Panáček v reality show

Robinsonův ostrov 2017 (15,16): Porota se začíná plnit, na Ostrově vyloučení končí pohoda (rekap)

13. Březen 2017 | napsal(a): | reality show: Nezařazeno, Robinsonův ostrov

robinson_soutez3

Na poslední kmenové radě schytal nůž do zad Míla, který se jako čtvrtý hráč ocitá na Ostrově vyloučení. V kmeni Mayon se postupně vymezují nové aliance a na okraji se nyní nově ocitl klaďas David, který pro všechny představuje hrozbu do Finále. Na Ostrově vyloučení se odehraje první duel o setrvání ve hře. Poražený se stane prvním členem finálové poroty.

Den 25 – soutěž o odměnu

Začínáme na Ostrově vyloučení, kde přichází vyřazený Míla. Holky jej přivítali s nadšením a otevřenou náručí, nejspíš proto, že je pro ně po 5 dnech samoty určitým zpestřením. Asi je jen otázka času než si uvědomí, že je pro ně také hrozbou a dost možná je v jednotlivých soutěžích může všechny vyházet do poroty. Potvrdilo se to i tím, že Lucka se pro vítání Míly tak nadchla, že mu chtěla udělat pohoštění, což se u Terky nesetkalo úplně s úspěchem. S jídlem by se podle ní nemělo takhle plýtvat, když neví, co je čeká. Lucka uraženě odešla se slovy, že svého podílu klidně vzdá. Míla byl stejně jako holky na začátku už smířený s odchodem a zklamaný, že dostal druhou šanci. Postupně však situaci přehodnotil a hodlá se šance chopit. S novým kmenem je spokojený a líbí se mu rodinná atmosféra v kmeni.

robinson_milaOV

V Mayonu se všichni probouzí do hladu, na všech si hladovění vybírá svou daň. Niku by nejspíš skolil menší poryv větru a Marek dokonce v noci při vykonávání potřeby omdlel. Radovan se jako obvykle ujímá vaření, bohužel ale dochází suroviny, tudíž bude jen rýže s kapáním. Nejhorší na tom je, že suroviny ani není kde brát. Celé se to neobešlo bez Radovanova komandování všech kolem. Petře Radovanovo rozkazování nevadí, je ochotna ho poslouchat. Davidovi nevadí, když Radovan ostatní sekýruje a dělá šéfa. Když však na to přijde, tak se raději odebere na procházku do džungle, než se s Radovanem pouštět do křížku.

V soutěži o odměnu se soutěžilo ve dvojicích. Náhodný los určil, kdo si bude vybírat druhého do dvojice a v jakém pořadí. Jakub si vybral Marka, Nika Radovana, Petra Zdeňka a na Davida zbyl Martin. Odměnou pro vítěze byla noc v luxusu. Úkolem bylo protlačit bahnem velkou kouli do soupeřovi branky. Síly zde nebyly moc vyrovnané, smíšené dvojice byly od začátku odsouzeny k prohře. První duel nepřekvapivě vyhrál Jakub a Zdeněk. Radovan s Nikou neměli proti dvěma klukům šanci. O nejkomičtější souboj se postarala Petra se Zdeňkem proti Davidovi s Martinem. Petra se svého úkolu zabránit Davidovi v pohybu ujala s neuvěřitelnou vervou a nasazením, až u toho přišla o horní část plavek. David při vyplňování přihlášky do soutěže určitě nečekal až takové dobrodružství.

robinson_soutez1

Vítězi se nakonec stala dvojice Jakub a Marek. Stejně jako v předchozím případě mohli na odměnu jít ještě další dva hráči. Marek si zvolil Niku, aby nabrala síly a Jakub zvolil Mílovu strategii a vzal i Petru. Poražená čtyřka stráví noc v kleci. Nika nemohla být Markovi vděčnější, až se z toho rozplakala. Podle ní si ji Marek nevybral kvůli taktice, ale protože věděl, že opravdu strádá. Po řádné očistě se všichni vydaly na místo výkonu odměny/trestu. Klec s poraženými byla jen pár metrů od místa, kde si zbylí čtyři užívali jídlo a skutečnou postel. Marek začal zpracovávat Petru, nabídl jí důvěru a možnost kdykoliv za ním přijít a probrat hru. Jakub si také uvědomuje, že výběrem Petry u ní získal kladné body, což Petra sama přiznala a slíbila Kubovi, že ho taky vezme na odměnu, pokud vyhraje, případně mu provede masáž. Jakub však doufá, že získanou důvěru spíš využije při hlasování. Pánové v kleci měli kvůli neustálému dešti mnohem horší noc.

Den 26 – duel na Ostrově vyloučení

Pohodu na Ostrově vyloučení rozbila zpráva. Poslední příchozí, což je Míla, si musí do duelu vybrat svého protihráče, se kterým bude bojovat o přežití v soutěži. Míla neváhal a jako nejvíce sobě rovného spoluhráče si vybral Terezu.

V kmeni Mayon se jako obvykle bojuje o přežití, jídla drasticky ubývá. Sledujeme zajímavý vztah Davida a Petry, který však je spíše rázu otec-dcera než romantický. Pánové ani o Petře v takovém smyslu na ostrově nepřemýšlí a Petra ani na nikoho nic nezkouší.

Čas na duel o setrvání na Ostrově vyloučení. Míla potvrdil svou nominaci a jako svého protivníka si vybral Terezu. Vítěz získá kromě další šance o návrat do hry také teplý oběd. Duel se skládá ze 3 dílčích soutěží, kdo vyhraje 2 ze 3, vyhrává. První soutěž vyzkoušela zručnost a trpělivost soutěžících, kdy museli navázat na sebe potřebný počet dřívek, aby získali 3 klíče zavěšené na kroužku. Soutěž se zdála být vyrovnaná, ale nakonec v ní dominoval Míla, Tereze se podařilo získat pouze jeden klíč.

robinson_soutez2

Druhá hra bylo klasické vertikální puzzle ve tvaru ohně. Kdo složí první, získává bod. V této soutěži byl zase Míla úplně marný. Nepodařilo se mu do základní části dosadit ani jeden dílek. Tereza se brzy rozjela, a zatímco Míla nešťastně přerovnával dílky na stole, její puzzle se pěkně rýsovalo. Tereza nakonec bod pro sebe uzmula a vyrovnala skóre na 1:1. O vyřazení rozhodla až náhlá smrt, soutěžící si měli tipnout výšku sopky Mayon. Správná odpověď byla 2462 m.n.m, přesně neodpověděl ani jeden, nejblíže však byl Míla, který zůstává na Ostrově vyloučení. Tereza prohrává a stává se tak 7. vyřazeným ze soutěže a 1. členem poroty.

robinson_soutez3

Zpět Mayonu se opět začíná taktizovat. Marek s Davidem sdílí informace. Zdeněk Markovi řekl, že se po noci v kleci více spřátelil s Martinem, což Markovi rozsvítilo v hlavě červené světlo. Sám Zdeněk však neplánuje zradit svou alianci s Markem, Nikou a Kubou, chystá se však odstranit ze hry hrozbu, kterou je David. Vše nasvědčuje tomu, že hlavy na špalku mají David a Martin. David si uvědomuje, že má na sobě terč, s Markem údajně plánuje nějaké tahy a navíc má ještě skrytou imunitu, o které nikdo neví. Marek potvrdil, že má s Davidem džentlemanskou dohodu, do konce s ním ale jít neplánuje, protože by ho ve Finále neporazil. David je v současnosti větší hrozba jak Marek, takže je pro Marka výhodné si jej chvíli ještě udržet. Nyní je Marek v pozici, kdy se mu všichni svěřují a vkládají do něj důvěru, což je na jednu stranu výhoda, ale on sám neví, co bude dělat, až tahle bublina praskne.

Shrnutí

Tereza byla do určité chvíle neviditelným členem Tabonu, téměř nijak se neprojevovala, pro nikoho nebyla hrozbou a přitom byla fyzicky zdatná. To by mohly být dobré atributy do sloučení, dokonce se mezi ní a Radovanem začala rýsovat i nějaká ta dohoda. To by však nesměl přijít twist v podobě hry o přežití, kde Tereza vypadla poprvé. V závěrečném duelu s Mílou to bylo už těsné. Míla má nyní dobře nakročeno k návratu do Mayonu.

Co mě znepokojuje je drastické snížení tempa celé show. Z kmenové rady jednou týdně je najednou kmenová rada jednou za dva týdny, což rozhodilo dynamiku show, na kterou už byli diváci zvyklí. Nic proti faktoru přežití, o ten už však po sloučení ani tolik nejde. Místo důležitých rozhovorů se nám dostává 2x tolik rozhovorů o ničem a ještě víc záběrů na to, jak se soutěžící mají mizerně.

 

VojtaP

Milovník hudby a dobrého jídla, lehký závislák na seriálech a na reality show. Z reality show mě hodně baví například X Factor, Got Talent, Survivor a další...

Nezařazeno, Robinsonův ostrov

Diskuze k článku

Počet komentářů: 37
1
Monika
Reagovat

David je z nich nejsikovnejsi, pravidelne se v soutezich umistuje velice vysoko, bohuzel je hrozne naivni a duverivej, to mu zlomi vaz. Pokud nyni nepouzije imunitu, pujde domu.

2
Jiki
Reagovat

Místo aby pořad gradoval, jde úroveň stále víc dolů. Moderátor nepřestal mluvit jako robot, vědomostní soutěž složená z jediné otázky je vysoce nespravedlivá, rozhovory jsou o ničem, strategie žádná…Trestem pro ty, co neuspěli by mělo být, že neuspěli a ne je zavřít do klecí nebo na vor v dešti celou noc. Soutěž o imunitu s žebříky byla také nespravedlivá, žebříky měly být vyváženy podle váhy soutěžících. Jak by mohla Petra zvednout stejnou silou totéž co silný chlap? Celé je to bez šťávy, protože soutěže a vyřazovací rady jsou oddalovány, co to jde, prostě nuda.

3
Honza
Reagovat

Už ta vyřazovací soutěž byla strašná, rozhodla jedna vědomostní otázka, kterou ani jeden nevěděl. Za to soutěž o imunitu poskytla tolik vzrušení až by jeden zabíjel. Sakra Novo máte licenci tak to zkopírujte a proboha už nic nevymýšlejte. A oblečte soutěžící, nevysíláte snad reklamu na hlad. Zlatá Prima Cool, protože takhle domrvit originál, to se jen tak nevidí.

4
Honza
Reagovat

Jiki
Čert vem žebřík, stejně to nakonec rozhodla digitální váha, fakt vše pro diváka.

5
Lady XL
Reagovat

Souhlas – vědomostní soutěž o 1 otázce??? A ještě tak velké rozpětí vůči správné odpovědi…, měla být další otázka (přinejmenším). Žebřík – to fakt nebylo spravedlivé vůči holkám. Zrovna tam zůstala taková „tintítka“. Jinak obdiv,jak to Nika rychle složila. Ale z příští ukázky nejsem zrovna nadšená, vypadá to, že nás jeden náš fanoušek opustí…!

6
Langic
Reagovat

@Honza:
Většina těchto blbostí je součástí licence, kterou si Nova zakoupila :) Z velké části na tom má podíl i dánská(pokud se nepletu) produkce, která vytvářela verze i pro několik států ve stejném čase. Myslím, že v rumunské verzi tam například zapracovali twist, že hráči se můžou vzdát hlasu na kmenovce a dostanou za to porci jídla atp. :D

7
velmi občasný návštěvník
Reagovat

@Honza: Je mi líto, ale když se koutkem oka kouknu na „Survivor: Filipíny“, tak je to tisíckrát slyšený, a tisíckrát viděný (a to vůbec nejsem nějakej extra „věrnej“ divák, jak už jsem psal).
Ale je pravda, že vůbec nejnudnější (pro mě, mluvím samozřejmě za sebe) jsou různý ty „VIP“ řady, a lidi, kteří jsou už stokrát ohraný, a především vědí, jak produkce (a-včetně Probsta) chtějí, aby na kameru hráli, a tak hrajou to pimprlínový divadlo až do mrtě…

Osobně bych bral „Jak to vidí robinsoni“ delší, a „Deník moderátora“ (lepší než nic, i když teda nic moc) nám nějak pomřel před mnoha díly…

8
Adam
Reagovat

Snížení tempa bude ještě pokračovat, od 27. března co díl, co jeden den.

9
Hooper
Reagovat

@Adam: A na kdy je tedy plánováno finále, víš? 29. březen jakožto termín finále je už zjevně pasé.

10
janča
Reagovat

No Filípíny jsou sice pořád stejný už těch 22 řad, ale v každým díle se něco děje. Robinson by možná nebyl špatný, ale je strašně rozvláčný a unaříkaný. A Tereza na ostrově vyloučení – tu už fakt nemůžu. Nejlepší bylo,když řekla, že Lucka je prostě jiná, prostě není lesba,to že Tereza je mi nevadí.Věřme,že to bude ve středu lepší.

11
Adam
Reagovat

No to nevím, podle toho, jak to plánují dál. V programu na 27. března je, že do konce zbývá 14 dní (na ostrově).

12
Adam
Reagovat

Což ale nedává smysl, když jsou tam celkově 40 dní, a teď v pondělí byl 27..

13
velmi občasný návštěvník
Reagovat

@janča: „A Tereza na ostrově vyloučení – tu už fakt nemůžu. Nejlepší bylo,když řekla, že Lucka je prostě jiná, prostě není lesba,to že Tereza je mi nevadí.“

V posledním díle akorát řekla, že jsou to dva zcela rozdílný lidi (což je evidentní, nicméně spolu na tom ostrově dokážou žít celkem v pohodě – aspoň to tak vypadá – i když si každá myslí svoje), že „není lesba“, pokud je mi známo, nikdy nezaznělo.
„to že Tereza je mi nevadí“… Ano, to říká spousta lidí. A leckdy to není tak úplně pravda (když dojde na lámání chleba – např. nějaký to další přiblížení základních lidských a rodinných práv, jako mají odjakživa hetero)…

14
Ter.
Reagovat

@velmi občasný návštěvník: mně teda Tereza vadí od doby, co rozdává rozumy na novym ostrově… měla bych velkej problém tam s ní vydržet. je protivná jak činže a všechno ví nejlíp :-/ Na druhou stranu oceňuju, že předtím v minulym kmeni pochytila o přežití v přírodě zjevně nejvíc ze všech, je učenlivá a praktická.

15
velmi občasný návštěvník
Reagovat

@Ter.: „měla bych velkej problém tam s ní vydržet. je protivná jak činže a všechno ví nejlíp :-/“

Mně nevadí vůbec. A jenom řiká svůj názor. Třeba posledně s tím kokosem. To Míla a Lucka jí ho cpali, i když ona nechtěla. Ale přitom (se sdělením svýho názoru) jim ten druhej „nechala“ otevřít. Ostatně, není tam šéf, takže i „nechala“ je samozřejmě v uvozovkách.

Sdělování vlastního názoru pro mě není mínus.

Ostatně, dělal bych to já, a dělají to tam všichni. Vyslechnou (a nebo ani nevyslechnou) jinej názor, a stejně si to udělají podle sebe (a danej člověk se buď podle toho zařídí, a nebo udělá podle sebe zase co chce on/ona). Docela logický.

Stejný to bylo několik dílů nazpět. (Druhá) Tereza a Lucka by nejradši všechno snědli hned, a Terce se to prostě nezdálo jako dobrej nápad (když nikdo neví, jak dlouho tam budou, kdo všechno ještě přijde, atd.). Ale nikomu nic nervala z ruky.
Ostatně, když tam nebude jídlo, jak řekla Lucka, přežije to nejdýl asi právě Terka, to hlavně jiní pak můžou pocejtit víc. A to už pak bude jejich problém.

16
Prochor
Reagovat

Mně Tereza strašně vadí protože je uřvaná a sprostá jako dlaždič (což třeba Aneta Langerová není pokud vím).

17
velmi občasný návštěvník
Reagovat

@Prochor: „což třeba Aneta Langerová není pokud vím“
A pointa zní? :-)

Btw, hlavně, že jsou slušní pánové třeba v „Jak to vidí robinsoni“ (a to i v tak drastickym sestřihu z jistě „celodílný“ stopáže). Zdá se totiž, že kdyby byly na ostrově online kamery, tak by, virtuálně, museli vypípávat každou druhou větu u skoro každýho.

Ale chápu. Tvůj názor je třeba u posledních VV zcela odlišnej od mýho, jak koukám. Jsme teda taky zcela odlišný lidi (ale to není nic proti ničemu) :-)

18
Monika
Reagovat

Tak dneska mel David namale, nemit imunitu, jde domu on. Sakra me uz to ani nebavi na to koukat, jak to tam Markovi vsichni zerou. To snad neni mozne, ten David je takovej hlupak, ted je na rade, nema jedineho spojence. Pokud neziska imunitu, sbohem.

19
Ajvngou
Reagovat

Teď jsem viděl kmenovku… Musím to napsat hned sem, hotovo! Jako to je twist jak noha, úplně se ničí jakžtakž strategie těch lidí, začíná mě to fakt štvát. A kde je porota na kmenovce?

A k těmhle dílům telegraficky:

Tereza – na pěst „sem lesba, sem lesba, sem lesba!“
Soutěž – na co chvátali, na co se tam vymejšleli s žebříkem, když to evidentně nemělo nai časovej limit? A to, že Nikita ho ani nezvedla, to je hodně nefér.

Jako zklamání a to jsem tomu dával celkem šance už.

20
pimpa
Reagovat

No, tak se Mareček konečně vybarvil… Zmetek.
A u Petry bych to tipla na obyčejnou zácpu, ty kozí bobky by tomu napovídaly. :-) Pokud je to tak a bude se to léčit standardně, tak už se těším, jak to pak bude popisovat. :D

21
velmi občasný návštěvník
Reagovat

@Ajvngou: „úplně se ničí jakžtakž strategie těch lidí“
No a? To se nesmí jim ji rozhodit? Aspoň něco zajímavýho.

Lesby (který ti taky ovšem jistě jinak nevaděj) už tu dlouho nikdo nezmínil… Kdyby Terka nebyla na holky, tak byste si to snad museli vymyslet (nebo vymyslet něco jinýho).

K limitu žebříku… Limit byl 15 minut po prvnim sestavení.

22
Monika
Reagovat

Porad doufam, ze to Marek nevyhraje, ze ho staci prokouknout, se mi uz tak hnusi, ze se na nej nemuzu ani podivat. Mimochodem, jak moc je to predtocene? Je uz vitez urcen?

23
Honza
Reagovat

velmi občasný návštěvník
Tak jestli tohle nebyla manipulace, pak nevím co by to mělo být. Vítěze imunity nahodile vybral moderátor. Ano byla tam váha, ale kdo ví. Na radě to nevypadalo dobře s Martinem a tak se nakonec hlasovalo veřejně, takže bez podrazů. Petra by měla být ze soutěže vyloučena, opustila ostrov, ale ono ne. Jestli jsou v originále manipulace, dělají je tvůrci rozhodně o moc šikovnějc. Tohle není soutěž, to je prostě fraška.

24
Monika
Reagovat

Podle me Petra bude bohuzel vyloucena, respektive poslana na ostrov vylouceni, coz je v jejim pripade skoro totez.

25
Prochor
Reagovat

Mně se kmenovka celkem líbila. Marek se rozhodl správně protože Radovana mu nikdo vyčítat nebude. Na druhou stranu se musel trochu odkopat. Petry bude škoda protože cítím, že to neustojí. Na druhou stranu pro hru nebyla na nic. Byla jen zábavný maskot.

26
velmi občasný návštěvník
Reagovat

@Honza: „Tak jestli tohle nebyla manipulace“.

To klidně bejt mohla (na oficiální ksichtobook běžně nechodím, tak nevím, zaznělo-li to tam, ale všimnul si někdo, že zrovna u Marka tam byl na tabulce jasnej křídovej přepis, a místo sedmičky tam byla evidentně jiná číslice?! – mohl to bejt omyl, ale kdyby to byla manipulace, nevymazal by to zase aspoň pořádně?!), ale vítěze budou vybírat sami, a vypadá to, že jsou s podobnejma průběhama smířeni – asi to měli v pravidlech nebo ve smlouvě, že i kmenová rada může probíhat jinak (a nakonec je to stejně tak, že můžou hrát na produkci něco – koho budou volit – a volit někoho jinýho). I když odhlídnu od určitý „umělosti“, ani jedna a jeden zatím v „Jak to vidí…“ (ani jinde) nevypadaj, že by byli z něčeho skutečně naštvaní (směrem k produkci).
Ostatně, už jenom kombinace dvou věcí se dá manipulovat prakticky nekonečně (Zdeněk neplánovaně nesestavil ani žebřík, na radě uděláme…; Petra nezvedla neplánovaně – možná – žebřík, na radě uděláme…). A nemusí to bejt na radě, produkce moc dobře ví, která nebo kterej jsou v čem silný, takže stačí nějaká mezihra, a nebo další, dokud „filtr“ není dle „zadání“. A „jak to vidí…“ (už jsem to psal) může bejt jen další kamufláž, jak hrát s neprozřetelnýma maňáskama na diváctvo.
Ale zase: my vítěze vybírat nebudeme (a i kdyby, i to se pak dá zmanipulovat, že).

Upozorňovat na tohle všechno je ale zcela v pořádku, aby nedošlo k mýlce. Každá a každej, ať si z toho vezme co chce, a udělá si názor sama a sám. Včetně toho, jestli se na to bude (dál) dívat, nebo na případný další řady, atd., apod.

„Jestli jsou v originále manipulace, dělají je tvůrci rozhodně o moc šikovnějc.“

To jsem si nějak nevšimnul, jak už jsem psal, spíš naopak (okatýho je toho hodně, a hodně dlouho, a to i pro leckterý řídký diváctvo – to ostatně ukazuje, že střihama, a šaškárnama typu „hraní hádky/taktiky na kameru několikrát“ nebo „doporučováním“, koho si mají na ostrov pozvat z rodiny, a dokonce i příp., co mají dělat, atd., se taky všechno uřídit nedá, a to mají nejen mnohem víc „zkušeností“, ale i peněz). Ono toho vždycky spousty vyplave, a produkce, i kdyby se stavěla na hlavu, a nalila do toho kýble prachů, manipulací nebo střihů, s tím stejně nic neudělá.

27
Honza
Reagovat

velmi občasný návštěvník
Tady jde, ale o podívanou. Není nic špatného na tom natočit něco znovu na kameru. To je v pořádku, stalo se to a nám to chybí na záznamu. Vyrobit sestřih ze soutěže o odměnu nebo imunitu, která vypadá víc dramaticky než ve skutečnosti, ale pořadí je zachováno. Tvůrci do toho nalili peníze a chtějí, aby to vypadalo co nejlíp. Ale pořád je to soutěž. Twisty tam jsou, ale není to za hranou. Naproti tomu Robinsonův ostrov. Martin dostane dva hlasy na kmenovou radu, ale o vyřazeném rozhoduje jen Marek. Tresty pro soutěžící jsou taky dost na hraně. Soutěž o imunitu, kde rozhoduje štestí, 272 nebo 275 gramů. Z ostrova vyloučení, přišel poslední a hned jde do duelu, zatímco jiní to tam prosedí až do finále? Petru odvezou z ostrova, ale vyloučená není. Prostě ty lidi to tam nemají ve svých rukou a je to opravdu až moc okatý. Jediné co bych trochu upravil od originálu je soutěž o individuální imunitu. První imunita a hlas na kmenové radě navíc, druhý imunita a poslední na kmenové radě nehlasuje, právo hlasovat ztratil v soutěži. Pak by se z toho nestávala fraška jak jsem byl schválně marnej v boji o imunitu, aby ze mě nebyla hrozba a trochu lépe by to odpovídalo reálnému životu. Sociální aspekt hry nakonec stejně obstará závěrečné hlasování o vítězi. To že v Jak to vidí Robinsoni jsou všichni happy. Za prvé dostali za to zaplaceno a jak řekl Martin v posledním díle Robinsoni jim docházejí. Kdybych chtěl vyrábět konspirační teorie, tak bych řekl, že Martin je nastrčenej soutěžící. Robinsonův ostrov je hra bez pravidel, ale pak to prostě není soutěž, ale jen trapný divadlo.
Ještě k originálu, nevím jak tvůrci ovlivňují koho si pozvete na ostrov a ani důvod mně není moc jasnej, ale i mně přijde někdy až směšný jaké je okolo toho divadlo, ale třeba to tak Američani chtěj. Ano tam je to trochu přehnaný, ale zase se musím opakovat, pořád to mají soutěžící ve vlastních rukách. A ještě jedna malá poznámka na závěr, kartáček a pastu bych učinkujícím povolil.

28
Honza
Reagovat

Petra těhotná nebude, to by poznali z moči. Kmenová rada, která byla a nebyla. Pokračuje recyklace soutěžících, protože z ostrova vyloučených se prostě neodchází. Celé se to zbytečně protahuje, ale napětí tomu zcela chybí. Tak snad příště, jestli bude nějaké příště. Zatím pro to nevidím jediný důvod.

29
Honza
Reagovat

Ajvngou
Proč porotu na kmenovce, která ani kmenovkou nebyla. Navíc pak by se provalil ostrov vyloučených. Prostě my víme nejlíp jak to natočit. Kdyby to jen zkopírovali, udělali by stokrát lépe.

30
Lady XL
Reagovat

@Honza: I mě od prvního podívání se na Jak to vidí Robinsoni napadlo, že Martin byl vybrán jako soutěžící záměrně, prostě to dostal jako pracovní úkol a tudíž ho přeci nemohli nechat brzy vyhodit… Tak si taky zdůvodňuji onu změnu hlasování na kmenové radě…. Taky jsem čekala od toho pořadu (Jak to vidí…) něco jiného, než chechtání a občas sprosté výrazy a posměšky na ostatní. Trochu víc vysvětlení, popisu atp. Někdy jim ani není dobře rozumět, jak si skáčí do řeči. Jen je z řečí poznat, že si tam udělali partičky a s Radovanem a Mílou se pořád nemusí.
Je škoda Petry, nejspíš skončí. A Nika mi tam bude pít krev pořád. Její kecy jsou rádoby chlapské…,ale když ona tam skučela, to bylo normálka… ach jo.

31
Lady XL
Reagovat

Na Prima Cool je Survivor z Filipín. teď měli soutěž s přetlačováním koule. Vzpomínala jsem na Petru :-D. Tady se zasekli (byli 2 kluci a 1 holka), každý držel protivníka, který byl zaháknutý na kouli a tak stáli přes hodinu! Nakonec se kmeny domluvili, že jeden dobrovolně vzdal a nechal druhému výhodu jídla (oběd). Za to mu dal ten vyhrávající svou zbývající zásobu rýže.

32
velmi občasný návštěvník
Reagovat

@Honza:

A to co proběhlo v roce 2010 (a to i tady na Panáčkovi) bereš jako bulvár, nebo dokonce jako „běžný pravidla a běžnou smlouvu“?!

Takový (jak je ostatně zmíněno v diskuzi):
„Podpisem smlouvy se soutěžící rovněž zprošťuje práva na podání žaloby a to na kohokoliv a z jakéhokoliv důvodu.“
by např. v ČR i odporovalo §§ 2898 a 2899 NOZ.

Proti tomuhle je jakákoliv aktuální nebo potenciální ostrovomanipulace čistá amatérština. A až to příp. bude nějaká z dalších řad, a tvůrci se buď sami otrkají, a nebo je vedení bude tlačit do takovejhle stejnejch echtovních šaškáren, já se na to dívat nebudu, protože tak jak je mi to byť jedno, tak jak jsem psal, mě to i nebetyčně nudí.

33
Trosečník
Reagovat

Soutěžící konečně vymyslej taktiku a plánujou překvapivou kmenovku a oni to zabijou tím, že jim to zrušej a nechaj vyřadit někoho jedním člověkem. Když už, tak to měli udělat pro kmenovku, kde se nemělo k ničemu zásadnímu schylovat. Dva hlasy pro Martina pak byly proč? Zbytečně přišel o jídlo. Proč na Ostrově vyhnanství jde do Duelu poslední vyřazenej člověk a ostatní se flákaj dál? O žebříku jste mluvili atd atd. Přitom to až tak marný není, soutěžící Nova (světe div se) vybrala dobře. Jsou rozdílní, zábavní, taktici i svině. Nejlepší je Radovan, hláška za hláškou. Petra je sama od sebe poklad pro produkci :D Ale co tam dělají s pravidly a soutěžemi, bída. Ale na Novu dobrý, ta kromě Výměny žádnou reality show nikdy neuměla.

34
Johny
Reagovat

Petra mela zanet mocaku. Na to jsou antibiotika a neverim tomu, ze by s praskama sla zpatky…

35
Bugina
Reagovat

Že Péťa není těhotná bylo celkem jasný, z jejích řečí to vypadalo, že s někým spala před dlouhou dobou a jen jak jí nebylo dobře, chytla trochu paranoiu.

Radovan můj favorit nebyl, ale stejně mi ta kmenovka nepřišla moc fér. Navíc musim přiznat, že jak jsem měla Radovana jen za kecala, tak se ukázalo, že má fakt tuhej kořínek (noc v kleci a na voru by kdekoho zdeptala).

David tam už moc spojenců nemá a kdyby neměl imunitu, skoro určitě by ho Marek vyklepnul včera.

Mimochodem by mě zajímalo, kdy Robinsonům dojde, že Marek nedrží s nikym…

36
Lady XL
Reagovat

Viděla jsem rozhovor s Petrou, prý měli podezření na onemocnění od bodnutí komárem, zánět moč.cesty by zjistili hned v té první záchranné stanici, kam ji odvezli, ze vzorku moči. A že to považovali za vážné a tak k ní volali vrtulník, aby ji odvezl někam do vnitrozemí do větší (a lepší) nemocnice. Vrtulník nepřiletěl kvůli bouři a tak ji vezli několik hodin lodí… a ještě vezli autem. Zážitek z nemocnice (šváby, ještěrky) hrozný. Víc tam nebylo, aby neprozradili víc. Ale podle ukázek soudím, že se nevrátí.
Ale díky Pétě teď víme, že těhotenství se „vyléčit“ nedá :-D…. Budou mi její hlášky chybět.

37
janča
Reagovat

Jo , že těhotenství se vyléčit nedá bylo opravdu super, snad si dělala jen srandu,jinak fakt nevím. Jinak Radovana jsem taky nemusela,ale vyřadit ho měli všichni,takhle to byla srabárna. Na ostrově vyloučení je všechny vypráská a vrátí se.

Přidat komentář