Panáček v reality show

X Factor UK 2016: souboj Girlbands vs. Boybands v 5. Live show? + Rozhodnutí (rekap + video)

4. Listopad 2016 | napsal(a): | reality show: X Factor UK

x-factor-LS5

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 5. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Živé finálové přenosy se pomalu a jistě dostávají do své poloviny. Už za čtyři budeme znát grandfinálovou TOP 3, z níž 11. prosince vzejde vítěz 13. série. Vítězem se určitě nestane Gifty Louise, kterou v minulém týdnu porota překvapivě jednomyslně odepsala po sing-offu se skupinou Four Of Diamonds. Toto šokující rozhodnutí poroty se samozřejmě neobešlo bez různých obvinění z manipulací ze strany fanoušků na sociálních sítích. Je tu však nový týden a s ním i nová porce zábavy, naprosto nezmanipulované osudí zvolilo jako téma Girlbands vs. Boybands. Není žádným tajemstvím, že jsou skupiny v Británii velmi oblíbené a dokonce několik úspěšných skupin vzniklo právě v X Factoru. Co zazní v podání top 8 se dozvíte uvnitř článku. Hosty nedělního Rozhodnutí budou Robbie Williams a Emeli Sandé. Čeká nás opět další překvapení?

5. Live show – Girlbands vs. Boybands

Matt Terry

výběr: Wham! – I’m Your Man

Tento týden show otvíral Matt. Svoje vystoupení zvládl s naprostou lehkostí, jakoby se nechumelilo, tentokrát ani nepoužil svůj falzet, který si v některých minulých vystoupení zvykl nadužívat. Přestože Matt podal po všech stránkách bezchybný výkon, tak výběr a aranžmá jako takové mě osobně moc neoslnilo. Čekal jsem zajímavější, modernější pojetí, takhle zůstal Matt na půl cesty, ovšem nemyslím si, že by měl mít v neděli večer nějaké problémy.

Sam Lavery

výběr: Girls Aloud – I’ll Stand By You

Co může na papíře vypadat jako skvělý výběr, se může na ostro prokázat zcela opačně. Částečně je to i případ Sam. Už z medailonku šlo poznat, že má k písni silnou citovou vazbu. Do výkonu se to hodně promítlo a paradoxně měly negativní vliv na její pěvecký výkon, zvláště v první polovině písně Sam nezněla dobře, alespoň druhá polovina se sborem byla lépe provedená a efektnější. Celkově ale vystoupení zůstalo za očekáváním a mám strach, že by Sam mohla být tentokrát v ohrožení.

Honey G

výběr: Kris Kross – Jump

U Honey G se budu částečně opakovat. Rap jako takový nic moc, u poroty jí to prochází a u diváků nejspíš nějakým způsobem taky. Jako celek to však bylo asi její nejautentičtější vystoupení, za což může poděkovat hlavně produkci, zejména choreografům.

Ryan Lawrie

výběr: The Beatles – Twist & Shout

Ryan to opravdu nemá v soutěži jednoduché, díky několika hozeným klackům pod nohy ze strany produkce se každý týden ocitá v ohrožení, navíc v minulém týdnu po vypadnutí Gifty se do něj obuly jak média tak fanoušci na sociálních sítích. Ryana došlo k opačné situaci jako u Sam, na papíře to vypadalo, že je Ryan opět sabotovaný, možná i jo, nicméně z toho vybruslil skvěle. Nejspíš mu došlo, že už tady nemá co ztratit a tak v rámci svých hlasových možností do toho šel plno. Mělo to energii a spád, Ryan si svým přístupem o hlasy diváků přímo řekl, což mi u předchozích vystoupení chybělo. Třeba se mu to i vyplatí.

4 Of Diamonds

výběr: Wilson Phillips – Hold On

Stejně jako Ryan ani 4 Of Diamonds nemají moc štěstí, co se týče Bottom 3 a v týdnu se také potýkaly s negativními ohlasy. Pro tento týden zvolily klasiku od Wilson Phillips. Tato poloha jim svědčila mnohem víc než třeba rytmičtější Lady Marmelade, hlasově nikde nic nedrhlo a harmonie byly dobře provedené. Nejspíš to byl jejich nejlepší výkon v Live shows, nicméně holky zde propásly příležitost vrátit se na úroveň z Domů porotců a vybrat si nějakou RnB věc. Jejich originalita se v Live shows nějak vytratila kvůli špatným výběrům. Tento týden podaly dobrý výkon, těžko říct, zda to bude stačit na záchranu.

Saara Aalto

výběr: Girls Aloud – Sound of The Underground

Poslední dva týdny se Saaře daří vyhýbat Bottom 3 obloukem, možná její úspěšné dny právě skončily. Chyba byla už od počátku ve výběru, debutový hit Girls Aloud možná fungoval v roce 2002 v rádiu, nicméně do soutěže se absolutně nehodí. Saara zde ani neměla co ukázat po pěvecké stránce, nakolik byl pro ni refrén až moc nízko. Hlavní WTF celého vystoupení bylo japonské pojetí, těžko říct jak to mělo zapadnou ve spojení s textem nebo náladou písně nebo co tím chtěl Brian Friedman vlastně říct? Ovšem Saara sedící na hlavni tanku v japonském hábitu působila až směšně. Tento experiment se těžce nevydařil a dost možná může Saaru poslat směrem Bottom 3.

Emily Middlemas

výběr: One Direction – What Makes You Beautiful

Emily po minulotýdenním triumfu pokračuje se stejnou strategií. Opět se jednalo o zpomalenou verzi, Emily opět nezklamala, krásný vokál a nádherná scéna, bezpochyby top aktuálního kola. Přesto se nemůžu ubránit dojmu, že si výběr koledoval o mnohem zajímavější úpravu, jakkoliv toto byl skvělý výkon, tak trochu splýval s předchozími.

5 After Midnight

výběr: Spice Girls – Say You’ll Be There

Rozporuplnou Live show uzavírají 5 After Midnight, kteří na poslední chvíli změnili svůj výběr, což většinou nevěští nic dobrého. Kluci si hit od Spice Girls pojali po svém a částečně navázali na svůj dobrý výkon v Motown kole. Sólový zpěv nejspíš nikdy jejich parketa nebude, ani jeden totiž nemají tak výrazný hlas, aby své sólo utáhli, nicméně na harmoniích zapracovali a vyplatilo se jim to. Vystoupení bylo konzistentní a mělo úroveň, dokonce kluci nepotřebovali ani dance break. Solidní tečka na závěr.

Top 3

  1. Emily
  2. Ryan
  3. 5 After Midnight

Bottom 3

  1. Honey G
  2. Saara
  3. Sam


Rozhodnutí

Společné vystoupení top 8

Dermot poté oznámil, že celá top 8 po Novém roce vyjede na společné tour.

Hvězdný host – Emeli Sandé

Vlastním jménem Adele Emily Sandé se sice na scéně nepohybuje tak dlouho jako Robbie, nicméně se svým debutovým albem zanechala na všech frontách pozitivní dojem a získala za něj řadu ocenění, z alba pochází například hit Read All About It. Po necelých čtyřech letech tato talentovaná Skotka vydává druhé album s názvem Long Live The Angels, které vyjde 11. listopadu. Z alba pochází také úvodní singl Hurts. V X Factoru zazpívala píseň Breathing Underwater, video bohužel zatím není k dispozici.

Odhalení Bottom 3

V bezpečí jsou 5 After Midnight, Ryan, Honey G, Emily a Matt.

Do Bottom 3 se poprvé propadla Sam, spolu s ní si účast zopakují 4 Of Diamonds a Saara. 

Hvězdný host – Robbie Williams

Hosté tento týden se skládají čistě z britského hudebního nebe a dokonce se ani nejedná o bývalé finalisty soutěže. Robbie Williams patří dlouhou dobu mezi britskou hvězdnou elitu. S tématem tohoto týdne má hodně společné, jelikož začínal v boybandu Take That. Když započítáme kariéru i s Take That, tak se Robbie pohybuje na hudební scéně již 26 let z toho necelých 20 let sólově. Právě v pátek 4. listopadu vychází jeho v pořadí již 11. (!) sólové studiové album s názvem Heavy Entertainment Show, ze kterého pochází singl, který napsal o svých dětech a jmenuje se Love My Life. 

Pokud jste fanoušky Robbieho Williamse, můžete vyrazit na jeho pražský outdoorový koncert, který se uskuteční 19. sprna 2017 na letišti v Letňanech, prodej vstupenek začíná již v pátek 11. listopadu 2016.

Sing-off

Vzhledem k tomu, že je Ryan v bezpečí bylo zajímavé sledovat, kdo bude mít u hlasujících diváků podporu. Diváci zachránili Sam. 4 Of Diamonds a Saara budou zpívat o záchranu.

4 Of Diamonds

výběr: Whitney Houston & Mariah Carey – When You Believe

Bottom 2 tentokrát tvoří pouze soutěžící, kteří již mají dva sing-offy za sebou. Zdálo se mi, že holky z 4 Of Diamonds už přišly na pódium s pocitem, že jsou odepsané. Svým výkonem si také o záchranu neřekly a nevyhnuly se ani falešnostem a rozháraným harmoniím.

Saara Aalto

výběr: Jessie J – Who You Are

Saara v posledních dvou týdnech bodovala a úspěšně se propadu na chvost startovního pole vyhýbala.  O záchranu se pokusila s písní, kterou mám spíše než s originálem spojenou s verzí od Angie Miller. Saara ale není Angie a tak jsme opět dostali notnou dávku afektu. Nicméně zazpívala mnohem líp než předchozí večer a přiblížila se také svému výkonu z castingu. Své konkurentky určitě porazila, vzhledem k opakovaným účastem všech zúčastněných by mi ani nevadila double elimination, se kterou strašil Dermot. Objektivně lepší byla Saara.

Vyřazování

Louis se postavil za své holky a poslal domů Saaru.
Sharon pochopitelně poslala domů 4 Of Diamonds.
Nicole poslala domů také 4 Of Diamonds.
Simon objektivně zhodnotil situaci a osud 4 Of Diamonds zpečetil.

4 Of Diamonds soutěž opouští.

Tématem příštího kola bude Disco!

Studiové verze vystoupení finalistů na Spotify

VojtaP

Milovník hudby a dobrého jídla, lehký závislák na seriálech a na reality show. Z reality show mě hodně baví například X Factor, Got Talent, Survivor a další...

X Factor UK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 175
1
J
Reagovat

Tak navrhla by som, aby HONEY G isla na zaciatku, ked je to taka smrtelna pozicia. Ale este viac by sa tam hodila jedna zo skupin. Prekvapujuco sa mi paci volba Sam a 4 of Diamonds. Dufam, ze to dievcata prilis nepokazia. Osobne mi je luto Ryana, na tuto pesnicku nema. Viem si predstavit tie hates potom na FB obzvlast, ked tuto piesen pre neho vybrala Nicole. Drzim mu palce, aby opat vyhral life line za predpokladu, ze v BOTTOM 3 nebude Sam.

2
Ludvik
Reagovat

@J: Rzan bude vzhr8vat lifeline vote po58d, dokud nebude stát proti Emily :D #ScotishPower :D

3
Ludvik
Reagovat

OPRAVA: Ryan bude vyhrávat lifeline vote pořád, dokud nebude stát proti Emily :D #ScottishPower
(to je tak když píšete česky s nastavenou anglickou klávesnicí :D)

4
Tomáš
Reagovat

@Ludvik: Já v to doufám že bude vyhrávat pořád protože takovéhle podpásovky od poroty si nezaslouží. Já myslím, že by jedině museli Lifeline zrušit, jinak se ho nezbaví. A taky myslím že v okamžiku kdy by se dostal do Bottom 2 tak by ho mentoři okamžitě s chutí vyřadili. S Lifeline může dojít hodně daleko. Ale on by nemusel být špatný ani tak nevýrazný. Já bych mu dal do ruky kytaru a poslal ho písničkářským směrem, dával bych mu věci co nejsou moc náročné na rozsah. Takového Johna Mayera nebo Eda Sheerana třeba, podobný styl by mu mohl sedět a mohl by se v tom najít. Bylo by to lepší a kvalitnější než přeslazený pop ( One Direction, Backstreet Boys ), který sice jakž takž pěvecky zvládne ale osloví tím asi jen pubiny. S těmahle písničkama by mohl oslovit víc diváků a stát se pro ně zajímavějším. Já být jeho mentor, tak bych si s ním poradil. Ale ti Beatles dnes to je bohužel zase extrém z druhého konce, to mu vůbec nesedne. A ani bych se nedivil kdyby ho produkce píchal někam na začátek. Prostě budou se ho snažit zbavit pořád, dokud se jim to nepovede. A Nicole ho buď neumí mentorovat nebo mu schválně musí podkopávat nohy. Nehodí se jim do krámu.

5
J
Reagovat

@Tomáš: To si mozes byt isty, ze Ryan pojde hned medzi prvymi cislami a Matt mozno pojde ako zlaty klinec programu, kedze medzi stream a hlasovanim z minula tazko zaostava za Emily. Ja som si na 99,9% ista, ze minule hlasovanie vyhrala Emily. Preto mu vybrali WHAM, aby nezautocil len na tinedzerky, ale oslovil aj starsiu generaciu, ktora WHAM mala rada. Ak by to bolo na mne tak na zaver by som poslala tentokrat Sam s pesnickou I´ll stand by you. Ale ona nie je favoritom na vyhru, ze?

6
J
Reagovat

Inak ten Simon sa ale vyzna na hudobnom trhu. Po zaniku 1 D sa rozhodol, ze ovladne latino-americky hudobny trh a vytvoril hudobnu show LA BANDA (UNIVISION TV -USA), ktorej ucelom bolo minuly rok vytvorit z vitazov show novy latino boyband CNCO. To su novi Simonovi latino 1 D a ich hudba sa nesie v duchu „reggaeton“ a spievaju len spanielsky. Inak ich manazerom je Ricky Martin, ktory bol jednak executive producer a zaroven judge LA BANDA. CNCO rotuju Latinskou Amerikou a USA a zarabaju Simonovi peniaze.

Tento rok sa hlada v LA BANDA 2 zasa latino girlband.

7
Tomáš
Reagovat

@J: Kdyby byli všichni chytří jako my a uměli prokouknout záměry produkce, tak by to Matt ani nevyhrál.

8
J
Reagovat

@Tomáš: Vies az by som si priala, aby vyhrala Emily. Osobne najradsej by som to dopriala Sam, ale ona nema na to, aby porazila Matta kym Emily ano. Uz aj Simon v pondelok pripustil fakt, ze vraj tohtorocny XF UK moze vyhrat niekto iny nez si on myslel na zaciatku. Som zvedava ako to obom dievcatam dnes pojde. Dufam, ze Sam skor bude spievat tu verziu THE PRETENDERS a Emily by mohla mat dnes vecer svoju gitaru a skusit nejaky zaujimavy upbeat cover 1D song. Inak hviezdou vecera bude MATT. A to ja nechcem ani nahodou. To to radsej doprajem Emily – pre mna daleko lepsi vitaz nez Matt.

9
Tomáš
Reagovat

@J: Tak pro mě by byl lepší vítěz než Matt dokonce i Ryan. :D

10
libena
Reagovat

@J: takže pořadí je obrácené – matt jde jako první, hned za ním sam :-( a ryan jako čtvrtý, zlatý hřeb 5am ???

11
VojtaP
Reagovat

@libena: snad to nesmrdí nějakou překvapivou bottom 3.

12
Monika
Reagovat

Sakra, Sam jako druha, nic moc hodnoceni, to zacina smrdet B3.

13
Tomáš
Reagovat

@J: Tak ti předpověď nevyšla, zlatý klinec v podobě Matta nebude. Docela mě překvapilo že ho dali na začátek. Co se týče výkonu, Matt podal dobrý výkon a dobrá je u mě za 3 neboli taky Bottom 3. Sam je moje láska, tu miluju a nedám na ni dopustit. Bohužel jí to že šla ze začátku může ohrozit víc než Matta vzhledem k jeho fanklubu. Ale Sam byla dojatá, viděl sem slzy. Tak snad to na hlasující zabere. Objektivně asi minule podala o něco lepší výkon, ale i tenhle je za mě super.

14
libena
Reagovat

@VojtaP: no snad ne, ale oběma se to dle některých porotců „nepovedlo“ :-((((
to pořadí je celkově divný

15
Monika
Reagovat

@Tomáš: Pro me taky, sam se mi vzdycky libi nejvic. Mrzi me, ze uz to ma za sebou a ja se nemam na co tesit, prakticky show skoncila :-))) Tome zitra to bude tezke, Sam asi spadne do B3.

16
VojtaP
Reagovat

taky se nějak bojím o Sam, pokud zahučí do B3, tak doufám, že s někým, kdo už přesluhuje. Nechci zítra žádný další šok.

17
Monika
Reagovat

Takze Honey jde bez problemu dal, parada :-((

18
Tomáš
Reagovat

@Monika: Nespadne, nesmí! :((((

Aby se z té Honey G všichni neposrali. Je hezké že už navštěvuje i dětičky ve školách a to jí zase přihraje pěknou řádku hlasů. Vystoupení nestálo opět vůbec za nic ale opět chvála poroty až do nebes. Proč ji už konečně taky trochu nezkritizují? Asi si ji fakt chtějí udržet až do GF. Ta v Bottom 3 nebude dokud z nebe nebudou padat trakaře. Jestli v hlasování předstihne Sam tak jsou britové národ nesvéprávných bláznů.

19
libena
Reagovat

@Tomáš: nechtělo se mi na honey g psát komentář, ale ty jsi to vystihl :-)

ryan to celkem zvládl, mě se to líbilo, mělo to energii

20
Tomáš
Reagovat

Ryan to zvládl nad svoje možnosti. Pro mě to bylo společně s první Live Show jeho nejlepší vystoupení v soutěži. Co mu říkala porota, rozuměl tomu někdo? Co mu to říkal Simon o Bottom 3?

21
Tomáš
Reagovat

Four Of Diamonds…takový jejich klasický zpívánky, stejně mě absolutně nezajímají a nebaví mě. Ty mě fakt nedojímají, jsou trapné. Nic nového nepředvedou, už by to konečně měly zabalit a jít domů, bylo by to tak nejlepší pro všechny. Porota má evidentně mozky naprogramované úplně na jinou planetu než já protože na tomhle za mě nebylo opět co chválit. Obávám se že opět postoupí. :(

22
VojtaP
Reagovat

Ryan to zvládl, možná Nicole není letos tak úplně na hlavu, mělo to energii. Ryan nejspíš vycítil, že nemá co ztratit, tak do toho dal vše, šlo to vidět.

@Tomáš: něco v tom smyslu, že pro něj B3 funguje motivačně.

23
ota
Reagovat

ta Saara to je sranda??? Ta její show je hrozná..o nepochopitelném asijskem looku nemluvím….hééérečka

24
libena
Reagovat

bože proč je saara laděná do japonky???

25
VojtaP
Reagovat

@libena: taky jsem to pojetí nepochopil, myslím, že ani ten song jí moc nesedl.

26
Tomáš
Reagovat

Saara dnes úplně nezajímavá a podle mě její nejslabší výkon v soutěži. je to kolem ní jen nablýskaný divadlo kostýmů ale na ní není nic. Už mě taky nebaví k ní psát komentáře, nebaví mě to že tam ještě pořád je. Budu doufat v odchod zítra i když se asi opět nedočkám.

27
libena
Reagovat

tak tentokrát alespoň simon odhalil, že je u saary obleček špatně!
ale jinak to vidím celkově bledě, první dva songy jsou zřejmě bohužel zapomenuty a přebity lacinou rádoby show honey g a saary včetně kompletní podpory poroty

28
libena
Reagovat

teda emily má krásná hlas, ale solidně mě uspala

29
Tomáš
Reagovat

U Emily mi to přišlo takové utahané, nemělo to hlavu ani patu. Takže za mě docela nic moc. Ať si říká kdo chce co chce, objektivně mi dneska zatím přišel nejlepší Ryan ( a Sam hned těsně za ním ).

30
Tomáš
Reagovat

Zítra bude Bottom 3 Matt, Sam a Ryan a to bude konec.

31
VojtaP
Reagovat

Emily opět skvělé a nádherná scéna, nicméně už by mohla předvést něco upbeat, což víme, že zvládne.

32
J
Reagovat

@Tomáš: Ja to vidim rovnako. U mna tiez prekvapujuco najlepsi Ryan a hned za nim Sam. Skoda, ze vsetci nespievali BEATLES, aky nadherny vecer by to mohol byt a odhalila by sa tak aj neschopnost HONEY G a bizarnost Saary (predsa len BEATLES nemozno spievat s afektom).
Dufam, ze BOTTOM 3 bude 4of DIAMONDS/Ryan/Saara. S tym, ze Ryana zachrani life line.
Matt do BOTTOM 3 nespadni. Jeho vystupenie sa pacilo tinedzerkam aj starsim. Aj napriek startovnej pozicii v BOTTOM 3 nebude. Za Sam sa treba modlit.

33
Monika
Reagovat

Podle me bude B3 Saara, 4 of diamonds, Sam.

34
DJ Vlado
Reagovat

Emilka dneska už potřetí v řadě nejlepší výkon večera 😃 Jestli někdo začne zase s otřepaným dogmatem o jednotvárnosti, tak bych rád připomněl jiného Skota, který rovněž zpíval samé cajdáky a dostal se před třemi lety až do GF (kde nevyhrál jenom proto, že měl extrémně silnou soupeřku) 😉 Čím dál víc ve mě sílí naděje, že by Emilka mohla nakonec porazit „chosen one“, kéž by 😃

35
Tomáš
Reagovat

5 After Midnight za mě průměr…já ani nevím co k nim napsat, mě nudí a nudit mě budou ať zpívají jak chtějí. Vůbec mě nezajímají.

@J: Já vím že Matt v Bottom 3 nebude. To byl jen takový vtip.

36
Ludvik
Reagovat

Dneska docela zajímavý večer. Nelíbil se mi Matt ani Sam, bohužel. Honey G tragédka jako vždycky, Diamonds byly lepší než v předchozích kolech, Saara tragédka, Emily nejlepší a 5AM mě to teda nenadchlo ale ty lidi tam jo tak to asi bylo dobré, co já vím :D Dneska mě překvapil Ryan, podle mě jeho nejlepší vystoupení v soutěži!
Na Bottom 3 tipuju Saaru, Diamonds a bohužel asi Sam… (přál bych si aby tam konečně spadla Honey G, už mě s tím její „Honey G will make ya“ štve!!!)

37
Tomáš
Reagovat

Jinak moje pořadí za dnešek od nejlepšího po nejhorší:

1 Ryan
2 Sam
3 Emily
4 Matt
5 5 After Midnight
6 Four Of Daimonds
7 Saara
8 Honey G

Kéž by zítra spodní trojice byla stejná jakou mám já, ale tak to nebude. Já myslím že Ryan se tomu bohužel ani tentokrát nevyhne, on už to asi nezvrátí ničím, ani nejlepším výkonem kola. Otázkou je kdo tam bude s ním. Můžeme rovnou vyloučit protěžovanou cirkusačku Honey G, Matta, Emily i nudaře 5AM, kteří šli jako zlatý hřeb večera. Zbývají tedy Sam, Four Of Diamonds a Saara. Sam bude ve velkém ohrožení, paradoxně kdyby Ryanovo vystoupení přece jen zabralo a on tentokrát postoupil přímo ( ale tomu opravdu moc nevěřím ) tak by Sam měla s největší pravděpodobností Bottom 3 jistou. Toto bude velice, velice zapeklitá situace.

38
Tomáš
Reagovat

Kdyby Sam skončila v Bottom 3 tak by to ještě mohla přežít za předpokladu že by tam spadla s Four Of Diamonds a Saarou. To by měla velkou šanci vyhrát v Lifeline. Pokud tam s ní bude Ryan tak to asi bude ta úplně nejhorší varianta protože Lifeline vyhraje on ( za předpokladu že Sam není silnější než Emily což asi logicky není pokud bude v Bottom 3 ) a Sam poputuje do Bottom 2 kde ji ti čtyři blázni za panelem vyhodí pryč ze soutěže.

39
VojtaP
Reagovat

myslím, že tentokrát má jistý lístek do B3 Saara, její japonské pojetí zůstalo nepochopeno a pěvecky to taky bylo slabé i na ni. Za vše může vděčit výběru a špatné prezentaci.
4 Of Diamonds sice podaly asi svůj nej výkon v live shows, ale stačit to asi nebude, jsou to outsiderky a o ty hlasy si tak úplně neřekly, narozdíl od Ryana, který se dost možná po dlouhé době B3 vyhne. Obávám se, že místo Ryana tam zahučí Sam, kterou by mohl zachránit Lifeline, případně by ji snad podržela porota. I když víme jak dopadla Gifty, no…

40
Honza
Reagovat

Tak jsem dokoukal všechy videa, live jsem to neviděl.
Jako to je fakt neskutečný všichni jsou tak strašně průměrní, max. lehce nadprůměrní, ale přesto vyrovnaní, že ani nejde jednoznačně určit pořadí. :D

Je mi úplně ukradený, kdo zítra vypadne, ale teda když pominu, že skoro všichni jsou tak na 50-60 %, tak přesto celkem překvapivé výkony dnes…

Matt – jeho typické vystoupení – takže celkem ok, ale nic, co by mě vzalo, dnes ale o trochu horší než obvykle (pěvecky)
Sam – no, tohle fakt nebylo dobré, pěvecky podle mě dnes nejslabší… já Sam celkem fandím, ale poslední dobou si všímám jedné věci – měla by šetřit s „hekačkami“, dává to pomalu na začátek každé druhé fráze a působí to rušivě. no každopádně píseň ji stejně nesedla a jestli zítra bude v B3, tak se upřímně moc divit nebudu
Honey G – co jiného byste čekali? :) ale co se týče vystoupení jako celku, o trochu lepší než minule ;)
Ryan – no ty jo, nečekal bych to, že to řeknu, ale celkem dobrý, největší překvápko, úplně ok vystoupení. imho s přehledem jeho nejlepší vystoupení v soutěži
4 of Diamonds – asi jejich nejlepší live vystoupení, mně se to poměrně líbilo, celkem ladily, ale nemyslím si bohužel, že to bylo nějaké zapamatovatelné vystoupení a stoupnou tímhle u lidí.
Saara – sice taky nechápu, co tou stagí mysleli, ale nezdálo se mi to jinak tak tragické, jak tu zas píšete :) měla lepší vystoupení, ale rozhodně to nebylo dnes nejhorší.
Emily – trochu nuda a nezajímavé, ale jinak taky ne nejhorší a pěkná stage.
5AM – já teda stále nechápu co na nich kdo vidí, standing ovation už vůbec. mně nepřijdou jako dobří zpěváci a každé jejich vystoupení je více méně stejné. jen dnes trochu lepší zpěv než obvykle, tak aspoň něco no. :)

Upřímně vůbec nevím, jak bych po dnešku sestavil B3. Ale tipuju zítra Sam, 4 of Diamonds a Ryana nebo Saaru (i když bych to oběma po dnešku nepřál).

41
Tomáš
Reagovat

Já už sem prosil brity na FB ať nenechají zítra Sam a Ryana spadnout do Bottom 3 ale asi jim to stejně bude u zádele.

42
Mára
Reagovat

@VojtaP: Saara je lepší zpěvačka než celý Girls Aloud dohromady! A bohužel máš pravdu s výběrem a předvedením. V tak slabý písni se nemohla ukázat.

43
Mára
Reagovat

@DJ Vlado: Predikoval jsi to přesně. Emily pořád to stejný a nuda. Jestli za opakování může Simon je otázkou, podobnej modus se pravidelně opakuje skoro každej rok, jeden kousek za všechny třeba Drew Ryniewicz.

44
Michal V.
Reagovat

zitra bych se opravdu hodne bal o Sam, protoze pisen ji velmi nesedla, dost to tahalo za usi a navic 2. misto v poradi… tohle smrdi B3 na sto honu…

saara byla silenej ulet…to jako sharon dneska dotahla do finale 2 joke acty?!

matt takovej jeho standard
emily me nebavi. ostatni jsem vicemene nedoposlouchal (emily taky ne…)

zaradit beatles do boyband kola? to je skoro na zalobu… i kdyz technicky vzato to byli 4 kluci co tvorili kapelu, nicmene kdyz se mluvi o boybandu tak si predstavim neco jineho nez 4 muzikanty co umi hrat na nastroje a jeste u toho zpivaj…

jsem rad, ze jsem se nedival na live a sjel jenom yt videa :-) asi bych byl hodne rozcarovan tim jak jsem ztratil 2 hodiny casu…

45
Honza
Reagovat

Jinak teda letošní mentorování je imho taky úplně na facku.
Člověk by řekl, že když si ty kopyta vyberou TOP 12 více méně úplně na ho.no, tak si to alespoň nějak obhájí a vyždímají aspoň ze soutěžících, co to jde.

Simon měl minule patetický kecy, že neudělal se Sam dobrou práci a teď předvede tohle – otřesný výběr, bez nápadu. Více méně ani s Emily (krom minulého kola) neodvádí bůh ví jak dobrou práci, měla by větší potenciál…

Nicole jak by smet. Mentorování absolutně bez nápadu. Nebo Vám připadá, že kluci od ní někdy nějak více vynikli?

Louis také mentoruje 4 of Diamonds úplně debilně (mohly by být schopné, ale potopí je vždy už jen sama píseň) a 5AM taková klasika, nic extra se u nich také nekoná.

Paradoxně nejvíc vyždímala imho ze svých svěřenců zatím Sharon (i když neříkám, že je to nějaká super dobrá práce!), nemyslíte? Koukejte kam se dostává nemožná Honey G a jak krásně se umí vykroutit z jakéhokoli žánru tak, aby ještě vynikla. :D A Saara, která byla ze začátku totálně na odpis, se už 2krát nedostala do B3 – a taky se ty dvě kola začala záměrně stylizovat jinak – tak, aby zaujala.

Ale jak říkám, není to jen TOP 12, co letos stojí za starou bačkoru… :D
Aspoň, že je to letos tak nepředvídatelné. :D Už ani na toho Matta bych si taky nevsadil… :D

46
rosien
Reagovat

Včera jsem neviděla live, tak jen podle videí – nejvíc se mi líbil Ryan, za ním dlouho nic, pak 5am a pak už tak nějak zbylá většina jeden velký průměr. Matta nemám ráda od začátku; Sam (jako snad jediná tady) taky ne; Emily už mě nudí (navíc tahle úprava songu byla imho fakt nepovedená, negradující, nic); Honey G mě tenhle týden překvapivě tak nenudila, ale vyhodila bych jí s chutí klidně hned; Saara a opět velké wtf; a Four o diamonds považuji za nejzbytečnější soutěžící vůbec. Celkově za mě bych chtěla bottom3 Diamonds/Saara/Honey G s vypadnutím nejlíp všech tří naráz :-D. Očekávám ale bottom 3 ve složení Diamonds/Saara/Sam.

47
DJ Vlado
Reagovat

@Mára: Já jsem právě chtěl poukázat na dvojí metr, kterým se v těchto soutěžích často měří, tzn. když je „pořád stejná“ holka, tak to má neustále na talíři, zatímco když je „pořád stejný“ kluk, tak se mu to velkoryse odpustí (viz. právě ten Nicholas nebo u nás Drda), což mě neskutečně sere :-/ Zatímco však u nás se Drdův dvojí metr už vloni naštěstí podařilo vyvážit vítězstvím Emmy, která rovněž zpívala převážně balady, v UK se Nicholasův hladký postup soutěží s jednotvárným repertoárem dosud vyvážit nepodařilo, takže kdyby se to povedlo Emily (shodou okolností taky zástupkyni Skostka), byl bych velmi rád :-)

btw. Máro, nejsi náhodou Marek Relich? :-D

48
jab
Reagovat

No, co jsem teďka zkoukl ze záznamu, včerřa převážněš slušné až dobré výkony, ale nic dechberoucí, co by se vyrovnalo Emily minulý týden (její Creep s nádechem Sineadiny verze Norging Comparse 2U jsem si jako zatím jediné video z letošní řady pouštěl opakovaně).
Moje pořadí:
1. Saara – světe zboř se, ubylo afektu (nebo aspoň mně to tak přišlo) a hned to šlo o pár levelů výše
2. Matt – bavilo mě to, velmi dobrý výkon, asi už podal v live shows i lepší, ale v té dnešní průměrnosti to přesto čímsi vynikalo
3. Emily – milý, příjemný výkon, ale v závěru mi chyběla silnější gradace, bylo to možná až moc nekonfliktní
4. Ryan – chlapec bojuje a to víc než sympaticky, do písně se snažil opřít, co mu omezené hlasové dispozice dovolily, ale bohužel nepříliš zajímavá barva hlasu a nedostatky v hlasové kvalitě se nedají zakrýt úplně
5. 4 of Diamonds – pěkný výkon, ale nic, co by ve mně nějak trvaleji zůstalo
6. Honey G – na její poměry až nečekaně autentický výkon, podle mne jeden z jejích lepších
7. 5AM – kluci mě taky zaujali víc než v předchozích kolech, dokonalé to pořád není, ale aspoň dost zapracovali na harmoniích
8. Sam – nevhodný výběr songu i provedení, po dvou skvělých výkonech celkem značný propad dolů, dneska budu mít z B3 docela obavy

49
Lucas
Reagovat

1 5 After Midnight – tak mně se líbili asi nejvíc tenhle večer, oni jsou prostě cool a hrozně mě baví
2 Emily – moc pěkná verze What Makes You Beautiful
3 Four Of Diamonds – poprvý v live show, co se jim to povedlo, pěkně jim to ladilo
4 Ryan – jeho nejlepší výkon v live shows, tentokrát by si nezasloužil Bottom 3
5 Sam – emoce byly fajn, ale jinak si myslím, že si měla vybrat jinou písničku
6 Honey G – Honey mě tentokrát kupodivu zase bavila, ona není zase tak špatná raperka
7 Matt – podle mě docela hrůza, nic, co by mě nadchlo, hroznej podprůměr. A to mi Matt nijak nevadí, ale nechápu tu přehnanou chválu
8 Saara – taky nechápu tu chválu, vystoupení obyčejný, nic extra

50
Tomáš
Reagovat

@jab: Mít Sam až za Honey G to nemůžeš myslet vážně ale budiž tvůj vkus i když ho nechápu.

Sam je krásná a talentovaná, Honey G je ošklivá a nic neumí. Pokud dnes dostane Honey G víc hlasů než Sam, jakou to má logiku?

51
J
Reagovat

Moja TOP 3 za vcerajsi vecer:
1. Ryan
2. Sam
3. Emily.
Domov by som poslala budto HONEY G, Saaru alebo 4 of DIAMOND.

Neviem preco, ale dneska sipim DEADLOCK. Dufam, ze Sam nebude mat najmensi pocet hlasov ak by sa nedajboze prepadla do BOTTOM 3 alebo BOTTOM 2. Po dvoch kontroverznych rozhodnutiach si myslim, ze judges sa uz vopred dohodli poslat to dnes do deadlocku – su to totiz velmi zli herci. A navyse ak by nedajboze bola v BOTTOM 2 s 4 of DIAMONDS Sam. To by uz po minulotyzdnovom vyradeni Gifty asi neriskovali ani oni. To uz radsej DEADLOCK a nechaju rozhodnutie na divakoch, kedze kazdy ma po 2 sutaziacich v skupine.

Inak co je pravda na tom, ze Louisina piesen SO GOOD je v UK Chart na 20. mieste? Nevravim, ze je to nejaky svetoborny HIT, ale dost prekvapujuce aspon pre mna.

52
Tomáš
Reagovat

@J: Já ti nevím ale já začínám mít pocit že pokud se Sam propadne do Bottom 3 tak já se toho Deadlocku ani nedožiju protože to prostě nervově nedám. Dnes to bude masakr.

53
J
Reagovat

@Tomáš: Ja ti neviem, tato rada mi pripada tak zmanipulovana, ze neverim, ze Simon bude len tak spokojne prizerat ako mu druhy tyzden po sebe odchadza jeho zverenec. Pretoze som si na 99% ista, ze aj on minuly tyzden suhlasil s odchodom Gifty, to bola jednoducho dohoda medzi nimi 4. Je to proste herec. Ale aby on bol prvy z mentorov, co zostane s jednou sutaziacou sa mi akosi verit nechce. Som zvedava na ratingy v sledovanosti za vcerajsok. Ci odchod Gifty nejako ovplyvnil sledovanost.

54
Tomáš
Reagovat

@J: Taky se tím trochu uklidňuju ale v tom případě by měla porota poslat domů Four Of Diamonds bez Deadlocku. Proč by to nemohli udělat když sami zařízli Relley i Gifty, které byly prokazatelně daleko lepší? Deadlock je pro Simona risk, co když opravdu nedejbože bude mít Sam nejméně hlasů? Já ještě doufám v možnost že by Sam postoupila přímo a do Bottom 3 by konečně spadla Honey G ale to je asi jen mé zbožné přání. Dnes si přeju aby postoupili Ryan a Sam, jinak je mi úplně ukradené kdo odejde ( ještě by mi teda vzhledem k celkové perspektivě a možnosti porazit Matta bylo líto Emily ale ta stejně nevypadne ).

55
Lucas
Reagovat

@J: So Good je až na 20. místě, bohužel. Ale tak zase měla Louisa čas jen od neděle do pátku, zatím je singl celý týden v TOP 10 na iTunes a navíc vyšel videoklip, tak snad by se do TOP 10 mohla dostat..

56
jab
Reagovat

@Tomáš:
Já to hodnotím podle aktuálního výkonu a ten se bohužel Sam (i když ne jen její vinou) dost nepovedl, zatímco u Honey mě nic zvlášť za uši netahalo. S mou celkovou preferencí jednotlivých soutěžících nemají mé jednotlivé žebříčky (téměř) nic společného.

57
jab
Reagovat

@jab:
Nremluvě o tom, že ne vždy se ten, koho bych vyhodil, musí shodovat s polesdním místem aktuálního žebříčku. Zrovna za tohle kolo mám na posledním místě Sam, ale vyhodil bych nejradši Honey G (jako už ostatně od druhé live show).

58
Tomáš
Reagovat

@jab: Tak mě ani jenom čistě v tomhle kole rozhodně nepřišla Sam horší než Honey G ale to už je asi věcí subjektivního vnímání každého. U Honey skutečně za uši nemá co tahat protože to ani nikdy se zpěvem nic společného nemělo.

59
J
Reagovat

@Tomáš: Tomas nech uz to dopadne akokolvek, vyhrat moze len jeden.
Aby som ta potesila tvoj Davey v XF AUS dneska bojoval s rockovou pesnickou a celkom ma potesil, Isaiah zasa spieval HAPPY od P. Williamsa, Chynna MERCY od Duffy.
Ale jednoznacne pre mna najlepsi dnes Davey. No holt ja rada rock a velmi.
https://www.youtube.com/watch?v=ZRA7iUFOH7E

60
Tomáš
Reagovat

@J: Já to dnes sledoval Live takže všechno vím. :) I pro mě byl dnes Davey nejlepší. Isaiah byl taky dobrý, ale mentoři ho hodně zkritizovali. A zítra bude v Austrálii Double Elimination takže to bude taky mazec. Já bych vyřadil Vlada a Beatz nebo Brentwood.

61
Tomáš
Reagovat

Tak sem si ještě párkrát pouštěl včerejší vystoupení Sam a musím říct že s každým dalším přehráním se mi to líbí víc a víc a že to vůbec špatné nebylo. Vypadá tam jako malá, křehká a zranitelná holčička a já bych ji chtěl pohladit po vlasech a dát jí pusu na čelo. A ten její krásný hlas, který tu někoho tahá za uši mě naopak po uších hladí. A to už sem si myslel že sem starý na to abych se takhle platonicky zamiloval do někoho koho ani osobně neznám ale tohle je prostě tak nádherná bytost že nemůžu jinak. Možná dobře že nebydlím v Anglii protože bych na ni vyplácal celej svůj kredit a stejně by mi to asi k ničemu nebylo protože hlasující většinu nepřehlasuju. Spolu s ní si dnes pouštím jen Ryana, takže za mě oni dva Top 2 tohoto kola. Zkoušel sem i Emily ale tu sem zvládl jen jednou, pro mě nuda a výkon Sam mi přijde daleko zajímavější a nabitější emocema. Pořád si dělám malou naději že by do té spodní trojky dnes možná spadnout nemusela kdyby ten její výkon chytil za srdce víc lidí než jen mě, i když vím že to asi nevyjde.

62
J
Reagovat

@Tomáš: Ty si ale romantik. Aj ja som si pustala dnes len Sam a Ryana. Aj keby to nebolo technicky O.K. samotne pesnicky ich zachranili, lebo su pekne v originale. Emily som si pustila este vcera vecer raz, bolo to pekne, ale… Simon by jej mohol nabuduce vybrat piesen bud v upbeat tempe. Bodaj by dnes Sam prezila dokonca presla napriamo a jukebox sa zastavil na 80th alebo MOVIE. Len nie Louis like. To nech si nechaju uplne nakoniec. Tolko rockovych piesni tam pre Sam caka. Inak co sa Sam tyka ona moze mat hlasy od ludi co nemaju za potrebu si chodit vylievat „aka bola fantasticka a ako sa im to velmi pacilo“ na FB. Zato spolahlivo poslu hlasy. Dufam, ze dnes ju tie hlasy zachrania bud napriamo alebo…

63
Monika
Reagovat

@Tomáš: Pro me je taky Sam nejlepsi, ale ja to tak mam v kazdem kole. Je mi fuk, zda to da skvele nebo zkazi, je jedina koho si pustim znova. rada se na ni koukam, ma zvlastni kouzlo a ten jeji hlas je taky peknej. Emily objektivne lepsi, ale znova bych si ji nepustila, nuda, prestavam ji vnimat po chvili.

64
Tomáš
Reagovat

@Monika: Já to mám se Sam tak jak popisuješ ty zhruba od Top 10, což jsou dva týdny zpátky takže to není zase tak dlouho. Od tý chvíle kdy dala toho Jacksona, tak je pro mě definitivně nejlepší. Ty první dvě Live Show sem ji ještě až tolik neregistroval, to sem se ještě tak rozkoukával a hledal si favorita, prvně sem myslel že by to možná mohla být Relley ale nakonec mi došlo že Sam je daleko lepší. Ale pamatuju si Sam už z castingu, už tam byla hodně zajímavá a jiná než ostatní. Nikdy by mě nenapadlo že mě nakonec tak intenzivně dostane a že jí budu takhle fandit. Kdoby to byl řekl, když mentoři poslali v Judges House tolik zajímavých lidí domů že mě to nakonec bude tak bavit ale za to vděčím právě hlavně Sam a ještě taky Ryanovi jehož pouť v letošním ročníku je pro mě více než napínavá a zajímavá. Takže doufám že tihle dva dnes postoupí.

65
Petr
Reagovat

Ten vas Ryan nezpival, byl to playback – 2:10 je to hezky videt

66
Tomáš
Reagovat

@Petr: To by mu asi kamaráde neprošlo. :D Třeba se ti jen seká počítač. :-)

67
Petr
Reagovat

Jo zajimave ze vtedy seklo pocitac i jinym lidem co ctu na fb, 2:10to ani nejsou backing vocals,ani half playback ale cela jeho pisen vepred nahrana

68
Oťas
Reagovat

Prosím co říkal Dermot?? Nestihl jsem jen jsem viděl radost :D

69
sadu
Reagovat

Tak tohle kolo mi přišlo jedno z nejlepších, co se týká jednotlivých výkonů, ale to nebylo tak složitý, ty minulé tragédie překonat…

Matt – pro mě stále jeden z nejlepších v soutěži a zatím neudělal nějak větší chybu. Jen pořád čekám na ten TOP výkon, který by mě postavil ze židle (což zatím nikdo nedokázal
Ryan – poprvé se mi jeho výkon moc líbil a ukázal svůj potenciál. Za to by si zasloužil postup
4 of Diamonds – písnička jim sedla, už to neměly tak falešně, ale asi přestávám věřit, že by po soutěži měly nějakou budoucnost
Sam – taky si myslím, že to nebyla volba pro ní, na tuhle písničku je třeba lepší hlasové vybavení
5 AM – kluci mě pořád nějak nebaví, nevím, no
Emily – jak mám v soutěžích radši holky, tak letos mě žádná nebaví, to přirovnání k Drew sedí, ale ta mi přišla svým způsobem originální, Emily má všechny písničky stejně utahané, v jedné rovině…
Saara – jako to její jak se našla a tak mi nevadí, ale poslední dvě kola mi přijde, že se v tom vyžívá a dává do pozadí to, že vlastně zpívat umí a místy mi zní falešně.. ale zas plus za to, že ubyla ta teatrálnost.. paruku jsem nepochopila
Honey G – tu tam ani už nevnímám, jen se každý víkend modlím, ať už jde pryč, fakt jako neumím hodnotit ty její výkony

Jsem moc zvědavá na bottom 3, vidím to na diamanty, možná Sam, no nějaký překvápko bude

70
VojtaP
Reagovat

@Oťas: top 8 jede na arena tour :)

71
libena
Reagovat

no to bude dnes masakr!!!!

72
DJ Vlado
Reagovat

Jóóóó, Emilkaaaaaaa!!!!!!!!

73
yeey
Reagovat

tak podle predpokladu…. snad Sam prezije….

74
DJ Vlado
Reagovat

Sakra, už jsem se radoval, že by „chosen one“ mohl být v bottom 3 :-/

75
sadu
Reagovat

Sam bude zachráněna a asi už vypadne Saara, pokud se nebude nějak taktizovat..

76
Tomáš
Reagovat

Dement kdo pošle hlas Honey G místo Sam. A napsal bych to i milionkrát hůř ale ještě nebylo 22 hodin.

77
VojtaP
Reagovat

dalo se to čekat, Sam musí přežít, v nejlepším případě přímo díky Lifeline. V každém jiném případě musí zachránit Sam.

78
Tomáš
Reagovat

Prosím pošlete někdo hlasy Sam kdo můžete!!!!! Sam musí vyhrát Lifeline!!!! Prosím!!!!!!!!!!!!!

79
libena
Reagovat

@DJ Vlado: já pořád nevím – jako fakt je matt chosen one? – to by si býval musel vzít simon kategorii kluků, aby to mělo pro něj smysl, ne? rád vyhrává a loni to úplně odepsal hned po přidělení kategorie overs, takže by si určitě rád spravil chuť.

80
Tomáš
Reagovat

Nenávidím Honey G a každýho kdo jí poslal hlas.

81
Willandraify
Reagovat

Vsech 5 hlasu odhlasovano pro Sam!!!!! Prosim!!

82
libena
Reagovat

a už se moc těším na robbieho

83
Tomáš
Reagovat

Jestli Lifeline vyhraje Saara tak už to vypínám protože ubohost nemá smysl sledovat.

84
VojtaP
Reagovat

Simon by měl konečně přemluvit Robbieho k účasti v porotě, myslím, že by přilákal mnohem víc lidí ke sledování než ti dva pomatení důchodci.

85
DJ Vlado
Reagovat

@libena: Simon si nevzal kluky, protoźe nejspíš uznal, že Nicole to s nimi umí líp, viz. statistiky – Simon měl kluky v 5. řadě a do Top 5 se mu dostal jen jeden, zatímco Nicole měla kluky v 9. řadě a měla v Top 5 všechny tři (a to i včetně tragédy Rylana), navíc Simon evidentně víc toužil po holkách, kde byla navíc už dlouho poptávka po mužském mentorovi :-)

86
libena
Reagovat

robbie skvělý, jen teda komu on fandí….:-(((((

87
DJ Vlado
Reagovat

Držím palce Sam!!!!!!

88
VojtaP
Reagovat

YES!

89
Michal V.
Reagovat

@libena: ma predepsano produkci na 100%

90
DJ Vlado
Reagovat

Uuuffff, to se mi ulevilo :-) Teď bych vyhodil Saaru, Diamantky se mi včera poprvé od JH líbily :-)

91
Michal V.
Reagovat

jinak robbie zpiva velmi dobre…ale ta pisen mi prisla takova znacne tuctova „williamsovka“…

92
Tomáš
Reagovat

Tak Sam zachráněna ale prostě už byla v Bottom 3 tak je jasné že moc daleko nedojde. Prostě ta pachuť a vztek že ji s největší pravděpodobností v následujících týdnech porazí Honey G už ve mě je. :( Nemůžu se radovat protože mě to fakt sere že spadla do Bottom 3 a Honey G ne.

93
willandraify
Reagovat

Juchee! :)) Tak to by byla fraska nejvetsiho kalibru, kdyby Sam nepostoupila rovnou z takovyho otresnyho vyberu!
Z tech 2 je mi to uplne sumak kdo pujde.

94
Michal V.
Reagovat

@Tomáš: tohle bych bral jako ulet pokud zacne simon konecne delat svou praci a nebude si sedet na usich…

vcera to byl spatny vykon primarne kvuli volbe pisne a to je proste simonuv problem imo

95
Michal V.
Reagovat

teda na hudebni skupinu maj ty 4 of diamonds neskutecne spatny spolecny pasaze… to co tam zase pachaj dneska…fuj

96
libena
Reagovat

no tak jak zpívají diamanty jednoznačně postoupí saara dál. nebude rozhopádně zpívat hůř. to byl otřes.

97
willandraify
Reagovat

@Tomáš: Z toho si nic nedelej..Honey G je jen joke act, kterej to v realnym svete nikam nedotahne. Spis je mi ji lito, ze si asi mysli, jaka bude velka hvezda a nakonec stejne skonci v coopu :D To mas to samy jako ta „skupina“ co byla minuly rok ve finale s Louisou. Ted uz po nich nestekne ani pes nebo teda nechci kecat, ale nemyslim si, ze by se nejak uchytili? Sam je neskutecne zajimava a mohla by to nekam dotahnout i kdyby vypadla uz dnes. Takze o ni bych se nebala. :)

98
libena
Reagovat

@Michal V.: myslela jsem si, že simon má hlavní slovo

99
Michal V.
Reagovat

tak sing off saara jednoznacne vyhrala…ale porotci uz drive taktizovali…

100
sadu
Reagovat

Kdyby ta Saara tak nepřehrávala… ale stejně bych jí poslala dál…

101
VojtaP
Reagovat

Vidím to, že Diamantky dneska dozáří. Saara sice na perfektní verzi Angie Miller neměla, ale poprvé se přiblížila svému výkonu z castingu, za to by si postoupit zasloužila. I tak by mohl být zajímavý Deadlock…

102
DJ Vlado
Reagovat

Saara tu píseň příšerně přeafektovala, na Angie se nechytala ani z jedné setiny, to i Farkašovský to u nǎs dal mnohem líp :-)

103
VojtaP
Reagovat

Po dlouhé době porota rozhodla spravedlivě. I když Saara přehrávala, tak 4 Of Diamonds už neměly moc velký potenciál, když je nezachránil ani včerejší dobrý výkon, zkrátka to pro ně bylo příliš málo a příliš pozdě…
Saaru ovšem očekávám v B3 i příště.

104
DJ Vlado
Reagovat

Vypadnutí Diamantek mi ale nevadí, ačkoliv Saaru bych oželel radši :-) Hlavně, že přežila Sam :-)

105
J
Reagovat

Je otazne, co si XF UK tohto roku bude predstavovat pod pojmom DISCO? Pre Sam by som vybrala P!NK – SO WHAT. To som fakt zvedava co im obom Sam aj Emily Simon vyberie a predpokladam, ze budu musiet aj tancovat. Takze Emily bude konecne upbeat.

106
Tomáš
Reagovat

Aspoň že sou Diamonds pryč ale bylo mi úplně jedno jak tenhle Sing Off dopadne, celou dobu sem myslel jenom na Sam. Ani sem si pořádně nemohl užít Ryanův přímý postup přes diváky když mi tam spadla Sam. Honey G bude v GrandFinále s Mattem a Emily a vyhraje Matt, já už to jinak nevidím. Ta hnusná mrcha Honey prostě dřív do Bottom nepůjde. A ještě příští téma je Disco, to zase není pro Sam moc dobrá volba. :(

107
DJ Vlado
Reagovat

Myslíte, že Matt mohl být klidně čtvrtý od konce? :-) Relley i Gifty taky postoupily jako poslední a o týden později spadly do bottom 3…

108
Tomáš
Reagovat

@DJ Vlado: Myslím, že ne. Když tam zůstali Matt, Sam, Saara a Diamonds tak sem si byl na 200 % jistý že postoupí Matt. Mohl mu v tomhle kole ubrat hlasy přímo postupující Ryan ale stejně bych tomu nevěřil.

109
Tomáš
Reagovat

@DJ Vlado: A pokud jo tak to asi vyhraje Honey G.

110
J
Reagovat

@DJ Vlado: Neviem, ale myslim si, ze Matta opat mohla v hlasovani Emily porazit. Emily kludne moze byt vitaz ak to Simon nedobabre. Len na 3.mieste by som radsej videla Sam ako HONEY G ci 5 after midnight. Inak nielen Matt, ale aj Emily tazi z tak slabej konkurencie.

111
Ludvik
Reagovat

Výsledky přesně jak jsem říkal :D Všech 5 hlasů bylo pro Sam to bylo víc než jasné. nevadí mi, že vypadly Diamonds. Saara byla mnohem lepší, mohla by taky zpívat víc jako v sing-offech a ne se předvádět jako někde v divadle…

112
Tomáš
Reagovat

Já už vidím po dnešku pro Sam strop Top 5 když bude štěstí. Dál asi bohužel nedojde. :( Může porazit Saaru a možná Ryana ( i když nevím s tím Lifeline ) ale přes 5 After Midnight a Honey se asi bohužel nemá šanci dostat ( i když to absolutně ale fakt absolutně nechápu co lidi jak na 5AM tak na té tlusté rapující cuchtě vidí ). Dokážu pochopit a respektovat že ji porazí Matt a Emily i když s tím nesouhlasím ale že ji porazí ve všech směrech naprosto průměrní nudaři 5AM a hnusná podprůměrná cuchta Honey která neumí ani rapovat tak to nedokážu ani respektovat protože to už je nespravedlnost jako hrom.

113
jab
Reagovat

Tak jsem rád, že obě holky jdou dál, i když Sam to měla nahnuté, jak jsem se obával. Každo pádně s tou Honey G bych nebyl tak pesimistický, jakmile spadne do B2, tak končí – viz Stevi předloni, vypadl hned při premiérovém pádu do Bottom 2. A myslím, že do TOP 3 neproklouzne, z joke actů to zatím nejdál dotáhl Rylan na 5. místě (nevím jestli ta dvojice z loňska byl typický JA).

114
Tomáš
Reagovat

@jab: Ale chápeš že Honey G dostala každopádně tolik hlasů že se vešla minimálně mezi 5 nejlepších a že možná dnes dokonce měla víc hlasů než Matt? Já to nechápu ale možná to tak je. A je každopádně moc a moc divné že do Bottom pořád ne a ne spadnout zatímco skutečné zpěvačky tam padají jak švestky, je to opravdu jen náhoda a nebo o tom u ní rozhoduje někdo jiný než diváci?

115
bobina
Reagovat

Díky za komentáře, nemohla jsem sledovat přímo, a tak už se nemusím obávat o Sam. Jinak Tomáš / 112 / – zásah :D :D :D

116
J
Reagovat

@Tomáš: Tomas, podla mna Dermot neposiela zachranenych podla poctu hlasov. Dneska to chceli holt zdramatizovat, tak nechali Matta postupit ako posledneho pred BOTTOM 3. Mozno preto, aby jeho fanynku za neho hlasovali ako o zivot inak …
@jab: Stevi predsa raz vyhral BOTTOM 2 nad J. Jamesom alebo nie? Myslim, ze to islo do DEADLOCKU.

117
Monika
Reagovat

Tak jsem rada, ze Sam postoupila samozrejme. Na druhou stranu musim se smirit s tim, ze brzo skonci, takze ne uplne pozitivni zprava. S vypadnutim jsem spokojena, nejslabsi clanek v soutezi byla ta divci skupina, no ale Saaru mohli vzit s sebou. No nic moc, to bude peklo priste. Jestli pujde Ryan zas do B3, tak postoupi primo a pak uz to bude husty se Sam.

118
Tomáš
Reagovat

Sam měla dnes obrovské štěstí že do Bottom 3 tentokrát zrovna nespadnul Ryan. Kdyby tam byl, tak by Lifeline vyhrál on. Pokud by šla do Sing Off se Saarou tak věřím že by ti 4 dementoři byli schopní Sam vyhodit ( minimálně Louis pořád vychvaluje Saaru a Nicole se letos taky rozhoduje blbě ). Four Of Diamonds už nemělo žádný smysl tam držet když tam byly potřetí za sebou. Jak to dopadne příště, lepší ani nemyslet.

119
Monika
Reagovat

@Tomáš: Tome vzhledem k tomu, ze se ocitla Sam v B3, tak je to blbej signal no, moc daleko nedojde.

120
Monika
Reagovat

Myslim, ze porota neni uplne nadsena a jakmile skonci Sam v B2 tak konci. Jsem presvedcena, ze kdyby se za tyden ocitla v ohrozeni Sam a Saara, tak porotci poslou dal Saaru.

121
Mára
Reagovat

@Monika: souhlas, ale hlavně by to bylo kvůli výkonu Saary

122
Honza
Reagovat

Ratingy live shows:

Week 1: 6.2 million
Week 2: 5.8 million
Week 3: 5.9 million
Week 4: 5.7 million
Week 5: 5.6 million

123
J
Reagovat

Ja sa len bojim tej pesnicky, co Simon Sam vyberie a druha vec, ktora ma uz teraz mata je ta, aby Sam v sobotu nespievala ako prva. Spomente si na Freddyho ako isiel prvy po tom co ho zachranili v life line aj Ryana s tou Adele. Nechcem strasit, ale neda mi to. Jednoducho najskor sa treba zbavit Saary. Ta by mohla ist prva.

124
Tomáš
Reagovat

@Monika: Bohužel máš pravdu Moniko. Bez ohledu na výkon je podle mě Bottom 3 při dalším vyřazování úplně jasná a pomalu nezvratná – bude tam Ryan, Saara a Sam. Matt a Emily se do Bottom nedostanou a 5AM a Čubka G bohužel bůhví proč taky ne, tahle čtveřice je těžce zakonzervovaná. Mohl by se to Simon pokusit zvrátit nějakým vhodným výběrem songu pro Sam ale otázkou je jestli to vůbec je v zájmu produkce a jestli vůbec ještě budou aktuální výkony hrát roli protože fankluby už sou tak nějak rozdělené. Nechápu proč to tak je, ale Čubku G prostě nejde porazit a dostat do Bottom 3. Ryan vyhraje Lifeline a Saara se Sam se utkají v Bottom 2. Simon i Sharon si budou hájit svoje koně a co myslíš že udělá Louis a Nicole? Louis chválí Saaru při každé příležitosti a často ji označuje za nejlepší, ten jednoznačně pošle domů Sam. Bude to záležet na Nicole a ta udělá bůhví proč to samé, já už Nicole prostě po tolika špatných rozhodnutích absolutně nevěřím. Ti to ani nenechají zajít do deadlocku a rovnou Sam vyřadí. Takže pokud se nestane nějaký zázrak, tak příště Sam goes home. Sakra kdyby ještě aspoň tu Saaru porazila, když je srovnám tak Saara je co se týče charismatu a celkového vystupování proti Sam absolutní nula, nesahá jí ani pod paty a už dávno nemá v soutěži co dělat. Až Sam vypadne tak už aspoň budu mít volné sobotní večery, to už nebudu mít důvod sledovat to živě a podívám se možná ze záznamu. Až vypadne Ryan, tak už asi ani to.

125
willandraify
Reagovat

@Tomáš: Tomasi zase nemusis byt tak utocnej na tu Honey G. Jo chapu, ze te irituje, ale nemuzes si to prece tak brat. A ona je taky jenom clovek, ale teda hloupej, jelikoz ocekava zarnou karieru, ktera se ale nedostavi. A z toho duvodu bych to brala jako takovou vecerni zabavu, ono pokud se ti lidi maji uchytit, tak se uchyti. K cemu treba bylo Benovi, ze to vyhral? Vim o jedny pisnicce, co sla na music channelu snad 2 dny a pak konec :D
Kazdy rok tam jsou takovyhle bizary, toho se zkratka nezbavis.

126
J
Reagovat

@Tomáš: A ja si zasa myslim, ze tentoraz by ti 4 podrzali Sam proti Saare. Prinajhorsom by to poslali do deadlocku (vid. Freddy/Saara). Sam kludne mohla mat vcera z nich vsetkych v BOTTOM 3 najviac hlasov nielen v life line, ale aj v skutocnosti. Najlepsie by bolo, keby na buduci tyzden bola sokujuca BOTTOM 3: Saara/HONEY G/Ryan a Ryan to vyhral v life line.

Najdolezitejsie pre Sam je teraz ta spravna piesen a aranzma + stage presence + poradie v akom bude vystupovat. Aby sa pripadne vyhla BOTTOM 3 a postupila priamo by HONEY G musela ist prva a podat nezazivne vystupenie a Sam ist na zaver. Plus Saara by tak isto mala ist niekde min. v strede a tiez neexcelovat + Ryan podat taky svoj standard. Inak to nevidim. Ale stale si myslim, ze Sam vypadne neskor nez Saara.

127
Tomáš
Reagovat

@J: Tak v to já taky jedině doufám že z těch Bottom 3 měla Sam včera v základním hlasování nejvíce hlasů. Ale bůhví jak to bude příště. Víš bude se zpívat Disco, které Sam moc nesedne a jestli ještě půjde jako první tak to už je doslova past ze které snad není úniku. Jinak v Austrálii před chvílí po dramatickém Deadlocku s Beatz vypadla Chynna, tak už se tam nemusíš těšit na rockové kolo které tam nejspíš stejně ani nebude.

128
libena
Reagovat

@Tomáš: seš hrozně šikovnej, že to všechno stíháš, ale prosím prosím nepiš sem výsledky au factoru tak brzo. schválně jsem nešla do diskuse o austrálii a výsledek se dočtu tady :-((((( nebo aspoň napiš „bacha spoiler“
dík

129
Tomáš
Reagovat

@libena: Ok, tak to se omlouvám. :D

130
J
Reagovat

@Tomáš: Dik za info. Ale zas som nefandila Chynne, len som bola na nu zvedava. Takze teraz mi pre zvedavost ako sa mu bude darit (dufam v rockove pesnicky nadalej) zostal uz len Davey. Aspon pre mna ten najzaujimavejsi teraz.

To disco kolo, ide o to, co bude Sam spievat. Ak pojde o disco z rokov 70-tych, tak sa obavam, ze to jej nesadne. Nejako si ju neviem predstavit ako spieva HOT STUFF. Aj ked na 2. strane Donna Summer za nu ziskala cenu GRAMMY ako najlepsi zensky rockovy vykon. Aj Sindlerovej nesadla. To uz radsej ta P!NK. Dufam, ze Simon bude vyberat z trosku modernejsich veci. Ale na druhej strane nemusi to byt zasa uplne posledna vychytavka. Emily by sadla ta pesnicka, ktoru u nas v SS spievala Emma v 1. kole.

131
Tomáš
Reagovat

@J: Já jí taky nefandil. Ale ono už to má prý za dva týdny končit, takže příště tam opět vypadnou dva a zbydou tři finalisté, kteří se za dva týdny utkají v GF. Takže žádné speciální kolo rocku tam nebude pokud nebude hned příště. Nějak to tam urychlili, 5 Live Shows se mi zdá docela málo. Zůstali mi tam Davey a Isaiah a teď mám velkou šanci že jeden z nich vyhraje.

Tu Bottom 3 jak si tu napsala – Ryan, Honey G a Saara s tím že Ryan postoupí Lifeline a Honey G a Saara půjdou do Bottom 2 bych bral stoprocentně mimo jiné i proto že by mě zajímalo jak by se mezi Honey G a Saarou rozhodla Sharon. Ale Honey G prostě nebude v Bottom nikdy, já už sem na to přestal věřit předminulý týden a ani minule a ani tentokrát to nedopadlo jinak. A ještě lepší Bottom 3 by byla 5 After Midnight, Honey G a Saara a to už by mi bylo úplně srdečně jedno kdo vypadne, ovšem to je bohužel už úplně nereálné. Výběr pro Sam…já nevím, ona psala na fb že příště dá na svou vnitřní intuici než půjde do nějakého songu. Že je na disco připravená a ukáže že jí je 17 nebo něco v tom smyslu. Tak já jí to budu věřit.

132
dolores
Reagovat

cez vikend som sem nestihala napisat, ale videjka som si pozrela a mala som zmiesane pocity. lebo silne kone sklamali a slabe zase prekvapili :) Mattovi evidentne ten Wham nesadol, zdalo sa, mi ze s piesnou vobec nie je stotozneny, akoby sa ju len tesne predtym naucil. dokonca bol miestami mimo ton ,.,, imho to bolo jeho nahorsie vystupenie v sutazi …. podobne aj Sam, mi pripadala akoby piesen nemala prilis natrenovanu. ona sice nikdy neposobila ako dokonala performerka, skor ako srdciarka , ale to jej pri slusnom prevedeni celkom stacilo. teraz ale srdiecko nestacilo …no az tak kriticky (na vypadnutie) by som ju nevidela, pretoze ta piesen sice ako celok mohla vyzniet rozpacito, ale mala tam aj krasne miesta, zial aj amaterske pasaze, hlavne v uvode. ale ked sa do toho uz potom oprela s vokalistami, bolo to ok. niekedy by mohla naozaj ubrat zo vzlyku, ale nato je tiez potrebny talent, resp. spravny usudok, kedy ho pouzit, kedy nie. neviem preco sa na konci rozplakala, ale pomyslela som si, ci ju chudatko za toto vystupenie na generalke prilis nedrbali …….. kazdopadne som rada, ze nevypadla, aj ked osobne som s tym nepocitala, pretoze som mala inu kandidatku na odchod – Saaru, kedze girlband mali dobre kolo. (konecne nefalosne) . Saara totiz spevacky akosi zaostavala, sice si vylozene uziva nablyskanu stage pobehovanim hore-dole, kostym, figury s tanecnymi partnermi, atd, ale potom nestaci s dychom a spev vyzera ako vyzera. takze tymto pasovanim sa do ulohy excentrickej spevacky si to len zbytocne kazi a ani teatralny afekt jej napomaha. je to aj skoda, lebo ona spievat naozaj vie vyborne. zrejme sa nakoniec zachranila tou rozstrelovou piesnou ako ste pisali… ja inak okrem tychto videi a vasich komentov nic nesledujem, (uz ani na Wauke),takze netusim, co hovoria porotcovia ani co sa deje na FB. preto ma prekvapilo, ked ste pisali, ze porota ju chvali, ale aj Honey G, na ktoru som si, nech mi jej fanuskovia odpusia, ani neklikla …

urcite sa mi ale tentokrat pacilo vystupenie Ryana. asi to bolo tou piesnou, ale konecne vystupil z cajovej polohy a ukazal, ze vie aj pritlacit aj pouzit chraplacik,a zaroven si to aj slusne na podiu uzival.
5AM boli tiez dobri, hlavne v spolocnych pasazach, v solo castiach to bolo imho stale mdle. oni sa mi sice nejako vyrazne ako chlapi nepacia, ale ako celok posobia velmi atraktivne, maju dobre outfity, su pohybovo zdatni, takze mozno vdaka mladym babenkam stale hladko postupuju.
co sa tyka Emily, podala svoj stadard, ale akosi som ju nedopocuvala dokonca. vyzorovo je velmi zaujimava bytost, ale hlasovo sa imho straca v mnozstve podobnych hlasov v hudobnom svete. taku Sam by som z radia ihned identifikovala, je unikatna. napriek tomu mam pocit, ze Emily bude v TOP2, lebo podava zatial stabilne vykony (uz aj Matt zakolisal)

133
Roman
Reagovat

Obávám se, že Honey G drží stále v soutěži nějaká velmi početná a dobře organizovaná skupina šprýmařů, kteří se prostě rozhodli celou show sabotovat, zřejmě kvůli tomu že porota letos všechny největší talenty v Domě porotců vyhodila. A čím víc ji běžní diváci budou nesnášet, tím víc ji oni budou podporovat. Už se podobné názory objevily i na Twitteru a není jich zrovna málo. Někde ty hlasy brát musí a ze skalních fandů The X Factor UK jí je nikdo neposílá, ti ji chtějí téměř všichni vidět vypadnout. Zdá se, že porota si v tom zatím libuje a ještě jí v té její deziluzi podporují, zatímco skutečné talenty posílají domů jednoho za druhým. Buď znají výsledky hlasování a nebo si neuvědomují kam až tohle může zajít. Tohle dobře nedopadne, pokud ona vyhraje tak to bude zřejmě konec téhle show v UK a Simon Cowell se bude moct jít oběsit až s ní bude muset natočit desku. Ale dobře jim tak, neměli ji do živých přenosů vůbec pouštět.

134
Tomáš
Reagovat

Já když vidím Honey G co vždycky dělá když jí moderátor oznámí že postupuje, jak začne vyskakovat do vzduchu a řvát: Yes! Comon! atd. tak mám chuť proskočit monitorem tam na pódium, strhnout jí kšiltovku i ty její sluneční brejličky, vlepit jí pořádnou facku, kopnout ji do prdele a poslat ji pryč z pódia kde už dávno nemá co dělat. A chudák Sam jak na její postup smutně a nechápavě koukala. :( Fakt už totální averze a týden od týdne je to s jejími přímými postupy horší a horší. Tentokrát už to byl vrchol.

135
J
Reagovat

@Tomáš: Vies Tomas ako uz tu niekto spomenul, nechaj HONEY G tak, po sutazi po nej ani pes nestekne. Podla mna ludom co ju podporuju sa nepodari dosiahnut, aby tuto sutaz vyhrala.
Co si najviac zelam v tejto chvili je to, aby Sam v sobotu zaziarila, aby jej vystupenie vyslo nech sa deje cokolvek. Ked ma v nedelu vypadnut, tak nech je to aspon so ctou a dobrym dojmom, ktory zanecha v nas. Ale ovela viac jej zelam, aby so svojim vykonom postupila priamo do dalsieho tyzdna bez BOTTOM 3. Co len bude spievat?

136
Monika
Reagovat

@Tomáš: Tome jestli pujde Sam driv nez Honey G, tak to me nastve fest.

137
Tomáš
Reagovat

@J: Já si taky přeju aby jí vystoupení vyšlo. Ale já se bohužel nedokážu smířit s tím že by měla vypadnout. Ona bohužel v Bottom 3 bude – jedině by se tomu mohla vyhnout kdyby do Bottom 3 spadnul Matt, Emily, 5After Midnight nebo Honey G a to se nestane.

@Monika: Mě to přímo abnormálně nasere ale bohužel tomu úplně všechno nasvědčuje.

138
Tomáš
Reagovat

Já to fakt vidím taky na FB, na youtube a všude jinde. Všichni tam na Honey G nadávají a křičí jak je to zmanipulované a že je potřeba ji odtud dostat pryč. Ostatní tam mají fanoušky a na její stranu se tam nestaví snad nikdo nebo sem si toho nevšiml že by tam taky měla fanoušky. Nechápu jak může neustále postupovat bez jediné účasti v Bottom 3.

139
Lucas
Reagovat

Mě taky Honey G nehorázně štve, ale musím se přiznat, že mi vadí mnohem míň, než třeba předtím Rylan nebo Jedward, kteří byli vyloženě špatní. Přirovnal bych jí k Wagnerovi, taková bizarní.

140
willandraify
Reagovat

@Tomáš: Vis ono je to zmanipulovany, ale ne hlasovani jako takovy (si teda aspon myslim). Spise je tam manipulace s poradim vystoupeni, ktere pak ovlivnuje hlasovani, vyber pisni, ktere dokazou potopit nebo naopak, mentorovani a mozna dalsi zakulisni zalezitosti, do kterych uz nevidime. Ale s pocty hlasu snad nemanipuluji, a pak z toho vychazi jedine to, ze skutecne jsou lidi, kteri pro Honey hlasuji. Urcite to nebudou ti z twitteru a jinych socialnich siti, ale prave ten zbytek. To vidis i na tech fotkach co lidi do show posilaj, jak ztvarnuji Honey, proste v urcitych vrstvach je oblibena a jak ze zda, ty vrsty jsou celkem pocetne. Prece jenom tohle je velice popularni show v Anglii, staci projit se v sobotu v 8 po ulici a skoro v kazdym baraku vidis na obrazovce Simona :D (nezatahuji zavesy nebo je nemaj vubec). To mas to samy, jak vsichni tvrdili, ze pro Zemana hlasovat nebudou nebo nehlasovali a stejne tam sedi :D Nekdo Honey ty hlasy posila, to je jistota.

Kazdopadne chapu tvoje rozhorceni. Pokud pujde Sam pred Honey, bude to fakt frazka nejvetsiho kalibru, ale zase se aspon bude o cem psat. A to se pocita ;)

141
willandraify
Reagovat

Jezis! Fraska samozrejme :D Pardoon

142
Tomáš
Reagovat

Sem si toho Wagnera ze zvědavosti našel na youtube protože sem tady to jméno už mockrát slyšel ale nikdy ho neviděl. A tohle jako fakt někdy bylo v Live Shows X Factoru? :D Jak daleko to dotáhnul? Intonačně docela hrůza ale možná by mi byl aspoň o trochu sympatičtější než Honey G. Respektive mě ani ona ze začátku taky tolik nevadila, byť sem jí nefandil nikdy. Pak to s ní ale přestalo být vtipné, pak to začalo být trapné a teď když mi ohrožuje a poráží mou favoritku ( která je ještě navíc jen tak mimochodem zcela objektivně asi tak nekonečněkrát pohlednější, inteligentnější i talentovanější), tak už bych ji nejraději vykopal svinským krokem pryč a zamčel za ní dveře aby nemohla zpátky. Proklínám všechny blby co jí posílají hlasy.

143
Tomáš
Reagovat

@willandraify: Já si myslím že by Sam neměla jít pryč nejen před Honey ale ani před 5 After Midnight. Měla by být aspoň v Top 3 s Mattem a Emily – takže minimálně GrandFinále. Samozřejmě že bych jí přál výhru a že si ji podle mě nejvíc zaslouží, o tom se tady nemusím rozepisovat ale spokojil bych se aspoň s tím 3. místem pokud teda mají Matt a Emily víc fanoušků, to už bych pochopil. Ale aby šla už teď, když je okolo ještě tolik plevelu a humusu ( hlavně Honey, pak taky 5AM, Saara ) tak s tím se fakt smířit nedokážu. Já se bojím že Sam dopadne stejně jako Drew Ryniewicz z X Factoru USA. Taky krásná a talentovaná a nakonec skončila až šestá, předběhli ji horší – shodou okolností ji taky tehdy mentoroval Simon.

144
willandraify
Reagovat

@Tomáš: Ja ti rozumim :) Pro me je Sam od zacatku top! Strasne zajimava, zadna tuctovka a rozhodne ma vysoky potencial, taky proto pro ni spolecne s Emily vzdy hlasuju. Ale bohuzel toto je sobotni vecerni zabava – viz. http://www.radiotimes.com/news/2016-11-06/x-factor-2016-in-defence-of-honey-g a proti tomu nemuzes bojovat. Beru to jak to je, ja se uz vyvztekala u Steviho a minuly rok u Reggie and Bollie. Cim dele to budes sledovat, tim drive se smiris s nevyhnutelnym, tedy, ze tyto zabavne individua budou prochazet dal na ukor skutecnych zpevaku.
Stejne ale budu porad doufat, ze to Sam dotahne co nejdal! Uz i proto, ze to musi byt neuveritelna zkusenost, zazitek a prilozitost k dalsimu rozvoji a to preju prave Sam nejvic ze vsech! :)

145
Tomáš
Reagovat

Já se obávám toho Disca. Bojím se že Saaře to sedne, dostane Hot Stuff nebo takovou nějakou písničku a porota ji zase vychválí…Honey G si to zase upraví do toho svého rádoby rapu a v pohodě propluje dál jako vždycky protože lidi sou slepí, hluší a blbí. Ani nemluvím o 5AM, pro ty se tam vhodný výběr najde určitě, úplně je v tom vidím. Co vybrat pro Sam fakt nevím, napadlo mě možná I Need Hero ale nevím jestli to na ni není moc rychlé a jak by jí to sedlo. S tímhle si musí poradit Simon, na to kolik má let zkušeností v šoubyznysu by se měl už konečně vzchopit a začít něco dělat aby tam svou finalistku udržel. Tak či tak, vidím Sam příště opět v Bottom 3 avšak tentokrát už to tam bude mít mnohem těžší.

146
Monika
Reagovat

To je priste kolo s tematem disco? Tak to je pruser, to si sam neumim vubec predstravit. pro Saaru je to jak usite, ta v tom kole asi zazari. Sakra, to se budu bat jeste vic, Sam a disco mi vubec nejde dohromady.

147
J
Reagovat

@Tomáš: Ono rozmyslala som nad tou P!NK, Imagine Dragons. Ano ID, ten song RADIOACTIVE by kludne mohlo byt rovnake disco ako Sam Smith a ci Michael Jackson – divas alebo BEATLES boyband. V neposlednej rade by to mohla byt ANASTACIA – LEFT OUTSIDE ALONE. Ja som na tuto pesnicku tancovala na jednej svadbe. Este by to mohli byt skludom Depesaci napr. STRANGE LOVE. To je taka tanecna pesnicka z 80th. Alebo aj I LOVE ROCK AND ROLL od J. Jett by sa dalo skludom pokladat za rockove disco. Ved tohtorocny XF UK si tematicke kola aj tak vyklada po svojom. Dokonca aj ROXETTE by jej sadol prinajhorsom; THE LOOK alebo JOYRIDE – ved to je tanecne dost. Len nie ziadna DONNA SUMMER alebo AVICII – ADDICTED TO YOU pre Sam.

148
J
Reagovat

@Tomáš: Ja mam pre Saaru ovela bizarnejsie vybery ako je DONNA SUMMER – HOT STUFF a to RUSLANA – WILD DANCES alebo SHAKIRA – WHENEVER WHEREVER. Aspon by bola sranda a zatienila by aj HONEY G. Teatralnosti ma v sebe dost.

149
Tomáš
Reagovat

@Monika: Ano bohužel Moniko, bude Disco. Proto tady taky celou dobu tak sejčkuju. Minule Sam v Bottom a teď tohle téma, pěkně se to sešlo.
@J: Víš já vím že ty by si vybrala pro Sam to nejlepší ale tady jde o to co vlastně ve skutečnosti chce produkce a co chce Simon – pokud ji chtějí ještě podpořit, dostane dobrý song a nebude zpívat v první polovině. Pokud se jí chtějí zbavit, dostane opět něco co jí nesedne a bude zpívat nejlépe hned jako první. To samé platí i pro Saaru i všechny ostatní. Přesně jak to psala williandraify, tohle sou ty zákulisní manipulace. A vždy prostě asi není záměrem produkce a mentora soutěžícímu vybrat dobrý song a tím mu pomoci – někdy je zkrátka potřeba ho odstřelit.

150
J
Reagovat

Ked uz sme tu spominali tolku tu Donnu Summer az musim nostalgicky zaspominat na American Idol season a skvelu Dianu Degarmo a jej NO MORE TEARS (ENOUGH IS ENOUGH). Ani neviem co sa s nou od vtedy deje. Jedinu vec viem, ze sa vydala. American Idol som mala ovela radsej nez tento X FACTOR. Predsa len tam to bolo prvotne o speve a tu ide o to kto bude viac zabavnejsi.

151
J
Reagovat

@Tomáš: Sledovanost tohto roku od live shows ide dole vodou a preto si myslim, ze Simon a ostatni sa budu snazit nie hadzat polena pod nohy svojim zverencom, ale skor to co im sadne, aby show zatraktivnili.

Tak HONEY G by som vybrala REAL 2 REAL – I like to move it, Saare DONNA SUMMER – Hot Stuff, Mattovi BEE GEES – Stayin Alive (mohol by sa ukazat aj tanecne aky je z neho Travolta). Emily by som vybrala KATY B – Cryin for No Reason (to by jej sadlo a nie je to super rychle) , Sam P!NK – So What (az ju v tom pocujem), Ryanovi S. MENDES – Stitches, 5 After Midnight AVICII – Wake me Up.

A co ty, daj sem svoje navrhy, co by si sutaziacim vybral ty.

152
J
Reagovat

@Tomáš: Spoiler na sobotny vecer hovori, ze Sam ma „fun classic disco track“. To mi zavana disco 70-th. Snad nie Donna Summer. Asi zbehnem disko songy zo 70-tok, ktora by to mohla byt.

153
Tomáš
Reagovat

@J: To se mi vybírá hrozně těžko co bych jim dal já, protože za prvé v Discu se vůbec neorientuju a za druhé já si prostě myslím že Disco je styl, který je úplně mimo všeho co by Sam měla zpívat a proto se taky o ni budu hodně bát. Já navrhoval In Need Hero pro Sam i když ani tam si nejsem vůbec jistý jak by jí to sedlo. Teď je vidět že to bude stejně něco úplně jiného. Honey G bych dal Y.M.C.A. od Village People, ta si o takovou bizarnost přímo říká ( a doufám že bych jí tím u diváků ještě nepomohl. U Ryana mě napadlo LMFAO I´m sexy and i know it ( pokud to jde považovat za disco ) ale taky vůbec nevím jak by mu to sedlo. Já si hlavně přeju jedinou věc – aby Sam aspoň ještě tohle jedno kolo přežila.

154
J
Reagovat

@Tomáš: V suvislosti so Sam ma napada ako fun classic disco len disco zo 70s. Taka Donna Summer alebo ABBA. Od D. Summer jedine HOT STUFF – to je take fun classic disco a keby sa jednalo o ABBU tak jedine DANCING QUEEN alebo MAMMA MIA. Len ja si Sam nedokazem predstavit ani v D. Summer a ani v ABBE. Je to mlade dievca, chcelo by to nieco modernejsie. Len si vezmi songy ake doteraz spievala v live same stare veci s vynimkou IMPOSSIBLE. A to este cakaju 80s a MOVIE + Louis loves (uz teraz mam hrozu z tych piesni, to urcite nebude nic podla mojho gusta). Keby aspon 2-3 kola Sam prezila a skoncila min. ako 4.

155
J
Reagovat

Tomas : No zbohom Sam ma disco song od GLORIE GAYNOR. Asi pojde o I WILL SURVIVE. No neviem, neviem si ju v tom vobec predstavit. Napoveda sedi Gloria Gaynor sa narodila v Newarku a v roku 1980 ziskala Grammy za I WILL SURVIVE.

156
Tomáš
Reagovat

@J: Taky si ji v tom neumím představit, tak asi vypadne no. Bottom 3 má jistou s Ryanem a Saarou. A porota ji pošle domů.

157
J
Reagovat

@Tomáš: A navyse Saara ma od Donny Summer ovela lepsi vyber NO MORE TEARS (ENOUGH IS ENOUGH). Pozri si DIANA DEGARMO AI season 3.
https://www.youtube.com/watch?v=uJjSCyHH05k
Radsej uz by som obetovala tento tyzden Ryana ako Sam. Tu piesen I WILL SURVIVE spievala Zdenka Predna v SHS1 a vobec jej to nesadlo, ale Sam na druhej strane sa tesi, ze ma dobru choreografiu, len keby aj ten spev bol dobry. A este nesmie ist prva. To uz radsej Saara alebo HONEY G.

158
J
Reagovat

@Tomáš: Inak kuriozitou je, ze podla napovedy na FB HONEY G bude spievat (rapovat) BEE GEES. Skupina, ktora vznikla v 1958. To to presne sedi na BEE GEES, ale neviem ktora piesen.

159
Tomáš
Reagovat

@J: Neříkal sem že bude mít Saara Donnu Summer? :D Viz. můj příspěvek č. 145 z 8.11. Nemá sice Hot Stuff ale to je úplně jedno. Saaru už taky nemůžu ani vidět, mám jí už dávno plný zuby. Vím, že Sam působí na Fb vesele, píše že se na sobotní kolo těší…říkám si že si asi nechce připustit že může být ve velkém ohrožení. A vlastně je dobře že si to nepřipouští a nehroutí se z toho, proč by taky měla…je lepší bojovat až do poslední vteřiny a když to stejně nevyjde, tak se nedá nic dělat. Myslím, že tak to bere i ona.

Taky bych už raději s těžkým srdcem obětoval Ryana než Sam když by to nutně muselo být ale štvalo by mě to taky hodně protože Ryanovi už fandím o hodně víc než Emily a je to hned po Sam můj druhý nejoblíbenější člověk v XF. Navíc se mu minulé kolo tak povedlo… třeba by Sam v Lifeline Ryana porazila ale vážně nevím, spíš asi ne. Koneckonců to se už v neděli na 100 procent dozvíme. Nejlepší by bylo kdyby zase postoupili oba dva. Dokud tam budou Honey G, Saara a 5 After Midnight, zaslouží si Sam a Ryan postupovat.

160
yeey
Reagovat

Saara Aalto
No More Tears (Enough is Enough)

Honey G
Stayin’ Alive

Emily Middlemas
Wishing on a Star

Sam Lavery
I Will Survive

Ryan Lawrie
Play That Funky Music

Matt Terry
Best of My Love

5 After Midnight
Boogie Wonderland

tak 2 kluci maji nejlepsi vybery…

161
J
Reagovat

@Tomáš: SPOILERS na sobotu:
Sam : I will Survive
Emily: Wishing on a Star
Matt: Best of My Life
Ryan: Play the Funky Music
5 AM: Boogie Wonderland
Saara: No more Tears (ENOUGH IS ENOUGH)
HONEY G: Stayin Alive (asi verzia N-Trance)

Emily ma zasa pomalu piesen, ktoru coverovala BEYONCE. Dokonale ma to uspava. Najlepsi vyber ma podla mna Saara. Inak I WILL SURVIVE ma zaujimavy cover od D. Lovato.

162
Tomáš
Reagovat

Takže v neděli je Top 4 přímo postupujících do další Live Show jasná – Matt, Emily, 5 After Midnight a Honey G. V Bottom 3 budou Ryan, Saara a Sam. To píšu už teď v pátek ještě předtím než vůbec zpívali. Pokud sem to uhádnul, otvírám si jasnovidecký kurz. Pokud se pletu, sežeru v neděli v noci svůj počítač.

163
J
Reagovat

@Tomáš: Chod k Sam na Twitter. Ma tam fotku co bude mat zajtra vecer oblecene, rovnako aj Matt. No mohlo to byt viac sexy podla mna. Ta piesen I WILL SURVIVE nie je sice super disco song, ale na rozdiel od uspavanky, ktoru bude spievat Emily je to aspon „upbeat“. Neviem preco to Simon robi, ale Emily pre disco kolo mohol vybrat zivsiu disco pesnicku. Nieco ako MAMMA MIA od ABBY. Aj fanusikovia budu sklamani, lebo chceli po Emily upbeat a to bude voda na mlyn pre vsetkych hejterov na FB. Zeby Emily mala najviac hlasov a ohrozovala Mattovo vitazstvo?

164
J
Reagovat

@Tomáš: Predpokladam, ze Ryana zachrani life line. Takze Saara so Sam si zmeraju sily. Ono by bolo najlepsie, keby Sam vydala v sing off zo seba to najlepsie. Potom by judges mohli vyhodit Saaru. Ale to skor tipujem na DEADLOCK a toho sa budem bat. Rozhodovat budu sobotne vykony a poradie. Boze, ja by som Saaru poslala hned na uvod a Sam uplne na zaver vecera. Dolezity tiez bude vykon Sam, tak spevacky ako aj podiovy – predpokladam tanec, velmi by to pomohlo. Pretoze az by doslo na DEADLOCK, tak tam budu rozhodovat hlasy za sobotne vystupenie. Neviem ti to vysvetlit, ale podla mna to ti 4 judges poslu do DEADLOCKU (mam taky zvlastny pocit, ktoreho sa neviem zbavit).

165
Tomáš
Reagovat

@J: Já bych byl úplně nejradši kdyby to nebylo tak nalajnované dopředu a kdyby konečně došlo k nějakému pořádnému překvapení a do Bottom 3 by spadli 5 After Midnight nebo Honey G ( za předpokladu že by Sam zázračně postoupila přímo, protože proti 5AM by ji porota bohužel rozhodně nezachránila ). Já to vidím už od minulého týdne celkem jasně na Sing Off mezi Sam a Saarou. Ale vem si kdo koho pošle domů, to se přece dá předvídat – Simon vyhodí Saaru a Sharon Sam. Rozhodnou to tedy Louis a Nicole. Louis je starej hňup, Saaru vychvaluje a pomalu pokaždé ji označuje za nejlepší kola i když do toho má Saara hodně daleko. Ten určitě pošle domů Sam, nevěřím že by se tenhle pomatenej děda dokázal někdy rozhodnout správně. On je záruka toho že nás vždy dokáže spolehlivě nasrat. Zbývá tedy Nicole a ta se asi – jak je u ní letos zvykem – rozhodne podle toho co jí nařídí produkce – a já bych si spíš myslel že pošle domů Sam a tím zpečetí její osud. A i kdyby řekla Saaru a tím to poslala do Deadlocku – správně píšeš že ani tak nemáme vyhráno. Saara už toho přežila v téhle show tolik co nikdo jiný, klidně může mít zrovna více hlasů než Sam, ještě když má evidetně lepší výběr songu…zákon schválnosti. Raději bych sežral ten svůj počítač ale myslím že nebudu muset. Bohužel.

166
Tomáš
Reagovat

Každopádně na Deadlock už by asi byl čas…já ho čekal už minule. Zatím ho v UK využili jen jednou ( a zrovna ho vyhrála Saara ). V Austrálii mají těch Live Shows o polovinu méně a už tam byl Deadlock dvakrát.

167
J
Reagovat

@Tomáš: Tomas, ta Ryanova pesnicka PLAY THAT FUNKY MUSIC sa mi zdala povedoma a potom mi doslo, ze Adam Lambert ju v AI 2009 spieval v TOP 9. Boze, neviem ako ju zaspieva Ryan.
https://www.youtube.com/watch?v=4X3xUKndXC0

168
Tomáš
Reagovat

@J: Já taky ne. Čím víc nad tím přemýšlím, tím spíš nevím už vůbec nic. :D Pro mě je jediná naděje že by v neděli mohla vypadnout Saara. Protože si vem – je jasné že Matt, Emily, 5 After Midnight a Honey G prostě bohužel nevypadnou. Saara je jediná možnost. Jestli půjde Sam nebo Ryan, tak je to v háji.

169
J
Reagovat

@Tomáš: Tu mas nieco na pobavenie od skvelej porotkyne Nicole jej I WILL SURVIVE.
https://www.youtube.com/watch?v=0qy-2huCXM4

171
Tomáš
Reagovat

@J: Ta Nicole mě pobavila. Tomu druhému článku moc nerozumím ani po přeložení, můžeš mi to přiblížit? Jakože bookmakeři tipují že Sam tentokrát nebude v Bottom 3 a nebo že tam bude? Víš já Sam doopravdy miluju. Klidně se tu k tomu přiznám že sem se do ní zamiloval a vůbec se za to nestydím. Myslím že není za co. Ale tím pádem bude pro mě zítra o to bolestnější kdyby měla odejít…

172
J
Reagovat

@Tomáš: Britski bookmakeri totizto predpovedaju, ze v nedelu vypadne Sam. Aspon ja som to tak pochopila. Vychadzaju zrejme z predpokladu BOTTOM 3 Ryan/Saara/Sam a z toho, ze Ryana zachrani life line. Potom zrejme dojde k sing off Saara/Sam ktory vyhra Saara, ci uz s majoritou od judges alebo vyhrou v deadlocku. K tomu rozhodnutiu vraj dospeli najma po odhaleni vyberov piesni na dnes vecer. Inak tomu napovie aj poradie vystupeni. Ked Sam pojde ako prva, zajtra vypadne, zmier sa s tym. Ja uz som sa s tym zmierila davno, ked som videla tie cistky v Judge Houses a najma po vypadnuti Relley C a Gifty. Podla mna Sam by mala dnes vecer ist s rovnakym nasadenim ako minuly vikend Ryan. Vies, ze ma to zlosti. Aspon 4. miesto by si zasluzila po Emily/Mattovi/ 5 after midnight. Inak napadlo ma, ze I WILL SURVIVE nemusi predviest ako original Gloriu Gaynor, ale moze ist o novu coververziu. V kazdom pripade sa necham prekvapit.

173
Tomáš
Reagovat

@J: Pokud vypadne tak už mě ta soutěž bez ní nebude ani z poloviny tak bavit jako mě baví teď. Promiň ale smiřovat se s tím nebudu, dokud sou tam 5 After Midnight, Honey G a Saara tak nikdy.

174
J
Reagovat

@Tomáš: Posledne novinky z Britanie hovoria, ze od tejto live show ma byt life line vote zruseny. A v nedelu sa vraj v sing off stretnu dvaja s najnizsim poctom hlasov za sobotny vecer. Takze je celkom mozne velmi bolestive sing off pre teba Ryan/Sam za predpokladu, ze Saara svojim vystupenim ziska viac hlasov nez oni dvaja.

175
Tomáš
Reagovat

@J: A proč jako zase musí být v ohrožení zrovna ti dva kterým fandím já? :D Tak to už se to krátí i Ryanovi když nebude Lifline no. Víš, já už na to ani nemám co říct ohledně toho vyřazování. Pro mě by byl dobrý Sing Off Ryana a Saary s výhrou Ryana. Počkáme na nedělní vyřazování a uvidíme.

Přidat komentář

Přidat komentář