Panáček v reality show

Výměna manželek 2017 (15.3.): Monika vs. Lída

15. Březen 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

vm1a

Jak si poradí Lída v netradiční lesbické rodině? Dokáže se Monika přizpůsobit v domě, kde žije více generací, navíc s temperamentními dětmi?

Vyměněné rodiny

Orlová

orl

První rodinu tvoří Monika (38), její partnerka Lída (34) a Moniky syn Damian (8).

Nižbor

ny

Ve druhé rodině se seznámíme s Lídou (26), jejím manželem Ondřejem (35), dcerou Lucií (2) a synem Ondrou (6).

Obě rodiny šly do Výměny manželek ze zcela odlišných důvodů. Monika s partnerkou Lídou chtějí ukázat okolí, že žijí zcela normální plnohodnotný život v registrovaném partnerství. Monika se dokonce kvůli Lídě rozvedla s manželem. Její rodiče s tím nesouhlasili. Všichni jí říkali, aby to vydržela alespoň kvůli dětem. „I když děti jsou pro mě strašně moc, žiju svůj život a chci, abych se v něm cítila dobře já,“ prozradila maminka, ke které se po rozvodu a přiznání orientace jeden chlapec otočil zády. Ve střídavé péči tak má jen jednoho potomka.
Oproti tomu vztah manželů z Nižboru prochází obrovskou krizí. Manžel Lídy je v insolvenci a navíc se k ní podle jejích slov opravdu nechová hezky. Dokonce občas dojde i na facky a Lídu jejich vztah velice trápí. Pomůže Výměna manželek k nápravě?

Zdroj:Tn.cz, FB Výměna manželek, Aha!.cz

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
1
Ester
Reagovat

Manžel od Lídy byl sice pako, ale myslím, že ani Lída nebude ideální. A ještě k tomu bude asi trošku jednodušší, když se nevšimla, že pouští plyn tím, že se zadkem šoupe o sporák … vždyť to muselo být i slyšet, že ten plyn běží. A ona pořád že jsou tam asi duchové a smála se tomu jako jelítko. Druhá Lída jí musela mít za těch deset dní plné zuby, ale držela se a nic špatného o ní neřekla.
A ty děti … nedivím se, že zlobí, když žijou v čem žijou, ale překvapilo mě, že šestiletého kluka tam krmili, vždyť to bude za chvíli školák.

Reagovat

Viděla jsem až o víkendu. V žádné velké změny u Lídy nevěřím, možná další dluhy. Lidé, co žijí ze dne na den.

3
Ester
Reagovat

@Ajda: Pořád jsem nemohla najít správný výraz pro tenhle typ lidí a tohle je přesně ono … žijí ze dne na den.

Přidat komentář

Přidat komentář