Panáček v reality show

Zátěžový test Ano, šéfe 2016 U Tlusťocha, Pasohlávky, kemp Merkur (video)

26. Červenec 2016 | napsal(a): | reality show: Ano, šéfe 2017

ano-sefe-pasohlavky-u-tlustocha
Léto, neléto, Zdeněk jezdí po vlastech českých a natáčí nové díly Ano, šéfe. Dnes se bude pohybovat v rámci zátěžového testu od 16 hodin v restauraci U Tlusťocha v oblíbeném kempu Merkur v Pasohlávkách. Myslíme si, že účastníci náborového testu jsou již nabraní, ale pokud chcete zkusit své štěstí, pak pište na anna@hypermarketfilm.cz Pozvánku od Zdeňka si prohlédněte uvnitř článku.

Pozvánka na zátěžový test restaurace U Tlusťocha, Pasohlávky

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Ano, šéfe 2017

Diskuze k článku

Počet komentářů: 16
1
Luke
Reagovat

Tak na tento díl až budou dávat v TV se těším, protože v Merkuru na Pasohlávkách sem byl asi 3xkrát a tento podnik sem taky navštívil, ale už si moc nepamatuji, jak to tam vedli, jaká byla kvalita jídla… ale jelikož sem tam byl určitě víckrát, tak to bylo dobré….
Ale bylo tam krásně, snad se tam jetě podívám…a hned vedle Merkuru je Aquland Moravia, kde to můžu taky všem doporučit…

2
ales winner emma
Reagovat

já se taky těším na nové díly šéf je výbornej

3
Theresa_feat.Vladko
Reagovat

@Luke:

My chodili k Pavoukovi, prý tam pořád je…

Ale bylo to tak před 15 lety :-))

4
Luke
Reagovat

@Theresa_feat.Vladko: jo tam jsme taky chodili, Já sem tam byl naposledy před 3 lety…je tam krasne…

5
radek
Reagovat

Tak na tom natáčeni jsem byl a aš to bude v televizi tak se podivejte na jeho utěrku za pasem to zemovka je čistější tak ať nevykláda o čistotě jinak cili natáčeni to je divadlo

6
Václav Bárta
Reagovat

@Theresa_feat.Vladko: Pavouk tam je , ale jídlo je v celém Merkuru průměrné. U Pavouka jsem si dával minulý týden svíčkovou a nic moc. Nakone sjme zjistily že nejlepší je giros :-)

8
Ananas
Reagovat

@koc:
Konec legendy. :-(

10
Lukáš
Reagovat

@Theresa_feat.Vladko: Pavouk funguje stále

11
Mitchell
Reagovat

hey LABONE,lions dey walk., pls run away you dey rats…men dey talk a, u fi talk som?labosco babes be shashee wey your dudes be duh0n#823l;jo&kies.

12
Přemet
Reagovat

Na tento díl se speciálně těším :) při jedné z návštěv Merkuru vidím Zdeňu odjíždět „od kamer“ a po vydatném wake-záběru jsem měl hlad jako nikdo,zastavil jsem se u Tlusťocha…čekal jsem zbytečně na „fuckujícímě“ zvláštně oblečenou,velmi mladě vypadající obsluhu…35minut čekání na pítí,dalších 30min na studená žebra utopená v oleji , na stole byl bordel jako v kontejneru … Jediný co mě na jejich omluvu napadá, že to bylo po náročném natáčení a podnik jel na „autopilota“ :)

13
Majkee
Reagovat

@Přemet: neřekla bych, že se jednalo o autopilota. Byli jsme tam den před natáčením a taky dva měsíce po tom. S obsluhou stejné zkušenosti, jako bychom nadmíru obtěžovali, že jsme se přišli najíst a po tom co jsme v rizotu a špagetách s masovou směsí, dostali na chlup stejnou masovou směs, jsme si říkali tak to bude sakra změna až dorazíme po Zdendovi. Ano byla veliká….jedna z těchto dvou položek z jídelníčku zmizela :D bohužel jsme byli zklamání vícekrát za sebou, takže už to zkoušet nebudeme.

14
Packouš
Reagovat

Kdy tenhle díl bude v TV??

15
laco
Reagovat

kdy to bude v tv? Režisér říkal v listopadu a zatím nic

16
vašek
Reagovat

Ahoj

Přidat komentář

Přidat komentář