Panáček v reality show

Zemřel Willie Spence, finalista American Idolu 2021

12. Říjen 2022 | napsal(a): | reality show: American Idol

Willie Spence

Tragická zpráva dnes zasáhla svět talentových soutěží. Ve věku pouhých 23 let zemřel stříbrný finalista 19. řady American Idolu, soulový zpěvák Willie Spence. Talentovaný zpěvák podlehl následkům autonehody, při níž naboural do náklaďáku zaparkovaného na kraji silnice.

Willie je tak již pátým finalistou celé historie American Idolu, který nás navždy opustil. Již mezi živými rovněž nejsou Michael Johns (AI7, 2008), Rickey Smith (AI2, 2003), Leah LaBelle (AI3, 2004) a Nikki McKibbin (AI1, 2002). Celé rodině i všem Willieho kamarádům, známým a fanouškům vyjadřuji upřímnou soustrast. Willieho odkaz si můžeme připomenout prostřednictvím jeho skvělých výkonů, které během loňské řady American Idolu předváděl a debutového singlu Never Be Alone.

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz :-) Pokud byste si chtěli přečíst moje články i z jiných oblastí než o talent shows, tak máte možnost na mém blogu dj-vlados-world.webnode.cz :-)

American Idol

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
libena
Reagovat

RIP willie :-(

Přidat komentář