Panáček v reality show

Farma 11 SK online video

Farma 11 SK video archiv

Farma 11: Finále! Komu bude přát štěstí v pátek třináctého?

13. Prosinec 2019 | napsal(a): Ajda

finaltitl11

Poslední týden na farmě byl akční a zajímavý, bohužel se to nedá napsat o těch předchozích. Poslední šestice bojovala o postup do semifinále, kterého se zúčastnili i všichni vypadnutí farmáři. Tři soutěže – stavění věže z polen, přenášení zelí na šípech, střelba dýněmi a výsledkem jsou čtyři semifinalisti. O finále se utká Gabo, Rado, Romana a Kika.

Farma 11: Poslední farmářský duel

6. Prosinec 2019 | napsal(a): Ajda

gabo

Finále Farmy 11 se odehraje 13. prosince 2019. Tím pádem máme před sebou poslední „klasický“ týden. Gabo Sedláček je rekordmanem všech řad Farmy. Vedle toho, že je neuvěřitelně žravý, byl 5x farmářem týdne, což se zatím nikomu nepodařilo. První a poslední týden je v jeho velení. První týden získal padesát mincí, to také nikdo před ním nedokázal. Získá stejný počet i na závěr?

Farma 11: Týden plný chaosu, Gabriel nezvládá velení

29. Listopad 2019 | napsal(a): Ajda

titlfarma

Rasťo šel do duelu s tím, že jedině on může být vítězem. Nic jiného si nepřipouštěl, hnala ho nenávist a zároveň závist k Radovi. V této zášti ho podporovali Gabo i Robiňo. Slzavé údolí, jaké věčně hladový farmář předvedl po vypadnutí Vlada, to se neopakovalo, ale i tak je opět farmářem týdne. Padají tresty za porušení pravidel ze strany sluhů, jsou víc než směšné. Jeden den starost o zvířata a masáž „nejpracovitější„ Ivetky. Gabo coby farmář týdne chce být přísný, často je trapný a pořád u něj vítězí láska k jídlu.

Farma 11: Týden hojnosti

22. Listopad 2019 | napsal(a): Ajda

farma

Z duelu se zpět na farmu nevrátil Vlado. Tak moc věřil v návrat, ale opačným směrem ho poslala Nika. Rasťo se těší, že bude farmářem týdne, o to větší je jeho zklamání, když se jím stává Gabo. Ten si velení v podstatě vybrečel, prolévané slzy byly pro Vlada rozhodující faktor při výběru. Rasťo prožívá jedno z největších zklamání na farmě, zároveň moc dobře ví, že Rado nemluvil do větru, když mu vyhrožoval soubojem v duelu.

Farma 11: Kripl sem, kripl tam, z Vlada je zmatený simulant

15. Listopad 2019 | napsal(a): Ajda

titl.farma

Dění na Farmě je i nadále jedna velká nuda. Intriky, pomluvy a tento týden se celý točí kolem Vláda a jeho zmatenosti. Hospodář požadoval odevzdat všechen alkohol, který se nacházel kdekoli na farmě. Vlado ten svůj zatajil, že omylem mu neuvěří ani Malina. Může být rád, že se nebalil rovnou domů, ale vezme přes stodolu, protože za trest je prvním duelantem. Po pár dnech už leze všem na nervy, neustále vymýšlí, koho si ne/vzít. Jeho myšlenkové pochody jsou tak zmatené, že sám neví, čí je.

Farma 11: Po smíchu okamžitý vyhazov!

8. Listopad 2019 | napsal(a): Ajda

matej

V úterý se na farmě odehrál konečně ten okamžik, na který divák čeká už dva týdny. Rasťo chytil nervy, protože se stal s Romanou opět sluhou. Rozhodl se pro odchod z farmy, což pobavilo farmáře týdne. Konflikt vygradoval v „hlavičku“ mezi dveřmi, kterou svalovec uštědřil Rasťovi. Situaci jako jediný zvládl Rado, odtáhl napadeného sluhu bokem a Gabo mu ho pomohl uklidit.

Farma 11: Halloween party, jinak zcela nudný týden

1. Listopad 2019 | napsal(a): Ajda

farmaa1

Celkem vyrovnaný duel vzdala Mirka v poslední disciplíně. Pořezaná ruka byla už jen tečka za jejím účinkováním na Farmě. Nikoho nepřekvapilo, že za farmáře týdne určila svého milovaného PipígigoloMaťa. Ten Mirce slíbil, že pomsta bude sladká a služkou se stala podle očekávání Romana. Za muže měl dva kandidáty, oba byli oškliví na jeho naivní obdivovatelku. Rado nebo Rasťo? Rozhodla farmářská mince a sluhou bude opět Rasťo.

Farma 11: Všichni proti všem

25. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

titlfarrna

Z duelu se nevrátil Mário a na farmě se veselili svatebčané. Podivná svatba, bez příbuzných, ženich nijak vesele nevypadal, proti gustu… Farmářem týdne se stala Romana, kterou to víc naštvalo, než potěšilo. O tuto funkci nestála, zodpovědnost a určování práce druhým ji nebaví. Úkolů od hospodáře je víc než dost. Musí 2x přemalovat farmu na bílo, zlikvidovat zbytek svatební výzdoby, postavit saunu, vypálit dřevěné uhlí, zhotovit betonovou mísu, natřít podlahy, dva recepty od diváků. Za sluhy jsou zvoleni Mirka a Robiňo. Postrádá se husa, podaří se uprchlici najít a zachránit ohrožený život jednoho z farmářů?

Farma 11: Hlavní role pro Matěje

18. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

svatba11

Petr sice při odchodu lehce mlžil a divák doufal, že FT bude Rado, kominík nezklamal a velitelem farmy se stal věrný parťák v boji proti všem Matěj. Největší radost z toho měla Mirka, jeho věrná družka pod peřinou. Že celý týden nesáhne na práci, to je jasné úplně všem.

Farma 11: Neumí prohrávat a honí krysy

11. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

titul f

Výsledek duelu byl předem všem jasný. Hora svalů Matěj levou zadní porazil Martina, který se mu do souboje sám vnutil. Duelant si diktoval podmínky, vyplatila se mu jeho taktika? I strategie se dá často překombinovat a Maťo rozhodně nemá tolik inteligence, jak se snaží ostatním tlačit do hlavy.

1. stránka z celkem 212