Panáček v reality show

Zátěžový test Ano, šéfe 2016 U Vlka, Cejl – Brno (video)

22. Srpen 2016 | napsal(a): | reality show: Ano, šéfe 2018

ano-sefe-2016-cejl
Tak tento díl i zátěžový test Ano, šéfe, vypadá už jen dle lokality na pořádnou laskominu. Zkrátka Cejl, to je pojem nejen v Brně :-) Takže pokud se toho chcete osobně zúčastnit, máte zítra 23. 8. od 17 hodin možnost. Přihlašte se na e-mail anosefe@hypermarketfilm a užijte si zátěžový test Zdeňka Pohlreicha v brněnském Bronxu, tedy Cejlu.

Pozvánka na zátěžový test restaurace U Vlka, Brno – Cejl

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Ano, šéfe 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 7
1
Michal V.
Reagovat

jenom bacha kdyby jste chteli jet na Cejl autem…dost se to tam tedka prekopava (ostatne jako vsude v Brne), takze pocitejte spis se salinou a parkovanim nekde vic na kraji…

2
Theresa_feat.Vladko
Reagovat

Není Zdéňa nějaký pohublý?

3
Jai Kudo
Reagovat

Ty vogo, Pohlreich v „Cigánově“ na Cejlu? No to su zvědavej, až to bde v bedně… :-D

5
Filip
Reagovat

lepší pohulejší,než-li obtloustejší… :)

6
Netik
Reagovat

Netušíte někdo, prosím, kdy se bude díl U Vlka vysílat? Dotaz jsem položila na info Primy, ale odpověď zněla, že ještě neví. Díky za případné upřesnění!

7
andrea
Reagovat

@Netik: 30.1.2017 ve 21.30

Přidat komentář

Přidat komentář