Panáček v reality show

X Factor UK 2016: Halloweenské strašení v podání Top 9! + Rozhodnutí (rekap + video)

30. Říjen 2016 | napsal(a): | reality show: X Factor UK

XF2016_LS4

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 4. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Čirou náhodou na X Factor Jukeboxu padlo na tento týden téma Fright Night, neboli klasické halloweenské téma. Právě tato „náhoda“ byla v týdnu nejvíce propíraná v médiích a zrovna nepomohla s obranou různých obvinění produkce z manipulace. Produkce se ovšem ohradila, že je Jukeboxová bedna prázdná a nikdo osudí nezastavuje. V klasickém halloweenském kole se opět můžeme těšit na tématicky laděné vystoupení a velkou výpravu. V soutěži jinak zbývá ještě devět soutěžících. Kdo bude následovat kroky Relley C, to se dozvíme tradičně v neděli, čeká nás snad další šok? V živém Rozhodnutí představí svůj nový singl úřadující vítězka X Factoru Louisa Johnson a s novou hudbou dorazí také Bruno Mars.

4. Live show – Fright Night

Gifty Louise

výběr: Fifth Harmony – I’m In Love With a Monster

Halloweenskou párty zahájila Gifty svým podáním ústřední písně z filmu Hotel Transylvania 2. Je to tak podruhé v Live shows, co Gifty zpívá Fifth Harmony. Vystoupení jako takové bylo stylizované podle původního videoklipu. Gifty akce na pódiu pěvecky nijak neublížila. Za mě mnohem lepší pokus o Fifth Harmony než v první Live show, nicméně celkově Gifty nezanechala tak silný dojem jako minule, téma však splnila.

 

Matt Terry

výběr: Nina Simone – I Put A Spell On You

Nicole Matta příliš nešetří, po Mariah Carey dostal další legendu. Na vystoupení odvedl skvělou práci Brian Friedman, scéna byla opravdu působivá. Matt podal mnohem lepší výkon než minule, za mě tedy rozhodně jeho nejlepší v Live shows. Nemělo to sice takové „kouzlo“, jako předvedl Quentin Alexander v American Idolu 2015, nicméně hlasově se tomu nedalo nic vytknout a ani to zbytečně nepřeháněl s falzetem + skvělá výprava = hodně dobrý výkon.

5 After Midnight

výběr: Michael Jackson – Thriller

V minulém kole porota klukům dost naložila a vyřazení Relley jim na náladě taky nepřidalo. Největší hororová píseň všech dob byla pro ně jasným výběrem. Vystoupení začalo dramaticky otrávením všech členů, načež se proměnili v zombie. Po pěvecké stránce si kluci vedli líp než minule, i když slabá místa by se našla. Celkově vystoupení drželo více pohromadě než minule, zlatým hřebem byl propracovaný dance break s recitujícím hlasem ze záhrobí, to zkrátka nemohlo chybět.

Honey G

výběr: Will Smith – Men in Black

Kontroverze kolem osoby Honey G se stupňuje s každým kolem, hladké postupování bez jediné účasti v bottom 3 však naznačuje, že se bohužel zatím nikam nechystá. Sharon vsadila na ústřední motiv z filmu Muži v černém, stejně jako 5 After Midnight měla Honey G originální úvod s mimořádným zpravodajstvím ITV o výskytu mimozemšťanů ve Wembley. Nejdřív jsem myslel, že bude Honey G hrát mimozemšťana, nakonec ale opak byl pravdou. Jinak co víc k Honey G napsat, jako joke act už se zcela vyčerpala a dále nemá co nového předvést, protože vlastně ani nic neumí. Porota z nějakého divného důvodu nepřestává v Honey G podporovat iluzi, že je vlastně dobrá raperka. Velebnosti, chce se mi blejt!

Ryan Lawrie

výběr: Backstreet Boys – Everybody

Ani Nicole neminul nevinný halloweenský žertík, když ji při uvádění Ryana vylekal její bývalý svěřenec Rylan. Zpět k Ryanovi, u kterého padla volba na další hororovou píseň, tentokrát od Backstreet Boys, což byl spíš hozený klacek pod nohy. Tento výběr bych spíš přiřadil jinému boybandu, ale ne jednotlivci. Ryan se sice snažil a do písně dal vše co mohl, ale on sám neměl šanci se svým hlasovým fondem vystoupení utáhnout. Úplná katastrofa to nebyla, avšak Bottom 3 ho nejspíš čeká znovu. Pokud ho opět diváci ušetří, volil bych pro něj příště něco víc lyrického, kde by se jeho hlas neztrácel, ale spíš vynikl.

Sam Lavery

výběr: Bonnie Tyler – Total Eclipse of the Heart

Sam měla možnost v minulém týdnu navštívit domov a s rodinou zajít na fotbal v Newcastlu. Simon pro ni zvolil další rockovou baladu, píseň se taky docela hodí do tématu. Za sebe musím říct, že Sam předvedla dosud svůj nejlepší a výkon v soutěži. Nechyběla tomu dostatečná gradace ani emoce. Nemám co vytknout, taky jsem měl pocit, že Sam už na pódiu tolik netápe a je si čím dál jistější. Jen nechápu Simonovu „kritiku“. Sice kritizoval hlavně sebe, že mohl pro Sam zařídit lepší aranžmá, protože si to její talent zaslouží, ovšem tím shodil nejen sebe, ale taky Samin skvělý výkon. Teď jen doufat, že na to diváci nezareagují podobně a Sam podpoří.

Saara Aalto

výběr: Lady Gaga – Bad Romance

Saara v minulém týdnu zažila nefalšované zmrtvýchvstání, když se poprvé nepropadla do Bottom 3. V podobném duchu jako minulý týden se neslo Saařino vystoupení i tento týden. Opět jsem měl pocit, že jsem se vrátil o 10 let v čase a sledoval finále Eurovize, zvolené aranžmá pro tuto píseň tomu hodně nasvědčovalo. Celé vystoupení bylo až moc „over the top“, že se na to pomalu nedalo dívat. Saara si zvolila tuhle teatrální podobu, protože to minule zafungovalo, jestli to zafunguje i tentokrát, to si nejsem jistý.

Four of Diamonds

výběr: Ella Henderson – Ghost

Když jsem se dozvěděl, že si holky vybraly hit od mé srdcové záležitosti, byl jsem hodně skeptický. Měl jsem být proč, první polovina, kdy se holky snažily píseň přivlastnit a dát tomu lehký RnB nádech prostě nefungovala a sólové pasáže byly hodně mimo. Jisté katastrofě a zničení tohoto skvělého hitu zabránil závěr, kde se holky vzbudily a do písně se pořádně opřely a podařilo se jim píseň vygradovat. Jak byl návrat Four Of Diamonds příslibem nárustu kvality, tak se holky v Live shows zatím hledají a svoje vystoupení z Domů porotců ještě nepřekonaly, težko říct, zda po nedělním vyřazování budou mít ještě čas na další hledání.

Emily Middlemas

výběr: Radiohead – Creep

Jako zlatý hřeb jde již podruhé Emily. Dá se opravdu říct, že to nejlepší nás čekalo na úplný závěr. Emily situovaná do popraskané porcelánové panenky (že by malá narážka na Sadu Vidoo?) zpívala zpomalenou verzi Creep. Minulý týden jsem si nebyl jistý, zda zpomalená verze byla nutná, zde však splnila svůj účel. Vystoupení Emily bylo emotivní s pohlcující mrazivou atmosférou, paráda! Poprvé v této řadě můžu říct, že to byl TOUCHDOWN!

Osobní Top 3

  1. Emily Middlemas
  2. Sam Lavery
  3. Matt Terry

Osobní Bottom 3

  1. Honey G
  2. Saara Aalto
  3. Four Of Diamonds

Rozhodnutí

Top 9 – Cake By The Ocean (DNCE)

Hvězdný host – Louisa Johnson

Fanouškům X Factoru není třeba Louisu déle připomínat. Krásná blondýnka s černošským hlasem v loňské řadě pod vedením Rity Ory každý týden oslňovala hvězdnými výkony a potvrzovala svou roli favoritky soutěže. Louisa sice příliš nezabodovala se svým vítězným singlem, zlé jazyky však vzápětí umlčela singlem Tears ve spolupráci se skupinou Clean Bandit, ze kterého se stal nefalšovaný letní hit. Nyní Louisa přichází se svým sólovým materiálem, v X Factoru exkluzivně představí singl So Good ze svého debutového alba, které vyjde v příštím roce.

Louisa svým vystoupením připomněla propastný rozdíl mezi letošní a loňskou řadou, což určitě nejen mě donutilo zamáčknout slzu. Její sólový debutový singl se podle mě povedl, takový chytlavý mix popu a RnB, začátek mi přišel až takový „bondovský“. Ve vystoupení byla Louisa skvělá a hvězdná, což jen dokázalo, že britští diváci loni chybu rozhodně neudělali. No jo, někdy se zkrátka vyplatí vzít do Live shows ty nejlepší, snad si to do příští řady Simon uvědomí.

Odhalení Bottom 3

V bezpečí jsou 5 After Midnight, Emily, Matt, Sam, SaaraHoney G.

Do Bottom 3 se propadl opět Ryan a Four Of Diamonds, nově se na chvostu ocitla Gifty. Diváci mají zase možnost v Lifeline vote zachránit jednoho před Sing-offem.

Hvězdný host – Bruno Mars

Začínající Louisu na pódiu vystřídá již etablovaná hvězda pop music Bruno Mars. Známý showman se může chlubit například čtyřmi cenami Grammy, z toho hned dvě si odnesl letos za megahit Uptown Funk, na kterém spolupracoval s britským producentem a hudebníkem Markem Ronsonem. Na vlně funku se nese i jeho novinkový singl 24K Magic, který zazní v nedělním rozhodnutí.

Sing-off

Potřetí za sebou diváci zachránili Ryana! 

Gifty Louise

výběr: Leon Russel – Song For You

Gifty rozhodně v současnosti nepatří mezi nejhorší, bohužel ji nejspíš zlomila vaz sobotní úvodní pozice v kombinaci (pro lidi nezasažené filmem) neznámým songem. V písni o záchranu šla Gifty do balady. Píseň jako taková ji sedla, jen ty výšky byly spíše uječené, což se neposlouchalo dobře. Každopádně proti sobě má současné outsiderky soutěže.

Four Of Diamonds

výběr: Christina Aguilera – Voice Within

Four Of Diamonds se sing-offu nevyhnuly ani nyní. Tentokrát si vzaly baladu od Aguilery. Zajímavé, že v sing-offu znějí vždycky o něco líp, než v hlavním kole, že by měly špatného mentora nebo jen smůlu na songy? Jak jsem již jednou řekl, holky prostě nedokázaly naplnit očekávání z jejich návratu a navázat na vystoupení, které předvedly na Ibize. Vzhledem k tomu, že se Gifty propadla dolů poprvé, měla by právě ona postoupit.

Vyřazování

Simon posílá domů Gifty!… Tak ne, oprava, samozřejmě posílá domů Four Of Diamonds.
Louis se taky postavil za svůj girlbanda a posílá domů Gifty.
Nicole posílá domů Gifty!
Sharon po krátké úvaze a ubohému škemrání od Louise také posílá domů Gifty!

Gifty Louise v soutěži končí.

Tématem příštího kola je „Girlbands vs. Boybands“

Shrnutí

Podle reakcí publika v sále asi nejsem jediný, kdo si myslí, že porota udělala chybu a měla nechat postoupit Gifty. Při nejhorším bych hlasování poslal do Deadlocku. Porota jen prodloužila trápení Four Of Diamonds, ze kterých ne a ne dostat 100% dobrý výkon. Osobně mi Gifty nebyla moc sympatická a kromě minulého kola mě ani nijak výrazně nezaujal žádný její výkon, celkově jsem zastával názor, že zabrala místo v Live shows Caitlyn Vanbeck. Každopádně v soutěži stále setrvává taková Honey G, na jejímž štítě skončil další talentovanější člověk než je ona. Těžko říct, jak dlouho bude diváky její divadlo bavit.

Studiové verze vystoupení finalistů na Spotify

VojtaP

Milovník hudby a dobrého jídla, lehký závislák na seriálech a na reality show. Z reality show mě hodně baví například X Factor, Got Talent, Survivor a další...

X Factor UK

Diskuze k článku

Počet komentářů: 190
1
Tomáš
Reagovat

To bude až do konce vypadávat každý týden jen jeden soutěžící a GF bude ve dvou? Asi ano že?

2
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: GF bylo v novějších řadách zatím vždy ve třech, v 7. řadě dokonce ve čtyřech. Letos to vychází, že žádné double elimination nebude. Proto jsem tak nadával, že mohla být klidně top 16, když mají letos tolik času. Loni měli míň Live shows, dobrý výběr soutěžících a ještě byla jedna divoká karta. Dělají to přesně naopak :/

3
Tomáš
Reagovat

@VojtaP: Tak to vychází na konec 11.12. a GF ve třech no.

4
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: jj přesně to tak vychází, kromě jiného jim jde i o vánoční number 1 s vítězným singlem. Loni jim poprvé zlato uniklo a Louisa se umístila nejlépe 9., jednak to bylo ne úplně šťastným výběrem pro vítězku a za druhé singl vyšel až v pondělí a tak mělo všechno ostatní 3 dny náskok. Jsem zvědavý, co to bude letos, jestli zase cover nebo už se konečně Simon pochlapí a nechá pro vítěze napsat něco originálního.

5
J
Reagovat

Tak songy su to podla mojho gusta. Najviac sa tesim asi na Sam.

6
Tomáš
Reagovat

@J: Tak to sme dva.

7
J
Reagovat

@Tomáš: Nech uz bude Matt akykolvek skvely, pochybujem, ze prekona tento vykon z inej spevackej sutaze.
https://www.youtube.com/watch?v=9C_6jEl6wGg&spfreload=10

8
VojtaP
Reagovat

@J: taky se nejvíc těším asi na Sam, toto ji podle mě opravdu sedne. Saara asi bude těžký bizár. Těžké to v mých očích budou mít Diamanty, Ella je moje srdcovka a tento song obzvlášť.

9
VojtaP
Reagovat

@J: Quentin z AI 14 to dal taky skvěle.

10
J
Reagovat

@VojtaP: Tiez mam Ellu rada. Najviac asi pre jej farbu hlasu. A tiez sa obavam, ze ten song pochovaju. Moj najoblubenejsi od nej.
Saara sa nam zmenila na „joke act“, ktory vie sice spievat, ale… No obavam sa, ze jej Lady Gaga sadne, kym HONEY G bude uz nudna. Dufam, ze skonci v BOTTOM 3 a ludia budu natolko sudni, ze bude v BOTTOM 2 a potom to uz bude len na nasich mentorov.

11
Tomáš
Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=vlTEaHXRgf4 No už to tu lidi zmiňovali. V tomto duelu bych fandil Jamesovi. Ale asi bych se nervozitou už fakt podělal než by vyhlásili výsledek Dead Lock :-D A pak bych se rozplakal štěstím :-D Tak fakt škoda, že tenkrát sem to nesledoval.

12
J
Reagovat

@Tomáš: Ano, uz som to vravela. Ella velky talent aj v sutazi, ale vaz jej zlomil evergreen z POMADY, ktory spievala po svojom v pomalej verzii. Ine za tym nevidim, preco nedostala od ludi vtedy dostatok hlasov a spadla do BOTTOM 2.
https://www.youtube.com/watch?v=7cW7IJIvmcU

13
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: toto byl asi největší hlasovací fail Britů v historii. Tenkrát jsem doufal, že tito dva spolu budou v top 2 a že by to bylo fakt kvalitní finále. Jak říká J, ta pomáda opravdu pro ni nebyla šťastný výběr, pořád tam ovšem měl kdo vypadávat. To tak chodí, když už soutěž neprasí produkce, tak britský divák to hravě zvládne sám.
Nakonec všechno dobře dopadlo a Ella i James mají dobře rozjetou hudební kariéru, jako vlastně už jediní z té řady, i když James s malou pauzou, kdy upadl v nemilost.

14
Monika
Reagovat

Sam ma paradni vyber presne pro ni. Tesim se na ni nejvic. Pro me je z te letosni rady naprosto nejzajimavejsi.

15
J
Reagovat

@VojtaP: Ano, ta POMADA, ale vtedajsie 7. kolo live sa nieslo v duchu GUILTY PLEASURE. Takze obom im poskodilo to, co maju radi, ale zaroven sa za to hanbia.
No uz skoncime ohladom dvoch potencialnych kreativnych finalistov, ktory robia dobru hudbu aj dnes.
Opat zopakujem. Najviac sa tesim na Sam. Ona by mohla ist aj nakoniec, ale obavam sa, ze tam daju budto Matta alebo Emily. A som zvedava aj na Emily ako to da ona, urcite emotivne. Mozno to budu tie dve TOP 2 z dnesneho vecera aspon pre mna. A nakoniec som zvedava aj na tie 4diamantky ako velmi pokazia Ellin song.

16
Tomáš
Reagovat

@Monika: To máme stejně, pro mě je taky Sam nejzajímavější.
@J: U Emily je jisté že dá tu pomalejší verzi, tuším že tu samou u nás v Hlase zpívala Vendula Příhodová. Mě se víc líbí ta klasická originální verze.

17
Tomáš
Reagovat

Já bych si hrozně přál aby v Bottom 2 jednou skončil Matt ale to je asi nereálné. Byla by to bomba.

18
Lucas
Reagovat

Gifty – průmer
Matt – asi zatím jeho nejlepší výkon, říkal jsem si, wow dnes bez falzetu, než to pokazil :D

19
Tomáš
Reagovat

Gifty byla lepší minule, myslím že to co předvedla minule už ničím nepřekoná. tentokrát asi dobře zazpívané, ale nebavilo mě to. A vzhledem k tomu že šla na začátku, ani bychs e zítra nedivil účasti v Bottom 3. Mě by nevadilo ani vyřazení i když jsou tam na to lepší adepti. Matt ten se mi dnes nelíbil vůbec.

20
Monika
Reagovat

Matt pro me opet nezajimavy song, ja v nem porad nedokazu najit něco výjimečného, ani v tom hlasu neslysim nic uzasneho, u me je stále v kategorii neurazi a nenadchne.

21
VojtaP
Reagovat

@Lucas: úplně souhlasím, Matt to dneska dal fakt dobře, poprvé mi u něj v LS snad nic nevadilo, ani s tím falzetem to nepřehnal a neječel tam jak Viktorka, jak minule. Navíc měl i působivou produkci.

22
Tomáš
Reagovat

5AM ani nevím co k nim napsat. Začátek ušel, pak mě to přestávalo bavit. Celkvoě by mi vůbec nevadilo kdyby vypadli.

23
sadu
Reagovat

Tohle téma asi nikdy nepochopím… jinak 5 AM nevím, zatím slušný, ale mají nějakou budoucnost?

24
Monika
Reagovat

5AM melo dobrou choreografii, porad se na scene neco delo, zitra budou zachraneni myslim. Zatim me nic nebavilo, nic bych si nepustila znova.

25
VojtaP
Reagovat

Nechtěl bych hrát drinking game zaměřenou na Louise. To by byla rychlá smrt.

26
sadu
Reagovat

Další trapas

27
Lucas
Reagovat

Tak Honey G už hodně omrzela

28
VojtaP
Reagovat

asi budu mít dneska díky Honey G noční můry. Nechápu porotu, takový BS.

29
Tomáš
Reagovat

Obávám se že Honey G v Bottom 3 zase nebude, ona ta šaráda okolo ní dělá hodně. Ona fakt nakonec dojde až do GF. Teď se těším na Ryana a Sam, konečně mě snad někdo bude bavit.

30
sadu
Reagovat

Nechápu, proč to Britové dělaj.. Vždyť ona si teď o sobě myslí, jak je dobrá, ale po soutěži nemá šanci se prosadit.. Wagner byl aspoň zralej na nějaké estrády, Rylan skončil jako ta rádobycelebrita v těch estrádách, ale ona nemá žádnou osobnost…

31
Tomáš
Reagovat

Ryan dobrý, doufám že zítra nevypadne. Přeju mu postup do dalšího kola. Sam pro mě dnes zatím nejlepší ale to se dalo čekat. Krásná a talentovaná. Ona je pro mě vítěz.

32
Monika
Reagovat

Sam mi tam z nich prijde jako ruze mezi trnim. Uzasnej hlas, krasna baba, slape na plno kazdej song, obrovska osobnost. Jasna vitezka, souhlasim s Tomem :-)))

33
VojtaP
Reagovat

Nechápu, o co Simonovi šlo, samozřejmě, že se dalo se songem udělat něco zajímavějšího, koneckonců i s prezentací, nicméně souhlasím s Nicole, že to byl nejlepší výkon Sam v soutěži.

34
Lucas
Reagovat

No Saara docela hrůza, většinou to aspoň zazpívá dobře, ale tentokrát mi to přišlo dost slabý, nechápu tu chválu.

35
VojtaP
Reagovat

teď jsem si už 100 % jistý, že budu mít noční můry. Ani sama Lady Gaga nebyla nikdy takhle over the top, hrozné divadlo…

36
sadu
Reagovat

Saara mi docela připomíná Kitty z 8. řady..

37
Tomáš
Reagovat

Saara může zpívat jak chce a stejně bych ji vyhodil. Doteď sem jí neodpustil že neletěla ve 2. kole místo Freddyho i když za to mohli diváci. Viděl bych ho tam teď raději než ji. Myslím si že zase nevypadne a bůhví kam až v soutěži dojde čímž asi trhne největší rekord outsidera co byl hned v 1. kole na odstřel a nakonec došel dost daleko.

38
VojtaP
Reagovat

@sadu: s tím rozdílem, že Kitty byla likeable. Saara je jasný joke act, který se z ní vyklubal až v live shows. Myslím, že spíš zastupuje roli záporačky, spíš jako Katie Weissel ze 7. řady.

39
Monika
Reagovat

Nuda hrozna, pro me jsou tyhle holky nejzbytecnejsi ve finále. Zítra bych je vyhodila, prijdou mi uplne obycejne, jedna z mnoha kapel, zadnej vyssi level.

40
Lucas
Reagovat

no tak tady ten zpěv byl taky docela nic moc a zase byly „vocals great“? :D

41
LadccA.
Reagovat

Strašný podklad písničky u Diamantů… btw. ta druhá zleva byla hrozná…celkově prostě nepovedené.. achjo ..přitom ta písnička je tak krásná… myslím že nikdo krom Elli jí prostě dobře nezazpívá :/

42
sadu
Reagovat

@VojtaP: Mě právě Kitty nepřišla vůbec likeable, ale už si to tolik nepamatuju :)) ale taky mi přijde, že najednou se „našla“ v tom stylu ála lady gaga a strašně tlačila na pilu.. Katie mě jinak taky napadla, no jsem zvědavá, co s tím udělají diváci….

43
Honza
Reagovat

@VojtaP: O Saaře si múže myslet kdo chce, co chce, ale říkat, že je to „jasný joke act“ a řadit jí někam k Honey G. je „jasně“ neobjektivní. :)))))

44
Tomáš
Reagovat

Na Four Of Diamonds nemám co napsat. Že nejsou šálek mojí kávy je hodně slabý slovo, ty jdou totiž úplně mimo mě. Absolutní nezáživná nuda a na začátku byly pěkně rozladěné, zpívaly falešně jak prase. Přál bych si aby už zítra v noci usínaly u sebe doma.

45
Tomáš
Reagovat

Nechápu vůbec chválu mentorů na Diamnaty, to je jak kdyby to bylo z jiného světa. Na nich není absolutně nic zajímavého, měly by už odejít.

46
VojtaP
Reagovat

alespoň, že se to ke konci rozjelo, už jsem se bál, že Diamanty zkazí tento masterpiece Elly a Ryana úplně.

47
Lucas
Reagovat

První vystoupení dnes, co stálo za to :)

48
Michal V.
Reagovat

dost nuda dneska…

a zlaty hreb vecera byl pro me spis grc vecera spojeny s polospankem… nerozumim tomu, ze porotci presne na takovychto pojeti pisnicek tak ujizdi…a neni to specialita jen letos…ale tak nejak poslednich x let…

49
Monika
Reagovat

Emily byla vyborna, tohle se ji hodne povedlo. Super atmosfera na podiu, scena, skvele vystoupeni.

50
Ludvik
Reagovat

Dneska super večer!! Jak to tak tady čtu tak celkem nechápu ty komentáře typu, nuda, slabota :D Asi to bude tím, že už na mě víc jak rok působí Britská kultura :D
Emily absolutně TOP! Sam taky byla skvělá! Dneska se mi dokonce líbila i Saara, povedený večer!

51
Monika
Reagovat

Vyhodila bych Saaru nebo Four of diamonds. Ocekavam v TOP 3 Four of diamonds, Ryana a mozna uz i Honey G. Bojim se o Sam jako kazdy tyden. Nejsem schopna vubec odhadnout, kde se v hlasovani divaku pohybuje.

52
Tomáš
Reagovat

Emily byla hodně dobrá, působivé vystoupení plné emocí. Myslím že v tomhle kolo porazí Matta a že tohle kolo na hlasy diváků vyhraje. Ale u mě osobně Samanthu nepřekonala. Pro mě dnes nejlepší Sam ale Emily hned druhá.

53
Monika
Reagovat

Moje TOP 3 vecera: 1. Sam, 2. Emily, 3. Saara

54
Ludvik
Reagovat

@Tomáš: Na aplikaci Matta porazila :D Tuším že Matt měl 90% a Emily měla 93% :D

55
Honza
Reagovat

No, tak dneska jednoduchý.
Všechny holky byli fajn, doufám, že zítra si ještě fakt udrží neúčast v Bottom 3.
Ostatní dnes buď kolem průměru a nebo jednoduše hrůza.
Často se tu zastávám Saary, ale dnes jsem se teda taky nestačil divit.
Přesto bych dal do Bottom 3 asi Ryana, Honey G. a Diamonds.

56
Monika
Reagovat

Moje TOP 3 nejhorsich: Four of Diamonds, Matt, Honey G

57
Tomáš
Reagovat

@Monika: První dvě místa máme stejně.

Moje pořadí za dnešek
1 Sam
2 Emily
3 Ryan
4 Saara
5 5 After Midnight
6 Matt
7 Gifty
8 Honey G
9 Four Of Diamonds

V Bottom 3 bude v každém případě Ryan, ten už ji má asi předplacenou dokud tam bude. Doufám ale že ho opět zachrání živé hlasování. Dál tam může být prakticky kdokoliv kromě Emily a Matta. Budu se opět bát i o Sam a doufat ve vypadnutí Four Of Diamonds, nedokážu si představit kolik týdnů mě tam ještě můžou takhle nudit ale já už u nich vážně usínám.

58
Tomáš
Reagovat

@Ludvik: No vidíš jak mám dobrý odhad.:D Já myslím že pro tentokrát Matta porazí i v realitě.

59
VojtaP
Reagovat

@Honza: „jasný joke act“ bylo možná moc silné označení, uznávám, nicméně její vystoupení bylo dostatečně šílené. Už jsem kolikrát psal, jak je Saara talentovaná, ale prostě je tak over the top, že to ztrácí úroveň. Nevím dneska jsem to tak cítil.

@sadu: Kitty byla takový underdog, díky čemuž se jí dalo fandit, Byla sice teatrální, ale zároveň svým způsobem autentická, něco jako právě Lady Gaga, se kterou se tuším nějak ztotožňovala. Saara čistě jen hraje a přehrává a je to škoda, protože talent má, jen by to chtělo ubrat, bohužel poslední kvalitní vystoupení dala na castingu.

60
sadu
Reagovat

Matta jsem nestihla a vystoupení se mi líbilo, pravda, že nic převratnýho, ale vzhledem ke konkurenci ho do top vystoupení zařadím, pak Sam a možná Diamanty za ten pěkný závěr, jinak fakt nevím, koho bych tam dala…

Do bottom 3 prosím už musí Honey G, asi tam bude Ryan a možná i Emily může začít nudit… Na Saaru jsem zvědavá, na youtube má skoro 2 mil. shlédnutí u toho minulého vystoupení, tak by mě zajímalo, jestli to byly jednorázové hlasy, nebo fakt jí britští diváci přišli na chuť… Jinak ale to vystoupení tentokrát nedala ani hlasově.. Ne, že by to bylo důležitý, že Honey G!

61
Tomáš
Reagovat

@sadu: Emily zítra nebude v Bottom 3 ani omylem. :D

Na jednu stranu si přeju aby zítra vypadli Four Of Diamonds, na druhou bych si přál šokující vyřazování když je ten Helloween. Co třeba Bottom 3 Honey G, Ryan a Matt, v Lifeline postupuje Honey G, v Bottom 2 remíza u mentorů a nastane Dead Lock ve kterém Ryan porazí Matta a Matt vypadne, co byste tomu řekli kdyby se tohle zítra stalo?

62
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: takové nereálné, i když v této řadě je možné vše. Asi bych dostal velký záchvat smíchu a 10 minut se sbíral z podlahy :D

63
DJ Vlado
Reagovat

Emily a Sam byly dneska o několik parníku před ostatními (ostatně tyhle dvě holky jsou už jediný důvod, proč to ještě sleduju) :-) To zbylé panoptikum bych rozdělil na dvě kategorie: nuda (Gifty, 5AM, Diamonds) a bizare (Honey G, Ryan, Saara) :-/ Ovšem největším pozitivem pro mě byl fakt, že svého úhlavního nepřítele Matta jsem dneska doslova a do písmene prosral :-DDD

64
Tomáš
Reagovat

@DJ Vlado: Tak buď rád že si byl na WC protože kdyby si ho viděl tak by si se z toho asi taky po**** :D :D Ale můžeš si ho přece pouštět ze záznamu. :-)

65
DJ Vlado
Reagovat

@Tomáš: Takový masochista nejsem, abych si tu esenci afektu, kýče, slizu a mečáku dobrovolně pouštěl z Youtube :-D I když dneska mi svitla malá jiskřička naděje, že by ho Emily mohla přece jen nakonec porazit, minimálně z hlediska sympatií nad ním určitě navrch má (a sympatie hrají v hlasování často zásadní roli, jak jsme ostatně mohli dneska vidět ve StarDance) :-) Velká naděje tu sice není, ale nějaká přece :-)

66
Tomáš
Reagovat

@DJ Vlado: Mohla by ho porazit, já nevím proč tu každý píše že Matt je předem daný vítěz. Sice mu produkce krásně umetla cestičku do finále a zbavila se spousty lidí co by ho potenciálně ohrožovali ale co když i z těch co tam zbyli někdo dostane víc hlasů? To jako zfixlují hlasování? To by mi nedávalo žádný smysl proč by to dělali. Já bych samozřejmě ještě mnohem raději viděl na prvním místě Sam, ale u té budu rád když mi vůbec proleze do Top 3 a musím se o ni každý týden bát protože její pozice u diváků je silně nevyzpytatelná. Mám pocit že nikdo jako ona ještě v téhle soutěži nebyl, naprostý originál.

67
Honza
Reagovat

@VojtaP: Jako v pohodě, já jsem nijak ani nechtěl útočit, jen mě občas štvou zde až moc zbytečný „hejty“ na její účet. :) Se dneškem ale naprosto souhlasím, dnes se mi Saara nelíbila vůbec (dnes zas zbytečná chvála od poroty na její účet :)) a v podstatě i souhlasím s tím přehráváním – to dnes teda bylo uff i na mě.

Jinak jak už tu zaznělo, v této řadě je možné vše. :D Mně je to nějak letos už jedno, protože vyloženě nikdo není „wow“ a materiál na fandění, je mi to tak lhostejné, že ani nevím, proč se na to furt koukám. :D

Ale pokud bychom vzali v úvahu jen dnešní výkony bez sympatií, tak by měly být holky opravdu všichni v pohodě – Emily, Sam, ale i Gifty byli imho nejlepší.
Ovšem už dávno víme, že i nejlepší act může letos udělat pápá, aniž byste stihli říct švec, takže co naplat… :D
Ale ještě k ostatním dnes:
Matt – objektivně celkem ok, ale jako všechny jeho vystoupení jsou tak předvídatelný, že už mě nudí každej jeho tón :D
4AM – průměr průměrovitej
Diamonds – podprůměr podprůměrovitej :D divnej podklad, dost často falešní, v gradujícím závěru uřvaní, nelíbilo vůbec… :(
Ryan – nechápu tu chválu, on nemá dobré hlasové kvality a podle mě už v soutěži nic nenabídne
Saara – dost často se jí zastávám, ale dnes poměrně hrůza, špatnej podklad, přehrávání, fakt estráda, tu chválu nechápu vůbec
A k Honey G. se nemá cenu vyjadřovat. :D

Jak to dopadne je ale podle mě fakt ve hvězdách, možná mě to letos zajímá jen pro ten fakt, jak je to nepředvídatelný – to se letošní wtf řadě musí nechat! :D :D

68
DJ Vlado
Reagovat

@Tomáš: To je snad poprvé, co tě vidím zpochybňovat nějakou konspiraci :- D Ale omlouvá tě, že britský XF sleduješ poprvé, takže nevíš, jak to v něm chodí :-) Britové se obvykle nepřetrhnou v hlasování pro holky, pokud to nejsou úplně top zpěvačky (Leona Lewis, Alexandra Burke, Louisa Johnson), oproti tomu pro kluky hlasují jako diví, tedy zvlášť pro kantilénáře bez osobnosti :-/ Ovšem zatímco v soutěži jsou kluci úspěšní, v showbyznysu se s výjimkou Jamese Arthura (a Ollyho Murse, který už ale spadal do Overs) vůbec neprosadili, a protože James je spíš takový rebel, tak Simon může mít zájem vytvořit jednočlenného 1D, který by skákal jak on píská a zároveň by mu jako idol pubin sypal do kapsy peníze – to je imho důvod tlačenky Matta, která zkazila celý letošní ročník :-/

69
Tomáš
Reagovat

Když o tom tak přemýšlím, tipuju na zítra na B3 Ryana, Four Of Diamonds a Gifty.

70
Tomáš
Reagovat

@DJ Vlado: Třeba máš pravdu. Stejně ale nechápu proč odstranili Nialla , Jamese W. atd. Pokud měli pocit, že by mohli ohrozit Matta a měli by asi širší spektrum fanoušků než Matt ( ten má asi jen pubiny + nějaké ty dámy středního věku ) pak by přece museli být ještě úspěšnější a vydělali by Simonovi ještě víc peněz než Matt takže proč takové lidi dali pryč? Akorát by teda třeba neskákali jak on píská, což Matt asi bude. A v tom to možná bude ale obávám se že víc už tu ohledně toho asi nevymyslíme.

71
Tomáš
Reagovat

Já doufám, že zítra nevypadne Ryan. Klidně bych ho nechal dojít až do GF se Sam a Emily. Je mi sympatičtější než Matt, který působí jako namydlený, napomádovaný a namyšlený princ Krasoň. Ryan sice není extra zpěvák ale tohle už stejně dávno není o zpěvu.

72
J
Reagovat

Tak dam aj ja svoju TOP 3 za vcerajsi vecer:
1. Sam
2. Emily
3. Gifty

Domov by som poslala HONEY G. Dufam, ze bude v BOTTOM 3.
A aby ma potesil aj zmanipulovany JUKEBOX, mohol by sa dnes vecer zastavit na 80th alebo MOVIE.

73
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: ono jde o to, o čem mluvil Vlado. Britové mají v soutěži rádi typy skromných kluků od vedle, už jich pár takových vyhrálo, jenže po soutěži se nechytili. Na X Factoru je to ošemetné, že soutěž sice sledují lidé, kteří hudbu kupují, ale k hlasování mají mnohdy jiné motivy, což je možná podobné jak u nás.
Je fakt, že se Matt moc neshoduje s „typem pro Brity“, není to ten skromný kluka od vedle, spíš pravý opak – sebevědomý hezoun, ani nemá kolem své osoby silný příběh, jen tu nálepku favorita start-cíl.

74
sadu
Reagovat

Matt je vám možná nesympatický, ale zpívat umí. Takoví Ryan a Freddie na tom jsou/byli mnohem hůř. Mrzí mě, že v life shows není Niall, to by byla jiná..

Stojím si za tou Emily, nemyslím si, že bude mít od diváků tolik podpory, ale ráda se spletu, kandidátů na vyhazov tam je dost.

75
Tomáš
Reagovat

Za mě ideální dnes večer vypadnutí někoho z čtveřice Four Of Diamonds, Honey G, Saara a 5 After Midnight ( ale ti nevypadnou ). Za kohokoliv z nich budu rád. Na Matta je v téhle konkurenci ještě brzo ale uvítal bych jeoh vyřazení kvůli dramatičnosti soutěže a tím že by se zvýšilo napětí. Ale to je nereálné. Gifty by byla trošku škoda, ale taky bych to bral v pohodě. Ryana by pro mě byla velká škoda a bylo by mi ho líto, stejně tak i Emily. No a kdyby vypadla Sam, tak už to asi nesleduju. Ale ani by mě asi dnes nepřekvapilo kdyby byla v Bottom 3 ona místo Honey G, tady je fakt možné skoro všechno. Bohužel.

76
Monika
Reagovat

nejak se zacinam obavat, aby Sam nespadla do B3. mam dojem, ze Britove preferuji moderni hity, jestli ten song nebyl moc vykopavkou pro ne. Navic Simon ji zkritizoval, mam divnej tusak, ze tam mozna zahuci.

77
J
Reagovat

@Tomáš: Neviem sice ako je na tom Sam s popularitou v UK, ale zacina byt dost popularna v Brazilii. To je dost paradoxne, lebo aj nasa GG ma dost znacny fanklub prave v Brazilii.
A hlavne prestan zartovat s tym vypadnutim Sam. Ona vypadnut nesmie. Dnes este nie. Keby tak padlo dnes MOVIE a Simon jej o tyzden vybral WE ARE – ANA JOHNSSON zo Spider-Mana. Vyber sity presne pre nu.
https://www.youtube.com/watch?v=yG94KyjFlpg

78
Tomáš
Reagovat

Já s vypadnutím Sam nežertuju, já se toho bojím stejně jako Monika. Minule u Rellye bylo jasně vidět, že stát se může všechno. Stačí aby spadla do Bottom 3, v Lifeline postoupí Ryan a ona bude v Bottom 2. Nemusí ani nastat Deadlock a mentoři to stejně pose*ou a pošlou ji domů tak jako Rellye i kdyby tam byla třeba s Four Of Diamonds nebo s Honey G, však sme si v téhle řadě už zvykli že mentoři dělají všechno přesně obráceně než by měli. Navíc ji Simon fakt včera kritizoval což se může zdát divné proč by si chtěl odstřelit vlastního koně, ale opět to může být kvůli Mattovy. A kdyby se Sam dostala do Bottom 2 s Gifty a Simon by se mezi nimi musel rozhodnout, tak se obávám že by si v soutěži nechal Gifty. Sice to nechápu ale oni fakt dělají vše úplně obráceně než by měli. No nebudu už sýčkovat a uvidíme večer. Já se za Sam budu modlit.

79
J
Reagovat

@Tomáš: Podla mna Simon Sam skritizoval, aby sa o nu jej fanusici bali a viac za nu hlasovali. Simon si totizto uvedomil jednu vec, ze tento rok ten XF UK stoji za nic. A kedze mu urcite ide aj o sledovanost snazi sa vniest trosku zmeny – rockovej hudby do live show. Preto pevne verim, ze dnes to Sam prezije.
Inak ohladom Matta si myslim presne to, co DJ Vlado. Po sutazi podpise zmluvu so SYCOm aj keby skoncil ako runner up (za predpokladu „zazracneho“ vitazstva Emily) a bude robit rovnaku hudbu ako 1D a zaroven bude taky sex symbol pre teengirls. Avsak, aby sa uz uplne neodpisal u divakov neverim, ze by to este zmanipuloval v prospech vitazstva Matta odstrelenim Emily (ona ma dost znacny fanklub). Naozaj si zacinam mysliet, ze Simon by sa zmieril tento rok aj s vitazstvom Emily, keby Matt skoncil na 2. mieste. Obom by ponukol zmluvu. Ved ked Emily nebude uspesna, moze ju odpisat tak ako to uz urobil s viacerymi vitazmi.

80
dolores
Reagovat

VojtaP, cakam na upload vystupeni. budu este dnes?

81
J
Reagovat

@dolores: Zdravim ta skoro po roku. Tu mas zatial to najlepsie podla niektorych z nas.
https://www.youtube.com/watch?v=6bIkQ7uMPCM

82
Tomáš
Reagovat

Nezačíná to dnes náhodou o hodinu dřív kvůli posunu času?

83
yeey
Reagovat

@VojtaP: ja bych teda Matta klidne zaradil mezi „kluky od vedle“… mozna je trochu „modelovitejsi,“ nez by bylo treba, ale z obrazovky pusobi skromne a ne tak naspeedovane jako u prvniho audition… ja mam k nemu neutralni vztah a nedemonizuju ho jak nekteri tady a myslim si, ze na britske publikum proste pusobi po vsech strankach pozitivne a absolutne bezkonfliktne… tipuju, ze pro nej hlasuji vsechny demograficky vrstvy, co si vzpomenes a myslim, ze ani chlapum nijak zvlast nevadi… Fakt si myslim, ze to o parnik vyhrava a produkce ho tedy s klidem dava v prvni polovine… Sem zvedavej na vysledky, treba se mylim :-)

@Tomáš: Posun casu by mel v Britanii fungovat uplne stejne jako u nas…

84
VojtaP
Reagovat

@dolores: už jsou nahozený, rekap bude snad ještě dnes.

@yeey: asi ho vnímáme každý trochu jinak. Jen si myslím, že si dobře uvědomuje, že ten dobrý vzhled má. Osobně ve mně taky nějak nevyvolává žádné extrémní emoce, buď to zazpívá dobře nebo ne.

85
dolores
Reagovat

@J: vdaka, zdravim ta Jecko :-) jej hlas sa mi velmi dobre pocuva, ked pritlaci, aj v tych ostrych vyskach posobi stale prijemne. pustila som si to viackrat a neomrzelo.
mala tematicke kontaktne sosovky alebo sa mo to len zda?
idem vypocut aj dalsie vystupenia, co sa mi ponukaju

@yeey: pekne si to napisal o Mattovi :)

86
dolores
Reagovat

@VojtaP: super, dik, idem nato teda pekne podla poradia..:-)

87
Tomáš
Reagovat

Na FB píšou informaci že je tentokrát hlasování zatím neuvěřitelně vyrovnané. Docela se fakt bojím jak to dnes dopadne po tom jak to dopadlo minule.

88
dolores
Reagovat

konecne dopozerane :-)
Gifty – pekne elegantne vystupenie, aj spev slusny, no song dost nevyrazny pre mna, pustila som si to len raz a stacilo.

Matt – skvele vystupenie, az na grimasy, ktore dufam boli urcene len na
tento vecer. :-) ale inak bravurne odfrazovane, aj s patricnym vyrazom, ..vzdy mam pocit, ze vie o com spieva, ze to preziva. nastastie dnes ani s falzetom prilis neexhiboval, nejako sa mu na ten koniec hodil.

5AM – celkove nie zle ale …., prilis vela vaty okolo toho az tak, ze unikla podstata. spevacky sa mohli chalani viac blisnut. pohybovo uz boli aj lepsi.

Honey G -tato raperska parodia je pre mna nepozeratelna, vydrzim tak 5 sec

Ryan – ku podivu sa mi dnes jeho vystupenie pacilo, spevacky cajik nabol az taky slaby, a bola tam podiova chemia, neviem cim sa to stalo, asi stylingom, ale chlapec mal smrnc

Sam – paradne to odspievala, krasny trblietajuci sa hlas, silny, bez afektov, cisty, a nemusi vobec frazovat ako Matt, aj tak ma uchvacuje. iste je, ze vyrazny ocny makeup jej nepristane, ale tento vecer to bolo prave o tom… posobi na mna zvlastne fascinujuco. sice trochu neista, zranitelna, ale zaroven v tom istom okamihu ako velmi silna, co odovzdava energiu

Saara – tak toto je presne to, v com sa ona citi. skratka bola vo svojom zivle .-)) ale spev som cakala lepsi, alebo som sa asi nechala ovplyvnit silou originalu? neviem. podiove teatro bolo vymakane, jej je vsade vela, ale spevacky ma prave teraz nenadchla

Diamonds – az taka koncentrovana nuda ako minule to nebola, a to asi len vdaka zaverecnemu vygradovaniu. inak nic moc. prijemny hlas ma pre mna iba jedna z nich.

Emily – scenograficky velmi dobre premyslene vystupenie a zaroven velmi dobre odspievane. tu sa mi Emily asi pacila najviac, mozno konecne nebola taka sladka ….no priznam sa bez mucenia, viac som si vychutnala tento song v uplne obycajnom podani Venduly P.

moje poradie
1.Sam
2.Matt
3.Emily
4.Ryan
5.Gifty
6.Saara
7.Diamonds
8.5AM
9.Honey G.

z kazdeho kosiara uz vypadla ovecka, takze teraz je na rade Simonov kosiar. zeby Gifty ? ale je tam posledna damska afroam., tak v ohorzeni by mohla byt aj Sam. Emily isla posledna, je zachranena. ak neplati tato teoria kosiarov, tak by mohla ist Honey alebo Diamanty. tieto by mi absolutne nechybali. Ryana by mi bolo tentokrat luto ..ale on snad nepojde, je tam malo testosteronu

89
Tomáš
Reagovat

@dolores: To se taky obávám, že jediná kategorie ze které ještě nikdo nevypadl jsou holky a proto dnes jedna z nich půjde. Kéž by to aspoň byla Gifty…mohla by. Šla první a výkon byl průměrný a nevýrazný, tak by mě u ní B3 fakt nepřekvapilo. Ale zase to přece nemůže být jen o tom že z jedné kategorie ještě nikdo nevypadl a že už je tam jen jedna černoška, to už by muselo být i celé hlasování totálně zmanipulované. Nevím, nevím no jak to dopadne.

90
J
Reagovat

@Tomáš: Ryan podla mna do BOTTOM 3 zahuci urcite. Ide len o to s kym tam bude. Tipujem naisto 4 diamantky a kto dalsi, keby tak HONEY G a fanusikovia Emily opat zachranili Ryana, hoci naposledy. Potom sa ukaze, kto z nich je pre mentorov a ludi dolezitejsi, ci 4 diamantky alebo HONEY G. Az sa v duchu modlim za BOTTOM 3 HONEY G/4 of DIAMONDS/Ryan. Ryana este moze dost podrzat aj hlasovanie zo Skotska. Kym v zakladnom hlasovani Skoti urcite podporuju Emily 4:1, tak v life line hlasovani je to plnych 5 votes pre Ryana. Plus Emily aj Ryan maju urcite aj fanusikov v Anglicku, Walese a Sev. Irsku.

91
Willandraify
Reagovat

Konecne trochu uchazejici vecer! Hlasovala jsem pro Sam, Emily a Matta – ti byli dnes jednoznacne nejlepsi. Musim ale rict, ze stale jeste mi u Sam v tom zpevu neco chybi, ale i tak je to osobnost s neuveritelnou jiskrou. Emily je proste sweet a ten jeji skotskej akcent neskutecne zeru! Co se tyce Matta, vubec mi nevadi, je to takovej sympatak a teda mne neprijde nijak namistrovanej.

Zbytek jde nejak mimo me. Ty dve skupiny jsou vlastne uplne nejhorsi. To uz me vic bavi Haney i ta Saara, a to uz je co rict!! :-D Ryan se mi libi jak kdy a Gifty me nudi.

Kazdopadne Honey se asi jeste nejakou dobu bude drzet a Saare doslo, ze musi zpivat ztresteny songy, aby si mohla uzit ten svuj afekt. Ale teda jeden by rekl, ze ty jeji nadechy v tomto kole byly uz pres vsechny unosne limity!! :-D

Do Bottom 3 by mohli spadnout: Gifty, Ryan a jedna ze skupin. No uvidime za 2 hodky ;-)

92
Tomáš
Reagovat

@J: Že bude Ryan v Bottom 3 vím, však to je stejně jasné jako to že zítra ráno vyjde slunce. Snad máš pravdu s tím že se ho opět podaří zachránit a že ani tentokrát nevypadne protože navíc v tomto kole opravdu nejhorší nebyl. Měly by si střihnout Bottom 2 o setrvání v soutěži Honey G a Diamonds. Jak mi Honey ze začátku nevadila, tak teď už mě tam s prominutím vyloženě se*e a její další a další postupy jsou čím dál trapnější a ubožejší. Získávám k ní postupně odpor , který sem k ní ze začátku vůbec neměl a opravdu nevím co kdo sleduje tím že ji tam stále drží. To i náš Joke Šeps byl kdysi daleko zábavnější a talentovanější. Jakž takž bych se smířil dnes s postupem Honey G jedině kdyby byla v B2 s s Diamonds nebo Saarou. Diamonds jsou tak zbytečné že už ani nemá smysl se o nich bavit a Saara už by taky měla jít domů.

93
Lucas
Reagovat

takhle při rekapu zas slyším, jak Saara a Diamonds trhaly uši, ach jo :D

94
DJ Vlado
Reagovat

Když tam vidím Louisu, tak jsem úplně zamáčkl slzu při vzpomínce na skvělý loňský ročník :-) Nikdo takový jako ona tam letos není :-/

95
Lucas
Reagovat

Louisa je prostě hvězda, takových v X Factoru bylo hooodně málo. A singl se povedl :)

96
VojtaP
Reagovat

Louisa jen připomněla ten propastný rozdíl mezi letošní a loňskou řadou. Krásná a skvělá jako vždy.

97
Tomáš
Reagovat

Oni fakt řekli Louis a Sharon že byla včera nejlepší Saara? Nebo se mi to jen zdálo…Nicole řekla Emily a koho Simon? To sem přeslechl asi.

98
Willandraify
Reagovat

Louisa byla super, ale ja porad doufam, ze se tam objevi i James Arthur. Uplne zeru ten jeho song! :))

Achjo ty reklamy jsou strasne otravny..

99
VojtaP
Reagovat

@Lucas: je dobrý, z úryvku co jsem slyšel poprvé se mi to moc nepozdávalo, ale pak celé už to bylo lepší. Ten úvod byl takový skoro „bondovský“. Louisa je prostě důkaz, že tyto soutěže mají stále smysl. Doufám, že si Simon pro příště uvědomí, že pouštět dál ty nejlepší se prostě občas vyplatí.

@Willandraify: James už tam byl úplně v první Live show.

100
VojtaP
Reagovat

U Sam jsem si oddechl, teď už může jít kdokoliv…

101
DJ Vlado
Reagovat

Jóóóó, tak Emily a Sam jsou v suchu, takže teď už je mi to srdečně jedno :-)

102
VojtaP
Reagovat

Takže Gifty nebo Diamanty? :D

103
Tomáš
Reagovat

Díky bohu za Sam! Saaře nějak přibyli fanoušci od prvních dvou kol a už asi v Bottom jenom tak nebude. Honey G…No Coment! Teď ať postoupí Ryan prosím! Ale mám strach aby tentokrát LifeLine nevyhrála Gifty…

104
Willandraify
Reagovat

Sam, Emily a Matt jdou dal!!!! Spokojenost…I ta Honey G byla jasna, u Saara se proste nasla v tom co ma zpivat…

Bottom 3 je mi jedno, ale tak kdyz uz mam tu moznost, soupla jsem vsech 5 hlasu Ryanovi..

105
Tomáš
Reagovat

@Willandraify: Díky za hlasy pro Ryana!

106
Willandraify
Reagovat

@Tomáš: Doufejme, ze to vyjde..uz i kvuli Emily…

107
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: myslím, že fanklub Emily zase zapracuje, přece nemůžou dopustit, aby byla Emily smutná ;)

108
DJ Vlado
Reagovat

Brunův nový singl mi přijde jako marný pokus navázat na úspěch Uptown Funku, debutový singl Louisy se mi líbil řádově víc :-)

109
yeey
Reagovat

tvl to je zabijak ten Ryan :-DDDD

110
Willandraify
Reagovat

YES!!! :-) Stejne mi ho je ale lito…Sebevedomi musi mit na nule, kdyz uz byl v bottom tolikrat..

111
VojtaP
Reagovat

@Willandraify: taky bych mu přál, aby tam příště nezahučel, pokud to ovšem nebude na úkor Sam nebo Emily.

112
Michal V.
Reagovat

docela vtipny ten ryan a jeho uspechy v b3 :-)

113
Tomáš
Reagovat

Jooooooooooooo!!!!! A přesně co sem psal od včerejška že Gifty bude v Bottom 3 vzhledem k tomu že zpívala jako první a navíc nudně a průměrně. Teď sem fakt zvědavý jak dopadne Bottom 2, upřímně doufám že podruhý to už Diamonds nepřežijou ale už teď sem spokojený.

114
VojtaP
Reagovat

@DJ Vlado: mám stejný názor. 24K Magic mi přijde oproti Uptown jako chudý příbuzný. Bruno má jediné štěstí, že je to showman.
Louisa by tam mohla být klidně zase až do Vánoc, nezlobil bych se :D

115
yeey
Reagovat

peknej bic si na sebe upletli, Ryana se evidentne snazi zbavit, ale jeste je tu veto pubertacek :-DDD ale Ryanovi to vlastne celkem preju, je mi ho az lito za to, jak s nim vsichni od poroty po produkci zachazi…

116
DJ Vlado
Reagovat

Sakra, mohla by si Gifty sundat ty staromódní brýle? Ty jsou fakt jak od soudruha Husáka :-D

117
Michal V.
Reagovat

teda gifty se me snad pokousela uspat… a rek bych, ze 4 of diamonds zatim lepsi kdyz se nepokousi o harmonie…

118
VojtaP
Reagovat

@yeey: proto je to takové vtipné, ale taky je mi ho líto. Při dobrých výběrech by nemusel být tak nevýrazný.

119
Willandraify
Reagovat

@DJ Vlado: Takova je ovsem moda :-D to uz mi prijdou horsi leginy, dziny vytazeny pod prsa :-D

120
VojtaP
Reagovat

jeejda :D Simonovi to nějak ujelo :D

121
Michal V.
Reagovat

@VojtaP: to bylo vtipny… ale ono mu to neujelo jako spis neposlouchal otazku :-)

122
yeey
Reagovat

Delaj si prdel?????? :-OOOOOO

123
Michal V.
Reagovat

@yeey: priznam se, ze bych se na zaklade sing offu rozhodl nejspis stejne

gifty je naprosto nezajimava… ta skupina pokud hodne vylepsi harmonie tak muze byt fakt dobra…

124
Lucas
Reagovat

Gifty je mi ukradená, ale… to má co znamenat? :D Diamonds opět docela hrůza, to neni možný, že postoupily :D

125
Pattrick
Reagovat

Ty kráso… ty dvě nány to udělaly naschvál. Gifty je pěkně nasraná

126
Willandraify
Reagovat

Tak a ted mi nekdo vysvetlete o co tady jde?????? Chtej z toho snad udelat nejmin popularni show v UK ci co? Vyhazovat lidi, kteri umeji zpivat na ukor totalnich loseru? Jakoze diamanty zpivaj falesne a byly podruhe v bottom, takze vazne kde je smysl? Manipulace jak sv.na??

127
VojtaP
Reagovat

Další jobovka, dneska jsem zase očekával buď odchod Diamantů maximálně Deadlock, nicméně je dost možné, že stejně Gifty skončila poslední, takže whatever. Zase se jednou potvrdilo, že v této řadě je možné všechno…

128
DJ Vlado
Reagovat

Vyřazení Gifty mi nijak zvlášť nevadí, výrazněji se mi líbila jenom minule, jinak mě nebavila :-) Diamantky mě sice v live shows zklamaly (zatímco u Louise doma se mi dost líbily), ale když už nic jiného, tak se na ně aspoň dobře kouká :-D

@Willandraify: Fakt jsou tyhle velké a těžké brýle zase moderní??? Tak to já radši zůstanu u těch svých lehkých a vzdušných :-D

129
Tomáš
Reagovat

Gifty nebyla kromě jednoho kola šálek mojí kávy ale teď podle mě v Bottom zpívala jako o život a byla lepší než Diamonds, měla dnes postoupit. Takže je to vážně manipulace a dnes prostě musel odejít někdo od Simona protože jako poslední měl všechny svoje koně? Vypadá to tak. Měli dát aspoň Deadlock a tam by se vidělo ale opět stejně jako minule se báli že nejméně hlasů dostali Diamonds. Budu se opakovat ale sem vážně zvědavý na výsledky hlasování po konci soutěže.

130
VojtaP
Reagovat

Gifty v první řadě ani neměla postoupit, jen zabrala místo Caitlyn, protože je Simon ujetý na černošky. V neposlední řadě měla Gifty smůlu na to, že je Sharon celá soutěž úplně ukradená, takže spíš pomohla Louisovi, který tam do ní hustil.

131
Ludvik
Reagovat

Víte co, tohle se dalo čekat. Snaží se dorovnat stavy, těmhle čtyřem nejde o to, kdo je jak dobrý a, kdo si to víc zaslouží, oni soutěží mezi sebou… Louis a Sharon jsou nějvětší omyl téhle série, mají taky už svůj věk, ať jdou tuhle show sledovat domů k televizi, Nicole si taky něco šlehla před tím, než začala porotcovat v letošní sérii, je absolutně rubbish! Jediný Simon se vrací zpátky na nohy, po tom, jak loni pohořel. Upřímně ne soutěžící, ale porotoa je největší omyl letošního ročníku.. čím to asi je, že všichni zpívají 100x líp v sing-offu než v live show… Doufám, že příští rok tam ti dva šašci nebudou a stejně tak i Nicole, i když ji mám rád, ale dělá blbé rozhodnutí… Gary, Tulisa, Cheryl, Kelly, kdokoliv z těchto lidí zpět…

132
Tomáš
Reagovat

Dobrá zpráva je, že pokud je to tak zmanipulované že se vyřazuje i na střídačku podle týmu tak příště budou zase na řadě s odchodem kapely, tak snad ty 4 nuly Four Of Diamonds už konečně vypadnou. :D Vážně už nechápu kdo a proč je tam drží, vždyť jsou totální nuda. Dávám jim kolo, maximálně dvě. Víc už snad nemůžou přežít. A to vůbec ani nechci domýšlet kam až můžou dojít Honey G nebo Saara. :D Dopadlo to pro mě dnes relativně dobře a Gifty mi nijak chybět nebude ale stejně si musím říct Ach jo.

133
J
Reagovat

Najmenej sa tesim na to kolo o tyzden BOYBANDS vs GIRLBANDS. Boze pre Sam najst vhodnu pesnicku. Co ked sa Simon sekne pri vybere piesne a o tyzden takto stratime Sam. Podla mna aj Simon sa rozhodol obetovat Gifty. Ved nakoniec, kazdy raz musi vypadnut. Zvitazit moze len Matt.

134
Tomáš
Reagovat

@J: No to téma na příští týden mě taky nepotěšilo. Ale může nás trochu utěšovat že dnes Simonovi odešla Gifty, tak snad neztratí dvě holky po sobě. Takže pro Sam je to vlastně dobře jak to dnes dopadlo. To co předváděl Louis s tím přemlouváním a ovlivňováním Sharon bylo ubohé a mělo by to snad být i mimo pravidla ne? Každý mentor by se měl rozhodovat sám za sebe. Ale já si stejně tak nějak myslím že Sharon musela poslat domů Gifty, že to měla nařízeno od produkce. To pak může člověk zpívat v Bottom 2 jak chce ale není mu to k ničemu protože vše je předem rozhodnuto.

135
DJ Vlado
Reagovat

@J: Mě pro Sam napadlo I’ll Stand By You od Girls Aloud, přičemž by se mohla přiblížit spíš k originálu od Pretenders :-)

136
J
Reagovat

@Tomáš: Mne sa este z tych GIRLBAND akosi pozdavali SPICE GIRLS a od nich VIVA FOREVER. A z BOYBAND este som ako tak EAST 17 . Ale inak tato tema ide mimo mna.

137
yeey
Reagovat

Musim rict, ze po minulem tydnu to opet porota dojebala… pochybuju, ze Nicole to ma ze svoji hlavy… Relley i Gifty absolutne vychvalila, ted dala Gifty dokonce standing ovation a pak ji posle domu??? Je mi lito, jak ze sebe nechava Nicole delat kravu letos :-(((

138
Honza
Reagovat

Jako já nevím no… :) Z těch tří podle mě Gifty vždy předváděla nejspolehlivější výkony, minulé kolo byla vyloženě výborná a měla podle mě postoupit.
To hlasování B3 mě začíná štvát, Ryan v soutěži imho už nic neukáže a není dobrý zpěvák, ale ani radši nechci vědět, kam to až tímhle stylem může dotáhout. Dokud nebude Emily v B3 tak to dost možná vyhraje vždy. A vůbec ho stejně možná porota potom podrží. :D
Když by místo Gifty byla dnes v B3 Honey G, bylo by to snad poprvé v této řadě spravedlivé. :D
No každopádně že to dnes nedali alespoň do Deadlocku fakt NECHÁPU.
Všimli jste si, jak lidi bučeli? :D

A chci se zeptat: že je Louis mentor k ničemu se už nějaký pátek obecně říká, ale Sharon byla také vždy taková? Nebo jak ji lidé v průběhu X Factoru vnímali?
A ještě k Nicole: Považoval jsem ji celkem za rozumnou, ale nepřipadá vám, že letos dělá rozhodnutí vyloženě jak blbka (už od wtf výběru kluků)? Přijde mi, že se musela před touhle řadou bouchnout do hlavy, nebo nevím.

139
J
Reagovat

@Honza: Ryana pri hlasovani v life line zachranuje predovsetkym Skotsko. Staci si prezriet komentare na FB, ked tam zahucal po prvykrat. Ja neviem ako to nakoniec dopadne.

140
Monika
Reagovat

Ryana imho zachranuje Emily. jeji fanousci hlasuji pro jejiho kluka. Jinak ja mam skodolibou radost kvuli Nicol. Vzdycky si rikam, tak vidis slepicko, jak jsi to podelala letos. Nemuzu ji zapomenout, ze nevzala takovy talent jako je Niall. takhle je aspon za blbku, jak total pohnojila vyber. Freddy byl hned v cudu a otloukanek Ryan se drzi zuby nehty. Jinak bcyh vyhodila spis 4 of diamonds, ty me totiz nudi zarucene vzdycky. No ale ani Gifty mi neschazi. Takze spokojenost.

141
Willandraify
Reagovat

Takze tam vazne slo o rozdeleni sil porotcu? Opravdu? A to proc? Vite nekdo? Na x factor koukam uz nekolik let a fakt si nepamatuju, ze by vyrazovali na zaklade toho, kdo ma kolik soutezicich. A pokud to delali, tak teda ne takhle okate!!! TRAPAS!! Ale stejne si to pristi vikend zase zapnu :-D stejne jako TWD..;-)

142
dolores
Reagovat

takze Gifty ? ..ake prekvapenie ! :-) …ale mozno je to len nahoda, ze bola zo Simonovho timu

som zvedava ktore dievca dojde vyssie, ci Sam alebo Emily. u ostatnych kategorii je to jasne, kto ma navrch. aj ked pri Honey G si nikto nemoze byt isty …Saara uz vobec nie :D

143
Michal V.
Reagovat

tak ale zase na druhou stranu na nicole se moc pekne kouka :-) rozhodne je vic muj typ nez treba cheryl nebo mel b…

louis a sharon by mi v porote opravdu nechybeli… zlati nadsenci z lonska… nick a rita…

144
J
Reagovat

Podla mna Gifty odstrelila prva pozicia v sobotu vecer, vyber piesne, ktory az na deti a ich rodicov nikto nepozna (moji chlapci to poznali a ja nie) a aj jej spravanie. Jeden koment z FB hovori za vsetko a dokonca ako niekto vidi Matta:
“ You’re just annoyed because Gifty went. She’s so up herself and thought she was going to win. She’ll wreck her chances of being a star anyway, she’s the sort that will be feeding the newspapers next week and sabbotage herself. Love how no one has mentioned Matt clapping and smiling his backside off when she was voted out too – he’s another who loves himself way more than any fan possibly could love him.“

145
J
Reagovat

A pridam este jeden zaujimavy koment, ktory len potvrdzuje, ze aj niekto iny vidi Matta ako tohtorocneho chosen one z FB:
“ The whole thing is a complete fix! I would put money on Matt Terry winning this year, not because I think he’s a great singer, or someone with an ‚x factor‘ who will become a unique artist… but because Simon Cowell knows that’s where the money is! Lots of young girls will buy into an act like him, so they’ve manipulated the competition for him to win. It’s patronisingly obvious what is happening and quite frankly an insult to anybody watching. Why do you think all the best singers were booted off in judges houses? They want Matt to stand out as much as possible.. They like us to think we have a say in this, but in reality, we are powerless.“

Neviem, ci vsetkym podaval Simon ruky, ktorych Dermot precital ako zachranenych, ale Mattovi ju podal. Aspon ja som zaregistrovala. A preco chodi na zaciatku, aby to nebolo tak okate, ze je chosen one.

146
Tomáš
Reagovat

@dolores: Já sem si téměř jistý že z děvčat dojde bohužel dál Emily, která je taky fajn ale ze srdce bych to šíleně moc přál Sam, do které sem se už prostě zamiloval jako loni Vlado do Emmy. Naopak u Honey G a u Saary podle mě vůbec nejde odhadnout, která z nich dojde dál. Obě jsou jednou nohou venku ale tou druhou stále pevně v soutěži. Skoro bych si tipl, že dál dojde Honey G. A vůbec sem na začátku nečekal že z těchto tří Overs vypadne jako první Relley C.

147
Tomáš
Reagovat

@J: Kdo tu pozorně četl tak ví, že já sem Gifty už od sobotního večera tipoval na včerejší Bottom 3 právě kvůli tomu že šla jako první a taky kvůli průměrnému a nevýraznému výkonu. Tohle je přímo vražedná kombinace a kdyby Ryan neměl v LifeLine fanoušky Emily a Skotsko, tak by mu to před týdnem zlomilo vaz taky ( o týden dříve úplně stejně vypadl i Freddy ). Gifty byla včera po vyřazení pěkně naštvaná, podle mě tušila že je to celé zmanipulované a že prostě odejít musela bez ohledu na výkon v Bottom 2. Pokud skutečně mají mentoři svá rozhodnutí nakázána od produkce, tak to pro ně stejně není žádná omluva. Naopak je to sráží ještě hlouběji a jsou to jen loutky, které pro prachy udělají všechno. Nejvíc mě to mrzí u Nicole, kterou sem měl jako většina tady fakt rád ale pokud jí jde už jen o peníze a na všechny to svoje nadšení a emoce hraje, tak je vlastně jen pořádná lhářka. A nejhorší je že všechny ty manipulace musí být ze Simonovi hlavy protože on je majitelem projektu.

A pokud jde o Ryana, tak se ho snaží zbavit zuby nehty ale tohle nějak nedomysleli. Když jde Ryan do Lifeline, je to vlastně jakoby tam byla Emily. Takže už to tak vypadá, že Ryan tam porazí všechny soutěžící kromě Emily samotné ( a dokonce možná i Matta kdyby se tam náhodou dostal ale tam by se právě ukázalo jestli má Emily šanci porazit Matta ).

148
J
Reagovat

@Tomáš: Ohladom Ryana suhlasim. On aj cela produkcia si su toho vedomi, preco vyhrava life line a preto isiel v strede a nie na zaciatku. Nabuduce by som dala na zaciatok HONEY G, pretoze podla mna kludne mohla byt v BOTTOM 4 a ked nie HONEY G tak tie 4 extra spevacky od Louisa alebo Saaru, kedze je prva pozicia vrazedna. Mozno tuto sobotu budu otvarat 4 diamantky a uzatvarat 5 after midnights.
Matt podla mna pojde prvy aj posledny v TOP 6 ak budu dve piesne pre kazdeho. Jednoducho vecer v TOP 6 otvori a aj uzavrie ako zlaty klinec programu (ako Louisa minuly rok a to presne potvrdi jeho poziciu favorita ako chosen one). Az by som sa stavila, ze to tak bude…

149
Tomáš
Reagovat

@J: Tak já doufám že včera Honey G byla čtvrtá odspoda. Podle mě v základním hlasování, které trvalo od soboty mohla třeba Honey G jen o vlásek porazit Gifty a uniknout Bottom 3. To znamená že Gifty klidně mohla skončit i v pořadí 7. a na posledních dvou místech Ryan a Diamonds jenže Ryan pak nabral hlasy v Lifeline a mentoři pak vyřadili Gifty, která by přitom normálně byla třeba třetí odspoda.:D Neříkám že to tak muselo být ale čistě teoreticky by klidně mohlo. To samé platí i pro Relley minulý týden, takže vůbec nemusí vypadávat ten kdo by opravdu měl. Já to Ryanovi přeju a fandím mu, sem rád že tak postupuje. Akorát by byl průšvih kdyby se do takové Bottom 3 s Ryanem dostala Sam a tím třetím by byly Diamonds a nebo Honey G, jak myslíš že by to asi dopadlo?

A ohledně Matta se radši nebudu už moc vyjadřovat, pokud to má vyhrát tak to stejně vyhraje a my s tím nic neuděláme. Budu ho jako vítěze respektovat ( což DJ Vlado asi ne :D ) i když pro mě by daleko lepším vítězem byla jak Sam tak i Emily. A stojím si za tím že Niall nebo James Wilson by ho porazili a rovněž by byli daleko lepšími vítězi než on a proto nebyli do Live Shows raději ani vpuštěni. A kdo mi ještě docela začíná vadit jsou 5 After Midnight. Jsou strašně nudní a nezajímaví ale narozdíl od Diamonds mám pocit že je lidi docela dost žerou a že jsou dost oblíbení ( což já osobně vůbec nechápu ) a mám strach aby oni Sam nebo Emily nevyfoukli GF.

150
Luke
Reagovat

Letošním vítězem se stává….chvilka napětí…HONEY G. :-)
Jako letos je to fakt jedno, kdo to vyhraje, protože se podle mě neprosadí nikdo z finalistů…Letos je nejhorší ročník v historii UK
Tak jak to vyhraje aspoň ten nejhorší soutěžící, jak si ten kalich vypijí do dna…
Jinak včera Louisa paráda, konečně se zase ukázala v xfactoru po roce…toto letí…
Ona je prostě hvězda a ji žeru…Dokonce ji sleduji i na instagramu a pořád někde cestuje…

151
VojtaP
Reagovat

@Tomáš: S tím Lifeline je to ošemetné, loni podobným způsobem postupoval Rayvon Owen v American Idolu, kde bylo něco podobného. Dokud tento twist bude platit nebo tam Ryan nezahučí společně s Emily, či s Mattem, tak bude takovým otloukánkem Lifeline vote. Lidi zkrátka zaujali stanovisko, že tam Ryan stejně spadne, tak pro něj nehlasují a pomůžou mu až v Lifeline. Je dost možné, že už dvě kola zpátky mohl být klidně na posledním místě, možná i včera.

Včera to vyřazování bylo ještě o to důležitější, že zpravidla top 8 jezdí po soutěži na společné tour. Celé to přechvalování Honey G a Saary možná právě mělo za cíl je na to tour dotlačit. Uvidíme, třeba příště Simon a ostatní otočí o 180° a začnou nadávat, jak už je ten její act ohraný a začne opačná kampaň, Honey je na tour, mise je splněna. Nedivil bych se. Navíc pro ni v podstatě neexistuje výběr v příštím kole :D

152
Tomáš
Reagovat

@VojtaP: Já s tebou souhlasím no, podle mě je jisté že se Ryan z té Bottom 3 už nikdy nevyhrabe a bude v ní až dokud jednou definitivně nepadne. A tím spíš čím je méně soutěžících tak tím menší šanci má dostat se mezi ten vyvolený počet přímo postupujících protože za normálních okolností by tam už asi nebyl. A fakt by mě zajímalo jak to dopadne, začíná to být docela zajímavé protože teď takto postoupil už potřetí za sebou. :D Třeba to takhle dotáhne nejméně do Top 5. Co sem tak sledoval X Factory tak většinou všude bylo Bottom do Top 5 a od Top 4 už bylo vše jen na divácích a mentorové veškerou moc o rozhodnutí ztratili. Netuším jak je to v tomhle XF ale pokud to bude taky tak a Lifeline bude končit současně, tak může Ryan být i v Top 4.

153
yeey
Reagovat

@Tomáš: v UK je bottom 2 az do semifinale (TOP 4) v poslednich letech… produkce s tim muze i v posledni chvili zastengrovat, aby mela finale podle svych predstav :-D Letos bych se nedivil, kdyby v TOP 4 oznamili prvniho (coz je v 90% pripadu ten, co za tyden skutecne vyhraje) a zbytek poslali do lifeline vote :-DDD

154
J
Reagovat

No, hovorit o tom, ze sa nikto z finalistov nepresadi mi pripada velmi odvazne. Som ochotna akosi uverit, ze Matt pri dobrom marketingovom tahu a manazmente moze byt docela uspesny aspon v UK medzi teens. Podla mna Simon sa uz nevie dockat, kedy to Matt vyhra a ponukne mu zmluvu. Potom ho kludne mozu prerobit na sposob 1D od imidzu az po songy + spravna propagacia a reklama mozu urobit tiez svoje.

Emily je podla mna skor taky „indie (alternative pop)“ typ nez komercna pop spevacka.

155
Monika
Reagovat

Podle me taky dojde dal Emily nez Sam. Jinak obecne ja si myslim, ze Sam je hodne velka hvezda, klidne muze po soutezi uspet. Mne se treba libi vic nez zminovana Louisa, vlastne z zenskych zpevacek v zahranicnich verzich teto souteze se mi libi asi nejvic spolu s Cher Lloyd. Je ji pouze 16 let a na podiu je neuveritelna. Ten jeji chraplavej a silnej hlas me dostava. Libi se mi i ze do vseho jde s obrovskou energii, jede na maximum a absolutne nepolevi. Plus je to nadherna slecna, ma v sobe zvlastni kouzlo, takova tajemna a vyrazna zaroven.

156
Tomáš
Reagovat

@Monika: Mě se taky Sam líbí víc než ta Louisa, vlastně se mi Sam líbí asi nejvíc ze všech dívek všech pěveckých soutěží ( našich i zahraničních ) které sem kdy sledoval. Nikdy sem nevěřil že bych někdy mohl mít jako hlavního favorita holku a taky se mi to nikdy doteď nestalo, tohle je poprvé. Asi je to i proto že mí potenciální favorité mezi chlapi Niall a James W. do Live Shows neprošli a tak tady vlastně ani nemám komu z chlapů přát výhru – s Mattem se nedokážu ztotožnit a fandit mu, není můj šálek kávy i když mi ani nevadí až tolik jako Vladovi a Ryana ( a i vypadlého Freddyho ) sem si nakonec oblíbil a přeju mu klidně i GF ale to je spíš kvůli sympatiím, moc dobře vím že takový talent to není a na výhru určitě ne ). i kdyby tam ale Niall a James W. byli tak by stejně Sam spolu s nimi patřila do mé Top 3. Sam není až taková favoritka jako Matt a Emily ale strašně bych si přál aby byla takovým černým koněm soutěže jako někteří mí bývalí favorité. Emily podle mě neporazí, ale aspoň to GF a 3. místo bych jí fakt přál ( doufám že tragédy 5 After MidnIght porazí ).

157
Honza
Reagovat

@yeey: A vůbec, je to letošní řada… Proč neposlat do Lifeline vote i TOP 3… :D :D

158
J
Reagovat

@Tomáš: Tak co sa tyka zahranicnych spevackych sutazi by Sam mohla byt tou, ktora ma najviac zaujala, z tych co presli do live show. Ale co sa tyka zahranicnych a nasich spevackych sutazi, tak ma Guncikova u mna hodne navrch.
Inak neviem, ci mas posledne novinky z XF Australia. Vcera bolo 2. kolo a vypadla AYA – ta dievcenska skupina od IGGY . A v sing-off proti nim stala druha skupina BEATZ od Mel B.

159
yeey
Reagovat

@Honza: jj v grandfinale zverejni bottom 3 (vsichni 3), udelaj life line vote na 5 minut a kdo vyhraje, vyhral celou radu (treba Ryan, ten je na to expert:-))… nasledne si zbyli dva daji sing-off a porotci urci pomerem 3:1 nake vypecene 2. misto (treba Honey G :-))

160
Tomáš
Reagovat

@J: U mě se i Gunčíková v porovnání se Sam může jít zahrabat. :) I když je mi jasné že to většina lidí bude mít jinak ale já nejsem většina.
Já XF Australia nesleduju. Sem tam něco zkouknu na youtube ale přijde mi to celé takové divné a nikdo mě tam moc nezaujal, nějak mě to nechytlo…až se sám divím že mě UK verze zaujala víc když sou tam letos takoví exoti. :D Jediní dva soutěžící které si odtud pamatuju a kteří docela ušli jsou Davye z Overs a pak takovej mladej vlasatej kluk – tuším Isaiah? Ty dva bych klidně vzal do UK verze místo obou vokálních skupin nebo Honey G a Saary. Jinak si tam fakt nikoho nepamatuju.

161
arlie
Reagovat

ahoj jedna věc mi ohledně x factoru není jasná. když nastane dead lock tak se rozhoduje podle počtu hlasů v normálním hlasování nebo podle toho kdo měl víc hlasů v lifeline a nebo se oba počty sčítají dohromady a pak prostě vypadne ten co má celkově méně?

162
J
Reagovat

Tak zbohom, Simon vcera na nejakej akcii potvrdil, ze o rok to budu ti sami judges v XF UK 2017: Simon, Nicole, Louis a Sharon. Asi zvazim moznost, ze o rok to uz nebudem sledovat. Este Nicole so Simonom by som akceptovala, ale Louisa a Sharon nemozem ani citit. Pevne verim, ze sledovanost este pojde dole. To kolo girlband vs boyband neznie trikrat lakavo.

164
Tomáš
Reagovat

@J: Tak to už vypadá že jim to asi všem vyhovuje jak ten X Factor letos hizdí a že si s tím co chtějí diváci hlavu moc nelámou. Ale nezoufej, rok je ještě dlouhá doba tak třeba se toho Louis se Sharon ani nedožijou. :D

165
VojtaP
Reagovat

@arlie: v Deadlocku by se mělo přihlížet k velkému hlasování, ne k Lifeline.

@J: ještě bych neházel flintu do žita. Takových zaručených informací je každý rok dvanáct do tuctu. O složení poroty se vždycky jedná až po skončení aktuální řady, ničemu bych nevěřil, dokud to nebude potvrzené oficiálně.
Zrovna u Sharon si myslím, že zase skončí sama, svoje si odkroutila, honorář bude na účtě, takže nebude mít potřebu další půl rok pendlovat mezi UK a USA. Nicole by mi taky nevadila. Louis už by ale mohl do důchodu na dobro, té soutěži už dlouhou dobu nepřináší nic dobrého. Jediný s kým asi můžeme na 99 % počítat je Simon.

166
J
Reagovat

@VojtaP: No ved tiez z tym pocitam, ze nastane nejaka zmena. Najhorsie na tejto rade XF UK je ta nepredvidatelnost. Clovek si oblubi urcitych ludi z kastingov, oni si dobre vedu nielen v bootcampe, 6cc, ale dokonca nie su zli ani v judge houses, ale nasi judges kvoli „chosen one“ vyberu uplne inych ludi. Simon si na zaciatku vytipoval s kym chce uzavriet zmluvu a na zaklade toho postupovali ludia z JH. Keby aspon Olivia to chcela o rok alebo o 2 skusit znova.

167
Tomáš
Reagovat

@J: Život je nepředvídatelný. Ono se tohle naprosto běžně děje i v našich talentových soutěžích, nevím jestli si vzpomínáš na náš Hlas a výběry koučů, kde velká většina favoritů a opravdových talentů do Livek neprošla a místo nich tam prolezli daleko horší a průměrní soutěžící. A já přímo od některých těch nepostupivších soutěžících vím že je koučové vyřadili prostě proto že se nehodili produkci, přišli jí příliš normální, nezajímaví, bez příběhu atd. Pokud tam půjdou příští rok zase, nepustí je už ani do televize. Takže já mám tyto informace z první ruky přímo od těch co se účastnili a opravdu potvrzené. Ony ty manipulace sou všude, koneckonců můžeme to porovnat s další řadou Hlasu ČS až zase příští rok poběží. Vůbec nepochybuju o tom že by opět před živáky nevypadla dá se říct bezdůvodně spousta zajímavých lidí, kteří by svým talentem na Live Show měli. Tak už to prostě je, co se líbí nám, tak to se většinou nelíbí produkci a z nějakého důvodu si oni myslí že mají patent na vkus diváků. Je to čistý marketing, o nic jiného nejde ani nikdy nešlo a bohužel s tím nic neuděláme. Samozřejmě že pokud v UK XF taková manipulace dříve nebyla tak viditelná, tak je to letos ve větší míře a je to smutné jakou frašku z tak kvalitní soutěže udělali. Ale naše ČS soutěže sou podobnými praktikami prosáknuté už hezkou řádku let.

168
J
Reagovat

Boze, paci sa mi ako ludia vyberaju na FB piesne pre sutaziacich. Keby sa tak aspon Depeche Mode dali radit k boyband, to by som od nich 2 piesne vedela vybrat pre Sam. Emily by som vybrala od Spice Girls – Viva Forever, to je take kludne pomale ako predvadza doteraz. Ryanovi by som vybrala nieco od Backstreet Boys alebo N´Sync, napr. As Long as You Love me, nakolko on nema velmi silny hlas, to by mu sedelo .

169
Tomáš
Reagovat

@J: A co takhle dát Sam třeba tohle? https://www.youtube.com/watch?v=9fNkYYxvk-Q a nebo tohle? https://www.youtube.com/watch?v=qIIOiPFD6a0 Sice sou to coververze ale kde je psáno že nemohou být? Musí se na to jít od lesa no ne? :D

170
Tomáš
Reagovat

Prosím schvalte můj komentář, jsou to normální odkazy na songy z youtube jako výběr pro Sam na sobotu. Díky.

171
J
Reagovat

@Tomáš: Schvalujem FIVE a ono by sa to aj hodilo, nakolko im album INVICIBLE produkoval sam Simon Cowell, ked bol v BMG.
Ja si myslim aj ked si nie som ista, ze Sam bude mat pesnicku od BOYBAND. Ktovie, ci jej Simon neprideli STORY OF MY LIFE, ked uz tam nema Gifty na 5TH HARMONY. Este Emily da BLACK MAGIC a bude to.

172
J
Reagovat

@Tomáš: Inak ohladom Sam, dnes v noci sa mi snivalo, ze Sam spievala ME AND MY BROKEN HEART od Rixton. Dufam, ze sen sa nesplni.

173
Tomáš
Reagovat

@J: Naštěstí nás může trochu uklidňovat že Simon přišel minule o Gifty a tak snad tentokrát Černý Petr na Sam nezbyde ať už bude mít výběr songu jakýkoliv ( přece si nenechá vzít dvě holky po sobě a nezůstane jako první z mentorů pouze s jedním svěřencem ). Ale nerad bych něco zakřikl, snad se to Sam povede.

174
J
Reagovat

@Tomáš: Teraz by tu mal kazdy dat meno toho koho si zela, aby v nedelu vypadol. U mna je to jednoznacne HONEY G. O tyzden by som dala zbohom Saare a o dva 4 of DIAMONDS. Kym Louisove dievcata su pre mna akosi bez zivota a zaostavaju za svojim vykonom z JH. Este stale akosi verim, ze cez vikend by relativne mohli prekvapit svojim vykonom a najma ak by im piesen nevyberal Louis, ale ony same. Saaru este jeden tyzden vydrzim, ale afekt a teatralnost ma u mna svoje limity. Co sa vsak tyka HONEY G uz mi poriadne lezie na nervy a jej posledne vystupenie ma dokonca velmi nudilo.

Inak Sam je po nedeli na 4. mieste co sa tyka streamu. Vedie Emily viac nez 20 000 pred Mattom a Saarou. A stavim sa, ze Emily mohla vyhrat FRIGHT NIGHT pred Mattom. Boze, keby aspon Simon dobre vybral piesne pre dievcata. Inak si tiez myslim, keby Sam spadla nahodou do BOTTOM 3, mozno by ju ludia zachranili aj v life line. Nevieme totizto odhadnut jej silu. Ryan totizto moze dostavat life line hlasy aj od fanusikov Sam, ktorym moze byt sympaticky ovela viac nez bol Freddy, Saara, Relley C, Gifty alebo 4 of DIAMONDS. Ved uvidime, ked na to dojde.

175
Tomáš
Reagovat

@J: Když mám říct jedno jméno kdo by měl v neděli vypadnout, tak si přeju aby to byly Four Of Diamonds. Protože mě nikdy ani na zlomek vteřiny absolutně ničím nezaujaly, nebavily mě a nelíbily se mi. A ani diváci je tam nechtějí – vždyť už byly 2x v rozstřelu. Klidně bych uvítal i vypadnutí Saary nebo Honey G, měl bych z toho radost ale když si můžu vybrat tak přednost v odchodu dávám Diamonds. Honey aspoň někdy pobavila ( i když teď už je dlouho trapná ), Saara aspoň někdy podala dobrý výkon ( i když bizarní ) ale Diamonds nikdy. Ty holky nejsou ani kontrovezní, nejsou prostě nic…takže za mě už tentokrát jasný odchod.

V kole Fright Night porazila Emily Matta určitě, o tom sem bytostně přesvědčený. Sam v Bottom 3 si nepřeju ani omylem a doufám že tam nebude. Bojím se, že by dopadla jako Relley a Gifty…mě by docela zajímal souboj v Lifeline Ryan versus Honey G, jestli by dokázal porazit i ji…já doufám že ano, ale jistý si úplně nejsem protože u ní si člověk nemůže být jistý vůbec ničím.

Mimochodem komu fandíš v X Factor Austrálie? Já sem si nakonec udělal čas, zkouknul sem to a začalo mě to taky docela zajímat. A i tam sem si našel favority.

176
J
Reagovat

@Tomáš: Mala som favoritku, ktora nepresla do live IVY, tak teraz tak trochu ma zaujima, ale iba zaujima ako daleko dojde Chyna kvoli rocku.
Inak podla poslednych noviniek tvoj oblubenec Ryan by mal spievat vraj nieco od BEATLES a Matt Edge of Heaven od WHAM.
Celkom zaujimave vybery a ja som sa bala, ze budu len 1D, NKOTB, SPICE GIRLS apod.

177
Tomáš
Reagovat

@J: Jo Chynna může být dobrá v rocku, i když ta disco předělávka U2 co zpívala teď naposled se mi nelíbila teda vůbec. A co říkáš na Daveyho a Isaiaha? Ty sem si tam docela oblíbil a myslím, že zrovna v rocku můžou taky zazářit.
Tak to nezní zle ty výběry. Pokud Ryan může mít Beatles tak třeba ani výběr pro Sam nemusí být zlý. Já bych jí dal třeba něco od Hole, však to je taky girlband.

178
J
Reagovat

@Tomáš: Tak piesen pre Sam vybral alebo uhadol DJ Vlado od GIRLS ALOUD – I´ll stand by you (pozri Vladov koment vyssie) povodne od THE PRETENDERS. Az ju v tom pocujem.

179
J
Reagovat

@Tomáš: Emily dostala asi 1D podla napovedy na FB – iny velky boyband z r. 2010 nepoznam. A u Sam oprava ide asi o GIRLS ALOUD – Sound of the Underground (girlband, ktora vznikla vdaka sutazi ITV a CHristmas No. 1, to by sedelo). Inak sa mi mari, ze to spievali 4th Impact minuly rok, nie som si ale ista.

180
Tomáš
Reagovat

@J: Já sem si to pouštěl. Nevím jestli si v tom Sam dovedu představit ale věřím že ona to zazpívá po svém a určitě se do dalšího kola probojuje.

181
J
Reagovat

@Tomáš:Co ked to Simon so Sam sa pokusia dat do rocku? Ani mne sa piesen velmi nepaci. Ale Sam bude spievat zhruba 2 min. a ak sa naozaj bude jednat o trosku tvrdsi rockovy cover, tak ja budem len velmi rada. Myslim, ze Sam bude musiet aj tancovat, pokial sa nezmeni aj rytmus piesne. Ale hlavne, ze chlapci maju WHAM a BEATLES. Dievcata museli dostat 1 D a GIRLS ALOUD.

182
Tomáš
Reagovat

@J: No já myslím, že zrovna pro Ryana ti Beatles zase až taková výhra nebudou a že si to zase slízne od konzervativních britů za prznění klasiky jako už tradičně když někdo zpívá něco hodně profláklého. :D Ti mu minule kritizovali dokonce i ty Backstreet Boys. :D A to jak sem pochopil jen proto že to byl v 90.letech hit a že jsou zvyklí na jiné podání. V tomhle ohledu je zase možná i lepší zpívat něco méně známého – i když pravda, ta píseň pro Sam není moc o kvalitě. Ale ona je bojovnice, musí to nějak dát. Hlavně je základ nespadnout do Bottom 3 protože letos mentoři odvádí svou práci tak ´´skvěle´´ že spoléhat se na jejich záchranu se fakt nedá. Naopak jak to tak vypadá, jsou rádi když můžou druhému mentorovi odstřelit někoho silného.

183
J
Reagovat

@Tomáš: Ved to, preto by som uvitala, ked to bude takto rytmicke, aby Sam aj trosku mala tanecne cislo, to moze pomoct, aby ju ludia videli ako vsestrannu. Ale zase nie na ukor spevu…
Ja by som Ryanovi vybrala YESTERDAY s kludnym klavirnym doprovodom. On nema taky silny hlas, aby si trufol na ine veci ako COME TOGETHER, ELEANOR RIGBY od BEATLES. Alebo by bola fajn aj LET IT BE.
Inak Nicole tentokrat tromfla Simona vo vybere piesni aspon podla mojho vkusu. Skor si pustim BEATLES a WHAM, ked to 1D a GIRLS ALOUD nepocuvam vobec, ta hudba ide mimo mna.

184
J
Reagovat

@Tomáš: Inak ja mam pocit, ze sa na odstraneni Gifty vopred dohodli so Simonovym pozehnanim. Vsetci 4 su predovsetkym zli herci. Preto sa Gifty tvarila tak nastvane. Aj ked zdielam nazor ostatnych, ze si dievca o sebe vela namysla aka je z nej STAR. Najnovsie prisla s tym, ze sa prestahuje do USA kvoli kariere. Ale neverim ak by nedajboze tento tyzden dopadla BOTTOM 2 4 of DIAMONDS a Sam, ze poslu domov Sam. Podla mna to poslu do deadlocku. Ludia by uz teraz neuniesli, keby sa porucala Sam a dokonca si myslim, ze by to poslali do deadlocku, keby sa zahadne v BOTTOM 2 objavil Ryan s 4 of DIAMONDS.

185
J
Reagovat

Matt Terry – WHAM: I´m your man
Ryan Lawrie – BEATLES: Twist and shout
Emily Middlemas – One Direction : What makes you beautiful
Sam Lavery – Girls Aloud: I´ll stand by you (pov. THE PRETENDERS – velmi sa tesim)
HONEY G – Kris Kross:Jump (pochybujem ze tromfe RnB)
Saara Aalto – Girls Aloud: Sound of the Underground
5 After Midnights -Madcon/Little Mix: Beggin/Wings
4 of Diamonds – Wilson Phillips: Hold on

Osobne sa najviac tesim na obe dievcata. Sam az ju v tom pocujem. Vlado by odteraz mohol chodit radit Simonovi. A som zvedava, ci Emily to do upbeat alebo nejaky pomaly cover.

186
Tomáš
Reagovat

@J: S tou Gifty to vidím stejně. Ona věděla že to bylo rozhodnuté dopředu a proto se tak tvářila. No tak to doufám že potřetí za sebou už snad Four Of Diamonds mentoři bez poslání do deadlocku nezachrání, to se snad ještě nikdy nestalo ne? I když i kdyby došlo na Deadlock Diamonds a Ryan tak se dost obávám, že by mohl vypadnout Ryan.

187
J
Reagovat

@Tomáš: Je mi jasne, ze produkcia sa snazi odstrelit Ryana. Pesnicka TWIST AND SHOUT s jeho hlasovymi moznostami mi pripada ako kruty zart. Ved je tolko inych pesniciek od BEATLES.
Najzaujimavejsi cover WHAT MAKES YOU BEAUTIFUL bol minuly rok od Reggie and Bollie.
https://www.youtube.com/watch?v=env5TQpO0IA

188
Tomáš
Reagovat

@J: Produkce se Ryana snaží odstřelit už od 2. Live Show a doteď se jim to nepovedlo, takže já doufám že ani teď jim to nevyjde. Je to jasná podpásovka no – musel by to podat fakt nějak hodně po svém aby z toho vyšel se ctí ale obávám se že to možná ani nejde. Naopak mi přijde že Mattovi a Saaře jde produkce výběrem zase na ruku.

189
Monika
Reagovat

Sam bude zpivat Girls Aloud: I´ll stand by you nebo to jsou jen vase navrhy? Jestli jo tak se desne tesim, musi tam jeste par kol vydrzet. Kdyby vypadla, tak by me to prestalo bavit, uplne by mi to vzalo chut to sledovat s nadsenim. Bavi me jako uz dlouho zadna baba, mam ji v TOP 3 za vsechny rocniky v zahranici. Zenske jsem uz teda dlouho nefandila.

190
VojtaP
Reagovat

@Monika: je to tak, už je to ofiko potvrzené, už jsem to nahodil do aktuálního článku, jen 5AM má změnu, tak snad nezmění i Sam.

Přidat komentář

Přidat komentář