Panáček v reality show

Krotitelé dluhů online video

Krotitelé dluhů video archiv

Krotitelé dluhů: (2.5.) Paní Vranová a obchod s dlužníky

2. Květen 2012 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=4312 w=420]Paní Vranová právě prochází osobním bankrotem. Naštěstí se nestala obětí novodobých hyen, které svůj obchod založily na zneužívání dlužníků. Jaké metody tyto firmy používají a proč je lepší nevěřit na zázraky? Finanční poradci KD si praktiky těchto firem v tomto dílu zkusí zažít na vlastní kůži. Dnes v netradičním čase 22.30 na ČT1. Jde o poslední díl této řady

Krotitelé dluhů (15.4.) Kam se „stratily“ peníze Stratilových

25. Duben 2012 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=4239 w=420]
Příběh manželů zvyklých na velké příjmy a bezstarostný život, kteří ale přišli o veškerý majetek. To je další příběh ze série Krotitelé dluhů. Jsou opravdu jen obětí lidí se zlými úmysly nebo absolutně nezvažují důsledky svého jednání? Dokáže finanční poradce rozklíčovat všechny dluhy, jejichž výši nikdo nezná?

Krotitelé dluhů (18.4.) jízda pražskou MHD na černo a exekuce

18. Duben 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4140 w=420]
Dnešní příběh Krotitelů dluhů zná ze svého okolí nepochybně nejeden čtenář Panáčka v reality show. I v mém okolí se stal, kdy dcera majitele mého pronajatého bytu jela několikrát pražskou MHD načerno, pokuty neplatila, až jednoho dne začaly do schránky chodit obálky od exekutora. Dnešní díl Krotitelů dluhů bude o pokutách za jízdy na černo.

Krotitelé dluhů (11.4.) 21 letý snílek o zlaté Praze, bydlící v autě

11. Duben 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=4086 w=420]
Jeden z posledních dílů Krotitelů dluhů, neb od května začíná nová řada Dne D, se bude věnovat 21 letému Tomáši Kopeckému. Jako každý mladý člověk je plný ideálů a leckdy naivních snů. Tomáš ten svůj o zlaté Praze začal snít před 3 roky.

Krotitelé dluhů (4.3.): druhotná platební neschopnost drobného živnostníka

4. Duben 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3305 w=420]
Dnes se Krotitelé dluhů podívají na druhotnou platební neschopnost instalatéra a topenáře pana Bartůňka. Finanční poradce vymyslel důmyslný systém ústupků, díky kterým by se pan Bartůněk, jeho dlužník i jeho věřitel mohli zbavit problémů. Podaří se mu přesvědčit podnikatelskou trojici, že je někdy lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše?

Krotitelé dluhů (28.3.): invalidní důchodkyně, která naivně věřila příteli

29. Březen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3305 w=420]
Dnešní díl Krotitelů dluhů bude o Zdeňce Šifrové, invalidní důchodkyni, která se těšila na klidné stáří v domku se zahrádkou – namísto toho však možná brzy skončí pod mostem. Za peníze získané prodejem bytu si pořídila vysněný dům, ale udělala osudovou chybu. Do nového domku si nastěhovala i nového přítele.

Krotitelé dluhů (21.3.): z podnikatele bezdomovcem

21. Březen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3844 w=420]
Dnes se Krotitelé dluhů budou věnovat příběhu kdysi úspěšného podnikatele ze kterého je dnes však bezdomovec. Svérázný šedesátník pracoval dvacet let jako razič v dole. Když se mu stal na šachtě pracovní úraz, začal podnikat. Devadesátá léta v Českém Těšíně, to byl Divoký západ… Milan vydělával obrovské sumy a denně rozhazoval desetitisíce. Až přišel krach. Pád na dno.

Krotitelé dluhů (14.3.): ztráta vysokého platu, co s tím?

14. Březen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3769 w=420]
Dnešní Krotitelé dluhů budou příběhem schopné manažerky Martiny zvyklé na velké příjmy. Najednou však přišla nečekaně o práci. Podpora v nezaměstnanosti skončila, finanční rezerva zmizela.

Krotitelé dluhů: vlastní nemovitost, přesto dluhy (7. 3.)

6. Březen 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3712 w=420]
V dalším díle Krotitelů dluhů se podíváme na situaci, kdy ač hlavní aktérka dnešního dílu má majetek, přesto má dluhy. Jak je to možné? Jana Macháčková už dvacet let žije v Itálii a kvůli rodinnému domku jezdí dvakrát ročně z města Arezzo do Řevnic u Prahy. Cesta něco stojí, údržba prázdného domu taky. Dům u Prahy však chátrá a jeho hodnota klesá a klesá.

Co poradí finanční poradce paní Janě? Prodat či jinak financovat nemovitost a vydělat na jejím vlastnictví? Uvidíme dnes večer na ČT1.

Krotitelé dluhů: registrovaní partneři se statísícovými dluhy (29. 2.)

29. Únor 2012 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=3629 w=420]
Tentokrát se hlavními aktéry dalšího dílu Krotitelů dluhů stali registrovaní partneři Aleš Staněk a Michal Haskaj, kteří se vzali krátce po svém seznámení v roce 2007. Už v té době však měl Aleš několitisícové dluhy a jeho partner Michal o nich neměl ani nejmenšího tucha.

1. stránka z celkem 6123...Poslední »