Panáček v reality show

Farma 11: Finále! Komu bude přát štěstí v pátek třináctého?

13. Prosinec 2019 | napsal(a): | reality show: Farma 11 SK

finaltitl11

Poslední týden na farmě byl akční a zajímavý, bohužel se to nedá napsat o těch předchozích. Poslední šestice bojovala o postup do semifinále, kterého se zúčastnili i všichni vypadnutí farmáři. Tři soutěže – stavění věže z polen, přenášení zelí na šípech, střelba dýněmi a výsledkem jsou čtyři semifinalisti. O finále se utká Gabo, Rado, Romana a Kika.

finále

Ve stodole jsou všichni farmáři, je jasné, že ukřivděnost a zášť některé neopustila ani po vypadnutí. Rasťo je nenávistí k Radovanomi přímo posedlý, Vlado brečí, neschopný komentáře.

Semifinále

Soutěžit se bude tak dlouho, než finalisté nezískají tři body. V každé hře obdrží jeden bod první tři, poslední nic. Jedna hra – hlasování, u té bude přidělen jediný bod, farmáři určí, koho si přejí vidět vítězem.

1/ Křesadlo a bez bodu zůstala Kika.
2/ Odstranit pouta, rozluštit hlavolam a odpovědět na otázku. Opět bez bodu Kika.
3/ Hlasování – vyhrává deseti hlasy Gabo, Romana nedostala žádný a Rado s Kikou každý dva. Prvním finalistou je Gabriel.

Hra pokračuje ve trojici.

4/ Ovoce vypeckovat a pomlet na marmeládu. Body získal Rado a Kika. Radovan se stává druhým finalistou.
5/ Dojení kozy vyhrála Kika.
6/ Vědomostní kvíz rozhodne. Víc štěstí stálo na straně Romany a ta doplnila finálovou trojici.

Po návratu všichni oslaví „vánoce“ a hurá domů.

f 11vanoce

Kdo vyhraje Farmu 11? To se rozhodne v přímém přenosu 13.12. Výsledky doplním později.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 11 SK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 124
1
Mana
Reagovat

Tak toto finále je otrasné… Vlastne ako aj celá Farma 11.

2
Lady XL
Reagovat

Copak je nového? Budu ráda za info 😁.

3
Bejčice
Reagovat

Vladovi se nedaří. Nula bodů, Romana jeden, Gabi gabi gabi čtyři. Hamty hamty hamty… :D

4
Bejčice
Reagovat

gabi 4, romana 4, radůza 0 :-(
exsnoubenka tam naložila kikině, mu rozhodila sandál asi…

5
Lady XL
Reagovat

Díky 😥

7
Lady XL
Reagovat

@anonym: děkuji!!

9
Mana
Reagovat

Gabo – 6, Romana – 5, Rado – 0

10
Lady XL
Reagovat

Ach jo… to už Rado nedá… Teď snad fandím Romče, protože chci vidět pak ten výraz u Gaba 😂

11
Mana
Reagovat

Gabo vyhral divácke hlasovanie, mal cca 15 000 hlasov, Rado cca 10 000 a Romana cca 4000. Gabo – 8, Romana – 5, Rado – 1

12
SIDA
Reagovat

Velké finále ? Besídka zvláštní školy.

13
Mana
Reagovat

Huráá, koniec trápeniu… Vyhral Gabo. Posledná súťaž bola almanach.

14
babi
Reagovat

Gabo 10, Rado 2, Romana 5

15
sofa
Reagovat

bože bože,do čehos to duši dal

16
Lady XL
Reagovat

Ach jo. Tak podle komentů byl Gabo najednou nečekaně rychlý. Nic zpomaleného. Klidně se vsadím, že je takový v normálu a Farma fakt byla hra se vším všudy. A jeden postřeh, co jsem udělala při kouknutí na wiki! U této farmy mají blábol, že jde o poměření hodnot Z a V a Východ podle nich prezentuje vztah k tradici, k rodině atd !! To přeci tudíž bylo přímo nutné,aby vyhrál Východ a jen Gabo!! Rado se jim nevešel do škatulky :-)… Východňár s „hodnotami Západu“….
Díky všem za info,když jsem nemohla koukat on-line!!

17
Lady XL
Reagovat

Ještě jeden postřeh. To se snoubenkou byl fakt cílený podraz. Věděli jak na něj, jak ho rozhodit. No možná to udělali i proto,aby víc posílali sms… Ovšem když teď tak najednou moralizovali před „národem“, proč jim nevadilo vysílat všechny záběry s nimi?? Ach jo…. Selé slé….

18
Franz
Reagovat

Ať žije vítěz Gabo.!!!
Jednoznačné vyhrál ten nejlepší. Romana hodně překvapila i když papírově byla nejslabší. No a Radovi musí stačit, že vyhrál už na Farmě, a to Kikinu. To bude Itálie. :-)
Gabo dostal dvakrát více hlasů od diváků než Dulín.
Já jsem s vítězem hodně spokojený a tomu komu se to nelíbí …….., tak si musí minimálně rok počkat. :-)

19
Lenka
Reagovat

@Lady XL: Mas pravdu, cela Farma i se zaverem byla manipulovana a hrana.. vcera jsem ani nevydrzela vcelku koukat na tu zhovadilost. Ale uz v ukazkach, ktere poustelu jsem videla, jak ucelove je vse vedeno.. a upomnela jsem na sbirku tech vypadlych farmaru, hruza.. Gabo je mi odporny, a jemu jsem opravdu vyhru neprala.. Evelyn je horsi herecka nez Kikina, jeji projev a otazky trapnoooost. Vi nekdo co bude Farma od pondelka? Opravdu budou ty ubohe selebrity sledovat jak ziji? A neco jsem zaslechla, ze 12 uz v lednu?

20
anonym
Reagovat

@Franz: Já jsem moc ráda, že tys rád a konečně někdo tady provolává slávu vítězi :-)
Na tu šílenost a hrůzu to dopadlo ještě moc dobře. Představ si, že se najdou i tací, co nemusí poskakovat štěstím nad jedním, ale mají třeba i dva favority, nemyslím kola, jasný? :-)

Jestli je Kikina pro Rada výhra, stejně jako pro Kikinu Rado neposoudím, ale možná máš pravdu, protože jeho snúbenica je větší kravka než Malina s Jahodou dohromady :-) Takto se nechat Markízou zneužít a ztrapnit může jen blbka. Chápu, že pro některou babu splašit chlapa je problém, ale pro ni by snad být nemusel, je to hezká ženská a takto se prezentovat jí docela uškodilo. Ale zase byla v televizi :-)

21
anonym
Reagovat

@Lady XL: Selé slé, ale ještě horší by byla vítězná Romana, alespoň tedy pro mě.

22
JanaH
Reagovat

Snad se Gabo konečně dosyta nabaští, to bude řízků!, aby si vzápětí užil komfortu domácího WC… dvou věcí, které jsou pro něj životní prioritou. :-D
Že se nepodělí s platonickou láskou Romanou nehrozí. Ale snad se nepodělí ani s kamarátem Mojsejem! :-) Ten se choval na semifinále i finále, jako by Gaba stvořil vlastníma rukama nebo ho dokonce sám porodil. :-DD
Njn, Rado to chtěl mocí mermo urvat silou… čo už.
Opět ocením nové disciplíny, i když některé nepřehledné a možnost kontroly provedení téměř nulová, nevadí. Vycpávkový materiál do finále jaksi patří, je to vždycky stejné, natahované až nad hranici snesitelnosti. Nesledovat v PP je nutnost. :-)
Vypadlíci naštěstí nedostali moc prostoru, někteří vůbec, Jurkovič asi točil a naštěstí dostala prostor snúbenica, to je dílo. :-D

Gabo… 15207 hlasů, Rado… 10946 hlasů, Romana… 4858 hlasů, to je teda slabota.

23
dejna
Reagovat

@Franz: Radost ti opravdu přeji. :) Jen mi prosím vysvětli svoje počty – Gabo od diváků 2x více? Když Gabo… 15207 hlasů, Rado… 10946 hlasů.
Objektivní vidění?

24
dejna
Reagovat

Děkuji všem za dnešní komenty, jsem ráda, že jsem se nedívala. Finále Markízy jelo zřejmě v zajetých kolejích, ostatně už Evelyn prohlašovala na farmě, že vyhrát musí len ten dobrý. No tak už svého nového Jánošíka mají. :)
Jsem zvědavá, jestli bude dvanáctka…absurdita letošní Farmy mi prozatím připadá nepřekonatelná, ale tvůrčí fantazie Markízy je bezbřehá.
Mějte se fajn, pěkné a a pohodové svátky a na viděnou příště. :)))

25
JanaH
Reagovat

@dejna: dvanáctku má Markíza v plánu.
PS. Evelýna vynesla tři outfity, v tom posledním vypadá jak ve zbroji. :-))

26
Wally
Reagovat

Pro mě to z těch exemplářů, co tam letos byli, dopadlo nejlépe. Ještě bych brala za vítěze Kikinu. A finále bylo prostě pro smíšené souboje, ale zas byly zajímavější, než štupování ponožek, přebírání luštěnin nebo puzzle. Pořád hledám tu zmanipulovanost od Borisů. Jako že Gabo věděl otázky nebo která tyč mu právě spadne? Akorát z toho nemuseli udělat Peříčko, to bylo zbytečné.

27
anonym
Reagovat

@dejna: Kdepak, jen neznalost základních matematických úkonů :-)

@dejna: Tobě taky pěkné svátky a neboj, 12 bude stejně blbá jako 11 :-)

28
anonym
Reagovat

@JanaH: Paradoxně ten poslední na ní vypadal nejlíp, kdo tuhle ženskou oblíká? :-) Markíza, kdo jiný :-)

29
anonym
Reagovat

Trochu odbočím, film LOVEní, kde hrála zahradnici Evelýn, žádný zázrak, ale vydržela jsem, tak tam Evelýna držela malé koťátko, muckala ho, měla ho pod vlastním krkem a nepřišlo mi, že by trpěla, Evelýna:-) Zřejmě má strach jen z husí a kravek a to já tedy taky :-) Sorry za OT:-)

30
JanaH
Reagovat

Jáááj! A Ivet ostrouhala. Prémii hospodár neudělil nikomu. :-)

31
Jája
Reagovat

Očekávala jsem podstatně větší hrůzu. Od začátku můj názor na farmu byl negativní a tentokrát ve všem. Jediná výrazná osobnost se jevil Klingon, kterému ovšem narůstalo ego do vesmírných rozměrů. (Nechápu Papučin výklad – veselý, společenský, láskyplný). Pro mne samolibý, agresivní sexuální predátor. Fanoušek ani jeden z účastníků. Očekávala jsem i katastrofální závěr, stejný nebo i horší než v 10. Mile překvapila Romana, která i přes viditelně obrovský stres finále zvládala na výbornou, včetně závěru, kdy už jí tzv. vypnul mozek. Podraz Narkózy s dokrútkami příbuzných a známých, kde se zhovadila (zcela jistě za nemalý peníz) slavná snúbenica, plivající jedovatou slinu – naočkována vypadlíky z okruhu Klingona, se kterými se celou dobu horlivě zabávala (Klingon, Papuča, nadržený kominík, zhrzená Deya, Mojsej a duo Romale doplněné slavnou nemocnou třetí Romale – Růžová papučka), tento podraz na labilního Rada i mohli odpustit. Všude fandící rodina a známí, jen jemu rodina a zhrzená … ehm… Mohlo být to finále koukatelnější. Soutěžní úkoly – konečně velká a příjemná změna. A jak píše JanaH ta omáčka vždy byla a vždy bude. Někdy méně, někdy více. Nejvíc to ovšem posr.a.li zvukaři (absolutně neschopní) a hvězda Evelyn. Kašlu na její módní kreace, kdy jí utíká z oblečení buď prdel, nebo málem loví ořezaná prsa zpět do výstřihu. Její moderátorské umění prorazilo již úplně neznámé desáté dno neumětelství. Čtyři naučené „citové otázky“, co nenapsáno neřekne souvisle, dlouhé pauzy při výpadku mozku… no čistá katastrofa. I ta Kikina by to odkomentovala líp a že její mluva na Farmě byla jako morseovka. Výherci povinné gratulace – jednooký mezi slepými králem.
Dokoukáno, ve zdraví přežito a hurá na 12, kterou začnou natáčet v lednu. Holt je to jako droga a člověk musí být optimista a věřit, že vše se v dobré obrátí a my se budeme dobře bavit. :D

32
anonym
Reagovat

@Jája: Nejsi kapku velká optimistka? Já čekám ještě horší kategorii farmy, i když stejně na to budu čumět :-)

Mohli by tam angažovat bodrou ženu z Moravy z Horní Dolní, případně kapku neomaleného chlapíka z Ostravy, ale to je jen tiché přání :-)

33
JanaH
Reagovat

Bezva!
A amen. A konec zvonec. Konečně. :-D
Začátek roku je výborný termín, to se hodí. ;-)

34
sofa
Reagovat

Nataceni zacne v lednu? takze se mi splni prani o zimni farme o kterem jsme tu pred par dny mluvili? no tak to at maj zachranku po ruce.

@JanaH: Tak papa zvonečku,uz se tesim na tvoje pristi komenty ))

35
sofa
Reagovat

kde sou ty casy kdyz prislo ve finale 60 az 80 tisic hlasu..odrazi se uroven poslednich serii .

Jesi bylo zamerem rezie uz dopredu mit Gaba ako vitaza,uz chapu proc musel zmizet Vlado.

36
Franz
Reagovat

@dejna: Souhlasím, to jsem se upsal, doufám, že mně to prominete.

Je zajímavé, jak se tu asi do poloviny Farmy formoval názor na jednotlivé soutěžící. Na Dulína tu neměl nikdo dobré slovo (dalo by se jednotlivě dohledat a citovat) a najednou potom tu vznikla nějaká slepičí (trollí) farma, která všechny přesvědčovala o tom, jaký je Rado hezký, inteligentní a dobrý člověk. Pro mně byl po celou dobu vysílání ten z pokřivenou páteří, který svým jednáním dovede podrazit všechny ostatní. O jeho výbušným jednáním už vůbec nemluvím. A takové křiváky já prostě nemám rád.
Jsem zvědavý jak dlouho bude s Kikinou a jak ji splní všechny její vysoké nároky, nebo také kdy ji obere o peníze a potom se v klidu vypaří. A to on asi moc dobře umí.

Nechápu, proč se zlobíte nad vyjádřením bývalé snoubenky. Popřála přece Radovi vše nejlepší ve vztahu s Kikinou. A proč se to včera řešilo? Ono se to probíralo celou Farmu, tak proč se nedozvědět závěr. Doufám, že žádná z vás nemusela nevěru svého chlapa řešit. A která řešila, tak určitě ví co snoubenka prožívala.
Mrzí mně, že na tomto webu pokud někdo přijde z jiným názorem, tak ho ostatní hned svými řečmi začnou „kamenovat“. Máš jiný názor, tak jsi jiný a prostě sem nepatříš.

37
Lenka
Reagovat

@anonym: Jsi mě na závěr pobavila, JÁ jsem z Dolní a z Moravy, a nějakého chlápka z Ostravy bych jistě našla.. Jen to má jednu chybku, nejsem dofouknutá, ani černá.. a navíc starší ročník.. FRanz myslím, že jsme Tvé názory tady tolerovali/y, a až na pár maličkých třenic, jsme se tady k sobě chovali/y slušně. Tak jak praví píseň, někdy příííštěěě,

38
Jája
Reagovat

@Franz: Já na použití snoubenky už vyjádřila svůj názor. Jen dodám, že ona se za poslední měsíc a něco pro tisk a Insta navyjadřovala ažaž, včetně fotek, na kterých její uraženost a poníženost vypadá na velkou super jízdu s nově získanými „přáteli“.

39
Jája
Reagovat

@anonym: Ostraváka néééé, to bychom si museli koupit špunty do uší, protože z Tv by znělo jen a jen píííííííp píííííp a píííííííííííííííp. :D A věřte mi, že vím o čem mluvím. :D :D :D

40
dejna
Reagovat

@Franz: V pohodě, chtěla jsem si jen trošku rýpnout. ;)
Ale myslím, že moje podezření z neobjektivity se potvrzuje. Je tu fůra lidí, co člověk, to názor, někdo vidí dvojnásobek, jiný víc jen o třetinu…proč hned troll nebo slepice? ;)

41
dejna
Reagovat

@Lenka: Pak to vypadá, že máme hodně blízko k sobě. :))

42
Johana
Reagovat

@JanaH: @Jája: naprosto přesně vyjádřeno, není co dodat…možná ještě, že ty schizofrenické světelné efekty byly nadmíru zbytečné, posílily vnímání totálního chaosu finálového večera a při kvílení Martiny Šindlerové bych nejradši zdrhla, ale nemohla jsem, bo jsem byla úplně paralyzovaná.

K Farmě 12 – chudák Malina, přesto se masochisticky těším, protože zatím nevěřím, že jedenáctka se dá překonat. Víc se však těším na zdejší diskuzi, proto se loučím jen dočasně a přeji všem krásné a pohodové svátky.

43
dejna
Reagovat

Tak trochu pro Wally – finále jsem neviděla, proto nebudu soudit. Ale přiznám se k jisté zaujatosti, k podezření, že od začátku bylo v plánu, kdo vyhraje. Nemyslím přímo Gabo, ale fakt tu věříte tomu, že by nechali vyhrát milionáře? Nebo člověka, který před kamerami podváděl snoubenku? Člověka, který nevydrží se napít? Myslím, že od začátku existovaly tipy na možné vítěze stejně jako tipy na ty, kteří to prostě nemohou vyhrát.
Věřím tomu, že kdyby Romana nebyla taková b.bka a nekvákala na kameru hned to, hned ono (a neflákala se), mohla to vyhrát.
Ale jak píšu, jsem zaujatá proti štábu, Markíze, Evelyn i Martinovi!

44
dejna
Reagovat

Jája 31: podepisuju!
Anonym 27: I ty optimistko! :)))

46
Svitka
Reagovat

Finále mohlo být zajímavější i koukatelnější, kdyby Narkóza měla zaměstnané kvalitní zvukaře, kameramany, osvětlovače a PŘEDEVŠÍM moderátorku. Za předvedený výkon by neměla dostat ani cent honoráře. Světelné efekty vyloženě rušily, putovní mikrofon (asi jediný, který měli k dispozici) byl výsměchem moderní zvukové technice.
Kulturní vložky jsem přetrpěla, až na písničku „Čerešně“, která mi trhala uši – asi jsem příliš rozmazlená Hanou Hegerovou, která ji nazpívala.
Při první disciplíně byl viditelně záměr režie, aby divák neměl šanci soutěž souvisle sledovat a natož hodnotit. Vteřinové střihy sem tam, vrtící se a rušící ozubená kola na pozadí, do toho záběry kryté sloupem. Nevím, jak ostatní, ale naprosto jsem netušila v jaké fázi kdo právě je, a pak chvilková stopka v průběhu – totál magořina.
Mimochodem, zřejmě nejsem pozorná divačka, protože si nevzpomínám, kdy se duelová stodola přejmenovala na arénu.
Romana bojovala a tentokrát si odpustila obvyklé komenty. Zajímavé bylo, že jejím „asistentem“ byl sám hospodář a nějak moc, zvlášť při první disciplíně, se kolem ní motal. V dokrútce mě zaujala na závěr její babička, která řekla, že se roky starala a je smutná.
Gabo nevybočil ze své linie a po druhém kole bylo vše jasné. Jen se mi jaksi jásat nad jeho vítězstvím nechce.
Pokud jde o Rada, svůj názor jsem v průběhu ani na konci farmy nezměnila, i když jsem asi dvakrát napsala, že bych mu ráda nějaké plusové body přidělila. Souhlasím s Franzem (viz 36). A připouštím, že dokrútka s ex mu na klidu a soustředění nepřidala.

Kdyby se Kika dostala do finále, tak i přes určité výhrady, bych jí fandila.

Farma 11, včetně finále: všechno špatně.

47
anonym
Reagovat

@Franz: Nic ve zlém, ale nevěru manžela bych v televizi fakt neřešila:-)
Prostě potřeboval kurovat, splašil, co tam bylo, ale to neznamená, že musela vystartovat, spolčit se já nevím s kým a řešit osobní věci přes média. To je podle mě slepice:-) Přes hubu mu mohla dát až by přišel domů a ještě bez výhry :-)

Nevím, kdes to tady četl, ale nějaké přesvědčování nebylo. Nesmíš si všechno hned tak brát, už jsem psala, někdo rád holky, někdo vdolky, někdo rád Gaba, někdo rád Rada:-) a dokonce někdo rád i Rasťa :-)

@Lenka: Vše se dá dohnat, stačí jeden nešikovný plastický chirurg a hned budeš jako z růže květ :-)

48
Franz
Reagovat

@anonym: Já už tady nechci nic řešit, nemám na to v této předvánoční době čas.
Je jen škoda, že tu skoro nikdo nechce sportovně přiznat, že byl někdo lepší. Proč nikdo nenapíše, bohužel Gabo byl včera večer lepší a zaslouženě vyhrál. Různé výmluvy na cinknutý duel, na vyjádření snoubenky a kdoví na co všechno, jsou jen takové dětské výmluvy.
Opravdu nemám čas, ani náladu, tady pročítat různé fantastické teorie o tom co by, kdyby.
Přeji všem příznivcům Farmy pěkné vánoce.

49
Lady XL
Reagovat

Já opět děkuji za podávané informace z jednotlivých dílů.Viděla jsem ze zaznamu tak třetinu. I z toho mám své poznatky – Kika mne hned v třetině překvapila,že pracuje,zajímá se o farmu a není taková slepice,za jakou jsme jí měli mít.Rado se mi líbil i v době,co pro jiné tady byl „Šulín“…:-). A líbilo se mi,že se u stolu projevoval jak vůči Z tak i vůči V a nenechal si kydat na hlavu svalovcem a ani Rasťou. A já prostě raději fandím někomu příjemně lidskému, než někomu, o kom jsem přesvědčená,že hraje se mnou levou a ještě je podporovaný Borisem… Taky si myslím,že další adeptka na výhru byla Romana,ale holt nezískala tolik příznivců a to i vlastní vinou… Snoubenka měla dost času před finále si to s Radem vyříkat,podle mne jí kecaly „peníze“ a partička ex!!

50
sofa
Reagovat

@Lady XL: spravne sousedko ))

51
anonym
Reagovat

@Franz: Jojo, trochu čas chybí, taky peču linecký. Ono není co řešit, oni si nějakou nevěru případně rozchod vyřeší určitě sami a bez nás.

Nějak nechápu, co si sportovně přiznávat? Gabo vyhrál, tudíž je snad jasný, že byl ve finále nejlepší, Rado to projel, tudíž byl ve finále nejhorší. Co s tím chceš dělat víc?

Taky ti přeju hezké Vánoce:-)

53
ala
Reagovat

@anonym: Já bych naopak řekl,že to byl inteligentní,nejlepší a nejslušnější rozhovor,který měl hlavu a patu.Jiné rozhovory se Šmahelem byly plné vulgarit a nesmyslů,že se i Šmahel,často nestačil divit.Tak to vidím já.

54
anonym
Reagovat

@ala: Co se týká vulgarit tak určitě. Gabo nevybočil ze svého chování, ani na farmě nebyl sprostý. Jídlo je jeho priorita, to se mu nedá zapřít:-) V jádru je to, podle mě, skromný kluk. Snad ho jeho kamarádi z farmy nezpracují k obrazu svému.
Mně se líbil i rozhovor s Kikou.

Šmahel se přizpůsobil každému jak jen šlo. Zvládl i tři grácie a to je tedy co říct:-)

55
babi
Reagovat

V rozhovoru se i Gabo podivoval nad tím, že v 50timinutovém sestřihu byl (myslím si že záměrně) prezentován jako „nenažranec“, ale pracovních ukázek bylo minimálně (až ke konci, když byl FT, jsme mohli vidět, jak do noci „pílí drevo“. To Rado dostal spoustu prostoru, aby se neustále chválil, jak jenom on pracuje, jak jen on se umí postarat o zvířata, dělat tvaroh a umývat „riad“- A neustále při všech jeho vystoupeních (i při rozhovorech s Kikou) se muselo pípat. A Romana – sama přiznala, že se 2 měsíce ulejvala.
Gabi Gabi Gabi si (podle mně) výhru zaslouží.

56
Olga
Reagovat

Ja jsem s vysledkem spokojena a navic jsem zhledla rozhovor u Smahela a jevi se mi opravdu skromny kluk.Navic vysvetlil i machinace co se delalo v semifinale.Co jsem ale za ty roky co sleduji farmy nezazila ,to je ta obrovska ,do oci bijici nenavist mezi vsemi ucastniky.V prenosu to bylo videt jak se nekteri nemaji v lasce.To si v minulych farmach nepemetuji.

57
ala
Reagovat

@Olga: Přesně tak,navíc si myslím,že ten jeho apetit, byl „nařízený“ režií a byl víceméně hraný.

58
anonym
Reagovat

@babi: Gabovi je přáno, ať se nacpe jak on chce, ale to, že se staral on nejvíc o to, kdo kolik sní a co, je prostě fakt. Počítání masa v guláši, rozdělování dle jeho spravedlnosti, počítání palačinek, to se okecat teď už nedá.
Ostatně i v rozhovoru se Šmahelou připomněl, že čekal, že se na farmě bude zabíjet, třeba kačica, hus, prase mu nestačilo:-)
Na 50 minut by si mohli stěžovat všichni. Rado dostal spoustu prostoru v posteli s Kikou, Gabo zase u talíře, Romana při poflakování, holky s fajkou a všichni by se mohli vymlouvat, jak tvrdě makali a just to nedali do 50 minut. Gabo sám přiznal, že je kuchyní nepolíbený a tvaroh tam nikdy nedělal. Takže to ani nemohli ukázat, jak asi. Pípalo se dost, občas se už ani nepípalo, každý je jiný, někdo potřebuje slovní průjem, někdo raději mlčí a kouká a myslí na řízky. Sto lidí sto povah.

Je dost těžké objektivně říct, kdo si výhru zaslouží, když to trvalo jen 50 minut denně:-)Já bych byla pro Malinu, dost si tam vytrpěla, jenže to by zase sbalil Martin.

59
anonym
Reagovat

@ala: Možné je všechno, možná, že kurovanie bylo taky nařízené režií, zřejmě se pravdu nedozvíme :-)

60
Wally
Reagovat

@anonym: A co by měl okecávat? Rozděloval to spravedlivě, když byl nedostatek. Nikdy nikdo neřekl, že by si jídlo schovával pro sebe. S jídlem tam měli problém jíní. Často vykřikovali, že to žrát nebudou (ten charismatický a hodný chlapec). Gabovi vždy chutnalo, co potvrzovali všichni. Asi má nějakou poruchu příjmu potravy nebo hyperthyreozu. A zabíjení zvířat? Chtěl autentičnost. A ne že jim to přinesou připravený jako polotovar.

61
ala
Reagovat

@anonym: Když se to vezme kolem a kolem,tak výhru si v této 11 serii,nezaslloužil nikdo.Měli Jen dostat mzdu za „odpracované“ dny,které strávili na farmě a možná jen někomu dát nějakou premii za „nadstandartní chování“ a zbytek,nashledanou.I tak by si někteří přišli na slušné peníze.

62
ala
Reagovat

@Wally: Přesně tak,on jen chtěl,aby se dostalo na všechny.Nevím jak kde,ale i doma si otec nevybere všechno maso z guláše a na manžeku a děcka zůstane omáčka. :-D

63
anonym
Reagovat

@Wally: No vidíš, to mě fááákt nenapadlo, že jde o autentičnost:-)
Co ti na farmě chybělo? Zabíjení zvířat, aby bylo víc jedla :-)
Charismatický a hodný chlapec? Že ty myslíš Martina? Proč ne, každý máme jiný vkus co se týká vzhledu.
Celou dobu se žvaní o pažravosti Gaba a najednou spravedlivě rozděloval jídlo. Ten se třepal, aby neměl o kousek míň:-) Pro palačinku světa kraj, zjedol by sám 9:-) Kdyby tolik nežral a všechno dohromady, nemusel by pořád běhat do kadibudky. Kupodivu tohle těch 50 minut nezaznamenalo.
Ty kecy mi Gaba ještě zprotiví a to jsem mu vcelku i dost přála:-)

@ala: A Gabo už bude mít nacvičeno :-)

64
ala
Reagovat

@anonym: Nic se neděje,ty máš takový názor,my máme opačný.Máš na to právo,my máme zase právo na opačný názor.Jde jen o to, jak to každý chce vidět.Někomu se líbí holky,někomu vdolky.Však o co jde,chleba levnější nebude. :-D

65
anonym
Reagovat

@ala: Vždyť já taky nic jiného nepíšu.
Nejsem zdaleka sama, kdo Gaba nevidí jen jako skromného kluka, což on asi opravdu je. Názory jsou různé, já si napsala ten svůj. Jako vy :-)

Vyjádřil se, že v osobním životě by se nikdy s lidmi z Farmy nestýkal, je to pod jeho úroveň a ejhle, nakonec by bral i Romanu a s Rastěm udržuje kamarádský vztah. Všechno se mění:-)

66
dejna
Reagovat

@anonym: Tichošlápek…tichá voda břehy mele…tak mi Gabo připadá. Vracejí se z duelu, je prostřený stůl, ale všichni čekají na ostatní, Martina a Evelyn a jediný on už žvejká – šlo o poslední večer na farmě. Prostě takový mazaný buránek, a to bude jen špička ledovce.
Tesaře Mirka jsem taky nemusela, ale výhru jsem mu přála.

67
ala
Reagovat

@dejna: Pro někoho Gabo buránek a Rado slušnák a hrdina. Pro někoho přesně naopak.

68
anonym
Reagovat

@dejna: Tesař byl jiný level, podivín, ale to je jako nebe a dudy. Podotýkám, že je to fakt jen můj názor, aby zase nebyly kecy, že ubližuju Gabovi.
Bezesporu je Gabo nenažranec o tom žádná.
Almanachy hezky u sebe, jen aby je, nedej bože, nečetl někdo jiný. Do finále se dostal i díky tomu, že byl 5x FT, teď bude muset, nejméně Rastíka, odškodnit:-)

69
anonym
Reagovat

@ala: Někdo tady psal, že Rado je slušňák a hrdina? :-)

70
ala
Reagovat

@anonym: Co jsem napsal,to jsem napsal.Kdo chce ten pochopí, kdo nechce ten nepochopí i kdyby jsem popsal půl stránky.

71
iv
Reagovat

Díky všem za shrnutí a dodatečné komentáře. Finále jsem tentokrát výjimečně nesledovala, chyběla mi motivace a čas. Gabovi vítězství přáli diváci i vyřazení farmáři víc než Radovi a Romaně, takto to beru. Snad se 12 povede víc…

72
anonym
Reagovat

@ala: Pravda, cos napsal, tos napsal :-D

73
ala
Reagovat

@anonym: :-D :-D :-D

74
anonym
Reagovat

@ala: Fajn, hůmor neztrácíš a zřejmě už ti došlo, cos napsal. Jak lehce se dá od Gaba dostat ke smajlíkům. Hned se zapomene na hrdinu.

75
ala
Reagovat

@anonym: Ne,ne,nic mě nedošlo.Co jsem napsal,to platí, ale s humorem jde všechno líp,svatá pravda.

76
anonym
Reagovat

@ala: Já jsem si to myslela :-D

77
Svitka
Reagovat

Skoukla jsem F Xtra jak s Gabem, tak s Romčou a Radem.
Gabo rozhovor pojal, jak jinak, než seriozně. Mluvil jasně, srozumitelně, leccos vysvětlil. Kdo chtěl, porozuměl a vysvětlení přijal, kdo nechtěl, má smůlu a dál zůstane na pozici vnímání Gaba jako nenasytného a zpomaleného Otesánka.
Romča a Rado se u Šmahela rozhodli pro jiný přístup. Na úvod výtka Markíze, se kterou souhlasím. V dalším občas zazněla jakž takž upřímnost nebo věcná odpověď, ale především, a to ve druhé půli, ironie, hlavně vůči komentům od diváků na FB, které občas i nenápadně citovali.
Doufala jsem, že z komentů si Rado vezme ponaučení aspoň v tom, že neustále se hrabat ve vlasech a objíždět rukama obličej není pro ostatní příliš koukatelné, zvlášť, když už je po soutěži a na kameru může být v klidu a bez stresu. Fakt je, že na hlavu si nešahal, zato zbytek těla nevydržel chvíli v klidu a ruka šmátralka byla skoro pořád v akci. Svůj způsob humoru přede mnou neobhájil především v tom, že neakceptuje, když někomu jeho srandičky vadí, měl by s nimi měl přestat. Rodina a kamarádi, kteří ho dobře znají a jeho humor (zesměšňování, ponižování) berou, je něco jiného , než když přijde do kolektivu zcela cizích lidí. V tom případě by si měl uvědomit, že jeho „vtípky“ nemusejí vnímat tak, jak on chce. Škoda, že jsem nezaregistrovala, že by se mu někdo (jeho způsobem srandiček) na oplátku posmíval vždy, když musel navléknout sluhovský hábit. To ponížení se odehrávalo jen v jeho hlavě a nemusel to zažívat od farmářů.
Romča ve své hrdosti na to, že to dotáhla až do finále, zapomněla poznamenat, že se tak stalo díky Narkóze, tedy poslední udělené imunitě.
Pokud bude další farma, doufám, že ne Česko-Slovensko, jak si přála Romana. není to šťastný nápad.

78
anonym
Reagovat

@Svitka: Gabo mluvil k věci, jako vždycky. Jídlo, Rasťo, rodina a Romana. To, že sebou mrskal na finále nijak nezastře jeho několikatýdenní zpomalenost na Farmě, bohužel.
Rado stejný jako na Farmě, neschopný zůstat v klidu. Fuk, jestli má kameru před sebou, nebo za sebou, stejný. Romana rovněž stejná jako na Farmě, afektovaná až běda. Pípat se nemuselo.
Ponížení sluhovským hábitem se projevovalo u více lidí, nejen u Rada. Jen připomenu Ivetu a Robiňa, jak byli mimo stůl a čuměli na ostatní, následně to ostatně Ivet i okomentovala, jak to bylo nepříjemné a že jí tohle vlastně došlo až ten hábit měla na sobě i ona. Nemyslím si, že někdo v tom ohozu byl štěstím bez sebe:-)

Škoda, že se nepřipomnělo to, kolikrát v závěru Farmy Gabo byl FT, což mu výrazně dopomohlo do finále, stejně jako Romaně týden imunity od tetky Gizky. Gaba to bude něco stát, ale čo by neurobil pre dobrého a férového kamaráta Rasťa:-)

79
Ludmila
Reagovat

@Svitka: Gabo u mne zůstane nenasyta, tak to je a jak jsem si všimla je i dost lakomý a staral se výhradně jen o své pohodlí. Na to, aby se choval jak Rado, myslím vztekání a nervy na krajíčku, na to je Gabo ještě životem nepolíbený, zatím je vychováván pod křídly maminky, doma nic moc nemusí, tak je ještě chlapec bez životních šrámů. Všem vůdčím chlapům na Farmě přitakával, jen si to nerozházel a tím se pěkně vezl, stále byl na něho čas. Rado má nervy na krajíčku, měl by si to uvědomit, ale je přímý a tolik nepomlouval jak Gabo se svou partou, schovaný ve Farmářském domku kde kuli pikle, co mu má dát dělat, aby byl opět sluhou, nenechávat mu almanach a brát mu ho či dokonce schovat. To nejsou podpásovky? Kdo by se nebránil, já určitě ano a dost. Za takové chování pykal vlastně celou dobu bral vše co mu bylo nařízeno (s posměškem chlapáků) a makal. Gabo si dojel do finále jako stálý farmář, díky vypadávajícím kámošům a Rado posluhoval a nedal se zlomit. Jejich cílem bylo zdeptat velkého rivala, to ostatně potvrdili, ale nepodařilo se to nikomu ze soutěžících, až ve finále ho udusal štáb, aby náhodou neporazil Gaba a to se jim povedlo na 100%. Finále nepřehledné, napomáhání Martinem Romaně, tam vlastně opravdu nevím zda byla rychlejší jak Rado, ale to už je jedno, vzal to statečně a v klidu. Každý jsme jiný a o tom celá Farma je.

80
ala
Reagovat

@Ludmila: Prý „je přímý a tolik nepomlouval “ :-D :-D
Tak tedy nevím na jakou Farmu jsi se dívala.Asi na jinou než já. :-D

81
Wally
Reagovat

@Svitka: Na těch dvou rozhovorech bylo vidět, kdo je na tom s inteligencí lépe a v kom je jen zlost.

82
sofa
Reagovat

jesi bude priste farma cesko slovensko tak tu romanu proplesknu

83
anonym
Reagovat

@Ludmila: Nezapomenutelná čtveřice skutečně „inteligentů“, to se poznalo na první pohled. Gabo vyjevený telátko s tupým pohledem, kterého „ostřílení chlapi“ zasvětili do podrázků a v leže, aby si nenamohli tělíčka :-) To se to makalo:-)

@ala: Já mám pocit, že ses díval na Rychlé šípy a silně ses zakoukal do Míry Dušína.

S inteligencí Gaba to taky nebude tak horké, jeho inteligence silně klesala s radami „kámošů“. Měl štěstí, že všechno vyfičelo, on sám se tedy nepřičinil, protože poslední tři týdny seděl na trůně, jinak se mohl pokřivit ještě víc. Ani snaha o osahávání Romany se nějak nevyvedla, zato mu bylo dovoleno jí postavit kýbl k posteli, kdyby blila.

84
anonym
Reagovat

@sofa: No vidíš a mě by to potěšilo. To by byla mela, východ proti západu byl jen slabý odvar :-)

85
sofa
Reagovat

@anonym: to by byla řežba

ŽPF Gulko strasne vyrostl

86
sofa
Reagovat

ale tohle je faakt sila
https://www.youtube.com/watch?v=3_Hr787glBI

romana je dobrá šlápota…..ta snad z tý vopice nevyleze jak je rok dlouhej)))

87
Lady XL
Reagovat

@sofa: to video je fakt síla! Tak si říkám, zda neměla občas absťák ve Farmě, možná to bylo vždy, když tam šílela a musela chvilku něco dělat (jako služka). Se fakt divím, po shlédnutí videa, že ona neskončila s někým v té posteli. No možná být Gabo zkušenější a nadrženější…., měli bychom nový pár. Chudák holka a to se mi docela líbila (ne charakterově).

88
anonym
Reagovat

@sofa: Neslyšet na vlastní uši a nevidět na vlastní brejle, tak nevěřím. Rozmazlený afektovaný fakan, ještě že si nesundala gatě.
Z čeho inteligentní Gabo tak zblbl? Snad mu máma doma vysvětlila, že tady je škoda investovat:-)

89
Lady XL
Reagovat

:-) musím si taky napsat něco k té diskuzi…: Rado, stále si stojím za tím, že bych mu přála výhru, ať je jaký chce. Už tu někdo psal (nebo jinde), chlapi od druhé půle jeli proti němu a přesto to ustál, nikomu nedal čelovku… Dělal, v začátcích určitě tak jako ostatní, tj. občas hodil nohy „na stůl“, občas dělal. V té době dělali nejvíc Matěj s Petrem, to je bez debat. Ale po vyřazení těchto dvou byl tím hlavním pracantem on. Minimálně svoji práci dokončoval, o zvířata se staral dobře- hlavně to vykydávání slámy, což ostatní dost obcházeli. S Kikou jim to šlo dobře a bylo moc fajn vidět Kiku v soutěži dojení, jak totálně slečnu Romanku převálcovala!! Škoda, že to dojení nebylo i ve finále. Tam by byla opět poslední, kluci by to dali oba dva. No a že Rado chodil od jednoho k druhému? Že intrikoval? Ano, je to hra a dělal to tam každý – jo i ten Gabo, i když on hlavně poslouchal a vyjadřoval se spíš pak na kameru. Tady šlo spíš o to, že Rado dokázal i u toho stolu (jako Matěj) říct svoje a ne jen kývat, či mlčet. A nebo mluvit furt dokola jako Rasťo. Prostě Rado šel s kůží na trh, jak se říká, Je prchlivý a Farma trvá dlouho na to, aby se uměl ovládat. A Gabo? Taky už jsem si napsala k němu své. Prostě mi neseděl od začátku a od začátku mi na něm něco vadilo, něco falešného. A ejhle, on nám chlapec není najednou tak pomalý, jak se celou dobu prezentoval. Možná škoda, že nešel ještě jednou do silnějšího duelu, kde by musel přestat hrát pomalost a trochu s sebou švihnout, pak by ho ostatní prokoukli, že dělá menšího retarda, aby nemusel dělat práce, které jsou fyzicky náročné a vyčerpávající (i když jich bylo sakra málo). A že ke konci pracoval? No bodejť, byl FT a na něm bylo, aby bylo co nejvíc mincí a byl tam s Radem jediný muž. Co kdyby ho za nesplnění úloh zbavili imunity? Co ale nehrál, je fakt sobeckost. Mluvit o jídle je jedna věc, to mu mohli namluvit ze štábu, že je to tahák…, ale on byl vážně žrout a to nechutný. A počítání masa? To bylo jen z důvodu, aby někdo nedostal o kousek víc než on! Vzpomeňte, jak si vynutil ty palačinky k snídani, přestože už jedl, bylo tam i jiné jídlo a byla nutná udělat jiná práce. To si z pozice FT dupl a ještě si stěžoval, že jich nebylo víc – pro něj. A bylo mu jedno, že nedostala Kika nic k jídlu, hlavně že se on najedl. Jeho koukání do koše, co kdo vyhodil za jídlo, zda nejde sníst, no to bylo na zvracení!
Tohle všechno by mi asi bylo jedno, kdyby nebyl tolikrát FT, díky čemuž se hladce dostal do finále! Taky by mne totiž zajímalo, jak by byly hlasy, kdyby dali to hlasování hned jako první bod a tudíž by ex nevěděli, jak se bude soutěž vyvíjet. Ne že by neměl nejvíc hlasů, ale možná by jich bylo o něco méně. No a pak mi právě vadí, že se Gabo chová, jako by byl nejlepší a díky tomu se dostal až tam, když to jako Romča měl dost umetené.
A opět – pomořeno starými farmami, tak by Romana nevydržela ani půlku a Gabo by se buď hned v začátku odkopal a choval jinak, nebo by díky hladu a nutnosti fakt pracovat sám odešel….
Hezké Vánoce všem

90
anonym
Reagovat

https://farma.markiza.sk/aktualne/1984949_takto-vyzera-gulko-dnes-emotivne-stretnutie-s-farmarkou-nikcou?fbclid=IwAR0yynlzeTnF76x7yWJIR1MXpoAYF–T7LDRcuOuvps_r7chOT1gOQx1UOM

Z Gula je pěkný pes a má prý dobré zázemí.

@Lady XL: Tak nejsem sama, kdo Gaba vidí jinak než jeho fanynky. Ostatně na jiných diskuzích taky nesbírá jen vavříny, ale dostává docela slušně na zadek. Velká škoda, že na konci měl vlastně pořád imunitu. Jak jemu tak rozmazlené Romaně se hodně pomohlo.

91
Ludmila
Reagovat

@anonym: Moc moc děkuji za vkládání těchto záběrů po Farmě. Je to takové milé zakončení. Budu se těšit na další pokud budou. Ještě jednou velký dík.

92
Svitka
Reagovat

@sofa: 86: Ať se mládí vydovádí! jen aby se z té stoky dokázala někdy vyhrabat.

93
anonym
Reagovat

@Ludmila: Nestojí to za řeč, jak na něco narazím, tak ti to tady ráda dám :-)

94
sofa
Reagovat

@Lady XL: tak wono zavislakovi chybí víc alkáč než sex..možná ten duvod))))

95
sofa
Reagovat

@Svitka: mozna se na stary kolena prestane sjíždět,ale jinak pochybuju ze by se tedka neco zmenilo.Spiš ted v dobe „par mesicu slavy“ zacne chlastat první ligu))

97
sofa
Reagovat

slovensky youtuberi maj fakt uroven

https://www.youtube.com/watch?v=PxvauxzCKJo

98
anonym
Reagovat

@sofa: :-D hej, docela dobré. Holka dělá kariéru :-)

99
iv
Reagovat

Video se setkáním Gulka a Nikči bylo to nejhezčí, co jsem v rámci Farmy 11 viděla, vytryskly mi na chvilku slzy.. Jiná videa (od Romči na Youtube) se naopak nepovedla vůbec

102
sofa
Reagovat

hezky se odkopavaj…uz nehrajou tyjátr jako na farme ))))

105
Ludmila
Reagovat

@Jája: Domnívala jsem se, že je Matěj inteligentnější kluk, ale nestačím zírat. Pán si napíše body a vystupuje jak ve sněmovně. Všichni jsou pod jeho úroveň jenom on je bez chyby. Sám má takové nároky na partnerku, ale neslyšela jsem jediný bod, kde by měl ustoupit on sám. V dnešní době takovou puťku asi těžko sežene. Kde není kompromis není ani soulad.

107
sofa
Reagovat

106 @Jája: jo tihleti,sem mel za to ze uz jsou davno. Ale nejvic sem se lek ze do toho prastil nekdo z jedenactky )))))

108
Jája
Reagovat

@sofa: Jak sleduju jejich, hlavně Klingonovy, videa a různá vyjádření, tak mnozí z jedenáctky by si rádi praštili ve stylu cikánské rvačky min. 5 na jednoho. :D

110
anonym
Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=aHZ5sIl6_bE&fbclid=IwAR2q7zuOF9IecyKPcSuXKxDI2CTb_NwLle8Ne56CSH55aU9DN5f-XFqvS5I

Nedivím se, že to srovnají se zemí, je to všechno překližka a drží to silou vůle. Jen je úsměvné, jak jim Martin tluče do hlavy, co postavili a udělali za skvosty a co tam po nich zůstane :-) Jedním slušným slovem – nic.

112
sofa
Reagovat

@Jája: ))))))))) 5 a vice na jednoho)) to bejvalo k videni casto u nas na Smichove kdyz to tam bejvalo jako v Bronxu)

No a tady si prisadila zase Mirka,ta z toho ma uz slusnou soukromou valku
https://www.youtube.com/watch?v=W75t58mDb-4

118
ala
Reagovat

A zazvonil zvonec a nepovedené pohádce je konec. :-D

119
Bejčice
Reagovat

Tak já se letos bavila dobře :)

120
ala
Reagovat

Já taky,ale možná každý na něčem jiném. :-D :-D Tak to má být,někdo má rád holky a někdo vdolky. :-) Přesto jsem se na minulých, „klasických“ Farmách, bavil mnohem, mnohev více.

121
anonym
Reagovat

Ostatně, kdo nechce, nemusí sledovat, že? Já budu i další Farmy.

122
ala
Reagovat

@anonym: Já taky i když mě více vyhovoval formát těch „klasických“ Farem.

123
anonym
Reagovat

@ala: Mně taky, ale když není kde brát….

124
Jája
Reagovat

Tak jsem se rozhodla obětovat trochu svého vánočního času a zkouknout slavný Život po farmě. Děs a hrůza, hrůza a děs, fialový hnus. Jediné, co jsem sledovala se škodolibým zaujetím bylo Radovo vaření zelňačky, pochopitelně té zlomyslné. :D :D Reakce účastníků zájezdu byly dle očekávání, u Romany divoké přesně dle její přirozenosti (ten plivanec málem zaprskal kamery) :D :D :D Mezitím madam podnikatelka s úsměvem (poslouchajíc „rodinný recept“ výtvoru) decentně ujídala z misky jednu lžíci, druhou lžíci … už jsem jen seděla s otevřenou pusou, když nabrala třetí a … kdyby Rado na sebe nepráskl, že to byl fór, vymydlila by misku až do dna.
Při představě, že by v této společnosti seděl ještě Gabo mi odešla bránice. Díky za další dva roky života navíc. :D :D :D

Přidat komentář