádost o rozvod…

341
vapol
Reagovat

336 – nic říct nemůžu,ale s tím prstenem to bude ještě asi zajímavé… :)

342
Monika
Reagovat

Prochor(334): jestli ona to nebude jen kamufláž:-)))nebo-li nutnost „aby jim nejeblo“ z ponorky:-)))na to,jaká je Andrea povaha,by nesnesla někoho jako Pavlu.Kurvy jsou tvrdé povahy,Pavla je padafka.I když praštěna nábožným světem.Mě připomíná kudlanku nábožnou.

343
Prochor
Reagovat

(329) Koc na to kápnul.

Jde o to, že v centrální části Afriky zanedlouho přistane UFO. Petr musí splnit své poslání na Zemi a shromáždit 5000 vyvolených, kteří se dozvědí jak bojovat s globální katastrofou a vybudovat ideální společnost, která se nebude v půtkách vraždit kvůli flákotě masa.

344
Strange Head
Reagovat

336 Souhlas s tou Bárou, vídím to stejně.

Reagovat

Tentokrat upoutavka do clanku nebude. Mel jsem jine veci na starost a zapomel jsem nahravat. Takze ji pripadne vytahnu ze streamu.

346
erin
Reagovat

Petr je skrytý Aram Ašran a v jeho domku je ukrytá loď, která spasí oněch 5000 lidí. Afrika je kamlufláž.

347
martas
Reagovat

Monika 336 Jojo Zdeněk bude tvárnej, ale na mě působí prostě dost staticky a tak nijako.
No a Michal V. je podle mě taky dost submisivní, takže i on by se zřejmě uměl přispůsobit.
No prostě je tam ze strany Báry ta chemie…

348
Akcinel
Reagovat

Ahoj, teprve ted jsem diky vam objevila blog pani P. Dekuju dekuju dekuju. Konecne jsem nasla sloup, o ktery se opru, kdyz svet je plny putek a svaru a do roku 2012 jeste tak daleko!

349
Isabelle
Reagovat

Petr má choutky spasit svět, Michal má touhu všechno spást a pak spát. Oba podle toho vypadají. Jeden působí jako narcistické psycho, druhý jako paranoidní obézní cholerik, což je mimochodem vzácná kombinace, tlouštíci bývají spíš dobrosrdeční. Kdybych si nemyslela, že je to dáno částečně zlomyslným prima-střihem, zavolala bych do Bohnic pro svěrací kazajku a sociální pracovnice. Ale ono to nebude tak horké. Zato potkat Pavlu, regulérně zdrhám. Nevím, co mě děsí víc, jestli její škleboúsměv, nebo když otevře pusu a spustí svoji litanii, každopádně bych ji ukotvila na plný úvazek v pořadu Volejte věštci. Zapadla by dokonale. :)

Jinak vše při starém. Andrea je stále lehce cynická dáma s nadhledem a doufám, že pořad pomůže jejich pekárně, prý se tam peče výborně. Bára je skutečně prima ženská a i když má trochu princeznovský komplex, líbí se mi, že si umí život užít a že její společnost dělá lidem příjemně. Zcela naivně doufám v happyend.

A nekamenujte mě, ale docelo by se mi líbilo, kdyby spolu skončili Petr a Šárka. Ani jeden sice není lumen, ale někdy stačí mít se rád a spřádat plány v domečku pro panenky:)

Btw. nechápu, kde berete tu informaci o Míše a kameramanovi?

350
koc
Reagovat

345 – ze je svet hnedka barevnejsi :)

351
martas
Reagovat

Michal D. – Jindra mu to vše řekla dobře, ale je to zbytečný. Jako cholerici prostě zůstanou choleriky a nikdo jim tu pohodu, klid a humor prostě do hlavy nenatluče.

352
Monika
Reagovat

martas(344):
Zdeněk je mladej kluk,a táta… klidně vsadím krk na to,že holka,co s ním to dítě má,chtěla aby ji chlap zabezpečil,postaral se,a Zdeněk není povaha na to,tak šla za jiným.Bára zabezpečená je,ona to nepotřebuje,takže co je u někoho deficit,to nemusí u druhého vadit:-))

Ale Petr,ten se předvedl.já být na místě Šárky,tak mu dám pěstí.Petr se nakonec,aniž by chtěl,projevil jaký je-že bere cokoli-protože na ženu,jakou chce,nemá.Nemá empatii,je chorobně žárlivý,falešný.To,že chce vypadat líp,než jaký je-to víme.Vůl,i když převlečený jako beránek,vždy zůstane volem.

353
koc
Reagovat

346 – myslim ze je to jedna z nepotvrzenych teorii ktera se vytrati ..

354
Lenka
Reagovat

345 akcinel
:-)
hlavně pomni, že tam se smí jít pouze s dobrými zprávami, chválou a potleskem …
kdyby jen trošku malinkatá výhrada (nedejbože snad kritika! ) byla – fáze I = čichá čichá panáčka, fáze II = šup, budeš odeslána sem zpět :-)

355
koc
Reagovat

ale pekne si Prima podala Pavlu :D .. master of puppets

356
martas
Reagovat

Monika 349 – Hmmm, myslíš si teda že spolu B+Z zůstanou…? Ono by to bylo vlastně super, protože by se vzájemně doplňovali. Ale nemůže Báře časem vadit ta Zdeňkova pasivita, kterou já tam vidím? Podle mě ano.

357
Monika
Reagovat

martas(353):
pamatuješ na toho strašího chlapa od báry?už nevím jak se jmenoval….to byl dominant povahou.a bára,jak se ukázalo,se cítit slabší nemůže,prostě na to nemá povahu.to,že chce,je jen její pocit,ale reálně to je blbost.hádala by se s dominantním jedincem.potřebuje slabšího partnera.Fyzicky silnějšího,vyššího,ale povahou slabšího.a to zdeněk je.Dlohodobě by to klapat mohlo,protože bára jediné,co potřebuje pořád,je pozornost,aby byla jako princezna obdivovaná.všechno ostatní má,nebo si zabezpečila sama.Můj názor a dojem z ní.

358
martas
Reagovat

koc 352 – No taky si říkám, Prima nějak dnes Pavlu fakt nešetřila a zajímalo by mě, jestli ty komenty jsou už předtočené dřív.

359
Monika
Reagovat

martas(353):a ono,mám pocit,jí ta zdenkova pasitiva(a stydlivost) spíš lichotí a má z něho dojem,že to není tyo,co jí zahne za rohem,a to chce každá ženská,takže tenhle vztah předpoklad má.Ale kdoví,že..uvidíme:-)

360
Lea
Reagovat

To jak Pavla četla tu esemesku Andrei, to byla pěkně zákeřná sviňárna made in pavla. Ona to myslí dobře,ale hlavně sama se sebou!

361
martas
Reagovat

Monika 354 – No to je možný, ale nějak se mi tam rýsuje, že to ze Zdeňkovy strany prostě nějak vyšumí. Možná mi to připomnělo to, jak jsem tam viděla ty „zásnub“.:-))) Tak uvidíme, jestli tohle bude ten šťastný konec.

362
Monika
Reagovat

Lea(357):ono teď si na andrey místě představit sebe,tak nevím,jetsli bych chtěla nevědět takovéhle věci…. přecejen i ve vztahu (aspon já určitě) chceme vědět s kým to vlastně jsme ne?v tom bych výjimečně udělala to samé a ukázala sms.né proot,že bych toho chlapa chtěla,ale dokázat,že to je fakt zákeřnej blbeček.

363
Monika
Reagovat

martas(358):to,že to vyšumí i Zdenka,je možné,ale Z bářiny strany pochybuju,to mi přijde mín pravděpodobné,ale kdoví…
Zděnek tu velkou „rodinu najendou“ nemusí unést,zodpovědnost a tak..víme my,jak to s ním je,třeba se mu o dítě většinu času stará máma,babička,atd…?kdoví..
nicméně ti dva by byli hezkej pár,kdyby to vydrželo:-)já jsme naifka,doufám,že vydrží,aspon jeden trvalej happyend plíííííííííííííííííííííííííííííííííísssssssss:-)

364
okkvp
Reagovat

359 : jasně, že každý chceme vědět s kým že to vlastně máme ve vztahu tu čest a jasně, že to má každý nastavený jinak. Já bych to vědět nechtěla, nebo lépe řečeno, strkat mi to někdo takhle okatě pod nos jako Pavla Andree, tak bych byla v úsudku o významu hodně opatrná a nejspíš bych měla natruc tendenci se zachovat přesně opačně než mi dotyčný naznačuje.

365
anja
Reagovat

prosím pěkně, aby mi někdo vysvětlil jak jste to nahoře mysleli s tím, že se panáček dostal do tv – jsme to nějak zas nepobrala, neboť mě rušily mé děti bo potřebovaly ručníky (!!) jsem jim je hledala ve skříni a nestíhala sledovat vše do detailů

děkuju :)

366
anja
Reagovat

jinak teda výborné bylo jak nám Pavlu dali aji s titulkama, by neuniklo jediné její slovo :DD

a zvláštní, že se mi potrvdilo jak to máme s chlapama rozdílné, když chlap pozná, že už ho někdo předběhl, tak v klidu vycouvá – viz Michal od Báry, kdežto my baby se jdeme rvát do poslední kapky důstojmosti – bo když ho nemůžu mít já, nebude ho mít ani jiná – viz Pavla…….. tak potom kdo jsme více ješitní, že :)

367
okkvp
Reagovat

anja : v tom případě jsem chlap (no ono mi to už kdysi v několika fimini testech vyšlo, a prsa mám taky spíš po tatínkovi, takže žádné překvapení)

368
anja
Reagovat

364 okkvp tak jistěže vyjímka :) ale bylo to krásně ukázáno jako modelové :))

369
Phoenix
Reagovat

Teda, to byla síla.

1) Michal je žárlivej, náladovej vůl. Jindřiška zabodovala a ve všem, co Michalovi řekla, s ní naprosto souhlasím. Je to skutečně idiot a agresivní taky. Jeho argumenty, které používá v každé debatě se navzájem popírají. Jde do seznamovací soutěže, ale seznámit se vlastně nechce. No nic. Líbilo se mi, že mu ten Jindry odpor sebral vítr z plachet, jen zíral, že si dovolila otevřít ústa a oponovat mu.

2) Bára a její doprovod ok, je v pohodě a férová, pokud jí to se Zdenkem vyjde, tak super.

3) Třešnička nakonec. Co k tomu mám víc dodat? Toho Petra je mi líto, ženský dokážou být hrozné slepice a až ješitné mrchy. Pavla se tedy vybarvila, svým chováním popírá vše, co píše na svém blogu. Zpočátku mě ty její zkazky bavily, ale postupně z nich zaznívala těžká křivda na jejím duchu. Petr je jednoduchý, to nesporně, ale není zlý, on je zkrátka mamlas s velikým egem a s ideou, že každou ženu ochromí svými dovednostmi. Ale to by si chlapec musel hledat ženy sobě rovné, viz Šárka v další ukázce. Věřím tomu, že s ní bude skutečně šťastný. Ona ho bude obdivovat a on se bude pýřit a natřásat. S Andereou střelil vedle, ta žena je skutečně jiná liga. Má úroveň a jen mě překvapuje, že to tý Pavle žere. A Pavla? Ta nepokrytě využila nejistoty Andrey a nasazovala jí brouky jeden za druhým, pěkně pomalu, zlehka, aby se ty předchozí dokázali zavrtat pěkně hluboko do hlavinky. Měla jsem to tušit. Malý člověk, který se zoufale snaží stát velkým. Divím se, že se jí od úst – pera, nepráší.

370
Mikesh
Reagovat

357 – Leo, za dnešek máš u mě už druhý bonbon – nějaký Lindt and sprüngli, tak snad se do té doby nerozpustí nebo je všechny nesním. Jinak, koukám, že dnes mi nejvíc konvenuje ta krapet ujetá Monika, až na to, že opět děsně ujíždí na Báře – takhle naifní snad být nemůže.
Anjo, Ty také dnes výborně boduješ. Také mám pocit, že to Prima celý na poslední chvíli přestříhala na základě diskuzí a různých blogů (ovšem, jak znám ty „profesionály“ v médiích a jejich notorickou lenost a namyšlenost, tak to bychom od nich zase očekávali nějak moc). V každém případě to vypadá na sladkou pomstu.

371
okkvp
Reagovat

imho Pavla zapůsobila na štáb už v průběhu natáčení a nic moc přestříhávát a přemlouvat nemuseli.

372
anja
Reagovat

mně se Andrea zdála dneska taková jakože dvojaká

její výbuch jak se nas*ala na Petra a řekla cosi o dilině a pak její zmínka, že do afriky s ním nejde, že chce umřít v čr :) – to byla origoš Andrea

ale to, jak se vyjádřila, že Petr na ni „psychologicky nemá“ a že jí ani nenalil za celý večer víno, to imho nebyla ta pravá Andrea

nevím jak kdo, ale viděla jsem tam dvě Andrey – jedna ryzí, druhá zpracovaná masérkou Pavlou

373
Lea
Reagovat

Mikeši, Lind je moje značka! Jen nevím, čím jsem si je zasloužila. Že by mým odporem číst nebo předčítat cizí sms? Tohle se mi příčí podobně jako otvírání očí jiným. To je jako vědet, že někdo má milenku a jít to slepičit jeho partnerce. Fuj, to se nedělá. Mikešku, ten Lindor prosím červený :D

374
anja
Reagovat

368 okkvp, ano, ona svou neomylností nutně zapůsobí na každého :)

375
Prochor
Reagovat

I když jsem brojil proti citátům, tak teď jeden napíšu v souvislosti s Vejškrabem.
Člověk nemůže přinutit druhého aby ho miloval ale aby si ho vážil. Toho lze dosáhnout vždycky.
A Veškrab to docela zvládnul. Mimochodem úplně na začátku jsem ho tipoval na vyřazení protože zanikal mezi těmi vlčáky jako Jarda nebo Ota nebo Petr.
Vlastně Bára si zvolila spíš submisivní typy.

376
Kája
Reagovat

366 Pěkně napsané :-)
Akorát si myslím, že to Báře a Zdeňkovi nevyjde. Tak nějak jsem si to domyslela z posledních záběrů lákajících na další díl – Zdeněk nesedí vedle Báry, kouká do stolu, poté spolu poměrně ostře diskutují. Ale je to jen můj dojem…

377
xyz
Reagovat

Michal působí nemotorně, nezábavně a nevrle. Vzhledem k tomu, že vidí, že Jindřiška s Míšou si užijí dovolenou samy, může se cejtit zbytečně a vztek se dál hromadí.

Bára si sice poněkud vynucuje, aby byla hýčkanou princeznou, ale i přes pár rádoby důležitých výstupů, které vypadaly jako důsledek toho, že se jí onoho pocitu nedostává, mi přijde jako inteligentní a cílevědomá žena.

Petra je mi líto. Od začátku se snaží, ale pořád je šikanován kolektivem slepic. Není příliš taktní a snaží se upoutat na své výkony, ale je vidět, že si své chyby zkrátka neuvědomuje. Z pořadu mám pocit, že cokoliv udělá, je pro někoho stále málo. Stísněný prostor a neustále řešení toho, kdo co komu kdy napsal, ničemu nepomůžou.
Řeči o komunitě v Africe ale byly pecka. Všichni zemřou, jen Petr a jeho společníci se pokusí o lepší svět.

Teď už je po soutěži, tudíž je vtipné psát sem dohady, jak to asi tak bylo nebo dopadlo/dopadne.

Kromě samotného přihlášení se do soutěže (ale díky za něj, protože je to skutečně zábavná reality show) nechápu dvě věci:

1) To si lidé opravdu myslí, že za nějaký čas se vše v dobré obrátí? Předvádí-li se někdo několik týdnu jako pitomec či husa, jak o něm proboha mohu říct, že se ještě uvidí?

2) Fascinuje mě to párování nesourodých (možná jen zdánlivě) dvojic. Nedovedu např. pochopit, jak Andrea, která mě svými hláškami dostává a stále působila, že má nadhled, tak dlouho o Petra stála. Už jen to, že k ní na návštěvu přiveze svou fotku, je síla. Kolikrát sama naznačí nebo rovnou řekne, že jeho chování je úplně mimo, ale pak se s ním drží za ruku. Oba jsou úplně někde jinde.
Bára zase o Zdenkovi několikrát řekla, že se moc neprojevuje, i do kamery většinou jen něco zamumlá, a přesto si ho pak vybere.

378
Lenka
Reagovat

Uff … :-))
tak jsem to zkoukla…
Není už moc co dodat, všechno jste už „nahoře“ napsali…
Bára opravdu v poho, zásnuby ušetřeni asi nebudeme, ale začíná to být pomalu tradice, bohužel…
Michal to už nerozdýchá a konec zvonec
Petr – tak toho mi už dneska bylo nějak líto… akci Afrika si budu muset pustit ještě jednou, abych pochopila :-)
A paní P? když si vezmu verzi, která nám tady byla tlučena do hlaviček, že všechno je pouze „výborná režie a obsazení“ a že jsme nějak pomýlení, když to chápeme jinak než nám ona tvrdí – tak dneska byl omýlený i komentář samotné tv prima…
Tak nevím… :-))
Jinak – jestli jsem dobře postřehla, paní P jsem na závěrečném soaré s Péťou neviděla (odcházející Jitku jsem postřehla).

379
Mikesh
Reagovat

370 Leo, červený? Když ona (ta kokina) jsou čokoládová, a čokoláda je jenom hnědá. A pak, je to v ňákým papírku (přesně jak to žádáš), a ten je spíš černej, tak asi potřebuji ňákou osvětu. Jo, a kam Ti to mám poslat – přeci kvůli tomu nepojedu do Prahy.
Co se čtení sms týče – hm, to je síla. Já je totiž automaticky mažu hned (prevence je prevence) právě proto, aby je nečet někdo jiný, natož abych je nedej bože sám někomu četl. Jen mě trochu zarazila jinak dokonalá Andrea, že nejen že to hned nezarazila, ale dokonce o ni projevila sama zájem (och, och, to je tak nedůstojně slepičí).
Jo, a co se týče vyslepičování jmen milenek manželkám, tak máš pravdu v tom, že to je FUJ a že se to nedělá. Ofšem, nedá mi to se projevit jako šovinistický hovado a zmínit skutečnost, že se to nedělá mezi chlapy, páč to je na pěst. Mezi ženami se to naopak DĚLÁ !!! Úplně automaticky.

380
Mikesh
Reagovat

Anjo, Andrea sice boduje čím dál víc, nicméně pořád mi tam něco nesedí – především skutečnost, že by vůbec kdy brala Péťu vážně (páč dylina to skutečně není). Občas jsem si říkal, kdo tam vlastně s kým manipuluje; jestli jí nakonec Pavla jen dobře neposloužila.
S tím vínem měla absolutní recht, takhle by měla zareagovat každá ŽENA. Na téhle maličkosti právě Peťánek ukazuje, že je pouze sebestředný, i když si to samozřejmě vůbec neuvědomuje a jen si zoufá, jak to, že mu to furt nevychází, když se pořád snaží být tak dokonalý. Jo, dokonalý, ale dolít dámě u stolu, to jde mimo něj – to by napadlo i mě, který je v hospodě tak jedenkrát za pět let.
Dneska se mi Androška líbila, jak mu to perfektně napalovala. Chudák, měl nervy na pochodu, jak se pěkně obékl na číšníka (ještě, že mu ten nerozuměl), to byl ten pravý a skutečný Peťulka.

381
Marcipanek
Reagovat

To bude asi ono:Michaela Hájková
Vcera super vecer s kamaradem a zaroven poznala,ze ten druhy kamos stoji za h…..
04 září v 10:33 prostřednictvím aplikace Mobilní web
Toto se líbí uživateli Paulus Židlický.
Michaela Hájková Ty nemas kamaradky?Moc ten komentar nechapu…
04 září v 11:32
Michaela Hájková No vidis.Ja jo
04 září v 11:58
Irena Gao Lojkásková a jéje, uražená mužská ješitnost v praxi
04 září v 12:42
Irena Gao Lojkásková Raději ze sebe udělám idiota sama, zvládnu to lépe a kvalitněji než kdo jiný
04 září v 12:51
Michaela Hájková Proc si to smazal?
04 září v 13:18

382
Marcipanek
Reagovat

Zdroj:facebook

383
Marcipanek
Reagovat

Michaela Hájková
Ja te mela tolik RADA!Ale vcera si me zklamal.Boli to!!
04 září v 20:03 prostřednictvím aplikace Mobilní web

384
peefko
Reagovat

116 koc
díky za link na Africa Simona – milé vrácení do mládí – tenhle šoumen neměl nikdy chybu a jako tanečník bezchybný

376 Mikesh
s tím posledním odstavcem o sdělování máš bohužel opět pravdu

k 13. dílu
pěkně se nám to zamotalo
– sypu si popel na hlavu ohledně mého odhadu (můj koment u minulého dílu) důvodu naštvanosti Michala – nebylo to jen „ranní ptáče“, ale mě to tak prostě přišlo
– Jindřiška velmi mile překvapila se svým rozumným postojem – hodně sem ji předtím podcenil, zdá se, že je to fakt holka do nepohody
– Andrea je, zdá se, z celého vývinu situace nějak vykolejená – nedivím se tomu, ale vypadala předtím celou dobu, že je víc nad věcí (Pavla jí ale pořádně otevřela oči, jak se na správnou kamarádku sluší a patří) – že by opět zafungovala stará známá pravda, že kam čert nemůže, tam strčí …“kamarádku“? Tím, že se Petr ale opět choval jako zmatkař (kdyby nebyl upřímný blbec, ale schopný intrikán, tak z toho vyšel v pohodě s čistým štítem) to ale Andrejce vůbec neusnadnil – právě naopak.
– co se týká Pavly, tak se nám pěkně ukázal charakter (a to bez ohledu na to, jak to bylo či nebylo sestříháno – některé věci, které se tam staly, prostě jinak vyložit nelze, než jako intriky). Jen jsem docela zíral, jak to všechno, co se tam odehrávalo, zcela popřelo to, co dřív Pavla prezentovala a vysvětlovala na svém blogu. Dlouho jsem tam nebyl si počíst, ale teď asi zajdu, abych se dozvěděl, jak to vlastně bylo ( určitě ji někdo ke všemu donutil, protože jinak to není možné). Nebo bude Pavla raději mlčet, protože vysvětlovat tohle už prostě nejde? No uvidíme …
Neodpustím si poznámku k blogu Pavly. Napadlo to jen mne, že blog Pavly je ve skutečnosti jen další marketingový a reklamní tah, jak přitáhnout další a další diváky a ve skutečnosti to vůbec není jen nezávislý soukromý blog, ale velmi dobře zaplacené PR? Důvody, proč si to myslím, jsou následující:
– odhaduju, že dost věcí napsaných na blogu odporovalo smlouvě (prozrazování děje dopředu atd)
– při odhadované inteligenci Pavly (to myslím vážně – hloupá určitě není) se mi nezdá, že by ze sebe někdo udělal to, co ze sebe Pavla udělala na blogu (ve srovnání s odvysílaným dějem) jen tak zadarmo (to mi nedává logiku, i když připustím, že logika žen je mnohdy zcela nelogická :-P)

Na závěr jednu pochvalu pro aktérky a to za sukně (šaty). Všiml si toho jěště někdo, že konečně se nám z žen stávají opravdu ženy (pravdam ne jen v tomto díle) a oblékají se tak jako ženy? Nebo už jsme sem se svým názorem, že k ženě patří sukně a delší vlasy (vyjímky samozřejmě potvrzují pravidlo) na zabití? :-D

385
Lenka
Reagovat

381 peefko
velice pěkně napsané!
ad blog paní P – myslím si, že bude pokračovat a tipnu si, že ve stejném duchu a stylu jako doteď
protože vysvětlit se tam dá „všechno“ :-)

386
koc
Reagovat

tak sem se tesil na zrnicka od blogujici a nic :(

387
Lantana
Reagovat

Tak Petr nepřekvapil, je mi ho svým způsobem líto, ale co s takovým „materiálem“? Pavlu bych neviděla tak dramaticky jak ji vykreslili v komentáři či jak je zde brána, SMS Andree ukazovat nemusela, ale že by o P. stála si nemyslím a Andrea je inteligentní, jistě jednala podle sebe a Pavla jí vlastně jen potvrzovala její postřehy. Post vedoucího zájezdu do Afriky a cesta za Šárkou v upoutávce mluví za všechno. Ohledně toho druhého – buďto je režisér mistrný manipulátor, nebo je Petr prostě neskutečný „chvost“. Přikláním se k tomu druhému.

388
okkvp
Reagovat

Tak mě tak napadlo, jestli on o Petr s tou Afrikou nemyslel pro lidstvo trochu jinak. Jak jsem z blogu pochopila, poprvé to tam vybalil na Pavlu už kdysi na začátku. Dcerky to údajně nevěděly. Esli von to nemyslel tak, že těch 5 tis lidu bude ve skutečnosti speciálně vybraná skupina, které je potřeba Petra a lidstvo zbavit. Petr se dobrovolně ujme základního výběru, oběti upřimným slibem spasení naláká, odveze do pralesa a nechá na pospas horkému dusnu,divokým zvířátkům a jedovatým rostlinám zatímco sám vezme za první liánou rychle kličku dom do domečku a štastně se uloží do ruk tmavovlasé Fančy Rázné a budou spolu šťastní až do smrti, páč už jej nebudou rozptylovat žádné fešné a sympatické blondýny a žádné Pavly jim do toho nebudou kafrat ;-)

389
cathy
Reagovat

362-anja-v telce okomentovali,že Pavla tahá za nitky,tak nás (mě a ještě někoho -už nevím kdo to byl)napadlo,že to je důkaz toho,že někdo z Panáčka pronikl do TV a teď ubohou Pavlu napadá přímo přes obrazovku…:-D

390
martas
Reagovat

Krásný den všem.

Michal D. – tak tohle mi na něj fakt sedí: Despocie (z řec. despotés, pán, panovník) je neomezená vláda jednoho člověka. Odtud také despotický, bezohledný, nepřipouštějící námitky ani diskusi.
Zdroj: Wiki

A je fakt, že vést s takovým člověkem diskuzi, je prostě těžký – viz. rozhovor o agresi s Jindrou.

391
Misha
Reagovat

Tak jsem si chtěla po dlouhé době přečíst jistý blog a co to na mě jukne hnedlenc na začátku – „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…..“ … Jj, Pavlo, máš recht …

Tipuju, že Pavla se se svou slavnou smskou hodila Andree do krámu, páč díky ní dostala do ruky pádný argument, kterému Petr i diváci porozumí …
Afriku nekomentuju. Lidí, kteří nejsou spokojeni se svým životem a proto sahají po různých fantasmagorických scénářích, je kolem nás docela dost. Ale jen málo z nich je schopno své plány zrealizovat – tož se nechme překvapit :o) … Ale možná je chyba, že Petr nesáhl po tej Pavle, ukecat ňákejch 5 tisíc lidí by jí s jejími schopnostmi zřejmě nečinilo žádnej problém :o)

Bára – v poho … tam se to vyvíjí stále dost předvídatelně.

Michal – no comment. Jindřiška super, Míša má též máslo na hlavě.

Reagovat

Mě nejvíce zajímá, proč se příště vojanda Jitka tak vytočí a odejde od stolu :)

393
Lantana
Reagovat

Objektivně vzato, Andrea je prostě jiná liga a Petr by neobstál ani u ní, ani u jejích děti i kdyby nemagořil s koncem světa. Africká mise mu, dle mého, také dost zužuje výběr, protože nebude-li dotyčná stejně „vymytímozkusvolná“, odejde.

394
Lantana
Reagovat

SUNíčko (392) – Možná Šárka nezabere, tak zkusí ještě jí :-)))

395
okkvp
Reagovat

392 : Petr zas nejspíš v dobré víře prohodí nějakou povedenou (omlouvačně vysvětlovací ?) hlášku, která Jitce vyzní jako nevydýchatelná urážka. A nebo se prostě nevydrží kuckat smíchy a zbaběle prchne hýkat a válet se po zemi na WC

396
Simuša
Reagovat

391: a funguje ten blog? Já si chtěla jít po ránu počíst její: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu….. a když to otevřu je tam jen článek z Plesku a Pavlina obhajoba a komentáře nikde. Je chyba u mě nebo u ní?

397
BreeVanDeKamp
Reagovat

PRosím vás, můžete sem někdo hodit link na ten Pavlin blog?? Děkuju…

399
gabisollis
Reagovat

nejspis se ji muze hlava zavarit co napsat do clanku jak to doopravdy bylo!!:-)))

401
gabisollis
Reagovat

Michal je vazne prisernej!nejhezci z toho dilu byli delfini.:-)

402
cathy
Reagovat

U P 11 neviditelných komentářů a ŽÁDNÉ ZRNÍ!-co budu bože snídat?

403
gabisollis
Reagovat

cathy-:-)nechala nas o hladu!:-)ale o komentare si iluzi nedelam vis ze je tam prisna cenzura.:-)

404
Karolina
Reagovat

Tak Pavla mi konečně potvrdila, že jak vypadá, taková taky je – kokokodák…

Pardon, vím, že není fér hodnotit něčí vzhled, ale nemohla jsem si pomoct :)

405
okkvp
Reagovat

402 : jeden ze 14 tam viditelný je – adminovské „bl“

406
Misha
Reagovat

402 – ona ta makrobiotická strava taky není moc zdravá :o)))
Já myslím, že to děvče hodně špekuluje, co tentokrát napsat, žere jí to čím dál tím míň lidí … má to fakt těžký :o)

407
koc
Reagovat

po tom co videla v telce asi musi prepisovat :) .. na iprime dekuje rejzovi jak ji setrihal :D .. takze se dozvime ze to co tem rekla neni to co rekla a pokud to rekla tak to rekla na neco jineho

408
mk
Reagovat

377: to ale není seznamka, to je reality show. A čím víc protichůdných osobností, tím víc konfliktů a větší sledovanost

409
janinaz
Reagovat

405 : Dobré dopoledne přeju. Já vás tu už dlouho pročítám, ale ještě jesem nikdy nepřispívala. Dneska jsem byla taky zvědavá, co P. zase vyplodí, a ejhle, její hluboké myšlenky jsem nemohla přečíst. Tak jsem jí napsala, proč nevidím ani článek, ani názory a ona mi odpověděla to „bl“. Tak nevim, jestli si ten svůj blog nemohla nějak zablo(g)kovat jen pro svoje věrné?

410
anja
Reagovat

389 cathy, díky za osvětlení :) nepochybuju o tom, že tvůrci pořadu mají různé diskuze zmapované do puntíku, klidně se mohlo stát, že dílu dodali tu správnou šťávu až poté co si načetli názory :)

čekám s napětím jak to Pavla pojme na blogu :)

k Michalovi zazněly dobré komentáře od Míši a od Jindry, že daleko mladší děti se na dovči baví kdežto malá Sandra musí jít spát, Michal Sandru o tu zábavu dost obírá a okrádá a to úplně nesmyslně

Míša mi připadala úplně rozhozená, konflikt postavený jen na nepozrdavení u snídaně se mi zdál jen jakoby zástupný, imho se tam odehrálo něco víc než jen nějaká poznámka na FB o hezkém večeru – ačkoliv Michal se dokáže vytočit i z titěrnosti

411
anja
Reagovat

407 koci, jo, teď jsme ten její komentář na iprima četla, podle všeho je Pavla sama rozhozená z toho co v tv viděla

čekám co udělá, protože „popsat“ to všecko jak to bylo a blablabla nebude snadné, nejsnadnější věc by byla celý blog smazat – hodilo by se ten blog pozálohovat jestli to někdo umí

412
koc
Reagovat

411 – myslis aby to zalohovala narodni knihovna pro dalsi generace divaku RS ? :)

413
Lishka v kurniku
Reagovat

410) ale anjo, vážně se cítíš až tak důležitě, že si myslíš, že tohle vaše kvokání ovlivní i tvůrce pořadu? Jinak – zaběhla jsem sem po týdnu – říkala jsem si včera večer po tom, co jsem viděla v telce: honem na panáčka, kvočky to zase dají Pavle sežrat. A nemýlila jsem se.
Pěkný dílek – samozřejmě, že si tu, pipky, zase slepičíte o tom, jak paní P. tahá v zákulisí za nitky, jak i té Andrei už halvu vymyla. Jenže váš intelektuální potenciál nemá na to, aby pochopil, že Andrea je chytrá ženská. Té nikdo hlavu vymývat nemusí. Ale není dobrá herečka, takže spousta věcí, co tam včera řešila, dost skřípe.
Ale chápu, že od tvora, který maximálně rozliší zrnko pšenice od žížaly, bych chtěla příliš mnoho.
Kvok.

414
anja
Reagovat

413 Lishka, a že se zase uvzala jen na mne :D mimořádně tady nejsem sama s názorem na oblíbenou pavlu

415
anja
Reagovat

412 koc, přesně tak pro generace příští :)) bo tohle fakt nemá obdoby, to je unikát :D

416
Misha
Reagovat

413 – Alealealé ,se nám tu někdo špatně vyspinkál a prcká nám tu na všechny straný :o)

417
Katynka
Reagovat

Taky děkuji režisérovi…:-) Hezky nastavené zrcadlo :-)

418
Prochor
Reagovat

(413) Vám se to chování Pavly včera v TV opravdu líbilo? To se mi nechce věřit.

419
Katynka
Reagovat

418- že by její psycho moc fungovala i přes TV? Fuj tajbl (uplivla si) Už nebudu koukat :-)

420
gabisollis
Reagovat

ale ale nejak se to pani P.hrouti!:-)na iprime na dame!!:-DDasi se clanku nedockame ale jestli jo tak uz me fakt vyrazi dech!:-)

421
okkvp
Reagovat

413 – nejspíš taky nelíbilo, ale za všechno může proradný štáb a režisér, kteří v honbě za úspěchem zlovolně montovali do umělých vět jednotlivá slova bůhví odkud a prolínali a retušovali jak o život

422
Ajda
Reagovat

Vy jste se opět rozjeli, přeji hezký den!

Mě zarazil jeden moment. Esemesku Pavla ochotně nabídla, doslovně přečetla, ale svoji odepsanou odpověď už zahrála do autu. Tu už nepřečetla, mě by docela zajímala, jen ji povrchně okomentovala.

Odchod Jitky? Podle bulváru nepřijela Andrea ani Šárka. Možná měla od Pavly otevřené oči, že má šanci na útok, ale Petr už dávno randí s Šárkou a Jitka to neunesla.

423
Katynka
Reagovat

Včera se mi otevřely všechny rány z války :-)

424
Prochor
Reagovat

Teď mně napadl obraz:
V africké buši kráčí Petr s medailemi na krku. Za ním zástup nadšenců. Terka Benjamínek s píšťalkou jim píská do rytmu. Kolem obíhá polní kurát s biblí.
Z povzdálí to sledují domorodci a říkají si: Bohové musí být šílení!!!

425
Misha
Reagovat

424 – nádherná představa … tak trochu to připomíná výjev z nového klipu Annie Lennox God Rest Ye Merry Gentlemen

426
Prochor
Reagovat

Nemůžu si pomoct ale nedá mi to – kdo koukáte na Farmáře, tak dneska se vrací do hry krasavíca z Holyvůdu Klea. Ke komu ji asi prsknou? Kdo má tu úžasnou kliku?

427
Ajda
Reagovat

Prochor 424 ,
jen si nejsem jistá, když bude Šárka ta vyvolená, zda si trio grácií dovolí opět pokřikovat, že je lemra líná. Bude muset Pavla vymyslet jiný druh šikany, aby všem ostatním otevřela oči, šamana Petra odvrhli a ji dosadili do čela sekty.

428
Prochor
Reagovat

(366) Anjo naštěstí nejsou všechny ženy jako Pavla a bohužel nejsou všichni muži tak nad věcí jako Michal od Báry. Najdou se dokonce i takoví, kteří ze žárlivosti třeba pobodají nožem neznámé malé děti.

429
Misha
Reagovat

426 – Velký návrat už byl minulý týden a tento bude pokračování – jde o vyjádrenie členov rodiny k natáčaniu … odkazy najdeš na diskuzi vedle :o)

427 – Ajdo, to je velmi pravděpodobný scénář

430
koc
Reagovat

v Kadani bude Petr odmitnut .. tak bude nakonec zavezen do Libcic kde si s Pavlou realnou padnou do naruci .. Nanuk si udelal expedici do Afriky a Pavla tam za nim po skončení RS odjizdi .. jeste musi sepsat posledni clanek ale letenku uz ma koupenou :)

431
gabisollis
Reagovat

koc.:-DDD to je zatim nejhezci spekulace!

432
koc
Reagovat

413 – to byla ma myslenka .. zda je porad kompletne setrihana a okomentovan jeste pred ovysilanim prvniho dilu .. zda ji nahodou nedavaj trosku sezrat jeji blog .. anju z toho neobvinuj .. ona je v tom tentokrat nevinne :D ..

Reagovat

Hehe jak si pani P. dava na cas s napsanim clanku na blogu. Asi musi nejdriv poradne procist panacka, aby mohla adekvatne reagovat. :D

434
koc
Reagovat

co budu/budeme delat pokud zadny clanek nenapise ? .. uz sem si tak zvykl ze si v patek poctu a ono nic .. tak a ted zde mame spravedlivy trest za nase oskliva slova .. nedriv z nas udela zavisle a potom nam to odepre :( .. Pavlo blogujici na kolenou te prosim napis alespon jedne odstavec at mohu ukojit svou touhu ;-)

435
Lea
Reagovat

Mikeši, ne každý je z Prahy :-D A bonbón chci ten v červeném papírku, že je čokoladový to vím,ale ty černé mi nejedou. Z nouze beru i zlaté.

436
Misha
Reagovat

434 – Však už napsala 413, to nestačí?

437
koc
Reagovat

436 – to nebude ona .. a kdyby nahodou ano tak je to Pavla diskutujici a tu nechci :(

438
gabisollis
Reagovat

koc -ja uz s tim pocitam ze nic nebude.vsude na diskuzich nema moc dobre ohlasy.a to uz nejspis neunese.jinak to bude bla bla bla a vsadim se ze prvni veta bude znit-dekuji rezii za skvele sestrihani a bla bla bla.a musim se opakovat jak tu zaznelo-kdyz ne ja tak nikdo.to na ni presne sedi!!fuj je to zla zenska!!!!

439
gabisollis
Reagovat

koc vid ta diskutujici ja uplne nejhorsi!!:-)

440
koc
Reagovat

438 – zla nebude .. to zase ne .. jen je asi taky z jine planety jako Nanuk ..

441
gabisollis
Reagovat

koc-nooo ja se do ted zdrzovala takovychhle osloveni,ale uz si to nemyslim.nejprijatelnejsi je pro mne ta televizni(az na par scenek)ale to se da pochopit alespon se pobavim,blogujici je zapskla zenska,diskutujici je uplne nejhorsi a na zaklade techto faktu vubec nemam zajem poznat tu realnou!!:-)

442
koc
Reagovat

vazne sem se zastal Pavly ? ty brdo .. abstak je zde :(
ne vazne si nemyslim ze by byla zla .. jen ma nastaveno ze musi kazdemu otevrit oci .. nekdy je kontraproduktivni (alespon z meho pohledu) a nekdy to neni ani jeji problem .. ale ze by byla zla -to zase ne .. prejme ji muze s dospivajicima detma (nejlepe devacata) a bude to fajn ..

443
gabisollis
Reagovat

koc-no ty me dostavas!:-)jezis vem si aspon cokoladu at nezkolabujes!!!:-)

444
Misha
Reagovat

440 – taky si myslím, že není zlá … jen nešťastná a tím pádem konající zoufalé věci … navíc postrádá nadhled. Jak mi bylo včera líto Petra, tak částečně i jí … Jak říká můj guru Terra Pratchett – Zrcadla vám mohou hodně dát, ale vzít ještě mnohem víc …

Reagovat

gabisollis (443): Muzu taky jednu dostat ? :D

446
Misha
Reagovat

44 – Terry samozřejmě :o)

447
koc
Reagovat

444 – Soudné sestry :)

448
gabisollis
Reagovat

:-))na streamu je dobrej komentar na pani P.prej-kdybych se chtela zbavit zete tak by byla Pavla vyborna za kamaradku moji dceri!!idealni rozvracecka rodiny!!:-)))

449
gabisollis
Reagovat

radstar-jasne!!:-)

450
Misha
Reagovat

449 – taky bych si dala :o)

447 – jj, to je jedna z mých nejoblíbenějších :o)

451
Katynka
Reagovat

U Michala si myslím, že to jeho jednání má hlubší podtext než zpráva na FB.. tam si myslím, že je to už dost hraný.. a S Michalou rozehraný.. :-)

452
gabisollis
Reagovat

tak abych to nepsala kazdymu extra-tak vsem posilam cokoladu!!:-))))clanek nebude na blogu!!je tam prece -tak dlouho se chodi se dzbanem pro vodu az se ucho utrhne!!!no a pani P se utrhlo!!vsak vsude o ni docela nehezky pisou.

453
koc
Reagovat

ja jn doufam ze si to Zdenek u Bary zkazil sam .. ze mu zasnub nenakukala produkce aby to bylo zajimave .. i kdyz treba Barca rekla ano a ono to nevyslo .. takze zase jen spekulace :( sakra ja potrebuju clanek jinak zacnu rejt do Bary :(

454
koc
Reagovat

452 – tak dlouho se vztekle tluce do klavesnice az se klavesnice rozbije ?

455
gabisollis
Reagovat

koc smir se stim nebude!!:-)ty mas snad nejake vysvetleni cim by to mohla vysvetlit?

456
gabisollis
Reagovat

454-no to je taky varianta!!:-))))

457
koc
Reagovat

455- ja uz radeji nespekuluju .. poprosil sem a pokud nebudu vyslysen tak nevim co se stane :(

458
Katynka
Reagovat

Mě by hrooozně zajímalo co pí P. říkala Andrea na srazu panáčka :-)

459
gabisollis
Reagovat

A jelikož mně to nedá, vyjádřím se i k Pavle. Mně se Pavla líbila na začátku moc, ted poslední 3 díly míň, ale stále si ji dovedu představit jako svou bezva kamarádku. Jen své děti bych od ní držela dál. Jelikož, já už mám své názory na život vytříbené, ale mé děti ještě ne. ———-omlouvam se ale musela jsem to prekopirovat!!to je z damy!:-DDDDD

460
Lantana
Reagovat

Katynka (458) – Andrea s Pavlou nemá problém. Podrobněji ať se vyjádří Andrea sama, jestli bude chtít, nemůžu a ani nechci mluvit za ní.

461
gabisollis
Reagovat

muzete me nekdo rict jestli je to pochvala nebo ne?nejak tomu nerizumim.:-)

462
Kačka
Reagovat

Tak včera to nemělo chybu,no co tam ti všichni předvedli….. ó Bóže….. být na místě Andrey,už by ten ubožáček Jehovistickej přednášel o záchranné cestě do Afriky jen Pavle a ještě na lodičce s dírou ve dnu….. Ty jeho kecy a nesmyslné řešení neřešitelného vztahu,i když mu Anrea poskytla vysvětlení aby lépe pochopil…on už stejně v myšlenkách běhal někde v zeleni se skvadrou stejně tupých savců.Pavla s těma neustále chytrýma kecama a vrtáním šroubů do hlavy by se měla přidat.Je falešná a prolhaná úplně stejně.
Ty dva mne včera tak zvedali z gauče,že jsem raději šla venčit psa.

U Michala a Barči si počkám až na úplný konec. :-))
Tam to bude ještě zajímavé :-)

463
Lea
Reagovat

Co blbnete? P. je v pohodě, na blog nema čas, peče cukroví pro chudinky dcery Petra. Sice prosila Andreu, ale ta jako tvrdá podnikatelka nedá nic zadarmo, tak se obětuje a peče a peče a peče i na blog. Šárka už v zahradnictví otočila vánoční hvězdu a ještě má u plotu schovaný vánoční stromek. Jitka obstarala vojenskou munici na ohňostroj a vyvrcholení RS budou vánoce u Petra – zazvoní zvonec a show je konec.

464
kanárek
Reagovat

Napsal milý Petr tu sms, napsal. Dokázal tím, že je ňouma, dokázal. Psát ženě, kterou zavrhl, co dělal i nedělal u konkurentky je holt blbost. Čekat, že se ženy navzájem nesvěří, je bláhovost.
Andrea ho beztak už nechtěla,přišla mi, že je vděčná Pavle za pomoc se zdůvodněním.
Já jsem se teda musela u Pavly smát jen tomu, jak prohlásila, že se po obídku můžou jít vyvenčit :-)

465
anja
Reagovat

454 koc, tak dlouho se píše blog až se z toho zcvokne :D

466
Mikesh
Reagovat

432 -kdybys, koci, se uráčil číst mé komentáře, věděl bys, že tohle jsem už dávno napsal před anjou.

467
Mikesh
Reagovat

435 – Leo, tak jestli jsi z největší vesnice na Moravě, tak urči, před kterou školkou Tě mám čekat a kdy.

468
Mikesh
Reagovat

436 liška není Pavla, to vím na beton.

469
anja
Reagovat

461 gabi, mně se to jako pochvala moc nezdá :) já od svých bezva kamarádek děti dál nedržím :)) já držím děti dál od lidí pochybného charakteru, no ale na dámách se dá čekat ledasjaká úvaha, takže skutečně nevím co tím chtěla dáma říci :)

na blogu vyvenčila jen komentáře, jinak furt ticho, to je podezřelé, takové pravé ticho před bouří

470
okkvp
Reagovat

já osobně doufám, že Pavle se v osudný okamžik pod vlivem nepříjemna konečně rozsvítí a i když pozdě, tak už nic na blog k včerejšku nenapíše. Je mi nesympatiš i když odmyslím kdejaké možné režijní taškařice, ale jí bych opravdu přála aby ve svém oploceném bludného kruhu konečně našla vrátka ven

471
Lenka
Reagovat

A pak že paní P nereaguje na včerejší díl :-)

“ v tv to vypadalo hnusně, režisér to sestříhal – děkuji Jiříku – komentátor přikrmil…“ atd. – viz diskuzní příspěvky pod profilem paní P na primě …

Takže všechno při starém, jedeme na stejné vlně… :-)

472
Lenka
Reagovat

… a náhodou je jí hořko, že po tomhle sestříhaným pořadu nemá chuť se s někým seznamovat… :-)

konec zkráceného citátu z 10.12. – 01,12 hod.

473
Lenka
Reagovat

438 gabisollis
:-)
tak jsi měla dobrý odhad… samozřejmě, že to bylo sestříhané… :-))

474
koc
Reagovat

no nic jdu si to dat jeste raz … treba naleznu tema .. dokud nebude zrni tak to zde bude tiche :(

475
koc
Reagovat

nebyt v telce Pavla tak je to vlastne nuda :( a za to ji dekuji

476
anja
Reagovat

470 okkvp, souhlas, akorát že rozsvítit se jí mělo už nějak v ke konci října

477
Lenka
Reagovat

vidíš, to je správný názor :-)
a konečně přijde mezi nás a konečně třeba dorazí i na sraz…
ne, ale vážně – já si fakt myslím, že ten svůj blog opět obohatí… ta ze zvolené cesty nesejde, kdepak…

478
Lenka
Reagovat

477 bylo pro koce

479
Rux
Reagovat

473 Lenka
Pokud něco JE cíleně sestříhané, dá se:

a) argumentovat sestříhaností sestříhanou osobou
b) docela logicky tuto argumentaci předvídat
c) docela logicky tuto předvídavost předvídat

Čili žádné překvapení, předpokládám, že pro nikoho.

Ale včera byla Pavla za hezkou intrikánku, to je fakt. :-)

Ovšem včerejší africkou vizi musím označit za druhou nejvtipnější scénku z HSMT, jen o malý kousek u mě vede tato:

„Tak, a teď se mě můžeš zeptat na co chceš. Neměli jsme moc času a prostoru se poznat nějak víc, napadlo mě tedy, že by ses možná rád zeptal na něco soukromého, na něco, co si můžeme říci teď a tady mezi čtyřma očima. Skutečně se mě můžeš zeptat úplně na cokoliv. Máš tedy nějakou takovou otázku?“

„Ano, mám. Máš ráda kultůru?“

:-)

480
koc
Reagovat

asi sem nasel male tema .. co rikate spoludiskuteri na Barinu vetu ze by se chtela pomuchlovat a onufat Mrože ? :o neni to zvrhle ? takovejch mrozu mela mezi napadniky spoustu a ze by k nim citila to same bych nerekl ;-)

481
janinaz
Reagovat

Ha, P. už má na blogu, že článek napíše až zítra, a že jede k Andree, tak nad článkem možná popřemýšlí spolu.

482
koc
Reagovat

jo a jeste .. myslize se se Zdena s Michalem o Baru poprali ? jak me Michal zalepenej a odrenej nosanek ?

483
koc
Reagovat

Brina slova – libi se mi ze to nikdo z nas netlaci dopredu :D- a v pristim dile na ni ceka zasnub .. taky tam asi doslo ke ztrate signalu mezi B a Z

484
Lenka
Reagovat

481 janinaz
i tak to bude hodně pracný :-))
Andrea je chytrá holka, ale v tomhle asi paní P poradit nebude umět…
kdopak by taky uměl?

485
Stela
Reagovat

K Pavle..televizi se podařilo ji ztrapnit za slova na blogu. To je evidentní. Při své inteligenci určitě o Petra neusilovala- to je chlap na zabití- totální blbec a Andrea o něj taky neusilovala- spíše se jí udělalo šoufl, že teď se už nemůže za nikoho schovat a bude muset čelit jeho atakům. A tak byla ráda, že může trávit čas s Pavlou a tak nějak se schovat. A sms ji přišla vhod, aby měla důvot vycouvat. Ty dvě tam určitě nebyly, aby získaly Petra. To snad každý chápe. A Šárka- ta by brala každého chlapa…

486
gabisollis
Reagovat

cauky Leni-mozna ji Andrea konecne rekne at uz se na to vykasle!:-)anjo-no taky jsem to tak chapala!:-))to jsou tak absurdni „pochvaly“ze jeden nevi co si o tom myslet!:-D

487
Lenka
Reagovat

ahojky, gabisollis :-)
tak si ti tak od včera myslím, že se nějak naplňuje přísloví, že se jaksi někdo umlátí sám :-))
jen kolik negativních ohlasů má na primě, i dámy netleskají manifestačně, dokonce i tam negativní hlásek…
a asi se to už nedá svést na „panáčkův duch“ :-))
ale ten její blábol na primě, jak je to zase (zase, furt!!!) sestříhané, to už fakt nemyslí vážně…
jednou hérečka, jednou střih, atd. – a kde by to asi ten režisér furt bral, kdyby mu nedávala tolik materiálu ?!?
co neřekla, to jaksi tv nemá (a nebyla to slovíčka, ale vždycky litanie)
a že by tv uzpůsobovala v natočené věci zpětně komentář nějakému blogu účastnice RS, když RS byla dávno skončená, to se mi tedy nezdá… proč by to dělali? :-))
proč by do toho vráželi další prachy?!?

488
gabisollis
Reagovat

dneska rano jsem chtela napsat at je Andrea rada ze ma dvojdomek z Jindriskou a ne s pani P.protoze to uz by tuplem chlapa nenasla.(pak jsem na to zapomnela)a hledme clovek se docte ze uz se k ni pomalinku kvartyruje.:-)

489
Bobby Brown
Reagovat

485 Stela:
Jako že Prima stříhala díly až podle toho, co napsala Pavla průběžně na blogu? :-D
Evidentní to sice je, ale blbost.
Není to náhodou obráceně? Že se Pavla psaním na blogu v kontrastu s tím, co je odvysíláno, ztrapnila sama?
Jaké myšlenkové veletoče to jsou lidé schopni vykonat, jen aby jim ty jejich teorie pasovaly…

490
gabisollis
Reagovat

Leni tak jedem v citatech?:-)pro mne je to tonouci se stebla chyta!!:-))))proto ten prispevek na iprime

491
Stela
Reagovat

Zajímalo by mne, jak ale věděli, že to Pavla nevzdala. To vidí do jejích myšlenek. Už včera mě tím překvapili. Prostě senzace za každou cenu. Nechtějí přiznat, že Petr je hňup, o kterého nestojí žádná chytřejší ženská a tak vyvolávají dojem, že ta strašná ježibaba Pavla odradila ubohou Andreu od báječného prince- směšné…

492
Bobby Brown
Reagovat

488 gabisollis:
Třeba bude Pavla v jejich pekárně zapékat do housek citáty pro každý den. ;-)

493
Lenka
Reagovat

BB, gabisollis
BB souhlas :-)
ale předpokládám, že my „pomýlení“ (rozuměj netleskající paní P za její moudra a kritizující, že se jí to věčně věcně tluče – nechci napsat, že fabuluje… no, dobrá, nechci napsat, že lže) vbrzku prozřeme, jen co sem doletí to hejno věrozvěstek, co už tady dloooouho nebyly… :-)
jejich guru/ikona/modla ztrácí nikolivěk glanc, ale zbytky glancu – a kdepak je věrozvěstek konec, aby utloukly ty slepice na panáčkovi na její obranu?
i na náledí je nejlepší sůl… :-))

494
Stela
Reagovat

Každá chytrá ženská po setkání s Petrem musela přece zůstat jenom proto, že z toho má prachy, ráda vyhrává, je exibicionistka…nebo nevím…

495
Misha
Reagovat

485 – No Stelo, o tom, že Andrea smsku uvítala jako argument už tu byla řeč a je to celkem pravděpodobné.

Co se týče zájmů Pavly, tam si nejsem až tak jistá tím, co píše na blogu. Pořád je to o tom, co říkala Bára – co neřekneš či neuděláš, to kamera nenatočí.

Co se týče Šárky, tak ta by rozhodně jen tak někoho nebrala … jen má holt jiná kritéria.

496
Lenka
Reagovat

490 gábi
tem příspěvek je dost blbej… to už se nám nějak ohrála, ne?

497
Lenka
Reagovat

490 gábi … :-)) myslela jsem desku, nikoliv paní P

498
Stela
Reagovat

A Pavla se ráda poslouchá, v televizi se jí proto líbí. Není mi moc sympatická, ale rozhodně bych ji neobviňovala z toho, že usilovala o Petra všemi prostředky

499
Lenka
Reagovat

491 stela
možná už jí všichni na té lodi už taky měli dost… :-)) ona ta paní zase tak složitá ve svých projevech jaksi není..
možná tohle pustili prostě proto, že to tak bylo…
kdopak ví?
a prima nám to nepoví … :-)

500
gabisollis
Reagovat

zdravim divocaka.;-)no Leni cetla jsi ty komentare na blogu?:-))ta televize je tak oskliva!co z vas tam udelali!:-)))

501
Stela
Reagovat

K Šárce- tady bych se měla omluvit Petrovi- na Šárku nemá, proti ní je inteligentní gentleman.

502
Lenka
Reagovat

500 gabi
viz 495 Míša – a potvrdili tady sami účastníci RS…
teď už jen čekám šílenosti typu, že se snad za paní P převlékl kdosi ze štábu … a ona to neřekla, atd. – koneckonců dočkat se v rámci vysvětlení můžeme vcelku čehokoliv…
fabulaci, která se má zkroutit podle jejího přání, se nikdy na blogu meze nekladly, jak víme…

503
Bobby Brown
Reagovat

491 Stela:
Prosím tě, oni jako nechtějí přiznat, že je Petr hňup? A proč by jako nechtěli či chtěli. O to jim vůbec nejde, jim je to úplně fuk. Tohle jsou fakt teorie. O Petrovi se jako o hňupovi (a hůř) mluví na iPima a jinde snad od začátku, tak co by jako teď chtěli (kdyby vůbec chtěli) zachraňovat?
Opravdu nechápu tyhle skoro konspirační teorie.

504
zuzka
Reagovat

Poprve se zapojim do diskuse. Blog Pavly jsem necetla, mimochodem dal byste sem nekdo odkaz? Pavlu budu soudit jen z toho co jsem videla. Ja si teda na rozdil od vetsiny vubec nemyslim, ze o Petra stoji. Jiste ma sve mouchy, je mozna az moc prechytrala, ale ze by o nej jevila zajem, to si nemyslim. Andrea je velice inteligentni sobestacna zena, ktera si Pavlu vyslechne,a le stejne se rozhodne podle sebe a Pavla to moc dobre vi. Ve skutecnosti si myslim, ze situace na lodi nebyla takova jakou nam Prima prinasi. To ze Pavla neustale diskutuje s Andreou o Petrovi, jak nam to televize prenasi, neznamena, ze to tak ve skutecnosti bylo, jen to Prima sikovne sestrihala.

505
Stela
Reagovat

Zuzko, konečně to někdo pojmenoval pravým jménem, už jsem měla dojem, že té Primě na to všichni včera skočili…

506
Lenka
Reagovat

500 gábi
A všimla sis, jak – oproti dřívějšímu stylu na plogu (moje nová zkratka pro blog paní p), kdy byl dlouhý první díl, pak šupla sem, zkontrolovala negativa a uzpůsobila díl druhý k obrazu svému – minulý díl komentář slaboučký jen o jednom dílu… a poslední dokonce nic… ?
rozsah komentů k jednotlivým dílům jaksi úměrně klesá stoupající míře věcí, které se hůř okecávají… :-)))

507
gabisollis
Reagovat

Leni no vsak jo je to furt dokola.mela se proste na to vyflaknout a bylo.nebo aspon necucet na komentare a pak to dle toho neuzpusobovat.jo tak to je dobry!:-))ja nejdriv myslela ze ses preklepla.:-DDD

508
Lenka
Reagovat

507 gábi
jo, měla ledacos… :-)
jako to udělala třeba Andrea, Bára, vapol… a ostatní…
ale odolej – když jsi náhodou takovéhohle založení a nátury – tomu návalu slávy, zájmu a potlesku na plogu…
kór když k tomu v tv současně vysílají díly, kde se pinožíš za tatínkem, kterému se všichni smějou…
jak se máš (a můžeš) udělat za hezkou a chytrou a o toho tatínka nestojící?!?
no,něco přece musíš přizpůsobit…
pravda se k tomu hodí jaksi nejvíc…
(však si to ty pitomé slepice na panáčkovi nějak proberou, ostatní stejně tleskají, tak co) :-)

509
okkvp
Reagovat

jjézus, to, že tam Pavla celou dobu jen hučela Andrea do ucha si tu asi nemyslel nikdo

510
Lenka
Reagovat

507 gábi
a víš, co mě dostalo skoro nejvíc?
jak tahle vztahová dlouhodobá teoretička hustí praktické rady do Andrey, která jaksi teoretičkou skutečně není… :-)

511
gabisollis
Reagovat

no to me taky dostalo.Andrea rekla ze z ni Petr dela dylinu ale v tv to spis vypada ze z ni dela dylinu pani P.:-)vsak to psala i na plogu(ujalo se to rychle:-))ze mela za ukol ukazat jim co je Petr zac!!to znamena ze si o no musi myslet ze je dylina pac to sama nepozna!a Andrea cekala celou dobu az ji to pani P.vysvetli!:-DDDDDDD

512
Lenka
Reagovat

511 gábi
kdyby někdo vysledoval myšlenkové pochody na plogu (a někdo to tuším u minulého dílu dělal…) a nasměroval je obrazně k nebo od Péti… tak je z té korouhvičky takový průvan, že to snad sfoukne i Ještěd… :-)

ovšem důležitější a milejší je, že i divočáček zase vystrčil čumáček :-))

513
gabisollis
Reagovat

tak to kazdopadne.jen ho zase rychle schoval:-)

514
Lenka
Reagovat

513 gábi
… asi peče :-))
na mýtince, pro kámošky… :-)

515
gabisollis
Reagovat

ja uz pekla dvakrat vanil.rohlicky a uz zase nejsou:-(co rikas na Michala?

516
Lenka
Reagovat

515 gábi
Od začátku si myslím, že se do něčeho takového pustil moc brzo po tom, co ho potkalo…
Podle reakcí Míšy včera (ta se mu fakt už spíš jen vysmívala – viz jak padnul u toho terče, to bylo blbý) se přikláním k názoru, že věděl, že Míša jaksi „kouká“ jinam a připadal si za vola… tomu odpovídala i ta jinak nelogická poznámka, že měl s sebou vzít Renátu s dětma + něco v tom smyslu, že se fakt nebaví…
Ale je fakt, že ty reakce jsou dost prudké a působí jako typ, kterého bych se jako ženská asi bála (viz Jindřiška totéž).

517
Lenka
Reagovat

516 gábi
to je strašný – Míši… já už blbnu (louskám u toho recepty) – sorry

518
gabisollis
Reagovat

to jo no ale vsak se mohl venovat Jindrisce.rikal ze se mu od ni nechce dvakrat tolik.

519
Lenka
Reagovat

518 gábi
no, jo, ale nezvládnul Míšu – a bylo po srandě… prostě to už neustál…

520
Ajda
Reagovat

Třeba by nám to s Pavlou opět objasnila ,,jako sůl“, ale asi se rozsypala na náledí, tam je určitě užitejnější :-))

521
gabisollis
Reagovat

ajdo:-DDD nebo nam to prijde objasnit jako sul z Andreyno IP adresy.:-))

522
Lenka
Reagovat

ajda
:-)
však to také předpokládám :-)))
pomýleným slepicím přece někdo musí napravit hlavinky…

523
Lenka
Reagovat

521 gábi
no, pokud je vůbec pravda, že paní P někam míří… mně to připadá jako time out… k nabrání sil a myšlének…
(proč by probůh někomu hlásila, kam míří? vždyť je to blbost)
vždycky měla dílko včas a řádně připravené… obávám se, že teď asi taky, ale ta tv – šibalka – to nějak zamotala… :-)))

524
anja
Reagovat

481 no jestli Pavla jela teď k Andree, tak se můžeme dočkat toho, že tady vleze Andrea a cosik tady napíše

takže preventativně ji zdravím! :D

jen doufám, že si Andrea neveme mustr z Pavly a nehodlá se tady a onde podobně ztrapnit

525
gabisollis
Reagovat

Leni to je taktika jako ze ona je ze vsema za dobre a my jsme hloupe husy co to nechapou!!:-)

526
anja
Reagovat

482 koc, tys už začal z únavy z čekání na svatá slova recitovat Bářinu rapsodii bo co :DD

527
anja
Reagovat

520 Ajda, ROFL

528
Lenka
Reagovat

Andrea to zatím ustála, tak bych netipla, že kvůli něčímu zvednutí si renomé padne na zadek… :-))
navíc s odstupem…
nabízí se ovšam otázka – kampak se nám paní P pro pomoc vrtne????
sůl na náledí, Andrea normální… jediný její trumf byl byl už jen snad Péťa… toho, kdyby dovlekla na plog či sem, je z toho venku… pozornost by upoutal stopro :-))

529
Bobby Brown
Reagovat

gabisollis a Lenka:
Já si jen odfrknul nad tou úžasnou teorií, že Prima sestříhala díl tak, aby se Pavle pomstila za blog.
To už budu spíš věřit tomu, že Petr je náš vůdce a balím věci do Afriky.

Ajda:
:-D Rozsypala se nám na náledí… jsem se fakt nasmál.

530
koc
Reagovat

526 – jj presne .. mam abstak a nevim co s nim :(

531
okkvp
Reagovat

Petra se tu ale na 99,9% opravdu nedočkáme, to by asi musel být napřed zavražděn, animován a pak nadabován

532
koc
Reagovat

529 – ale nevime kdy Prima (Real TV) striha a kompletuje dily .. od doby kdy Pavla blogujici zacla tvrdit ze o Nanuka zajem nema uz uverim vsemu :)

533
Lenka
Reagovat

529 BB
:-)
vidíš, a jak se původně to čísílko 5000 zdálo vysoký…
zvířátko ke zvířátku a z Péti bude částečně Noe… (a pak že duch panáčka je zlej, omyl! pokrokovej! protisvětověkrizovej!)
když pobalí i několik věrozvěstek… +sůl bezpodmínečně… atd., to bude kolónie…
a aby se všici domluvili, vezme s sebou Péťa tlumočnici… nebudu urážet vaši inteligenci, abych položila stupidní otázku, jakouže to tlumočnici … :-)))

534
anja
Reagovat

485 „Andrea o něj taky neusilovala“ Stela, v tom případě mi vysvětli proč Andrea sama tvrdila, že o Petra stála, že ho chtěla, minimálně do doby dovolené, a napsala něco v tom smyslu i sem na panáčka

nekoukáš ty náhodou na jinou RS?

535
Lenka
Reagovat

532 koc
existuje vůbec tv prima?
existuje vůbec RS hstm?
:-)))
možná se to jen zvířátkům v zoo zdálo…

536
l.
Reagovat

Jsem asi blbej, ale nechápu, co je na tom, že Petr psal Pavle smsku tohoto znění. Podle mě chtěl být fér, nehledě na to, že byl zcela jistě masírován Pavlou, tak jí chtěl udělat radost, že nic nebylo, tak já nechápu o co tam jde? :(

537
anja
Reagovat

530 koci, no a že by ti dala Zuzka třeba přebírat hrách a čočku? anebo párovat ponožky? …….. anebo si kresli :)

538
koc
Reagovat

537 – mo ja za chvilku zmizim nebuj .. budu se venovat lepsi cinnosti ;-)

540
okkvp
Reagovat

anjo – tak já jsem Andreu měla taky dlouho za héérečku (nad věcí ), ochotnou myslet na Petra jen tak maximálně jako na příjemné krátkodobé zpestření dlouhých večerů (nic negativního), ale imo ten Andrein potvzený záchvěv zájemu naznačuje, že se Petr jako až takové éro a exot zpočátku neprojevoval – pokud Andrea o svém zájmu nekecala …. za „chudinku“ až tak velkého kalibru ji považovat odmítám.

541
anja
Reagovat

536 l. – no právě, to je celý Petr :)) mně taky připadá, že chce být maximálně fér k těm všem třem které si dotáhl do semifinále a jak si dal ten závazek, že se sice bude s maminkama sbližovat, ale nebude s nima mít žádné tělesné jakože kontakty, tak měl potřebu všem i sdělovat jak si u jednotlivých mamin stojí :))

on to seznamování pojal čestně jako atletický turnaj a takto se k němu i postavil se vším všudy

taky na tom nevidím až tak nic závadného, maminy to vzaly ale jinak, vzaly to vážně a obrátily to úplně naruby než jak to Petr vymyslel :)

542
anja
Reagovat

538 koci, teď nikam nemůžeš, přijde Andrea :))

543
anja
Reagovat

540 okkvp, hm, mne taky překvapilo, že se Andrea přiznala že o petra zájem měla a že s ním počítala, a znělo mi to od ní upřímně, takže asi jo, měla – on ten Petr zas není až takový magor si myslím

544
anja
Reagovat

510 Lenka, heh měla jsem úplně stejný dojem :))

ještě bych se chtěla pozastavit nad Andreinou větou „ty na mě psychologicky nemáš“

vůbec jaksi nepobírám co to vlasně znamená na někoho „psychologicky“ mít, ale i když vypustím to slovo, tak říct někomu „ty na mě nemáš“ můžu snad jen z legrace, že, vážně říct někomu – nemáš na mě – to je dost divné, no, do toho bych teda já nešla :)

jediné vysvětlení pro takový brept, který z Andrey vypad, mám to, že do ní Pavla hustila že „Petr na ní psychologicky nemá“ – to by mi na tu trubku Pavlu sedělo, no a Andrea to vzala jakože za své a pak to Petrovi takhle debilně vytasila

545
Mikesh
Reagovat

504 – zuzka: sláva, konečně další člověk s celkem střízlivým názorem. Je sice nepochybné, že si ty dvě cácorky na lodi povídaly hlavně o Petrovi (co jiného tam také měly dělat, že jo), Jen málokoho tady napadne, že si tam povídaly hodiny a z toho Prima udělala pětiminutový výcuc!! A co z toho asi tak vycucla – to jaxi zdejším expertkám na všechno nedochází.
Mmch, k teoriím o možných posledních úpravách střihu či textu – sice tomu moc nevěřím, že by na Primě byli tak pilní, ale komentář u zatím posledního dílu se náramně přiblížil komentářům konkurenční JOJ u Farmáře. A zde je docela možný, že z konkurence si Prima vzala příklad, přece jenom jde o sledovanost a následně i peníze.

546
Lenka
Reagovat

Dotaz:

mohu se zeptat na názor někoho, kdo tomu aspoň trošku rozumí, jestli je fakt reálné, že by tv přetvořila/překomentovala již zpracovaný „celek“, tedy třeba konkrétně poslední díl hstm???

Hotový díl, nastříhaný, nakomentovaný, prostě hotovou práci?

Já si myslím, že je to skutečně nesmysl.

Př. – když vyhodili blbým způsobem z Na nože kuchtíka Jirku, zvedla se vlna, že by se měl vrátit nebo by se mu měla prima v dalším díle omluvit… realisti si klepali na hlavu, že nikdo nemá důvod, proč by cokoliv na hotové práci měnil.

547
okkvp
Reagovat

anja, začínám mít dojem, že mi tu zpočátku nějaký skřítek místo tvých příspěvků podvrhoval něco jiného :-DDD …. též jsem dešifrovala implantovaný výraz, ale mám pochopení pro lehké ujetí nervů při pocitu, že mluvíš do zdi s pochroumanou ozvěnou. Tu pochroumanou ozvěnu – vykolejeného Petra neschopného kloudné myšlenky, věty a ani své obvyklé omluvy – tu chápu taky, lidi co se neradi hádají, takhle často reagují.

548
Ajda
Reagovat

546 – myslím, že je to nereálné. Dotočeno bylo s předstihem, i bulvár měl na začátku plno infa, nějaká Pavla a její blog fakt nejsou směrodatné pro finální podobu. Navíc Pavla píše vždy až po odvysílání dílu a těch pár ohraných frází co pořád opakuje nikoho nezajímá, tak důležitá není.
Možná Pavla spíš tušila jak to ke konci vyzní a od začátku si svým blogem vytvářela lepší mediální obraz, což ji na závěr víc uškodilo, než pomohlo.

549
xyz
Reagovat

Říkám si, jak moc se účastníci plácnou přes kapsu. Přijde mi absurdní, jak na začátku, když se mají vidět s dětmi, utrácí stovky, ne-li tisíce za dárek pro dítě, které pak už v životě neuvidí.
„Tatínkové“ přijdou na návštěvu ne s maličkostí, ale rovnou třeba s autodráhou za litr. Za tři dny dostanou padáka.

550
Mikesh
Reagovat

541 – anjo, to je sice zajímavý postřeh, ale v každém případě tu férovost pojal ňák divně; přinejmenším nemá rozum nebo ani ponětí, jak takovou věc pochopí ženský. Ona mu to Andrea vyplázla naprosto přesně. Jako objet je mohl, ale pak jim to měl vyklopit na rovinu, že si je jako proklepává mimo kamery. A psát jim ty kraviny – no promiň – to spíš vypadalo, že se pan DOKONALÝ vytahuje. Už jen za to by mu Šárka měla jednu natáhnout. Ostatně, už jenom za to, co vyžvaňoval u Andrey – mmch, zde Andrea také nevyšla zrovna nejlépe.
Nemluvě o tom, že s čestností ňák nekonvenuje to, že navštívil jen dvě maminy. Navíc prý za účelem ukázky fungování mužské ruky v rodině, aby si tam nakonec vypil kávu (co dělal u A mi nějak uniklo).

551
Ela
Reagovat

550: Mikeši, nejel on k Andree, aby jí naštípal dříví?

552
okkvp
Reagovat

K Šárce jel opravovat nedodělky a snad i WC, o dřevu u Andrei jsem též z tv slyšela + též to, že přijel pozdě a omlouval se zdržením u Š – tož to na rovinu vybalil, akorát ne předem. Podle dojmů mého zákulisního zdroje pro Petra do odjezdu na dovolenou existovala v RS Andrea …. pak dlouho nic a Šárka, pak obrovské dlouhé nic a zbylé maminky + štáb.

553
Mikesh
Reagovat

544 P.S. Tak Andrea zase snad taková trubka není, aby přejímala cokoliv od kohokoliv, on skutečně na ni neměl. Jí bych vyčetl jen jedno: když už vytáhla, že nevnímá jak svým chováním ubližuje ostatním, že jí to nedošlo po celou tu dobu, kdy se dvořil toliko jí za totálního přehlížení všech ostatních holek. Ňák nechápu, že Péťu vnímáš jako člověka, který chtěl vyjít se všemi – proboha, a jak se to u něj projevovalo????? Tím, že je všechny ignoroval a popínal se jak liána jen po Andrey? Chápu, že jí to asi lichotilo a tak možná Petra brala, ale v tom případě je také tak trochu „nevnímavá“.

554
Prochor
Reagovat

(462) Bych byl zvědavej jak by si na mesiášskou nabídku reagovala ty Kačko. To by byl asi fičák:-)

555
Mikesh
Reagovat

551 a 552: jo, k Šárce přijel za prací, akorát se k ní ňák nedostal (nebo jó?). Co tam tak dlouho dělal, když přijel k A pozdě? A kolik toho dřeva u ní posekal? Že by mi zde něco uniklo? Kdyby jí tam skutečně posekal hromadu dřeva, asi by se jej A přece jen trochu zastala a neřešila ani sms ani zastavení se u Šárky. A i on by mohl v diskuzi snadno kontrovat stylem: „u Š jsem spravil dřez, u Tebe posekal dřevo, co tu chceš řešit?“

556
okkvp
Reagovat

fýha, Mikeš se nikdy u žádné známé/známého nezakecal

557
anja
Reagovat

547 okkvp :) no tak snad máš pochopění i pro mne, že se tady občas plácám v názorech od zdi ke zdi :D ale nemůžu jinak, když je to takové ehm pestré :)

558
anja
Reagovat

552 okkvp, takže ty tvoje poslední tři řádky mi jen potvrzujou, že Pavlu tam vzal s ohledem na svoje dcery

559
Ajda
Reagovat

Pavlu si na dovolenou vydupaly určitě jeho dcery.

560
Mikesh
Reagovat

559 a to svědčí jenom o tom, že Pavla není blbá …

561
okkvp
Reagovat

558 :no ale jen v úrovni spekulací, stejně jako by to mohl být zásah štábu, ty řádky vyjadřují jen dojmy mého zdroje a nejvíc to, že byl Petr z Andrei dokonale paf a v té sólo promluvě o citech k Andree asi nijak moc nepřikrášloval (okouzlení a zamilovanost si s láskou plete cca třetina lidstva)

562
Enaz
Reagovat

Tak je mi jasný, že vás zase nedoženu, ale stejně mi to nedá :)

Petr – je mimoň, není zlý, ale EQ má na minimu. Andreu by chtěl a Pavlu si prosadily jeho dcery … kdyby to bylo na něm zcela, tak by jela Šárka a mohl by to být i hepík.
Pavlu si vybraly jeho dcery a chápu, že se nebouřil. Je ovlivnitelný a navíc si jako sportovec chce dokazovat, že zvládne vyšší cíl :). S Pavlou si nasadil veš do kožichu, ale to mu prostě nedošlo. Nemůže za to … mimoň :)
Michal – není to žádný medvídek plyšáček i když se to mohlo ze začátku zdát. Neviděli jsme včechno a je možné, že začal žárlit na „kameramana“ … ale takhle otravného mužského, který „hraje pro národ“ … chtěl by ho někdo? Jindra, byla skvělá a podle mne měla nárok na reakci a ta reakce byla přiměřená akci.
A Bára – selanka, to ano. Ale četla jsem tu, že je dominantní a že i když říká, že chce dominantního muže (řekla to opravdu někdy? … fakt nevím … asi skoro tak, ale ne úplně …), že se vám nezdá, že by s ním vyšla. Nemyslím si to. Bára je zvyklá se starat sama o sebe a svého syna. A někdy z toho musí být i unavená a chtěla by někoho, o koho se může opřít … někoho s kým si bude rozumět, kdo ji bude brát jako samostatnou myslící jednotku …. a převezme občas ty starosti na sebe … a zvládne tu její proklatou hrdou samostatnost … která občas obtěžuje ;).

563
Enaz
Reagovat

Hm, se omlouvám za tolik slov :).

564
Petra
Reagovat

Pavla dnes bačuje u Andrejky, takže spolu prý dají hlavy dohromady a Esterka nám na svém blogu zítra dodá článek … já nevím , ona vlastně každého pomlouvala, viz Terka, Andrej a te´d za nima dle blogu jezdí atd … já mám pocit, že trpí komplexem méněcennosti, proto se chová tak jak se chová …

565
jančapanča
Reagovat

poslední díl mně osobně teda utrdil v tom, že blonďatý Petříček není nic proti sebestřednému agresivnímu vševědovi Michalovi.
Být Míšou bych mu jednu vrazila a po zbytek pobytu ho ignorovala, nejlépe s nějakým místním svalnatým snědým borcem.
a Jindřiška je správná ženská, pěkně mu vysvětlila!

566
George
Reagovat

HSMT sleduji jen velmi málo. Navíc diskutující napsali prakticky vše. Tak snad jen velmi stručné dojmy:

1. Petr je jednoduchý člověk, který samozřejmě nemá na to, aby se seznamoval s ženami jako je Andrea. To by byl morgamatický vztah.
2. Andrea je sympatická žena s rozhledem. Avšak výrok, že Petr na ní „psychologicky nemá“ je komicky nesmyslný.
3. Jistěže je jejich inteligence, sociální inteligence….nesrovnatelná. Avšak toho si musela Andrea všimnout už na začátku. Neviděl jsem všechny díly, často jen ukázky, ale neválela se inteligentní Andrea s prosťáčkem Petrem v posteli? Znamená to, že si Andrea svoji převahu uvědomila až po Petrově poklesku? Krásná a inteligentní Andrea se válela s jednoduchým Petrem v posteli, pusinkovala ho a po nešťastné smsce prozře a neopřela by si o něj ani kolo?
4. Pavla je kapitola sama pro sebe. Pokud v nějaké společnosti dominuje, pak jedině jako jednooká mezi slepými. Její nezájem o Petra by se odborně dal nazvat jako princip „kyselé hrozny“.
5. Jednání Pavly není možné označit jako čestné. Nabízí se otázka: proč jezdila do Liberce? O Petra zájem nemá. Proč mu volala? Aha! Kvůli holkám…..tím se to vysvětluje.
6. Je čestné číst někomu osobní smsky? Nechci omlouvat Petra, ale Pavlino jednání je nečestné.
7. Vymývání mozku na lodi se odborně může označit jako princip „co můžeš urvi, co nemůžeš zkurvi“.
8. Akce Afrika mě hodně rozesmála. Asi každého. To je blábol jak od desetiletého spratka. Ale v druhé fázi mi bylo Petra líto. On si někde uvnitř uvědomoval Andreinu absolutní převahu, snažil se nějak zajímavě a na úrovni zaujmout. Ale vzhledem k rozhledu, vzdělání, zájmům, úrovni….to dopadlo takhle. Jako by scénář psal Franz Kafka.

Díky Primě za ten veselý, psyćhodramatický pořad.

567
Misha
Reagovat

566 – Stručné, jasné, výstižné, nestranné, super :o)

568
anja
Reagovat

Georgie tvůj pohled je jak dráhy střel

Georgie jsi stále králem diskoték
slova tvá jsou jak lék
a odměnou ti zůstával můj vděk…….

….
tralaláááá :)

569
Lukáš.
Reagovat

Nedá mě to sem nenapsat. Docela Vás nechápu,že je Vás až tolik zlobi a nenavisti vůči jednomu člověku. v pořadu hledá se máma a tátá vybrala televize soutěží mimořádně slabé. Snad Míša a Andrea patří mezi ty normální a i myšlením. Nechápu,ale proč neustále napadáte Pavlu. Každej člověk této zemi má právo na názor. Pokud se mě,ale dotyřný nelibí a mám k němu výhrahy tak ho neurážím tady pořád. Mnozí z vás tu máte řeči typu narážek na nu. Sami byste dopadli huř než ona. Nelibí se mě tyhle ty řeči typu ona je taková a je špatná. Spiš podle
pravdy byla jen využitá a dobráka jako je ona zneužili jen ke hlídání. A řeči jak se tlačí do rodiny k dcerám a už peče cukroví píšou jen lidí s velmi malým mozečkem. Naopak sám soutěžíci ji k tomu dostal at má někdo jeho dcery na starosti. A český člověk jen pomlouvá druhého a sám není lepší. Tento pořad je velmi slabí a ukazali v plné nahotě toho Petra jak jedná s lidma a tak jednali snad jen děti. Lhalo se za časů dětítě a on lhal furt. Pavlu potřeboval jen starej se oděti ty to s něma umíš. Výsledek každej viděl. A ten kdo jej neviděl at sto pustí znova. Podobné pořady jsou na kočku ukazalo se včera. Pozitivní byla Míša a to se mě líbilo,že se nenechá vláčet buranem s pivním břichem.
A i Jindřiška stejně. a pokud kritika tak opravněná na více lidi. Tady máte jen jeden terč Pavla a přitom pořad je slabej a má více slabých článků.

570
Mikesh
Reagovat

551 – ahoj Elo, kde se furt touláš? Že bys pořád kvokala s BB? Chjó, tak mi nezbyde, než abych dělal BB do Novesly.
556 – milá okkvp. Nejen nezakecal, ale ani nezapomněl. Pa.

571
Ela
Reagovat

570: Ahoj Mikeši, no jo, cvrlikám s BB na Skypu:-) Ten čtvrteční díl neměl chybu, chvílemi jsem se tak styděla za některé účinkující, že jsem téměř strkala hlavu pod polštář (JÁ umím kormidlovat jachtu!)… A když Petr otlapkával Andreu jak Jeník-tričko, dělalo se mi fyzicky nevolno, totéž při pohledu na Michala v tílku. Snad jen u Báry to probíhalo v pohodě. Budu si to muset pustit ještě jednou, tentokrát bez zavírání očí :-)

572
Motýlek
Reagovat

Souhlasím s George…. Hezky napsané… Něco podobného jsem chtěla napsat – že Andrea těžko může být nějak prudce inteligentní, když ve druhém dílu jde nahá do vířivky, a v dalším nedávném dílu s Petrem do postele… Co ji k tomu motivovalo nevím, je mi to nepochopitelné celou dobu… Zamilovaná do něho nebyla jak mu sama řekla, a přesto pofňukává a utírá si slzy na lodi, ńajednou strašně zklamaná a nešťastná… Ńevím kde tu inteligenci a nadhled u Andrey diskutující vidí, já to u ní nikde nevidím…

573
novesly
Reagovat

570 Mikesh:
:)))

574
Prochor
Reagovat

Pořád nechápu o jaké štvanici je tu řeč.

Situace 1
U Petra v domku. Pavla prohlásí na kameru že chce znepříjemnit život Šárce tak, aby sama odešla. To je v podstatě návod na šikanu. Uvažování kápa z kriminálu a ne kultivované dámy. Ale ne aby to udělala sama. Na tu špinavou práci má druhé. Takže Benjamínek píská na píšťalku s pocitem jaká je to sranda. Přitom šikanuje hodnou holku, která jí ničím neublížila a ani si to neuvědomuje.

Situace 2
Návštěva u Pavly. Pavla prohlašuje, že je jasný, že to půjde jenom přes děti Petra. Holky si už před tím získala. Co půjde přes holky Pavla předvedla na lodi, kdy neměla zábrany pomlouvat jejich tátu v jejich přítomnosti. Zneužívat jejich náklonost proti jejich otci.

Situace 3
Na dovolené. Pavla použije SMS Petra, kterou jí poslal aby jí uklidnil, že se nic nestalo na jeho návštěvě u holek proti němu. To už mně vůbec nepřekvapilo.

To, že reagujeme na tyhle špinavosti nepokládám za žádnou štvanici. Pavlu nikdo nenutil aby se takhle chovala.

Co mně ale už vytáčí je že si Pavla ještě při tom všem hraje na nějakého arbitra morálky a káže o jediném správném uvažování a jednání.
Asi by si měla nejdřív zamést před vlastním prahem.

Mimochodem jsem si nevšiml že by tu někdo nazýval Pavlu slepicí které háže zrní a její blog hnojníkem. Kdežto její příznivci tuhle slušnost zjevně nemají.
Asi platí že vrána k vráně sedá rovný rovného si hledá.

Kdybychom byli tak neobjektivní a pro legraci pořádali na někoho štvanice tak by to třeba odnesla Míša z minulé řady na kterou vyšly erotické fotky. Ale nic takového se nestalo protože Míša se chovala v sestřizích úplně normálně a klidně sem s námi chodila diskutovat.

Takže nemluvte o nějaké štvanici. Jenom reagujeme na ty prasárny, které Pavla předvádí.

575
koc
Reagovat

574 – ty jsi se ale rozohnil :)

576
Prochor
Reagovat

Jen jsem se snažil popsat co vidím a jak to vnímám. Ale do žádný psychoanalýzy se pouštět nebudu protože Pavlu neznám:-)

577
koc
Reagovat

576 – no vidíš a všichni ti co sem chodí zvracet si myslí že nás znají a vědí najisto ze Pavlu nenavidime :)

578
George
Reagovat

to Prochor

S tvým hodnocením Pavly lze souhlasit.

579
okkvp
Reagovat

chi chi, svět je fakt malej, právě jsem zjistila, že mám s Andreou společného známého „uhlobarona“ ;-)

580
Lantana
Reagovat

HSTM je samá nepřirozenost, už jen fakt, že uchazeči/čky o jednoho člověka se navzájem znají a bydlí spolu, nebo čas v jakém se vše odehrává (druhý nebo třetí den už se z x lidí musí vyřazovat) a kolik z té doby asi stačí strávit s tím „jedním/jednou“…. a ani nemusím psát, že štáb tu pošťouchne, tu se ožene smlouvou a nakonec je naservírováno něco sestříhaného a co se dělo mimo kamery, ač třeba k porozuměmí souvislostem důležité, neuvidíme (lecos o tom víme už od Kačky).

Petr nakonec ze sebe ultrablbečka udělal sám, režii ušetřil práci, ať už „jendohanušovickým“ rozborem problému „jak se k Tobě dostanu s Čerňáku“, nebo plánem na Africkou misi, či napochodováním se „zlomeným srdcem“ za Šárkou, kterou předtím dost urazil označením za „lehce dostupnou“.

Myslím si, že je zbytečné Pavlu „dramatizovat“. Mně z toho zas tak hrozná nevychází, ačkoliv pár věcí mi od ní přišlo minimálně zbytečné.

581
Prochor
Reagovat

Blíží se vánoce tak pokoj lidem dobré vůle. Třeba Šárce přeju ať si najde chlapa a je šťastná. Ale někoho kdo stojí nohama na zemi. Nepotřebuje Petra který ji zatáhne do centrální Afriky a bude ji nutit zachraňovat lidstvo. Ale obávám se, že Šárka je tak prostá duše že by jí přemluvil.

582
Prochor
Reagovat

580 Lantano já s vámi naprosto souhlasím. Každý jsme jiný a každý to vnímáme jinak. Proto sem chodím abych slyšel i jiné názory než mám já protože to je pro mně zajímavý. Jde jen o to aby nám nikdo nebránil říkat svůj názor a aby nás neurážel.

583
Kačka
Reagovat

(554)Prochor
já bych dostala především záchvat smíchu,pak bych mu koupila modelínu a poslala ho …… (tam) ať si dělá (dámské přirození) z modelíny a né ze mne :-))

584
Prochor
Reagovat

Kačko mně hlavně zaujaly ty přesné údaje a jak na ně přišel. Třeba 5000 lidí je akorát. Takže logicky 4000 lidí by to nezvládlo a 6000 už je zase moc. Nebo místo určení – centrální Afrika. Takže v Egyptě už je to moc na sever a v Austrálii moc na jih ? Jak na to ten Petr přišel odkud se dá zachránit lidstvo?

585
Kačka
Reagovat

(584)Prochor
no to fakt netuším :-))
Stejně je to magořina.Proč tedy staví barák? Proč cpe peníze někam,co v r.2012 jen tak zmizí? První co by si měl zaplatit,je „letenka“ do nějakého ústavu.Také by bylo zajímavé.kdyby si už teď podal inzerát “ Já a 5000 lidí,co zachrání svět…přidáš se? “ A vůbec bych se nedivila,kdyby v lednu vyrazil na „turné“ v nějakém papamobilu přesvědčovat svět a lidstvo,že ON je ten “ NOE“ co je všechny zachrání :-D

586
veronika
Reagovat

566: moc pěkné, díky za zmínku o Kafkovi.))

587
Prochor
Reagovat

Stejně jak to ta Prima dělá, že si nechává nejlepší špeky nakonec. Minule to byla mořská okurka a teď zase záchrana lidstva. Nebo že by lidi u moře napadaly ty největší myšlenky?

588
Lantana
Reagovat

Prochore (582)- podepisuji.

BTW, našla jsem, kde Petr nejspíš „čerpá“:

Nevím jestli je to ještě vtipné, jakožto zarytý odpůrce sekt mám zároveň husí kůži. Ale asi zahynu doma a“neosvícena“. Pro jistotu proberu s partnerem, jestli se v roce 2012 nevykašleme třeba na placení naší nehorázné hypotéky :-DDD

589
Prochor
Reagovat

Jo ještě rok 2012 – to šibeniční termín. Za dva roky nedostaví ani ten svůj baráček. Jak chce při tom frmolu ještě zachraňovat lidstvo? No, třeba mu těch 5000 maníků trochu píchne.

590
Prochor
Reagovat

Pohled toho vědce na fotce mně trochu děsí. Co na to Chocholoušek?

591
Bobby Brown
Reagovat

570 Mikeš:
Když já to viděl až včera na půlnoc, takže jsem se neměl až tak k čemu vymáčknout.
Jen jsem vystrčil čumáček a zachrochtal na ty dvě houbařky, co z toho div neudělaly nějakou Primáckou konspiračku vůči Pavle.
Si všimni, že na Petra se nadává celou dobu (na iPrima dost drsně) a to je jako snad ještě málo, že to co jsme viděli je pravda a je to ještě horší – a to já i věřím ;-)
Když tam vyjde blbě Pavla, tak najednou je to sestříhané a Prima se mstí a blablabla…
Jaksi naprosto opačný přístup ke stejnému problému. To je to, co mne štve.

No, a proto jsem tady nemohl řádit, když jsem to viděl teprve včera v noci. Tak mě moc nedráždi s Novesly, nebo se taky zaregistruji na Dámu!
Sice nevím, jak by na to reagovala tamní císařovna Kateřina Veliká, ale já už bych si s ní nějak poradil.
Ona má na té fotečce takový správně přidrzlý kukuč. Ta si úplně říká o seprání se. ;-)

573 – a ty, tříbarevná kočko, se tomu moc nesměj. :-)

592
George
Reagovat

K diskuzi o Africe.
Trochu mě to zarazilo, snad jsem se nepřeslechl, ale Petr řekl, že on vezme do centrální Afriky 5 tisíc lidí. Tedy on jako organizátor?
Nechce se mi to pouštět ještě jednou.

Možná Petr volí rovníkovou Afriku jako symbol návratu lidstva ke kořenům. Možná se mu vybavuje Lucy, Olduvajská rokle, Australopitékové……

593
koc
Reagovat

592 – udajne to bere jako nejlepsi vhdone misto .. podle jeho slov dojde k zaledneni planety a jedine vhodne misto bude okolo rovniku :D .. ja si tedy radeji schrupnu v ledu nez jit s nekym jako on do Afriky :)

594
Kačka
Reagovat

Jestli ukecá ještě Šárku a u Pavly mu to nedá moc práce,pojedou alespoň 3. Se Šárkou založí novou komunitu a Pavla bude radit,jak nejlépe na to.Z toho tedy plyne.Že svět vlastně zachrání Pavla,lidstvo Šárka a Petr bude jen jejich nástrojem a loutkou :-D

595
koc
Reagovat

589 – treba je jeho baracek povestna archa :) .. je neco jako autobot z transformeru .. nakonec se rozlozi a vejde se do nej 5000 + Nanuk :)

596
koc
Reagovat

588 – clanek je strana komedie .. to nejhorsi je ale v diskuzi pod nim :D

597
No tak
Reagovat

Tak toho Petra nechte, na světe je hulvátů, opilců, zlých lidí, on je prostě svůj, ale nezdá se mi, že by byl zlej, tak co

598
anja
Reagovat

Prochor, tu tvou 574 taky podepisuji

George, mrkám, že ses tady ukázal, je fajn něco tady od tebe zas číst :)

ještě se chci pozastavit nad otázkou proč Petr staví domečeček, když má vizi na rok 2012 s tou Afrikou – pro sebe mám jednoduché vysvětlení :

Petr je aktivní čověk, pořád musí něco dělat, musí mít pořád po ruce nějakou manuální čninnost, takže proto si prostě staví… a taky to má jako zálohu, kdyby mu to s tou Afrikou třeba nevyšlo anebo kdyby se katastrofa posunula o nějaký ten rok později :) jak jednoduché

Petr mi připadá jakože jen tak jebnutý průměrný chlap, kterých znám ve svém okolí víc, jeden můj dávný soused si v dílně pořád stavěl jakési perpeta mobile a nám jako dětem to občas ukazoval, bavil se tím po odpoledních a večerech a manželka od něj měla klid, nakonec mu z toho vyšla třeba sekačka na trávu nebo drtič odpadu nebo větrník na zahrádku, ale prostě ten soused si s něčím pořád hrál a nijak škodný nebo nebezpečný pro okolí nebyl, byl jen tak trochu mešuge, no :)

599
George
Reagovat

No tak.
Trochu ti musím oponovat v tom, že Petr není zlý. Vidím to trochu jinak.
1. Připadalo mi, že říct ženě, která ho zjevně obdivovala a s níž se válel v posteli, že jí nevezme na dovolenou, protože jí dostat je jednoduché a že si klade vyšší cíle. Myslíš, že jí tím neublížil?
2. Pravdu měla Andrea, která mu řekla, že on si neuvědomuje, že lidem ubližuje.
3. Je to člověk, který dokáže cíleně a vědomě ulbížit. Že se na tom podílí jeho prostota a sociální slepota ho nijak neomlouvá.

A poznámka k Andree.

K mému kritickému pohledu na tuto ženu (kterou ale považuji za zajímavou, přitažlivou a poměrně inteligentní) musím ještě dodat, že nechápu, jak mohla akceptovat Petrův způsob vyřazení Šárky. I to pro ni měl být další, velmi významný signál, že Petr je nepřijatelný partner.

Jinak lze dalšímu dílu popřát po rybářsku: Petrův zdar!

600
koc
Reagovat

hlavne zdejsi diskuzi a RS nebrat vazne :) lidi delaj blbosti i normalne natoz kdyz na ne miri objektiv kamery

601
okkvp
Reagovat

Já si sama pro sebe o Petrově Africe myslím, že to byl víceméně jen pokus zaujmout, ukazující sice na jeho světonázor a jeden ze zájmů, ale nic co by myslel dlouhodobě smrtelně vážně a podřizoval tomu svůj život. Zažila jsem „svaté nadšení“ z podobných blbin už u dost lidí a často každé dva měsíce horlivě propagovali něco jiného. Ženských s kyvadélky a alobalem pod postelí jsou taky mraky ….

602
anja
Reagovat

599 George, no ta Šárka si ho do té svojí postele vtáhla sama a Petr byl měkký, že se nechal :) ale jinak s tebou souhlasím, o těch vyšších metách žvanit až tak nemusel – ALE ZAS nakonec vžyť je to všecko HRA, bohužel s lidskými city, ale pořád hra

když tam má ke konci tři maminy, tak k nějaké citové rošádě nutně musí dojít, v reálu by se to tak nestalo, pochybuju, že by si někdo nabrknul tři nápadnice naráz a pak je postavil takhle všecky před sebe a konfontoval by je se svým názorem a takhle drsně by jednu nebo dvě vyřazoval a posuzoval před ostatníma

on to Petr na lodi i zmínil, když říkal Pavle, že jak to měl udělat… všechny poslat dom a na dovolenou vzít jen Andreu…?

603
anja
Reagovat

601 okkvp, tak nějak :))

ale chápej, jaký úžasný prostor nám tím Petr poskytl, kocík se naprosto vyžívá ve fantazy spekulacích :))

604
koc
Reagovat

603 – a to zpocatku vypadala ta komedie jako nudna .. nakonec to dopadlo vyborne .. nebyt blogujici a Nanuka tak to nema grady .. vybrat Nanuka a posunovat Pavlu televizni do finale je super pracicka

605
okkvp
Reagovat

599 George : s tím, že Petr dokáže velmi ublížit souhlasím a souhlasím i s tím, že to naprosto nechápe. Jistě jej to neomlouvá, ale nemyslím si, že by to dělal úmyslně a cíleně, osobně jej však neznám a soudím jen podle vlastního filtru na tv postavu a toho mála co o něm vím od svého zdoje (a podotýkám, že zdoje nezaujatého)

606
George
Reagovat

Anja.
Tak ona si ho do té postele vtáhla….?
Tím se to ovšem vysvětluje.

607
anja
Reagovat

604 koc, jo :)) a počki, bo ještě všem dnům není konec :) jsem zvědavá s čím blogující dojede od Andrey, těším se na Ajdin rekap a čtrnáctka taky bude výživná – a tipuju, že u všech tří houfů, nejen u Petra :)

608
koc
Reagovat

607 – sak se tesim .. i kdyz uz jen jeden dil a maximalne par clanku na Plogu :( .. jiank si nereagoval na moji otakzu ohledne vztahu Bary k mrozum resp jejimu az ouchylnemu vztahu :D

609
anja
Reagovat

608 jakože Bára tam chtěl omuchlat mroža? aha :)))

mno mně mroži připadají jaksi nemuchlovatelní, ledaže by to byli Křečkovi muži :)) a Bára mi přijde, že sama neví co by chtěla muchlovat, lítá v tom pěkně imho, ale zase jí je ke cti, že tam z žádného nápadníka nedělá totál vola… (eh krom pačesa trochu :))

mimochodem – když už jsme u Báry – její Zdenek se mi na počátku fyzicky moc líbil, takový ztepilý kočičák, který mi chvílema připomínal sexy idol Šebrleho, ale vývojem událostí se Zdenek začal jaksi i fyzicky měnit, jakoby opuchat v obličeji, úplně jsem z toho řekla bych znechucena a daleko líp si užívám pohled na Vejškrabka :)

610
koc
Reagovat

609 – po jejich slovech sem si vzpomel na film 50x a stale poprve :) .. a Michalovi musel nos odrit bud malej a nebo velkej kdyz se dral za Barou D resp. kdyz strkal nos kam nemel

611
Prochor
Reagovat

(605) Blbiny stále pokračují. Mně třeba včera přišel E-mail se svatým obrázkem a výhružkou že když ho nepošlu dál tak se dočkám špatného konce s mnoha odstrašujícími příklady.

612
okkvp
Reagovat

anja : ale on ten mrož byl takovej roztomile miloučkej kydlanec, jak tam tak seděl, taky bych se nechala „pařátky“ otlapkat :-)))
Každý jsme jiný, u mně Zdeněk nebodoval jako kočičák nikdy. Ztepilý už vůbec ne, divně se hrbí a nakrúcá. A to mě hlavy s milimetrovým porostem až holé jinak většinou berou a jsem ji často ochotna odpouštět i náušnice a rozlehlejší tetování ;-)

613
anja
Reagovat

610 film 50x.. jsem neviděla bohužel… a co se týče Vejškrabkova nosu opatřeného dětskou náplastí s obrázkama, nejdřív jsme si myslela, že mu tam něco pubertálního vykvetlo :)) až pak později když ji sundal, bylo vidět, že se někde posekal

612 okkvp, ee, vodní živočichové nebrat! já jsm pozemské znamení :) ale s tím zdendou máč recht, narhbený s věčně zaraženým pohledem do země to u mne začal prosírat tak u třetího dílu pokud se nepletu

614
kanárek
Reagovat

611 Prochor
Tohle buď mažu hned před otevřením, případně po prvním obrázku nebo když to neodhalím a náhodou to nechám dojet do konce s výhružkama, odesílám zpátky odesilateli.
Dřív jsem posílala dál s doplněním Nečti a maž. :-)

615
anja
Reagovat

a propó přátelé, dosud jsme řádně nerozpitvali Michalův úpadek na zem při střílení z luku a následné Míšino uchechtávání

co vy na to, hm? :)

616
kanárek
Reagovat

593 koci
tos mě ale zklamal, a co Zuzka, vy spolu radši umrznete než abys ji zachránil a dovedl do Afriky? Co jsi to za chlapa?

617
Ajda
Reagovat

anjo, k rekapu se snad dostanu v noci, docela se těším, až si to znova celé přehraju v klidu.

Jinak Michalovo zranění – opět bolestínek, když ví, že má takové problémy, stačí používat ortézu, určitě ji má doporučenou. A hlavně by potřeboval zhubnout, to by se nohám hned ulevilo, vždyť se kolíbe jak kachna, když sedí je to otřesný pohled.

618
koc
Reagovat

616 – dobre tak si schrupnu i se Zuzkou :) ja stejne na ty teple kraje moc nejsem .. ja mam radeji zimu .. radeji si budu hrat na Hibernata nez abych blbnul jak Nanuk

619
kanárek
Reagovat

615 anjo
Je vidět, že je Michal fakt nemocný, přestávám proto chápat, proč mu vymýšleli tak dobrodružné aktivity. Kdyby byla Renáta trochu pohlednější….stačilo by možná i štíhlejší a bez drdolu,… byla by pro něj ideální.
Chlapec si také zjevně neuvědomuje, že není ideál…ani vzhledově, ani povahově, ani zdravotně a ještě nepřehodnotil své šance u žen…jakože na co má.
Michala ho podle mě beztak nebrala už od začátku, jen na moment v alkoholovém opojení se nechala oslintnout, ale hned litovala.

620
koc
Reagovat

619 – treba tam Michal ani nikoho nehledal.. jen chtel jet na dovcu :)

621
kanárek
Reagovat

618 koci
Ale koci, tys nepochopil, že přijde nová doba ledová a mamutů, strstnatých nosorožců a koňů nět? V Africe se možná začnou střídat roční období jako u nás nebo tam bude setrvale jaro a Petra tam koneckonců nemusíš ani potkat. Můžeš přece vybudovat svou komunitu nebo se připojit k jinému Vyvolenému. :-)

622
okkvp
Reagovat

Michal asi je bolestínek dost velký (četla jsem ten blog z nemocnice – místy jsem měla pocit, že by sestry zasloužily metál), ale s tou nohou – ona asi není ochrnutá, ale ten problém s dorůstáním poškozených nervů nějakým přiskřípnutím se takhle opravdu projevuje, ani nemusí šlápnout do díry po krtině. Trvá to hodně dlouho – až šest let, je to hodně nepříjemné, prý to tedy přímo nebolí, ale spíš vyděsí. Měla jsem to doma.

623
Ajda
Reagovat

Kánárku,
ale on se Michal pořád pasuje do role sportovce. Myslím, že on se hlídá tak moc, že kdyby něco nebylo podle něho, tak by zatočil i se štábem a odmítl to točit. Myslím, že to byla Irena Gao, kdo tady napsal, že i štáb byl z něj zoufalý, že si dělal co chtěl, o druhé nejevil zájem a celé natáčení pojal jako svoji vlastní dovolenou.

624
kanárek
Reagovat

620- Možná ne, pak ale nechápu, proč se choval jak úplný debil a trochu si to neužil. A trochu zábavy na dovolené mohl dopřát i dcerušce…jinak ale proti pravidelnému režimu u dětí nic nemám.
Znám i pár holek, které dodržují denní režim svých dětí, i sebe takhle přesně až despoticky a není to moc fajn.

625
pedro33
Reagovat

574 Prochor… samozřejmě, že jde o štvanici. Ne ode všech a ne třeba z tvý strany. Jako většina jen přikuluješ. Čest Lantaně a několika dalším, kteří si svou úroveň dovedou i tak podržet. Nejhorší jsou krůty Lenka a Gabisolis a pár moráků okolo. Jak slídí po zrní tu i onde jen proto, aby se s ním s rozjásaným kdákáním pochlubili. Koc z toho bude asi i nemocný, pokud mu Pavla nenasype novou dávku. Zajímala by mě statistika témat jejich příspěvků. Pavla není vzorem ctností ale není ani příčinou všeho zla. Je vlastně úplně všední žena, jako každá druhá. Zajímavý je zdejší kontrast mezi ní a Andreou. Andree, asi proto, že je tu dobře zapsána, prochází daleko podivnější a nepochopitelnější jednání. Nikdo se do ní systematicky nenaváží a nevysmívá jí. Naposled je líčena jako subjekt Pavlina vymývání mozku. Přitom v televizi se mi nezdá, že by jí Pavlino jednání bylo proti mysli. Naopak. A to je tu za vzor inteligence a nadhledu. A jestli někdo tahal Petra celou dobu za nos, byla to ona.

626
lála
Reagovat

Zdravím všechny …
Co mě zarazilo, byl Michalův pád … říkal, že ho bolí noha, ale když se chtěl postavit, tak se zvedl přes tu levou – tzn. bolavou nohu. Pokud budu mít problém s nohou a budu se chtít postavit, tak se opřu a zvednu přes tu zdravou nohu. Z toho mi vychází, že to bylo hrané, prostě s sebou švihnul a pozornost od toho chtěl odvést přes svou bolavou nohu.

A jinak k Míše: pokud Michal odfuní každý večer o půl desáté do postele, tak bych se ani nedivila, kdyby se Míša s Jindrou šla bavit …. a protože třeba ani štáb nechodí spát se slepicemi a tak se jde taky bavit … stejný hotel, stejný bar, teplý večer i noc …. možná odtud může pramenit ten údajný Míši románek :))

Mohlo by to tak být, nemyslíte??

627
koc
Reagovat

625 – no tak si statistiku udelej kdyz myslis ze to bude zajimave :)

Reagovat

lála (626): Urcitou logiku to ma a scenar je to vic nez pravdepodobny :)

629
Bobby Brown
Reagovat

625 pedro33:
Pro tebe jsou nejhorší Lenka a gabisollis, pro nás zase Pavla. Hm?
A co se štvanice týče, tu si Pavla úmyslně vyvolala sama, jenom očekávala kladné ohlasy a nic než kladné ohlasy. Proto byla tak aktivní jak na blogu, tak na diskuzích. Ono se to ale nevyvíjelo podle jejích představ a z tohodle je ona celá pryč. Ne že to má takový ohlas, tomu dopomáhala seč mohla, ale že to nemá takový ohlas, o jakém byla přesvědčena, že to mít bude.

„Pavla není vzorem ctností, ale není ani příčinou všeho zla.“
A jsme zase u toho slavného ZLA – dokonce jak píšeš „všeho zla“. Tak ono tam je všechno zlo – snad ne přímo všechno zlo světa…
Máte vy tam také něco jiného ve slovníku? :-/

630
Ajda
Reagovat

RadstaRe, logiku to má a hlavně to napsala lála, ta jediná z nás Michala ,,trochu“ zná :-))
S tím pádem je to nahrané přesně jak v tom kempu na začátku, uklouzl na blátě, nic víc.

631
gabisollis
Reagovat

625-nezamenovat zviratka!my uz je tu mame pridelene! –diky divocaku!;-)ajda-takze je k tomu vsemu jeste i nesika.:-)

632
Lenka
Reagovat

Anja

Beru tu krůtu (625 Pedro), jestli by to šlo :-))
gábi má už husu potrefenou…

633
Lenka
Reagovat

631 gábi
A to si představ, že já byla jediná, kdo pedra minule upozornil, že není jaksi dvakrát vhodné, když ve svých oslavných tirádách na paní P furt dokola píše PPN, PPN… :-))

634
Lenka
Reagovat

629 BB
zdravím divočáčka :-)

635
jenkaa
Reagovat

To je jen dobre, ze Pavla ma sve zastance. Blbe na tom je, ze maze (nerikam vulgarni, tam to ma sve opodstatneni) negativni prispevky divaku a ctenaru. To bych radsi nepovolila diskuzi zadnou. Nicmene bych rada krom vypadu a urazeni lidi na zdejsi diskuzi poprosila priznevce pani P., at uz jednou reknou,proc toho Petra spini a zostuje co clanek…………….vzdyt ji nic krome toho, ze ji nechtel, neudelal. Naopak. Proc tak sproste pospinila Sarku……………………….to zadny ucastnik RS nedelal.

636
Ela
Reagovat

626: Ahoj Lálo, doufám, že vyrazíš na ten sraz a zítra nás potěšíš nejnovějšími drby ;-)

637
gabisollis
Reagovat

jenkaa-o to uz usiluju od te doby co jsem se zapojila do diskuze a odpovedi jsou jen: slepice, kruty, kurnik,ze jsem nejhorsi, zlo a podobne!:-)to je totiz to co me na tom jejim plogu stve nejvic.

638
Bobby Brown
Reagovat

635 jenkaa:
Přesně tak to cítím také.
Však ať tu jako sůl (a ostatní) klidně je/jsou, už jsem to tu psal.

639
Lenka
Reagovat

625 Pedro33

můžeš mi osvětlit, kde a kým byla paní P v tv brána jako „vzor inteligence a nadhledu“?
možná jsem něco přehlédla nebo mi něco ušlo

640
jenkaa
Reagovat

Jinak, pokud hledat spojeni v konani na blogu s realitou, kde je to na rozdil od HSMT velmi uzke, nebot pise realna osoba…..tak ja bych si u takove pojistovacky nenechala pojistit ani vlas…………………..protoze bych vedela, ze v pripade nejake me nespokojenosti mi nevezme telefon a pisemne urgence bude hazet do kose, pripadne je nekam zamkne……….docela dobry primer k povolene jen pozitivni diskuzi.

Reagovat

Ajda (630): Jasny, ale spis sem reagoval na tu druhou cast pripevku, co Lala napsala :)

642
gabisollis
Reagovat

Leni on myslel Andreu.ne pani P.

643
lála
Reagovat

632: Lenka:
Krůta jsem já … a nenechám si na ni šáhnout :))

644
anja
Reagovat

632 Lenka, krůtu si přivlastnila už lála, ale nevidím důvod, proč by Zoo Panáček nemohlo mít krůty dvě

lála je good parťačka imho, co? :)

645
anja
Reagovat

lála :DD

646
Lenka
Reagovat

625 pedro 33
omlouvám se, přehlédla jsem
díky gábi

647
Lenka
Reagovat

644 anja
643 lála

:-)
tak jo, počkám si na další zvířátko :-)
Lále na krůtu nešáhnu :-)

o jakém srazu byla řeč? (vánoční cukroví mi ubírá na pozornosti..:-)

648
lála
Reagovat

Ela:
sraz je až za týden …. ale nevím zda pojedu … to záleží na holkách, které bych ráda viděla … pokud nepojedou ony, nepojedu ani já … co bych tam jinak dělala??

649
lála
Reagovat

Lenka:
Leni, jestli chceš ….. můžeme být dou krůtos

sice je moje krůta jakoby nedotknutelná …. ale klidně tě vezmu pod křídlo … že jsi to Ty :))

650
Lenka
Reagovat

629 Lála
:-))
beru duos krůtos a díky za křídlo :-))

651
anja
Reagovat

635 jenkaa, no právě, taky mi uniká PROČ Pavla vůbec tak moc ryje do Petra a do Šárky, čím ji tak děsně iritujou, že je od prvopočátku na blogu tak zesněšňuje

Šárka jí naprosto nic nevyvedla, ani náznakem ani slovem

a Petr, ten o Pavle taky celou dobu mluví hezky, respektuje kamarádství svých dcer s Pavlou

já na jeho místě bych třeba všemi silami rodiče zabránila tomu, aby se moje děti s Pavlou setkaly, na tu dobu, kdy by Pavla měla přijet do mého bydliště, bych jim vymyslela nějakou jinou činnost nebo tak

652
Ela
Reagovat

648: Lálo, jen jeď, budeš vyslankyní Panáčkovské ZOO! Umíš si představit ten hukot, až nám dosypeš munici (nebo spíš zrní)? ;-)

653
gabisollis
Reagovat

jenka z plogu-vysvetleni na Sarku a Petra-obrazek si udelate samy-A Šárka ? Ta se chovala jako rez….pomalu a postupně rozkládala a znehodnocovala….a věřte mi, že to, že není moc slyšet na kameře, rozhodně neznamená, že tomu tak bylo i mimo kamery….nelíbilo se to ani jedné z nás, protože se schovávala za Andreiny záda a občas jen vykoukla, zaprudila a zase se schovala za svůj štít. Andree se to nelíbilo, ale je zvyklá, že se na ní věší takovéto typy. Pochlebovala Andree a přitom vyhledávala způsoby, jak to otočit ve svůj prospěch. Jo, my jsme byly čitelný a jasně jsme dávaly najevo svůj názor….ale jestli je vám tak příjemný mít u sebe někoho od koho nevíte co můžete čekat – pak si ho klidně nechte. Nám to příjemný nebylo. A nešlo o Petra jako takového – ten nás nezajímal. Šlo o princip.

[10]gabisollisVloženo 17.11.2010 09:28
a jeste jeden dotaz-kde vy berete to pravo tady kritizovat Petra a Sarku???ja pomlouvam „herce“ale vy realny osoby takze to me prijde daleko horsi!21]
pro gabisollis (admin)Vloženo 19.11.2010 16:04
„Potrefená husa vždy zakejhá“ – právě když se do ní někdo trefí a jí to zraní (někoho se to dotkne)….to je správný výklad. Děkuji za vaší návštěvu, bohužel -neoplatím, protože když něco řeknu, tak si za tím stojím – ale než to řeknu, tak nejprve prozkoumám, zhodnotím a dám prostor pro obhajobu. To vše proběhlo a moudrost se neprojevila veskrze žádná. Musím si stát proto i nadále na svém.21]

654
gabisollis
Reagovat

je to trochu zmateny nakopirovalo se me to dvakrat ale snad to pochopite a na zaklade tohodle vysvetleni pani P.si musim stat za svym ze je to priserna zenska a zadny Pedro nebo liska v kurniku na tom nic nezmeni!!!

655
Bobby Brown
Reagovat

653 gabisollis:
Hele, rudoretá blondýnko, Ajda nemá ráda kopírování celých příspěvků. Tak ať nedostaneš od ní lepanec.

656
gabisollis
Reagovat

to byla komunikace mezi mnou a pani P.kdyz jsem se ptala proc pomlouva Petra a Sarku!!Petra tam nejak postradam a Sarka je jak rez.no dobry vysvetleni tak at me sem nechodi nekdo moralizovat jaka jsem kruta!

657
gabisollis
Reagovat

jezis divocaku nemluv uz jak Mikes!(lepanec):-)ajdo promin!;-)

658
Bobby Brown
Reagovat

657 gabisollis:
Nemůžu za to, že používá stejný výraz jako naše mamka. Já to jinak neznám, než jako dostat lepanec. ;-)

659
gabisollis
Reagovat

:-DD holt jsou stejna vekova kategorie,nebo z jednoho mesta:-)

660
Bobby Brown
Reagovat

659 gabisollis:
Ne ne, my jsme s Mikešem každý téměř z druhého konce republiky.
Ale ten věk je možný, nevím.

661
Lenka
Reagovat

653 gábi

Kdo nechce vidět, že paní P prostě lže, tak to neuvidí… :-)
A zrní? ta dává přímo munici k protistřelbě :-)

Pro mé kritiky – smiřte se s tím, že pro mě je paní P směšná a ošklivá tetka, která lže, oblbuje,intrikuje, manipuluje, rozdává teoretické rady v něčem, čemu nerozumí (např. vztahy),atd. Protože takhle se inteligentní člověk nechová, považuji ji za hloupou.

662
Ajda
Reagovat

655 – tak tak BB, ale občas udělám vyjímku. Nemám ráda kopírování, když jde nechat pouze link. Takže přivřu očko a lepanec? Přesednu si radši ruku :-)))

663
Misha
Reagovat

656 – Gabi, co je to také rez.no?

664
Bobby Brown
Reagovat

662 Ajda:
To je dobře. Vždyť já bych jí ani nenechal ubližovat. :-)

665
Bobby Brown
Reagovat

663 Míša:
Gabisollis nedělá mezeru za interpunkčními znaménky a navíc ani nezačíná větu velkým písmenem. Takže si to musíš trochu domyslet, tu strukturu textu. ;-)

Prostě a jednoduše chtěla napsat, že Pavla je jako rez. No dobrý vysvětlení… atd.
Chápeš? :-)

666
Lishka v kurniku
Reagovat

654) gabi, tak když už mš tu zmiňuješ, musím se ozvat: nasírá mě, že tu ze mne děláš Pavlina advokáta. Nikde, pokud si vzpomínám, jsem nepsala až tak v tom duchu, jaká je skvělá, pravdomluvná atd. I proto, že krom pár mailů a jejího obrazu v RS ji neznám. Vždycky mě pouze iritoval tenhle zajímavý sociologický jev: někdo se někomu nelíbí. Teda někdo rozpoutá proti tomu člověku kampaň a stádo bezmozků (případně hejno pipin) se přidá. A onoho vyvrhela štvou, štvou a štvou až ho uštvou. Proč např. anja (moje oblíbenkyně) tady svého času v jednom kuse měnila u Pídi písmenko??? Sorry, já jsem celkem tvrdá holka, ale fakt si nepamatuju, koho naposledy i jen v duchu jsem takovýmhle výrazivem označila. Nelíbí se mi tahle stádnost a hon na čarodějnice. Sranda je, že naposledy jsem tu figurovala před týdnem. Pak nic, až zase včera jsem napsala JEDEN příspěvek. Nicméně i tuhle moji minimální účast v diskusi mi omlátíš o hlavu. Z toho je vidět, pipiny, jak vám jakákoliv oponentura a rozdílnost názorů leží v žaludku.
Prostě hejno tupých nesnášenlivých slepic.

667
Lishka v kurniku
Reagovat

Hej, je tu někde ten černý kocour z Edelstadtu? Týden jsme tu nebyla, bo mě vystrašilo, že mi z toho kvokání tady začalo rašit za ušiskama peří. Jasně, že jsi uhodl, kdo jsem. Mail o spolupráci se nekonal – bylo mi řečeno naší společnou známou, že chceš můj kontakt. Ale pak jsi mě kapánek nas… těmi řečmi o Míšině Sandře, tož jsem to vypustila.
Co říkáš Andree? Pro mě teda začáíná být zajímavější než Pavla na panáčkovi :oP

668
pedro33
Reagovat

629 Bobby… ty jsi chytrý jak autobus plný bezdomovců. Že si štvanici úmyslně vyvolala sama, to je fakt perla. To ti stačí tak málo, že tě krůty za odměnu podrbou za ušima? Mně je Pavla ukradená, nemám s ní nic společného a nehájím ji kvůli ní samé. Vlastně ji vůbec nehájím. Každý svého štěstí strůjcem. Jenom by mi bylo trapné být zbaběle na straně silnějšího a z bezpečí se pošklebovat šikanovanému.

669
Ajda
Reagovat

666 Lishka v kurníku,
někdo Pavlu haní, někdo ji brání, to je realita. Není člověk ten, aby se zalíbil všem. Docela mě zaujala tato tvoje úvaha (copy):
…Vždycky mě pouze iritoval tenhle zajímavý sociologický jev: někdo se někomu nelíbí. Teda někdo rozpoutá proti tomu člověku kampaň a stádo bezmozků (případně hejno pipin) se přidá. A onoho vyvrhela štvou, štvou a štvou až ho uštvou. … konec citace.

Pavle se nelíbila Šárka a proto jí vyhlásila při návštěvě u Petra otevřenou válku, povolala na pomoc Jitku a Terezu. Známá šikana s píšťalkou a nadávky jako lemra líná byly na světě. Toto mi přesně sedí na to, co odsuzuješ jinde. :-))

670
Bobby Brown
Reagovat

668 Pedro33

Tak já bych bezdomovce zase tolik nepodceňoval.

Že je ti Pavla ukradená beru na vědomí, ale co já jako s tím, já nikde netvrdím, že jsi její stoupenec.
Pavla tu štvanici sama vyvolala, a to, že úmyslně, to by sis to musel přečíst po mně pořádně. Pokud jsi tedy chytřejší než autobus bezdomovců, tak ti to snad dojde.

No jestli ono tě spíš nesere to drbání za ušima. To ať ti klidně z toho v krku zaskočí stejnojmenná žvýkačka. To mi je opravdu fuk. A příjemné mi to od nich bylo, je a bude. Nikoliv však od krůt, ale od Lenky a gabisollis (a i od jiných) – já se za to nestydím a klidně se k tomu přiznám. Jestli s tím máš nějaký problém, tak… holt máš problém, no. :-D

„Jenom by mi bylo trapné být zbaběle na straně silnějšího a z bezpečí se pošklebovat šikanovanému.“
Protože opravdu nejsem takový génius, tak tohle bych od tebe potřeboval trochu vysvětlit. Kdo že se schovává. Kdo je ten silnější. Kdo je ten šikanovaný. To si opravdu počkám, co z tebe vyleze.

671
anja
Reagovat

666 Lishka – cha! 666 ďábeslké numero, to se ti povedlo trefit :) ale k věci: mně přijde dost legrační už samotný fakt, že si čtyřicetiletá ženská, co chce být za Dámu, říká na netu Píďa… no a vyměnit písmenko se pak samo nabízí, když se chová jak se chová, že

nicméně, klidně můžeme vyměnit písmenka dvě a vznikne z toho Pipi – což by už bylo dle tvého vkusu, ne? :)

672
Lishka v kurniku
Reagovat

Ajdo, těší mě, že už si tu dokonce dáš práci s tím, že mě cituješ :oD
Se „šikanou“ s píšťalkou – to už kdesi vysvětlovala Jitka, takže se k tomu fakt vracet nebudu – kdo má uši k slyšení, slyš.
BB – píšeš sice Pedrovi, ale zkusím ti podat názor na tebe z opačné strany barikády: vystupuješ na tomhle fóru jako muž. Já jsem žena a dobrých posledních 20 let svého života se v rodině i v profesním životě pohybuju především mezi muži. Za tu dobu jsem se nesetkala s mužem, který by se podílel na takové verbální štvanici proti nějaké ženě jak to vidím tady u tebe. Jako muž u mne podle toho, co tu předvádíš, absolutně nemáš úroveň. Především proto, že já (jak chlapy znám) většinou u nich nalézám nadhled a určitou dávku velkorysosti. A především jakési zásady, že do slabšího případně do ženské se nekope (i kdyby to byla sebevětší kráva).
Mikesh, až se tu zase po nocích budeš potulovat: strefoval ses do Peťky taky proto, že Ti vadí, jaký obraz jako chlap dělá o ostatních chlapech – tedy že dělá ostudu potažmo i Tobě. Chápu. Vždyť proto sem občas přispívám, aby si rozumnější část chlapů uvědomila, že ne každá ženská jenom zobe zrní. Taky se občas jako baba stydím, za to, co tu od některých dam čtu.
Proč tu, proboha, každého s odlišným názorem musíte uštěkat? Minulý týden jsem dala pár komentů Lence – evidentně na druhé straně barikády. A bylo to v pohodě a relativním respektu. Ale to je pomalu jediná světlá vyjímka tady. Jinak atmoška ve stylu: myslíš jinak, odstup, satane. A vy ostatní, plivněte na ni na cestu.

673
George
Reagovat

„Jenom by mi bylo trapné být zbaběle na straně silnějšího a z bezpečí se pošklebovat šikanovanému.“

Tohle tvrzení by bylo potřeba vysvětlit.
1. Pokud považuji některé činy Pavly jako nekorektní, znamená to, že jsem na straně silnějšího? Koho silnějšího?
2. Pokud se mi zdá, že někdo jedná nekorektně a napíšu to do diskuze, znamená to, že se pošklebuji šikanovanému? Kdo je zde šikanovaný a jak?
3. Ale Pavla se mi v té RS nezdála jako šikanovaná. Spíš jako akční a aktivní, jako někdo kdo sděluje a prosazuje svoje názory..

Mám pocit, že výše uvedená věta nemá žádný smysl. Dokonce, ač nerad, musím konstatovat, že je to patetický blábol.

674
Honza
Reagovat

Rozhodnuto o vyvolených bylo už před dovčami. A všude to bylo špatně. Bára, Michal i Petr viděli zájem tam, kde nikdy nebyl. Trapnou pozici dvojek, někdo ustál se zachováním kytičky, Michal, s nezájmem, zde oboustranným, Jindřiška nebo sehrál roli užitečného idiota Pavla. Ta navíc, s výhledáváním holčičí společnosti, dostává nálepku lesby. Zástupné problémy, to byla specialita Andrejky. Líbání nebylo vášnivé, domek je malý, zjištěno až na dovče, nedolití vína. Petr pomáhal kde mohl, sms Pavle, návštěva Šárky, výlet do Afriky. Co stojí za zmínku, tak kromě Báry, se ženy vyjadřovaly dost hnusně o svých nápadnících. U chlapů jsem to neviděl a proto to jsou u mě gentlemani, dáma tam je bohužel jen jedna možná dvě, Jindřiška, ale s velkým otazníkem kvůli vyjádření po skončení Michalovi návštěvy. Obecně singles a jejich problémy s realitou. Partner musí být bezchybný a to tím více čím více nemám já co nabídnout. Případ Michala od Báry ukazuje, že přes ksicht vlak opravdu nejede a na slova jako jiskra nebo chemie musí být už i alergický.

675
koc
Reagovat

uz se tesim az bude konec .. dostava to zde depresivni nadech :(

676
Lishka v kurniku
Reagovat

Anjo, proti číslu 666 nic nemám – nejsem křesťan a víc než satana se bojím tupého stáda.
Pipi klidně beru – není to vulgarita a oceňuji, že kvůli mně :oD se snažíš projevit alespoň minimální snahu o zvýšení úrovně tohohle debatního kroužku. Nemusí pršet, stačí, když kape.

677
pedro33
Reagovat

670 Bobby… tak sorry, že jsem ti nasadil laťku příliš vysoko. Takže tím „Máte vy tam také něco jiného ve slovníku?“ jsi mě asi s nikým do kupy nedával, že. Jak je to v ZOO nevím, u mě úmyslně znamená úmyslně. Možná bys měl pořádně psát, abys nemusel dodatečně vysvětlovat jak jsi to myslel.

No jasně, kápl jsi na to, to bude ono. Mám problém. Ale teď už to bude se mnou lepší, když jsi mi ho tak mistrně diagnostikoval.

To je nad mé síly, obávám se. Příliš mnoho odborných termínů a předivo jemných souvislostí. Bohužel tě nemohu uspokojit. Nech se aspoň podrbat za ušima, to je také hezké.

678
Lishka v kurniku
Reagovat

Honzo, jak jsem to tak poslouchala pořád dokola o té chemii, začala jsem jí říkat „Chemická Barča“ podle vzoru Chemický Alí.

679
Motýlek
Reagovat

Koci – hlavně se nenechme uštěkat….:-) Já tu žádnou „atmošku ve stylu….“ nevidím, ty jo?

680
Honza
Reagovat

Obecně ke dvojicím Petr a Šárka, Bára a Michal. Oba to měli těžké, Šárka to zkusila a dostane další šanci. Jestli Michal tak moc miluje cizí děti, nebude mít o ženy nouzi. Rozvedených, častěji svobodných, se závazky běhá po světě.

Petra se musím zastat, on nepotřebuje dekoraci, ale ženskou co se umí otáčet. Typ dekorace mají rádi úspěšní podnikatele, ale omezeno věkem. Vzkaz pro Andreu, 39 je moc.

Michaela a Bára, představitelky žen s malým dítětem, pak omluva Báře. Narozdíl od Míši má co nabídnout. Ale není to můj šálek čaje.

681
Honza
Reagovat

Lishka v kurniku
To byl ten na kusy rozbitej a pak sešitej Íráčan, posmrtně vystaven Amíky?

682
Bobby Brown
Reagovat

672 Liška:
Jestli se ti zdá, že se BB podílí na nějaké verbální štvanici, a to v míře největší z mužů, s jakými jsi se za 20 let potkala, tak já ti to vymlouvat nebudu. Je to sice blbost, ale pro mě za mě…
Pro mne je spíš úsměvné, že jsi za tu dobu nikoho podobného nepotkala. To by mne zajímalo, kde že se to těch 20 let pohybuješ. Ale říkat mi to nemusíš. Stejně si to takhle na netu nemohu ověřit, tak je mi to k prdu.

Také bych chtěl prohlásit, že takovou štvanici na Petra a jiné (třeba Michal), jako je na diskuzích, jsem ještě v reálu nezažil. Leč nepohybuji se asi v takových kruzích jako ty, takže… zažil. Šikanu na druhých ve škole, dokonce v práci. Nadávky. Fyzické útoky atp.
Prostě, nemohu jiné ohromit nějakými 20 lety zkušeností, že takového XY jsem nezažil.

683
okkvp
Reagovat

Co máte proti té chemii ? Vždyť je to i vědecky potvrzené

684
Misha
Reagovat

Nějak nerozumím těm kecům o barikádách … nevšimla jsem si, že by tu stála někdy nějaká barikáda mezi „příznivci“ a „odpůrci“ Petra, Michala, Báry, Andrey a dalších … jediní, kdo si tu hrají na nějaké „my“ a „oni“ jsou „příznivci“ Pavly. Kdykoliv se objeví, nastane dusno, proč asi?

679 – Máš pravdu, Motýlku, na štěkání je lépe nereagovat :o)

685
pedro33
Reagovat

673 George… vidím tě tu poprvé, tak nevím, nakolik jsi informovaný, co se tu už několik týdnů děje.
1. absolutně ne
2. absolutně ne. O šikanu už může jít, pokud takových příspěvků napíšeš tisíc.
3. nejde o Pavlu v RS. Jde o Pavlu na tomto blogu.
Pocity můžeš mít jaké chceš, ale než napíšeš, že je něco blábol, možná by ses mohl předtím seznámit s okolnostmi. Ostatně, bez znalosti okolností, ta věta sama o sobě žádný blábol není a je mi líto, že něco takového můžeš napsat.

686
Motýlek
Reagovat

Bobby – podle mně je to u Lišky nezvládnutá hysterie… Tady se v poklidu baví cca 10 lidí z celé zeměkoule, ale ona sem musí jednou za týden vlítnout a štěkat… Jaký to má smysl nevím…

687
okkvp
Reagovat

na vpádech „protistrany“ je nejlepší, že tím pokaždé tu údajnou štvanici na Pavlu jen náležitě oživí a počet příspěvků na jedno téma (no, fakticky dvě) roste a roste

688
Honza
Reagovat

A štvanice. Realita je drsnější. Kolegyně z mojí bývalé práce byly na svatbách dvou mých kolegů a nevěsty byly škaredé obě, to jsem to dost kulantně opsal, hostina slabá atd.. A to nejsou postavičky z RS. Tak nechte všichni klobouk na hlavě.

689
Bobby Brown
Reagovat

677 Pedro:

„Takže tím „Máte vy tam také něco jiného ve slovníku?“ jsi mě asi s nikým do kupy nedával, že.“
– to jako odpovídáš na „Že je ti Pavla ukradená beru na vědomí, ale co já jako s tím, já nikde netvrdím, že jsi její stoupenec.“
– máš problém s psaným textem? Tak já si dám tu práci: do kupy jsem tě dal s těma, co používají všude to svoje ZLO – to si můžeš znova přečíst pořádně ty příspěvky. Ano, mezi nimi je i Pavla, ale je vás mnohem víc.
Jestli ti z toho vyplývá, že jsem tě označil za stoupence Pavly, tak opravdu už s tebou nevím.

Škoda, že i ty sis nedal tu práci a neodpověděl jsi na otázku, ale páčit to z tebe nebudu. I to je pro mne odpověď.
Místo toho jsi mne asi chtěl verbálně ponížit (abych použil tento hezký termín), ale když si to pořádně přečteš, tak ten poslední odstavec dává i jiný význam, než jaký jsi asi zamýšlel. :-D
Pokud to ale mělo mít skutečně ten význam, jaký tam teď vidím já, tak jsi schopný si ze sebe udělat slušnou prdel a i přese všechno co proti tobě mám, tak palec nahoru. Mám jen obavy, že to tak není. :-/

690
Honza
Reagovat

okkvp
Proti chemii nic. Ale ať to podle chemie vyhazujou od začatku. Pak by na dovčách nebyly tři totální outsideři.

691
Ela
Reagovat

686: Motýlku, Lishka se zřejmě nakazila vzteklinou…

672: Lishko, nehodlám spekulovat o úrovni tvé literární gramotnosti, ale Bobby Brown je jedním z těch, kteří zde diskutují věcně a nesnižují se k vulgárním útokům. Tvé hodnocení jeho osoby je poměrně dost odvážné, přihlédnu-li k faktu, že sis názor utvořila na základě několika diskusních příspěvků. Zřejmě jsi geniální psycholog…

P.S. Co když je BB žena?

692
Motýlek
Reagovat

Já jsem si doteď ani žádné štvanice nevšimla… Je pravda, že Pavla je nejvýraznější postavičkou u Petra – ale to taky chtěla, od první chvíle byla v popředí, měla často hlavní slovo… „Šup šup, montérky holky a jedem!“ Dirigovala, komentovala, všude byla, všechno ví nejlíp…. Aby se z toho nepo…. neuštvala nakonec….

693
pedro33
Reagovat

684 Misha… pochybuji, že nerozumíš, na to píšeš příliš rozumně a vtipně. Ubylo by tě, kdybys „jim“ napsala – už tu Pavlu nechte, už to stačilo?
A přemýšlela jsi, proč asi se tu „příznivci Pavly“ vůbec objevují? Za sebe můžu napsat, že mi absolutně nevadí dělat tu „dusno“, když zdejší štamgasti dělají dusno Pavle. Žít a nechat žít.

694
Honza
Reagovat

Na blogu Pavla píše, že článek dají s Andrejkou dohromady. S holkama jí to jde mnohem lépe.

695
Bobby Brown
Reagovat

686 Motýlek:
Ale tak co. Já osobně jsem prohlašoval, ať tu klidně jsou, tak tu jsou, no. :-)
A jak naznačila okkvp, dodávají olej do ohníčku, takže z něj sami udělají faguli.

675 – Koci, nezoufej si. Chtěl jsi zrní? Tak tady ho máš! ;-)

696
Bobby Brown
Reagovat

691 Ela:

No Elo!!! Tys mě tady před „celým národem“ Vykastrovala!!!

697
Honza
Reagovat

Ač se to nezdá rekap je o HSTM. Bára a Zdeněk ano nebo ne? Diskutéři pod blogem a jejich sympatie nebo antipatie nejsou pro další průběh předtočené RS relevantní.

698
Motýlek
Reagovat

Bobby – jistěže ať tu jsou, ale je omyl se domnívat, že dělají nějaké dusno… Tady se prostě nikdo vychovávat nenechá…, Mikeš to taky jednu dobu zkoušel poměrně intenzivně, ale už zkrotl, jak jsem předpovídala kdysi… Každý se časem unaví…

699
koc
Reagovat

695 – me jen s.re ze mi sem do matrixu chodi nekdo rikat a nejen me osobe jak se mam chovat a co mam psat :( ..

Motylku .. jj je depresivni :( .. mi to tak prijde :( ..

a ze je zde televizni P + blogujici P v kurzu .. velmi jednoduche .. az na hlavni postavy nerekl nikdo z napadniku do kamery tolik slov co ona + to prizivuje na blogu ..

700
Misha
Reagovat

693 – A proč bych jim to měla psát, Pedro? Proč bych měla někomu diktovat co má a nemá psát? To není můj styl.
Nehledě na to, že názor na Pavlu mám velmi podobný jako mnozí z nich. Nejlépe ho vystihl asi Prochor v 574.

701
Ela
Reagovat

696: Bobby, to bych si nikdy nedovolila, pouze jsem vznesla řečnickou otázku ;-) Vždyť jsem tě tu ve čtvrtek opěvovala, jak tě ctím coby Chlapa!
Jen jsem chtěla Vzteklině a Žvýkačce naznačit, že Panáčkovská mýtinka je pouze virtuální a nemá cenu zde prezentovat osobní zkušenost s muži/ženami jako obecně platné pravidlo.
Ale když tak přemýšlím o tom Lishčině výkřiku do tmy, začínám být nalomená, jestli se s tebou ještě vůbec mám bavit, když děláš takovou ostudu mužskému pokolení :-)

702
Honza
Reagovat

Napadlo tady někoho, že na hlavní aktéry byl casting. Vybrali to nejlepší co mohli. Proč to teda, jak Petr, tak Michal, tak schytávaj? Jako by to byli dva největší exoti pod sluncem. Nejste tak trochu zblblí romantickými kýči, ať z tv nebo časáků. Pak ta srážka se životem bolí. Ano mají svoje chyby, ale jsou opravdu tak strašní?

703
okkvp
Reagovat

690 : njn, ale když není nikde žádná a pravidla hovoří, že dva na dovču, štáb ti trdluje za pozadím, tak co naděláš – nabiješ se statickou elektřinou a opotíš se
Ještě je s tou chemií problém, že ne vždy a hned je člověku chemicky přitažlivý ten správný do života a že sloučeniny jednoho mohou vonět i tomu, kdo zas ale nevoní jemu.
Nevím přesně jak to myslíš s těmi outsidery, ale Bára si imho dovolenkuje s jedním, který jí voní a ona jemu, a s jedním u kterého poznává příjemné tóny vůně, jen si není jista, zda jich je dost a zda Zdeňkův Chanel jí není dlouhodobě příjemnější. Michalovi ona voní příznivě.
U tatínka Michala je to asi bez vůní a jisker, ale alespoň ze stran žen je snaha o možnost ještě nějakého prozkoumání vidět.
U Petra je vybrána dáma s vůní přímo mysl zatemňující, bohužel ona už je ve fázi průzkumu vůně pachových ocásků. Druhá je ze strany Petra bez chuti a zápachu, o tom jak to má tato opačným směrem se vedou bouřlivé diskuze …

704
pedro33
Reagovat

689 Bobby… já problém s psaným textem nemám. Nepodezřívám ani tebe. Už z toho, že jsi správně pochopil, co jsem chtěl :) Ovšem podezřívám tě z ohebné práce s fakty

705
George
Reagovat

pedro 33
Já jsem inkriminovanou větu neposuzoval „samu o sobě“, jak píšeš. Posuzoval jsem ji jako součást diskuzního příspěvku a také v kontextu diskuze, které se účastníš.

A moje kritická vyjádření na adresu Pavly, ale i vyjádření dalších mi nepřipadá „být zbaběle na straně silnějšího“ a „z bezpečí pošklebování se šikanovanému“. Prostě to je blábol. Činy Pavly jsou zde kritizované, někteří kritizují i její „články“ na blogu. Ona sama tam píše o ostatních, uveřejňuje obsahy osobních rozhovoru s ostatními, hodnotí je, sděluje o nich informace. To prostě korektní není. Pokud bychom vůbec o šikanování mohli mluvit, pak se ho dopouští ona. Svými indiskrecemi vůči ostatním.

706
Motýlek
Reagovat

Honzo – mně třeba Petr nepřijde -strašný- jako spíš mimózní… Potácí se v životě od ničeho k ničemu…, nic co dělá, nemá budoucnost….
A Michal je odstrašujicí případ sám o sobě… To je škoda slov… Prý – sportovec! :-DD On jede i pro rohlíky na kole….

707
Bobby Brown
Reagovat

702 Honza:

Ne, Honzo. Prý je Petr ještě horší, než to co jsme viděli! ;-)

708
Bobby Brown
Reagovat

704 pedro33:
Mně to zase přijde rovný jako když střihne.
Asi máme každý v hlavě jinou geometrii.
To se občas stává.

709
okkvp
Reagovat

702 Honza : chyba v úvaze imho – vybrali ty, kteří dávali naději na co nejpikantnější dění v RS (pikantní ve smyslu zábavnosti, kontroverzí atd). Je to RS, kde je pro rejž bylo nejideálnější když se buď nápadnice o předhozeného taťku budou 14 dílů či vytrvale rvát v jednom klubku, škubat si vlasy, lít si do vína projímadla, nebo se to naopak otočí a kolektiv nápadnic uskuteční pomalou mnohonásobnou vraždu oběti – nicméně to je až druhý plán, v prvním je jak budou reagovat diváci. Tahle RS nemá (alespoň ne zdejší verze) být růžovou knihovnou pro mamky a babky

710
Honza
Reagovat

703
Vyřazuje jen hlavní účinkující, ostatní do toho nemají co mluvit.

Bára sama řekla, že s Michalem tam není vůbec žádná chemie, báječnej kamarád to ano.

Zájem Michala o Jindřišku, opět jeho vlastní slova, ona je podnikatelka, postarat se umí. Nikdy o ní neřekl, je to pěkná ženská a nikdy se s ní nelíbal, nemyslím tím pusa na přivítání.

Petr a Pavla tam opravdu není moc o čem psát. Nic si nevybavuji.

711
pedro33
Reagovat

700 Misha… třeba aby byl klid v domě :) To by nestálo za to? Diktát je příliš silné slovo. Názor ti neberu, styl chválím. Nemáš zapotřebí ten názor tisíckrát papouškovat.

712
okkvp
Reagovat

Motýlek : já bych sportovce v Michalovi taky nehledala, ale při nákuku na ten jeho blog, jsem pochopila, že u něj sport = prvořadě cyklistika. A nejspíš ji před úrazem opravdu neprovozoval málo.

713
veronika
Reagovat

přijde mi, že Petrovo ego spasitele jej k Pavle nějakým způsobem táhlo. vzpomeňte si, že v prvních dílech se snažil působit jako vzdělanec s širokým rozhledem. ale ta chemie.))

714
Bobby Brown
Reagovat

Ad šikana:

Já jsem přesvědčen, že o šikaně nemůže být vůbec řeči, ať vůči Pavle, nebo ze strany její.
Takto šikana nevypadá. To bychom si to nevykládali jen takto soukromě na Panáčkovi, ale prostě bychom soustavně Pavlu elektronicky naháněli, otravovali jí a tím jí týrali.
Vynechám teď fyzickou šikanu, neboť o té tu není řeč.

715
No tak
Reagovat

Georgi, Šárka to věděla předem, nebyla tedy vůbec překvapená a s Petrem byla na tomto postupu domluvená, právě proto, že není zlej :). Ona věděla, že na dovču nepojede.

716
Motýlek
Reagovat

okkvp – no dyť jo, hlavně že nemusí jít pěšky, kolo je ideální…. :-)) Já jsem ho před úrazem neznala… Ale teď je to hromada sádla, která ze všeho nejradši leží doma na gauči… Mně se nelíbí jeho oči a výraz, když mu něco někdo vytýká…

717
okkvp
Reagovat

710 : viz první věta mé 703 – pravidla říkají vyber dva.
U Šárky určitě zčásti fungovala chemie dcer + já osobně si opravdu nejsem jista, zdali také nezásáhl štáb

718
George
Reagovat

Souhlasím s názorem, že je to částečně i nahrané, kašírované a naaranžované. V posledním dílu se ukáže, že Petr to do velké míry hrál (na nátlak režiséra). Není totiž truhlář. Je docentem na katedře sinologie na FF UK. Jenže to prostě nikdo z Primy nepotřeboval. Intelektuál, navíc sinolog, by nikoho nezaujal. Proto ta kamufláž s Afrikou. Přitom zasvěcení ví, že podobná komunita již vzniká v jižní Číně v úžasné krajině kolem řeky Li.
Pouze Pavla si ponechala roli intelektuálky. Možná to nevíte, ale je jednou z překladatelek Husserlovy Transcedentální fenomenologie.

Vážení diskutující, chce to prostě trochu myslet, hledat podstatné souvislosti a být trochu informovaný.

719
Mikesh
Reagovat

574 Prochore, až tak jednoduše bych to neviděl. Takže:
ad 1) Holky byly na Šárku domluveny už před příchodem – viz nevyřčená komunikace mezi Pavlou a Terkou, která chtěla vzít kramle hned a Pavlin náznak, že proč tam musí Terka zůstat.
ad 2) K diskuzi na lodi jim tam holky přifařil rejža – pravdou je, že to mohly A+P odmítnout, ale to třeba zase nevěděly, až kam jim ta diskuze zajde. Fakt je ten, že to nedocenily (OBĚ).
Ad 3) Tak to je fakt síla, ale tohle je u ženských ÚPLNĚ normální. Chlubílek neměl co takové kraviny posílat – nebo Ty snad píšeš svým holkám takové věci?
To, že ji tady za to omejváte, je v pořádku. Nicméně, jaxi neberete v potaz, že některé věci Pavla na svém blogu celkem věrohodně uvádí na pravou míru a vyzobáváte si jen ty negativa, po kterých se vozíte – nepovažuji tento styl za férový, nýbrž za šikanózní.
Hm, kdege jsou ty Míšiny erotické fotky, s chutí bych se na jočenu podíval (a že je se na co dívat). A pod jakým nickem rady Míša diskutuje – ňák jsem si nevšiml, že by tu kdy byla..

720
Honza
Reagovat

706 Motýlek

Málo se o tom mluví, ale sport je taky droga. Je-li Michal zvyklý na pravidelný pohyb, tak bez něj prostě trpí. to je silné slovo, cítí se prostě nesvůj. V tom může být i podráždění, v letadle musel sedět. K tomu nějaká ta špatná zpráva. Mám já tohle vůbec zapotřebí? I to se mu může honit hlavou.

Petr blbne, ale to singles obecně. Má čtyři děti, tak se musí otáčet. Faktem je, že dáma není nic pro něj. Jitka by byla jiný kafe, ale neumí si vybírat a ani bouchnout pěstí do stolu a že to bylo třeba. Stavba domku ti přijde jako bezúčelná.

721
Bobby Brown
Reagovat

713 veronika:

Ano. Petr se tak vehementně snaží o široký rozhled, až pořádně nevidí to, co má přímo před sebou, proto pořád zakopává. ;-)

722
veronika
Reagovat

718: tím se vysvětluje zájem zdejších diskutérů, zkušených psychologů a literárních vědců/estetiků, o tuto rs.)

723
Maja
Reagovat

Taky jsem napsala na tom Pav. plogu komentář a neschválili mi ho:(
Nechává si tam jen…paní Pavlo, nenapínejte nás..atd
Mně teda přijde jako strašně zlá a falešná ženská.

724
Bobby Brown
Reagovat

719 – Mikeš nezklamal! :-D
Ale jo, tak ona měla co ukázat a nebudu tu hrát divadlo, že já bych se nekouknul. ;-)

725
Honza
Reagovat

707 Bobby Brown

Ano to psala Pavla, sama světice.

Petrova snaha být s každou z maminek zadobře končí tím, že není zadobře z žádnou. Víme, že se Šárkou to asi nedopadlo a Jitka se taky sebrala a utekla. Ale Jitka je obecně ve vleku silných osobností, je voják a Pavla s ní taky dokonale zacvičila.

726
okkvp
Reagovat

718 George :-)))

727
George
Reagovat

No tak
Já nevím, zda byli s Šárkou domluveni. Jistě jsi informovaný. Ale pokud to na kamery a před ní zdůvodní tím, že ji lze lehce získat a on si klade vyšší cíle, pak je to sprostota, neomalenost, hrubost a hulvátství.

Byli domluveni i na této sprostotě? Je zde nějaká žena, která by si na kameru nechala vpálit, že je lehce dosažitelná, a proto bude vyřazena?

A i kdyby to nějaká žena akceptovala, pak to neměl akceptovat on. Nelze se vymlouvat na TV a smlouvy. Ve smlouvách není zakotvena hrubost, hulvátství a ponižování druhých….

728
George
Reagovat

Mikesh
Pavla to na svém blogu neuvádí na pravou míru, ale na svojí míru.

729
Honza
Reagovat

709 okkvp
V prvním díle byl ten chalan, co měl scénu u Evy z druhé řady. Nebyl by lepší? František ověšený zkušenostmi z kriminálu, to by byl materiál. Marcel, co nejde pro ránu daleko, navíc hezkej. Realita je, že medailonky byly čtyři. Šanci dostali ti, co měli největší počet nabídek. Navíc lepší materiál natočíš v bitce o milionáře.

730
pedro33
Reagovat

705 George… vytrhl jsi ze souvislosti větu, která nebyla určena tobě a chtěl jsi ji „vysvětlit“. Přihodil jsi k ní otázky zcela mimo kontext, tak se nediv. Já vůbec nemám problém s tvými ani jinými názory. Vadí mi jen jejich tisícinásobné opakování, cílené navážení a posměšky. A to tu provozuje jen několik jedinců.

731
Motýlek
Reagovat

Hnzo – u Petra mi ta stavba opravdu přijde zbytečná, je to zjevně bez architekta, nenechá si poradit, pinoží si to po svém a je to kůlnička na bordel jak jsme se přesvědčili…. Naprosto nevyhovující… Musely by tam udělat nákladné změny, spousta věcí vyhodit, vybourat a udělat znovu…. Ale nic – zrovna se dívám na Jak se staví sen…., tak se tam může přihlásit, o nic nejde…

732
Honza
Reagovat

716 Motýlek
Máš pravdu. Jak Petr, tak Michal neradi přiznávají chybu. Ale to tak všichni soutěžící obecně. Jak byla Míša ráda, že se jí Michal omluvil na kameru. A jak to Michal pojal. Omluva vypadá tak nějak jinak.

733
veronika
Reagovat

OT: lishce se nedivím, že použila ostřejších výrazů, jak já ji v tomhle případě chápu.))

Petr si spoustu věcí nechá vysvětlit a snaží se o nápravu, ale v tomhle zůstane zabedněný. Teď mě napadá.. probíral se tu Petrův výrok, že předčasnému vyvrcholení u partnera se dá zabránit častým pohlavním stykem (rozuměj tak častým, jak potřebuje on)?

734
Motýlek
Reagovat

George – a co řekneš na to, že v dalším díle jde Petr s kytkou za Šárkou? A ona ho s úsměvem vítá…. Tak kdo je tady potom hňup? :-)))

735
Honza
Reagovat

717 okkvp

Štáb nevybírá. Michal si vybral sám. To s Renátou byl jen důkaz jeho zoufalství. Pak střih na Michaelu, ta měla ránu. Odstupuji, ale až po dovče.

Šárka, to jsi mě naštvala. To bylo kvůli Andrejce, aby nebyla vystresovaná. Proč by se jinak vracel k Šárce, kdyby dvojka byla Pavla?

736
Motýlek
Reagovat

Honzo – v tom je ten rozdíl, když něco baby tam vytýkaly Petrovi, tak z něho neměly strach / v tom byla hlavně Pavla v čele/, ale Michalovi se bály něco říct… On umí jak se říká – blýskat očima…..:-))

737
koc
Reagovat

734 – ale neni uz videt co mu rekne :D .. treba jen podekuje za kytku a navstevu

738
anja
Reagovat

694 Honza, imho Pavla článek dohromady nedá, problém je vůbec stíhat to tady a onde všechno číst – aspoň pro mne :)) tož kde by ještě vzala čas na psaní

739
okkvp
Reagovat

729 Honza – Můžeme se Rainmana zkusit zeptat, zda se přihlásil i jako tatínek hledající …. skupina hledajících a skupina se zájmem o hledajícího se imho výrazně liší jak v počtu (hledajícíh bude výrazně méně), tak asik i typově

740
George
Reagovat

Motýlek
Nevím, co bude v dalším díle. Možná to tak bude.
To vůbec nic nemění na tom, že způsob odmítnutí byl sprostý.
A pokud Šárka přijme Petra zpět, pak je skutečně prostoduchá a je to její problém. Bude mi jí líto ještě víc.
A názor na Petra již negativní mám (mimo jiné pro tento čin). Takže si ho podržím dál, možná u mě tím klesne ještě níž.
Stačí ti to tak.

Resumé. Možná to tak bude, avšak nic to nemění na tom, co jsem napsal. Bylo to hulvátství a je zcela jedno, že si to neuvědomil nejen Petr, ale i Šárka (sic!).

741
koc
Reagovat

739 – ne vsichni napadni chteli byt napadnici .. nekteri chteli byt v hl roli (alespon u druhe rady a proto to mohlo byt stejne i ted) .. ale to by zas neslo ..

742
Honza
Reagovat

719 Mikesh

Dělaj nám z Pavly div ne supermana.

Na pískání měl Petr reagovat a Terce píšťalku sebrat. Jestli se tady neprojevil a Andrea byla u toho, pak nedolití vína je bezvýznamná prkotina.

SMS jde taky na Petra, proč ji vůbec posílal?

743
George
Reagovat

Motýlek
A kdo je tedy hňup?

744
okkvp
Reagovat

Honzo – samozřejmě, že štáb sám asi nevybírá, ale vhodně postrkovat vybírajícího kýženým směrem může. A pokud si pamatuji, tak to tu Lála u Michala potvrzovala – jako účastnice by mohla mít věrohodné info.

745
Honza
Reagovat

727 George
Nevypadalo to jako, že byli domluveni. Šárka byla dost v šoku, podobně jako Jitka.

746
okkvp
Reagovat

741 – já to nikdy moc nestudovala, jen jsem odhadovala, R. je imho spešl kategórie

747
Motýlek
Reagovat

737 – koc – měla ho srazit ze schodů! :-DD

748
Motýlek
Reagovat

743 George……:-)))

Né, ty né…. Jsou povolanější…

749
Honza
Reagovat

Motýlek

O domku Péťi vím jen to jak je malý. Zas tak důkladně ho štáb nesnímal. Petr si nechával s*át na hlavu a tím spustil lavinu. Ta návštěva u něj to bylo něco. Jen Šárka byla na jeho straně, ale byla tam i Andrea, takže neviděl a neslyšel.

750
okkvp
Reagovat

Šárka o sobě v tom medailonku pro zájemce z řad diváků sama řekla, že je moc hodná a nechá si toho až moc líbit.
(osobně nevím jak bych reagovala na jejím místě, sice teď bych měla ramena a posílala zvonícího alespoň o patro výš/níž, ale pokud bych byla zakoukaná víc než minimálně, tak bych už možná od posledně vychladla a možná bych jen lehce zaváhala, zda nedělám koninu )

751
veronika
Reagovat

744: nevím, jak v samotném finále, ale v průběhu celé rs je určitě výběr účinkujících ovlivňován tím, aby se příběh odvíjel jak má. případně aby se dělo aspoň něco.)

752
Honza
Reagovat

739 okkvp
Je pravda, že hlavní trojice musela mít děti. To nic nemění na tom, že zájemců bylo hodně a bylo z čeho vybírat. Koukni na medailonky účinkujících z druhé lajny. Tam mnohdy nebyl materiál ani na polovinu ze 14 dílů. Například nevybrali by Michala, ale Míšu. Pět dalších soutěžících v tom krcálku a jako bonus tchyně nad vším dohlíží. Fajnová koupelna bez kohoutků, ale za to s hasákem jednoho soutěžícího od Evy a smrad a špína k tomu. Prostě sám/a s dětmi to není život horních deseti tisíc.

753
koc
Reagovat

747 – to by neudelala .. a stejne si myslim ze to tak uplne nebyl jeho napad .. mu stacilo naznacit v otazce na kterou odpoviodal do kamery a mel brouka v hlave .. navic kdyby to chtel udelat sam od sebe tak si k tomu nezve stab

754
Honza
Reagovat

740 George
Víš někdy je lepší špatný vztah než žádný. Tak Šárku moc neodsuzuj. Navíc co prozradil Blesk, tak to nevyjde.

755
Bobby Brown
Reagovat

751 – Však už to tady někdo z účinkujících potvrdil, že něco vybrali sami, ale něco bylo „dodáno“.
Důvod je logický – mají v tom peníze, tak potřebují sledovanost.

756
Honza
Reagovat

744 okkvp
Dospělej chlap a neumí si vybrat. Proč si nepozve maminku? Promiň to nemůže obstát. Do postele za něj taky poleze štáb?

757
Mikesh
Reagovat

591 – Bobby, mě ten díl tentokrát nesmírně pobavil a taky mi to přišlo jako správňácká pomsta Pavle za její blog. Samozřejmě to bude jinak: štáb si vytypoval rozdílné typy lidí, otestoval si je a pak jim ve svém scénáři přidělil role, které spíše nevědomky plnili. Stříhal to od počátku tak, aby se jejich tzv. charaktery postupně vybarvovaly podle scénáře a u svých es si samozřejmě nechal to nejlepší nakonec, Některé jejich manipulace jsou do očí bijící (např. vysvětlení naštvanosti Michala má díry jak vyšité), některé ne. V každém případě musím Primu pochválit, že to má celkem dobře zmáklý a promyšlený, dobře sestavený, celý ten pořad má takový šmrnc a švih. Vadí mi akorát (jako všem) to věčný „co ještě uvidíte“, ale i to je možná záměr – je to kvůli tomu 90% tupému stádu, pro které platí ona známá Goebelsova poučka a jejíž vybraní reprezentanti pak píší na stream a iprimu ty neslýchaně naivní cancy.
Káťa Vladimírovna na Dámách má funkci pouhého velkovezíra a fotka je tak 20 let stará, to ještě mohla ten přidrzlý kukuč mít

758
Honza
Reagovat

755 Bobby Brown
To není pravda. Štáb předvybral, možná doplnil, nebyl-li vybrán dostatečný počet. Mohl i našeptávat, ale konečné rozhodnutí dělali Bára, Michal a Petr. Jestli ne, tak ať vrátí občanku a najdou jim zákonného zástupce.

759
Bobby Brown
Reagovat

758 Honza:
Já se nepřu. Jak jsem nakoupil, tak prodávám.
A nebo jsem to blbě pochopil, to je také možné.

760
Bobby Brown
Reagovat

Pro Elu: „cvrliky cvrliky“ :-)

761
veronika
Reagovat

755: proto se snažím být opatrná v soudech. jen u Michala mi to nějak nejde, u něj jsem zpozorněla hned jak šla řeč o Landovi a Orlíku.)

762
Honza
Reagovat

757 Mikesh
Ty jsi propadl fámě o všemocném štábu a chudinkách loutkách. Michal mohl bejt nasranej a nikdo nemusel vědět proč. Sakra to nejsou děti a štáb není rodič. Pavla konečně rozhodila Andreu, ale Petr se stejně vrátil k Šárce. Tak celkem neúspěch. Když je mně někdo volnej, tak se mu starám o děti? Ty to takhle taky praktikuješ? Nebo je Pavla lesba, nic jiného mě nenapadá.

763
okkvp
Reagovat

756 : jen můj názor – něco jiného je vybírat si partnerku a nechat si do toho kecat v reálném životě a něco jiného je tohle. Kromě samotné nepřirozenosti výběru z tolika a výběru konkrétního počtu, je imo taky třeba brát v úvahu, že vztahy vzniklé v takhle poměrně krátkém času a omezované v přirozeném vývoji, jsou většinou teprve na úplném počátku. Výjimky samozřejmě být mohou.

764
Ela
Reagovat

760: Bobby, to je ovšem hodnotné sdělení, to mi musíš vysvětlit, vrků!!! ;-)

765
Honza
Reagovat

759 Bobby Brown
Někdo to prostě pohnojí, tak za to může štáb. Kdyby ve scénáři bylo péčko, tak to budou taky točit? Smlouva je smlouva.

766
Bobby Brown
Reagovat

Podíval jsem se na ten článek v Blesku, co je pod rekapem a nějak mi tam něco nesedlo do oka. Je tam napsáno, jak Andrea říká, že Petr na ní Psychicky nemá – přitom zde na diskuzi se mluví o Psychologicky na mě nemáš. Tak jsem si tu pasáž šel pustit ještě jednou a opravdu říká Psychologicky.

Takže v Blesku si asi sedí na uších.

To bylo jen tak mimo soutěž. :-)

767
Honza
Reagovat

761 veronika
Tak Michal je nácek. Pak Landa taky. Orlík a jejich texty. Znáš něco doslova. Já jen od kamarádů. Jsou spíše vlastenecký jak znám další Landovy texty. Jsou tak nějak proti všem. Ale možná jako jejich fanynka víš víc.

768
Ajda
Reagovat

Honzo,
pročti si zpětně diskuse, už i Bára tu napsala, že výběr byl omezený. Ona pár, tuším pět, zbytek vybral štáb. Zase žádný masový zájem nebyl. Některé maminky chtěly být hlavními postavami, musely jít do davu. Štáb si sám namíchal to, co vyhovovalo jemu. Vždyť to tu samy účastnice psaly, že chtěly jinam a musely onam. V druhé i třetí řadě. Nevěř, že vše je tak, jak by mělo být, je to přece show :-))

769
Honza
Reagovat

763 okkvp
Času bylo dost a intuice je lepší než chladnej kalkul. Petr by mohl vyprávět.

770
Honza
Reagovat

766 Bobby Brown
Stylizace nemusí být doslovná. Ty jejich věty vytržené z kontextu by nedávaly hlavu a patu. Ale psal i o setkání po natáčení a z toho, co jsem viděl, z ukázky, nemám důvod jim nevěřit.

771
Bobby Brown
Reagovat

756 Mikeš:
Si ze mě zase utahuješ, že je ta fotka Káťi tak stará, co? ;-)

Kateřino Veliká, velkovezíre, prosím vyslyš mou otázku a dej mi odpověď: Jak stará je ta fotka na Dámě, co máš v profilu?
Děkuji.

(ty brďo, teď si opravdu připadám jak pitomec :-D )

772
lála
Reagovat

Za dvě hodiny 100 příspěvků, tady to dnes zase žije :))

773
Ajda
Reagovat

Honzo,
nežer to tak. Věř, že realita a show jsou si v reálu trošku víc vzdálené, než ty si myslíš.

774
Honza
Reagovat

768 Ajda
Každý by chtěl být ten kdo vybírá a ne ten kdo bojuje v davu. Možná k někomu chtěly a ten si je nevybral. Má mu je snad štáb vnutit. Prvotní výběr nebyl tak svobodný, jak nám předstírala televize, ale jestli byl malý zájem, tak ani nemohl být. Kde nic není ani smrt nebere a prima není nejlepší dohazovačka. Ale dobrou dohazovačku by tato společnost potřebovala.

775
Bobby Brown
Reagovat

770 Honza:
Ty, honzo, teď nevím na co přesně reaguješ. Teď si pro změnu zase já asi sedím na vedení, když už Blesk na uších.
Já jen psal o tom, že oni píší o psychicky místo psychologicky a dvakrát, takže překlep to asi nebude. Nic víc nic míň.

776
Bobby Brown
Reagovat

764 Ela:
Tak ty mě nejdřív vylákáš, abych tu zacvrlikal a pak mě tu setřeš? No teda…

777
veronika
Reagovat

767 Honza:
tos mě pobavil.))
moc toho o Landových fanoušcích nevím, jen mě párkrát jako náctiletou chtěli zmlátit, tak to holt nebudu mít na ně moc dobrý názor, že.)

778
Honza
Reagovat

773 Ajda
Bára, Michal a Petr, ty si mohli vybrat, ostatní ne. A jestli byl mizernej zájem, to by mě mrzelo, těšil jsem se na 4. řadu.

779
okkvp
Reagovat

769 : Petr moc rozumu v tomhle směru asi nikdy neměl a chladný kalkul použil akorát tak možná směrem k Pavle. To, že neodhadl míru náklonnosti Andrei je přece i v normálním životě docela běžné.
Mně tedy při sledování téhle RS a při představě (myslím, že poměrně reálné) jak to při nátačení probíhá vlastně překvapuje, jak se do toho účastníci dokáží vžít – respektive jak dokáží odbourat ty vnější vlivy a skutečně tam něco prožívat (kromě normálních sympatií a nesympatií např jako k spolupracovníkům v kanceláři). Proto by mě taky nikdy nenapadlo se do něčeho takového vrhnout s představou, že je tam nějaká větší než náhodná možnost najít partnera.

780
George
Reagovat

Honza
1. Šárku neodsuzuji. Někde to vidíš? Naopak se mi nelíbilo, jak se k ní Petr choval a také jsem to odsoudil.
2. Je mi jí líto, je mi líto ženy, která rezignovala na svoji důstojnost.
3. Špatný vztah je lepší než žádný? To si jistě můžeš myslet. Je to tvůj problém. Ale netvrď to, prosím, jako obecné pravidlo. Není to tak.

781
Honza
Reagovat

775 Bobby Brown
A píšou to správně. To co řekla Andrea mě rvalo za uši hned jak jsem to slyšel. Dopředu tam toho prozradili už hodně a nikdy se nespletli. Je to taková dobrá reklama na HSTM.

782
Honza
Reagovat

777 veronika
Jak jsi poznala, že to byli Landa fans. Nejdříve se ti představili?

783
Honza
Reagovat

779 okkvp
Po natáčení dostaneš desítky nabídek. To za to stojí.

784
Bobby Brown
Reagovat

782 – Ne, ale „skinheadi táhli ulicema, na cestu si svítili palicema“.

veronika: promiň, tímto jsem nechtěl snižovat tu tvojí zkušenost, jen mne to tak napadlo, když teda ten Orlík.

785
Honza
Reagovat

780 George
V každém delším vztahu se partner vyvíjí. Na začátku je to přetvářka, každý se dělá lepší než je. Pro toho druhého lepší. Vidím ty singles okolo sebe a je to děs a bída. I páry kde není vše ok, přesto jsou víc nad věcí. Píšu co si myslím a nepřesvědčuji tě o tom. Mysli si co chceš, od toho je to diskuze.

786
Ajda
Reagovat

Honzo,
ty vystupuješ, jako bys byl nejmíň ve dvou řadách. Máš nějakou osobní zkušenost, nebo jsi jen oddaný divák?

787
Honza
Reagovat

784 Bobby Brown
Tohle neznám, jak říkám nebyl jsem jejich fanoušek.

788
Mikesh
Reagovat

okkvp – myslím, že info Tvého zdroje dostatečně vysvětluje Petrovo chování v celém pořadu (myslím chování vůči A a zbytku). Nevysvětluje , a ani nemůže, jak je možné, že se takto chová chlap 40+, navíc otec 4 dětí. Nejde o to, že není zlý, to mu ostatně nikdo nevyčítá, jde o to, že zamrzl ve věku 20 let. A navíc mu chybí běžné vychování, je to prostě sebestředný egoistický fracek. Všechno myslí dobře, jen mu nějak uniklo, že ti ostatní kolem něj také myslí – a v tom je jeho hlavní problém. Prostě to, co říká Pavla od počátku (a opakuje to furt dokola, čímž je za umanutou), že totiž vnímá svět čistě z úhlu svého já. Také proto vůbec mohl skočit na takovou kravinu, jako je konec světa. I kdybych tomu sám věřil, rozhodně bych se nedal na dráhu spasitele, jednoduše bych se naložil do postele a odevzdal se osudu.

789
Ela
Reagovat

776: BB, cvrlikáš moc pěkně, jen co je pravda, ale více raději soukromě ;-) Zaběhni zpátky do lesa, ať tu neplevelíme :-)

790
Bobby Brown
Reagovat

789 Ela – já se z tebe picnu asi sám, vážně. :-D

791
Honza
Reagovat

786 Ajda
Nevystupoval, já ani nemůžu. Přítelkyně by mně dala košem. Ani HSTM ji nezajímá, tak si chci pokecat tady. Ale ať je střih mocnej soutěžící dělají to, o čem předem mluví.

792
veronika
Reagovat

omlouvám se za OT
782 Honza: ano, věděla jsem a vím, o koho šlo. mimochodem, když už jsme u toho vlastenectví (poslední poznámka k tomuto, bitev je tu i tak dost), minulý víkend jsem v klubu potkala opravdu nepříjemného člověka, který se celý večer otíral o přítomné slečny, dokonce mi jednou dal zezadu hlavičku, zkrátka pokoušel se vyvolat konflikt. a tenhle magor u baru zamumlal směrem ke mně něco jako: všechno pro národ. vyhazovač měl co dělat.)
končím otravné ot, možná vidím Michala zjednodušeně, ale řadím ho do takovéhoto absurdistánu.)

793
veronika
Reagovat

784: omluva? jsi na mě moc milý.)

794
Bobby Brown
Reagovat

787 Honza:
Já také nebyl jejich stoupencem, ale jejich písničky znám. To se nijak nevylučuje.
Znám i Bílou orchidej a mohu tě ujistit, že nejsem fandou Evy a Vaška.

795
okkvp
Reagovat

783 Honzo – pro mně LOL – kdesi jsem tu už psala, že jsem si kdysi dávno zkusila vybírat přes inzerát – a že je to tedy „maso“ – já bych se tím probírat nechtěla i když jsem se leckdy válela smíchy jako u sledování vystoupení Kleofamily v FHŽ.

796
Bobby Brown
Reagovat

793 veronika:
Chápu, že není nic pěkného, když po tobě někdo vystartuje – sám to znám. Takže jsem jen nechtěl, abys to brala tak, že si z té situace jen tak utahuju.

797
Honza
Reagovat

788 Mikesh
Petr není tak špatnej. K zájemkyním se choval vždy galantněji než Michal. Gentleman by z něj i mohl být, ale pro dámu svého srdce a ta je jen jedna.

798
lála
Reagovat

792:
Tak Veronika potkala Mikeshe osobně … hmm

799
Honza
Reagovat

792 veronika
No Michal nevypadal, že bar je jeho druhá adresa. A noční kluby je zábava pro základky. Co je ta zkratka OT, tady to každý používá.

800
okkvp
Reagovat

Honzo česky je OT – od tématu

801
koc
Reagovat

799 neco jako mimo misu :) off topic – mimo tema

802
veronika
Reagovat

796: taky se tím bavím, zastrašováním mě nikdo nedovede k tomu, abych ho začala brát vážně. už jsem psala na streamu, že tohle mu žádná svéprávná ženská papat nebude.)

803
veronika
Reagovat

798: lálo, tak ten anonymní plešatec byl mikesh?.))

804
Lála
Reagovat

774 Honza:
Když si vybíral Michal maminky na první setkání, tak u Ireny Gao řekl, že vzteklou ženskou teda nechce poznat ani omylem … a?? Nakonec si ji vybral. Takže …. myslíš že jen změnil názor? Podle mě si ji „musel“ vybrat.

805
Honza
Reagovat

794 Bobby Brown
Tak jak se projevilo, že by Michal mohl patřit k tomu, co mu zde podsouváte s Veronikou. V pořadu nic nebylo, proto mě to přijde jako pomluva.

806
Lála
Reagovat

803: já jsem přesvědčena, že ano :))

807
veronika
Reagovat

799: Honzo, to jsi tak stár? já v osmadvaceti chodím do klubu a dokonce tancuju, moje tělo mi to zatím dovolí.)

808
Bobby Brown
Reagovat

802 veronika:
No já nevím, ale když na mě někdo vytáhne nůž, teleskop nebo boxera, tak ho beru sakra vážně.
Ale tys to asi myslela trochu jinak.

809
Ela
Reagovat

798: Lálo, ty jsi na tu naši číču ale zlá!!! Že tě sekne drápkem ;-)

790: BB, odkdy divočáci páchají sebevraždy? To nedělej, s kým bych pak cvrlikala? ;-)

810
Honza
Reagovat

795 okkvp
To bude trochu něco jiného. Inzerát jsou dva neznámí lidé. Tady by ti, co by napsali, věděli do čeho jdou. Má to pak pro tebe jisté výhody. Například na první schůzce nebudou z tebe zklamaní.

811
Lála
Reagovat

809: já zlá? já jen koukám a občas komentuju … fakt :))

812
Bobby Brown
Reagovat

805 Honza:

Prosím tě, kde já podsouvám, že Michal byl nějaký Skinhead? Možná byl, já nevím, já to ani nijak nezkoumal.

Ty brďo, co já se dneska všechno na BB nedozvím, to je masakr. :-D

813
veronika
Reagovat

804: Lálo, na tomhle se taky Michal ukázal (pokud moc nekouzlil střih). Irena si dovolila otravnou otázku a hned na ni vrčel. Jako partnera nebrat.)

814
Lála
Reagovat

812:
Já myslím, že byl … ale to je jen můj názor :))

815
Honza
Reagovat

804 Lála
Nebo měl velké oči. Nenašlo se dvanáct bezchybných, tak ji tam prostě přiřadil. Ono napsat do seznamovacího dotazníku svoje negativní vlastnosti je blbost. Jako každý má svoje chyby a když mě nebude chtít takovou jaká jsem, tak ať si trhne. Vzal ji tam a pak ji vyřadil a vrtalo mu to hlavou stále. Konkrétně tam říká, že mu vzteklá nepřijde, tak asi lhala, aby se udělala zajímavou. takticky i strategicky špatně. Vzteklá nebo lže.

816
okkvp
Reagovat

810 : oni ne – já jo, nebo myslíš že procento nesoudných slintavců, Petrů a podobných dívajících se na tv je menší než těch, co píší zo novin nebo seznamek ?

817
Ela
Reagovat

Pro vapola:

Vapole, našla jsem ti osobní píseň:

http://www.youtube.com/watch?v=2Noilf9Ra00

818
veronika
Reagovat

808: vyjádřila jsem se asi nejasně.) dám si na něj pozor (i když zbraň na mě zatím nikdo nevytáhnul, taky nač, nejsem moc vazba.), ale zastrašováním nezíská respekt a nemůžu o něm uvažovat jako o partnerovi apod. (taky se mi stalo nedávno v klubu: odmítnu s někým tancovat a on kromě neustálého pronásledování začal do mě jakože neúmyslně vrážet loktem. co si myslel? že změním názor?.)
ale dost o mně.)

819
Honza
Reagovat

807 veronika
Taky chodím s partnerkou tancovat. Latinu i klasiku, vyhazovače tam nemáme a agresivní jedince taktéž. Vyhazovači jsou jen na diskotékách a v bordelech, tam nechodíme. Proč lovit, když mám uloveno.

820
Lála
Reagovat

813 máš moc dlouhý jméno:
no já bych ho nechtěla už ani za milion. Navíc mě dost naštval tím, že si mě přidal na FB do přátel asi týden před tím, než šel ten díl kde mě vyrazil. Den před vysíláním mi napsal, zda se na něj zlobím kvůli tomu Brejlovu a když jsem mu napsala, že se nezlobím, tak mě zase z přátel smazal. To jsem teda dodnes nepobrala, co to mělo znamenat.

821
Bobby Brown
Reagovat

818 veronika:
Proboha svatýho, kam to chodíš?

822
Lála
Reagovat

817 Ela:
Taky dostanu osobní píseň? Šup …. jsem zvědavá :))

823
Honza
Reagovat

812 Bobby Brown
Diskuze byla původně o Michalovi a sem se to zvrtlo, proto má otázka. Takže není, nic jiného o tom nevíme. Chtěl se prý vytáhnout v partě, tetování se mu nelíbilo, proč by si ho jinak odstraňoval.Veronika přišla se svojí negativní zkušeností. Já se ptal proč by Landa fans měli být skinheadi. Znám lidi co Orlík poslouchali a skinheadi to nebyli nikdy. Landa snad byl kdy skinhead?

824
Bobby Brown
Reagovat

819 Honza:
Já se z tebe podělám! :-D
To jako myslíš vážně? No to by ses divil, kde všude jsou vyhazovači.

825
Ela
Reagovat

822: Lálo, snad na krůtu také něco existuje, jdu pátrat :-)

826
Lála
Reagovat

815: Ona asi trochu vzteklá je …. a když má důvod, tak možná i dost. Ale jak jsem ji pak časem poznala, tak teď mi přijde dost fajn. Ona je extravagantní ve vyjadřování, což nejspíš dost lidem vadí, ale mě teda ne.

827
vapol
Reagovat

817 – Elo díky….mám svou hymnu :-)

Lálo máš nějaké informace o srazu HSTM, prý se nekoná?

828
veronika
Reagovat

820:
přeju hodně štěstí, najdeš někoho lepšího (teda pokud už seznámení nenastalo) s michalem bys to fakt nevytrhla.)

a já nepobírám, proč opisuješ moje jméno, jestli jsem předtím nenapsala jméno tvoje nebo je napsala s malým počátečním písmenem, promiň, zlozvyk:/

829
Honza
Reagovat

814 Lála
Jarda Pačes a Oto Davídek to jsou dva klasické exempláře skinheads z genetického donucení.

830
veronika
Reagovat

824: no já na to už ani nereagovala.))

831
Lála
Reagovat

825 Ela:
na dvě krůty … abychom si mohli s Lenkou notovat :))

832
Honza
Reagovat

816 okkvp
Já mám vybráno, ale zájem by měl potěšit vždy.

833
Mikesh
Reagovat

625 pedro: statistiku jsem tu už jednou udělal a úspěch jsem moc nesklidil, nedopadla totiž dobře. A jednoho obzvlášť inteligentního a ftipného muše z toho prý údajně „jeblo“.
P.S. Ajdě nezapomenu, že jí mohlo jen stínem napadnout, že bych tohle mohl kdy považovat za konkurenci. Věčná škoda, že jsem si neudělal statistiku jeho celkem přijatelných příspěvků a jeho trapně přikulovacích, hujerovských. Těch druhých by bylo asi víc.

629 Bobby, neslovíčkařuj!
Pavla původně psala jen svůj blog, resp. svůj pohled. Občas ujela, samo se dělala lepší. Možná měla u toho zůstat a nereagovat na panáčka, spíš si ale myslím, že by to bylo jedno. Prostě se stala vděčným objektem lovu, reagovala na to po svém a celý se to dostalo jinam, než vůbec tušila. Nicméně, pořád si její články rád počtu – a jak už jsem Ti kdysi psal, prostě z nich vyfiltruji to, co už Pavla při své diskutérské nezkušenosti (a nezkušenosti s poměry na netu) napáchá za lapsy.

635 – jenkaa: už jsem to asi napsal výše: Pavla nešpiní Petra, ona jen pregnantně hodnotí jeho chování a uvažování – a vše, co je v telce, ji usvědčuje z pravdy. Ona se k ní také asi dlouho prokousávala, protože to řešila (na rozdíl od takové Jany a Evy, které to řešily rázně stylem: od takového vola rychle pryč). Tam totiž nakonec nešlo jen o dávání přednosti jedné favoritce, tam šlo nakonec jen o jeho neskutečnou sebestřednost, a na tu nakonec dojel i u Andrejky.

834
veronika
Reagovat

821: já to nějak přehlídla.. je to klub, do kterého chodím tak devět let. výše zmínění jsou takové těžké případy, většinou potkávám kamarády a vůbec příjemnější lidi, ale narazíš na exota, že.))

835
Bobby Brown
Reagovat

823 Honza:
Jestli byl Landa členem nějaké organizace nevím. Já to opravdu nezkoumal, bo mi to je fuk. Ale byl sympatizantem, minimálně, to ano. Tak kdo by tehdy na střední neznal Orlík, že ano. Ale Landu jsem nikdy neposlouchal, neb to není moje muzika. Takže nemohu sloužit s informacemi o něm.

836
Lála
Reagovat

827: no … já se o srazu dozvěděla poprvé tady od tebe, když ses ptal Andrei, jestli jede. Eva Cholenská jede na hory, tak žezlo vzala zpátky Terka a včera psala Jana, že to padá a teď se toho chopili ostatní a vypadá to, že sraz bude asi po Novém roce, ale fakt nevím.
Ale taky bych byla pro až někdy později, teď na to nemám čas … jo to mi připomíná, že jsem dnes večer chtěla péct vanilkové rohlíčky a místo toho datluju do klávesnice na panáčka … sbohem pečení:(

837
Lála
Reagovat

828:
Já už mám … jsem se tady už i chlubila :), ve středu to byly tři měsíce … :)

838
Honza
Reagovat

824 Bobby Brown
House party, fotbal, demonstrace plus vybrané koncerty. Tam kde se hodně pije, jsou k mání drogy nebo anonymita davu. Sám jsem s nimi neměl kontakt a na větší průšvihy se volá PČR.

839
Bobby Brown
Reagovat

832 Mikeš:

Teda já jsem dneska asi opravdu nějaký pomalejší.
Mikeši, rozumím co píšeš, psal už jsi to jednou, ano.
Ale proč Neslovíčkařuj! v souvislosti s odkazem na ten příspěvek + to, co jsi pak napsal? kde tam slovíčkařím? Myslíš jako to zlo?
Opravdu už dnes nechápu… :-D

Elo, picni mě, už nevladzem!

840
Ela
Reagovat

831: Lálo, tak jedna osobní i pro tebe s Lenkou. Ty budeš velká krůta a Lenka ti může dělat krůťata :-D

http://www.youtube.com/watch?v=zOt9VYIRuPc

841
Honza
Reagovat

830 veronika
Chodíš do zajímavejch podniků. Proto ty osobní zkušenosti. Ty nemám a tak nemohu sloužit. Opravdu nevím co bych dělal dloubat mně někdo do přítelkyně. Asi bychom se zvedli a odešli a nikdo by nás tam už neviděl. Frajera člověk dělat může, ale zdraví jsem na hnoji nenašel.

842
Ela
Reagovat

838: Bobby, když jinak nedáš :-( Ach jo, jdu na to, ať to máš rychle za sebou… Aspoň budu mít na noc teplý štětinatý kožíšek ;-)

843
Bobby Brown
Reagovat

840 Honza:
On taky ne, tak je to fifty-fifty. ;-)

844
Bobby Brown
Reagovat

841 Ela:

Hele, to „teplý“ bych nepoužíval. Jsou lidi, co si to vysvětlí po svém. Spíše bych použil „hřejivý“.

845
vapol
Reagovat

835 – no já se ptal Otty a tohle je odpověď: „Akci jsem zařizoval ale nakonec se ozvala Tereza že to je její nápad a že ona učuje v kolik a kde. Tak jsem jí poslal do PRDELE a ať si to dělá jak chce. Já nikam tedy nejedu. Tak zda jej dělá tak Vám asi dá ona vědět. Tak se nezlob. ččč Oťas“ tak pokud se to bude dělat tímto stylem,tak asi nic nebude…..teda pokud si neuděláme něco alá sraz Panáček :)

846
Bobby Brown
Reagovat

839 Ela – :-D :-D :-D

847
Honza
Reagovat

842 Bobby Brown
Při srážce s magorem to nemá být fifty-fifty. To bych vyhrál cenu Darwina nebo Velíška. A to opravdu nechci. Jeden můj známej policajt odešel z takového incidentu z podlomeným zdravím. Jednoho zpacifikoval a druhej ho zezadu bodl. Vemu mobil a vytočím 158 a je to. V neprůstřelný vestě ověšen zbraněmi jako vánoční stromeček s desítkou kolegů v zádech je to něco jiného. Ale vyprávěj ty frajeřiny třeba lidem na vozíku.

848
Ela
Reagovat

843: Bobby, máš pravdu, dneska si tu každý vysvětluje vše po svém a zpravidla úplně jinak, než to bylo myšleno… Tak se opravuji: budu mít na noc hřejivý štětinatý kožíšek ;-)
Rozluč se rychle s kamarády ze ZOO a pojď se nechat picnout! Už ti vybírám pohřební píseň ;-)

849
veronika
Reagovat

840: achjo, jsem tu za většího egouše než Petr spasitel: asi nejde až tak o podniky, vybavuju si, že mě nějaký ouchyla obtěžoval i v metru, poradíš mi jezdit taxíkama?

850
Lála
Reagovat

844: no když oni oba jsou evidentně moc hrrr a navíc popudlivýí, tak to pak dopadá tak, jak to dopadlo :(

851
vapol
Reagovat

…ty vado divočáku vona Tě fakt picne :)

852
Bobby Brown
Reagovat

846 – Ale jo, Honzo, však já tě k ničemu nenavádím, přeci.
Mmch. když na něj byli dva, tak to nebylo fifty-fifty. Ani když má někdo zbraň. Ale to už byla jen taková technická.
Nechme magory být… nebo bít?

853
veronika
Reagovat

sraz máte v Praze?.)

854
Bobby Brown
Reagovat

850 vapol:

njn, tak hlavně když jí zahřeju, viď ;-)

855
vapol
Reagovat

849 – nj.manažer a píšťalka….třeba to dají spolu dohromady :-)

856
vapol
Reagovat

veronika – no asi zatím nic nemáme,ale třeba bude sraz Panáčka…to přijdeš ne? Zařídím vyhazovače :-)

857
vapol
Reagovat

853 – třeba jí nenapadlo že zahřát můžeš i živej :-)

858
Bobby Brown
Reagovat

848 veronika:
:-D
Ne, taxikama jezděj jen veksláci a děvky.
Máš si zavolat 158 nebo 156 a klucí tě vezmou domu.

859
Bobby Brown
Reagovat

856 vapol – já myslím, že napadlo, ale nechce si to přiznat ;-)

860
Honza
Reagovat

848

Tak přátelskej rozhovor a pak se rozluč. Myslíš, že se ke mně v tramvaji ještě nikdy nepřichomejt nějakej teplouš. Jako autobusák na nočních, že jsem nemusel nikdy na konečný vyhodit nějakého vožralu. Chce to převzít iniciativu. Konečně po desaté je každá správná dívčina už někde v pelechu. Pro tebe třeba přítel je dobrá ochranka, to otravy spolehlivě odradí.

861
Ela
Reagovat

Pro Bobbyho:

Osobní/pohřební píseň pro tebe:

Balada zimní o smutném konci zdomácnělého divočáka:

http://www.youtube.com/watch?v=2OpB_i9I59g

862
okkvp
Reagovat

OT – jsem chtěla napsat, že se mi zdá, že ouchylů v MHD alespoň přes den proti dřívějšku hodně ubylo a pak mi došlo, že jako zachovalá babka nejsem asi zrovna jejich cílovka ;-)

Reagovat

BB & Ela: Bacha at nechytne celej les ;)

864
Honza
Reagovat

861
Tak a teď co by bylo lepší?

865
Ela
Reagovat

856, 858: Vapole, Bobby, se ví, že mě to napadlo, ale zásadně nekupuji divočáka v pytli. Jo, kdyby mi Bobbík poslal fotku svého vypracovaného těla v nočním úboru, to bych tu zabíjačku možná přehodnotila ;-)

866
Bobby Brown
Reagovat

860
vapole, hele, ten divočák se jmenuje Vašek, takže v tom umírání jedeme spolu :-D

867
veronika
Reagovat

855: krásná nabídka, děkuji.) zatím nejsem přizdi.. tentononc, abych se bála vyjít ven, bohužel je pro mě Praha na sraz Panáčka daleko, jezdím tam většinou jen do pochybných klubů si zatancovat. v lednu něco plánuju, ale to se asi těžko sejde.))
857: a sakryš, já už jela tolikrát taxíkem, mám pověst v tahu..
859: další sada rad do života, co s tím?.)) vypadám, že si s otravy neporadím, co, Honzíku?.)

868
Bobby Brown
Reagovat

864 Ela:
Myslíš jako to moje – dole bez, triko a kulicha?

869
Lála
Reagovat

864 Ela:
tak potom prosím přeposlat … chci se taky pokochat

870
veronika
Reagovat

859: po desáté v pelechu? a jak se dostanu do klubu, ve kterém začíná zábava po půlnoci, teď dědku raď.)

871
okkvp
Reagovat

no – kdyby se ouchylák odvážil to prubnout, tak by koukal jak si umím ještě mladistvě poskočit, ovšem za ta léta ošlehávání povětřím jsem už zas nabrala dostatek zkušeností jak na ně … a ještě stářím nezapomněla – no takže vlastně možná škoda pro všechny – mladým holkám by se ulevilo od nechtěného zájmu, staré babky by méně zakopávaly o nastražené nohy a ouchylové by dostávali výchovnější lekce ;-)

Reagovat

schvaleno 832

873
vapol
Reagovat

865 – v tom Vašku jedeš sám, tvé vypracovaného tělo v nočním úboru je poptáváno ;-)

874
vapol
Reagovat

872 – nedělej bordel v číslování a raději neschvaluj :-)

875
Bobby Brown
Reagovat

872 – sakra a je to celý přečíslovaný…

876
Ela
Reagovat

867: Jooo, přesně to mám na mysli :-D Vidíš, už se hlásí další zájemkyně, asi budeš muset rozdávat fotky s obtiskem kopýtka ;-)

877
vapol
Reagovat

867 – to je zajímavé, tak dorazit na sraz je to daleko,ale dráždit muže v pochybných klubech to daleko není ;-)

878
Bobby Brown
Reagovat

869 lála
To víš že jo… rovnou na Panáčka bych to dal, jen se všichni na BB koukněte, jak mu to v nočním úboru sluší. :-D

879
Bobby Brown
Reagovat

877 vapol:
Ty, a víš že jsem myslel na to samý?

880
KáťaV.
Reagovat

Bobby Browne, nebe Tě vyslyšelo.
Fotka je stará asi 2 měsíce.

Mikši, tos nemyslel vážně že? Takhle mě urážet.
Su ještě mladá.
A císařovna nejsem, to ne. Pouhá dvorní Dáma.
:-)

881
Honza
Reagovat

866

Tak nač ta stížnost?

Navíc šlo o Michala. Shrnu to, nepije, to bylo v karaoke. Neřve a to ani u řecké fontány, tam byl zoufalej. Nechodí se bavit, dává přednost Sandře, tak spíše plus. Víme co to bylo za tetování, říkal dva kati. Zvláštní, ale skinhead?

882
vapol
Reagovat

880 – no tak to tam máš stejně starou fotku jako Mikeš…dvorní Dámo :)

883
koc
Reagovat

881 – KKK – preber si to sam :)

884
Honza
Reagovat

880
Nebylo to o Mikeshově fotce na dámě.

885
Bobby Brown
Reagovat

880 KáťaV.

Musím říct, že jsem už dneska čekal ledasco. I to, že budu třeba pedofil a co já vím ještě. Ale že mě Nebe jménem Dáma vyslyší, to jsi mne opravdu zaskočila – mile.

Dva měsíce? Tak to je jako včera.

To on si Mikeš asi dělal tu jeho „legrandu“, jak říká.

886
Honza
Reagovat

882 vapol
Jo Mikeshova fotka je skvělá, ale není tam jedinej. Tam diskutují i batolata.

887
Ajda
Reagovat

Koci, jsi mě předběhl.

Honzo,
proč asi má Michal těsně před natáčením odstraněné tetování? To už se tu probíralo dávno. Prima nechtěla riskovat pokutu za propagaci….! Já si na jeho blogu přečetla, že byl na koncertě nějaké skupiny, už nevím jméno. Tenkrát jsem pátrala co hraje za styl a je to Landa v tvrdším kabátě. Možná hříchy mládí, ale je to tam.

888
veronika
Reagovat

877, 879: rohlíkem vás neopiju, co? přijedu 200 km a vás tam bude pět a půl, ne?

889
Bobby Brown
Reagovat

888 veronika:

Myslíš jako 5 a Ela?

890
KáťaV.
Reagovat

Vapol, Honza, BB:
:-) :-) to mě nenapadlo, MIkeš psal o své fotce.

Bobby – mě taky šestý smysl říkal celý den: Jdi na Panáčka, jdi na Panáčka a tak jsem šla o oni se tam baví o mě beze mě.
Né fakt, já bych si do profilu dětské fotky nikdy nedala.

MIKŠI, UKAŽ PRAVOU TVÁŘ, NESCHOVÁVEJ SE ZA FOTKU NEVINNÉHO DÍTĚTĚ

:-)

891
Honza
Reagovat

887 Ajda

Teda jestli si nechal odstarnit tetování kvůli natáčení, tak to byl slabej výběr a 4. řada je v ohrožení. Přemluvím Káťu aby mně povolila 4.řadu, když mohla Evička. Držte mi palce.

892
vapol
Reagovat

888 – hmmm asi Brno, no nevím kolik Ti je let,ale zkušenější už vědí že nejde o kvantitu,ale kvalitu ;-)

893
Mikesh
Reagovat

Ahojky lištičko, Ty se věru nemažeš. S tou Sandrou si to tak neber, to bylo jen konstatování, v čem bude u Míši problém (on teda bude nejspíš velký problém i u ní, ale ten by nebránil jejímu dávnému provdání se). Mně se aspoň v tu chvíli rozsvítilo, jak se vůbec taková pěkná holka objevila v RS.
Jinak, jistá koordinace postupu proti Jednotné Pipinské Frontě by nebyla na škodu.
O Andrejce jsem se už zmínil výše (nebo minule). Prostě, mediálně vypadá čím dál lépe, ale držím si odstup. Ostatně, nejsem sám, pár podobných zde zmínilo stejný názor.
Jo, za 672 máš 1*. Bobbyho bych se ale trochu zastal – on to jistě nedělá kvůli drbání za ouškama (sice tady chvíli trochu divně kvokal s Elou, ale Ajda je rázem vylepancovala). Bere Pavlu podle svého, ale honičky na ni se nezúčastňuje – prostě má jen jiný názor. U něj o kopání do ženské nejde, na to tu máme jiné ftipné muše. George (673) se mýlí, jednak tu jsou sice vůči Pavle příspěvky korektní, byť ji napalujou, avšak je tu často pro mnohé za vděčného otloukánka. A na ty se vztahuje Tvoje věta, se kterou George tak statečně, leč poněkud mimo mísu, polemizuje.

894
vapol
Reagovat

891 – tak to se zvědav jak u Káti uspěješ i když teda první zadaný v HSTM s povolením od partnerky už nebudeš :-))

895
Honza
Reagovat

To je vůbec zajímavá otázka, to nebylo z čeho vybírat? Vlastní prezentace v tv už netáhne. Nebo jsme chudáky vyděsili diskuzí na panáčkovi?

896
Bobby Brown
Reagovat

890 KáťaV.
No jo, tak já myslel, že tě s Novesly vyštvala lvice Lea z teritoria. Tak jsme to dali s Mikešem bez vás.

897
Honza
Reagovat

894

Ty jsi tam byl, mohl by jsi vědět jakej byl casting na hlavní role.

898
okkvp
Reagovat

OT – se mi líbí, že je tu víc liduch, kteří jsou skálopevně přesvědčeni o své břitké vtipnosti

899
KáťaV.
Reagovat

Né, s Leou jsme si nakonec podaly ruce ( tedy já v to doufám)
:-)

Pánové a dámy jdu spát, dočtu vás zítra

900
Bobby Brown
Reagovat

893 Mikeš:

Prý kvokal s Elou. :-D
Hm… trochu romantiky do toho, Mikeši – cvrliky cvrliky to bylo, jak to pojmenovala Lenka. :-)

Jinak jako děkuji za zastání. Spíš jsem čekal, že dostanu do rypáčku. Ale teď se musím zastat naopak já Lišky (to jsou veletoče co), neb drbání za ouškama mi nepředhodila ona. ;-)
Ale já se tomu drbání nijak nebránil ani nebráním, takže mi toto od Pedra nijak nevadilo. I když je opravdu pravdou, že tu nejsem kvůli tomu.

901
veronika
Reagovat

892: kvalita, aby to nebyla spíš moje blbost.. ti to srovnám jako andrea petrovi (oblíbená metoda), kolik pražáků by přijelo na sraz do brna? ale pokud budete něco dělat v lednu, tak by to možná vyšlo, chceme jet na výstavu.
898: a co hůř, někteří jsou přesvědčeni i o literární kvalitě svých příspěvků.)

902
kanárek
Reagovat

Ahoj,
jojo, Bobbyho úplně vidím. vůbec necvrliká, ani se nebojí zastřelení, bo leží v posteli s noťasem na břiše, u sebe talíř s jídlem a všude kolem drobky.

903
okkvp
Reagovat

901 : jj, jak zahlédnu konkurenci, tak je mi hned líp ;-)

904
Lenka
Reagovat

Ela
díky za song, hezké :-)) zdraví krůta (dvojka)
BB
nenech se odradit závistivci a cvrlikej a cvrlikej… :-)
a smiř se s tím, že jako jednoznačnému favoritovi několika něžných blondýnek a jedné fešné brunetky ti prostě mužští mohou závidět :-)) však taky mají co

905
Bobby Brown
Reagovat

902 kanárek:
jojo, prostě takový hnusný, vyžraný prase, viď :-D

906
kanárek
Reagovat

905- to jsem neřekla, možná ti laptop zahřívá pekáč buchet, fotkus mi neposlal :-)

907
Bobby Brown
Reagovat

906 – to nikomu, kanárku, to nikomu, přece nemohu dopustit, aby pravda vyšla najevo ;-)

908
Bobby Brown
Reagovat

904 Lenka:
Děkuji. Ale oni vlastně nevědí na koho, že by to vůbec měli žárlit. Kdybych sem flákl fotku, ještě by mohli dostat záchvat smíchu, třeba…, třeba ne, kdo ví. To je to kouzlo internetu. ;-)

909
Lenka
Reagovat

908 BB
no, těžko tady zapřeš kouzlo osobnosti :-))

nevím, jestli se mnou budou ostatní slepice (v dobrém! chtěla jsem napsat dámy, ale to je jinde) souhlasit, ale i tady přes písmenka to u někoho vyjukne… a taky u někoho samozřejmě vůbec ne…

910
Ela
Reagovat

909: Leni, souhlas! Jen tedy nevím, kdybych Bobbyho potkala v jeho nočním úboru v noci třeba cestou na záchod… Asi by se mi uvolnily svěrače přímo na místě :-D V tomto případě by mu kouzlo osobnosti bylo na prd ;-)

911
Lenka
Reagovat

910 Eli, nechci se tak blbě ptát, odkud máš info, že BB-ův noční úbor je tak komický… ? :-)

912
Bobby Brown
Reagovat

911 Lenka – protože 868 ;-)

913
Ela
Reagovat

911: Leni, přímo ze zdroje nejpovolanějšího – od samotného Bobbyho ;-)

914
kanárek
Reagovat

BB Já se ráda směju :-)

A při téhle RS toho k smíchu moc nebylo…možná to mělo mít výchovný charakter….spousta žen si mohla uvědomit, že ten jejich mužíček není až tak hrozný, jak si myslely. Chlapi by měli z téhož důvodu sledovat Farmáře.

915
kanárek
Reagovat

910 Bobby má noční úbor ala Vochomůrka?
Nebo něco ala Pačes?

916
Lenka
Reagovat

Eli, BB
:-)
hm, tak to je zajímavé… (ale Eli, BB si určitě dělá legrandu)

917
Ela
Reagovat

915: Kanárku, teď jsi Bobbyho smrtelně urazila:-D Srovnávat jeho Husky trenky s Pačesem!!!

918
Bobby Brown
Reagovat

917 – ehm, když dole bez, tak bez trenclí, ne?

919
Mikesh
Reagovat

679 chichi, motýlku, jestli ta diskuze není pro někoho už příliš intošská, takže neví, o čem je řeč. Mně se naopak začíná líbit čím dál tím víc. Za 686 fuj, fuj. A co má znamenat to 698 ???? Motýlku, na to jsem už moc starý, abych nevěděl, že hlupáky vychovat nelze, těm pomůže jen pár přes … Zeptej se některých zdejších rádoby chitrých, kdo tady rychle zkrotl.
Elčo (691) gratuluji! To je správné, brát se za svýho kámoše, byť virtuálního. Ovšem, jak jistě sama víš, i na virtuální mýtině se nacházejí zcela nevirtuální skutečné osoby.
George, dobrý kousanec nazpět, pobavil. Jinak ale jsme zhruba na stejný vlně.
742 Honzo už jsem to tu psal: měl Terezce píšťalku sebrat s poznámkou, že si ji může vyzvednout na konci školního roku, dát jí do ruky křídu a poslat na silnic, ať si tam nakreslí panáčka a hraje si.
P.S. Ostatně soudím, že Terezka je nejlepší.

920
Ela
Reagovat

916: Leni, proto chci fotku jako důkaz ;-)

921
Lenka
Reagovat

Eli, BB
nemohli byste se laskavě dohodnout, v čem chodí BB večer po chodbě, když míjí Elu? matete mě i kanárka :-)

922
Ela
Reagovat

921: Leni, já jsem nepsala, že BB Husky trencle nosí v noci:-D

923
Bobby Brown
Reagovat

921 Lenka – v županu, bo je tu kosa, když furt větrám :-)

924
kanárek
Reagovat

921-
kecá a kecá
župan není směšný…pokud si v něm tedy nepředstavíte přímo divočáka.

925
Bobby Brown
Reagovat

924 kanárek – možná ano, možná ne.
Já už bych to raději uzavřel, nebo nám to Ajda típne!

926
Ela
Reagovat

924: Kanárku, župan opravdu k smíchu není, ale základní spací úbor (=dole naostro, na hlavě kulíšek a triko s dlouhým rukávem) už vzbuzuje přinejmenším úsměv :-D

927
kanárek
Reagovat

Happyend se v HSTM nekoná, co? Ono by to bylo příliš rychlé a svatby na konci ani zásnuby nemívají očividně dlouhého trvání.

928
Lenka
Reagovat

927 kanárek
:-)
tv je naprd, ale aspoň někdo se třeba seznámi po odvysílání (u profilů na iprimě mají někteří zájemců i dost)

929
Bobby Brown
Reagovat

927 kanárek:
Údajně ano. Tak se spekulovalo, kdo s kým. Asi to bude Bára se Zdeňkem, jak to tak vypadá.
Mně teda ten chlap nesedí, ale tak já s ním nehodlám žít, že jo.

930
Lenka
Reagovat

672 liška
díky za uznání :-)
ale nebrala bych to jako nějaké barikády, prostě názory, no…
apage, satanas, když jiný názor máš?
myslím si, že tak zlé to tady opravdu není

931
kanárek
Reagovat

BB
Náhodou, já přispívám k tématu..alespoň z polovice.
A už vůbec nemůžu za to, že ty v noci chodíš jako vždypřipraven :-)

OT tu začínají být bohužel zajímavější než jednostranné komentování HSTM.

932
Lenka
Reagovat

929 BB
Bára ale měla být na srazu už jaksi s někým jiným… jestli si z nás ovšem „srazovníci“ nedělali legrandu (ježiši, to je slovo, kde já jsem to vzala)

933
Ajda
Reagovat

932 Lenko,
poslední díl za dveřmi, ona ještě nějaká změna bud :-)

934
Ela
Reagovat

932: Leni, prohlížela sis fotky? Tam najdeš klíč ;-)

935
Bobby Brown
Reagovat

928 Lenka:
Ano. Michal Vejskrab tam má docela tlačenici.
Jak mi moc neseděl, tak v díle, kdy u něj byla Bára, si u mne hodně šplhnul.
Narozdíl od Zdeňka, který vlastně nic sám nevymyslel, buď tedy pozval klasicky na jídlo (jako dobrý no) a pak rodina zařídila grilovačku – on ale podle mne neorganizoval nic.
Michal naproti tomu sám vymyslel program pro malého prcka a sám ho zabavil. Pak také pozval Báru na jídlo, ale mělo to opět promyšlený program. On se opravdu staral a to tak, aby to té Báře sedlo do jejího vkusu. To jako klobouk dolů.

936
Lenka
Reagovat

931 kanárek
že je už o hstm těžké napsat něco nového?
taky si to myslím…
ale co o RS psát, když tam už tam nikdo nepřekvapuje asi třetí díl (v dobrém i špatném)… jo, Afrika byla novum, ale rozebírat cvokárnu taky nebaví donekonečna…
ale jsou i pozitiva – mezitím se navázala družba s dámami… a cynicky si dovolím podotknout, že kdyby to mělo pokračovat takhle nudně dál a RS měla hoodně nudnejch dílů, možná by došlo k družbě i s plogem…

937
Ajda
Reagovat

936 – Afrika už byla rozebrána o několik dílů dříve, hned po informaci z AHA!

938
Bobby Brown
Reagovat

Pokr. k 935

Jo, pro všechny: možná to ale bylo jen tím ošklivým střihačem a režisérem!
Třeba to ve skutečnosti bylo tak, že Michal V. se jen flákal, ale oni to sestříhali tak, že z něj vyšel pan starostlivý. Zdeněk se mohl přetrhnout, ale opět ti zlotřilci to sestříhali tak, že z toho vyšel tak nezajímavě. ;-)

939
Mikesh
Reagovat

762 Honzo, nenene, neberu všemocný štáb, ale konečný výsledek je v jeho rukách. A o manipulaci vím své, v novinách jsem dělal skoro 10 let. Holky si na lodi mohou plkat 10 hodin, a štáb z toho udělá 3 min. výcuc. Co myslíš, že tam asi dají? Možná se holky samy divily – ostatně, Andrejka to u Pavly potvrdila.
Pavla přiznala zájem o dovču, získala ji přes holky a nakonec si našla náplň v péči o ně. Přece se tam neukouše nudou a s holkama si nakonec mohla bezva popovídat. Je sama, našla si náplň práce. Já jsem chlap, takže starost o cizí děti mě fakt míjí. Dokonce i v případě, že bych si s maminkou rozuměl, tam bych teprve musel hledat nějaký modus vivendi. Ženský to maj nastavený jinak.

940
Lenka
Reagovat

935 BB
já ti nevím… Michal vypadá dobře (míním projev, ne zjev), ale tak nějak divně mluví, jako by strojeně, cíleně, na efekt, aby se Báře do vkusu trefil… to mi občas Zdeňkovo plácání zní daleko upřímněji…
ale jinak je to vcelku fuk, protože Bára se tam jaksi nezadá stejně…
ale možná by stálo za pokus udělat pro ně všechny jednu dotočnou – jak i někteří chtěli původně k někomu jiném, další by se seznámili s jinou skupinkou… bylo by to možná zajímavé

941
Lenka
Reagovat

938 BB
… a všichni byli herci, ne?
ouvej, jouvej… i duch plogu je mocný :-))

942
Bobby Brown
Reagovat

940 Lenka:
Zdeňkovo plácání je opravdu upřímné, to se jen tak nahrát nedá. ;-)
To jeho lítání očima všude možně jen ne na Báru, jako by mluvil k vrabcům ve větvích.
Až v tomto předposledním díle se na ní i díval, konečně.

943
kanárek
Reagovat

Jo, Afrika jela 2x

944
Ela
Reagovat

940: Leni, ten sraz příští týden bude snad pro všechny tři skupiny dohromady, tak mají šanci…

945
Lenka
Reagovat

942 BB
začínám z toho být nějak zmatená :-)

někdo nějak kouká a tv to pustí bez sestříhání…
někdo nějak mluví a tv to pustí bez sestříhání…
někdo nějak kouká a tv to sestříhá…
někdo nějak mluví a tv to sestříhá…
u někoho to tv pustí normálně (maximálně jen zkráceně), u někoho to záměrně sestříhá, vystříhá…

do toho to režisér režíruje (no, však tam taky od toho jaksi je)…

ale pořád mi hlava nebere, co by stříhali, kdyby někdo něco neřekl…(nemíním krátké komenty vytržené z kontextu, ale třeba souvětí)…

946
Bobby Brown
Reagovat

941 Lenka:
To víš, já tím narážel na obvinění jisté nejmenované paní na iPrimě:
„pane Chaloupko plně s vámi souhlasím. Ještě že taková ve skutečnosti opravdu nejsem. Ale musím říct, že v tv to vypadalo opravdu hnusně. Režisér to moc pěkně sestřihal – tím Jiříkovi MOC DĚKUJU – a komentátor to ještě skvěle přikrmil. “

No není to kouzelné?

Ale Petr, ten nejenže z jejích úst je takový, jak ho vidíme v TV – on je ještě horší!
Aha, u něj asi střihač s režisérem chrápali nebo co.

947
kanárek
Reagovat

Lenka mi přijde jako zlá, zákeřná ženská, která si hraje na vševědku.

948
Lenka
Reagovat

944 Ela
tak to máme:
tatínek Michal + 12xmaminka
tatínek Petr +14x maminka
maminka Bára + 14x tatínek
suma sumárum … 24 maminek a 16 tatínků… to si budou mít tatínkové z čeho vybírat :-))

946 BB
jo, já zapomněla ještě na zlovolného, přímo gargamelovského komentátora, co úmyslně ubližuje šmoulince…

949
Lenka
Reagovat

947 kanárek
holka zlatá, jestli já nebudu ještě daleko horší ? :-)
na tebe žádný názor nemám, tak nemohu oplatit

950
Lenka
Reagovat

Ajda, Ela :-) díky oběma za info… tak to jste mě napnuly…

951
Bobby Brown
Reagovat

947 – asi mi něco uteklo…

952
Mikesh
Reagovat

798 Lálo, co to má znamenat ??????? S Veronikou, podle toho, jak se tu vyjadřuje, bych neměl problém, i kdyby byla černá jak bota. Jak vás může jen napadnout, že když okomentuji v čem je problém vdání se u Míši, že bych hned měl být rasista (kruci, zrovna já, který vyrůstal v Sudetech mezi hromadou národností)? Kruci, tak jednoduší přece být nemůžete. Koukám, že jste si na srazu o mně pěkně zplkli.
Jinak, když tady čtu Tvé příspěvky (a Lantány), myslím si, že bychom si tam naopak náramně popovídali. Možná i o tom, kdo je víc rasistický – jestli to nebyl náhodou otec řecké holky, se kterou jsem chodil na fakultě a ona chudák jednou přišla s moc pěkným monoklem a vysvětlila mi, že řecké holky s Čechem prostě chodit nesmí. Což mi následně podobně vysvětlili její bráši, kteří se jinak s českými holkami rádi stýkali (přesto, že to pro ně byly jen bílé děvky). Ale myslím si, že bychom našli úplně jiná společná témata.

953
kanárek
Reagovat

949 Lenko
Nejde o odplatu,
a podle mne jsi horší. Sice tě vůbec neznám osobně, jen z tvého útržkovitého psaného okleštěného projevu, ale opravdo jsi zlá ženská. Až to napíšu 10x, 20x, 50x, 100x, stane se to tu uznávanou pravdou. Naučím se psát sáhodlouhé zdůvodňující příspěvky. Na každý tvůj deset.

954
Mikesh
Reagovat

803 – Verunko, plešatost je to poslední, co by mi hrozilo (stejně jako povědomí o tom, kdo je Landa a Orlík). To jenom zdejší stará blogová garda mě prostě nemá moc ráda, na její vkus jí to tady nějak moc čeřím.

955
Lenka
Reagovat

953 kanárek
já ti nerozumím :-)
jaká odplata? já psala, že „oplatit“ názor názorem nemůžu…
tvůj názor na mě ti přece neberu, tady se názory můžou…

956
Bobby Brown
Reagovat

u ženské +, u chlapa –

Jde o tohle:
Při pročítání i jiných diskuzí narážím na jistý fenomén (z mého pohledu).

Petrovi je předhazováno, že kouká jen na vzhled a jemu to vytýkáno, prostě dáváno za zlé. Michalovi také, kvůli Míše, ale u Petra je toho více. Ano, na vzhled koukají, to je pravda.

Bára ale na vzhled kouká úplně stejně, protože si Zdeňka protlačila do finále aniž by cokoliv předvedl, ale prostě se jí líbil, hotovo. A hle, nikdo za to Báru neodsuzuje, naopak jí posílají přáníčka, aby jim to vyšlo a že Zdeněk je fešák atp. Když už něco, tak jsou ohlasy, že se k sobě nehodí. Ale ne, že si vybírá podle vzhledu, což činí stejně, jako ti dva pánové.

Trochu dvojí metr, dle mého soudu.

PS: to není nic proti Báře, ta ty příspěvky nepíše ;-)

957
kanárek
Reagovat

Na úplném začátku diskuze se věnovalo všem účastníkům asi stejně mnoho místa. Nejenom mně už to neustálé umělé démonizování a zesměšňování Pavly jemuž bylo věnováno mnohokrát víc příspěvků než ostatním leze krkem.
Teď uvidíme, jestli to proběhne standartně.
A Lenko, proti tobě v podstatě nic nemám. Neznám tě stejně jako neznám Pavlu, Petra, Michala…ale proč bych tě neodsoudila, když je to jen virtuální, že?

958
Lenka
Reagovat

957 kanárek
ale já ti opravdu tvůj názor neberu :-))
piš dál, jak chceš a co chceš – tady se to opravdu může… :-)

959
okkvp
Reagovat

956 : njn, protože my ženské máme přece taky nějakou duši a to že se vám hentamta baba líbí podle vizáže víc než tamta je od vás pěkně povrchní a hnusné. My vám totiž skrzevá vzhled vidíme až do žaludků ;-)

960
Motýlek
Reagovat

..Už aby byl nový článek, zas mi nejde psát, takže se potvrzuje, že je to počtem příspěvků….

Mikeši, jak se opovažuješ kritizovat můj příspvěvek? To je vrchol… :-)) Liška měla slabý záchvat, vyventilovala to zde a je klid… Tak dobře, můžeš mě kritizovat, můžeš mi sem tam i polichotit, jak hezky píšu… Víš že jsem taky chtěla být novinářka? Asi ve 13 letech mě to chvíli drželo, dokonce jsem začala psát i detektivku na psacím stroji…. :-))

A Bobby teda ještě žije? Abych neudělala nějaké fopa….

961
okkvp
Reagovat

Motýlek – zkus to přes proxy – tuhle mi to pomohlo

962
Misha
Reagovat