Panáček v reality show

Krotitelé dluhů (11.4.) 21 letý snílek o zlaté Praze, bydlící v autě

11. Duben 2012 | napsal(a): | reality show: Krotitelé dluhů

[singlepic id=4086 w=420]
Jeden z posledních dílů Krotitelů dluhů, neb od května začíná nová řada Dne D, se bude věnovat 21 letému Tomáši Kopeckému. Jako každý mladý člověk je plný ideálů a leckdy naivních snů. Tomáš ten svůj o zlaté Praze začal snít před 3 roky.

V Praze do které se před 3 roky přestěhoval však své štěstí zatím nenašel. Dnes přespává v autě v podzemních garážích, přivydělává si nahodilými brigádami a tíží ho dluhy kolem 100 000 korun. Pro kluka, který často nemá ani na jídlo je to přímo závratná částka.
Přesto se nechce Tomáš Kopecký vzdát ojetého vozu, který si v lepších dobách pořídil, ani plánů na kariéru profesionálního hokejbalisty. A místo akutního řešení své tíživé finanční situace už měsíce čeká na práci, která ho bude především bavit. Ano, nechce zatím splácet dluhy, ale čeká na práci, která jej bude bavit

Přesto ale Tomáš působí jako inteligentní a cílevědomý mladík. Vinou zbrklých rozhodnutí se teď dostal do potíží, ovšem pod vedením Krotitele dluhů by je mohl dokázat vyřešit. Chce to ale opravdu? Uvidíme dnes večer na ČT1.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Krotitelé dluhů

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
okkvp
Reagovat

anotace vypadá, že by si měl člověk k televizi přinést láhev či krabičku uklidňujících medikamentů a z blízkosti odstranit všechny ostré a těžké předměty

2
Pedro
Reagovat

1: Jo, po shlédnutí toho dílu to musím potvrdit. Mě nejvíc dostala úvaha „půjčil jsem si peníze a zaplatil za to řidičák a nájem dopředu, abych pak byl v pohodě a šla mi celá výplata do kapsy“. No a to ho jako nenapadlo, že to bude muset z té výplaty stejně splácet i s úrokama? Tomuhle člověku by nepomohlo ani kdyby za něj ty dluhy někdo zaplatil, on by do toho spadnul v zápětí znovu.

3
cathy
Reagovat

Tenhle kluk asi potřebuje dostat od života ťafku aby se probudil….Kdo si myslí,že čeká na frajera se základním vzděláním , který jen tak něco dělat nebude?
Imho žádnej vědátor to taky není,takže ho asi nečeká nic extra.

4
vojtech fric
Reagovat

Reakce produkce k dilu Kopecky
Tomas Kopecky se „rozciluje“ nad tim, ze mu tym KD nepomohl. A zaroven, ze „zamerne predkladal spatne nabidky“. Problem byl trochu jinde. Kdyz pomineme to, ze tym KD neni charitativni organisace, ktera ma za rucicku nekoho provadet – my muzeme nekoho navest, pomoci mu. Ale bez vlastni aktivity to nejde. A Tomas se staral vic o jine veci nez hledani prace, reseni dluhu atd. Clovek se musi primerne postarat sam o sebe, Tomas cekal, ze se o nej postara tym KD. Ale takto to nefunguje. A tak nevysla nabidka pracovat u Mcdonalda, na lince v tovarne a pod. Tomas nechapal, ze nema zadnou kvalifikaci, na vyzvy aby hledal zamestnani reagoval vzdy vymluvou proc to a to nejde. Jsme radi, ze pochopil, ze nikdo se o nej nepostara lepe nez on sam. Jestli se mu dari, jedine dobre. Dalsi clovek, kteremu jsme pomohli, byt on sam si to nemysli…
vojtech fric

5
okkvp
Reagovat

4- aha, už jsem načetla diskuzi, njn do obrázku to zapadá

Přidat komentář