Panáček v reality show

Výměna manželek 2017: Helena vs. Johana

15. Únor 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

vm

Jak si poradí v premiérovém díle RS Výměna manželek zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu? Dokáže se mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády?

Vyměněné rodiny

Ústí nad Labem

První rodinu této Výměny tvoří Helena (31), Štěpán (30), dcera Sabina (8), syn Daniel (8) a dvojčátka Ela a Mia (14 měsíců).

k1

Kosmonosy

Na druhé straně se představí Johana (23), Pepa (30) a jejich dcera Eliška (4).

unl1

Obě rodiny šly do Výměny manželek z důvodu, který uvádí většina účastníků. Trápí je stereotyp ve vztahu a chtějí zjistit, jestli si ještě jeden druhého váží. A hned v prvních dnech si potvrdí, že by rozhodně svoje rodiny neměnili. Jak jinak, takže zase žádná změna.

Velký problém bude mít Štěpán s náhradní manželkou Johanou. Ta totiž podle jeho názoru naprosto nezvládá chod početné rodiny, neumí vařit a je dokonce líná. Štěpán je na nemocenské, proto může Johaně se vším pomáhat. V druhé rodině budě panovat relativní klid, Helena ale bude muset řešit nedostatek financí. Dojde to až tak daleko, že nebudou mít co jíst a ona musí ze svého koupit alespoň pečivo. Jak to celé dopadne?

Premiérová Výměna manželek už ve středu 15. 2. od 20:20 na Nově.

Zdroj:Tn.cz, FB Výměna manželek, archiv TV Nova

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 11
1
Hanka
Reagovat

Obdivovavala jsem tatinka Štěpána..jakou měl s náhradní maminkou Johanou trpělivost.Mluvila sprostě před dětmi…líná do toho ještě hloupá…měla jsem chuť vzteky do té televize skočit. Jestli to Johana čte, tak doufám že se chytne za nos a pro svoji pěknou holčičku něco udělá…

2
stepan
Reagovat

@Hanka: děkuji ale lidé maji jiný nazory např. v OnaDnes.cz

3
Ester
Reagovat

Johana byla neskutečně líná, sobecká a bezohledná, takováhle ženská by neměla mít děti. Ona se ani netajila tím, jak ji to obtěžuje. A to, jak mluvila s dětmi v druhé rodině, to byl vrchol. Neumím si představit, jak by se k nim chovala, kdyby tam Štěpán nebyl. Johanin Pepa byl tedy taky na pěst, ale i tak nechápu, co ho u takové lemry, jako je Johana, drží. Asi tady platilo pořekadlo „svůj k svému“.

Reagovat

http://ona.idnes.cz/vymena-manzelek-jsem-chlap-o-domacnost-se-nestaram-fwj-/vztahy-sex.aspx?c=A170214_153738_vztahy-sex_jup

Viděla jsem jen posledních deset minut a nechci dělat předčasný závěr, pustím si to celé. Ale Johana i její přítel byli od pohledu jednoduší a hloupí, klasická rodina do VM. Štěpán i jeho žena dost výbušní, ale jak píšu, musím vidět celý díl, abych mohla soudit.

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/drsne-odhaleni-ve-vymene-manzelek-neuverite-co-johane-nasli-ve-vlasech.html?ccc=no

5
Monika
Reagovat

Tak mne prijde zbytecne do Johany a jejiho pritele sit, uz po prvnich par minutach bylo jasne, ze jsou to zaostali jedinci, financne negramotni a vubec celkove na hrane svepravnosti.

Reagovat

Johana byla lemra líná a bezcitná, ale její Pepa byl snad ještě horší. Nechápu obrat Heleny. Proč řvala jen po Johaně? Proč se nepustila do Pepy, kterého zažila deset dní a nejlépe věděla, jaký je i on? Proč mu nadržovala? Nemohla mu přijít na jméno a pak ho pomalu lituje a radí mu odchod? Faleš, nic jiného. Vztah Heleny a Štěpána asi ideální není, pokud on nemarodí, tipuji, že se doma nepředře. Opět přetvářka, nejsou první ani poslední.

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/druha-rodina-z-vymeny-podle-johany-s-pepou-fales-alkoholismus-a-porno.html

7
Ivča
Reagovat

Zeptám se, proč tu není diskuze nad (myslím) předposledním dílem Výměny, kde byli cikáni žijící v Irsku?

Reagovat

@Ivča: Původně jsem pro malý zájem ukončila zveřejňování dílů VM už u minulé řady. Teď jsem to vyzkoušela a zájem opět nic moc. Díl, na který se ptáte jsem byla zrovna 14 dní mimo, v době odjezdu nebyly žádné pořádné informace a později z mobilu bohužel článek nenahodím. Zveřejnění Popelky dokážu naplánovat předem, bez fotek a jen doplnit zadání. U VM je to složitější.

9
Ivča
Reagovat

2Ajda: Děkuji za odpověď :-)

10
iLenka
Reagovat

Jak je mozny, ze uz tu skoro nikdo nekomentuje? Kam se vsichni podeli???

11
Ajda
Reagovat

@iLenka: Hodně frčí diskuse na fb, tady bych řekla, že už je to přežitý pořad. Dávám ho sem víc ze setrvačnosti a popravdě přiznávám, že některé díly ani nevidím. Prostě už je to pro mě moc sociální dno účastníků, pořád stejné, dříve byly rodiny lépe párované. Teď je to svůj k svému a nemají si co vyčítat.

Přidat komentář

Přidat komentář