Panáček v reality show

Farmář hledá ženu 2017 online video

Farmář hledá ženu 2017 video archiv

Farmář hledá ženu 2017: Návraty na místa činů (24.11.)

24. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

titl

Před pár týdny jsme se na farmách teprve rozkoukávali, nyní nás čeká poslední návštěva. Po setkání na zámečku víme, že u Romana, Radka ani Vladislava láska nerozkvetla. Lucie se vrhla za vztahem na v pořadí už třetí farmu, zapustila zde konečně kořeny? Jan a Vašek prožívali zaláskované období, ale jak to u všech vypadá nyní, po delší době?

Farmář hledá ženu 2017: Co čas dal a vzal (17. 11.)

17. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

fhž1

Vypadalo to, že se tento pátek s farmáři rozloučíme, ale opak je pravdou. Toto je teprve předposlední díl. Všichni muži hledající pomocí show Farmář hledá ženu svoji lásku, se sejdou tam, kde jsme začínali – na zámečku s Alicí. Budou vzpomínat a hodnotit. Prozradí, jak to mají se vztahem v současné době. Dá se předpokládat, že nás čeká více opakování, než nových informací.

Farmář hledá ženu 2017: Společný víkend, den druhý

10. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

fhž3

Reality show farmář hledá ženu se pomalu, ale jistě blíží do finále. Farmáři si užívají volný víkend se svými vyvolenými, poslední šance zažehnout nějakou jiskřičku lásky. Zatím to vypadá nadějně u Romana, ale je zde pochybnost, že jde opravdu o nový vztah. Vladislav s Anežkou jsou kamarádi, zámecký pán se snaží, aby vypadal zamilovaně. Libuška s Vaškem sice vzbuzují naději na šťastný konec, ale i zde je spousta otazníků. Radek je z kola ven a jeho náhradníkům Lucii s Pepou, je těžké nějakou zamilovanost uvěřit. Co bude dál? Sledujte, diskutujte!

Farmář hledá ženu 2017: Romantika ve dvou (3.11.)

3. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

FHz1

Před sebou máme poslední čtyři díly RS Farmář hledá ženu. Pobyty na farmách jsou minulostí. Některá si odvezla slunečnici, jiná vyhlídku na společný víkend jen ve dvou. U Radka seznamování skončilo definitivně. Marcelu nechtěl on, Veronika nechtěla jeho, možná se nechtěli všichni vzájemně, prostě na této farmě má láska konečnou. Společný víkend by měl být plný romantiky a dalšího sbližování. Jak vše proběhne? Sledujte, diskutujte!

Farmář hledá ženu 2017: Poslední slunečnice (27.10.)

27. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

gabi

Na všech farmách se nám pobyt nápadnic blíží ke konci. Vašek už rozhodl předem, u zbývajících farmářů se dnes rozdají poslední slunečnice. Václav už našel, ale na ostatních farmách to tak jednoznačné není. Zvítězí přítulnost Kikiny, či snad dokáže uražená Monika zvrátit výsledek? Radek to bude mít hodně těžké, od první chvíle se mu nezamlouvala ani jedna holka. Podle úvodní fotky a následného videa je zbytečné tajit, že Vladislav už nechce vidět putovnici Gábinu. Katarína nebo Martina? I zde se to zdá předem jasné a opět i z videa se dá odhadnout výsledek. Ale třeba bude vše úplně jinak, sledujte, diskutujte!

Farmář hledá ženu 2017: Bylo, nebylo, kdo přizná barvu? (20.10.)

20. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

katartitl

Naposledy se rozdávaly slunečnice u Romana, odjela i Iveta od Jana, rovněž kufry zabalila Jana u houslisty Vladislava. Jedna mu odjela, aby vzápětí dorazila pisatelka údajně nejkrásnějšího dopisu Gábina. Farmář Vašek to vyřešil po svém. Vlk se nažral a koza zůstala celá. V tomto případě Vašek je dál za hodného, místo vyřazení přihrál nadbytečnou Lucii do náruče svému kamarádovi a zaměstnanci v jednom. Bylo nebo nebylo? To je otázka, která zní na některých farmách následující den. Kde je možná pravda zjistíme už dnes večer. Stejně tak jsem zvědavá, proč se Katarína vrhá Romanovi kolem krku, když mu dnes nemůže přijít na jméno. Toto a snad i trochu víc se dozvíme v novém díle RS Farmář hledá ženu.

Farmář hledá ženu 2017: Slunečnice opět v hlavní roli (13.10.)

13. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

fhž
Minulý týden se vyřazovalo u zámeckého pána. Než se mohl vyjádřit, Iveta si rovnou o slunečnici řekla sama. Na některých farmách se budou květiny rozdávat dnes, jinde nás prý čekají velká překvapení a zvraty. Kdo půjde z kola ven?
Sledujte premiérový díl reality show Farmář hledá ženu a podělte se o své pocity v naší diskusi.

Farmář hledá ženu 2017: Radek posiluje svůj tým a boje na farmách dál pokračují (6.10.)

6. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

titulka

Farmáři hledají ženu, která s nimi bude sdílet život na farmě. Vybrané adeptky se musí další den snažit získávat plusové body pro jejich rozhodování. Radek ohrnoval nos nad nabídkou od první chvíle. Spíše z nutnosti zvolil danou trojici, ale pořád velké nadšení neprojevuje. Možná se to vše změní po příjezdu další bojovnice o jeho srdce. Ta tvrdí, že je ženská a nemíní se sedřít. Pravidla si produkce upravuje podle potřeby, mají být tři, budou čtyři, snad doufají, že vypuknou konflikty a divák konečně nebude zívat nudou. Tak mě napadá, kde asi bude nová posila spát? Přidají postel, změní pokoj, bude mít apartmá sama pro sebe? A co se odehraje u dalších farmářů? Sledujte reality show Farmář hledá ženu a podělte se v diskusi o své postřehy a názory.

Farmář hledá ženu 2017: Startuje boj o srdce farmářů (29.9.)

29. Září 2017 | napsal(a): Ajda

farm3

Dámy jsou zabydlené, boj o farmáře může konečně vypuknout v plné síle. Někteří už mají své favoritky, jinde se budou muset tasit všechny ženské zbraně, aby byl lov úspěšný. Můžeme se těšit na přehlídku farmářských prací, kuchařské souboje a určitě dojde i na zábavu. Zatím na farmách vládne pohoda, klídek, vydrží to tak po celou dobu pobytu? Asi těžko, ale nechme se překvapit.

Farmář hledá ženu 2017: Poprvé na farmách (3.díl, 22.9.)

22. Září 2017 | napsal(a): Ajda

fhz1

Společně strávené chvíle jsou minulostí, farmáři protřídili své ženy a trojice vyvolených obdržela pozvání na jejich farmy. Přijedou všechny? Jaké budou první dojmy z nového prostředí? To vše dnes večer v reality show Farmář hledá ženu.

1. stránka z celkem 212