Panáček v reality show

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

středa 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Druhý porotce The Voice Česko Slovensko je …

11. Prosinec 2018 | napsal(a): | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

the-voice-2018-header
Markíza s TV Nova hrají se svými fanoušky a příznivci formátu The Voice Česko Slovensko hru s postupným odhalováním porotců této pěvecké show. Poté, co před několika dny ohlásili Vojtu Dyka jako prvního porotce, dali si pár dní oddech a včera po fanouškovských dohadech a tipech oznámili druhé jméno. Můžeme prozradit, že Vojtu Dyka doplní velmi krásná žena, která se svého času účastnila se svoji krásou i Miss Slovakia. Mnohem více však postupem let prorazila na poli hudebním a podobně jako Vojta Dyk, se ještě neúčastnila žádné talentové show.

Jana Kirschner, druhý porotce Hlasu Česko Slovenska

the-voice-cs-jana-kirschner-porotce

Ano, je to tak. Vojtu Dyka doplní v porotě sličná Jana Kirschner, která hudebně zabodovala především na přelomu tisíciletí s albem V cudzom meste či duetem s Petrem Hapkou, Bude mi lehká zem. Zatím tedy tvůrci The Voice Česko Slovensko loví ve velmi zajímavých vodách, protože jak Dyk, tak ani Kirschner aktuálně nevyznávají zcela mainstreamovou hudbu a ne každému musí sednout jejich současná tvorba.

Co na Janu Kirschner říkáte? A kdo myslíte, že obsadí zbývající dvě porotcovské židle?

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS

Diskuze k článku

Počet komentářů: 50
1
ales winner The Voice
Reagovat

tak na webu super.cz je už venku kompletní sestava poroty za mě na jedničku teda jen za Vojtka moc nadšen nejsem nikdy zvlášt sem ho nemusel Vojta Dyk mladá neokoukaná krev do vod přesně zapadne a věřím že bude skvělí Kirschner no tak tady se mi trefili do noty byl sem na pár jejich vystoupeních je to skvělá muzikantka a hudně rozumí Raper Kali singl se Simou je skvělí chytlaví a za mě Number one top výběr no a posledním je Vojtek co k němu říct je to matador ale nikdy sem ho zvlášt nemusel

2
dorka
Reagovat

Po přečtení předchozího komentáře mám stejný problém, jako pan pacient https://www.youtube.com/watch?v=M68GeL8PafE

3
Luke
Reagovat

To jako vážně? Zase sem pustite toho trolla? Mimochodem sem na něho narazil na velmi známém serveru, kde neskutečně urážel tu paní z talentu, která byla slepá a dělal tam přesně, co tady…no nic tady místní admini nemají rozum, když ho pustí zpátky ….Nemam důvod sem chodit, protože zase tu diskusi tady zničí jako vždy…mejte se…

Reagovat

@Luke: Těžko se dá někomu zabránit změnit IP, pak blokace vyšumí. Není to můj článek, ale naposledy jsem neměla nejmenší problém ho stopnout a při sebemenším náznaku urážek to zopakuji.

5
Tomáš
Reagovat

@Luke: Možná tady ten Ban po nějaké době vyprší a přestane působit když se člověk dlouho nepokouší sem přispívat, netuším. A nebo si opravdu dokázal změnit IP což je ale podle mě nad jeho síly. Každopádně ale to že je zpátky je tragédie.

6
tomasSK
Reagovat

Natáčanie The Voice Cesko Slovensko sa začalo zdroj: https://www.facebook.com/natacenireklam/ myslím, že výbery na slepo budú natočené do Vianoc.

8
Tomáš
Reagovat

Tak koučové jsou zřejmě jistí. Teď by mě ještě zajímalo kdo to bude moderovat. Řekl bych že Mareš do toho zřejmě nepůjde a že si od toho bude chtít zase odpočnout po letošní SS ale nevím no.

Reagovat

@Tomáš: Ban je trvalý, musel by ho někdo z nás zrušit. U IP stačí přihlásit se odjinud, ale ani změna neni tak náročná, nebudu dávat návod. Jsou nastavena i slova, nebo jejích části, ale dát na schvalovačku třeba jméno Aleš, tak to automaticky zastaví vše s tímto jménem. Já se jen divím oněm prudičům, že je vyhodíte dveřmi a lezou zpět oknem. A není jediný 😣

10
tomasSk
Reagovat

@Tomáš: Ja si myslím, že Mareš to bude moderovať sám. Inak nechápem prečo berie Leoš rôzne prepadaky na Prime ako to bolo naposledy 1 proti všem. Hoci ani The Voice rekordy trhať nebude ale nejaký priemer to dá

11
ales winner The Voice
Reagovat

můj tip na moderátory The Voice Leoš Mareš a bud Jasmína Alagič nebo raperka Sima

12
tynka007
Reagovat

Proč pořád dokola Hlas? Proč nedají třeba X Factor? Bylo by to daleko lepší.

13
tomasSK
Reagovat

@tynka007: X Factor ma Jojka s Primou a do ďalšieho ročníka sa Jojka bojí ísť. Kedže robia len jednu veľkú šou do roka – Talent a ten hlavne Jojke funguje výborne, nemaj dôvod meniť to. Podľa mňa by mali vrátiť licenciu a možno by po nej siahla Markíza a Nova

14
tomasSK
Reagovat

@ales winner The Voice: ach bože sa tie voloviny tu máme čítať

15
Tomáš
Reagovat

@tomasSK: Taky si myslím že by Prima s Jojkou měli vrátit licenci na X Factor pokud ji ještě mají. Té show je u nás vážně škoda, je to daleko lepší formát než Superstar a už tuplem daleko lepší než The Voice. U nás je díky našim televizím ta show hluboce nedoceněna. Prima s Jojkou nás raději pořád dokola budou krmit Talentem a Nova s Markízou zase donekonečna budou dávat SS a Voice, tak se obávám že u nás už možná X Factor neuvidíme nikdy. Proto asi nezbývá než koukat na ten UK kterému teda ty naše slavné tuzemské show nesahají ani pod paty. Kdyby po něm někdy v budoucnu sáhly Nova s Markízou to by byla paráda ale obávám se že je to nikdy ani nenapadne. The Voice v podání Novy a Markízy bude podle mě zase pořádná nuda, oni to jinak dělat neumějí.

16
Lukša
Reagovat

@Tomáš: Proč by ji měli vracet (pokud ji mají)? Přeci se dobrovolně něčeho takového nevzdají, aby po tom šáhla jiná televize. Takhle to nemá nikdo, což je pro ně logicky přijatelnější varianta.

17
Tomáš
Reagovat

@Lukša: To máš bohužel pravdu. Je to ale velká škoda pro nás diváky. Doufám že jim ta licence už brzy vyprší. A nebo já bych jim tu licenci na místě FremantleMedia odebral pokud to nehodlají už nikdy vysílat.

18
dorka
Reagovat

Navrhuji jednoduché řešení – na cokoli, co je ales a winner, nereagovat. A až se pak zase proAlešuje, nereagovat. Na to žádný ban nemá, stačí, když ho zabanujeme my.

19
dorka
Reagovat

Vojtek – omyl téhle řady. Škoda. Už jsem si myslela, že ten falešný smích neuslyším. A trhání řídkým hárem by mi taky nechybělo.

20
tomasSK
Reagovat

@dorka: musím súhlasiť, Vojtek tam nemá čo robiť je trápny a ten jeho smiech tiež nemusím

21
ales winner The Voice
Reagovat

sem velmi zvědav co The Voice přinese za mě bych si moc přál vítězku zo Slovenska někoho jako Karmen která mě baví dodnes ale i Terezka byla fakt dobrá i když sem jí urážel ale byl to můj omyl a už se nikdy nebudu chovat jak hulvát nikdy nikdy to si zapamatujte nikdy protože panáček je má druhá rodina a vždycky sem rád chodím a budu i dál

22
libena
Reagovat

trošku mimo, ale sleduje někdo americký voice?
co říkáte na kennedy holmes? obrovský talent, moc mi připomíná whitney houston. jen škoda, že je v týmu jhud. moc ráda bych ji viděla u kteréhokoliv jiného kouče.

23
Lucas
Reagovat

@libena: Viděl jsem zrovna její jedno vystoupení, This is me a to bylo sice dobře zazpívaný, ale neuchvátilo mě, originál je plnej emocí a to mi tady chybělo. Ale třeba má i lepší výkony. A proč ne u Jhud?

24
Ajda
Reagovat

@ales winner The Voice: Sliby, chyby. Minule jsi taky sliboval a víš jak to dopadlo. Tak buď rád, že jsi rád a vynechej blbé kecy a hlavně urážky. Jsi u mě v podmínce, uvědom si to u každého svého komentu než dáš „odeslat“!

25
ales winner The Voice
Reagovat

Ajda ale vždyt já netvrdím nic jiného nemusíš bejt hned na mě tak ůtočná hledím si svého a budu si hledět svého a samozřejmě si uvědomuji vše co jsi napsala ale myslím že už to nebude potřeba tentokrát sem se opravdu poučil z chyb minulích ono to je dáno tím že nějakej dobrák mě tehry nahlásil na facebooku a měl sem 30 denní blokaci která mě vypršela za mě je to dávno uzavřené téma dívám se dopředu a tím je The Voice

26
Tomáš
Reagovat

Podle mě Pepa Vojtek je tam proto, že jim na tu účast žádný jiný jemu podobný typ – starší rocker, nekývnul. Já proti něco nic nemám ale taky bych byl raději kdyby zalovili v jiných vodách a objevil se tam místo něj někdo, kdo tam ještě nebyl. Třeba za mě Maťo Ďurinda, ten by mě tam teda zajímal hodně. Nebo i kdokoliv jiný asi. Ale vždycky je ten výběr asi o nabídce a poptávce a pokud se s nikým jiným na těch podmínkách nedokázali domluvit, tak to se nedá nic dělat. Pepa možná není úplně nejlepší výběr kouče co tam mohl být ale pořád mohlo být daleko hůř. Vzpomínejme s láskou na kouče M.D. :-D

27
siimaa
Reagovat

Chtělo by to nějak změnit způsob vyřazování až přijdou živá kola. Jestli se zase bude vyřazovat rovnoměrně po týmech jako v prvních dvouch ročnících, tak to bude na nic a dost nespravedlivé.

28
libena
Reagovat

@Lucas:
hmmmm, proč ne jhud…
prostě jsem to asi napsala blbě, ale mě je jennifer dost nesympatická a jako kouč mi nesedí. mám ráda živelnost kelly clarkson a obrovskou chemii mezi blakem a adamem. a mimochodem když ji oznámili jako vracejícího se kouče, tak se docela zvedla vlna nevole, ty komentáře na fb byly dost proti ní. uznávám ji jako výbornou zpěvačku, moje dcera ji velebí, ale tady mi fakt nesedí.
od kennedy si poslechni (a podívej se) třeba „me too“ nebo „what about us“ nebo její blind auditions, prostě na to že je jí třináct (a vlastně už asi dva dny čtrnáct) je to veliký talent a příslib do budoucna

30
ales winner The Voice
Reagovat

ted sem četl anketu prý chcete za moderátorku The Voice Evelyn problém je pouze v tom že jí ani neznám

31
ales winner The Voice
Reagovat

prej moderovala i slovenskou farmu zajimavé

32
ales winner The Voice
Reagovat

na webu mediaguru je zveřejněno schéma novy na jaro 2019 ale The Voice v něm nefiguruje co absolutně nechápu takže asi až na podzim

33
tomasSK
Reagovat

@ales winner The Voice: zase sa snažíš zaujať? Tak čítaj poriadne citujem mediaguru: Součástí jarního schématu má být také hudební formát reality show The Voice. Kdy přesně ho ale Nova do vysílání nasadí, zatím neupřesnila.
Je jasné že dátum neprezradia dopredu lebo hlavne Markíze by to nevyhovovalo, kedže na Slovensku televízie viac taktizujú a vyčkávajú.

34
tomasSK
Reagovat

A ešte taká informácia vraj moderátor pri natáčaní nie je žiaden. Vyzerá to, že výbery na slepo budú bez moderátora/moderátorov. Prípadne neskôr dotočia len nejaké vstupy.

35
ales winner The Voice
Reagovat

tomasSK výběry naslepo byli vždy moderátoři a ano už sem si tuto informaci četl

36
Wtf
Reagovat

Vy umite jen blokovat a zvysovat si ego jako editori blogu, kde umite dat ban. Jste divna sqadra.

37
Wtf
Reagovat

@tomasSK: Na Slovensku je asi osm domacich stanic. V Cesku jich je pres 25. Tezko se bude na Slovensku vic taktizovat :D

38
DJ Vlado
Reagovat

@Wtf: Maxxi, jestli je někdo divnej, tak jsi to hlavně ty :-P Btw. po kolikáté už jsi změnil nick? :-D

39
tomasSk
Reagovat

@Wtf: nepoznáš situáciu na trhu. Ja tu nemyslím počet TV staníc ale že súboj medzi Markízou a Joj je väčší v porovnaní Nova vs Prima. Takže prosím ten ironický ton si môžeš odpustiť. České stanice Nova, Prima sú klasika. Na Slovensku ešte teraz nikto netuší ako bude vyskladaný program v hlavnej sezóne od marca. Tu prebieha súboj o diváka každú sezónu.

40
tomasSK
Reagovat

@ales winner The Voice: to je jedno, že výbery na slepo boli vždy s moderátormi, teraz to tak asi nebude. Mám informácie od zdroja čo bol na natáčaní, že moderátori neboli prítomní vôbec. Aj posledná Superstar bola na kastingoch úplne bez moderátorov.

42
ales winner The Voice
Reagovat

no tak on tu nikdo už není ale kdyby sem někdo přišel at tohle uvidí takže Panáčkovci moji milovaní Veselé Vánoce vám přeju bez hádek a ůtočení lidské zloby dobré dárečky pod stromečkem já sám si pod něj nechám zabalit Album Terezky Maškové a nashledanou v roce 2019 při The Voice bude mi potěšením

43
Ejdam
Reagovat
44
Patrik
Reagovat

@Ejdam: no docela to vypadá že stage bude hodně moderní doufám že bude ta kulatá jak je v UK atd..

45
voice
Reagovat

Moderatorky – dve spevacky, jedna Ceska a jedna Slovenka. Inicialy TK a MČ

46
Patrik
Reagovat

@voice: TK a Mč ? kdo by to mohl být , a odkud máš tu informaci

47
Monika
Reagovat

@Patrik: Tereza Kerndlova a Maria Cirova, nicmene bych se nevzrusovala, to je jen nejakej vtipalek co si to vymyslel :-)) Jeden me hned napada….

48
ales winner The Voice
Reagovat

Monika jestli tím vtipálkem myslíš mě tak jsi na omylu tuto informaci tady čtu až teprve ted měl jsem pohodové vánoce a nestaral jsem se o tyto věci ale každopádně této zprávě nevěřím moderovat bude určitě Leoš ale s kým to nevím

49
Tomáš
Reagovat

Já se na to popravdě ani už moc netěším protože je mi jasné že z toho s příchodem živých kol bude stejně jako v posledních letech u všech pěveckých show Novy a Markízy ´´babinec´´. Nadějné kluky a chlapy produkce povraždí během výběrů a do Live Shows půjdou jen ti co nemůžou vyhrát. Pak budou odpadávat jeden po druhém a do GF zase zůstanou skoro samé baby a baba to taky zase vyhraje. Je to posledních pár let zhruba od roku 2012 takhle v každé show Novy a Markízy a Hlas ten v tomhle přímo dominuje. Nečekám už že by to bylo příští rok něco jiného, spíš už uvažuju o tom že v podání našich televizí už tyhle show asi brzy přestanu úplně sledovat. Kdo bude moderovat je mi úplně jedno, mě zajímá průběh a ten bude opět úplně na nic. Áchjo.

50
ales winner The Voice
Reagovat

Tomáš a na mě by jsi se podíval v příští Superstar se totiž chystám přihlásit

Přidat komentář