Panáček v reality show

Čápi s mákem 2 / Kapor na torte 2 online video

Čápi s mákem 2 / Kapor na torte 2 video archiv

Čápi s mákem 2: Rosenberg s Hajdu připraví nahou modelku jako zákusek

10. Březen 2011 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=1398 w=420]
Již jsme informovali, že gastro celebrity show Čápi s mákem 2 se u českých diváků nechytla a tak TV Prima rozhodla odvysílat 2 díly a následně přemýšlet, kam s ní. Jaký bude osud této show na Slovensku, kde nese název Kapor na torte, je otázka. Zatím se neobjevily žádné další informace o jejím slovenském osudu. Ale pojďme si trochu přiblížit další díl, kde se o vaření a zábavu hostů budou pokoušet Robert Rosenberg a Zuzana Hajdu.

Čápi s mákem 2 stahuje TV Prima z vysílání

7. Březen 2011 | napsal(a): SUNíčko

Server Novinky.cz přinesl zajímavou informaci, že Čápi s mákem 2 to ještě zkusí tento týden v rámci vysílacího schématu TV Prima, ale o týden později (24. března) z něj již vypadnou a to zcela. Tedy nikoliv pouze posun v čase.

„Potvrzuji, že již příští týden pořad neodvysíláme. O termínech dalšího nasazení budeme diváky informovat v nejbližších dnech,“ řekla iDNES.cz mluvčí Primy Jana Mrákotová

Důvod není těžké odhalit, první díl přitáhl k obrazovce pouze 428 tisíc diváků. Jaký bude osud této show na slovenské TV Joj, je otázkou. Zda se včera odvysílaný první díl chytil či nikoliv.

Čápi s mákem 2: začnou salátem s červy?

3. Březen 2011 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=1349 w=420]

První díl Čápů s mákem 2 sledoval velmi podprůměrný počet diváků starších 15 let, pouhých 428 tisíc diváků. Ordinace v Růžové zahradě je zkrátka příliš silné sousto.

Mnoho reality show se o to snažilo, ale málokteré se to povedlo. Čápům s mákem, alias Kaprovi na torte, se to podařilo hned první sérií a pouhými 5 díly. Staly se dílem, které vzbuzuje rozporuplné emoce u mnoha lidí, stejně tak jako mnoho lidí nedá na tuto show dopustit a označují ji za skvělou zábavu a používají často nadužívané slovíčko, kultovní. Dnes večer se můžeme těšit na zahájení Čápů s mákem 2. Budou lepší, horší? Co přinese první díl?

Čápi s mákem 2 aka Kapor na torte 2 odhalil vařící hvězdičky

17. Únor 2011 | napsal(a): SUNíčko

Jistě si vzpomínáte na ztřeštěnou celebritní kuchařskou show z konce minulého roku nazvanou Čápi s mákem (slovensky Kapor na torte), kde jsme mohli sledovat kuchařské umění Ivety Bartošove, Zuza Belohorcové i Nory Mojsejové. Už není žádným tajemstvím, že se chystá její pokračování a hvězdičky, které představí své gastro umění byly v těchto dnech odhaleny. Na koho se můžeme těšit?

Vrátí se Kapor na torte na jaře 2011?

11. Listopad 2010 | napsal(a): SUNíčko

Mohlo se zdát, že gastro celebritní show Kapor na torte / Čapi s mákem je pouze televizním úletem, který měl otupit nástup Talentmanie na československých televizích. Nemusí však tomu tak být.

Dle informací z Medialne.sk o jarní programové nabídce televize Joj se zdá, že by se tento formát mohl vrátit na slovenskou televizi již během jara 2011. Dalši podrobnosti bohužel chybí, stejně jako to, zda se přidá i TV Prima či nikoliv. Jaké šílené celebritní ženské si najde TV tentokrát?

Nora Mojsejová porazila Talentmanii

6. Září 2010 | napsal(a): SUNíčko

TV Joj dokázala v pátek (3. září) skvěle prodat slovenskému bulváru i svým divákům 15 minutový monolog Nory Mojsejové, která v něm zhodnotila své účinkování a účinkování ostatních celebrit v Čápech s mákem / Kapor na torte.

Čápi s mákem / Kapor na torte: vítězem se stává bohužel Iveta Bartošová + bonusové video

3. Září 2010 | napsal(a): SUNíčko

I když, bohužel, ono je to nejspíše dobře, kdo jiný by dokázal tak emocionálně prožít předání šeku na 10 000 euro (překlad do češtiny: 250 000 Kč) a předem domluvený přesun tohoto šeku na charitu, než naše celebrita nejzářivějši Iveta Bartošová. Možná si díky Čápi s mákem / Kapor na torte udělala reklamu na své nové Heja heja skladby, ale rozhodně si udělala skvělou reklamu na svoji nedochvilnost, ano i dnes dorazila pozdě. S tou musí být radost spolupracovat.

V závěru článku najdete odkaz na bonusové video Čápů s mákem, které slovenští diváci dostali přímo v televizi, českým jej TV Prima zamlčela, což je v době internetu zbytečné. A věřte, že stojí za to. Díky za tip Elkovi.

Čápi s mákem / Kapor na torte: dnes vaří Iveta Bartošová (1.9.)

1. Září 2010 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=880 w=420]

Dnes se ukáže, zda TV Joj s TV Prima vyšel či nevyšel tah s potrefenou gastro show Čápi s mákem / Kapor na torte a dá dnes a v dalších dnech zabrat castingovým dílům Talentmanie na konkurenčních televizích. Do prvního dne tohoto litého boje se vydá Iveta Bartošová, toho času ještě Pomeje, ale čteme bulvár a tak všichni víme, že je již v rozvodovém řízení, to však neznamená, že o Ivetce již nebude slyšet. Ukaže se nám v novém, vyfitkovaném duchu, nějaká zdravá strava?

Kapor na torte / Čápi s mákem: dnes vaří Agáta Hanychová (31.8.)

31. Srpen 2010 | napsal(a): SUNíčko

Již dnes večer na obrazovky TV Prima a Joj vtrhne další díl potrhlé gastro show Čápi s mákem / Kapor na torte, kdo bude hostitelem a kuchařem tentokrát? Všemi oblíbená obrážečka všech večírků (tzv. partygirl), modelka a příležitostná fotografka Agáta Hanychová

Čápi s mákem / Kapor na torte: sledovanost 30. 8.

31. Srpen 2010 | napsal(a): SUNíčko

První díl nejlepší česko slovenské (Prima s Joj v tom umí chodit :) gastro celebrity show Čápi s máke / Kapor na torte již máme za sebou a máme tu i výsledky sledovanosti. Byly špatné, byly dobré? Jak si vedl na Slovensku a jak v České republice? Zjistíte uvnitř článku.

1. stránka z celkem 212