Panáček v reality show

Výměna manželek 2017 (22.3.): Monika vs. Marie

22. Březen 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

Vymena

Jak zvládne Monika jiný životní styl na moravském venkově? Jak si poradí temperamentní Marie s tatínkem závislým na počítači? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a dozvíte se víc.

Chomutov

chomutov

První rodinu tvoří Monika (42), její manžel Aleš (35), synové Jakub (15) a Aleš (8) a dcera Šárka (7).

Čebín

čebín

Na druhé straně se seznámíme s Marií (35), manželem Adamem (31) a dcerami Natálií (14) a Julií (3).

Rodinu z Chomutova přihlásila do Výměny manželek Monika, chtěla by napravit závislost svého muže na počítači a lenost svých dětí. Je to vůbec možné stihnout za deset dní něco, co se v rodině roky přehlíží?
Druhá rodina šla do Výměny manželek hlavně pro peníze, které by chtěli použít na cestování.

Akční Marie bude mít hned od počátku problém se svým náhradním mužem Alešem. Ten po příchodu z práce okamžitě zasedá k počítači a nic ho od něj až do večera neodtrhne. Tomu Marie udělá rychlou přítrž. Co to v rodině způsobí?

Premiérový díl dnes večer od 20.20 na TV Nova

Zdroj:Tn.cz, FB Výměna manželek

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 13
1
Lady XL
Reagovat

Viděla jsem to téměř celé. Nějak nevím, co si myslet o obou stranách a hlavně o páru Monika-Aleš. Ona si pořád stěžovala, protože jí dělalo dobře, že ji litovali a hladili její ego. Na druhé straně, co si myslet o manželovi, který je závislák na pc a najednou, že to chce cizí ženská (a televize), ze dne na den přestane u něj sedět? Do té doby se o nic doma nezajímal a najednou bude tedy kritizovat a říkat, že takhle to nemá být…? Taky jsem nějak nechápala ten rozruch kolem toho, že si vypůjčila Monika stůl ve školce. Jasně, měli ho mít dřív a podle přepočítávání peněz by na to snad měli mít, ale oni to tam probírali, jak kdyby ho Monika ukradla… Aspoň mě to tak přišlo. Jednu chvíli tam dělala náhradní manželka rozbor rozpočtu, nevím, čeho se pak dobrala, myslím, že to tam nebylo už řečeno. Ale podle mne manžel nejspíš peníze doma moc nenechával, prostě držel on kasu, tak mi to přišlo. A proto nebylo snadné vše do domácnosti opatřit. On se totiž o to zrovna moc nezajímal, co je tam potřeba. Velké divadlo, na začátku nic nedělá, odmítá to a pak tam sám od sebe vytírá a uklízí. Tím ale nechci bránit Moniku! Má na tom všem svůj díl viny.

Reagovat

@Lady XL: Viděla jsem jen konec a ta blondýna s tím poučováním a ktitizováním byla pěkně protivná. Mrknu až o víkendu.

3
Lady XL
Reagovat

@Ajda: No právě! Normálně bych asi nic ze včerejška nekomentovala, ale tohle mne dostalo. Přitom první dny byla z toho Aleše v šoku a dost se do něj pouštěla ohledně počítače, nepomáhání. Měla vstávat v 5 ráno jako původní paní domu a ona hned zavelela, že si budou dělat svačiny den předem, aby ona mohla vstávat později. Prošlo jí to, ale já pochybuji, že by to Monice prošlo u manžela tak hladce, jako té náhradnici. Prostě k ní měli jiný metr. Vůbec ale Moniku neomlouvám pokud jde např. o úklid, výměnu koberce… Prostě komentuji ten závěr. Jo Marie je doma generál, co řekne, to se udělá. I ten její manžel hned při tom setkání dal jen na její slova a zapomněl, co mu Monika v týdnu povídala. Ocenila jsem, že Monika mlčela a nehádala se. Nemělo to cenu. A jsem přesvědčená, že manžel hraje ty hry dál…

Reagovat

To je vždy nejlepší, když některé celou dobu mají vedle sebe lempla a pak u osmi očí útočí proti jeho partnerce a jeho braní a ještě mu radí odchod. Už dávno tvrdím, že tam nikdo normální nejde a všichni tam jsou jen pro peníze. Poslední, co bych já dělala, je úklid cizí špíny.

5
Monika
Reagovat

Tohle je na Vymene nejpozoruhodnejsi a velice casty jev. Chlap je lempl, prijde nova manzelka na par dni, typek se podridi, prece nebude za pitomce v televizi, co by na to rekli chlapi v hospode. Slape jako hodinky, nova manzelka se chce vytahnout, tak uklizi, vari, deti bere ven, neustale se pta a maminka si s vami nehraje, nikam s vami nechodi? Ve vysledku ten lempl pochvali novou manzelku jaka je to uzasna zenska a veskera kritika se snese na puvodni manzelku lempla. S tim stolem jsem to taky nepochopila, jasne, ze ho meli davno mit, ale tak pani se slusne optala, nic neukradla, naprosto prehnana reakce. Stejne tak mi k smichu prislo vycitat zenske, ze se nekde zakecala tri hodiny pred druzinou s kamoskou od chlapa co se nehne od PC vubec a travi tam cele vecery a vikendy.

6
Monika
Reagovat

A jeste jsem zapomela okomentovat tu uchvatnou kadernici, vyrazila mi dech. Tohle mi udelat na hlave, tak leti, to se vazne uzivi a nekdo ji za to zaplati?

7
pimpa
Reagovat

@Monika: Já jsem jen zírala, nejlepší bylo, jak jí tam kadeřnice říkala, že by měla mít něco víc ženštějšího, a pak jí udělala výbrus mašinkou až po temeno! :-) A ještě ty „kreativní“ obrazce k tomu! Nějak mi přišlo, že manžel v Čebíně bažil po ostříhaných ženách, protože na konci mu ta jeho přijela zpátky taky úplně nakrátko a on z toho byl nadšen.

8
Ester
Reagovat

@Ajda: Mně často přijde skoro jako kdyby měly ten uklid špíny nařízený, protože se mi taky nezdá normální trávit výměnu gruntováním v cizím bytě. Ale nejspíš je to jejich iniciativa. Ještě chápu, že vydrhnou vanu a něco v kuchyni, protože taky bych se štítila mýt se a vařit v nějakém humusu. Ale netuším, proč mají tendence vymalovat a tak podobně, to nechápu. Takovéhle náročné akce nedělám ráda ani doma, natož pro cizího.

9
Lady XL
Reagovat

@Ester: A to kolikrát mají v manuálu, že mají vymalovat, nalakovat…. To prostě nechápu. Taky si myslím, že je to nápad produkce, aby se tam něco dělo. Někdy se asi některá chce předvést … Já bych to nedělala. Jak píšeš – umýt, uklidit kuchyň, koupelnu, wc a případně místo, kde spím… Jinak běžný úklid a pak starost o děti včetně vaření.
@pimpa: Ano, na kadeřnici jsem zapomněla :-D. „Máš se snažit vypadat ženštěji“ – a bum, už tam má klikyháky a vypadá jak z motorkářského gangu :-)

10
Monika
Reagovat

@Lady XL: S tou vymalbou atd je to pravda, objevuje se to pomalu v kazdem dile, rekla bych, ze to je napad produkce. Me by nenapadlo chtit po nekom, aby mi vymalovat byt. Jsem dost pecliva, chci to mit po svem, nevim kdo by prisel, naopak ja bych byla velky odpurce, aby mi cizi zenska malovala v byte nebo delala jakekoliv jine upravy. No to ani nahodou.

11
Ester
Reagovat

A co mě ještě na některých manželkách udivuje, že opravdu neumí vařit. Už si nemůžu vzpomenout, která to nedávno dělala na přání vyměněného manžela ten smažák a vypadalo to, že to snad dělá prvně.

12
Ester
Reagovat

@Monika: Je fakt, že vymalování mívají v manuálu často, tak holt se maluje. My to v televizi nevidíme, ale myslím si, že ta nová výmalba kolikrát ani nemůže vypadat dobře. Jednou vrstvou není možné zakrýt tu špínu, která je pod tím a ještě jsem nezažila, že by dávali vrstvy dvě. A kolikrát ani nepřikryjou nábytek, takže nechci vidět, jak to po takovém vymalování musí vypadat.

13
Viki
Reagovat

okomentovaly jste to dobře, holky

Přidat komentář

Přidat komentář