Panáček v reality show

Výměna manželek XIII: TVL, naprogramovaná plačka

17. Únor 2021 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

WM

Chybělo vám uklízení? Stýská se vám po vymetání špíny ze všech koutů náhradní domácnosti? Tak v této epizodě Výměny manželek si úklidu a brekotu užijeme víc než dost. Bára se hroutí hned po příchodu. Její „ty vole“ střídá brekot nad dle jejich měřítek zaneřáděnou domácností. Kristýna úklid neřeší, ale žasne, jak má rodina doslova naplánovanou každou minutu dne. Uklízení a brekot vs. stereotyp, to je hlavní linka tohoto dílu.

Vyměněné rodiny

Kolín

kolín

V pronajatém domě 3+kk žije Kristýna (29) s partnerem Jiřím (22) a dcerou Valérií (2). Maminka je na mateřské dovolené, ale většinu měsíce tráví noci brigádou v kasinu. On pracuje v chemičce jako údržbář.
Do Výměny je přihlásila ona. Doma se nudí, vše se točí kolem dítěte, nebaví ji to. Jiřímu to naopak vyhovuje. Stará se o malou, uklízí, baví ho to. Snaží se Kristýně ulehčit práci. Ona se chce bavit s kamarádkami. Několikrát týdně dávají dceru na hlídání k tetě a babičce. Jsou spolu čtyři roky a prošli si několika krizemi. Na vině je žárlivost, došlo i na nevěru z obou stran.

Týn nad Vltavou

týn

Maminka na mateřské dovolené Barča (32) přihlásila rodinu proto, že je velkou fanynkou tohoto pořadu. S Honzou (27) jsou spolu 8 let. On je zrovna dva dny nezaměstnaný, ale už během natáčení má novou práci. Společně vychovávají Damiána (5) a Sebastiána (1,5). Bydlí ve vlastním 3+1, mají auto, podle Honzy jim nic nechybí.
Za celou dobu nebyli od sebe ani jeden den, očekávají oživení vztahu. Zvládnou odloučení? Bára má pocit, že vše je na ní. Nemá ani minutu čas pro sebe. Honza je flegmatik, odkládá povinnosti, věčně hraje hry na počítači. Chtěla by, aby se víc zapojil do chodu domácnosti.

Deset dní

Barča bude střídavě nadávat a brečet. Všude vidí špínu, uklízí hned od začátku. První den dokonce už ve čtyři ráno! Jirka se jí snaží pomáhat, ale po pár dnech je zde pěkné dusno. Barča pomlouvá vše, nic jí není po chuti.
Na druhé straně vládne zdánlivá pohoda. Kristýnu úklid nevzrušuje, žasne spíše nad tím, jak je domácnost naprogramovaná hned od rána. Má štěstí, že její náhradní partner je opravdu flegmatik. Je doma, věnuje se klukům, po změně velení plní zadané úkoly.
Kristýna nechápe, proč se Bára celé dny obětuje domácnosti a rodině. Žádná zábava, pevně daný harmonogram dne. Barča zase nevidí smysl v honbě za penězi na úkor vlastního dítěte. V noci není Kristýna doma a přes den je dcera u tety. V bytě nepořádek, takto by žít nedokázala.

Osm očí

8oci

Barča odjíždí naštvaná a rozhodnutá si to s Kristýnou pořádně vyříkat. Ta jí vezme vítr z plachet dárkem pro ni a manžela. Žádné výčitky, chápavý dialog, přeci jí nebude nadávat, když dostali wellness pobyt. Tak doufám, že si dnes Bára opět popláče při sledování její oblíbené reality show.

Zdroj: Nova plus, Voyo, Blesk

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
2
Valamin
Reagovat

Paní Bára alias Ty vole byla (je) plačtivá hysterka, od prvních minut nesympatická, o tom žádná. Ale aspoň vůči dětem projevovala nějakou lásku, bylo poznat, že vztah k nim má a i té malé se věnovala, mohlo to taky být bez těch mnohdy vykonstruovaných domněnek a keců. Zato Kristýna, ač souhlasím, že matka nemusí kvůli dítěti vypustit duši, se jevila čím dál víc zahleděná do sebe. Korunu tomu nasadila, když se dozvěděla, že je Valérie v nemocnici, ten výraz jasně říkal „A to tam jako musím jít, Ježíš, to je vopruz…“ Prostě dost divná reakce. A pak jak ten její poddruh podotknul, že se „dohodli“, aby tam nešla, neb by malou rozrušila. Ale no tááák, to mu po cestě svou verzi, proč tam nejít, vsugerovala Kristýna, bravo. Jedna hysterka, druhá ultimátní sobec, smekám.

3
tynka
Reagovat

Kristýna je odporná osoba. Proč si někdo takový vůbec dělá děti když se o ně pak ani nechce starat? Její přístup je fakt hnus, radši po večerech do casina než být s malou doma. A její partner totální hňup že takovou ženskou nekopne do zadku a že si ji nechal takhle přerůst přes hlavu. Já mít takovouhle matku, tak bych radši byla sirotek. A tím že za ní ani nejde do nemocnice, to už na takovou matku fakt nemám slov. Je mi z té paní vážně na zvracení. Druhá rodina docela v pohodě, i když paní na můj vkus až moc plačtivá ale jinak miliardakrát lepší než ta sobecká nána co opovrhuje vlastním dítětem.

Přidat komentář