Panáček v reality show

Farma 11 SK online video

Farma 11 SK video archiv

Farma 11: Pátek třináctého

13. Září 2019 | napsal(a): Ajda

titl.farma

Přiznávám, zatím se na Farmě teprve rozkoukávám a žasnu, třeba nad zařízením, o takovém se předchozím farmářům mohlo jen zdát. Osazenstvo se mi plete, hodně podobné typy, snad jen potetovaný obr je nezaměnitelný. Jo, a ještě ta slečna se smetáky místo řas. Slibuji, vše doženu.
Hned první duel byl překvapivě smíšený. Andrea zbytečně zariskovala, když vyzvala na souboj Michala. Odešla poražená, brečet mohla leda sama nad vlastní naivitou. Prvním duelantem je Vlado, který věří, že dokáže porazit z jeho pohledu slabého Martina.
Jak vše dopadne? Kdo se vrátí a s kým se budeme loučit? Sledujte, diskutujte.

Farma 11: Všechno jinak! Start 2. 9.!!!

19. Srpen 2019 | napsal(a): Ajda

farma11

Poslední strohé zprávy z dění okolo premiérové řady uvádí, že bude vše úplně jinak, než na co byl divák zvyklý. V předchozích Farmách jsme se vraceli o desítky až stovky let zpět do minulosti, v té nejnovější nás čeká současnost. Jak si to máme představit? Půjde o moderní biofarmu, či nějaký model ala bývalé JZD? Bude to ještě o farmaření?

Farma 11 pomalu klepe na dveře a slibuje převratné změny!

23. Červenec 2019 | napsal(a): Ajda

titl.

Nejdříve strašili, že Farma desítkou definitivně končí, ale není to pravda. Všichni nadšenci této RS mohou začít vyhlížet spuštění premiérové řady. Ta ještě ani neodstartovala a na Slovensku se diváci bouří. Desítka se nesla v duchu bohatí vs. chudí, to už se v nové řadě naštěstí nezopakuje. Toto rozdělení budilo emoce od prvních dílů a nejinak je to u řady jedenácté.
Tentokrát bude dělení Východ vs. Západ = Bratislava. Soutěžit mohou samozřejmě i Slováci ze středu země, ale budou si muset vybrat tým, za který budou kopat. Na sociálních sítích sílí protesty, že jde o diskriminaci. Produkce slibuje změny, zábavu i napětí, necháme se překvapit, jak tato novinka dopadne.