Panáček v reality show

ČeskoSlovensko má Talent 3: castingy zahájeny (video)

11. Duben 2012 | napsal(a): | reality show: ČeskoSlovensko má talent 2019

[singlepic id=1827 w=420]
Slovenská TV JOJ s českou Prima Family nemají bohužel moc na výběr. Fanoušci už pár let čekají na federální verzi X Factoru, ale konkurence jim pořád kazí plány. Nyní jinou variací na pěveckou talentovou show nazvanou Hlas ČeskoSlovenska. Pouštět tedy nyní casting na další pěveckou show nedává smysl a proto se na podzim 2012 plánuje Česko Slovenská má Talent 3. Již byly odhaleny castingová místa i termíny a také hlavní výhra. Ne, již to není vystupování v Las Vegas.

Castingy Česko Slovenská má Talent 3, místa a termíny

5.5.2012 | SOBOTA | Ostrava, Tyršova 6, hotel Imperial
——————————————————————–
12.5.2012 | SOBOTA | Brno, Brněnské Výstaviště – Kongresové centrum
——————————————————————–
13.5.2012 | NEDĚLE | Bratislava, Hviezdoslavovo nám. 3, Radisson Blu Carlton Hotel
——————————————————————–
19.5.2012 | SOBOTA | Liberec, Šaldovo náměstí 6, hotel Liberec
——————————————————————–
20.5.2012 | NEDĚLE | České Budějovice, Senovážné náměstí 2, Dům kultury Metropol
——————————————————————–
26.5.2012 | SOBOTA | Košice, Hlavná 1, Doubletree by Hilton
——————————————————————–
27.5.2012 | NEDĚLE | Nové Zámky, Hlavné námestie 7, Dom kultúry
——————————————————————–
2.6.2012 | SOBOTA | Praha, Kongresová 1, hotel Corinthia

Hlavní výhra 100 000 eur a cesta kolem světa za 80 dní

V letošním ročníku Česko Slovensko má talent vítěz získá opět finanční částku v podobě 100 000 euro, a k tomu již nikoliv vystoupení v Las Vegas, ale cestu kolem světa za 80 dní. Což bude nepochybně menší habaďůra, než to vystupování v Las Vegas :)

Jakub s Pycem pokračují, kdo v porotě?

Dle dostupných informací budou v roli moderátorů Jakub Prachař s Pycem, kdo však zasedne v porotě je zatím otázka. Vyrojili se spekulace, že Lucie Bílá už zájem nemá. Vypadá to, že Jaro Slávik už se taky nebude angažovat, přeci jen by určitě prosadil zase vystoupení v Las Vegas díky svým přátelům v showbiznise :) Dočkáme se v porotě Marty Jandové, krásné zpěvačky s prostořekou pusou? A co Adéla Banášová, dá vale konkurenci? Jaké jsou další vaše tipy na možné složení poroty? Komentáře jsou tu jen pro vás.

ČSMT 3: castingy (video upoutávka)

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

ČeskoSlovensko má talent 2019

Diskuze k článku

Počet komentářů: 32
1
Milan
Reagovat

Super, moc se těším.

2
Lukáš
Reagovat

Já si myslím, že Slávik pokračovat bude, řekl to i na Miss, stejně tak Dejdar. O ženském složení nemám žádný nápad. Osobně bych tam nejraději uvítal Jandovou a Banášovou. Doufám, že porota bude čtyřlenná. Ta cesta kolem světa podle mě naláká spoustu (ne)talentů a televize možná i ušetří, protože to možná bude od nějakýho sponzora – cestovky. :)

3
Elko
Reagovat

Som rád, že to nebude Las Vegas :) lebo už by to nebolo vtipné, minulý rok si z toho robili srandu všetci na účet a už by to bolo otrepané… ale remix Las Vegas bol asi vrchol z kastingov :)

V porote Adela určite nebude, chystá si vraj nový formát, ktorý bude mať asi na Jojke. Jandová by to mohla byť, ale tú si zrejme šetria na X Factor. Namiesto Slávika tam možno bude Ďurovčík (jeho tuším poznajú aj českí diváci).

4
Ludvík
Reagovat

Jandová doufám ne ta musí být v X Factoru…

5
james73
Reagovat

4 – ale kdo teda? Mě žádná jiná Češka nenapadá.

6
jary
Reagovat

Porotkyne je jasna…jedine Ivetka Bartosova ;-)

7
pepa
Reagovat

Jaro Slávik tam určitě bude – před chvíli psal na facebook TALENTU, že castingy startují. Taktéž Dejdar by měl pokračovat. Místo Bíle by mohla být ta Jandová, a v případě čtyrčlenné poroty: DEJDAR-JANDOVÁ-BANÁŠOVÁ-SLÁVIK

8
james73
Reagovat

7 – to by bylo nejideálnější. Ale jak je to s tou Adélou? To je pořád upsaná markíze? Nedávno se ve slovenském bulváru psalo, že prý jojka nabízela nedávno Adéle nějaký vlastní pořad plus účast ve velkém projektu a mě nenapadá co by to mohlo být jiného než talent.

9
Elko
Reagovat

…ale hlavné je, že sú tam PYCO a JAKUB, to je fakt dvojka :)

6: to by sa po prvom kastingu zo štvorčlennej poroty stala trojčlenná, v prípade trojčlennej len dvojčlenná :)

10
Elko
Reagovat

8: Adela momentálne nevie, čo chce… ale dosť často vystupuje v TOP STAR na Jojke, možno aj každý týždeň. Ona už showky nechce a chcela by vlastný formát (ktorý jej Markíza zrušila) a exkluzívnu zmluvu s Markízou už nemá, tak ako už nemá ani Peter Ňunéz, ktorý už robí pre Jojku Riskni milión… a Adela vystupuje len vo formátoch, na ktorých sa on podieľa. Preto tvrdím, že v porote ČSMT určite nebude.

11
gaira
Reagovat

mě se jandová nelíbí!
prostořeká mi rozhodně nepřišla…
mě by se líbil návrat Osfaldové ,to by jsme snad mohli slyšet něco jiného než jak je kdo úžasný,skvělý a talentovaný ,nejmilejší lidičky atd. .-)

12
milo
Reagovat

Když už má někdo odejít, tak by to měl Slávik. Myslím, že ho po dvou ročnících, kdy z pusy vypouštěl kraviny a ubohém moderování Miss nemůže brát už nikdo vážně… Bílá mě sice občas štvala tím ječením a vyhýbání se hodnocení vystoupení, ale je pořád snesitelnější.
Dejdar mi přišel docela suchý, myslel jsem, že bude víc hláškovat.
Jediný člověk v porotě, kdo by mě mohl na to nalákat by byla Adela a Ďurovčík, ale uvidíme.

13
Honzad
Reagovat

Já bych ocenil porotu ve složení – Kraus, Ďurovčík, Osvaldová, Banášová ;)

14
RAINMAN
Reagovat

Slávik tam bude, protože je levnej. Kraus tam nebude, protože je zbytečně moc drahej a ještě míň zajímavej než onen okoukanej Slávik.

15
Pedro
Reagovat

Já teda vážně nevím, jestli bylo vystoupení ve Vegas dobrou cenou pro tuto soutěž. Jsme v neanglicky mluvící zemi s jinou kulturou a tahle soutěž je o jakémkoli talentu… někteří účinkující by tam prostě neměli co dělat ikdyž měli velký talent. Dobře že tuhle rádobysvětovou hovadinu zrušili a dobře že si z toho dělali v minulé sérii srandu.

16
Pedro
Reagovat

Jo a jak nachytali světáka Slávika na to hlavní město Nevady :DD Si myslel jak ze sebe udělá chytráka že to je Carson City a přitom účel bylo aby znovu řekl Vegas což udělal :D

17
Maxx
Reagovat

Co dodat? Super, kvalitně udělaná a zajímavá show. Rozhodně nejlepší na našich obrazovkách ze všech těch Hlasů a SuperStar. Vůbec mi nevadí, že už bude třetí série tak krátce po sobě. Ale nějaké změny by to určitě chtělo, třeba tu čtyřčlennou porotu, neměl bych nic proti. Jinak jsem psal na mail Lucie Bílé, který spravuje její bratr, který ji dělá manažera či co, a ten mi napsal, že by Lucka neměla v Talentu chybět. Takže nevěřte všemu z bulváru, vám pořád říkám. Lucka Bílá prostě do našeho Talentu patří. Je to naše nejlepší zpěvačka a je tak skvěle bezprostřední, že si ho už ani neumím bez ní představit. Každá náhrada automaticky znamená menší hvězdnost poroty, protože lepší zpěvačku, která by zároveň byla v porotě zajímavá, jednoduše nemáme. K ní by to jako 4. porotce chtělo nějakou vtipnou glosující Slovenku. Dejdar s Bílou jsou docela ulítlí, tak by to chtělo někoho s nadhledem a trefnými narážkami jako byl Kraus. Mají na Slovensku ještě někoho podobného Adéle, když ta do toho nepůjde?

18
pepa
Reagovat

mají, a to MOJSEJOVOU :D

19
Elko
Reagovat

Mám info, že Jaro Slávik je tam na 100%

20
james73
Reagovat

19 – Odkud?

21
Elko
Reagovat

james73: dozvedel som sa to len tak nečakane, teraz v práci som sa rozprával s jeho kamarátom, ktorý pripravuje nejaké koncerty a robíme pre nich také marketingové veci a on spomenul, že pozná aj Jara Slávika. Prehodili sme pár slov aj o ČSMT a tak som sa ho nenápadne opýtal, že či tam bude aj Jaro :) a on mi to nenápadne potvrdil. Dúfam, že nechodí na Panáčka :-)))

22
james73
Reagovat

Porota mých snů by byla Vojta Dyk, Adéla Banášová a Ondra Sokol :) Ale to je jenom sen :( Tak doufám,že se potvrdí odchod Bílé z poroty. Místo ní bych tam dal Jandovou a jako čtvrtou porotkyni Banášovou (nebo jinou Slovenku, ale žádná jiná mě nanapadá :( )

23
Ludvík
Reagovat

22- james73: Ondra Sokol by tam mohl být :D

24
james73
Reagovat

23 – Tak pokud tam bude Dejdar tak tam Sokola dávat určitě nebudou, což je škoda protože Dejdar byl ze všech tří nejnudnější a nejméně výrazný, moc se neprojevoval (pokud se občas nedostal na jeviště). To Ondra by v té roli mohl být zajímavější a ještě by přitáhl pozornost.

25
Ludvík
Reagovat

24- No možná mohli by Dejdara nahradit, Ondra vyhrál Baviče roku v TýTý… Jestli to ještě nemají s Dejdarem podepsané tak snad nejsou blbí. A nebo místo Slávika a dát 2 slovenky.

26
james73
Reagovat

25 – Tak otázka je jestli by to vzal. Slávik tam bude asi určitě. Ale to tvoje řešení by bylo nejideálnější. Musely by ty Slovenky být, ale pěkně vostrý, protože Martin a Ondra jsou hrozně milý :)

27
jajaj
Reagovat

no takise tešime ale ten slavik toje vimaštenes opravdu krityk na prvnim miste si misli ze je buh a pritom toje maslo znamese ze školi smemu davali kapki haha no a tet hraje neco boze at tahne jen lidi urazi kokot

28
Týnka
Reagovat

Lucku Bílou !!!!!!!!!!!! Musíte je ukecat !!!!! aď je to rtak jak to bylo !! pak už to nebude mýt šťávu !!!!!! Lucku Lucku Lucku !!!!

30
Belisana
Reagovat

co se tyce Lucie Bile, tak ti, co po ni prahnou, se bat nejspis nemusi, cetla jsem nedavno nejaky kratky rozhovor, kde rika, ze ji opet ceka porotcovani v Talentu.

tu – http://www.super.cz/celebrity/lucie-bila/10464-lucie-bila-vyvratila-spekulace-o-svatbe-makovicku-si-nikdy-nevezmu.html

31
Rena
Reagovat

13 – také by se mi líbilo složení poroty – Kraus, Ďurovčík, Osvaldová, Banášová ;)

Přidat komentář