Panáček v reality show

Výměna manželek 2016: Sylvie vs. Monika

21. Září 2016 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

vm1a
Po kratší odmlce přichází TV Nova s premiérovou řadou reality show Výměna manželek. Minulá řada byla plná extrémů, často uměle vyhrocených situací a vypadá to, že ve stejném stylu pokračují tvůrci i v nadcházející sérii. Odměna bývala padesát tisíc a to mnohým stačilo, aby šli prát své doslova špinavé prádlo rovnou před kameru. Honorář se údajně zvýšil, to mělo přilákat nové účastníky. Hlásili se nám i zde na našich stránkách, zřejmě se máme na co těšit. Nebo nemáme? Přiznám se, že tyto Výměny asociálů mě dvakrát nenadchly. Nova dokonce slibuje naprosto šokující závěr tohoto dílu, nic podobného prý diváci zatím neviděli.
Sledujte každou středu od 20.20 na TV Nova.

byt

Praha vs. Tábor

Rodinu z Tábora se skládá ze Sylvie (27), Jakuba (26) a jejich dcery Isabelly (2). Na druhé straně se seznámíme s Monikou (27), Láďou (47), Tomášem (8) a malým Michálkem (7 měsíců), kteří žijí v Praze.

Sylvie odjede na deset dní ze svého útulného domečku do Prahy, kde ji čeká nová rodiny bydlící ve sklepním bytě. Přímo před bytem zastavuje tramvaj a voda je k dispozici pouze v koupelně. To by ale asi nebylo to nejhorší. Sylvie si naprosto nesedne se svým náhradním manželem. Láďa dluží finančnímu úřadu šest milionů korun a prý rezignoval na život. Ani to mu ale nezabrání, aby do Sylvie neustále rýpal a dělal jí skoro celých deset dní ze života peklo.
Jak to bude probíhat v Táboře?
Sledujte premiérový díl a o své dojmy se podělte v naší diskusi.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 13
1
Monika
Reagovat

Nejsem fanousek techto vyhrocenych vymen manzelek, za kazdou cenu vyvolat senzaci, aby se o tom co nejvice mluvilo a psalo. Mnohem vice me bavily „normalni“ dily. Ocekavam, ze dneska se vse bude tocit kolem toho cholerika, na FB budou nadavat uplne vsichni a zitra to bude plnit titulni stranky vsech bulvarnich periodik….

Reagovat

Opravdu je nutné, aby do pořadu brali takové rodiny jako je ta ze sklepa? Na fb všichni řeší psa, ale mně bylo líto toho staršího kluka. Smutný celou dobu a vděčný za chvilky pozornosti, kterou mu Sylva věnovala. Co je to za ženskou, že hned otěhotní a je ji fuk kde děti vyrůstají.

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/zivot-po-vymene-byt-ji-nestacil-co-jeste-chtela-monika-od-sylvie-drsna-pravda-dnes.html

http://tn.nova.cz/clanek/monika-je-po-vymene-na-dne-a-bez-penez-bojim-se-aby-de-il-neprijel.html

4
ipsylonka
Reagovat

A pozdní reakce :D

5
Monika
Reagovat

@Ajda: Tak tohle me neprekvapilo, ona Monika beztak mela sama pestry zivot na ulici, vypada jako fetacka. ten zaver me vcera dostal, krasne gesto, bohuzel jsem ocekavala, ze Monika sanci neuchyti a dojemny pribeh bude mit trhliny…

6
Lady XL
Reagovat

Viděla jsem až posledních cca 15 minut. A stačilo… Fakt jsem málem slzela u nového bytu, ale hned si říkala, jak tohle dopadne… Monika je podle mne bohužel typ, který potřebuje neustále pomoc, dohled. A ten typ, co z vás vysává (mimo peníze) energii a nemáte pak čas na vlastní život. A stejně si bude jen stěžovat, smutně koukat a neodrazí se sama od toho dna…. Potřebovala by se spíš léčit u psychologa, aby získala sebevědomí, aby si vážila sama sebe. Viz to focení. Byla na fotkách pěkná, ale sama se za sebe styděla. Pokud si nenajde brzy slušného, bezproblémového partnera, tak to dopadne špatně…, bohužel.

7
Monika
Reagovat

@Lady XL: Tak zrovna na tech fotkach mi prisla desna, tuny make upu, spatne ucesane vlasy, jedny saty horsi nez druhe. Vypadala jako tetka od plotny, spatna vizazistka i kadernice.

8
Lady XL
Reagovat

@Monika: napsala jsem „pěkná“, ne krásná :-D. Nešlo tak o šaty, nalíčení, co jsem vnímala, ale o pohled, výraz a hlavně porovnání s tím, jak chodila normálně nenalíčená. :-D. Myslím, že je celkem fotogenická a kdyby se snažila a měla za sebou tým odborníků, tak udělá moc pěkné fotky… Ale to je vedlejší s ohledem na její život, její postoje.

9
iv
Reagovat

Po odvysílání mě zajímalo, jaké má včerejší výměna s překvapivým happy koncem o poskytnutém azylu pokračování. Pomoc psychologa pro Moniku mě stejně jako mnohé diváky napadla jako příští věc k řešení. Bývalý partner by ji potřeboval také, jenže ten to neví. Na fb Sylvy mě potěšilo důležité upozornění, že článek, jak Monika natahovala ruku a chtěla víc a víc, není pravdivý… Negativní smyšlený dodatek si přidala média:(. Beru to celé jako příběh s nadějí pro lidi v podobné situaci – dá se odejít z patologického vztahu vždy a pokračovat jinak. Monika v sestřizích jako sebevědomá, silná osobnost nevyzněla, Sylva samozřejmě ano. Odvahu a snad i sílu mají obě.

10
Ajda
Reagovat

Lidé jako Monika málokdy umí využít druhou šanci. Bojím se, že se zase hodí na krk nějakému zkrachovanci, třetí dítě a stejný konec. Tipuji, že neměla vzor v rodině a dohled sociálky nepomůže, ona bude žít za státní peníze asi hodně dlouho. Líto mi bylo dětí.

Mimochodem, ten týpek z Prahy sice věděl, že indukce nepálí, ale že na ni potřebuje i jiné nádobí než zničený smaltový kastrol, to mu zatím nikdo asi neřekl :D

12
Nee K
Reagovat

Ten Láďa je typický príklad chlapa, čo sa bude neustále len ľutovať, sťažovať, robí zo seba „geroja“ a pritom je to totálny úbožiak! 16 rokov je nezamestnaný, ani sa nechce zamestnať a vyhovára sa na štát?! Narobil 6 miliónové dlhy, ktoré musia zaplatiť slušní občania a on sa vyvaľuje v stoke a má bohorovné reči!? Trapáák!

13
Láďa
Reagovat

Nic skoro nic není pravda Láďa dluží ale své dluhy platí a je to hodný kluk.

Přidat komentář

Přidat komentář