Panáček v reality show

Výměna manželek 2017″ Zuzana vs. Amálie (31.5.)

31. Květen 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

vm

Dnešní Výměna manželek ukáže, jaké problémy bude mít Amálie s domácími zvířaty, s novou rodinou a hlavně sama se sebou. Zuzana bude muset usměrnit chaos panující v nové rodině. Jak to obě ženy zvládnou?
Sledujte premiérový díl a podělte se o své dojmy a názory v naší diskusi.

Vyměněné rodiny

Ústí nad Labem

usti

První rodinu tvoří Amálie (29), Jirka (28), dcera Gábina (3) a syn Matýsek (8 měsíců).

Grunt u Kutné Hory

grunt

Na druhé straně se seznámíme se Zuzanou (29), Láďou (30), synem Jakubem (1,5) a dcerou Nikolou (7).

Na co se můžeme těšit

Náhradní manželka z Ústí nad Labem bude svému dočasnému manželovi jen přidělávat práci. Navíc bude mít pán domu pocit, že se snaží Amálie simulovat, aby nemusela pracovat. Amálie není zvyklá pracovat a ani ji to nebaví. Při vybírání vajíček v kurníku předvede dokonalou divadelní scénu, kdy bude dělat, že se dáví a prohlásí, že už ji tam nikdo nedostane. Další den se Amálie dokonce vzbudí s chrapotem a údajnou horečkou. Teploměr zvýšenou horečku ani v průběhu dne neukáže.

Zuzana bude mít ale náročnější zkušenost. Bude muset usměrnit Amáliinu rodinu a chaos v ní. Zuzana v náhradní rodině nebude mít žádný problém a nebude vycházet z údivu, proč Amálie svou domácnost nestíhá. Všechno totiž pod jejím vedením bude probíhat v naprostém pořádku a péče o dvě děti bude v klidu. Amálie však není maminkou pouze dvou dětí, ale ve skutečnosti pěti potomků. O další dvě se stará její sestra a o to třetí její matka.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 9
1
Kubrt
Reagovat

Nemáte v těch jménech trošku hokej? Kdo že je ten Zdeněk?

Reagovat

@Kubrt: :D jo máme, podobně jako Blesk, ze kterého je základ. Díky pozorný čtenáři, vůbec mi to nedošlo :(

3
Viki
Reagovat

Mám pocit, že ti chlapi zbytečně prudí. Vůbec si nedovedu představit, že bych s manželkou debatoval o vyneseném koši. Jó, kdybych neměl připravenou večeři, to bych asi vrčel, ale právě ty večeře tam tu chlapi měli .. nebo snad ne? Takže koš je to poslední.

4
Honza
Reagovat

Co je to 0,5? :D :D Půlka? To je jedna lomeno dvě, ne? :D

Reagovat

Amálie: „Vychovala jsem pět dětí!!! Mám právo být unavená …!“
Vychovala nebo porodila? Na fb zaznělo, že byla feťačka a jednu dceru hned od mala vychovává bývalý druh. Tipnu si, že tahle ženská neskončí jen u pěti dětí.
Tak jsem si byla v šest zaplavat, kafe si tam dala z automatu, doma jsem namazala manželovi chleba k snídani a jsem strašně unavená, dnes už nic nedělám. Cigarety k životu nepotřebuji, to se do večera ukoušu nudou :D
Nedokážu si představit takový životní styl a přitom vidět kolem sebe zanedbané děti, byt, sebe….

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/po-vymene-manzelek-vysla-najevo-hroziva-vec-neuverite-co-amalie-udelala-s-ditetem.html

6
Monika
Reagovat

Tak vcerejsi vymena byla typicka ukazka zoufalcu, ktere Nova zamerne vybira. Opet to byl ten klasicky vzorek. Clovek by se jen opakoval a opakoval. Ani jsem necetla, ze troska brala drogy, myslela jsem si to hned pri pohledu na jeji chrup. Mlada zenska a tak zanedbany chrup v 29 letech, to neni jen z pouheho necisteni. Vzdyt ji tam chybelo snad 12 zubu odhadem plus cerne nanosy zubniho kamene, no hruza, se mi z ni delalo az zle.

7
Viki
Reagovat

@Monika: Mám tentýž dojem. Dokonce mi to přijde, že je vyhledává, že takoví lidé se ani nehlásí sami, protože by to nesvedli. A pak už stačí jen trochu popostrčit protistranu k až přehnaným útokům. I když zrovna tady ani popostrkovat nemuseli. Amálka byl děs, už ten její způsob úklidu byl na mrtvici. Když už teda pominu děsnou úroveň smetáků či jiných uklízecích potřeb v obou domácnostech. Na druhé straně mi i ta Amálka v závěru přišla jako jakžtakž pracovitá holka.
Na takových holkách mě nejvíc udivuje, že se najde zoufalec, který si něco takového uváže na krk. On teda Jirka také nebyl asi žádnej lumen, ale jak si mohl začít cokoliv s takovou postavou?

8
marie
Reagovat

dobrý den,sledovala jsem Výměnu manželek včera- středa 4.10.2017-hnus,bylo to něco otřesného,jak se chovala Petra.Prosím,opravdu je toto realita nebo dílo scénáristů pořadu? Mnohokrát Vám děkuji za pravdivou odpověď. Marie

Reagovat

@marie: Je to od všeho něco. Povahu člověka ale nenahrají, některé scény mnohdy vyvolávají záměrně. Potom střih a blbci vypadají ještě jako větší blbci.
Příště prosím pište raději k aktuální Výměně, každá má svůj článek. Tím váš příspěvek nezapadne. Díky :-)

http://reality-show.panacek.com/48596-vymena-manzelek-2017-petra-vs-eva-4-10.html

Přidat komentář

Přidat komentář