Panáček v reality show

Farma 11: Všechno jinak! Start 2. 9.!!!

19. Srpen 2019 | napsal(a): | reality show: Farma 11 SK

farma11

Poslední strohé zprávy z dění okolo premiérové řady uvádí, že bude vše úplně jinak, než na co byl divák zvyklý. V předchozích Farmách jsme se vraceli o desítky až stovky let zpět do minulosti, v té nejnovější nás čeká současnost. Jak si to máme představit? Půjde o moderní biofarmu, či nějaký model ala bývalé JZD? Bude to ještě o farmaření?

Žádný velký luxus nečekejme, bude se podle všeho moderně hospodařit, do popředí se však dostanou jiné hodnoty, hlavně takové, které jsou typické pro obyvatele „Východu“ a Bratislavy. Východ upřednostňuje rodinu, víru a tradice, Západ má na předních místech svého žebříčku osobní úspěch a kariéru. Opačné hodnoty prý vytváří rozdíly mezi obyvateli Slovenska. A toto má být stavební kámen nové Farmy. Jedni vyhlíží zářnou budoucnost a druzí se vzhlíží v minulosti. Být z Bratislavy ještě nezaručuje moudrost, tak jako lidé z východu republiky nejsou automaticky hlupáci. Život na „západě“ může znamenat vstupní bránu do dalšího světa. Přijde vám tento popis stupidní? Mě celkem děsí, co nás letos čeká, myslela jsem, že celebrity nikdo nemůže překonat.

Jak si představujete úkoly? Sledování burzy komodit, investiční fondy, dotační programy EU, laboratorní testy potravin, farmářské trhy….?!

Začátek? Zatím všude mlží, Farma se blíží, ale konkrétní datum jsem nikde nenašla, na stránkách pořadu jen neurčité – od září.
Pokud někdo zjistí více, budu ráda za informace v diskusi.
Jak zjistil kolega Lukša, start by měl být 2. 9. 2019!

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 11 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 227
1
Jája
Reagovat

Ajdo, Ty mně děsíš. Jestli to bude Farma moderna, pak jediný úkol bude: Kdo nakrade nejvíce – je vítěz. A staré vykopávky to sichrují.

2
Lukša
Reagovat

Farma začíná v pondělí 2. září ve 21:25, ve stejný čas poběží jak na hlavním kanálu, tak na Markíze International. Celý program tady:
„Farmu 11 totiž spustí rovno od začiatku týždňa, keď je jej štart naplánovaný na pondelok 2. septembra. Nasledovať bude očakávane po Susedoch, ktorí sa tak na obrazovky vrátia v rovnaký deň. Farma bude bežať opäť päťkrát do týždňa, v utorky po Sestričkách, v stredy po dlhších Extrémnych premenách, vo štvrtky po Hornej Dolnej a piatky reality šou opäť vyplní celé, keď o 20:30 bude štartovať vyraďovací Duel.“

Reagovat

@Lukša: Já v programu Markízy dala rovnou vyhledat Farmu 11 a nic. Seš lepší, ale nic ani na FB, ani na ofiku. Dokonce ani profily soutěžících, což vloni dávno zveřejnili. Ale ještě začátkem měsíce nebyl uzavřený casting.

Smůla, víkend balím a uklízím, v pondělí mizím mimo republiku, návrat na vlny pc nejdříve až 12.9., pak vše doženu, doufám.

Reagovat

@Prochor: Díky, znám, ale raději hledám tady, je to ofiko https://www.facebook.com/MarkizaFarma/

7
Aža
Reagovat

Tv Markíza – Teleráno, krásná reportáž s Evelyn a kameramanem. Tato farma bude opět nej….. daleko těžší úkoly a lidé více zajímavější… Kamer bude více a pouze ovládány
dálkově. Změn hodně, uvidíme.
Evelyn to velmi slušelo, byla skromná a milá. (štíhlá)Už se na ni těším, nová tvář a nové
jednání, neokoukané.

8
Aža
Reagovat

Obsazení farmářů bude pěkné pelé-melé z minulých farem. Těším se jen na Mirce
truhláře. Ostatní mi nevadí, ale ani netěší.
Čeká nás tvrdý boj ostřílených farmářů. Bude Mirec od počátku opět vypadat jako
podivín.?

9
tomasSK
Reagovat

@Aža: ak to vieš?

10
Wally
Reagovat

Tak doufám, že to tu Borisové čtou.
Pravdepodobne najzásadnejšou zmenou bude spôsob nakrúcania. Farma sa totiž tentoraz bude vyrábať takmer „live“, teda s minimálnym predstihom pred vysielaním. Štáb tak bude môcť reagovať aj na pripomienky divákov.
.

11
Kamča
Reagovat

Ahoj, bude se to dát nějak sledovat na netu? Případně archiv nebo tak? Markízu nechytám :(

13
Aža
Reagovat

Omlouvám se, ve spěchu jsem četla seznam bývalých farmářů a chybovala jsem,
a omylem napsala do Panáčka…. inu jsem nedočkavá
.@anonym: ¨ ovšem, máš pravdu, uvidíme co z nové farmy bude. Vždy velké vychvalování a skutečnost je trochu jiná. Těším se, uvidíme.

14
anonym
Reagovat

@Aža: Ono to zase nějak dopadne :-)

15
Prochor
Reagovat

Letos bude farmářský Masterchef. Jenže oni po nás chtějí poradit recepty a my nevíme, co budou mít za suroviny.

16
Prochor
Reagovat

@Ajda: Díky za odkaz na FB. Mimochodem doufám, že zase bude přispívat pan (KOMKA) protože jinak by to nebylo (ONO).

18
anonym
Reagovat

@Wally: Díky za odkaz, ještě bazén a vířivka a hotový wellness.

19
Aža
Reagovat

Kdyby i kohoutky na vaně byly ze zlata, stále bude mezi stejná rivalita .
Děj farmy bude i bez režie mít svůj svéráz a stejný drsný příběh. Lidský faktor
se nezmění. Třeba bude opět se mít na co dívat.

20
anonym
Reagovat

@Aža: Snažím se tomu věřit :-)

21
Wally
Reagovat

Kdyby člověk nevěděl o co jde, tak to vypadá zvenku jak lágr, sice barevný, ale lágr. Včetně strážný věže na domku FT. :D

22
Prochor
Reagovat

@Wally: Na věži bude sedět někdo s ochranky, pušku v ruce a dalekohled na krku:-)

23
Jája
Reagovat

@Wally: To bylo první co mně napadlo – pracovní tábor Lety, ale při pohledu dovnitř rekreace s relaxačním programem pro vyhořelé bílé límečky. :)

24
Wally
Reagovat

Kdyby byl v plotě el. proud je úniková cesta přes dům FT. :D)))

https://www.facebook.com/divackafarma11/photos/a.555166217949240/1681366445329206/?type=3&theater

25
Prochor
Reagovat

@Wally: Mně zaujalo, že farma se bude natáčet s malým předstihem aby bylo možné reagovat na připomínky diváků. To znamená, že téměř nic ještě nebylo natočeno a natáčení spadá do podzimu a chladnějšího počasí.

26
Wally
Reagovat

@Prochor: Jo, už byl odkaz na Markíze, že mají za sebou první návštěvu Martina. Začali údajně v pondělí.
Aspoň nebudou slavit Dušičky v plavkách. :)))

27
Johana
Reagovat

Hospodáře jsem skoro nespoznala. Od minula opět nějaké kilo sundal, sluší mu to, ale už to není pro mě ten správný sedlák a pantáta.
Reakce štábu na reakce diváků by byly fajn, jenže známe své borise a jejich scénáře…no uvidíme, každopádně se těším.

28
Jája
Reagovat

Že se východ a západ moc nemusí jsme věděli, ale tentokrát ta nenávist z nich přímo pryští. Teď by to na ně chtělo Baracku. :)

29
Prochor
Reagovat

@Jája: Uvidíme jestli zvítězí předsudky nebo inteligence. Je jasný, že se nemůžou všichni východňáři nastěhovat na západ nebo naopak aby se z nich stali přes noc „lepší lidi“ a nechat třetinu Slovenska neobydlenou:-)) Většinou když je někdo hloupý a neschopný tak si alespoň zakládá na tom, že je lepší protože se někde narodil když už mu nic jiného nezbývá.

30
Lady XL
Reagovat

Ahojky, nevíte,kde najdu celou epizodu? Nějak se nechytám a všude nacházím jen upoutávky nebo toho Šmajdu… Díky moc za nápovědu :-)

31
Lukša
Reagovat

@Lady XL: Tenhle odkaz mi funguje. Jinak samozřejmě stahovat, třeba uložto je toho plné.
https://videoarchiv.markiza.sk/video/farma-11-zapad-verzus-vychod/epizoda/24070-farma-11-01

32
Jája
Reagovat

Nová moderní farma? Nevím, nevím, z leteckého pohledu (až dostaví plot) opravdu typický lágr. Jediný rozdíl je ten, že v dlouhém bloku je ubytováno zvířectvo, ne lidi. Značně omezený životní prostor, který se ještě zmenší přistěhováním zvířat všeho druhu, nemožnost jakéhokoliv úniku – soukromí způsobí velice rychle ponorku a pro radost sadistů a masochistů konflikty i pro zaplácnutou mouchu. První, kdo začne brečet je přiteplalý herec, který tam spadl omylem odněkud z vesmíru, kde ho do včerejška ještě koupala maminka. Bude už dnes první výbuch?

33
Lady XL
Reagovat

@Lukša: Děkuji moc! Tu druhou možnost jsem našla, ale PC mám moc pomalé… :-(. Takže díky tobě už jsem to shlédla!
Zatím se mi to líbí, tedy po tom, co jsem přežila trochu zdlouhavý úvod. Jak píše Jája, omezený prostor, připomínající lágr, věští brzké konflikty. Vím o konfliktech Západ x Východ, ale i tak mne překvapuje jak moc to je vygradované, když se nekontrolují. Ale vlastně proč mne to překvapuje? U nás by mohli sestavit týmy Praha versus zbytek republiky, Praha proti Brnu, Čechy proti Moravě a Slezsku….
Jo líbí se mi tohle víc rozdělení než to předchozí muži proti ženám….

34
oi
Reagovat

ja to stahuju z videoarchivu pomoci doplnku fvd v prohlizeci,,nebo z YT

35
JanaH
Reagovat

Hmm… ale fest zplundrovali výstavbou té papundeklové barvotiskové nádhery kus pozemku.

Vrchní Boris Samko musí být tak trochu úchyl.
Povedlo se mu zabít vcelku povedený formát vymýšlením trotlovin a absolutně zbytečného umělého a nuceného hecování a vyhrocování (stejně jako loni).
On nám chlapec povýšil, dej volovi funkci.
Je u mě na stejné úrovni jako kdysi /ne/blahé paměti Šedivka.
A na ty jejich rychlé reakce na připomínky diváků snad ani raději nejsem zvědavá. :-D

36
anonym
Reagovat

@Lady XL: Na rozdělení muži proti ženám si nějak nepamatuju, zřejmě už zapomínám víc, než je běžné.
V každém případě by ovšem Farma Praha versus Morava byla řežba jako blázen. Začalo by to náplavou a skončilo bitkou za moravské vinice :-) Nářečí, ponožky v sandálech a už by to jelo:-)

37
Lady XL
Reagovat

@anonym: Ještě přidej – „my jim tu Prahu oplotíme“… :-)

38
Lady XL
Reagovat

@JanaH: To víš, tyhle RS přitahují specifické typy nejen jako účastníky tak i ty lidi ve štábu:-). V Prostřenu se předvedl/a Stefany a šup, už je tam produkční a zavádí tam své nápady… :-(

39
Wally
Reagovat

Toto sme na Farme ešte nemali! Nové pravidlá voľby sluhov všetkých zaskočili. V jedenástej sérii bude všetko inak.

Nová séria Farmy priniesla hneď od prvej minúty viacero noviniek v pravidlách. Výnimkou nebude ani voľba sluhov. Nebude ich už totiž vyberať farmár týždňa, ale samotní farmári. Takýto spôsob bude mať v drsnej reality šou premiéru.

Členovia jednej skupiny si budú jednotlivo vyberať z farmárov z druhej skupiny, kto dostane najviac hlasov, / vedierok/ stane sa sluhom. To znamená, že po prvý raz v histórii môže nastať situácia, že sluhovia budú jedného pohlavia! A to môže byť poriadne zaujímavé. Kto si sluhovský háv navlečie ako prvý?

40
JanaH
Reagovat

@Lady XL: jasně, specifické typy na všech třech stranách fronty beru. Počítám i nás, diváky.
Jenže dokud neměl hlavní prst na spoušti právě Samko… ještě např. v řadě 8, 9, tak to s Farmou ještě šlo.
Toto primární dělení je TAK prvoplánové a pitomé…
Samík i poněkud „zvláštne vyzerá“ (popis toho, jak na mě působí z vrozené slušnosti vynechám :-D), že mi ty šokující změny typu „toto sme na Farme ešte nemali“ k němu sedí jak sviň. Je to prostě tam! :-D

41
Wally
Reagovat

Kdo je Samko????

42
Martasa
Reagovat

Prosím vás, na jakém programu a kdy to dávali/dávají.?

43
JanaH
Reagovat

@Wally: Samuel Jaško, poslední dvě řady vrchní Boris, showrunner. :-D Předtím obyčejný kreativní producent. Vypracoval se, no. :-DD

44
Johana
Reagovat

Tak Jaško sa zjašil, alebo mu totálne j…o. Toto není farma, ale Noemova archa, slony a žirafy dodá hospodář zítra…jsem zvědavá na procento přežití těch ubohých tvorů.

45
Jája
Reagovat

Už jsem Soukup č. 2 – já jsem vám to říkala! První slzičky se řinou a řinou, je na pokraji nervového zhroucení. Výběr sluhů je o držku, ubohá mamina to odedře všechno, protože mimoň je absolutně nepoužitelný jak v kuchyni tak na práci. Auuuu vzal sekyrku do ruky a ….. má ještě ruku? Obrovská nálož zvířat (některých absolutně zbytečných – čivava a „chodící kůže“ :D ). Farmář týdne – na tuhle „postavičku“ nemám slov. Koláčky by chtěl…

46
JanaH
Reagovat

@Johana: na pštrosy si znovu netroufl, je to srab! :-D

47
BarBora
Reagovat

Ahojte,
aj keď mi je tá blonďatá slúžka sympatická, dúfam, že Martinko nevypadne, on je neskutočný😂! Neviem nakoľko je to jeho správanie reál a nakoľko to na nás tento ochotník hrá, ale sledovať ho je niečo úžasné!

Inak, keby vyhodňare večne neospevovalisvoju výnimočnosť a nekomentovali zvyšok, absolútna väčšina Slovenska by „východ-západ“ neriešila. Hlavne, že pol východu je nasáčkovaný v Bratislave a keď sa hodí, tak ju opľujú.

48
Jája
Reagovat

@JanaH: Místo pštrosů jsou pávi (aspoň pravil hospodář), jen se jim nějak rozutekli. :D Říkám, absolutně neužitečná zvířena.

49
BarBora
Reagovat

@Jája:
Časť tých neborákov je asi pre naše pobavenie, zvieratká sú niekedy to najzaujímavejšie na farme a možno jedna z úloh bude uštrikovať svetríky tej nešťastnej mačičke😀.

50
Johana
Reagovat

@JanaH: no, netroufl, s pštrosy mu to minule moc nevyšlo, ale je ještě tolik druhů, na kterých se dá zkoušet co vydrží…

51
Wally
Reagovat

Vysvětlil někde, někdo jak to bude s vařením sluhů? V jaké kuchyni se bude vařit? Nebo každý ve své pro své?

52
anonym
Reagovat

@BarBora: Ano, tak to je, skutečně naprosto stejné, jako Praha – Morava. Kdyby neříkal ten druhý tak by neříkal i ten první a pořád dokola :-D
Ochotník nemá chybu a bojím se bojím, že je to reál.
Začíná si mi to líbit, i když tanečky v koupelně silně připomínají VV, alespoň mně, kozy budou mít zelenou:-)

53
Lady XL
Reagovat

@Wally: Vařit bude určený člen týmu ne sluha!. FT vždy na začátku zvolí v každém týmu jednoho kuchaře týdne (tj. o jednoho pracanta bude méně). Sluhové mají na starost jen (tedy hlavně) zvířata a pořádek + podle pokynů FT. Zřejmě to je udělané proto, že se vždy sluhové vymlouvali, že nemají na zvířata či vaření čas …. Ale hlavně že nestíhali pořádně obdělat zvířata. Já bych jim tedy dala ještě jednu povinnost – průvodce celou ZOO…. :-D.
Taky se obávám, že ochotník je skutečný se vším všudy :-( a byl vybrán pro „pobavení“ nás všech… Zajímalo by mne, kdo ho ukecal, aby se na to dal. Nebo mu řekli, že výjimečně tu zvířata a ani pavouci, myši a mouchy nebudou???

54
Aža
Reagovat

Zatím se na novou farmu hezky dívá. Přebírám jednotlivé farmáře jako hrách a
čočku, baví mě objevovat jejich náturu.
Fandím o málo víc kominíkovi a paní kostelničce. Martin je mladé trdýlko…. ovšem
možná i želízko ve hře od režie.
Doufám, že se ho brzy nezbaví a bude dál bavit. Jen škoda, že oba jsou sluhové
a jeden bude nucen odejít.
Co mne nejvíce zaujalo, je X-tra farma, kterou uvádí Šmahel. Je příjemný a dobře
si vede při diskuzi s pozvaným hostem

55
anonym
Reagovat

@Lady XL: Ještě je jedna možnost a to, že je kapku zabržděný a nedošlo mu, že slepice jsou všude:-)

56
anonym
Reagovat

@Aža: Dívala jsem se, Šmahel tam není nejhorší, ale cestu si k němu zřejmě nenajdu. Jinak to uvádí dobře, to jako jo. Ještě jsem neviděla všechno.

57
oidat
Reagovat

co rikate tomu ,ze farmu dali na stejny misto jako byla desitka? Na vsem je videt jak setrej na nakladech..i ty staticky kamery tam nejsou z jinyho duvodu..

58
Lady XL
Reagovat

Tak musím říct, že se mi druhý díl celkem líbil. Sice z časových důvodů jsem musela přeskakovat popisy jednotlivých osob, což sebou nese za následek, že nevím, kdo je kdo :-), ale já si zvyknu a ty lidi budu rozeznávat i jménem. Zatím je rozeznávám – nafouklé rty, zarytý Východňár, borec se svaly (který asi Východ zaskočí svou nečekanou láskou k slepicím a znalostí domácích zvířat), černovlasá zmalovaná atd. Ten zarytý odpůrce „Západu“ mne baví, těším se, jak se bude divit, že i ti ze Západu znají zvířata a umí se o ně postarat. Nějak pozapomněl, že ne všichni jsou z Blavy a paneláku… Mimochodem i mne coby Pražandu vždy deklasují na venkově za madam, co nic nezná a pak čučí, že např. zabíjím a stahuji běžně králíky a vůbec toho o zvířatech na vesnici dost vím. Holt si nikdo nevybral, kde se narodí a já díky rodičům jsem se dozvídala o vesnici dost a dost.

59
anonym
Reagovat

Hlavně, aby se ti slavní farmáři postarali o psy a kočku, dát jim tam sphynx kočku je prasárna, už vidím, jak to natírají krémem a podobně. Tak snad to zvířata přežijí. A není to o tom, odkud jsou.

60
BarBora
Reagovat

@anonym:
Tú poznámku som si neodpustila, ale tému východ-západ odignorujem, dúfam, źe to nebudü forsírovať ad absurdum, mohli by sa ozvať stredoslováci a mali by problém😀.
Martin sa rád predvádza, hraje, tak to snáď s ním nebude až tak zlé, od čias Mirca sa tam vždy snažia ukázať, ako Farma dokáže vyrobiť „nového“ človeka. Zdá sa mi, že trošku prehráva, ale rozkošne. A nakoniec z neho bude geroj

A slúžka aj keby išla do duelu, myslím si, že vyhrá. Je v dobrovoľnom hasičskom zbore, takže to nebude padavka.

61
Wally
Reagovat

Tohle rozdělení na dva tábory je nanic. Právě bylo zajímavé sledovat jak vznikají malé a větší koalice. Přeběhlíky atd.
Oni se k sobě nesmí přiblížit z opačných skupin? Že po „zranění“ mu šel pomoct fyzioterapeut a zdravotní sestru s záchranářem to nechalo klidné.

62
JanaH
Reagovat

Fakt super!
Hotel Paradise stříknutý VéVéčkama a Robinsonem, z Farmy ubohé drobky…
Takže k wellnessu a Arše Noemově si započítejme šmírovací zrcadla a zpovědnici.
Co tam máte dál za „šoking“?

Vymyslet „enteligentní“ první úkoly musela být opravdu makačka na bednu. Budovat fitko, bazén, hvězdárnu nebo knihovnu, wtf?
Trapárna.

63
anonym
Reagovat

V 15. minutě mě naprosto odrovnal herec. Přírodní úkaz, jen aby nevypadl, ale vydržel co nejdýl:-D Přenášení kočky taky nebylo špatný, ten se Markíze povedl:-)

64
Prochor
Reagovat

Tak jsem zkoukl včerejší díl a hned na začátku si nějaký expert málem usekl ruku. Sekal jsem sekal ale málo, topůrko se mi polámalo.

65
Prochor
Reagovat

@JanaH: Já bych jim dal lepit papírové řetězy na vánoce aby bylo nějaké vzrůšo. Případně by si mohli zaskákat panáka na čas.

66
Jája
Reagovat

Pokus o zatápění v kamnech – to mělo být co? Na východě křesadlo, na západě zapalovač a v kamnech stále tma. Západní sporák vyřešily holky, východní sporák si oheň ukradl. Mezihra mě pobavila – pár větviček v ruce a kotě se, kotě tam.
@JanaH: Knihovna by byla lepší, aspoň by almanachu nechrápala „Chodící kůže“.
Farmář týdne má nakoukán hlad minulých farem a maximální šetření s troškou jídla, že putovní lednička si klidně může odejít plná zkaženého jídla po svých, ale východniari nech hladujú. Budou si vážit jídla tak jako on doma. To je vůůůůl. Evelyn obličej v křeči nevěřícně čumí a čumí a slova jí chybí a zoufale chybí.
Scény z VV si zamilovaný Boris může strčit někam. Očumovat silikony a pánské šňůrky …

67
JanaH
Reagovat

@Prochor: ona ta knihovna a spol. měly být jakože „děsněvtipné“ úkoly pro západ.
Fakt k popukání. :-/

A moc moc prosím… až se zas budeš vyjadřovat na fejsbůku, vymyslíš si něco vlastní hlavou, že? :-D

68
JanaH
Reagovat

@Jája: no to víš… západ moderna, východ tradice.
Ondyno jsem byla na Samíka moc mírná s tak trochu úchylem.
Jetodebil rozumu mdlého.

69
anonym
Reagovat

Mně se to líbí, výběr vůbec není špatný, oblíbence hned tak mít nebudu, ale baviče mám tři, herce, FT a nabouchanýho svalovce, ti mají furt něco prasklýho a nataženýho, holt ty svaly nic nevydrží, umělá hmota:-) Nerozeznávám ženský, ale jedna mi utkvěla, nafouknutý rtíky trochu víc šejdrem, taky dobrá práce:-) Kdyby byly stavby Farmy kapku jiného rázu, bylo by to lepší, ale kdyby byly …

70
Aža
Reagovat

Všechno má letos rychlejší spád. Dřív si stavěli zdlouhavě obydlí a žili ve špíně. Tentokrát mílovými roky vpřed. Hned se dovezla zvířata a je to veselejší.
Herkules je vymakaný , ale kupodivu pár metrů běhu ho polámalo.
Myslím, že se vyplatí počkat a mezi farmáři se objeví dosud schovaný poklad.
Obyčejně ti, kteří se nejméně prosazují, se nakonec dostanou do popředí a vyhrají.
Ududlánek to už asi nebude, stýká se mu po domově, vypadá to vážně.
Od začátku se již zbavují silné soupeřky, uvidíme na koho se ona zaměří.
FT Gába je také zdá se pěkný mamánek. Jeho chování stojí za přemýšlení. ))))
Zdá se mi, že letos byli farmáři vybíráni o třídu výše, zatím je s nimi slušná zábava.

71
stofa
Reagovat

Komédia !!!!! Nic jiného !!!Hnus velebnosti !!!

72
Skála
Reagovat

@JanaH: 62: Přesně toto mě napadlo již po druhém díle.S původní Farmou to má společného jen jméno, Martina a znělku.Jinak je to něco uplně nového.Zatím nevím,zda je to k lepšímu, či horšímu.To se časem uvidí.Myslím si,ale,že to bude k horšímu.

73
JanaH
Reagovat

@Skála: ona i ta znělka je od loňska jiná.

74
anonym
Reagovat

Pokud se chcete zasmát, podívejte se na FARMA X-TRA, jsou to 3 epizody, každý den jedna a i když to uvádí ne zrovna můj oblíbenec, tak je to dívatelné a vtipné, obzvlášť dobrá je 3. epizoda, je to na YT :-) Jsou tam vypíchnutý zábavný okamžiky, chytání kočky, seknutí do prstíku, lednice apod.

75
anonym
Reagovat

@Aža: Máš pravdu, má to rychlý běh, žádné crcání se s chlívkama, dělání slamníčků a podobně, škoda jen, že to připomíná na pohled vojenský tábor, a obzvlášť pěkné záběry snad z nějakého jeřábu, nebo vrtulníku, to je povedené.

76
Aža
Reagovat

@anonym: ¨Dnes je takový obyčej, vše točit jinak než
bylo v původním provedení. Filmy, divadlo, knihy, farmu…. milovníci klidných příběhů
se s tím musí smířit, jo jo.
Šmahel má připravené vtipné postřehy .

77
Skála
Reagovat

@JanaH: Jo,jo,máš samozřejmě pravdu.Nakonec i ten znak,není uplně stejný,jen je podobný. :-) Takže zůstal,z původních Farem ,jen ten název. :-D

78
BarBora
Reagovat

Nepamätám si na Farmu, pri ktorej by som sa hneď v prvých dieloch celkom dobre zasmiala, len si myslím, že ak by Martinko odišiel, tak s ním odíde aj kus čara. Postaviť proti sebe dve skupiny je nezáživné, niekto to tu už pekne rozobral, tak to nebudem opakovať. Časom síce budú premaľovávať kasárne na jednu farbu a začne hra, ale dovtedy budú obmedzovaní bojom proti druhej skupine. Prostredie nič moc, no uvidíme.
Zatiaľ len sledujem, extra sympatický mi ešte nie je nikto, ani extra nesympatický, ale ten mudrlant, ktorý nás hneď v prvom dieli oboznámil s riešením „zásadných problémov“ k tomu má nábeh.

79
Johana
Reagovat

@BarBora: mudrlantem myslíš toho z východu, co se včera nabídl citlivě sdělit Gabovi, že je ve skutečnosti debil?
Nevím, nevím, všechny rozhovory mezi farmáři a všechna jejich sdělení na kameru mi zatím přijdou zrežírované, dopředu nacvičené a hlavně nemastné neslané, tedy o ničem.
Oddechla jsem si, že se slouhovi Martinovi nepovedlo rozmáčknout kotěti hlavu ve dveřích, ač se o to usilovně snažil.

80
Franz
Reagovat

Tak desetkrát jsem byl věrný fanoušek Farmy, ale toto už opravdu nedávám.
Nápad Západu vs. Východ je sice zajímavý, takový věční soupeři, něco jak u nás Praha vs. zbytek republiky. Ale co tam dělá to luxusní vybavení, splachovací záchod, vířivka, lednička a vana? Tam mají lepší ubytování, jak naši rekreanti letos na Krétě. Teď si staví fit centrum, pláž a samozřejmě nejdůležitější věc pro Slováky a to krčmu.
Martin omládl, Evelyn také konečně zhubla (akorát prsa zůstala). Soutěžící jsou, ale podle staré šablony – velký svalovec, žena s kačeří pusou (letos asi dvě), úplně neschopný soutěžící, mamka, šikovný pracant, věčný remcal a gay se tam asi také najde.
Ne, tak toto už sledovat asi nebudu.

81
BarBora
Reagovat

@Johana:
Hej, toho. Niečo spomínali, že si logol viac než mal😀. Ale zatiaľ ho neodpisujem. No, FT to s tou chladničkou prehnal, ale aj jeho spolubratia sú ako malé deti, boli tam kedysi aj horšie časy a FT poslúchali, aj keď ako v ktorej Farme… Tie dve papuľnaté sa mali najskôr dohodnúť s tým praním a nielen potom vyblakovať. A ten freón vie tiež statočne zaonačovať. FT im nenakázal ísť k druhej skupine, ale freónik to v tom zmysle podal. Aj Evelyn mohla tie dve čierne udrdlané upozorniť, aké má FT práva, ale ony si len melú svoje a už mi s tou prehnanou výbojnosťou začínajú liezť na nervy.

82
Jája
Reagovat

@Franz: Gay tam je – ufňukaný, neschopný a všeho živého se bojící.Všimni si jeho gest, markantní je v situaci (myslím 2.díl) kdy někdo zavolal, ať si na nošení desek vezmou rukavice a šup perfektní taneční otočka (než zase někdo namítne, že je tanečník – no, kdo z chlapů má takové vrozené kvalitní taneční vyjadřování?) a ručičky zatančily (zdalipak má tuto vrozenou vadu i jeho dvojče?).
Zdalipak bude FT jako včera zuřivě pracovat se západem? Podle všeho východu ani neřekl (až po vypůjčce nářadí), že mají dělat nábytek do hospody, ale horlivě lezl západu do zádele při stavbě fitka. V každém případě se nedivím, že s ním nechtějí o ničem mluvit, posral si to hned zkraje a v budoucnu mu bude těžko, zkončí mu návštěvy soupeřů a FT se stane jedině z pomsty.

83
Jája
Reagovat

@BarBora: Evelyn i v této sérii zoufale chybí respekt soutěžících (jak si FT do ní vyskočil ohledně minulého sezení) a stejně zoufale jí chybí slova. Má velice malou slovní zásobu, takže po minutě mi už leze na nervy. Místo muckování se s Borisem by měla více číst, aby nebyla jako polámaný gramofon. Proto také má ten problém jednotlivé horké hlavy či drzé spratky srovnat.

84
JanaH
Reagovat

@BarBora: jj, ty dvě držkaté ufrflané černé čarodějnice mi taky pijí krev, hlavně huňaté papučky. Stejně jako freonový Rado, negativní a v opozici za každou cenu. Ale s huňatou papučkovou si náramně rozumí, už si pustil její ručku do trenclí. :-DD A jak nám krásně žárlí na Golema ze západu!

85
Johana
Reagovat

@JanaH: huňatá papučka :-DDD skvělá přezdívka, akorát ještě nevím, která to je. Já už včera u toho jejich nekonečného sporu o velké prádlo usínala.

86
anonym
Reagovat

4 dny a už tam bylo skoro všechno. Od gayů a bi přes ruku v gatích, nafoukaný rtíky, dva úrazy, odsejpá to. FT ještě nedošlo, že funkciu má jen na týden. Ale je s nimi sranda, lepší, než Farma 10, to bylo utrpení, tady se i rybky chytají zrychleně.
No nejvíc mě zaujal Jakub Ťapák, je nakažlivý, škoda, že zrovna on nemoderuje Farmu :-D i Šmahel je vedle něj o nějakou třídu lepší, než na Farmě.

87
dejna
Reagovat

Připadá mi, že hned po konkurzu absolvovali všichni minimálně bělení zubů…vzpomínám na minulé farmy, kdy chybějící zoubek nebyl výjimkou… ;)

88
Wally
Reagovat

Ale Borisové evidentně nepodcenili inteligenci farmářů. Na ohradě s Malinou je cedule – krávy. S prasaty- mangalice. S lamami – lamy. Předpokládají, že umí číst. :D))

89
Jája
Reagovat

Nechci do toho moc vrtat, ale jsem na 99,9999999% jistá, že Michalův plotek neodpovídal plotku v ložnici – opěrné desky zcela jistě nemají v ložnici přibité zboku. Nebo tam skáčou parkúr?

90
hollyoaks
Reagovat

veru aj medzi ženami nájdeme bisexualku a medzi mužmi je nájdeme gaya a bisexuála ….

91
BarBora
Reagovat

Hej, aj Farma, ktorá pôvodne bola práve o návrate ku koreňom asi naberá liberálno-deviantský kurz, teraz tak veľmi proklamovaný. Ak gro tejto Farmy má byť propagácia primitívneho sexizmu, dekadencie,anarchie a hádok, tak sa im už na to naozaj vykašlem. Niektorí už po pár dňoch nevedia čo so sebou a huňatej papuče budem akurát tak držať palce, aby sa jej šmátrajúca paprčka nevykĺbila z pántov.

92
Wally
Reagovat

Oni si z každé RS vzali kousek. Robinsonův ostrov (dva kmeny),Jak se staví sen (vylepšování obydlí), Nákupné maniačky (ob den nakupují), Prostřeno (povinné jídlo dle receptu, VV (kontejnerovka), Hotel Paradise (relax. zona)……

93
Johana
Reagovat

Závěr duelu opět emočně hrocený, zmařená naděje na lepší život a dál bída s nouzí. Nějak se nevysvětlilo, proč vypadlice nezavolila mezi pipinami. Adrenalinu měla v sobě dost, blbá nebyla, asi by je s přehledem dala.

94
Aža
Reagovat

Markíza usoudila, že už po 11. se dívat na stále stejně se opakující děj farmy lidi nudí.
Chce také, aby farma byla zajímavější pro mladé.
Nakonec bylo už všem jasno, že o bydlení v minulosti stejně nešlo, jen to byly dohady.
Beru to tak, že se soustředím na mezilidské vztahy, jsou a budou ještě zajímavé.
Nevadí mi, že nevidím rozpadlé stavení a „jako“ život bez elektriky a vody-
Rozhodně jsou tam zajímaví lidé a ted se ukáže, kdo z těchto „kladasů“ bude mít
větší výdrž a jak se kdo projeví.
Už mne napadlo, že letos bude farma v instantním provedení, zatřepat a uvidí se
co je v obsahu. Bez dlouhého vaření….. tedy čekání.

95
Jája
Reagovat

Tak jsem prolezla fotky a záznamy a mohu nikoliv na 99,9999999% ale na 100% + pár facek Borisovi potvrdit, že Michal páteční duel vyhrál podvodem = blbostí moderátorky (která kromě kuchyně farmu viděla tak akorát z rychlíku). Andrea stavěla plotek přesně podle zadání (plotek jaký mají v ložnici), tzv. opěrné desky přibíjela správně zespodu. Pokud tedy borisové chtějí reagovat na připomínky diváků (jak vehementně proklamovali) měli by Andreu vrátit do hry – nový duel.

96
anonym
Reagovat

@Jája: Máš pravdu, já jsem na to čučela snad 10x a žádné boční opěry tam být neměly. Je s podivem, že východ neprotestoval, zřejmě taky neví, co mají v ložnici. Něco tedy nakoukaný mají, ale plůtek to není.

97
Jája
Reagovat

@anonym: Vím, že je to hra, ale okaté nadržování nebo do očí bijící hloupost rádoby moderátorky kazí už tak podivný dojem z této z prstů vycucané mix RS. Dodržování pravidel a přesné plnění zadaných úkolů je jediné na čem musí divák trvat jinak si ten sračkomet už nezaslouží ani minutu divákova času. Fuj, to jsem se krááásně naštvala.

98
anonym
Reagovat

@Jája: Snažím se věřit, že záměr to nebyl, ale diletanství jako vymalovaný určitě. Nadávám občas taky, nakonec na to čumím a ještě si z toho vyberu to lepší a zábavnější. Bohužel, žádná jiná RS není a dělat fórky tedy nemůžu :-))) Za sebe si myslím, že se měl ozvat východ za poškození Andrey, ale všichni tleskali, tak buď jsem to nepochopila já, nebo oni, nebo jsou jako ovečky.

99
Wally
Reagovat

@Jája: Měl být podobný, ne identický. Zbytek dlouhých latí použít jako nožičky. Takže Michal splnil.

100
janica
Reagovat

@Wally: To je sice pravda, ale jeden z nápisů je krávi, další chíža, to jsem viděla jako první. Ženy z obou táborů mi splývají, jsou stejné, odlišuji blondýnky a to ještě „ta s brýlemi a ta s kačeří pusinkou. Asi zvednu vlnu nevole, ale strašně je mi nesympatický Matěj, pak Rado. Asi budu fandit vychodniarům.

101
Bejčice
Reagovat

@Jája: Říkala stejný plot ale taky říkala, že upevnění do země /aby plot pak stál/, to nechává na nich… Říkala jen, že to mají udělat z těch odřezků… Za mě tedy zadání splnil, i když jsem mu tak upe nefandila. Ale ,pravda, všimla jsem si, že to měl celý křivý a ona jak podle pravítka…

102
BarBora
Reagovat

Hlavne nechápem jej voľbu a total presvedčenie, že vyhrá. Asi nemá najlepší odhad na ľudí. Aj keď si myslím, že sa mohla zaradiť medzi favoritov, asi by svojou nezdieľnosnosťou nebola príš zaujímavá pre divákov. Evelyn: prečo si sa tak rozhodla? Andrea: tak mi to vyšlo, tak som sa rozhodla.
A asi naozaj platí pusinkin postreh o Michaovi, že sa vie rýchlo vynájsť. Mne tou voľbou nepolahodila, aspoň zatiaľ, som nechcela von ani jedného z nich.

103
Prochor
Reagovat

@BarBora: Možná chtěla jen odejít. Kdo ví, co podepsala za smouvu a jak lze odejít bez penalizace.

104
BarBora
Reagovat

@Prochor:
V jej prípade sa mi to nezdá, myslím si, že veľmi chcela v hre pokračovať, ale urobila chybu a svoj prvý dojem o ľuďoch neskorigovala, možno aj preto, že ako slúžka mala na to menej príležitostí. V minulej Farme tá mladá slúžka (nespomínam si na meno) tá áno, tá zdrhala len sa tak za ňou zaprášilo.
Je to škoda, mala na viac a ona si toho bola očividne vedomá. Pôvodne som si myslela, že sa chce zbaviť silného súpera, len mi nešlo do hlavy, prečo hneď na začiatku tak riskuje.

105
Aža
Reagovat

@BarBora: Andrea měla zřejmě svůj plán na výhru
ve Farmě předem daný, již od samého začátku.
Uvažovala. že v případě souboje si vezme muže, kterého zdolá. Později se ostatní
farmářky budou bát si ji vzít a tak se dostane co nejdál.
Nezapomněla na 24 hod. vymývání mozku, kdy měla chlapce pod tlakem a hustila
do něho své problémy. Možná doufala, že sám uzná a ulehčí jí výhru.
Asi nečekala, že Farma XI. bude mít letos farmáře z jiného soudku.

106
anonym
Reagovat

@Prochor: Kdyby chtěla odejít, tak si nevybere na pohled kapku neohrabaného Michala a nebude v duelu makat jako o život:-) Stejně tak nebude potom ronit krokodýlí slzy, není herečka, je zdravotní sestra:-) Prostě ho podcenila.

Plůtek měl svoje zadání, ale ty jeho opěry by snad do ložnice ani nešly, to by tam přes ně skákali jako opice. Andrea ho měla povedenější, ten jeho ani pořádně nestál, byl našikmo a to v té ložnici taky není.

@Aža: Tahle možnost mi připadá docela přijatelná. Kdyby chtěla odejít, vezme si chlapa, ne Michala.

107
Wally
Reagovat

Andrea rozhodně odejít nechtěla. Proto si vzala opačné pohlaví (záměrně nepíšu chlapa). Předpokládala dámské disciplíny (šití, loupání cibule, třídění luštěnin) a ne silové, které tam byly.

108
BarBora
Reagovat

@Aža:
Áno, z jej vyjadrení sa dá predpokladať, źe mala dopredu premyslenú stratégiu, ibaže dobrý stratég vie rýchlo reagovať na momentálnu situáciu a v tom bola Andrea asi poslabšia. Mala v hlave nejakú schému, prvotný odhad a toho sa držala. Michala vôbec neodhadla a keby ho chcela nahlodať svojím príbehom, to len potvrdzuje. Veď on je aj psychológ a určite nie je typ, ktorý sa tam prišiel na jeden-dva týždne pokukať, vyskúšať a hybaj späť do civilizácie.

109
BarBora
Reagovat

@Wally:
Tentokrát sa mi tie disciplíny zdali celkom v poriadku, asi borisovia ešte nevedeli koho radšej. Z prvej disciplíny som videla len sypanie strukovín do misiek, tak tam nejaké triedenie asi bolo. Otázky, prenášanie vody a kľúče mohli by kľudne aj ako ženské disciplíny. Michal síce nie je zrovna športový typ, ale ani úplné nemehlo a blbučký už vôbec nie. Na tie laty by som sa musela ešte pozrieť, hlavne to zadanie, ale tam sa ide na čas, nie na krásu a plot stál.

110
anonym
Reagovat

Kdyby v tom byl nějaký úmysl, nechat Andreu prohrát, tak Evelýna měla šanci nevidět čočku :-)

111
oidat
Reagovat

a ze ty cocky byl fakt nepatrnej kousicek

112
BarBora
Reagovat

@Jája:
Myslela som si, že jej to už pôjde lepšie. Zdá sa mi , aspoň väčšinou, uvoľnenejšia, ale starých móresov sa nezbavila: ahojte farmári, ako sa máte? Ako sa cítiš? Poďte dnuká😬… Akoby stále mala problém zosúladiť pokyny borisov s vlastnou tvorbou. Ona vie byť pohotová, ale tu sa jej len málokedy zadarí.

113
BarBora
Reagovat

@Jája:
Myslela som si, že jej to už pôjde lepšie. Zdá sa mi , aspoň väčšinou, uvoľnenejšia, ale starých móresov sa nezbavila: ahojte farmári, ako sa máte? Ako sa cítiš? Poďte dnuká😬… Akoby stále mala problém zosúladiť pokyny borisov s vlastnou tvorbou. Ona vie byť pohotová, ale tu sa jej len málokedy zadarí.

114
Prochor
Reagovat

@BarBora: Evelýna má kromě „Jako sa máte farmári ?“ ještě druhou varinatu „farmári jako sa máte?“ což je dobrá varialibita ale do Kvetky má přeci jen hodně daleko.

115
BarBora
Reagovat

@Prochor:
😀tú variabilitu „oceňujú“ viacerí. No, neviem, ale to už snáď aj niekto zmeravený trémou by vedel zo seba vysúkať väčšiu originalitu.
Kvetka je zvyknutá komunikovať s „borisom v uchu“, ale aj ona mala svoje naučené maniere a už sa žiadala nejaká zmena.

116
Prochor
Reagovat

Ještě mně překvapil Radko. Když se ptal u stolu : 1:Konec zábavy? 2:Už není co pít? Myslel jsem nejdřív, že pro Radka to znamená totéž ad1=ad2 a že končí. Ale podcenil jsem ho protože konec zábavy to pro něj nebyl a v posteli ho ještě čekaly 3:radostné chvilky s Mirkou. Čili matematicky vyjádřeno ad1=ad2+ad3.

117
BarBora
Reagovat

No fúú. Oni si tam dali psychologickú hodinku a pri stole chudáka Gaba slovne zmasakrovali tak, že až mne z toho bolo zle. A vśetci. Vlastne Martina a Michala vtedy nedali.Neviem, či nám toho tak málo ukázali, ale tie reči boli dosť jalové, akurát Rado bol viac konkrétny, vraj sa Gabo nezaujímal o neho viac. A ešte že si neváži ženy….povedala Maťa.Ak si to dám do súvislosti s Evelyniným blbým prehlásením, že sa má nad sebou zamyslieť, keď ho ako FT neposlúchajú, tak by som povedala, že je to scenár a na Gaba nakladať, koľko vydrží. Psychická šikana. Ostatnį si navzájom mastili brušká. On to zvládol so svojím stoickým kľúčom, ale jedno mu to nebolo.

118
BarBora
Reagovat

Oprava: kľúčom=kľudom

119
Johana
Reagovat

@BarBora: nejenom brušká, hlavně vlastní přebujelá ega si mastili.
Nevím, co takového jim Gabo provedl, že se na něj všichni vrhli jak sršáni. Huňatá bačkora se furt ohání úctou k ženám, ale ve své hlouposti si neuvědomuje, že i tu si musí zasloužit…no, záměr borisů vyšel na výbornou.
Jedna z těch Morticii Adamsových, myslím Romana se jmenuje, toho v tomto díle nakecala neúrekom, ale když prohlásila ,,ja som taká, keď mi on trikrát povie, aby som si sadla, ja si ľahnem“, šla jsem do kolen:))

120
BarBora
Reagovat

@Johana:
Ja som len zvedavá, či si ona vôbec uvedomila, čo povedala😂.
A vôbec, tie mladé dievčatá akoby boli hrdé na svoju prostoduchosť a ešte sa ňou vystatovali. Já vám neviem….

121
Johana
Reagovat

@BarBora: dost pochybuji, že ji docvaklo, co vlastně řekla. Zpětně se divím Andree, že si ji nevybrala do duelu.
Sama sobě se divím, ale osobnostně mi z těch mladších bab vychází po dnešním dílu zatím nejlíp Kika.

122
Prochor
Reagovat

@Johana: Kika je asi hodná ženská ale chvílemi mi připadá jako v jiné dimenzi něco jako byla Šubaduba.

123
JanaH
Reagovat

Tak za mě Duel OK, Michal přesně splnil zadaný úkol.
Čili plot podobný jako v ložnici, samostojný, mezi laťkami nesměly být mezery a zbytek mohli použít na nožičky.
Jaké a kam s nimi v zadání nebylo.
Vypadla „přemotivovaná“ nudná pani, která měla velké plány, kdo „pude“ příště. Ale spíš se mi zdá, že (blbě) maskovala nejistotu. V Duelu se chvílemi chovala až zběsile. :-D A později se trapně vymlouvala na to, že je levák.

Včerejší díl o ničem. Hustá masáž bývalého FT, papučka háže očkem a jiným po kde kom, samolibý Golem a prvotřídní východňárské hysterky (fakt milé osůbky, všecky tři).

124
Aža
Reagovat

Co se člověk nedočte a nestačí se divit. Andrea vysvětlila reportérovi, že do výhry ji
chybělo málo. Neřekla totiž nikomu v režii, že je levák. Soutěže byly připraveny
na pravou ruku. To jsem tedy si nevšimla ani při opakování, že jí to vadilo.

Klidná hladina obou farmářských klubů už bublá. Zdá se mi, že je tam příliš vnadných žen, které si už začínají mezi sebou dělat pořádek. Samy se haní a vyřazují.
Muži se zase přebíjejí v mudrování a skrytě se předvádí u žen.
Brzy nás čekají Pletky paní Operetky, ale dočkáme se, budou i na Kujte pikle neobvyklé

125
Jája
Reagovat

Fascinuje mně tzv. bohorovný klid „západu“. „Východ“ upouští páru několikrát denně díky své mentalitě, kdežto tzv. lepšolidní „západ“ zatím tiše bobtná jako kynuté těsto. Čekám, že den kdy bouchnou, to bude na Farmě vypadat jako Hirošima a nezůstane kámen na kameni.

126
Johana
Reagovat

@Jája: přesně na tohle se těším. Už to západňárům dává čím dál větší práci přesvědčit sebe a okolí, že jsou komunikativnější, chytřejší, lepší, no prostě nadrasa. Myslím, že rozbuškou bude drzá černá mrška, co si nenechá nic líbit.

127
Jája
Reagovat

@Johana: Ono ten nabouchaný, sexuálně nevybitý fitnesák je taky materiál. Už se mu začíná zapalovat knot u koulí. Ten to taky už dlouho nevydrží a vbrzké době chytí pořádnou záplatu na hubu. To bude výbuch. :D

128
JanaH
Reagovat

@Jája: on je Golem celý takový prvosignální. :-D

129
Bejčice
Reagovat

Jsem jediná, jejíž oči „nemohou snést“ pohled na věčně pouze do slipů oděného soutěžícího z východu? Všichni ostatní mají aspoň kraťasy (neobtažené jak kalijopky…) Tak hlavně že ženský nad 35 nemaj nosit legíny… :D On i jí pouze v těch slipečkách a je v nich i když přijde ta nastrojená, upravená moderátorka… Ví on, že nejni doma s vychlazenou dvanáctkou na gauči? :D Nezlobte se, musela jsem… Krásný den všem.

130
Bejčice
Reagovat

Jo a ten minulej farmář týdne, co ho zdrbli u stolu mi děsně připomíná Cottona Wearyho z horové ságy Vřískot :D Ale upe, nejen vzhledem :D

131
Johana
Reagovat

@Jája: @JanaH: jj, on je prvosignální a proto musí neustále opakovat ty mantry o výjimečnosti západu, jinak by to nikdo nepostřehl.

132
JanaH
Reagovat

@Johana: když má ty motivační plky z reálu tak pěkně nacvičené… :-)

133
Johana
Reagovat

@Bejčice: nejseš jediná. Mně vadí i když muži sedí za stolem s Evelyn do půl těla. Bohužel, tento trend byl nastolen v posledních Farmách…jak jinak se odprezentovat, když to hlavou nejde?!

134
anonym
Reagovat

@Bejčice: Nejsi jediná, se divím, že už mu to tam nějaká baba neřekla. Buď je hrdý na svoje slipy, nebo na svoje koule. Taky se už dočkal noční ručky šmátralky.
Gabo to schytal ze všech stran, zřejmě to náhoda nebude. Uvidí se tento týden.
Nikdy bych neřekla, že nejsympatičtější z bab bude Kika.

135
Aža
Reagovat

Zkusím se postavit alespon částečně za FT Martina. Možná nebudu sama. Celý týden
dle svého svědomí pracoval a že byl z toho i zmatený? Není se čemu divit.
Nastupoval nezkušený a každý se do něho opřel. Jak můžeme vědět, zda by jiný
nedopadl ještě hůř? Farmáři čím dál víc stejně nebudou ochotni plnit rozkazy FT.
Na jeho hlavu se snesla jen hanba a vyčítky, ale 50 mincí bylo bráno s radostí.

Každý farmář má s sebou v torničce maršálskou hůl a chce velet. Odkryjí se
schopnosti každého, viz chování FT z tohoto týdne.
Své neschopnosti se nejlépe zbavíme, když veřejně pohaníme dílo druhého. Tečka.

136
Jája
Reagovat

@Aža: Už tak se mi jména pletou a ještě Ty se přidej. :) První FT byl Gabo. Uvidíme jak se bude chovat jako běžný farmář, ale mám nepříjemný pocit, že nicmoc tam změna v chování nebude.

137
Aža
Reagovat

@Jája: Jasný že jsem se spletla, ale snad mě pochopíte a omluvíte….)))))
Nejvíc se mi pletou jména žen, to je samá kráska, jedna vedle druhé, ani si netroufnu
je kritizovat….

138
anonym
Reagovat

@Aža: Já si troufnu, jedna horší než druhá a navíc je od sebe nerozeznávám, možná to ani nebude nutný :-)

139
Wally
Reagovat

Adamsovy sestry duo M+M, kterým úspěšně sekunduje bisexuálka z západu ani není třeba rozeznávat. Nabušenec ,starší pán Petr, thymolin Michal, Bobo (Ordinace – Bobo bojí se slepic). Gabo (připomíná mi Sheldona), Barbora se smetáky místo řas, Iveta další chlap, R+R+Vladimír tam ještě občas tápu, ale Rasto nosí klobouk, Radovan basebolku a Vladimír není skoro vidět a slečna Dali, která bude za pár let vypadat jak z obrazů Salvádora, jak se bude rozpadat a bortit. Takhle si je rozeznávám já. :D)))

140
JanaH
Reagovat

@Wally: mám to veeelice podobně.
Akorát Radovi říkám malinkato jinak, než zní jeho příjmení. ;-)
PS. Jmenuje se Dulin…

141
Prochor
Reagovat

Dobře to rozjíždí Mirka – ženské zbraně v pohotovosti. Jen jestli v tom flirtování nepřekračuje nutnou mez. Možná by utáhla chlapy na vařený nudli i s menším úsilím:-))

142
Aža
Reagovat

Tak hezky jste si vybírali přezdívky, ale mě napadla zatím jedna přiléhavá a to po
shlédnutí koupelnového okénka s oním mužem Chobot. Nemusím jmenovat, že?

143
anonym
Reagovat

Farma X-tra – 6. epizoda s Ťapákem naprosto luxusní, kdo se nedívá, vyzkoušejte, dobré postřehy a vtipné :-D Komentovaná hádka štěken u škrábání brambor nemá chybu.

144
Wally
Reagovat

No ty woe.
Se tu směju. Causa ubrus a křížkový steh nemá chybu. :D))

145
BarBora
Reagovat

@Wally:
Tu som aspoň pochopila o čo sa jedná, inak takmer celý diel konflikty, urážanie sa, ale …, ale pripadám si ako debil, neviem o čo ide…akési placky a tlstnutie, o tom donekonečna,… potom tajný agent,..😰
A chudák Martinko len tak spoza ich chrbátov tíško kuká😀

146
Johana
Reagovat

@BarBora: jsem na tom stejně, nevím kdo je kdo a odkud je a nevím o co jde.
Na začátku se mluvilo o tom, že štáb bude reagovat na připomínky diváků a proto žádám přilepit všem černovlasým dívkám na čelo jmenovky a jestli jsou ze západu, nebo z východu…já je fakt nerozeznávám a jsem z toho nervózní.
Mmch. zahlídl někdo z vás tu bezsrstou kočičku? Dlouho jsem ji neviděla.

147
Wally
Reagovat

@BarBora: Souhlasím, taky nevím o co šlo.
@Johana: Borisové nás vyslyšeli. Nelíbila se nám mužná těla jen ve slipech, tak zařídili déšť a nutné zahalení. :D Ale Adamsovky by cedule potřebovaly, všechny tři.

148
anonym
Reagovat

@Johana: Kočička byla vidět asi kolem desáté minuty, Taky o ni mám obavy.

149
anonym
Reagovat

@Wally: Pěkná story a nej je Rado, který tuhle debatu vede, vedoucí krejčovské dílny:-D
Oni se dokážou neuvěřitelně zamotat do nějaké blbiny a mají problém na celý den:-)

150
Aža
Reagovat

Co pamatuji dříve se v prvních dílech uváděla jména farmářů, napsaná na obrazovce. Prospělo to orientaci v lidech. Ted je v tom blázinec.
Gábo zatím vystupuje jako černý vzadu, ale Kika se z čarodějky Dobrodějky stává
litou saní )))). Páni inženýři již také zapomínají na své sliby, že nebudou hádaví jako
ženy a jde se do napadání.
Letos jsou zvířátka na farmě hodně zastoupena, ale hlavní role je dána zlé krvi
mezi lidmi. Je málo možností vidět zvířata ve chlévech. ale soustředí nás na hádky. (stejně se opakující rok co rok).
Letos to vypadalo na klidnou partu lidí, vzdělaní a lépe připravené na farmu.

151
Wally
Reagovat

@Aža: Když mluví na kameru, tak tam jména jsou i s barvou týmu. Dřív tam myslím byl i věk.

152
Aža
Reagovat

@Wally: Máš pravdu. Jen v tom mám ještě „maglajs“, nebo jsem pomalejší…… ))))))
Dívám se do tváří a na děj a sem tam mi ta jmenovka uteče.
Letos se každý FT dostane na černou listinu. Je to osud „Proti všem“.
Hlavně aby bylo 5O babek. (jejich zásluhou).

153
BarBora
Reagovat

Tváre si už pamätám a snáď čo-to aj mená, ale zle im rozumieť a ešte keď rapocú, tak ozaj niekedy nezachytím linku, alebo si nie som istá, či som to správne pochopila. Včera sa mi nechcelo veriť, že z takej somarinky mohla Kika vyrobiť drámu na 10 minút. Ani toho agenta som nepochopila, či vážne, či sranda, aký tajný agent… Možno im tam už po týždni začína švitoriť. Keby museli od svitu do mrku na panské, či horko, či zima, na také blbosti by nemali čas.

To rozdelenie na skupiny im tiež nejde k duhu, sem tam pre radosť borisov ešte vykríknu „my sme lepši“, ale viac hľadajú cestu k sebe, v rámci pár ľudí v skupine asi začína ponorka a je to pre nich asi tiež nezáživné a radšej by hrali svoju hru, než skupinovú. Jedni odpísali Gaba a možno aj Vlada, druhí sa zatiaľ akože držia, ale aj tak akoby sa už nenápadne začali vytvárať prirodzené zoskupenia bez ohľadu na skupinu.

154
Wally
Reagovat

@BarBora: A kdo tedy Kiku vytočil tou plackou, Matej?

155
Prochor
Reagovat

@BarBora: Když ještě museli budovat farmu od začátku tak vznikaly problémy přirozenou cestou. Teď je nutné vytvářet umělé problémy (chudí-VIP nebo východ-západ) a ty neustále uměle podporovat. To vykřikování „my jsme lepší“ přestane samotné farmáře brzy bavit.

156
JanaH
Reagovat

@BarBora: snad to promíchání přijde brzy… Tyto uměliny jsou na dvě věci.

Krom nalepených jmenovek na čelech navrhuji taky některým dámám zalepit huby, bo to jejich řvaní je čistá katastrofa.

157
Ajda
Reagovat

Zdravím, jsem zpět, musí se aklimatizovat, zatím Farmou nepolíbená. Na páteční duel vás přestěhuji, stejný systém jako minule ☺️

158
BarBora
Reagovat

@Wally:
Vraj áno, ale to som sa dozvedela až z xtra.

159
JanaH
Reagovat

@Ajda: tak to jsem tedy napnutá, co na tu letošní slátaninu řekneš. :-D

160
Ajda
Reagovat

@JanaH: Pročítám diskusi a mám z toho guláš 😂

161
Jája
Reagovat

@Ajda: Vítám zpět z dovolené, předpokládám, že byla nádherná. :)
Guláš to je, ale zatím takový nějaký nemastný, neslaný, kapku připálený. Snad ho Boris ještě zachrání.

162
BarBora
Reagovat

@Prochor:
Presne tak. Ja by som im dopriala poriadny šoking, kasárne zbúrať a začať pekne od začiatku, lamy, oslíkov preč a namiesto nich 100 ovečiek, žiadna chladnička, pekne stále variť, dať im šrot na placky a keby chceli viac, museli by si zaslűžiť. Aj do záhradky chodia už len na zber. To je čo? Nechcem aby hladovali, ale takto je to o ničom, vlastne len o nezmyselných drámach a sexe. Stavby viac-menej pripravené, len poskladať, nie ako kedysi, že si museli ešte aj stromy vyrúbať a napíliť. Takmer všetko donesené na tácke, aby bol čas na nezmyselné nevraživosti a hádky. FT si už ani sám nevolí sluhov, vypadnutý nevolí FT, takže nejaké stratégie nehrozia. Všetci ako jeden muž zvolia dopredu dohodnutého sluhu,.. Ten boris je teda lúmen.

163
JanaH
Reagovat

@BarBora: jáááj, pěkně a trefně! :-D

Lúmen a úchyl.

164
BarBora
Reagovat

@JanaH:
Dík, rozohnila som sa. Aspoň zvieratkám by sa mohla réžia viac venovať, nie len zopár sekundových šotov.

165
JanaH
Reagovat

@BarBora: ode mě to Samko schytal hned po prvním díle. :-D Taky si nezaslouží slitování.

Půjčovna nářadí je taky bomba. Aby si náááhodou stavitelé nezpůsobili mozůlek…
Nebo kakao, med a Nutellu hned v prvním týdnu, aby to nepohodlí nebylo až tak nepohodlné.

166
anonym
Reagovat

Asi budu jedna z mála, ale mně se tahle Farma líbí, určitě víc, než loňská. Pokakaných oveček už bylo dost, kosení trávy a svážení stromů taky. Je to víc o vztazích, a že se to hezky vyvíjí. Rado přírodní úkaz, v závěsu Matěj, svalovec s totálně zničeným tělem, Gabo najednou jiný člověk, z nenápadného Petra se stal víc než generál. Příjemná změna nevidět pár sedřených jedinců a zbytek lenochů:-)
Tentokrát jsem tam nahatou kočičku už neviděla.
@BarBora: Sex se provozoval na každé Farmě, to bych neřešila. Zatím se nic velkého nepřihodilo. Ostatně, tyhle vztahy byly vždycky na Farmách nejsledovanější, kdo kde s kým i ovečky šly bokem:-)

167
Jája
Reagovat

@anonym: Chodící kůže se tam mihla nějakou minutku po začátku. :)

168
Prochor
Reagovat

@Jája: Chodící kůže – to je dobré:-))) Kočička vypadá, že si zapomněla kožíšek v šatně.
Co se nářadí týká, tak si vzpomínám jak Paco Styk postavil skoro sám celou salaš převážně z hrubých klád a měl jen pilu, sekeru a hřebíky.

169
Wally
Reagovat

@Jája: To není kočka. To je tem psí fenek, čivava.

170
Prochor
Reagovat

@BarBora: Já bych byl hlavně rád aby jim zvířátka neumírala jako v minulé farmě prasátko nebo pštros. Rybu nechali udusit v pytli.

171
Prochor
Reagovat

@Wally: Ono se to skoro nepozná :-)))

172
Wally
Reagovat

@Wally: oprava – ten

173
Wally
Reagovat

@Prochor: To je pravda. Ač kočko i pesomil, tyhle karikatury zvířat by mi přes práh nesměly.
Všimli jste si, jak se Evelyn bojí hus. Když šla okolo nich byla pěkně vyděšená.

174
anonym
Reagovat

@Jája: Děkuju, už jsem měla strach, že nevydržela :-)

175
anonym
Reagovat

@Wally: Taky holátka doma mít nemusím, ale pokud jim je tam dali, ať se starají. Pokakané ovečky nemají, tudíž čas na péči o společenská zvířata si snad najdou a nenechají je chcípnout. Všimla jsem si, že svalovec s 2x operovanou páteří si čivavu dost často chová v posteli:-)

176
Wally
Reagovat

@anonym: To je pravda. Moje odpověď byla Prochorovi, že v televizi jsou k nerozeznání. A spinxa tam už delší dobu není vidět. Buď zdrhla (což by u dospělé kočky, v novém prostředí a chaosu nebylo nic divného) nebo ji odvezli. Jj Matěj se mazlí s čivavou a AdamsMirka nakopne štěně, které se přijde.mazlit. :(((

177
JanaH
Reagovat

Tři bosorky nezklamaly, papučka na kolaps. Že by se nevyplácelo házení (nejen) očkem na obě strany barikády? Nevěřím. :-)))
Kolegové ze stejného týmu se radovali z páleného, protivníci byli jakože „těžce nad věcí“,
chlastu se oni přece vyhýbají obloukem, fuj je to! Polopaticky vysvětlil jeden z lídrů Golem ve svém moralizujícím projevu. Kika začíná rebelovat, lídrové se jí zajídají a začíná taktikovat s nepřítelem.
Dulin se opět předvedl v tom „nejlepším“ světle.
Byl ochotník Martinko vůbec v záběru? Aspoň vteřinu?

A přibývá nám šokujících přiznání a děsivých tajemství… jj, má to grády. :-DD

178
JanaH
Reagovat

@Wally: když ona měla papučka „nervy“… A to se jí pak asi musí klidit ta němá tvář z cesty… aby do své němé tváře neschytala ťafku.
Včera si bral čivavu pod deku FT. Asi mají pesa lídři putovního.

179
Prochor
Reagovat

Teda já jsem hodně zvědavý jaký napíše Ajda rekap protože mi přijde, že tahle farma nemá žádný děj. Alespoň podle prvního týdne. Výběr duelanta na jedno brdo zápaďáci východňáka a východňáci západňáka. Nejkontroverznější mi tam přijde Mirka (zvaná papučka), která bude asi pěkné číslo.

180
Franz
Reagovat

Jestli tento vzorek soutěžících z východu reprezentuje obyvatelstvo východního Slovenska, tak kroutím hlavou, co to tam vlastně žije.
V uvádění jednotlivých jmen soutěžících má Markíza chybu. U toho Radovana má být zřejmě první písmeno příjmení správně Š.

181
Jája
Reagovat

@Prochor: Chodící kůže není z mé hlavy. Autorem je účastník tohoto podivného zájezdu (mám pocit, že ŠDulin). Či(je)vava je zřejmě putovní noční pomocník pro muže – FT pro její i své pohodlí šel donaha. a hned se přijednom pochlubil svou výzbrojí okolním dámám, příjemnou noc maršále. :D

182
anonym
Reagovat

FT má zřejmě pocit, že svým do naha si upevní autoritu :-D Za mě je to vůl, omlouvat se nebudu. Než FT, tak raději na mazlení 10 čivav a to se o ně budu starat jako o miminka.

183
anonym
Reagovat

@Franz: Jestli je vzorek soutěžícího FT ze západu, tak děkuju pěkně, raději východ :-D Dívat se na holou ….., snad ještě v žádné Farmě nebylo, no co, všechno je jednou poprve :-D

184
Dana
Reagovat

Možná ho ve spánku do výbavy kousne a bude prvni kdo měl takový intimní úraz.Docela odvaha spát nahatej v posteli s cizim psem i když je to piditvor.

185
JanaH
Reagovat

Mám radost, že se ŠDulin ujal. :-D

Ale ještě větší Š je ten gigoloslizoun Golem.
Jak to o sobě pyšně prohlásil? Nejuniverzálnější herec na Slovensku? :-DD

186
JanaH
Reagovat

@Prochor: nechci ti způsobit zklamání, ale rekapy už nebývají.
Pokud se nic nezměnilo a Ajda se třeba „nehecne“.
Ale zas tak moc zlomyslná nejsem, abych jí to přála.

187
Ajda
Reagovat

@JanaH: Tak, tak, vše při starém.

Rekapy nestíhám, to už několikátou řadu. Po třech týdnech mimo, kdy jsem nestihla nejenom začátek, ale aspoň načíst si o soutěžících základní info mi bude pěkně dlouho trvat, než doženu deficit a pochopím, co se tam vlastně děje :-(

188
JanaH
Reagovat

@Ajda: co se tam děje je jednoduché: Borisové už ale doopravdy úplně načisto zešíleli, ženské se jenom hystericky hádají každá s každou o prdu a chlapi se trumfují, kdo má většího. Odehrává se v barvotiskových kulisách, sekunduje čím dál trapnější hospodár a archa Noemova. :-)))

189
Wally
Reagovat

V jednom měl Bigboy pravdu. Východňary se sežerou sami. Postačí jim pravidelný přísun alkoholu.

190
Jája
Reagovat

@anonym: Kdyby jen na holou… ty šňůrky, co tam předvádějí s pocitem jak jsou úžasní… Je mi líto Kiky, které šmrndal šňůrkou u nosu. Byla nucena změnit polohu a ukázat mu záda, východní část – škoda slov.

191
Johana
Reagovat

@Prochor: Mirka je huňatá papučka? Já myslela, že Martina z východu. Nebo jsou huňaté obě? Mám v tom asi ještě větší zmatek, než jsem si myslela.

192
Jája
Reagovat

@Ajda: Kdybychom rekapy po tobě vyžadovali, byli bychom kolektivně vinni ohrožením tvého duševního zdraví.

193
BarBora
Reagovat

@anonym:
No, ibaže Farmu pozerám práve kvôli zvieratám, práci, prostrediu, aj vzťahom. Pri poriadnej práci sa aj odkryjú, nemusia im zas nakladať tak, aby to nebolo možné stihnúť, ako kedysi. Ale toto sa mi zdá skoro ako ako čistá kontajnerovka a na to sú iné formáty. Sex síce bol, ale skôr skrytý a nie až tak priamočiaro, niekedy až vulgárne predhadzovaný. Aj to chovanie sa mi zdá umelo vyhrocované a Rado mi niekedy pripadá ako blcha v kožuchu, sám svoje kolegyňky vyhovuje a potom kritizuje.

194
BarBora
Reagovat

Oprava: vyhovuje=vyhecuje

195
Prochor
Reagovat

@Franz: Já jsem měl jednu lásku z Michalovců a na velikonoce u ní jsem dostal seznam kamarádek, které mám odnést do vany. To je obdoba polévání používaná ve městech. Nejdřív jsem se styděl ale s počtem boroviček na uvítanou jsem se už těšil a ke konci jsem se bál, abych neupadl s dívkou ještě před koupelnou. Nakonec jsem měl problém trefit zpátky k té svojí. Takže lidi jsou skvělí ale chlastá se tam teda dost.

196
Prochor
Reagovat

@Johana: Asi v tom mám zmatek já. Mirka je ta hezká, sexuálně aktivní černovláska. Ale nejsem si jistý, kdo z nich nosí huňaté papučky.

197
Prochor
Reagovat

@Ajda: Myslím, že pochopíš velmi rychle, co se tam děje protože se tam neděje skoro nic.

198
JanaH
Reagovat

@Prochor: klid, máš to dobře. ;-) Huňatá papučka je východniarka Mirka (ručka šmátralka). Papučky nosila nejčastěji v kombinaci se žlutou podprdou.
Ta druhá černá bosorka z Východu je Martina a třetí z uječené party je obrýlená Nicoletta.

199
anonym
Reagovat

@BarBora: Zatím náznaky sexu, nic přímočarého ještě nebylo, ručka šmátralka a holá pánská zadnice, ale to bych k sexu ani nepřirovnávala, to byl spíš šok. Kozy ukazovaly ženské na každé Farmě, závody, která dřív.
Vidíš, Rado se už odkryl, nejen Peťo a to je teprve druhý týden. Oni se odkrývají docela fofrem, určitě se dočkáme i většího odkrytí :-)
Nějak mi tam chybí Martin herec, zřejmě nabral na sebe jinou roli. Tedy myslím, že se ten ochotník jmenuje Martin, pořád si je všechny pletu.

200
Jája
Reagovat

Tak poprvé lituju, že archiv není s reklamou. Tohle bych si pouštěla několikrát za sebou: „Som jediný pornoherec na Slovensku“ střih a kráva múúúúúúúú. :D :D :D

201
Jája
Reagovat

@anonym: To byl fofr, hned na začátku tak velké odkrytí, že museli dát kolečko na zakrytí. :D

202
Wally
Reagovat

A pak, že to tu Borisové nečtou. Obléknou chlapy. Stěžujeme si, že nevidíme sfinx a ejhle. Celou minuty je na ni záběr a dokonce ji natírají opalovacím krémem.

203
Johana
Reagovat

Hlavně, že kočka žije, i když chudák trošku připečená…natírali, ale pozdě.
Pobavil mě FT, jak zavelel žádný cukr, ani lžičku, co lžičku, ani semiačko cukru!

204
anonym
Reagovat

@Jája: Petr, holá zadnice, je nechutný. Buď neví, že tam jsou všude kamery, ale to by byl blbej, to zase až tak není, anebo si spletl Farmu s erotickou seznamkou.

Kočička žije, dokonce dostala velký prostor k předvádění. Hlavně, že ty slepice se natírají vším, co jim pod ruku přijde a na krém na kočku nějak zapomněly, nebo ho spotřebovaly na sebe.

205
Prochor
Reagovat

@Johana: Tyhle kočky Sfinx se asi mají pěstovat někde v interiéru a ne venku na slunci.

206
Johana
Reagovat

@Prochor: přesně tak, tyto kočičky jsou citlivé na UV záření a náchylnější ke zranění kůže a následným infekcím, tedy absolutně nevhodné pro venkovní život na farmě.
Zajímalo by mě, který štábní d.b.l vymýšlí tyto ptákoviny ohledně zvířat…nejspíš jich tam bude víc podobného IQ, protože někdo to musí schválit a realizovat.

207
Naty
Reagovat

Chudáček Sphynx, tak úžasnou a inteligentní kočku dají mezi bandu neadrtálců, kteří si s ní hrají drsně jako se psem. Nelíbí se mi zacházení se zvířaty jako mám dobrou náladu. ….ahoj….. mám blbou náladu. ……vypadni…… to je jako co? Bože to je banda dementní 😪

208
Naty
Reagovat

@Prochor:
Je to Sphynx a ne Sfinx a je to velice inteligentní kočka, která se povahou vyrovná psům a nadevše miluje svou rodinu. Nechápu, který dement si dovolil toto úžasné stvoření koupit a dát všanc, takovým trotlum na Farmě jako tito rádoby inteligenti, kteří umí jen pomlouvat a kritizovat.

209
JanaH
Reagovat

Hurá, Martinko žije!
Ale v Duelu budu mít dilema. Vlado mi totiž připadá zatím nejnormálnější ze „šalených“ a ráda bych viděla jeho pokračování a vývoj. No a Martinko je takové štěně… toho mám taky v oblíbených. :-))
Armádní generál FT není nechutný holou prdelí, ale zbytečným hecováním k vyvolávání „váchní“ ve svém mužstvu a šířením paranoi ve spolupráci se slizounem Golemem. Ti dva mají dost. Jsou tak pitomí, že si nepamatují, jak probíhala výpůjčka minule nebo to hrají? :-D
Klasika „on povedal, že ona povedala a ja som povedala, že ona povedala“ pobavila.
Trapnoúkoly od Borisů ve stylu VV pokračují, sedněte si a „upřímně a od srdce si pohovořte, abyste se lépe poznali“. :-DD
A na závěr drama… houkající sanitka…

210
JanaH
Reagovat

@Johana: přesně tak.
Jj, kočanda je to úžasná, mě fascinuje její výraz ksíchtíku. :-)

211
Lady XL
Reagovat

Ahoj,zdravím stálice i nové. Konečně jsem se dostala ke kouknutí cca 3 posledních dílů. Diskuzi ale čtu pečlivě, nebojte :-). Ale pořád mám mezi holkama bordel, i když už pomalu se to rýsuje. Nemohli jim nařídit povinně různé barvy vlasů :-D… Ohledně kočky, asi ji tam chtěli dát za každou cenu, ale možná je tam někdo alergický (nebo si nebyli Borisové jistí) a tak dali holt kočku i psy „antialergické“… Ovšem po skončení RS budou z těch zvířat podle mne slušní neurotici, když přežijí. Tož osazenstvo – ještě jsem si neudělala moc představu o všech, já totiž zírám a zírám – na holé r.ti, na „kačací“ rty, na ty obrovské mihálnice, na bicepsy, které svou velikostí převyšují mozek jejich majitele. Opět se ukazuje, že fitnessáci jsou fyzicky spíš nepoužitelní, protože svaly mají přifouklé. Soutěž se sudy – západ hned věděl, oč jde a přitom to takticky prohráli…., to jim nedošlo, že ztrácí čas tím, že sud přenáší jen jeden? Kika to tam řekla dobře, Západ se nemůže zatím moc hádat, protože se vlastně pořádně nevidí a nesejdou se. Ale jinak na obou stranách makají chlapi a ženské koukají a kecají. A pak řeknou, že tam nejsou na brigádě…! A proč tam, prosím pěkně, jsou??

212
JanaH
Reagovat

@Lady XL: na tóča a na parádu? :-)

213
anonym
Reagovat

@Naty: Je to kočička i pro alergiky a její kůže je citlivější než naše, díky tomu, že není osrstěná, tak vypadá bezbranná víc než jiné kočičky. Nechat ji lítat venku bez ochrany je na hlavu. Který idiot dovolil dát tam naháče a taky čivavu. Jakoby už z dřívějška nevěděli, co tihle farmáři dokážou se zvířaty. Oni ať se tam třeba domlátí, ale těch psů a koček mi bylo vždycky líto, a že jich tam už padlo.

214
Wally
Reagovat

@Lady XL: Jak pravila Romana, mají si to tam užít. :D))

215
anonym
Reagovat

@Lady XL: Jestli je tam nějaký alergik, tak by tam nevydržel ani jeden den. Jeden naháček to tam fakt nevytrhne:-)
Fitnesák je fyzicky nepoužitelný, svatá pravda, ale jako herec pro dospělé je na Slovensku nenahraditelný, já bych dořekla, že blb. Něco tak hloupého a sebestředného se často nepotká. Je na úrovni černovlasých děvenek, jména si nepamatuju. Možná ani to ne.

216
Aža
Reagovat

Nevěděla jsem, že zpovědi farmářů vede Evelyn. Až když napověděla jméno Radovi, poznala jsem její hlas. Je tedy jasné, že se mohou dobře poznat.Typovala jsem Borisy….

Golem je zlý a dělá mu dobře ponižovat ostatní, nejdřív východ, ted už i západ.
Již při se sudy se projevila jeho zášt a úbohost. Stále dává najevo svou převahu.
Petr – podle nosa poznáš kosa….to platí. Ženy hore dolů, chlapi dole pryč a je to.

Kolik tam ještě máme skrytých talentů na FT? Mávnutím se stane z klidasa nervák.
Raději se dívám na vztahy lidí na této farmě, než na hromady ovčích koblih nebo
na stavby pro nic, které ze za týden zbourají.

217
anonym
Reagovat

@Aža: S posledním odstavcem naprosto souhlasím. Pokakaných oveček už bylo dost. Nezakročil nikdo, nechali je v tom plácat se pár dní, ať je to akční. Farmu za pár týdnů srovnají se zemí, ale pár lidí mi určitě jako vzpomínka zůstane :-)

218
JanaH
Reagovat

@Aža: taky nemusím ovce s průjmem, v horším případě zvířecí mrtvolky. Taky mě baví sociální hra a „taktikování“ v každé RS. Ale Farma měla vždycky přidanou hodnotu (mimo jiné) právě v nutnosti překonávat překážky a nepohodlí, každou výhodu si nějak zasloužit. A u toho se ty vztahy vyvíjely samospádem a přirozenějším způsobem.
Rozdělování od prvopočátku někdo proti někomu, hecování a poštvávání mi přijde prvoplánové a vynucené.

219
Ajda
Reagovat

Tak nevím, jestli se ještě budeme vždy v pátek stěhovat s chlívku do chlívku. Toto označení mi při současném stylu vybavení farmy připadá dost mimo. Západ by asi měnil kluby a východ krčmy? Zatím jsem z toho všeho dost, no jak to popsat, asi na rozpacích, uvidíme, co ještě uvidíme :D

Ve 20.30 nová diskuse.

220
Prochor
Reagovat

@JanaH: S tím souhlasím. Dokud si museli zasloužit prací jídlo, tak se dynamika ve skupině měnila přirozeným způsobem. Teď se vytváří umělé konflikty podle scénáře a to není ono.

221
Aža
Reagovat

@JanaH: Právě to je ten zakletý uzel, který já vnímám při sledování. Pro nic za nic, bez příčiny a při klidném soužití se lidi pomalu navádí do konfliktní situace. Změna lidí je zajímavá a poučná.
Normálně by slušnost dala přednost bezvýznamné hádce. Tady se pomalu každá věta
stává rozbuškou konfliktu. Je to odhalení jádra člověka, jak se kdo zachová.
Evelyn se mi ale líbí, je čím dál lepší. Nemá to lehké krotit vášně, ale dnes taková
atmosféra je všude ve světě i u nás. Lepší to hned tak nebude.

222
Johana
Reagovat

@Ajda: nebylo by lepší stěhovat se z kóje do kóje, ať jsme taky trendy? Hospodář Martin tak nově nazval ubytovací prostory pro to množství zvířat, co druhý den dovalil:)

223
anonym
Reagovat

Wau, ještě že to tak do detailu sama se sebou neprobírám a jen mě ta Farma baví, tedy chce bavit :-D

224
BarBora
Reagovat

@JanaH:
Pekne zhrnuté.

Momentálne sa mi tam najrozumnejšie zdá Iveta. Príliš na seba neupozorňuje, čaká na ďaľší vývoj, pracuje koľko treba, ale vzhľadom na situáciu sa zas zodrať nejde a som zvedavá, či si vychytralé dievčatká všimli jej poznámku o práci a nude. Mladé si prišli na „farmu“ užiť. Neušlo mojej pozornosti, ako zasiahla Evelyn, snažiac sa udržať skupinu pohromade, Romana a spol. už začínajú hrať na vlastné tričká a aj keď sa mi to rozdelenie nepáči, z taktického hľadiska to bola hlúposť. Odkryli sa aj pred vlastnými, aj pred súpermi a môžu čakať , že bez odozvy to neostane, ale pochybujem, že dvaja holotrti im to budú vešať na nos a zariadia sa podľa seba. Sú nespoľahlivé a ani ja by som už s nimi do spolku nešla. Zatiaľ však asi predsa len budú ešte nejaký čas držať pohromade. Chladnička nie je najhoršia vec…

A ešte sa mi zdá, že Maťa urobila predprípravu na rýchly zdrh. Možno zvážila situáciu a nenechať zo seba urobiť chumaja je jej možno milšie.

225
Franz
Reagovat

Tak to je tam letos pěkné panoptikum – homosexuál, bisexuálka, pornoherec, sebevrah, stará panna, feťačka, jehovista a muž, který měl šest prstů.
Ještě tam chybí trpaslík, eskymák a Donald Trump. :-)

226
BarBora
Reagovat

Ten pošahaný, nechutný drbo, rádoby cibuľka, ktorá sa nám bude postupne odhaľovať, nech hneď vypadne. Je mi z neho zle. Tfuj! A „univerzálka“ s feťáčkou hneď za ním.

Přidat komentář

Přidat komentář