Panáček v reality show

Krotitelé dluhů (4.3.): druhotná platební neschopnost drobného živnostníka

4. Duben 2012 | napsal(a): | reality show: Krotitelé dluhů

[singlepic id=3305 w=420]
Dnes se Krotitelé dluhů podívají na druhotnou platební neschopnost instalatéra a topenáře pana Bartůňka. Finanční poradce vymyslel důmyslný systém ústupků, díky kterým by se pan Bartůněk, jeho dlužník i jeho věřitel mohli zbavit problémů. Podaří se mu přesvědčit podnikatelskou trojici, že je někdy lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše?

Anebo bude jejich konflikt dál živit právníky a exekutory, ke kterým odtékají peníze z Bartůňkova osobního majetku, aniž by z toho jeho věřitel něco měl? Již dnes večer v dalším díle Krotitelů dluhů na ČT.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Krotitelé dluhů

Diskuze k článku

Počet komentářů: 5
1
okkvp
Reagovat

jsem se v tom kdesi akosi drobet ztratila, budu muset asi dát repete. Zabejčenej pan Lachout byl dobrej, ovšem pan Bartůněk mi taky přišel dost zabejčenej a vlastně vypadá dost zvláštně i ten kamarád na úplném začátku problému do jehož stavby práce a matroš šel

Reagovat

Kolegyně, měla jsem to podobně. Jak začali počítat reálné dluhy a peníze, které má jen na papíře, tušila jsem, že je to v háji. On má po rozvodu polovinu majetku, pokaždé operují s jinou částkou, žena asi půjde pod most, musím to až bude čas sjet znova. Bylo vidět, že ani Bartůněk není bez viny, minimálně tam byl problém v osobních vztazích, kdo ví čím vlastně vyvolaný. Tipuji, že v době vzniku dluhu raegoval – neplatí mně, já ti taky nezaplatím, vlez mi na záda.

3
viki
Reagovat

Na mě to též dělalo dojem, že p. Bartůněk měl máslo na hlavě….všichni tři jeli tvrdě za sebe a tak to pak vypadá při domluvě. Dost jsem se ztrácela v tom, kolik měl Vacek vyplatit, proč to snižoval, pak zas něco přihodil…To jsou takový machinace a házelo se tam milošema, že jsem z toho byla zmatená, jak kamzík na rovině:-)

4
okkvp
Reagovat

2 – To jsi tipla asi úplně správně, paní Lachoutová to tam zmiňovala

5
Renata Nosková
Reagovat

Já už jsem se na pořad Krotitelé dluhů přestala dívat, ne proto, že by nebyl poučný, ale proto, že mě vždy rozčílí, jak jsou lidé finančně negramotní, a své problémy řeší teprve tehdy, až když jim teče do bot, a už nevědí kudy kam

Přidat komentář