Panáček v reality show

Výměna manželek 2017 (29.3.): Marie vs. Petra

29. Březen 2017 | napsal(a): | reality show: Výměna manželek

VM titl

Uvědomí si Marie v náhradní rodině, zda chce setrvat v nefungujícím manželství? Jak si Petra poradí v rozvrácené rodině se dvěma malými dětmi? To vše uvidíme v premiérovém díle reality show Výměna manželek.

Vyměněné rodiny

Prachatice

B

Marie (21), manžel Tomáš (28), dcera Eliškou (4) a syn Šimon (2). Tato rodina prožívá naprostý krach svého vztahu.

Litvínov

A

Petra (32), Honza (29) a jejich dcera Justýna (5).

Na co se můžeme těšit

Tomáš a Marie jsou spolu už od jejích 14 let. Aby se mohli vzít, musel jim dát souhlas soud. V tuto chvíli manželé přiznávají, že šance na záchranu vztahu jsou opravdu malé. Oba dva si na sociálních sítích píšou s jinými lidmi a nedá se říct, že by to byli pouze přátelé. Nečekané překvapení ale čeká na Tomáše. Jeho náhradní manželka Petra po něm chce, aby jí na sociálních sítích ukázal svou ženu. Když rozklikne její profil, zjistí, že na zdi má fotografie s jiným mužem a u nich je uvedeno, že jsou ve vztahu. Petra se navíc začíná od sousedů dozvídat, že se Marie ráda stýká s různými muži. Na základě toho začne vyvádět a přepadne ji strach, že Marie svede jejího manžela Honzu.

Jak vše dopadne, sledujte dnes večer od 20.20 na TV Nova.

Zdroj:Tn.cz, FB Výměna manželek

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Výměna manželek

Diskuze k článku

Počet komentářů: 8
1
Ester
Reagovat

Marie s Tomášem se dali zase dohromady, ale já osobně nevěřím, že to bude na dlouho. Dokonce by prý chtěli další miminko, což mi přijde v jejich případě naprosto zrůdný nápad vzhledem k tomu, že se dosavadním dvěma dětem vůbec nevěnovali … ta čtyřletá holčička mluvila příšerně a sama Marie v manuálu psala, že je opožděná. No proč asi, že?

2
Ludmila
Reagovat

Marie je prostě příliš mladá a ten její manžel rozhodně není žádná výhra. nevěřila bych mu ani pozdravení. Ovšem paní Petra mi nebyla vůbec sympatická, myslím, že to bude pěkná hysterka a manipulátorka.

3
Ester
Reagovat

@Ludmila: Petra bude mít taky svoje máslo na hlavě, jen to ve srovnání s nevyzrálou Marií zaniklo. Mariin manžel je sice starší, ale připadá mi mentálně na stejné úrovni jako Marie, ne-li ještě horší.

4
w
Reagovat

Na co si to Petra hrála? Nevaří, neuklízí jen se válí. Žárlivá až za roh, jak se bála, že jí přítel zahne. Marii vyčítá, že ji nikdo nemá v baráku rád, ale jak o ní mluvil přítel a jeho kamarádi v hospodě byla dost síla. Nevím jak to bude u nich vypadat, až to uvidí. :D

5
Lady XL
Reagovat

Viděla jsem vlastně, až jak se balily domů a pak tu výměnu názorů – tedy spíš názor Petry. A bylo mi z ní zle. Vůbec se mi nelíbí, jak si pak nárokuje jedna z těch dominantějších manželek řvát na druhou, co je za …. a jak to tam vede, když přitom ví podrobnosti jen jedné strany. Tady u Petry mi to přišlo, že šla do toho – nejlepší obrana je útok a tak útočila, aby se nedozvěděla náhodou něco na sebe. A tak nějak pochybuji, že by ji oslovovaly sousedky samy o sobě, aby jí říkaly drby… Prostě tak žárlila, že se sama na ni začala vyptávat. A jak se tu píše, měla by se zajímat, co si myslí o ní tam v okolí… Moc sympaticky tedy nevypadala a žárlivka byla slušná. Ovšem na koho? Manžel taky nic moc…

6
Monika
Reagovat

Vsichni ctyri stali za prd, dokonali lide do vymeny, produkce si musela mnout ruce, ze sehnala takove mamlasy. Vsichni by meli navstivit zubare, mladi lide a tak otresne zuby, se mi z nich delalo zle. No a ta vykrmena prasnice ve triceti letech, to je sila, jeji manzel vypadal jako dement.

7
Mary stabilit
Reagovat

@w: také jsem ráda,že to někdo vidí i jinak..nevím,na co si Petra hrála,sama to doma také neměla růžové a druhým by kázala.Alkoholismus tam byl na denním pořádku,zhýralí,bez náboje…

8
Ester
Reagovat

Jen taková poznámka úplně mimo … To, jak kadeřnice Petru ostříhala, to byl děs. Za prvé jí to vůbec neslušelo, zezadu má silný krk a tímhle se to ještě zvýraznilo a za druhé tento účes nejde nechat ráno před odchodem z domova ve stavu „probudím se a jdu“, což se už od pohledu na Petru dalo předpokládat, že udělá.

Přidat komentář

Přidat komentář