Panáček v reality show

Výměna manželek 2017: Paulína vs. Andrea

1. Březen 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

titlVM

Jak si poradí Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi? Dokáže se Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchýní v domě? Skoro to od minulého dílu vypadá, že tvůrci pořadu přidávají tchýně jako bonus pro zvýšení sledovanosti.

Vyměněné rodiny

Mnichovo Hradiště

První rodinu tvoří Paulína (33), Luboš (34), synové Dominik (15), Luboš (2) a dcera Jiřinka (1).

hradiste

Oslavany

Na druhé straně uvidíme Andreu (39), Jaroslav (52) a jejich syny Lukáše (16), Patrika (12), Filipa (10). K rodině patří i matka Jaroslava Marta (77).

oslavany

Obě dvě rodiny šly do Výměny manželek zejména kvůli tomu, aby poznaly, jak se žije jinde. To už je klasika u každé rodiny.
Andrea není vůbec zvyklá ve své domácnosti pracovat. Stále jen rozkazuje a předává úkoly ostatním členům rodiny. Náhradní manžel Luboš to velmi brzy zjistí a její lenost bude terčem velkých problémů. Andrea totiž naprosto nezvládá chod domácnosti. Nešťastná je z ní i tchyně Marta. Ta dokonce na kameru prozradí, že by byla nejraději, kdyby vypadla. Není prý schopná si najít práci a jen se válí doma. Jak to celé dopadne?

Sledujte premiérový díl ve středu 1. 3. od 20.20 na TV Nova.

Zdroj:Tn.cz, FB Výměna manželek, Aha!.cz

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 12
1
Lady XL
Reagovat

Normálně se na tuto RS už nekoukám, teď jsem to náhodou nechala zapnuté asi od poloviny. Andrea – něco šíleného. Vypadá a chová se jak závislák. Paulína to řekla dobře, nezvládala to v druhém místě jen z důvodu, že neměla televizi a počítač. Byla prostě závislá. Ty kluky porodila jen proto, aby nemusela do práce. A manžel? Šikovný, ale bojí se jí! Měl by se s ní rozvést, kluky by už zvládl sám i se svojí maminkou. Ostuda je, že dovolí to chování vůči své vlastní matce!!

2
Eli
Reagovat

Včera mi bylo taak líto té babičky, jak plakala, když Pavlína odjížděla :-( a ona věděla, že za chvíli přijede zase ta její snacha, která by byla nejradši, kdyby tam vůbec nebyla. Ta Andrea byla strrrrašná, fakt že jo – pitomá, líná, bláznivá a uštěkaná „milka“ Zajímalo by mě, jak to v té jejich rodině funguje teď – když ve své rodině nebyla, tak úplná pohoda (teda vypadalo to tak, ale myslím, že to fungovalo dobře) – kluci v pohodě, babička šťastná, manžel v klidu… Ten dopis, který Paulína četla při odjezdu v autě od jednoho z kluků, byla tak moc hezkej – takovej určitě nenapsal svojí vlastní mámě. Andrea je líná blbka a měla by se jít léčit – opravdu jsem ni měla vztek – nikoho takhle neschopného a zbytečného jsem ještě nikdy neviděla.

3
Slavěna
Reagovat

Takovou krávu jako je Andrea jsem teda dlouho neviděla. Ta by tak potřebovala do držky…!!!

4
Slavěna
Reagovat

@Eli: Jo, souhlas, naprosto zbytečná.

5
Monika
Reagovat

ta zenska nebyla zdrava, divim se, ze nechodi na terapie k psychologovi. Vypadala jako troska, chovala se jako troska, u ni byl potreba profesionalni zasah.

6
Danka
Reagovat

Souhlasím s Monikou. Andrea je určitě psychicky nemocná, myslím si, že to bude deprese. Vše, jak se chová, tomu nasvědčuje. Chtělo by to pomoc odborníka.

7
pimpa
Reagovat

Taky mě napadlo, že Andrea je určitě psychicky nemocná, normální, byť líná, baba se takhle ze všeho nehroutí. Znám pár žen, které pokud mají jít do práce, okamžitě onemocní a nikdy jim to nikde nevyjde. Všechny mají co do činění s psychiatrem.
Nechápu, co Andrea čekala – že se pojede rekreovat? A tím, že to ukončila dřív, ještě připravila obě rodiny o výhru, nebo ne?

9
Mystery
Reagovat

Já bych tu Paulínku zas tak neobdivovala. Ať už si o Andree myslela cokolii, tak takhle hnusně mluvit před dětma o jejich mámě, to bylo odporné. Těch tří kluků mi bylo líto – ale hlavně nejvíc kvůli tomuhle.

10
Monika
Reagovat

@Mystery: Tohle mi taky vadilo a je to nesvar mnoha dilu, kdy nova maminka se chce blysknout, ukazat, ze je lepsi a pomlouva pred detmi jejich pravou maminku.

11
sagiti
Reagovat

Andea možná psychicky nemocná je,ale současně i zlá.Tchýně ji vezme do baráku a za odměnu od mladé pak slyší ať odejde z obýváku,že je to její království.Fuj.

12
Pavlina
Reagovat

@Mystery: Dobrý večer narazila jsem na Vás komentář jen bych chtěla podotknout… O Andree bych neřekla odkud pochází kdyby mi minulý týden nevolal její manžel s tím že řekla že to na ní můj manžel zkoušel.

Přidat komentář

Přidat komentář