Panáček v reality show

Mladší o pár let / 10 Years Younger online video

Mladší o pár let / 10 Years Younger video archiv

Mladší o pár let: letní repríza a pokračování osudů

7. Červenec 2011 | napsal(a): SUNíčko

Než si nejspíše na podzim dopřejeme již třetí porci reality show pro každého příznivce plastické chirurgie, která nese název Mladší o pár let, připravila nám TV Prim na horké letní večery pořádnou laskominu. Již od čtvrtka 7. 7. můžete sledovat vždy ve 22 hodin reprízy 7 epizod z odvysílaných 2 řad Mladších o pár let.

Chystá se … Mladší o pár let 3

23. Březen 2011 | napsal(a): SUNíčko

Ajdo, tahle zpráva tebe, ale i řadu dalších čtenářů nepotěší. Dnes jsem v bulváru našel zmínku o reality show Mladší o pár let, která končí tímto odstavcem.

Moderátorka zároveň připustila, že se chystá už třetí pokračování pořadu, který měl za úkol dělat ze zanedbaných prostých žen noblesní dámy, a že ji tím pádem opět budeme moci spatřit i jinde než na divadelních prknech, která znamenají svět.

Mladší o pár let 2: Proměna zanedbané šéfové (10.díl)

10. Březen 2011 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1410 w=420]

Poslední díl druhé řady RS Mladší o pár let je tady. Někteří si úlevně řekneme – konečně! Druhá řada nebyla ničím oslňující, kopírovala řadu první, žádné závratné změny se nekonaly. Jediná změna nastala u sponzora pořadu, tentokrát to byl tým Kliniky GHC Praha. Novinkou byla Síň pravdy, ale krom „šokujících“ vizualizací, nic převratného jsme neviděli.

Mladší o pár let 2: Z babičky opět maminka (9.díl)

3. Březen 2011 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1348 w=420]

Paní Zuzana Rambousková se diví, proč jí okolí hádá víc, než jí ve skutečnosti je. Sama si totiž na svůj věk nepřipadá. Proč jí tedy ostatní hádají víc? A kdo z rodiny pro ni nakonec bude největší motivací k zázračné proměně vizáže?

Mladší o pár let 2: Partnerská proměna (8.díl)

21. Únor 2011 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1306 w=420]

Navrátit ztracený elán a vypadat mladší by si přála zejména paní Eva Lanzingerová. Její partner ji na cestě doprovodí jako podpora.

Mladší o pár let hledá své diváky, v pondělí ji nahradí Farmář

17. Únor 2011 | napsal(a): SUNíčko

Plasticko estetická reality show Mladší o pár let (MOPL) si dle serveru Digizone.cz stále nemůže najít své diváky. Tedy dostatečný počet diváků a proto TV Prima s tímto pořadem i nadále provádí programové veletoče a hleda mu to nejlepší místo. Nově se tak bude Mladší o pár let vysílat opět ve čtvrtek a to od 22:15 hod po kuchařské celebrity show Čápi s mákem.

Mladší o pár let 2: Mladší vzhled = mladší partner!

14. Únor 2011 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1279 w=420]

Paní Vlastimila Kubínová je duchem mnohem mladší než její vzhled. Věří dokonce, že jí vizážisti a lékaři v pořadu Mladší o pár let dokážou změnit tak, aby vypadala na 35 let. Jsou její požadavky opravdu splnitelné?

Mladší o pár let 2: Nový obličej – nový začátek! (6.díl)

7. Únor 2011 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1263 w=420]

Eva Vavřičková bere účast v pořadu Mladší o pár let jako svou životní šanci. „Vybrali jste si mě na totální proměnu? Tak to dám výpověď v práci, ať mám na takovou životní příležitost dostatek času!” říká s radostí Eva Vavřičková, hlavní hrdinka šestého dílu omlazovací show. Nezklamou odborníci na estetiku její obrovská očekávání?

Tisíc a jedna noc mění čas vysílání MOPL, pondělí místo čtvrtka

7. Únor 2011 | napsal(a): SUNíčko

Když jsem minulý týden přeposílal Ajdě ke zpracování tiskové materiály k dalšímu dílu Mladší o pár let 2, podivil jsem se jí v e-mailu, proč to TV Prima tentokrát posílá s takovým předstihem.

Dnes jsme na to s Ajdou přišli. Nemůže za to dovolená v tiskovém oddělení TV Prima, ale romantická telenovela Tisíc a jedna noc na konkureční TV Nova, která stojí za překopáním vysílacího schématu TV Prima.

Díky tomu budou další díly Mladší o pár let nikoliv ve čtvrtek, ale již v pondělí. Řekl bych, že tato rychlá změna bude mít v počátku vliv na sledovanost, nebo si někdo všiml upoutávky, že se mění čas vysílání teto plasticko-estetické reality show?

Mladší o pár let 2: Ivana a její nešťastný nos (5.díl)

3. Únor 2011 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1239 w=420]

Paní Končelíkovou trápí vzhled už desítky let. Nejvíce ji mrzí, že se za ní lidé otáčejí a posmívají se jejímu nepěknému nosu. Už dříve se nesčetněkrát ptala lékařů, zda je možné s jejím nosem něco udělat. Všichni jí však odpověděli, že ne. Dojdou ke stejnému závěru také špičkoví odborníci z řad lékařů v Mladší o pár let? Jak mohou doktoři napravit vrozený rozštěp nosu?

1. stránka z celkem 3123