Panáček v reality show

Martin Horák tiskovým mluvčím VyVolených 2

31. Leden 2006 | napsal(a): | reality show: VyVolení

česká verze VyVolených To o čem si již pár dní šuškali vrabci na mnoha českých, ale i moravských střechách (co také jiného v takovém mrazu dělat :) se stalo skutečností. Velmi dobře informovaný zdroj nám potvrdil, že Martin Horák, svého času bojovník o 11 milionů korun ve vile VyVolených na pražské Harfě se stane oficiálním tiskovým mluvčím druhé řady této reality show. Martin nebude jediný z neVyVolených, kteří najdou uplatnění v druhé řadě.

uplatnění najde i Michal, Jindra a Saša

Martin nebude jediný z neVyVolených, kteří najdou uplatnění v druhé řadě. Dalšími jsou Michal, Jindra a Saša. Jindra se Sašou se mají zhostit komentování dění ve vile na oficiálním webu a zvláště od Jindry to budou dozajista velmi zajímavé literární útvary. Tedy pokud mu nebude moc vést ruka korektora.

Michal bude rovněž komentovat dění ve vile, ale nikoliv na oficiálním webu VyVolených, ale na jeho partnerském serveru Bleskově.cz, kde vystřídá nechvalně proslulého Petra Zvěřinu, kterému nebylo cizí komentovat dění pro více než jeden český server. Holt bezpáteřňák jak se patří :))

grafik VyVolených se zbláznil

A mimochodem, co říkáte na oficiální logo druhé řady VyVolených? Vcelku hrůza, nemyslíte? :)

logo druhé řady VyVolených

související články

Mluvčí Horák: Je to pro mne výzva / revue.idnes.cz

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

VyVolení

Diskuze k článku

Počet komentářů: 15
Reagovat

Tak na MIchalovo komentování a postřehy se těším.
O komentování Saši a Jindřicha no ofi webu mám silné pochyby…stačilo, když Saša po svém vyřazení párkrát komentoval….

2
ola
Reagovat

Sašovy komentáře se mi vůbec nelibily.

3
tana
Reagovat

Sašovy komentáře – „okénko“, tak to byl děs a běs!!! Nikdy víííce!!!!!!!!!!!
Redakce je nepoučitená :-(((
Na Michalovy komentáře se těším, ty si vždy přečtu a budu vědět vo čem to gou :-)))

Reagovat

Jsem moc zvědavá na Michalovo komentování děje VV2. Očekávám, že při něm uplatní svůj typický anglický humor. Když byl Michal ve vile, tak byl na začátku hodně chválen moderátory (a myslím že i novináři) za výborný pozorovací schopnost a schopnost dobře zhodnotit situaci ve vile. (Myslím, že to bylo popisováno tak, že na dotazy moderátorů Michal OHROMUJE výstižným a přesným hodnocením situace a lidí ve vile.) Takže může použít i tuto schopnost. Budu zcela jistě pravidelnou čtenářkou jeho článků.

O komentování Jindrou mám dost pochybnosti. Jindra je pohodář, který nerad řeší krizové situace, nehádá se, nemá rád otevřené diskuse.Takže si ho neumím představit, pokud by měl zkritizovat nebo popsat něco negativního ve vile. Jeho literární útvary budou jistě ohromující, záleží jen jak a zda to lidi bude bavit číst. U Saši si taky nejsem jistá, působil na mě dojmem flegmatika s dávkou arogance. Takže u něho nevím.
Docela jsem překvapena, že Jindra a Saša mají působit na oficiálním webu. Koncem roku na oficiálním webu měli vypsané podmínky pro přijetí nových pracovníků do týmu vyvolení.centrum. Jedním z požadavků bylo 2-leté působení v novinářské branži.

Reagovat

Dvojka v logu je fakt úlet.

6
cumlava
Reagovat

Tak to je kazdopadne pozitivum dnesniho dne se dozvedet,ze Michal bude aspon komentovat deni ve vile,ma sice na vic,ale i to je fajn

7
%
Reagovat

běsové logo

8
Iva
Reagovat

Tak Sašovi komentáře se mi nelíbily,Zvěřinovi přicházím trochu na chuť,ale na MICHALA se těším a budu články s radostí sledovat.Snad to není jen nějaká kachna,že to bude Michal komentovat ,já s netrpělivostí čekám,kde bude,abych mohla sledovat.

Reagovat

Iva, lépe čti a nemusíš se třást očekáváním. Michal bude komentovat dění ve vile VyVolených pro server Bleskově.cz, je to napsané v textu výše :)

10
Scalex
Reagovat

Ad Sašovo a Jindrovo komentování – požadavek na novinářskou praxi se týkal kmenových pracovníků redakce oficiálního webu. Ti také budou zpracovávat publikované materiály, čili Jindrova a Sašova slova dostanou trochu uhlazenější formu, aniž by tím byl nějak zkreslen obsah a myšlénka (bude-li se tam nějaká vyskytovat).

Totéž se týká Michalova komentování pro Bleskově. Získat Michala byl můj nápad, protože od začátku mi Michal přišel jako velmi vnímavý analytický typ. Bylo to vidět zejména v rozhovorech ve Zpovědnici, kde naprosto přesně analyzoval vztahy ve vile, vše dokázal velmi přesně pojmenovat. Možná proto v lidech vyvolával dojem silného stratéga a možná jím i byl. Hra ho ovšem nakonec sama vmanipulovala do situace, kdy nemohl udělat nic jiného, než „spáchat sebevraždu“ tím, že šel do Duelu s Vladkem. Nic jiného mu nezbývalo. Do poslední chvíle ale dost přesně věděl, která bije. Mýlil se ve vile jen málokdy (tuším, že u Emilova amoku byl přesvědčený, že je pravý, ale to je zas tím, že Emil je fakt dobrej herec). Takže si myslím, že jeho komentáře druhé řady by mohly být hodně zajímavé a přínosné. Ale samozřejmě záleží i na tom, kolik na sledování bude mít času. Přeci jen má dost vlastních aktivit. Tak snad to vyjde a k něčemu to bude…

11
Runer
Reagovat

SUNicko – nechceš zkusit ještě zabojovat a získat Jindru pro Panáčka? ;)

12
Jita
Reagovat

Scalexi musím tě pochválit za bezva nápad….doufám, že Michal bude psát článečky často ;-)

13
M2d
Reagovat

ZBLÁZNIL, ZBLÁZNIL!!!!

14
Ann
Reagovat

Scalexi, s tím Michalem je to vynikající nápad! A také se těším na Martina v roli mluvčího………… Michal a Martin se mi během pobytu ve vile jevili jako fajn sympaťáci a tak trochu jako růže mezi trním. Oba chytří kluci co umějí jednat střízlivě, bez nadbytečných a zbytečných emocí.

15
Alena
Reagovat

Preboha,prečo nezavoláte do Vyvolených II na spoluprácu Vladka,hneď máte sledovanosť,ale takého človeka ako Saša,ktorého skoro nik nemusí…

Přidat komentář