Panáček v reality show

X Factor UK 2016: Top 10 vzdává hold popovým divám! + Rozhodnutí (rekap + video)

22. Říjen 2016 | napsal(a): | reality show: X Factor UK

xf_top10_divas

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 3. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

V minulém kole jsme se po šokujícím Deadlocku rozloučili s Freddym Parkerem, pro 3. Live show bylo vybráno téma „Divas“. Diva je v populární hudbě označení pro zpěvačku s velkým hlasem, která ví co chce a vždy to dostane. Kdo ze soutěžících v sobě má najde divu? V podání finalistů zazní například Mariah Carey, Whitney Houston, Aretha Franklin, ale také Michael Jackson, Ariana Grande nebo Björk. V soutěži zbývá 10 finalistů a v neděli bude zase o jednoho méně. Během Result show vystoupí hvězdní hosté John Legend a Shawn Mendes.

V minulém týdnu soutěž opustil první zástupce kategorie kluků – Freddy Parker. Více než samotný Freddy byla naštvaná jeho mentorka Nicole. V zápalu vzteku odhodila své pero směrem do publika, naštěstí trefilo pouze zaměstnance ochranky a ne nevinného diváka v sále. Podle Nicole vyřazování nemuselo skončit Deadlockem a nechápavě kroutila hlavou nad rozhodnutím Louise zachránit Saaru, která byla v Sing-offu už podruhé.

Bookmakeři jsou právě ohledně Saary nejvíce skeptičtí, pro tento týden je horkým favoritem na vyřazení. Vypsané kurzy na vyřazení mluví také v neprospěch Ryana, kterého minulý týden zachránil Lifeline vote. Do Bottom 3 se také podle kurzů může propadnout Relley C nebo Four Of Diamonds. Z druhé strany spektra, největší šanci na vítězství má stále Matt, který patří mezi favority již od začátku soutěže. Zdá se, že Matt následuje vítěznou cestu loňské šampionky Louisy Johnson. Na stříbrnou příčku řadí bookmakeři skupinu 5 After Midnight a na bronz překvapivě Honey G. 

Právě pozice Honey G by mohla být tento týden v ohrožení a to paradoxně kvůli svému výběru. Honey G má zpívat hit od Vanilla Ice, který používá sample z Under Pressure od Davida Bowieho a Queen. Správci Bowieho pozůstalosti hrozí Honey G žalobou, pokud bude ve svém výběru příliš kreativní a vloží si vlastní text. Zbytečným problémům se vyhne pouze tehdy, bude-li se striktně držet verze od Vanilla Ice. Jak se svým výběrem Honey G popere, aniž by použila své osvědčené triky, to se dozvíme už v sobotu večer.

Zajímavá situace se odehrála v hitparádě, kdy si Little Mix pro tento týden vybojovali své 4. zlato v kariéře. Celkově jde o 42. zlato hvězd z X Factoru. Holkám z Little Mix k vyšším prodejům nepochybně pomohlo vystoupení v nedělním Rozhodnutí, i když holky čelily nemalé kritice za své odvážné outfity. Zajímavé je, že z prvního místa vytlačily svého kolegu Jamese Arthura, rovněž vítěze show.

Na závěr sledovanost, pro letošní show méně veselá záležitost. Ratingy se totiž v druhé Live show opět propadly. Průměrně sobotní show přílákala 5,8 milionu diváků, což je o 400 tisíc méně než předchozí týden a půl milionu méně než loni. Na BBC si Strictly vedlo lépe a blíží se téměř dvojnásobným číslům. V neděli si X Factor průměrně naladilo skoro o milion více lidí a to 6,7 milionu. Konkurence si vedla podobně jako v sobotu s průměrem 9,4 milionu diváků.

3. Live show – Divas

Nicole Scherzinger – diva medley

Celou Live show odstartovala Nicole malou medley hitů Every Woman a Respect od  Whitney Houston a Arethy Franklin. Nicole zase jednou ukázala, jak se to dělá. Respect!

Ryan Lawrie

výběr: Adele – Rolling in The Deep

Ryan minulý týden v Motown příliš nezazářil a skončil v Bottom 3, kde ho zachránili diváci v Lifeline vote. V medailonku bylo vidět, že nebylo úplně jednoduché pro Ryana z tématu Divas vybrat vhodnou píseň. Volba nakonec padla na Adele, s jeho hlasovými možnostmi tato volba však dávala vůbec nejmenší smysl, pokud to Ryan nepodá po svém. Jak se dalo čekat, došlo k značné změně aranžmá, do které kupodivu Ryanův hlas sedl. Nakonec z toho zajímavé podání, i když tomu chyběl více bombastický závěr, přišlo mi, že vystoupení skončilo v polovině. Porota mu však nadělila rozporuplný feedback, v kombinaci se smrtelnou první pozicí je téměř jisté, že Ryana Bottom 3 nemine ani tentokrát, dost možná dojde i na nejhorší.

Gifty Louise

výběr: Sam Smith – Lay Me Down

V dotáčce Gifty na Brianovu otázku, komu bude píseň zpívat odpověděla, že své matce, o kterou přišla, když byla mladá. Osobně jsem nad jejím výběrem jen kroutil hlavou, Sam Smith a diva??? Gifty alespoň jako diva vypadala, její vzhled podtrhla paruka, se kterou vypadala úplně jinak. V tomto výběru se mi Gifty líbila zatím nejvíce za celou soutěž, hlavně začátek byl zazpívaný velmi emotivně. Skvělý start trochu pokazil závěr, kdy poslední refrén spíše odkřičela. Celkově hodně dobrý výkon, že i ten ústupek ve výběru se dal odpustit. Taková Fleur, se kterou je Gifty často srovnávána by takový výkon nepředvedla.

5 After Midnight

výběr: Amy Winehouse – Valerie

Kluci minule svým výkonem překvapili. S Valerie se jeví snaha na minulý výkon plynně navázat. Tentokrát to však úplná bomba nebyla. Přes tu hromadu energie, kterou kluci mají a přenáší na pódium bylo vystoupení více odtancované než odzpívané, navíc, jak poznamenala Nicole bylo to takové „cheesy“. Pokud si 5 After Midnight chtějí myslet na Finále, měli by dát na Simona a příště se soustředit taky na zpěv, ten se jim tady totiž dost rozjížděl.

Sam Lavery

výběr: Michael Jackson – Earth Song

Sam minule začala odhalovat svůj rockový potenciál a tento týden v tom hodlá se Simonem pokračovat. Převést Earth Song od MJ (další diva??) na rockovou baladu byl zajímavý nápad. V tomto případě si myslím, že to Sam vyšlo tak nějak z poloviny, konkrétněji první půlka byla taková divná a druhá půlka výkonu mnohem lepší. V závěru Sam pomohl hlavně sbor, který posloužil svému účelu a dotvořil atmosféru a Sam se pak dařilo dodat potřebnou naléhavost. Opět dobrá poznámka Nicole k technice a nadužívání ohýbání konců, kdy to posléze ztrácí na efektu.

Matt Terry

výběr: Mariah Carey – I’ll Be There

Matt zatím podává konstantně dobré výkony, i díky tomu je podle bookmakerů favoritem na vítězství. U Matta jsem měl podobný pocit jako u Gifty. Líbil se mi začátek, dobře zazpívané bez zbytečných příkras. Ke konci ovšem začal příliš tlačit na pilu a poslední refrén se neposlouchal příliš dobře, to bylo spíše uječené. Matt by neměl tolik nadužívat falzet a používat ho spíš jako koření. Tohle nebyl Mattův nejsvětlejší moment v soutěži.

Honey G

výběr: mashup Vanilla Ice / Queen – Ice, Ice Baby/Under Pressure

K Honey G těžko psát něco nového, ta si zkrátka jede na svém obláčku, ve svém vlastním světě, kde si myslí, že je rapová senzace a všichni z ní sednou na zadek. Tentokrát to sice nebylo tak otravné, nemlela pouze dvě věty za sebou, ale i tak mi její rap nepřijde tak dobrý. Zpěv šel slyšet naštěstí jen z nahrávky, čímž se nejspíš pěkně vyhnula žalobě a doživotnímu strašení duchů Bowieho a Mercuryho.

Relley C

výběr: Aretha Franklin – Natural Woman

V týdnu v domě finalistů řádily nemoci, Saara v týdnu sdílela fotku v posteli s komentářem, že ji postihlo nachlazení. Nejvíce to odnesla Relley, které byl lékařem většinu týdne nakázán hlasový klid. Na vystoupení to bohužel pro Relley šlo poznat, intonace nebyla úplně OK a Relley celou dobu jakoby jela na půl plynu. Škoda, zrovna téma Divy bylo jako šité Relley na míru a mohl to pro ni být velkolepý výkon, bohužel z toho kvůli nemoci byla dietní verze.

Four Of Diamonds

výběr: mashup Christina Aguilera, Lil‘ Kim, Mya, P!nk/Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj – Lady Marmelade/Bang Bang

Four Of Diamonds zvolily medley dvou velkých popových spoluprací. Celé to na mě bohužel působilo hodně nedotaženě. Zbytečně toho udělaly kočkopsí dort, jak by řekl kolega Vlado. Určitě se měly držet buď jednoho nebo druhého, protože dohromady to nedávalo smysl. Holky nás ani nepřenesly do Moulin Rouge ani to ve výsledku nebyl žádný Bang, spíše taková nuda, přitom jsou to oba party songy. Pěvecky holky určitě nejsou vůbec špatné, mají určitě potenciál zazářit, jen mají tu smůlu, že nemají po ruce lepšího mentora, který by jim pomohl dát dohromady konzistentní vystoupení.

Emily Middlemas

výběr: Whitney Houston – How Will I Know

Toto kolo se nabízelo ukázat Emily v jiném světle než v posledních dvou týdnech, kde se pohybovala spíše v lyrické poloze. Opak byl pravdou. Zamilovaný taneční hit od Whitney Emily výrazně zpomalila, naštěstí podala pěkný pěvecký výkon, sametový hlas Emily a smyčcové nástroje v kombinaci s krásnou scénou vytvořili pěknou atmosféru. Sice jsem čekal, že se v polovině píseň více rozjede a vygraduje, ale i tak to byl působivý výkon. Příště už bych chtěl od Emily slyšet něco odlišného než poslední dva týdny.

Saara Aalto

výběr: Bjork – Oh So Quiet

Už na papíře bylo jasné, že se zde uplatní Saařina teatrálnost a bylo to přesně tak. Saara proměnila pódium v jednu velkou scénu, která jakoby vypadla z broadwayského představení. Myslím, že přesně na divadelní prkna směřuje Saařina kariéra.

Top 3

  1. Emily
  2. Gifty
  3. Sam

Bottom 3

  1. Honey G
  2. Four Of Diamonds
  3. 5 After Midnight

 

Rozhodnutí

Hvězdný host – Shawn Mendes

Teprve 18 letý kanadský zpěvák Shawn Mendes si získal pozornost hudebních manažerů díky nahráváním coverů na sociální síti Vine. Svůj první singl vydal již před dvěma lety a jeho kariéra od té doby nabírá na obrátkách. V X Factoru uvede píseň Mercy ze svého druhého alba Illuminate, které v americké hitparádě Billboard odstartovalo na první příčce.

Bottom 3

V bezpečí pro tento týden jsou Sam, 5 After Midnight, Saara, Matt, Emily, Honey G a Gifty Louise.

Bottom 3 tvoří Ryan, 4 Of Diamonds a Relley C.

John Legend

Několikanásobný držitel Grammy John Legend navštívil během zkoušky a dokonce finalistům sdělil pár cenných rad. Svůj nový singl Love Me Now představí živě v X Factoru.

Sing-off

Lifeline vote je u konce a diváci opět zachránili Ryana! 

Relley C – I Can’t Make You Love Me (Bonnie Raitt)

Relley sice v sobotu nepodala svůj nejlepší výkon, ale ani nebyla nejhorší. Píseň o záchranu ustála a podala emotivní výkon hodný záchrany.

Four Of Diamonds – Who Are You (Fifth Harmony)

Propad Diamantů v tomto kole se dal trochu očekávat, ve své písni o záchranu také zabojovaly, nicméně ke konci se jim vystoupení rozjelo na všechny světové strany. Sing-off by za mě vyhrála Relley.

Vyřazování

Louis i Sharon si stáli za svými svěřenci. Nicole poslala domů a Relley C, stejně tak Simon. Soutěž opouští Relley C.

Hodnocení 3. Live show a Rozhodnutí

Vzhledem k tomu, jak okatě porota v sobotu odstřelila Ryana, byl výsledek tohoto kola šokující. Nikdo nejspíš nepočítal s tím, že Ryan má nejen podporu svých fanoušků (která sice v základním hlasování nestačí), ale také fanoušků Emily. Svou roli také hraje regionální hlasování pro soutěžící ze Skotska. Pokud se Ryan nevzchopí sám, tak se dá očekávat, že bude přes Lifeline postupovat nadále, dokud s ním v Bottom 3 neskončí společně Emily nebo s někým kdo má silnou podporu. Relley C je škoda. Jak do Live show šla jako outsider, tak se hned v prvním kole ukázala s hvězdným výkonem a potenciálem mířit hodně vysoko. Za jejím vyřazením Simonovo taktizování. Relley se nejspíš celou dobu dělí o hlasy s typově podobnou Gifty. Špatná souhra náhod Relley zlomila vaz, soutěž tak přišla o kvalitní soutěžící, kterých je v letošní řadě pomálu.

Téma pro příští kolo je „překvapivě“ Fright Night neboli oblíbené haloweenské kolo. Jako hosté vystoupí úřadující vítězka X Factoru Louisa Johnson s novým singlem a svou novou hudbu představí také Bruno Mars.

Studiové verze vystoupení finalistů na Spotify

 

VojtaP

Milovník hudby a dobrého jídla, lehký závislák na seriálech a na reality show. Z reality show mě hodně baví například X Factor, Got Talent, Survivor a další...

X Factor UK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 206
1
J
Reagovat

Nevie sa v akom poradi dnes budu vystupovat? Lebo Sam Lavery s tym Jacksonovym EARTH SONG by mohla ist kludne na konci. Matt by to s Mariah zasa mohol otvarat ani nie tak preto, ze ho nemam prilis v laske ako kvoli solidnemu zaciatku. Na BOTTOM 2 tipujem Saara/Ryan. Aj tak sa stavim, ze najviac ludi je zvedavych na HONEY G. Mne je teda lahostajna. Freddie s Davidom budu dneska urcite rotovat v hroboch.

2
VojtaP
Reagovat

@J: myslím, že ze startu půjdou některá ze skupin, mají uptempo písně, což je na start ideální. Klidně ale může jít první i Saara, pokud ji bude chtít produkce odstřelit úplně. Sam by mohla jít klidně na konci, tím výběrem si o to říká. Tentokrát bych ani nevyloučil možnost, že půjde poslední Matt.

3
Monika
Reagovat

U te Saary se uz predem desim divadla a afektu, tenhle song po tom v jejim podani uplne krici. Emily ma desnej grc, moc ten vyber nechapu.

4
J
Reagovat

@Monika:Emily vybera Simon.

5
Lucas
Reagovat

Nicole jako vždy úžasná :)

6
Michal V.
Reagovat

no tak nicole moc pekne :-) skoro me presla chut koukat na to panoptikum po tomhle.

7
VojtaP
Reagovat

Nicole se teda ukázala, skvělé!

Tak Ryan nečekaně vychytal „death slot“.

8
Lucas
Reagovat

No mně se kupodivu Ryan líbil víc než porotcům :)

9
libena
Reagovat

@VojtaP: co ukízala nicole? teď jsem přišla….

no a je vidět, že je ryan na odstřel, když jde první…

10
Michal V.
Reagovat

ryana jsem moc neposlouchal, protoze zrovna byl piskula v telce…ale zacatek mi prisel znacne nudny, tak doufam, ze se to casem zlepsilo

11
Michal V.
Reagovat

@libena: ukazala zpev…i kdyz my chlapi by jsme klidne radi i neco vic nez jen to :-)

dala tam nejznamejsi veci od whitney a arethy

12
VojtaP
Reagovat

@libena: při nástupu porotců zazpívala medley Every Women a Respect.

Ryan byl lepší než minulý týden, ale nějak tomu chyběly větší koule, v půlce to přestávalo být zajímavé. Po těch komentech poroty + první pozice. Jasná Bottom 2.

13
sadu
Reagovat

Bych zakázala Adele v pěveckých soutěžích…

14
libena
Reagovat

@Michal V.: díky, tak to si ráda najdu a podívám se.

15
sadu
Reagovat

Mě ta Gifty prostě nudí.

16
libena
Reagovat

@VojtaP: taky díkes

17
Michal V.
Reagovat

gifty zazpivala hodne solidne imo…i kdyz jsem teda nepoznal co za divu to bylo

18
Monika
Reagovat

Gifty uplne zabila svuj vzhled. V tech kratkych byla zajimava, v tomhle je tuctova. Priznam se, ze se mi to vubec nelibilo. Ty vysoke tony mi prislo, ze ji ujizdeli, rikala jsem si, ze to je tak blbe, ze by mohla skoncit v B3. Standing ovation jsem nechapala, no jsem laik :-))

19
jab
Reagovat

Mně se Ryan líbil nejvíc za celé live. Nebyl to zvedák, ale poslouchalo se mi to příjemně. Gifty vynikající, hlavně ta barva hlasu místy v intenzivnějších pasážích.

20
Michal V.
Reagovat

@Monika: me to prislo psis lehce urvany…nicmene to je style kterej se v us/uk libi…

21
libena
Reagovat

@Michal V.: diva = sam smith :-)
a já jsem nepoznávala ani samotnou gifty!

22
Lucas
Reagovat

Tak Gifty mě poprvý bavila :) a pěkný ji taky jednou vidět v dlouhých vlasech

23
VojtaP
Reagovat

S tou parukou vypadala Gifty jinak. Víc se mi líbíl začátek, to dala fakt pěkně, konec už byl spíš ukřičený.

24
VojtaP
Reagovat

@libena: Taky jsem moc nepobral, co je Sam Smith za divu, ale budiž. Stejně tak Vanilla Ice?? Možná kvůli těm vysamplovaným Queenům, no nevím…

25
Monika
Reagovat

@Michal V.: Asi mas pravdu, ja ty urvane zpevacky nemam rada, hrozne se mi to psoloucha. Mozna to bude tim no.

26
Michal V.
Reagovat

teda byvaly doby kdy v kole divas se teda zadny ustupky typu sam smith atd. nedavaly!

27
Michal V.
Reagovat

no 5AM maj sice peknou energii a vystupovani, nicmene intonace mi prisla takova rozevlata

28
Lucas
Reagovat

5AM měli dobrou energii, na ně se tak dobře dívá, zpěv sice nebyl úplně úžasnej, ale nic strašnýho

29
Michal V.
Reagovat

omg ted jsem si to teprve precet…honey g dneska bude vrazdit queen :-( to asi nepreziju

30
Monika
Reagovat

Tak zpev 5AM sice nebyl uplne super, ale melo to spad a energii, neusinala jsem u toho jako u Gifty, ktera me nudila proste.

31
jab
Reagovat

5AM mi přišli hodně divní, moc se m to nelíbilo. Naopak Sam i přes technické chyby hodně zajímavá, pro mě zatík výkon kola.

32
Michal V.
Reagovat

hm tak nevim…na te sam je hodne… pokus o rokovejsi verzi jacksona proc ne…ale prislo mi to takovy nedotazeny.

nevim co si myslet. imo to mohlo byt jeste lepsi

33
libena
Reagovat

tak koneckonců ani michael jackson není diva :-)
sam to ale sedlo parádně! tentokrát se mi moc líbila a poslouchala. špica :-D

no a nechápu proč se simon tolik navezl do 5am – cítí konkurenci? neříkám že to bylo úžasný, ale tohle bylo od simona moc

34
jab
Reagovat

No jako nebyla to taková emoční jízda jako od MJ, ale rozhodně jsem jí to věřil spíš než minulý týden.

35
Monika
Reagovat

Sam, sakra, tohle se mi nelibilo vubec. Strasne spatnej vyber songu, vubec ji to nesedelo. Nicole ma naprostou pravdu. Bojim se, ze zitra bude v ohrozeni. Mam ji nejradsi, ta holka ma jiskru, je to hvezda, ale tohle bylo divne, jsem rozpacita. Zitra bude mit perne chvilky asi….

36
jab
Reagovat

Roň slzy, už brzy… :-)))

37
Michal V.
Reagovat

asi dost lidi nastvu…ale za me matt zatim nejlepsi kombinace zpevu a vyberu pisne… vyborny

38
Lucas
Reagovat

Tak Matt nevím.. dost mu to ujíždělo a nemám rád, když někdo používá pořád falzet

39
libena
Reagovat

@Michal V.: souhlas

40
Monika
Reagovat

Matt mi prijde kazdy tyden stejny, ja nevim co k nemu rikat, takovy prumerny hezky vypadajici zpevak, ale nevidim u nej nic extra. ten jeho hlas je pro me proste tuctovy, to je vzdy problem.

41
jab
Reagovat

Matt potřetí v řadě hodně dobrý ža výborný…akorát místy na můj vkusit nemusel tolik tlačit na pilu, ale jinak ok

42
VojtaP
Reagovat

Kdyby chudáka Bowieho nedostala rakovina, tak toto vystoupení by ho položilo stopro…

43
Lucas
Reagovat

Mě Honey G bavila, rap podle mě byl dobrej :D

44
sadu
Reagovat

Matt pro mě zatím nejlepší a teď to nejhorší… navíc mi leze na nervy, že ona se bere hrozně vážně.

45
Michal V.
Reagovat

ja vlastne ani nevim… vzdyt ona vlastne vubec nezpiva, tak co dela v pevecke soutezi?!

jako chapu, ze rap je taky forma umeni, ale nikdy jsem to nepovazoval za zpev, ale spis umeleckou recitaci a vetsinou ma kazdej raper za zadama nejakyho skutecnyho vokalistu, coz tady vyresili nahravkou z CD…

je to vlastne jeste vubec podle pravidel ZPEVACKE souteze?!

46
jab
Reagovat

Světe zboř se, dneska mě Honey tolik neiritovala, dokonce jsem se docela i bavil.

47
Monika
Reagovat

Honey G mi poprvé nevadila, sama se divim. Relley strasna nuda, uz jsem ji prestala vnimat uplne, nedokaze me vtáhnout do deje.

48
Michal V.
Reagovat

mno…relley to tam pekne srolovala… nejlepsi a myslim, ze uz dneska nikdo neprekona

49
sadu
Reagovat

Tohle je písnička, která by měla zbořit arénu a postavit všechny na nohy. Tohle bylo pěkné vystoupení, ale star quality nevidím.

50
VojtaP
Reagovat

Relley skvělá i přes nemoc.

51
Michal V.
Reagovat

proc proboha z tak krasny uptempo veci delaji takovouhle …. nudu…

nekdy premyslim jestli simon jeste vubec umi koucovat.

52
VojtaP
Reagovat

@Michal V.: taky jsem myslel, že to Emily konečně rozjede. Škoda.

53
jab
Reagovat

Relley znovu dobrá a Emily fantastická (ok, zas nějaké chybky ve výškách, leč…). Rozhodně její top výkon v live.

54
libena
Reagovat

krásný hlas, ale normálně jsem usínala nad pc….

55
Michal V.
Reagovat

uprimne receno celej vecer svyma komentarema ukazuje nicole o kolik vic rozumi divakovi nez simon…

56
Monika
Reagovat

Emily se mi dnes libila nejvic, takovej grc v originalu predvedla v lepsim modernejsim kabate a i scena byla moc pusobiva…

57
sadu
Reagovat

Holky hlasově parádně, jen mi přijdou vždycky tak málo energické, místy až znuděné…

58
Michal V.
Reagovat

tak tenhle mashup jsem moc nepochopil… mely se drzet jednoho a asi bych vybral spis bang bang (hlavne proto, ze jsem na lady marmelade uz uplne alergickej)…

jinak mi to prislo docela dobre…v horni polovine vykonu…

59
libena
Reagovat

4 of diamonds – holky skvěle, každá zvlášť perfekt, hromadně harmonie trochu vázne, ale jsou na dobré cestě, škoda že nemají raperku

60
jab
Reagovat

No holky místama celkem rozladěné, ale byly dneska i horší výkony.

61
Monika
Reagovat

Sakra Saara jde posledni, asi ji chteji usetrit vyrazeni zitra. Mozna to ale bude bomba.

62
VojtaP
Reagovat

Diamonds září hlavně každá zvlášť, ve společných pasážích se jim to rozjíždělo, sice míň než 5AM, ale i tak. Furt ale dobrý výkon.

63
sadu
Reagovat

Tak tahle písnička přímo podporuje teatrálnost…

64
libena
Reagovat

saara – pěvecky docela jo, ale vidět teda nee…
okamžitě mi vytanula z paměti ivana jirešová z tváře – ta dala bjork úžasně

65
jab
Reagovat

Saara je hlasově i technicky skvělá zpěvačka, bylo to zábavné, mělo to šťávu, akorát místama bych lehce ubral na teatrálnosti, přestože tenhle song jí jistou dávku vyžaduje.

66
Michal V.
Reagovat

u saary je hlavni problem to, ze si pripadam jak kdyz jsem si koupil nejaky listek na muzikalove vystoupeni, nicmene vlastne puvodne jsem chtel sledovat reality show…

paradoxne si myslim, ze ale muze mit velmi uspesnou muzikalovou karieru z te sebranky ve finale x-factor, nicmene pro tuhle soutez je zabita… lidi chteji videt lidi…emoce… ne herecky vykony.

jinak co se tyce zpevu…naprosto bez vyhrad…vyborny…

67
Monika
Reagovat

Saara byla otresna, strasnej nevkus, z tak pekneho songu udelat muzikal, to je vrazda :-))) Co to bylo? Ten cop na hlave, ta scena, vsechno bylo silene. To Vlada favoritka z Hlasu, to bylo uplne jine kafe.

68
sadu
Reagovat

..a ráda jsem se spletla, tohle bylo asi to nejlepší od Saary!

69
VojtaP
Reagovat

Broadway hadra…

70
Honza
Reagovat

Nejlepší vystoupení dnes podle mě Saara a Gifty.
Ale celkem obstojné vystoupení vlastně většina soutěžících, dnešek asi zatím nejlepší live show. Těžko říct, kdo bude zítra v Bottom 3.
Když by to mělo být na základě dnešních vystoupení tak: 5 AM, Ryan a Honey G. Ale jako nedělám si iluze, že to takhle fakt bude. :)))

71
Ludvik
Reagovat

Žebříček podle aplikace:
1. Relley C – 88%
2. Emily – 86%
3. Matt – 85%
4. Gifty – 81%
5. Four Of Diamonds – 79%
6., 7. 5 After Midnight – 72%
6., 7. Sam – 72%
8. Saara – 71%
9. Ryan – 61%
10. Honey G – 33%

Myslím, že Ryan i Saara si Bottom 3 zítra opět zopakují, nevím jak to bude s Honey G, ta ženská nejspíš zase postoupí, upřímně už se na její vystoupení ani nedívám… Relativně by do ohrožení ještě mohli spadnou Sam nebo 5AM a upřímně nevím jestli 4 of Diamonds jsou na 100% safe. Relley, Emily, Gifty a Matt jdou dál na 100% tam není co řešit, tihle budou v soutěži ještě hodně dlouho.
Celkově docela průměrný večer, minulý týden se mi líbil víc, ale tohle ukazuje to, že letos v X Factoru prostě žádné divy nemáme.

72
VojtaP
Reagovat

Těžko říct, jestli taková chvála a vystoupení jako hřeb večera vytáhne Saaru z B3. Možné to je, byli tam méně výrazné výkony,

@Michal V.: souhlas, Nicole dneska jela jako jediná konstruktivní kritiku, z které by si soutěžící mohli i něco odnést.

73
J
Reagovat

Docerta, Sam by mohla byt v ohrozeni. A to som chcela, aby jej Simon vybral ID – Demons do FRIGHT NIGHT.

74
VojtaP
Reagovat

@Ludvik: Honey G takhle na chvostu, že by už upadla v nemilost?

75
Ludvik
Reagovat

@VojtaP: Problém je, že Honey G takhle na chvostu byla i minulý týden a zvládla to bez B3 :-/ Fakt by měla už jít pryč…

76
Peťo
Reagovat

Moje poradie pre dnešnú live show:
1.4ofDiamonds
2.Emily
3.Sam
4.Ryan
5.Gifty
6.Relley
7.Matt
8.5AM
9.Saara
10.Honey G

77
J
Reagovat

TOP 3 za vcerajsi vecer:
1. – 3. Sam, Emily, Gifty – vcera sa mi vsetky 3 pacili rovnako (nebolo to dokonale, ale ostatni o par stupnov horsie a vsetky 3 by si zasluzili aj rovnako postupit bez ohrozenia BOTTOM 3). Prekvapujuco sa mi vcera pacila aj HONEY G a Saara. Naopak chlapci by u mna vsetci tvorili BOTTOM 3: Matt, Ryan a 5 AFTER MIDNIGHT. Preboha ved ten Matt tu pesnicku uplne znicil. Ci uz ju spieval Jackson alebo Mariah, tak to bolo pekne, ale on bol nuda a des. Dokonca by som ho dala na posledne 10. miesto.
1. – 3. Sam, Emily a Gifty
.
.
.
4. Relley
5. Saara (bol tam afekt, ale prekvapujuco som sa nenudila)
6. Honey G (vystupenie, pri ktorom som sa aspon nenudila)
7. 4 of Diamonds
8. Ryan
9. 5 after midnight
10. Matt

78
jab
Reagovat

Já taky zkusím nějak dát dohromady pořadí:
1. Emily
2. Gifty
3. Sam
4. Relley
5. Matt
6. Saara
7. Ryan
8. 4 of Diamonds
9. Honey G
10. 5AM

79
J
Reagovat

Boze ja som na tu pesnicku od Fleur SAX tak alergicka. Najskor finalova 11 XF UK a potom ju Mel B vyberie pre BEATZ do 1. zivaku v XF AUS.

80
Tomáš
Reagovat

Tak sem vystoupení zkouknul až teď z youtube protože sem včera nebyl doma a moje pořadí je následující

1 Sam – Pro mě včera byla nejlepší a navíc je opravdu krásná. Docela to nechápu pokud má malou podporu, pro mě je daleko lepší než celá Emily.
2 Matt – Tentokrát se mi poprvé líbil Vladův antifavorit, opřel se do toho a řekl bych že tomu nic nechybělo. Tentokrát mě jeho hlas nerušil a bylo tam vše co tam mělo být.
3 Gifty – Nikdy bych nevěřil že budu mít někdy Gifty v Top 3 ale včera se jí to fakt povedlo a poprvé se mě to tak nějak dotklo a dostala se mi pod kůži. Navíc s těmi vlasy je to hezká žena a konečně se na ni dá dívat, v těch krátkých vlasech vypadala jako babochlap.
4 Rellye – Excelentně zazpívané, ale tak nějak mě to moc nebavilo.
5 Emily – Hezký hlas ale pro mě uspávačka a docela nuda.
6 Honey G – Tentokrát ji mám docela vysoko na to že mi prznila mé oblíbené Queeny. Ale nebyla konečně tak otravná a stačilo pořád jen neopakovat Honey..G! Bylo to svižné a docela sem se bavil takže pro dnešek by mi až tak nevadilo kdyby opět postoupila.
7 5 After Midnight – Nebylo to dokonalé ale byla tam energie.
8 Four of Diamonds – Nenudily mě užř tolik jako minule, to Lady Marmelade se jim docela povedlo. To je směr, kterým by se měly ubírat ale že by mě to nějak nadchlo a zvedlo ze židle to zase ne.
9 Ryan – Ryan je určen na odstřel. Šel hned jako první a jeho vystoupení bylo mdlé a nevýrazné, vůbec by mě nepřekvapilo kdyby mu to dnes zlomilo vaz a následoval by Freddyho.
10 Saara – Myslel sem že to Saaře sedne a že do toho to její diblíkovství zapadne ale ona z toho udělala ještě větší kýč než ta píseň je a přetavila to v muzikál. Saara je šílená a nelíbilo se mi to. Ale obávám se vzhledem k tomu že šla jako zlatý hřeb večera a že bylo její vystoupení poměrně výrazné, tak pokud dojde na Deadlock tak může porazit Ryana stejně jako minulý týden Freddyho – protože on šel první a byl nevýrazný což hlasy nepřitáhne ještě víc než tahle šílenost.

Takže můj tip na dnešní vyřazení je Ryan nebo Saara, pokud bude Deadlock tak vypadne Ryan. Pokud dnes Honey G projde bez Bottom 3 tak možná bude takto procházet až do GF. A hodně se budu být o Sam vzhledem k zdejší statistice i když vůbec nechápu proč by tam měla skončit. Ale sam by snad porota zachránila, doufám!

81
sadu
Reagovat

Bojím se, že jestli bude Honey G v bottom 2, stejně má šanci na záchranu, klidně i od Simona…

82
Tomáš
Reagovat

@sadu: Kdyby tam byla se Saarou nebo Ryanem tak bych klidně její postup přes ně uvítal. Vlastně i kdyby tam byla s 5 After Midnight nebo Four Of Diamonds. S těma ostatníma by to bylo horší a pro mě by byla hororová varianta která ale snad nenastane byla Bottom 2 Honey G a Sam. No může to dnes dopadnout jakkoliv…

83
Monika
Reagovat

@Tomáš: Ja to rikam taky, celou dobu, Sam je mnohem lepsi nez Emily. Pro me je Sam o hodne krasnejsi, ma vetsi jiskru, sarm, sex appeal, proste vsechno. I ta jeji barva hlasu me bere mnohem vic, ten jeji chraplak je skvely. A celkove pusobi jako vetsi osobnost i na podiu.

84
Tomáš
Reagovat

@Monika: Úplný souhlas. Jen se obávám, že Emily je zajímavější pro většinového diváka, má za sebou přece jen příběh toho že už ji z X Factoru Simon jednou vyhodil a navíc tam má Ryana. Sam asi zaujme spíš menšiny a z těch statistik co tu jsou vyplývá že Sam do té Bottom 3 jednou ( dřív nebo později ) prostě stejně spadne, já jen doufám že dnes to ještě nebude. Kdyby to bylo na Nově tak typický Novák by se na to asi díval stejně. Já jen odhaduju jak to vidí typický ITVťák. :D

85
jab
Reagovat

No já bych spíš řekl, že Emily je papírově menšinovější typ než Sam, ale zas má výhodu, že je jediným zástupcem své typologie ve finálové sestavě (quirky, písničkářka, navíc v live stále více ukazuje, že si v budoucnu během koncertu klidně poradí i bez kytary). Pro mne je navíc Emily určitě hezčí než Sam díky výraznějším rysům, Sam je zas zajímavá „kouzlem obyčejnosti“ v obličeji a určitě jí hodně pomáhá i její postava, nemám moc dobrý odhad, ale nedivil bych se, kdyby měla aspoň 180 cm na výšku. Nejvíc mě však na Emily bere její osobnost, pro tyhle pozitivní, spontánní a lehce rozpustilé typy mám docela slabost :-D. Navíc čím dál víc se přesvědčuju, že s Ryanem jako takovou klidnou silou tvoří fakt zajímavý pár :-)…ale to už jsem se dostal někam úplně jinam.
Sam by v prvé řadě potřebovala zamakat na technice, ona ani Emily v tomhle není stroprocentní, ale právě u Sam každé kolo cítím, že až se vyzpívá a vypracuje, může být její performance někde úplně jinde. Plus její signifikantní hloubky.
Co se týče uplatnitelnosti na hudebním trhu, tak zrovna tyhle dvě za určitých okolností mají obrovskou šanci prorazit, akorát každá na jiném pískovišti. Ze Sam by mohla být (opět se opakuju, pokud na sobě hodně zapracuje) možná i podobná hvězda jako z nejúspěšnějších účastnic X Factoru UK v minulosti, navíc naprosto rozlišitelná od jakékoliv jiné zpěvačky. Akorát doporučuji netransformovat se v popovou divu, ale jít trochu víc do (pop)rocku a možná i lehce do alternativy. Emily se zas může zařadit po bok takových interpretů, jako jsou Birdy nebo Gabrielle Aplin, hodně bude záležet na jejím autorském potenciálu a jejím charismatu, jak moc se dokáže od ostatních písničkářů odlišit, protože nalijme si čistého vína, právě o osobitost jde v tomhle žánru především. Jinak pro ukázku: https://www.youtube.com/watch?v=zQw3ifcxUKo. Emily je sama imho skvělá kytarista (rozhodně lepší než třeba já :-D), ale vždycky si u jejích own songů říkám, že by měla sestavit kapelu. Netřeba velký band, ale třeba druhá kytara, případně basa nebo bicí by tomu imho neuškodily ;-).

86
J
Reagovat

Ked uz tu vsetci rozoberate Sam. Podla mna ludom vadi to z coho viaceri obvinovali GG a to chlad. Taka ladova kralovna. Pritom na socialnej sieti celkom pekne komunikuje s fanusikmi. Vsimla som si, ze najma chlapi, u nich je viac oblubena nez u dievcat.
Ak bude na buduci tyzden FRIGHT NIGHT a Sam postupi, jednoducho musi, nech jej Simon vyberie DEMONS od Imagine Dragons. To sa k nej hodi a navyse je to moja najoblubenejsia pesnicka od nich. Aj keby sa na druhu stranu nevyhla porovnavaniu s Benom. Ale rovnako ako u IMPOSSIBLE ju ludia porovnavali tak Jamesom ako aj s Tamerou. Keby tak Emily chcel Simon vybrat BRING ME TO LIFE, ale nu-metalovy original a nie Ellinu coververziu.

87
J
Reagovat

Inak dnes v XF AUS Chynna spievala JOURNEY (az mi pripomenula Oliviu) a chlapci od Iggy zasa TWENTY SIX PISTOLS (ale velmi dietny). To je urcite iny level nez tohtorocny XF UK. Aj ked ma Mel B nastvala, ze vybrala Madison a Vlada a nie Ivy.

88
Tomáš
Reagovat

@J: Jak víš jaké bude příští týden téma když to na juboxu ještě nepadlo?

Jinak mi tam pořád strašně chybí Niall, nechápu proč ho Nicole nevzala třeba místo Freddyho a ještě by pořád měla všechny tři koně. On by byl tady mezi těma lidma hvězda, došel by až do GF a myslím si, že by s přehledem vyhrál. Navíc si myslím že Nicole dnes přijde i o Ryana, ta to fakt podělala jak nejvíc mohla.

89
Tomáš
Reagovat

Kdyby to bylo na mě tak já dnes vyhodím jednoznačně Saaru, ta už fakt nemá čím překvapit a už mě to její divadlo nebaví.

90
J
Reagovat

@Tomáš: Pretoze len na buduci tyzden alebo o 2 tyzdne sa hodi tato tema na life show nemyslis. Ludia o tom komunikuju na FB, ze tento rok je FIX FACTOR, co sa tyka jukebox, vitaza aj finalistov, kedy vela dobrym, ktori mali co predviest v zivakoch zavreli dvere uz v JUDGE HOUSES. Ale predstava ID a Evanescence je lakava, nie?
Ohladom Nicole. Tu si nie som ista, ci naozaj vsetkych 3 vyberala Nicole. Kludne mohla vybrat len jedneho a dvoch dalsich jej vybrali mimo zaber Simon + produkcia.

91
J
Reagovat

Sorry za preklepy. Myslela som live show.

92
libena
Reagovat

@J: kde sleduješ australský x factor? já si ho stahuju, ale na těch „mých“ stránkách se to objeví vždycky až za dlouho…a tady se to už rozebírá…za prvé nejsem obraze :-) ale za druhé jsou to dnes pro mě tak trochu spoilery pro underdog category :-(

94
libena
Reagovat

@J: dík, ale v tom případě počkám na stáhnutí celé live show.

95
J
Reagovat

Tak Tomas to BOTTOM 3 vystihol. Pretoze podla Britov by vraj malo byt BOTTOM 3: 4 of Diamonds/Saara/Ryan. A tiez tipuju Ryana na vypadnutie. Ono tomu napoveda aj vystupenie a to, ze isiel prvy. Sledovanost vraj mierne vzrastla oproti minulemu tyzdnu. Som zvedava tak ako mnohi Briti, ci dnes na jukeboxe padne Fright Night. Pri dobrom playliste by to mohla byt najzaujimavejsia live show doteraz.

96
Tomáš
Reagovat

Pokud dnes Ryan skutečně vypadne, tak za to budu rád kvůli Nicole. Zaslouží si to za to že poslala domů Nialla, tak ať si dnes třeba rve vlasy. A je mi fakt jedno jestli jí do toho kecala produkce, Simon nebo já nevím kdo. Neměla si to nechat líbit.

97
yeey
Reagovat

Tak sem dokoukal vcerejsek… a slabota…. nejvic se mi libil Matt, ale parkrat mu to ujelo, nicmene nadale kraci suverene za vitezstvim… Relley sem cekal o kousek lepsi (ale byla nachcipana no), ale porad ji mam asi nejradsi ze vsech soutezicich… jinak nuda… Emily a Sam, kterym bych docela rad fandil, mi proste prijdou trochu nedotazeny a vzdy tomu neco chybi… Gifty je mi zkratka a dobre nesympaticka, i kdyz vcera asi podala dobry vykon.., u Saary jsem si myslel, jak se tam bude to jeji prehravani bude hodit, ale i tak to bylo moc… kdyby tomu dala svych obvyklych 120 misto 150 procent, mohlo se mi to libit… na Ryana byli podle me opet prehnane tvrdi, ale evidentne se s ni nepocita… skupiny uz sem zapomnel, co zpivaly… Honey G no comment…

podle me tam muze spadnout dneska celkem kdokoliv (uplne safe bych videl jen Matta), mam tusaka, ze by Saara poprvy mohla projit pres divaky…

98
yeey
Reagovat

@Tomáš: jasne, ze ji do toho kecali… Nicole neni blba… jeste jasnejsi to bylo u Sharon…

99
J
Reagovat

@yeey: Treba si Nicolin JH prezriet este raz. Lebo vraj jej na tvari bolo vidiet, ze nechcela Nialla odmietnut. Podla mna Simon + produkcia tohto roku nechceli mat ziadnych normalnych chlapcov odvedla ako boli napr. Matt Cardle ci James Arthur. Treba si tiez uvedomit, ze Nicole za XF UK musela dostat pekne prachy kedze odmietla Broadways CATS. Potom uz jej bolo jedno za tie prachy akych 3 finalistov bude mentorovat. Stavim sa, ze ani piesne im nevyberala ona. Sotva by pri svojom zdravom rozume vybrala Ryanovi Adele.

100
J
Reagovat

@Tomáš: Vies, ze som si pri sledovani DIVAS spomenula na kolo LeGENDY zo SS 2015. Co by Briti dali za to, keby tam nabehol Stepan Urban s Nirvanou a Rolling Stones. Az som si to opat musela pustit. Ta nostalgia.

101
Tomáš
Reagovat

@yeey: Teď sem si říkal kde tě dnes máme. Matt byl včera výbornej, až mě to samotnýho překvapilo že se to i mě líbilo. Jen sem si u něj zblízka všiml že je s těmi vyčesanými vlasy nahoru, přivřenýma očkama a jemným knírkem v obličeji nějak nápadně podezřele podobný Chodúrovi což teda mě moc netěší. Jinak jasně že do toho Sharon i Nicole kecala produkce, ale to prostě pro ně není omluva, mají se rozhodovat samy za sebe a ne poslat domů ty nejlepší hlasy a osobnosti. Ryan jde dnes domů, na tom se asi všichni shodneme. Možná by mě taky ani nepřekvapilo kdyby Saara postoupila přes diváky a nebyla ani v Bottom 3. Šla nakonec a to by mohlo zabrat.

102
Tomáš
Reagovat

Ryan skončil. I kdyby Bottom 2 skončilo remízou v rozhodování mentorů tak diváci ho nepodrží a bude mít dnes méně hlasů než Saara. To první místo je vražedné, Freddy by mohl vyprávět.

103
Willandraify
Reagovat

Jsem na to dnes zvedava! Kdo kouka live? :) poslala jsem 2 hlasy Raynovi, pac se mi nelibilo jak moc ho zdrbli a pritom jsou tam prumerni zpevaci skoro vsichni a zas tak spatny fakt nebyl…2 hlasy Sam, jelikoz je pro me strasne zajimava, za me ma ten nedefinovatelny xfactor. Ma proste neco navic..a 1 hlas Emily, ktera to zazpivala tak hezky, mile. :)

104
VojtaP
Reagovat

Co to? Ten song je tak 15 let starý a asi jediný hit který měli :D divný otvírák..

105
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: ne vždy je vražedné, možná kdyby ho tak zbytečně nesprdla porota, tak by to třeba ustál v Lifeline, takto si myslím, že ho diváci podruhé neprotlačí. Jedině by u něj zafungoval B3 efekt a zabrali i fanoušci Emily.

106
Tomáš
Reagovat

@VojtaP: Mě se ta dnešní kapela líbila o 100 procent víc než minule Little Mix.

107
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: neříkám, že byli špatní, jen mě překvapilo, kde si na ně vzpomněli :)

108
Tomáš
Reagovat

Saara domů nepůjde.Teď ji dva ze čtyřech porotců označili za nejlepší.

109
libena
Reagovat

@Tomáš: nechápu -2 označili jako nejlepší saaru a 2 gifty…já ani jednu :-§

110
yeey
Reagovat

@Tomáš: @libena: ne nejlepsi, ze se nejvic zlepsily za ty 3 tydny

111
Tomáš
Reagovat

@libena: U Gifty to docela chápu no, sám ji mám tentokrát ve svém žebříčku na třetím místě protože překvapila a podala nejlepší výkon v soutěži. Saaru nechápu ale asi pokyny z produkce aby ji udrželi? Ryan je jistý.

112
libena
Reagovat

tak pro zasmání jeden koment na fb x factoru u vystoupení shawna mendese: „If he was a contestant, he would be in my bottom 2 every weeks. He’s overrated crap – no better than Ryan Laurie!“

113
Mára
Reagovat

Co je to za muziku při nástupu?

114
jab
Reagovat

Tvl, to je radosti na Starém Bělidle :-D

115
VojtaP
Reagovat

wow, co udělá poslední pozice a trochu chvály…

116
libena
Reagovat

@yeey: áha – tak jsem blbě slyšela,dík

tak je vidět, že produkce zabrala – saara jde dál přímo :-(

a nevím, jestli budou tak rádi – v bottom 3 zůstala i reley c

117
VojtaP
Reagovat

věřím, že to má Ryan spočítaný, přijít o Relley nebo Diamanty by byla škoda.

118
Tomáš
Reagovat

Rellye C v Bottom 3 docela překvápko ale ne až tak velké. Ale že má víc hlasů Honey G fakt nepobírám. :D Teď bych uvítal odchod toho kvarteta nudných děvčat ale Ryana už nic nezachrání a v tomto složení Bottom 3 už vůbec ne. Jedině že by se teď na poslední chvíli zmobilizovali fanoušci Emily a všichni ho společnýma silama z téhle brindy vytáhli ale tomu už moc nevěřím.

119
Willandraify
Reagovat

Achjo, to se nepovedlo a to co tam predvedla Saara za „radost“, to jako bylo prehnany no..Je mi vazne lito Honey G – vsichni v ni utuzuji predstavu, ze je snad dobra v tom co dela, pze at je to co je to, zpev a ani dobry rap v tom nevidim. Po x factoru az po ni nestekne ani pes, to asi nebude moc pobirat…

120
Tomáš
Reagovat

@VojtaP: Tomu že to má Ryan spočítaný věřím už od rána ale Four Of Diamonds by pro mě škoda vůbec nebyla. Pro mě jsou totálně nezajímavé a tomu že spadly do Bottom 3 se vůbec nedivím. Vlastně se jen divím že tam nebyly už minule. Tipuju je teď do Bottom 2 s Ryanem ale Ryan to tak jako tak bohužel projede.

121
jab
Reagovat

John je fakt skvělý :-)))

122
VojtaP
Reagovat

@jab: to je class act!

123
Michal V.
Reagovat

wth…jsem tady nebyl na zacatek a to jako vazne relley v b3?!

124
jab
Reagovat

Tak holek je mi fakt docela líto :-(…a Relley by si vyhazov už teprv nezasloužila.

125
Tomáš
Reagovat

Jo Ryan postoupil! Huráááááááááááá!!!!

126
Michal V.
Reagovat

tak ted jeste porotci vyradi relley aby to panoptikum dorazili a bude hotovo….

127
libena
Reagovat

surprise, surprise – ryan postoupil….

128
VojtaP
Reagovat

not good, Ryan má v tom Lifeline asi podporu i fanoušků Emily. Dokud bude Lifeline nebo dokud tam s ním nespadne i Emily, tak nikam nepůjde.
Teď bych asi spíš oželel Diamanty, i když měly ještě potenciál něco předvést. Relley si nezaslouží jít, ne v této sestavě.

129
Tomáš
Reagovat

Tak tohle se vyvíjí dost nečekaně. Fakt doufám že jdou Diamantky domů protože i když byla Rellye včera trochu nevýrazná tak by jí byla fakt megaškoda.

130
sadu
Reagovat

Tak to je drsný, doufám, že zachrání porota 4 of Diamonds, ještě se můžou zlepšit….

131
yeey
Reagovat

Relley musi zustat!!!

132
Lucas
Reagovat

Shawn a John oba skvělí :)

No, to je teda Bottom 3.. tak teď nevím, komu fandím.. Ryan si ale postup nezasloužil z těch tří

Btw. Busted se totiž dali znovu dohromady po několika letech, proto tam byli a asi si na ně vzpomněli na poslední chvíli, tak museli zpívat s finalistama, tak museli dát něco, co je známýho :D

133
Willandraify
Reagovat

Tak me ty holky moc nezaujaly. Jsou takove normalni, zadna pridana hodnota, tuctovky..Zato Relley musi porota podrzet!

134
Tomáš
Reagovat

Ale věřím i tomu že to někdo z poroty posere a v Deadlocku vypadne Rellye.

135
J
Reagovat

Tipujem a dufam v deadlock. Snad Nicole podrzi Sharon. Diamanty sa uz podla mna nezlepsia. A je lepsia mozno predvidatelna Relley C.

136
Lucas
Reagovat

Tak Diamons docela hrůza, měly by vypadnout. Ale škoda jich. Aspoň, že si to finále chvíli užily, lepší než vůbec :)

137
jab
Reagovat

Tak Relley v tomhle duelu výrazně lepší. Holky navíc (opět) moc neladí…

138
VojtaP
Reagovat

toto není dobrý, poslal bych domů Diamanty, Relley byla v sign-offu mnohem lepší

139
Lucas
Reagovat

Můžete mi prosím napsat, co řekla Nicole, já to neslyšel.. Proč poslala Relley domů? :O

140
Lucas
Reagovat

wtf??

141
Michal V.
Reagovat

mno… o par prispevku vys jsem to predpovedel… :-)

no tak asi uz nejak nemam touhu se na to divat.

142
VojtaP
Reagovat

to si dělají srandu :D letošní řada je jeden velký joke…

143
jab
Reagovat

Jako mně je jasné, že se od určitého kola začne taktizovat, ale už teď?

144
Michal V.
Reagovat

@Lucas: neco v tom smyslu, ze na zaklade dnesniho vykonu nebo tak neco… proste nejakej BS…

145
Ludvik
Reagovat

Relley byla hrozně slabá dneska… Nečekal jsem že vypadne, ale.. šok dneska

146
Tomáš
Reagovat

Tak další hřebík do rakve nejúspěšnější pěvecké show světa úspěšně zatlučen. Ale nechápu proč to Simon nemohl poslat aspoň do Deadlocku, co proboha na těch Diamantkách vidí? Tak dnešního vypadlíka by tady neuhodl nikdo včetně mě.

147
Lucas
Reagovat

@Michal V.: těžkej BS :D když Diamonds byly docela hrozný :/

148
libena
Reagovat

všechno je tak „nepředvídatelné“ – na haloweenský termín vyšlo jako téma písní fright night :-)

149
VojtaP
Reagovat

@Lucas: BS je slabé slovo, Simon to měl každopádně poslat do Deadlocku. Sám si sabotuje svou show, asi by měl jít společně se Sharon a Louisem do důchodu…

150
Tomáš
Reagovat

Mě to přijde neuvěřitelné. Honye G zůstává, Saara zůstává, Ryan taky a nejlepší zpěvačka soutěže šla domů. Vážně se mi to jen nezdá? Tohle už je fakt trochu moc.

151
Willandraify
Reagovat

Hmm tak to jo no..Takze to bude asi tim, ze Relley trochu podcenili, necekali, ze bude tak dobra, a tak ji radsi zarizli hned na zacatku kdy trochu zakolisala (po nemoci!!) ? Fakt jsem se snazila tomu neverit, ale musi to byt zfixlovany az hanba!! Celkem tu show od.ebali a to jsem jeste slusna. Simon uz to neumi..

152
Tomáš
Reagovat

@Willandraify: Asi to tak bude no. Rellye Mohla ohrozit Matta, tak radši hned s ní pryč při první příležitosti. To je varování pro ostatní aby nezpívali moc dobře jinak to příště mají spočítaný taky.

153
Bedy
Reagovat

Celé je to trapas… zlatý australský X Factor !!!
Nehorázně mě celá „produkce“ britské verze letos štve :X

154
Honza
Reagovat

Tak já nevím… po dnešku je už možný všechno si myslím. :D
Že by TOP 2 Honey G. a Ryan? :D :D

155
Peťo
Reagovat

Super že nakoniec postúpili 4 of diamonds majú obrovský potenciál a podľa mňa ešte prekvapia lebo v nich vidím niečo ako fifth harmony ktoré na začiatku v americkom x factore tiež neboli nič moc a postupne sa zlepšili a nakoniec sa dostali až do grandfinále a relley je pre mňa nezaujímavá narozdiel od 4 of diamonds ktoré ma bavia spolu s emily a sam najviac nicole a simon ma určite nesklamali keď poslali domov relley ja by som spravil to iste

156
Lucas
Reagovat

aspoň ta Louisa příští týden…

157
Tomáš
Reagovat

@Peťo: Já ten jejich potenciál nějak nedokážu pochopit, pro mě jsou stále stejné, totálně nevýrazné a nudné. To i Saara a Hnoey G sou aspoň kontroverzní ale tuhle čtyřku bych prostě poslal domů okamžitě. Ale to už je asi o vkusu každého, mě se nikdy nelíbily ani Fifth Harmony ( jen vím že byly v USA XF ale jinak si je už prakticky ani vůbec nepamatuju ). Nikdo zbytečnější než ony pro mě v tom finále není. Poslal bych domů příště Four of Diamonds a pak hned 5 After Midnight, obešel bych se bez obou těchto skupin. Pak až ty ostatní.

158
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: sice to pro mě nebyl takový šok a smutek, jako když v 9. řadě vypadla Ella, ale i tak. Relley mohla ještě hodně zazářit, asi by nevyhrála, ale udělala by to aspoň důstojnější.

159
J
Reagovat

Ja len dufam, ze na buduci tyzden budu trosku zivsie songy. Aj Emily by sa mohla trosku viac odviazat. Ach keby mi chcel Simon urobit radost a Sam Lavery vybrat DEMONS. Musim si pustit ten spred dvoch rokov. Ktovie ci Gifty neschyta Jacksonov THRILLER.

160
Monika
Reagovat

Tak z B2 mi bylo fuk kdo vypadne, vyhodila bych klidne obe cisla. Diamonds jsou pro me uplne o nicem, zbytecne zaplacnute misto a ten kraval, ze je mel Louis vzit rovnou, no ukazuje se, ze ani moc nepochybil, kdyz je nevzal do live show. Ja k nim nemam co rict, jdou uplne mimo me. Nuda, sed, mlha po kazdem jejich vystoupeni. Si ani nepamatuju, co tam predvadeli. Relley zpiva dobre, ale bohuzel je porad stejna, stejne nudna, nema to zadny vyvoj, nedokaze zaujmout, aspon me ne.

161
Tomáš
Reagovat

@Monika: Pod Four Of Diamonds bych se ti klidně podepsal a myslím že kdyby to Simon poslal do deadlocku tak vypadnou. Sou mi úplně ukradený a snad už tam dlouho otravovat nebudou. O moc lepší vztah nemám ani k 5 After Midnight, ti mě taky nebaví ale Diamantky sou mi tak ukradený že už mi na to i dochází slova. :-D Rellye byla nudná v tomto kole to je pravda, ale před dvěma týdny v první Live Show předvedla takový výkon, za který by si klidně zasloužila i vyhrát. Přece jen nudila méně než ty 4 pionýrky.

Když nad tím tak přemýšlím kdyby to bylo podle mě tak bych pořadí těch co tam zbyli asi seřadil zhruba takto:
1 Sam
2 Emily
3 Matt
4 Ryan
5 Gifty
6 Honey G
7 Saara
8 5 After Midnight
9 Four Of Diamonds

162
Tomáš
Reagovat

Jinak na fb se docela začíná objevovat myšlenka že postup Honey G je zfixlovaný a snad nikdo jí tam nefandí. Tentokrát by se sice její postup dal pochopit protože to vystoupení včera na její poměry nebylo špatné ale opravdu je to zvláštní že v těch různých aplikacích a statistikách je vždy na chvostu, všichni na ni nadávají a pak ve skutečném hlasování se vždycky vyhne i té Bottom 3 a hladce projde dál. Začínám mít nepříjemný pocit že tam bude ještě hodně dlouho. Já bych ji pustil maximálně do té Top 6, dál asi ne. Je to fakt zajímavé, strašně rád bych znal kompletní výsledky hlasování.

163
dolores
Reagovat

Zdravím, aj keď sa nezapájam do diskusie, show sporadicky sledujem na WAUke aj s titulkami,ale vysielajú to, vždy o týždeň neskôr, takže som vždy pozadu so svojimi dojmami.:-D Na nete sa mi to nechce hľadať, nie som ultras týchto zahraničných showiek…. takže som si teraz klikla na tunajšie videá, aby som aspoň dnes bola trochu v obraze. Súťažiacich by som charakterizovala takto:
Ryan – čajový spevák, nikdy ma nenadchol, nechápala som jeho postup. Včera mal asi najlepšie vystúpenie, hoci ani to som nedopozerala dokonca
Relley – spieva výborne ako áčkova speváčka, ale jej vystúpenia nemajú šťavu, tvári sa ako cečkova speváčka
Gifty – presný opak, spev nie je až tak dokonalý, ale na pódiu sa vie predať, nepôsobí amatérsky aj keď jej to občas ujde. Hoci z kastingu si pamätám,ze spievala super
Sam – ona je fajn, zo žien má baví najviac. Má prenádhernú farbu hlasu, krásne sa jej občas láme, aj keď ešte by to chcelo technicky dopilovat. Ale veľmi ma to dievča zaujíma, vždy si jej vystúpenia užívam. Má v sebe aj niečo tajomné. Vôbec na mňa nepôsobí chladne, naopak je v nej skrytý oheň.
Saara – chjaj tak sa mi páčila na kastingu a potom to s ňou išlo dolu vodou. Je naozaj výnimočne dobrá speváčka,ale kazí to teatrálnostou a preexponovaným výrazom. Navyše vizuálne nepôsobí sympaticky, ale ja by som ju šupla do muzikálu alebo do eurovízie, tam by zapadla :-D včera však mala dobré vystúpenie, zaslúžila si postup.
Emily – zlatá bábika, na mňa príliš sladká. Pre mužské publikum z báb asi najsexi.
Matt – žeby naozaj adept na víťazstvo?:-) Klobúk dole aký má rozsah, ale privítala by som keby viac spieval v stredných a nižších chlapčenských polohách a nedával v každom vystupeni svetu najavo ako vie falzetom vytiahnuť. Lebo tam až tak príjemne neznie, na môj vkus príliš žensky.No je to pódiový švihak, tie gestá, držanie tela .. nečudujem sa Nicol, že z neho slintá :-D
Four of D. má absolútne nebavia a Honey G. je mimo mňa, rovnako ako mimo mňa boli aj Bratavio z tretej cenovej..a Freddy bol od začiatku ťažký tragéd
Moja TOP 2 : Matt a Sam

164
J
Reagovat

Tak priznam sa, ze hoci vitaz je uz dopredu dany (logicky tym myslim Matta) najviac vitazstvo by som zicila Sam. Velmi by som jej priala aspon 2. alebo 3. miesto. Kazdy tu dava svoju TOP 2, tak aj ja: Vo finale by som ja z tejto zostavy chcela vidiet Sam a Emily. Viem, ze tak to nebude nielen preto, ze je dopredu dany vitaz ako aj za predpokladu, ze Briti nedopustia TOP 2 vylucne dievcensku. Ale za predpokladu, ze 5 after midnight sa uz vykonmi nevratia na vyslnie + Simonove kritiky, zacinam verit, ze TOP 3 by mohlo skludom byt: Matt, Emily a Sam.

165
J
Reagovat

Caka nas FRIGHT NIGHT. Predpokladam, ze HONEY G bude rapovat EMINEMa – Monster s backing tracks of Rihanna.
Dufam, ze pomalych piesni bude pomenej. Az som si musela pustit Bena Haenowa s HIGHWAY TO HELL. A aby som si spravila naladu po vcerajsku tak som si pustila aj jeho SOMETHING I NEED, DEMONS (perfektny song pre Sam na sobotu, keby ma chcel Simon vypocut), MAN IN THE MIRROR, COME TOGETHER a SECOND HAND HEART.

166
Lucas
Reagovat

Jinak se vrátím ještě k hostům, podle mě jedni z dva nejlepších hostů celkově :) Shawn je vždycky skvělej naživo, i když to umí ještě líp :) navíc se mi u něho líbí, že i ve svým věku dokáže ty písničky pořádně prožít. John je naprosto přirozenej s nádherným hlasem, toho bych mohl poslouchat pořád :)

167
Tomáš
Reagovat

No jak tak koukám na ten žebříček podle aplikací co sem někdy v sobotu dával Ludvík tak tam je Rellye C první a nakonec v hlasování skončila poslední. Takže je vidět že to nemá vůbec žádnou vypovídající hodnotu no. Copak asi na její vyřazení řekne yeey když psal že ji má ze všech soutěžících nejradši. Doufám že už nevzdá sledování.

168
J
Reagovat

@Tomáš: Podla mna sa Relley kludne mohla pretahovat o hlasy s Gifty. Gifty v sobotu vecer zaziarila a Relley bola ako vzdy predvidatelne dobra. Preto si myslim, ze Gifty jej hlasy svojim vystupenim vzala. A kedze Ryana zachranili fanusikovia, tak to dopadlo ako to dopadlo. Podla mna Simon tusil, ze keby to islo do deadlocku, tak 4 diamantky mozu vypadnut a tak sa rozhodol ako sa rozhodol. Osobne sa ti priznam, ze strata James Wilsona z OVERS ma mrzela viac.

169
yeey
Reagovat

@Tomáš: ajo, ani sem se pak nevyjadril… co na to rict no… vubec sem nechapal, co tim Nicole a Simon sledovali…:-/ sledovani se nevzdam, ale asi to budu sledovat v podstate jen pro tu absurditu a ze mam rad Nicole… :-) kazdopadne, pokud zamerem produkce skutecne je odstranit konkurenci Mattovi, tak za me ukol splnen, mne uz tam ted nikdo jiny na fandeni nezbyva…:-DD

170
Tomáš
Reagovat

@J: Tak určitě ztráta Jamese W. a taky Nialla byla horší, to už nic nepřekoná jedině by se tomu vyrovnalo kdyby nejdebože vypadla Sam. Přesto nikdo nečekal že Rellye vypadne z kategorie Nad 25 jako první ani že vypadne dřív než Saara. Saara jak byla ze začátku na vyřazení, tak nějak záhadně přežívá a aby se ještě nestala takovým černým koněm soutěže. Nicméně je téměř jisté že minimálně v kategorii Nad 25 vyhraje Honey G. :D Gifty zazářila ale klidně se může stát že vypadne příště protože kategorie děvčat je už jediná ze které ještě nikdo neodešel. Jinak nevím jestli by nebylo lepší kdyby o tom kdo vypadne rozhodovali čistě jen diváci. Mentoři mají v Bottom 2 úlohu zachránit toho lepšího ale vzhledem k tomu že včera udělali pravý opak tak to trošku postrádá smysl. :D

171
Tomáš
Reagovat

Jak je to vlastně v tom Lifeline, neví někdo? To hlasování pro ty tři soutěžící co spadnou do Bottom 3 jede úplně nanovo od nuly a nebo se hlasy přičítají k těm co už předtím soutěžící obdrželi během celodeního hlasování? Napadá mě že třeba Ryan mohl být klidně po prvním hlasování i poslední a mít méně hlasů než Diamonds i Rellye ale pak se v Lifeline mohl vyšvihnout s hlasy nad ně ( samozřejmě díky Emily fans ).

172
J
Reagovat

@Tomáš: Ja si myslim, ze sa ide od nuly. Cisto len hlasy lifeline. Ryan moze takto odstranit dost vela sutaziacich. Predstav si hlasy zo Skotska + jeho fans + fans of Emily. Jedine ak do BOTTOM 3 spadne Emily. V tom pripade lifeline votes pojdu na jej konto.

173
Peťo
Reagovat

mam pre sam ešte lepšiu pesničku ako id demons https://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts uplne ju v tom počujem ale pochybujem že jej to simon vyberie

174
J
Reagovat

@Peťo: To je tak otravna piesen. Simon dievcatam zvacsa vybera piesne, ktore uz predtym zneli a najma Sam. IMPOSSIBLE – James Arthur, Tamera Foster; HELLO – David Cook (American Idol, kedy Simon bol porotcom spolu s Randym a Paulou); EARTH SONG – Andrea Faustini. Takze ma logicky napada DEMONS – Ben Haenow. A navyse ak jej treba pomoct s hlasmi od divakov je to skvely vyber.

175
J
Reagovat

@Peťo: Zombie sa skor hodi pre Emily, lebo ta je quirky.

176
Tomáš
Reagovat

@J: Otázkou je jestli vůbec Simon ve skutečnosti některé ze svých svěřenkyň pomoci chce. Mě už po včerejšku začíná připadat že se jede snad vše jen na vítězství Matta a jakákoliv příležitost odstranit mu těžkého soupeře přijde vhod.

177
J
Reagovat

@Tomáš: Podla mna Sam bola 4. od spodku. Ak nechce, aby mu vypadla bude jej musiet pomoct. A podla mna ano on chce vitazstvo Matta, ale chce byt aspon 2. + hodilo by sa mu aj 3. miesto, ked uz vitazstvo prenechal Nicole. Gifty teraz posilni o hlasy, ktore by jej brala Relley. Emily ma svoj pocetny fanklub. Ak ma niekomu pomoct, tak Sam, aby mu nahodou nevypadla alebo nebola o tyzden v BOTTOM 3. DEMONS je tak bombasticka piesen, ze viac pomoze nez poskodi a je to rock. Sam Demons zvladne (hoci aj Benovu verziu spred 2 rokov). Uz aby jej to Simon vybral.
https://www.youtube.com/watch?v=gyJI43baOpc

178
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: výsledky hlasování vždy po konci řady odtajňují, takže se dočkáš.

179
Tomáš
Reagovat

@J: Tak to zas nemůžeš vědět kdo byl čtvrtý od spodku, to mohl být fakt každý kromě Matta. Já doufám že snad Honey G nebo Saara nemají víc hlasů než Sam, to už by byla skutečná ubohost. Ale možné je vše no.

@VojtaP: Tak hlavně aby to bylo i letos no když je to letos celé takové zajímavé. :-D

180
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: nedivil bych se, kategorie holek si roky nezájmu hlasujících asi vybrala loni, kdy v top 4 byly hned 2. Sam je v tomto ohledu těžko odhadnutelná, může být klidně vysoko relativně v bezpečí, ale taky může každý týden bojovat o přímý postup.
Výsledky budou podle mě i letos, to by se u diváků odstřelili úplně…

181
J
Reagovat

@Tomáš: Ako vravel Vojta P vsetko je mozne. Ja si len myslim, ze tentokrat Sam mohla mat zo vsetkych 3 dievcat najmenej hlasov, ale to este neznamena BOTTOM 4. Minuly rok bola Louisa s vynimkou jedneho kola, kedy ju predbehli Reggie´n´ Bollie prvá. Rok predtym Ben Haenow bol prve 2 kola 4. Ked spieval Aerosmith bol treti a od Halloweenu a HIGHWAY TO HELL prvy az do konca. Dokonca Fleur, ktora bola runner-up bola na zaciatku 5. a v jednom kole dokonca 7. Simon potom dobre zacal vyberat piesne a Ben vyhral a Fleur bola druha.
Tym chcem povedat, ze ani Matt nemusi byt nutne kazde kolo prvy. Skor by som nebola prekvapena, keby v 2. zivaku boli prvi 5 after midnight a predbehli Matta. Uz len pre tu kritiku od Simona v sobotu na ich adresu.

182
Tomáš
Reagovat

No kdyby Sam vypadla teď v dalším vyřazování a nebo kdykoliv potom dřív než Honey G, Saara a Four Of Diamonds, tak to bych hodně vážně uvažoval o tom jestli to ještě dál sledovat protože pak by mi tam skutečně nezbyl už prakticky nikdo. Asi bych se už nedíval a ono se to bohužel stát může že vypadne. Stejně si myslím že Honey G se asi dostane tak do Top 4, pokaždé hladký postup bez Bottom, tak už to tak bohužel vypadá a bohužel na úkor těch lepších. Ještě vůbec nechápu favorizování 5 After Midnight, ti že by snad měli být v GF a nebo dokonce pomýšlet na výhru? Proboha za co? Ok, minule se jim to docela povedlo ale teď byli teda hodně slabí. A když je tak celkově vezmu tak ti kluci jsou naprosto tuctová ničím nezajímavá vokální skupina jakých sou všude po světě mraky, není na nich vůbec nic výjimečného. Mě nebaví ani oni ani Diamanty. Když to srovnám s Brataviem tak to sice byli nevkusní šílenci ale na druhou stranu se při nich člověk aspoň nenudil. Radši bych tam dál sledoval Bratavio protože pro mě byli zábavnější než celé 5AM a FOD dohromady. To už se mi líbili víc i takový tlustý kluk s holkou co vypadli tuším v domě porotců. Ty vokální skupiny nebyly vybrány vůbec dobře ale co čekat od Walshe a jeho největší chyba podle mě nebyla v tom že do Live Shows původně Diamanty nepustil ale v tom že je tam nakonec přece jen vybral. Asi bych tuhle kategorii pro příště úplně zrušil protože podle mě je tam zbytečná.

183
Tomáš
Reagovat

@J: Výběr songu dělá hodně a Matt určitě v každém kole první není, to je jisté. O 5 After Midnight sem teď právě napsal co si o nich myslím a za tím si stojím. Mě se tyhle vokální skupiny vůbec netrefují do vkusu a troufnu si říct že ani většině čechů a slováků, podle mě by u nás ze show letěly hned mezi prvními. Podle mě je doba těchhle zpívajících boybandů a girlbandů už dávno pryč ale jak vidím tak v zahraničí se to asi pořád líbí, čemuž se docela divím ( i když i tam už teď Diamanty měly namále jak sou nudné ). Jak kdyby zamrzli někde v 90. letech. Když už tam musí být skupiny, uvítal bych třeba takové kde by jeden zpíval a ostatní hráli na nástroje – prostě rockové skupiny. Tuším že u nás se takové hlásili do česko – slovenského XF ( i když Klempíř stejně nakonec vybral dvě vokální selanky velmi podobné těmto ). Takové kapely by mě možná bavily víc ale nevím jestli ta zahraniční verze a hlavně ta Simonova originální UK verze vůbec něco takového umožňuje. Ale souhlasím s tebou že minulé kolo 5AM asi vyhráli. Tak sem trochu Louisovy zhejtoval jeho svěřence, myslím že to bylo potřeba. :D

184
J
Reagovat

@Tomáš: Ani mna skupiny tento rok neberu. Minuly rok 4th IMPACT, to bolo nieco ine. Vsetky 4 boli roztomile, dobre hlasy a hlavne Cheryl ich skvelo mentorovala. Reggie´n´Bollie isli mimo mna. Jedine sa mi pacili v tom kole kedy spievali WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL/CHEERLEADER (aj ked spevacky to bolo slabe, zabavne to bolo dost). A to bolo tiez vdaka Cheryl. Inak to kolo REINVENTIONS sa mi pacilo zo vsetkych kol najviac. Skoda, ze tento rok to kolo nebude.

Inak bolo som trosku spiclovat soc. siete Sam a Emily a obe su velmi spokojne so songami na sobotu. Emily sa dokonca fan pytal, ci je to „upbeat“.

185
Tomáš
Reagovat

@J: Mě se vůbec nelíbí ani ty Little Mix, nechápu jak něco takového mohlo někdy v UK vyhrát ale u nás v ČR/SR by nikdy nevyhrály a ani by se moc daleko nedostaly. To samé Fifth Harmony atd. Ty zpěvačky sice umí jakž takž zpívat ale sou to všechno jen komerční produkty bez špetky nápadu, muzikantství a originality. Žádná jejich vlastní invence. Pro mě sou jedny jako druhé, všechny stejné a nevidím v nich vůbec žádné osobnosti. V pohodě bych si je spletl s letošními Four Of Diamonds. Taková seskupení fakt nemám rád.

Tak sem na ty jejich songy zvědavý ale i když je Sam spokojená, tak to ještě neznamená že bude zpívat Demons. V Austrálii už začaly Live Shows? Teď sem viděl na youtube nějaká videa takže asi ano, ale tam už vážně nemám čas to podrobněji sledovat.

186
Tomáš
Reagovat

Ještě sem si vzpoměl na Simonův boyband Emblem4 ( tuším že se tak jmenovali?) z USA XF. To byla taky čirá hrůza a jak je pan odborník Cowell vychvaloval. :D Ale je mi jasné, že on na to jde spíš přes ten marketing a sleduje kdo mu víc vydělá, vždyť to je taky podstata komerční soutěže. Nějaké umění a talent jsou vždy až na druhém místě a proto asi taky letošní sestava vypadá tak jak vypadá.

187
yeey
Reagovat

ja si teda myslim, ze je Matt zatim prvni s prehledem po vsechny kola :-) ale tak uvidime, az ty vysledky zverejni …

188
Tomáš
Reagovat

@yeey: Tak možné to je, však zatím těch kol ještě moc nebylo. :-) Mě by třeba zajímalo kolikátá byla Rellye v tom 1. kole kdy všechny ostatní svým výkonem převálcovala. To sem si prvně myslel že to kolo možná mohla vyhrát ale že by pak spadla během dvou týdnů až na chvost to asi ne. Takže teď to taky vidím na Matta. Výsledky nám to zodpoví no.

189
J
Reagovat

@yeey: To som si minuly rok myslela o Louise tiez. A po zverejneni vysledkov som bola prekvapena, ze ju v 4. live show odsunuli R´n´B na druhe miesto. Pritom spievala ten skvely song od Jamesa Baya.
Inak viac ako je na tom Matt (vitaz) ma zaujimaju vsetky tri Simonove dievcata. A najma Sam. Ta je najmenej odhadnutelna ako to uz spomenul Vojta P.

190
J
Reagovat

@Tomáš: Ked uz spominas tie skupiny, tak vraj ma byt tohto roku aj kolo girlbands vs boybands. Tak z toho mam hrozu uz teraz a hlavne co sa tyka Sam. Jej sa z toho nehodi nic. HONEY G si viem predstavit ako rapuje Tonyho Mortimera. Emily nieco od Spice girls, ale Sam…
Ja sa osobne najviac tesim asi na roky 80-te. Sam by sa napr. z 80th hodila pesnicka I LOVE ROCK AND ROLL od J. Jett. alebo THE LOOK od Roxette. A napr. ked bude DISCO tam by jej Simon mohol vybrat P!NK – SO WHAT.

191
Tomáš
Reagovat

@J: No to je taky super téma, girlbands a boybands. Jak říkám, zamrzli někde v 90. letech. Ale asi ví proč to tak dělají a komu tím chtějí pomoct, komu naopak uškodit… Máš na Sam dobrý odhad, myslím že by jí tyhle songy sedly. :) Tak uvidíme jak to dopadne.

192
J
Reagovat

@Tomáš: No s tym uz nic nenarobime. Skoda, ze Sam nevie aj trosku rapovat v tom pripade by som si ju vedela v kole boybands vs girlbands predstavit v piesni EVERYBODY GET UP (rap-rock, pop rock) – FIVE.
https://www.youtube.com/watch?v=qZUn-KtTNmA

193
Tomáš
Reagovat

No tak teď čtu na FB komentáře některých o tom, jak Sam dala Earth Song. Že zničila jejich oblíbený song a že je to nejhorší zpěvačka soutěže. A že X Factor by měla vyhrát Saara Aalto, to jsou fakt idioti.

194
jab
Reagovat

@Tomáš:
Hele, tohle fakt neber vážně. Fráze „He/she/they ruined the song/the classic“ padá ve velkém vždy, když si někdo dovolí se byť jen trochu odchýlit od originální verze :-D. A taky je tam dost lidí, co poměřujou kvality interpreta čistě na základě síly a rozsahu hlasu.

195
J
Reagovat

@Tomáš: Tomas, Emily zasa vycitaju to, ze z rychlych songov vyraba pomale veci a ze tym padom je to nuda. Ja mam pocit, ze na FB chodia najma hejteri, skutocnych fans chod hladat na ich soc. siete (twitter).

196
J
Reagovat

Bude zo Sam v sobotu rockova Adele? Vybral Simon pre Sam SET FIRE TO THE RAIN a ona to da rockovo? Islo by to. Pekny song. Len si viem predstavit tych hejterov potom na FB. „Can´t beat the Adele´s voice! So raw and pure! Loving itttt!“ zo Saminho twitteru, zeby napoveda na sobotu?

197
J
Reagovat

Tak konecne Simon vybral pre Sam skvely song (az ju v nom pocujem).
PLAYLIST na sobotu:
S. Lavery – B. Tyler: Total eclipse of the heart (super vyber)
E. Middlemas – Radiohead: Creep (asi si musim pustim V. Prihodovu z HLASU)
G. Louise – 5th HARMONY: I´m in love with a monster
M. Terry – A. Lennox: I put a spell on you
R. Lawrie – Backstreet Boys: Everybody
HONEY G – Will Smith : Men in black
S. Aalto – Lady Gaga: Bad romance
5 after midnight – M. Jackson: Thriller ( to som na nich az zvedava, dufam aj v tanec)
4th diamonds – E. Henderson: Ghost (Boze, ja mam tu piesen tak rada a oni ju pokazia).

198
Tomáš
Reagovat

Playlist na sobotu

Boys

Matt Terry: Nina Simone – I Put a Spell on You

Ryan Lawrie: Backstreet Boys – Everybody

Girls

Emily Middlemas: Creep – Radiohead

Sam Lavery: Bonnie Tyler – Total Eclipse of the Heart

Gifty Louise: Fifth Harmony – I’m In Love With a Monster

Overs

Honey G: Will Smith – Men in Black

Saara Aalto: Lady Gaga – Bad Romance

Groups

5 After Midnight: Michael Jackson – Thriller

Four of Diamonds: Ella Henderson – Ghost

199
Tomáš
Reagovat

@J: Byla si rychlejší :-D

Touchdown čichám u Matta, Emily ( asi dá tu klidnější ale také hodně emotivní verzi ) a Sam ( konečně má výběr přímo na tělo na kterém může zazářit ! ). Ryanovi by ti Backstreet Boys mohli sednout stejně jako mu sedli One Direction, on má dost podobný hlas jako kluci z těch boybandů takže by to mohl dát dobře a třeba by tentokrát ani nemusel spadnout do Bottom 3. Gifty se zase vrátí k tomu svému rozvernému stylu, který u ní moc nemusím. Podle mě jí víc sedí ty lyrické balady co měla minule. Jsem zvědavý co udělají 5AM s Thrillerem a jestli mě konečně aspoň s touto písní budou bavit a nebo jim ani takový hit nepomůže. Saara bude stejná a předvídatelná jako vždy a Honey G a Four Diamonds budou nuda a to samé jako vždy takže ať už konečně někdo z nich odejde domů.

200
J
Reagovat

@Tomáš: Ale Sam ma perfektnu volbu. Aj Ryanovi je to vyber sity na mieru aj ked mu tie ostatne hlasy budu chybat. HONEY G bude tentokrat nudna ak pojde v slapajach MAISON NOISA z minuleho roka. Saara tak tam to bude velky afekt a som zvedava aj na Matta.

201
Tomáš
Reagovat

@J: Můj sen je aby se už tentokrát Honey G konečně dostala do Bottom 3, kam patří od začátku show. Jestli bude mezi šesti nejlepšími a místo ní tam spadne zase nějaká daleko lepší zpěvačka, tak už to bude opravdu vrcholně nespravedlivé. Nikdo ji tam nechce co tak čtu, takže já už ty její přímé postupy fakt nechápu. Ideálně když tam bude se Saarou a Four Of Diamonds, to pak může odejít kdokoliv.

202
J
Reagovat

@Tomáš: Ak by BOTTOM 3 tuto nedelu bolo HONEY G/Ryan/4th of DIAMONDS tak ma to neprekvapi. Tie 4 diamantky si v Ellinej piesni akosi neviem predstavit. To uz skor GIFTY, ale ani ona nema tak zaujimavu farbu hlasu ako ELLA samotna. Inak Vojta P uz spominal ten sok, ked v XF UK 2012 prekvapujuco vypadla Ella Henderson + ako dalsie prekvapenie v BOTTOM 2 s nou bol vitaz James Arthur. Jej vtedy podla mna zlomilo vaz spomalenie evergreenu z GREASE. Ak Emily pojde jej cestou nemusi to stacit na TOP 2. Aj ked na druhej strane urcite posilni o hlasy po vypadnuti Ryana minimalne od ludi zo Skotska.

203
Monika
Reagovat

Gifty mela pro me strasne otravnej song, neznala jsem ho. Plus je to ten typ urvane zpevacky, coz ja moc nemusim. takze me to nebavilo, ale asi to nebylo zle zazpivane. Podiova prezentace pekna.

204
Monika
Reagovat

Honey G mi prisla uz nudna, mozna bude zitra v ohrozeni. Ryan tam bude asi skoro jiste. nemuzu si pomoci, ale prisel mi opet slaby, nevim co tam vlastne dela.

205
Monika
Reagovat

Sam me hrozne bavi, prichazim ji na chut vic a vic. Pro me jednoznacne nejlepsi, bavi me na ni, ze do toho dava 100%, zpiva jak o zivot.

206
Monika
Reagovat

Dnes poprve se mi Saara libila, se sama divim. Prekvapila me plus ta show byla perfektni. Pro me zatim druha nejlepsi.

Přidat komentář

Přidat komentář