Panáček v reality show

Hledá se táta a máma stále hledá soutěžící

17. Červen 2017 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma

hleda-se-tata-mama-logoHledá se táta a máma a tři hlavní soutěžící již našla a medailonky natočila. Koho však stále hledá, to jsou ti, kteří budou bojovat o srdce 2 mužů a jedné ženy. Takže, pokud jste nezadaní a nevadí vám seznamování před televizními kamerami, máte šanci se stále přihlásit. Co proto udělat? Kliknout a na oficiálním webu TV Prima vyplnit a odeslat patřičný formulář. Držíme palce.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Hledá se táta a máma

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
Reagovat

Hledali na Primě farmáře dva roky a vzdali to. Hledají náhradní otce a matky rovněž minimálně dva roky, už mě napadlo, jak ti lidé dnes vypadají a let jim je rozhodně taky víc, a pořád žádnej slušnej materiál na natáčení.
Hledali lidi na seriózní seznámení, na Primě i Barrandově, vzdali to :D
Jestli oni už i ti naivní neprozřeli a nemají potřebu nechat sebou manipulovat před kamerou. Jediné co táhne k přihlášení, je VM, ale tam je hlavní motiv sto tisíc.

2
Lady XL
Reagovat

@Ajda: Něco už asi „mají“, protože se má začít natáčet během léta… Vím to ze zaručených zdrojů. Ale je vlastně pravda, že nevím, zda nebudou natáčet nové medailonky :- ) :-). Nee, dělám si srandu. Fakt se už bude točit RS, jsou zamluvené první frekvence a technika….

3
Monika
Reagovat

No ona asi i ta VM byla problematicka a nemeli dost lidi, pac zvysili odmenu na dvojnasobek z 50 na 100 tacu.

Přidat komentář

Přidat komentář