Panáček v reality show

Pekelná Kuchyně / Hell’s Kitchen online video

Pekelný šéfkuchař oceněný Michelinskými hvězdami, Gordon Ramsay, přichází na obrazovky v nové reality show Pekelná kuchyně, a je připraven to pořádně osladit novým uchazečům, kteří aspirují na pozici kuchaře – tentokrát v Americe. Můžete očekávat skutečné drama, silné emoce a kulinářskou vášeň jakou perfekcionista a milovník dobrého jídla Ramsay se snaží vštěpovat všem soutěžícím – zatím nezkušeným kuchařům. S jeho reputací z nich dokáže dostat to nejlepší …ale kdo z dvanácti nastávajících šéfkuchařů přežije Pekelnou kuchyni a získá svojí restauraci?

Pekelná Kuchyně / Hell’s Kitchen video archiv

Užívejte si Gordona Ramseyho celé prázdniny

12. Červenec 2011 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=498 w=420] Na TV Barrandov právě skončila sedmá série Hells kitchen. Nezbývá nám než poděkovat televizi, že tuto show nadabovala a hlavně poděkovat lidem, kteří ji nahráli a uložili na internet (Na uloz.to najdete všechny odvysílané díly)
Aby ale Gordona Ramseyho nebylo málo je na internetu k sehnání mnoho jeho dalších pořadů.

Hells Kitchen znovu od 4. série

6. Červenec 2011 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=498 w=420]Pro ty z nás, kteří doufali, že po tom, co TV Barrandov odvysílá Hells Kitchen season 7 a nasadí nejnovější season 8 je to trochu zklamání. Barrandov začíná vysílat season 4. Zároveň si ale neuvědomuju, jestli konkrétně tuto sezónu už někdy vysílala. Pokud se pamatuju, tak si na ni vlastně nepamatuju, narozdíl od všech ostatních.

Pekelná kuchyně 7 na TV Barrandov

16. Červen 2011 | napsal(a): TK

[singlepic id=498 w=420]TV Barrandov neztrácí čas a po odvysílání posledního dílu šesté řady Pekelné kuchyně plynule navázala se 7.řadou, která se v USA vysílala v loňském roce (a doufejme, že má nakoupenu i nejnovější 8.řadu). Šestnáct kuchařů se opět dostane do spárů prostořekého Gordona Ramsayho, pouze jeden z nich se ale stane šéfkuchařem v jeho londýnské restauraci Savoy Grill.

Hell’s Kitchen 6 na TV Barrandov

26. Květen 2011 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=498 w=420]Dnes v noci na TV Barrandov začala šestá série Hells Kitchen. A podle ukázek to vypadá na pěkně našlapanou sérii, kde nebude nouze o krvavé úrazy, arogantní chování a agresivní výpady proti samotnému Gordonu Ramseymu.

Pekelná kuchyně stažena z vysílání kvůli sledovanosti

15. Září 2010 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=498 w=420]
Čtenář Panáčka v reality show – Marek, nás v komentářích upozornil, že byla z vysílání TV Barrandov stažena reality show Pekelná kuchyně (Hell’s Kitchen) a připojil i e-mail z TV Barrandov, který mu dorazil s vysvětlením, proč se tak stalo.

Přihlašte se do české verze Pekelné kuchyně

25. Duben 2010 | napsal(a): TK

Jste profesionální kuchař a chcete si zajistit zajímavý posun v kariéře? Anebo je vaření vaší vášní a myslíte si, že jste daleko lepší než leckteří kuchaři, kteří se představili v pořadu Ano, šéfe? Pak neváhejte a vyplňte přihlášku do nového pořadu TV Prima se Zdeňkem Pohlreichem. Co vás v něm čeká, můžete vidět například každou sobotu na TV Barrandov v americké verzi reality show Pekelná kuchyně (Hell’s Kitchen), v níž má hlavní slovo světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay, který je také autorem britské předlohy k Ano, šéfe! (Kitchen Nightmares).

Hells Kitchen II – 8. díl: Slovo dělá muže

20. Březen 2010 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=498 w=420]

Po minulém díle je Virginie na dně. Čtyřikrát přežila nominaci na vyloučení. Ve finálové čtyřce je už jen poslední muž, Keith. Jak se mu daří mezi samými ženami a kdo skončí na bramborové medaili? Dozvíte se v dnešním článku.

Comments Off on Hells Kitchen II – 8. díl: Slovo dělá muže

Hells Kitchen II – 7. díl: Sloučení týmů

20. Březen 2010 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=498 w=420]

Zbývá posledních pět soutěžících. Dnes nás čeká sloučení týmů a první úkoly pro jednotlivce. Hra začíná gradovat a Gordon Ramsey nechce dát svou milionovou restauraci jen tak.

Hells Kitchen II – 6. díl: Pekelné ženské

7. Březen 2010 | napsal(a): Nick Flyer

[singlepic id=498 w=420]

V dnešním díle Pekelné kuchyně vyplyne na povrch stará pravda a ženách. Snad nebudou české feministky proti, ale ženy v Pekelné kuchyni jsou pekelné potvory. Nesouhlasíte? Tak si přečtěte rekapitulaci 6. dílu.

Hells Kitchen II – 4. a 5. díl: Soutěžící se pekelně vybarvují

7. Březen 2010 | napsal(a): Nick Flyer

Po krátké indispozici a velkém váhání vám přináším článek s obsahem hned dvou epizod Pekelné kuchyně najednou.

Oba dva díly, myslím, dobře poukazují na jednotlivé charaktery soutěžících, hlavně kdo je leaderem a kdo největším podrazákem.

1. stránka z celkem 212