Panáček v reality show

Nákupné maniačky od 2.9. bez Lukáša Kimličku a chudšie o 100€

26. Srpen 2014 | napsal(a): | reality show: Nákupné maniačky 2015, Nezařazeno

[singlepic id=9983 w=615] O pár dní by sme sa konečne mali opäť dočkať obľúbenej relácie o nákupu chtivých slečnách a dámach, ktoré nám ukážu svoje domovy i šatníky. Najznámejší z trojice porotcov Lukáš Kimlička pre pracovnú zaneprázdnenosť ukončil spoluprácu na tomto projekte, nová tvár nás preto čaká na zozname expertov na obliekanie.

Tou najzásadnejšou zmenou je však skrátenie rozpočtu o 100€. Po dvoch hodinách nakupovania teda účet nemôže presiahnuť 400€. Práve na kozmetiku šla veľká časť rozpočtu, preto sa tvorcovia rozhodli tento neduh ošetriť najatím šikovnej profesionálnej vizážistky. Celková výhra je nezmenená, ktorá bude mať najviac bodov po sčítaní maniackých bodov a bodov od stylistu, získa 500€. Od utorka na JOJ a WAU s novými, premiérovými časťami.

galadriel

Pri sledovaní HSTM v diskusii na oficiálnej stránke TV Prima spomenula Kačka (jedna z účastníčok) túto stránku a už stačil len strýček google. Potom som len dlho, dlho čítala a nakoniec sa zapojila aj do diskusie a to u farmára, kedy sa slovenský prekladateľ neozýval a kočky z klubu smesvině nevedeli nejaké to naše írečité slovíčko. A keďže Elko a SUN všetko zo slovenských RS nestíhajú, boli takí zlatí, že mi Nákupné maniačky na WAU prenechali :)) A teraz sa k Vám budem hlásiť aj cez SK Farmu. Kto sa teší ?? :D (rečnícka otázka)

Nákupné maniačky 2015, Nezařazeno

Diskuze k článku

Počet komentářů: 8
1
Andrea
Reagovat

Já se těším:-) Jsem zvědavá, kdo bude ta nová tvář. Ohledně najmutí vizážistky nevím, jestli je to úplně dobrý nápad. Snad nebude tvořit dle sebe, ale podle přání „klientky“.

2
galadriel
Reagovat

@Andrea: Možno by bolo zaujímavé, keby to bola nejaká žena. Uvidíme. Myslím, že v jednom týždni už aj vizážistku použili, vždy ich namaľovala kočka v štúdiu a vyzeralo to dobre. Možno to bude tá istá. A som zvedavá, či zostane aj odmena za najlepšie oblečenú maniačku podľa bodovania od stylistu. Naposledy dal Marián Hornyak šperk tej, ktorá bola podľa neho naj, ale nevyhrala.

3
J.
Reagovat

Jé, tak to se těším na další řadu. Celé léto ve volných chvílích sleduji z archívu řadu první.

4
upc ž
Reagovat

Hlavně, když je tam Kočišík.
Kimlička byl taky fajn, nejmíň sympatický je mi ten třetí, ale pořád to u mě stojí na Marošovi. To je vtipnej, jemně ironickej porotce, který se vyzná,

5
BarBora
Reagovat

@upc ž:
Tiež ho mám najradšej, aj kvôli nemu si to zvyknem sem tam pozrieť.

6
Slámka
Reagovat

No sláva, taky se těším. A souhlasím se snížením rozpočtu. Vyhodit tolik peněz za kosmetiku !! Je to o oblékání, vizáž je pouze doplněk.

7
Andrea
Reagovat

Z upoutávky jsem to asi úplně nepochopila-4 barvy musí mít na sobě a z toho musí být jedna, co si vylosují? Asi si to budu muset pustit znova:-) A jsem zvědavá, jak se ta starší paní popere s bleděmodrou, vážně si nemyslím, že by jí zrovna tahle barva sedla.

8
Eva
Reagovat

Už se těším,! Hlavně že zůstal Maroš, ty jeho hlášky jsou protě skvělý:o))

Přidat komentář