Panáček v reality show

Beauty and the Geek online video

Beauty and the Geek video archiv

Krásky a šprti (Beauty and the Geek) na Prima Love

25. Srpen 2013 | napsal(a): TK

Od dnešního dne se na stanici Prima Love můžete setkávat s vynikající americkou reality show Beauty and the Geek (Krásky a šprti), ze které jsme vám na Panáčkovi před lety přinášeli pravidelné rekapy jednotlivých epizod. Ve stručnosti jde o zábavný sociální experiment, ve kterém společně soutěží smíšené páry složené z ostýchavých šprtů a hloupých modelek. Je ale škoda, že Prima vysílá rovnou 4.řadu této reality show a nezačala od první řady (v USA vzniklo celkem 5 řad). Sledovat ji můžete každou sobotu a neděli kolem 8.hodiny ráno. V archívu na Prima Play se dnešní první epizoda bohužel zatím neobjevila.

Comments Off on Krásky a šprti (Beauty and the Geek) na Prima Love

Beauty and the Geek 5 (10.část)

21. Květen 2008 | napsal(a): TK

Pátá řada oblíbeného „sociálního experimentu“ Beauty and the Geek dospěla do svého finále a soutěžící i diváci netrpělivě čekali, jak vlastně bude probíhat. Bude to stejně jako v prvních řadách kvíz o tom, jak dobře se znají navzájem oba soutěžní partneři, nebo rozhodnou diváci svým hlasováním, jako tomu bylo v předchozí řadě? A kdo si nakonec odnese šek na 250.000 dolarů, Matt a Leticia, Tommy a Amanda nebo Chris s Carou?

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (10.část)

Beauty and the Geek 5 (9.část)

10. Květen 2008 | napsal(a): TK

Po krátkém výletu do lyžařského střediska Big Bear se čtyři poslední soutěžní páry vrátily zpátky do Los Angeles do staré známé vily, v níž společně bydlí po celou dobu natáčení. A tam na ně také čekalo zadání dalších zapeklitých úkolů, které byly tentokrát opět zvlášť pro šprty a zvlášť pro dívky.

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (9.část)

Beauty and the Geek 5 (7. a 8.část)

8. Květen 2008 | napsal(a): TK

Ve vysílání amerických reality show jsou běžné rekapitulační epizody, které shrnují dosavadní děj, aby se v něm zorientovali i diváci, kterým některé předchozí díly unikly. Někdy to bývá jen vata, která nepřináší nic nového a diváci tak musejí jen další týden čekat, než se vrátí tradiční epizody. Výjimkou je Beauty and the Geek, kde si štáb s rekapitulačním dílem docela vyhraje se spoustou vtípků a kvantem dosud neodvysílaných záběrů.

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (7. a 8.část)

Beauty and the Geek 5 (6.část)

20. Duben 2008 | napsal(a): TK

Na konci minulého dílu Beauty and the Geek ze soutěže sice nikdo nevypadl, ale páry se měly mezi sebou dohodnout, koho z nich nominují na příští vyřazování. Padlo to na dvojici Tara a kovboj Joe, zejména kvůli nesnesitelnému náladovému Joeovu chování. Konzervativní Joe se jen těžce smiřoval se svou novou fyzickou podobou, kterou si pro něj připravil tým kadeřníků a vizážistů.

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (6.část)

Beauty and the Geek 5 (5.část)

13. Duben 2008 | napsal(a): TK

Po posledním vyřazovacím kvízu jsme se museli rozloučit S Tiffany a zarostlým Jimem, což je škoda. Bylo by zajímavé vidět, jak by Jim prokoukl při tradiční přeměně šprtů pod rukama profesionálních vizážistů a kadeřníků. Právě tato proměna byla hlavní náplní pátého dílu. Ještě před ní se mohli kluci poradit se svými partnerkami, podle jakého klíče by si měli vybírat nový šatník. Dostaly se jim tak třeba odpovědi „Pokud se ti bude něco líbit, tak od toho dej ruce pryč, protože máš příšerný vkus, vyber si něco úplně opačného.“

Beauty and the Geek 5 (4.část)

6. Duben 2008 | napsal(a): TK

Po třech dílech s podivným formátem, kdy proti sobě stál tým šprtů a tým modelek, dostali producenti konečně rozum a vše vrátili do původních kolejí. Vytvořily se tradiční partnerské dvojice, ve kterých se bude hrát až do konce celé soutěže. V závěru minulé epizody jsme se nedozvěděli, jak bude vypadat poslední dvojice, jestli se Tara rozhodne pro Jonathana nebo pro Joea. Takže chvíle napětí… a je to Joe. To znamená, že Jonathan zůstal na ocet a musel soutěž okamžitě opustit.

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (4.část)

Beauty and the Geek 5 (3.část)

30. Březen 2008 | napsal(a): TK

Nápad s rozdělením soutěžících nikoliv do partnerských párů, ale do dvou táborů šprtů proti modelkám, není jediným twistem, který má letos štáb Beauty and the Geek nachystaný v rukávu. Jak se ukázalo v této třetí epizodě, twisty mohou být také pěkně zákeřné a postaví soutěžící před velké dilema.

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (3.část)

Beauty and the Geek 5 (2.část)

23. Březen 2008 | napsal(a): TK

V první části značně inovované show Beauty vs. Geek se soutěžilo v tom, který tým dokáže v klubu od neznámých lidí získat více telefonních čísel. Přestože se to štáb pokusil dívkám co nejvíce ztížit a pomocí maskérů a vizážistů je proměnil v ošklivky Katky, stejně s tímto úkolem neměly oproti šprtům žádné velké problémy. Jak si poradí s následujícím úkolem? Také to pro ně bude hračka?

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (2.část)

Beauty and the Geek 5 (1.část)

16. Březen 2008 | napsal(a): TK

Divácky oblíbený „sociální experiment“ Beauty and the Geek si pro svou pátou řadu přichystal zásadní změnu. Devítka šprtů a devět krásných dívek už totiž nebude jako obvykle soutěžit v smíšených partnerských dvojicích, ale obě skupiny budou navzájem bojovat proti sobě (proto má také tato řada upravený název Beauty vs. Geek). Jak tento nový formát funguje a jak jej přijali televizní diváci?

Comments Off on Beauty and the Geek 5 (1.část)
1. stránka z celkem 3123