Panáček v reality show

Na nože! online video

Zdeněk Pohlreich, známý z pořadu Ano, šéfe! se v reality show Na Nože! nechá zavřít s 12 kuchaři ve speciální vile, kde bude testovat kuchařské dovednosti jednotlivých soutěžících i jejich psychiku. V Na Nože! se bude koušet odolnost proti stresu a nekompromisním výtkám šéfkuchaře. Koncepce Na Nože! se podobá v něčem podobá VyVoleným, soutěžící ovšem nebudou neustále snímání kamerami. Spíše než voyerství a vztahy mezi obyvateli vily prý půjde o dobré jídlo a pití. Pohlreich nicméně v Na Nože! nehodlá být hodnější, takže zřejmě opět budou k slyšení vulgarismy, s nimiž měl v Ano, šéfe problémy.

Na nože! video archiv

Užívejte si Gordona Ramseyho celé prázdniny

12. Červenec 2011 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=498 w=420] Na TV Barrandov právě skončila sedmá série Hells kitchen. Nezbývá nám než poděkovat televizi, že tuto show nadabovala a hlavně poděkovat lidem, kteří ji nahráli a uložili na internet (Na uloz.to najdete všechny odvysílané díly)
Aby ale Gordona Ramseyho nebylo málo je na internetu k sehnání mnoho jeho dalších pořadů.

Šéf na grilu: Zdeněk Pohlreich v novém pořadu + video

22. Duben 2011 | napsal(a): Nick Flyer

Ano, je to tak. Zdeněk Pohlreich se pustil do výroby nového pořadu s názvem Šéf na grilu. „Diváci se mohou těšit na to, že budu konečně vařit, protože všichni říkaj, že jenom nadávám a nevařím nikde“ lákal včera ve VIP zprávách na pořad sám Šéf. V šestidílném cyklu o grilování bude Zdeňka doprovázet Halina Pawlovská. Ta naštěstí vařit nebude, jen nám pomůže nahlédnout do kuchařova nitra.

Knižní tip na Vánoce: Prostřeno kniha plná receptů nebo Iveta a sladká Francie

14. Prosinec 2010 | napsal(a): SUNíčko

Prostřeno od Aše až po Jablunkov, tak se jmenuje knížka, která před pár dny byla uvedena na předvánoční knižní trh a jak asi tušíte, je spjata s gastro show TV Prima – Prostřeno! V rukách jsem ji nedržel, ale dle obalu má obsahovat 425 receptů od 85 kuchařů. Je sice otázkou, jak je přesně kuchař definován a zda lze toto oslovení vztáhnout na každého z účastníků této show.

Finále Na nože! vyhrál kuchař Robert

5. Prosinec 2010 | napsal(a): Nick Flyer

Poslední týden byl na vítěze v reality show věru bohatý (a to nás zítra čeká další na Nově) A i když je show Na nože! mnohokrát minimalističtější než všichni talenti musím říct, že jsem si uvědomil, že výhra zase o tolik menší není. Milion korun je u takové show opravdu slušný peníz. Tuto obrovskou výhru si odnesl Robert. Jaké byly jeho poslední kroky k vítězství se dozvíte v poledním článku.

Na nože 12.díl: poradí si kuchaři s elitními surovinami?

25. Listopad 2010 | napsal(a): Nick Flyer


Minulý týden (pro mě včera) z gastro reality show Na nože! vypadla všemi soutěžícími nenáviděná Iveta. V boji o milion korun tak zůstali jen samí muži a až na Lukáše profesionální kuchaři.
Jak bude pokračovat pánská jízda a na koho se přesunou věčné útoky Jardy a Roberta?
Nezapomínejme, že příští týden už bude finále. Takže si tento díl náležitě užijte.

Na nože 11.díl – Buddha Zdeněk

24. Listopad 2010 | napsal(a): Nick Flyer


Konečně aspoň troška času. A protože už máme týden skluz, tak tento díl zrekapituluji jen tak letem světem. Po minulém, zbytečném, díle, ve kterém se nikdo nevyřazoval je tu opět ostrý souboj.

Na nože 10.díl – Jarda se žení

12. Listopad 2010 | napsal(a): Nick Flyer


Finále gastronomické reality show Na nože se blíží a síly se vyrovnávají. Díky „kouzelné zástěře“ jsou v hře pořád dva amatérští kuchaři a tři profesionálové. Dnešní díl se ale mimo vaření ponese hlavně ve znamení Jardovy svatby.

Na nože 9.díl – Pstruh ve Vltavě

3. Listopad 2010 | napsal(a): Nick Flyer


Posledních šest kuchařů bojuje o milion korun a titul superšéf v reality show Na nože.
Dnešní díl se vedl ve znamení českých jídel.
Na kuchaře čekalo to nejtěžší, co je mohlo potkat. Svíčková.

1. den – Nejklasičtější klasika, svíčková

Aby to soutěžící neměli se svíčkovou tak jednoduché, tak neměli dělat svoji svíčkovou s karlovarským knedlíkem, ale podle předlohy. Ukázku jim předvedl Václav Frič, uznávaný český kuchař. A soutěžící nafasovali složky a papíry a poznamenávali si.

Na nože 8.díl – Zpátky do léta

28. Říjen 2010 | napsal(a): Nick Flyer


A další díl čím dál lepší kulinářské reality show pro opravdové profíky Na nože je tady.
Zbývá posledních sedm soutěžících. Z nich jsou pouze dva amatérští kuchaři a pouze jedna žena. A tak, protože Iveta přežila další vylučování, se pokračuje dál v útocích na ni. Nemám ani moc chuti je nějak rozebírat, protože ukazují naprostou bezpáteřnost a namyšlenost některých soutěžících a asi bych se při psaní o tom jen rozčílil. Takže asi radši přeskočím úvodní část z bydlení soutěžících a rozhovor s Jardou (i když to možná začíná vypadat, že Iveta už vadí pouze jemu) a přejdu hned k prvnímu úkolu.

Na nože 7.díl – Iveta jako otloukánek

21. Říjen 2010 | napsal(a): Nick Flyer

V gastro reality show Na nože už zůstává poslední žena a zároveň „poslední“ amatérka Iveta.
Je tedy dost logické, že se stává terčem vtípků, narážek a občas i urážek všech ostatních.
A protože klukům řekla, že by ráda psala pro nějaký časopis, tak se toho hned chopili a Jarda jí zavolal jako redaktor časopisu. Chudák Iveta jim to sežrala i s navijákem. Je jasné, že má kluků občas plné zuby. A oni jí.
1. stránka z celkem 212