Panáček v reality show

Nezařazeno online video

Nezařazeno video archiv

Farmář hledá ženu 2017: Hon na farmáře začíná (2. díl, 8.9.)

8. Září 2017 | napsal(a): Ajda

fhž

Reality show Farmář hledá ženu startuje svojí pátou řadou. Pětice finalistů je odhalena, zbývá si počkat na ty, které touží získat farmářovo srdce, možná majetek, třeba obojí. Jedno je jisté, Katarína je nesmrtelná! Harcovnice českými i slovenskými řadami této show, věčná hledačka lásky a vyvolávačka hádek je zase v akci. Tipuji, že produkce ji opět některému nešťastníkovi vnutí na farmu, popřípadě ji rychle šoupne jinam, v zájmu sledovanosti je možné všechno. Uvidíme, zda bude jedinou recyklovanou nápadnicí, či se jich vyskytne více. Všechny řady vznikly v produkci společnosti Via Nostra, jediný rozdíl je ten, že tu aktuální pátou neodvysílá Prima, ale TV Barrandov. Režie se ujal jako vždy Jan Bělohlavý, kdo píše „scénář“ je přísně utajeno, ale pozorný divák předchozích řad ví, že nic se nikdy neděje samo a přirozeně.

Kdo přežije: Krev není voda na Prima COOL

18. Duben 2017 | napsal(a): TK

survivor-bloodvswater-cast
Dnes večer na Prima COOL startuje premiérová 27.řada amerického Survivora, tentokrát s podtitulem Krev není voda. Stejně jako v předchozí řadě bude polovina trosečníků tvořena ze zkušených veteránů z minulých ročníků, kteří se postaví proti kmenu složenému z jejich rodinných příslušníků. Bude přítomnost rodinného příslušníka ve hře výhodou anebo naopak rizikem? Jak budou muset hráči upravit svoji strategii??

Robinsonův ostrov 2017 (15,16): Porota se začíná plnit, na Ostrově vyloučení končí pohoda (rekap)

13. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_soutez3

Na poslední kmenové radě schytal nůž do zad Míla, který se jako čtvrtý hráč ocitá na Ostrově vyloučení. V kmeni Mayon se postupně vymezují nové aliance a na okraji se nyní nově ocitl klaďas David, který pro všechny představuje hrozbu do Finále. Na Ostrově vyloučení se odehraje první duel o setrvání ve hře. Poražený se stane prvním členem finálové poroty.

Nákupné maniačky od 2.9. bez Lukáša Kimličku a chudšie o 100€

26. Srpen 2014 | napsal(a): galadriel

[singlepic id=9983 w=615] O pár dní by sme sa konečne mali opäť dočkať obľúbenej relácie o nákupu chtivých slečnách a dámach, ktoré nám ukážu svoje domovy i šatníky. Najznámejší z trojice porotcov Lukáš Kimlička pre pracovnú zaneprázdnenosť ukončil spoluprácu na tomto projekte, nová tvár nás preto čaká na zozname expertov na obliekanie.

Co nového nám přinesli soutěžící nebo porotci pěveckých reality show? (7)

26. Srpen 2014 | napsal(a): Lucas

[singlepic id=9981 w=615]

Dnes vám opět přináším další várku nových písniček od našich oblíbenců. Novinek je celkem dost a tak brzy přijdu s pokračováním, protože ne vše se sem dnes vešlo. Děkuji vám za vaše tipy, alespoň tak narazím na další zajímavé novinky. Co se vám líbí tentokrát? Stane se z něčeho hit?

Televizní podzim 2014: Reality show? Nikoliv. Přecházíme na seriály!

28. Květen 2014 | napsal(a): Bedy

[singlepic id=8615 w=615]

Zatímco se teprve blížíme ke konci jarní sezóny, televize už nám pomalu servírují své plány na následující měsíce. A zatím to bohužel vypadá, že o reality show bude nouze, což se o seriálech říct nedá. Pěvecké a talentové show se nám snad, vzhledem k letošnímu diváckému zájmu o X Factoru a Hlas, na nějaký ten rok vyhnou. Což ovšem zatím nevíme jistě, jedno však jisté je. Začínají SERIÁLOVÉ žně!

Miro Sýkora valcuje: Simon Cowell ho pozval do živých prenosov!

17. Květen 2014 | napsal(a): Elko

[singlepic id=8137 w=615]

Víťaz štvrtej série Česko Slovensko má Talent – Miroslav Sýkora, má pred sebou obrovskú výzvu. Jednou z výhier bolo aj stretnutie so Simonom Cowellom a vystúpenie pred britským publikom. Stretnutie charizmatického operného speváka Miroslava Sýkoru s prísnym porotcom nakoniec dopadlo úplne inak.

Nové Prostřeno s novými pravidly startuje podzimní sezónu 2013

12. Srpen 2013 | napsal(a): SUNíčko

Dnes byla oficiálně odvysíláním nového dílu Prostřeno odstartován podzimní televizní boj o reklamní výnosy a koláče sledovanosti. Nové díly Prostřena, přinesou nejen nové účastníky, ale také nová pravidla. Pojďme si je shrnout.

Finalisté X Factor UK rok poté, jak se jim vydařil?

12. Srpen 2012 | napsal(a): Merťas

Britský X Factor se nám po roce vrací zpět na obrazovky. 18.srpna vtrhne devátá řada na britskou televizi ITV a začne znovu maratón hledání těch nejlepších zpěváků zpěvaček a vokálních skupin. V dnešním článku si připomeneme vše dobré a špatné, co si Merťas z minulého ročníku pamatuje. A Hlavně se podíváme na všechny finalisty, co natočili a jaký hudební matroš vypustili do světa.

Prostřeno V. (21. až 25.5) Z Jižních Čech

21. Květen 2012 | napsal(a): okkvp

[singlepic id=4487 w=420]
Tři ženy a dva muži uvaří divákům, a především sami sobě navzájem v kulinářské a hostitelské show Tv Prima Prostřeno! Užijem si týden malebných a pohostinných jižních Čech a uvidíme, zda bude zas na co koukat či snad se něčím dokonce i inspirovat.

1. stránka z celkem 8123...Poslední »